Kavellijst Najaarsveiling 2017
- Camiel Christiaens
- 6 jaren geleden
1 Kavellijst Najaarsveiling 2017 Kijkgelegenheid : 10u00-13u00 28 oktober 2017 Veiling : 13u45-16u00 28 oktober 2017 Nederland - frankeerzegels (fraai exemplaar) XX (smalle bovenrand) X , 26, 49 (heeft dunne plek), 538/541, 588/591, O /810 6 (iets kort linksonder) O /18 O XX (fraai exemplaar, wel mooi albumstuk) XX /55 (51 en 54 zijn postfris) XX/XXX t/m 64 (58 ontbreekt, 64 korte tanding) XX t/m 71 XX /83 XX t/m 97 XX t/m 94 XXX a XX /120 XX (met roestplekjes) XX /135 XX /138 XX XX XX (type A) XX en 196 XX XX XX /207 (206 lichte vouw) XXX /219 (213 roestpuntje) XX A XX /223 XX /231 XX /235 XX (met een klein roestpuntje) XX /239 XX Pagina 1 van 18
2 /243 XX /247 XX /251 XX /255 XX /260 XX O /266 XX /268 (beide zegels mindere gomzijde) XX XX /277 XX XX /282 XX /286 XX /349 (met een oud echtheidscertificaat uit XX maar zegels zijn nog te verifiëren) 350/355 XXX t/m 369 XXX a/356d XXX XX B/403B (Legioen velletjes) XXX /489 XX /533 (3 zegels postfris) XX XX /541 XXX /555 XX /555 XXX /560 XXX /572 XXX /577 XXX /595 XXX /606 XXX / /659 XXX /706 XXX /742 XXX V/888V (Amphilex velletjes) XXX / b/958b (serie gewoon + serie fosfor) XXX /1252 XXX / b/1501b (serie gewoon + serie XXX fosfor) 1495bV bV (beide velletjes van 5) XXX Nederland zegels w.o. wat doubletten XXX Pagina 2 van 18
3 Nederland - roltanding R2/R6 O R7 O Nederland - postzegelboekjes 74 PB 9aF + PB 9gf (iets beschadigd) XXX Nederland - blauwdrukken 75 Nederland - port BD4 + BD6 + BD9 + BD10 + BD12 XXX Diverse nummers w.o. één keerdruk O/XX P67b XX P69/P79 XX Nederland - dienst 79 D1/D2 + D20/D24 en postpakketverrekeningszegels (type B + C) Nederland - FDC's e.d. O/XX Insteekkaart / Hawid strook / Envelop blanco Rembrandt enveloppen 7.50 E-007 beschreven E-008 beschreven E-010 beschreven E-011 beschreven E-012 beschreven E-013 beschreven (fraai exemplaar) E-014 beschreven (fraai exemplaar) E-015 beschreven (fraai exemplaar) E-016 beschreven (fraai exemplaar) E-019 beschreven (mooi exemplaar) E-020 beschreven E-021 beschreven E-023 beschreven E-024 blanco (uitgegomd adres) E-026 beschreven E-027 beschreven Pagina 3 van 18
4 E-029 beschreven E E-032 beschreven E-033 beschreven E-038 beschreven E-040 beschreven E-046 blanco E-046 en E FDC's met postzegelboekjes erop (W-serie) E-064, E-065 en E-069 beschreven Meeloper behorend bij E-007 beschreven met stempel Jan van Riebeeck herdenking Meeloper behorend bij E-010 beschreven ITEP tentoonstelling met serie 592/595 Voorloper briefkaart voor het kind 1948 met serie 508/512 (stempel autopostkantoor) Nederland - postzegelmapjes Insteekkaart / Hawid strook / Envelop Nederland - Postzegelmapje M251 (zilveren postzegel) Nederland - diversen XXX enveloppen 1ste vluchten gelegenheidsenveloppen, o.a. Koningshuis en uit serie W-enveloppen 3 oude kinderbedankkaarten. Jaar 1951, 1953 en 1954 Eerste transatlantische vlucht Amsterdam-New York (Retour a l'expediteur) Nederlands Indië FDC E-1 blanco (fraai exemplaar) Proef 194 (in gekozen kleur) Kreisler Nederlands Nieuw Guinea Curaçao 1/21 XX Nederlands Nieuw Guinea - Diversen X/XX /205, LP53/LP68 + kaart met diversen XX/XXX Pagina 4 van 18
5 Nederlandse Antillen Suriname 206/ / / /984 Nederlandse Antillen - Diverse series, o.a. keerdruk 1238a-1239a XX/XXX XXX (blok) XXX zegels vnl. Suriname O/X/XX 4.00 Voorloper FDC serie 183/186 (minder mooi) Voorloper FDC serie 274/275 Voorloper FDC serie 276/277 Voorloper FDC serie LP27/LP28 (luchtpost) Overzeese Gebieds Delen 126 Albanië 2 voorloper FDC's Ned. Antillen zegel Ned. Nieuw-Guinea serie 45/ België 24 betere vooroorlogse zegels op kaartje O België - Motief treinen. Map met velletje XXX Stockboekje betere zegels (o.a. toeslag en blok 7 ***) Duitsland - Berlijn R en 207R XXX Serie bezienswaardigheden (compleet) XXX Duitsland - Bondsrepubliek O /172 (onderkant korte tandjes) O XX XXX t/m 193 XX Blok 2 XXX Pagina 5 van 18
6 Duitsland - DDR Duitsland /2097, 2116, 2117/2122, XXX /2147 en Mooie toeslagseries BRD & Berlijn - Jaren 1990 t/m 1996 O /749 (in blokjes van vier, waaronder plaatfout O I) Sovjet zone Saksen (op kaartje) XX Duitsland - Diversen Bohemen & Moravië - 1/19 XX Braunschweig - 11.A Pracht exemplaar (op O briefstukje met nummerstempel 8) Braunschweig - 18 (karmijn, links aangesneden) O Braunschweig - 18 (roze) O Bund H-blatt 27/29 + Berlijn H-blatt 26 O/XXX Danzig (heeft een roestpuntje) XXX Duits Boven-Silezië - 13/29 O Duitse Rijk - 2a (onderaan kort) O Duitse Rijk - 17A (met afwijking ontbrekend 6de O tandinggat boven en onder) Duitse Rijk - 18 XX Duitse Rijk - 37a O Duitse Rijk - 37b O Duitse Rijk - 95.A.II (heeft kort tandje) O Duitse Rijk - 96.A.I O Duitse Rijk (type 1) (heeft stomp hoekje O linksonder) Duitse Rijk (welwillendheidsstempel?) O Duitse Rijk en 353 XX Duitse Rijk - 362x, 362y, 363, 368, 369 O Duitse Rijk - 375/377 O Duitse Rijk - 403/406 O Duitse Rijk (heeft kort tandje) O Duitse Rijk O Duitse Rijk O Duitse Rijk X Duitse Rijk - 540/ y (zegel 543 heeft een kort tandje) O Duitse Rijk - 600/602 en 609/616 (zegels 602 en O goed nakijken) Duitse Rijk - 634/642 O Pagina 6 van 18
7 Engeland Duitse Rijk - 730/738 (737 minder mooi) O Duitse Rijk - 873/885 XXX Duitse Rijk - Blok 7 + DDR - Blok 16 en 17 XX Duitse Rijk - dienst 23/33 O Duitse Rijk - dienst 34/51 O Duitse Rijk - dienst 69/74 O Duitse Rijk - dienst 114/131 O Duitse Rijk - dienst 132/143 O Duitse Rijk - Diversen met opdrukken O/X/XX 3.00 Ellenburg - I B t/m III B XXX Ellenburg - IV B t/m VI B XXX Ellenburg - Wzd I A t/m Wzd VI A XXX Ellenburg - Wzd I B t/m Wzd VI B (geen garantie!!) XXX 1, Finsterwalde - II t/m XIII XXX Hannover - 2a O Hannover - 2a en 9 (zegel 9 is kort) O Hannover - 3a en 4 (zegel 3a gerepareerd, zegel 4 O is kort) Hannover - 14 en 23 (op briefstukjes) O Lütjenburg - 1 (geen garantie!!) XXX 1, Meißen - 22B XXX Norddeutscher Bund - dienst 2 t/m 5 X/XX Oldenburg - 17A (met stukje velrand) O Wittenberg - Zd I XXX Duitse Rijk stockboekje met ongeveer honderd zegels w.o. met velrand (ook wat Ostland en BRD) Duitsland o.a. Berlijn, Reich (op 9 kaartjes) XX/XXX 5.00 BRD - Jaren 1997 t/m 2003 O Estland Groot Brittannië X Frankrijk Betere vooroorlogse zegels op 3 kaartjes Frankrijk - Alleen toeslagzegels en hoge waarden. XXX Leuk kavel voor deze prijs! Frankrijk - Restant oud op 3 stockkaarten O Pagina 7 van 18
8 Hongarije Ierland Betere vooroorlogse zegels op 5 kaartjes Hongarije - 37 zegels (voor de stempels) O 4.00 Hongarije - 7 series op 2 stockkaartjes XXX Isle of Man Ierland - Diverse series 1945 t/m 1965 O Luxemburg Isle of Man - 617/621 boekje MH33 (treinen) XXX Isle of Man - 617/621 boekje MH33 (treinen) XXX Monaco 181 O O O Luxemburg diverse dienstzegels op kaartje O/X/XX Noorwegen 1124/1129, 1567/1570, 1921/23 blok 45 O/XXX Oostenrijk 22 (met stempel uit 1869) O Polen Oostenrijk - 12 verschillende typen/kleuren/stempels op nr. 43 Serie schönes Österreich 22 zegels (=niet compleet) en kleinboog 1971 O 5.00 O/XXX Portugal Polen - Betere vooroorlogse zegels op 11 kaartjes / bijbehorend blok 32 (=Cept) XXX Pagina 8 van 18
9 Rusland 215 San Marino Betere vooroorlogse zegels op 2 kaartjes Rusland en de U.S.S.R Tsjechoslowakije 535/544 (gom verkleurd) XXX Turkije Betere vooroorlogse zegels op 6 kaartjes Tsjechoslowakije - Veel zegels in enveloppe O 219 Vaticaan Turkije - Diverse series europa zegels XXX Zwitserland Vaticaan - FDC nrs. 9, 12, 13, 14, 15 en /27 blok 23, 1130/1133, 1156/1159, 1405/1408, 1478/1481, automaat 7/10 Indonesië Republiek O Wereld Indonesië A ongetand op FDC Indonesië A ongetand op FDC Indonesië - 224, 225, 227, 498/501, 580/582, 1396/1398, 1399 blok 84, 1401 blok 85, 1453/1454, 1455 blok 95 XXX Indonesië - Zegels, velletjes en kleur-variëteiten XXX 7.50 Indonesië - Briefkaart Fred Mac Murray 5.00 Indonesië - Ongeveer 80 Prango labels XXX 8.00 Indonesië - Postzegelboekjes 5A en 5B XXX Indonesië - Spaarzegel Rp 5,= in hoekstrip van 3 van de bank Tabungan Negara XXX Australië - 2 presentation-mapjes motief sport en insecten XXX Pagina 9 van 18
10 B.I.O.T. - 94/105 (vogels) XXX B.I.O.T /127 (vliegtuigen) XXX B.I.O.T /157 (vlinders) XXX Christmas Island - 392/393 en blok 8 (honden) XXX 8.00 Falkland Eiland - 713/724 (vogels - eenden) XXX Falkland Eiland - 757/762 (vogels - eenden) XXX Grenada - 277/292 (dieren) XXX 8.00 Japan - 14 revenues (medicijn zegels) X Japan - 4 zeer oudere prentbriefkaarten Jamaica - 591/594 (WWF serie slangen) XXX Maladiven /1484 (inc.) en blok 179 XXX Tanzania - 872/879 (inc.) en blok 152 (treinen) Maleisië - 19 t/m 25 (vogels incompleet!) XXX Nuie - 10 series XXX 2.50 Panama - Blok 28A + blok 28B XX 5.50 Ross Dependency - 44/49 in blok (vogels) XXX Republiek Suriname - 4 kaartjes XX Republiek Suriname - 3 series motief flora XXX Republiek Suriname - Motief vogels XXX Thailand - 331/339 XX 7.50 U.S.A. - 2 leuke series, interessant! O/X/XXX 2.50 U.S.A. - East River Post Office 18 Avenue Drive (=lokaal zegel) cat.waarde $ 250,=. Zeldzaam! (Bracht in paar $ 1800,= op) X Vietnam - 111/122 (mindere kwaliteit) XXX Vietnam - Zegels bootvluchtelingen XXX P.D.R. Yemen - Teruggetrokken uitgifte door uitsluiting Olympische spelen Sarajevo Bijzonder blok motief sport XXX Wereld 8 kaartjes motief (3 series XXX) o.a. katten, O auto's en raketten Wereld 10 kaartjes motief (één kaart XXX) o.a. O sport, auto's en vliegtuigen Bloemen - 22 series O Guernsey - H-Blatt 45 t/m 50 (6 blokken) XXX Guernsey - H-Blatt 46 t/m 50 (5 blokken) XXX Verenigde Naties - 3 verschillende uitgiften (NY, Wenen, Genève) postzegelboekje MH4 XXX Verenigde Naties - 3 verschillende uitgiften (NY, XXX Wenen, Genève) postzegelboekje MH6 Verenigde Naties - 3 verschillende uitgiften (NY, XXX Wenen, Genève) postzegelboekjes MH3, MH5 en MH6 (dus totaal 9 stuks) U.S.A. Vel 2647/2699 (nummering Scott) XXX 2.50 Pagina 10 van 18
11 Rondzendboekjes Afrika, o.a. Algarije en Tanzania rondzendboekjes met 588 zegels Afrika, o.a. Benin en Guinee-Bissau rondzendboekjes met 492 zegels Afrika, o.a. Madagaskar en Marokko rondzendboekjes met 662 zegels Australië 5 rondzendboekjes met 651 zegels Australië 6 rondzendboekjes met 739 zegels Australië 6 rondzendboekjes met 751 zegels Azië, o.a. China, Cambodja, Thailand rondzendboekjes met 486 zegels Azië, o.a. Mongolië, Laos en Japan rondzendboekjes met 250 zegels Azië, o.a. Noord Korea, Laos en Japan rondzendboekjes met 643 zegels België 4 rondzendboekjes met 489 zegels Canada, U.S.A. en Nicaragua 5 rondzendboekjes met 617 zegels Europa, o.a. Vatikaan en Tsjechië 4 rondzendboekjes met 409 zegels Griekenland en Malta 5 rondzendboekjes met 550 zegels Groot Brittannië 4 rondzendboekjes met 467 zegels Ierland en Britse eilanden 5 rondzendboekjes met 526 zegels Indonesië en Israël 5 rondzendboekjes met 566 zegels Luxemburg 4 rondzendboekjes met 418 zegels Nieuw Zeeland en Australië 5 rondzendboekjes met 517 zegels Noord Europa, o.a. Denemarken 5 rondzendboekjes met 704 zegels Noord Vietnam en Azerbeidjan 4 rondzendboekjes met 341 zegels Noorwegen 4 rondzendboekjes met 538 zegels Oostenrijk, Italië en Portugal 4 rondzendboekjes met 523 zegels Oostenrijk, Liechtenstein en Luxemburg 5 rondzendboekjes met 582 zegels Spanje, Portugal en Italië 3 rondzendboekjes met 260 zegels Pagina 11 van 18
12 Nederland Zuid-oost Europa, o.a. Roemenië rondzendboekjes met 606 zegels Zweden 4 rondzendboekjes met 510 zegels Zwitserland 6 rondzendboekjes met 837 zegels Voordruk albums / mappen Davo LX band grenzeloos Nederland met albumbladen Ned. Antiilen, Aruba & Brazilië Nederland - 70 FDC's blanco en beschreven Nederland - Diverse FDC's, PTT-mapjes en EDB's Bijzondere uitgiften Nederland - Luxe Kabe album 2000/2002. Goed XXX gevuld, geen Euro-zegels Nederland aardige startcollectie 1899 t/m 1999 in O/XXX mooie Davo Luxe albums (I t/m III) Nederland collectie in 2 Davo albums, één luxe. O/XX/XXX Veel postfris euro-zegels aanwezig. Nominaal ruim 260,= (t/m jaar 2007) Nederland Davo LX album begincollectie, veel O/XXX vellen/boekjes guldenperiode t/m 1999 Nederland luxe Davo I album, matig gevuld O/XXX 3.00 Nederland postzegelmapjes guldenperiode in 2 albums (totaal 46 stuks) XXX 6.00 Nederland themaboek Post NL (excl. zegels) 60 jaar Europa postzegels Nederland themaboek Post NL (excl. zegels) Beatrix - Van prinses tot koningin Nederland themaboek Post NL (excl. zegels) Europese vuurtorens Nederland themaboek Post NL (excl. zegels) Francien's katten Nederland themaboek Post NL (excl. zegels) Jan van Haasteren (=motief tekenstrip) Nederland themaboek Post NL (excl. zegels) Janneke Brinkman-Salentijn (=motief bloemen) Nederland themaboek Post NL (excl. zegels) Kastelen in Nederland Nederland themaboek Post NL (excl. zegels) Levend erfgoed (=motief dieren) Nederland themaboek Post NL (excl. zegels) Molens Nederland themaboek Post NL (excl. zegels) Zoogdieren uit alle windstreken Nederland verzameling in 2 Davo Luxe albums (1852 t/m 1997). Leuke start. Nederland & Overzee - Kartonnen map vol met ongeveer 50 poststukken O/XX/XXX Pagina 12 van 18
13 Overzeese Gebiedsdelen Voordruk albums / mappen Europa Nederland Overzee - Partijtje FDC's 5.00 Nederland Overzee - 2 stockbladen met zegels O/XX/XXX Voordruk albums / mappen Thema Berlijn - Collectie 1948/1982 in luxe Lindner album O incl. cassette. Startersverzameling. BRD - 2 albums 1949/1986 redelijk gevuld O Duitsland -"Kampf um freiheit". Speciaal luxe thema album. Leuk en compleet. Duitsland - EDB's 1980 t/m 1983 O 3.00 Voordruk albums / mappen Nederland 100 FDC's Wereldnatuurfonds, 22 series en O/XXX restanten in 4 mooie luxe Lindner albums Luxe album 100 jaar automobiel XXX Motief - Lekker dik zelf gemaakt album. Heel veel motief. Goed bekijken! Motief - Lekker dik zelf gemaakt album. Heel veel motief. Leuk! Stockboeken (groot) O 9.00 O/XX Nederland - 28 poststukken in albumpje 3.00 Nederland - Oranje stockboek met zegels 3.00 Nederland - Profil bladen 1 t/m Nederland - Postzegelmapjes 1 t/m Nederland - Postzegelmapjes 1 t/m Nederland - Postzegelmapjes 1 t/m Overzeese Gebiedsdelen Stockboeken (groot) Europa Nederlandse Antillen - Jaren 2002 t/m 2005 XXX incompleet. "Gestript" maar toch aardig. Suriname - Leuk stockboek O/XX/XXX 2.50 Stockboeken (groot) België - 8-bladig stockboek met zegels O 9.00 België - Leuk gevuld rood stockboek O Berlijn - Stockboek vol O Pagina 13 van 18
14 Wereld Bohemen & Moravië stockboek zegels met O/XXX blokken, velranden, leerfelder, e.d. DDR - Goed gevuld stockboek O/XX 3.50 Duitsland velletjes/kleinbogen BRD, Berlijn en XXX DDR (wel iets engrospostjes) Duitsland - Moderne selectie tussen 1995/2010 O 6.00 met hoge waarden, blokken en aanhangsels. In dik stockboek Engeland - Verzameling met leuke waarden incl. O 6.00 series 1935/1997. Stockboek vol! Europa - Mooi dik stockboek vol, o.a. Spanje, Polen O en Zwitserland. Mooie koop! Finland - Mooi stockboek redelijk gevuld O/XX 9.00 Frankrijk stockboek klassiek, w.o. boekjes + "back of the book", o.a. Levant en China Groot Brittannië - Stockboek O 5.00 Hongarije en Polen - Dik stockboek. Lekker vol, ook veel "oud" spul! O 9.00 Nederland, Overzee, DDR, Frankrijk - Restpartij in O/XXX boek incl. wat XXX Frankrijk Oostenrijk - Stockboek O 5.00 Oostenrijk dik stockboek, lekker vol Zweden zegels (leuk kavel) O 3.00 Groot Brittannië - Collectie in Davo Lx 1970/1990 (niet compleet!) Stockboeken (groot) O Guinee-Bissau - Goed gevuld stockboek. Ziet er netjes uit O/XXX Indonesië - Ongeveer 45 aandelen en dividendbewijzen. Interessant! Mooi album met treinen, ruim genoeg om stoom O af te blazen BRD - Collectie 1956/1999 in 2 boeken XX/XXX DDR - Collectie 1966/1972 compleet in luxe Kabe album XXX Pakistan - Matig gevuld album. Toch nog leuke O/XXX 1, restwaarde aanwezig. Verenigde Naties - New York collectie O/XX/XXX 6.00 Wereld - 3 volle stockboeken, o.a. het kleine boekje vol blokjes luchtvaart. Leuk! O/XXX 5.00 Wereld - 3 volle stockboeken, o.a. USA, motief O 6.00 vervoer, en 5 blokjes XXX Wereld - o.a. Ierland, Cyprus, Malta, Israël O 4.00 Wereld - Vol stockboek, veel gebruikt, o.a. Denemarken, China, DSLD, Zwitserland O/XX/XXX 7.00 Pagina 14 van 18
15 Thema Wereld 2 stockboeken restanten O Wereld in een mooi 16-bladig rood stockboek O/XXX 7.50 Wereld, o.a. veel Nederlandse postzegels in een mooi 16-bladig blauw stockboek O 5.00 Zuid Amerika - o.a. Peru, Argentinië, Venezuela, O/XX 9.00 Brazilië Australië zegels O 5.00 Nicaragua - Jaren 1981 t/m 1986 XXX 5.00 Nicaragua - Jaren 1987 t/m 1990 XXX 6.00 Een map met van alles, inclusief stockboek O/XXX 3.00 Stockboeken (groot) Overig Kleine motiefcollectie stockboek landkaarten O Motieven in stockboek (kunst, ruimtevaart, sport, O 3.50 schilderijen) 129 brugparen (diverse thema's) XXX 5.00 Voetbal brugparen XXX 5.00 Stockboeken (groot) Nederland Insteekalbum wit 30 bladen (splinternieuw) 5.00 Insteekalbum zwart 30 bladen (60 kantjes) 3.00 Stockboeken (klein) Europa Nederland - Digitale catalogus 2004 Bloemen (25 velletjes van 10) in stockboek XXX Stockboeken (klein) Wereld Duitse Rijk stockboekje met combinaties O/XXX Duitse Rijk stockboekje met combinaties O/XXX Duitse staten, w.o. Helgoland en Danzig in 5.00 stockboekje Monaco verzameling in stockboekje 1, Portugal meest gebruikt klassiek in stockboekje O/X/XX 1, Stockboeken (klein) China en Japan - 18 stuks beter klassiek met mooie stempels w.o. blokje van 4 China en Japan - Ouder materiaal, o.a. scouting FDC Japan - Ruim 200 zegels. Veel oud. Leuk! (ook iets Korea en China) Pagina 15 van 18
16 Nederland Stockbladen / enveloppen Nederland - o.a. 236/237, 238/239 (totaal zegels) Check kwaliteit! Nederland - 18 zegels op stockblad met O drukwerkrol-stempels op nr. 50 Nederland - 67 briefstukjes (vooroorlogs) met O 7.50 volledige kortebalk-stempels Nederland - 7 "dingetjes", o.a. blauwdruk 12/14, 5.00 militaire post, en blok 854 op brief Nederland - Jaarset 1977 XXX Nederland - Jaarset 1978 XXX Nederland - Jaarset 1979 XXX Nederland - Jaarset 1980 XXX Nederland - Jaarset 1981 XXX Nederland - Jaarset 1982 XXX Nederland - Jaarset 1983 XXX Nederland - Jaarset 1984 XXX Nederland - Jaarset 1985 XXX 2.50 Nederland - Jaarset 1986 XXX 2.50 Nederland - Jaarset 1987 XXX 2.50 Nederland - Jaarset 1988 XXX 2.50 Nederland - Jaarset 1989 XXX 3.00 Nederland - Jaarset 1990 XXX 3.00 Nederland - Jaarset 1991 XXX 3.00 Nederland - Jaarset 1992 XXX 3.00 Nederland - 2 gelegenheidsenveloppen (beide thema Elfstedentocht) Overzeese Gebiedsdelen Stockbladen / enveloppen 404 Europa Nederland overzee - 45 zeer oude brief(kaart)stukjes Stockbladen / enveloppen Berlijn - Bijna complete collectie 1952/1990 op stockbladen. Prachtige start! O 1, Duitsland - Verzameling 2000/2008 met veel series O en hoge waarden. Inzet minder dan 2% van de cataloguswaarde! Isle of Man (blok van 25 stuks) XXX Engeland - 6 pagina's stockbladen series 1935/1995 v.n.l. postfris, leuke waarden XX/XXX 5.00 Pagina 16 van 18
17 Wereld Europa - 3 blokjes, 4 series en een zegel, o.a. O/XXX 3.00 Ierland, Hongarije, Georgië en Turkije Oostenrijk - Ongeveer 330 zegels in zak Oostenrijk - Ongeveer 600 zegels in zak 3.00 U.S.S.R. - 7 blokken en 13 series O/XXX 7.50 Stockbladen / enveloppen Thema China - Leuke stockkaart om uit te zoeken, o.a postfris Indonesië - 19 series (met doubletten) w.o. O/XXX 3.00 speciaal uitgegeven carnet met zegel 289 Indonesië - 2 maal Noodport 1 en 1A XXX 3.25 (cataloguswaarde gering, wel apart) Indonesië - 6 poststukken, o.a. Molukken, Irian 4.00 Barat, en uitnodiging aan Soeharto Indonesië - Gelegenheidsenveloppen met doubletten, w.o. 3x Royal wedding prins Willem- Alexander & Mãxima, mooie V.O.C. enveloppen en Bali-danseressen Indonesië - Ongeveer 200 FDC's en poststukken (iets engros) tussen 1965/2011 Indonesië - Ongeveer 50 poststukken. Leuk 5.00 Israël kleine verzameling op kaart (full tab) O/XXX 3.00 Japan - Grote envelop uit Osaka verstuurd via 3.00 Singapore. Volgeplakt met zegels Poststukken, o.a. oud Duitsland O 3.00 Republiek Indonesië T + MS5T (2 XXX carnets met goudopdruk) Verenigde Naties - 2 stockkaarten en 1 FDC O Zimbabwe - Ongeveer 300 afgeweekte zegels. Dus echt gebruikt! Een Nederlands leesboek voor de verzamelaar & Australian stamp catalogue O 6.00 Stockbladen / enveloppen Overig Olympische spelen Tokyo 1964 (op blad) XXX Wereld motief op 12 mooie albumbladen O 3.50 Stockbladen / enveloppen Wereld - Map met 14 poststukken, o.a. Israël, Ukraïne, Honduras, Nieuw Zeeland Ca. 250 perfins in map (meest Duitse Rijk, wat Hongarije en iets Groot Brittannië) 5.00 O Pagina 17 van 18
18 Nederland Diversen; kistjes, dozen, etc Nederland - Postzegelmapjes tussen nummer 1 en 231a/b (guldens). Ongeveer 255 stuks Nederland jaarsets 1999 t/m 2004 inclusief velletjes + 2 (bijna) lege stockboeken Overzeese Gebiedsdelen XXX Diversen; kistjes, dozen, etc 433 Europa Nederland & Overzee - 1ste vluchten, ballonpost, etc. ca. 100 stuks incl. klein albumpje Diversen; kistjes, dozen, etc Wereld Poststukken van Frankrijk, Italië, Spanje, Duitsland, O Amerika, Zwitserland Doos postcode loterij met zegels, altijd prijs O 2.50 Duisland - Doosje afgeweekte zegels O 3.00 Literatuur - Posthistorische studies 21 Literatuur - The first postage dues 3.00 Diversen; kistjes, dozen, etc Thema Poststukken, doosje vol, veel Nederland 3.00 Zegels in schoenendoos, w.o. motief 3.00 Diversen; kistjes, dozen, etc 441 Overig 40 rondzendboekjes (doubletten aanwezig) O Diversen; kistjes, dozen, etc Catalogus NVPH Michel catalogi - Europa 7 delen compleet. Nette exemplaren, uitgifte 2008/2009. Literatuur - Oude catalogi, o.a. uit 1937 Pagina 18 van 18
Nadere informatieKavellijst Voorjaarsveiling 2018
Kavellijst Voorjaarsveiling 2018 Kijkgelegenheid : 10u00-13u00 28 april 2018 Veiling : 13u45-16u00 28 april 2018 Nederland - frankeerzegels 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Nadere informatieVeiling kavellijst november 2017
Nadere informatieNALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018
Nadere informatieBeurs De Oranjerie 22 April
Nadere informatieVeiling van maandag 4 januari 2016
Nadere informatiePostzegels - Grote dozen - wordt niet verstuurd!
Nadere informatieVEILING RESTAND APRIL 2015 VOOR DE RUILBEURS
Nadere informatieRetourkavels november 2015, nog te koop op ruilbeurs!
Nadere informatieBeverwijk veilingprogramma december xlsm, Veiling , 14:22
Nadere informatieO 450,00 50, / 5 restpartij (nr. 4 7x en nr. 5 11x) O 373,00 7, / 20. O 50,00 9,00 O 150,00 16,00 O 17,50 3, mooie Tanding
Nederland - frankeerzegels 1 X 1 in horizontaal paar O 200,00 30,00 2 X 1 in vertikaal paar O 200,00 30,00 3 X 01 / 03 O 250,00 30,00 4 X 01 / 03 O 250,00 30,00 5 2 - Korte witte rand O 35,00 3,50 6 X
Nadere informatiePostzegels - Dozen. Kavel Inzet Bieding
Nederland 20 Doosje vol met aangetekende poststukken met speciale stempels wo. betere 600 21 Doosje met 35 rondzendboekjes Nederland 1852-1976 postfris/(on)gebruikt wb. betere zegels wo. En Face 0 22 Doosje
Nederland 2200 Verzameling plaatfouten 1852-1999 in 20 ringbanden postfris/(on)gebruikt met specificatie in band I en per band een algemeen index. Zeer hoge cat. waarde. 900 2201 Verhuisdoos met 8 FDC
Nadere informatieO 170,00 9,00 7 X 3 (4 maal in gevarieerde kwaliteit) O 150,00 12,00 XX 650,00 35,00 O 50,00 7,50. O 17,50 2, (Mooie Tanding)
Nederland - frankeerzegels 1 X 1 / 3 O 250,00 20,00 2 1 / 3 O 250,00 20,00 3 1 in horizontaal paar O 200,00 8,00 4 1 in vertikaal paar O 200,00 8,00 5 2 in horizontaal paar met plaatfout "hoorn" O 180,00
Nadere informatieRuilbeurslijst retourkavels van januari 2016
Nadere informatieKAVELLIJST 7 december 2016
KAVELLIJST 7 december 2016 V.nr K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. 1 3401 3310 nederland Bloc nr. V1419 10,00 O 1,00 2 3402 - - Bloc nr. V1439 10,00 XX 1,00 3 3403 - - Bloc nr. V1461
Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 10/11/2009 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Land Botswana 03/07/09 Herziene
Nadere informatieLijst van verdragen op alfabetische volgorde: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Lijst van verdragen op alfabetische volgorde: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Albanië dubbele 14-12-2001 22-07-2004 15-11-2005 Trb.2004, 281 Argentinië dubbele 04-03-1994 27-12-1996
Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 9/06/2009 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Brunei 30/04/09 Nieuwe Overeenkomst.
Nadere informatieVereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht
Nadere informatieKabouters en paddenstoelen
15e jaargang nº 17 december 2008 PS is een nieuwsbrief van Uitgeverij DAVO PS wordt gratis verspreid door de Nederlandse vakhandel-filatelie. Op- en aanmerkingen zijn welkom en kunt u richten aan de redactie:
Nadere informatieZaal open 09.30 u. ziggo.nl
Zaal open 09.30 u. ziggo.nl Verkoopvoorwaarden De verkoop van elk kavel geschiedt à contant met 10% opgeld. Gekochte kavels worden alleen en uitsluitend tegen contante betaling in Euro afgegeven. Tijdens
Nadere informatiekavellijst grote veiling 13 oktober 2018
1 5301 Lind. Polen/Rusland 2 stockboeken diversen - XX/O 5,00 2 5302 - Wereld 5 stockboeken diversen - O 5,00 3 5303 - Tsj./Tsj.slowakije Dik stockboek diversen - XX/O 10,00 4 5304 - Wereld 5 stockboeken
Nadere informatieTarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016
Nadere informatiekavel Cat NR Omschrijving catw. inzet
Nadere informatieLAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND
LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND Algerije http://www.een.be/programmas/vlaanderen-vakantieland/nic-de-oases-van-de-sahara http://www.een.be/programmas/vlaanderen-vakantieland/nic-tussen-de-kamelen-algerije
Nadere informatieHERKOMST EN BESTEMMING GOEDEREN VIA ROTTERDAM
Landen van Herkomst Agribulk Breakbulk Containers Ertsen Kolen LNG Minerale olie Overig droog Overig nat Ruwe olie TOTAAL Algerije 518 562 1.814 2.894 Angola 25 64 2.061 2.150 Argentinië 1.627 142 447
Nadere informatieDonderdag 4 februari 2016 in Mennistenerf te Zaandam
Hout en Plaatmateriaal JAAROVERZICHT gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS 1 van 20 08/15/2011 Hout Nederland - Index en Samenvatting Per Categorie (genummerd) zijn de gegevens uitgesplitst
Nadere informatiePostzegels - Albums en boeken buitenland
Albanië 700 Albanië 1913-0 in insteekboek. Aardig gevulde startcollectie postfris/(on)gebruikt wo. wat misperforaties. 701 Antarctica Antarctica 1957-1995 in Davo de luxe-album. Collectie postfris met
Nadere informatieK 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24
Nadere informatieKavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet.
Nadere informatiek 55 k 65 k 73 k 81 61 Nederland PF
Nadere informatienr. 272 van ORTWIN DEPOORTERE datum: 23 januari 2018 aan JO VANDEURZEN Kinderbijslag - Kinderen in het buitenland
SCHRIFTELIJKE VRAAG nr. 272 van ORTWIN DEPOORTERE datum: 23 januari 2018 aan JO VANDEURZEN VLAAMS MINISTER VAN WELZIJN, VOLKSGEZONDHEID EN GEZIN Kinderbijslag - Kinderen in het buitenland Kinderen moeten
Nadere informatieRestlijst Grote Veiling PPRC, 14 maart 2015
Nadere informatieVERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN
VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS POSTZEGELVERZ. BARENDRECHT BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN Jaargang 16 nr.1 januari/februari 2016 VOORWOORD: Allereerst wens ik U allen een gezond en gelukkig
Nadere informatieMUNTEN en papiergeld. 29 "400 jaar Rembrandt van Rijn. Het Rembrandt vijfje. 7,50 Kleine kavels Nederland en Overzee
MUNTEN en papiergeld 29 "400 jaar Rembrandt van Rijn. Het Rembrandt vijfje. 7,50 Kleine kavels Nederland en Overzee 42 1-brf 1 -Wormerveer met franco brf 30,00 46 1 1, kreukje, 's-hertogenbosch A o 150
Nadere informatieDinsdag 19 april 2016 in De Lorzie te Wormerveer
Dinsdag 19 april 2016 in De Lorzie te Wormerveer Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1 Dobbelsteenkavels Cor Fischer Nederland 1 508/17 + 534/41 o 49 1 3508 2 8x hoge waarden uit 541/616 o 57 2 3508 3 556/560
Nadere informatieRetour kavellijst februari 2016
Nadere informatiek 002 k 014 k 015 k 019
Nadere informatieMegaveiling 11 oktober 2014
Nadere informatiePS: nummer 5 PS nº 5 verschijnt als bijlage bij het jaarlijkse supplement Nederland en
4e jaargang nr. 5 januari 1997 PS wordt gratis verspreid door de Nederlandse Vakhandel Filatelie. Op- en aanmerkingen zijn welkom en kunt U richten aan de redaktie: Uitgeverij DAVO PS, Postbus 411, 7400
Nadere informatieVeiling van maandag 1 februari 2016
Nadere informatieAFKONDIGINGSBLAD VAN SINT MAARTEN
AFKONDIGINGSBLAD VAN SINT MAARTEN Jaargang 2018 No. 28 Besluit van de 4 e juli 2018 tot afkondiging van de Regeling van de Minister van Buitenlandse Zaken van 14 juni 2018, nr. Min-Buza.2018.1422-22, houdende
Nadere informatieVeiling 26 Ruildag zaterdag 24 november 2018
Nadere informatiek 94 k 98 k 106 k 113
KAVELLIJST muntenveiling april 2018 Kav Land StatusJaar Cat.nr/omschrijving Inz.prijs Opbrengst 1 Nederland mapje met centen en stuivers F 30,00 3,00 2 Nederland Potje met centen BOD 3 Nederland PRF 1991
Nadere informatieOfficiële uitgave van het Koninkrijk der Nederlanden sinds 1814.
STAATSCORANT Officiële uitgave van het Koninkrijk der Nederlanden sinds 1814. Nr. 34529 22 juni 2018 Regeling van de Minister van Buitenlandse Zaken van 14 juni 2018, nr Min-Buza.2018.1422-22, houdende
Nadere informatie2018 no. 45 AFKONDIGINGSBLAD VAN ARUBA
2018 no. 45 AFKONDIGINGSBLAD VAN ARUBA REGELING van de Minister van Buitenlandse Zaken van 14 juni 2018, nr Min-Buza.2018.1422-22, houdende bepalingen inzake vrijstelling van de visumplicht op grond van
Nadere informatieKAVELLIJST 2 maart 2016
1 1001 1271 Australië Zgl.nr. 20 (in paar) 325,00 XX 30,00 2 1002 - U.S.A. Zgl.nr. 77 8,50 O 1,50 3 1003 - - Zgl.nr. 78 24,00 O 2,50 4 1004 - - Zgl.nr. 120 22,00 O 2,50 5 1005 - Isle off man Zgl.nrs 1/8-2
1509 Åland 1500 Divers nieuw postfris Åland, Faroer en Duitsland in dik insteekboek 125 1501 Verzameling Åland 1984-3 postfris in ringband wb. extra Gutterpairs vanaf 1989, tevens wat gebruikte automaatstroken
Nadere informatiePOSTZEGELVERENIGING. FILATELICA WEERT e.o. Veilingboekje. Voor 27 november 2016
POSTZEGELVERENIGING FILATELICA WEERT e.o. Veilingboekje Voor 27 november 2016 Plaats: Scholengemeenschap PHILIPS van HORNE Wertastraat 1 6004 XG Weert. Jeugdhoek en handelarenstands aanwezig. Jeugd gratis
Nadere informatieCLUBVEILING GROTE VEILING SEPTEMBER No. Omschrijving C.W. Inzet
1 o Nederland, 1 5ct. Koning Willem lll, mooie randen. 1852. 45,00 6,00 2 o Nederland, 2 10ct Koning Willem lll 1852. 35,00 5,00 3 o Nederland, 3 15ct Koning Willem lll 1852 170,00 20,00 4 o Nederland,
Nadere informatienr. 726 van ORTWIN DEPOORTERE datum: 27 juni 2017 aan JO VANDEURZEN Kinderbijslag - Kinderen in het buitenland
SCHRIFTELIJKE VRAAG nr. 726 van ORTWIN DEPOORTERE datum: 27 juni 2017 aan JO VANDEURZEN VLAAMS MINISTER VAN WELZIJN, VOLKSGEZONDHEID EN GEZIN Kinderbijslag - Kinderen in het buitenland Kinderen moeten
Nadere informatieZondag 25 november 2018
Zondag 25 november 2018 organiseert POSTZEGELVERENIGING FILATELICA WEERT e.o. een POSTZEGELRUILBEURS met GROTE VEILING met veel EEN EURO KAVELS Plaats: Scholengemeenschap PHILIPS van HORNE Herenstraat
Nadere informatieД1Х3Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1e
Д1Х3Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1e Dobbelsteenkavels Cor Fischer Nederland 1 Kind 1949/1954 o 80 3 3508 2 602/6 o 18 bod 3508 3 641/5 o 22 bod 3508 4 1488/1501,1488/97A+1581/2 *** 45 2 3508 5 PBk
Nadere informatieF I L A T E L I S T E N V E R E N I G I N G De Verzamelaar Bussum & Omstreken Opgericht 1 februari Jaargang 44 april 2019 Nr.
F I L A T E L I S T E N V E R E N I G I N G De Verzamelaar Bussum & Omstreken Opgericht 1 februari 1938 Jaargang 44 april 2019 Nr. 3 Voorzitter O. Louw Brinklaan 152, Secretaris 1404 GX Bussum Rondzendingen