DE COURIER. rondzenddienst. Oproep Kopij. Komt u naar de feestavond? Topkavels in de veiling van Beverwijk
- Simon Wauters
1 DE COURIER Maandblad Februari 2016 Editie 2016 nummer 2 Vacature secretaris Wij zijn nog steeds op zoek naar een nieuwe secretaris voor de vereniging. Lees verder op pagina 8. Vacature directeur rondzenddienst Wij zijn nog steeds op zoek naar een nieuwe directeur rondzenddienst voor de vereniging. Lees verder op pagina 9. Oproep Kopij Wij willen graag meer bijdragen ontvangen en stukjes plaatsen. Doet u ook mee? Lees verder op pagina 8. Komt u naar de feestavond? Wij organiseren een feestavond op zaterdag 27 februari Reageer nu. Lees meer hierover op pagina 17 Veilinglijsten De veilinglijsten voor februari 2016 vindt u: Beverwijk: pagina 11. LAATSTE OPROEP Feestavond op 27 februari 2016, eigen bijdrage 15 euro per persoon Wij hebben als bestuur besloten om een feestavond te organiseren op zaterdag 27 februari De feestavond vindt plaats in de Vredevorstkerk, Laan der Nederlanden 152, 1945 AC Beverwijk. U en uw partner zijn van harte uitgenodigd. Wij hebben op de avond een buffet, een quiz met Ruimte voor de adres sticker leuke prijzen en mogelijk ook andere activiteiten. Uw bijdrage in de kosten hebben wij vastgesteld op 15 euro per persoon. De aanmelding sluit maandag 8 februari Meld u (en uw partner) zo spoedig mogelijk hiervoor aan bij het bestuur. Dat kan dus als laatste nog op de clubavond. Meld u anders aan per e - mail: voorzitter.kpc@gmail.com Topkavels in de veiling van Beverwijk Wij zijn trots om deze maand topkavels in de veiling te hebben. Denk daarbij aan Meeuwtjes (LP 12-13), TBC serie postfris (84-86) en bijvoorbeeld Koning Willem III 20 cent ongebruikt (24H). De veiling is anders ingedeeld. Nu staan alle kavels gerubriceerd en op volgorde van catalogusnummers. Lees verder op de veilinglijst op pagina 11. De Courier februari
2 Kennemer Postzegel Club 31 januari 2016 KPC46 CORINPHILA VEILINGEN Postzegels Poststukken Prentbriefkaarten Munten, penningen Ruim 40 jaar een vertrouwd adres voor veiling aan- en verkoop, vrijblijvende taxatie en advies! Heemraadschapslaan VC Amstelveen Te l info@corinphila.nl De Courier februari
3 Bestuur Voorzitter Ton van der Laak Vice - voorzitter Vacature Secretaris Vacature Secretaris ad interim Piet van Vuuren Pietvanvuuren@casema.nl Penningmeester Freek Baanders FreekBaanders@gmail.com Directeur Rondzendingen Vacature Veilingen Horst Heydenreich info@pensionheydenreich.nl Overige functies Redactie clubblad Ton van der Laak voorzitter.kpc@gmail.com Website beheerder Ton van der Laak voorzitter.kpc@gmail.com Veilingmeester Horst Heydenreich info@pensionheydenreich.nl Samenstelling veilingen Markus Drijver m.drijver@kpnmail.nl Club handelaar Bert Huisenga Pzh.bert@quicknet.nl Nalatenschappen Ton van der Laak voorzitter.kpc@gmail.com Taxaties Ton van der Laak voorzitter.kpc@gmail.com Contributie 2015 A leden Met Maandblad Filatelie 34,00 A leden Zonder Maandblad Filatelie 12,00 B leden Zonder Maandblad Filatelie 12,00 Bankrekeningen Penningmeester Contributie et cetera NL09 INGB Rondzenddienst Rondzendverkeer NL73 INGB De Courier februari
4 Inhoudsopgave Van de voorzitter 5 Clubbijeenkomsten Beverwijk, Heemskerk, Castricum 7 Spelregels veiling Beverwijk 7 Courier en Kopij 8 Vacature secretaris 8 Vacature directeur rondzenddienst 8 Herhaalde oproep e - mailadressen 9 Inzending voor veilingen 9 Veilingen nieuwe stijl 9 Veiling met stukken in gevraagde verzamelgebieden 9 Koninklijke Nederlandse Bond van Filatelistenverenigingen 10 Veilinglijst Beverwijk 8 februari Feestavond op 27 februari 2016, Laatste oproep 16 Filamanifestatie Bijzondere activiteiten en evenementen in onze club 17 Maak uzelf kenbaar bij de adverteerders van onze club 17 Ideeënbus 18 Adverteerders gezocht 18 Beurs 18 De Courier februari
5 Van de voorzitter Nieuwe indeling van de veiling en de kavellijsten Met ingang van februari is de veiling anders ingedeeld. We hebben achtereenvolgens clubkavels, topkavels (vanaf 25 euro inzet), Nederland, Buitenland landen verzamelingen, Thema verzamelingen, Wereld (meerdere landen in een album) en Diversen (alles behalve postzegels, FDC en Poststukken). Daarbinnen staat alles op catalogusnummer en waar nodig op alfabet. Bovendien zijn de kavels beter omschreven Voor de makers van de veiling en dit boekje betekent dit een stuk meer werk. Ik hoop dat u dit op prijs stelt. Uw reacties hierop horen wij graag. Veilingen en veilingprogramma Het veilingprogramma is verder geperfectioneerd. Daardoor kunnen we de veilingen sneller afwerken qua afrekenen en afleveren van de postzegels. Op de veiling van januari bleek de printer de belemmerende factor te zijn. Zonder verder investeren kunnen we daar op dit moment niet veel aan doen. Daarom zullen we na afloop van de veiling eerst een pauze inlassen, zodat we de nodige stukken kunnen uitdraaien en daarna vlot kunnen afrekenen en kavels kunnen uitdelen. Stuiverboeken We gaan dit vanaf 2016 iets anders aanpakken. Uitleg hierover geven we op de clubavond. Laatste oproep voor de feestavond op 27 februari 2016 De feestavond vindt plaats op zaterdag 27 februari in de Vredevorstkerk, Laan der Nederlanden 152, 1945 AC Beverwijk. U en uw partner zijn van harte uitgenodigd. Wij hebben op de avond een buffet, een quiz met leuke prijzen en mogelijk ook andere activiteiten. Uw bijdrage in de kosten hebben wij vastgesteld op 15 euro per persoon. De aanmelding sluit maandag 8 februari Meld u (en uw partner) zo spoedig mogelijk hiervoor aan bij het bestuur. Dat kan dus als laatste nog op de clubavond. Meld u anders aan per e - mail: voorzitter.kpc@gmail.com Clubavond van februari 2016 De volgende bijeenkomst is op maandag 8 februari De zaal is open om uur. De veiling zal beginnen om uur. Op de veiling zijn de eerste twintig kavels van de club. Hierbij gebruiken wij de dobbelsteen. Wordt bij het verkochte kavel een oneven getal gegooid (1,3,5) dan is de prijs van het kavel de geboden veilingprijs. Wordt er een even getal (2,4,6) gegooid, dan krijgt de koper het kavel voor de inzetprijs. Een leuk voordeel kan dus uw deel zijn! Topkavels in de veiling van Beverwijk Wij zijn trots om deze maand topkavels in de veiling te hebben. Denk daarbij aan Meeuwtjes (LP 12-13), TBC serie postfris (84-86) en bijvoorbeeld Koning Willem III 20 cent ongebruikt (24H). U vindt de veilinglijst van deze maand op pagina 11. Veel plezier met onze gemeenschappelijke hobby, Beverwijk, 31 januari 2016 Ton van der Laak De Courier februari
6 GERARD PORTEGIES B.V. Baanstraat 55, 1941 CG Beverwijk, Tel voor sfeervol wonen! behang - verf - glas - zonwering -tapijt - gordijnen behang- en schilderwerken De Courier februari
7 Clubbijeenkomsten Beverwijk, Heemskerk, Castricum Beverwijk Op de tweede maandag 8 februari 2016 van uur tot uur in Paviljoen Westerhout, Westerhoutplein 3, 1943 AABeverwijk. De veiling begint om uur. Heemskerk Op de derde maandag 15 februari 2016 van uur tot uur in Stichting Cultureel Centrum De Jansheeren, Maltezerplein 1, 1961 JC Heemskerk. Castricum Op de eerste maandag 1 februari 2016 van uur tot uur en op de derde woensdag 16 februari 2016 van tot uur in de Kern, Overtoom 15, 1901 EW Castricum. De leden van Castricum en Heemskerk hebben gratis toegang tot de bijeenkomst in Beverwijk van 8 februari 2016 Spelregels veiling Beverwijk Bekijken van kavels kan uitsluitend op de avond van de veiling. Schriftelijk bieden kan tot de dag voor de veiling ook via internet Horst Heydenreich info@pensionheydenreich.nl of Markus Drijver , m.drijver@kpnmail.nl. Bij veiling van de clubkavels wordt gedobbeld, indien het kavel is verkocht. Een oneven getal (1,3,5) betekent dat het kavel voor de geboden veilingprijs is verkocht. Een even getal (2,4,6) betekent dat het kavel voor de inzetprijs wordt verkocht. Wij rekenen geen opgeld voor de kopers. De Courier februari
8 Na afloop van de veiling dient door de aanwezige kopers contant te worden afgerekend. Na afloop van de veiling krijgen schriftelijke bieders een e - mail met een lijst van gekochte items, de gerealiseerde koopprijzen, een totaal bedrag en verzendkosten g d. Verzending geschiedt voor rekening en risico van koper. vanaf 50 euro alleen verzending aangetekend met verzekerde waarde. Verzending postzegels/poststukken na betaling aan onze penningmeester NL09 INGB Courier en Kopij Wegens de weinig ontvangen kopij hebben wij weinig nieuws te berichten. Het is heel leuk als er in het clubblad en op de website artikelen of nieuwsitems zijn te vinden. Wij kunnen dit als bestuur niet alleen. Graag nodigen wij u uit om een bijdrage te schrijven. Heeft u kopij voor het clubblad of voor de website, wilt u dit dan per e - mail aan ons (Ton van der Laak of Horst Heydenreich) doorgeven? Naar aanleiding van de besluiten van de algemene ledenvergadering wordt de Courier zoveel als mogelijk digitaal verzonden. Alleen aan degenen die geen e - mail adres hebben doorgegeven wordt de Courier over de post gestuurd dan wel bezorgd. Vacature secretaris Het is teleurstellend dat niemand de functie van secretaris wilt vervullen. Een spilfunctie als secretaris is belangrijk voor de communicatiestromen intern en extern. Een vereniging kan alleen maar bestaan door de inzet van een aantal mensen die als vrijwilliger willen optreden en ook bestuursfuncties willen vervullen. Als deze functies niet vervuld worden gaat dat ten koste van de kwaliteit van de vereniging en komt uiteindelijk de continuïteit ook in gevaar. Wenst u nadere informatie of wilt u zich aanmelden, wilt u dan contact opnemen met een van de bestuursleden? Vacature directeur rondzenddienst Door problemen met zijn gezondheid is Jan de Ridder in mei 2015 gedwongen om zijn functie van directeur rondzenddienst met onmiddellijke ingang neer te leggen. Wij wensen Jan veel sterkte toe en hopen op een volledig herstel. Voorlopig worden zijn taken waargenomen door Lou Roelse met ondersteuning van Markus Drijver Zonder een directeur rondzenddienst is het niet mogelijk om de rondzendingen duurzaam te organiseren. Een vereniging kan alleen maar bestaan door de inzet van een aantal mensen die als vrijwilliger willen optreden en ook bestuursfuncties willen vervullen. Als deze functies niet vervuld worden gaat dat ten koste van de kwaliteit van de vereniging en komt uiteindelijk de continuïteit ook in gevaar. Wenst u nadere informatie of wilt u zich aanmelden, wilt u dan contact opnemen met een van de bestuursleden? De Courier februari
9 Kennemer Postzegel Club KPC46 31 januari 2016 Contributie 2016 Wij hebben als bestuur besloten om de contributie voor 2016 voorlopig vast te stellen op dezelfde bedragen als Dit besluit moet door de ledenvergadering in mei 2016 worden goedgekeurd. De nota s voor de contributie van 2016 zijn verstuurd.denkt u nog even aan het betalen daarvan? Bestuur 2016 Wij hebben echt een secretaris en een directeur Rondzendingen nodig. Zonder deze functionarissen kan onze vereniging niet goed functioneren. Meld u a.u.b. aan hiervoor bij het bestuur. Ledenvergadering 2016 Wij hebben de datum van de ledenvergadering 2016 vastgesteld op maandag 9 mei Herhaalde oproep e - mailadressen Bij deze doen wij de herhaalde oproep om uw e - mail - adres aan ons op te geven. U krijgt dan de Courier over de e - mail toegestuurd. Daardoor heeft u hem sneller in huis en in kleur! Inzending voor veilingen Wij hebben nu een aantal vaste inzenders voor de veilingen. Wilt u uw verzameling, deelverzameling of dubbelen verkopen, download dan het formulier van de website en breng uw stukken in bij Markus Drijver. Veilingen nieuwe stijl Wij willen de veilingen in 2015 meer toespitsen op de verzamelgebieden van onze leden. Dat geldt ook voor de leden die niet (vaak) op de club avonden komen, maar vanuit de rondzendingen hun verzameling aanvullen. Verzamelt u een bepaald gebied of thema, wilt u dat dan aan ons doorgeven? Bent u op zoek naar bepaalde manco s, geef dat dan aan ons door. Het zou toch leuk zijn als wij u konden helpen om dat gaatje in uw album te vullen? Wilt u uw wensen doorgeven aan Markus Drijver? Veiling met stukken in gevraagde verzamelgebieden Wij willen de veilingen in 2Op onze oproep om manco s of verzamelgebieden aan te geven, hebben de eerste leden zich nu bij ons aangemeld met een omschrijving van wat zij zoeken. De veiling van februari 2016 is hierop aangepast. Wij wensen u veel plezier met de aanvulling van uw verzamelingen! De Courier februari
10 Koninklijke Nederlandse Bond van Filatelistenverenigingen Doet uw voordeel met de KNBF: 1. Goedkope WA verzekering van wettelijke aansprakelijkheid voor vereniging en bestuurders 2. Goedkope kostbaarhedenverzekering voor verenigingen van verzamelingen en rondzendverkeer voor bij KNBF aangesloten Verenigingen 3. Goedkope kostbaarhedenverzekering voor verzamelaars van verzamelingen voor leden van KNBF Verenigingen 4. Gratis KNBF Nieuwsbrief: Wilt u zich aanmelden voor de gratis nieuwsbrief: voor leden van bij de KNBF aangesloten verenigingen: Op de KNBF website account aanmaken en aanvinken dat u de Nieuwsbrief wilt ontvangen 5. Gratis KNBF Bondsledenpas: Verder is het voor leden van een bij de KNBF aangesloten vereniging wel van belang zich aan te melden op de KNBF site om de Bonds - ledenpas te activeren. U kunt dan gebruik maken van de vele aan de pas verbonden voordelen. Tabakspeciaalzaak Frank Handgraaf Breestraat ED Beverwijk tel Aan de Breestraat in Beverwijk bevindt zich de Tabaksspeciaalzaak van Frank Handgraaf. Deze prachtige winkel heeft een ruim assortiment aan sigaren. Vele topmerken van zowel Nederlandse als buitenlandse merken zijn vertegenwoordigd. Naast het sigaren assortiment kunt u ook terecht voor uw kansspelen zoals Lotto, Toto, Ticketbox en de Staatsloterij. Tevens heeft de Tabaksspeciaalzaak een ruim assortiment pijptabakken en een goed assortiment kwaliteitsaanstekers. roken brengt de gezondheid ernstige schade toe De Courier februari
11 Veilinglijst Beverwijk 8 februari 2016 Ka vel Land/ Thema CAT NRS Omschrijving kavel Kw ali teit Cat. prijs Inzet Kavels van de club CLUB KAVELS 1 Club - kavel Lot 1a/1b/1c/1d XX 38,80 1,00 1a Nederland PB59 XX 5,00 1b Nederland XX 10,80 1c Nederland V XX 10,00 1d Nederland V XX 13,00 2 Club - kavel Lot 2a/2b/2c/2d XX 36,80 1, a Nederland XX 10, b Nederland PB54 XX 5,00 2c Nederland V1727 XX 9,00 2d Nederland V XX 12,00 3 Club - kavel Nederland Lot 3a/3b/3c/3d XX 35,40 1,00 3a Nederland XX 11,60 3b Nederland V1714 XX 8,00 3c Nederland XX 10,80 3d Nederland PB58 XX 5,00 4 Club - kavel Nederland Lot 4a/4b/4c/4d XX 38,30 1, a Nederland XX 10, b Nederland PB52 XX 4,50 4c 4d Nederland Nederland V XX 10,00 XX 13,00 De Courier februari
12 Ka vel Land/ Thema CAT NRS Omschrijving kavel 5 Club - kavel Nederland Lot 5a/5b/5c/5d XX 36,00 1, a Nederland XX 13, b Nederland PB56 XX 4,50 5c Nederland V XX 10,00 5d Nederland V1646 XX 8,00 Kw ali teit Cat. prijs Inzet 6 Curaçao 11KWIII 7 DDR Kavels van inzenders TOP KAVELS Koning Willem III met specimenopdruk zonder gom is zo uitgegeven Duits - Chinese Vriendschap ,00 65,00 O 150,00 25,00 8 Duitsland X 147,50 25,00 9 Duitsland O 100,00 25,00 10 Nederland Koning Willem III O 250,00 35,00 11 Nederland Koning Willem III derde emissie O 200,00 35,00 12 Nederland 24H Koning Willem III 20 cent ongebruikt x 700,00 175,00 13 Nederland 25H Koning Willem III 22½ cent ongebruikt x 175,00 42,50 14 Nederland 77 Koningin Wilhelmina bontkraag fl.1,00 postfris xx 525,00 157,50 15 Nederland TBC serie postfris xx 700,00 280,00 16 Nederland Kinderzegels 1931 xx 150,00 30,00 17 Nederland Nederland Nederland album 20 Nederland album Luchtvaartzegel met randstuk Koningin Wilhelmina Konijnenburg 1946 Luxe album Nederland postfris t/m 1949 Luxe album Nederland van 1950 t/m 1987 xx 80,00 27,50 O 111,25 25,00 xx 500,00 60,00 xx 1.500,00 85,00 21 Nederland LP12-13 certificaat Muis XX 700,00 185,00 22 Nederland pw Nederland E394a/ 427a Postbewijs compleet gebruikt FDC's, 1 beschreven niet meegeteld, rest blanco O 455,00 150,00 254,00 27,50 De Courier februari
13 Ka vel Land/ Thema CAT NRS Omschrijving kavel Kw ali teit Cat. prijs Inzet NEDERLAND 24 Nederland 16 O 95,00 12,50 25 Nederland 24P3 Willem III, plaatfout O 60,00 15,00 26 Nederland R82-85 O 30,00 5,00 27 Nederland R82-85 Roltanding O 30,00 10,00 28 Nederland R86-89 Roltanding O 35,00 11,00 29 Nederland Michiel de Ruyter xx 50,00 10,00 30 Nederland kinderzegels 1924 xx 35,00 7,00 31 Nederland O 60,00 8,00 32 Nederland O 30,00 4,50 33 Nederland O 47,50 7,00 34 Nederland O 32,50 4,00 35 Nederland Kinderzegels O 15,00 1,50 36 Nederland XX 45,00 7,50 37 Nederland zomerzegels O bod 38 Nederland 414P Zeeheld Tromp, plaatfout XX 20,00 5,00 39 Nederland XX 100,00 10,00 40 Nederland XX 30,50 4,50 41 Nederland XX 100,00 10,00 42 Nederland XX 45,00 5,00 43 Nederland 947P Juliana, plaatfout XX 45,00 15,00 44 Nederland 1052 Koeien, strip van 4 XX 8,00 2,50 45 Nederland 1063 op FDC '74 Kinderzegelactie Amsterdam, kinderblok bla nc o 12,50 46 Nederland V1988 blok verhuiszegels XX 20,00 8,50 47 Nederland Kinderzegels - Kind en computer XX 1,50 48 Nederland 2114 XX 1,50 49 Nederland 2415/2416 Going For gold, '06, 2x XX 12,00 2,00 50 Nederland 2445 XX 1,50 51 Nederland 2527 XX 1,75 De Courier februari
14 Ka vel Land/ Thema CAT NRS 52 Nederland 2683 XX 1,75 53 Nederland P27 mooi gestempeld O 35,00 10,00 54 Nederland P69 - P79 X 20,00 3,00 55 Nederland PZB 16 PZB o.a. 13a 4,00 56 Nederland PZM444 XX 5,00 57 Nederland E43 FDC onbeschreven 80,00 12,00 58 Nederland E50 FDC onbeschreven 22,00 3,00 59 Nederland E65 - E114 Omschrijving kavel FDC's, 40 met adres, tussen E65 - E Nederland E129a FDC kinderblok '73 bla nc o 178,50 7,50 70,00 15,00 61 Nederland E** 50x fdc 4,00 62 Nederland Bakje, niet afgeweekt, 1 - tjes en 2 - tjes O 2,50 63 Nederland Bakje, niet afgeweekt, euro - zegels O 2,50 64 Nederland Knuffeldoos 3,00 65 Nederland stockboek Vellenboek met ruim 20 verschillende velletjes Nederland xx 190,00 10,00 Kw ali teit Cat. prijs Inzet 66 België 67 België 68 DDR DDR BUITENLAND 2007, 100 jaar scouting, Verenigd Europa, blok 2007, 100 jaar scouting, Verenigd Europa, blokje Georgi M. Dimitroff 80 jaar 1962 XX 6,00 XX 1,00 O 70,00 9,00 Olympische Spelen 1964 O 50,00 5,00 70 Duitsland O 55,00 7,50 71 Frankrijk B5 Blok <<Arphila 75>> Paris XX 2,25 72 Gibraltar B O 0,75 73 Mongolië Insteekboek, veel motief 4,00 74 Suriname 75 Suriname 13 FDC's + blok + 2 series in Importa 1 - vaks mapje 78 FDC's in Importa 3 - vaks - album 53,00 4,50 7,50 De Courier februari
15 Ka vel Land/ Thema CAT NRS Omschrijving kavel Kw ali teit Cat. prijs Inzet THEMA VERZAMELINGEN 76 CEPT Cyprus 1970 bloemen xx 1,00 77 CEPT Malta 2013 xx 2,50 78 CEPT blok10 Monaco 1976 xx 30,00 4,50 79 CEPT 3070 Oostenrijk 2013 xx 1,00 80 Cour de Justice 81 Ruimtevaart D16-19 cour de Justice x 120,00 24,00 insteekboek, spiraal, 5 bladen/10, motief ruimtevaart nie uw 3,00 82 Voetbal Comores O 1,00 83 Voetbal Hongarije O 1,00 84 Voetbal Korea jaar van het kind 1979 xx 2,00 85 Voetbal Laos O 1,00 86 Voetbal Sharjah XX 1,00 87 Voetbal Tanzania O 1,00 88 Voetbal Verenigde Arabische Emiraten xx 12,00 3,00 89 Vogels Malagasy XX 3,00 WERELD 90 Wereld 2 rondzendboekjes 3,00 91 Wereld Insteekboek O 2,50 92 Wereld Sigarenkistje, niet afgeweekt O 2,00 DIVERSEN 93 Diversen DAVO 94 Diversen Importa 95 Diversen Standaard album met o.a. bladen t/m 2009 en heel veel meer FDC - album, leeg, voor 90 FDC's insteekboek 16 bladen/32 blz. nieuw in plastic z.g.a. n. nie uw 10,00 4,00 6,00 De Courier februari
16 Deze veiling is op de tweede maandagavond 8 februari 2016 van uur tot uur in Paviljoen Westerhout, Westerhoutplein 3, 1943 AABeverwijk. De zaal is open om uur. Bekijken van kavels kan uitsluitend op de avond van de veiling. Schriftelijk bieden kan tot de dag voor veiling ook via internet Horst Heydenreich info@pensionheydenreich.nl of Markus Drijver , m.drijver@kpnmail.nl Bij veiling van de clubkavels wordt gedobbeld, indien het kavel is verkocht. Een oneven getal (1,3,5) betekent dat het kavel voor de geboden veilingprijs is verkocht. Een even getal (2,4,6) betekent dat het kavel voor de inzetprijs wordt verkocht Wij rekenen geen opgeld voor de kopers. Na afloop van de veiling dient door de aanwezige kopers contant te worden afgerekend. Na afloop van de veiling krijgen schriftelijke bieders een e - mail met een lijst van gekochte items, de gerealiseerde koopprijzen, een totaal bedrag en verzendkosten g d. Verzending geschiedt voor rekening en risico van koper. vanaf 50 euro alleen verzending aangetekend met verzekerde waarde. Verzending postzegels/poststukken na betaling aan onze penningmeester NL09 INGB Feestavond op 27 februari 2016, Laatste oproep De feestavond vindt plaats op zaterdag 27 februari in de Vredevorstkerk, Laan der Nederlanden 152, 1945 AC Beverwijk. U en uw partner zijn van harte uitgenodigd. Wij hebben op de avond een buffet, een quiz met leuke prijzen en mogelijk ook andere activiteiten. Uw bijdrage in de kosten hebben wij vastgesteld op 15 euro per persoon. De aanmelding sluit maandag 8 februari Meld u (en uw partner) zo spoedig mogelijk hiervoor aan bij het bestuur. Dat kan dus als laatste nog op de clubavond. Meld u anders aan per e - mail: voorzitter.kpc@gmail.com Filamanifestatie 2017 De stuurgroep van Filamanifestatie 2017 bestaat uit: Ton van der Laak (Kennemer Postzegel Club), voorzitter, John Dehé (Purmerender Postzegel Ruil Club), vice - voorzitter en bondscontacten KNBF, Lous Folkers ( Postzegelvereniging Heerhugowaard), secretaris, Ernst Brandon (Postzegelvereniging Castricum), penningmeester, Peter Prins (Postzegelvereniging Diemen), locatiemanager, sponsoring. Als commissieleden zijn inmiddels bereid gevonden: Arie Zonjee (coördinator organisatie tentoonstelling en juryzaken) Gabriel Blik (adviseur inrichting tentoonstelling) Gerard Swets (catalogus, boekje), Heleen van Alphen (nieuw logo voor boekje), Eef Limmen, Freek Baanders, Hans Ruiter (Kennemer Postzegel Club, PV Noord - Holland), JFN. De stuurgroep heeft de afgelopen maand de eerste vergadering gehad. Wij hebben besloten dat de Filamanifestatie gaat plaatsvinden op 22 en 23 april 2017 in Diemen. De voorbereidingen hiertoe zijn voortvarend aangepakt. Wilt u ook meedoen aan de tentoonstelling, meldt u zich dan tijdig aan bij de Coördinator Tentoonstelling en Juryzaken Filamanifestatie 2017, de heer Arie Zonjee van Postzegelvereniging Castricum. Hierbij vragen wij u met nadruk of u zich voor een commissie wilt opgeven. Vele handen De Courier februari
17 maken licht werk. Voor eventuele vragen vooraf kunt u zich wenden tot Ton van der Laak (PV Beverwijk e - mail tonvanderlaak@gmail.com of tel ) of John Dehé (PV Purmerend e - mail johndehe@gmail.com of tel ). Bijzondere activiteiten en evenementen in onze club Er zijn momenteel geen bijzondere activiteiten en evenementen gepland. Heeft u ideeën voor activiteiten of evenementen? Laat het ons weten!\ Maak uzelf kenbaar bij de adverteerders van onze club Wij zijn heel blij met onze adverteerders. Zij maken het mogelijk dat dit clubblad wordt gemaakt en verspreid. Deze mensen dragen ons een warm hart toe. Het is dan ook fijn dat wij als leden van de vereniging dit ook uitdragen naar die adverteerders en anderen. Komt u in de winkel van een adverteerder, maak u dan kenbaar als lid van Kennemer Postzegel Club Beverwijk. Spreekt u anderen, stuur ze dan ook eens door naar onze adverteerders. Dat vergroot de herkenbaarheid en betrokkenheid van de leden en adverteerders! KEMP!! Speciaalzaak!! In!! Damesmode!! Burgemeester!Mooystraat!12! 1901!ES!Castricum! Tel.!0251D652916! De Courier februari
18 ! POSTZEGELHANDEL IJMUIDEN VAN LEEUWENSTRAAT 27a, 1972 PG IJMUIDEN Openingstijden.! Op maandag gesloten Dinsdag tot en met vrijdag geopend van uur tot uur Zaterdag geopend van uur tot uur Geen koopavond VOOR AL UW ABONNEMENT, POSTZEGEL- EN MUNTEN BENODIGDHEDEN RUIME PARKEERPLAATS EN DICHT BIJ BUSHALTE Telefoon buiten winkeluren ! Ideeënbus Met elkaar zijn we verantwoordelijk voor een leuke en gezellige vereniging. Heeft u goede ideeën of suggesties, geef dat dan aan ons door. Dat kan op de clubavond of per aan voorzitter.kpc@gmail.com. Adverteerders gezocht Helaas valt er wel eens een adverteerder af. Weet u nieuwe adverteerders of wilt u bij ons adverteren, meldt u zich dan aan bij onze penningmeester Freek Baanders of de redacteur van dit blad Ton van der Laak. Adressen en telefoonnummers vindt u in het colofon. Beurs Wij denken na over het organiseren van een beurs. Als locatie denken we dan aan Paviljoen Westerhout. Wij zouden daarin een laagdrempelige beurs kunnen maken met meerdere handelaren. Hierover meer in het volgende clubblad. De Courier februari
19 Elco Smit De witgoedzaak van Beverwijk Het adres voor onderdelen, reparatie en verkoop van wasmachines, drogers, koelkasten en inbouw. U kunt ons vinden aan de Boeweg JM - Beverwijk Tel: Internet: info@elcosmit.nl 11 De Courier februari
20 Postzegelhandel Bert Huisenga. Huisenga. Nederland 2000 Nieuwtjesdienst. Levering van alle merken albums en catalogi. DAVO, Importa, Lindner, Leuchtturm, Kabe, Schaubeck, Michel, Yvert en nog meer. Op de clubavonden aanwezig. Leden 10% korting. WEBWINKEL Zwaansvliet NE Middenbeemster tel Mobiel De Courier februari
DE COURIER. rondzenddienst
DE COURIER Maandblad Januari 2016 Editie 2015 nummer 9 Vacature secretaris Wij zijn nog steeds op zoek naar een nieuwe secretaris voor de vereniging. Lees verder op pagina 8. Vacature directeur rondzenddienst
Nadere informatieDE COURIER. zegels Kennemer Postzegelclub. Met de bus naar de Postex Apeldoorn
DE COURIER Maandblad Mei 2016 Editie 2016 nummer 5 Verkoop persoonlijke zegels Kennemer Postzegelclub De verkoop van de persoonlijke postzegels is gestart. Lees verder op pagina 14. Met de bus naar de
Nadere informatieDE COURIER. Maandag 12 december 2016: Speciaal programma: uur: Grote veiling 283 kavels, 23 topkavels! uur: Algemene ledenvergadering.
DE COURIER Maandblad December 2016 Editie 2016 nummer 7 Veilinglijsten De kavellijsten voor de veiling van 12 december 2016 vindt u op pagina 17; Algemene ledenvergadering De agenda voor de algemene ledenvergadering
Nadere informatieDE COURIER. Maandblad Maart 2016 Editie 2016 nummer 3. Topkavels in de veiling van Beverwijk
DE COURIER Maandblad Maart 2016 Editie 2016 nummer 3 Oproep Kopij Wij willen graag meer bijdragen ontvangen en stukjes plaatsen. Doet u ook mee? Lees verder op pagina 9. Vacature secretaris Wij zijn nog
Nadere informatieDE COURIER. Filamanifestatie Diemen. postzegels Kennemer Postzegelclub
DE COURIER Maandblad Mei 2017 Editie 2017 nummer 4 Veilinglijsten De kavellijsten voor de veiling van 8 mei 2017 vindt u op pagina 15. Filamanifestatie Diemen In het weekend van 22 april 2017 werd de Filamanifestatie
Nadere informatiePOSTZEGELHANDEL STAMPS4U RIEN KRAMER Mail:
POSTZEGELHANDEL STAMPS4U RIEN KRAMER 0251-657751 06-13246989 Mail: info@stamps4u.nl UITGEBREID AANBOD VAN: POSTZEGELS : NEDERLAND en OVERZEE, SCANDINAVIE, WEST EUROPA EN ENGELSE KOLONIEN EN GEBIEDEN TEVENS
Nadere informatieDE COURIER. Maandblad oktober-december 2017 Editie 2017 nummer 5
DE COURIER Maandblad oktober-december 2017 Editie 2017 nummer 5 Veilinglijsten De kavellijsten voor onze veiling van 9 oktober 2017 vindt u op pagina 12 en kunt u downloaden op onze website. Grote veiling
Nadere informatieVeiling kavellijst november 2017
Nadere informatieBeverwijk veilingprogramma december xlsm, Veiling , 14:22
Nadere informatieVOORJAARSBEURS Postzegel Vereniging Huizen e.o.
Nadere informatiePHILATILISTENVERENIGING GELRE-GULICK ECHT- SUSTEREN. Kontaktblad
PHILATILISTENVERENIGING GELRE-GULICK ECHT- SUSTEREN Kontaktblad Oktober 2009 Voorwoord door de voorzitter e Het 2 nummer van ons verenigingsblad van 2009. Op de eerste plaats wil ik u attent maken op de
Nadere informatiePOSTZEGELVERENIGING AGENDA VOOR DE KOMENDE MAANDEN HEEMSKERK
PSTZEGELVERENIGING HEEMSKERK 53 Jaargang nr. 2 April 2019 AGENDA VR DE KMENDE MAANDEN 14 mei Veiling en stuiverboeken 10 september Veiling en stuiverboeken 8 oktober Veiling en stuiverboeken 12 november
Nadere informatieSeptember Meldt u aan voor de nieuwsbrief op
September 2018 Meldt u aan voor de nieuwsbrief op WWW.ONDERDELOUPE.NL INHOUDSOPGAVE 1 Colofon 2 Uitnodiging 3 In memoriam 4 Mededelingen 5-9 Veiling 10 Gevraagd - Aangeboden 11 Orderlijst 12 Aanmeldingsformulier
Nadere informatieSecretariaat G.v.d Valk Boumanstraat EK Linschoten
Secretariaat G.v.d Valk Boumanstraat 25 3461 EK Linschoten 1 Filatelistenvereniging "Woerden en Omstreken" Ingeschreven bij de kamer van koophandel te Utrecht nr: 40482911 Aangesloten bij de Koninklijke
Nadere informatieVereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht
Nadere informatieDe zomermaanden staan weer voor de deur.
De zomermaanden staan weer voor de deur. Zoals u op de afgelopen bijeenkomst gehoord heeft is de ledenvergadering door omstandigheden verplaatst naar Mei. Dus tijdens de bijeenkomst van 16 mei zal de jaarlijkse
POSTZEGELHANDEL STAMPS4U RIEN KRAMER 0251-657751 06-13246989 Mail: info@stamps4u.nl UITGEBREID AANBOD VAN: * POSTZEGELS: NEDERLAND en OVERZEE, SCANDINAVIË, WEST- EUROPA, ENGELSE KOLONIËN en GEBIEDEN; TEVENS
Nadere informatiePOSTZEGELHANDEL STAMPS4U RIEN KRAMER ; Mail:
Uitgebreid aanbod van: POSTZEGELHANDEL STAMPS4U RIEN KRAMER 0251-657751; 06-13246989 Mail: info@stamps4u.nl * Postzegels: Nederland en overzee, Scandinavië, West-Europa, Britse koloniën en gebieden; tevens
PSTZEGELVERENIGING HEEMSKERK 52 Jaargang nr. 5 ktober 2018 Secretaris H. Winterberg, Mozartstraat 84A, 1962 AD Heemskerk AGENDA VR DE KMENDE MAANDEN 13 November Veiling en stuiverboeken 11 December Veiling
Nadere informatieDE KOERIER PHILATRON. Ook op Internet!!! Maandblad voor de postzegelvereniging. Philatron.nl halloheusden.nl drunen4you.nl
Ook op Internet!!! Brok Jaspers Zinkwerken Kasteellaan 13 5156 CJ Oud-Heusden 0031-(0)615284880 Email info@brokjaspers.nl Philatron.nl halloheusden.nl drunen4you.nl DE KOERIER Maandblad voor de postzegelvereniging
Nadere informatieBloemaertlaan VE Heerhugowaard. Philatelistenvereniging HEERHUGOWAARD en Omstreken
Bloemaertlaan 11 1701 VE Heerhugowaard Philatelistenvereniging HEERHUGOWAARD en Omstreken NATUURLIJK ONTMOETEN WIJ ELKAAR IEDERE TWEEDE ZATERDAG VAN DE MAAND (SEPT. T/M APRIL) BIJ DE VERZAMELAAR IN BUURTHUIS
Nadere informatieRIEN KRAMER Mail:
UITGEBREID AANBOD VAN: RIEN KRAMER 0251-657751 06-13246989 Mail: info@stamps4u.nl POSTZEGELS : NEDERLAND en OVERZEE, SCANDINAVIE, WEST EUROPA EN ENGELSE KOLONIEN EN GEBIEDEN TEVENS DIVERSE MOTIEVEN POSTSTUKKEN
UITGEBREID AANBOD VAN: POSTZEGELHANDEL STAMPS4U RIEN KRAMER 0251-657751 06-13246989 Mail: info@stamps4u.nl POSTZEGELS: NEDERLAND en OVERZEE, SCANDINAVIE, WEST EUROPA EN ENGELSE KOLONIEN EN GEBIEDEN TEVENS
Nadere informatiePHILATILISTENVERENIGING GELRE-GULICK E C H T S U S T E R E N
PHILATILISTENVERENIGING GELRE-GULICK E C H T S U S T E R E N Clubblad oktober 2016 1 Beste leden, Voor u ligt al weer het verenigingsblad van onze vereniging. De vakantie periode is weer voorbij. Ik hoop
Nadere informatieHEEMPOST. De contributie bedraagt: Voor leden met het blad Filatelie 35,-- Voor begunstigers zonder Filatelie 10,-- Nalatenschapscommissie
HEEMPST Voorzitter Vice Voorzitter Secretariaat Penningmeester 2 e Penningmeester Dir. Rondzendverkeer Bestuur Postzegelvereniging Heemskerk J.F. Koer jan.koer@ziggo.nl R. Jager rinzejager@hotmail.com
Nadere informatieZZZ, Een Zaanse postzegelvereniging met:
Nadere informatieONDER DE LOUPE. 31 e jaargang. No. 8 April Maandag 23 april Zaal open uur. Uiteraard rekenen wij weer op uw komst!!
Z.Z.Z. 1 ONDER DE LOUPE DE ZAANSCHE ZEGELZOEKERS Vereniging van Postzegelverzamelaars Zaandam 31 e jaargang. No. 8 April 2012 Uitnodiging voor de achtste bijeenkomst van dit seizoen in De Vuister. Zoals
Nadere informatieInhoudsopgave. BESTUUR POSTZEGELVERENIGING BREDA: : P.H. de Dreu, Ruigendijk 10, 4438 NM Driewegen Email: phdedreu@xs4all.nl
Inhoudsopgave 1 Inhoud 2 Adressen 3 Vergaderingen/Bijeenkomsten 4 Mededelingen : data s 2012 5 Filatelie: week van de filatelie 6 Filatelie: brievenbussen 7 Filatelie: (post)drukkerij 9 Kavellijst veiling
Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 12 nr. 3 mei 2012 Voorzitter: W.J. de Ruiter Zeeg 40, 2991EK Barendrecht 0180-614139 Secretaris: W. van Veggel Botter 119, 2991 PE Barendrecht
Nadere informatieVEILING RESTAND APRIL 2015 VOOR DE RUILBEURS
Bloemaertlaan 11 1701 VE Heerhugowaard Philatelistenvereniging HEERHUGOWAARD en Omstreken 06 39439777 NATUURLIJK ONTMOETEN WIJ ELKAAR IEDERE TWEEDE ZATERDAG VAN DE MAAND (SEPT. T/M APRIL) BIJ DE VERZAMELAAR
Nadere informatieInhoudsopgave. BESTUUR POSTZEGELVERENIGING BREDA: : D.G.M. Touw, Somerweide 14, 4824 EW Breda. 076 5418 419 Email: dgmtouw@hetnet.
Inhoudsopgave 1 Inhoud 2 Adressen 3 Vergaderingen/Bijeenkomsten 5 Brepost altijd op de website 6 PostNL 7 Kavellijst veiling 23 september 2014 8 Kavellijst veiling 28 oktober 2014 32 e jaargang - nr. 4
Nadere informatieRetourkavels november 2015, nog te koop op ruilbeurs!
Nadere informatieVeilinglijst maandag 2 januari 2017
Nadere informatiek 002 k 014 k 015 k 019
Nadere informatie17 september 15 oktober 19 november 17 december
Nadere informatieRuilbeurslijst retourkavels van januari 2016
Nadere informatieBULLETIN VAN DE POSTZEGELVERENIGING NOORD-HOLLAND
1 2 BULLETIN VAN DE POSTZEGELVERENIGING NOORD-HOLLAND JAARGANG 12 NUMMER 4, DECEMBER 2016 Het Bestuur nodigt u uit voor de ledenvergadering op vrijdag 16 december in het wijkcentrum De Oever, Amstelstraat
Nadere informatieDE KOERIER PHILATRON. Al meer dan 40 jaar ervaring in Citroën. Ook op Internet!!! Maandblad voor de postzegelvereniging
Scheidingstraat 4 Telefoon 0416-373591 5154 AG Drunen-Elshout www.autobedrijfmoonen.nl Al meer dan 40 jaar ervaring in Citroën Ook op Internet!!! Philatron.nl halloheusden.nl drunen4you.nl DE KOERIER Maandblad
Nadere informatieNALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018
Nadere informatieVan het bestuur I N M E M O R I A M V A N H A R T E W E L K O M! R O N D Z E N D V E R K E E R
Van het bestuur I N M E M O R I A M Helaas ontvingen wij bericht van het overlijden van ons lid mevrouw E. van der Bijlaardt-Lorrie. Zij was bijna 32 jaar lid van de ZHPV. Wij wensen de familie sterkte
Nadere informatieVeiling van maandag 1 februari 2016
PHILATILISTENVERENIGING GELRE-GULICK E C H T S U S T E R E N Clubblad Augustus 2018 1 Voorwoord, Wij hebben weer de 1 e beurs na de vakantie. Wij hopen dat u weer met veel plezier naar de beurs komt om
Nadere informatiePostzegelvereniging DE ZEGELAARS. Onderafdeling van A.S.V. Diemen. Januari Clubhuis de Schakel
Postzegelvereniging DE ZEGELAARS Onderafdeling van A.S.V. Diemen Januari 2016 Clubhuis de Schakel Burgemeester Bickerstraat 46a Diemen tel: 020-6996750 VERENIGINGSNIEUWS Nieuw jaar Het nieuwe jaar is
HEEMPST Voorzitter Vice Voorzitter Secretariaat Bestuur Postzegelvereniging Heemskerk J.F. Koer jan.koer@ziggo.nl R. Jager rinzejager@hotmail.com H. Winterberg herman.winterberg@ziggo.nl 230880 231451
1 2 BULLETIN VAN DE POSTZEGELVERENIGING NOORD-HOLLAND JAARGANG 13 NUMMER 4, DECEMBER 2017 Het Bestuur nodigt u uit voor de ledenvergadering op vrijdag 22 december in het wijkcentrum De Oever, Amstelstraat
Nadere informatieRetour kavellijst februari 2016
Nadere informatieAGENDA VOOR DE KOMENDE MAANDEN POSTZEGELVERENIGING
PSTZEGELVERENIGING HEEMSKERK 2 Jaargang nr. december 201 AGENDA VR DE KMENDE MAANDEN Januari Veiling en stuiverboeken 12 Februari Veiling en stuiverboeken 12 Maart Jaarvergadering 9 April Veiling en stuiverboeken
Nadere informatieRichtlijnen aanbieden en acceptatie POSTZEGELS
Richtlijnen aanbieden en accepta OSTZEGELS remium segment postzegels Bij Catawiki delen we uw passie voor postzegels Bij Catawiki veilen we postzegels van premium kwaliteit. We willen u helpen uw complete
Nadere informatieONDER DE LOUPE. 31 e jaargang. No. 7 Maart Maandag 26 maart Zaal open uur. Uiteraard rekenen wij weer op uw komst!!
Z.Z.Z. 1 ONDER DE LOUPE DE ZAANSCHE ZEGELZOEKERS Vereniging van Postzegelverzamelaars Zaandam 31 e jaargang. No. 7 Maart 2012 Uitnodiging voor de zevende bijeenkomst voor dit seizoen in De Vuister. We
Nadere informatiebestuurssamenstelling en functies van de filatelistenvereniging De Bevelanden
bestuurssamenstelling en functies van de filatelistenvereniging De Bevelanden voorzitter dhr. J.M. Vermeule, Claushof 5 4461 SL Goes tel. 0113-216570 - e-mail jmvermeule@zeelandnet.nl secretaris/ dhr.
1 2 BULLETIN VAN DE POSTZEGELVERENIGING NOORD-HOLLAND JAARGANG 14 NUMMER 2 OKTOBER 2018 Het Bestuur nodigt u uit voor de ledenvergadering op vrijdag 26 oktober in het wijkcentrum De Oever, Amstelstraat
Nadere informatieEVENEMENENTEN in FILATELISTISCH NOORD-HOLLAND maar we kijken ook steeds vaker buiten onze provincie
EVENEMENENTEN in FILATELISTISCH NOORD-HOLLAND maar we kijken ook steeds vaker buiten onze provincie MAAND DATUM VERENIGING / EVENEMENT TIJDEN januari 18 de Purmerender Postzegel Ruilclub (PPRC) organiseert
Nadere informatieRONDZENDDIENST - 1 RONDZENDDIENST - 2
bestuurssamenstelling en functies van de filatelistenvereniging De Bevelanden voorzitter dhr. J.M. Vermeule, Claushof 5 4461 SL Goes tel. 0113-216570 - e-mail jmvermeule@zeelandnet.nl secretaris dhr. P.J.
1 2 BULLETIN VAN DE POSTZEGELVERENIGING NOORD-HOLLAND JAARGANG 13 NUMMER 7, MAART 2018 Het Bestuur nodigt u uit voor de ledenvergadering tevens jaarvergadering op vrijdag 23 maart in het wijkcentrum De
Nadere informatieVERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN
VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS POSTZEGELVERZ. BARENDRECHT BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN Jaargang 16 nr.1 januari/februari 2016 VOORWOORD: Allereerst wens ik U allen een gezond en gelukkig
Nadere informatieDe bijeenkomst vindt plaats op de tweede donderdagavond van de maand. De zaal is open om uur en de bijeenkomst begint om uur.
HET PAALHUIS 36ste Jaargang nr. 345 december 2015 Verschijnt 9 x per jaar BIJEENKOMSTEN IN AMSTERDAM-CENTRUM Plaats : Huis van de Wijk LYDIA Roelof Hartplein 2a Amsterdam-Zuid Telefoonnummer 020-662.94.97