INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 Pinnen nu definitief. 4 Even voorstellen. 5 Verantwoording 44e Grote Veiling.

Download "INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 Pinnen nu definitief. 4 Even voorstellen. 5 Verantwoording 44e Grote Veiling."

1 INHOUDSOPGAVE 1 Colofon 2 Uitnodiging 3 Pinnen nu definitief 4 Even voorstellen 5 Verantwoording 44e Grote Veiling 6-7 Puzzel Euro veiling 17 Terugblik 44e Grote Veiling 18 Gevraagd/aangeboden 19 Doe eens een Gooi puzzel 20 Orderlijst veiling

2 Seizoen 2014/2015 Nummer 4 December 2014 Postzegelvereniging "ONDER DE LOUPE" NOORDWIJK Opgericht 30 november Voorzitter - W. Arentshorst Breloftpark TC Noordwijk Secretaris - R.K.J. Hegenbarth Callenburgh plantsoen TP Voorschoten Penningmeester - W.A. Peters Brittenhuis VW Noordwijkerhout Rondzendverkeer - Q.A.M. van den Berg Leidsevaart WD Noordwijkerhout Veilingmeester - J.M.M. Ooms s Gravendamseweg 20A WK Noordwijkerhout Algemene Zaken - J. van der Niet Duinkant NL Noordwijk Webmaster - E.A.R. Bakker 2e Loosterweg CM Hillegom Internet: Lid 215 Nederlandse Bond van Filatelistenverenigingen. Ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder nr V ING rekening NL36 INGB ten name van Penningmeester P.V. "Onder de Loupe" Noordwijk. Commissie nalatenschappen: Telefoon Trefpunt:

3 UITNODIGING Hierbij nodigen wij u uit voor de bijeenkomst van onze vereniging op maandag 8 december 2014 in het Trefpunt, Schoolstraat 2 in Noordwijk aan Zee. Tijdens de bijeenkomst is er een expositie "Amerikaanse Pre-cancels". in de tentoonstellingsramen. Aanvang bijeenkomst: Zaal open: uur uur Agenda: 1. Opening door de voorzitter. 2. Notulen en ingekomen stukken. 3. Rondvraag. 4. Doe eens een Gooi puzzel. 5. Pauze. 6. Uitslag puzzels. 7. Verloting Euro-veiling Hotel de Zeeleeuw 9. Sluiting. Vergaderlokatie Namens het bestuur, Rob Hegenbarth, secretaris. Volgende bijeenkomst: maandag 12 januari

4 Pinnen nu definitief mogelijk Met de Voorschotense Postzegelhandel, Cor en Ina Verlooij, is overeenstemming bereikt dat zij in het vervolg de Nieuwtjesdienst voor onze vereniging gaan verzorgen. Dat betekent dat er iedere maand een pinapparaat beschikbaar is, onder meer om de bij de veiling gekochte kavels via pinbetaling af te rekenen. Cor en Ina stellen zich op blz 4 van deze Postzegelkoerier voor. In deze PK meer nieuws over de 44e Grote Veiling die weer achter ons ligt. Een mooi resultaat van meer dan 600 euro netto en een terugblik in foto's. Ik zou u nog even bijpraten over de Verenigingskraskaart Het slechte nieuws is dat de kaarten voor 2015 pas eind december beschikbaar komen en het goede nieuws is dat u de Verenigingskraskaarten 2014, die niet gebruikt zijn, kunt omwisselen tegen die van Ik stel voor dat we de niet gebruikte kaarten op 8 december innemen en dan krijgt u hetzelfde aantal retour op 12 januari Maar eerst één van de leukste verenigingsavonden van het jaar en wel die met 210 retourkavels die voor 1 Euro worden ingezet. We zullen het programma wat aanpassen want het beloofd weer een heel spektakel te worden. Ik zie u dan ook allen graag op maandag 8 december as. in de grote zaal van het Trefpunt in Noordwijk aan Zee en wens een ieder die niet kan komen, namens het hele bestuur, een goed uiteinde en alle goeds in Willem Arentshorst. Oplossing Doe eens een Gooipuzzel (zie blz. 19) 1 c 2 a 3 b 4 a 5 b 3.

5 Even voorstellen Cor en Ina Verlooij van de Voorschotense Postzegelhandel, onze nieuwe verzorgers van nieuwtjes, accessoires etc. Na het tijdperk van Lingen heeft onze vereniging Cor en Ina Verlooij bereid gevonden om iedere maand op onze vergaderingen aanwezig te zijn voor het verzorgen van de filatelistische behoeften van de leden. In 1997 hebben Cor en Ina de Voorschotense Postzegelhandel overgenomen en in 1999 de Wassenaarse Postzegelhandel. Beiden bezoeken ruim 15 meerdaagse beurzen in Nederland en België per jaar en Cor is ook nog eens voorzitter van de Leidse Vereniging van Postzegelverzamelaars. Ina en Cor Verlooij in hun winkel in Voorschoten De activiteiten bestaan uit: 1. Leveren van accessoires voor postzegels en munten 2. Nieuwtjesdienst voor zegels van landen en motieven 3. Voorraad van Nederland O/G, Engeland, Ierland, Kanaaleilanden en veel andere landen. Cor en Ina hebben ook een mooie website: Bij een bezoek aan deze website zag ik prachtig klassiek Nederland aangeboden tegen stevige prijzen maar alles met certificaat. Namens de vereniging heet ik Cor en Ina Verlooij van de Voorschotense Postzegelhandel van harte welkom in onze vereniging. Willem Arentshorst 4.

6 Verantwoording 44e Grote Veiling Op maandag 27 oktober jl. werden de 1000 kavels om uur opgehaald door Henk Kroon, André van de Meer, Kees van Egmond en Jaap van der Niet en om uur, nu aangevuld met Simon Kloos, was de werkgroep klaar voor de ontvangst in het Trefpunt voor de kijkavond van de 44e Grote Veiling. Veel kijkers (51 personen) en veel schriftelijke biedingen. Vrijdag 31 oktober zelfs al activiteiten om uur waarna de werkgroep om uur de kijkers kon ontvangen voor de kijkmiddag en aansluitend de veiling. Ed Bakker en André van der Meer verzorgden de biedingen in de computer. Jeroen Ooms was een duidelijke veilingmeester, terwijl Willem Arentshorst de belangen van de schriftelijke bieders in de gaten hield. Wil Peters hield zich bezig met de financiën (dit jaar kon men voor het eerst met pin betalen) terwijl Jaap van der Niet en Simon Kloos de gekochte kavels verzorgden. Er waren 48 bieders in de zaal terwijl er door 32 bieders schriftelijk werd geboden. 572 kavels werden verkocht met een opbrengst van De netto-opbrengst is 633,55. Al met al kijkt de veilingcommissie met veel genoegen terug op de 44e Grote Veiling; het opzetten van de kavels op beide kijkdagen verliep vlekkeloos, de surveillance (Klaas Egas) probleemloos en er zat veel vaart in de veiling zelf. Blauwe Mappen. De Veilingcommissie. Voor onze jaarlijkse grote veiling gebruikt de veilingcommissie blauwe mappen, waarbij de commissie 1 kleur map nastreeft. Ieder jaar ontvangen we in dankbaarheid blauwe mappen, die door de kopers van de Grote Veiling, worden teruggegeven voor hergebruik. Ook nu houden we ons weer aanbevolen om de blauwe mappen te ontvangen. U kunt ze inleveren op de clubavond van 8 december as. De Veilingcommissie 5.

7 KROON PUZZEL Kroon 22 Horizontaal Verticaal 1. Herrie 1. Kluit 4. Weversklos 2. Boom 8. Dorsvloer 3. Gesloten 11. Noodsein 5. Jong eend 13. Rivier 6. Niet deelbaar door twee 14. Erg 7. Ongetwijfeld 15. Openbaar Ministerie 8. Mannetjes bij 17. Ierland 9. Daar 19. Rivier 10. Zonder inhoud 21. Anno Domini 12. Heilig 22. Kroes 14. Tweede letter van het 24. Zandheuvel Griekse alfabet 6.

8 vervolg Horizontaal vervolg Verticaal 25. Energie 16. Moeder 26. Ondergevel 18. Paard 27. Delfstof 20. Tuk 30. Kegelvormig 21. Pijnlijke uitroep 32. Turkse bevelhebber 23. Houten pin 33. Grond om een boerderij 26. Politieke partij 35. Grootvader 28. Slap mes 37. Reeds 29. Vals haar 38. Kloosterling van de Orde 31. Huidopening van St. Bruno 32. Weide in het gebergte 39. Muzieknoot 33. Plaat 40. Bedwelmende drank 34. Vuurtje 42. Spitse kinbaard 36. Soort papegaai 43. Ierse ondergrondse 41. Bewoner van een 46. Houten hamer Oost Europees land 49. Soort look 44. Tocht. 52. Loot 45. Vrucht van een struik 54. Half dozijn 47. Zoon van Jozef 56. Afgetobd 48. Katrol 57. Duivenhok 49. Baarsachtige vis 59. Rivier in Italië 50. Zuiver 60. Borreltje 51. Waterkering 61. Godin der natuurkracht 53. Ontkenning (Eng.) 63. Heden 55. Paard 64. Geringe warmtegraad 56. Meisjesnaam 65. Cijfer 58. Binnen de ruimte van 67. Kom 60. Vaatwerk 69. Komt voor bij honing 62. Vocht van een vrucht 70. Af 64. Bazige vrouw 71. Springstok 66. En anderen 68. Ondersteek De ingevulde letters in de volgende vakjes geven het antwoord: Veel succes! Henk Kroon 7.

9 Veiling 8 december 2014 PV " Onder de Loupe Noordwijk " Nederland 1 EUROVEILING Cat. waarde Oorspr. Inzet 9 2 Koning Willem III 10 cent, mooi gerand 30,00 6, idem 15 cent 170,00 24, e Emissie, 15 cent 120,00 18, ** Kind ,00 37, B * Legioenblok 1942 (bruine vlek) 130,00 10,00 First Day Covers 42 E6 Kind 1951, getypt adres, open klep 270,00 27,00 Port a * Emissie , watermerkringen verticaal 220,00 20,00 Curaçao 56 8 Koning Willem III 30 cent met puntstempel ,00 10, (*) idem 1½ gulden, zonder gom 150,00 20, alsvoren doch gebruikt 50,00 8,00 Nederlandse Antillen * Koningin Juliana 85,00 9,00 Suriname ** Bedreigde Dieren ,00 6,00 Bayern Emissie M, 5 zegels 50,00 6,00 België ** Rode Kruis ,00 6, * Anti-T.B.C ,50 6, Y * Slot Spontin (met fosfor) 90,00 6,00 78 Blok 32 ** Wereldvluchtelingen Jaar ,00 15,00 Berlin Jaar U.P.U. (40 zwaar gestempeld) 200,00 18,00 8.

10 9.

11 D.D.R G M Dimitrow (dreierstreifen) 70,00 10, * Klederdrachten in paar 60,00 6,00 Deutsches Reich Alters und Kinderhilfe M 30,00 6,00 Frankrijk 153 LP Luchtpost ,45 6, Port 23 Emissie Fr (korte tanden) 900,00 10, Préobl 30 * Poste Paris c 185,00 20, Emissie c 50,00 6, (*) idem 25 c zonder gom 500,00 25, Emissie 1900 Merson 2 Fr 90,00 14, (*) Orphelins de la Guerre 5 c zonder gom 25,00 6, en 308 * Emissie ,00 10, Chômeurs Intellectuels ,00 6, ** Légion Tricolore met tussenstrook 27,50 6, A ** 100 Jaar Postzegels 2x in hoekblok, plakkers op rand 40,00 8,00 Hongarije 199 Blok 1 * Emissie 1934 F Liszt 170,00 25,00 Italië 205 Port 10 b * Emissie c 200,00 18, Port 85 * Emissie c met velrand 80,00 8,00 Liechtenstein Landschap Rp 45,00 6, Mariajaar ,00 6,00 Portugal ** Europa Cept ,00 10,00 Roemenië Emissie 1906 Jubileum PTT (206 dun) 130,00 15, * Emissie 1934 Mamaia 110,00 18, Blok 15 Emissie 1941 Mota - Morin 250,00 36,00 10.

12 11.

13 Württemberg Emissie 1916 op briefstukjes 73,00 10,00 Zwitserland Emissie ,00 6,00 Engelse Koloniën en Gebieden 286 Stellaland 1 (*) Emissie d (2e keus) 180,00 15, Tasmania 5 Emissie 1853 Queen Victoria 4 d (2e keus) 800,00 10, Trinidad & Tobago 295 a ** Emissie c, t 14 ½ (bruine plek) 120,00 15,00 Landen buiten Europa 293 Belgisch Congo 11 Emissie Fr (2e keus) 425,00 20, Côte d' Ivoire ** WWF ,00 8, Noord Korea 1915 Meisje met Vikingschip zonder landsnaam en waarde 8, Syrië 178 Luchtpost p op 1 Fr 38,00 6,00 Diversen in kleine omslagen 339 België ** series en ,00 6, Nederland gebruikte collectie van 21 zegels 136,00 6, idem Jubileum1913 */ collectie van 8 zegels 91,50 6, idem **/*/ collectie van 20 zegels 260,00 14, idem */ collectie van 25 zegels 180,00 6, idem **/*/ collectie van 26 zegels 148,00 6,00 Blauwe mappen 366 Albanië blok 1 ** en 2 ** Emissie ,00 15, idem */ collectie van 33 zegels 6, Algerije 1856 Poststuk met stempel Rep. Française Loi F 150 6, idem (on)gebruikte collectie op albumbladen 6, België Koning Leopold I 12 gebruikte SPACEFILLERS 30, idem gebruikte collectie van 71 zegels 14, B.R.D op brief van Hamburg naar Wenen met censuur 38, Canal Zone LP ** Luchtpost 1964 strips van 3 48,00 6, Denemarken gebruikte collectie van 46 zegels 260,00 10, Deutsches Reich 141 **, 144 ** en 145 ** in strips van 20, tête-bêche 40, idem postfrisse PB combinaties w.o. tête-bêche 40, idem Winterhilfswerke ** PB combinaties w.o. tête-bêche 18, idem */ collectie van 18 zegels Frachtstempel; van 5 pf - 2 Mark 18, Duitsland, Gebieden en Staten **/*/ collectie 15,00 12.

14 419 Engelse Gebieden **/*/ collectie w.o. Singapore 10, Guyana Française en Inini **/*/ collectie op bladen 16, Indo-Chine (on)gebruikte collectie op bladen 18, Japan gebruikte klassieke collectie van 26 zegels 8, Laos postfrisse blokken 10, Malaysia en States **/*/ collectie van 125 zegels 250,00 30, Midden- en Zuid Amerika */ collectie w.o. Brazilië en Dominica op stockblad en bladen 6, Monaco **/*/ collectie van Oud naar Nieuw 385,00 18, Nederland **/* collectie 258,00 10, idem Plaatfout 854 PM3 op blok, op FDC 40,00 6, Oostenrijk gebruikte collectie van 49 zegels 15, Palau postfrisse collectie 84,00 10, Roemenië gebruikte collectie 310,00 18, idem (on)gebruikte collectie tot 1936 van 35 zegels 140,00 10, Rusland Zuid Russische Leger 35 ** zegels w.o. misdrukken 28, idem en Gebieden **/* collectie op 2 stockbladen 10, Russische Gebieden **/*/ collectie van 119 zegels w.o. ongetand en bl. van 4 6, Tsjecho-Slowakije merendeels ongebruikte collectie van 30 zegels 135,00 15, idem moderne **/ collectie op 2 stockbladen 6, WO II poststuk van Bamberg naar Wassenger met US Sensorship 10,00 Munich, Allierte Bezetsung en Berlin , Zuid Amerika (on)gebruikte collectie van 10 klassieke zegels 10, Zwitserland gebruikte klassieke collectie van 69 zegels w.o. engros 305,00 18, idem **/*/ klassieke collectie van 82 zegels 32, idem gebruikte collectie Portzegels 265,00 18,00 Perfins 543 Europese landen, 60 stuks op stockblad 6, Wereld, 450 stuks in stockboekje 40, Zwitserland, 55 stuks op stockblad 6,00 Kleine stockboeken 554 Albanië (on)gebruikte verzameling met betere zegels 30, Duitsland gebruikte verzameling w.o. Staten, Deutsches Reich en DDR 8, India **/*/ verzameling w.o. klassiek 6, Polen, Roemenië en Rusland **/*/ verzameling w.o. klassiek 20,00 Grote stockboeken 577 Azië van Afghanistan tot Hong Kong gebruikte verzameling w.o. engros 12, België gebruikt engros met veel stempelmateriaal 15, idem gebruikt engros 15,00 13.

15 586 B.R.D. gebruikte verzameling w.o. blokken 6, idem postfrisse engros verzameling 10, Bulgarije **/*/ verzameling 210,00 10, Caribische Gebied van Antigua tot Jamaica **/*/ verzameling 13, D.D.R **/ verzameling engros in dik stockboek 18, idem **/ verzameling 12, Denemarken begin gebruikte verzameling w.o. engros in 2 stockboeken 25, Deutsches Reich ongebruikte verzameling 6, Duitsland gebruikte verzameling 6, idem gebruikte zegels met 1e dagafstempeling 8, Fauna-Flora gebruikte verzameling 6, Finland begin gebruikte verzameling w.o. engros in 2 stockboeken 17, Frankrijk en Gebieden **/*/ verzameling 6, Engeland en Gebieden/U.S.A **/*/ verzameling 25, Guinée Equatorial gebruikte Motief verzameling 6, Indonesië **/*/ verzameling met iets overig 15, Italië/Joegoslavië **/*/ verzameling met hoge cat. waarde 60, Luchtpost (on)gebruikte verzameling 20, Midden Afrika **/*/ verzameling van Ruanda tot Uganda 10, Midden Oosten gebruikte verzameling met doubletten van Aden tot Syrië 18, idem **/*/ verzameling w.o. Egypte en Libanon in 2 stockboeken 12, idem gebruikte verzameling w.o. Syrië en engros 6, Motief **/*/ verzameling met series en blokken 10, idem diversen w.o. Fauna, Sport en Transport in 2 stockboeken 6, Nederland gebruikt engros 15, idem gebruikte verzameling in dik stockboek 10, idem **/*/ verzameling met iets Buitenland 6, idem **/ verzameling w.o. 9 postfrisse blokken 8, idem gebruikte verzameling engros 15, idem gebruikte verzameling 6, idem **/ verzameling met veel extra's 20, idem gebruikt engros w.o. aantekenstrookjes en belastingzegels 6, Nederland/OG gebruikt engros (Nederland ) 10, Noord Korea **/*/ verzameling met veel blokken 12, Noord/Midden Afrika gebruikte verzameling van Egypte tot Uganda w.o. engros 10, Servië/Slovenië gebruikte verzameling engros 6, Spanje begin gebruikte verzameling 6, Suriname postfrisse verzameling engros 410,00 16,00 14.

16 729 Turkije begin gebruikte verzameling engros 12, U.S.A. begin gebruikte verzameling in 2 stockboeken 12, idem begin gebruikte verzameling 6, idem gebruikte verzameling w.o. engros in dik stockboek 18, idem gebruikte verzameling 6, idem gebruikte verzameling en 38 FDC's 10, Wereld diverse landen w.o. D.D.R. en Engelse Gebieden 6, idem gebruikte verzameling w.o. Engeland engros en Griekenland 6, idem **/*/ verzameling w.o. klassiek Frankrijk 10, idem **/*/ verzameling w.o. Oostenrijk en B.R.D. in dik stockboek 6, idem diverse landen w.o. U.S.A. en Motief in 2 stockboeken 6, Yemen merendeels gebruikte verzameling 6, Zuid Europese landen gebruikte verzameling w.o. Italië en Spanje 6, Zweden gebruikte verzameling w.o. engros in 2 stockboeken 35, Zwitserland **/*/ verzameling met doubletten 25,00 Albums 772 Berlin **/*/ verzameling in DAVO album 25, Berlin/BRD **/*/ verz. resp en in DAVO album 15, B.R.D gebruikte restverzameling in Schaubek album 6, Curaçao, Ned. Antillen, Suriname */ verz. in Victoria album 12, D.D.R Poststukken in Leuchtturm album 18, B.R.D ** verz. met toelichting in Leuchtturm album met cass. 20, BRD/DDR resp en verz. In Noltsch album 10, B.R.D ETB's in album 10, idem gespecialiseerde verz. van 100 PB's in Leuchtturm album met cass. 20, BRD/Duitsland ** verz. in Leuchtturm album met cass. 48, Deutsches Reich gebruikte verz. in Schaubek album 12, idem gebruikte restverzameling in DAVO album met cass. 6, Duitsland **/*/ verzameling w.o. Duitse Staten, Reich en DDR 15, Hongarije gebruikte verzameling in blanco album 6, Indonesië ongebruikte verz. in speciaal EDEL album 10, Liechtenstein **/*/ verzameling i KABE album 660,00 28, idem **/*/ verzameling in Leuchtturm album 430,00 18, Monaco DAVO album, wel bladen, geen zegels 6, Nederland gebruikte verz. met LP, Port en Dienst in DAVO album 25, idem merendeels gebruikte verzameling in Importa album 28,00 15.

17 824 Nederland gebruikte verzameling in DAVO album met beter zegels 50, idem postfrisse verzameling in Leuchtturm album 30, idem gebruikte verzameling in DAVO album 8, idem gebruikte verzameling in DAVO album met cassette 6, idem postfris in Leuchtturm album 24, idem gebruikte restverzameling in DAVO album met cassette 10, idem gebruikte verzameling in Leuchtturm album met cass. 12, idem **/ verzameling met veel extra's in DAVO album 25, idem **/ verzameling met ƒ ** en in DAVO alb. met cass. 20, idem PB 1-19B ** verz. van 80 boekjes in SAFE album met cassette 45, idem 200 FDC's tussen E158 en E306 in DAVO album 15, Ned. Indië/Ned. Nw Guinea */ verzameling in DAVO album 15, Olympische Spelen 1992 ** verz. met handtekening Franse winnaars in KABE 40, idem 1992 postfrisse verzameling w.o. Hong Kong in KABE album 30, Oostenrijk vanaf 1956 compleet en merendeels ** in DAVO 40, Polen gebruikte restverzameling in Schaubek album 6, Silver Jubilee verzameling zegels, velletjes en poststukken in BOREK alb. met cass. 15, Suriname postfrisse verzameling in Leuchtturm album met cass. 40, idem postfrisse verzameling in Leuchtturm album met cass. 30, Tsjecho-Slowakije */ verz. met LP, Port en heel veel velletjes in KABE album 40, United Nations vrijwel geheel ** verz. in DAVO album met cassette 20, U.S.A gebruikte verzameling in DAVO album met cassette 20, Wereld diverse landen w.o. Zuid Afrika in Victoria album 10, WO I en WO II Duitse bezetting; zegels en poststukken 10, Zuid Afrika postfrisse verzameling in lokaal album 6,00 Diversen 913 Koninklijke Scholten-Honig aandelen (3 stuks) 6, Leuchtturm stockboek met 32 blz wit en restverzameling BRD , NVPH catalogus 2013 met harde kaft 8, Sigarenbandjes naar Motief in 4 stockboeken 10,00 Dozen 925 Australië begin gebruikte verzameling w.o. engros in 3 stockboeken 25, B.R.D ETB's w.o. engros 12, Duitsland ETB's in 2 Deutsche Post albums met cassette 10, Ned op brief 11-7-'36 met st. Erasmusherdenking en 99 FDC's tussen , idem onafgeweekt met veel toeslagzegels w.o. onafgestempeld 18, U.S.A. gebruikt engros in 2 stockboeken 6, Wereld afgeweekte zegels en postfrisse blokjes Engeland 6,00 Einde van de veiling 16.

18 Terugblik 44e Grote Veiling Kijken voor de veiling Henk Kroon met de biednummers Spanning voor de aanvang veiling De veilingcommissie is er klaar voor Er wordt wel erg enthousiast geboden Afrekenen met pin of contant 17.

19 Gevraagd - Aangeboden Gevraagd: Postzegels-ansichtkaarten voor Kerk in Aktie, alles is welkom. Dank u. Marcel van der Zalm, Boekhorstlaan 190, 2215 BL Voorhout. Tel: Rheinland Pfalz Michel 35 zie afbeelding Pieter Lever 071: of Strafportzegels van Engeland tussen 1914 en 1969 Mw Atie de Wit; Ansichtkaarten Vogels van P Sluis Ben van Aken Tel: of Aangeboden: Stockboeken 32 blz wit 5,00 voorbeeld Willem Arentshorst of Wilt u ook iets vragen/aanbieden? Een mailtje naar is voldoende. Oplossing PK puzzel november: 1. Eerste Dagenveloppen 7. Watermerk 13. Gelegenheidszegel 2. Noodport stempels 8. Kinderbescherming 14. Luchtpostzegel 3. Speciaal catalogus 9. Groningen 15. Ludwig von 4. Staring 10. Nicolaas Beets Beethoven 5. Goudse Glazen 11. Sierk Schroder 16. Nederlands Indie 6. Nederlands Congresgebouw 12. Roltanding 17. Europazegels 18.

20 DOE EENS EEN GOOI PUZZEL Vuurtorens Een vuurtoren of lichttoren is een toren die werd gebouwd in de buurt van kliffen of direct erop, zeestraten, ingangen van zeearmen en havens om 's nachts en bij stormweer te waarschuwen voor kliffen of doorgang, oorspronkelijk met behulp van een open vuur en later door middel van spiegels, lenzen en een lamp. Langs de Nederlandse kust staan elf grote vuurtorens en vier kleinere. 1. Het oudste voorbeeld is de Pharos, één van de zeven wereld- a. Athene wonderen van de oudheid. b. Napels Dit is de vuurtoren van.. c. Alexandrië 2. De constructie van de Brandaris toont duidelijk aan dat, voor- a. Terschelling dat een lichthuis op de toren werd geplaatst, hier een vuur b. Enkhuizen werd opgestookt. c. IJmuiden Waar staat de Brandaris? 3. Ook op een kerktoren brandde ooit een vuur, maar deze is a. Den Helder nu niet meer als vuurtoren in gebruik. In de eerste helft van b. Goedereede de 19e eeuw zijn alle open vuren vervangen door lampen. c. Katwijk aan Zee Waar staat deze kerktoren? 4. Ondanks de opkomst van moderne a. Ja navigatiesystemen (o.a. gebaseerd b. Nee op GPS) zijn vuurtorens nog c. Nauwelijks altijd zinvol. Is dat waar? 5. Vuurtoren was de bijnaam van een Nederlands biljet. a. 100 gulden Het grafisch ontwerp van gebaseerd op de Westerlichttoren b. 250 gulden te Haamstede. Welk biljet betreft het hier? c. 500 gulden Oplossing: blz

21 Orderlijst voor de veiling van PV "Onder de Loupe" Noordwijk van 8 december Opdracht: Ondergetekende geeft veilingmeester J.M.M. Ooms opdracht voor hem te trachten, zo billijk mogelijk, doch hoogstens tegen de aangegeven limietprijzen de hieronder genoemde kavels te kopen. Ingevolge de verkoopvoorwaarden wordt de toeslagprijs verhoogd met 5% veilingprovisie. Naam: Adres: PC en Plaats:... Kavel: Bod: Kavel: Bod: In te zenden aan: De Veilingcommissie van PV "Onder de Loupe" Noordwijk p/a Breloftpark TC Noordwijk Handtekening: 20.

22

Seizoen 2012/2013 Nummer 3 November 2012. Postzegelvereniging "ONDER DE LOUPE" NOORDWIJK Opgericht 30 november 1951.

Seizoen 2012/2013 Nummer 3 November 2012. Postzegelvereniging ONDER DE LOUPE NOORDWIJK Opgericht 30 november 1951. Seizoen 2012/2013 Nummer 3 November 2012. Postzegelvereniging "ONDER DE LOUPE" NOORDWIJK Opgericht 30 november 1951. Voorzitter - W. Arentshorst voorzitter@onderdeloupe.nl Breloftpark 17 06-222 44 752

INHOUDSOPGAVE Rob van Lingen voor de eerste keer in de Postzegelkoerier oktober 1981

INHOUDSOPGAVE Rob van Lingen voor de eerste keer in de Postzegelkoerier oktober 1981 INHOUDSOPGAVE 1 Colofon 2 Uitnodiging 3 Einde van een tijdperk 4 Anders dan Anderen 5 Kroningsgulden 6 Puzzel 7. 44e Grote Veiling 8-14 Veiling 15-18 Rob en Jennie van Lingen 19 Doe eens een Gooi puzzel

INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 Preview. 4-5 Expositie Europa CEPT. 6 Cultureel Erfgoed van Frankrijk. 7 Puzzel.

INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 Preview. 4-5 Expositie Europa CEPT. 6 Cultureel Erfgoed van Frankrijk. 7 Puzzel. INHOUDSOPGAVE 1 Colofon 2 Uitnodiging 3 Preview 4-5 Expositie Europa CEPT 6 Cultureel Erfgoed van Frankrijk 7 Puzzel 8-16 Veiling 17 Gevraagd/Aangeboden 18 45e Grote Veiling 19 Doe eens een Gooi puzzel

INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 We beginnen weer. 4-5 Klassiek Bulgarije op postzegels. 6 Puzzel. 7 2e Webmaster gezocht.

INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 We beginnen weer. 4-5 Klassiek Bulgarije op postzegels. 6 Puzzel. 7 2e Webmaster gezocht. INHOUDSOPGAVE 1 Colofon 2 Uitnodiging 3 We beginnen weer 4-5 Klassiek Bulgarije op postzegels 6 Puzzel 7 2e Webmaster gezocht 8-16 Veiling 17 Contributie 2015 18 Gevraagd/aangeboden 19 Doe eens een Gooi

INHOUDSOPGAVE. Colofon. Uitnodiging. Alweer de laatste keer. WO II op postzegels. 43e Grote Veiling. Gevraagd/aangeboden. Doe eens een Gooi puzzel

INHOUDSOPGAVE. Colofon. Uitnodiging. Alweer de laatste keer. WO II op postzegels. 43e Grote Veiling. Gevraagd/aangeboden. Doe eens een Gooi puzzel INHOUDSOPGAVE 1 Colofon 2 Uitnodiging 3 Alweer de laatste keer 4 WO II op postzegels 5 43e Grote Veiling 6-7 Puzzel 8-17 Veiling 18 Gevraagd/aangeboden 19 Doe eens een Gooi puzzel 20 Orderlijst veiling

INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 Jaarvergadering. 4-5 Expositie Papua New Guinea. 6 Bestuursverkiezing e.a. 7 Puzzel.

INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 Jaarvergadering. 4-5 Expositie Papua New Guinea. 6 Bestuursverkiezing e.a. 7 Puzzel. INHOUDSOPGAVE 1 Colofon 2 Uitnodiging 3 Jaarvergadering 4-5 Expositie Papua New Guinea 6 Bestuursverkiezing e.a. 7 Puzzel 8-16 Veiling 17 I.M. Mw Nel van Went 18 Gevraagd/aangeboden 19 Doe eens een Gooi

Seizoen 2014/2015 Nummer 2 Oktober 2014 Postzegelvereniging "ONDER DE LOUPE" NOORDWIJK Opgericht 30 november 1951.

Seizoen 2014/2015 Nummer 2 Oktober 2014 Postzegelvereniging ONDER DE LOUPE NOORDWIJK Opgericht 30 november 1951. INHOUDSOPGAVE 1 Colofon 2 Uitnodiging 3 Oktober altijd een drukke maand 4-5 Beamerpresentatie Noorwegen 6 Expositie Molens op Postzegels 7 Puzzel 8-17 Veiling 18 44e Grote Veiling 19 Doe eens een Gooi

kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet

INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 Welkom 2015

INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 Welkom 2015 1 Colofon 2 Uitnodiging 3 Welkom 2015 INHOUDSOPGAVE 4 Videopresentatie: De Duitse Cultuur, van Barok tot Expressionisme 5-7 Expositie: Karel de Grote (748-814) 8-15 Veiling 16-17 Puzzel 18 Gevraagd/aangeboden

Postzegelvereniging "ONDER DE LOUPE" NOORDWIJK Opgericht 30 november 1951.

Postzegelvereniging ONDER DE LOUPE NOORDWIJK Opgericht 30 november 1951. Postzegelvereniging "ONDER DE LOUPE" NOORDWIJK Opgericht 30 november 1951. Voorzitter - W. Arentshorst voorzitter@onderdeloupe.nl Breloftpark 17 06-222 44 752 2201 TC Noordwijk Secretaris - R.K.J. Hegenbarth

Ruilbeurslijst retourkavels van januari 2016

CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR April 2015 42e JAARGANG No 8

CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR April 2015 42e JAARGANG No 8 1 CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR April 2015 42e JAARGANG No 8 Wij nodigen u uit voor onze verenigingsavond op vrijdag 10 april a.s. in het Atrium van het Clusiuscollege, Drechterwaard 10

Nederland 0,10 0,10. Internationaal 0,10 0,10. Alarmnummer 112 Gratis Gratis

Veiling van maandag 1 februari 2016

De zomermaanden staan weer voor de deur.

De zomermaanden staan weer voor de deur. De zomermaanden staan weer voor de deur. Zoals u op de afgelopen bijeenkomst gehoord heeft is de ledenvergadering door omstandigheden verplaatst naar Mei. Dus tijdens de bijeenkomst van 16 mei zal de jaarlijkse

Veranderingen in de internationale positie van Nederlandse banken

Veranderingen in de internationale positie van Nederlandse banken Veranderingen in de internationale positie van Nederlandse banken De Nederlandse bancaire vorderingen 1 op het buitenland zijn onder invloed van de economische crisis en het uiteenvallen van ABN AMRO tussen

Bankbiljetten in albums

Bankbiljetten in albums 7496 7513 Nederland 7494 Album met mooie collectie papiergeld Nederland waarbij 10, 25, 100 Gulden 1921, 10 Gulden 1945 I, 20 Gulden Stuurman, etc. 1300 7495 Leuke verzameling bankbiljetten NL 1 t/m 100

Vereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 13 nr. 2 maart 2013 Voorzitter: W.J. de Ruiter Zeeg 40, 2991EK Barendrecht 0180-614139 Secretaris: W. van Veggel Botter 119, 2991 PE Barendrecht

Postzegelvereniging "ONDER DE LOUPE" NOORDWIJK Opgericht 30 november 1951. 2201 TC Noordwijk. Callenburgh plantsoen 13 2253 TP Voorschoten

Postzegelvereniging ONDER DE LOUPE NOORDWIJK Opgericht 30 november 1951. 2201 TC Noordwijk. Callenburgh plantsoen 13 2253 TP Voorschoten Seizoen 2012/2013 Nummer 8 April 2013. Postzegelvereniging "ONDER DE LOUPE" NOORDWIJK Opgericht 30 november 1951. Voorzitter Secretaris Penningmeester - W. Arentshorst Breloftpark 17 2201 TC Noordwijk

k 119 k 128 k 138 k 142

Resultaten VVNH monitoring 2008

Resultaten VVNH monitoring 2008 Resultaten VVNH monitoring 2008 Resultaten totaal In totaal is er door de leden van de VVNH in 2008 iets minder dan 2,3 miljoen m 3 naaldhout, hardhout en plaatmateriaal door de respondenten geïmporteerd.

Kabouters en paddenstoelen

LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND

LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND Algerije http://www.een.be/programmas/vlaanderen-vakantieland/nic-de-oases-van-de-sahara http://www.een.be/programmas/vlaanderen-vakantieland/nic-tussen-de-kamelen-algerije

Tarieven. Internationale Merken Overeenkomst Van Madrid En Protocol o.b.v. een Benelux Registratie

Tarieven. Internationale Merken Overeenkomst Van Madrid En Protocol o.b.v. een Benelux Registratie Tarieven Internationale Merken Overeenkomst Van Madrid En Protocol o.b.v. een Benelux Registratie MERKDEPOT Depot van een merk voor 1 t/m 3 klassen voor een periode van 10 jaar: Basisbedrag (eenmalig bedrag)

Zaal open 09.30 u. ziggo.nl

VERTALING. Amendement op het protocol van Montreal inzake substanties die de ozonlaag aantasten ARTIKEL 1

VERTALING. Amendement op het protocol van Montreal inzake substanties die de ozonlaag aantasten ARTIKEL 1 VERTALING Amendement op het protocol van Montreal inzake substanties die de ozonlaag aantasten ARTIKEL 1 Wijziging A. Artikel 2, vijfde lid In artikel 2, vijfde lid, van het Protocol worden de woorden

Inhoudsopgave. BESTUUR POSTZEGELVERENIGING BREDA: : P.H. de Dreu, Ruigendijk 10, 4438 NM Driewegen Email: phdedreu@xs4all.nl

Inhoudsopgave. BESTUUR POSTZEGELVERENIGING BREDA: : P.H. de Dreu, Ruigendijk 10, 4438 NM Driewegen Email: phdedreu@xs4all.nl Inhoudsopgave 1 Inhoud 2 Adressen 3 Vergaderingen/Bijeenkomsten 4 Mededelingen : data s 2012 5 Filatelie: week van de filatelie 6 Filatelie: brievenbussen 7 Filatelie: (post)drukkerij 9 Kavellijst veiling

Instituut voor de nationale rekeningen. Statistiek buitenlandse handel. Kwartaalbericht 2014-II

Instituut voor de nationale rekeningen. Statistiek buitenlandse handel. Kwartaalbericht 2014-II nstituut voor de nationale rekeningen Statistiek buitenlandse handel Kwartaalbericht 2014- nstituut voor de nationale rekeningen Nationale Bank van België, Brussel Alle rechten voorbehouden. De volledige

PPRC, 14 2015 16, 1444 HV

Buitenlandse dienstreizen - tabel van de dagelijkse forfaitaire vergoedingen en maximumprijzen voor logies (vanaf 1 april 2011)

Buitenlandse dienstreizen - tabel van de dagelijkse forfaitaire vergoedingen en maximumprijzen voor logies (vanaf 1 april 2011) Buitenlandse dienstreizen - tabel van de dagelijkse en en maximumprijzen voor logies (vanaf 1 april 2011) Landen Steden in EUR Afghanistan Alle bestemmingen 155 69 Albanië Alle bestemmingen 139 92 Algerije

Feiten & Cijfers bij de 96 ste Vierdaagse

Feiten & Cijfers bij de 96 ste Vierdaagse Stichting Internationale Vierdaagse Afstandsmarsen Nijmegen Persbericht 2012.024 Nijmegen, 05 juli 2012 Feiten & Cijfers bij de 96 ste Vierdaagse stand per 5 juli 2012. 1. Barometergegevens 2011 2012 Aantal

Uitzoekdozen. Thema avond "Zuidelijk Afrika"

VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT. Jaargang 15 nr. 3 mei 2015

DE COURIER. rondzenddienst

DE COURIER. rondzenddienst DE COURIER Maandblad Januari 2016 Editie 2015 nummer 9 Vacature secretaris Wij zijn nog steeds op zoek naar een nieuwe secretaris voor de vereniging. Lees verder op pagina 8. Vacature directeur rondzenddienst

Potplanten en jonge planten 2007

Potplanten en jonge planten 2007 Importnota Potplanten en jonge planten 2007 HBAG Bloemen en Planten Aalsmeer, oktober 2008 Jan Lanning Monique Sassen Inleiding Het HBAG Bloemen en Planten heeft op basis van het meest recente AIPH-Union

CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR September 2015 43e JAARGANG No 1

CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR September 2015 43e JAARGANG No 1 1 CONTACTBLAD VAN DE N.V.P.V. AFDELING ALKMAAR September 2015 43e JAARGANG No 1 Wij nodigen u uit voor onze verenigingsavond op vrijdag 4 september a.s. in de toneelzaal van Stichting de Rekere 2.0, Drechterwaard

Iedereen West-Vlaams!

Iedereen West-Vlaams! Iedereen West-Vlaams! / start: 2009 / West-Vlaamse identiteit + trots op eigen regio / - campagne met niet-west-vlamingen - verkiezing West-Vlaams woord en West-Vlaamse uitdrukking die niet mogen verdwijnen

Voizz Prijslijst. 1 maart 2011

Voizz Prijslijst. 1 maart 2011 Voizz Prijslijst 1 maart 2011 Onze algemene voorwaarden zijn van toepassing, druk- en zetfouten voorbehouden. De voorgaande prijslijsten komen te vervallen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief B.T.W.

Van Gogh Museum/Vincent van Gogh Stichting Amsterdam

FACTSHEET CHAMPIGNONS

FACTSHEET CHAMPIGNONS FACTSHEET CHAMPIGNONS Fruit & Vegetable Facts; Jan Kees Boon; +31654687684; fruitvegfacts@gmail.com NEDERLAND VERLIEST STEEDS MEER TERREIN BIJ HANDEL IN VERSE CHAMPIGNONS Positie op wereldmarkt van champignonconserven

7 november: Bijeenkomst met veiling 19.00-20.00 uur: Jeugd-bijeenkomst 21 november: postzegelmiddag

7 november: Bijeenkomst met veiling 19.00-20.00 uur: Jeugd-bijeenkomst 21 november: postzegelmiddag 8, oktober 2013 7 november: Bijeenkomst met veiling 19.00-20.00 uur: Jeugd-bijeenkomst 21 november: postzegelmiddag een andere auto kopen - een huis kopen - een huis bouwen - een postzegelverzameling opzetten

Ve r k o o p v o o r w a a r d e n :

Week 1. Het noorden van een windroos wijst naar boven. Het zuiden wijst naar beneden. Het oosten naar rechts. Het westen naar links.

Week 1. Het noorden van een windroos wijst naar boven. Het zuiden wijst naar beneden. Het oosten naar rechts. Het westen naar links. Week 1 Info: Europa Er zijn zeven werelddelen: Noord-Amerika, Zuid Amerika, Afrika, Europa, Azië, Australië en Antarctica. Europa bestaat uit 45 landen. Nederland hoort bij Europa. Het noorden van een

Toerisme in perspectief. NBTC Holland Marketing Afdeling Research

Toerisme in perspectief. NBTC Holland Marketing Afdeling Research Toerisme in perspectief NBTC Holland Marketing Afdeling Research Inleiding In dit rapport wordt op hoofdlijnen een beeld geschetst van trends en ontwikkelingen in het (internationaal) toerisme en de factoren

Fiche Kleurrijk West-Vlaanderen OOSTENDE. Opsplitsing in nationaliteitsgroepen

Fiche Kleurrijk West-Vlaanderen OOSTENDE. Opsplitsing in nationaliteitsgroepen Fiche Kleurrijk West-Vlaanderen OOSTENDE HUIDIGE NATIONALITEIT PG2 NATIONALITEIT BIJ GEBOORTE PG 3 HUISHOUDENS PG 4 WERKZOEKENDEN PG 5 NIEUWKOMERS PG 6 Arrondissement Oostende Opsplitsing in nationaliteitsgroepen

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER N E D ERLAND E N. JAARGANG 1961 Nr. 155

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER N E D ERLAND E N. JAARGANG 1961 Nr. 155 31 (1946) Nr. 1 TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER N E D ERLAND E N JAARGANG 1961 Nr. 155 A. TITEL Protocol tot wijziging van de Overeenkomsten, Verdragen en Protocollen inzake verdovende middelen, gesloten

Binnenlandse, Europese en globale mobiliteit van artsen en de beperkingen van een Vlaams of Belgisch beleid op dit vlak. Werkgroep: Walter Michielsen

Binnenlandse, Europese en globale mobiliteit van artsen en de beperkingen van een Vlaams of Belgisch beleid op dit vlak. Werkgroep: Walter Michielsen Binnenlandse, Europese en globale mobiliteit van artsen en de beperkingen van een Vlaams of Belgisch beleid op dit vlak Werkgroep: Walter Michielsen MOBILITEIT Binnenlands Europese Unie Buiten Europa ELEMENTEN

RAAD VAN DE EUROPESE UNIE. Brussel, 25 september 2006 (27.09) (OR. fr) 13098/06 ADD 1 ELARG 113 ACCTR 17

RAAD VAN DE EUROPESE UNIE. Brussel, 25 september 2006 (27.09) (OR. fr) 13098/06 ADD 1 ELARG 113 ACCTR 17 RAAD VAN DE EUROPESE UNIE Brussel, 25 september 2006 (27.09) (OR. fr) 13098/06 ADD 1 ELARG 113 ACCTR 17 INGEKOMEN DOCUMENT van: de heer Jordi AYET PUIGARNAU, directeur, namens de secretarisgeneraal van

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

Onderzoek gunstige prijsligging.

Onderzoek gunstige prijsligging. Onderzoek gunstige prijsligging. BMW 3 Serie Model 320D. 22 Eu-Lidstaten. Jordy Reijers Marketing/Onderzoek P van. Prijs 1 Inhoud Opgave Onderzoek informatie over Eu landen Welke landen hanteren de euro?

Nr. 8, oktober 2014 Bennekom, Lunteren, Harskamp, Wekerom en Otterlo vallen tevens onder afdeling Ede

Nr. 8, oktober 2014 Bennekom, Lunteren, Harskamp, Wekerom en Otterlo vallen tevens onder afdeling Ede Nr. 8, oktober 2014 Bennekom, Lunteren, Harskamp, Wekerom en Otterlo vallen tevens onder afdeling Ede 6 november: Bijeenkomst met veiling 8 november: Postzegeldag in Ons Huis 20 november: Postzegelmiddag

Extra algemene ledenvergadering op 9 juni. Rondzending. De Catalogus en de Euro

Extra algemene ledenvergadering op 9 juni. Rondzending. De Catalogus en de Euro Veiling De inzendtermijn voor de volgende grote veiling is gesloten en de veilingmeester begint met het maken van de kavellijst. Op 7april is de kijkavond en op zaterdag 8 april barst het geweld los, zoals

Deviezenproblemen rondom de Tweede Wereldoorlog deel 1

Deviezenproblemen rondom de Tweede Wereldoorlog deel 1 Deviezenproblemen rondom de Tweede Wereldoorlog deel 1 Algemeen Het leek mij nuttig om vóór de beschrijving van de deviezenproblemen eerst duidelijk te maken wat onder deviezen verstaan moet worden, zulks

Veiling nr.118 wordt gehouden op zaterdag 8 december 2012. Openbare

Veiling nr.118 wordt gehouden op zaterdag 8 december 2012. Openbare Veiling nr.118 wordt gehouden op zaterdag 8 december 2012 Openbare Ve r k o o p v o o r w a a r d e n : 1. De verkoop geschiedt met 21% opgeld en 1,75 tafelgeld voor iedere koop (incl. 21% btw) in Euro's.

Uitgave: november 2015 AMBACHTSE FILATELISTEN VERENIGING DE DOORLOPER

Uitgave: november 2015 AMBACHTSE FILATELISTEN VERENIGING DE DOORLOPER Uitgave: november 2015 AMBACHTSE FILATELISTEN VERENIGING DE DOORLOPER 2 Ambachtse Filatelisten Vereniging Bestuur: Voorzitter: Anton Verjaal tel.:078-6123217 e-mail: a.verjaal@telfort.nl Secretaris: Cor

DE STOKVISPOST. Postbus 246 7400 AE Deventer AFDELING DEVENTER

DE STOKVISPOST. Postbus 246 7400 AE Deventer AFDELING DEVENTER DE STOKVISPOST Postbus 246 7400 AE Deventer AFDELING DEVENTER DE STOKVISPOST OFFICIEEL Orgaan van de Nederlandse Vereniging van Postzegelverzamelaars Deventer BESTUUR J. Berends voorzitter 0570-615873

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, ax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl DE 73 ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG 29

Statistieken 2015 99 ste Vierdaagse

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

k 52 k 54 k 70 k 62 k 76

k 52 k 54 k 70 k 62 k 76 51 Nederland PF 1601-1603 2,70 0,25 52 Nederland PF 1604 F 3,00 0,20 53 Nederland PF 1605-1607 2,70 0,25 54 Nederland PF 1608-1610 F 3,60 0,30 55 Nederland PF 1612-1613 1,80 0,15 56 Nederland PF 1614 1,00

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, Fax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl DE 68 ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG

Afb.1 De twee verschillende stempels van het Postmuseum. De maandag en dinsdag waren in hun geheel bestemd voor bezoek aan:

Afb.1 De twee verschillende stempels van het Postmuseum. De maandag en dinsdag waren in hun geheel bestemd voor bezoek aan: Het mooie Zweden In het voorjaar werd door vier "NOVIOPOST"-leden te weten: H.A.J.J. Egberts, H.Janssen, J.Rutten en P.G.M. Gerrits besloten om gezamenlijk een bezoek te brengen aan de Internationale Postzegeltentoonstelling

DOCUMENTEN WETTIG VERBLIJF

DOCUMENTEN WETTIG VERBLIJF DOCUMENTEN WETTIG VERBLIJF Vanaf 1 september 2011 Moeten cursisten die voldaan hebben aan de deeltijdse leerplicht (18 jaar) bij inschrijving het bewijs leveren te beschikken over de Belgische nationaliteit