Kavellijst kerkenveiling 10 oktober 2014 Herv. gem. Katwijk aan den Rijn

Download "Kavellijst kerkenveiling 10 oktober 2014 Herv. gem. Katwijk aan den Rijn"

1 lijst kerkenveiling 10 oktober 2014 Herv. gem. Katwijk aan den Rijn 1 Autobedrijf Klevelaan, John van der Plas en Kebol APK Kia of ander merk, bierpakket en een Amaryllis in leuke pot 2 Corrie Kuijt, Verkade Beddenspecialist Noordwijk, 2 kleine schilderijen bloementafereel, cadeaubon Verkade en Friendly Fashion waardebon 3 GBI van Dijk Oplaadbare LED-zaklamp 4 Auto Truck Service Katwijk, Poelier Sterk, Banketbakker Wintercheck ATSK, waardebon voor een hele kip en een waardebon van Banketbakker Krijn Verdoes Krijn Verdoes 5 Louis v.d. Velde (kaas e.d.) Kaasplankje met een heerlijke fles port 6 BB Dienstverlening Baal WC papier met 40 rollen van 400 vel, 2 laags (3 x zoveel als in de supermarkt) + Glasbewassing 7 CL van Paridon Grondwerken Verse boeren zuivelpakket 8 Geerlings Ventilatieservice 2 flessen wijn 9 H. Oostingh 2 toegangskaarten KPN NK afstanden in Thialf Heereveen 10 Create bij Mos haar-cadeaupakket t.w.v. 50,- 11 Jan-Willem Korpelshoek Golfles van Jan-Willem Korpelshoek 12 Auto Truck Service Katwijk Wintercheck ATSK, pedicurebon Annet van der Jagt 13 Bakkerij Haasnoot kadobon en gratis workshop van creasjop Hoornesplein 14 Geerlings Ventilatieservice Licor 43 met glazen 15 Corrie Kuijt high Tea 16 Van Duyn Van der Geer Accountants 9 verschillende (speciale) bieren in een mooi opgemaakt mandje 17 OV katwijk aan de Rijn Vip arrangement voor 2 personen Najaarsfeest 2015 Katwijk aan de Rijn 18 Bicking Wijnen Wijnpakket t.w.v John van der Plas 2 kaarten wedstrijd Nederlands Elftal (niet op zondag) 20 Centerboor Een wijnpakket t.w.v café boeien Diner op woensdagavond 22 Ineke Zuyderduyn Holos massagetherapie Massagebehandeling van 60 minuten incl. voor- en nagesprek. 23 Kapsalon de Knipperij wasmassage met styling 24 EVAL Princes koffiezetapparaat Belluno (t.w.v. 54,99) 25 Notariskantoor Verhees en van der Plas 6 mooi flessen wijn 26 De Uiver Mooie plantenbak 27 BB Dienstverlening Baal WC papier met 40 rollen van 400 vel, 2 laags (3 x zoveel als in de supermarkt) + Glasbewassing 28 Gijs de Vreugd Schoenmode Stadstas 29 GBI van Dijk Hitachi professionele accuboormachine 14,4 Volt met 2 accu's, oplader, kofferbitset en lamp 30 Piet van den Oever een ochtend meelopen met de koster 31 Van Duyn Van der Geer Accountants 9 verschillende (speciale) bieren in een mooi opgemaakt mandje Pagina 1 van 7

2 lijst kerkenveiling 10 oktober 2014 Herv. gem. Katwijk aan den Rijn 32 Arjan Wolfswinkel Een orgel les (2x een half uur) in de Dorpskerk voor beginners 33 Eeterij Neefies Diner voor 2 personen, excl. drankjes 34 El Thoro Events 1 persoon waterskien/wakeboarden t.w.v. 40 euro. 35 Nel en Martha Kuijt Ochtend schoonmaken door Nel en Martha Kuijt 36 Louis v.d. Velde (kaas e.d.) Kaasplankje met een heerlijke fles port 37 Friendly Fashion Hoornesplein shawl en ketting 38 Henk van Leeuwen 2 kaartjes ajax Heereveen op zaterdagavond in nov 39 JVRM bv 2 kaarten Business Quick Boys voor wedstrijd 40 Bogro grip op installatie Waardebon voor een onderhoudsbeurt in 2014/ BB Dienstverlening Stofzuiger 42 Saton Waardebon en bidon en een verrassing 43 Gerard Wolthaus Middag sloep varen met kapitein voor 4 personen 44 Nel Kraaijenoord Ambachtelijke erwtensoep eten met familie of bekenden voor ongeveer 6 personen in huize Kraaijenoord Hogeweg 9 te Katwijk 45 William Fraanje en de Porseleinkast CD Joke buis en waardebon en 10 rittenkaart stoelmassage in de Porseleinkast t.w.v Arie de Lange 1 bos rozen per 2 weken voor een half jaar 47 Boekhandel van den Berg Originele kopergravure van Katwijk op Rijn 48 GBI van Dijk 2 kaartjes voor Ajax-Fc Dordrecht op zaterdag 1 november om 18:30 uur 49 College, Studio Ronkers, snackbar de Vuurbaak Bridgewater geur pakket, pasfoto studio Ronkers en snackbon 50 College, Banketbakker Krijn Verdoes Bridgewater geur pakket, waardebon van Krijn Verdoes 51 Livera/Lindessa Huispak 52 Sense Beautystudio Schoonheid behandeling/pakket t.w.v College, Kebol, Studio Ronkers Bridgewater geur pakket, Amaryllis in leuke pot en pasfoto studio Ronkers 54 Minnee Hairstyling Haarverzorgingspakket met waardebon van 25 euro 55 Haasnoot Vis Emmertje haring 56 Petra van Rijn Pot Katwijkse knip 57 EVAL Beuer Infraroodlamp 150W (t.w.v. 43,99) 58 Katwijks museum 3 Katwijkse boeken 59 College, Banketbakker Krijn Verdoes, Shell de Jong Bridgewater geur pakket, Shell de Jong, waardebon van Banketbakker Krijn Verdoes 60 Livera/Lindessa Huispak 61 Moos Studios Meet & greets met de enige echte Kikker van Max Velthuijs (van Zeppelin) 62 EVAL Braun staafmixer M0735 (t.w.v. 99,95) 63 Katwijks museum 3 Katwijkse boeken 64 Ronald Eekhof mooie grote phalanopsis in grote pot Pagina 2 van 7

3 lijst kerkenveiling 10 oktober 2014 Herv. gem. Katwijk aan den Rijn 65 Ouwehand Visverwerking/P&P Gemarineerde haringproducten 66 College, Verkade Beddenspecialist Noordwijk, Kebol Bridgewater geur pakket, Verkade bedden cadeaubon en Amaryllis in leuke pot 67 Kapsalon de Knipperij wasmassage met styling 68 Studio Knipperie Cleijnduin haar-cadeaupakket t.w.v. 50,- 69 Christelijke boekhandel Het Baken Atlas De Wit - Stedenatlas van de Lage Landen 70 Jack van Duijn Prestigo Multipad 7.0 Ultra+ Tablet 71 GBI van Dijk 2 kaartjes voor Ajax-Fc Dordrecht op zaterdag 1 november om 18:30 uur 72 Dicky Houwaard Vervoer Katwijk-Schiphol 50,00 en NA D.V. 1 FEBRUARI Arjan Luyten Een dames of een herenfiets 74 Schuitemaker vis bon voor een visschotel 75 Johan Haasnoot cd vol op het orgel met nummers die de hoogste bieder mag bepalen 76 William Fraanje Door Dirk Kuyt gesigneerd Liverpool shirt in lijst 77 Hugo Ouwehand Atlas: De wereld van boven 78 Mevrouw Van der Horst Schilderij Olifant 79 Corrie Kuijt Schilderij bloementafereel 80 Sjaak van Duijn 1 uur privé orgel les van Sjaak van Duijn op het orgel van de Dorpskerk 81 Tandartspraktijk de Triangel Bijzondere elektrische tandenborstel met toebehoren 82 William Fraanje, De Porseleinkast Gesigneerd Joke Buys cd en een waardebon en 10 rittenkaart stoelmassage in de Porseleinkast t.w.v Dirk van Beelen Insterieurverzorging 2 x 1-persoons dekbedovertrek unikleur oudroze en gemeleerd 84 Hema 3-d Taart 85 Henk Oostingh 5 liter snert van snert specialist Henk Oostingh 86 Wim Kuyt oud-hollands schilderij van 100 jaar oud 87 John van der Plas, Poelier Sterk Bierpakket en een waardebon voor een gegrilde kip 88 painball centre Rijnsburg Pain ball groep arrangement 89 Peter Perton Diner avond met Oudhollandse boerenkool voor 8 tot 12 personen bij u thuis 90 First Man Pullover Bluefields (L) 91 Pedicure Annet van der Jagt Pedicurebehandeling 92 ISCreatinos Reclamepakket Roll Banner 93 GBI van Dijk Gereedschapskoffer 94 College, Autobedrijf Klevelaan Bridgewater geur pakket, APK Kia of ander merk 95 Centerboor Een wijnpakket t.w.v Fietshandel van Gaalen dubbelzijdige fietstas 97 John van der Plas Kibbeling voor een feestje of opening Pagina 3 van 7

4 lijst kerkenveiling 10 oktober 2014 Herv. gem. Katwijk aan den Rijn 98 Autobedrijf Klevelaan, De Porseleinkast APK Kia of ander merk, waardebon en 10 rittenkaart stoelmassage in de Porseleinkast t.w.v Slager Vooijs Waardebon voor een vleesschotel 100 Van Duyn Van der Geer Accountants Stoneleigh uit Nieuw-Zeeland (rode en witte wijn) 101 Leanne van Rijn Gedecoreerde marsepeintaart, thema en datum in overleg. 102 Van Peursum Strijkijzer 103 College, Autobedrijf Klevelaan Bridgewater geur pakket, APK Kia of ander merk 104 Marco Vlieland 1 uur tennisles voor maximaal 4 personen, incl. baan huur en rackets. 105 Piet Beekhuis 1 dag timmerwerk 106 Dirk de Jong Knopenbord 107 Ada Kloos Canomatic camera met toebehoren in een koffer 108 Leo Valk Hovenier voor een dag voor tuinwerk naar keuze 109 Hema 3-d Taart 110 Gijs de Vreugd Schoenmode Stadstas en een cadeaubon van Snackbar de Vuurbaak 111 Leanne & Suzanne van Rijn, Williene ten Hove Ambachtelijke high tea 112 College, de Porseleinkast Bridgewater geur pakket, waardebon en 10 rittenkaart stoelmassage in de Porseleinkast t.w.v Henk Oostingh 5 liter snert van snert specialist Henk Oostingh 114 JVRM bv In de lente midweek strandhuisje Katwijk aan zee 115 Amerik Hoek Verfpakket 116 Jan van Beelen Vaartocht naar keuze in stalen sloep voor 4 tot 6 personen, incl. hapje en drankje 117 OV katwijk aan de Rijn Vip arrangement voor 2 personen Najaarsfeest 2015 Katwijk aan de Rijn 118 Autobedrijf Klevelaan, Kebol, De Porseleinkast APK Kia of ander merk, Amaryllis in leuke pot, waardebon en 10 rittenkaart stoelmassage in de Porseleinkast t.w.v Ouwehand Visverwerking/P&P Gemarineerde haringproducten 120 Bakkerij Haasnoot kadobon en gratis workshop van creasjop Hoornesplein 121 EVAL Alecto weerstation WS-3500 (t.w.v. 101,63) 122 van de Burg & Beelen Particuliere aangifte Corrie Kuijt, Poelier Sterk, Autobedrijf Klevelaan, Kebol Schilderij van een haan en een kip, waardenbon voor een hele kip, APK Kia of ander merk en een Amaryllis in leuke pot 124 First Man overhemd Giordano (XL) 125 Durieux schilders 1 dag schilderen ter waarde van 400 incl. 100 aan materialen 126 Alex Mens babypakket 127 verrassingskavel 2 schilderijen: rode bloemen tafereel 128 Jaap van Rijn Visbakken voor 4 personen 129 Haasnoot Vis Emmertje haring Pagina 4 van 7

5 lijst kerkenveiling 10 oktober 2014 Herv. gem. Katwijk aan den Rijn 130 Willem van Rijn 2 Palmbomen 131 Ronald Eekhof mooie grote phalanopsis in grote pot 132 Livera/Lindessa Ochtendjas 133 Haasnoot Schoenen Cadeaubon van Bicking Wijnen 1x sekt wijnpakket ter waarde Willem van Rossum Golfclinic van 1,5 uur bij Tespelduinen 136 Surfschool Katwijk Surfles voor 8 personen 137 Minnee Hairstyling Haarverzorgingspakket met waardebon van 25 euro 138 Willem van Rijn, Bicking Wijnen 2 Palmbomen en een een wijncheque ter waarde van Arie Hoek Middag of morgen mee zeilen met een catamaran narcra 500 als fokmaatje 140 Hans Schwaneberg Galande 141 Gerard van Rijn halve liter zelfgemaakte advocaat : super van smaak en een echte Katwijkse lekkernij en halve liter zelfgemaakte Katwijkse bramenlikeur! 142 Hans Schwaneberg grote krans 143 Silk & Design Kistje met leuke woonaccessoires 144 PDS Training Services BV Training op het circuit voor een groepje van een man of zes 145 Saton Waardebon en bidon en een verrassing 146 Autobedrijf van der Gugten APK + autoradio met cd speler 147 verrassingskavel 148 ITControl Dymo label printer 149 Michael John de Moor golfles van 1 uur voor 2 personen bij GCN 150 verrassingskavel 151 Meesterbakker van Maanen Lunchbon voor 2 personen 152 Arjan Luyten Kinderfiets 153 Marian Krijgsman Koffie na de kerk voor 10 personen 154 Beach Boetiek Damestas 155 Auto Truck Service Katwijk APK keuring van personenauto benzine/diesel 156 Gerrit Peet Bordjes met bijbelteksten 157 First Man overhemd Giordano (XL) 158 Nico s Fietsplus waardebon van 50,00 en 1 fietsmand voor op de voorkant 30, verrassingskavel 160 Meesterbakker van Maanen Lunchbon voor 2 personen 161 verrassingskavel 162 Restaurant Spijs en Wijn te Rijnsburg Geheel verzorgd diner voor 2 met alles erop en eraan Pagina 5 van 7

6 lijst kerkenveiling 10 oktober 2014 Herv. gem. Katwijk aan den Rijn 163 Gerrit Peet Bordjes met bijbelteksten 164 Adviesburo QENP Persoonlijk fiscaaladvies 165 verrassingskavel 166 Kapsalon de Knipperij knipbon 167 verrassingskavel 168 CL van Paridon Grondwerken Verse boeren zuivelpakket 169 Nancy van der Kwaak fotografie Foto shoot van een half uur + foto van 20x30 cm en 13x18 cm 170 H. Oostingh 2 toegangskaarten KPN NK afstanden in Thialf Heereveen 171 Gerrit Peet Bordjes met bijbelteksten 172 Etos Den Hollander Damesgeur van Bulgari 173 Gerard van Rijn halve liter zelfgemaakte advocaat : super van smaak en een echte Katwijkse lekkernij en halve liter zelfgemaakte Katwijkse bramenlikeur! 174 Dirks Vishandel visschotel voor 8-10 personen 175 John van der Plas Mandje met verschillende soorten bier 176 verrassingskavel 177 BB Dienstverlening Baal WC papier met 40 rollen van 400 vel, 2 laags (3 x zoveel als in de supermarkt) + Glasbewassing 178 verrassingskavel 179 Verdoes groothandel Kerstpakket 180 BB Dienstverlening Baal WC papier met 40 rollen van 400 vel, 2 laags (3 x zoveel als in de supermarkt) + Glasbewassing 181 Van Duyn Van der Geer Accountants Stoneleigh uit Nieuw-Zeeland (rode en witte wijn) 182 Hema 3-d Taart 183 Hoevens Makelaardij Taxatie van een particuliere woning! In de duin- en Bollenstreek twv Ds. Smit Antieke tafel 185 C Hoogerdijk een toerrit op een motorfiets, geheel verzorgt met onderweg een lunch. 186 William Fraanje Door Joke Buis gesigneerde CD 'Johannes de Heer door Joke Buis en Band' 187 Boekhandel van den Berg Ets van Maarten Langbroek - bomschuit verrassingskavel 189 Beach Boetiek Damestas 190 verrassingskavel 191 verrassingskavel 192 Ria van der Gugten wedstrijdroeien in sloep personen 193 verrassingskavel Pagina 6 van 7

7 lijst kerkenveiling 10 oktober 2014 Herv. gem. Katwijk aan den Rijn 194 Jannet Kuiper Wassenaar Een VIP behandeling bij kapsalon HaarZaak in de Rijnstraat 195 Alex Mens cv-onderhoud 196 verrassingskavel 197 Gerrit Peet Bordjes met bijbelteksten 198 verrassingskavel 199 de Schenker & de Bakker' (Johan van Maanen en Ben van leerzame & gezellige wijnproeverij kavel Duijvenbode) 200 BMW Poelgeest Een weekeind een gratis BMW Cabrio aangeboden, weekeinde te bepalen in overleg 201 Nico s Fietsplus waardebon van 50,00 en een houten krat voor voorop de fiets 25, Cees Krijgsman Tochtje met de sloep, incl. drankjes en hapjes 203 Sandbeach Dames boddywarmer 204 Inst. Bedr. Kuijt dinerbon restaurant Spijs en Wijn Rijnsburg 205 BB Dienstverlening Baal WC papier met 40 rollen van 400 vel, 2 laags (3 x zoveel als in de supermarkt) + Glasbewassing 206 Friendly Fashion mooie shawl 207 Tripodia 2 kaarten voor een optreden van de Dijk in tripodia op 10 december 208 Boekhandel van den Berg Originele kopergravure ( 1698) J van Solingen Dorpskerk Katwijk aan den Rijn 209 Jan-Willem Korpelshoek Schilderij van de Dorpskerk 210 Ronald Eekhof mooie grote phalanopsis in grote pot 211 verrassingskavel 212 Livera/Lindessa Huispak 213 Chin Rest. Peking dinerbon 214 El Thoro Events 1 persoon waterskien/wakeboarden t.w.v. 40 euro. 215 William Fraanje Door Joke Buis gesigneerde CD 'Sing over me' 216 Hema 3-d Taart 217 Etos Den Hollander Herengeur van Bulgari 218 GBI van Dijk Mini-Barbecue 219 Livera/Lindessa Ochtendjas 220 verrassingskavel Pagina 7 van 7

2 handdoeken en 2 washandjes

2 handdoeken en 2 washandjes lijst 1 College van Kerkrentmeesters VVV bonnen ( 20) 2 College van Kerkrentmeesters Bridgewater kaarsenset 3 Meesterbakker van Maanen een appeltaart met appeltjes van de Olmenhorst 4 Verkade Beddenspecialist

Monopolie & Wijsneus het kaartspel

Monopolie & Wijsneus het kaartspel lijst 1 Bicking Wijnen 2 flessen dessertwijn 2 Gulle gever Verrassingskavel 3 Sven en Sofie Box met herensokken Tommy Hilfiger 4 Boekhandel van den Berg Mobile organisation met kantoortas 5 Restaurant

Voorwoord. Voorwoord. Geef om de nieuwe kapel van Overduin!

Voorwoord. Voorwoord. Geef om de nieuwe kapel van Overduin! Voorwoord Voorwoord Topaz gaat voor bewoners met de ziekte van Huntington een nieuwe, moderne woonvoorziening bouwen op het terrein van Overduin. Ook het centrale hart met algemene voorzieningen als restaurant,

3 DAAGSE VOETBALREIS MANCHESTER CITY - CHELSEA 3 MAART vv S.J.C. - Reisburo Den Haan DRIE DAAGSE VOETBALREIS BARCELONA - ATLETICO MADRID 4

3 DAAGSE VOETBALREIS MANCHESTER CITY - CHELSEA 3 MAART vv S.J.C. - Reisburo Den Haan DRIE DAAGSE VOETBALREIS BARCELONA - ATLETICO MADRID 4 EEN AMBITIEUZE VERENIGING DIE VERENIGT! 2 BRONS TOEGANGSKAARTEN FORMULE 1 BELGIE 24-26 AUGUSTUS 2018 155 ZATERDAG 16 DECEMBER KONIJNENVEILING - Bouwkundig Advies Buro v.d. Geer 19.30 UUR 20 X 2 PERSONEN

Loterij Trainingskamp Selectie vv Katwijk Zaterdag 6 december 2008. Sponsor

Loterij Trainingskamp Selectie vv Katwijk Zaterdag 6 december 2008. Sponsor Trekkingslijst Loterij Trainingskamp Selectie vv Katwijk Zaterdag 6 december 2008 Prijzen kunnen afgehaald worden in de businesseruimte van de vv katwijk :. Donderdag 11 december van 20u00 tot 22u00 en

Nr. Omschrijving Geschonken door:

Nr. Omschrijving Geschonken door: Nr. Omschrijving Geschonken door: 1 voederpakket 2 groot kaarsenpakket 3 verrassingsavond rood-zwart 2 personen rood-zwart 4 theepakket 5 knipbon de knipboet 6 fietsmuts en handschoenen imming bikes 7

Rijtegoed met elektrische deel auto t.w.v. 150 van St. Duurzaam Waterland 0058

Rijtegoed met elektrische deel auto t.w.v. 150 van St. Duurzaam Waterland 0058 Rijtegoed met elektrische deel auto t.w.v. 150 van St. Duurzaam Waterland 0058 Waardebon voor een makreel bij Rokerij de Boer 0114 1x theoriecursus + examen + vervoer naar CBR voor auto of scooter (twv.

CLUBVEILING. Wij nodigen je uit voor de veiling Zaterdag 23 juni om 20:00 uur Clubhuis Tennisclub Bakkum K A V E L G I D S CLUBVEILING Wij nodigen je uit voor de veiling Zaterdag 23 juni om 20:00 uur Clubhuis Tennisclub Bakkum Gratis entree (ook niet-leden) Win de bonusprijs Zorg dat je voor 20:30 uur aanwezig

Bladzijde 1. 1 foto album sport gezelschapsspel 686. Cadeaubon voor een INVU zonnebril 955. waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1295

Bladzijde 1. 1 foto album sport gezelschapsspel 686. Cadeaubon voor een INVU zonnebril 955. waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1295 Bladzijde 1 1 foto album sport 1596 1 gezelschapsspel 686 Cadeaubon voor een INVU zonnebril 955 waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1295 waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1464 Bon voor een grote

Voor Hemels koken hoef je geen Chef te zijn!!!

Deze kavelgids is tevens uw toegangsbewijs. Vergeet m niet mee te nemen! Kasteel Keukenhof Locatie: Koetshuis Keukenhof 1 2161 AN Lisse

Deze kavelgids is tevens uw toegangsbewijs. Vergeet m niet mee te nemen! Kasteel Keukenhof Locatie: Koetshuis Keukenhof 1 2161 AN Lisse Kasteel Keukenhof Locatie: Koetshuis Keukenhof 1 2161 AN Lisse Vrijdag 21-11-2014 Inloop v.a.19.00 u Aanvang 19.30 u Deze kavelgids is tevens uw toegangsbewijs. Vergeet m niet mee te nemen! Voorwoord Voor

UITSLAG LOTERIJ LOT NR. LOT NR. 219 LOT NR. 182. Kerstmarkt reis voor 2 pers. 999,= NETTO. Damesfiets t.w.v. 599,=

UITSLAG LOTERIJ LOT NR. LOT NR. 219 LOT NR. 182. Kerstmarkt reis voor 2 pers. 999,= NETTO. Damesfiets t.w.v. 599,= UITSLAG LOTERIJ 999,= NETTO RUTOLUX GROESBEEK FAKRO RUTOLUX ROLLUIKEN VERA BOUW Damesfiets t.w.v. 599,= ALBERS TWEEWIELERS Kerstmarkt reis voor 2 pers. van 13 tot 16 december 2015 SIJFA CRUISES LOT NR.

prijs sponsor aanvullende info lotnummer Nationale Bioscoopbon 15 euro 39 Bloemen in pot 86 Ria bar dinerbon 25 euro 203 Bloemen in pot 324

prijs sponsor aanvullende info lotnummer Nationale Bioscoopbon 15 euro 39 Bloemen in pot 86 Ria bar dinerbon 25 euro 203 Bloemen in pot 324 prijs sponsor aanvullende info lotnummer Nationale Bioscoopbon 15 euro 39 Bloemen in pot 86 Ria bar dinerbon 25 euro 203 Bloemen in pot 324 Speelgoedauto op zout water A. Tromp 383 Ernst & Bobbie cd/dvd

De Vier Eenen Heren. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde

De Vier Eenen Heren. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde Aantal spelers Wedstrijduitslag /0 Seizoen: --0 t/m --0 Super 0 Jan Vaartjes Onder Vrienden 0 0, Jan Blaauw Onder Vrienden 0 0,0 Piet Rentenaar WWB 0 0 0, Jack van Kleef Gezellig Samenzijn 0 0 0, Jan Rood

Jeroen Bosch 2016. Groepsarrangementen bij Artisan. Restaurant en Wijnhandel Artisan Verwersstraat 24, 5211 HW s-hertogenbosch

Jeroen Bosch 2016. Groepsarrangementen bij Artisan. Restaurant en Wijnhandel Artisan Verwersstraat 24, 5211 HW s-hertogenbosch Jeroen Bosch 2016 Groepsarrangementen bij Artisan Vinoloog van de wijnacademie Bib Gourmand van Michelin Restaurant en Wijnhandel Artisan Restaurant & Wijnhandel Artisan ambachtelijke & biologische keuken

Cadeaubonnen Queens Hema bonnen

Cadeaubonnen Queens Hema bonnen Cadeaubonnen Queens Hema bonnen U kunt de geldigheid checken op de site van hema! Hema High Tea Voor twee personen. Beiden een potje thee naar keuze, 5 soorten huisgemaakte zoete lekkernijen, 4 soorten

1 Fruitmand Van der Veer Sassenheim 2 Wasbeurt voor de auto Snella Carwash Katwijk 3 3 houten veilingkisten (uit Oekraïne) V&E

1 Fruitmand Van der Veer Sassenheim 2 Wasbeurt voor de auto Snella Carwash Katwijk 3 3 houten veilingkisten (uit Oekraïne) V&E KAVELNR KAVEL SPONSOR 1 Fruitmand Van der Veer Sassenheim 2 Wasbeurt voor de auto Snella Carwash Katwijk 3 3 houten veilingkisten (uit Oekraïne) V&E 4 Schitterende bos lelies Lillies of Life 5 Accuboormachine

De Vier Eenen Heren. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde Aantal spelers Wedstrijduitslag /0 Seizoen: --0 t/m --0 De Vier Eenen Super 0 Jan Vaartjes Onder Vrienden 0 0, Jan Blaauw Onder Vrienden 0 0,0 Piet Rentenaar WWB 0 0 0, Jack van Kleef Gezellig Samenzijn

Bandstoot toernooi januari Nico ter Haak

Bandstoot toernooi januari Nico ter Haak Bandstoot toernooi 17-20 januari 2019 Nico ter Haak 06-51 38 08 65 Ontwerp en opmaak van: logo s huisstijlen brochures flyers folders websites en meer... 06 15 344 336 info@madebyloncreatie.nl Voorwoord

Versie september 2017

Versie september 2017 Versie september 2017 5-5,99 METERLIJST 5 1 26-4-2011 5-6 Vrolijk E. GOUDA 2 1-5-2011 387 awk 5-6 Guijt M. KATWIJK 3 27-8-2013 5-6 Hoek A. KATWIJK 4 12-11-2015 558 sk 5-6 Haasnoot A. KATWIJK 5 1-12-2015

Zeddam in het mooie Montferland, de parel van de Achterhoek

Zeddam in het mooie Montferland, de parel van de Achterhoek Zeddam in het mooie Montferland, de parel van de Achterhoek Voor u ligt de nieuwe folder van ons hotel voor 2016. Hotel Eureka ligt in het Montferland, een bosrijke omgeving met volop fiets- en wandelmogelijkheden,

WWB. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde

WWB. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde Aantal spelers Wedstrijduitslag /0 Seizoen: --0 t/m --0 Super 0 Rick Groot Op Maat 0 0 0,0 Dirk Spijker Onder Ons 0, Bertus Commandeur Onder Vrienden 0, Dick Beers Op Maat 0,0 Ids de Haan Gezellig Samenzijn

nr kavel Aangeboden door: 1 Vaatje aage bier Café-bar t Plein 2 Dinerbon twv 35,-euro Grill Room La Tapera

nr kavel Aangeboden door: 1 Vaatje aage bier Café-bar t Plein 2 Dinerbon twv 35,-euro Grill Room La Tapera 1 Vaatje aage bier Café-bar t Plein 2 Dinerbon twv 35,-euro Grill Room La Tapera 3 3d puzzel van stadion Camp Nou Sports-experience 4 Dinerbon twv 25,-euro + fles wijn Restaurant het roer om 5 Waardebon

Verloting 13 januari

Verloting 13 januari Verloting 13 januari Trekkingsdatum 13 jan Prijsnr Welke Prijs NAAM 1 hobbybox C. Hoogerstege 4 ruitensproeier Jan wondergem 7 milka chocolade reep Ria Marcusse 10 milka chocolade reep Theo de Looff 13

Wat gaan we doen? Kies uit: bijzondere dagelijks gratis aanstaande praktisch. 1 Dick en Anna gaan vrijdag trouwen. Dat is over twee dagen.

Wat gaan we doen? Kies uit: bijzondere dagelijks gratis aanstaande praktisch. 1 Dick en Anna gaan vrijdag trouwen. Dat is over twee dagen. 103 103 HOOFDSTUK 7 Wat gaan we doen? WOORDEN 1 Kies uit: bijzondere dagelijks gratis aanstaande praktisch 1 Dick en Anna gaan vrijdag trouwen. Dat is over twee dagen. 2 Op 22 november zijn we 25 jaar

Biljartvereniging Agnes Sportlaan 7, Voorhout

Biljartvereniging Agnes Sportlaan 7, Voorhout Biljartvereniging Agnes Sportlaan 7, Voorhout Wedstrijdleider: C. van Steijn Tel. 0252-215266 of mobiel: 06-54391295 Aan het toernooi 2012 zullen in totaal 48 spelers (van 12 verschillende clubs) deelnemen.

EEN VERNIEUWDE KLEDINGACCOMODATIE... 1 EEN VERNIEUWDE KLEDINGACCOMODATIE... Harkemase Boys is een vereniging die drijft op vrijwilligers en 'mei ús allen' hebben we in de loop van de jaren behoorlijk wat voor elkaar gekregen. Iets waar we

Kavellijst GIGA VEILING Prinses Juliana vrijdag 28 november nr. Omschrijving 1 1 liter zelfgemaakte limoncello gemaakt door Margriet de Graaf 2 A

Kavellijst GIGA VEILING Prinses Juliana vrijdag 28 november nr. Omschrijving 1 1 liter zelfgemaakte limoncello gemaakt door Margriet de Graaf 2 A Kavellijst GIGA VEILING Prinses Juliana vrijdag 28 november nr. Omschrijving 1 1 liter zelfgemaakte limoncello gemaakt door Margriet de Graaf 2 A Introductie wandelen met GPS en/of Geocachen door Berber

Aan Is Winst. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde

Aan Is Winst. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde Aantal spelers Wedstrijduitslag /0 Seizoen: --0 t/m --0 Super 0 Jan Blaauw Onder Vrienden 0 0 0, Bertus Commandeur Onder Vrienden 00 0 0,00 Dick Beers Op Maat 0,0 Piet Rentenaar WWB 0,0 Jan Rood Niet Klappen

Kavellijst Veiling 2013

Kavellijst Veiling 2013 Kavellijst Veiling 2013 Nr. Omschrijving Sponsor 1 RVS klok 2 Accu zaklamp GBI van Dijk 3 Kappersbon voor heer Heeren van Oegstgeest 4 30 waxrozen V & E 5 Vaas met Plantenarrangement Gebr. Ravensbergen

Verloting. 19 jan. 30ste editie Biljarttoernooi De Grote Prijs

Verloting. 19 jan. 30ste editie Biljarttoernooi De Grote Prijs Verloting 19 jan Verloting 19 jan VERLOTING GROTE PRIJS 19 januari 2019 VERS MOET MEE!!!!! prijs naam 1 appeltaart Leo Willeboordse 2 appeltaart Hans de Visser 3 appeltaart Johan de Jong 4 appeltaart Gilles

Wat eten we vanavond?

Wat eten we vanavond? 35 35 HOOFDSTUK 3 Wat eten we vanavond? WOORDEN 1 Kies uit: jam school slager boodschappen vegetariër 1 Dorien eet geen vlees. Ze is. 2 Moniek houdt van zoet. Ze eet graag op brood. 3 Johan, ik ga naar

3 Kappersbon t.w.v. 25.- Kapsalon Willem Peursum, Rijnsburg. 4 Prachtige Plantenbak Tuincentrum de Mooij, Rijnsburg

3 Kappersbon t.w.v. 25.- Kapsalon Willem Peursum, Rijnsburg. 4 Prachtige Plantenbak Tuincentrum de Mooij, Rijnsburg 1 Kappersbon t.w.v. 30,- Hairstyling Minee, Katwijk 2 JVC Autoradio + Autoverbandtas met gevarendriehoek Autobedrijf Dijksman, Katwijk 3 Kappersbon t.w.v. 25.- Kapsalon Willem Peursum, Rijnsburg 4 Prachtige

Goederen en dienstenveiling

Goederen en dienstenveiling Vrijdag 21 september Start om 20.00 uur Goederen en dienstenveiling Aan alle belangstellende voor de goederen- en dienstenveiling! Voor u ligt het veilingboekje dat gemaakt is voor de goederen- en dienstenveiling

zaterdag 13 april 2013 Tafel 1

zaterdag 13 april 2013 Tafel 1 zaterdag 13 april 2013 18:30 Jan van Schagen - Jan Scholten B2 19:00 Louise Stoop - Maja Bergen D1 19:25 Nic Snoek - Silver Snoek C1 19:55 Lydia Kemfers - Lia van Schagen D1 20:20 Annet Stam - Louise Stoop

Einduitslag individueel Midwinter Oranjedrive Sjaak van Diemen Ge van den Berg Eugenie van Oostrum OV Bert

Einduitslag individueel Midwinter Oranjedrive Sjaak van Diemen Ge van den Berg Eugenie van Oostrum OV Bert Einduitslag individueel Midwinter Oranjedrive 2016 1 Sjaak van Diemen 6200 2 Ge van den Berg 6001 3 Eugenie van Oostrum 5884 4 OV 3 5843 5 Bert Hogervorst 5840 6 Geert van den Berg 5734 7 Martin Vreugd

Prijzen eendjesrace Rijswijk 3 juni 2018 Bladzijde 1 van 8

Prijzen eendjesrace Rijswijk 3 juni 2018 Bladzijde 1 van 8 Prijzen eendjesrace Rijswijk 3 juni 2018 Bladzijde 1 van 8 1 Scootershop De Vroome, Lindelaan en 5 Vespa Sprint Sport-editon sponsors 2359 2 Redbull zonnebril 2002 3 Redbull zonnebril 1458 4 Citroën Juwelier,

ZELDZAAM FEESTEN. Zelf tappen en schenken? Onze ruimte op de 1e verdieping biedt u de ruimte tot 120 gasten INFO@ZELDZAAM.COM TEL 0318-510500

ZELDZAAM FEESTEN. Zelf tappen en schenken? Onze ruimte op de 1e verdieping biedt u de ruimte tot 120 gasten INFO@ZELDZAAM.COM TEL 0318-510500 ZELDZAAM FEESTEN Zelf tappen en schenken? Onze ruimte op de 1e verdieping biedt u de ruimte tot 120 gasten INFO@ZELDZAAM.COM TEL 0318-510500 INDELINGEN EN OPSTELLINGEN Er zijn diverse mogelijkheden op

Oomssport-Cup Startgroep 3 6

Oomssport-Cup Startgroep 3 6 Oomssport-Cup 6 1 G39 Sjoerd Gerritsma Leiden 1 2 R62 Willem Jan Molleman 3 G15 Pieter Bogaards 4 W63 Rianne Heemskerk Sassenheim 5 W Julie Hamm Boskoop 6 R63 Piet van Leeuwen Lekkerkerk 7 R173 Johan Bijlsma

VAKUITSLAG SELECTIEWEDSTRIJD KUST RAYON NOORD D.D. 3 MEI ROPTAZIJL

VAKUITSLAG SELECTIEWEDSTRIJD KUST RAYON NOORD D.D. 3 MEI ROPTAZIJL VAKUITSLAG SELECTIEWEDSTRIJD KUST RAYON NOORD D.D. 3 MEI 2014 - ROPTAZIJL De groen gearceerde personen zijn door naar het NK via het korps. Er waren 17 korpsen, 30% gaat door, dit zijn 6 korpsen. De individuelen

Activiteitenprogramma voor Ouderen Zomers Palet 2017

Activiteitenprogramma voor Ouderen Zomers Palet 2017 ZOMERS PALET Activiteitenprogramma voor Ouderen Zomers Palet 2017 d e v e r b i n d e n d e f a c t o r 1 ZOMERS PALET 2017 11 JULI T/M 16 AUGUSTUS Welzijnskwartier organiseert deze zomer voor de 12e keer

WORKSHOPPROGRAMMA VOORJAAR 2016 ATELIER EN BOERDERIJWINKEL DE LINDEHOF CREATIEVE WORKSHOPS HOME DECO & QUILTEN

WORKSHOPPROGRAMMA VOORJAAR 2016 ATELIER EN BOERDERIJWINKEL DE LINDEHOF CREATIEVE WORKSHOPS HOME DECO & QUILTEN WORKSHOPPROGRAMMA VOORJAAR 2016 ATELIER EN BOERDERIJWINKEL DE LINDEHOF COUNTRY LIVING - A WAY OF LIVE CREATIEVE WORKSHOPS HOME DECO & QUILTEN QUILTCURSUS VOOR BEGINNERS De eerste activiteit waarmee we

KERKENVEILING. 5 oktober uur. katwijk. parochiekern h. joannes de doper SAMEN - KERK - ZIJN

KERKENVEILING. 5 oktober uur. katwijk. parochiekern h. joannes de doper SAMEN - KERK - ZIJN KERKENVEILING 5 oktober 2018 20.00 uur SAMEN - KERK - ZIJN parochiekern h. joannes de doper katwijk Als u de presentatie anders wilt......origineel, met humor of juist ingetogen, met een inspirerende boodschap

Een heel weekend rijden in een Opel Adam inclusief één volle tank benzine

Een heel weekend rijden in een Opel Adam inclusief één volle tank benzine Een heel weekend rijden in een Opel Adam inclusief één volle tank benzine 35 m2 laminaatvloer keuze uit 6 verschillende decors t.w.v. maar liefst 595,-- Aangeboden door: Een gratis APK keuring en volledige

KERKENVEILING. 6 oktober uur. katwijk. parochiekern h. joannes de doper

KERKENVEILING. 6 oktober uur. katwijk. parochiekern h. joannes de doper KERKENVEILING 6 oktober 2017 20.00 uur samen - kerk - zijn parochiekern h. joannes de doper katwijk Als u de presentatie anders wilt......origineel, met humor of juist ingetogen, met een inspirerende boodschap

WK nr. Bardienst Activiteiten open & sluit

WK nr. Bardienst Activiteiten open & sluit WK nr. Bardienst Activiteiten open & sluit 22 DONDERDAG 2 JUN.2016 Jacques Claessen & Elly Vonk Piet & Marijke ZONDAG 5 JUN.2016 Bert & Gerda vd Vaart 23 DINSDAG 7 JUN.2016 Leny Gebuis & Dick Daenen kip

- je kan me wat - module 3. docere delectare movere. je kan me wat nt2taalmenu.nl module 3. tekeningen -

- je kan me wat - module 3. docere delectare movere. je kan me wat nt2taalmenu.nl module 3. tekeningen - - je kan me wat - module 3 docere delectare movere tekeningen - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 je kan me wat ROCvA nt2taalmenu.nl - educatie - ROCvA module 3 1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 1 2 3 4 5

Heren MEER DAN 21 GAMES GESPEELD Scores SCRATCH Totalen SCRATCH pl. Naam G's Pins Games Pins Gem.

Heren MEER DAN 21 GAMES GESPEELD Scores SCRATCH Totalen SCRATCH pl. Naam G's Pins Games Pins Gem. 1 van 9 24-8-2017 8:39 Z O M E R L E A G U E stand per 24/08/2017 Heren MEER DAN 21 GAMES GESPEELD Scores SCRATCH Totalen SCRATCH 1 Rob v/d Brink 0 0 0 0 0 24 4553 189.71 2 Niels Wijnja 0 0 0 0 0 21 3947

Eindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL

Eindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL Eindfeest Digiweken Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL 7 juli 2012 Veilingmeester: Maarten van Meerten Hoe werkt de veiling? 1.Onze fantastische veilingmeester gaat beginnen met omschrijving van het veilingstuk

Uit onderstaande kunt u zelf uw arrangement samenstellen waarmee we een offerte op maat voor u maken.

Uit onderstaande kunt u zelf uw arrangement samenstellen waarmee we een offerte op maat voor u maken. Telstar Horeca Menukaart 15-16 Uit onderstaande kunt u zelf uw arrangement samenstellen waarmee we een offerte op maat voor u maken. Drank Gedurende de dag Kan Koffie (10 kopjes) 15,00 Kan Thee (10 kopjes)

Seizoen dinsdag 9 juni 2015 Voorlopige teamindelingen Selectie A-junioren RKAV Volendam Jeugdopleiding Bovenbouw

Seizoen dinsdag 9 juni 2015 Voorlopige teamindelingen Selectie A-junioren RKAV Volendam Jeugdopleiding Bovenbouw Voorlopige teamindelingen Selectie A-junioren A1 voorlopige A1 2015-2016 1 Roy Haars 23-2-1997 2 Jens Kras 30-5-1997 3 Jan Pieter van der Vis 14-7-1997 4 Kees Zwarthoed 1-9-1997 5 Iwan Tol 18-12-1997 6

VAKUITSLAG VAK A. Ex 10Cm

VAKUITSLAG VAK A. Ex 10Cm VAKUITSLAG De groen gearceerde personen zijn door naar het NK via het korps. Er waren 16 korpsen, 30% daarvan is 5 korpsen. De grijs gearceerde personen zijn individueel door Dat zijn 5 personen per vak.

Nederlandse Kampioenschappen Gespeeld van t/m Organisatie door. Ons Genoegen (NS. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde

Nederlandse Kampioenschappen Gespeeld van t/m Organisatie door. Ons Genoegen (NS. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde Aantal spelers Wedstrijduitslag 0 0 0 Rick Groot Op Maat 0 0 0,0 Jack Beers Gezellig Samenzijn 0 0 0,0 Sico Swagerman Aan Is Winst 00 0 0,00 Theo Schouten De Vier Eenen Heren 0,0 Jaap Klaver De Vier Eenen

Loterij Items. 3x lot waarvan ieder lot recht geeft op 3 personal trainingen in Healthclub Kralingen.

Loterij Items. 3x lot waarvan ieder lot recht geeft op 3 personal trainingen in Healthclub Kralingen. Loterij Items 22 maart 2014 1 Een weekend weg in eigen land voor 6 personen naar een leuk vakantiehuis aan de Drentse hei. Het huis beschikt over een infraroodsauna, bubbelbad en 'Jeu de boules baan. 2

Oomssport-Cup Startgroep 3 6

Oomssport-Cup Startgroep 3 6 Oomssport-Cup 6 1 G39 Sjoerd Gerritsma Leiden 1 2 R62 Willem Jan Molleman 3 G15 Pieter Bogaards 4 W63 Rianne Heemskerk Sassenheim 5 W27 Julie Hamm Boskoop 6 R63 Piet van Leeuwen Lekkerkerk 7 R173 Johan

Eindklassement na ronde 5 Pos Frances van Dongen, Marieke de Graaff Gijs Maaskant, Nies Paardenkoper... USV Rotterdam afdeling Jeu de Boules USV doublette toernooi 12-02-2017 Eindklassement na ronde 5 Pos. Nr. Naam W. S. 1 47 Frances van Dongen, Marieke de Graaff... 5 40 2 14 Gijs Maaskant, Nies Paardenkoper...

Bandstoot toernooi januari Nico ter Haak Bandstoot toernooi 18-21 januari 2018 Nico ter Haak 06-51 38 08 65 Ontwerp en opmaak van: logo s huisstijlen brochures flyers folders websites en meer... 06 15 344 336 info@madebyloncreatie.nl Voorwoord

KERSTINSPIRATIE 2015 WIJNINSPIRATIE FRANS HALSLAAN 19-21 1231 BA LOOSDRECHT T:035-5828871 WWW.WIJNINSPIRATIE.NL INFO@WIJNINSPIRATIE.

KERSTINSPIRATIE 2015 WIJNINSPIRATIE FRANS HALSLAAN 19-21 1231 BA LOOSDRECHT T:035-5828871 WWW.WIJNINSPIRATIE.NL INFO@WIJNINSPIRATIE. KERSTINSPIRATIE 2015 WIJNINSPIRATIE FRANS HALSLAAN 19-21 1231 BA LOOSDRECHT T:035-5828871 WWW.WIJNINSPIRATIE.NL INFO@WIJNINSPIRATIE.NL KERSTINSPIRATIE 2015 De feestdagen komen eraan. Het moment om relaties

Nienke Fennema, Annelies Peters, Evelien Steenbergen en Poulien Pomstra

Nienke Fennema, Annelies Peters, Evelien Steenbergen en Poulien Pomstra Opgeven voor de zussendag 2 maart 2013 Zaterdag 2 maart is er in Emmeloord een zussendag voor alle kerkelijke zussen vanaf 19 jaar. s Morgens komt Carianne Ros spreken over het thema Ontdek wie je bent

v/d Plas en Dianah Hillenaar

v/d Plas en Dianah Hillenaar Veiling 24 juni 2017 Bar Restaurant H2O Jachthaven Marina Rijnsburg Inloop 17:00u Start veilen 18:00u NR KAVEL SPONSOR 1 1 meter Bier - direct af te halen Restaurant Bar H2O 2 Gellak behandeling op de

De Vier Eenen Heren. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde Aantal spelers Super 0 Jan Vaartjes Onder Vrienden 0 0, Jan Blaauw Onder Vrienden 0 0,0 Piet Rentenaar WWB 0 0 0, Jack van Kleef Gezellig Samenzijn 0 0 0, Jan Rood Niet Klappen 0 0 0, Bertus Commandeur

Activiteiten programma De Meerstede December 2015

Activiteiten programma De Meerstede December 2015 Dinsdag 1 december Mozaïek De laatste keer in dit jaar. Het wordt een kleurrijke middag. Locatie: 1 e etage creatief-centrum + materiaalgeld Kosten intern: materiaalgeld Zaal open 14.00 uur Aanvang 14.15

Stichting Breda Darts Postbus DN Breda K.v.K Rabobank:

Stichting Breda Darts Postbus DN Breda K.v.K Rabobank: Wintercompetitie 2006-2007» Divisie 1 Team 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 2 3 4 5 6 9 10 11 12 13 Tot. Gem. 1 Neej Gullie 9 8 5 8 6 8 7 5 7 9 8 6 7 5 8 4 9 9 8 7 9 9 161 7,32 2 Dab 5 7 6 9 3 9 6 8

Eindstand WK Six Pack Heren

Eindstand WK Six Pack Heren Eindstand WK Six Pack Heren Pl Naam Land 1 Dick Eylers Nederland 2 Johan Mosterd Nederland 3 Tim van Sommeren Nederland 4 Ronald Polman Nederland 5 Jan Oostenbrink Nederland 6 Moritz Tschörtner Duitsland

Veiling Zaterdag 25 juni Bij Restaurant H2O op Jachthaven Marina Rijnsburg

Veiling Zaterdag 25 juni Bij Restaurant H2O op Jachthaven Marina Rijnsburg Veiling 2016 Zaterdag 25 juni Bij Restaurant H2O op Jachthaven Marina Rijnsburg Alle opbrengsten gaan naar Werkgroep de Ruyter, zodat we weer onze medemens in nood met uw steun kunnen helpen! Voor vragen

zakelijke arrangementen Arrangementen Inclusief De Lachende Vis lunch Lunch De Lachende Vis Inclusief koud en warm diner buffet

zakelijke arrangementen Arrangementen Inclusief De Lachende Vis lunch Lunch De Lachende Vis Inclusief koud en warm diner buffet Arrangementen Basis dagdeel (1) 12.50 p.p. Inclusief zaal gebruik 4 uur Basis dag (3) 27.50 p.p. Inclusief standaard lunchbuffet Budget dag (5) 23.50 p.p. Lunch De Lachende Vis Inclusief De Lachende Vis

Theekransen. Landlotus wit. Landlotus bruin

Theekransen. Landlotus wit. Landlotus bruin Theekransen Landlotus wit Landlotus bruin Eucalyptus Bakuli Kokoskrullen Zin in een gezellig middagje theeleuten, lekkere hapjes eten én een mooie krans maken? We starten de workshop met onbeperkt theeleuten

P3 EVENTS POP- & CULTUURPODIUM P3. N.B. Tussentijdse prijswijzigingen voorbehouden Alle bedragen zijn excl. BTW tenzij anders vermeld

P3 EVENTS POP- & CULTUURPODIUM P3. N.B. Tussentijdse prijswijzigingen voorbehouden Alle bedragen zijn excl. BTW tenzij anders vermeld P3 EVENTS POP- & CULTUURPODIUM P3 N.B. Tussentijdse prijswijzigingen voorbehouden Alle bedragen zijn excl. BTW tenzij anders vermeld P3 VERHUURINFORMATIE Pop- en Cultuurpodium P3 is buiten de reguliere

Wintertoernooi donderdag 12 oktober 2017 Iedereen kan meespelen!

Wintertoernooi donderdag 12 oktober 2017 Iedereen kan meespelen! donderdag 12 oktober 2017 Iedereen kan meespelen! 1 Cor Rodenburg 2 Gerard Meijer Berry Suanet 3 Jeannette de Groot Anne Dorst 4 Antoine van 't Veer Henk Dussel 5 Marianne Bartels Jopie Benjamin 6 Alie

Lente en zomer programma 2015 Onder de Kersenboom

Lente en zomer programma 2015 Onder de Kersenboom Lente en zomer programma 2015 Onder de Kersenboom We hebben weer een mooi aanbod gemaakt met veel variatie. Het uitgangspunt van elke workshop is dat u uw werkstuk helemaal maakt in uw eigen stijl en sfeer.

Afhangbord Bardienstplanner

Afhangbord Bardienstplanner dinsdag 5 januari 2016 20:00-23:59 Normaal Astrid de Groot woensdag 27 januari 2016 19:00-23:00 Normaal Eline Scheringa dinsdag 16 februari 2016 20:00-23:59 Normaal Nick Bakker woensdag 6 januari 2016

, ING , ING

, ING , ING PRIJZEN Lotnummer ING ballen 35 Diverse Electronica 40 Ijsbon 82 Colorworks fietskrat met VUC logo 108 Bal derby star 286 Granfood cadeau mand 290 Diverse Electronica 316 Free Kick Kadobon 394 Shirt Hesselbank

Groepen. Mogelijkheden voor feest / bruiloft / diner. Restaurant en Wijnhandel Artisan Verwersstraat 24, 5211 HW s-hertogenbosch

Groepen. Mogelijkheden voor feest / bruiloft / diner. Restaurant en Wijnhandel Artisan Verwersstraat 24, 5211 HW s-hertogenbosch Groepen Mogelijkheden voor feest / bruiloft / diner Vinoloog van de wijnacademie Cerfiticate of excellence - tripadvisor Restaurant en Wijnhandel Artisan Restaurant & Wijnhandel Artisan ambachtelijke &

17 december Jaarafsluiting

17 december Jaarafsluiting 17 december Jaarafsluiting 40 deelnemers ging met elkaar de strijd aan tijdens de jaarafsluiting. We speelden de wedstrijd in de vorm van texas scramble. Alles was goed voorbereid en niets heeft ons in

Hardloopclinic. Mind2Run. Dit veilingstuk wordt aangeboden door: Veilingstuk nr. 1. voor 2 personen in de bossen van Oranjewoud.

Hardloopclinic. Mind2Run. Dit veilingstuk wordt aangeboden door: Veilingstuk nr. 1. voor 2 personen in de bossen van Oranjewoud. Hardloopclinic voor 2 personen in de bossen van Oranjewoud t.w.v. 40,Voor meer info kijk op Veilingstuk nr. 1 Mind2Run Fotoshoot op locatie t.w.v. 25,Voor meer info kijk op Veilingstuk nr. 2 Bergstra fotografie

Inhoud 2. Commissie 3. Voorzitter 4. Bardienst 5. Doublettencompetitie Klaverjascommissie 7. DE Punten 8. Snert toernooi 9.

Inhoud 2. Commissie 3. Voorzitter 4. Bardienst 5. Doublettencompetitie Klaverjascommissie 7. DE Punten 8. Snert toernooi 9. Inhoud 2 Commissie 3 Voorzitter 4 Bardienst 5 Doublettencompetitie 2019 6 Klaverjascommissie 7 DE Punten 8 Snert toernooi 9 Verjaardagen 10 Verantwoordelijken 11 Sponsoren 12 2 Jeu de boules/koersbal vereniging

Nr. prijs Geschonken door Omschrijving prijs Waarde lotnummer 231 Leonidas waardebon 15 euro 15,00

Nr. prijs Geschonken door Omschrijving prijs Waarde lotnummer 231 Leonidas waardebon 15 euro 15,00 Nr. prijs Geschonken door Omschrijving prijs Waarde lotnummer 231 Leonidas waardebon 15 euro 15,00 663 224 Casino Blankenberge waardebon t.w.v. 18 euro voor fles huiswijn te consumeren aan de bar of in

Clubontmoeting Allez Tirer - Les Francophiles, zaterdag 13 april 2019 Pos. Naam Gespeeld Punten Saldo 1 Richard Romijn, Simon de Wit Marco

Clubontmoeting Allez Tirer - Les Francophiles, zaterdag 13 april 2019 Pos. Naam Gespeeld Punten Saldo 1 Richard Romijn, Simon de Wit Marco Clubontmoeting Allez Tirer - Les Francophiles, zaterdag 13 april 2019 Pos. Naam Gespeeld Punten Saldo 1 Richard Romijn, Simon de Wit 4 4 24 2 Marco de Vogel, Doortje Kuijper 4 4 21 3 Helene Winterswijk,

We gaan weer veilen! 5e Kattukse Veiling - 2 maart 2012 - Sportpark De Krom

We gaan weer veilen! 5e Kattukse Veiling - 2 maart 2012 - Sportpark De Krom We gaan weer veilen! nr kavel Sponsor 1 Vaatje ààge bier De Bierwinkel / Autoschade Service Katwijk 2 Doos vers fruit Kuyt AGF 3 Half uur rugmassage Lancaster Salon Rijnsburg 4 pond paling met korenwijn

!!! !!! !!! !!! !!! !!!

!!! !!! !!! !!! !!! !!! Dutch CAA Foundation Loterij Items 1 Een weekend weg in eigen land voor 6 personen naar een leuk vakantiehuis aan de Drentse hei. Het huis beschikt over een infraroodsauna, bubbelbad en 'Jeu de boules

Buiten worden we opgewacht door Hazel de eigenaresse van ons appartement. We gaan met drie ruime auto s naar Lagos. Het is bijna een uurtje rijden.

Buiten worden we opgewacht door Hazel de eigenaresse van ons appartement. We gaan met drie ruime auto s naar Lagos. Het is bijna een uurtje rijden. Verslag SRG vakantie Lagos Donderdag om 14:00 uur verzamelen we met z n allen op Eindhoven Airport. Iedereen is mooi op tijd en kunnen we door naar de incheck. Dit gaat allemaal erg voorspoedig en ook

Programma. Baanverzorging. Baanverzorging. Baanverzorging. Baanverzorging. Baanverzorging. Baanverzorging. Baanverzorging. Einde

Programma. Baanverzorging. Baanverzorging. Baanverzorging. Baanverzorging. Baanverzorging. Baanverzorging. Baanverzorging. Einde Programma 8.00 uur 6 ritten 500 m. Senioren heren 8.10 uur 3 ritten 500 m. Masters heren 8.15 uur 4 ritten 500 m. Junioren A heren 8.21 uur 7 ritten 500 m. Junioren B heren 8.32 uur 2 ritten 500 m. Junioren

30 april. Zwemfeest!!

30 april. Zwemfeest!! 25 april Disco zwemmen We gaan weer lachen, gieren en spetteren in Simon s Zwem Arena. Kinderen zonder zwemdiploma mogen ook komen disco zwemmen maar dienen wel in het kinderbad te blijven, hun vleugels

Werkdagen Vrije tijd Op de maandag is Vrije tijd gesloten, de Leenderij is op deze dag wel open.

Werkdagen Vrije tijd Op de maandag is Vrije tijd gesloten, de Leenderij is op deze dag wel open. Nieuwsbrief Vrije Tijd week 12 20 maart 2018 Nieuws Agenda 23 mrt: Optreden bigband Jazz-West(nog plaats) 24 mrt: Workshop Paaskip maken (VOL) 31 mrt: Hongerige klant (VOL) 6 apr : Disco in Zeist (nieuw)

Brochure arrangementen

Brochure arrangementen Brochure arrangementen life is delicious with us Neem ook eens een kijkje op www.barbistrojoseph.nl Welkom bij Joseph aan de Poel, life is delicious with us! Sinds mei 2015 heeft Joseph aan de Poel haar

Onder Ons. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde

Onder Ons. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde Aantal spelers Super Dirk Spijker 0, Dick Ijff Op Maat 0, Dick Beers Op Maat 0,0 Ab Hageman De Schoone Twaalfven 0, Jack van Kleef Gezellig Samenzijn 0,0 0 Marcel Bergen Gezellig Samenzijn 0, Max Bruin

KERST BIJ KLOOSTER. Locatie Oude Jeroenskerk

KERST BIJ KLOOSTER. Locatie Oude Jeroenskerk KERST BIJ KLOOSTER Locatie Kerk aan Zee Klooster events, art & design beheert twee eventlocaties in Noordwijk: de Kerk en Kapel aan Zee - dicht bij het strand en de grote hotels - en de Middeleeuwse Oude

Startweekend Huis van God en mensen. Vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 september. startweekend sept

Startweekend Huis van God en mensen. Vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 september. startweekend sept Startweekend 2017 Vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 september Huis van God en mensen startweekend sept. 2017 1 Op de startzondag zeggen we tegen elkaar: Kijk de kerk met haar eeuwenoude traditie. Haar

88 Boeket bloemen Boeket bloemen mogelijk gemaakt door J'3&W. 78 Portie biest Portie biest mogelijk gemaakt door familie Buitelaar

88 Boeket bloemen Boeket bloemen mogelijk gemaakt door J'3&W. 78 Portie biest Portie biest mogelijk gemaakt door familie Buitelaar Actie Steunpilaren Dorpskerk Woubrugge CATALOGUS Kavel nr, Omschrijving 88 Boeket bloemen Boeket bloemen mogelijk gemaakt door J'3&W 001 78 Portie biest Portie biest mogelijk gemaakt door familie Buitelaar

Activiteiten programma De Meerstede december 2016

Activiteiten programma De Meerstede december 2016 Mededeling: dinsdag 6 december wordt het huis in de kerstsfeer gezet door creatieve vrijwilligers. Donderdag 1 december Sinterklaas lunch feest. De goede Sint komt vanmiddag op de Lunch. Hij moet tenslotte

Nieuwsbrief Top In deze nieuwsbrief. -Agenda Top Even voorstellen Karel en Margreet -Snertloop 25 November -Wijnproeverij 8 December

Nieuwsbrief Top In deze nieuwsbrief. -Agenda Top Even voorstellen Karel en Margreet -Snertloop 25 November -Wijnproeverij 8 December Nieuwsbrief Top-2000 November 2017 In deze nieuwsbrief -Agenda Top-2000. -Even voorstellen Karel en Margreet -Snertloop 25 November -Wijnproeverij 8 December Agenda Top-2000 Seizoen 2017-2018 12 November

Tussenstand Klasse heren in Café De Ridder Berkhout van 11 t/m 15 april 1E SERIE 2E SERIE TOT

Tussenstand Klasse heren in Café De Ridder Berkhout van 11 t/m 15 april 1E SERIE 2E SERIE TOT KLAS Speeldag: 15 april NAAM Tussenstand Klasse heren in Café De Ridder Berkhout van 11 t/m 15 april PLAATS 1E SERIE 2E SERIE TOT 1 2 3 4 5 tot 1 2 3 4 5 Ids de Haan Zd Scharwoude (GS) S 11 12 12 9 10

Luchtdistributiesystemen

Luchtdistributiesystemen Kantine Valken 68 het vertrouwde merk voor Luchtdistributiesystemen Producent en installateur van Luchtkanalen Rechthoekige luchtkanalen Ronde luchtkanalen Ovale luchtkanalen Luchttechnische apparatuur

Eindstanden Zomeravond Clubontmoetingen (ZACO) District Midden NJBB 2018

Eindstanden Zomeravond Clubontmoetingen (ZACO) District Midden NJBB 2018 Eindstanden Zomeravond Clubontmoetingen (ZACO) District Midden NJBB 2018 Persoonlijk klassement: Naam Vereniging 1e dag 2e dag 3e dag 4e dag 5e dag 6e dag Totaal 1 Roger Marijnissen De Gooiers 39 39 33

Persoonlijk Baan Records 18 meter Hout / Barebow Nummer: Naam: Datum: Score: Gem: 1 Brett Sutcliffe ,50 2 Jan de Goede

Persoonlijk Baan Records 18 meter Hout / Barebow Nummer: Naam: Datum: Score: Gem: 1 Brett Sutcliffe ,50 2 Jan de Goede Persoonlijk Baan Records 18 meter Hout / Barebow 1 Brett Sutcliffe 09-12-15 255 8,50 2 Jan de Goede 23-03-14 239 7,97 3 Edmee Boerrigter 24-10-15 223 7,43 4 Jan van der Meulen 22-04-12 216 7,20 5 Roy Faas

VERSLAG SELECTIEWEDSTRIJD KUST RAYON NOORD 20 APRIL 2013.

VERSLAG SELECTIEWEDSTRIJD KUST RAYON NOORD 20 APRIL 2013. VERSLAG SELECTIEWEDSTRIJD KUST RAYON NOORD 20 APRIL 2013. De wedstrijd werd vervist aan het strand bij Groote Keeten. Het was een zonnige, maar koude dag met een temperatuur van ca. 10 graden. Dit werd

Fietsvakantie 2015. De Schakel Uitwaaien op Texel. woensdag 24 juni 2015 t/m zondag 28 juni 2015

Fietsvakantie 2015. De Schakel Uitwaaien op Texel. woensdag 24 juni 2015 t/m zondag 28 juni 2015 Fietsvakantie 2015 De Schakel Uitwaaien op Texel woensdag 24 juni 2015 t/m zondag 28 juni 2015 Volg ons door tijdens de fietsvakantie elke dag ons verslag te lezen op: www.deschakelamstelveen.nl Het programma

Agenda. 23 januari 2015 schooljaar 2014/2015 nr. 9

Agenda. 23 januari 2015 schooljaar 2014/2015 nr. 9 23 januari 2015 schooljaar 2014/2015 nr. 9 Agenda Februari vr 6-02-15 nieuwsbrief 10 wo 11-02-15 Ouderavond groep 6 en 7: rapporten en cito s do 12-02-15 rapport + citoresultaten mee di 17-02-15 10 - minutenavond