De Gemeenschapsveiling zaterdag 6 oktober. ten bate van

Download "De Gemeenschapsveiling 2012. zaterdag 6 oktober. ten bate van"

1 De Gemeenschapsveiling 2012 zaterdag 6 oktober ten bate van Muziekvereniging Erato Stichting Behoud Bonifatiuskerk Spanbroek Vogelvereniging VO.V.O.S. Carnavalsvereniging De Deurdarsers Taekwondovereniging Opmeer Gym- en turnvereniging Kracht & Vriendschap Kerstcross Opmeer Café Vroeg of Laat, Spanbroekerweg 192 Bezichtiging vanaf uur. Aanvang veiling uur. 1

2 Geachte bezoekers van de veiling, Vandaag wordt voor de 34e maal de Gemeenschapsveiling georganiseerd. Niet zomaar een veiling maar een gezellige avond Voor en Door de Gemeenschap! Graag wil ik dit voorwoord beginnen om de ruim 100 vrijwilligers hartelijk te bedanken voor hun medewerking. Zonder deze vrijwilligers is een veiling van deze omvang onmogelijk te realiseren. Daarnaast wil ik iedereen bedanken voor haar of zijn bijdrage in welke vorm dan ook om deze veiling weer tot een groot succes te maken! In voorgaande jaren heeft de gemeenschap laten zien dat de kreet Voor en Door de Gemeenschap geen loze is geweest. De deelnemende partijen zijn tevreden, de bezoekers hebben een prachtige avond en de kopers krijgen waar voor hun geld. Het doel van onze stichting De Gemeenschapsveiling is het organiseren van een jaarlijkse veiling, waarbij de opbrengst bestemd is voor verenigingen, stichtingen en instanties binnen de woonkernen Spanbroek en Opmeer. De opbrengst van de veiling 2012 komt ten goede aan de vaste partners: Muziekvereniging Erato. De muziekvereniging gebruikt de opbrengst o.a. voor investeringen in instrumenten en muziek en de begeleiding van de jeugd. De Stichting tot Behoud van de Bonifatiuskerk. De Stichting zorgt ervoor dat de prachtige Bonifatiuskerk behouden blijft. Niet alleen voor de parochie, maar ook als beeldbepalend gebouw voor de gemeenschap. Daarnaast heeft de stichting uit de aangemelde projecten de volgende deelnemers gekozen als DERDE PARTIJ: Carnavalsvereniging De Deurdarsers wil investeren in kostuums voor het bestuur, Turn- & gymvereniging Kracht en Vriendschap wil een gala organiseren b.g.v. haar 100- jarig bestaan in 2013, Vogelvereniging Vo.V.O.S. wil nieuwe stellingen aanschaffen voor haar tentoonstelling, Kerstcross Opmeer wil overgaan tot aanschaf van tijdwaarnemingchips en Taekwondo Opmeer wil nieuwe beschermingspakken aanschaffen voor haar leden. Ik nodig u van harte uit om op onze Gemeenschapsveiling mee te bieden op de aangeboden artikelen. U steunt hiermee de goede doelen uit ons dorp en heeft naast een gezellige avond ook een uniek koopje. We vragen dit jaar om mensen die iets kopen voor een ander dit kenbaar te maken aan de penningmeester. Dit kan door duidelijk de naam van die andere persoon te noemen bij het hand opsteken, dit kan ook persoonlijk in de pauze of na afloop van veiling. Ik wens u een gezellige en vooral kooplustige avond toe! Frans Appel Voorzitter De Gemeenschapsveiling P.S. Bezoek voor het laatste nieuws rond de veiling onze internet site: 2

3 VOOR DE GOEDE GANG VAN ZAKEN WILLEN WE DE VOLGENDE ZAKEN NOG EVEN ONDER DE AANDACHT BRENGEN. 1. De avond begint om uur. De zaal is van tot uur open voor het bezichtigen van de koopjes. 2. De goederen die zijn toegezegd, worden opgehaald vanaf dinsdag 2 oktober. Levende have en aan bederf onderhevige goederen worden opgehaald op zaterdagmorgen 6 oktober vanaf uur. Wilt u ervoor zorgen, dat het op deze dagen klaar staat? Als onze ophalers 2x aan de vaste deur zijn geweest, vragen we u om voor donderdagavond 4 oktober, uur, uw spullen zelf naar café Vroeg of Laat, Spanbroekerweg 192 te brengen. Het café is deze dagen gesloten tussen uur. 3. Nadrukkelijk vragen we schenkers van schenkers van gezellige (kaart-)avonden, werkdagen, rondleidingen enz. om voor de veilingavond een datum van dit koopje door te geven en schenkers van taarten om hier een bon van te maken, zodat taarten op een later tijdstip afgehaald kunnen worden (bij de schenker of bij de bakker). 4. Wij vragen u om niet af te wijken van het toezegde. Dit geeft slechts moeilijkheden bij de verkoop. De catalogus is immers samengesteld op grond van de toezeggingen. 5. Goederen worden verkocht in de staat waarin zij zich bevinden. 6. Van de door u door u aangekochte goederen ontvangt u tijdens de veilingavond een bewijs van aankoop. U wordt verzocht op deze bon uw naam en adres te vermelden. Tegen inlevering van de aankoopbon ontvangt u aan het eind van de avond de door u aangekochte goederen. Dit geldt ook voor de aankoop van diensten en waardebonnen. Bij inlevering van de aankoopbon ontvangt u een tegoedbon met verdere informatie of de waardebon. Goederen worden niet onder de pauze uitgezocht en meegegeven. 7. Als u koopt voor iemand anders of op de veilingavond uw koopje doorverkoopt, vragen wij u dit door te geven aan de penningmeester, Sjoerd Sneek. Dit kan door duidelijk de naam bij het handopsteken te noemen of persoonlijk tijdens de veilingavond. Anders komt uw naam op de nota en dient u zelf de betaling te regelen. 8. Wij verzoeken u de aangekochte goederen zoveel als mogelijk zaterdagavond mee naar huis te nemen. Indien dit onmogelijk is, kunt u uw goederen afhalen zondagmorgen 7 oktober tussen en uur. Goederen die dan nog blijven staan, blijven staan voor eigen verantwoording. 3

4 9. Indien u op de veilingavond een door iemand aangeboden gezellige (kaart-)avond, werkdag o.i.d. hebt gekocht, dient u de zaak zelf verder te regelen met de betrokken persoon, personen of verenging. 10. Werkdagen, gezellige avonden, enz. waarover vóór 6 oktober 2013 geen contact is geweest, verliezen hun geldigheid. Na overleg met het Veilingcomité kan hiervan in speciale gevallen worden afgeweken. 11. Reclames over aangekochte goederen moeten binnen 14 dagen na de veiling binnen zijn bij het Secretariaat van Stichting De Gemeenschapsveiling, Cicerostraat 3, 1715 GE Spanbroek, tel Dit geldt niet voor de aankoop van de gezellige avonden, werkdagen e.d. Hierover kan niet worden gereclameerd. 12. Betalingen kunnen niet geschieden op de veilingavond zelf. U ontvangt zo spoedig mogelijk na de veiling een gespecificeerde nota. 13. U dient te betalen voor 1 december 2012 door overschrijving op het banknummer t.n.v. Stichting De Gemeenschapsveiling, Aurora 22, Opmeer. 14. Voor vragen of opmerkingen over de nota's kunt u contact opnemen met de penningmeester van Stichting De Gemeenschapsveiling, Sjoerd Sneek, Aurora 22, Opmeer, tel: Het Veilingbestuur en haar medewerkers zullen tijdens de veilingavond alle medewerking verlenen om de aanwezigen een gezellige avond te bieden. Anderzijds gaan wij ervan uit dat u al het mogelijke zal doen om de avond zo prettig mogelijk te laten verlopen. We benadrukken echter wel dat de veilingavond een gezellige avond is, waarbij mensen niet alleen luisteren naar de afslager. Er is geroezemoes in de zaal. We vangen dit op door in het voorste deel tafels en stoelen te zetten voor mensen die het veilen rustig willen meemaken en het geluid beter willen horen. Afslager: Piet Burger, St. Maarten De avond staat onder toezicht van mr. J.G.B. Langedijk van Actus notarissen. Stichting De Gemeenschapsveiling Spanbroek / Opmeer: Frans Appel (voorzitter) Ton Koelemeijer (secretaris) Sjoerd Sneek (penningmeester) Wil Appel Bastiaan Beemsterboer Marco Karel 4

5 1 Etosbon 2 Bloemstuk 3 Themataart (op afroep) a.g.d. Fam Kuip, Meerkoet 4 Setje zelfgemaakte kaarten 5 Voetreflexbehandeling a.g.d. Mevr Van de Berg, Zaagmolenweg 6 Dekbedovertrek 200x220cm + Kinderdekbedovertrek 7 Decoratief droogbloemstuk tulpenbollen (4x 50) a.g.d. Wit, Opmeerderweg 9 Picknickmand met bestek 10 Eierenkoker + 20 eieren 11 Cadeaupakket wassen, knippen drogen a.g.d. De Kapper, Lindengracht 12 Verlicht bloesemboompje 13 Drankpakket (rode wijn) 14 Nog te schilderen schilderij a.g.d. Tiny Groot, Scholekster 15 Cadeaubonnenpakket 16 Gezichtsbehandeling a.g.d. Salon Lakshmi (totaal 2x) 17 Inzetten geboorteooievaar a.g.d. Fam de Haan, Rietgans 18 Kamerplant in pot 19 Beeld Olifant 20 Speelgoedpakket voor jongens (6+) 21 Plant 22 Vogelhuisje 23 Cadeauverpakking thee + zelfgebakken cake a.g.d Fam Langedijk, Wipbruglaan 24 Pedicurebehandeling a.g.d. Tiny Blauw, Zandwerven 25 4x voor 2 personen Wijncursus d.d. 19 november 2012 om uur a.g.d. Kraakman's Wijnhandel - Alkmaar (totaal 8x 2 personen) 26 Vier paar heren wintersokken maat Verzorgingspakketje (roze / paars) 28 Tafelstukje 29 Sneeuwschep 30 6x Entreebewijs voor 2 personen Spanbrücker Dorpsfeste, d.d. 10 november Speelgoedpakket voor meisjes (6+) 32 Emmer met kazen 33 2x 2 kaarten Afscheidsconcert in het Park Fam. Hoebe m.m.v. vrouwenkoor Frank en Zij datum 16 december Theepakket 35 Foodprocessor 36 3x 2 personen klaverjasavond a.g.d. Fam. M. Rijkhoff, Zandwerven d.d. 25 januari rookmelders inclusief plaatsing a.g.d. Fam Boon, Mercuriushof 38 Marsepeinen taart a.g.d. Vanessa Koomen, Herenweg (op afroep) 39 1x gebruik cooltap incl 20 liter Palmgebrouwen "Steenbergepils" a.g.d. De Slijterij (totaal 2x) 40 Big Bag gemengd haardhout (wordt thuisbezorgd) a.g.d. Kuin Houtbewerking (totaal 2x) 41 Douche- en Verzorgingspakket (citrus) 42 Boek van de Gebroeders Grimm + Sneeuwwitjepuzzel 43 2x 2 personen keesavond a.g.d. Fam Boots, Waterkant datum i.o. 44 Metworst a.g.d. Specialiteitenslagerij Jos Leegwater (totaal 2x) 45 Paaskaars a.g.d. Zr. Riet Scholten 46 4x 2 personen Avondje Toon Hermans met ondertiteling incl. drankjes en hapjes datum i.o. a.g.d. Arie Bouma en Willemien Beerepoot 47 2 schilderijen a.g.d. Sjaak en Thea Breed 48 Waterkoker 49 Hederakrans 50 Gezellig avondje klaverjassen voor 2 personen a.g.d. Gerard Tesselaar, Spanbroekerweg 51 2 kaartjes concert Bella Cantara d.d. 27 januari woonkussens 53 Taart a.g.d. Fam Rood, Meeuwenstraat (op afroep) 54 Tijdschriftenbon 55 3x 1 persoon klaverjasavond a.g.d. Fam G. Schuijt, Past. Meriusstraat datum i.o. (totaal 6x) 56 Opgemaakte zinken plantenbakje a.g.d. Flowers en Vintage Bloem en Cadeau 57 Plant 58 Drankpakket (rosé) 5

6 59 2x twee kaarten voor Piet Zee incl. eten en drinken a.g.d. De Zandloper d.d. 7 oktober Elektrische kantentrimmer (tuin) 61 Autowassen a.g.d. Hans Hoogesteger, Aardebaan 62 1x Kaartavond voor een echtpaar a.g.d. Fam Ursem, Spanbroekerweg, datum i.o. 63 Speelgoedpakket voor baby / peuter 64 Twee dekbedovertrekken 1-persoons (140 x 200 / 220) 65 4x 1 persoon kaartavond Mevr. Limmen - De Jong, Meeuwenstraat d.d. 12 jan 2013 (totaal 7x) 66 Slijtersbonnen 67 2x voor 2 personen vliegerworkshop a.g.d. Fam de Wildt, Aardebaan 68 Monchoutaart (aanwezig) 69 2 kaarten Hans Klok a p.p. d.d. 17 november 2012 Park Schouwburg te Hoorn 70 Beschilderd koepeltje a.g.d. Bik Bouwproducten 71 Engels toetje voor 2 personen (op afroep) a.g.d. Fam Helder, Rietgans 72 Schoonheidsbehandeling a.g.d. Salon Relaxing 73 5 bakken violen ophalen in de herfst a.g.d. Fa Terra, Spanbroekerweg 74 5 dgn aardappelen + groenten uit moestuin voor max. 4 personen a.g.d. Fam Kooter, Zwaluwstraat 75 Foto Wipbrug 38cm hoog 100cm breed 76 Onderhoud van een combiketel, excl. Materialen a.g.d. Rijkhoff Installatietechniek (totaal 2x) 77 4x 1 persoon keesavond a.g.d. Nico en Geeske van Langen, Pade d.d. 14 december Minimixer + minikeukenmachine 79 6x 1 persoon Bridgeavond inclusief mosselen eten a.g.d. Sjaak de Koning, d.d. 10 november Gereedschapskoffer 81 Gebruik van 't Kerkhuys voor een feest (maximaal 5 uur) a.g.d. 't Kerkhuys 82 Weekendoppas voor hond a.g.d. Fam Bleeker, Waterhoen 83 4x voor 1 persoon kolfclinic a.g.d. Marianne Tijhaar, Venusstraat datum i.o. 84 Theepakket 85 Kappersbon van 'De Kapper' 86 3x 2 personen sfeervolle avondmaal in de kerk met verrassingsbezoek d.d. 2 juni 2013 a.g.d. Bestuur Bonifatiusparochie (totaal 6x 2 personen) 87 Meet- en geleidingssysteem (8-delig) voor het snijden van hout, laminaat en overige 88 Twee herfststukjes 89 6x Entreebewijs voor 2 personen Spanbrücker Dorpsfeste, d.d. 10 november Cadeaubon a.g.d. Schoonheidssalon Beautiful D 91 Drankpakket (prosecco) 92 Taart (aanwezig) 93 2x 1 persoon bezoek aan het vernieuwde Rijksmuseum te Amsterdam d.d. 20 april 2012 incl. historische rondvaart + naborrel a.g.d. Jan en Els Verbruggen 94 Appeltaart op afroep a.g.d. Fam Mast, Boterbloem 95 3x 1 persoon klaverjasavond a.g.d. Fam. Koning, Zandwerven d.d. 19 januari 2013 (totaal 6x) 96 3x Deelnamebewijs (!) Open Spanbroeker Sjoelkampioenschappen voor duo's d.d. 18 januari 2013, aanvang a.g.d. Veilingbestuur (totaal 15x 2 personen) 96a 4x voor 1 persoon unieke mogelijkheid tot brunch in het Raadhuisje te Spanbroek a.g.d. Veilingbestuur, datum 7 april 2013 om (totaal 8x) 97 Plantenbak gemaakt van nieuw, onbehandeld, steigerhout a.g.d. Martin Schagen, Scholekster 98 Barbecueset 99 2x 2 personen excursie orchideeenkwekerij met hapje en drankje a.g.d. Fam Waaijer, Zandwerven datum 23 november 's middags 100 Kleuterspeelpakket (5+) 100a Waardebon Brilshop t.w.v. 100,- ag.d. De Brilshop (totaal 3x) 101 Bespannen van een tennisracket a.g.d. Simon van Langen, Meerkoet 102 2x voor 2 personen verzorgd avondje keezen a.g.d. Bert en Marianne Kuis, datum i.o 103 5x 1 persoon Workshop taekwondo / mental training a.g.d. Teakwondo Opmeer datum 2 maart 2013 (totaal 20x) 104 Voor 6 personen hapjes op afroep a.g.d. Fam De Groot, Lijster 105 Tuinsfeerpakket 106 Waardebon te besteden bij kerstboom Akker te Zuidermeer voor kerst Jaar lang gratis koek, verdeeld in 4 kwartalen + rondleiding op bedrijf a.g.d. Fam Schilder, Lijster 108 1x maken van een mini fotoalbum (scrapboek) voor een gelegenheid a.g.d. Esther Laan, Roerdomp 109 4x 1 persoon Kerstworkshop a.g.d. 't Trefpunt, d.d. 15 december Verzorgingspakketje (lavendel) 111 Lamp a.g.d. Marskramer 6

7 112 Twee dekbedden afm 140/ x 1 persoon gezellige avond aan de Guldenbierbar a.g.d. Horeca West-Friesland / Rinus de Boer d.d. zaterdag 20 oktober tot (totaal 20x 1 persoon) 114 Metworst 115 5x 2 personen après ski-avond met gezellig nazit in Dojo De Weijver, d.d. 1 februari 2013 a.g.d. Hikiwake (totaal 10x 2 personen) 116 3x 1 persoon kaartavond Mevr. Limmen - De Jong, Meeuwenstraat d.d. 12 jan 2013 (totaal 7x) 117 3x 1 persoon klaverjasavond a.g.d. Fam G. Schuijt, Past. Meriusstraat datum i.o. (totaal 6x) 118 BBQ weken 1 bos tulpen afhalen vanaf januari 2013, a.g.d. Van Diepen, Zomerdijk 120 Kist handappelen 121 Optreden van 1 uur gitaar/zang a.g.d. Mark de Vries, Koninginneweg 122 4x 1 persoon avond straatgolf, aansluitend Kleine Café aan de Slotweg d.d. 1 juni a.g.d. Sjon en Marjolein Groot & Hans en Jolanda Appelman (totaal 20x 1 persoon) 123 Drankpakket (rode wijn / Spaans) 124 5x 2 personen rondleiding/nestcontrole bij Vo.V.O.S. op vijver bij de Weijver aansluitend borrelen en barbecue datum 2 juni a.g.d. Vo.V.O.S x 1 persoon kaartavond Familie Kok, Hertog Willemweg 23 feb 2013 (totaal 10x) 126 Twee emmers tulpenbollen a.g.d. Gebr. Klaver, Zandwerven 127 Notenmand a.g.d. Notenkraam Ben Beemsterboer 128 Pedicurebehandeling a.g.d. Voetverzorging Mariët Meester 129 Slagroomtaart (aanwezig) 130 Verzorgingspakket (geel) 131 Rotanset, 6 stoelen + kussens, bijzettafel, kastje, staand rek, krantenbak 132 4x 1 persoon geheel verzorgde "Ontdekkende bridgemiddag voor 8 bridgenieuwsgierige personen" a.g.d. Ad en Tiny van der Fluit, Dotterbloem, d.d. 12 januari 2013 (totaal 8x) 133 Puzzelpakket voor volwassenen (5x 1000 stukjes) + portamap 134 3x 1 persoon gezellig gourmetavond Johan en Antoinet Schuit, Spanbroekerweg datum 12 januari 2013 (totaal 6x) 135 Voetreflexbehandeling a.g.d. Astrid Groot, Lijster 136 Aardappelkoker 137 Gezichtsbehandeling a.g.d. M. Schipper, Toevlucht 138 APK-keuring a.g.d. Garage Hilee 139 Douche- en Verzorgingspakket (wit) 140 5x 1 persoon Workshop taekwondo / mental training a.g.d. Teakwondo Opmeer datum 2 maart 2013 (totaal 20x) 141 4x 1 persoon paling roken en onbeperkt paling eten met alles erop en eraan d.d. 6 juli a.g.d. Jan en Rina Koomen, Spanbroekerweg 142 Houten hobbelpaard 143 3x 1 persoon culinaire bbq in de tuinkamer a.g.d. Jos en Trudy Loos datum i.o. (totaal 6x) 144 3x Deelnamebewijs (!) Open Spanbroeker Sjoelkampioenschappen voor duo's d.d. 18 januari 2013, aanvang a.g.d. Veilingbestuur (totaal 15x 2 personen) 145 Box Elton John (fotoboek + 4 cd's) 146 Koffiepakket 147 4x 1 persoon "Helderziende Waarneming" a.g.d. Gerard Laan, Wuiver d.d. 8 maart 2013 (totaal 8x) 148 Castreren van een kater a.g.d. Dierenarts Lubsen 149 4x 1 persoon rondleiding op boerderij met melk-robots, aansluitend gezellig avondje a.g.d. Jos en Margriet Hoebe, Pade datum winter 2012 / Rollade a.g.d. Fam Tool, Dokter van Balenblankenstraat 151 3x 1 persoon voor avond bridgen voor 3 personen a.g.d. Fam Boelhouwer, Lijster kaarten Quks d.d. 2 december 2012 Park Schouwburg te Hoorn 153 Pedicurebehandeling a.g.d. Ilona van den Brink Foot & Nail Care 154 Motorslot 155 6x Entreebewijs voor 2 personen Spanbrücker Dorpsfeste, d.d. 10 november Drankpakket (rode wijn / Afrikaans) 157 2x 1 figurantenrol voor kind in de musical Jezus Christ Superstar a.g.d. Zang & Vriendschap Alle uitvoeringen mogen worden meegedaan:15 (try-out), 16, 17, 22 en 23 maart. Om te kunnen schitteren wordt aanwezigheid op aantal nader te bepalen repetities verwacht 158 3x voor 2 personen geheel verzorgde wandeling a.g.d. Dinsdagavondwandelclub (Mevr. T de Heer) d.d. Zaterdag 18 mei

8 159 Drie satijnen dekbedden 1 persoons (140 x 200/220) 160 4x 1 persoon verzorgd avondje keezen a.g.d. Fam Hoekstra, Toevlucht datum i.o x 1 persoon gezellige avond aan de Guldenbierbar a.g.d. Horeca West-Friesland / Rinus de Boer d.d. zaterdag 20 oktober tot (totaal 20x 1 persoon) 162 Stoomvloerreiniger 163 2x Vip arrangement Vo.V.O.S. Vogelshow incl. vervoer, rondleiding, koffie en gebak d.d. 24 november 2012 a.g.d. Vo.V.O.S. 164 Appeltaart voor 20 personen op afroep a.g.d. Fam Groot, Waterkant 165 4x 1 persoon brunch op het dak van Koenis BV incl. live muziek! d.d. 30 juni tot a.g.d. Koenis BV (totaal 8x) 166 4x 1 persoon sloepentocht in Friesland a.g.d. Piet Heddes datum 26 mei Kilo (room)boter-kaas-en-eieren 168 6x voor 1 persoon Rondleiding Simon Loos Transport met koffie, gebak en lunch datum 2 januari 2013 (totaal 12x) 169 3x 2 personen avond eten a.g.d. Peter en Mariska Koelemeijer datum i.o 170 Aubade 's morgens vroeg. Wie wilt u op tijd wakker hebben? A.g.d. Muziekvereniging Erato 171 Babydolly 172 Bierpakket 172a 4x voor 1 persoon unieke mogelijkheid tot brunch in het Raadhuisje te Spanbroek a.g.d. Veilingbestuur, datum 7 april 2013 om (totaal 8x) 173 Big Bag gemengd haardhout (wordt thuisbezorgd) a.g.d. Kuin Houtbewerking (totaal 2x) 174 4x voor 2 personen Wijncursus d.d. 19 november 2012 om uur a.g.d. Kraakman's Wijnhandel - Alkmaar (totaal 8x 2 personen) 175 Huur aanhangwagen voor 1 dag a.g.d. Tonca aanhangwagens te Winkel 176 Avondje oppassen a.g.d. Anne Beerepoot, Spanbroekerweg dozen eieren (biologisch) 178 3x 1 persoon klaverjasavond a.g.d. Fam. Koning, Zandwerven d.d. 19 januari 2013 (totaal 6x) 179 6x 1 persoon "Een Spirituele High Tea" a.g.d. Erika Groenland, Marsstraat d.d. 24 februari tot x 1 persoon avond straatgolf, aansluitend Kleine Café aan de Slotweg d.d. 1 juni a.g.d. Sjon en Marjolein Groot & Hans en Jolanda Appelman (totaal 20x 1 persoon) 181 Schaal kaas voor op tafel a.g.d. Gebr. Koopman Boerenkaas (totaal 2x) 182 3x 2 personen Parcourspremiere van de Kerstcross. Trek je wandelschoenen aan en ga mee!! d.d. 23 december met koffie en gebak a.g.d. Kerstcross Opmeer 183 4x 1 persoon viswedstrijd o.l.v. Ruud Nolten + borrel, datum juni 2013 (totaal 8x) 183a 3x voor 1 persoon "Wilde Barbecue" op nader te bepalen verrassende locatie, d.d. 18 augustus 2013 a.g.d. Claus en Klaus de Vleeschdraaiers (totaal 6x) 184 Welnesspakket a.g.d. Massagepraktijk Anita Rietvink 185 4x 1 persoon Jeu de boulesavond a.g.d. Arie Bouma en Willemien Beerepoot datum i.o. (totaal 8x) 186 5x duo geheel verzorgde deelname Open Zandwerver Voetgolfkampioenschap, d.d. 2 juni 2013 a.g.d. Jaap Thijs Groot, Zandwerven i.s.m. Veilingbestuur (totaal 15 duo's) 187 3x Deelnamebewijs (!) Open Spanbroeker Sjoelkampioenschappen voor duo's d.d. 18 januari 2013, aanvang a.g.d. Veilingbestuur (totaal 15x 2 personen) 188 Huishoudelijkpakket personen mee naar thuiswedstrijd AZ, a.g.d. Frank Dekker, Roerdomp 190 Zelfgebakken appeltaart op afroep a.g.d. Fam Olthof, Lijster 191 3x 1 persoon Djembe workshop, a.g.d. Fam Hoogcarspel, Rietgans d.d. 11 januari Speelgoedpakket voor meisjes (7+) 193 3x 1 persoon "Reis om de wereld in 1 eetmaal bij Marco en Claudine", 24 november 2012 (totaal 6x) 194 4x 1 persoon "Helderziende Waarneming" a.g.d. Gerard Laan, Wuiver d.d. 8 maart 2013 (totaal 8x) 195 Hobbypakket 196 Douche- en Verzorgingspakket (zilverwit / grijs) 197 4x voor 1 persoon kaartavond bij Fam Vlaar, Zomertaling datum i.o x 2 personen bedrijfsbezoek bij Loos Cacao te Bobeldijk, incl. koffie, gebak, borrel datum 30 oktober of 1 november Drankpakket (witte wijn / Afrikaans) kaarten Roel van Velzen a d.d. 25 november 2012 Park Schouwburg te Hoorn 200a Waardebon Brilshop t.w.v. 100,- ag.d. De Brilshop (totaal 3x) 8

9 PAUZE (met verloting fiets onder de kopers vóór 21.00) 201 5x 1 persoon kaartavond Familie Kok, Hertog Willemweg 23 feb 2013 (totaal 10x) 202 VVS'46 trainingspak (maat 152), gesigneerd door AZ-international Adam Maher 203 Gezichtsbehandeling a.g.d. Salon Lakshmi (totaal 2x) 204 4x 1 persoon geheel verzorgde "Ontdekkende bridgemiddag voor 8 bridgenieuwsgierige personen" a.g.d. Ad en Tiny van der Fluit, Dotterbloem, d.d. 12 januari 2013 (totaal 8x) 205 Luiden van de klok van 't Kerkhuys 206 Dag klussen (timmerman) door Gijs Kalwij, Leeuwerikstraat 207 5x 2 personen après ski-avond met gezellig nazit in Dojo De Weijver, d.d. 1 februari 2013 a.g.d. Hikiwake (totaal 10x 2 personen) 208 Exclusief koffiepakket (o.a. likeuren, chocolade ed.) 209 5x 1 persoon Workshop taekwondo / mental training a.g.d. Teakwondo Opmeer d.d. 2 maart 2013 (totaal 20x) 210 6x Entreebewijs voor 2 personen Spanbrücker Dorpsfeste, d.d. 10 november x voor 1 persoon Consult bij Medium Gewoon-Henk (bekend van Astro-tv) 212 2x 2 personen Walking diner (Italiaans) langs 3 verschillende locaties, zaterdag 2 maart 2013 a.g.d. A.Kamps & K. de Koning + P. Huisman & E. Huisman - Oudejans + R. & E. Oudejans 213 2x 2 personen avond Keezen a.g.d. Ton en Anne Leek, Wuiver d.d. 17 november Theepakket 215 3x 1 persoon Tour de Toevlucht a.g.d. Fam Braakman & Fam Wittenberg d.d. 16 augustus 2013 Laat u verrassen met meer dan bitterbal, borrel, bbq en babbel.. (totaal 6x) 216 4x 1 persoon Voetbalkraker IJselmeervogels - Spakenburg d.d. 9 maart 2013 a.g.d. Veilingbestuur (totaal 7x) incl. vervoer + entree, excl. consumpties 217 Verbandkoffer a.g.d. Wester Health Supplies 217a Waardebon voor Recaro kinderstoel voor in de auto a.g.d. BCS Recaro te Opmeer 218 4x 1 persoon voetbalwedstrijd tegen het Kerstcross-team met nazit, datum 3 mei 2013 (totaal 8x) 219 Krat bier 219a 4x voor 1 persoon bezoek aan de Zesdaagse van Amsterdam op vrijdagavond in oktober Inclusief vervoer, entree en deskundige gids a.g.d. Robert Slippens en Ruud Loos (totaal 8x) 220 2x voor 2 personen gezellige avond in de jacuzzi,bbq en (mega)karpers kijken, medio mei / juni 2013 a.g.d. Fam Jongejan, Aurora 221 3x 1 persoon Bockbier zeskamp a.g.d. Co Scholten Zandwerven 4 november tot (totaal 6x) 222 Taart van Bakkerij Bes (aanwezig) 222a Uw middag- of avondfeestje verzorgd met 'lekker muziek' op eigen SA-geluidsinstallatie a.g.d. Sjaak Snoek 223 3x 2 personen clubavond kolven in de Speulderai met drankje en hapje, datum i.o. a.g.d. Kolfclub 'De vier eenen' 224 Levensmiddelenpakket (Italiaans) 225 Schaal overheerlijke bittergarnituur op tafel tijdens de veilingavond (totaal 2x) 226 3x 1 persoon kampeerplek op mooiste stukje Spanbroek met borrel en eten a.g.d. M. Kieftenburg, J. de Groot en D. van Langen, datum i.o. (totaal 6x) 227 Een jaar lang vertoon van uw bedrijfslogo op de website van VVS'46 ( bezoekers per maand) 228 4x 1 persoon avond straatgolf, aansluitend Kleine Café aan de Slotweg d.d. 1 juni a.g.d. Sjon en Marjolein Groot & Hans en Jolanda Appelman (totaal 20x 1 persoon) 229 5x duo geheel verzorgde deelname Open Zandwerver Voetgolfkampioenschap, d.d. 2 juni 2013 a.g.d. Jaap Thijs Groot, Zandwerven i.s.m. Veilingbestuur (totaal 15 duo's) 230 Drankpakket (witte wijn / zoet en droog) 230a Bellypaint a.g.d. Manon Kleijn, Herenweg te Hoogwoud Wil je een mooie herinnering aan de zwangerschap, laat dan je buik naar wens beschilderen. Inclusief fotoshoot en afdruk van 30 x 40 cm en onbeperkt koffie / thee en lekkers Totale duur ongeveer 3 uur 231 Diner voor 2 personen in Restaurant "Aangenaam" te Heerhugowaard 232 5x 2 personen een avondje openluchtbioscoop in achtertuin aan de Middelweg a.g.d. Bas & Vanessa Beemsterboer en Sjon en Monica Groot, datum 8 juni 2013 (totaal 10x 2) 233 Traptrekker a.g.d. Beerepoot BV 234 Geluidsinstallatie incl. muziek voor party max 60 pers. met bediening a.g.d. Paul Groen, Weegbree 235 2x een VIP kaart Landbouwtentoonstelling

10 236 4x 1 persoon Zeehonden kijken bij de Razende Bol in een RIB op een zomerse dag a.g.d. Menno Nieuwhof 237 4x 1 persoon Jeu de boulesavond a.g.d. Arie Bouma en Willemien Beerepoot datum i.o. (totaal 8x) 238 Waardebon voor foto op canvasdoek 50x50 a.g.d. One Creative 239 Antieke trapauto 240 1/2 uur sportmassage a.g.d. Massagepraktijk Anita Rietvink 241 Douche- en Verzorgingspakket (creme / rood) 242 Geluidboxenset 243 3x 2 personen sfeervolle avondmaal in de kerk met verrassingsbezoek d.d. 2 juni 2013 a.g.d. Bestuur Bonifatiusparochie (totaal 6x 2 personen) 244 Exclusief koffiepakket met o.a. likeuren 245 Huis-, tuin- of keukenconcert door de fanfare a.g.d. Muziekvereniging Erato 246 5x 1 persoon gezellige avond aan de Guldenbierbar a.g.d. Horeca West-Friesland / Rinus de Boer d.d. zaterdag 20 oktober tot (totaal 20x 1 persoon) 247 3x Deelnamebewijs (!) Open Spanbroeker Sjoelkampioenschappen voor duo's d.d. 18 januari 2013, aanvang a.g.d. Veilingbestuur (totaal 15x 2 personen) 248 Klaverjasavond voor 2 personen a.g.d. Brenda en Rogier Kalwij, Roerdomp datum i.o. 248a Spectaculaire demonstratie 'Airtumbling' door selectie Kracht & Vriendschap t.b.v. feest / bedrijfsopening 249 Stofferen van trap met tapijt naar keuze a.g.d. Emile Boon 250 Levensmiddelenpakket 251 Taart op afroep (monchou of kwark) a.g.d. Fam Sneek, Past. Meriusstraat 252 Didgeridoo 253 4x voor 1 persoon BBQ bij Joost en Anita van Diepen, Zomertaling datum i.o. 254 Hobbypakket 255 Schilderij 256 Fietsband plakken a.g.d. Gijs Limmen, Roerdomp 256a 1 kuub beton geleverd en gestort a.g.d. Westfriesland Vloerenservice, datum in overleg 257 4x 1 persoon paling roken en onbeperkt paling eten met alles erop en eraan d.d. 6 juli a.g.d. Jan en Rina Koomen, Spanbroekerweg 258 6x voor 1 persoon Rondleiding Simon Loos Transport met koffie, gebak en lunch datum 2 januari 2013 (totaal 12x) 259 Herenhorloge Replay a.g.d. Juwelier Wagenaar te Obdam 260 Onderhoud van een combiketel, excl. Materialen a.g.d. Rijkhoff Installatietechniek (totaal 2x) 261 Avondje meedraaien in de Raad van Elf (compleet verzorgd) a.g.d. De Deurdarsers 262 Drankpakket (witte wijn / mousserend) 263 2x 1 persoon waterskiën a.g.d. Fam Boots, Spanbroekerweg datum i.o. 264 Auto wassen van binnen en buiten op afspraak a.g.d. P. Bakker, Aurora 265 Cadeaubonnenpakket 266 Metworst a.g.d. Specialiteitenslagerij Jos Leegwater (totaal 2x) 267 3x 1 persoon kampeerplek op mooiste stukje Spanbroek met borrel en eten a.g.d. M. Kieftenburg, J. de Groot en D. van Langen, datum i.o. (totaal 6x) 267a Verzorgingspakket a.g.d. Kring Apotheek Westfriesland 268 6x Entreebewijs voor 2 personen Spanbrücker Dorpsfeste, d.d. 10 november Spannend herensetje a.g.d. Etos Doodeman 270 5x Geheel verzorgde avondje biljarten a.g.d. Ruud en Ivanka Beerepoot, Spanbroekerweg datum 16 maart a 2x voor 1 persoon entree voor thuiswedstrijd van Ajax + verzorgde reis in Ajaxbus a.g.d. Ajaxbus Selectie, datum i.o 271 3x 1 persoon culinaire bbq in de tuinkamer a.g.d. Jos en Trudy Loos datum i.o. (totaal 6x) 272 Schaal kaas voor op tafel a.g.d. Gebr. Koopman Boerenkaas (totaal 2x) 273 3x 1 persoon "Reis om de wereld in 1 eetmaal bij Marco en Claudine", 24 november 2012 (totaal 6x) 274 Diverse bloembollen in hangmand 275 Spellenpakket 276 4x 1 persoon brunche op het dak van Koenis BV incl. live muziek! d.d. 30 juni tot a.g.d. Koenis BV (totaal 8x) 277 4x 1 persoon avond straatgolf, aansluitend Kleine Café aan de Slotweg d.d. 1 juni a.g.d. Sjon en Marjolein Groot & Hans en Jolanda Appelman (totaal 20x 1 persoon) 278 Schaal overheerlijke bittergarnituur op tafel tijdens de veilingavond (totaal 2x) 279 5x 2 personen een avondje openluchtbioscoop in achtertuin aan de Middelweg a.g.d. Bas & Vanessa Beemsterboer en Sjon en Monica Groot, datum 8 juni 2013 (totaal 10x 2) 10

11 280 Douche- en Verzorgingspakket (fuchsia roze) 280a Halfronde sidetable a.g.d. Highwood Meubelen te Hoogwoud 281 Hovenierswerk a 4 uur a.g.d Peter Smal, Spanbroekerweg 282 4x 1 persoon voetbalwedstrijd tegen het Kerstcross-team met nazit, datum 3 mei 2013 (totaal 8x) 283 4x 1 persoon viswedstrijd o.l.v. Ruud Nolten + borrel, datum juni 2013 (totaal 8x) 284 Ontbijtpakket uur takkenversnipperaar met tractor & man a.g.d. Loonbedrijf S.A.M. Schagen, Zuidermeer 286 Kwarktaart op afroep a.g.d. Riny Groot, Roerdomp 287 3x 1 figurantenrol voor volwassene in de musical Jezus Christ Superstar a.g.d. Zang & Vriendschap Alle uitvoeringen mogen worden meegedaan:15 (try-out), 16, 17, 22 en 23 maart. Om te kunnen schitteren wordt aanwezigheid op aantal nader te bepalen repetities verwacht 288 3x 1 persoon Bockbier zeskamp a.g.d. Co Scholten Zandwerven 4 november tot (totaal 6x) 289 3x 1 persoon gezellig gourmetavond Johan en Antoinet Schuit, Spanbroekerweg datum 12 januari 2013 (totaal 6x) 290 Krat bier 291 3x 1 persoon Tour de Toevlucht a.g.d. Fam Braakman & Fam Wittenberg d.d. 16 augustus 2013 Laat u verrassen met meer dan bitterbal, borrel, bbq en babbel.. (totaal 6x) 292 3x 1 persoon Voetbalkraker IJselmeervogels - Spakenburg d.d. 9 maart 2013 a.g.d. Veilingbestuur (totaal 7x) incl. vervoer + entree, excl. consumpties 293 Ontbijtpakket 293a 4x voor 1 persoon bezoek aan de Zesdaagse van Amsterdam op vrijdagavond in oktober Inclusief vervoer, entree en deskundige gids a.g.d. Robert Slippens en Ruud Loos (totaal 8x) 294 5x 1 persoon Workshop taekwondo / mental training a.g.d. Teakwondo Opmeer d.d. 2 maart 2013 (totaal 20x) 295 5x 1 persoon gezellige avond aan de Guldenbierbar a.g.d. Horeca West-Friesland / Rinus de Boer d.d. zaterdag 20 oktober tot (totaal 20x 1 persoon) 296 5x duo geheel verzorgde deelname Open Zandwerver Voetgolfkampioenschap, d.d. 2 juni 2013 a.g.d. Jaap Thijs Groot, Zandwerven i.s.m. Veilingbestuur (totaal 15 duo's) 297 Drankpakket (rode wijn / Merlot, Bordeaux) 298 2x 1 VIP-plaats Playbackshow 11 februari 2013, incl. kijkje achter de schermen a.g.d. De Deurdarsers 298a 3x voor 1 persoon "Wilde Barbecue" op nader te bepalen verrassende locatie, d.d.18 augustus 2013 a.g.d. Claus en Klaus de Vleeschdraaiers (totaal 6x) 299 4x 1 persoon voor het grandioze seizoensafsluitingsuitje met VVS'46 Dames 1, Heren 5&6 datum mei / juni 2013 a.g.d. VVS 5 & 6 + Dames 300 3x Deelnamebewijs (!) Open Spanbroeker Sjoelkampioenschappen voor duo's d.d. 18 januari 2013, aanvang a.g.d. Veilingbestuur (totaal 15x 2 personen) 300a Waardebon Brilshop t.w.v. 100,- ag.d. De Brilshop (totaal 3x) 301 1x gebruik cooltap incl 20 liter palmgebrouwen "Steenbergepils" a.g.d. De Slijterij (totaal 2x) 302 4x 1 persoon avond straatgolf, aansluitend Kleine Café aan de Slotweg d.d. 1 juni a.g.d. Sjon en Marjolein Groot & Hans en Jolanda Appelman (totaal 20x 1 persoon) 303 Drankpakket (rode wijn) 304 6x Entreebewijs voor 2 personen Spanbrücker Dorpsfeste, d.d. 10 november Douche- en Verzorgingspakket voor mannen 306 Rode wijn met kaas 306a 2x voor 2 personen gezellig avondje keezen a.g.d. Richard en Esther van Diepen, Houtduif datum i.o. 307 Theepakket 308 Sterke drankpakket 309 Herenarmband en Damesketting 310 Cadeaubonnenpakket 311 Boeket a.g.d. Bloembinderij De Kaag 11

De Gemeenschapsveiling 2010. zaterdag 2 oktober. ten bate van

De Gemeenschapsveiling 2010. zaterdag 2 oktober. ten bate van Catalogus De Gemeenschapsveiling 2010 zaterdag 2 oktober ten bate van Muziekvereniging Erato Stichting Behoud Bonifatiuskerk Spanbroek en van Carnavalsvereniging De Deurdarsers Postduivenvereniging Koggenland

De Gemeenschapsveiling 2011. zaterdag 1 oktober. ten bate van. en van. Voetbalvereniging VVS 46. Beach Volleybalvereniging Reflection Opmeer

De Gemeenschapsveiling 2011. zaterdag 1 oktober. ten bate van. en van. Voetbalvereniging VVS 46. Beach Volleybalvereniging Reflection Opmeer De Gemeenschapsveiling 2011 zaterdag 1 oktober ten bate van Muziekvereniging Erato Stichting Behoud Bonifatiuskerk Spanbroek en van Voetbalvereniging VVS 46 Beach Volleybalvereniging Reflection Opmeer

1 Etosbon 2 Gebak a.g.d. Fam Delissen Meibloem (reeds aanwezig op de avond) 3 2 VIP kaarten concert Bella Cantara m.m.v. Viktoria Pankratova, a.g.d.

1 Etosbon 2 Gebak a.g.d. Fam Delissen Meibloem (reeds aanwezig op de avond) 3 2 VIP kaarten concert Bella Cantara m.m.v. Viktoria Pankratova, a.g.d. 1 Etosbon 2 Gebak a.g.d. Fam Delissen Meibloem (reeds aanwezig op de avond) 3 2 VIP kaarten concert Bella Cantara m.m.v. Viktoria Pankratova, a.g.d. 't Kerkhuys, d.d. zon 27 okt 2013 4 Castreren van een

Kavellijst Ruimteschipveiling 28 maart 2014

Kavellijst Ruimteschipveiling 28 maart 2014 Marsstraat 2, 1716 WH Opmeer Postbus 53, 1715 ZH Spanbroek Tel: 0226 352552 directie.ruimteschip@skowestfriesland.nl R.K. Basisschool t Ruimteschip www.bsruimteschip.nl Kavellijst Ruimteschipveiling 28

De Gemeenschapsveiling 2013. zaterdag 5 oktober. ten bate van

De Gemeenschapsveiling 2013. zaterdag 5 oktober. ten bate van De Gemeenschapsveiling 2013 zaterdag 5 oktober ten bate van Muziekvereniging Erato Stichting Behoud Bonifatiuskerk Spanbroek Voetbalvereniging VVS 46 Stichting Exploitatie Kerkhuys Hockeyclub Spire Handbalvereniging

1 Waardebonnenpakket 2 Pentekening van het oude gemeentehuis aan de Breestraat 3 2x 20 kilo Frieslanders 4 Taart, aanwezig in de zaal 5 Carlo Rossi

1 Waardebonnenpakket 2 Pentekening van het oude gemeentehuis aan de Breestraat 3 2x 20 kilo Frieslanders 4 Taart, aanwezig in de zaal 5 Carlo Rossi 1 Waardebonnenpakket 2 Pentekening van het oude gemeentehuis aan de Breestraat 3 2x 20 kilo Frieslanders 4 Taart, aanwezig in de zaal 5 Carlo Rossi rosé van 1 1/2 liter 6 Pedicurebehandeling a.g.d. Ilona

1 Etosbon 2 Bloemstuk 3 Themataart (op afroep) a.g.d. Fam Kuip, Meerkoet 4 Setje zelfgemaakte kaarten 5 Voetreflexbehandeling a.g.d.

1 Etosbon 2 Bloemstuk 3 Themataart (op afroep) a.g.d. Fam Kuip, Meerkoet 4 Setje zelfgemaakte kaarten 5 Voetreflexbehandeling a.g.d. 1 Etosbon 2 Bloemstuk 3 Themataart (op afroep) a.g.d. Fam Kuip, Meerkoet 4 Setje zelfgemaakte kaarten 5 Voetreflexbehandeling a.g.d. Mevr Van de Berg, Zaagmolenweg 6 Dekbedovertrek 200x220cm + Kinderdekbedovertrek

1 Cadeaubon Etos 2 2 zwarte leren reistassen 3 Cadeaubon pedicure behandeling a.g.d Ilona van de Brink 4 Plant + Krentenmik 5 Draagbaar kooktoestel +

1 Cadeaubon Etos 2 2 zwarte leren reistassen 3 Cadeaubon pedicure behandeling a.g.d Ilona van de Brink 4 Plant + Krentenmik 5 Draagbaar kooktoestel + 1 Cadeaubon Etos 2 2 zwarte leren reistassen 3 Cadeaubon pedicure behandeling a.g.d Ilona van de Brink 4 Plant + Krentenmik 5 Draagbaar kooktoestel + gasflesje en campinglamp 6 Klein koffiepakket 7 Boekenbon

1 Etosbon 2 Handgemaakte poppen 3 Koffiepakket 4 Monchoutaart op afroep a.g.d. Fam Slikker Wuiver Spanbroek 5 Theepakket met servies 6

1 Etosbon 2 Handgemaakte poppen 3 Koffiepakket 4 Monchoutaart op afroep a.g.d. Fam Slikker Wuiver Spanbroek 5 Theepakket met servies 6 1 Etosbon 2 Handgemaakte poppen 3 Koffiepakket 4 Monchoutaart op afroep a.g.d. Fam Slikker Wuiver Spanbroek 5 Theepakket met servies 6 Onderhoudsbeurt van cv-ketel a.g.d. Rijkhoff Installatietechniek B.V.

koopjes opgave-formulier Dorpsveiling Zwaag

koopjes opgave-formulier Dorpsveiling Zwaag koopjes opgave-formulier voor de Dorpsveiling Zwaag op 1 november om 20.00 uur Naam:.. Straat:.. Huisnummer:.. Telefoon:. De volgende koopjes stel ik beschikbaar: 1.. 2.. 3.. 4.. 5.. Graag ieder koopje

1 Etosbon 2 Handgemaakte pop 3 Chocoladepakket 3a Kappersbon voor 2 knipbehandelingen óf 1 knipbehandeling met low- / highlightskleuring a.g.d.

1 Etosbon 2 Handgemaakte pop 3 Chocoladepakket 3a Kappersbon voor 2 knipbehandelingen óf 1 knipbehandeling met low- / highlightskleuring a.g.d. 1 Etosbon 2 Handgemaakte pop 3 Chocoladepakket 3a Kappersbon voor 2 knipbehandelingen óf 1 knipbehandeling met low- / highlightskleuring a.g.d. Haarstudio Sas 4 Monchoutaart op afroep a.g.d. Fam Slikker

- 1 - Wervershoof, februari 2013

- 1 - Wervershoof, februari 2013 - 1 - Wervershoof, februari 2013 Beste mensen, Vrijdag 1 maart a.s. organiseren wij voor de 58 ste keer de Gemeenschapsveiling en wij zijn er trots op u deze mooie catalogus te mogen aanbieden. Uw giften

Cadeaubonnen Queens Hema bonnen

Cadeaubonnen Queens Hema bonnen Cadeaubonnen Queens Hema bonnen U kunt de geldigheid checken op de site van hema! Hema High Tea Voor twee personen. Beiden een potje thee naar keuze, 5 soorten huisgemaakte zoete lekkernijen, 4 soorten

eiling Catalogus Samen groots genieten 2013 compleet verzorgde avond uit! 9 November 18.30 uur Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen

eiling Catalogus Samen groots genieten 2013 compleet verzorgde avond uit! 9 November 18.30 uur Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen georganiseerd door Lionsclubs schagen - den helder - anna paulowna Samen groots genieten 2013 9 November 18.30 uur compleet verzorgde avond uit! Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen eiling Catalogus

ZELDZAAM FEESTEN. Zelf tappen en schenken? Onze ruimte op de 1e verdieping biedt u de ruimte tot 120 gasten INFO@ZELDZAAM.COM TEL 0318-510500

ZELDZAAM FEESTEN. Zelf tappen en schenken? Onze ruimte op de 1e verdieping biedt u de ruimte tot 120 gasten INFO@ZELDZAAM.COM TEL 0318-510500 ZELDZAAM FEESTEN Zelf tappen en schenken? Onze ruimte op de 1e verdieping biedt u de ruimte tot 120 gasten INFO@ZELDZAAM.COM TEL 0318-510500 INDELINGEN EN OPSTELLINGEN Er zijn diverse mogelijkheden op

Nr. Omschrijving Geschonken door:

Nr. Omschrijving Geschonken door: Nr. Omschrijving Geschonken door: 1 voederpakket 2 groot kaarsenpakket 3 verrassingsavond rood-zwart 2 personen rood-zwart 4 theepakket 5 knipbon de knipboet 6 fietsmuts en handschoenen imming bikes 7

Bus. arrangementen. Bremerbergse Hoek. Suggesties voor de koffie/thee

Bus. arrangementen. Bremerbergse Hoek. Suggesties voor de koffie/thee Suggesties voor de koffie/thee 1 x Koffie/thee met cake 2 x Koffie/the met cake 1 x Koffie/thee met appeltaart. 2 x Koffie/thee met appeltaart. 1 x Koffie/thee met gesorteerd gebak. 2 x Koffie/thee met

1 Waardebonnenpakket 2 Pentekening van het oude gemeentehuis aan de Breestraat 3 4x 20 kilo Frieslanders 4 Taart, aanwezig in de zaal 5 Carlo Rossi

1 Waardebonnenpakket 2 Pentekening van het oude gemeentehuis aan de Breestraat 3 4x 20 kilo Frieslanders 4 Taart, aanwezig in de zaal 5 Carlo Rossi 1 Waardebonnenpakket 2 Pentekening van het oude gemeentehuis aan de Breestraat 3 4x 20 kilo Frieslanders 4 Taart, aanwezig in de zaal 5 Carlo Rossi rosé van 1 1/2 liter 6 Pedicurebehandeling a.g.d. Ilona

PROGRAMMA Februari 2016. Boodschappen PlusBus Etten Leur Samen Er Op Uit. vanaf dinsdag 26 Januari 2016

PROGRAMMA Februari 2016. Boodschappen PlusBus Etten Leur Samen Er Op Uit. vanaf dinsdag 26 Januari 2016 PROGRAMMA Februari 2016 Boodschappen PlusBus Etten Leur Samen Er Op Uit Reserveren voor Februari is mogelijk vanaf dinsdag 26 Januari 2016 per telefoon: 076 532 50 42 op werkdagen van 09:00 tot 12:00 uur

WORKSHOPPROGRAMMA VOORJAAR 2016 ATELIER EN BOERDERIJWINKEL DE LINDEHOF CREATIEVE WORKSHOPS HOME DECO & QUILTEN

WORKSHOPPROGRAMMA VOORJAAR 2016 ATELIER EN BOERDERIJWINKEL DE LINDEHOF CREATIEVE WORKSHOPS HOME DECO & QUILTEN WORKSHOPPROGRAMMA VOORJAAR 2016 ATELIER EN BOERDERIJWINKEL DE LINDEHOF COUNTRY LIVING - A WAY OF LIVE CREATIEVE WORKSHOPS HOME DECO & QUILTEN QUILTCURSUS VOOR BEGINNERS De eerste activiteit waarmee we

Prijslijst. Babyshower. Extra opties babyshower

Prijslijst. Babyshower. Extra opties babyshower Babyshower Babyshower - Basis 100,- - Draaiboek - Bijlagen via de mail (speluitleg; uitnodigingen; antwoordblad; spelkaarten; enz.) - Lijst van benodigdheden Babyshower - Samen (Voor 10 personen en mom

Voor Hemels koken hoef je geen Chef te zijn!!!

Nu de zomer weer voorbij is en inmiddels al enkele vergaderingen zijn geweest binnen onze afdeling staan de volgende activiteiten gepland:

Nu de zomer weer voorbij is en inmiddels al enkele vergaderingen zijn geweest binnen onze afdeling staan de volgende activiteiten gepland: Voorzitter: Secretaris: Willy Beldman Willy Baltes Larenseweg 67 Eekelscharen 2 tel. 0548 366952 tel. 0548 366095 September 2013. Beste leden, Nu de zomer weer voorbij is en inmiddels al enkele vergaderingen

Invulschema aanpassen activiteit

Invulschema aanpassen activiteit Invulschema aanpassen activiteit Een goede voorbereiding voorkomt teleurstellingen. Als je een prettige bezigheid hebt uitgekozen, bedenk dan van te voren hoe u deze het beste kan uitvoeren. Het onderstaande

Trekking dinsdag 5 juni 2018

Trekking dinsdag 5 juni 2018 Trekking dinsdag 5 juni 2018 Waardebon boeket pioenrozen Paeon 02686 Waardebon boeket pioenrozen Paeon 03581 Kokosolie met spatel Royal Green 00116 Zomerpakket Yvette Vlaar 00320 Uno spel Top1Toys Wognum

INFORMATIE ZAALVERHUUR

INFORMATIE ZAALVERHUUR INFORMATIE ZAALVERHUUR Naast het Grand Café biedt Plein 7 de mogelijkheid tot het huren van vier verschillende sfeervolle ruimtes die zich uitstekend lenen voor uw vergadering, zakelijk diner, borrel,

Wat eten we vanavond?

Wat eten we vanavond? 35 35 HOOFDSTUK 3 Wat eten we vanavond? WOORDEN 1 Kies uit: jam school slager boodschappen vegetariër 1 Dorien eet geen vlees. Ze is. 2 Moniek houdt van zoet. Ze eet graag op brood. 3 Johan, ik ga naar

Beste inwoners van Opmeer, Hoogwoud, Aartswoud en De Weere.

Beste inwoners van Opmeer, Hoogwoud, Aartswoud en De Weere. Beste inwoners van Opmeer, Hoogwoud, Aartswoud en De Weere. Voor u ziet u de catalogus van de eerste veiling van de Dorpsveiling. De Dorpsveiling is ontstaan uit de samenvoeging van de Kerkenveiling Hoogwoud

Voorwoord. S-catering

Voorwoord. S-catering Voorwoord Een persoonlijk afscheid Wanneer u een dierbare verliest, komt er in korte tijd veel op u af en moet er veel geregeld worden. Afscheid nemen van een dierbare is een van de meest stressvolle periodes

Lente en zomer programma 2015 Onder de Kersenboom

Lente en zomer programma 2015 Onder de Kersenboom Lente en zomer programma 2015 Onder de Kersenboom We hebben weer een mooi aanbod gemaakt met veel variatie. Het uitgangspunt van elke workshop is dat u uw werkstuk helemaal maakt in uw eigen stijl en sfeer.

Veiling HOV. financiering concertreis A orkest zomer Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00. Locatie: Cultuurcampus. Burchtpoort 5, Vleuten

Veiling HOV. financiering concertreis A orkest zomer Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00. Locatie: Cultuurcampus. Burchtpoort 5, Vleuten Veiling HOV financiering concertreis A orkest zomer 2019 Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00 Zaal open: 19hr00 Locatie: Cultuurcampus Burchtpoort 5, Vleuten Voorwoord Deze zomer zal het A orkest van Harmonie

De Ridder St. Joris Heren. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde

De Ridder St. Joris Heren. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde Aantal spelers Super Gerard Stoop Gezellig Samenzijn 0 0 0, Sico Swagerman Aan Is Winst 0 0 0,0 Piet Grootjes Gezellig Samenzijn 0, Ids de Haan Gezellig Samenzijn 0,0 Gerard Groot Over de Helft/SOS 0,

BIERFABRIEK DELFT. Bierfabriek is een unieke combinatie van. Daarnaast werkt Bierfabriek zo

BIERFABRIEK DELFT. Bierfabriek is een unieke combinatie van. Daarnaast werkt Bierfabriek zo BIERFABRIEK DELFT Bierfabriek is een unieke combinatie van bierbrouwerij, café en restaurant in het historische hart van Delft. Ons concept biedt een ongedwongen sfeer waarin ambachtelijk huisgebrouwen

1. Wat doe jij het liefst om je te ontspannen? (meerdere antwoorden mogelijk) 46%

1. Wat doe jij het liefst om je te ontspannen? (meerdere antwoorden mogelijk) 46% Relaxmomenten Een moment voor jezelf inplannen schiet er wel eens bij in. 50% 4 40% 3 30% 2 20% 1 10% 0% Toelichting: 17% 1. Dagje naar de spa 1. Wat doe jij het liefst om je te ontspannen? (meerdere antwoorden

Afhangbord Bardienstplanner

Afhangbord Bardienstplanner dinsdag 5 januari 2016 20:00-23:59 Normaal Astrid de Groot woensdag 27 januari 2016 19:00-23:00 Normaal Eline Scheringa dinsdag 16 februari 2016 20:00-23:59 Normaal Nick Bakker woensdag 6 januari 2016

René op vakantie. 10-17 mei 2013 P U T T E N

(Kinder)feestjes Workshops Allround Kinderpret & Entertainment

(Kinder)feestjes Workshops Allround Kinderpret & Entertainment k Laan van Waalhaven 98, 2497 GP, Den Haag Telefoon: 06-39189668 E- mail: info@makeover- kinderfeestjes.nl (Kinder)feestjes Workshops Allround Kinderpret & Entertainment 1 Waar te beginnen.. - Kijk als

= een rij struiken of planten die dichtbij elkaar staan. = een hoge lamp die langs de weg staat.

= een rij struiken of planten die dichtbij elkaar staan. = een hoge lamp die langs de weg staat. Woordenschat blok 1 gr4 Les 1 De heg De lantaarn De plant Het tuinhek Het terras De garage Het dorp De stad De zwerver De stoep De woonwijk = een rij struiken of planten die dichtbij elkaar staan. = een

Nieuwsbrief juli 2017

Nieuwsbrief juli 2017 1947 2017 Nieuwsbrief juli 2017 Feest Heikant 70 jarig bestaan 1947-2017 Datum 8 juli 2017 UITSTAPJE. Het belooft een avontuurlijke dag en avond te worden vol verrassingen en veel gezelligheid! We hopen

Brochure 2016 Il Sogno - Zuylestein

Brochure 2016 Il Sogno - Zuylestein Brochure 2016 Il Sogno - Zuylestein zakelijke bijeenkomsten vergaderarrangementen 1 Inhoudsopgave VOORWOORD 3 IL SOGNO - ZUYLESTEIN 4 LOCATIES 5 - Spreekkamer - 8 persoonskamer - De Oude Huyskamer - Poortgebouw

Nieuwsbrief 18-12-2014

Nieuwsbrief 18-12-2014 Basisschool de Regenboog 18-12-2014 Nr 3 Belangrijke data Al weer bijna kerstfeest en een nieuw jaar. Een tijd om terug te kijken en te denken aan nieuwe kansen en mogelijkheden. Voor onze school zien

NIEUWSBRIEF WIJKVERENIGING

NIEUWSBRIEF WIJKVERENIGING NIEUWSBRIEF WIJKVERENIGING PAGNEVAART OOST De inhoud: Jaargang 1 Datum 1-7-2018 Woordje van de voorzitter verslag kaartavond koningsdag 2018 consumptie prijzen avond 4 daagse activiteiten kalender 2018

Inspiratie Bloemwerk. Copyright

Inspiratie Bloemwerk. Copyright 2014 Inspiratie Bloemwerk Copyright Inleiding Dit document is speciaal gemaakt door BSN als inspiratie boek voor u en om u een beeld te geven van de service mogelijkheden. Alle bloemen, arrangementen en

Arrangementen.

Arrangementen. Arrangementen www.dewittehoeve.nl Arrangementen zijn vanaf 10 personen (m.u.v arrangementen met fluisterboot dit kan vanaf 4 Arrangement nummer 1 Ontvangst bij de Witte hoeve met onbeperkt kfie / thee

Culinaire Arrangementen 2013/14. Inspiratie voor smakelijke feestdagen!

Culinaire Arrangementen 2013/14. Inspiratie voor smakelijke feestdagen! Culinaire Arrangementen 2013/14 Inspiratie voor smakelijke feestdagen! Speciale Kerstarrangementen Inspiratie voor smakelijke feestdagen! Een onvergetelijke Kerst viert u bij Center Parcs. Ontdek onze

De kinderen kunnen zich de gehele dag uitleven op een prachtige grote klimvulkaan. Welke jongens en meisjes zijn zo stoer dat ze helemaal tot aan bove

De kinderen kunnen zich de gehele dag uitleven op een prachtige grote klimvulkaan. Welke jongens en meisjes zijn zo stoer dat ze helemaal tot aan bove KONINGSDAG 27 APRIL 2017 TE MIDDELSTUM. Al weer een jaar geleden dat we Koningsdag vierden onder slechte weersomstandigheden, waardoor we moesten uitwijken naar een binnenlocatie, en wel de Damsteekerk.

Activiteiten programma De Meerstede December 2015

Activiteiten programma De Meerstede December 2015 Dinsdag 1 december Mozaïek De laatste keer in dit jaar. Het wordt een kleurrijke middag. Locatie: 1 e etage creatief-centrum + materiaalgeld Kosten intern: materiaalgeld Zaal open 14.00 uur Aanvang 14.15

Herema State. Dienstverlening voor senioren

Herema State. Dienstverlening voor senioren Herema State Dienstverlening voor senioren Uw welzijn......daar draait het om! Iedereen geeft een eigen invulling aan plezierig wonen. Voor de één heeft dat te maken met een bepaald woonoppervlak en leefruimte,

Mooi Hoorn Proef & Ontdek Mooi Hoorn Proef & Ont ef & Ontdek Mooi Hoorn Proef & Ontdek Mooi Hoorn Mooi Hoorn Proef & Ontdek Mooi Hoorn Proef & Ont

Mooi Hoorn Proef & Ontdek Mooi Hoorn Proef & Ont ef & Ontdek Mooi Hoorn Proef & Ontdek Mooi Hoorn Mooi Hoorn Proef & Ontdek Mooi Hoorn Proef & Ont www.mooihoorn.nl Groeten uit Mooi H rn n WAARDEBON n ef & Ontdek Mooi Haring Bloemservice Hoorn biedt Proef u 20% & korting Ontdek bij een Mooi Hoorn contante aankoop in winkel m.u.v. Fleurop Mooi Hoorn

Horeca mogelijkheden Cascade

Horeca mogelijkheden Cascade Horeca mogelijkheden Cascade Voor uw bijeenkomst, feest, receptie of (na)borrel zijn er oneindig veel mogelijkheden. Een kopje koffie met gebak voor een gepaste ontvangst, een lekker hapje of nootje voor

Arrangementen Heerencompagnie 2018

Arrangementen Heerencompagnie 2018 Arrangementen Heerencompagnie 2018 Broodmaaltijd Heerencompagnie 14,50 p.p. - Kop huisgemaakte soep - Warme snack - Koude vissoorten (zalm en makreel) - Koude vleessoorten (ham, schenk en nagelholt) -

Arrangementen Heerencompagnie 2019

Arrangementen Heerencompagnie 2019 Arrangementen Heerencompagnie 2019 Broodmaaltijd Heerencompagnie - Kop huisgemaakte soep - Warme snack - Koude vissoorten (zalm en makreel) - Koude vleessoorten (ham, schenk en nagelholt) - Diverse soorten

Toets Geletterdheid en Begrijpend Lezen

Toets Geletterdheid en Begrijpend Lezen 1. Print deze tekst 2. Download het geluidsbestand en luister Je gaat een toets Geletterdheid en Begrijpend Lezen maken. Dit is een leestoets. De toets heeft vijf delen. Deel A, B, C, D en E. Deze toets

w i l h e l m i n a o o r d BIJZONDER PUUR

w i l h e l m i n a o o r d BIJZONDER PUUR wilhelmina oord BIJZONDER PUUR BIJZONDER VERGADEREN BIJZONDER KOKEN BIJZONDER ETEN BIJZONDERE TEAMBUILDING BIJZONDERE PRODUCTEN BIJZONDERE MENSEN BIJZONDERE CONGRESSEN BIJZONDER GENIETEN WILHELMINAOORD

Het verhaal. Fotografie: Deen van Meer

Het verhaal. Fotografie: Deen van Meer Fotografie: Deen van Meer Het verhaal Koning der Musicals Bereid je voor op een theaterspektakel dat al je verwachtingen overtreft. Zet al je zintuigen op scherp voor Disney's The Lion King,de Koning der

** korting per aangebrachte cursist. CREATIEVE / WELLNESS VAKANTIE WEKEN VAN ARTFRIENDS 31 juli t/m 7 augustus 2010 7 t/m 14 augustus 2010

** korting per aangebrachte cursist. CREATIEVE / WELLNESS VAKANTIE WEKEN VAN ARTFRIENDS 31 juli t/m 7 augustus 2010 7 t/m 14 augustus 2010 Individuele en groeps deelname korting per aangebrachte cursist Gratis workshopdeelname: Creëer je eigen groep Voor een aantal cursussen en workshops kun je je individueel inschrijven. Voor die cursussen

BAZAARBLAD 15 en 16 juni 2012

BAZAARBLAD 15 en 16 juni 2012 BAZAARBLAD 15 en 16 juni 2012 Vrijdag/zaterdag ochtend: bloemen/planten Voorhof 15 juni: vanaf 15.00 Rehoboth springkussen workshops rad van avontuur spinning Officiële opening: vrijdag 20.00 uur Rehoboth

Nieuwsbrief december Aankomst Sint & Piet. De komende maand: Agenda. dinsdag 5 december Sinterklaasfeest. dinsdag 12 december 2017

Nieuwsbrief december Aankomst Sint & Piet. De komende maand: Agenda. dinsdag 5 december Sinterklaasfeest. dinsdag 12 december 2017 Nieuwsbrief december 2017 Jaargang 27 Nummer 4 De komende maand: Agenda 5 december 2017 Sinterklaasviering. s Middags les volgens normaal programma. 7 december 2017 Kunstuitleen groep 6 7 december 2017

Persbericht Kook-Kunst & Jazz!

Persbericht Kook-Kunst & Jazz! Restaurant de Egelantier Teteringsedijk 103 4817 MB Breda 076-5144092 Persbericht Kook-Kunst & Jazz! In de maand augustus organiseert Restaurant de Egelantier: Kook-Kunst & Jazz! Dit zal plaats vinden

Maand programma. januari 2016. Activiteiten in de Beijerkorf groen. activiteiten in Zoomhoek rood Activiteiten in De Gravin blauw

Maand programma. januari 2016. Activiteiten in de Beijerkorf groen. activiteiten in Zoomhoek rood Activiteiten in De Gravin blauw Maand programma Activiteiten in de Beijerkorf groen activiteiten in Zoomhoek rood Activiteiten in De Gravin blauw ma 4 09.30-12.00 uur Nieuwjaarsreceptie voor bewoners, familie, vrijwilligers en personeel

nummer 1 I JAARGANG 1 Wie zijn wij?

nummer 1 I JAARGANG 1 Wie zijn wij? nummer 1 I JAARGANG 1 Wie zijn wij? ACTIES Evenementen Friends time schoon madammen avonden Bachelorette day Are you ready to get married Hoge hakken avond Thema weekends Wie zijn wij Het Corbie team,

Vrije tijd. Activiteiten Walcheren december 2014

Vrije tijd. Activiteiten Walcheren december 2014 Activiteiten Walcheren december 2014 Hallo daar. Hier een verslag van het eethuis van gors. Vandaag 9-10-2014 was er weer een eethuis we hebben Mossels gegeten en veel heel veel gelachen en gepraat met

Organiseer samen een WJD-dienstenveiling

Organiseer samen een WJD-dienstenveiling Organiseer samen een WJD-dienstenveiling INHOUD De WJD-dienstenveiling... 3 Stappenplan... 4 bijlage 1: Contactlijst... 6 Bijlage 2: Afsprakenlijst... 7 Bijlage 3: Plan van aanpak... 8 Bijlage 4: Ideeën

ZAALVERHUUR VAN BRUILOFT TOT BUSINESS MEETING

ZAALVERHUUR VAN BRUILOFT TOT BUSINESS MEETING ZAALVERHUUR VAN BRUILOFT TOT BUSINESS MEETING Bent u op zoek naar een prachtige en authentieke locatie voor een zakelijk evenement, een culturele bijeenkomst of een feestje? Dan zit u bij Museum Speelklok

LindeStede. Dienstverlening voor senioren

LindeStede. Dienstverlening voor senioren LindeStede Dienstverlening voor senioren Uw welzijn......daar draait het om! Iedereen geeft een eigen invulling aan plezierig wonen. Voor de één heeft dat te maken met een bepaald woonoppervlak en leefruimte,

Grote Kerk Gemeente Zwolle

Grote Kerk Gemeente Zwolle Grote Kerk Gemeente Zwolle Dienstenboekje 2012-2013 Dienstenboekje 2012/2013 Voor u heeft u weer een nieuw exemplaar van het dienstenboekje. We hebben als commissie leuke reacties gehad. Ook hebben we

Stads strand. Winkelcentrum Het Rond Houten. 27 juni t/m 26 juli elke dag open!

Stads strand. Winkelcentrum Het Rond Houten. 27 juni t/m 26 juli elke dag open! Stads strand Winkelcentrum Het Rond Houten 27 juni t/m 26 juli elke dag open! Heerlijk zand, mooie strandtent en te gekke events! ACTIVITEITEN OVERZICHT Stadsstrand 2015 Het is weer zover: het Stadsstrand

Vrijdag 04 november 2011

Vrijdag 04 november 2011 Vrijdag 04 november 2011 Het nationale schoolontbijt. Op donderdag 3 november begon onze schooldag heel gezellig en vooral gezond. Toen de kinderen de klassen binnen kwamen, stonden de tafels gedekt. Supermarkt

Klaverjascompetitie De start van de jaarlijkse competitie is dit jaar op 28 januari. Altijd spannend, maar vooral heel gezellig.

Klaverjascompetitie De start van de jaarlijkse competitie is dit jaar op 28 januari. Altijd spannend, maar vooral heel gezellig. Jaarprogramma 2016 Januari De Vrienden van Amstel Live Een spetterend muziekspektakel in Ahoy Rotterdam. Klaverjascompetitie De start van de jaarlijkse competitie is dit jaar op 28 januari. Altijd spannend,

Kidsz - krant! Samenvoegen een succes

Kidsz - krant! Samenvoegen een succes Kidsz - krant! Jaargang 4 nr. 4 Samenvoegen een succes De afgelopen herfstvakantie bewees dat de kinderen van de Sporadenlaan en de Odyssee geen moeite hebben met het samenvoegen. Sterker nog, ze genoten

Plannings- en kostenschema Artfriends creatieve cursussen, workshops en vakanties * Individuele en groeps deelname

Plannings- en kostenschema Artfriends creatieve cursussen, workshops en vakanties * Individuele en groeps deelname Plannings- en kostenschema Artfriends creatieve cursussen, workshops en vakanties Individuele en groeps deelname korting per aangebrachte cursist Gratis workshopdeelname: Creëer je eigen groep Voor een

Kaas en zuivel uit de kiem van de natuur! Bestel de mooiste kerstpakketten bij Kaamps: Twents, ambachtelijk, lekker & gezond!

Kaas en zuivel uit de kiem van de natuur! Bestel de mooiste kerstpakketten bij Kaamps: Twents, ambachtelijk, lekker & gezond! Kaas en zuivel uit de kiem van de natuur! Bestel de mooiste kerstpakketten bij Kaamps: Twents, ambachtelijk, lekker & gezond! Kersttoppers Bent u op zoek naar een origineel kerstpakket? Loop dan eens binnen

DIENSTEN AANGEBODEN euro's per nummer. Pannekoeken bakken voor 1 gezin 7,50 002

DIENSTEN AANGEBODEN euro's per nummer. Pannekoeken bakken voor 1 gezin 7,50 002 DIENSTEN AANGEBODEN euro's per nummer Pannekoeken bakken voor 1 gezin 7,50 002 1 x per 2 mnd een avond oppassen bij jong gezin, max 6 keer 5,00 per uur 003 2 uur tuin verzorgen, schoffelen, wieden, maaien,

Richard. Groenendijk. Mariska. van Kolck. Ben. Cramer L.A. The Voices. 14 december 2015 Spoorwegmuseum Utrecht

Richard. Groenendijk. Mariska. van Kolck. Ben. Cramer L.A. The Voices. 14 december 2015 Spoorwegmuseum Utrecht Richard Groenendijk Mariska van Kolck Ben Cramer L.A. The Voices 14 december 2015 Spoorwegmuseum Utrecht Het Lach voor een Dag Gala In 2015 wordt het eerste Lach voor een dag Gala gehouden in Het Spoorwegmuseum

Cateringmap Voor u ligt de cateringmap van Smaak Pure Passie. U vindt hierin ons culinaire aanbod

Cateringmap Voor u ligt de cateringmap van Smaak Pure Passie. U vindt hierin ons culinaire aanbod Cateringmap 2017 Voor u ligt de cateringmap van Smaak Pure Passie. U vindt hierin ons culinaire aanbod Smaak Pure Passie is de gastronomische afdeling van Beweging 3.0 Inhoudsopgave Koffie en thee blz.

Welkom bij Van der Valk Hotel Emmeloord!

Welkom bij Van der Valk Hotel Emmeloord! Bruiloften Geacht bruidspaar, Welkom bij Van der Valk Hotel Emmeloord! Allereerst van harte gefeliciteerd met uw voorgenomen huwelijk. Een bruiloft is één van de belangrijkste dagen in uw leven, wij vinden

Inhoud 2. Commissie 3. Mededelingen 4. Bardienst 5. Klaverjascommissie 6. Jubileum 7. Contributie 8. Regio doublet toernooi 9.

Inhoud 2. Commissie 3. Mededelingen 4. Bardienst 5. Klaverjascommissie 6. Jubileum 7. Contributie 8. Regio doublet toernooi 9. Inhoud 2 Commissie 3 Mededelingen 4 Bardienst 5 Klaverjascommissie 6 Jubileum 7 Contributie 8 Regio doublet toernooi 9 Verjaardagen 10 Verantwoordelijken 11 Sponsoren 12 2 Jeu de boules/koersbal vereniging

23 3 januari K E R S T V A K A N T I E

23 3 januari K E R S T V A K A N T I E AGENDA maandag t/m vrijdag 23 3 januari K E R S T V A K A N T I E januari 2014 Activiteit culturele activiteiten vrijdag 10 Bezoek Scheepvaartmuseum groep 7A en 7C Rijksmuseum groep 6C en van Goghmuseum

Stichting OVERTUIN Bisdom van Vliet Jaarbericht 1 e helft 2015

Stichting OVERTUIN Bisdom van Vliet Jaarbericht 1 e helft 2015 Werkbezoek wethouder Blok Op 2 maart bracht wethouder Dilia Blok een bezoek aan de Overtuin. Na een wandeling in de tuin is door enkele bestuursleden een toelichting gegeven over de plannen voor de tuin.

SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS

SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS DIENSTENVEILING SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS NIJMEGEN 20 JUNI TEN BATE VAN: BACK TO SCHOOL i.s.m unicef TABLETS VOOR KINDEREN IN CWZ &20 juni in Fletcher Hotel Val-Monte om 19.30 VOORWOORD

Maand programma. juni 2015. activiteiten in Zoomhoek rood Activiteiten in De Gravin blauw. de Beijerkorf groen. Activiteiten in

Maand programma. juni 2015. activiteiten in Zoomhoek rood Activiteiten in De Gravin blauw. de Beijerkorf groen. Activiteiten in Maand programma Activiteiten in de Beijerkorf groen activiteiten in Zoomhoek rood Activiteiten in De Gravin blauw 2 10.00-12.00 uur Bingo - deelname E 5,-. * 2 10.00-12.00 uur lezing over de renaissance

Horeca Brochure. Stamppottenbuffet. Barbecue Dessertbuffet Workshop barbecue. Verrassingsdiner Ontvangstbuffet. Warm en koud buffet Lunch

Horeca Brochure. Stamppottenbuffet. Barbecue Dessertbuffet Workshop barbecue. Verrassingsdiner Ontvangstbuffet. Warm en koud buffet Lunch Verrassingsdiner Ontvangstbuffet Bittergarnituren Stamppottenbuffet Horeca Brochure Barbecue Dessertbuffet Workshop barbecue Warm en koud buffet Lunch TRAFFIC CONTROL Driving Safe & Driving Fun Saté Arrangementen

CONCEPTCATALOGUS GEMEENSCHAPSVEILING 2017 (concept 1, 27 september) Nr Omschrijving 1 - Etosbon 2 - Vleeswarenpakket a.g.d. Jos Slippens (totaal 4x)

CONCEPTCATALOGUS GEMEENSCHAPSVEILING 2017 (concept 1, 27 september) Nr Omschrijving 1 - Etosbon 2 - Vleeswarenpakket a.g.d. Jos Slippens (totaal 4x) CONCEPTCATALOGUS GEMEENSCHAPSVEILING 2017 (concept 1, 27 september) Nr Omschrijving 1 - Etosbon 2 - Vleeswarenpakket a.g.d. Jos Slippens (totaal 4x) 3 - Krat bier 4 - West Friese Krentenmik a.g.d Bakkerij

Nieuwsbrief mei 2011. van Nederland! NIEUWSBRIEF MEI 2011

Nieuwsbrief mei 2011. van Nederland! NIEUWSBRIEF MEI 2011 Nieuwsbrief mei 2011 13e van Nederland! NIEUWSBRIEF MEI 2011 - Sieradenparty & high tea - Vrijwilliger van de maand - Fairtrade bedrijf aan het woord (Kastanjelaan 11) - World Fairtrade Day in Arnhem in

NIEUWSBRIEF december 2014

NIEUWSBRIEF december 2014 www.tjongerschool.nl tjongerschool@debasisheerenveen.nl NIEUWSBRIEF december 2014 Van de directie: Inmiddels zijn we een aantal maanden op weg en in deze periode heb ik veel onderzoek gedaan, geobserveerd

Bruiloft. Prijs per persoon 24,50. 2 x koffie + gebak of welkomstdrankje ( o.b.v. Prosecco) 3 x koude luxe hapjes & 3 x warme bittergarnituur

Bruiloft. Prijs per persoon 24,50. 2 x koffie + gebak of welkomstdrankje ( o.b.v. Prosecco) 3 x koude luxe hapjes & 3 x warme bittergarnituur Bruiloft Prijs per persoon 24,50 2 x koffie + gebak of welkomstdrankje ( o.b.v. Prosecco) 3 x koude luxe hapjes & 3 x warme bittergarnituur Onbeperkt drankjes inclusief buitenlands gedistilleerd (voor

Uit onderstaande kunt u zelf uw arrangement samenstellen waarmee we een offerte op maat voor u maken.

Uit onderstaande kunt u zelf uw arrangement samenstellen waarmee we een offerte op maat voor u maken. Telstar Horeca Menukaart 15-16 Uit onderstaande kunt u zelf uw arrangement samenstellen waarmee we een offerte op maat voor u maken. Drank Gedurende de dag Kan Koffie (10 kopjes) 15,00 Kan Thee (10 kopjes)

Wandeling met herder en schapen

Wandeling met herder en schapen Wandeling met herder en schapen 50,00 per groep tot 25 personen 3,50 p.p. koffie met wat lekkers erbij Duur is 60 tot 90 minuten 1. Ontvangst koffie met wat lekkers 2. Met de herder en de kudde op stap

arrangementen voor groepen en bedrijven

arrangementen voor groepen en bedrijven 2015 arrangementen voor groepen en bedrijven info Voor reservering van café, restaurant, meetings, gidsen/rondleidingen: glow@parktheater.nl 040-211 11 22 Voor informatie over organisatie, vrienden van

Arrangementen KIRI Bowling Hoogeveen

Arrangementen KIRI Bowling Hoogeveen Folders KIRI 5x _ V2:Opmaak 1 29-04-2009 15:55 Pagina 1 Arrangementen KIRI Bowling Hoogeveen Bowling- Pool- en Darts-tarieven Bowlingtarieven: per uur/per baan (max. 6 personen per baan) Maandag t/m vrijdag:

Peutergym 9.00 uur 11.00 uur. Open avond 18.00-20.00 uur. De Vissersingel 1, 7942EA Meppel. Nieuwsbrief 3 2-10-2015.

Peutergym 9.00 uur 11.00 uur. Open avond 18.00-20.00 uur. De Vissersingel 1, 7942EA Meppel. Nieuwsbrief 3 2-10-2015. Nieuwsbrief 3 2-10-2015 De Vissersingel 1, 7942EA Meppel www.kctalent.nl T: 0522-251716 Geachte ouder(s) verzorger(s) Oktobermaand Kindermaand! Ik hoor verschillende reacties dat het eigenlijk iedere maand

Open Huis Notenschip Veilingboekje

RABO-sponsortocht werd dit jaar voor de 4e maal gehouden en bracht ons weer 250,00.

RABO-sponsortocht werd dit jaar voor de 4e maal gehouden en bracht ons weer 250,00. Jaarverslag 2012 Het bestuur: we zijn 8 maal voor bestuursvergadering bijeen geweest, 1 ledenvergadering. Donderdag 14 juni werden we opgeschrikt door het fatale bericht dat Peter Timmerman, onze penningmeester,

zaterdag 27 april 2013 cafe 't Centrum, de Weere aanvang 20.00 u. Notaris J. Langedijk Afslager Nic. Otsen

zaterdag 27 april 2013 cafe 't Centrum, de Weere aanvang 20.00 u. Notaris J. Langedijk Afslager Nic. Otsen CATALOGUS DWB-sportveiling ten bate van uitbreiding en renovatie kleedkamers voetbalvereniging DWB, de Weere zaterdag 27 april 2013 cafe 't Centrum, de Weere aanvang 20.00 u. Notaris J. Langedijk Afslager

VERANTWOORD. KookaandeZaan is direct aan de Zaan gelegen en daarmee durven we te zeggen dat we

VERANTWOORD. KookaandeZaan is direct aan de Zaan gelegen en daarmee durven we te zeggen dat we Omdat verschillende opstellingen mogelijk zijn kunt u altijd het gevoel houden in een sfeervolle loft of moderne eetkeuken te toeven. KookaandeZaan is direct aan de Zaan gelegen en daarmee durven we te

GEMEENTEDAG 2015 HERVORMDE GEMEENTE PAPENDRECHT WIJK OOST & WIJK WEST

GEMEENTEDAG 2015 HERVORMDE GEMEENTE PAPENDRECHT WIJK OOST & WIJK WEST GEMEENTEDAG 2015 HERVORMDE GEMEENTE PAPENDRECHT WIJK OOST & WIJK WEST Op D.V. zaterdag 19 september is er weer een gemeentedag voor wijk Oost en West! Terwijl de kinderen zich vermaken bij het kindertheater