... NEW GENERATION NETWORKS...

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Maat: px
Weergave met pagina beginnen:

Download "... NEW GENERATION NETWORKS..."

Transcriptie

1 ... NEW GENERATION NETWORKS... Glasvezelproducten Deurtelefoonsystemen Datanetwerken Koper en Glasvezel Data- en Server 19 inch kasten Actieve componenten Test- en Meetapparatuur Telefonieproducten Liftalarm en bewakingssystemen Time systemen Omroep en Ontruimingsinstallaties Transmissie en controlesystemen Connex Telecom BV Postbus 5161 NL ED Capelle aan den IJssel

2 CONNEX Telecom een uitdaging Geachte relatie, Voor u ligt de nieuwste glasvezelcatalogus van Connex Telecom een catalogus waarin alle snellopende producten op het gebied van glasvezel oplossingen voor u zijn samengebracht. Overzichtelijk, gemakkelijk en toegankelijk. U ziet het: Connex Telecom doet er alles aan om u van dienst te zijn. De glasvezelcatalogus omvat slechts een keuze van de vele producten die Connex Telecom voor de telematica- en elektroninstallateur biedt. Een compleet overzicht vindt u binnenkort op onze webwinkel: De prijslijst is op aanvraag direct beschikbaar voor u middels een telefoontje of naar een van de onderstaande coördinaten. En mocht u nog ondersteuning wensen bij uw projecten, of project als geheel willen uitbesteden, ook dan is Connex Telecom uw partner. De meer dan 20 jaar ervaring en de gedegen kennis van de markt, maken Connex Telecom tot projectspecialist op het gebied van Gebouwbekabeling en Communicatie producten en systemen. Diverse wereldwijde producenten hebben inmiddels gekozen voor Connex Telecom als official distributeur - partner en gecertificeerd opleidingscentrum. Middels de diversiteit van producten en diensten - die u als klant kan inzetten om uw business aantrekkelijker te maken - staat Connex Telecom garant zowel met snelle leveringen uit voorraad, als met een gedegen logistieke- als servicegerichte organisatie u ter dienst. CONNEX Telecom B.V. Postbus 5161 NL-2900 ED Capelle aan den IJssel Bezoekadres: Cypresbaan 32 NL-2908 LT Capelle aan den IJssel T : +31 (0) F : +31 (0) E : W : en CONNEX Telecom B.V. is ISO 9001:2008 en VCA gecertificeerd Aanbiedingen en leveringen geschieden volgens onze algemene voorwaarden, gedeponeerd bij de K.V.K. te Rotterdam onder nr Alle eerder uitgebrachte versies van zijn niet meer geldig. Het gebruik van beeldmateriaal en herdruk is niet toegestaan mits er schriftelijke toestemming is verkregen van Page 2/65

3 INHOUDSOPGAVE Nr. Omschrijving: Pagina 1. Een uitdaging 2 2. Singlemode Connector Multimode Connector Singlemode Koppelbus Multimode Koppelbus Multimode Xpress-Lock Singlemode Dempingsconnector Singlemode Pigtail Multimode Pigtail Singlemode Patchcord Multimode Patchcord Glasvezel Patchpaneel Volition, VF-45 en Patchpaneel Glasvezel Wandcontactdoos Glasvezel Wandverdeler Glasvezel Wandverdeler accessoires Glasvezel Cassette accessoires Glasvezel accessoires Glasvezel Gereedschapkoffer Glasvezel Gereedschap Glasvezel Reiniging Singlemode Kabel Molex Multi-Singlemode kabel Multimode Kabel Volition Horizontale- en Verticale binnenkabel Volition Binnen- als Buitenkabel Single- en Multimodekabel M Slijp- en Polischbladen Glasvezel Verbindings- en Splitsingsmoffen Kort overzicht Communicatiesystemen Korte samenvatting van Connex Telecom Hoe kunt u bereiken 65 De activiteiten van Connex Telecom zijn geconcentreerd rond vier werkterreinen: - Openbare infrastructuur Koper- en Glasvezelnetwerken en Access Netwerken. - Gebouwbekabeling, Koper en Glasvezel Data- en Telecomnetwerken. - Communicatiesystemen; Intercom, Tijdsystemen, Omroep-, Ontruiming-, Deurtelefoon, Liftbewakings- en Alarmsystemen. - Training en opleiding, Officieel ISO 9001:2008 Trainingscentrum Page 3/65

4 SINGLEMODE Connector ST II Connector SM Type: Singlemode 9E/125µm Fabrikaat: AFOP Uitvoering: Epoxy Ferule: Zirkonia Keramisch Demping: 0,2 db typical Behuizing: Metaal VPE = 60 stuks SC Connector SM Type: Singlemode 9E/125µm Fabrikaat: AFOP Uitvoering: Epoxy Ferule: Zirkonia Keramisch Demping: 0,2 db typical Behuizing: Kunststof VPE = 60 stuks SC APC Connector SM Type: Singlemode 9E/125µm Fabrikaat: AFOP Uitvoering: Epoxy Ferule: Zirkonia Keramisch Demping: 0,3 db typical Behuizing: Kunststof VPE = 60 stuks FC PC Connector SM Type: Singlemode 9E/125µm Fabrikaat: AFOP Uitvoering: Epoxy Ferule: Zirkonia Keramisch Demping: 0,2 db typical Behuizing: Metaal VPE = 60 stuks LC Connector SM Type: Singlemode 9E/125µm Fabrikaat: AFOP Uitvoering: Epoxy Ferule: Zirkonia Keramisch Demping: 0,2 db typical Voor 3mm Zipkabel of 2mm Mini-Zipkabel VPE = 60 stuks LC met SM LC met SM APC MTRJ Connector SM Type: Singlemode 9E/125µm Fabrikaat: AFOP Uitvoering: Epoxy Ferule: Zirkonia Keramisch Demping: 0,2 db typical Behuizing: kunststof VPE = 60 stuks MTRJ met SM MTRJ met SM/PIN Page 4/65

5 SINGLEMODE Connector ST Hot Melt Connector SM Type: 8100 YS - 9E/125µm Fabrikaat: 3M Uitvoering: Hot Melt Ferule: Keramisch Demping: 0,2 db typical Behuizing: Metaal VPE = 60 stuks 8100-YS SC Hot Melt Connector SM Type: 8300 YS 9E/125µm Fabrikaat: 3M Uitvoering: Hot Melt Ferule: Keramisch Demping: 0,2 db typical Behuizing: Kunststof VPE = 60 stuks 8308-U LC Hot Melt Connector SM Type: 8602-S 9E/125µm Fabrikaat: 3M Uitvoering: Hot Melt Ferule: Keramisch, Demping: 0,2 db typical Behuizing: Kunststof VPE = 60 stuks 8602-S Molex Glasvezel connectoren Singlemode Molex Premise Networks heeft een uitgebreid assortiment connectoren voor LANtoepassingen. Deze connectoren zijn geschikt voor singlemode toepassingen. Fabrikaat: Molex Premise Networks Ferule: Keramisch als Metaal uitvoeringen Type: ST,SM, metalen bajonet, 2,4mm of 3,0mm tule SC, SPX, SM, Keramisch ferrule, 3,0mm tule SC, SPX, SM, Keramisch ferrule, 900 µm tule SC, DPX, SM, Keramisch ferrule, 3,0mm tule 91-A A A A0420 Het gecertificeerde ISO 9001, Advies, Training en Opleidingcentrum, van Connex Telecom staat garant voor een professionele begeleiding Producten worden begeleid tot in de praktijk, dus optimale snelheid van werken Page 5/65

6 MULTIMODE Connector ST II Connector MM Type: Multimode, 50- en 62,5 /125µm Fabrikaat: AFOP Uitvoering: Epoxy Demping: 0,2 db typical Behuizing: Metaal VPE = 60 stuks SC Connector MM Type: Multimode, 50- en 62,5/125µm Fabrikaat: AFOP Uitvoering: Epoxy Demping: 0,3 db typical Behuizing: Kunststof VPE = 60 stuks FC PC Connector MM Type: Multimode 50- en 62,5/125µm Fabrikaat: AFOP Uitvoering: Epoxy Demping: 0,2 db typical Behuizing: Metaal VPE = 60 stuks LC Connector MM Type: Multimode 50- en 62,5/125µm Fabrikaat: AFOP Uitvoering: Epoxy Demping: 0,2 db typical VPE = 60 stuks LC met MM-2mm LC met MM-3mm MTRJ Connector MM Type: Multimode 50- en 62,5/125µm Fabrikaat: AFOP Uitvoering: Epoxy Demping: 0,3 db typical Behuizing: kunststof VPE = 60 stuks MTRJ Connector MM Type: Multimode 50- en 62,5/125µm Fabrikaat: AFOP Uitvoering: Epoxy Demping: 0,3 db typical Behuizing: kunststof MTRJ met PIN VPE = 60 stuks Page 6/65

7 MULTIMODE Connector FDDI Connector MM Type: Multimode, 50- en 62,5/125µm Fabrikaat: AFOP Uitvoering: Epoxy Ferrule: Zirkonia Keramik Demping: <0,2 db typical Behuizing: kunststof VPE = 60 stuks ST Hot Melt Connector MM Type: 6100 Multimode, 50- en 62,5/125µm Fabrikaat: 3M Uitvoering: Hot Melt Ferule: Keramik, kleur tube wit, zwart of rood Demping: 0,2 db typical Behuizing: Metaal VPE = 60 stuks 6100-W 6100-B 6100-R Uitv. wit Uitv. zwart Uitv. rood SC Hot Melt Connector MM Type: 6300 Multimode, 50- en 62,5/125µm Fabrikaat: 3M Uitvoering: Hot Melt Ferule: Keramik, kleur tube wit Demping: 0,2 db typ. Behuizing: Kunststof VPE = 60 stuks 6300-W LC Hot Melt Connector MM Type: 6602-S Multimode, 50- en 62,5/125µm Fabrikaat: 3M Uitvoering: Hot Melt Ferule: Keramik, kleur tube wit Demping: 0,2 db typical Behuizing: Kunststof VPE = 60 stuks 6602-S Molex Glasvezelconnectoren Multimode Molex Premise Networks heeft een uitgebreid assortiment connectoren voor LANtoepassingen. Deze connectoren zijn geschikt voor Multimode toepassingen. Fabrikaat: Molex Premise Networks Ferule: Keramisch als Metaal uitvoeringen Type: ST, MM, polymeer bajonet - 3,0 mm tule ST, MM, metalen bajonet - 3,0 mm tule ST, MM, metalen bajonet 900 µm tule SC, SPX, MM, metalen bajonet - 3,0 mm tule SC, SPX, MM, metalen bajonet 900 µm tule SC, DPX, MM, metalen bajonet - 3,0 mm tule 91-A A A A A A0410 Page 7/65

8 SINGLEMODE Koppelbus ST Simplex Koppelbus, Metaal Singlemode simplex koppelbus voor ST connector Behuizing: Metaal Verbindingshuls: Zirkonia Keramik Bevestiging: met moer SC Duplex Koppelbus, Kunststof Singlemode duplex koppelbus voor SC connector Behuizing: Kunststof Verbindingshuls: Zirkonia Keramik Bevestiging: klik incl. schroeven SC Duplex Koppelbus, Metaal Singlemode duplex koppelbus voor SC connector Behuizing: Metaal Verbindingshuls: Zirkonia Keramik Bevestiging: klik met schroefdraad ST/SC Duplex Koppelbus, Metaal Singlemode duplex koppelbus voor Hybride verbinding met ST en SC connector. Behuizing: Metaal Verbindingshuls: Zirkonia Keramik Bevestiging: klik met schroefdraad SC Simplex Koppelbus, Kunststof Singlemode simplex koppelbus voor verbindingen met SC-Simplex connector. Behuizing: Kunststof Verbindingshuls: Zirkonia Keramik Bevestiging: klik incl. schroeven SC Simplex Koppelbus, Metaal Singlemode simplex koppelbus voor verbindingen met SC-Simplex connector. Behuizing: Metaal Verbindingshuls: Zirkonia Keramik Bevestiging: klik met schroefdraad en schroeven van 2,6 mm Page 8/65

9 SINGLEMODE Koppelbus SC APC Simplex Koppelbus, Kunststof Singlemode simplex koppelbus voor verbindingen met SC-APC connector. Behuizing: Kunststof Verbindingshuls: Zirkonia Keramik Bevestiging: klik incl. schroeven FCPC/FCPC Koppelbus, Metaal Singlemode FCPC koppelbus voor verbindingen met FCPC connector. Behuizing: Metaal LC Duplex Koppelbus, Kunststof Singlemode duplex koppelbus voor verbindingen met LC connector. Behuizing: Kunststof Verbindingshuls: Zirkonia Keramik Bevestiging: klik incl. schroeven Montage opening: SC Simplex E 2000 Simplex Koppelbus, Kunststof Singlemode Simplex koppelbus voor verbindingen met E2000 connector. Fabrikaat: Huber & Suhner Behuizing: Kunststof Verbindingshuls: Zirkonia Keramik Bevestiging: Koppelbus incl. 2,6 mm schroeven Montage opening: SC Simplex E 2000 APC Simplex Koppelbus Kunststof Singlemode Simplex koppelbus voor verbindingen met E2000 APC connector. Fabrikaat: Huber & Suhner, Kunststofbehuizing Verbindingshuls: Zirkonia Keramik Bevestiging: Koppelbus incl. 2,6 mm schroeven Montage opening: SC Simplex MTRJ Simplex Koppelbus, Kunststof Singlemode Simplex koppelbus voor verbindingen met MTRJ Duplex connector met PIN. Behuizing: Kunststof Bevestiging: klik incl. schroeven Montage opening: SC Simplex Page 9/

10 SINGLEMODE Koppelbus DIN Simplex Koppelbus, Metaal Singlemode simplex koppelbus voor verbindingen met DIN connector voor ST. Behuizing: Metaal Patchcord koppelbus ST-SC De speciale constructie met de SC connector en ST koppelbus is een ideale manier om een patchcord op een eenvoudige wijze van ST naar SC om te zetten Patchcord koppelbus SC-ST De speciale constructie met de ST connector en SC koppelbus is een ideale manier om een patchcord op een eenvoudige wijze van SC naar ST om te zetten Patchcord koppelbus LC-SC De speciale constructie met de SC connector en LC koppelbus is een ideale manier om een patchcord op een eenvoudige wijze van LC naar SC om te zetten Patchcord koppelbus FC-SC De speciale constructie met de SC connector en FC koppelbus is een ideale manier om een patchcord op een eenvoudige wijze van FC naar SC om te zetten Molex Premise Networks SM koppelbus ST/ST Simplex, metalen behuizing ST/ST Duplex, SM, flensmontage SC/SC Duplex, SM, flensmontage SC/SC Duplex, SM, flensmontage, afgeschermd MTRJ/MTRJ, SM, flensmontage LC/LC, SM, flensmontage, afgeschermd 91-A0140 AFR AFR A1200 AFR MX ST, SC, MTRJ, in Escon en FDDI versies leverbaar. Page 10/65

11 MULTIMODE Koppelbus ST/ST Simplex Koppelbus, Metaal Multimode simplex koppelbus voor 50/125 µm en 62,5/125 µm voor ST connector. Behuizing: Metaal Verbindingshuls: Phosphor Bronze Bevestiging: met moer 6112 VPE = 60 stuks SC Duplex Koppelbus, Kunststof Multimode duplex koppelbus voor 50/125 µm en 62,5/125 µm voor SC connector. Behuizing: Kunststof Verbindingshuls: Phosphor Bronze Bevestiging: klik incl. schroeven S zonder schroef met schroef VPE = 60 stuks SC Duplex Koppelbus, Metaal Multimode duplex koppelbus voor 50/125 µm en 62,5/125 µm voor SC connector. Behuizing: Metaal Verbindingshuls: Phosphor Bronze Bevestiging: klik met schroefdraad incl schroeven VPE = 60 stuks 6313-M 6313-MS zonder schroef met schroef ST/SC Duplex Koppelbus, Metaal Multimode duplex koppelbus voor 50/125 µm en 62,5/125 µm voor Hybride verbinding met ST en SC connector. Behuizing: Metaal Verbindingshuls: Phosphor Bronze 6144-EM VPE = 60 stuks FC PC/FC PC Koppelbus, Metaal Multimode FC PC koppelbus voor 50/125 µm en 62,5/125 µm voor verbinding met FC PC connector Behuizing: Metaal Verbindingshuls: Phosphor Bronze LC/LC Duplex Koppelbus, Kunststof Multimode duplex koppelbus voor 50/125 µm en 62,5/125 µm voor verbinding met LC connector. Montage opening: SC Simplex. Behuizing: Kunststof Verbindingshuls: Phosphor Bronze Bevestiging: klik incl. schroeven VPE = 60 stuks 6613-E 6613-ES zonder schroef met schroef Page 11/65

12 MULTIMODE Koppelbus LC/LC Quad Koppelbus, Kunststof Multimode koppelbus voor 50/125 µm en 62,5/125 µm voor verbinding met 4 LC Simplex connectoren. Behuizing: Kunststof Verbindingshuls: Phosphor Bronze Bevestiging: klik incl. schroeven Montage opening: SC Duplex E 2000 Koppelbus, Kunststof Multimode koppelbus 50/125 µm en 62,5/125 µm voor verbindingen met E2000 connector. Behuizing: Kunststof Verbindingshuls: Phosphor Bronze Montage opening: SC Simplex MTRJ/MTRJ Koppelbus, kunststof Multimode koppelbus voor 50/125 µm en 62,5/125 µm voor verbindingen met MTRJ(Duplex) connector met PIN. Behuizing: Kunststof Verbindingshuls: Phosphor Bronze Bevestiging: klik incl. schroeven SC/SC Simplex Koppelbus, Kunststof Multimode simplex koppelbus voor 50/125 µm en 62,5/125 µm voor verbinding met SC-Simplex connectoren. Behuizing: Kunststof Verbindingshuls: Phosphor Bronze Bevestiging: klik incl. schroeven VPE = 60 stuks S zonder schroef met schroef SC/SC Simplex Koppelbus, Metaal Multimode simplex koppelbus voor 50/125 µm en 62,5/125 µm voor SC-Simplex connector. Behuizing: Metaal Verbindingshuls: Phosphor Bronze Bevestiging: klik met schroefdraad 2,6 mm incl schroeven VPE = 60 stuks S zonder schroef met schroef Escon Koppelbus, Metaal Multimode Ecson koppelbus voor 50/125 µm en 62,5/125 µm voor Ecson of ST connector. Behuizing: Metaal Verbindingshuls: Phosphor Bronze Bevestiging: Schroef Page 12/65

13 MULTIMODE Koppelbus Patchcord koppelbus ST-SC De speciale constructie met de SC connector en ST koppelbus is een ideale manier om een patchcord op een eenvoudige wijze van ST naar SC om te zetten Patchcord koppelbus SC-ST De speciale constructie met de ST connector en SC koppelbus is een ideale manier om een patchcord op een eenvoudige wijze van SC naar ST om te zetten Patchcord koppelbus LC-SC De speciale constructie met de SC connector en LC koppelbus is een ideale manier om een patchcord op een eenvoudige wijze van LC naar SC om te zetten Patchcord koppelbus FC-SC De speciale constructie met de SC connector en FC koppelbus is een ideale manier om een patchcord op een eenvoudige wijze van FC naar SC om te zetten Molex Premise Networks MM koppelbus ST Adapter, MM, metalen behuizing ST/ST Duplex, MM, flensmontage SC/SC Duplex, MM, flensmontage SC/SC Duplex, MM, flensmontage-afgeschermd MTRJ/MTRJ, MM, flensmontage LC/LC, MM, flensmontage-afgeschermd 91-A0160 AFR AFR A1190 AFR MX ST, SC, MTRJ, in Escon en FDDI versies leverbaar. Kunt u de juiste pigtail, connector of koppelbus niet vinden? VRAAG HET ONS! Wij leveren ook snel andere merken op verzoek Page 13/65

14 MULTIMODE Xpress-Lock Glasvezelconnectoren Xpress-Lock De Xpress-Lock MTRJ connectoren voor veldmontage bieden een snelle, kostenefficiënte en betrouwbare aansluiting voor glasvezel LAN s. Deze connectoren hebben geen elektriciteit of speciaal gereedschap nodig en kunnen op locatie worden afgemonteerd. De normale montagetijd is minder dan 2 minuten. Connector-set 62,5/125 µm (OM1), MM, male Connector-set 50/125 µm (OM2), MM, male Connector-set 50/125 µm(om3), MM, male Normaal opnameverlies: 0,5dB Geen speciaal gereedschap, hechtmiddel of polijsten vereist Montagetijd: 2 minuten Gebruiken met adapter met stofklepjes om ogen te beschermen en binnendringen van stof te voorkomen. Glasvezelconnectoren Xpress-Lock LC, SC en ST connectoren De Molex Premise Networks Xpress connectoren bieden een snelle, kosteneffectieve en betrouwbare veldmontage voor glasvezel LAN s. Deze connectoren hebben geen elektriciteit of speciaal gereedschap nodig en kunnen op locatie met hechtmiddel worden gemonteerd. Xpress ST kit, 3.0mm/900 µm MM Xpress ST kit, 3.0mm/900 µm MM Xpress LC kit, 900 µm MM Xpress LC kit, 900 µm SM Xpress ST, 900 µm Termination Toolkit Xpress SC, 900 µm Termination Toolkit Xpress LC, 900 µm Termination Toolkit ST/SC Cleaving Tool LC Cleaving Tool ST Polishing Tool SC Polishing Tool LC Polishing Tool Buffer Stripping Tool (no Nik blue handle) Microscope x 150(1.25mm/2.5mm ferrule) 91-A1230 AFR MX MX MX MX MX A0900 MX A A1080 MX A1100 MX Normaal opname verlies: 0,32dB Weinig gereedschap vereist Montagetijd: 2 minuten Page 14/65

15 SINGLEMODE Dempingsconnector SC Dempingsconnector constante waarde SC Singlemode dempingsconnectoren zijn in een verscheidenheid aan waardes te verkrijgen. De standaard dempingsconnectoren van AFOP zijn verkrijgbaar van 1dB tot 30dB. SC demping van 1 db SC demping van 2 db SC demping van 3 db SC demping van 5 db SC demping van 10 db SC demping van 15 db SC demping van 20 db SC demping van 30 db VPE = 10 stuks FC Dempingsconnector constante waarde FC Singlemode dempingsconnectoren zijn in een verscheidenheid aan waardes te verkrijgen. De standaard dempingsconnectoren van AFOP zijn verkrijgbaar van 1dB tot 30dB. FC demping van 1 db FC demping van 2 db FC demping van 3 db FC demping van 5 db FC demping van 10 db FC demping van 15 db FC demping van 20 db FC demping van 30 db VPE = 10 stuks LC Dempingsconnector constante waarde LC Singlemode dempingsconnectoren zijn in een verscheidenheid aan waardes te verkrijgen. De standaard dempingsconnectoren van AFOP zijn verkrijgbaar van 1dB tot 30dB. LC demping van 1 db LC demping van 2 db LC demping van 3 dbl LC demping van 5 db LC demping van 10 db LC demping van 15 db LC demping van 20 db LC demping van 30 db VPE = 10 stuks Is de juiste dempingsconnector niet in onze catalogus? Bel ons dan, en wij regelen het voor u Page 15/65

16 SINGLEMODE Pigtails ST II Glasvezelpigtail E9 / 125 m Singlemode glasvezelpigtail ST, lengte 2m Kleur: geel Demping: 0,2 db typical VPE = 24 stuks SC Glasvezelpigtail E9 / 125 m Singlemode glasvezelpigtail SC, lengte 2m Kleur: geel Demping: 0,2 db typical VPE = 24 stuks SC APC Glasvezelpigtail E9 / 125 m Singlemode glasvezelpigtail SC APC 8 o. 9. Lengte: 2m Kleur: geel Demping: 0,25 db typical VPE = 24 stuks SC APC 8 2m SC APC 9 2m LC Glasvezelpigtail E9 / 125 m Singlemode glasvezelpigtail LC, lengte 2m Kleur: geel Demping: 0,2 db typical VPE = 24 stuks E 2000 Glasvezelpigtail E9 / 125 m Singlemode glasvezelpigtail E 2000, lengte 2m Kleur: geel Fabrikaat: Huber & Suhner Demping: 0,2 db typical VPE = 24 stuks E 2000 APC Glasvezelpigtail E9 / 125 m Singlemode glasvezelpigtail E 2000 APC. Lengte 2m en kleur geel Fabrikaat: Huber & Suhner Demping: 0,2 db typical VPE = 24 stuks Page 16/65

17 SINGLEMODE Pigtails FC PC Glasvezelpigtail E9 / 125 m Singlemode glasvezelpigtail FC, lengte 2m Kleur: geel Demping: 0,2 db typical VPE = 24 stuks FC/PC APC Glasvezelpigtail E9 / 125 m Singlemode glasvezelpigtail FC/PC APC, 8 o. 9, lengte: 2m Kleur: geel Demping: 0,2 db typical VPE = 24 stuks SC APC 8 2m SC APC 9 2m DIN Glasvezelpigtail E9 / 125 m Singlemode glasvezelpigtail DIN, lengte 2m Kleur: geel Fabrikaat: Euromicron Demping: 0,15 db typical VPE = 24 stuks DIN Glasvezelpigtail E9 / 125 m Singlemode glasvezelpigtail DIN, lengte 2m Kleur: geel Fabrikaat: Euromicron Demping: 0,2 db typical VPE = 24 stuks MTRJ Glasvezelpigtail E9 / 125 m Singlemode glasvezelpigtail MTRJ met PIN, Lengte 2m Kleur: geel Demping: 0,2 db typical VPE = 24 stuks ASSEMBLAGE VAN GLASVEZELPRODUCTEN IS EEN SERVICE VAN CONNEX TELECOM VRAAG NAAR DE MOGELIJKHEDEN EN BEL ONS! Page 17/65

18 MULTIMODE Pigtails ST II Glasvezelpigtail Multimode glasvezelpigtail ST, Lengte: 2m 50 m, groen 62,5 m, blauw Demping: 0,5 db typical VPE = 24 stuks ST 50 m OM2 ST 50 m OM3 ST 62,5 m OM1 Set OM2 in kleuren verkrijgbaar SC Glasvezelpigtail Multimode glasvezelpigtail SC, Lengte: 2m 50 m, groen 62,5 m, blauw Demping: 0,5 db typical VPE = 24 stuks ST 50 m OM2 ST 50 m OM3 ST 62,5 m OM1 Set OM2 in kleuren verkrijgbaar LC Glasvezelpigtail Multimode glasvezelpigtail LC, Lengte: 2m 50 m, groen 62,5 m, blauw Demping: 0,5 db typical VPE = 24 stuks ST 50 m OM2 ST 50 m OM3 ST 62,5 m OM1 Set OM2, in kleuren verkrijgbaar E 2000 Glasvezelpigtail Multimode glasvezelpigtail E 2000, lengte: 2m Fabrikaat Huber & Suhner 50 m, OM2 groen 62,5 m, blauw Demping: 0,5 db typical VPE = 24 stuks E m E ,5 m FC PC Glasvezelpigtail Multimode glasvezelpigtail FC PC, Lengte: 2m 50 m, OM2 groen 62,5 m, blauw Demping: 0,5 db typical VPE = 24 stuks FC PC 50 m FC PC 62,5 m MTRJ Glasvezelpigtail Multimode glasvezelpigtail MTRJ met PIN, Lengte: 2m 50 m, OM2 groen 62,5 m, blauw Demping: 0,5 db typical VPE = 24 stuks Page 18/ MTRJ 50 m MTRJ 62,5 m

19 SINGLEMODE Patchcord ST II / ST II E9/125 m Duplex Patchcord met ST II connectoren. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, geel meter. ST II / SC E9/125 m Duplex Patchcord met ST II/SC connectoren. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, geel meter SC / SC E9/125 m Duplex Patchcord met SC connectoren. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, geel meter. SC APC 8 / SC APC 8 E9/125 m Duplex Patchcord met SC APC 8 connectoren. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, geel meter. FC PC / FC PC E9/125 m Duplex Patchcord met ST II connectoren. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, geel meter. FC PC APC 8 / FC PC APC 8 E9/125 m Duplex Patchcord met FC PC APC 8 connectoren. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, geel meter. Page 19/65

20 SINGLEMODE Patchcord LC / LC E9/125 m Duplex Patchcord met LC connectoren. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, geel meter. LC / ST E9/125 m Duplex Patchcord met LC / ST connectoren. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, geel meter. LC / SC E9/125 m Duplex Patchcord met LC/SC connectoren. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, geel meter. MTRJ / MTRJ E9/125 m Duplex Patchcord met MTRJ connectoren. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, geel , 1.5, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 15, 20 en 30 meter. MTRJ / ST II E9/125 m Duplex Patchcord met MTRJ/STII connectoren. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, geel , 1.5, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 15, 20 en 30 meter. MTRJ / SC E9/125 m Duplex Patchcord met MTRJ/SC connectoren. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, geel meter. Page 20/65

21 SINGLEMODE Patchcord E 2000 / E 2000 E9/125 m E 2000 / ST E9/125 m E 2000 / SC E9/125 m Duplex Patchcord met E 2000/SC/ST connectoren. Fabrikaat: Huber & Suhner 30 meter. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, geel. E 2000 APC/ E 2000 APC E9/125 m E 2000 APC/ SC APC E9/125 m E 2000 APC/ SC E9/125 m Duplex Patchcord met E 2000 APC/SC APC/SC connectoren. Fabrikaat: Huber & Suhner Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, geel. DIN / DIN E9/125 m DIN / ST II E9/125 m DIN / SC E9/125 m Duplex Patchcord met DIN/SC/ST II connectoren. Fabrikaat: Huber & Suhner Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, geel meter. 30 meter. VF-45 / VF-45 E9/125 m VOL-V9Lx Duplex Patchcord met VF-45 connectoren. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, Kleur: groen of geel. VOL-V9L 30 meter. VF-45 / ST E9/125 m VOL-T9Lx Duplex Patchcord met VF-45/ST connectoren. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, Kleur: groen of geel. VOL-T9L 30 meter. VF-45 / SC E9/125 m VOL-C9Lx Duplex Patchcord met VF-45/SC connectoren. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, Kleur: groen of geel. VOL-C9L 30 meter. Page 21/65

22 VF-45 / LC E9/125 m VOL-L9Lx Duplex Patchcord met VF-45/LC connectoren. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, Kleur: groen of geel. SINGLEMODE Patchcord VOL-L9L 30 meter. VOL-M9L 30 meter meter meter meter meter. VF-45 / MTRJ E9/125 m VOL-M9Lx Duplex Patchcord met VF-45/MTRJ connectoren. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, Kleur: groen of geel. VF-45 / FC PC E9/125 m Duplex Patchcord met VF-45/FC PC connectoren. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, Kleur: groen of geel. VF-45 / E 2000 E9/125 m Duplex Patchcord met VF-45/E 2000 connectoren. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, Kleur: groen of geel. VF-45 / DIN E9/125 m Duplex Patchcord met VF-45/SC connectoren. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, Kleur: groen of geel. VF-45 Connector / VF-45 Socket 9/125 m Duplex Patchcord met VF-45 connector/vf-45 socket. Demping: 0,2 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, Kleur: groen of geel. Page 22/65

23 MULTIMODE Patchcord ST II / ST II 50/125 m OM 2 ST II / ST II 62,5/125 m Duplex Patchcord met ST II connectoren. Demping: 0,5 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, oranje meter. ST II / SC 50/125 m OM 2 ST II / SC 62,5/125 m Duplex Patchcord met ST II / SC connectoren. Demping: 0,5 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, oranje meter. ST II / SC 50/125 m OM 2 ST II / SC 62,5/125 m Duplex Patchcord met ST II / SC connectoren. Demping: 0,5 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, oranje , 10, 15, 20 en 30 meter. LC / LC 50/125 m OM 2 LC / LC 62,5/125 m Duplex Patchcord met LC connectoren. Demping: 0,5 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, oranje meter. LC / ST II 50/125 m OM 2 LC / ST II 62,5/125 m Duplex Patchcord met LC / ST II connectoren. Demping: 0,5 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, oranje meter. LC / SC 50/125 m OM 2 LC / SC 62,5/125 m Duplex Patchcord met LC /SC connectoren. Demping: 0,5 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, oranje meter. Page 23/65

24 MULTIMODE Patchcord MTRJ / MTRJ 50/125 m OM 2 MTRJ / MTRJ 62,5/125 m Duplex Patchcord met 2x MTRJ connectoren. Demping: 0,5 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, oranje meter. MTRJ / ST 50/125 m OM 2 MTRJ / ST 62,5/125 m Duplex Patchcord met MTRJ /ST connectoren. Demping: 0,5 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, oranje meter. MTRJ / SC 50/125 m OM 2 MTRJ / SC 62,5/125 m Duplex Patchcord met MTRJ /SC connectoren. Demping: 0,5 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, oranje , 10, 15, 20 en 30 meter. FC PC / FC PC 50/125 m OM 2 FC PC / FC PC 62,5/125 m Duplex Patchcord met 2x FC/PC connectoren. Demping: 0,5 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, oranje meter. E 2000 / E /125 m OM 2 E 2000 / E ,5/125 m Duplex Patchcord met 2x E2000 connectoren. Fabrikaat: Huber & Suhner Demping: 0,5 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, oranje meter. E 2000 / ST 50/125 m OM 2 E 2000 / ST 62,5/125 m Duplex Patchcord met E2000/ST connectoren. Demping: 0,5 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, oranje meter. Page 24/65

25 MULTIMODE Patchcord E 2000 / SC 50/125 m OM 2 E 2000 / SC 62,5/125 m Duplex Patchcord met E2000/SC connectoren. Demping: 0,5 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, oranje meter. VF-45/VF45 50/125 m OM 2 VOL-V5Lx VF-45/VF45 62,5/125 m VOL-V6Lx Duplex Patchcord met 2x VF-45 connectoren. Demping: 0,5 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, grijs. VOL-V5L VOL-V6L 30 meter VF-45/ST 50/125 m OM2 VOL-T5Lx VF-45/ST 62,5/125 m VOL-T6Lx Duplex Patchcord met VF-45/ST connectoren. Demping: 0,5 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, grijs. VOL-T5L VOL-T6L 30 meter VF-45/SC 50/125 m OM2 VOL-C5Lx VF-45/SC 62,5/125 m VOL-C6Lx Duplex Patchcord met VF-45/SC connectoren. Demping: 0,5 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, grijs. VOL-C5L VOL-C6L 30 meter VF-45/LC 50/125 m OM2 VOL-L5Lx VF-45/LC 62,5/125 m VOL-L6Lx Duplex Patchcord met VF-45/LC connectoren. Demping: 0,5 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, grijs. VOL-L5L VOL-L6L 30 meter VF-45/MTRJ 50/125 m OM2 VOL-M5Lx VF-45/MTRJ 62,5/125 m VOL-M6Lx Duplex Patchcord met VF-45/ MTRJ Connectoren. Demping: 0,5 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, grijs. VOL-M5L VOL-M6L 30 meter Page 25/65

26 MULTIMODE Patchcord VF-45/FC PC 50/125 m OM2 VF-45/FC PC 62,5/125 m Duplex Patchcord met VF-45/ FC PC connectoren. Demping: 0,5 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, grijs meter VF-45/E /125 m OM2 VF-45/E ,5/125 m Duplex Patchcord met VF-45/E2000 connectoren. Demping: 0,5 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, grijs meter VF-45 Patch/Socket 50 /125 m OM2 VF-45 Patch/Socket 62,5/125 m Duplex Patchcord met VF-45 Patch/Socket connectoren. Demping: 0,5 db Duplex Zip kabel, compactader, LSOH, grijs meter ALLE UITVOERINGEN GLASVEZELPANELEN ZIJN LEVERBAAR CONNEX TELECOM LEVERT PATCHPANELEN OP VERZOEK GEASSEMBLEERD IN ELKE UITVOERING SINGLEMODE EN MULTIMODE. UITVOERINGEN MET KOPPELBUS EN/OF PIGTAILS AFGEWERKT IN GLASVEZELCASSETTES De 1HE glasvezelpanelen voor 19 rackmontage zijn leverbaar met maximaal 24 poorten in ST, Duplex SC, MT-RJ of LC configuratie. Alle ladepanelen in de catalogus zijn vanaf voorzijde toegankelijk. Vaste paneeluitvoeringen zijn ook leverbaar van 1HE tot 5HE, 19 rack toepassing. VRAAG NAAR DE SPECIALE UITVOERINGEN VAN o.a. 3M VOLITION EN MOLEX PREMISE NETWORKS Page 26/65

27 GLASVEZEL SM/MM Patchpaneel 19 Glasvezel Patchpaneel 1 HE Leeg Leverbaar in uitvoeringen ST, SC-DX Glasvezel patchpaneel, lade aan voorzijde met nummering, Inbouwdiepte: 250 mm Kleur: Grijs, RAL 7032 of RAL x ST 24 x ST 6 x SC-DX 12 x SC-DX 24 x SC-DX 19 Glasvezel Patchpaneel, SM koppelbus Paneel incl. koppelbussen met Zirkonia Keramik hulsen voor SW uitvoering, met nummering Leverbaar in uitvoeringen ST/SC/LC Glasvezel patchpaneel, lade aan voorzijde Kleur: Grijs, RAL 7032 of RAL 7035 Inbouwdiepte: 250 mm x ST 24 x ST 6 x SC/SC-DX 12 x SC/SC-DX 24 x SC/SC-DX 6 x ST/SC-DX 12 x ST/SC-DX 24 x ST/SC-DX 12 x LC/LC-DX 24 x LC/LC-DX 19 Glasvezel Patchpaneel, SM koppelbus en voorzien van Pigtails, geassembleerd Paneel incl. koppelbussen met Zirkonia Keramik hulsen SM Pigtails 9/125 m, 2 meter lang in cassette afgewerkt en met nummering. Leverbaar in uitvoeringen ST/SC/LC Glasvezel patchpaneel, lade aan voorzijde Kleur: Grijs, RAL 7032 of RAL 7035 Inbouwdiepte: 250 mm, hoogte 1HE x ST 24 x ST 6 x SC/SC-DX 12 x SC/SC-DX 24 x SC/SC-DX 6 x ST/SC-DX 12 x ST/SC-DX 24 x ST/SC-DX 12 x LC/LC-DX 24 x LC/LC-DX 19 Glasvezel Patchpaneel, MM koppelbus met Phosphor Bronze hulsen voor 50/125 m en 62,5/125 m MM koppelbussen Leverbaar in uitvoeringen ST/SC/LC Glasvezel patchpaneel, lade aan voorzijde Kleur: Grijs, RAL 7032 of RAL 7035 Inbouwdiepte: 250 mm, hoogte 1HE x ST 24 x ST 6 x SC/SC-DX 12 x SC/SC-DX 24 x SC/SC-DX 6 x ST/SC-DX 12 x ST/SC-DX 24 x ST/SC-DX 12 x LC/LC-DX 24 x LC/LC-DX 19 Glasvezel Patchpaneel, MM koppelbus en voorzien van Pigtails, geassembleerd. Paneel incl. koppelbussen met Phoshor Bronze hulsen MM Pigtails 50/125 m, 2 meter lang in cassette afgewerkt en met nummering. Leverbaar in uitvoeringen ST/SC/LC Glasvezel patchpaneel, lade aan voorzijde Kleur: Grijs, RAL 7032 of RAL 7035 Inbouwdiepte: 250 mm, hoogte 1HE x ST 24 x ST 6 x SC/SC-DX 12 x SC/SC-DX 24 x SC/SC-DX 6 x ST/SC-DX 12 x ST/SC-DX 24 x ST/SC-DX 12 x LC/LC-DX 24 x LC/LC-DX 19 Glasvezel Patchpaneel, MM koppelbus en voorzien van Pigtails, geassembleerd. Paneel incl. koppelbussen met Phoshor Bronze hulsen MM Pigtails 62,5/125 m, 2 meter lang in cassette afgewerkt en met nummering. Glasvezel patchpaneel, lade aan voorzijde Kleur: Grijs, RAL 7032 of RAL 7035 Inbouwdiepte: 250 mm, hoogte 1HE x ST 24 x ST 6 x SC/SC-DX 12 x SC/SC-DX 24 x SC/SC-DX 6 x ST/SC-DX 12 x ST/SC-DX 24 x ST/SC-DX 12 x LC/LC-DX Page 27/65

28 Volition VF-45 MM/SM en Patchpaneel VF-45 MM Socket Multimode koppeling voor 50/125 m en 62,5/125 m, verbinding VF 45 socket. Behuizing: Kunststof Demping: < 0,75dB max. 0,2dB. Toepassingtemperatuur: -10 C tot + 60 C VOL-0001 VF-45 SM Socket Singlemode verbinding VF 45 socket. Behuizing: Kunststof Demping: < 0,75dB max. 0,2dB. Toepassingtemperatuur: -10 C tot + 60 C VOL-0002 Glashouder voor VF-45 Socket Toepasbaar voor zowel Multimode als Single uitvoering VF-45 socket VOL M Volition Glasvezelpaneel 1 HE Geschikt voor VF-45 sockets max. 24 stuks en uitschuifbaar. Uitvoering: 19 inch-250mm kleur: beige-grijs, RAL 1013 incl. nummering VOl-430 ES 3M Volition Glasvezelpaneel 2 HE Geschikt voor VF-45 sockets max. 48 stuks en uitschuifbaar. Uitvoering: 19 inch-250mm kleur: beige-grijs, RAL 1013 incl. nummering VOL-432 ES 3M Volition Glasvezelpaneel 3 HE Geschikt voor VF-45 sockets max. 72 stuks en uitschuifbaar. Uitvoering: 19 inch-250mm kleur: beige-grijs, RAL 1013 incl. nummering VOL-434 ES Page 28/65

29 GLASVEZEL Wandcontactdoos Glasvezel wanddoos 30 Uitvoering zonder koppelbussen. Basisplaat met ST, SC-Duplex 50 x 50 mm. Kleur: RAL 9010 (wit) Tekstveld: 7 x 44 mm Tussen raam: 70 x 70 mm Fabrikaat: 3M VPE = 10 stuks Glasvezel wanddoos universeel Complete behuizing met diverse adapters; ST 2x; E2000 2x; SC 2x; E2000 Duplex; SC Duplex 1x; MTRJ 2x; SC Duplex 2x; MTRJ 3x; LC 2x. Kleur: RAL1013(crème) en RAL 9010(wit) FIPTOST-70 FIPTOSC-70 2 x ST 2 x SC-Duplex RAL 9010 RAL Doos RAL9010 Doos RAL1013 Dekpl.RAL 9010 Dekpl.RAL1013 VOL-255W VOL-255C Wit Crème WNC WNC WNC WNC MTRJ1 MTRJ1 MTRJ2 MTRJ2 VPE = 10 stuks Basis glasvezel wanddoos universeel Basis opbouw wanddoos is leverbaar. Kleur: RAL1013(crème) en RAL 9010(wit) Standaard afmetingen. VPE = 10 stuks Glasvezel wanddoos Volition VOL-0255 Aansluitdoos is te bevestigen op de wand als op de kabelgoot. Standaard afmetingen. Kleur: RAL1013(crème) en RAL 9010(wit) Fabrikaat: 3M VPE = 10 stuks MTRJ DIN Glasvezel Wanddoos DIN toepasbaar Poorten met stofkap Venster met tekstvlak Kleuren: RAL1013(crème) en RAL 9010(wit) Fabrikaat: Molex Premise Networks Leverbaar in 1 en 2 poorts MTRJ RAL9010 RAL1013 RAL9010 RAL1013 VPE = 10 stuks Page 29/65

30 GLASVEZEL Wandverdeler VKA 2 Glasvezel wandverdeler Cassette en rangeer wandverdeler met 2 glasvezelcassettes voor 24 lassen. Deksel geschikt voor inbouwslot. Inclusief; lashouder, bundelband, wandbevestiging en montage handleiding. Fabrikaat: 3M - HxBxD 300x200x VKA 4 Glasvezel wandverdeler Cassette en rangeer wandverdeler met 4 glasvezelcassettes voor 48 lassen. Deksel geschikt voor inbouwslot. Inclusief; lashouder, bundelband, wandbevestiging en montage handleiding. Fabrikaat: 3M - HxBxD 330x330x VKA 8 Glasvezel wandverdeler Cassette en rangeer wandverdeler met 8 glasvezelcassettes voor 96 lassen. Deksel geschikt voor inbouwslot. Inclusief; lashouder, bundelband, wandbevestiging en montage handleiding. Fabrikaat: 3M - HxBxD 550x330x Connectorhouder voor VKA GF Glasvezel connectorhouder voor VKA 2, 4 en 8 12 E2000/SC/LC/MT-RJ (VKA2 GF) 12 ST/FC (VKA2 GF) 6 SC Duplex (VKA2 GF) 24 E2000/SC/LC/MT-JR (VKA4 GF / VKA8 GF) 24 ST/FC (VKA4 GF / VKA8 GF) 12 SC Duplex (VKA4 GF / VKA8 GF) VKA inbouw slot Inbouwslot voor Q3 VKA2 Inbouwslot voor Q3 VKA4 / VKA VKA Dekselcontact VKA dekselcontact voor inbouwslot Fabrikaat: 3M Page 30/65

31 GLASVEZEL Wandverdeler Kunststof Verdeelkast 2552 VF-45 Kunststof wandverdeelkast met grondplaat en schuifbare afdekplaat. Maatvoering: 204x157x54mm (HxBxD) Mogelijkheid voor: 5x VF-45 Sockets, incl. bevestigingsmateriaal met wartel. Kleur: crème/wit, RAL 1013 Fabrikaat : 3M 2552SA VF-45 Kunststof Verdeelkast 2552 Kunststof wandverdeelkast met grondplaat en schuifbare afdekplaat. Maatvoering: 204x157x54mm (HxBxD) Mogelijkheid voor: 6x SC-D, 12x ST, incl. bevestigingsmateriaal met wartel. Kleur: crème/wit, RAL 1013 Fabrikaat : 3M 2552SA 601 glasvezel wandverdeler * Compacte uitvoering, kleur crème/wit * Maatvoering: 184x127x38mm (HxBxD) * 24 poorten * Geschikt voor: SC, Duplex SC, MTP, LC Duplex en MT-RJ * Single- en Multimode * Geschikt voor 8 smelt- of mechanisch lassen * Voorzien van kabelmanagement * Labelhouder * ID-kaart * Kabelbinders * Toegang van onder-, boven- en onderkant * Afsluitbaar met sleutel * Vervaardigd van robuuste witte kunststof * Fabrikaat: Molex Premise Networks Singlemode: 6 poorts, ST 8 poorts, ST 8 poorts, Duplex SC 24 poorts, MTP 12 poorts, MT-RJ 12 poorts, LC Duplex Multimode: 6 poorts, ST 8 poorts, ST 8 poorts, Duplex SC 24 poorts, MTP 12 poorts, MT-RJ 12 poorts, LC Duplex WFR WFR WFR WFR WFR WFR WFR WFR WFR WFR WFR WFR Page 31/65

32 GLASVEZEL Wandverdeler Glasvezel wandverdeler Type I Behuizing met twee zijwanden en deur met slot 4 delige las-cassette houder, 1 las-cassette met deksel 4 zelfklevende rangeerbeugels 3 PG 16/21 kabel doorvoergaten 1 borsteldoorvoer Maten: 300x300x85 (HxBxD) Kleur: RAL 7035 VOL-0450 Glasvezel wandverdeler Type II Behuizing met twee zijwanden en deur met slot 12 delige las-cassette houder, 1 las-cassette met deksel 4 Rangeerbeugels 55mm 3 PG 16/21 kabel doorvoergaten 1 borsteldoorvoer Maten: 600x225x220 (HxBxD) Kleur: RAL 7035 VOL-0451 Glasvezel wandverdeler Type III Behuizing met twee zijwanden en deur met slot 12 delige las-cassette houder 1 las-cassette met deksel 8 Rangeerbeugels 55mm 2 PG 16/21 kabel doorvoergaten 2x borsteldoorvoer Maten: 600x425x220 (HxBxD) Kleur: RAL 7035 VOL-0452 Glasvezel wandverdeler Type IV Behuizing met twee zijwanden 2 deuren waarvan 1 met slot 2 x 12 delige las-cassette houder 1 las-cassette met deksel 12 Rangeerbeugels 55mm 4 PG 16/21 kabel doorvoergaten 2x borsteldoorvoer en afdekplaten 1 set bevestigingsmateriaal Maten: 600x650x220 (HxBxD) Kleur: RAL VOL-0453 Glasvezel wandverdeler Type V Behuizing met twee zijwanden 3 deuren waarvan 1 met slot 2 x 12 delige las-cassette houder 2 las-cassette met deksel 16 Rangeerbeugels 55mm 4 PG 16/21 kabel doorvoergaten 4x borsteldoorvoer en afdekplaten 1 set bevestigingsmateriaal Maten: 600x875x220 (HxBxD) Kleur: RAL 7035 VOL-0454 Page 32/65

33 WANDVERDELER accessoires Kabeldoorvoer 20 mm VOL VOL VOL VOL VOL VOL-0460 Kabeldoorvoering, 20 mm, zelfklevend voor wandverdeler Voor wandverdeler Type I Set bestaat uit 4 stuks VPE = per set Kabeldoorvoer 55 mm Rangeeroog, 55 mm voor wandverdeler Voor wandverdeler Type II to V Set bestaat uit 2 stuks VPE = per set Zelfklevende borstel Type I Borstel voor kabelinvoer wandverdeler Type I, zelfklevend Set bestaat uit 2 borstels VPE = per set Zelfklevende borstel Type II tot V Borstel voor kabelinvoer wandverdeler Type II, III, IV en V, zelfklevend Set bestaat uit 2 borstels VPE = per set Kabelinvoer plaat voor Type I Kabelinvoer plaat voor wandverdeler Type I met 2 doorvoergaten. Set bestaat uit 2 platen VPE = per set Kabelinvoer plaat voor Type II tot V Kabelinvoer plaat voor wandverdeler Type II, III,IV en V met 4 doorvoergaten. Set bestaat uit 2 platen VPE = per set Page 33/65

34 GLASVEZELCASSETTE accessoires Cassettehouder 4 posities Cassettehouder voor 4 DIN cassettes voor wandverdeler Type I Fabrikaat: 3M VOL VOL VOL-0463 VPE = 5 stuks Cassettehouder 12 posities Cassettehouder voor 12 DIN cassettes voor wandverdeler Type II, III, IV en V. Fabrikaat: 3M VPE = 5 stuks Cassettebevestigings beugel Cassette beugel voor het bevestigen van één cassette in de wandverdelers Type I t/m V. Fabrikaat: 3M VPE = 5 stuks DIN Glasvezelcassette bodemplaat Glasvezelcassette bodemplaat volgens DIN volgens Telecom standaard. Incl. trekontlasting en kabelbinders. Afmetingen: 155x92x8 mm (HxBxD) Kleur: RAL 9001(crème) Fabrikaat: 3M VPE = 10 stuks DIN Glasvezelcassette deksel Glasvezelcassette deksel volgens volgens DIN volgens Telecom standaard. Incl. Afmetingen: 155x92x8 mm (HxBxD) Kleur: RAL 9001(crème) Fabrikaat: 3M VPE = 10 stuks DIN Glasvezelcassette Glasvezelcassette incl. trekontlasting en deksel en met twee scharnieren voor afsluiting cassette. Fabrikaat: 3M Kleur: RAL 9001(crème) VOL-0464 VPE = 10 stuks Page 34/65

35 GLASVEZELPRODUCTEN Diverse accessoires voor glasvezelcassettes: Scharnierverbinding cassette en deksel Fabrikaat : 3M kleur: rood VPE = 50 stuks Trekontlasting voor cassette tot 12 vezels van 0,9 tot 1,1 mm doorsnede Fabrikaat: 3M kleur: zwart VPE = 50 stuks GLASVEZEL accessoires per set Diverse glasvezel hulshouders: Warmtekrimphouder, kleur wit Sandwichhouder, kleur zwart Fibrlock houder, kleur zwart 2529-H VPE = 10 stuks Diverse glasvezel las huls beschermer: Sandwich verbinding Fabrikaat: Marconi VPE = 150 stuks Krimphuls verbinding 45 mm Krimphuls verbinding 60 mm VPE = 150 stuks 3M Hot Melt montage Tubing kit: Connector montage kit DE Kabelverdeler voor glasvezelkabel: De FiMoclip kabelverdeler voor glasvezelkabel van 2-12 vezels biedt vele voordelen; geen speciaal gereedschap, snelle montage, kabeldoorsnede van 2,50 mm tot 10 mm Page 35/65

36 GLASVEZEL accessoires Diverse blindstoppen: Blindstop ST Blindstoppen SC-Simplex en LC Duplex Blindstop SC-Duplex VPE = 10 stuks Kabelbevestiging: Kabelbevestiging voor kabels in wandverdelers en/of patchpanelen Diameter van 13,5 mm Diameter van 16 mm Diameter van 21 mm VPE = 10 stuks Duplex-Clip voor SC en LC: Duplex-Clip verbindt twee SC of LC connectoren. De Clip bestaat uit 2 onderdelen Fabrikaat: AFOP Clip SC- Duplex Clip LC- Duplex VPE = 10 stuks Bevestigingset voor 19 patchpaneel: 4- delige set met 1 kabelbevestiging VPE = per set Breakout- en Mini-Breakout-kabel levert Connex Telecom ook geassembleerd zowel in Single- als Multimode Glasvezelkabels ook op lengte leverbaar met ST - SC - LC Laat u snel informeren over de mogelijkheden en neem contact op met de afdeling Sales Support bel nu Page 36/65

37 GLASVEZEL gereedschapkoffer Epoxy Montage Koffer Complete montage koffer voor Epoxy glasvezelconnectoren ST, SC, FC, single- en multimode. Specificatie inhoud op verzoek. Montagevideo wordt meegeleverd M Hot Melt Montagekoffer Complete uitvoering voor 3M Hot Melt connectoren, ST en SC, single- en multimode 6361 Specificatie inhoud op verzoek. Montagevideo wordt meegeleverd Uitbreidingskit 3M LC Hot Melt Complete aanvullende uitbreidingskit voor LC Hot Melt op bestaande 3M Hot Melt Koffer LC Specificatie inhoud op verzoek. Montage handleiding beschikbaar Fibrlok Universal Tool Kit Complete koffer voor het lassen van Fibrlok universele lassen. Alle benodigde lasmiddelen zijn in de koffer opgenomen. Uitvoering compleet Uitvoering zonder Cleaver Specificatie inhoud op verzoek. Montage handleiding beschikbaar VF-45 Montage Kit Complete koffer voor het lassen van VF-45 VOL-0563 connectoren. Alle benodigde lasmiddelen zijn in de koffer opgenomen. Lastijd per VF-45 connector slechts 2 minuten. Specificatie inhoud op verzoek. Montage handleiding beschikbaar Voor uitgebreide informatie en prijsvoordeel, neem dan snel contact op met de afdeling Sales Support. Page 37/65

38 GLASVEZEL gereedschap Epoxy oven De epoxy oven dient om de connectoren een maximale verbinding te garanderen met de glasvezel middels het hardingsproces. De epoxy oven bevat max. 24 connectoren M Hot Melt oven 6323 De nieuwe geïntegreerde 3M Hot Melt oven is geschikt voor maximaal 6 connectoren. De oven is tevens voorzien van een geïntegreerde afkoelstandaard. Levering exclusief connectorhouders 6323 Afkoelstandaard 6191 De afkoelstandaard kan maximaal 12 ST- of 6191 SC connectoren bevatten. Makkelijk bij grotere projecten om sneller te kunnen werken. De afkoeltijd in de standaard is 3 a 5 min. Levering exclusief connectorhouder ST Connectorhouder 6190 De 3M ST-connectorhouder dient voor het vasthouden van de 3M Hot Melt STconnector. Plaatsing is zowel mogelijk in de oven als in de afkoelstandaard VPE =per stuk SC Connectorhouder 6390 De 3M SC-connectorhouder dient voor het vasthouden van de 3M Hot Melt SCconnector. Plaatsing is zowel mogelijk in de oven als in de afkoelstandaard. SP VPE =per stuk 3M Universeel en LC connectorhouder De 3M connectorhouder universeel is geschikt voor de 3M Hot Melt uitvoeringen ST, SC en FC 3M LC-connectorhouder 6765-UH 6350-LH Page 38/65

39 GLASVEZEL gereedschap Polischmachine 6851-E De universele polischmachine 6851-E kan gelijktijdig 2 connectoren bewerken. Machine is geschikt voor Hot Melt als Epoxy. ST, SC en FC connector mogelijk 6851-E Reinigingstissues De zachte en stofvrije reinigingstissues zijn speciaal voor reiniging van de glasvezelconnector en kabelvezels VPE = per 100 stuks Reinigingsstokjes VOL-0560N Deze kwaliteit reinigingsstokjes zijn prima toepasbaar voor de Furule, V-nut en glasvezelcomponenten. VOL-0560N VPE = 100 stuks Reinigingsstaafjes connectorhouder LC Speciale uitvoering van reinigingsstaafjes voor de LC Connectorhouder HC VPE = 100 stuks Hete Krimp Adapter voor LC Hot Melt De hete krimp adapter voor de LC Hot Melt LC connector LH Polischpuck Universeel van Kunststof Met deze speciaal ontworpen polischpuck 8892 van kunststof kan men eenvoudig handmatig ST-, SC- en FC connectoren bewerken. Page 39/65

40 GLASVEZEL gereedschap Polischschijf voor Hot Melt LC connector Perfecte polischschijf voor het gebruik bij de Hot Melt LC connector 6650-LJ Polischring met gewicht voor Hot Melt LC Polischring en gewicht van prima kwaliteit voor de Hot Melt LC connector 6650-JW Polischfilm, 2µ, Typ 6192 A voor Hot Melt Deze 3M polischfilm met een korrel van 2µ is ideaal voor handmatig gebruik van de Hot Melt connector VPE = 50 stuks Polischfilm, 2µ, Typ 6192 B voor Hot Melt Deze 3M polischfilm met een korrel van 2µ is ideaal voor machinaal gebruik van de glasvezel connector VPE = 50 stuks Nauwkeurige liniaal voor glasvezellengte Met deze exclusieve liniaal voor glasvezel kunt nauwkeurig de lengte van de glasvezel bepalen Universele krimptang Met deze universele krimptang en uitwisselbare 6365-CT krimpprofielen kunt u snel en effectief lassen. Vervanger van de 6955-C uitvoering Page 40/65

41 No-Nic Tang 175µm Met de No-Nic tang kan men op eenvoudige wijze tot 900µm secundair coating van de glasvezelkabel afhalen. GLASVEZEL gereedschap Glasvezel striptang 0,6 1,1 mm Lichte uitvoering van glasvezelstriptang 0,6 1,1 mm voor het afhalen van een coating tot 900µm Glasvezel striptang 0,18 0,3 mm Lichte uitvoering van glasvezelstriptang 0,18 0,3 mm voor het afhalen van een coating tot 250µm Striptang voor glasvezelmantel 3,2 mm Striptang om mantelisolatie te verwijderen zonder beschadiging van de glasvezelkabel tot 3,2 mm Striptang voor glasvezelmantel 3 mm Met deze striptang kan men tot 3 mm de kabelisolatie makkelijk en snel verwijderen VOL-0560A Striptang voor Glasvezel, FO 103 S Deze stripper, FO 103 S, is geschikt voor 250µm primaire coating te verwijderen Page 41/65

42 GLASVEZEL gereedschap T-striptang De T-stripper dient voor het verwijderen van de secundaire coating van 900µm Kevlar schaar Deze Kevlar schaar is de enige die de Kevlar van de glasvezelkabel eenvoudig kan afknippen. De lange levensduur van deze Kevlar schaar is uniek Kevlar-zijkniptang Deze Kevlar zijkniptang is de enige die de Kevlar van de glasvezelkabel eenvoudig kan afknippen. De lange levensduur van deze Kevlar zijkniptang is uniek Polisch onderlegger voor Hot Melt De harde polisch onderlegger van gummi is speciaal ontworpen voor handmatig gebruik van de 3M Hot Melt connector 6365-PP Polisch onderlegger voor LC Hot Melt Polisch onderlegger met een maatvoering van 11,5 x 14 cm voor Hot Melt LC connector 8365-PP Alcohol- en Waterflessen (leeg) De alcoholfles wordt hoofdzakelijk gebruikt voor het reinigen van connectoren en glasvezels. Noot: Methyl-alcohol verkrijgbaar bij Apotheek Waterfles voor gebruik tijdens polisch werkzaamheden. VOL-0560R Page 42/65

43 GLASVEZEL gereedschap Keramische merker De keramische merker snijdt de glasvezel op het gewenste punt. De dubbelzijdige uitvoering garandeert een lange levensduur. Karbiet merkpen Deze glasvezelmerkstift in pen formaat heeft een extreme hard snijvlak van karbiet, waardoor een lange levensduur en kwaliteit merkbaar is Diamant merkpen Deze glasvezelmerkstift in pen formaat heeft een extreme hard snijvlak van diamant, waardoor een lange levensduur en kwaliteit wordt gegarandeerd Adaptor LC Duplex voor microscoop De adapter LC Duplex uitvoering Westover geeft een duidelijk inzicht met de microscoop Microscoop 100/200/400x Uitstekende microscoop in diverse uitvoeringen verkrijgbaar 100, 200 en 400x. Zelfs de kleinste afwijkingen kunnen worden geconstateerd. Microscoop 100x Microscoop 200x Microscoop 400x Volition test en meetkabels VF-45 in combinatie met ST of SC Connector. Diverse toepassingen en uitvoeringen als test en meetaansluitkabel. Leverbaar in diverse uitvoeringen. Informatie beschikbaar via sales support VS /125-ST 50/125-SC 62,5/125-ST 62,5/125-SC 9/125-ST 9/125-SC Page 43/65

44 Visuele Foutzoeker 160 L Eigenschappen: Robuust, licht van gewicht, zichtbare 630nm-laser, eenvoudige plug en connector interface. Pen design Twee standen: constant en puls 20 uur gebruik met 2x 1,5 V AA batterijen. Fabrikaat: Rifocs Visuele Foutzoeker, glasvezel check Eigenschappen: Pendesign, Licht van gewicht en stevig in uitvoering. Hoge kwaliteit; zichtbare 650nm-laser, contant en puls mogelijk. Eenvoudige plug en connector interface. Gewicht 230gr. 20 uur gebruik met 2x 1,5 V AA batterijen. Fabrikaat: Lead Light Technology Polijsttool VF-45, Polijsttool voor het afwerken van de glasvezel in een VF-45 connector van de Volitionfamily. Snel en effectief en een eenvoudige montage met een lange levensduur gegarandeerd. GLASVEZEL gereedschap Specificatie: 2,5 mm-st/sc/ FC/DIN/E2000 1,5 mm voor LC/MU etc. VOL H Polijstgereedschap VF 45, Het polijstgereedschap is zodanig ontworpen dat men snel glasvezels kan bewerken en verder kan afwerken in een VF-45 connector. Tijdwinst en zonder ovens monteren. VOL F Polijstfilm 5 Polijstfilm voor Polijsttool VOL 0562 H. VOL K VPE = 5 stuks Glasvezelcoatingtool duplex, Met de glasvezelcoatingtool kan men eenvoudig en snel de coating van de vezel verwijderen. Betreft VOL 0560D, duplex uitvoering. VOL-0560D Page 44/65

45 GLASVEZEL reiniging Glasvezel reinigingskit Met de glasvezel reinigingskit kan men de connector en vezel met het HFE reinigingsmiddel snel schoonmaken en de verbinding verbeteren. Stof en vuil worden zodoende middels het sprayeffect verwijderd. Complete set met connectorkoppelingen voor ST,SC,LC,E2000 en MTJR koppelbus. Het is niet brandbaar en niet elektrisch geleidend. Reinigingskoppeling voor ST ST reinigingskoppeling als optie c.q aanvulling op bestaande glasvezel reinigingkit Reinigingskoppeling voor SC SC reinigingskoppeling als optie c.q aanvulling op bestaande glasvezel reinigingkit Reinigingskoppeling voor LC LC reinigingskoppeling als optie c.q aanvulling op bestaande glasvezel reinigingkit E2000 reinigingskoppeling Reinigingskoppeling voor MTJR MTRJ reinigingskoppeling als optie c.q aanvulling op bestaande glasvezel reinigingkit Glasvezel reinigingsflacon Reinigingsflacon met een inhoud van 473ml Fabrikaat: 3M VOL-0570A Page 45/65

46 Buitenkabel 9/125 A-DQ (ZN) B2Y 1xn De halogeenvrije buitenkabel 9/125 A-DQ (ZN) B2Y 1xn is trekvast, UV-bestendig, metaalvrij, waterdicht en knaagdiervast. De gel gevulde kabel is voorzien van een bundelader met 6, 12 of 24 vezels rondom. Kan zonder toebehoren in de grond worden geplaatst. Fabrikaat: Draka Buitenkabel 9/125 A-DQ (ZN) B2Y nx12 De halogeenvrije buitenkabel 9/125 A-DQ (ZN) B2Y nx12 is trekvast, UV-bestendig, metaalvrij, waterdicht en knaagdiervast. De gel gevulde kabel is voorzien van een bundelader met 24, 48, 96, 144 vezels rondom. Kan zonder toebehoren in de grond worden geplaatst. Fabrikaat: Draka SINGLEMODE kabel UC-2000 CT-A 6E PE 12E PE 24E PE afname van lengtes onder de 500 euro UC-2000 ST-A 24/2x12PE 48/4x12PE afname van lengtes onder de 500 euro Binnen-buitenkabel 9/125 I/A DQ(ZN)BH De brandvertragende halogeenvrije binnen buitenkabel 9/125 I/A DQ(ZN)BH is trekvast, UV-bestendig, metaalvrij, waterdicht en knaag diervast. De kabel is voorzien van een bundelader met 12, 24, 48 vezels rondom. Toepassing als invoer- als stijgkabel. Fabrikaat: Draka UC-2000 CT-A 12E FRNC 24E FRNC 48E FRNC Binnenkabel 9/125 I-D (ZN) H De Binnenkabel 9/125 I-D (ZN) H kan ook buiten worden toegepast is brandvertragend, halogeenvrij. De gel gevulde mantel met bundelader hefft 12 vezels rondom. Toepassing als verdeelkabel Fabrikaat: Draka UC-2000 CT 12E FRNC Break-Out-Kabel 9/125 I-V (ZN) HH ST De Break-Out-Kabel 9/125 I-V (ZN) HH semi tight is brandvertragend, halogeenvrij. Uitvoering F: Dubbelkabel met compactader voor connectorverbinding, pigtails en te gebruiken als verbindings- als installatiekabel Uitvoering B. Break-out met compactader voor connectorverbinding. Steig- als verdelerkabel. Fabrikaat: Draka afname van lengtes onder de 500 euro UC2000 F = 2 vezels B = 4 vezels B = 8 vezels B = 12 vezels afname van lengtes onder de 500 euro Break-Out-Kabel 9/125 I-VQ(ZN) HBH ST De Break-Out-Kabel 9/125 I-VQ (ZN) HBH semi tight is brandvertragend, halogeenvrij en is geschikt als binnen- als buitenkabel met bescherming. Fabrikaat: Draka afname van lengtes onder de 500 euro UC2000 B-A = 2vezels B-A = 4vezels B-A = 6vezels afname van lengtes onder de 500 euro Page 46/65

47 Break-Out-Kabel 9/125 I-V (ZN) HH FT De Break-Out-Kabel 9/125 I-V (ZN) HH flex tight is brandvertragend, halogeenvrij en trekontlasting per ader. Uitvoering F: Dubbelkabel met adercoating voor connectorverbinding, pigtails en te gebruiken als verbindings- als installatiekabel Uitvoering B. Break-out met adercoating voor connectorverbinding. Steig- als verdelerkabel. Fabrikaat: Draka SINGLEMODE kabel UC2000 F = 2 vezels B = 4 vezels B = 8 vezels B = 12 vezels afname van lengtes onder de 500 euro Mini-Break-Out-Kabel 9/125 I-V(ZN)H ST De mini break out kabel 9/125 I-V(ZN) H semi tight is brandvertragend met een halogeenvrije kabelmantel uitgevoerd. Uitvoering S: Kabel met één vezel met compactader voor connectoren en pigtails of als verbindingskabel. Uitvoering T: Duplexkabel met als toevoeging geschikt voor verdeler- als installatiekabel. Fabrikaat: Draka UC2000 S = 1 vezel T = 2 vezels Mini-Break-Out-Kabel 9/125 I-V(ZN)H FT De mini break out kabel 9/125 I-V(ZN) H flex tight is brandvertragend met een halogeenvrije kabelmantel uitgevoerd. Uitvoering S: Kabel met één vezel met adercoating voor connectoren en pigtails of als verbindingskabel. Uitvoering T: Duplexkabel met adercoating geschikt voor verdeler- als installatiekabel. Fabrikaat: Draka UC2000 S = 1 vezel T = 2 vezels Duplex-Zipcord I-V H 2E9/125 De Duplex-Zipcord I-V H 2E9/125 is LSOH, geel voor kabelpigtails en patchkabel uitvoeringen Fabrikaat: Belden vezels 2 vezels afname van lengtes onder de 250 eur Simplex Kabel I-V H 1E9/125 De Simplex Kabel I-V H 1E9/125 is LSOH, geel voor kabelpigtails en patchkabel uitvoeringen Fabrikaat: Belden afname van lengtes onder de 250 euro afname van lengtes onder de 250 euro Duplex Mini-Zip E9/125 De Duplex Mini-Zip E9/125 is LSOH, geel voor kabelpigtails en patchkabel uitvoeringen Fabrikaat: Belden afname van lengtes onder de 250 euro vezel afname van lengtes onder de 250 euro Page 47/65

48 MOLEX MULTI- en SINGLEMODE kabel Molex MULTIMODE glasvezelkabel Glasvezeltype: 62.5/125 (OM1) Uitvoering met 2 glasvezel Uitvoering met 4 glasvezel Uitvoering met 6 glasvezel Uitvoering met 8 glasvezel Uitvoering met 12 glasvezel Uitvoering met 16 glasvezel Uitvoering met 24 glasvezel CFR CFR CFR CFR CFR CFR CFR afname van lengtes onder de 500 euro Glasvezeltype: 50/125 (OM2) Uitvoering met 2 glasvezel Uitvoering met 4 glasvezel Uitvoering met 6 glasvezel Uitvoering met 8 glasvezel Uitvoering met 12 glasvezel Uitvoering met 16 glasvezel Uitvoering met 24 glasvezel CFR CFR CFR CFR CFR CFR CFR afname van lengtes onder de 500 euro Glasvezeltype: 50/125 (OM3) Uitvoering met 2 glasvezel Uitvoering met 4 glasvezel Uitvoering met 6 glasvezel Uitvoering met 8 glasvezel Uitvoering met 12 glasvezel Uitvoering met 16 glasvezel Uitvoering met 24 glasvezel CFR CFR CFR CFR CFR CFR CFR afname van lengtes onder de 500 euro CFR CFR CFR CFR CFR CFR CFR afname van lengtes onder de 500 euro MOLEX Glasvezelkabel Molex Premise Networks heeft een glasvezelkabel ontwikkeld die voldoet aan de meest recente standaarden waarin de eisen voor de glasvezelkabels, uitvoeriger dan voorheen zijn vastgelegd. Indoor installatie of droge kabelgoot Versterkt met knaagdierbestendige E-Glass Samengedrukte 900 µm glasvezel Voldoet aan of overtreft de OM1, OM2 en OM3 multimode standaarden Molex SINGLEMODE glasvezelkabel Glasvezeltype: 9/125 (OS1) Uitvoering met 2 glasvezel Uitvoering met 4 glasvezel Uitvoering met 6 glasvezel Uitvoering met 8 glasvezel Uitvoering met 12 glasvezel Uitvoering met 16 glasvezel Uitvoering met 24 glasvezel Page 48/65

49 Buitenkabel 50/125 OM2, A-DQ(ZN) B2Y De Buitenkabel 50/125 OM2, A-DQ(ZN) B2Y 1xn heeft een halogeenvrije kabelmantel. Trekvast, waterdicht, UV bestendig, metaalvrij knaagdiervast. Gel tegen vocht en een kern met max. 24 vezels. Kan direct in de grond worden gelegd. MULTIMODE kabel afname onder de 500 euro Buitenkabel 62,5/125, A-DQ(ZN) B2Y 1xn De Buitenkabel 62,5/125 OM2, A-DQ(ZN) B2Y 1xn heeft een halogeenvrije kabelmantel. Trekvast, waterdicht, UV bestendig, metaalvrij knaagdiervast. Gel tegen vocht en een kern met max. 24 vezels. Kan direct in de grond worden gelegd Buitenkabel 50/125,OM2, A-DQ(ZN) B2Y De Buitenkabel 50/125 OM2, A-DQ(ZN) B2Y nx12 heeft een halogeenvrije kabelmantel. Trekvast, waterdicht, UV bestendig, metaalvrij knaagdiervast. Gel tegen vocht en een kern met max. 24 vezels. Kan direct in de grond worden gelegd en is inblaasbaar. afname onder de 500 euro. Binnen-/Buitenkabel 50/125, OM2, I/A-DQ(ZN) BH. Deze binnen-/buitenkabel heeft een halogeenvrije kabelmantel. Trekvast, waterdicht, UV bestendig, metaalvrij en knaagdiervast. Gel tegen vocht en een kern met max. 24 vezels. Toepassing als invoerkabel en stijgkabel en kan direct als in de grond als in een buis worden gelegd. Binnen-/Buitenkabel 62,5/125, OM2, I/A-DQ(ZN) BH. Deze binnen-/buitenkabel heeft een halogeenvrije kabelmantel. Trekvast, waterdicht, UV bestendig, metaalvrij en knaagdiervast. Gel tegen vocht en een kern met max. 24 vezels. Toepassing als invoerkabel en stijgkabel en kan direct als in de grond als in een buis worden gelegd Binnen-/Buitenkabel 50/125, OM3, I/A-DQ(ZN) BH. Deze binnen-/buitenkabel heeft een halogeenvrije kabelmantel. Trekvast, waterdicht, UV bestendig, metaalvrij en knaagdiervast. Gel tegen vocht en een kern met 24/96vezels. Toepassing zowel direct in de grond en als binnenkabel. UC2000 CT-A 4G PE 8G PE 12G PE 24G PE UC2000 CT-A 4G PE 6G PE 8G PE 12G PE 24G PE afname onder de 500 euro UC2000 ST-A 2x12G PE 3x12G PE 4x12G PE 5x12G PE 6x12G PE 8x12G PE 10x12G PE 12x12G PE UC2000 CT-A 4G FRNC 8G FRNC 12G FRNC 16G FRNC 24G FRNC afname onder de 500 euro UC2000 CT-A 4G FRNC 8G FRNC 12G FRNC 16G FRNC 24G FRNC afname onder de 500 euro UC2000 CT-A 4G FRNC 12G FRNC 24G FRNC afname onder de 500 euro Page 49/65

50 Binnenkabel 50/125, OM2, I-D(ZN) H De Binnenkabel 50/125, OM2, I-D(ZN) H is ook als buitenkabel inzetbaar. De kabel is van gel voorzien, brandvertragend en van een halogeenvrije mantel voorzien. Prima toepasbaar als verdeelkabel. MULTIMODE kabel UC2000 CT 4G FRNC 6G FRNC 8G FRNC 12G FRNC 24G FRNC UC2000 CT 24G FRNC 36G FRNC 48G FRNC 60G FRNC 72G FRNC UC2000 F = 2G B = 4G B = 8G B = 12G afname onder de 500 euro. Binnenkabel 50/125,OM2,I-D(ZN) HNx12 De Binnenkabel 50/125, OM2, I-D(ZN) HNx12 is perfecte binnenkabel. De kabel is brandvertragend en van een halogeenvrije mantel voorzien. Prima toepasbaar als verdeelkabel max. 72 vezels. afname onder de 500 euro Break-Out-Kabel 50/125,OM2,I-V(ZN)HH Semi Tight. Elke ader is voorzien van trekontlastingen de kabel is brandvertragend en heeft een halogeenvrije mantel. Uitvoering F; Dubbelkabel met compactader, inzetbaar voor connectoren, pigtails als verbindings- als installatiekabel. Uitvoering B: Break Out Kabel met compact- ader en geschikt voor stijgverbindingen als verdeelkabel Break-Out-Kabel 50/125, OM2, I/A-VQ (ZN) HBH Semi Tight. Elke ader is voorzien van trekontlastingen de kabel is brandvertragend, knaagdiervast en heeft een halogeen vrije mantel. De Kabel is bruikbaar zowel binnen als buiten. afname onder de 500 euro afname onder de 500 euro Break-Out-Kabel 62,5/125, I-V(ZN)HH Semi Tight. Elke ader is voorzien van trekontlastingen de kabel is brandvertragend en heeft een halogeenvrije mantel. Uitvoering F; Dubbelkabel met compactader, inzetbaar voor connectoren, pigtails als verbindings- als installatiekabel. Uitvoering B: Break Out Kabel met compact- ader en geschikt voor stijgverbindingen als verdeelkabel Break-Out-Kabel 62,5/125, I/A-VQ (ZN) HBH Semi Tight. Elke ader is voorzien van trekontlastingen de kabel is brand-vertragend, knaagdiervast en heeft een halogeen vrije mantel. De Kabel is bruikbaar zowel binnen als buiten. UC2000 B-A 2G B-A 4G B-A 6G UC2000 F = 2G B = 4G B = 8G B = 12G afname onder de 500 euro UC2000 B-A 2G B-A 4G B-A 6G afname onder de 500 euro Page 50/65

51 Break-Out-Kabel 50/125,OM2,I-V(ZN)HH Flex Tight. Elke ader is voorzien van trekontlastingen de kabel is brandvertragend en heeft een halogeenvrije mantel. Uitvoering F; Dubbelkabel met adercoating, inzetbaar voor connectoren, pigtails als verbindings- als installatiekabel. Uitvoering B: Break Out Kabel met adercoating en geschikt voor stijgverbindingen als verdeelkabel Break-Out-Kabel 62,5/125, I-V(ZN)HH Flex Tight. Elke ader is voorzien van trekontlastingen de kabel is brandvertragend en heeft een halogeenvrije mantel. Uitvoering F; Dubbelkabel met adercoating, inzetbaar voor connectoren, pigtails als verbindings- als installatiekabel. Uitvoering B: Break Out Kabel met adercoating en geschikt voor stijgverbindingen als verdeelkabel Mini-Break-Out-Kabel 50/125, OM2, I-V (ZN) H, Semi Tight. Kabel is brandvertragend met halogeenvrije mantel. Uitvoering S; Kabel met één vezel, compactader geschikt voor connectoren, pigtails en als verbindingskabel. Uitvoering T: Duplexkabel met compactader geschikt voor connectoren, pigtails en als verbindings- als installatiekabel. Uitvoering D: Distributiekabel met max. 12 compactaders geschikt als parallel-, stijg- als verbindingskabel. Mini-Break-Out-Kabel 62,5/125, I-V (ZN) H, Semi Tight. Kabel is brandvertragend met halogeenvrije mantel. Beschikbaar in uitvoeringen S, T en D. (zie boven) afname onder de 250 euro Mini-Break-Out-Kabel 50/125, OM2, I-V (ZN) H, Semi Tight. Kabel is brandvertragend met halogeenvrije mantel. Uitvoering S; Eén vezel kabel met adercoating. Verbindingskabel. Uitvoering T: Duplexkabel met adercoating. Verbindings- als installatiekabel. Uitvoering D: Distributiekabel met max. 12 compactaders geschikt als parallel-, stijg- als verbindingskabel afname onder de 250 euro Mini-Break-Out-Kabel 62,5/125, I-V (ZN) H, Flex Tight. Kabel is brandvertragend met halogeenvrije mantel. Beschikbaar in uitvoeringen S, T en D. (zie boven) Allen geschikt voor connectoren als pigtails MULTIMODE kabel UC2000 F = 2G B = 4G B = 8G B = 12G afname onder de 500 euro UC2000 F = 2G B = 4G B = 8G B = 12G afname onder de 500 euro UC2000 S = 1G T = 2G D = 2G d = 4G D = 6G D = 8G D = 12G afname onder de 250 euro UC2000 S = 1G T = 2G D = 4G UC2000 S = 1G T = 2G D = 2G d = 4G D = 6G D = 8G D = 12G UC2000 S = 1G T = 2G D = 4G afname onder de 250 euro Page 51/65

52 Duplex Zipcord, OM2/3, I-V H 2G 50/125 De Duplex Zipcord, OM2 en OM 3, I-V H 2G 50/125 is LSOH en als oranje standaard leverbaar i.v.m. kabelpigtails en patchkabels. Andere kleuren op verzoek verkrijgbaar. Fabrikaat: Belden MULTIMODE kabel Duplex Zipcord 2G OM2 2G OM3 afname onder de 250 euro Duplex Zipcord, I-V H 2G 62,5/125 De Duplex Zipcord, OM2,I-V H 2G 50/125 is LSOH en als grijs standaard leverbaar i.v.m. kabelpigtails en patchkabels. Andere kleuren op verzoek verkrijgbaar. Fabrikaat: Belden afname onder de 250 euro Duplex Mini-Zipcord, OM2, 50/125µm De Duplex Mini-Zipcord, OM2, 50/125 is LSOH en als oranje standaard leverbaar i.v.m. kabelpigtails en patchkabels. Andere kleuren op verzoek verkrijgbaar. Fabrikaat: Belden G afname onder de 250 euro Simplex Kabel, I-V H 1G 62,5/125µm De Simplex Kabel is LSOH en als oranje standaard leverbaar i.v.m. kabelpigtails en patchkabels. Andere kleuren op verzoek verkrijgbaar. Fabrikaat: Belden Duplex Mini Zipcord 62,5/125 afname onder de 250 euro Simplex Kabel, OM2, I-V H 1G 50/125µm De Simplex Kabel is LSOH en als oranje standaard leverbaar i.v.m. kabelpigtails en patchkabels. Andere kleuren op verzoek verkrijgbaar. Fabrikaat: Belden Duplex MiniZipcord 50/125 afname onder de 250 euro Duplex Mini-Zipcord, 62,5/125µm De Duplex Mini-Zipcord, 62,5/125 is LSOH en als oranje standaard leverbaar i.v.m. kabelpigtails en patchkabels. Andere kleuren op verzoek verkrijgbaar. Fabrikaat: Belden Duplex Zipcord 2G G afname onder de 250 euro Page 52/65

53 VOLITION Horizontale en Verticale binnenkabel Volition binnenkabel 50/125µm Binnenkabel 2- en 4 vezel uitvoering speciaal voor de werkplek(fttd) o.a. voor de VF-45 socket. Het duplex aderconcept maakt snelle afwerking mogelijk. Kenmerken: brandvertragend en Halogeenvrij Kleur: Blauw VOL-H52L1 VOL-H54L VOL-H54L1 OM2 OM2 OM2 OM3 afname onder de 250 euro Volition binnenkabel 62,5/125µm Binnenkabel 2- en 4 vezel uitvoering speciaal voor de werkplek(fttd) o.a. voor de VF-45 socket. Het duplex aderconcept maakt snelle afwerking mogelijk. Kenmerken: brandvertragend en Halogeenvrij Kleur: Blauw VOL-H62L1 VOL-H64L1 VOL-H92L1 VOL-H94L1 VOL-B56 VOL-B512 VOL-B524 VOL-B548 VOL-B572 VOL-B596 6G50µm 12G50µm 24G50µm 48G50µm 72G50µm 96G50µm afname onder de 250 euro VOL-B66 VOL-B612 VOL-B624 VOL-B648 VOL-B672 VOL-B696 6G62,5µm 12G62,5µm 24G62,5µm 48G62,5µm 72G62,5µm 96G62,5µm afname onder de 250 euro VOL-B96 VOL-B912 VOL-B924 VOL-B948 VOL-B972 VOL-B996 6E9/125µm 12E9/125µm 24E9/125µm 48E9/125µm 72E9/125µm 96E9/125µm afname onder de 250 euro Volition binnenkabel 62,5/125µm Binnenkabel 6- tot 96 vezeluitvoering speciaal voor de werkplek(fttd) o.a. voor de VF-45 socket. Het duplex aderconcept maakt snelle afwerking mogelijk. Kenmerken: brandvertragend en Halogeenvrij Kleur: Blauw Volition binnenkabel E9/125µm Binnenkabel 6- tot 96 vezeluitvoering speciaal voor de werkplek(fttd) o.a. voor de VF-45 socket. Het duplex aderconcept maakt snelle afwerking mogelijk. Kenmerken: brandvertragend en Halogeenvrij Kleur: Groen 2E9 4E9 afname onder de 250 euro Volition binnenkabel 50/125µm Binnenkabel 6- tot 96 vezeluitvoering speciaal voor de werkplek(fttd) o.a. voor de VF-45 socket. Het duplex aderconcept maakt snelle afwerking mogelijk. Kenmerken: brandvertragend en Halogeenvrij Kleur: Blauw 2G62,5 4G62,5 afname onder de 250 euro Volition binnenkabel 9/125µm Binnenkabel 2- en 4 vezel uitvoering speciaal voor de werkplek(fttd) o.a. voor de VF-45 socket. Het duplex aderconcept maakt snelle afwerking mogelijk. Kenmerken: brandvertragend en Halogeenvrij Kleur: Groen 2G50 4G50 600/1200 4G50 Page 53/65

54 VOLITION Binnen- als buitenkabel Volition bi- als buitenkabel 50/125µm Volitionkabel 8- tot 144 vezeluitvoering. Deze universele kabel is geschikt tegen vocht en water, door toepassing van gel en een beschermlaag op de vezel. Niet als grondkabel geschikt, mits in koker Kenmerken: brandvertragend en Halogeenvrij Kleur: Blauw A58 A512 A524 A548 A572 A596 A5144 8G50µm 12G50µm 24G50µm 48G50µm 72G50µm 96G50µm afname onder de 250 euro Volition bi- als buitenkabel 62,5/125µm Volitionkabel 8- tot 144 vezeluitvoering. Deze universele kabel is geschikt tegen vocht en water, door toepassing van gel en een beschermlaag op de vezel. Niet als grondkabel geschikt, mits in koker Kenmerken: brandvertragend en Halogeenvrij Kleur: Blauw VOL-OI A68 A612 A624 A648 A672 A696 A6144 8G62,5µm 12G62,5µm 24G62,5µm 48G62,5µm 72G62,5µm 96G62,5µm afname onder de 250 euro Volition bi- als buitenkabel E9/125µm Volitionkabel 8- tot 144 vezeluitvoering. Deze universele kabel is geschikt tegen vocht en water, door toepassing van gel en een beschermlaag op de vezel. Niet als grondkabel geschikt, mits in koker Kenmerken: brandvertragend en Halogeenvrij Kleur: Groen VOL-OI A98 A912 A924 A948 A972 A996 A9144 8G9µm 12G9µm 24G9µm 48G9µm 72G9µm 96G9µm afname onder de 250 euro Volition bi- als buitenkabel 50/125µm Volitionkabel 4- tot 144 vezeluitvoering. Deze universele kabel is geschikt tegen vocht en water, door toepassing van gel en een beschermlaag op de vezel. Niet als grondkabel geschikt, mits in koker. Kenmerken Knaagdierbescherming, brandvertragend en Halogeenvrij Kleur: Blauw G54 G58 G512 G524 G548 G572 G596 G5144 4G50µm 8G50µm 12G50µm 24G50µm 4x12G50µm 6x12G50µm afname onder de 250 euro Volition bi- als buitenkabel 62,5/125µm Volitionkabel 8- tot 144 vezeluitvoering. Deze universele kabel is geschikt tegen vocht en water, door toepassing van gel en een beschermlaag op de vezel. Niet als grondkabel geschikt, mits in koker. Kenmerken Knaagdierbescherming, brandvertragend en Halogeenvrij Kleur: Blauw G68 G612 G624 G648 G672 G696 G6144 8G62,5µm 12G62,5µm 24G62,5µm 48G62,5µm 72G62.5µm 8x12G62,5µm afname onder de 250 euro Volition bi- als buitenkabel E9/125µm Volitionkabel 8- tot 144 vezeluitvoering. Deze universele kabel is geschikt tegen vocht en water, door toepassing van gel en een beschermlaag op de vezel. Niet als grondkabel geschikt, mits in koker. Kenmerken Knaagdierbescherming, brandvertragend en Halogeenvrij Kleur: Blauw G98 G912 G924 G948 G972 G996 G9144 8E9µm 12 E9µm 24E9µm 4x12E9µm 6x12E9µm 8x12E9µm afname onder de 250 euro Page 54/65

55 SINGLE- en MULTIMODE kabel Glasvezel E9/125 µm V 1E9/125 SM Glasvezel E9/125 µm, Singlemode, aderdikte 0,9mm, kleur: geel, makkelijk te strippen en flexibel. Toepassing: Glasvezelpigtails Fabrikaat: Belden G afname onder de 250 euro Glasvezel V, OM2/OM3 1G 50/125 µmmm Glasvezel 50/125 µm, OM2/OM3 Multimode Kleur: groen, makkelijk te strippen en flexibel Toepassing: Glasvezelpigtails Fabrikaat: Belden 1G OM2 1G OM3 Glasvezel V, 1G 62,5/125 µm MM Glasvezel 62,5/125 µm, Multimode. Kleur: blauw, makkelijk te strippen en flexibel. Toepassing: Glasvezelpigtails Fabrikaat: Belden G SM - ST SM - SC SM - LC MM - ST MM - SC MM LC laskoker SM - ST SM - SC SM - LC MM - ST MM - SC MM LC laskoker Geassembleerde Binnen- en Buitenkabel De geassembleerde Multi- of Singlemode kabel kan splitsen in buiten- of binnenkabels en worden afgewerkt op verzoek op ST, SC, LC connectoren incl. Laskoker. De kabel kan op verzoek knaagdiervast worden geleverd. VPE = incl. geassembleerde connector Geassembleerde Break Out en Mini-Break Out-Kabel. De geassembleerde Multi- of mode kabel kan splitsen in Break Out omini Break-Out en worden afgewerkt op verzoek op ST, SC, LC connectoren incl. laskoker VPE = incl. geassembleerde connector Glasvezelkabels ook op lengte leverbaar met ST - SC - LC Breakout- en Mini-Breakout-kabel levert Connex Telecom ook geassembleerd zowel in Single- als Multimode VRAAG HET ONS! Laat u snel informeren over de mogelijkheden en neem contact op met de afdeling Sales Support bel nu Page 55/65

56 3M Slijp- en Polisch bladen Lapping Film 3M 261 X 3M 261X is een 3Mil Film met een aluminiumoxidekorrel. Verkrijgbaar van 0, Micron. Afmetingen: 215,9 x 279,0 mm (LxB) VPE = 200 stuks Lapping Film 3M 262 X 3M 262X is een 3Mil Film met een aluminiumoxidekorrel. Verkrijgbaar van 1 en 2 Micron. 3M Lapping Film Type F is speciaal ontwikkeld voor bewerking van kunststof. Afmetingen: 215,9 x 279,0 mm (LxB) VPE = 200 stuks Lapping Film 3M 263 X 3M 263X is een 3Mil Film met een aluminiumoxidekorrel. Verkrijgbaar van 0,05 0, Micron*. 3M Lapping Film Type P is speciaal voor harde stoffen ontwikkeld Afmetingen: 215,9 x 279,0 mm (LxB) VPE = 200 stuks Lapping Film Rond 3M 261X - Ø 101,6 3M 261X is een 3 Mil Film met een aluminiumoxidekorrel. Verkrijgbaar van 0, Micron. Afmetingen: Ø 101,6 mm Micron 3 Micron 5 Micron 9 Micron 12 Micron 30 Micron Micron 2 Micron Micron 30 Micron 40 Micron * Overige op aanvraag verkrijgbaar VPE = 500 stuks Lapping Film Rond 3M 261X - Ø 127 3M 261X is een 3 Mil Film met een aluminiumoxidekorrel. Verkrijgbaar van 0, Micron*. Afmetingen: Ø 127 mm VPE = 500 stuks 0.3 Micron 3 Micron 5 Micron 9 Micron 12 Micron 30 Micron 3 Micron 9 Micron 12 Micron 30 Micron * Overige op aanvraag verkrijgbaar VPE = 500 stuks Lapping Film Rond 3M 261X - Ø 152,4 3M 261X is een 3 Mil Film met een aluminiumoxidekorrel. Verkrijgbaar van 0, Micron. Afmetingen: Ø 152,4 mm Micron 3 Micron 5 Micron 9 Micron 12 Micron 30 Micron Page 56/65

57 3M Slijp- en Polisch bladen Lapping Film rond 3M 261X Ø203,2mm 3M 261X is een 3 Mil Film met een aluminiumoxidekorrel. Verkrijgbaar van 0, Micron. Afmetingen: Ø 203,2 mm VPE = 500 stuks Lapping Film rond 3M 261X Ø254,0mm 3M 261X is een 3 Mil Film met een aluminiumoxidekorrel. Verkrijgbaar van 0, Micron. Afmetingen: Ø 254,0 mm VPE = 500 stuks Lapping Film rond 3M 261X Ø304,8mm 3M 261X is een 3 Mil Film met een aluminiumoxidekorrel. Verkrijgbaar van 0, Micron. Afmetingen: Ø 304,8 mm VPE = 500 stuks Micron 3 Micron 5 Micron 9 Micron 12 Micron 30 Micron Micron 3 Micron 5 Micron 9 Micron 12 Micron 30 Micron Micron 3 Micron 5 Micron 9 Micron 12 Micron 30 Micron Lapping Film rond 3M 262X- Ø101,6mm 3M 262X is een 3Mil Film met een aluminiumoxidekorrel. Verkrijgbaar van en 2 Micron. 3M Lapping Film Type F is speciaal ontwikkeld voor bewerking van kunststof. 1 Micron 2 Micron Lapping Film rond 3M 262X- Ø127,0mm Micron 2 Micron Lapping Film rond 3M 262X- Ø152,4mm Micron 2 Micron Lapping Film rond 3M 262X- Ø203,2mm Micron 2 Micron Lapping Film rond 3M 262X- Ø254,0mm Micron 2 Micron Lapping Film rond 3M 262X- Ø304,8mm Micron 2 Micron VPE = 500 stuks Voor uitgebreide informatie en prijsvoordeel, neem dan snel contact op met de afdeling Sales Support. Page 57/65

58 3M Slijp- en Polisch bladen Lapping Film rond 3M 263X- Ø101,6mm 3M 263X is een 3Mil Film met een aluminiumoxidekorrel. Verkrijgbaar van 0,05 0, Micron*. 3M Lapping Film Type P is speciaal voor harde stoffen ontwikkeld ,3 Micron 3 Micron 30 Micron 40 Micron Lapping Film rond 3M 263X- Ø127,0mm ,3 Micron 3 Micron 30 Micron 40 Micron Lapping Film rond 3M 263X- Ø152,4mm ,3 Micron 3 Micron 30 Micron 40 Micron Lapping Film rond 3M 263X- Ø203,2mm ,3 Micron 3 Micron 30 Micron 40 Micron Lapping Film rond 3M 263X- Ø254,0mm ,3 Micron 3 Micron 30 Micron 40 Micron Lapping Film rond 3M 263X- Ø304,8mm ,3 Micron 3 Micron 30 Micron 40 Micron * Overige op aanvraag verkrijgbaar VPE = 500 stuks Diamant Lapping Film - 3M 661X De 3M 661X is een 3Mil Film met een diamantkorrel. Verkrijgbaar in; 0,1 1, Micron Afmetingen: 228,6 mm x 279,0 mm (LxB) VPE = 5 stuks Diamant Lapping Film - 3M 662X De 3M 662X is een 3Mil Film met een diamantkorrel. Verkrijgbaar in; 0, Micron. De diamant lapping Film Type B heeft een speciaal behandelende slijpvorm, versterkte binding en een grotere slijpvastheid dan de standaard uitvoering. Afmetingen: 228,6 mm x 279,0 mm (LxB) ,1 Micron 1,5 Micron 3 Micron 6 Micron 9 Micron 15 Micron 20 Micron 30 Micron Micron 1 Micron 3 Micron 6 Micron 9 Micron VPE = 5 stuks Page 58/65

59 3M Slijp- en Polisch bladen Diamant Lapping Film - 3M 662XW De 3M 662XW is een 3Mil Film met een diamantkorrel. Verkrijgbaar in; 0,5 1 1, Micron. De diamant lapping Film Type H heeft grote korreldichtheid in combinatie met versterkte binding. Afmetingen: 228,6 mm x 279,0 mm (LxB) Micron 1 Micron 1,5 Micron 3 Micron 6 Micron 9 Micron Micron Micron 0.5 Micron 1 Micron 1,5 Micron 3 Micron 6 Micron 9 Micron 15 Micron 20 Micron 30 Micron Micron 0.5 Micron 1 Micron 1,5 Micron 3 Micron 6 Micron 9 Micron 15 Micron 20 Micron 30 Micron Micron 0.5 Micron 1 Micron 1,5 Micron 3 Micron 6 Micron 9 Micron 15 Micron 20 Micron 30 Micron VPE = 5 stuks Diamant Lapping Film - 3M 663X De 3M 662X is een 3Mil Film met een diamantkorrel. Verkrijgbaar in 45 Micron. De diamant lapping Film Type P heeft een grotere versterkte binding. Afmetingen: 228,6 mm x 279,0 mm (LxB) VPE = 5 stuks Diamant Lapping Film 3M 661X Ø 101,6 De 3M 661X rond is een 3Mil Film met een diamantkorrel. Verkrijgbaar in de uitvoeringen: 0,1 0,5 1 1, Micron. Afmetingen: Ø 101,6 mm VPE = 15 stuks Diamant Lapping Film 3M 661X Ø 127,0 De 3M 661X rond is een 3Mil Film met een diamantkorrel. Verkrijgbaar in de uitvoeringen: 0,1 0,5 1 1, Micron. Afmetingen: Ø 127,0 mm VPE = 15 stuks Diamant Lapping Film 3M 661X Ø 152,4 De 3M 661X rond is een 3Mil Film met een diamantkorrel. Verkrijgbaar in de uitvoeringen: 0,1 0,5 1 1, Micron. Afmetingen: Ø 152,4 mm VPE = 15 stuks Connex Telecom is als official 3M Master Distributeur uw adres voor de beste prijs, VRAAG HET ONS! De scherpste prijs, hoge kwaliteit en service; via Page 59/65

60 3M Slijp- en Polisch bladen Diamant Lapping Film 3M 661X Ø 203,2 De 3M 661X rond is een 3Mil Film met een diamantkorrel. Verkrijgbaar in de uitvoeringen: 0,1 0,5 1 1, Micron. Afmetingen: Ø 203,2 mm VPE = 15 stuks Diamant Lapping Film 3M 661X Ø 254,0 De 3M 661X rond is een 3Mil Film met een diamantkorrel. Verkrijgbaar in de uitvoeringen: 0,1 0,5 1 1, Micron. Afmetingen: Ø 254,0 mm VPE = 15 stuks Diamant Lapping Film 3M 661X Ø 304,8 De 3M 661X rond is een 3Mil Film met een diamantkorrel. Verkrijgbaar in de uitvoeringen: 0,1 0,5 1 1, Micron. Afmetingen: Ø 304,8 mm VPE = 15 stuks Diamant Lapping Film rond 3M 662 XW Ø 101,6 mm. De 3M 662XW rond is een 3Mil Film met een diamantkorrel. Verkrijgbaar in: 0,5 1 1, Micron. De 3M diamant Lapping Film Type H heeft een betere korreldichtheid en een grotere binding Afmetingen: Ø 101,6 mm Micron 0.5 Micron 1 Micron 1,5 Micron 3 Micron 6 Micron 9 Micron 15 Micron 20 Micron 30 Micron Micron 0.5 Micron 1 Micron 1,5 Micron 3 Micron 6 Micron 9 Micron 15 Micron 20 Micron 30 Micron Micron 0.5 Micron 1 Micron 1,5 Micron 3 Micron 6 Micron 9 Micron 15 Micron 20 Micron 30 Micron Micron 1 Micron 1,5 Micron 3 Micron 6 Micron 9 Micron Micron 1 Micron 1,5 Micron 3 Micron 6 Micron 9 Micron VPE = 15 stuks Diamant Lapping Film rond 3M 662 XW Ø 107,9 mm. De 3M 662XW rond is een 3Mil Film met een diamantkorrel. Verkrijgbaar in: 0,5 1 1, Micron. De 3M diamant Lapping Film Type H heeft een betere korreldichtheid en een grotere binding Afmetingen: Ø 107,9 mm VPE = 15 stuks Page 60/65

61 3M Slijp en Polisch bladen Diamant Lapping Film rond 3M 662 XW Ø 127,0 mm. De 3M 662XW rond is een 3Mil Film met een diamantkorrel. Verkrijgbaar in: 0,5 1 1, Micron. De 3M diamant Lapping Film Type H heeft een betere korreldichtheid en een grotere binding. Afmetingen: Ø 127,0 mm VPE = 15 stuks Micron 1 Micron 1,5 Micron 3 Micron 6 Micron 9 Micron Diamant Lapping Film rond 3M 662 XW Ø 152,4 mm. De 3M 662XW rond is een 3Mil Film met een diamantkorrel. Verkrijgbaar in: 0,5 1 1, Micron. De 3M diamant Lapping Film Type H heeft een betere korreldichtheid en een grotere binding. Afmetingen: Ø 154,4 mm VPE = 15 stuks Micron 1 Micron 1,5 Micron 3 Micron 6 Micron 9 Micron Diamant Lapping Film rond 3M 662 XW Ø 203,2 mm. De 3M 662XW rond is een 3Mil Film met een diamantkorrel. Verkrijgbaar in: 0,5 1 1, Micron. De 3M diamant Lapping Film Type H heeft een betere korreldichtheid en een grotere binding. Afmetingen: Ø 203,2 mm VPE = 15 stuks Micron 1 Micron 1,5 Micron 3 Micron 6 Micron 9 Micron Diamant Lapping Film rond 3M 662 XW Ø 254,0 mm. De 3M 662XW rond is een 3Mil Film met een diamantkorrel. Verkrijgbaar in: 0,5 1 1, Micron. De 3M diamant Lapping Film Type H heeft een betere korreldichtheid en een grotere binding. Afmetingen: Ø 254,0 mm VPE = 15 stuks Micron 1 Micron 1,5 Micron 3 Micron 6 Micron 9 Micron Diamant Lapping Film rond 3M 662 XW Ø 304,8 mm. De 3M 662XW rond is een 3Mil Film met een diamantkorrel. Verkrijgbaar in: 0,5 1 1, Micron. De 3M diamant Lapping Film Type H heeft een betere korreldichtheid en een grotere binding. Afmetingen: Ø 304,8 mm VPE = 15 stuks Micron 1 Micron 1,5 Micron 3 Micron 6 Micron 9 Micron Diamant Lapping Film rond 3M 663 XW 45 Micron. De 3M 663XW rond is een 3Mil Film met een diamantkorrel. Diverse maten. Verkrijgbaar in één uitvoering van 45 Micron. De 3M diamant Lapping Film Type P heeft een hardere binding. Afmetingen: Van Ø 101,6 mm tot Ø 304,8mm VPE = 15 stuks Ø Ø Ø Ø Ø Ø 101,6 127,0 152,4 203,2 254,0 304,8 mm mm mm mm mm mm Page 61/65

62 GLASVEZEL Verbindings- en Splitsingsmoffen GLASVEZEL uitvoering MKM De mechanische glasvezelmof MKM is geschikt voor max. 336 spleisverbindingen in de glasvezelcassettes. Geschikt als verbindings-, splitsmof, in kabelschachten, verdeelkasten. Kan direct in grond worden geplaatst. Levering inclusief 1 lascassette geschikt voor 24 verbindingen. Standaard kleur is geel en zwart op aanvraag. Uitvoeringen: 23/200 max. 120 verbindingen /320 max. 260 verbindingen /500 max. 280 verbindingen LASCASSETTE voor 24 vezels Lascassette geschikt voor de MKM uitvoering. Kan maximaal 24 vezels bevatten. Inclusief houder-krimp. Afmetingen LxBxH in mm; 470x223x x274x x459x GLASVEZEL TORENMOF De Glasvezel torenmof is prima inzetbaar als verbindings- en splitsmof. De SEC uitvoering is speciaal ontwikkeld voor glasvezel en Hybride. Toepasbaar in de grond, schachten, wand- en mastmontage. Kleuren: zwart en geel SEC 15-C SEC 15-B DOP Tulle voor MKM Middels deze dop tulle is het mogelijk om 2 kabels in te voeren in de MKM-mof. 3 uitvoeringen leverbaar voor verschillende kabel omvang DT 23 DT 42 DT CS-x X aantal lascassettes max. 4 stuks 2179-CS GLASVEZELMOF De 2179-CS glasvezelmof voor 48 vezels met DIN wordt geleverd met een lascassetteshouders, exclusief lascassetes VPE per stuk Page 62/65

63 kort overzicht Security over IP - beveiligen, bewaken en alarmeren via Internet Voice over IP kende u natuurlijk al - maar sinds kort biedt Connex Telecom ook 'Security over IP'. Deurtelefoon- en noodoproepsystemen in bedrijfspanden, parkeergarages, instellingen, appartementen of de industrie worden daarbij via internet gekoppeld met bijvoorbeeld de receptioniste van een bedrijf of een alarmcentrale. Kostbare huurlijnen worden zo overbodig. Security over IP is opgebouwd uit een bel-, spraak- en cameramodule die op de te beveiligen locatie wordt gemonteerd, een interface tussen de deurmodule en de IP-omgeving (internet), speciaal ontwikkelde software en een server voor de videobeelden. Wanneer via de beldrukkermodule wordt aangebeld, wordt automatisch een pop-up op het beeldscherm van de receptioniste of bewakingsdienst gegenereerd. Na acceptatie van het pop-up verschijnt het beeld van de deurtelefoon; naast het live-beeld van de camera, wordt tevens het stilstaande camerabeeld getoond op het moment van aanbellen. Liftalarmering conform EN81 Conform de Europese veiligheidsnorm EN81 voor bestaande liften, moeten liften zijn uitgevoerd met alarmtelefoon. De BNOS liftalarmtelefoon, die in de liftcabine wordt geïnstalleerd en aangesloten op het analoge telefoonnet, biedt hiervoor een aantrekkelijke oplossing. Met één druk op een toets wordt een noodoproep geplaatst, waarna de telefoon automatisch verbinding maakt met bijvoorbeeld de portier of alarmcentrale. Standaard kunnen de oproepen ook worden doorverbonden naar mobiele telefoons. Variodyn D1 - digitaal omroep- en ontruimingssysteem Eén systeem voor bezoekersinformatie, reclameboodschappen, muzikale 'stoffering' én noodalarmering? Dat kan met het digitale omroep- en ontruimingssysteem Variodyn D1 van Connex Telecom. Kenmerkend voor het Variodyn-systeem is het automatisch regelbare luidsprekersysteem (ARL) waarmee het volume automatisch en real-time wordt afgestemd op het omgevingsgeluid. Variodyn D1 is een digitaal modulair public address systeem (PA-systeem), waarvan de modules via Ethernet en standaardbekabeling worden gekoppeld. Daarmee biedt het systeem ook de mogelijkheid om berichten of mededelingen via Audio-over-IP wereldwijd te distribueren. Klokkennet /Time systems Voor omgevingen waarin hoge eisen worden gesteld aan de tijdnauwkeurigheid en tijdsynchronisatie, levert Connex Telecom een omvangrijk pakket klokkennetsystemen. De systemen vinden onder meer hun toepassing in het openbaar vervoer (spoorwegen, luchthavens, metro s), energiebedrijven, ziekenhuizen, scholen en andere openbare gelegenheden, banken en verzekeringsmaatschappijen, telecommunicatie, radio- en televisiemaatschappijen en engineering bedrijven. Tot het leveringsprogramma behoren naast elektronische en microprocessor-gestuurde klokken- en tijddistributiesystemen ook elektronische dataopslagsystemen en black-boxen alsmede mechanische precisieonderdelen. Met het klokkennetsysteem worden klokken beheerd, computers en LAN s gesynchroniseerd, tijdinformatie geboden en elektronica tijdgestuurd geschakeld. Het klokkennetsysteem is modulair opgebouwd zodat voor iedere toepassingsomgeving een op maat gesneden oplossing kan worden geboden. Uw project - onze zorg! Optimale ondersteuning bij de uitvoering van uw projecten - dat is wat u van Connex Telecom mag verwachten. Naast de vele geavanceerde producten staan daarbij ook tientallen jaren aan projectkennis en -ervaring ter beschikking. De ondersteuning varieert van begeleiding bij de samenstelling van programma s van wensen en eisen tot advisering, uitvoering, realisatie, after-sales service en onderhoud. Bij de ondersteuning staat de gezamenlijke en succesvolle afronding van uw project steeds centraal. Page 63/65

GLASVEZELCATALOGUS 2008-2009

GLASVEZELCATALOGUS 2008-2009 SINGLEMODE Koppelbus ST Simplex Koppelbus, Metaal Singlemode simplex koppelbus voor ST connector Bevestiging: met moer 11-02-0005 SC Duplex Koppelbus, Kunststof Singlemode duplex koppelbus voor SC connector

Nadere informatie

GLASVEZELCATALOGUS 2008-2009

GLASVEZELCATALOGUS 2008-2009 SINGLEMODE kabel Buitenkabel 9/125 A-DQ (ZN) B2Y 1xn De halogeenvrije buitenkabel 9/125 A-DQ (ZN) B2Y 1xn is trekvast, UV-bestendig, metaalvrij, waterdicht en knaagdiervast. De gel gevulde kabel is voorzien

Nadere informatie

DATASHEET. Modulair Optisch Las-Patch Paneel (MOLP)

DATASHEET. Modulair Optisch Las-Patch Paneel (MOLP) DATASHEET Modulair Optisch Las-Patch Paneel (MOLP) Modulair Optisch Las-Patch Paneel (MOLP) Versie: Revisie A / 07-08-2014 Modulair Optisch Las-Patch Paneel (MOLP) INTRODUCTIE Het modulair optisch las-patch

Nadere informatie

3M Volition Eco Backbone Concept

3M Volition Eco Backbone Concept 3M Telecom Overzichtbrochure Volition glasvezel oplossingen 3M Volition Eco Backbone Concept 3M Nederland BV Afd. Communication Markets Divisie Postbus 193 2300 AD Leiden Tel: 071 5 450 364 www.3m.nl/telecom

Nadere informatie

SERIE : KABELSAMENSTELLEN

SERIE : KABELSAMENSTELLEN 251665_catalogus_2 02-09-2005 08:20 Pagina 37 SERIE : KABELSAMENSTELLEN Onderstaand overzicht geeft een opsomming van STANDAARD kabelsamenstellen met BNC connectoren. Voor de RG 58 ( 5 mm/50 Ohm ) is de

Nadere informatie

Molex Premise Networks Dutch Systems Catalogue 2004/05

Molex Premise Networks Dutch Systems Catalogue 2004/05 Molex Premise Networks Dutch Systems Catalogue 2004/05 Nieuwe Cat oplossing van Molex Premise Networks In deze nieuwe editie van onze netwerkcatalogus vindt u een aantal nieuwe producten in ons toch al

Nadere informatie

R&M Glasvezelbekabeling

R&M Glasvezelbekabeling R&M Glasvezelbekabeling 030.0347 010.2799 Data infrastructuur voor Voice, Data en Video Get more @ R&M www.rdm.com 030.0347 Modulair concept: R&M combineert koper-, en glasvezeltechniek in dezelfde aansluitcomponenten.

Nadere informatie

Informatie. Informatie. Single-Mode

Informatie. Informatie. Single-Mode Informatie Informatie Glasvezelnetwerken Glasvezel typen Optical Single-Mode, bepalend voor de dikte en samenstelling van de glasvezel. De vezel heeft in meeste gevallen een OS dike van 9/125µ (vezel dikte/mantel

Nadere informatie

Meer dataverkeer vraagt om een gedegen fysieke ondersteuning. Hans Tovar

Meer dataverkeer vraagt om een gedegen fysieke ondersteuning. Hans Tovar Meer dataverkeer vraagt om een gedegen fysieke ondersteuning Hans Tovar 1 Algemeen Introductie Mulder-Hardenberg Familiebedrijf (1927) en privé onderneming Ontwerpen, ontwikkelen en applicatieengineering

Nadere informatie

Inhoudstafel. 1. Glasvezelkabel. p. 4. 2. Optische Schuif (Patch Panel) p. 5. 2.1 Moulded Patch Panel (MPP) p. 5. p. 6

Inhoudstafel. 1. Glasvezelkabel. p. 4. 2. Optische Schuif (Patch Panel) p. 5. 2.1 Moulded Patch Panel (MPP) p. 5. p. 6 Glasvezelcatalogus 2010 Inhoudstafel 1. Glasvezelkabel 2. Optische Schuif (Patch Panel) 2.1 Moulded Patch Panel (MPP) 2.2 Doorvoeren (Adapters of Couplers) 2.2.1 ST-Doorvoeren 2.2.2 SC Simplex-Doorvoeren

Nadere informatie

Leg uw hand op innovatie

Leg uw hand op innovatie Leg uw hand op innovatie LexCom datanetwerken Productcatalogus 2009-2010 De droom van iedere installateur LexCom 19" patchpanelen van Schneider Electric P110428 2 P111423 Maak professionele IT- en netwerkinstallaties

Nadere informatie

Inhoudstafel. p. 4. 1. Glasvezelkabel. 2. Optische Schuif (Patch Panel) p. 5. p. 5. 2.1 Moulded Patch Panel (MPP) p. 6

Inhoudstafel. p. 4. 1. Glasvezelkabel. 2. Optische Schuif (Patch Panel) p. 5. p. 5. 2.1 Moulded Patch Panel (MPP) p. 6 Glasvezelcatalogus Inhoudstafel 1. Glasvezelkabel 2. Optische Schuif (Patch Panel) 2.1 Moulded Patch Panel (MPP) 2.2 Doorvoeren (Adapters of Couplers) 2.2.1 ST-Doorvoeren 2.2.2 SC Simplex-Doorvoeren 2.2.3

Nadere informatie

3M Telecom Overzichtbrochure

3M Telecom Overzichtbrochure 3M Telecom Overzichtbrochure 3M Volition Kopernetwerk 3M TM Volition TM kopernetwerken Cat-5e / Cat-6 / Cat-6A 3M Nederland BV Afd. Communication Markets Divisie Industrieweg 24 2382 NW Zoeterwoude Tel:

Nadere informatie

LCS 2 DATA- NETWERKEN

LCS 2 DATA- NETWERKEN LCS 2 DATA- NETWERKEN Tabellen Pag. 808-809 Verwijzingstabellen vervangingsysteem Pag. 818 LCS 2 Cat. 6A patchpanelen LCS 2 koper Pag. 820 LCS 2 Cat. 6 patchpanelen Pag. 822 LCS 2 Cat. 5e patchpanelen

Nadere informatie

De vega-verdeler - elegant design en montagegemak

De vega-verdeler - elegant design en montagegemak De vega-verdeler - elegant design en montagegemak De vega-verdeler is al jaren een vaak geselecteerde oplossing voor luxe woningbouw- en utiliteitsprojecten. Door zijn elegante vormgeving en (naar keuze)

Nadere informatie

Patchkasten. Patchkasten. Patchkast ontwerpen. Ontwerp uw eigen patchkast online op:

Patchkasten. Patchkasten. Patchkast ontwerpen. Ontwerp uw eigen patchkast online op: Patchkast ontwerpen Ontwerp uw eigen patchkast online op: www.patchkastconfigurator.nl Wij hebben voor u een tool ontwikkeld waarmee u gemakkelijk een patchkast kunt ontwerpen. Daardoor hoeft u geen ingewikkelde

Nadere informatie

Installatie. van netwerkbekabeling, koper en glasvezel

Installatie. van netwerkbekabeling, koper en glasvezel Netwerkaudit voor bestaande netwerkbekabeling Installatie van netwerkbekabeling, koper en glasvezel Werkt uw netwerk opvallend traag? Doet uw bekabeling u spontaan denken aan de jungle? Twijfelt u aan

Nadere informatie

LexCom Office. Het complete netwerk voor professioneel gebruik

LexCom Office. Het complete netwerk voor professioneel gebruik LexCom Office Het complete netwerk voor professioneel gebruik LexCom Office: het complete netwerk voor professioneel gebruik. Snelle en veilige datacommunicatie is van vitaal belang voor een efficiënte

Nadere informatie

R&M Industriële bekabeling

R&M Industriële bekabeling R&M Industriële bekabeling 090.2031 090.2074_nass Bescherming tegen omgevingbeïnvloedingen Get more @ R&M www.rdm.com 090.2031 Reichle & De-Massari: R&M is een van de weinige fabrikanten van datasystemen

Nadere informatie

Verbindingen en aftakkingen voor telecommunicatienetwerken

Verbindingen en aftakkingen voor telecommunicatienetwerken Verbindingen en aftakkingen voor telecommunicatienetwerken 2 Onze speciaal voor telecommunicatienetwerken ontwikkelde lijnverbindingen en aftakkingen zijn beschikbaar in twee verschillende technologiën:

Nadere informatie

NIEUW (leverbaar vanaf 1 april 2010)

NIEUW (leverbaar vanaf 1 april 2010) (leverbaar ) 02 03 Gegarandeerde optimale performance (minimale kans op verkeerde montage) Nog snellere (intuïtieve) montage (toolless) Eenvoudige montage en onderhoud voorzijde Nog snellere montage door

Nadere informatie

Zybrnet 500 Cat.6. Zybrnet 500 Cat.6. "De ketting is zo sterk als de zwakste schakel!"

Zybrnet 500 Cat.6. Zybrnet 500 Cat.6. De ketting is zo sterk als de zwakste schakel! "De ketting is zo sterk als de zwakste schakel!" We worden vaak geconfronteerd met het feit dat een datanetwerk bestaat uit diverse fabricaten. Indien de meetresultaten dan tegenvallen is het onduidelijk

Nadere informatie

P4Product Informatie Keuken systemen

P4Product Informatie Keuken systemen moderne integratie van stroom in keukens 1 Plug in in een wereld vol mogelijkheden TWIST stroom outside the box De TWIST is de ideale stroomvoorziening voor keukens. Met dit compacte design en zeer lage

Nadere informatie

FIST-GPS3-Q-AIS3-6. Lade met glasvezelpigtails, 15 inch (Telenet) 1 Algemeen. 3 Installatie van laden in het rek. 2 Inhoud van de kit

FIST-GPS3-Q-AIS3-6. Lade met glasvezelpigtails, 15 inch (Telenet) 1 Algemeen. 3 Installatie van laden in het rek. 2 Inhoud van de kit FIST-GPS3-Q-AIS3-6 I N S T A L L A T I E I N S T R U C T I E S Lade met glasvezelpigtails, 15 inch (Telenet) 1 Algemeen De las/patchlade FIST-GPS3 is een mechanische lade voor het opbergen van vezels in

Nadere informatie

Handleiding EasySplicer

Handleiding EasySplicer Handleiding EasySplicer www.seba-service.be Pagina 1 Inhoudsopgave Inleiding... 3 Disclaimer... 3 Toepassing... 3 Technische gegevens... 4 Onderdelen van de lasmachine... 4 Basis... 5 Werkwijze in volgorde

Nadere informatie

Flow. IP 65 IK 10 VO: 2mm

Flow. IP 65 IK 10 VO: 2mm IP 65 IK 10 VO: 2mm (Brandwerend) De is de nieuwe norm voor fluorescentie verlichting in onderdoorgangen. Het moderne, gestroomlijnde en platte ontwerp, de gestandaardiseerde opties en de hoogwaardige

Nadere informatie

Kabelverbindingsdoos AK 196. Kabelverbindingsdoos

Kabelverbindingsdoos AK 196. Kabelverbindingsdoos Kabelverbindingsdoos AK 196 Kabelverbindingsdoos 39.03.001 6-voudig Schroefaansluiting Geschikt voor kabel tot 2,5 mm² Waterdicht Afmeting: 119 x 69 x 27 mm Deksel voor 39.03.001 39.03.003 Kabelverbindingsdoos

Nadere informatie

Aansluittechnieken voor laagspanning, telefonie & data

Aansluittechnieken voor laagspanning, telefonie & data Aansluittechnieken voor laagspanning, telefonie & data 7 Op het gebied van onderlinge verbindingen biedt 3M talrijke oplossingen. Scotchlok connectoren zijn speciaal ontwikkeld voor het maken van zelfstrippende

Nadere informatie

Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7. Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7. "De ketting is zo sterk als de zwakste schakel!"

Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7. Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7. De ketting is zo sterk als de zwakste schakel! "De ketting is zo sterk als de zwakste schakel!" We worden vaak geconfronteerd met het feit dat een datanetwerk bestaat uit diverse fabricaten. Indien de meetresultaten dan tegenvallen is het onduidelijk

Nadere informatie

Verbindingen en aftakkingen voor telecommunicatienetwerken

Verbindingen en aftakkingen voor telecommunicatienetwerken Verbindingen en aftakkingen voor telecommunicatienetwerken 2 Onze speciaal voor telecommunicatienetwerken ontwikkelde lijnverbindingen en aftakkingen zijn beschikbaar in twee verschillende technologiën;

Nadere informatie

Aansluittechniek pag. Kabelschoenen Gereedschappen & Machines 130 Geïsoleerde kabelschoenen Frames t.b.v. losse matrijzen 130

Aansluittechniek pag. Kabelschoenen Gereedschappen & Machines 130 Geïsoleerde kabelschoenen Frames t.b.v. losse matrijzen 130 Aansluittechniek Aansluittechniek pag. Kabelschoenen 4 Geïsoleerde kabelschoenen 4 PVC 4 Nylon 3 Geïsoleerde eindverbinders 2 Waterdichte kabelschoenen 22 Aftakklemmen 25 Ongeïsoleerde kabelschoenen 26

Nadere informatie

IDROBOX INDELING 174

IDROBOX INDELING 174 174 IDROBOX Idrobox INDELING Tabel voor snelle keuze Catalogus 176 Algemene kenmerken 178 Opbouwinstallatie IP40 179 Opbouwinstallatie IP55 180 Opbouwinstallatie IP40-IP55 voor LIVING- LIGHT-LIGHT TECH

Nadere informatie

Labeling en accessoires

Labeling en accessoires Labeling en accessoires added value in healthcare logistics Algemene informatie Labelhouders en accessoires t.b.v. modules Gebruiksmogelijkheden De labelhouders kunnen zowel op de zijkant van al onze modules

Nadere informatie

Libra. IP 65 IP 66 IK 08 IK 09 Klasse I Klasse II

Libra. IP 65 IP 66 IK 08 IK 09 Klasse I Klasse II IP 65 IP 66 IK 08 IK 09 Klasse I Klasse II (CBT) (CBT) (Armatuur) (Afscherming) (Optie) De elegante Libra-serie is een speciaal concept voor moderne energiezuinige compacte fluorescentie lampen. De Libra-serie

Nadere informatie

Optische connectoren en verdelers

Optische connectoren en verdelers Optische connectoren en verdelers Gouden Rijderstraat 1 Postbus 57 4900 AB Oosterhout T: +31 (0) 162 475 800 F: + 31(0) 162 455 751 E: info@funea.com I : www.funea.com hr West Brabant nr DOCUMENTATIE INHOUDSOPGAVE

Nadere informatie

Bestekteksten Eaton Laagspanningsverdeelinrichtingen

Bestekteksten Eaton Laagspanningsverdeelinrichtingen xboard plaatstalen wandverdeelkasten type EW t/m 400 A Het xboard-assortiment plaatstalen wandverdeelkasten (EW-serie), bestaat uit een drietal kasttypen waarmee vrijwel iedere verdeelinrichting tot 400

Nadere informatie

SOSA FIST SOSA/2SE - FIST SOSA/4SE FIST SOSA/4SC- FIST SOSA/8SC. 1 Introductie

SOSA FIST SOSA/2SE - FIST SOSA/4SE FIST SOSA/4SC- FIST SOSA/8SC. 1 Introductie SOSA I N S T A L L A T I E I N S T R U C T I E FIST SOSA/2SE - FIST SOSA/4SE FIST SOSA/4SC- FIST SOSA/8SC Inhoud 1 Introductie 2 Algemeen 2.2 Afkortingen 2.2 Kit inhoud 2.3 Toebehoren 2.4 Elementen nodig

Nadere informatie

LexCom. Het complete netwerk voor professioneel gebruik. Catalogus

LexCom. Het complete netwerk voor professioneel gebruik. Catalogus LexCom Het complete netwerk voor professioneel gebruik Catalogus 2006 Inhoudsopgave Schneider Electric..................................................................................... 4 LexCom netwerken....................................................................................

Nadere informatie

wand- en standverdelers univers IP65 - voor speciale installatietoepassingen

wand- en standverdelers univers IP65 - voor speciale installatietoepassingen wand- en standverdelers univers IP65 - voor speciale installatietoepassingen De wandverdeler is uitgevoerd in polyester. Vanwege de hoge beschermingsgraad IP65 wordt toepassing aanbevolen, waar contact

Nadere informatie

Systeemverlichting LED Sensationeel licht

Systeemverlichting LED Sensationeel licht Systeemverlichting LED Sensationeel licht 2 Rittal Systeemverlichting LED Systeemverlichting LED De perfecte kastverlichting De meest innovatieve verlichtingstechniek, afgestemd op de Rittal kastsystemen.

Nadere informatie

Inhoudsopgave 3-14 15-35 36-48 49-54 55-76. Zybrnet Cat.5e. Zybrnet 500 Cat.6. Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7. Zybrnet Soho. Zybrspeed Glasvezel

Inhoudsopgave 3-14 15-35 36-48 49-54 55-76. Zybrnet Cat.5e. Zybrnet 500 Cat.6. Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7. Zybrnet Soho. Zybrspeed Glasvezel Inhoudsopgave 3-14 Zybrnet Cat.5e 15-35 Zybrnet 500 Cat.6 36-48 Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7 49-54 Zybrnet Soho 55-76 Zybrspeed Glasvezel 77-88 Energie 89-105 Patchkasten 106-108 Telecom 109-115 Accessoires

Nadere informatie

4730001 Dock Desk. Electrificatie

4730001 Dock Desk. Electrificatie 4730001 Dock Desk Materiaal behuizing aluminium Het modulair opbouwsysteem is volledig naar uw wens samen te stellen met de units stroom data VGA USB AUDIO Leverbaar met en zonder bladklemmen. De standaard

Nadere informatie

FIETSENREK ACCESSOIRES

FIETSENREK ACCESSOIRES FIAMMA BIKE COVER S Fietshoes gemaakt van verstevigd polyester en vinyl. Licht en waterafstotend. Nu standaard voorzien van handige houder voor het plaatsen van een gevarenbord (optie, zie pagina 111.

Nadere informatie

Informatie. Informatie S/FTP. Kabel diagrammen (ader type) Type Massief Samenstelling Soepel U/UTP

Informatie. Informatie S/FTP. Kabel diagrammen (ader type) Type Massief Samenstelling Soepel U/UTP Informatie Informatie Kopernetwerken Kabel type Niet afgeschermde kabel (U / *, Unshielded) U/UTP Niet afgeschermde aderparen (* /UTP, Unshielded Twisted Pair) Folie afgeschermde kabel (F /*, Foil) F/UTP

Nadere informatie

Hefkolommen Óók voor: Werktafels OP MAAT Hoogte verstelbare werktafels Schuifladekasten en indelingen Stoelen Trolleys

Hefkolommen Óók voor: Werktafels OP MAAT Hoogte verstelbare werktafels Schuifladekasten en indelingen Stoelen Trolleys Hefkolommen Óók voor: Werktafels OP MAAT Hoogte verstelbare werktafels Schuifladekasten en indelingen Stoelen Trolleys Werkbanken Er is altijd een oplossing! Wij doen nog aan ouderwetse service! 2 Hefkolommen

Nadere informatie

BRUTO PRIJSLIJST LEIPOLD AFTAKKLEMMEN EN VERDEELBLOKKEN

BRUTO PRIJSLIJST LEIPOLD AFTAKKLEMMEN EN VERDEELBLOKKEN TECHNISCHE GEGEVENS AFTAKKINGSKLEMMEN NETSPANNING : AC 690V VOORSCHRIFTEN : DIN VDE 0603- BINNENKANT : MESSING (CUZN39PB) BLANK BEHUIZING : PA6 ZELFDOVEND HALOGEENVRIJ SCHROEVEN : STAAL UITVOERING : C

Nadere informatie

Technisch systeemhandboek klemmenkasten KL

Technisch systeemhandboek klemmenkasten KL Technisch systeemhandboek klemmenkasten KL 1 4 6 5 3 7 2 De kleine behuizing met wereldwijde toelatingen en standaard in vele standaardafmetingen uit voorraad leverbaar. De praktische systeemtoebehoren

Nadere informatie

Installatie handleiding Vigor 2132FVn

Installatie handleiding Vigor 2132FVn Installatie handleiding Vigor 2132FVn Installatie handleiding Voor de fiber to the home markt heeft DrayTek de Vigor 2132FVn ontwikkeld. De Vigor 2132FVn beschikt over een SFP poort, waardoor de glasvezel

Nadere informatie

Rittal CS New Basic. Eersteklas kwaliteit, die zich uitbetaalt

Rittal CS New Basic. Eersteklas kwaliteit, die zich uitbetaalt Rittal CS New Basic Eersteklas kwaliteit, die zich uitbetaalt Meerwaarde is meer waard Rittal CS New Basic dat betekent teruggrijpen op ervaring en toegang tot een beproefd platform, dat een enorme diversiteit

Nadere informatie

FTTH Workshop. 10 & 11 september 2008. Waarom FTTH Workshop? Andere inzichten Nieuwe markt Nieuwe spelers > Nieuwe instrumenten / componenten

FTTH Workshop. 10 & 11 september 2008. Waarom FTTH Workshop? Andere inzichten Nieuwe markt Nieuwe spelers > Nieuwe instrumenten / componenten FTTH Workshop 10 & 11 september 2008 2 2 Waarom FTTH Workshop? Andere inzichten Nieuwe markt Nieuwe spelers > Nieuwe instrumenten / componenten Simac Electronics zit er bovenop! Helpen uw FTTH projecten

Nadere informatie

Video intercomsysteem

Video intercomsysteem Video intercomsysteem Inhoud Pag. 03) Technische specificaties Pag. 04) (Vervolg) Technische specificaties 2-Draads systeem Pag. 05) IT-OUT201/1; opbouw buitenpost IT-OUT201/2; opbouw buitenpost Pag. 06)

Nadere informatie

VUILNISBAKKEN

VUILNISBAKKEN VUILNISBAKKEN WWW.BINSYSTEM.BE estetische en ergonomische vormgeving metalen behuizing: verzinkt staal (1,5-2 mm dik), vuur- en vandalismebestendig, met een poedercoatinglaag separate aluminium binnenbak,

Nadere informatie

Electronic Enclosures Ltd UIT VOORRAAD LEVERBAAR

Electronic Enclosures Ltd UIT VOORRAAD LEVERBAAR Electronic Enclosures Ltd UIT VOORRAAD LEVERBAAR Het meest complete assortiment netwerkkasten, serverkasten, wandkasten en toebehoren welkom Rexcom is een gespecialiseerd handelsbedrijf in data netwerk

Nadere informatie

sensor solutions temperature

sensor solutions temperature thermo - electra measurement and control technics sensor solutions temperature Multipoint temperatuur-sensoren worden veelal gebruikt voor temperatuurprofiel bepaling in pilot plants, fornuizen, hoge druk

Nadere informatie

Choreo heeft 2 modellen met elke een verschillende poot Model Choreo. Model Choreo +

Choreo heeft 2 modellen met elke een verschillende poot Model Choreo. Model Choreo + Choreo heeft 2 modellen met elke een verschillende poot Model Choreo Model Choreo + Choreo Standaard bureaus 160 x 80/90 cm 180 x 80/90 cm 200 x 80/90 cm 160 x 80/90 cm 180 x 80/90 cm 200 x 80/90 cm 160

Nadere informatie

Telefonieproducten Deurtelefoonsystemen Datanetwerken Koper en Glasvezel Data- en Server 19 inch kasten Glasvezelcomponenten Actieve componenten

Telefonieproducten Deurtelefoonsystemen Datanetwerken Koper en Glasvezel Data- en Server 19 inch kasten Glasvezelcomponenten Actieve componenten Telefonieproducten Deurtelefoonsystemen Datanetwerken Koper en Glasvezel Data- en Server 19 inch kasten Glasvezelcomponenten Actieve componenten Test- en Meetapparatuur Liftalarm en bewakingssystemen Time

Nadere informatie

Distributie- en bureauzuilen in aluminium

Distributie- en bureauzuilen in aluminium Distributie- en bureauzuilen in aluminium Editie 2013 IDT, een Noors bedrijf dat alles in eigen fabriek produceert, startte de productie van elektro producten in 2005. Sinds die tijd is IDT uitgegroeid

Nadere informatie

ONZE OPLOSSINGEN VOOR DE SELF-SERVICE APPARATENBOUW

ONZE OPLOSSINGEN VOOR DE SELF-SERVICE APPARATENBOUW Standaard productlijn ST 4 Frictiescharnieren voor displays en panelen Dankzij frictiescharnieren kan een touchscreen van een kasregister, dat aan de muur bevestigd wordt, traploos versteld worden voor

Nadere informatie

HDMI over glasvezel KVM console-extender USB or PS2 1 KM

HDMI over glasvezel KVM console-extender USB or PS2 1 KM HDMI over glasvezel KVM console-extender USB or PS2 1 KM Product ID: SV565FXHD Deze HDMI KVM-extender biedt u de bedieningsvrijheid van uw HDMI-server of -computer op een afstand van max. 1 kilometer,

Nadere informatie

2 KRUITSCHIETHAMERS VOOR BETON & STAAL

2 KRUITSCHIETHAMERS VOOR BETON & STAAL 12 2 KRUITSCHIETHAMERS VOOR BETON & STAAL 1 2 3 Staal: Min. dikte = 5 mm Aanbevolen kracht = 200kg Beton: Aanbevolen kracht = 50 kg (C20/25) Geen dynamische belasting * : met 3-4 mm indringing Alle waarden

Nadere informatie

9 Vissage / perçage. Motor l 166. Motor en statief l 168. Motor en statief l 170. Motor en statief l 172 SD 17P SD 160 SD 250E SD 350E

9 Vissage / perçage. Motor l 166. Motor en statief l 168. Motor en statief l 170. Motor en statief l 172 SD 17P SD 160 SD 250E SD 350E 162 910 Vissage DIAMANT / perçage boren 9 Vissage / perçage Motor l 166 SD 17P Motor en statief l 168 SD 160 Motor en statief l 170 SD 250E Motor en statief l 172 SD 350E De keuze van de professional Statief

Nadere informatie

PRODUCTOVERZICHT MAGNEETCONTACTEN

PRODUCTOVERZICHT MAGNEETCONTACTEN PRODUCTOVERZICHT MAGNEETCONTACTEN Alarmtech Sweden AB is een bedrijf met meer dan 30 jaar ervaring in het ontwikkelen en vervaardigen van hoogwaardige beveiligingsproducten. Om optimale betrouwbaarheid

Nadere informatie

Losse onderdelen. Losse onderdelen. Bezoek ons op het internet op Bij GÜNTHER GmbH staan meer dan losse onderdelen en

Losse onderdelen. Losse onderdelen. Bezoek ons op het internet op  Bij GÜNTHER GmbH staan meer dan losse onderdelen en Bij GÜNTHER GmbH staan meer dan 40.000 losse en componenten direct uit voorraad ter beschikking. Zo kunnen wij precies ingaan op de individuele toepassingen en wensen van onze klanten en kunnen wij bovendien

Nadere informatie

Systeem Orion Orion Plus aanbod Metalen verdeelkasten IP Polyester verdeelkasten IP Toebehoren. T5.

Systeem Orion Orion Plus aanbod Metalen verdeelkasten IP Polyester verdeelkasten IP Toebehoren. T5. Systeem Orion Systeem Orion Plus 5.02 aanbod 5.04 Metalen verdeelkasten IP65 5.06 Polyester verdeelkasten IP65 5.08 Toebehoren T5.00 Technische gids Verdeelkasten voor algemeen gebruik Verdeelkasten Deze

Nadere informatie

Onderdelen kasten en aansluitmateriaal

Onderdelen kasten en aansluitmateriaal Klemmenkast FIBOX (voorheen Weber KF1000) lege behuizing Type met transparant deksel 1) Type met grijs deksel 2) Pasvlakken Afmetingen hxbxd mm HA 130 T HA 130 G 4 x 1 190 x 190 x 130 JB 130 T JB 130 G

Nadere informatie

LCS2 data- netwerken 2013 2014

LCS2 data- netwerken 2013 2014 2013 2014 LCS 2 datanetwerken Tabellen Pag. 780 Keuzetabel hardlopers Pag. 788 LCS 2 Cat. 6A patchpanelen LCS 2 koper Pag. 790 LCS 2 Cat. 6 patchpanelen Pag. 792 LCS 2 Cat. 5e patchpanelen LCS 2 divers

Nadere informatie

KASTEN MUREVA IP 65. Minikastjes. Referenties

KASTEN MUREVA IP 65. Minikastjes. Referenties Minikastjes Hermetische minikastjes, weinig plaats innemend, voor een modulaire combinatie. Technische kenmerken c Zelfdovend isolerend materiaal; weerstand tegen gloeidraad : 750 C volgens IEC 60695 2

Nadere informatie

XL 3 125 behuizingen Het jongste broertje in de serie modulaire behuizingen.

XL 3 125 behuizingen Het jongste broertje in de serie modulaire behuizingen. XL 3 125 behuizingen Het jongste broertje in de serie modulaire behuizingen. De nieuwe XL 3 125 modulaire behuizingen www.legrandservices.nl XL 3 125 Nieuwe modulaire behuizing 1 t/m 4 rijen, 18 modules

Nadere informatie

CASYS.OPB. INHOUD Voordelen... 3/2 Presentatie... 3/4, 3/6, 3/9 Afmetingen... 3/5, 3/7 Toebehoren... 3/10 3/1.

CASYS.OPB. INHOUD Voordelen... 3/2 Presentatie... 3/4, 3/6, 3/9 Afmetingen... 3/5, 3/7 Toebehoren... 3/10 3/1. INHOUD Voordelen................................ 3/2 Presentatie........................ 3/4, 3/6, 3/9 Afmetingen............................ 3/5, 3/7 Toebehoren.............................. 3/10 3/1

Nadere informatie

Tips met betrekking tot het uitrollen van een datanetwerk

Tips met betrekking tot het uitrollen van een datanetwerk Tips met betrekking tot het uitrollen van een datanetwerk De aanleg van een datanetwerk is onderhevig aan verschillende normen en regels. Deze zijn vastgelegd in Internationale en nationale normen, zoals

Nadere informatie

PRODUKTINFORMATIE AUTOMATISCHE BRANDMELDERS IQ8 SERIE ESSERBUS

PRODUKTINFORMATIE AUTOMATISCHE BRANDMELDERS IQ8 SERIE ESSERBUS Algemeen De genoemde brandmelders worden opgenomen in een ringlus (seeserbus) van de brandmeldcentrales typen IQ8Control, FlexES, Compact en 8007/8008/8000 vanaf systeemsoftware versie 2.42R006 De specifieke

Nadere informatie

V H O U S I N G S O L U T I O N S. Varicon-LANRack

V H O U S I N G S O L U T I O N S. Varicon-LANRack V RICON H O U S I N G S O L U T I O N S Varicon-LANRack Uw netwerk is de ruggegraat van uw IT-infrastructuur, alleen de beste en meest praktische behuizingen zijn dan ook goed genoeg. De ontwikkeling van

Nadere informatie

INSTORT VLOERPOT ROND

INSTORT VLOERPOT ROND INSTORT VLOERPOT ROND gestorte-vloer systemen met buisleiding Systems BV +31 (0)492-745133 verkoop@hplsystems.nl www.hplsystems.nl 5741ST Beek en Donk 2016 Alle rechten voorbehouden uitgave 61021018 altijd

Nadere informatie

Whitepaper Glasvezels schoon. Contact. Heeft u nog vragen? Bel ons op +31 (0) of stuur een naar:

Whitepaper Glasvezels schoon. Contact. Heeft u nog vragen? Bel ons op +31 (0) of stuur een  naar: Whitepaper Glasvezels schoon V1.0, 30-06-2016 Contact Heeft u nog vragen? Bel ons op +31 (0)416-387700 of stuur een email naar: info@simacelectronics.nl. Wij helpen u graag. Het is belangrijk dat iedere

Nadere informatie

SD SPIT 160 snoerloze nagelapparatuur

SD SPIT 160 snoerloze nagelapparatuur SD SPIT 160 snoerloze nagelapparatuur 180 www.spitpaslode.nl Gas - nagelapparaat PULSA 800P 184 Nagels 7 Gas - nagelapparaat PULSA 800E 186 Nagels 188 www.spitpaslode.nl 181 SD 160 PULSA 800E /800P / 800

Nadere informatie

Geluiddempende roosters Maatwerk roosters

Geluiddempende roosters Maatwerk roosters Brandwerende producten Brandwerende kleppen, ventielen en roosters Geluiddempende roosters Maatwerk roosters Specialist in ventilatie Brandwerende kleppen Omschrijving Vlinderbrandkleppen zijn ontworpen

Nadere informatie

exclusiva RVS dispensers

exclusiva RVS dispensers exclusiva RVS dispensers Bent u op zoek naar een hoogwaardige en verzorgde uitstraling van uw sanitaire ruimte en tegelijkertijd naar een besparing van uw kosten? Exclusiva maakt het mogelijk. Met deze

Nadere informatie

Superieure draagbare inspectie kit.

Superieure draagbare inspectie kit. Superieure draagbare inspectie kit. Het inspecteren van rioleringen, schoorstenen en gebouwen wordt een stuk eenvoudiger met deze inspectie camera. Met deze kit kunt u problemen in een mum van tijd bekijken,

Nadere informatie

Marine Luchtverwarmers. Air Top Serie

Marine Luchtverwarmers. Air Top Serie Marine Luchtverwarmers Air Top Serie www.webasto.nl www.webasto-marine.com Marine Luchtverwarmers Air Top Evo 3900 / 5500 De nieuwe generatie Air Top luchtverwarmers: krachtiger met extra functies. Air

Nadere informatie

MONTAGE SYSTEMEN - LEIDINGEN

MONTAGE SYSTEMEN - LEIDINGEN MONTAGE SYSTEMEN - LEIDINGEN -1 MONTAGESYSTEMEN - LEIDINGEN MONTAGEBOX - INPLAKDOOS Pg. -3 Montagebox - inplakdoos voor het klaarleggen van leidingen in nieuwbouw of grondige renovatie. Gemaakt uit schokbestendig

Nadere informatie

Eenvoudig monteren met bevestigingsprofiel

Eenvoudig monteren met bevestigingsprofiel RolgoRDijNEN Rolgordijn Small RS Het SMALL rolgordijn van M + N Projecten is ontworpen voor rolgordijnen met een kleine roldiameter en biedt een esthetische oplossing voor kleinere ramen. De afmetingen

Nadere informatie

3-kanaals systeem beschermt kabels en leidingen met een uitwendige diameter tot 57,2 mm

3-kanaals systeem beschermt kabels en leidingen met een uitwendige diameter tot 57,2 mm kabelgoten en slangenbruggen KABELGOTEN HD 2, 3, 4, 5-kanaals sytemen Geschikt voor vrachtauto s en vorkheftrucks in industriële situaties. Kabelgoten HD hebben een scharnierend deksel, dat het plaatsen

Nadere informatie

De beste merken. Tegen de scherpste prijzen. Bestel nu!

De beste merken. Tegen de scherpste prijzen. Bestel nu! 01 QUICKPORT RJ45 CONNECTORS CT 6 CONNECTORS CT 6 SHIELDED CONNECTOR 610G-R*6 extreme Cat 6 connector CT 6 shielded connector 6SHD-S6 CT 6 SHIELDED CONNECTOR CT 6 CONNECTORS 61110-R*6 extreme 6+ connector

Nadere informatie

Sloten en handgrepen 19

Sloten en handgrepen 19 Sloten en handgrepen 19 19 25074 COMPLEET CYLINDERSLOT : 1,47 kg : Compleet cilinderslot met zwarte buitenplaat. Inclusief 3 sleutels en 2 geleidingsbeugels. Slaglengte: 50mm. / industrieel 25147 EURO

Nadere informatie

UAE-Cat.5-8. UAE-Cat.5-8/8. Aansluitklem 1 2 3 4 5 6 7 8 wit/ Kleurcode conform EIA/TIA-568-A. groen wit/ blauw wit/ oranje wit/ bruin.

UAE-Cat.5-8. UAE-Cat.5-8/8. Aansluitklem 1 2 3 4 5 6 7 8 wit/ Kleurcode conform EIA/TIA-568-A. groen wit/ blauw wit/ oranje wit/ bruin. Rutenbeck netwerkaansluitdoos Cat. 5 afgeschermd Enkelvoudig 1 x 8-polig Art.nr.: 0180 00 Tweevoudig 2 x 8-polig Art.nr.: 0178 00 Enkelvoudig (speciaal voor wandgootmontage) Art.nr.: 0802 00 Tweevoudig

Nadere informatie

Harderwijk, april 2006

Harderwijk, april 2006 Harderwijk, april 2006 Geachte relatie, Voor u ligt het leveringsprogramma EDLP02 van ESZET Data B.V. In dit boekje hebben wij een belangrijk deel van ons data leveringsprogramma logisch voor u gerangschikt

Nadere informatie

MP3-speler stereo luidspreker

MP3-speler stereo luidspreker 109.999/110.349/ 110.350/ 110.361 MP3-speler stereo luidspreker Let op! Opitec bouwpakketten zijn na afbouw geen speelgo- ed, maar leermiddelen als ondersteuning in het ped- agogisch vakgebied.dit bouwpakket

Nadere informatie

LCS2 data- netwerken 2013 2014

LCS2 data- netwerken 2013 2014 2013 2014 LCS 2 datanetwerken Tabellen Pag. 780 Keuzetabel hardlopers Pag. 788 LCS 2 Cat. 6A patchpanelen LCS 2 koper Pag. 790 LCS 2 Cat. 6 patchpanelen Pag. 792 LCS 2 Cat. 5e patchpanelen LCS 2 divers

Nadere informatie

De miniverdeler - de kleinste betrouwbare verdeleroplossing

De miniverdeler - de kleinste betrouwbare verdeleroplossing De miniverdeler - de kleinste betrouwbare verdeleroplossing R2 De miniverdeler met plaats voor 1 tot 10 modulen is de kleinste van de familie. Prima toepasbaar in renovatie of bij uitbreidingen in woningen

Nadere informatie

OICE plaatstaal. OICP aluminium SASL SASM. Accessoires. Algemene Accessoires. light systeem. medium systeem. OICE accessoires. OICP accessoires IP 55

OICE plaatstaal. OICP aluminium SASL SASM. Accessoires. Algemene Accessoires. light systeem. medium systeem. OICE accessoires. OICP accessoires IP 55 194 ZWENKARMEN NIEUW! OICE plaatstaal IP 55 H: 300-500 B: 300-600 D: 155-210 196 OICP aluminium IP 65 H: 309-495 B: 395-542 D: 200 198 SASL 200 light systeem NIEUW! SASM 206 medium systeem Accessoires

Nadere informatie

1 Horizontale Bekabelingsystemen

1 Horizontale Bekabelingsystemen 1 Horizontale Bekabelingsystemen 1.1 UTP Enhanced Categorie 5 / Class D 2002 AMP NETCONNECT UTP Enhanced Categorie 5 biedt volledige flexibiliteit door modulaire componenten en het voldoet ruimschoots

Nadere informatie

Kabelmanagement producten

Kabelmanagement producten Ook leverbaar met zel fklevende foamtap e! MONTAGE ZONDER SCH ROEVEN! 410800 cable grip groot / klein Kabelmanagement producten ABS/LDPE zwart - wit zilver (R AL9006) 155X65mm met 6 lussen 110X65mm met

Nadere informatie

Kosten reductie? Natuurlijk!...maar wel slim... Jan Willem Veldhuis, Technical Manager OSP WEU Rotterdam, de Kuip 25 maart

Kosten reductie? Natuurlijk!...maar wel slim... Jan Willem Veldhuis, Technical Manager OSP WEU Rotterdam, de Kuip 25 maart Kosten reductie? Natuurlijk!...maar wel slim... Jan Willem Veldhuis, Technical Manager OSP WEU Rotterdam, de Kuip 25 maart Inleiding Bandbreedte behoefte evolutie Kosten besparing via slimme oplossingen

Nadere informatie

R&M Security. Get more @ R&M www.rdm.com. Modulaire beveiliging voor bekabelingsystemen 090.2295 090.2296

R&M Security. Get more @ R&M www.rdm.com. Modulaire beveiliging voor bekabelingsystemen 090.2295 090.2296 090.2295 090.2296 Modulaire beveiliging voor bekabelingsystemen Get more @ R&M www.rdm.com Reichle & De-Massari (R&M) R&M onderscheidt zich van alle andere datasystemen. Extra functionaliteit staat hierbij

Nadere informatie

RoofSupport: Snel, eenvoudig en elegant realiseren van kabelmanagement op daken

RoofSupport: Snel, eenvoudig en elegant realiseren van kabelmanagement op daken RoofSupport: Snel, eenvoudig en elegant realiseren van kabelmanagement op daken technical solutions Kabel management op daken Bekabeling afkomstig van zonnepanelen, airconditioning of lichtreclame wordt

Nadere informatie

* = niet genormeerd. Pag. 86/07

* = niet genormeerd. Pag. 86/07 Adereindhulsjes Klauke Adereindhulsjes assortimenten Klauke Adereindhulsjes krimptangen Klauke Adereindhulsjes ongeïsoleerd, Klauke VDE 0295 klasse 5 en 6. Volgens DIN 46228 deel 1 Voor kabels van 0,25

Nadere informatie

Veilige infrastructuur met OBO ondervloersystemen Effectieve afschottingssystemen beveiligen brandzones Vuur en rook worden met de brandwerende

Veilige infrastructuur met OBO ondervloersystemen Effectieve afschottingssystemen beveiligen brandzones Vuur en rook worden met de brandwerende Veilige infrastructuur met OBO ondervloersystemen Effectieve afschottingssystemen beveiligen brandzones Vuur en rook worden met de brandwerende systemen van OBO via de vloerkanalen niet overgedragen 278

Nadere informatie

Cleanpanel. Hoogwaardige wand- en plafondpanelen voor de carwash-industrie

Cleanpanel. Hoogwaardige wand- en plafondpanelen voor de carwash-industrie Cleanpanel Hoogwaardige wand- en plafondpanelen voor de carwash-industrie Hoogwaardige kunststof panelen Bouwimpex heeft meer dan 25 jaar ervaring met de productie van hoogwaardige kunststof producten

Nadere informatie

PELI INSTRUMENTENKOFFERS

PELI INSTRUMENTENKOFFERS PELI INSTRUMENTENKOFFERS Onbeperkte GARANTIE tegen materiaal- en fabricagefouten. Gemaakt van o.a. Polipropyleen of andere hoogwaardige kunststoffen. Grote koffers voorzien van een te graveren plaatje.

Nadere informatie

Technisch systeemhandboek Aluminium kasten GA

Technisch systeemhandboek Aluminium kasten GA Technisch systeemhandboek Aluminium kasten GA Aluminium kasten GA 8 4 7 1 5 6 3 2 Keiharde weerstand Het gebruiksspectrum van de zeer robuuste aluminium kasten kent geen grenzen. Elektrische, elektronische

Nadere informatie