Veilingcatalogus Faillissement Profile Tyrecenter Valkenswaard BV

Download "Veilingcatalogus Faillissement Profile Tyrecenter Valkenswaard BV"

1 Veilingcatalogus Faillissement Profile Tyrecenter Valkenswaard BV Kijkdag: Maandag 15 juni 2015 van tot uur Sluiting veiling: Dinsdag 16 juni 2015 Kavel B001 t/m B445 Kavel B446 t/m B758 vanaf uur. vanaf uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch met vijf minuten verlengd indien er in de laatste drie minuten nog een bod heeft plaatsgevonden, net zolang totdat er in de laatste drie minuten niet meer wordt geboden. Afhaaldag: Vrijdag 19 juni 2015 van tot uur Adres afhaal/ kijkdag : Dragonder 2A 5554 GM Valkenswaard Online veiling wegens het faillissement Profile Tyrecenter Valkenswaard. In opdracht van curator mr. F.W. Linders van Falq Advocaten te Valkenswaard. Met o.a. Grote voorraad autobanden Reinigings- en onderhoudmaterialen t.b.v. auto Garage-apparatuur Auto-onderdelen Gereedschappen etc. Biedingen uitsluitend via onze website: Voor vragen of informatie: info@hnvi.nl of

2 Veiling Profily Tyrecenter Valkenswaard 1 Sluiting: Dinsdag 16 juni vanaf uur kavels B001 t/m B445 Kavel Omschrijving Startbod excl. opgeld en BTW B001 Platenremtestbank NEWCOM 1200 serie. Bouwjaar Gekeurd tot ,00 B002 Emissiemeter bestaande uit VAMAG AGS-690V viergastester, VAMAG OPA-300V 2.000,00 roetmeter en NEWCOM ZB2000 afzuigunit. Compleet met olietemperatuurmeter BRAINBEE MGT-300V /R, sondebuis en ontluchtingsunit. Bouwjaar Gekeurd tot B003 Bandenspreider TDL BT-60CA. 100,00 B004 Fietsendrager ATERA Strada Sport M. 100,00 B005 Moderne eettafel met 6 kunststof kuipstoelen PEDRALI Kuadra met metalen frame. 100,00 Afmeting tafel 200 x 80 cm, hoogte 75 cm. B006 MOTIP producten, circa 160 items w.o. PTFE-dry, vaselinespray, montagevet, kunststof reparatieplamuur, cleaner, koperspray, remmenreiniger etc. B007 MOTIP lakproducten, coatings en waxen. Circa 350 stuks in diverse kleuren en uitvoeringen. B008 Metalen winkelstelling met hoogte van 130 cm. Totaal 14 delen van 1 meter. Stelling is opgebouwd uit diverse plaatmaterialen w.o. hout, gaatjesbord, traanplaat en metaal. Let op! Exclusief inhoud. LET OP! Dit kavel kan pas vanaf uur worden opgehaald op de afhaaldag. 250,00 500,00 150,00 B009 Bagagebox HAPRO Probox X met 2 sleutels. Afmeting circa 180 x 80 cm. 50,00 B010 Metalen brochurestelling met kliklijst. Afmeting 60 x 210 cm. 15,00 B011 Brochurestandaard met 6 kunststof folderrekjes en 3 zichtvakken. Hoogte ca. 230 cm 10,00 B012 Conferentietafel met 7 buisstalen stoelen met zwart gestoffeerde stoelen. Afmeting ,00 x 130 cm, hoogte 75 cm. Let op! Tafel heeft enkele gebruikssporen. B013 Koffiemeubel met 2 RVS insteekbakken en ingebouwde prullenbak functie. Afmeting 140 x 60 cm, hoogte 100 cm. Let op! Exclusief producten op het meubel B014 Koffiecorner met ingebouwde prullenbak functie, 5 schappen en 2 deuren. Afmeting 120 x 72 cm, hoogte 228 cm. Let op! exclusief producten in en op de kast. B015 Reclamestatief met 3-in-1 multimedia speler met afstandsbediening. Afmeting 57 x 70 cm, hoogte 173 cm. Let op! Plexiglas reclameplaat is eenvoudig te demonteren / vervangen. 30,00 40,00 30,00 B016 Koffiemachine MIKO Mini Mocca Force. 80,00 B017 Bloemstuk MICHELIN. Hoogte 75 cm. 10,00 B018 Reclamestatief VALEO voorzien van digitale fotolijst BRAUN met afstandsbediening. 20,00 Afmeting 42 x 30 cm, hoogte 178 cm. Let op! Exclusief inhoud. B019 Parkeerhulpsysteem VALEO KIT N5 t.b.v. voor en achter. 30,00 B020 Parkeerhulpsysteem VALEO KIT N3 t.b.v. achter. 25,00 B021 Parkeerhulpsysteem VALEO KIT N2 t.b.v. achter. 25,00 B022 Parkeerhulpsysteem VALEO KIT N1 t.b.v. achter. 25,00 B023 Twee winterbanden APOLLO Alnac 4G all season R1691H. NIEUW. 50,00 B024 Twee winterbanden VREDESTEIN QUATRAC R1691H. NIEUW. 50,00 B025 Zomerband VREDESTEIN ZR-20XL (102Y). NIEUW. 25,00 B026 Winterband VREDESTEIN Snowtrac R16 91H. NIEUW. 15,00 B027 Winterband VREDESTEIN Snowtrac R16 87H. NIEUW. 15,00 B028 Winterband APOLLO Alnac 4G R16. NIEUW. 15,00 B029 All season band VREDESTEIN Quatrac R1691H. NIEUW. 15,00

3 B030 Zomerband VREDESTEIN Sporttrac R1691H. NIEUW. 15,00 B031 Winterband VREDESTEIN Wintrac Extreme R17XL 93V. NIEUW. 15,00 B032 All season band VREDESTEIN Quatrac Lite R1591H. NIEUW. 15,00 B033 Zomerband VREDESTEIN Ultrac Centro ZR17XL 97Y. NIEUW. 20,00 B034 Winterband VREDESTEIN Wintrac Extreme S R1895Y. NIEUW. 20,00 B035 Twee banden KUMHO KH R16 91H. NIEUW. 50,00 B036 Twee banden KUMHO KH R15 91T. NIEUW. 50,00 B037 Reclamevlaggen, 4 stuks w.o. VREDESTEIN, MICHELIN en BRIDGESTONE. 10,00 B038 Banden showstelling met stickerreclame PROFILE. Afmeting 130 x 55 cm, hoogte 225 cm. 30,00 Stelling is demontabel. B039 Showroomstelling t.b.v. skibozen, bagageboxen en fietsendrager. Afmeting 75 x 111 cm, hoogte 166 cm. Let op! Exclusief box. 20,00 B040 Set wieldoppen CARPOINT 15 inch. 5,00 B041 Set wieldoppen 4-RACING 13 inch. 5,00 B042 Set wieldoppen AUTO STYLE 13 inch. 5,00 B043 Set wieldoppen CARPOINT 15 inch. 5,00 B044 Set wieldoppen 4-RACING 16 inch. 5,00 B045 Set wieldoppen AUTO STYLE 16 inch. 5,00 B046 Autoaccessoires, 9 stuks w.o. lifehammers, sleepkabel en startkabels. 15,00 B047 Bandenpomp CARPOINT. 5,00 B048 Bandenpomp CARPOINT. 5,00 B049 Bluetooth carkit. 5,00 B050 Automatische digitale luchtcompressor. 10,00 B051 Verbanddozen, 9 stuks in diverse uitvoeringen. 15,00 B052 Poederblusser 1 kg BELMIC. 5,00 B053 Poederblusser 1 kg BELMIC. 5,00 B054 Acculader CARPOINT 3,5A-7A. 12V en 24V. 15,00 B055 Acculader CARPOINT 3,5A-7A. 12V en 24V. 15,00 B056 Mini compressor CARPOINT. Max. 18 bar. 5,00 B057 Mini compressor CARPOINT. Max. 18 bar. 5,00 B058 Potkrik CARPOINT, max. 2 ton. 5,00 B059 Potkrik CARPOINT, max. 2 ton. 5,00 B060 Banden voetpomp CARPOINT. 2,00 B061 Banden voetpomp CARPOINT. 2,00 B062 Lifehammers, 3 stuks. 2,00 B063 Escape hammer met lampfunctie. 2,00 B064 Veiligheidshesjes in 2 kleuren. 12 stuks. 5,00 B065 Ruitenwissers BOSCH, 30 stuks in diverse uitvoeringen. Inclusief winkelstelling. 100,00 B066 CARPOINT producten, ruim 275 stuks in 4 stellingdelen w.o. spiegels, Ipod houders, 275,00 thermometers, connectoren, laders, extra remlicht, lifehammers, verlichting, stuursloten etc. Let op! Exclusief stelling. B067 Looplampen met 12V aansluiting, 10 stuks. 10,00 B068 Ruitenwissers BOSCH en VALEO, circa 35 verpakkingen in diverse uitvoeringen. 100,00 B069 VALMA schoonmaakproducten, 30 stuks w.o. Wheel cleaner, Glass Cleaner, Leather 40,00 Cleaner, Car wash en Car Wash. B070 Schoonmaakproducten, ruim 40 stuks op 2 schappen w.o. poetsdoeken, wasmiddel, insectenverwijderaar en handschoenen. 40,00 B071 PHILIPS autolampen in diverse uitvoeringen. Ruim 90 verpakkingen. 100,00

4 B072 Connectoren, zekeringen, krimpband, speakerkabel, kabelverbinders (voornamelijk CARPOINT) in stellingdeel. Let op! Exclusief stelling. B073 Batterijen en batterijladers PHILIPS, VARTA en GP, ruim 80 verpakkingen in diverse uitvoeringen in stellingdeel. Let op! Exclusief stelling. B074 Auto-accessoires, ruim 200 producten in 2 stellingdelen w.o. verfrissers, schoonmaakproducten, alcoholtesters, poetsdoeken etc. Let op! Exclusief stelling. 60,00 80,00 100,00 B075 Handschoenen BEST CHOICE, in doos. 10,00 B076 Synthetische autowax TURTLE WAX ICE, 5 stuks. 5,00 B077 Lakreiniger TURTLE WAX Perfect finish, 4 stuks. 5,00 B078 Carwax TURTLE WAX Original, 5 stuks. 5,00 B079 Carwax TURTLE WAX Metallic, 5 stuks. 5,00 B080 Motorolie VALVOLINE Volsynthetisch 5W-30, 5 stuks. 10,00 B081 Underbody coating KROON OLIE, 6 stuks. 10,00 B082 Stuurbekrachtigingolie VALVOLINE SynPower, 3 flacons. 15,00 B083 GP schoonmaakproducten, ruim 20 stuks w.o Glass Magic, Reiniger en Protector. In 40,00 display. B084 Radiator herstelproducten, 6 stuks. 10,00 B085 Aanhangerstekkerverloopstukken, 18 stuks. 20,00 B086 Auto LED verlichtingen en LED control units. Totaal 19 verpakkingen. 50,00 B087 VALMA schoonmaakproducten, 6 verpakkingen. 10,00 B088 Twee podiumdelen / showroomblokken. Afmeting 100 x 70 cm, hoogte 30 cm. 10,00 B089 Shampoo en wax TURTLE WAX. 5,00 B090 Shampoo en wax TURTLE WAX. 5,00 B091 Shampoo en wax TURTLE WAX. 5,00 B092 Shampoo en wax TURTLE WAX. 5,00 B093 Shampoo en wax TURTLE WAX. 5,00 B094 Shampoo en wax TURTLE WAX. 5,00 B095 Shampoo en wax TURTLE WAX. 5,00 B096 Shampoo en wax TURTLE WAX. 5,00 B097 Bureaumatten VREDESTEIN ,00 B098 WD-40, 4 flacons. 5,00 B099 Kleur autowas TURTLE WAX groen. 5,00 B100 Kleur autowas TURTLE WAX blauw. 5,00 B101 Kleur autowas TURTLE WAX rood. 5,00 B102 Beauty Wax VALMA, 4 stuks. 5,00 B103 Metallic Wax VALMA, 3 stuks. 5,00 B104 Nano Plast SCHUTTELRAUM, 4 stuks. 10,00 B105 Bandenglansmiddel, 9 stuks w.o. Wet 'n Black. 15,00 B106 Classic oil, 3 flessen. 5,00 B107 Auto shampoo TURTLE WAX, 4 flessen. 5,00 B108 Carwax TURTLE WAX Metallic, 4 stuks. 10,00 B109 Carwax TURTLE WAX Original, 4 stuks. 10,00 B110 Carwax TURTLE WAX Original, 4 stuks. 10,00 B111 Wielsleutels, 9 stuks in 2 uitvoeringen. 20,00 B112 Wielstandaard CARPOINT. 5,00 B113 Wielstandaard CARPOINT. 5,00 B114 Batterijlader GP met 4 oplaadbare batterijen AA ,00 B115 Batterijlader GP met 4 oplaadbare batterijen AA. 10,00 B116 Autowas-set VALMA. 5,00

5 B117 FM transmitter CARPOINT Digidock. 10,00 B118 FM transmitter CARPOINT Digidock. 10,00 B119 Autoventilator met verwarming CARPOINT 12V. 10,00 B120 Sleepstang. 5,00 B121 Autoventilator met verwarming CARPOINT 12V. 5,00 B122 Autoventilator met verwarming CARPOINT 12V. 5,00 B123 Bandenpomp CARPOINT. 5,00 B124 Fietsendrager ATERA Strada Sport M E-bike. 100,00 B125 LED verlichting PHILIPS LED Daylight 4. 25,00 B126 LED verlichting PHILIPS LED Daylight 4. 25,00 B127 Caravan onderhoudswax, 4 blikken. 10,00 B128 Schoonmaakproducten, ruim 75 producten in stelling w.o. poetsdoeken, sponzen, 50,00 kwasten, polijstdoeken etc. Let op! Exclusief stelling. B129 Autoreinigingsproducten, 25 stuks op schap w.o. velgenreiniger, wielreiniger, insectfree en multireiniger. B130 Autoschoonmaakproducten, 30 stuks op schap w.o. VALMA plastishine, VALMA autowax, VALMA beautywax, Turtle wax Metallic. 25,00 40,00 B131 STOLZ universal leder balsem, 5 potten 5,00 B132 White rock polijststeen, 6 potten 10,00 B133 Autoraamreiningingsproducten, 19 stuks w.o. anti-regen, anti-nevel etc. 40,00 B134 Autoreinigingsproducten, 35 stuks w.o. VALMA cockpitspray, VALMA Cockpit shine, 40,00 VALMA interior cleaner, VALMA motor reiniger. B135 COMMADANT scratch remover, 8 stuks 15,00 B136 COMMADANT cleaner 4 en Rubbing compound 3 en cleanwax 7. Totaal 7 stuks 15,00 B137 VALMA rubberspray en vaseline, 13 stuks 15,00 B138 VALVOLINE Max Life brandstofsysteemreiniger, 4 stuks 15,00 B139 Vijf flessen VALVA Wash and Shine en fles SONAX wash & shine 10,00 B140 VALMA kruipolie, 8 stuks 20,00 B141 MOTIP remmenreiniger, 3 stuks 10,00 B142 VALVOLINE Syn Power OW-40 motorolie, 2x 1 liter 10,00 B143 VALVOLINE motorolie 4x Turbo 20W-50 en 4x Diesel turbo 15W-40 15,00 B144 VALVOLINE motorolie Max Life 5W-40, Max life 5W-30 en 10W-40, 7 stuks 20,00 B145 VALVOLINE motorolie DuraBlend in diverse uitvoeringen, 10 stuks 20,00 B146 VALVOLINE Xtreme SynPower in diverse uitvoeringen, 11 stuks 25,00 B147 WYNN'S Octan 10+ en Fuel System Cleaner, totaal 5 stuks 15,00 B148 VALVOLINE rem- en koppelingsvloeistof, 9 stuks in diverse uitvoeringen 20,00 B149 VALVOLINE Max Life transmissievloeistof, 2x 1 liter 10,00 B150 VALVOLINE SynPower transmissievloeistof, 2x 1 liter 10,00 B151 VALVOLINE kettingzaagolie, 2x 1 liter 5,00 B152 VALVOLINE SAE30 grasmaaierolie, 3x 1 liter 5,00 B153 Ruitensproeivloeistof VALMA en KROON OIL, totaal 18 stuks 10,00 B154 BOSCH Dot 4 remvloeistof, 2x 1 liter 10,00 B155 VALMA accuwater, 15x 1 liter 10,00 B156 VALMA koelvloeistof, 13x 1 liter 10,00 B157 MPM Coolant G12+ koelvloeistof, 4 stuks 5,00 B158 VALVOLINE Synpower 5W-40 motorolie, 4 liter 10,00 B159 VALVOLINE Synpower 5W-40 motorolie, 2x 4 liter 20,00 B160 VALVOLINE Synpower 5W-40 motorolie, 2x 4 liter 20,00 B liter drums, NIEUW 10,00

6 B162 Steekwagen omgebouwd tot accudisplay. Let op! Exclusief inhoud 10,00 B163 Steekwagen omgebouwd tot accudisplay. Let op! Exclusief inhoud 10,00 B164 Acculader CARPOINT 3,5A-7A. 12V en 24V. 15,00 B165 Accu YUASA YBX 1012, 12V, 45Ah, 380Amp 20,00 B166 Accu YUASA YBX 1027, 12V, 55Ah, 480Amp 30,00 B167 Accu YUASA YBX 3100, 12V, 71Ah, 650Amp 40,00 B168 Accu YUASA YBX 3110, 12V, 80Ah, 720Amp 50,00 B169 Accu YUASA YBX 3019, 12V, 95Ah, 850Amp 60,00 B170 Auto-accessoires CARPOINT, ruim 200 stuks in 4 stellingsdelen w.o. discussloten, 250,00 hydrometers, stekkertesters, aanhangwagenstekkers, aanhangerkoppelingen, neuswielklem, lampenkappen, spanbanden, stekkerdooshoezen etc. Let op! Exclusief stelling B171 TV SALORA met DVD-speler. Doorsnede 54 cm. Met afstandsbediening 20,00 B172 Ruitensproeivloeistof, ruitenreiniger VALMA, VALVOLINE en KROON OIL, totaal ruim 75 50,00 stuks B173 Strooizout, 8 zakken 10,00 B174 Inklapbaar reclamestatief met reclameopdruk 2,00 B175 Kabel w.o. 4QMM, totaal 6 (aangebroken) haspels 15,00 B176 Sneeuwschuivers, 3 stuks 5,00 B177 Derde remlichten CARPOINT, circa 25 stuks in diverse uitvoeringen in kunststof krat 40,00 B178 CARPOINT trekkabels en startkabelsets, 10 stuks 15,00 B179 Reclamedisplay BRIDGESTONE banden. Afmeting kubus: 48 x 48 x 48 cm. 10,00 B180 Stoelhoesset CARPOINT zwart/blauw 5,00 B181 Stoelhoesset CARPOINT zwart/grijs, 9-delig 5,00 B182 Stoelhoesset CARPOINT zwart/grijs, 9-delig 5,00 B183 Lichtbak VREDESTEIN. Afmeting 100 x 40 cm, diepte 12 cm. 15,00 B184 Disselslot CARPOINT 5,00 B185 Disselslot CARPOINT 5,00 B186 Disselslot CARPOINT 5,00 B187 Neuswiel met luchtband en neuswielklem 20,00 B188 BEAMZ programmeerbare lichtkrant, 108cm, rood. Compleet met installatiediskette en 25,00 afstandbediening B189 Wieldoppen 4 RACING 17inch 10,00 B190 Wieldoppen 4 RACING 16inch 10,00 B191 Spanbandensets CARPOINT, 3 stuks 15,00 B192 Inklapbaar reclamestatief met reclameopdruk 2,00 B193 CARPOINT flexibele trechters met filter, 12 stuks 5,00 B194 Autoaccessoires, ruim 300 stuks in dubbelzijdige stelling w.o. antennes, ruitenwissers, 100,00 telefoonhouders, 3e remlichten, zekeringen, reisverbandset, life-hammers, ruitenreinigers, notepads, beschermhoezen, handschoenen, raamstickers, tyraps, zitkussens, stuurhoezen, bandenhoezen, decoratiestrip, automatten etc. Let op! Exclusief stelling B195 Winkelstelling met legborden, haken en verlichting. Totaal 600 x 54 cm, hoogte 220 cm. Let op! Exclusief inhoud. LET OP! Dit kavel kan pas vanaf uur worden opgehaald op de afhaaldag. 60,00 B196 Spanbanden met ratel en haken, 2 stuks 5,00 B197 CARPOINT flexibele sneeuwketting RV210 t.b.v. bestelwagens, busjes, 4x4 wagens 15,00 B198 CARPOINT flexibele sneeuwketting RV210 t.b.v. bestelwagens, busjes, 4x4 wagens 15,00 B199 CARPOINT flexibele sneeuwketting RV220 t.b.v. bestelwagens, busjes, 4x4 wagens 15,00

7 B200 CARPOINT flexibele sneeuwketting RV225 t.b.v. bestelwagens, busjes, 4x4 wagens 15,00 B201 Acculader CARPOINT 3,5A-7A. 12V en 24V. 15,00 B202 Acculader CARPOINT 3,5A-7A. 12V en 24V. 15,00 B203 Wielsloten SICURIT QNZBN325P 5,00 B204 Wielsloten SICURIT QNZBN529P 5,00 B205 Wielsloten SICURIT QNZBN125P 5,00 B206 Wielsloten SICURIT QNZBN425P 5,00 B207 Wielsloten SICURIT QNZBN125P 5,00 B208 Wielsloten SICURIT QNZBN125P 5,00 B209 Wielsloten SICURIT QNZBN430P 5,00 B210 Wielsloten SICURIT QNZBN328P 5,00 B211 Wielsloten SICURIT QNZBN328P 5,00 B212 Wielsloten SICURIT QNZMN215P 5,00 B213 Wielsloten SICURIT QNZMN215P 5,00 B214 Wielsloten SICURIT QNZMN215P 5,00 B215 Wielsloten SICURIT QNZMN115P 5,00 B216 Wielsloten SICURIT QNZBN328P 5,00 B217 CARPOINT anti-ijsdekken 70 x 180 cm, 9 stuks. Compleet met kartonnen display 10,00 B218 Acryl autolak MOTIP, 80 spuitbussen in diverse kleuren 200,00 B219 Auto-accessoires, ruim 100 stuks w.o. anti-vorstfolie, TURTLE WAX wielreiniger, 30,00 ijskrabbers, lampjes, telefoonhouders etc. B220 Luchthoorn, 20 stuks 20,00 B221 VALMA Icefree ruitenvloeistof, 6 stuks 5,00 B222 Anti-ijs pakketten, 4 stuks 5,00 B223 VALMA Icefree spuitbussen, 24 stuks 15,00 B224 Ijsweg D2 spray, 14 stuks 10,00 B225 VALMA anti-ijs pakketten, 4 stuks 10,00 B226 MPM ruitenreiniger anti-vries, 8x 5 liter 15,00 B227 VALMA Wash & Shine, 22 combiverpakkingen 30,00 B228 CARPOINT flexibele sneeuwketting KN-I100 10,00 B229 CARPOINT flexibele sneeuwketting KN-I70 10,00 B230 CARPOINT flexibele sneeuwketting KN-I70 10,00 B231 CARPOINT flexibele sneeuwketting RV255 t.b.v. bestelwagens, busjes, 4x4 wagens 15,00 B232 WEISSENFELS Tecna 5 sneeuwketting 10,00 B233 WEISSENFELS Tecna 4 sneeuwketting 10,00 B234 WEISSENFELS Tecna 5 sneeuwketting 10,00 B235 WEISSENFELS Tecna 8 sneeuwketting 10,00 B236 WEISSENFELS Tecna 9 sneeuwketting 10,00 B237 WEISSENFELS Tecna 9 sneeuwketting 10,00 B238 WEISSENFELS Tecna 10 sneeuwketting 10,00 B239 WEISSENFELS Tecna 11 sneeuwketting 10,00 B240 WEISSENFELS Clack & Go Suv 12A sneeuwketting 40,00 B241 WEISSENFELS Clack & Go Suv sneeuwketting 30,00 B242 Autosteunen 2 stuks, max kg 5,00 B243 Autosteunen 2 stuks, max kg 5,00 B244 WEISSENFELS Tecna 8 sneeuwketting 10,00 B245 WEISSENFELS Tecna 9 sneeuwketting 10,00 B246 WEISSENFELS Tecna 10 sneeuwketting 10,00 B247 WEISSENFELS Tecna 8 sneeuwketting 10,00

8 B248 WEISSENFELS Tecna 9 sneeuwketting 10,00 B249 WEISSENFELS Tecna 6 sneeuwketting 10,00 B250 WEISSENFELS Tecna 6 sneeuwketting 10,00 B251 WEISSENFELS Tecna 6A sneeuwketting 10,00 B252 WEISSENFELS Tecna 7 sneeuwketting 10,00 B253 WEISSENFELS Tecna 7 sneeuwketting 10,00 B254 WEISSENFELS Tecna 12 sneeuwketting 10,00 B255 WEISSENFELS Tecna 6A sneeuwketting 10,00 B256 BOSCH accu S4 006 silver, 12V, 60Ah, 540Amp 30,00 B257 BOSCH accu S4 001, 12V, 44Ah, 440Amp 20,00 B258 BOSCH accu S4 004, 12V, 60Ah, 540Amp 30,00 B259 BOSCH accu S4 005 silver, 12V, 60Ah, 540Amp 30,00 B260 BOSCH accu S4 008, 12V, 74Ah, 680Amp 40,00 B261 BOSCH accu S4 010, 12V, 80Ah, 740Amp 50,00 B262 BOSCH accu S5 013, 12V, 100Ah, 830Amp 80,00 B263 Digitale multimeter CARPOINT 5,00 B264 Digitale multimeter CARPOINT 5,00 B265 AVIA mokken, ruim 20 stuks in doos 2,00 B266 Alcoholtesters, ruim 40 stuks in doos 10,00 B267 Tweezijdige velgendisplaykast met 2x 12 vakken. Afmeting 282 x 64 cm, hoogte 228 cm. 50,00 Vakken voorzien van velgensteunen. Let op! Exclusief inhoud. Let op! 1 velgensteun ontbreekt B268 Relamedoek VREDESTEIN in posterframe. Afmeting 150 x 200 cm. 25,00 B269 Jerrycan 5 liter 5,00 B270 Jerrycan 5 liter 5,00 B271 Jerrycan 5 liter 5,00 B272 Jerrycan 5 liter met trechter 5,00 B273 Jerrycan 5 liter met trechter 5,00 B274 CARPOINT autohoes stationwagon, maximale lengte 432 cm. 5,00 B275 CARPOINT autohoes stationwagon, maximale lengte 432 cm. 5,00 B276 CARPOINT Tybond MPV autohoes, maximale lengte 465 cm, hoogte 173 cm. 15,00 B277 Aanhangwagennet CARPOINT 200 x 300 cm 10,00 B278 Aanhangwagennet CARPOINT 200 x 300 cm 10,00 B279 Aanhangwagennet CARPOINT 250 x 450 cm 10,00 B280 Aanhangwagennet CARPOINT 300 x 600 cm 10,00 B281 Aanhangwagennet CARPOINT 300 x 600 cm 10,00 B282 Aanhangerslot met discusslot 10,00 B283 Digitale multimeter CARPOINT 5,00 B284 Digitale multimeter CARPOINT 5,00 B285 Druppellader CARPOINT 5,00 B286 Druppellader CARPOINT 5,00 B287 Druppellader CARPOINT 5,00 B288 Druppellader CARPOINT 5,00 B289 Druppellader CARPOINT 5,00 B290 Druppellader CARPOINT 5,00 B291 Autobanden-reparatieset in kunststof koffer t.b.v. tubeless banden 15,00 B292 Prijstang SATO Duo-20. Compleet met doos prijsrolletjes 10,00 B293 Autostickers 'NL'. In diverse uitvoeringen in metalen bak 15,00 B294 Microvezel poetsdoeken, 24 verpakkingen in displaydoos 10,00

9 B295 Prijstang CONTACT 22 10,00 B296 Papierrolhouder met papierrol en 2 extra rollen 10,00 B297 Wandklok PROFILE 2,00 B298 WEISSENFELS Newtech 6 sneeuwketting 10,00 B299 WEISSENFELS Weisstech 10 sneeuwketting 10,00 B300 WEISSENFELS Clack & Go 11 sneeuwketting 10,00 B301 WEISSENFELS Tecna 9 sneeuwketting 10,00 B302 TURTLE WAX Original, 19 flessen in doos 40,00 B303 VALMA Beauty Wax, 13 flessen in doos 30,00 B304 Zekeringen en kabelschoenen CARPOINT, in kunststof krat en rieten mand 40,00 B305 Rolmaten 3 meter, 15 stuks 5,00 B306 NANO PLAST, 9 flessen 20,00 B307 Kliklijst, 3 stuks. Afmeting 50 x 70 cm. 10,00 B308 Spandoek MICHELIN 10,00 B309 Wielsloten SICUSTAR EN115L 5,00 B310 Acculader CARPOINT 3,5A-7A. 12V en 24V. 15,00 B311 Acculader CARPOINT 3,5A-7A. 12V en 24V. 15,00 B312 Acculader CARPOINT 3,5A-7A. 12V en 24V. 15,00 B313 Stuursloten CARPOINT universeel, 7 stuks 15,00 B314 Showroomvelgen, 36 stuks in diverse uitvoeringen w.o. DEZENT, BBS, RIAL, AEZ, DOTZ, 150,00 ENZO, CMS B315 Winkelstelling met legborden en haken. Afmeting 300 x 57 cm, hoogte 221 cm. Let op! Exclusief inhoud. Let op! Dit kavel kan pas vanaf uur worden opgehaald 40,00 B316 Bureaustandaard JALEMA 2,00 B317 Vitrinekast met 4 glazen schuifdeuren, 4 houten schuifdeuren, zijverlichting en 60,00 bovenverlichting. Afmeting 140 x 47 cm, hoogte 244 cm. Afsluitbaar middels sleutel. Let op! Exclusief inhoud B318 Miniatuur Volkswagen Transporter PROFILE TYRECENTER, 9 stuks 10,00 B319 Wandklok 'autoband' 10,00 B320 Autolampen PHILIPS H1, H3, H4, H7, HB3. Totaal ruim 60 stuks 60,00 B321 Zekeringen 2Amp 5x20 en 10x10 10,00 B322 Pincetten edelstaal, 10 stuks 5,00 B323 Ventielset SCHRADER 5,00 B324 Glansprotector flesjes in displaydoos 5,00 B325 Bandenspanningcontrolesysteem TIP TOP Profile TPM II, draadloos. Compleet met 40,00 diverse sensoren en handleiding B326 Spaarvarken 2,00 B327 Siliconen afdichtingsdoppen in diverse uitvoeringen in 2 kunststof bakken 5,00 B328 Relamedoek VREDESTEIN in posterframe. Afmeting 150 x 200 cm. 25,00 B329 Metalen kast met 2 deuren. Afmeting 118 x 40 cm, hoogte 63 cm. Sleutels aanwezig 15,00 B330 Vlamdovende prullenbak. Doorsnede 33 cm, hoogte 48 cm 5,00 B331 Werkplaats-insteekmappen, ruim 30 stuks 5,00 B332 Pinautomaat VERIFONE VX520 40,00 B333 Kantoormaterialen w.o. brievenbakjes, schrijfgerei, calculatoren, perforatoren, tabbladen 5,00 etc. B334 Winterproducten w.o. antivries, ijsweg, anti-ijs, slotontdooier, wheel clean etc. 10,00 B335 Luchtverfrissers IMAO in diverse uitvoeringen in display 10,00 B336 Groene planten in pot, 2 stuks 5,00 B337 Kliklijst. Afmeting 88 x 64 cm. 5,00

10 B338 Spandoek MEGUIAR'S. Afmeting 140 x 90 cm. 2,00 B339 Camera KONIG 10,00 B340 GP schoonmaakproducten, 19 flacons w.o. glas magic, Glans protector, reiniger en lak 30,00 verzegeling. In kartonnen display B341 PROFILE TYRECENTER velgenreiniger, 17 stuks 40,00 B342 Twee bandendisplays met kliklijst, compleet met houten ombouw. Afmeting ombouw: 20, x 175 cm, hoogte 46 cm. B343 TURTLE WAX interieurreiniger, 5 stuks 10,00 B344 CARPOINT flexibele sneeuwketting RV250 t.b.v. bestelwagens, busjes, 4x4 wagens 15,00 B345 Mini kliko. Hoogte 49 cm. 5,00 B346 Bandendisplays VREDESTEIN, 2 stuks. Let op! Exclusief band. 10,00 B347 Autoband VREDESTEIN Quatrac 5225/50 R17 89 V M+S. NIEUW. 20,00 B348 2 barkrukken. Met metalen voet en kunstlederen zitting, in hoogte verstelbaar. 30,00 B349 VALMA Glassclean, ruim 25 stuks 25,00 B350 VALMA Insectfree, ruim 50 stuks 50,00 B351 VALMA reinigingsproducten, 60 stuks w.o. insectfree, Big Orange, Wheelclean 40,00 B352 TURTLE WAX reinigingsproducten, 40 stuks w.o. shampoo en synthetische liquid wax 150,00 B353 Reinigingsproducten op schap w.o. emmers, zemen, poetsdoeken, anti-condensdoeken 15,00 etc. B354 Magazijnstelling bestaande uit 2 staanders 40 x 250 cm en 5 liggers 97 x 40 cm. Let op! Exclusief inhoud. LET OP! Dit kavel kan pas vanaf uur worden opgehaald 10,00 B355 Motorolie VALVOLINE, 29 stuks in diverse uitvoeringen 50,00 B356 Verlichtingskappen, 11 stuks in diverse uitvoeringen 30,00 B357 Mounting tape, 24 rollen 5,00 B358 VALMA Wash & Shine, 25x 1 liter 25,00 B359 VALMA Cockpit spray, 22 stuks 20,00 B360 TURTLE WAX Original, 24 stuks 50,00 B361 VALMA Metallic Wax en Beauty Wax, 2x 8 stuks 30,00 B362 VALMA Plastishine, 29 stuks 50,00 B363 VALMA Autowas +carnauba, 20 stuks 30,00 B364 Desinfecteerdoekjes, 38 verpakkingen 15,00 B365 Eerste Hulp sets, 36 stuks 15,00 B366 Parkeerschijven in 2 dozen 5,00 B367 Anti-rook stickers CARPOINT 10,00 B368 ARCAS knopcelbatterijen in doos 5,00 B369 Anti-vorst folie, circa 30 stuks 5,00 B370 COMMANDANT Cleaner M4, 8 stuks 15,00 B371 TURTLE WAX Metallic, 13 stuks 25,00 B372 Autokabel op 22 (aangebroken) rollen w.o. 1x 1,5 geel, 1x 1,5 rood, 1x 4mm zwart, 1x 1,5 80,00 blauw, 1x 2,5 zwart. B373 CARPOINT autoaccessoires in doos w.o. telefoonhouders, PDA-houders, leeslampen, dode hoekspiegel etc. 20,00 B374 VALMA poetsdoeken, ruim 20 verpakkingen in doos 10,00 B375 CARPOINT autoaccessoires in doos w.o. PDA-houders en telefoonhouders 10,00 B376 Vochtstoppers, 16 stuks in doos 5,00 B377 VALMA accuwater, ruim 45 stuks 25,00 B378 Microvezel poetsdoeken en raamvegers in doos 10,00 B379 Vinyl handschoenen maat L/XL, circa 20 verpakkingen in doos 5,00 B380 VALMA Wash and Shine, 13x 0,5 liter 10,00

11 B381 VALMA Cockpit spray, 15 stuks 15,00 B382 VALMA Cockpit shine, 11 stuks 15,00 B383 BRUNOX Turbo Spray smeermiddel, 12 stuks 15,00 B384 HASS secondelijm, circa 30 tubes 10,00 B385 Verpakkingstape, 25 rollen 5,00 B386 Reddingsdekens, circa 30 stuks 10,00 B387 Luchthoorns, 7 stuks 5,00 B388 Inklapbare paraplu's, circa 40 stuks 25,00 B389 Isoleerband, circa 60 stuks 10,00 B390 Kerstspullen, printer HP, tafelventilator, voorraadbakken etc. op bovenste schap. 10,00 B391 Sponzen en zemen in vier dozen 10,00 B392 Autoaccessoires in kunststof bak w.o. motorcovers, ledlampjes, raamwissers, 15,00 handschoenen, spanningszoekers, zekeringen, spanbanden, oogmaskers, CD-organisers etc. B393 Autoproducten w.o. insectenverwijderaar, bumpercleaner, ruitenreiniger en bandenglans. 5,00 B394 VALMA Wash and Shine, circa 45 verpakkingen in 3 dozen 45,00 B395 Kussen- en tapijtreiniger, 10 stuks 5,00 B396 White rock polijststeen, 15 potten 15,00 B397 Velgenreiniger, ruim 35 stuks 35,00 B398 Kabelschoenen, glaszekeringen en connectoren 15,00 B399 Ruitenwisbladen, ruim 25 stuks in diverse uitvoeringen 25,00 B400 Partij ruitensproeivloeistof zomer, circa 90x 5 liter 80,00 B401 Sneeuwschuivers, 10 stuks 20,00 B402 Strooizout, 10 zakken 15,00 B403 Ijskrabbers, circa 90 stuks 25,00 B404 Magazijnstelling bestaande uit 4 staanders 79 x 260 en 14 liggers lengte 265 cm met 60,00 metalen opleggers. Let op! Exclusief inhoud. LET OP! Dit kavel kan pas vanaf uur worden opgehaald B405 Bandenstellingen, 7 stuks in diverse uitvoeringen w.o. lengte 300 cm. 70,00 B406 Veiligheidshesjes, 18 stuks 5,00 B407 Sleutelhangers badeend met ledverlichting en geluid 5,00 B408 Sneeuwschuivers, 6 stuks 10,00 B409 CARPOINT autoaccessoires in 7 dozen w.o. looplampen, telefoonhouders, FM transmitter 70,00 voor ipod, stekkerdooshoezen, leeslampen, dodehoekspiegel, notitieblokken, trekhaakdoppen, asbak, niet-roken stickers, anti-slipbakje etc. B410 VALMA Cockpit spray, 22 stuks 20,00 B411 VALMA Luxury Car Wax, 21 stuks 35,00 B412 Cockpit spray, 9 stuks 10,00 B413 VALMA Insectfree, 10 stuks 10,00 B414 VALMA Wash and Shine met spons, 23 verpakkingen 25,00 B415 VALMA Wheel cleaner, 20 stuks 30,00 B416 VALMA Luxury Car Wash, 33 stuks 50,00 B417 TURBO WAX metallic, 25 stuks 50,00 B418 VALMA motor reiniger, 22 stuks 30,00 B419 VALMA Interieur cleaning foam, 20 stuks 30,00 B420 Reinigingskussentjes, 28 verpakkingen van 4 stuks 30,00 B421 VALMA vaseline en rubberspray, 13 stuks in kunststof krat 15,00 B422 VALMA reinigingsproducten, 20 stuks wo cockpit spray, cockpit shine, siliconenspray 20,00

12 B423 Winkeldisplay t.b.v. fietsendragers. Hoogte 151 cm. 15,00 B424 Brandstoftrechters met filter, circa 20 stuks 10,00 B425 Vochtige reinigingsdoekjes t.b.v. auto, in 3 dozen 15,00 B426 IJkrabbers met bezemfunctie, ruim 20 stuks in doos 10,00 B427 Autoaccessoires in doos w.o. life-hammers, ipodhouders etc. 10,00 B428 Leder balsem, 26 potten in doos 30,00 B429 Chrome reiniger BIONUR, 16 potten in doos 15,00 B430 Dodehoekspiegels, 15 stuks in kunststof krat 15,00 B431 Autoaccessoires in doos w.o. duct hose 50mm 10,00 B432 VALVOLINE motorolie turbo diesel 15W-40, circa 45 stuks in kunststof krat 100,00 B433 Cockpit spray, interieur cleaner etc., ruim 30 stuks in doos 20,00 B434 VALMA Car wax, 3 flessen 5,00 B435 VALMA Leather Cleaner en Conditioner, 25 stuks 50,00 B436 VALMA Multi Cleaner, 5 stuks 10,00 B437 VALMA Glass Cleaner, 21 stuks 30,00 B438 VALMA Cockpit Spray, circa 50 stuks 70,00 B439 VALMA chrome cleaner, 17 tubes 15,00 B440 VALMA Scratch remover, circa 50 stuks in kunststof krat 50,00 B441 Latex, 10 liter 10,00 B442 DASIC Sparkal T reinigingsmiddel in 25 liter jerrycan (aangebroken) 10,00 B443 NERTA Bio-carwax glansdroger in 25 liter jerrycan (aangebroken) 10,00 B444 Kunststof bakken, 4 stuks in diverse uitvoeringen 5,00 B445 Aluminium posterframe. Afmeting 150 x 200 cm. 5,00

13 Veiling Profily Tyrecenter Valkenswaard 2 Sluiting: Dinsdag 16 juni vanaf uur kavels B446 t/m B759 Kavel Omschrijving B446 Hydraulische pers FACOM W.430L. Maximaal kg. Bouwjaar Afmeting 68 x 78 cm, hoogte 186 cm. Startbod excl. opgeld en BTW 500,00 B447 Koplampafstelapparaat NEWCOM Teco N302 80,00 B448 Pedaalkrachtmeter HKM PKH 3.0, in kunststof koffer 50,00 B449 Digitaal uitleesapparaat AA-EQUIPMENT APK2 OEBD, in kunststof koffer 40,00 B450 Lektestmeter WURTH Orsy 100 met led-uvlamp, in kunststof koffer 50,00 B451 Inhoud magazijnkast w.o. slaglood, binnenventielen, doppen etc. in diverse uitvoeringen 50,00 in kunststof bakjes. Let op! Exclusief kast B452 Inhoud magazijnkast w.o. motorolieën, schuurpapier, bevestigingsmaterialen in organisers, borgveren, zagen, verfattributen etc. Let op! Exclusief kast 15,00 B453 Bandenset PIRELLI Scorpion Verde R16107H. NIEUW 100,00 B454 Winterbandenset VREDESTEIN Wintrac Xtreme S R16XL 99H. NIEUW 100,00 B455 Bandenset VREDESTEIN Sportrac R1691H. NIEUW 100,00 B456 Metalen magazijnkast met twee deuren. Afmeting 100 x 45 cm, hoogte 195 cm. Let op! 25,00 Exclusief inhoud. Let op! Dit kavel kan pas vanaf uur worden opgehaald. B457 Metalen magazijnkast met twee deuren. Afmeting 113 x 35 cm, hoogte 190 cm. Let op! Exclusief inhoud. Let op! Dit kavel kan pas vanaf uur worden opgehaald. 25,00 B458 Butterfly Socket set, 4 delig , 19-20, en mm. In kunststof koffertje 10,00 B459 Low Speed Tire Buffer CHICAGO PNEUMATIC CP873K 15,00 B460 Stalen velgenset 6Jx16 t.b.v. Fiat Doblo / Fiat Cargo / Opel Combo -D. Zwart. NIEUW 100,00 B461 Remleidinggereedschap SW-STAHL 24510L, in kunststof koffer 15,00 B462 M10 en M12 bouten, in 4 dozen en kunststof bak 10,00 B463 Druktester PROTUNE G-324, in kunststof koffer 15,00 B464 Bitsets, 3 stuks incompleet. In metalen koffertjes 10,00 B465 Koelsysteemtester SNAP ON SVT-262. Met enkele 45mm adapters 20,00 B466 Verf, 5 potten w.o. buitenbeits RAMBO nachtblauw 10,00 B467 Buitenbanden en grote hoeveelheid binnenbanden in diverse uitvoeringen op 8 200,00 stellingsdelen. Let op! Exclusief stelling B468 Reservewieldoppen, 8 stuks in diverse uitvoeringen 5,00 B469 ROMAX uitlaat en uitlaatonderdelen 15,00 B470 Houten tuintafel. Afmeting 80 x 70 cm, hoogte 60 cm. Opknapper 5,00 B471 Stalen velg 5,5Jx14H ,00 B472 Bandenset NOKIAN WR R1798V extra load op BMW velg 80,00 B473 Winterbandenset KUMHO I'zen KW R1691H op stalen velg 100,00 B474 Winterbandenset MICHELIN Pilot Alpin R17 op MERCEDES velg 100,00 B475 Velgenset MERCEDES 7,5Jx16H2 60,00 B476 Winterbandenset FULDA Suprimo R1693H op stalen velg 100,00 B477 Bandenset CONTINENTAL Contitrack R16111T 50,00 B478 Vier winterbanden R17 waarvan 2x MICHELIN Pilot Alpin en 2x VREDESTEIN 50,00 Wintrac Xtreme B479 Bandenset CONTINENTAL Contitrack R16 50,00 B480 Twee banden BRIDGESTONE D R1591T 20,00 B481 Vier winterbanden R16C waarvan 2x TOYO H09 en 2x BRIDGESTONE Blizzak LM- 50,00 18C

14 B482 Twee stalen velgen 6Jx15H2 GM tbv Opel Astra / Vectra 20,00 B483 Drie stalen velgen 4,5Jx13HZ Mefro 30,00 B484 Vier winterbanden R15 waarvan 2x BRIDGESTONE BLIZZAK LM-20 en 2x DUNLOP 40,00 Wintersport 3D B485 Verrijdbare magazijnstoelen, 2 stuks met defecten 2,00 B486 Twee winterbanden HANKOOK Icebear W R16 91T 30,00 B487 Winterbandset PIRELLI Scorpion R19108V 50,00 B488 Bandenset MICHELIN Primacy HP R16 op stalen velg 60,00 B489 Bandenset BRIDGESTONE dueler Sport R17 96H 40,00 B490 Bandenset TOYO H R16C op VOLKSWAGEN 5x120 naaf 65 velgen 80,00 B491 Bandenset MICHELIN Synchrone 4x R16 102H 50,00 B492 Winterbandenset GOODYEAR Eagle Ultra Grip GW R1892V 50,00 B493 Winterbandenset TOYO Snowprox S R1794V 50,00 B494 Stapelbare bokken, 6 stuks. Demontabel. Voorzien van heftruckogen. Afmeting per bok: 100, x 120 cm, hoogte 225 cm. Let op! Exclusief inhoud B495 Winterbandenset DUNLOP SP Wintersport 3D R1798V. NIEUW 100,00 B496 Winterband VREDESTEIN Snowtrac R16. NIEUW 25,00 B497 Twee banden MAXXIS UE R14C. NIEUW 50,00 B498 Bandenset PIRELLI Cinturato P R1893Y. NIEUW 100,00 B499 Twee banden VREDESTEIN T-trac R1591T. NIEUW 50,00 B500 Bandenset GOODYEAR Efficient Grip R1691H. NIEUW 100,00 B501 Twee banden VREDESTEIN T-trac R1482T. NIEUW 50,00 B502 Band GOODYEAR Cargo Marathon R16C 112/110R. NIEUW 25,00 B503 Twee banden VREDESTEIN Ultrac Cento ZR17 91Y. NIEUW 50,00 B504 Bandenset BRIDGESTONE Turanza ER R1798V XL. NIEUW 100,00 B505 Twee banden VREDESTEIN Sportrac R1591H. NIEUW 50,00 B506 Vier winterbanden R15 91T w.v. 2x FULDA Motero 2 en 2x TOYO Snowprox 50,00 B507 Bandenset CONTINENTAL Conti Eco Contact EP R1591T, op stalen velg 80,00 B508 Band MICHELIN Energy Saver R16 91H. NIEUW 25,00 B509 Bandenset GT RADIAL Maxmiler CX 175-R13C 97/95R. NIEUW 80,00 B510 Twee banden GT RADIAL Maxmiler -X 175R-14C LT 99/98N. NIEUW 40,00 B511 Twee banden GT RADIAL Kargomax C 185-R14C 104/102N. NIEUW 40,00 B512 Twee banden MAXXIS 18x8, /50 B10. NIEUW 50,00 B513 Twee banden DUNLOP Sportbluresponse R16. NIEUW 50,00 B514 Bandenset DUNLOP Sportbluresponse R1588H. NIEUW 100,00 B515 Twee banden GT RADIAL Maxmiler EX R15C LT 102/100T. NIEUW 50,00 B516 Winterbandenset APOLLO Alnac 4G Winter R16 91H. NIEUW 100,00 B517 Bandenset VREDESTEIN Sprint Classic VR1596V. NIEUW 100,00 B518 Twee banden APOLLO Amazer 3G Maxx R1379T. NIEUW 50,00 B519 Bandenset APOLLO Aspire 4G R1691W. NIEUW 100,00 B520 Band BRIDGESTONE Turanza ER R15 91V 15,00 B521 Bandenset APOLLO Alnac 4G R1591V. NIEUW 100,00 B522 Bandenset APOLLO Alnac 4G R1588H. NIEUW 100,00 B523 Twee banden APOLLO Amazer 3G Maxx R1588T. NIEUW 50,00 B524 Winterbandenset APOLLO Alnac Winter R1591H. NIEUW 100,00 B525 Bandenset CONTINENTAL Conti Premium Contact R16 80,00 B526 Bandenset APOLLO Aspire 4G R1793W XL. NIEUW 100,00 B527 Bandenset APOLLO Aspire 4G R1695W. NIEUW 100,00 B528 Bandenset APOLLO Alnac 4G R1687V. NIEUW 100,00

15 B529 Bandenset APOLLO Alnac 4G R1693V. NIEUW 100,00 B530 Bandenset APOLLO Alnac 4G R1692H. NIEUW 100,00 B531 Bandenset APOLLO Amazer 3G Maxx R14 81T. NIEUW 100,00 B532 Bandenset APOLLO Alnac 4G R1588H XL. NIEUW 100,00 B533 Bandenset APOLLO Alnac 4G R1588H XL. NIEUW 100,00 B534 Bandenset APOLLO Alnac 4G R1591V. NIEUW 100,00 B535 Bandenset APOLLO Alnac 4G R1691H. NIEUW 100,00 B536 Bandenset APOLLO Alnac 4G R1588H. NIEUW 100,00 B537 Bandenset APOLLO Alnac 4G R1591H. NIEUW 100,00 B538 Bandenset APOLLO Aspire 4G R1691W. NIEUW 100,00 B539 Bandenset MAXXIS MA-AS R1379T. NIEUW 80,00 B540 Twee winterbanden GOODYEAR Ultra Grip R16 20,00 B541 Bandenset VREDESTEIN Wintrac Xtreme R1697H 50,00 B542 Vier MERCEDES velgen 6,5Jx15H2 waarvan 3 voorzien van autoband R15 60,00 B543 Band SECURITY TIRES BK R14 93N. NIEUW 25,00 B544 Drie banden MAXXIS CR-966N R10C 10 PR 98/96P 60,00 B545 Band GT RADIAL Cargo Max C ST R13C 91/89N. NIEUW 25,00 B546 Band MICHELIN Apine A4 Extra Load R1588T. NIEUW 25,00 B547 Band GT RADIAL Maxmiler R13C 104/101N FRT. NIEUW 25,00 B548 Band NANKANG Van CW R13C 97/95Q. NIEUW 25,00 B549 Vier landbouwbanden SAMSON ply 40,00 B550 Drie banden MICHELIN XZX 165-SR15 30,00 B551 Band VREDESTEIN Transport Steel 205-R14 C109/107N 8 ply 10,00 B552 Band HI-WAY Premium Nylon ply 10,00 B553 Band DEBICA D164 Vivo 145-R1272T 10,00 B554 Drie banden CONTINENTAL Sport Contact R16 88V 30,00 B555 Bandenset GOODYEAR Eagle NCT 5A R1687H 50,00 B556 Drie banden MICHELIN Agilis R15C 30,00 B557 Drie banden MICHELIN Energy Saver R16 30,00 B558 Twee banden MICHELIN Energy Saver R1699H 20,00 B559 Drie banden MICHELIN Agilis R15C 30,00 B560 Bandenset CONTINENTAL Conti Premium Contact R16 50,00 B561 Twee banden MICHELIN Primacy HP R17 20,00 B562 Drie banden MICHELIN XC Camping R16C 30,00 B563 Twee banden BRIDGESTONE B R1591T 20,00 B564 Bandenset KUMHO Road Venture ST R16108H 50,00 B565 Twee banden MICHELIN Pilot Exalto ZR1794W 20,00 B566 Bandenset CONTINENTAL 4x4 Contact R1698H 50,00 B567 Twee banden GOODYEAR GT R1591T 20,00 B568 Twee banden MICHELIN Premaci HP R1794W 20,00 B569 Twee banden METEOR SUV R16102H 20,00 B570 Twee banden BRIDGESTONE Turanza ER ZR17101W 20,00 B571 Twee banden MICHELIN Latitude Tour HP R16 102H 20,00 B572 Twee banden TOYO Radial Tranpath A R16100H 20,00 B573 Twee banden CONTINENTAL Cross Contact R17 20,00 B574 Twee banden TOYO Proxis SF R1691H 20,00 B575 Winterbandenset MICHELIN Alpin R14T 50,00 B576 Twee banden BRIDGESTONE Turanza ER R16 91H 20,00 B577 Twee banden MICHELIN Energy Saver R1584H en 88H 20,00

16 B578 Twee banden MICHELIN Energy Saver R1692V 20,00 B579 Twee banden CONTINENTAL Sport Contact R19100Y 20,00 B580 Twee banden MILESTONE Green Sport R1584H 20,00 B581 Twee banden DUNLOP SP Sportmaxx TT ZR1799Y 20,00 B582 Drie banden BRIDGESTONE dueler HP Sport R18 98V 30,00 B583 Twee banden CONTINENTAL Conti Sport Contact ZR1895Y 20,00 B584 Twee banden MILESTONE Green Sport R1586V XL 20,00 B585 Twee banden MICHELIN Primacy HP R16 99W 20,00 B586 Twee banden PIRELLI Scorpion Zero ZR22-105Y 20,00 B587 Bandenset KLEBER Krisalp HP R1693H, op stalen velg 6,5Jx18H2 100,00 B588 Twee banden BRIDGESTONE SF R1495S 20,00 B589 Bandenset PIRELLI Scorpion Zero R18109V 50,00 B590 Bandenset CONTINENTAL Conti Sport Contact ZR17 94W 40,00 B591 Band MICHELIN Energy Saver R15 88H 10,00 B592 Bandenset MICHELIN Primacy R1794W 50,00 B593 Bandenset MICHELIN Latitude Tour HP R17107H 50,00 B594 Bandenset TOYO Proxes R R17 87W 30,00 B595 Twee banden DUNLOP SP Sport R1698W 20,00 B596 Twee banden DUNLOP SP LT R16C 112/110R 20,00 B597 Bandenset KUMHO Radial 798 plus R17102H 5,00 B598 Twee banden MICHELIN Energy R1691H 20,00 B599 Twee banden MICHELIN Primacy R17 91W 20,00 B600 Drie banden MICHELIN Energy Saver R16, 2x 91V en 1x 94V 30,00 B601 Drie banden BRIDGESTONE Turanza ER R16 91V 30,00 B602 Band CONTINENTAL Conti Eco Contact R1591H 10,00 B603 Twee banden BRIDGESTONE dueler H/T R17100S 20,00 B604 Voorraad gebruikte banden, ruim 100 stuks in diverse uitvoeringen en variërende 250,00 profieldiepte B605 Magazijnbureautje met 3 lades en opgebouwde organiser. Organiser gevuld met bandenventielen B606 Uitlaatonderdelen en klembeugels in stalen magazijnkast. Afmeting 101 x 16 cm, hoogte 198 cm. 10,00 40,00 B607 Uitlaatpakkingen en flensklemmen in diverse uitvoeringen in 23 kunststof bakken 30,00 B608 APOLLO bandendisplay voorzien van ledverlichting. NIEUW in doos 30,00 B609 Twee reclamevlaggen CONTINENTAL en VREDESTEIN. Let op! Voet ontbreekt 10,00 B610 Inhoud stellingschap w.o. bandenvet, wegenverf, sensoren, montagevloeistof, 25,00 bandenventielen, lekzoeker, bandenplak, bandenreparatie-artikelen B611 Poetsdoeken MEWA in doos 5,00 B612 Tyrap organiser 2,00 B613 Flexibele kylarslang in diverse uitvoeringen 50,00 B614 Aandrijfashoezen TIPIT in display 20,00 B615 Pakkingen en afdichtingen aan 2 wandborden 30,00 B616 Opblaasbare reclame autoband VREDESTEIN. Compleet met 2 ventilatoren. Werking niet 80,00 getest B617 Autolampen PHILIPS in diverse uitvoeringen in kast 100,00 B618 SEMPERIT binnendiameter meetlat 10,00 B619 Kliklijsten, 3 stuks. Afmeting 74 x 105 cm 15,00 B620 Poetspapier, 4 rollen 5,00 B621 Reclamebak APOLLO. Afmeting 40 x 100 cm, diepte 12 cm. 15,00

17 B622 Magazijnkar met opgebouwde kunststof boxen. Waarvan 1 box voorzien van afneembare zeef 15,00 B623 Vrachtwagen spatbord 25,00 B624 Bandendemonteerapparaat SMF. Werking onbekend 80,00 B625 Bandenbalanceerapparaat CEMB L-38 Explora. Werking onbekend 80,00 B626 Winterbandenset FULDA Kristal Supremo R1795V 50,00 B627 Twee winterbanden KLEBER Quadraxer R16 20,00 B628 Twee banden MICHELIN Primacy HP R16 20,00 B629 Winterbandenset DUNLOP SP Wintersport 3D R1793V 50,00 B630 Winterbandenset FULDA Montero R1691T 50,00 B631 Bandenset DUNLOP SP Sport R18 99V 40,00 B632 Twee banden GOODYEAR Eagle NCT R1691H 20,00 B633 Winterbandenset FULDA Kristal Montero R16 91T 50,00 B634 Twee banden BRIDGESTONE Blizzak LM R17 98H 20,00 B635 Winterbandenset DUNLOP Grandtrek SJ R18 99Q 50,00 B636 Bandenset TOYO H R16C 106/104T 60,00 B637 Twee winterbanden DUNLOP SP Wintersport 3D R1798H 20,00 B638 Bandenset BRIDGESTONE Turanza ER R1692V 50,00 B639 Winterbandenset FULDA Kristal Supremo R1698H 50,00 B640 Vier winterbanden R15 88T 2x VREDESTEIN Snowtrac 2 en 2x TOYO Snowprox 50,00 S942 B641 Vier banden R16 2x CONTINENTAL Conti Premium Contact 2 en 2x MICHELIN Energy Saver 50,00 B642 Twee winterbanden CONTINENTAL Cross Contact Winter R1698H 20,00 B643 Winterbandenset PIRELLI Sotto Zero R1697H 50,00 B644 Bandenset CONTINENTAL Cross Contact R18107V 50,00 B645 Bandenset MICHELIN Pilot Primacy R1687V 50,00 B646 Twee winterbanden VREDESTEIN Snowtrac R1691H 20,00 B647 Winterbandenset VREDESTEIN Wintrac 4 Xtreme R18110H 50,00 B648 Bandenset CONTINENTAL Conti Premium Contact R15 50,00 B649 Winterbandenset KLEBER Krisal HP R16 50,00 B650 Bandenset BRIDGESTONE B R15 91T 40,00 B651 Winterbandenset TOYO Snowprox S R1695H 50,00 B652 Bandenset MICHELIN Energy Saver R1693V 50,00 B653 Bandenset GOODYEAR Efficient Grip R1796H 50,00 B654 Bandenset PIRELLI P Zero Rosso ZR19 100Y 50,00 B655 Bandenset BRIDGESTONE Turanza ER R1683H 50,00 B656 Winterbandenset VREDESTEIN Comtrec Winter R15C 109/107R 50,00 B657 Winterbandenset BRIDGESTONE Blizzak LM R1699H 50,00 B658 Winterbandenset VREDESTEIN Wintrac 4 Xtreme R17108H 50,00 B659 Twee winterbanden VREDESTEIN Wintrac 4 Xtreme R16100H 20,00 B660 Winterbandenset GOODYEAR Eagle Ultra Grip A R16 87H 50,00 B661 Winterbandenset VREDESTEIN Snowtrac R15 91H 50,00 B662 Twee winterbanden CONTINENTAL Conti Winter Contact TS R1691H 20,00 B663 Bandenset BRIDGESTONE Turanza ER R16 91V 50,00 B664 Twee winterbanden PIRELLI Sotto Zero R17 94H 20,00 B665 Twee winterbanden FULDA Kristal Supremo R17 95V 20,00 B666 Bandenset CONTINENTAL Conti Premium Contact R1691V 50,00 B667 Winterbandenset VREDESTEIN Snowtrac R16 91H 50,00

18 B668 Twee winterbanden KLEBER Krisalp HP R16 20,00 B669 Twee banden CONTINENTAL Conti Premium Contact R1584H 20,00 B670 Twee winterbanden DUNLOP SP Wintersport 3D R1793V 20,00 B671 Winterbandenset MICHELIN Primacy Alpin R15 91H 50,00 B672 Twee winterbanden BRIDESTONE Blizzak LM R16 100T 20,00 B673 Twee winterbanden BRIDESTONE Blizzak LM R17 98H 20,00 B674 Bandenset CONTINENTAL Cross Contact R17104W 50,00 B675 Winterbandenset MICHELIN Agilis 81 Snow-Ice R16C 50,00 B676 Twee winterbanden MICHELIN Alpin R1697H 20,00 B677 Twee winterbanden BRIDGESTONE Blizzak LM R1693H 20,00 B678 Winterbandenset VREDESTEIN Snowtrac R16 91T 50,00 B679 Winterbandenset VREDESTEIN Wintrac 4 Xtreme Giugiaro Design R17110H 40,00 B680 Twee winterbanden DUNLOP SP Wintersport 3D R1794H 20,00 B681 Winterbandenset CONTINENTAL Conti Winter Contact TS R1693H 40,00 B682 Winterbandenset BRIDGESTONE Blizzak LM R1791H 50,00 B683 Winterbandenset TOYO Snowprox S R1693H 50,00 B684 Twee winterbanden DUNLOP SP Wintersport M R1691H 20,00 B685 Vier winterbanden R16 waarvan 2x GOODYEAR Ultra Grip 8 en 2x DUNLOP SP 50,00 Wintersport 3D B686 Winterbandenset DUNLOP SP Wintersport 3D R1691H 50,00 B687 Winterbandenset CONTINENTAL Vamco Winter R16C 107/105T 50,00 B688 Twee winterbanden CONTINENTAL Conti Winter Contact TS830P R1793H 20,00 B689 Twee winterbanden BRIDGESTONE Blizzak LM R1691T 20,00 B690 Twee winterbanden BRIDGESTONE Blizzak LM R17102H 20,00 B691 Winterbandenset MICHELIN Pilot Alpin PA R1795V 50,00 B692 Winterbandenset BRIDGESTONE Blizzak LM R1591T 50,00 B693 Winterbandenset MICHELIN Primacy Alpin R16 93H 50,00 B694 Bandenset DUNLOP ST20 All season Grand Trek R1796H 50,00 B695 Bandenset CONTINENTAL 2x Sport Contact R1794V en 2x Conti Sport Contact 50,00 3E R1798W B696 Drie winterbanden DUNLOP SP Wintersport 4D R1697H 30,00 B697 Winterbandenset VREDESTEIN Wintrac Xtreme R1699H 50,00 B698 Twee winterbanden KUMHO I'zen KW R18 95V 20,00 B699 Winterbandenset SUMITOMO SC910 Studless R1594Q 50,00 B700 Winterbandenset MICHELIN Pilot Alpin R16 91H 50,00 B701 Winterbandenset TOYO Snowprox S R1697H 50,00 B702 Twee banden MICHELIN Primacy HP R18 100W 20,00 B703 Twee winterbanden MICHELIN Primacy Alpin R16 91H 20,00 B704 Twee banden CONTINENTAL Conti Sport Contact 31SSR R1896V 20,00 B705 Twee banden TOYO H R15C 104/102R 20,00 B706 Twee banden MICHELIN Primacy HP R16 93H 20,00 B707 Winterbandenset VREDESTEIN Wintrac Xtreme R17101V 50,00 B708 Twee winterbanden VREDESTEIN Wintrac Xtreme R1795V 20,00 B709 Winterbandenset VREDESTEIN Wintrac Xtreme R1697H 50,00 B710 Twee winterbanden GOODYEAR Ultra Grip Performance R1693H 20,00 B711 Winterbandenset DUNLOP SP Wintersport 3D R1691T 50,00 B712 Winterbandenset BRIDGESTONE Blizzak LM R1691T 50,00 B713 Twee winterbanden VREDESTEIN Wintrac Xtreme R1793V 20,00 B714 Twee winterbanden BRIDGESTONE Blizzak LM-25 4x R17102H 20,00

19 B715 Twee winterbanden VREDESTEIN Snowtrac R1691T 20,00 B716 Twee winterbanden YOKOHAMA W-Drive R1696H 20,00 B717 Twee winterbanden CONTINENTAL Conti Winter Contact TS R1691T 20,00 B718 Twee winterbanden DUNLOP SP Wintersport 3D R1691T 20,00 B719 Winterbandset VREDESTEIN Snowtrac R16 91H 50,00 B720 Twee winterbanden BRIDGESTONE Blizzak LM R1691T 20,00 B721 Twee winterbanden CONTINENTAL Conti Winter Contact TS R1699H 20,00 B722 Twee winterbanden HANKOOK Icebear W R16 91T 20,00 B723 Twee winterbanden BRIDGESTONE Blizzak LM R17101V 20,00 B724 Winterbandenset VREDESTEIN Wintrac Xtreme R1799V 50,00 B725 Winterbandenset VREDESTEIN Snowtrac R16 91T 50,00 B726 Winterbandenset DUNLOP SP Wintersport 3D R1691T 50,00 B727 Winterbandenset MICHELIN Primacy Alpin R16 93H 50,00 B728 Vier winterbanden R16 91T waarvan 2x FULDA Kristal Montero 3 en 2x 50,00 VREDESTEIN Snowtrac 2 B729 Twee winterbanden VREDESTEIN Wintrac Xtreme R1695H 20,00 B730 Twee winterbanden MICHELIN Primacy Alpin R17 91H 20,00 B731 Twee winterbanden MICHELIN Primacy Alpin R16 99H 20,00 B732 Twee winterbanden DUNLOP SP Wintersport 4D R1691H 20,00 B733 Twee winterbanden VREDESTEIN Contrac Winter R15C 109/107R 20,00 B734 Winterbandenset DUNLOP SP Wintersport 3D R1797H 50,00 B735 Twee winterbanden TOYO Snowprox S R17 98V 20,00 B736 Twee winterbanden DUNLOP SP Wintersport 3D R1693H 20,00 B737 Twee winterbanden DUNLOP SP Wintersport 3D R1797V 20,00 B738 Twee winterbanden VREDESTEIN Wintrac Xtreme R1797V 20,00 B739 Winterbandenset BF GOODRICH Winter R1588T 50,00 B740 Twee winterbanden BRIDGESTONE Blizzak LM R1794H 20,00 B741 Twee winterbanden FULDA Kristal Montero R1691T 20,00 B742 Winterbandenset VREDESTEIN Wintrac Xtreme R1695H 50,00 B743 Drie winterbanden GOODYEAR Ultra Grip Performance R17 97H 30,00 B744 Twee winterbanden TOYO Snowprox S R15 91T 20,00 B745 Winterbandenset CONTINENTAL Conti Winter Contact TS R1584T 50,00 B746 Twee winterbanden BRIDGESTONE Blizzak LM R1584T 20,00 B747 Twee winterbanden MARANGONI Meteo ESC R14 86T 20,00 B748 Twee winterbanden MICHELIN Pilot Alpin R1691H 20,00 B749 Twee winterbanden BRIDGESTONE Studless Blizzak LM R1794H 20,00 B750 Twee banden BRIDGESTONE Dueler H/P Sport R1698H 20,00 B751 Winterbandenset GOODYEAR Ultra Grip Performance R1797H 50,00 B752 Winterbandenset VREDESTEIN Contrec Winter R15C 106/104R 50,00 B753 Winterbandenset VREDESTEIN Contrec Winter R15C 109/107R 50,00 B754 Winterbandenset DUNLOP SP Wintersport 3D R1588T 50,00 B755 Velgen KOSI RACING, 2 stuks 20,00 B756 Velgen MERCEDES 6Jx15H2, 4 stuks 40,00 B757 Velgen, 7 stuks in diverse uitvoeringen 30,00 B758 Twee chemielekbakken voorzien van diverse drums met oliën en opvoerpompen gevuld 100,00 met motorolien, koelvloeistof en screenwash. B759 APPLE imac 27inch met toetsenbord en muis. 4GB 1067MHz DDR3 intern geheugen. 1 TB Harde schijf. 3,06GHz Intell Core2 Duo processor. Let op! Batterijkapje van muis ontbreekt. Afkomstig uit faillissement Roba Signs 300,00

20 Algemene voorwaarden Het Nederlands Veilinginstituut Algemene voorwaarden van de besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid HNVI BV, gevestigd en kantoorhoudende aan de Hoogt 49 te loon op Zand, ingeschreven in het handelsregister van de Kamer van Koophandel, hierna te noemen HNVI. HNVI biedt de gebruiker van de website van HNVI de mogelijkheid via een internetveiling biedingen te doen op de kavels middels verkoop bij opbod. Biedingen vinden plaats exclusief 16% opgeld en exclusief BTW ( in de meeste gevallen 21% ). De veiling van een kavel wordt automatisch met vijf minuten verlengd indien er in de laatste drie minuten nog een bod heeft plaatsgevonden, net zolang totdat er in de laatste drie minuten niet meer wordt geboden. Let op: De kavelpagina's verversen elke 35 seconden en "mijn accountpagina" elke 20 seconden, overbiedingen komen hierdoor niet direct in beeld te staan maar pas na de refresh. De organisatie, voorbereiding en uitvoering van de veiling berusten bij HNVI. Een koper moet er rekening mee houden dat als hij eenmaal een bod heeft uitgebracht, dat bod door hem niet meer kan worden herroepen of ingetrokken. Een bod is dus onherroepelijk. Het is mogelijk dat er een combinatiebod is uitgebracht bij HNVI op meerdere kavels tegelijkertijd. Indien dit bod de separate biedingen overtreft zal het combinatiebod worden aanvaard. HNVI heeft de bevoegdheid voor of tijdens de veiling zonder opgave van redenen: een bod niet als zodanig te erkennen, een of meer gebruikers van de veiling uit te sluiten, zaken tot kavels samen te voegen, kavels te splitsen en kavels uit de veiling te nemen, vergissingen van HNVI bij biedingen en/of toewijzingen te herstellen, zonder dat een gebruiker van deze vergissingen gebruik kan maken en/of daaraan rechten kan ontlenen, andere, naar zijn oordeel, noodzakelijke maatregelen nemen. Het oordeel van HNVI omtrent alles dat tijdens de veiling heeft plaatsgevonden, is bindend. De gebruiker kan op de website van HNVI een bieding doen op één of meer kavels. Ieder bod is onvoorwaardelijk, onherroepelijk en zonder enig voorbehoud. HNVI is gerechtigd om zonder opgave van redenen biedingen niet te accepteren. HNVI is bevoegd om namens derden biedingen uit te brengen. De koopovereenkomst komt tot stand door toewijzing. Toewijzing vindt doorgaans plaats aan de gebruiker die het hoogste bod heeft gedaan. Toegewezen kavels dienen verplicht op de afhaaldagen zoals vermeld per veiling op de website te worden afgehaald. Op andere dagen is dit niet toegestaan. Het versturen van kavels is niet mogelijk. De koper krijgt na sluiting van de veiling per bevestigd dat de koopovereenkomst tot stand is gekomen. Indien de gebruiker geen krijgt, betekent dit dat zijn bod niet is toegewezen. HNVI heeft altijd het recht een kavel niet toe te wijzen of een bod niet te accepteren. HNVI behoudt zich het recht voor een veiling te annuleren, eerder dan vooraf vermeld te beëindigen, of te verlengen. Ingeval van een technische storing op onze website of server, waardoor deze niet volledig en/of niet voor alle gebruikers toegankelijk is, heeft HNVI het recht een veiling te verlengen. Soms kan het zich bij een executieverkoop voordoen dat een rechter-commissaris of curator eerst nog toestemming moet geven voor het tot stand komen van een koopovereenkomst. Artikel 7:19 lid 1 Burgerlijk Wetboek is van toepassing op executieverkopen. Het risico van de kavel(s) gaat over op de koper op het moment van toewijzing. Pc's en servers worden verkocht exclusief licenties, software en besturingssysteem mits dit anders staat vermeld. Gebruiker verklaart zich door zijn registratie bekend en akkoord te zijn met de bijzondere omstandigheden van een internetveiling en met de technische onvolkomenheden die zich daarbij kunnen voordoen. De kavels worden voetstoots verkocht in de staat waarin ze op de datum van toewijzing verkeren met alle daaraan verbonden lusten en lasten. HNVI en/of opdrachtgever geven geen enkele vrijwaring voor zichtbare of verborgen gebreken of garantie in verband met compleetheid, aantallen, werking, bruikbaarheid, verkoopbaarheid, het al dan niet bestaan van rechten of aanspraken van derden en/of de mogelijkheid tot overdracht aan derden. Gebreken, van welke aard dan ook, teleurgestelde verwachtingen van koper geven geen enkel recht op (schade)vergoeding en/of verrekening. De koper wordt geacht het door hem gekochte kavel vooraf zorgvuldig te hebben onderzocht. Hiervoor wordt veelal de mogelijkheid geboden op een georganiseerde kijkdag. De koper heeft de verplichting om te zorgen dat het door hem uitgebrachte bod nadat de koopovereenkomst tot stand gekomen is maar uiterlijk 24 uur (zaterdagen, zondagen en feestdagen niet meerekenend) voorafgaand aan het begin van de afhaaldag is betaald, door bijschrijving op de rekening van HNVI zoals vermeld op de ontvangen factuur. Bij elke veiling staat op de website aangegeven wanneer de goederen dienen te worden afgehaald. Die dag is de afhaaldag. Indien girale bedragen niet tijdig als bovenstaand beschreven zijn ontvangen dient de factuur op de afhaaldag contant of per pinbetaling voldaan te worden. Pinnen is op de afhaallocatie veelal mogelijk. Koper dient zich vooraf te vergewissen van de mogelijkheid tot pinnen op locatie. Indien de koper zijn verplichtingen uit de koopovereenkomst niet of niet geheel nakomt waaronder het niet tijdig ophalen van de kavels of levering weigert en/of de voor levering benodigde informatie weigert te verstrekken is het HNVI vrij de betreffende zaken aan een ander te gunnen. Koper blijft verplicht tot betaling van de koopprijs voortvloeiend uit de koopovereenkomst. HNVI is niet meer verplicht tot levering van de onderhavige zaken in deze. Voor koper is er sprake van een boete ter hoogte van het bedrag van de koopovereenkomst op grond van niet nakoming van de verplichtingen van koper uit de koopovereenkomst. HNVI heeft geen aanvullende verplichting uit onderhavige koopovereenkomst. HNVI kan besluiten om, uit hoofde van het voorgaande punt, rekening houdend met de gunning van zaken aan een ander dan koper, op grond van het niet nakomen door koper van zijn verplichtingen uit de koopovereenkomst, enkel het opgeld en eventuele bijkomende kosten door te belasten aan koper, dit te verhogen met 20 administratiekosten en met omzetbelasting. Koper dient op de daarvoor door HNVI vastgestelde uren en plaats de betreffende kavel(s) op vertoon van een deugdelijke legitimatie (doen) ophalen. De Koper is verplicht tot het ophalen uiterlijk op de datum en binnen de tijd als op de website vermeld. HNVI kan bepalen dat bepaalde kavels pas na aflevering van andere kavels kunnen worden opgehaald. Indien ten aanzien van de kavels aanspraken van derden uit hoofde van eigendomsvoorbehouden, intellectuele eigendomsrechten en/of andere rechten van derden geldend worden gemaakt, is koper gehouden de betreffende kavel(s) voor die derden te houden, onder de verplichting deze op eerste verzoek aan die derden af te geven, dan wel anderszins passende regelingen met die derden te treffen. Koper vrijwaart HNVI / opdrachtgever tegen iedere aanspraak van een derde in verband met de koopovereenkomst. HNVI sluit hierbij iedere aansprakelijkheid uit voor welke schade dan ook direct en/of indirect, op enige wijze ontstaan waaronder maar niet beperkt tot schade voortvloeiende uit de gebruikersovereenkomst en het gebruik van de website tenzij sprake is van opzet of bewuste roekeloosheid van HNVI. Meer in het bijzonder aanvaardt HNVI in geen geval aansprakelijkheid voor welke schade dan ook, die op enige wijze ontstaat door en/of voortvloeit uit: handelingen door gebruiker verricht die zouden zijn ingegeven door op de website geplaatste informatie; de onmogelijkheid om de website (volledig) te gebruiken; het niet voldoen van de zaken aan de specificaties zoals vermeld op de website; het feit dat de informatie op de website onjuist, onvolledig of niet actueel is; fouten in de software van de website en/of het achterliggende systeem. HNVI is niet aansprakelijk voor indirecte of gevolgschade. Voorts is iedere aansprakelijkheid van HNVI in verband met enig gebrek aan de kavel(s) of met betrekking tot (beweerdelijk) inbreuk op rechten van (intellectuele eigendom van) derden uitgesloten. De koper verklaart zich ermee bekend dat ter zake van de kavel(s) mogelijkerwijs rechten (van intellectuele eigendom) bij derden berusten. Bij het inschakelen van derden zal HNVI steeds de nodige zorgvuldigheid in acht nemen. HNVI en opdrachtgever zijn voor tekortkomingen van deze derden niet aansprakelijk. Een ieder die op kijkdagen of bij de afhaaldag gebouwen en terreinen betreedt, doet dit geheel voor eigen risico. Men is verplicht de instructies van HNVI personeel op te volgen. HNVI en opdrachtgever aanvaarden geen aansprakelijkheid voor schade die het betreden van bedoelde gebouwen en terreinen met zich mee brengt.

x 5-Gaats Stalen velgen,15", v.v.: 195/65R15 King-Meiler Winter Tact Winterbanden.

x 5-Gaats Stalen velgen,15, v.v.: 195/65R15 King-Meiler Winter Tact Winterbanden. Kavel Kavelnr Titel/omschrijving 10 26729-83 1 Partij Diverse Autobanden verdeeld over drie pallets, Let op! Exclusief Pallets! 10 26729-74 1 x 10-Spaaks Lichtmetalen velg, 17", 8JX17H2, ET34. 10 26729-77

IPG-lijst Stille Personenwagenbanden 01 juni 2007

IPG-lijst Stille Personenwagenbanden 01 juni 2007 IPG-lijst Stille Personenwagenbanden 01 juni 2007 In totaal 229 verschillende personenwagenbanden zijn door TÜV (D), M+P (NL) en RDW (NL) getest op hun geluideigenschappen volgens de methode van de Europese

Art.nr. EAN-code Artikelomschrijving Verpakking Inhoud VPE excl. BTW incl. BTW Premium Class

Art.nr. EAN-code Artikelomschrijving Verpakking Inhoud VPE excl. BTW incl. BTW Premium Class Prijslijst 2015 Legenda U = Uitlopend Artikel Uitlopend artikel. Wordt geleverd zolang de voorraad strekt Groep 1 V = Verwijderd uit as Vervallen artikel, niet meer leverbaar N = Nieuw in het asso Nieuw

Opel Agila Opel Meriva

Opel Agila Opel Meriva Opel Agila Opel Meriva Model Agila-A Agila-A Agila-B Agila-B Agila-B Meriva-A Meriva-A Meriva-A Meriva-A Meriva-A Toepassing 1.0 / 1.2 155 / 65 R14-75 T Kleber Krisalp HP 165 / 60 R14-79 T xl 165 / 70

2015-2016. Prijslijst Winterwielen Seizoen Tarif Roues d'hiver Saison. België-Belgique. Adam. Versie/Version 3/2015.

2015-2016. Prijslijst Winterwielen Seizoen Tarif Roues d'hiver Saison. België-Belgique. Adam. Versie/Version 3/2015. Prijslijst Winterwielen Seizoen Tarif Roues d'hiver Saison Versie/Version 3/201 2012016 BelgiëBelgique CWW M TPE DIM TPE Adam 132702 Staal niet 1,0 XFT + 1, Turbo + RPOCode "RHW" 17/70 R1 8T Fulda 13211896

Aantal Productbeschrijving Winkelverkoopprijs Prijs totaal 2 Kroon Oil, Automatic transmission fluid, ART ATF SP Dit betreft een nieuw product.

Aantal Productbeschrijving Winkelverkoopprijs Prijs totaal 2 Kroon Oil, Automatic transmission fluid, ART ATF SP Dit betreft een nieuw product. 2 Kroon Oil, Automatic transmission fluid, ART ATF SP 2092. Dit betreft een nieuw product. 22,95 45,90 4 Kroon Oil, Premium CHF fluid, ART SP Fluid 3013. Dit betreft een nieuw product. 23,95 95,80 2 Kroon

Overzicht Winterwielsets* 2010/2011 BMW en MINI

Overzicht Winterwielsets* 2010/2011 BMW en MINI 1 Serie E81/82/87/88 141 36 11 0 400 876 7 x 17 205/50-17 89H Goodyear Eagle UG GW3*ROF RFT 1540,00 RFT E81/82/87/88 229 36 11 2 148 306 6,5 x 16 195/55-16 87 H Goodyear UltraGrip UG7+*ROF 1200,00 RFT

Veilingcatalogus Faillissement Second Life Electronics

Veilingcatalogus Faillissement Second Life Electronics Veilingcatalogus Faillissement Second Life Electronics Kijkdag: Maandag 17 oktober 2016 van 12.00 tot 15.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 18 oktober 2016 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

HK Automotive BVBA. info@hkautomotive.be GSM: + 32 (0) 473.815.776 tel: +32 (0) 14.25.82.82 fax: +32 (0) 14.22.34.43

HK Automotive BVBA. info@hkautomotive.be GSM: + 32 (0) 473.815.776 tel: +32 (0) 14.25.82.82 fax: +32 (0) 14.22.34.43 Legenda U = Uitlopend Artikel. Wordt geleverd zo lang de voorraad strekt Groep 1 V N = Verwijderd uit assortiment, niet meer beschikbaar = Nieuw in het assortiment van SONAX Do It Yourself Producten Xtreme

Prijslijst winterbanden en wintersets 2017

Prijslijst winterbanden en wintersets 2017 Prijslijst winterbanden en wintersets 2017 Audi Service Prijslijst winterbanden Model Bouwjaar Model Merk Profiel Artikelnummer Bandenmaat 2010 8X CONTINENTAL WinterContact TS 860 18560150T860 185 60 15

315,- Veilig op wintersport, doe een gratis bandencheck! Velgenactie Rial Milano VANAF. per set

315,- Veilig op wintersport, doe een gratis bandencheck! Velgenactie Rial Milano VANAF. per set ZOMERBANDEN WINTERBANDEN VELGEN BALANCEREN UITLIJNEN STIKSTOF Win uw Money Back! Pagina 2 Merkbanden al 35,- Pagina 3 en 6 GRATIS bandencontrole Pagina 5 Sneeuwkettingen kopen of huren Pagina 8 ACTIEWEKEN

Prijslijst 2017 Nederland

Prijslijst 2017 Nederland Prijslijst 2017 Nederland Legenda U = Uitlopend Artikel, wordt geleverd zo lang de voorraad strekt Groep 1 V N VP = Vervallen artikel, niet meer leverbaar = Nieuw in het assortiment van SONAX = Verplaatst

Velgengids herfst - winter 2015/2016

Velgengids herfst - winter 2015/2016 Velgengids herfst - winter 2015/2016 Welke velgen kies jij deze winter? Inhoud De voordelen van lichtmetaal... 4 Velgengids herfst - winter 2015/2016 Over lichtmetalen velgen... 6 WINTER 2015/16 AANBIEDINGEN

Polijstpasta. Blik 1 liter 25.ALCP2102D. Kleur polijstmiddel

Polijstpasta. Blik 1 liter 25.ALCP2102D. Kleur polijstmiddel Polijstpasta Deze polijstpasta wordt zeer veel in de auto, boot, vrachtwagen, metaalindustrie en in de scheepvaart gebruikt Ideaal voor verweerd chroom, RVS, aluminium en messing Met unipol polijst pasta

Aanbod BMW Winterwielsets

Aanbod BMW Winterwielsets Aanbod BMW Winterwielsets 2016-2017 Model Velg Desgn Afbeelding Styling Nr. Velg kleur HG SG BMW 1 Serie F2X LC / i diepte F20/F21/F22/F23 Stahlrad 12 Zwart 36 11 2 220 103 Standaard Goodyear Ultra Grip

Prijslijst winterbanden en wintersets 2018

Prijslijst winterbanden en wintersets 2018 Prijslijst winterbanden en wintersets 2018 Audi Service Prijslijst winterbanden Model Bouwjaar Model Merk Profiel Artikelnummer Bandenmaat 2010-8X CONTINENTAL WinterContact TS 860 18560150T860 185 60 15

Aantal Productbeschrijving Winkelverkoopprijs Prijs totaal 2 Kroon Oil, Automatic transmission fluid, ART ATF SP 2092, inhoud: 1L. 22,95 45,9 4 Kroon

Aantal Productbeschrijving Winkelverkoopprijs Prijs totaal 2 Kroon Oil, Automatic transmission fluid, ART ATF SP 2092, inhoud: 1L. 22,95 45,9 4 Kroon 2 Kroon Oil, Automatic transmission fluid, ART ATF SP 2092, inhoud: 1L. 22,95 45,9 4 Kroon Oil, Premium CHF fluid, ART SP Fluid 3013, inhoud: 1L. 23,95 95,8 2 Kroon Oil, 75W-90, ART Syngear 75W-90, inhoud:

G.V.B Autoparts & Security in Den Haag ALFABETISCHE PRODUCTENLIJST

G.V.B Autoparts & Security in Den Haag ALFABETISCHE PRODUCTENLIJST G.V.B Autoparts & Security in Den Haag ALFABETISCHE PRODUCTENLIJST A Aandrijfassen Accessoires Aanstekers Aanstekerplug Accu s Acculaders Accutrainers Achterlichten Achteruitrijcamerasystemen Achteruitrijlampen

17,50 45,00 109,00. 43,60 prijs per stuk. Uw banden en wielen, onze zorg! ZEER SCHERP INGEKOCHT JULI - AUGUSTUS - 2014 NR 7 WWW.BANDENEXPRESS.

17,50 45,00 109,00. 43,60 prijs per stuk. Uw banden en wielen, onze zorg! ZEER SCHERP INGEKOCHT JULI - AUGUSTUS - 2014 NR 7 WWW.BANDENEXPRESS. JULI - AUGUSTUS - 2014 NR 7 Spandoeken Maat = 300x100 cm Te gebruiken als Banier met open zoom (tbv mast met uithouder) of als spandoek prijs per stuk Auto show S=228227 Banden S=228228 Occasions S=228229

Prijscourant Nr. 39 / januari 2012 Consumenten adviesprijzen

Prijscourant Nr. 39 / januari 2012 Consumenten adviesprijzen 1 januari 2012 Consumenten adviesprijzen Veiliger, zuiniger, stiller Ultrac Cento. Comfortabele zomerband ontworpen door Giugiaro Design. Lage rolweerstand, ultralicht en stil. Uitstekende handling op

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses Kijkdag: Dinsdag 23 januari 2018 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 24 januari 2018 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

315,- Voorkom startproblemen, doe de gratis accucheck! Velgenactie Rial Milano VANAF. per set ONDERHOUD APK UITLATEN ACCU BANDEN VELGEN

315,- Voorkom startproblemen, doe de gratis accucheck! Velgenactie Rial Milano VANAF. per set ONDERHOUD APK UITLATEN ACCU BANDEN VELGEN ONDERHOUD APK UITLATEN ACCU BANDEN VELGEN Win uw Money Back! Pagina 2 ACCU s nu met 10% extra korting Pagina 2 Merkbanden al 35,- Pagina 3 en 7 Complete WinterCheck al voor 15,- Pagina 8 ACTIEWEKEN Voorkom

ACTIE WEKEN 379,- 15,- SUPER CHECK GRATIS BANDEN VELGEN VAKANTIE CONTROLE WAARDEBON BORBET LS AANBIEDING 12, TM

ACTIE WEKEN 379,- 15,- SUPER CHECK GRATIS BANDEN VELGEN VAKANTIE CONTROLE WAARDEBON BORBET LS AANBIEDING 12, TM nummer 3 geldig van 8 t/m 27 juni 2009 BANDEN-CHECK-CHEQUE TM TER WAARDE VAN 12, 50 DHR / MEVR VOORNAAM 12, 5 TM 50 ACHTERNAAM POSTCODE HUISNUMMER HYPERSPECIALIST IN BANDEN EN VELGEN, COMPLEET IN AUTO-ONDERHOUD

ALLE PRODUCTEN VAN W.A.S.H. OP EEN RIJ CAR CARE PRODUCTS

ALLE PRODUCTEN VAN W.A.S.H. OP EEN RIJ CAR CARE PRODUCTS ALLE PRODUCTEN VAN W.A.S.H. OP EEN RIJ CAR CARE PRODUCTS 2017 PRODUCTCATALOGUS In deze productcatalogus treft u een uitgebreid overzicht aan van de artikelen die W.A.S.H.ä in haar assortiment heeft. Het

Kies uit onze wintervelgen selectie! Nu tot 200,- combikorting. bij aanschaf i.c.m. winterbanden!

Kies uit onze wintervelgen selectie! Nu tot 200,- combikorting. bij aanschaf i.c.m. winterbanden! Kies uit onze wintervelgen selectie! Nu tot 200,- combikorting bij aanschaf i.c.m. winterbanden! Enzo & Hybridrad velgen Profiteer nu van onze seizoensaanbieding: tot 100,- combikorting op Enzo velgen

korting Kleine en grote onderhoudsbeurten 25% " Op basis van je kenteken kun je zelf online kijken wat een onderhoudsbeurt voor je auto kost"

korting Kleine en grote onderhoudsbeurten 25%  Op basis van je kenteken kun je zelf online kijken wat een onderhoudsbeurt voor je auto kost Aanbiedingen geldig van zondag 17 januari t/m zondag 14 februari 2016. Niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen. " Op basis van je kenteken kun je zelf online kijken wat een onderhoudsbeurt voor

Overzicht van bandeneigenschappen

Overzicht van bandeneigenschappen Overzicht van eigenschappen Audi Originele Accessoires complete sets wintervelgen en - Model Velg/bandcombinatie Bandenmaat Verbruik Grip op nat Geluidsniveau Audi A1 Stalen wintervelgen met 185/60 R15

Veilingcatalogus Faillissement Bergman Handelsonderneming BV

Veilingcatalogus Faillissement Bergman Handelsonderneming BV Veilingcatalogus Faillissement Bergman Handelsonderneming BV Kijkdag: N.V.T. Sluiting veiling: Dinsdag 9 januari 2018 vanaf 18.30 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch

Veilingcatalogus Deurendump

Veilingcatalogus Deurendump Veilingcatalogus Deurendump Kijkdag: Sluiting veiling: Woensdag 27 november 2013 van 13.00 tot 17.00 uur Donderdag 28 november 2013 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een

Powered by: Ford zomersets

Powered by: Ford zomersets Powered by: Ford zomersets 2019-2020 Spelregels Wielsets Uitleg Wielsets Wielsets zijn nieuwe direct inzetbare voorgemonteerde en gebalanceerde lichtmetalen wielen met banden. Wielsets zijn uitgerust met

Prijslijst 2018 Nederland

Prijslijst 2018 Nederland Prijslijst 2018 Nederland Legenda U = Uitlopend Artikel, wordt geleverd zo lang de voorraad strekt Groep 1 V = Vervallen artikel, niet meer leverbaar N = Nieuw in het assortiment van SONAX VP = Verplaatst

Ford Wintersets 2015/2016. Wintersets onder uw Ford. *Toepassingslijst sierdeksels, sneeuwkettingen en bandenlabels vindt u op pagina 32-35.

Ford Wintersets 2015/2016. Wintersets onder uw Ford. *Toepassingslijst sierdeksels, sneeuwkettingen en bandenlabels vindt u op pagina 32-35. Ford Wintersets 2015/2016 Wintersets onder uw Ford *Toepassingslijst sierdeksels, sneeuwkettingen en bandenlabels vindt u op pagina 32-35. 1 Alles voor uw veiligheid ContiWinterContact TS 850. > Verbeterde

356 Uitgave: 05/2013. Aanbevolen merken voor zomerbanden en bandensoorten. Type 356. Geluidsemissie Auto's

356 Uitgave: 05/2013. Aanbevolen merken voor zomerbanden en bandensoorten. Type 356. Geluidsemissie Auto's 356 Uitgave: 05/2013 Type 356 Wielmaat 4,5 J x 15 42 Voor/Achter 165 HR 15 Michelin XAS - - - 356 B, alle modeljaren 15 inch 356 C, alle modeljaren Alleen in combinatie met de bandenmaat 165 HR 15: Wanneer

Kilinclar Automaterialen

Kilinclar Automaterialen Kilinclar Automaterialen Uw adres voor betaalbare auto onderdelen Editie 2: Derde kwartaal 2016 1.49 1.99 2.49 64150 H1 min. 10stuks 64193 H4 min. 10stuks 64210 H7 min. 10stuks Oplaadbare ledlamp - Quasi

ACTIE WEKEN 325,- ACTIE 32,- VELGEN RIAL FLAIR INTERSTATE CARAVAN NET UIT WINTERSTALLING?

ACTIE WEKEN 325,- ACTIE 32,- VELGEN RIAL FLAIR INTERSTATE CARAVAN NET UIT WINTERSTALLING? nummer 3 geldig van 10 t/m 30 mei 2010 HYPERSPECIALIST IN BANDEN EN VELGEN VELGEN RIAL FLAIR per set Met o.a. Continental SportContact 3 INTERSTATE B A N D E N AL VA. 599,- 32,- INCLUSIEF GRATIS VOETBAL

Veiling Veiling overstock van een fietsenfabriek

Veiling Veiling overstock van een fietsenfabriek Online veiling van Machines Gereedschappen Metalen Veiling Veiling overstock van een fietsenfabriek Opening en sluiting - Opening: donderdag 1 december om 8:00 uur - Sluiting: maandag 12 december om 19:00

S = S = S = S = S = fax:

S = S = S = S = S = fax: JULI - AUGUSTUS - 2013 NR7 UW BANDEN, onze zorg Stille bandenontluchter Bij het demonteren van bandventielen ontsnapt lucht, dit veroorzaakt een geluid van 115dB. Wie meer dan 5 minuten per dag aan dit

Ford Winterbandensets

Ford Winterbandensets Ford Winterbandensets Een uitgebreid aanbod voor alle modellen Kortere remweg en meer grip Minder kans op schade De Ford dealer, uw bandenspecialist Go Further Automodel Inch Soort Winterset velg 1 nummer

Veilingcatalogus Faillissement GM Raven

Veilingcatalogus Faillissement GM Raven Veilingcatalogus Faillissement GM Raven KKijkdag: Donderdag 15 februari 2018 van 15.00 tot 17.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 20 februari 2018 vanaf 19.30 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

Winterwielen Seizoen 2013/2014

Winterwielen Seizoen 2013/2014 corsa HOL_01 Geen afbeelding beschikbaar Model CorsaC CorsaD CorsaD CorsaD CorsaD CorsaD CorsaD CorsaD CorsaD CorsaD CorsaD 1.7 CDTI / GSI alleen 1.0 + 1.2 +1.4 zonder sportonderstel alleen 1.0 + 1.2 +1.4

VELGENGIDS. Personenwagens SUV/4x4 Bestelwagens Premium HET GROOTSTE VELGEN- EN BANDENMAGAZINE VAN NEDERLAND! ZOMERSPECIAL 2014

VELGENGIDS. Personenwagens SUV/4x4 Bestelwagens Premium HET GROOTSTE VELGEN- EN BANDENMAGAZINE VAN NEDERLAND! ZOMERSPECIAL 2014 ZOMERSPECIAL 2014 VELGENGIDS Personenwagens SUV/4x4 Bestelwagens Premium HET GROOTSTE VELGEN- EN BANDENMAGAZINE VAN NEDERLAND! PTC_25JR_Landscape_2014 WWW.PROFILETYRECENTER.NL ULTIMATE HIGH PERFORMANCE

Veilingcatalogus Faillissement Special Trees deel 1 C001 t/m C300

Veilingcatalogus Faillissement Special Trees deel 1 C001 t/m C300 Veilingcatalogus Faillissement Special Trees deel 1 C001 t/m C300 Kijkdag: Maandag 6 maart 2017 van 13.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 7 maart 2017 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

PAGINA MOTOR-ANTIVRIES CONCENTRAAT

PAGINA MOTOR-ANTIVRIES CONCENTRAAT 2 INHOUDSOPGAVE PAGINA MOTOR-ANTIVRIES CONCENTRAAT 5 KOELVLOEISTOF KANT & KLAAR 25 C 6 KOELVLOEISTOF KANT & KLAAR 35 C 7 RUITENSPROEIER ANTIVRIES CONCENTRAAT 21+ 8 RUITENSPROEIER ANTIVRIES KANT & KLAAR

Onderdeelnummer: CT4400. Onderdeelnummer: CT4401. Onderdeelnummer: CT4402. Onderdeelnummer: CT4403

Onderdeelnummer: CT4400. Onderdeelnummer: CT4401. Onderdeelnummer: CT4402. Onderdeelnummer: CT4403 Super Lakreiniger Een siliconenvrije lakreiniger speciaal bedoelt om sterk verontreinigde, verweerde en geoxideerde lakken hun originele glans terug te geven. Super Lakreiniger polijst zonder krassen,

M{ a z cc d es { soc ir x e -7 prijslijst

M{ a z cc d es { soc ir x e -7 prijslijst M { acz ced { ss oicx re p7 ri js lij st M{zd{ cx-7 All-in Accessoire prijslijst augustus 2010 Omschrijving Specificaties Extra informatie All-in prijs Exterieur styling Styling kit voor- en achterbumper

Ford Wintersets 2016/2017

Ford Wintersets 2016/2017 Ford Wintersets 2016/2017 De meest ervaren winterexpert. De nieuwe WinterContact TS 860. Nieuw! Cool Chili zorgt voor maximale remprestaties onder alle winterse omstandigheden Liquid Layer Drainage vermindert

Veilingcatalogus Bedrijfsbeeindiging Uitzendbureau

Veilingcatalogus Bedrijfsbeeindiging Uitzendbureau Veilingcatalogus Bedrijfsbeeindiging Uitzendbureau Kijkdag: Dinsdag 22 mei 2018 van 9.00 tot 11.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 23 mei 2018 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

WINTERBANDEN PROGRAMMA

WINTERBANDEN PROGRAMMA WINTERBANDEN PROGRAMMA 2018-2019 Blijf veilig op de weg, ook tijdens de winter INLEIDING LINE UP MODELLEN UITLEG EN VOORWAARDEN WINTERBANDEN 2018-2019 ALGEMEEN De winter laat zich moeilijk voorspellen.

Ford Wintersets 2017/2018

Ford Wintersets 2017/2018 Ford Wintersets 2017/2018 De meest ervaren winterexpert! ENHANCED BY GERMAN TECHNOLOGY De WinterContact TS860. Cool Chili zorgt voor maximale remprestaties onder alle winterse omstandigheden Liquid Layer

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0001 Merantipoort mooie nieuwe Merantipoort (2-delige look) 207 x 203 cm hoog 150.00 50.00 0002 houten poort nieuwe prachtige houten poort 203 x 200 cm hoog, voorzien van raampje

WINTERVOORDEEL 149,50 185,48 6,29 10,42 9,98. HETELUCHTKANON AARDGAS BLP V. Vermogen 11kw - 16 kw. Gewicht 5 kg 123,55 excl.

WINTERVOORDEEL 149,50 185,48 6,29 10,42 9,98. HETELUCHTKANON AARDGAS BLP V. Vermogen 11kw - 16 kw. Gewicht 5 kg 123,55 excl. 1 DECEMBER TOT EN MET 31 JANUARI 2019 WINTERVOORDEEL 6,29 3 ONTDOOIMIDDEL EXTREEM 400 ML Verwijdert ijs van ruiten, voorkomt opnieuw aanvriezen 3,26 excl. nr: 000791MOT 9,98 8 STROOIZOUT, ZAK 25 KG Zout

Prijslijst 16/11/2011

Prijslijst 16/11/2011 17 Foam Cleaning Popsicles Borstel Inter/Exter Poorboy's All Purpose Cleaner (APC) Prijs (incl BTW): 16,00 Cleaner Inter/Exter Poorboy's Work Towel Doek Inter/Exter Prijs (incl BTW): 5,00 Poorboy's Deluxe

Producten Banden Goodyear 875/32 zonder velg, nieuw. Goodyear 870/32 zonder velg, nieuw. Goodyear 550/ Trayal 6.9/ Carlisle 23*8.

Producten Banden Goodyear 875/32 zonder velg, nieuw. Goodyear 870/32 zonder velg, nieuw. Goodyear 550/ Trayal 6.9/ Carlisle 23*8. Producten Banden Goodyear 875/32 zonder velg, nieuw Type: 875/32 Bouwjaar: nieuw zonder velg Goodyear 870/32 zonder velg, nieuw Type: 870/32 Bouwjaar: nieuw zonder velg Goodyear 550/60-22.5 Type: 550/60-22.5

Prijslijst 2019 Nederland

Prijslijst 2019 Nederland Prijslijst 2019 Nederland Legenda U = Uitlopend Artikel, wordt geleverd zo lang de voorraad strekt V = Vervallen artikel, niet meer leverbaar N = Nieuw in het assortiment van SONAX Groep 1 Do It Yourself

Ford zomersets 2017/2018

Ford zomersets 2017/2018 Ford zomersets 2017/2018 Claim the road, no matter the weather. De RainSport 3 met Shark Skin Technology 2 Uniroyal RainSport 3 Shark Skin Technology Kijk voor meer informatie op www.uniroyal.nl Spelregels

Stahlie Impex B.V. Industrieweg 126 3044 AT Rotterdam The Netherlands

Stahlie Impex B.V. Industrieweg 126 3044 AT Rotterdam The Netherlands Stahlie Impex B.V. Industrieweg 126 3044 AT Rotterdam The Netherlands T. +31 (0)10 437 97 99 F. +31 (0)10 437 98 67 verkoop@stahlie-impex.nl www.stahlie-impex.nl INHOUDSOPGAVE MoTip Distributie Pagina

3+1GRATIS* KABELBUNDELBANDJES Gr / of 10 + GRATIS AUTOMOTIVE. Denk ook aan: GELDIG VAN T/M

3+1GRATIS* KABELBUNDELBANDJES Gr / of 10 + GRATIS AUTOMOTIVE. Denk ook aan: GELDIG VAN T/M KABELBUNDELBANDJES Gr. 12.220 / 12.221 3+1GRATIS* * Goedkooste VPE gratis of 10 + (minimaal 3 verschillende maten) Kabelbundelband l santang Art. nr. 209205 Denk ook aan: GRATIS Art. nr. 103195 Art. nr.

KWASTEN EN ROLLERS GRATIS* AUTOMOTIVE. Denk ook aan: GELDIG VAN T/M Berner Belgien NV/SA * Goedkoopste VPE gratis

KWASTEN EN ROLLERS GRATIS* AUTOMOTIVE. Denk ook aan: GELDIG VAN T/M Berner Belgien NV/SA  * Goedkoopste VPE gratis KWASTEN EN ROLLERS 3+1 GRATIS* * Goedkoopste VPE gratis Universeel Reiniger 1 l Art. nr. 022508 Nitroreiniger A1 5 l Art. nr. 245456 Grondlak roeststop 750 ml Art. nr. 158296 Exclusief B.T.W. - Zolang

Veilingcatalogus Faillissement Vlemmix Mannequins & fashionsupplies BV

Veilingcatalogus Faillissement Vlemmix Mannequins & fashionsupplies BV Veilingcatalogus Faillissement Vlemmix Mannequins & fashionsupplies BV Kijkdag: Vrijdag 5 januari 2017 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Maandag 8 januari 2017 vanaf 20.30 uur. Let op! In ons veilingsysteem

WinterSets. WinterSets STAAL EN LICHTMETAAL. Seizoen VOLKSWAGEN. veilig de winter door

WinterSets. WinterSets STAAL EN LICHTMETAAL. Seizoen VOLKSWAGEN. veilig de winter door veilig de winter door September Seizoen 2013 2014-2015 STAAL EN LICHTMETAAL Informatie Wintersets, ook voor uw veiligheid! Wetgeving en profieldiepte. In sommige landen zijn winterbanden verplicht. In

10* + GRATIS BOORSCHROEVEN GRATIS Goedkoopste VPE gratis. 5 + GRATIS Bit-box universeel 1/4 31 delig Art. nr AUTOMOTIVE.

10* + GRATIS BOORSCHROEVEN GRATIS Goedkoopste VPE gratis. 5 + GRATIS Bit-box universeel 1/4 31 delig Art. nr AUTOMOTIVE. BOORSCHROEVEN Gr. 00.330 / 00.331 / 00.333 / 00.334 / 00.335 / 00.338 3 + 1 GRATIS Goedkoopste VPE gratis 5 + GRATIS Bit-box universeel 1/4 31 delig Art. nr. 219188 10* + GRATIS * Minimum aantal 3.000

Actieprijzen herfst oktober - november Bedrijfsuitrusting Opslag Transportsystemen Kantoorinrichting Veiligheidsuitrusting

Actieprijzen herfst oktober - november Bedrijfsuitrusting Opslag Transportsystemen Kantoorinrichting Veiligheidsuitrusting Actieprijzen herfst oktober - november 2016 Bedrijfsuitrusting Opslag Transportsystemen Kantoorinrichting Veiligheidsuitrusting afvalcontainer 100 ltr. catalogusprijs 58,- nú 49,50 excl. BTW art.nr. K

Ford Wintersets 2018/2019

Ford Wintersets 2018/2019 Ford Wintersets 2018/2019 De meest ervaren winterexpert! ENHANCED BY GERMAN TECHNOLOGY De WinterContact TS860. Cool Chili zorgt voor maximale remprestaties onder alle winterse omstandigheden Liquid Layer

Pieterman Airosol Glascleaner. Artikel code Omschrijving Gewicht VKE 430.13M Spuitbus à 400 ml 420 gram 1 stuk 12 stuks. High Performance doekjes

Pieterman Airosol Glascleaner. Artikel code Omschrijving Gewicht VKE 430.13M Spuitbus à 400 ml 420 gram 1 stuk 12 stuks. High Performance doekjes Pieterman Airosol Glascleaner Glascleaner is een zeer efficiënt produkt voor het reinigen van glas en spiegels, maar ook van kunststoffen en harde oppervlakken. Verwijdert snel, veilig en gemakkelijk vuil,

GEREEDSCHAP ACTIEWEKEN

GEREEDSCHAP ACTIEWEKEN GEREEDSCHAP ACTIEWEKEN Hazet Tangenset Schroevendraaierset 6-delig Nergens goedkoper! Met matverchroomde klingen en voorzien van gebruineerde punten. Set bestaand uit: Zaagsnede schroevendraaiers 3-4 -

4 + 1 GRATIS* + GRATIS

4 + 1 GRATIS* + GRATIS HOUT EASYclassic SPAANPLAATSCHROEVEN MET BORST EN KOPBORING - PZ ZI EN TX ZI GR. 00.410 4 + 1 GRATIS* + GRATIS Kap zelfklevend 12 mm set Art. nr. 847682 Handverzinker 18 mm Art. nr. 107825 1.000 Bijpassende

CATALOGUS Kantoorinventaris Havenstraat 87 2102 LB Heemstede

CATALOGUS Kantoorinventaris Havenstraat 87 2102 LB Heemstede CATALOGUS Havenstraat 87 212 LB Kijkdag: Donderdag 1 maart 216 1. 12. uur Sluiting: Dinsdag 15 maart 216 vanaf 14. uur Gunning: Donderdag 17 maart 216 Door u af te (laten) halen: Maandag 21 maart 216 9.

4 + 1 GRATIS* + GRATIS

Lichtmetaal onder uw Audi. Continental DirectSet 2014/2015

Lichtmetaal onder uw Audi. Continental DirectSet 2014/2015 Lichtmetaal onder uw Audi Continental DirectSet 2014/2015 DirectSets De voordelen van DirectSets DirectSets kennen zeer aantrekkelijke prijzen doordat u actieve inruil van de af fabriek gemonteerde wielen

Originele accessoires voor de CLA-Klasse. Prijslijst.

Originele accessoires voor de CLA-Klasse. Prijslijst. Originele accessoires voor de CLA-Klasse. Prijslijst. Opmerking Het is mogelijk dat bij de inbouw van bepaalde Mercedes-Benz accessoires uit deze brochure extra materiaal moet worden gebruikt voor de montage.

BEURSDEAL. Actiepakket Philips Vision H4 + H7 BEURSDEAL! 50-delig. 30% meer licht ten opzichte van standaard lampen, OE-kwaliteit.

BEURSDEAL. Actiepakket Philips Vision H4 + H7 BEURSDEAL! 50-delig. 30% meer licht ten opzichte van standaard lampen, OE-kwaliteit. AUTOPROF GORINCHEM 2015 BEURSDEAL Actiepakket Philips Vision H4 + H7 50-delig. 30% meer licht ten opzichte van standaard lampen, OE-kwaliteit. Inhoud: 30 x H7 Vision à 2,64 netto 20 x H4 Vision à 1,49

ROVEQ schoonmaakproducten Oude Rijksweg 348 a 7954 DT ROUVEEN +31 (0) 522 475 663 INFO@ROVEQ.NL WWW.ROVEQ.NL

ROVEQ schoonmaakproducten Oude Rijksweg 348 a 7954 DT ROUVEEN +31 (0) 522 475 663 INFO@ROVEQ.NL WWW.ROVEQ.NL ROVEQ schoonmaakproducten Oude Rijksweg 348 a 7954 DT ROUVEEN +31 (0) 522 475 663 INFO@ROVEQ.NL WWW.ROVEQ.NL 1 INHOUDSOPGAVE ROVEQ reinigingsmiddelen Pagina 3-6 Mopwagens Pagina 7-8 Werkwagens Pagina 9

Powered by: Ford zomersets. Update augustus 2018

Powered by: Ford zomersets. Update augustus 2018 Powered by: Ford zomersets Update augustus 2018 Claim the road, no matter the weather. De RainSport 3 met Shark Skin Technology 2 Uniroyal RainSport 3 Shark Skin Technology Kijk voor meer informatie op

Ford zomersets 2017/2018

Tuin & Park, Lichte Transport banden - Gazon profiel (Gazon, Golf, Sportveld)... 11 - Tractor profiel (Tuin, Kwekerij)... 25

Tuin & Park, Lichte Transport banden - Gazon profiel (Gazon, Golf, Sportveld)... 11 - Tractor profiel (Tuin, Kwekerij)... 25 Inhoudsopgave Landbouw banden - Trelleborg Twin Tractor.......................................... 2 - Trelleborg Twin Implement....................................... 4 - Trelleborg Twin AMPT...........................................

VEILIG DE WINTER DOOR

VEILIG DE WINTER DOOR VEILIG DE WINTER DOOR MET KESSELS AUTOMOBIELEN www.kessels-automobielen.nl www.kesselswebshop.nl ALGEMENE INFORMATIE ALGEMENE INFORMATIE * Alle prijzen zijn per wiel, inclusief BTW, exclusief montage en

TEXA emissie. Opabox Autopower zonder trolley. Wordt op de 0-emissiekast geplaatst Zie blz. 7

TEXA emissie. Opabox Autopower zonder trolley. Wordt op de 0-emissiekast geplaatst Zie blz. 7 4-gas tester GASBOX Roetmeter OPABOX MULTI PEGASO EMISSIE STATION RC3 communiceert ook met een normale laptop PC. TEXA heeft de MULTI PEGASO zodanig ontwikkeld dat de TEXA emissie en diagnose interfaces

M A Z D A C X - 5 G T - L U X U R Y P E R 1 J A N U A R I

M A Z D A C X - 5 G T - L U X U R Y P E R 1 J A N U A R I M A Z D A C X - 5 G T - L U X U R Y PER 1 JANUARI 2018 O N T D E K D E M A Z D A C X - 5 G T L U X U R Y EIGEN KIJK, EIGEN KRACHT De Mazda CX-5 zet opnieuw de toon met een krachtig design en onvergelijkbare

6 ONDERHOUD EN WERKPLAATS

6 ONDERHOUD EN WERKPLAATS EUROPEAN STANDARD SINCE 1963 6 ONDERHOUD EN WERKPLAATS www.intertruck.com INHOUD KOGELGEWRICHTEN 327 BORGVEREN EN PENNEN 328 KABELBINDERS 329 TAPE 330 ASSORTIMENTSKOFFERS 331 LOOPLAMPEN 332 TESTAPPARATUUR

Goed voorbereid op de winter. Veilig onderweg met Mercedes-Benz originele winterbanden of complete winterwielen.

Goed voorbereid op de winter. Veilig onderweg met Mercedes-Benz originele winterbanden of complete winterwielen. Goed voorbereid op de winter. Veilig onderweg met Mercedes-Benz originele winterbanden of complete winterwielen. 2 Mercedes-Benz complete winterwielen. De hoogste tijd om u voor te bereiden op het winterse

ACTIE WEKEN APK-KEURING GRATIS* BIJ GROOT ONDERHOUD! MAKEN! 325,- ACTIE ZOMERKLAAR OOK BIJ PROFILE TYRECENTER! CARAVAN NET UIT WINTERSTALLING?

ACTIE WEKEN APK-KEURING GRATIS* BIJ GROOT ONDERHOUD! MAKEN! 325,- ACTIE ZOMERKLAAR OOK BIJ PROFILE TYRECENTER! CARAVAN NET UIT WINTERSTALLING? nummer 3 geldig van 10 t/m 30 mei 2010 HYPERSPECIALIST IN BANDEN EN VELGEN, COMPLEET IN AUTO-ONDERHOUD APK-KEURING OOK BIJ! GRATIS BIJ GROOT ONDERHOUD! Neem voor APK prijzen en het reguliere onderhoud

Iedere bezoeker ontvangt een gratis Bodywarmer of unieke elektrische rolbandmaat naar keuze! Zolang de voorraad strekt!

Iedere bezoeker ontvangt een gratis Bodywarmer of unieke elektrische rolbandmaat naar keuze! Zolang de voorraad strekt! ZOETERMEER - DEN HAAG Kom naar de REDSON Innovatiedagen en profiteer van onze scherpe aanbiedingen. Woensdag 16 en donderdag 17 september in de vestiging Zoetermeer Koperstraat 19-2718 RG Zoetermeer -

BANDEN & WIELENKRANT UW WINTERBANDENSPECIALIST DE BESTE WINTERBANDEN VOORRAAD ALTIJD EEN SCHERPE PRIJS NIEUW! 3 JAAR GARANTIE

BANDEN & WIELENKRANT UW WINTERBANDENSPECIALIST DE BESTE WINTERBANDEN VOORRAAD ALTIJD EEN SCHERPE PRIJS NIEUW! 3 JAAR GARANTIE BEL MET UW BANDENMAATJES! Vestigingen: Amersfoort - Beverwijk - Rotterdam Vestigingen: Leeuwarden - Groningen - Zwolle Tel. 088-195 65 15 Tel. 088-165 80 13 WWW.BANDENEXPRESS.NL DE BANDEN & WIELENKRANT

in opdracht van div. curatoren ea / à la requête des diff. curateurs ea/ by order of diff. recievers ao Sluiting-Closing-Clôture 20/03/2018

in opdracht van div. curatoren ea / à la requête des diff. curateurs ea/ by order of diff. recievers ao Sluiting-Closing-Clôture 20/03/2018 CATALOGUS-CATALOGUE Online Autoveiling wegens div. falingen ea / Online Car Auction of diff. bankruptcies ao / Vente en ligne des voitures venant des diff. faillites ea in opdracht van div. curatoren ea

DESIGN ZIT IN DE DETAILS

DESIGN ZIT IN DE DETAILS M{ZD{ CX-5 GT-M LINE O N T D E K D E M A Z D A C X - 5 DESIGN ZIT IN DE DETAILS Aan elk onderdeel van de Mazda CX-5 is te zien dat onze designers en ingenieurs oog hebben voor detail, zoals ook bij elke

EDITIE - 06/ NL

EDITIE - 06/ NL ZOMERKITS EDITIE - 06/2017 - NL INHOUDSTAFEL FABIA III (6V) 2015...P. 3 OCTAVIA III (5E) 2013...P. 4 SUPERB III 2016... P. 7 KODIAQ 2017...P. 10 FABIA III (6V) 2015 EDITIE - 06/2017 - NL ZOMERKIT 17" Hankook

KRUIWAGENS, STEEKWAGENS, WIELEN & ONDERDELEN

KRUIWAGENS, STEEKWAGENS, WIELEN & ONDERDELEN MADRICO KRUIWAGENS, STEEKWAGENS, WIELEN & ONDERDELEN INHOUDSOPGAVE PRO BOUW BOUW pag. 3 BOUW & KLUS pag. 9 LANDBOUW & GROENE SECTOR pag. 11 KLUS & TUIN pag. 16 KINDERKRUIWAGENS pag. 21 STEEKWAGENS pag.

1049,- TPMS Toolset. Uw banden en wielen, onze zorg! S= prijs per set NOVEMBER NR10

1049,- TPMS Toolset. Uw banden en wielen, onze zorg! S= prijs per set NOVEMBER NR10 NOVEMBER- 2013 NR10 WWW.BANDENEXPRESS.NL TPMS Toolset De simpelste en meest efficiënte TPMS oplossing beschikbaar; Draadloos diagnose stellen sensoren; In 18 seconden sensoren dupliceren; Nieuwe sensoren

LIJMEN, KITTEN & OVERIGE 13

LIJMEN, KITTEN & OVERIGE 13 LIJMEN, KITTEN & OVERIGE 13 LIJM & REINIGER 1310 ART.NR. OMSCHRIJVING MAAT MERK/TYPE 13110603 LIJMKWAST ROND (12-40MM) 9MM 13110606 LIJMKWAST PLAT (50-75MM) 1 13110609 LIJMKWAST PLAT (90-250MM) 1.5 13110612

Catalogus. najaar 2013 / voorjaar 2014 @PROMOBINL. Werkplaats-, plan- en marketingproducten voor het autobedrijf. verkoopprijzen voor de eindgebruiker

Catalogus. najaar 2013 / voorjaar 2014 @PROMOBINL. Werkplaats-, plan- en marketingproducten voor het autobedrijf. verkoopprijzen voor de eindgebruiker 2013-02 Werkplaats-, plan- en marketingproducten voor het autobedrijf Catalogus najaar 2013 / voorjaar 2014 verkoopprijzen voor de eindgebruiker VOLG ONS NU OOK OP TWITTER EN BLIJF OP DE HOOGTE VAN HET

GEPRODUCEERD DOOR: TRISTAR GROUP ETTENSEWEG PB ROOSENDAAL T +31(0)

GEPRODUCEERD DOOR: TRISTAR GROUP ETTENSEWEG PB ROOSENDAAL T +31(0) GEPRODUCEERD DOOR: TRISTAR GROUP ETTENSEWEG 34 4706 PB ROOSENDAAL T +31(0) 5 01 0 DE NIEUWE DEFINITIE Premium quality car care 15 16 17 1 KISTENREINIGER 1 20 1 2 3 4 5 6 KETTING 7 VELGENREINIGER Hoog geconcentreerde

WINTERBANDEN PROGRAMMA

WINTERBANDEN PROGRAMMA WINTERBANDEN PROGRAMMA 2018-2019 Blijf veilig op de weg, ook tijdens de winter INLEIDING UITLEG EN VOORWAARDEN WINTERBANDEN 2018-2019 ALGEMEEN De winter laat zich moeilijk voorspellen. Daarom is het belangrijk

Prijslijst Artikel Verkoop Bruto nummer eenheid prijs FLOX MICROVEZEL MOPPEN & DOEKEN. Flox velcro frame aluminium 23cm stuk 5,94

Prijslijst Artikel Verkoop Bruto nummer eenheid prijs FLOX MICROVEZEL MOPPEN & DOEKEN. Flox velcro frame aluminium 23cm stuk 5,94 FLOX MICROVEZEL MOPPEN & DOEKEN Flox velcro frame aluminium 23cm 80101 stuk 5,94 Flox Duo Mop 30cm velcro 60520 pak 5 stuks 29,70 Microvezel mop voor streeploos reinigen van vloeren en wanden Flox Glass

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0001 grijszwarte stoffen zitting met armleuningen 0002 kantoormateriaal lotje kantoormateriaal waaronder perforator, nietjesmachine, schrijfgerei, papier, mappen met harde

WINTERWIELEN SEIZOEN 2014/2015

WINTERWIELEN SEIZOEN 2014/2015 DE ADAM, AGILA EN AMPERA ADAM ADAM ADAM ADAM vanaf modeljaar 2015 - - - - ADAM vanaf modeljaar 2015 Niet voor ADAM 1,0 Turbo Agila B Agila B Agila B Ampera Ampera - - - Let op: andere ielmoeren noodzakelijk