CATALOGUS van de HOOGST BELANGRIJKE ONLINE VEILING. Salesmanagement werving- en selectiebureau INSEVEN B.V. Stationsstraat EM te Hilversum

Download "CATALOGUS van de HOOGST BELANGRIJKE ONLINE VEILING. Salesmanagement werving- en selectiebureau INSEVEN B.V. Stationsstraat 14-1211 EM te Hilversum"

1 CATALOGUS van de HOOGST BELANGRIJKE ONLINE VEILING wegens FAILLISSEMENT van: Salesmanagement werving- en selectiebureau INSEVEN B.V. Stationsstraat EM te Hilversum START VEILING : 18 juli 2009, 16:00 CET SLUITING VEILING : 23 juli 2009, vanaf 14:00 CET TE HOUDEN IN OPDRACHT VAN DE CURATOR: Mr. M.J. ROEST CROLLIUS van BEKS & BEKS ADVOCATEN HILVERSUM BEZICHTIGING VAN DE GOEDEREN AAN HET BEDRIJF: Stationsstraat 14, 1211 EM te Hilversum (op 1 minuut loopafstand van het centraalstation) op ZATERDAG 18 JULI 2009 van uur tot uur

2 Specifieke Online Veilingvoorwaarden Behorende bij de ONLINE VEILING inzake: Salesman. werving- en selectiebureau "INSEVEN B.V." - Stationsstraat 14 te Hilversum (tevens het bezichtigings- en goederen afhaaladres) De online veiling wordt gehouden door: DE KOK ITEB v.o.f. Leeuwenstraat EW Hilversum Tel: +31 (0) , Fax: +31 (0) Algemene Veiling- en Leveringsvoorwaarden: Op de online veiling zijn de Algemene Online Veiling- en Gebruiksvoorwaarden van toepassing geldende bij de aankoop van roerende zaken, welke m.b.t. de bedrijfsactiva van INSEVEN B.V.. Start-/Bezichtingdatum van de online veiling: ZATERDAG 18 juli 2009 (Bezichtigingtijd: van tot uur) Sluitingsdatum en Sluitingstijd van de online veiling: DONDERDAG 23 JULI 2009 vanaf uur Afhaling van de goederen: De goederen dienen na betaling te worden opgehaald en in zijn geheel verwijderd op DINSDAG 28 JULI 2009 van tot uur Alle apparatuur, meubilair etc. dient zodanig te zijn/worden gedemonteerd dat het transport, zonder enige beschadiging(en) aan het gebouw, via de bestaande openingen kan plaatshebben. Uitloop/Verlenging van de veiling: Mocht er in de laatste vijf minuten voor de sluitingstijd alsnog op een kavel een bod worden uitgebracht, dan wordt de sluitingstijd telkens met vijf minuten verlengd, tot het moment dat er geen biedingen meer worden uitgebracht. Kavelnummers waarop niet is/wordt geboden: Alle kavelnummers (waarop niet een bod is uitgebracht) blijven gedurende 30 minuten openstaan, nadat de laatste gedane biedingen zijn gesloten. Combinatieverkoop van kavelnummers: Alle kavels worden eerst afzonderlijk aangeboden en verkocht. Daarna wordt de gehele combinatie gestart en verkocht. Het startbedrag van de combinatie is het totaalbedrag van de individuele kavels met een verhoging van min. 10%. Mocht op de combinatie niet worden geboden, en dus niet worden verkocht, dan zijn alle individueel gedane biedingen van toepassing. Veilingkosten/Opgeld: De veilingkosten (zijnde opgeld) is 16 % over het hoogste bod. BTW: is 19 % over het hoogste bod met opgeld Betaling van de factuur en Bankdetails: (Voor snelle verwerking factuurnummer en de veilingnaam bij uw betaling vermelden) De betalingen kunnen plaatshebben naar o.a. ABN-AMROBANK : IBAN: NL27 ABNA BIC: ABNANL2A RABOBANK : IBAN: NL04 RABO BIC: RABONL2U ING-BANK : IBAN: NL75 INGB BIC: INGBNL2A (Er kan tevens contant betaald worden op de afhaaldag)

3 Kavelnummer Aantal Omschrijving 1 1 Metalen garderobestandaard met 8 kleerhangers 2 1 Houten sidetable/wandtafeltje met 2 laden 3 1 Stofzuiger SIEMENS, model Super XS Dino, 1800 Watt 4 1 Inklapbaar steekwagentje 5 1 Huishoudtrapje met 2 treden 6 1 Tweewielig boodschappentrolleywagentje 7 1 Inbouwkoelkast PELGRIM, model OKG250/P01, type HPi 1566, (incompleet) 8 1 Koel-/vriescombinatie INDESIT 9 1 Vaatwasautomaat BOSCH, model Electronic 10 1 Magnetronoven WHIRLPOOL, model Vip Koffiezetapparaat BRAVILOR BONAMAT, model Mondo Koffiepadapparaat PHILIPS, model Senseo 13 1 Koffiepadapparaat PHILIPS, model Senseo 14 1 Waterkoker TOMADO 15 1 Tostiapparaat TOMADO 16 1 Partij serviesgoed, glaswerk, thermoskannen, kopjes, schotels, 17 1 L-bureaumeubel met wit kunststoffen werkbladen, totaal 240x80x160 cm., 18 1 Verrijdbaar bureauladenblok 19 1 Verrijdbare gestoffeerde bureaustoel 20 1 L-bureaumeubel met wit kunststoffen werkbladen, totaal 240x80x160 cm., 21 1 Verrijdbaar bureauladenblok 22 1 Verrijdbare gestoffeerde bureaustoel 23 1 L-bureaumeubel met wit kunststoffen werkbladen, totaal 240x80x160 cm., 24 1 Verrijdbaar bureauladenblok 25 1 Verrijdbare gestoffeerde bureaustoel 26 1 L-bureaumeubel met wit kunststoffen werkbladen, totaal 240x80x160 cm., 27 1 Verrijdbaar bureauladenblok 28 1 Verrijdbare gestoffeerde bureaustoel 29 1 L-bureaumeubel met wit kunststoffen werkbladen, totaal 240x80x160 cm., 30 1 Verrijdbaar bureauladenblok 31 1 Verrijdbare gestoffeerde bureaustoel 32 1 L-bureaumeubel met wit kunststoffen werkbladen, totaal 240x80x160 cm., 33 1 Verrijdbaar bureauladenblok 34 1 Verrijdbare gestoffeerde bureaustoel 35 1 L-bureaumeubel met wit kunststoffen werkbladen, totaal 240x80x160 cm., 36 1 Verrijdbaar bureauladenblok 37 1 Verrijdbaar gestoffeerde bureaufauteuil 38 1 L-bureaumeubel met wit kunststoffen werkbladen, totaal 240x80x160 cm., 39 1 Verrijdbaar bureauladenblok 40 1 Verrijdbare gestoffeerde bureaustoel 41 1 L-bureaumeubel met wit kunststoffen werkbladen, totaal 240x80x160 cm., 42 1 Verrijdbaar bureauladenblok 43 1 Verrijdbare gestoffeerde bureaustoel 44 1 L-bureaumeubel met wit kunststoffen werkbladen en chroomstalen onderstel

4 Kavelnummer Aantal Omschrijving 45 1 Verrijdbaar bureauladenblok 46 1 Verrijdbare grijs gestoffeerde bureaufauteuil 47 1 L-bureaumeubel met wit kunststoffen werkbladen en chroomstalen onderstel 48 1 Verrijdbaar bureauladenblok 49 1 Verrijdbare gestoffeerde bureaufauteuil 50 1 L-bureaumeubel met wit kunststoffen werkbladen en chroomstalen onderstel 51 1 Verrijdbaar bureauladenblok 52 1 Ovale vergadertafel met wit kunststoffen blad, 310x150 cm., chroomstalen 53 1 Bureautafel met wit kunststoffen werkblad, 120x60 cm., chroomstalen 54 1 Bureautafel met wit kunststoffen werkblad, 140x140 cm., chroomstalen 55 1 Bureautafel met wit kunststoffen werkblad, 140x140 cm., chroomstalen 56 1 Bureautafel met wit kunststoffen werkblad, 180x90 cm., chroomstalen 57 1 Bureautafel met wit kunststoffen werkblad, 180x90 cm., chroomstalen 58 1 Bureautafel met wit kunststoffen werkblad, 59 1 Bureautafel met wit kunststoffen werkblad, 60 4 Chroomstalen slede-/thonetstoelen, elk met webbing rug- en zitting 61 4 Chroomstalen slede-/thonetstoelen, elk met webbing rug- en zitting 62 4 Chroomstalen slede-/thonetstoelen, elk met webbing rug- en zitting 63 1 Grijs houten printertafeltje, rolbaar 64 1 Mobiel en kantelbaar whiteboard, form. ca. 140x100 cm Driedelige houten kamerschermen, elk met vliesstof bekleding en 1 grijze afschermwand in aluminium lijst 66 1 Hoge tweedeurs stalen roldeurkantoorkast met legbladen- en deels hangmappeninterieur 67 1 Hoge tweedeurs stalen roldeurkantoorkast met legbladen- en deels hangmappeninterieur (rechterdeur zit los, dient geschakelt te worden) 68 1 Hoge tweedeurs stalen kantoorkast met legbladeninterieur 69 1 Glazen vitrinekastje 70 1 Vierwielig metalen printertafeltje 71 1 Vierwielig metalen printertafeltje 72 1 Plantenbak met plantdecoratie, hydrocultuur 73 1 Plantenbak met plantdecoratie, hydrocultuur 74 1 Plantenbak met plantdecoratie, hydrocultuur 75 1 Plantenbak met plantdecoratie, hydrocultuur 76 1 Plantenbak met plantdecoratie, hydrocultuur 77 1 Plantenbak met plantdecoratie, hydrocultuur 78 1 Plantenbak met plantdecoratie, hydrocultuur 79 1 Plantenbak met plantdecoratie, hydrocultuur 80 1 Plantenbak met plantdecoratie, hydrocultuur 81 1 Papiervernietiger FELLOWES, model P-48C 82 1 Tafelventilator REXEL 83 1 Ventilator op statief MISTRAL 84 1 Draagbare televisie PHILIPS, model 14PT1574/00B, 37cm., met 85 1 Draagbare televisie PHILIPS, model 14PT1556/21, 37cm., met 86 1 Metalen garderobestandaard 87 1 Metalen garderobestandaard 88 1 Metalen garderobestandaard 89 1 Vierwielig aluminium printertafeltje 90 1 Assortiment van diverse kantoorbenodigdheden en gereedschappen etc Digitale luchtbevochtiger/-reiniger BONECO, model 2055D 92 1 Verrijdbaar bureauladenblok 93 1 Bruin gestoffeerde tweeenhalfzitsbank 94 1 Bruin gestoffeerde tweezitsbank

5 Kavelnummer Aantal Omschrijving 95 1 Donkergrijs gestoffeerde tweezitsbank met 2 bijpassende kussentjes 96 2 Blauwgrijs gestoffeerde fauteuils 97 1 Glazen salontafel 98 1 Glazen bijzettafeltje 99 1 Digitale hifituner KENWOOD, model T Laptop FUJITSU SIEMENS, model Amilo Pi 1505, Intel T2050 1,6Ghz., 1GB geh., 120GB hd, met adapter, desktopstandaard FELLOWES en Windows XP Home Licentie Computer HP, model Pavilion A6000, type a6240.nl, AMD Athlon 64 X2 Dual core ,3Ghz., 1GB geh., 320GB hd, met 19 Wide LCDmonitor HP, model w1907v, Windows Vista Home Premium Licentie, draadloos toetsenbord en muis "LOGITECH" Computer HP, model Pavilion A6000, type a6240.nl, AMD Athlon 64 X2 Dual core ,3Ghz., 1GB geh., 320GB hd, met 19 Wide LCDmonitor HP, model w1907v, Windows Vista Home Premium Licentie, toetsenbord en muis Computer HP, model Pavilion A6000, type a6240.nl, AMD Athlon 64 X2 Dual core ,3Ghz., 1GB geh., 320GB hd, met 19 Wide LCDmonitor HP, model w1907v, Windows Vista Home Premium Licentie, toetsenbord en muis Computer DELL, model Dimension C521, AMD Athlon Ghz., 1GB geh., 160GB hd, met 20 wide LCD-monitor HP, model w2007v, Windows XP Professional Licentie, toetsenbord en muis Kleurenlaserprinter SAMSUNG, model CLP-300N, USB2.0 en 100Mbit UTP Laserprint-/scan-/faxapparaat LEXMARK, model x Laserprinters HP, model LaserJet 6P Projector/beamer INFOCUS, model IN24+, type W240, met draagtas en afstandbediening Stalen patchkast met glazen deur, afm ca. 70x65x40 cm Patchpanels, elk 24x UTP Ethernetswitch LINKSYS, model SR216, 16-poorts 10/100Mbit UTP Ethernetswitch LINKSYS, model SR216, 16-poorts 10/100Mbit UTP ADSL-modemrouter EMINENT, model EM4206, Annex A Draadloze ADSL-modemrouter ZYXEL, model P-2602HW-D3A, Annex B Laserprinter HP, model LaserJet Laptop "ACER", model Aspire 1300, type ET2S, AMD Athlon XP ,5Ghz., 256MB geh., 20GB hd, desktopstandaard, adapter en Windows Laptops "DELL", model Latitude CPtS en CPx, w.v. 1 met dockingstation, desktopstandaard en adapter Serverstation DELL, Poweredge 2300, met 3x redundant voeding en 3x smartarray-controller Assortiment bekabeling, stekkerdozen en overig aansluitmateriaal etc., alsmede reserve toetsenborden en diversen aan randapparatuur Digitale telefooninstallatie, bestaande uit; 1 ISDN-telefooncentrale SIEMENS, model HiPath 1220 V2.0, met 2x ISDN2, 1 telefoontoestel SIEMENS, model Optipoint 500 Economy, 3 digitale draadloze telefoontoestellen PHILIPS, model SE430, elk met basisstation, 1 telefoontoestel SIEMENS, model Optipoint 500 Entry, 3 digitale draadloze telefoontoestellen SIEMENS, model Gigaset C455, elk met basisstation, 1 digitaal draadloos telefoontoestel PHILIPS, model CD445, met basisstation met ingebouwd antwoordapparaat

6 Algemene Online Veiling- en Gebruiksvoorwaarden van De Kok ITEB Artikel 1 Definities Aanbod Een onderhands aanbod van De Kok ITEB, hetzij uit eigen naam of in opdracht van een derde, tot verkoop van een of meerdere zaken; Bod Een door een gebruiker schriftelijk dan wel via de websites van De Kok ITEB voor een kavel of combinatie van kavels onherroepelijk geboden bedrag, exclusief opgeld en BTW; Combinatie kavel Meerdere kavels die onder een veilingnummer worden aangeboden; Curator Een door de rechtbank aangestelde vereffenaar, die het beheer en de beschikking heeft verkregen over de tot een faillissementsboedel behorende activa en De Kok ITEB opdracht heeft gegeven om zaken namens hem/haar te verkopen; De Kok ITEB Handelsnaam van de vennootschap onder firma De Kok ITEB, gevestigd te Hilversum en kantoorhoudende aan de Leeuwenstraat 78, 1211 EW te Hilversum, alsmede de aan haar gelieerde (rechts-)personen; Derde Degene die, anders dan de Curator opdracht heeft gegeven aan De Kok ITEB om zaken namens hem/haar te verkopen; Gebruiker De meerderjarige, handelingsbekwame en beschikkingsbevoegde natuurlijke persoon of rechtspersoon die zich op de websites heeft geregistreerd met het doel deel te nemen aan een veiling, een bieding uit de brengen of een aanbod van De Kok ITEB heeft gehad; Gebruikersovereenkomst De overeenkomst tussen gebruiker en De Kok ITEB die door registratie op de websites tot stand is gekomen en gebruiker het recht geeft een bod uit te brengen op een of meerdere kavels, die aangeboden worden op de websites; Kavel Een of een aantal zaken die gezamenlijk, al dan niet onder een veilingnummer via de websites wordt aangeboden en geveild; Koopovereenkomst Een koopovereenkomst tussen gebruiker enerzijds en verkoper anderzijds als dan niet via een veiling tot stand gekomen; Koopsom Het door de gebruiker voor een of meerdere zaken uitgebrachte bod, vermeerderd met de daarover verschuldigde BTW. In het geval van een veiling, het bedrag van het hoogste bod, zulks vermeerderd met het opgeld en de verschuldigde BTW. Koper De gebruiker van wie het bod is aanvaard en aan wie de kavel is toegewezen; Opgeld/Veilingkosten 16% van het bod (of zoveel meer of minder als De Kok ITEB voorafgaand aan de veiling kenbaar maakt) als opgeld voor De Kok ITEB (vermeerderd met de verschuldigde BTW); Persoonsgegevens De door gebruiker verstrekte gegevens die tot zijn of haar persoon of rechtspersoon herleidbaar zijn, waaronder (bedrijfs-)naam, (vestigings-)adres, woonplaats en adres; Registratie

7 De aanmelding van gebruiker op de websites door middel van het volledig invullen van het op de websites aanwezige registratieformulier en het bevestigen door middel van een bericht, waarna het mogelijk is een bod te doen; Toewijzing De uitdrukkelijke verklaring van De Kok ITEB aan de gebruiker houdende de mededeling dat de gekochte zaken tegen betaling van de koopsom definitief aan hem of haar is toegewezen. Toewijzing kan plaatsvinden door toezending van een (pro forma- of concept-) factuur. Veiling De door De Kok ITEB georganiseerde openbare verkopingen van een of meerdere kavels, al dan niet via de websites en al dan niet in het kader van een executoriale verkoop; Verkoper De natuurlijke of rechtspersoon die De Kok ITEB opdracht heeft gegeven tot het in naam van en voor rekening van verkoper, als dan niet als Curator, verkopen of veilen van een of meerdere zaken. Indien uit enig document, waaronder advertenties, aankondigingen, pro forma- en facturen blijkt dat de verkoop of veiling in opdracht van een derde plaatsvindt, wordt De Kok ITEB geacht de verkoop of veiling namens de verkoper te doen, tenzij schriftelijk en nadrukkelijk anders rondom de verkoop of veiling in de koopovereenkomst en/of schriftelijke berichtgeving is bepaald; Voorwaarden Deze algemene veiling- en gebruiksvoorwaarden Websites De websites en die onder de naam dekokveilingen in stand worden gehouden door de vennootschap onder firma De Kok ITEB, gevestigd te Hilversum en ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder nummer ; Zaken Een of meerdere roerende goederen in een kavel; Artikel 2 Toepasselijkheid 2.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle onderdelen van de relatie tussen De Kok ITEB en de koper waaronder die betreffende koop, verkoop, bemiddeling, waardering, beoordeling, taxaties, catalogisering, bewaring. Onder koper wordt mede de gebruiker verstaan die deelneemt aan de veiling. 2.2 Afwijking van deze algemene voorwaarden is alleen mogelijk indien en voor zover expliciet schriftelijk door De Kok ITEB aanvaard. 2.3 De toepasselijkheid van de algemene voorwaarden wordt aan de veilingbezoekers kenbaar gemaakt door publicatie in de catalogus voorafgaande aan de veiling en/of mededeling voorafgaand aan de veiling. Een ieder die aan een veiling deelneemt geeft daardoor te kennen de toepasselijkheid van deze voorwaarden te aanvaarden. 2.4 Bij een tussentijdse wijziging van deze voorwaarden zal de gewijzigde versie van deze voorwaarden deel uit maken van elke na het moment van inwerkingtreding van de wijziging te organiseren en georganiseerde veiling en/of overeenkomst. 2.5 Op deze voorwaarden is uitsluitend Nederlands recht van toepassing. 2.6 Alle geschillen ter zake van, voortvloeiende uit of verbandhoudende met een tussen De Kok ITEB en de gebruiker gesloten koopovereenkomst, de totstandkoming van een koopovereenkomst of deze voorwaarden worden uitsluitend ter beslechting voorgelegd aan de bevoegde rechter te Amsterdam, behoudens het recht van De Kok ITEB om het geschil aanhangig te maken bij de bevoegde rechter in het arrondissement van de gebruiker. Artikel 3 Overeenkomst 3.1 De overeenkomst komt tot stand op het moment van toewijzing na een veiling. 3.2 De gebruiker is ervan op de hoogte dat de goederen die door De Kok ITEB ter verkoop worden aangeboden aan de in de overeenkomst vermelde verkoper in eigendom toebehoren. De Kok ITEB handelt slechts als bemiddelaar in de zin van artikel 7:425 BW indien voor zover in de overeenkomst niet De Kok ITEB, maar een derde als verkoper optreedt. Op het moment dat De Kok ITEB in naam van en voor rekening van een derde handelt komt er geen overeenkomst tussen De Kok ITEB en gebruiker tot stand. Hier is ondermeer sprake van indien in de aankondiging voor de veiling, in de catalogus en/of andere schriftelijke uitingen vanuit De Kok ITEB is aangegeven dat de veiling of verkoop in opdracht van een derde plaatsvindt. Deze voorwaarden zijn, ongeacht wie als verkoper optreedt, van toepassing. 3.3 In het geval van een veiling is De Kok ITEB gerechtigd, zonder opgave van redenen, biedingen niet te accepteren. Indien nadrukkelijk is aangegeven dat schriftelijke biedingen worden geaccepteerd, dienen

8 deze te worden gedaan middels een daarvoor bestemd en ingevuld en door de gebruiker ondertekend formulier. De gebruiker is gebonden aan een bod, die als onherroepelijk en onvoorwaardelijk geldt. De Kok ITEB, noch haar medewerkers, noch de verkoper en/of opdrachtgever van De Kok ITEB zijn op enigerlei wijze aansprakelijk voor schade die bij of in verband met een bod wordt veroorzaakt, tenzij de schade is veroorzaakt door opzet of grove schuld van De Kok ITEB, de verkoper of opdrachtgever, dan wel de door hen ingeschakelde hulppersonen. 3.4 De Kok ITEB en de verkoper zijn gerechtigd deel te nemen aan de veiling en biedingen uit te brengen op de door de verkoper ter veiling aangeboden kavels. De Kok ITEB is gerechtigd biedingen namens derden uit te brengen. 3.5 Elk bod geldt als onherroepelijk en onvoorwaardelijk. Iedere gebruiker die een bod uitbrengt wordt geacht voor zichzelf te bieden en is persoonlijk aansprakelijk voor de uit zijn of haar bod voortvloeiende verplichtingen. 3.6 De Kok ITEB bepaalt of bij het uitbrengen van een bod een zodanige vergissing is gemaakt dat de gebruiker die het bod heeft uitgebracht niet aan zijn of haar verplichtingen zal worden gehouden. Gebruikers kunnen aan de beslissing van De Kok ITEB in deze geen enkel recht ontlenen. 3.7 De gebruiker die het hoogste bod uitbrengt, wordt na toewijzing als koper aangemerkt. Bij verschil van mening tussen gebruikers beslist De Kok ITEB bij wijze van bindend advies wie geacht moet worden het hoogste bod te hebben uitgebracht, zonder dat gebruikers aan het advies enigerlei recht kunnen ontlenen. 3.8 De op een na hoogste bieder is verplicht zijn of haar bod tot en met de dag dat de goederen opgehaald dan wel geleverd kunnen worden gestand te doen voor het geval het hoogste bod ongeldig wordt verklaard of niet gestand wordt gedaan, bijvoorbeeld omdat de hoogste bieder zijn of haar verplichtingen niet of niet volledig nakomt, of omdat de overeenkomst met de hoogste bieder om een andere reden niet tot stand komt. 3.9 De koop komt tot stand bij definitieve toewijzing. Van definitieve toewijzing is sprake wanneer De Kok ITEB het bod van de gebruiker heeft geaccepteerd Alle goederen worden voetstoots verkocht en in de toestand waarin zij zich op het moment van aanbod en toewijzing bevinden. Artikel 4 Overeenkomst buiten veiling 4.1 De door De Kok ITEB uitgegeven offertes en/of aanbiedingen zijn geheel vrijblijvend en in het geval van een executoriale verkoop van de aangeboden goederen geheel onder voorbehoud van goedkeuring van de Rechter Commissaris. 4.2 Vermelde prijzen in offertes en aanbiedingen van De Kok ITEB zijn exclusief verschuldigde BTW, rechten en kosten, inklaringskosten, import- en exportheffingen en andere heffingen/kosten, tenzij nadrukkelijk anders is aangegeven. 4.3 Buiten een veiling komt de overeenkomst tot stand enkel op het moment dat de aanbieding door De Kok ITEB namens de verkoper wordt aanvaard. 4.4 De gebruiker is ervan op de hoogte dat de goederen die door De Kok ITEB in een offerte of aanbieding ter verkoop worden aangeboden aan de in de overeenkomst vermelde verkoper in eigendom toebehoren. De Kok ITEB handelt slechts als bemiddelaar in de zin van artikel 7:425 BW indien voor zover in de overeenkomst niet De Kok ITEB, maar een derde als verkoper optreedt. Deze voorwaarden zijn, ongeacht wie als verkoper optreedt, van toepassing. Artikel 5 Deelname aan een veiling 5.1 De gebruiker dient zich voor aanvang van de veiling te registreren middels het registratieformulier op de websites en zich op eerste verzoek zich op rechtswege wijze te legitimeren, waarvan bij gebreke hij of zij niet gerechtigd is deel te nemen aan de veiling. Door registratie geeft gebruiker De Kok ITEB uitdrukkelijk toestemming zijn of haar persoonsgegevens te gebruiken en op te nemen in een database voor de doeleinden met betrekking tot de websites. 5.2 De gebruiker is verplicht er voor zorg te dragen dat de door hem of haar op het registratieformulier alle gegevens correct en naar waarheid worden ingevuld en garandeert de juistheid, volledigheid van de door hem of haar verstrekte gegevens. Van eventuele wijzigingen in deze gegevens na volledige registratie dient de gebruiker deze uitsluitend schriftelijk de Kok ITEB hiervan op de hoogte te stellen. 5.3 Gebruikers dienen op eerste verzoek en naar genoegen van De Kok ITEB aan te tonen dat zij kredietwaardig zijn, bij gebreke daarvan kan De Kok ITEB hen de deelname aan een veiling ontzeggen. De gebruiker kan hier in geen geval rechten aan ontlenen. Artikel 6 Informatie-/Onderzoeksplicht 6.1 Omschrijvingen in de catalogus en alle schriftelijke of mondelinge inlichtingen worden door De Kok ITEB en zijn personeel naar beste weten verstrekt. 6.2 De gebruiker dient vóór de koop de staat en de beschrijving van een voorwerp in de catalogus of kavellijst ten eigen genoegen nauwkeurig en deskundig te (laten) inspecteren en een eigen oordeel te vormen over de mate waarin het voorwerp overeenkomt met de beschrijving ervan en de gebruiker dient waar redelijkerwijs nodig of gewenst onafhankelijk advies van deskundigen in te roepen, terwijl de

9 gebruiker niet op illustraties in de catalogus dient af te gaan. Indien in de catalogus bepaalde gebreken of onvolkomenheden zijn vermeld, beoogt dat een indicatie te zijn die niet uitputtend is en waaraan de gebruiker geen rechten kan ontlenen. 6.3 De Kok ITEB kan niet aansprakelijk gehouden worden voor de juistheid van de beschrijving in de catalogus of op andere wijze kenbaar gemaakt, een en ander met uitzondering van edele metalen. De Kok ITEB aanvaardt alleen aansprakelijkheid voor onjuiste omschrijvingen voor zover voorzien in artikel 8 van deze voorwaarden. Artikel 7 Verplichtingen koper 7.1 De rechten en plichten uit hoofde van de koopovereenkomst en deze algemene voorwaarden komen uitsluitend toe aan de koper en kunnen door deze niet aan derden worden overgedragen. Artikel 8 Betaling/Eigendomsoverdracht 8.1 De betaling door de koper van de koopsom in euro verhoogd met veilingkosten, andere kosten en eventuele BTW, een en ander als door De Kok ITEB vast te stellen, moet voor de aflevering van de gekochte voorwerpen plaatsvinden en binnen de door De Kok ITEB te stellen termijn, zonder dat korting of verrekening is toegestaan, een en ander tenzij anders is overeengekomen. 8.2 Een beroep op de zogenaamde margeregeling kan uitsluitend worden gedaan indien vooraf aan de veiling aan alle ter zake geldende voorschriften is voldaan onder andere met betrekking tot de inkoopverklaring. Zulks ter uitsluitende beoordeling van De Kok ITEB. 8.3 De eigendom van de goederen gaat niet eerder over dan na volledige betaling van de koopsom en in geval van niet-tijdige betaling niet eerder dan na volledige betaling van de koopsom inclusief de in artikel 9 genoemde kosten. Artikel 9 Niet-tijdige betaling 9.1 Bij niet-tijdige betaling zal de Kok ITEB aan de koper rente in rekening mogen brengen gelijk aan de wettelijke rente verhoogd met 3% dan wel naar keuze van De Kok ITEB 1% per maand, te rekenen vanaf de datum waarop betalingstermijn is verstreken. Tevens komen alle gerechtelijke en buitengerechtelijke kosten voor de rekening van de nalatige koper, welke kosten worden begroot op 15% van de koopsom vermeerderd met de veilingkosten met een minimum van 250 ( zegge: twee honderd vijftig euro), onverminderd het recht om de werkelijke kosten te verhalen. 9.2 De Kok ITEB heeft tevens het recht om, indien de koper de betalingstermijn overschrijdt en daardoor van rechtswege in verzuim is, de koopovereenkomst schriftelijk te ontbinden. Eventuele gedeeltelijke betalingen vervallen in geval van ontbinding bij wijze van vergoeding van schade aan De Kok ITEB die tevens het recht heeft de volledige schade, zoals een verminderde opbrengst, en kosten op de koper te verhalen en het geveilde onmiddellijk of later te herveilen of uit hand te verkopen. De nalatige koper kan geen aanspraak maken op een eventuele meeropbrengst. Artikel 10 Afhaaltermijn 10.1 De koper is verplicht de gekochte voorwerpen tot zich te nemen en af te (laten) halen binnen de door De Kok ITEB aan te geven termijn. Behoudens het recht van De Kok ITEB een kortere of langere termijn aan te geven geldt als uiterlijke ophaaltermijn, een termijn van vijf werkdagen na de laatste veilingdag Bij nalatigheid van de koper het gekochte af te nemen en op te (laten) halen binnen de gestelde termijn is de koper van rechtswege in verzuim en is het gestelde in artikel 9 van overeenkomstige toepassing. Tevens heeft De Kok ITEB het recht het gekochte voor rekening en risico van de koper in opslag te geven, waarbij vervoerskosten en het daaraan verbonden risico eveneens ten laste van de koper komen. Artikel 11 Aansprakelijkheid De Kok ITEB 11.1 De Kok ITEB is nimmer aansprakelijk voor schade ontstaan aan de goederen en al wat daarvan deel uitmaakt In geen geval is De Kok ITEB aansprakelijk voor bedrijf-, gevolg-, vermogens-, en of indirecte schade De Kok ITEB is nimmer aansprakelijk voor enig ongeval of enige vorm van schade iemand overkomen in of nabij de gebouwen of terreinen waar gelegenheid is tot inbreng, opslag of bezichtiging, waar de veiling plaats heeft of waar de verkochte goederen worden afgehaald, behoudens het geval dat de schade is veroorzaakt door opzet of bewuste roekeloosheid van de veilinghouder en/of door hem ingeschakelde hulppersonen of personeelsleden en/of behoudens voor zover door een verzekering van De Kok ITEB gedekt Het betreden van de gebouwen of terreinen geschiedt op eigen risico. Artikel 12 Foto s en Illustraties 12.1 De Kok ITEB is gerechtigd alle ter verkoop aangeboden voorwerpen te fotograferen, te illustreren of anderszins in beeld te brengen en af te (doen) beelden op welke wijze dan ook, zowel voor, tijdens als na de veiling, rekeninghoudende met geldende wettelijke bepalingen. De Kok ITEB behoudt het auteursrecht op al deze afbeeldingen.

A. Definities. B. Algemene bepalingen

A. Definities. B. Algemene bepalingen ALGEMENE VOORWAARDEN VOOR REGISTERMAKELAARS EN REGISTERTAXATEURS IN ROERENDE ZAKEN, LEDEN VAN DE FEDERATIE VAN TAXATEURS, MAKELAARS EN VEILINGHOUDERS IN ROERENDE ZAKEN, WELKE VOORWAARDEN ZIJN GEDEPONEERD

Catalogus Verkoop bij inschrijving. Winkelinventaris

ALGEMENE VEILINGVOORWAARDEN VOOR CONSUMENTEN

ALGEMENE VEILINGVOORWAARDEN VOOR CONSUMENTEN ALGEMENE VEILINGVOORWAARDEN VOOR CONSUMENTEN van de besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid BVA Auctions B.V., gevestigd te Amersfoort (KvK nummer 32118690) en van de aan haar gelieerde (rechts-)personen,

ALGEMENE LEVERINGS- EN BETALINGSVOORWAARDEN VERSIE 1.0 MEI 2015

ALGEMENE LEVERINGS- EN BETALINGSVOORWAARDEN VERSIE 1.0 MEI 2015 ALGEMENE LEVERINGS- EN BETALINGSVOORWAARDEN VERSIE 1.0 MEI 2015 1. Definities 1.1. LeadsTown: LeadsTown is een handelsnaam van BME International. BME International: BME International B.V. i.o. is een besloten

4. schriftelijk $% &#% ' #(

4. schriftelijk $% &#% ' #( 1. koper De partij vermeld in de overeenkomst als zijnde de koper en/of opdrachtgever, alsmede alle voor haar werkzame en door haar, zowel direct als indirect, ingeschakelde personen, alsmede de entiteiten

ALGEMENE VOORWAARDEN. Brochure 260344

ALGEMENE VOORWAARDEN. Brochure 260344 ALGEMENE VOORWAARDEN Brochure 260344 ALGEMENE VOORWAARDEN van BRAMMER NEDERLAND B.V., gevestigd te Haarlem Artikel 1 1.1 Deze algemene voorwaarden maken deel uit van elke door Brammer Nederland B.V. te

De onderstaande Algemene Voorwaarden zijn van toepassing op alle door Fruit in Bedrijf afgesloten verkoop- en leverovereenkomsten.

De onderstaande Algemene Voorwaarden zijn van toepassing op alle door Fruit in Bedrijf afgesloten verkoop- en leverovereenkomsten. ALGEMENE VOORWAARDEN De onderstaande Algemene Voorwaarden zijn van toepassing op alle door Fruit in Bedrijf afgesloten verkoop- en leverovereenkomsten. De complete algemene voorwaarden: Artikel 1 - Algemeen

Algemene voorwaarden voor opleidingen en trainingen van Instituut Mentoris

Algemene voorwaarden voor opleidingen en trainingen van Instituut Mentoris voor vakdocentschap in het beroepsonderwijs Algemene voorwaarden voor opleidingen en trainingen van Instituut Mentoris Artikel 1: Toepasselijkheid Deze Algemene Voorwaarden zijn van toepassing op alle

VEILINGVOORWAARDEN VEULENVEILING 2015

Algemene voorwaarden TU Delft

Algemene voorwaarden TU Delft Algemene voorwaarden TU Delft ALGEMENE VOORWAARDEN VOOR HET UITVOEREN VAN OPDRACHTEN DOOR DE TECHNISCHE UNIVERSITEIT DELFT Artikel 1: Begripsomschrijving In deze algemene voorwaarden voor opdrachten, verstrekt

1.1 Website: een samenhangend geheel van digitale internetpagina's inclusief eventuele bijbehorende digitale afbeeldingen, scripts en databases.

1.1 Website: een samenhangend geheel van digitale internetpagina's inclusief eventuele bijbehorende digitale afbeeldingen, scripts en databases. Algemene Voorwaarden Artikel 1 Definities 1.1 Website: een samenhangend geheel van digitale internetpagina's inclusief eventuele bijbehorende digitale afbeeldingen, scripts en databases. 1.2 Content Management

A l g e m e n e v o o r w a a r d e v a n K O E K & E I

A l g e m e n e v o o r w a a r d e v a n K O E K & E I Artikel 1 algemeen 1.1. In deze voorwaarden wordt onder Koek & Ei verstaan: mw. Y. Singer, handelende onder de naam Ambachtelijke bakkerij Koek en Ei, ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder dossiernummer

Algemene Voorwaarden van Hundscheid Advocaten

Algemene Voorwaarden van Hundscheid Advocaten Algemene Voorwaarden van Hundscheid Advocaten De algemene voorwaarden van Hundscheid Advocaten zijn van toepassing op alle met Hundscheid Advocaten te sluiten en gesloten overeenkomsten en op alle rechtsbetrekkingen

Algemene Veilingvoorwaarden Definities In deze algemene veilingvoorwaarden wordt verstaan onder: a. Afname: het moment waarop de toegewezen Kavel(s)

Algemene Veilingvoorwaarden Definities In deze algemene veilingvoorwaarden wordt verstaan onder: a. Afname: het moment waarop de toegewezen Kavel(s) Algemene Veilingvoorwaarden Definities In deze algemene veilingvoorwaarden wordt verstaan onder: a. Afname: het moment waarop de toegewezen Kavel(s) aan Koper worden afgegeven. b. Bieder: degene die zich

Algemene voorwaarden New Media Online BV

Algemene voorwaarden New Media Online BV Algemene voorwaarden New Media Online BV Artikel 1 Definities In deze Algemene Voorwaarden worden de volgende definities gehanteerd, zowel in enkelvoud als meervoud. 1.1 Algemene Voorwaarden: de onderhavige

Algemene Voorwaarden

Algemene Voorwaarden Algemene Voorwaarden Artikel 1 Definities 1. In dit document wordt verstaan onder: A. Algemene Toernooivoorwaarden of Algemene Voorwaarden : het bepaalde in dit document. B. Deelnemer ; persoon die met

2.3 Algemene voorwaarden van de opdrachtgever of derden zijn voor Onlinepoort niet bindend en niet van toepassing.

2.3 Algemene voorwaarden van de opdrachtgever of derden zijn voor Onlinepoort niet bindend en niet van toepassing. Artikel 1. Definities 1.1 Opdrachtgever is de natuurlijke of rechtspersoon met wie de overeenkomst tot levering van producten en diensten van Onlinepoort wordt gesloten. 1.2 Producten en diensten van Onlinepoort

Aldus opgesteld te Eindhoven op 6 aug 2015.

Aldus opgesteld te Eindhoven op 6 aug 2015. Algemene voorwaarden Artikel 1: Definities a. Opdrachtgever: elke natuurlijke- of rechtspersoon die aan Michaela Communicatie een opdracht verstrekt of een overeenkomst met Michaela Communicatie aangaat.

VEILINGVOORWAARDEN LIMBURGSE VEULENVEILING 2016

VEILINGVOORWAARDEN LIMBURGSE VEULENVEILING 2016 VEILINGVOORWAARDEN LIMBURGSE VEULENVEILING 2016 1. ALGEMEEN 1.1 Hendrix Events BV [zaakdoende onder de naam Limburgse Veulenveiling] (hierna zowel afzonderlijk als gezamenlijk te noemen: LVV), organiseert

Info@megasnel.nl 036 52 98 447 Verfmolenstraat 4, 1333 AV Almere ALGEMENE VOORWAARDEN

Info@megasnel.nl 036 52 98 447 Verfmolenstraat 4, 1333 AV Almere ALGEMENE VOORWAARDEN Info@megasnel.nl 036 52 98 447, ALGEMENE VOORWAARDEN Algemene Voorwaarden Artikel 1 Toepasselijkheid 1.1 Op alle offertes en leveringen van MegaSnel zijn deze algemene leverings- en betalingsvoorwaarden

- Onder opdrachtgever wordt verstaan de partij die de opdracht voor de werkzaamheden heeft verstrekt.

- Onder opdrachtgever wordt verstaan de partij die de opdracht voor de werkzaamheden heeft verstrekt. Artikel 1: Definities - Onder opdrachtgever wordt verstaan de partij die de opdracht voor de werkzaamheden heeft verstrekt. - Onder opdrachtnemer wordt, tenzij anders vermeld, verstaan: burojohanna.nl.

ALGEMENE VOORWAARDEN KKamsterdam

ALGEMENE VOORWAARDEN KKamsterdam ALGEMENE VOORWAARDEN KKamsterdam Toepasselijkheid 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op en maken onlosmakelijk deel uit van iedere aanbieding, offerte en overeenkomst die betrekking heeft

ALGEMENE VOORWAARDEN CODE BLAUW

ALGEMENE VOORWAARDEN CODE BLAUW ALGEMENE VOORWAARDEN CODE BLAUW Dit zijn de algemene Voorwaarden (zoals hieronder gedefinieerd) van de vennootschap onder firma Code Blauw, kantoorhoudende te (3772 MP) Barneveld, aan Anthonie Fokkerstraat

Door een opdracht te verstrekken aan P.F. Kamstra Recycling B.V. gaat de opdrachtgever akkoord met de algemene voorwaarden.

Door een opdracht te verstrekken aan P.F. Kamstra Recycling B.V. gaat de opdrachtgever akkoord met de algemene voorwaarden. Algemene voorwaarden P.F. Kamstra Recycling B.V. Artikel 1. Verbindendheid Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle aangegane overeenkomsten met en uitgevoerde werkzaamheden door P.F. Kamstra

ALGEMENE VOORWAARDEN AGILE MARKETING AGENCY. 1. Definities/begripsbepalingen. Agile Marketing Agency: Agile Marketing Agency B.V.,

ALGEMENE VOORWAARDEN AGILE MARKETING AGENCY. 1. Definities/begripsbepalingen. Agile Marketing Agency: Agile Marketing Agency B.V., ALGEMENE VOORWAARDEN AGILE MARKETING AGENCY 1. Definities/begripsbepalingen Agile Marketing Agency: Agile Marketing Agency B.V., Klant: Elk natuurlijk of rechtspersoon aan wie Agile Marketing Agency een

ALGEMENE VEILINGVOORWAARDEN SHETLAND PONY SELECT SALE

Algemene Voorwaarden Kunstdeco. Artikel 1. Definities (niet uitputtend)

Algemene Voorwaarden Kunstdeco. Artikel 1. Definities (niet uitputtend) Algemene Voorwaarden Kunstdeco Artikel 1 Definities (niet uitputtend) De klant, opdrachtgever, koper, hierna te noemen wederpartij: Een natuurlijk persoon van 18 jaar of ouder of een rechtspersoon met

Algemene in en verkoopvoorwaarden Angstelgoud. Artikel 1 Definities

Algemene in en verkoopvoorwaarden Angstelgoud. Artikel 1 Definities Algemene in en verkoopvoorwaarden Angstelgoud Artikel 1 Definities 1. Koper, de partij vermeld in de overeenkomst als zijnde de koper en/of opdrachtgever, alsmede alle voor haar werkzame en door haar,

CUMLINGUA ALGEMENE VOORWAARDEN VERTAAL-, SCHRIJF en CORRECTIEDIENSTEN

CUMLINGUA ALGEMENE VOORWAARDEN VERTAAL-, SCHRIJF en CORRECTIEDIENSTEN CUMLINGUA ALGEMENE VOORWAARDEN VERTAAL-, SCHRIJF en CORRECTIEDIENSTEN Artikel 1 - Toepasselijkheid van de voorwaarden 1.1 Deze voorwaarden gelden voor iedere aanbieding en iedere overeenkomst tussen Cumlingua

credo.algemene leveringsvoorwaarden

credo.algemene leveringsvoorwaarden credo.algemene leveringsvoorwaarden Eindhoven 2012 art. 1. DEFINITIES In deze algemene leveringsvoorwaarden wordt verstaan onder: a. Opdrachtgever: de natuurlijke of rechtspersoon die credo.creatie opdracht

Artikel 3 Inhoud overeenkomst Artikel 4 Gebruik webportal

Artikel 3 Inhoud overeenkomst Artikel 4 Gebruik webportal Artikel 1 Algemene bepalingen 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op en vormen een onverbrekelijk geheel met alle offertes als door MKB Flex Personeel B.V. ( MKB Flex Personeel ) uitgebracht,

Algemene voorwaarden BudgetNL te Amersfoort ALGEMEEN. Artikel 1.

Algemene voorwaarden BudgetNL te Amersfoort ALGEMEEN. Artikel 1. Algemene voorwaarden BudgetNL te Amersfoort ALGEMEEN Artikel 1. Definities: 1. Opdrachtnemer: BudgetNL te Amersfoort ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder nummer: 58925392 2. Opdrachtgever: Natuurlijke

1. In deze algemene verkoopvoorwaarden wordt verstaan onder:

1. In deze algemene verkoopvoorwaarden wordt verstaan onder: ALGEMENE VERKOOPVOORWAARDEN MAMMOET GROEP JUNI 2006 1. DEFINITIES EN TOEPASSELIJKHEID 1. In deze algemene verkoopvoorwaarden wordt verstaan onder: a. Mammoet Groep": de groep van vennootschappen, gevestigd

Algemene Leveringsvoorwaarden

Algemene Leveringsvoorwaarden Algemene Leveringsvoorwaarden Algemene leveringsvoorwaarden Deze algemene voorwaarden worden gehanteerd door Skyline Hypotheken BV, gevestigd te Ridderkerk aan de Zadelmakerstraat 59 2984CC, hierna te

Aanvullende Veilingvoorwaarden AtWorX Media Group BV versie mei 2012

Aanvullende Veilingvoorwaarden AtWorX Media Group BV versie mei 2012 Aanvullende Veilingvoorwaarden op de Algemene Voorwaarden van de besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid AtWorX Media Group BV, gevestigd te Albrandswaard (Kamer van Koophandel te Rotterdam

Algemene Leveringsvoorwaarden

Algemene Leveringsvoorwaarden Algemene Leveringsvoorwaarden Deze algemene voorwaarden worden gehanteerd door MeMo Verzekeringen bv, MeMo Advies bv en MeMo Direct, gevestigd te Almere aan de Transistorweg 91-37, 1322 CL, hierna te noemen:

Kiki koning. 2. De toepasselijkheid van eventuele inkoop- of andere voorwaarden van de opdrachtgever wordt uitdrukkelijk van de hand gewezen.

Kiki koning. 2. De toepasselijkheid van eventuele inkoop- of andere voorwaarden van de opdrachtgever wordt uitdrukkelijk van de hand gewezen. Algemene voorwaarden Tekstbureau Kiki Koning Artikel 1. Algemeen 1. Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle aanbiedingen, offertes en overeenkomsten tussen Tekstbureau Kiki Koning en haar

Algemene voorwaarden FranklinCovey (F&U Nederland B.V.) bij de uitvoering van opdrachten op maat

Algemene voorwaarden FranklinCovey (F&U Nederland B.V.) bij de uitvoering van opdrachten op maat Algemene voorwaarden FranklinCovey (F&U Nederland B.V.) bij de uitvoering van opdrachten op maat Artikel 1: Toepasselijkheid 1.1 Deze Algemene Voorwaarden zijn van toepassing op alle aanbiedingen en overeenkomsten

2.1 Alle aanbiedingen van MF-Budgetcoaching zijn vrijblijvend, tenzij nadrukkelijk schriftelijk anders is vermeld.

2.1 Alle aanbiedingen van MF-Budgetcoaching zijn vrijblijvend, tenzij nadrukkelijk schriftelijk anders is vermeld. Algemene Voorwaarden MF-Budgetcoaching Artikel 1 Toepassingsgebied 1.1 Deze algemene leveringsvoorwaarden zijn van toepassing op iedere aanbieding, offerte en overeenkomst waarbij MF-Budgetcoaching deze

Algemene leveringsvoorwaarden van Utrecht Promotions.

Algemene leveringsvoorwaarden van Utrecht Promotions. Algemene leveringsvoorwaarden van Utrecht Promotions. 1. Algemeen 1.1 Op alle aanbiedingen, bestellingen en overeenkomsten bij Utrecht-Promotions zijn bij uitsluiting van eventuele andere voorwaarden deze

Algemene voorwaarden

Algemene voorwaarden Algemene voorwaarden Artikel 1: Definities In deze algemene voorwaarden worden de hiernavolgende termen in de navolgende betekenis gebruikt, tenzij uitdrukkelijk anders is aangegeven: NVG: de Nederlandse

Veilingcatalogus Faillissement Qbengo BV

Veilingcatalogus Faillissement Qbengo BV Veilingcatalogus Faillissement Qbengo BV Kijkdag: Woensdag 21 januari 2015 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 22 januari 2015 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

Artikel 1 Definities In deze Algemene Voorwaarden worden de volgende definities gehanteerd, zowel in enkelvoud als meervoud.

Artikel 1 Definities In deze Algemene Voorwaarden worden de volgende definities gehanteerd, zowel in enkelvoud als meervoud. Algemene Leveringsvoorwaarden EXT Internet Consultancy VOF Artikel 1 Definities In deze Algemene Voorwaarden worden de volgende definities gehanteerd, zowel in enkelvoud als meervoud. 1.1 Algemene Voorwaarden

ALGEMENE VERKOOP- LEVERINGSVOORWAARDEN

ALGEMENE VERKOOP- LEVERINGSVOORWAARDEN ALGEMENE VERKOOP- LEVERINGSVOORWAARDEN Artikel 1. Algemeen 1.1. In deze algemene voorwaarden wordt verstaan onder: BEDU : de afnemer: de overeenkomst: het geleverde: de besloten vennootschap BEDU POMPEN

Qloods: de gebruiker van de onderhavige voorwaarden en alle aan Qloods op enigerlei wijze verbonden ondernemingen en organisaties.

Qloods: de gebruiker van de onderhavige voorwaarden en alle aan Qloods op enigerlei wijze verbonden ondernemingen en organisaties. ALGEMENE VOORWAARDEN Qloods Artikel 1: begripsomschrijving Qloods: koper: de gebruiker van de onderhavige voorwaarden en alle aan Qloods op enigerlei wijze verbonden ondernemingen en organisaties. de wederpartij

Designer Kollektiv Leveringsvoorwaarden / Algemene voorwaarden

Designer Kollektiv Leveringsvoorwaarden / Algemene voorwaarden Designer Kollektiv Leveringsvoorwaarden / Algemene voorwaarden 1 Algemeen / Definities 1.1. Onder Designer Kollektiv wordt in deze algemene voorwaarden verstaan de VOF Designer Kollektiv gevestigd te Hilversum.

2.1 Alle aanbiedingen van BudgetCoach de Eilanden zijn vrijblijvend, tenzij nadrukkelijk schriftelijk anders is vermeld.

2.1 Alle aanbiedingen van BudgetCoach de Eilanden zijn vrijblijvend, tenzij nadrukkelijk schriftelijk anders is vermeld. Algemene Voorwaarden Algemene Voorwaarden BudgetCoach de Eilanden Artikel 1 Toepassingsgebied 1.1 Deze algemene leveringsvoorwaarden zijn van toepassing op iedere aanbieding, offerte en overeenkomst waarbij

Algemene voorwaarden TWISTED

Algemene voorwaarden TWISTED Algemene voorwaarden TWISTED Definities TWISTED is een eenmanszaak van Lia de Grijs- Roelofs. Het bedrijf is gevestigd te Koolwijk bij Oss, Berghemseweg 19 5373KG Koolwijk Geregistreerd bij Kamer van Koophandel

In deze voorwaarden wordt onder de volgende, met een beginhoofdletter vermelde begrippen, verstaan:

In deze voorwaarden wordt onder de volgende, met een beginhoofdletter vermelde begrippen, verstaan: Algemene Voorwaarden OVERDENKWERK OVERDENKWERK KvK-nummer: 63067404 BTW-nummer: NL138409961B02 IBAN: NL53RABO0396609597 Artikel 1: Begripsbepalingen In deze voorwaarden wordt onder de volgende, met een

2.2. Aan 3Assurantiën verstrekte opdrachten leiden uitsluitend tot inspanningsverplichtingen van 3Assurantiën, niet tot resultaatsverplichtingen.

2.2. Aan 3Assurantiën verstrekte opdrachten leiden uitsluitend tot inspanningsverplichtingen van 3Assurantiën, niet tot resultaatsverplichtingen. ALGEMENE VOORWAARDEN 3Assurantiën Deze algemene voorwaarden worden gehanteerd door 3Assurantiën, gevestigd te Zaandam aan de J. Breebaardstraat 9, 1507 XD Zaandam, hierna te noemen: 3Assurantiën De wederpartij

Kreeksehaven 61 3077 AG Rotterdam The Netherlands KVK: 53596285 BTW: NL850942135B01. Algemene Voorwaarden. Artikel 5. Uitvoering van de overeenkomst

Kreeksehaven 61 3077 AG Rotterdam The Netherlands KVK: 53596285 BTW: NL850942135B01. Algemene Voorwaarden. Artikel 5. Uitvoering van de overeenkomst Kreeksehaven 61 3077 AG Rotterdam The Netherlands KVK: 53596285 BTW: NL850942135B01 Algemene Voorwaarden Artikel 1. Definities 1.1 Anno 90: Besloten Vennootschap, gevestigd te Rotterdam en ingeschreven

Algemene Voorwaarden van Reboost-Energy B.V.

Algemene Voorwaarden van Reboost-Energy B.V. Algemene Voorwaarden van Reboost-Energy B.V. Artikel 1. Algemeen Deze Algemene Voorwaarden zijn van toepassing op alle aanbiedingen van en overeenkomsten met Reboost-Energy B.V. betreffende de verkoop

ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING ALFISURE 1. ALGEMEEN.

ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING ALFISURE 1. ALGEMEEN. ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING ALFISURE 1. ALGEMEEN. 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op overeenkomsten waarbij door Alfisure, verder ook opdrachtnemer te noemen, al dan niet op declaratiebasis

ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING VAKADI ASSURANTIEN C.V. OP HET TERREIN VAN RISK MANAGEMENT, VERZEKERINGEN EN EMPLOYEE BENEFITS

ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING VAKADI ASSURANTIEN C.V. OP HET TERREIN VAN RISK MANAGEMENT, VERZEKERINGEN EN EMPLOYEE BENEFITS ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING VAKADI ASSURANTIEN C.V. OP HET TERREIN VAN RISK MANAGEMENT, VERZEKERINGEN EN EMPLOYEE BENEFITS 1. ALGEMEEN. 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op overeenkomsten

Bijzondere voorwaarden inzake veiling Stal Eurocommerce door BVA Auctions B.V., te houden van 4 tot en met 7 april 2014.

Bijzondere voorwaarden inzake veiling Stal Eurocommerce door BVA Auctions B.V., te houden van 4 tot en met 7 april 2014. - 1 - Bijzondere voorwaarden inzake veiling Stal Eurocommerce door BVA Auctions B.V., te houden van 4 tot en met 7 april 2014. 1. Algemeen a. Deze veilingvoorwaarden zijn aanvullend dan wel -waar deze

Artikel 1: Definities Onder opdrachtgever wordt verstaan de partij die de opdracht voor de werkzaamheden heeft verstrekt.

Artikel 1: Definities Onder opdrachtgever wordt verstaan de partij die de opdracht voor de werkzaamheden heeft verstrekt. ALGEMENE VOORWAARDEN Artikel 1: Definities Onder opdrachtgever wordt verstaan de partij die de opdracht voor de werkzaamheden heeft verstrekt. Onder opdrachtnemer wordt, tenzij anders vermeld, verstaan:.

Artikel 1 Definities In deze Algemene Voorwaarden worden de volgende definities gehanteerd, zowel in enkelvoud als meervoud. Algemene voorwaarden Bosma Direct Marketing Consultancy B.V. KvKnr. 60588659. Gedeponeerd dd. 5 mei 2011. Artikel 1 Definities In deze Algemene Voorwaarden worden de volgende definities gehanteerd, zowel

Monuta: Monuta Uitvaartverzorging N.V., gevestigd en kantoorhoudende te Apeldoorn;

Monuta: Monuta Uitvaartverzorging N.V., gevestigd en kantoorhoudende te Apeldoorn; Aanvullende voorwaarden Monuta Draaiboek Deze Aanvullende voorwaarden Monuta Draaiboek zijn aanvullende voorwaarden op de algemene voorwaarden van Thuiswinkel. Artikel 1 Definities: Monuta: Monuta Uitvaartverzorging

Algemene Voorwaarden van Haasdijk Wine Group B.V.

Algemene Voorwaarden van Haasdijk Wine Group B.V. Algemene Voorwaarden van Haasdijk Wine Group B.V. Haasdijk Wine Group B.V. is gevestigd te Amersfoort. Haasdijk Wine Group B.V. hanteert als handelsnamen Haasdijk Wine Group en/of Champagnist en/of De

Veilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL

Veilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL Veilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL Kijkdag: Op aanvraag Sluiting veiling: Donderdag 24 oktober 2013 vanaf 13.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een

-cliënt: degene die deelneemt aan advies-, trainings-, coaching-of begeleidingstraject, dat laatste als hij niet zelf de opdrachtgever is.

-cliënt: degene die deelneemt aan advies-, trainings-, coaching-of begeleidingstraject, dat laatste als hij niet zelf de opdrachtgever is. Algemene voorwaarden 2015 -Corewonders V.O.F. Artikel Definities In deze algemene voorwaarden wordt verstaan onder: -opdrachtnemer: Corewonders V.O.F. die deze algemene voorwaarden gebruikt voor het aanbieden

Artikel 1. Definities De hierna volgende termen worden in de navolgende betekenis gebruikt, tenzij uitdrukkelijk anders is aangegeven:

Artikel 1. Definities De hierna volgende termen worden in de navolgende betekenis gebruikt, tenzij uitdrukkelijk anders is aangegeven: ALGEMENE VOORWAARDEN Artikel 1. Definities De hierna volgende termen worden in de navolgende betekenis gebruikt, tenzij uitdrukkelijk anders is aangegeven: (a) Opdrachtnemer: Joosen Re-integratie & Advies

1.2 De toepasselijkheid van de door de opdrachtgever gehanteerde algemene voorwaarden wordt uitdrukkelijk uitgesloten.

1.2 De toepasselijkheid van de door de opdrachtgever gehanteerde algemene voorwaarden wordt uitdrukkelijk uitgesloten. Algemene voorwaarden J&S Diensten 1. Algemeen 1.1 Al onze aanbiedingen, overeenkomsten en uitvoering daarvan, worden uitsluitend beheerst door de onderhavige voorwaarden. Afwijkingen dienen uitdrukkelijk

Algemene voorwaarden Engineering Total Support B.V.

Algemene voorwaarden Engineering Total Support B.V. Algemene voorwaarden Engineering Total Support B.V. Artikel 1 definities 1.1 Onder Total Support wordt in deze Algemene Voorwaarden verstaan: de besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Total

Echt Om, om echt te zijn

Echt Om, om echt te zijn Algemene voorwaarden Echt Om Samenvatting Echt Om heeft hieronder de belangrijkste punten van de algemene voorwaarden samengevat. Op verzoek sturen wij u de volledige algemene voorwaarden. Als we met elkaar

ALGEMENE VOORWAARDEN

ALGEMENE VOORWAARDEN ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING FINANCIEEL ADVIESBUREAU KARIN BLOTT OP HET TERREIN VAN HYPOTHEKEN / VERZEKERINGEN / OVERIG FINANCIEEL ADVIES. 1. ALGEMEEN. 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing

ALGEMENE VOORWAARDEN VOOR LEVERING VAN DIENSTEN

ALGEMENE VOORWAARDEN VOOR LEVERING VAN DIENSTEN ALGEMENE VOORWAARDEN VOOR LEVERING VAN DIENSTEN Deze algemene voorwaarden worden gehanteerd door Besloten Vennootschap Herenvest Groep, gevestigd te Haarlem, in het Oostpoort Centre, Diakenhuisweg 17,

4. Alle door Backline vermelde prijzen zijn exclusief btw tenzij schriftelijk anders is vastgelegd.

4. Alle door Backline vermelde prijzen zijn exclusief btw tenzij schriftelijk anders is vastgelegd. Pagina 1/5 ALGEMENE LEVERINGS- EN BETALINGSVOORWAARDEN Van : Backline Audiovisual Projects V.O.F. Te : 5571 SL Bergeijk Aan : Eijkenakker 2 KvK : 17212166 ALGEMEEN 1. Onder de opdrachtgever wordt in deze

b. Opdrachtgever: de natuurlijke of rechtspersoon die met Interieur34 een overeenkomst sluit;

b. Opdrachtgever: de natuurlijke of rechtspersoon die met Interieur34 een overeenkomst sluit; Algemene voorwaarden Interieur34 Artikel 1 Algemeen 1.1. Definities a. Interieur34 te Heerhugowaard: de gebruiker van deze algemene voorwaarden; ingeschreven bij de Kamer van Koophandel als vennoot onder

ALGEMENE VOORWAARDEN. 1. Algemeen

ALGEMENE VOORWAARDEN. 1. Algemeen ALGEMENE VOORWAARDEN De besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Office Support SG Arnhem B.V. gevestigd en kantoorhoudende te Arnhem, gedeponeerd ter Griffie van de arrondissementsrechtbank

Algemene Voorwaarden. Artikel 1 Definities. Artikel 2 Toepasselijkheid

Algemene Voorwaarden. Artikel 1 Definities. Artikel 2 Toepasselijkheid Algemene Voorwaarden Artikel 1 Definities 1.1 Website: een samenhangend geheel van digitale internetpagina's inclusief eventuele bijbehorende digitale afbeeldingen, scripts en databases. 1.2 Content Management

Algemene Voorwaarden Van Ekelen & Poort advocaten & mediators

Algemene Voorwaarden Van Ekelen & Poort advocaten & mediators Algemene Voorwaarden Van Ekelen & Poort advocaten & mediators Algemeen 1. Van Ekelen & Poort advocaten & mediators is een kostenmaatschap, ingeschreven bij de KvK onder nummer 56945744, van twee zelfstandig

Algemene voorwaarden leer- en begeleidingstrajecten Beishuizen Maatwerk

Algemene voorwaarden leer- en begeleidingstrajecten Beishuizen Maatwerk Algemene voorwaarden leer- en begeleidingstrajecten Beishuizen Maatwerk Deze algemene voorwaarden worden gehanteerd voor alle leer en begeleidingstrajecten (opleiding/cursus/training/supervisie/coaching)

2. Afwijkingen van deze voorwaarden binden Groener Gras Producties eerst, indien zulks door Groener Gras Producties schriftelijk wordt bevestigd.

2. Afwijkingen van deze voorwaarden binden Groener Gras Producties eerst, indien zulks door Groener Gras Producties schriftelijk wordt bevestigd. Algemene Voorwaarden Artikel 1 Toepassing. 1. Tenzij schriftelijk uitdrukkelijk anders is overeengekomen, zijn op alle activiteiten, prijsopgaven, offertes, afspraken en overeenkomsten de onderhavige voorwaarden

Artikel 1. Toepasselijkheid

Artikel 1. Toepasselijkheid Artikel 1. Toepasselijkheid 1.1 Op alle aanbiedingen, bestellingen en overeenkomsten van OnderhoudShop.nl zijn deze Algemene Voorwaarden van toepassing. 1.2 Het accepteren van een aanbieding dan wel het

Tekstschrijver Jill Leeuwe

Tekstschrijver Jill Leeuwe Freelance tekstschrijver Jill Leeuwe Tekstschrijver Waterdrieblad 2 1991GN Velserbroek Tel: +31(0)642461005 KvK: 59111550 BTW: NL202576863B01 ING: NL49 INGB 0008 8985 97 www.jillleeuwe.nl jill.leeuwe@gmail.com

1. In deze algemene voorwaarden worden de hiernavolgende termen in de navolgende betekenis gebruikt, tenzij nadrukkelijk anders is aangegeven.

1. In deze algemene voorwaarden worden de hiernavolgende termen in de navolgende betekenis gebruikt, tenzij nadrukkelijk anders is aangegeven. Deventer, telefoon: 06 450 909 55 ALGEMENE VOORWAARDEN Index: Definities Algemeen Aanbiedingen en offertes Uitvoering van de overeenkomst Wijziging van de overeenkomst Honorarium Betaling Incassokosten

! Maajkol Rosmolen 48 2406 JV Alphen aan den Rijn Nederland

! Maajkol Rosmolen 48 2406 JV Alphen aan den Rijn Nederland ALGEMENE VERKOOP- EN LEVERINGSVOORWAARDEN MAAJKOL 1.! Definities 1.1! Afnemer: de natuurlijke persoon of rechtspersoon die met Maajkol een! Overeenkomst aangaat. 1.2! Algemene Voorwaarden: Deze algemene

Algemene voorwaarden voor het leveren van diensten. JB Loopbaancoach

Algemene voorwaarden voor het leveren van diensten. JB Loopbaancoach Algemene voorwaarden voor het leveren van diensten JB Loopbaancoach 1 van 5 Art.1 Definities: begrippen in deze algemene voorwaarden 1.1 Met JB Loopbaancoach wordt steeds bedoeld: De heer J.A.C.L. Bartels,

4. De toepasselijkheid van eventuele inkoop - of andere voorwaarden van opdrachtgever wordt nadrukkelijk van de hand gewezen.

4. De toepasselijkheid van eventuele inkoop - of andere voorwaarden van opdrachtgever wordt nadrukkelijk van de hand gewezen. Algemene voorwaarden ALGEMEEN Artikel 1. 1. Definities: 1. Opdrachtnemer: Denker BV 2. Opdrachtgever: Natuurlijke - of rechtspersoon die aan opdrachtnemer opdracht geeft om werkzaamheden te verrichten.

1. ALGEMEEN. 2. OVEREENKOMST.

1. ALGEMEEN. 2. OVEREENKOMST. Algemene voorwaarden van den Boorn Financieel Advies B.V. Betrekking hebbende op het gebied van advisering in financiële diensten in de ruimste zin des woord evenals het besturen en deelnemen van management-

Algemene voorwaarden van Best-app

Algemene voorwaarden van Best-app Algemene voorwaarden van Best-app Artikel 1: definities a. Best-app is een commanditaire vennootschap die onder nummer 61730084 is ingeschreven in het handelsregister van de Kamer van Koophandel te Eindhoven.

Algemene Verkoop-en Leveringsvoorwaarden

Algemene Verkoop-en Leveringsvoorwaarden Algemene Verkoop-en Leveringsvoorwaarden van Het Fries Vergaderhuis 1.0. Definities 1.1. Opdrachtgever: De natuurlijke persoon of rechtspersoon die met Het Fries Vergaderhuis een overeenkomst aangaat.

ALGEMENE LEVERINGSVOORWAARDEN HORECADESK

ALGEMENE LEVERINGSVOORWAARDEN HORECADESK ALGEMENE LEVERINGSVOORWAARDEN HORECADESK Deze algemene voorwaarden worden gehanteerd door Horecadesk, gevestigd te Goes, en zijn mede bedongen ten behoeve van de bestuurders van Horecadesk en alle voor

SAILWISE. AANVULLENDE VOORWAARDEN Individuele boekingen ALGEMENE VOORWAARDEN STICHTING WATERSPORT GEHANDICAPTEN NEDERLAND [SAILWISE]

SAILWISE. AANVULLENDE VOORWAARDEN Individuele boekingen ALGEMENE VOORWAARDEN STICHTING WATERSPORT GEHANDICAPTEN NEDERLAND [SAILWISE] AANVULLENDE VOORWAARDEN ALGEMENE VOORWAARDEN AANVULLENDE VOORWAARDEN Individuele boekingen 1 VOORWAARDEN ALGEMENE VOORWAARDEN AANVULLENDE VERZEKERING Algemene voorwaarden Stichting Watersport Gehandicapten

Algemene voorwaarden van Volleberg Accountants, gevestigd te Beek

Algemene voorwaarden van Volleberg Accountants, gevestigd te Beek Algemene voorwaarden van Volleberg Accountants, gevestigd te Beek 1. Begripsbepalingen In deze algemene voorwaarden wordt verstaan onder: Opdrachtgever: De natuurlijke of rechtspersoon die aan opdrachtnemer

Algemene voorwaarden Zakelijk Schrijven. Artikel 1 Definities In deze Algemene Voorwaarden gelden de volgende definities:

Algemene voorwaarden Zakelijk Schrijven. Artikel 1 Definities In deze Algemene Voorwaarden gelden de volgende definities: Algemene voorwaarden Zakelijk Schrijven Artikel 1 Definities In deze Algemene Voorwaarden gelden de volgende definities: 1. Zakelijk Schrijven: Zakelijk Schrijven, ingeschreven bij de Kamer van Koophandel

ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING JOHN VAN VLIET FINANCIEEL ADVIES OP HET TERREIN VAN VERZEKERINGEN, PENSIOENEN EN ANDERE EMPLOYEE BENEFITS

ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING JOHN VAN VLIET FINANCIEEL ADVIES OP HET TERREIN VAN VERZEKERINGEN, PENSIOENEN EN ANDERE EMPLOYEE BENEFITS ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING JOHN VAN VLIET FINANCIEEL ADVIES OP HET TERREIN VAN VERZEKERINGEN, PENSIOENEN EN ANDERE EMPLOYEE BENEFITS 1. ALGEMEEN. 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing

ALGEMENE LEVERINGSVOORWAARDEN W. SCHUTTEN GEREEDSCHAPPENHANDEL B.V./TECHMAG

ALGEMENE LEVERINGSVOORWAARDEN W. SCHUTTEN GEREEDSCHAPPENHANDEL B.V./TECHMAG ALGEMENE LEVERINGSVOORWAARDEN W. SCHUTTEN GEREEDSCHAPPENHANDEL B.V./TECHMAG Artikel 1: Toepassing 1. Deze voorwaarden (gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel te Enschede onder nummer 06051984) zijn van

2.1. Offertes en tarieven van Meester & De Lange Verzekeringen zijn, tenzij daarin uitdrukkelijk anders is aangegeven, vrijblijvend.

2.1. Offertes en tarieven van Meester & De Lange Verzekeringen zijn, tenzij daarin uitdrukkelijk anders is aangegeven, vrijblijvend. ALGEMENE VOORWAARDEN MEESTER & DE LANGE VERZEKERINGEN Deze algemene voorwaarden worden gehanteerd door Meester & De Lange Verzekeringen, gevestigd te 8302 CC Emmeloord aan de Koningin Julianastraat 9,

FVDS Ontwerp / Mauvestraat 6 / 6813 JL Arnhem KvK 09097118 / Btw-nr.161907635.b01. Iedere rechtspersoon die een overeenkomst sluit met FVDS Ontwerp.

FVDS Ontwerp / Mauvestraat 6 / 6813 JL Arnhem KvK 09097118 / Btw-nr.161907635.b01. Iedere rechtspersoon die een overeenkomst sluit met FVDS Ontwerp. In deze voorwaarden wordt verstaan onder: FVDS Ontwerp: FVDS Ontwerp / Mauvestraat 6 / 6813 JL Arnhem KvK 09097118 / Btw-nr.161907635.b01 Afnemer: Iedere rechtspersoon die een overeenkomst sluit met FVDS

ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING VAN NL PENSIOEN OP HET TERREIN VAN PENSIOENEN EN EMPLOYEE BENEFITS

ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING VAN NL PENSIOEN OP HET TERREIN VAN PENSIOENEN EN EMPLOYEE BENEFITS ALGEMENE VOORWAARDEN ADVISERING VAN NL PENSIOEN OP HET TERREIN VAN PENSIOENEN EN EMPLOYEE BENEFITS 1. ALGEMEEN. 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op overeenkomsten waarbij door NL Pensioen,

Felixx. Pensioen Consultants B.V. Leveringsvoorwaarden

Felixx. Pensioen Consultants B.V. Leveringsvoorwaarden Felixx. Pensioen Consultants B.V. Leveringsvoorwaarden Algemene leverings- en betalingsvoorwaarden Felixx. Pensioen Consultants B.V. Artikel 1 Definities In deze algemene leverings- en betalingsvoorwaarden

Algemene Voorwaarden Life Benefits B.V.

Algemene Voorwaarden Life Benefits B.V. Algemene Voorwaarden Life Benefits B.V. Deze algemene voorwaarden worden gehanteerd door Life Benefits BV, gevestigd te Roosendaal, aan de Brugstraat 3, hierna te noemen: Life Benefits, en zijn mede bedongen