Ferlinge Stasjonsstrjitte CC DE WESTEREEN. Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl.

Download "Ferlinge Stasjonsstrjitte CC DE WESTEREEN. Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl."

1 Ferlinge Stasjonsstrjitte CC DE WESTEREEN Woonhuis Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. 26 SEP 2017 Objectomschrijving Midden in de Friese Wouden, op één van de mooiste locaties in het dorp De Westereen / Zwaagwesteinde, vindt u dit idyllisch en geheel vrijstaand karakteristiek woudhuisje De Hichte met een eigen oprijpad en garage, wat door haar schitterende ligging absoluut uniek is te noemen. De van de openbare weg afgelegen sfeervolle en beschutte woning heeft een schilderachtige groene voor- en achtertuin met een bosplantsoen en is zodanig gelegen dat absolute privacy en rust is gewaarborgd. Het woudhuisje ligt midden in de dorpskern verscholen en heeft een prachtig vrij en ruim aanzicht met veel natuurschoon, een zeer gunstige zonligging en een intiem en groenrijk karakter. Het woudhuisje is binnen een prettige woon- en leefomgeving gelegen op een hogere zandrug (De Hege Seis), een uitloper van het Drents plateau. Voor de afkomst van de naam De Hege Seis moeten we terug naar de eerste vaste bewoners van deze streek. Ze vestigden zich tussen de drassige Mieden op de zanderige uitlopers van het Drents plateau. Op een van die uitlopers ontstond het heidedorp De Westereen. In en om De Westereen waren een stuk of wat hogere zandkoppen waar hier en daar oude kleine huisjes op gebouwd zijn. Een van deze zandkoppen werd De Hege Seis genoemd en verwijst naar de zestal woningen die hier vroeger stonden. Vandaag de dag ligt er nog een met veel groen omgeven tegelpad tussen de Ferlinge -Stasjonsstrjitte en de Salomon Levystrjitte. Halverwege op één van de zandruggen staat dit nog enigste woudhuisje van de zes dat de tijd heeft doorstaan : De Hichte. De woning en/of perceel is zeer geschikt voor geheel of gedeeltelijk (ver)nieuwbouw of bouwgrond. Indeling begane grond : gang met meterkast, woonkamer, dichte keuken, kelderkast, 1 slaapkamer, WC/douche, berging met vijf diverse vertrekken en 2 zolderbergingen. Verdieping : 2 kleine slaapkamers met dakkapel. Begane grond is deels voorzien van isolerende beglazing, houten vloer, verwarming d.m.v. gaskachels, warmwatervoorziening d.m.v. huurboiler. Kadastrale gegevens gemeente Veenwouden, sectie G, nummer 3419, groot 14 a en 20 ca AFSPRAAK VOOR BEZICHTIGING IS IN OVERLEG MOGELIJK: bel na 16:00 BEZICHTIGING 26 SEPTEMBER VANAF 18:00 UUR Bezichtiging Bezichtiging mogelijk in overleg met notariskantoor. Veilingnotaris.nl - Het portaal voor veilingen van onroerend goed Pagina 1 van 5

2 Veilinglocatie & -datum Multifunctioneel Centrum Sportloane 2-B 9271VN De Westereen dinsdag 26 september 2017 vanaf 19:30 Koop Verkoop Openbare inschrijving Richtprijs 0,- Omzetbelasting Niet verschuldigd Datum van aanvaarding en betaling Conform de algemene voorwaarden Verkoopsom Lasten voor rekening koper Omschrijving Jaarlijks Eenmalig/achterstallig waterschapslasten 250,11 0,- onroernde zaak belasting eigenaardesdeel 424,45 0,- Notariskantoor Mr drs O.J. Leegstra - Damwâld Blauhússtrjitte 9104 EV Damwâld Dhr. mr. drs. O.J. Leegstra Telefoonnummer Faxnummer Telefoonnummer Faxnummer adres info@notarisleegstra.nl Algemene voorwaarden Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden Openbare inschrijvingen van toepassing. Bijzondere voorwaarden PROCES-VERBAAL INSCHRIJVING Vandaag zesentwintig september tweeduizend zeventien verschenen voor mij, mr. drs. Oege Jan Leegstra, notaris in de gemeente Dantumadiel, kantoorhoudende te Damwâld, in het Multifunctioneel Centrum aan de Sportloane 2-B te De Westereen om ongeveer negentien uur en dertig minuten: a. de heer Jan Elzinga, wonende te 8935 NM Leeuwarden, Stinzenflora 98, geboren te Dantumadiel op tien mei Veilingnotaris.nl - Het portaal voor veilingen van onroerend goed Pagina 2 van 5

3 negentienhonderd vierenvijftig (Nederlandse identiteitskaart nummer IV12131B0), gehuwd; b. de heer Jacob Elzinga, wonende te 8932 DX Leeuwarden, Vermeerstraat 38, geboren te Dantumadiel op zestien januari negentienhonderd achtenvijftig (Nederlandse identiteitskaart nummer IKBPRC513), gehuwd; hierna tezamen ook te noemen: de verkoper. VERKOOP BIJ INSCHRIJVING De verkoper heeft mij, notaris, verzocht te willen overgaan tot verkoop bij inschrijving van de volgende registergoederen: 1. de woning met ondergrond en erf, plaatselijk bekend Ferlinge Stasjonsstrjitte 55 te De Westereen (postcode 9271 CC), kadastraal bekend gemeente Veenwouden sectie G nummer 3419, groot veertien are en twintig centiare (14a en 20 ca), alsmede 2. een perceel grond, waaraan door het Kadaster een voorlopige kadastrale grens en -oppervlakte is toegekend (bij het splitsingsverzoek met ordernummer ), aan de Ferlinge Stasjonsstrjitte 55 A te 9271 CC De Westereen, kadastraal bekend gemeente Veenwouden sectie G nummer 6431, groot éénenveertig centiare (41 ca). ONDERZOEK BESCHIKKINGSBEVOEGDHEID Voormeld registergoed sub 1 is door wijlen de heer Wessel Elzinga, geboren te Zwaagwesteinde op zes november negentienhonderd achtentwintig ( ), in eigendom verkregen door de inschrijving in de openbare registers gehouden ten (voormalig) kantoor van de dienst voor het kadaster en de openbare registers te Leeuwarden op drie januari negentienhonderd achtenvijftig in het register Hypotheken 4 deel 2615 nummer 143, van een afschrift van een akte van transport, houdende aantekening daarop van betaling en kwijting der koopsom, op drie en twintig december negentienhonderd zevenenvijftig opgemaakt door wijlen de heer A. Epema, destijds zaakwaarnemer-administrateur te Twijzel. Genoemde Wessel Elzinga overleed op achtentwintig januari negentienhonderd drie en negentig ( ) in de gemeente Dantumadeel, tot zijn enige erfgenaam ingevolge de wet nalatende zijn echtgenote Tjitske Loonstra, alsmede zijn twee uit gemeld huwelijk geboren kinderen Jan ( de comparant onder a. genoemd) en Jacob Elzinga (de comparant onder b. genoemd), ieder voor één/derde gedeelte van zijn nalatenschap, voor wat de erfdelen van genoemde kinderen betreft onder bezwaar van vruchtgebruik ten behoeve van zijn genoemde echtgenote, zulks ingevolge het testament van de erflater verleden op negen januari negentienhonderd tachtig voor mr. Jan Wijnstra, destijds notaris ter standplaats Veenwouden. Voornoemde Tjitske Loonstra, geboren te Dantumadeel op tien november negentienhonderd achtentwintig, is overleden op tien september tweeduizend zeventien te Dantumadiel. De overledene was ten tijde van haar overlijden ongehuwd en niet als partner geregistreerd. De overledene heeft bij haar volgens opgave van het Centraal Testamenten Register, enige testament verleden op negen januari negentienhonderd tachtig voor mr. Jan Wijnstra, destijds notaris te Veenwouden, niet effectsorterend over haar nalatenschap beschikt, zodat zij op grond van de wet tot haar enige erfgenamen heeft achtergelaten haar twee kinderen, zijnde de beide comparanten. Voormelde registergoed sub 2 is door de comparanten, ieder voor de onverdeelde helft, in eigendom verkregen bij akte op heden voor mij, notaris, verleden. DE INSCHRIJVINGSVOORWAARDEN Op de verkoop bij inschrijving zijn van analogische toepassing de: - ALGEMENE VOORWAARDEN VOOR DE VERKOOP BIJ OPENBARE INSCHRIJVING VAN REGISTERGOEDEREN 1996 (verder te noemen "de Algemene Voorwaarden") van de Koninklijke Notariële Broederschap, vastgesteld bij akte op een april negentienhonderd zevenennegentig voor notaris mr E. Postmus te Hoorn verleden, ingeschreven op twee april negentienhonderd zevenennegentig ondermeer ten kantore van de Dienst voor het kadaster en de openbare registers te Leeuwarden, in register hypotheken 4, deel 8678 nummer 1 (met name is afgeweken van de regelingen inzake de openbaarheid, de bekendmaking, de organisatie, de voorbereiding en de informatieverstrekking voor de zitting) en de - BIJZONDERE INSCHRIJVINGSVOORWAARDEN, die vooraf bekend zijn gemaakt, te weten: 1. De zitting en de inschrijving De inschrijving vindt plaats tijdens een openbare zitting, waarvan verslag wordt gedaan in dit proces-verbaal. De inschrijving geschiedt door middel van inschrijfbiljetten die overeenkomstig artikel 3 van de Algemene Voorwaarden Veilingnotaris.nl - Het portaal voor veilingen van onroerend goed Pagina 3 van 5

4 zijn ingeleverd bij de notaris. De inschrijving geschiedt in euros. De leden 3 en 4 van artikel 3 en lid 5 van artikel 4 van de Algemene Voorwaarden zijn uitgesloten. 2. Omzet-, overdrachtsbelasting Volgens opgave van de verkoper is ter zake van de levering géén omzetbelasting, doch wel overdrachtsbelasting verschuldigd. Dit laat onverlet de mogelijkheid van de koper om op grond van de wet in aanmerking te komen voor vrijstelling van overdrachtsbelasting, doch dit is voor rekening van de koper. Het notariële honorarium ter zake van de levering bedraagt vierhonderdvijftig euro ( 450,00) exclusief omzetbelasting. De koper is geen kadastrale recherchekosten verschuldigd. De kadastrale inschrijfkosten ten bedrag van éénhonderdzesentwintig euro ( 126,00), vrij van omzetbelasting, komen geheel ten laste van de koper. 3. Eigenschappen en verontreinigingsrisico Het is mogelijk dat een gedeelte van het registergoed sub 2 in gebruik is bij derden. Het risico van de geschiktheid voor toekomstig gebruik berust volledig bij de koper. Ook alle fysieke gebreken komen voor risico van de koper. De verkoper is niets bekend omtrent verontreiniging van de bodem of van de opstallen welke het naar de thans geldende maatstaven ongeschikt maken voor het hiervoor aangegeven gebruik. De verkoper weet niet van de aanwezigheid van ondergrondse opslagtanks voor vloeistoffen of gassen. Mocht alsnog van verontreiniging blijken dan is dit voor rekening van de koper, tenzij deze kan aantonen dat de verkoper in zijn verklaringen hierover is te kort geschoten. 4. Voorbehoud recht van beraad De verkoper maakt gebruik van zijn recht van beraad als vermeld in artikel 8 lid 3 van de Algemene Voorwaarden. De termijn van beraad eindigt, in afwijking van de algemene voorwaarden, op aanstaande maandag twee oktober tweeduizend zeventien ( ) om achttien uur. 5. Bekendheid met de inschrijvingsvoorwaarden De Algemene Voorwaarden en deze Bijzondere Voorwaarden zijn ter inzage gelegd van belangstellenden. In de beschikbaar gestelde inschrijfbiljetten wordt verwezen naar deze voorwaarden. Door in te schrijven erkent de bieder met deze Algemene en Bijzondere Voorwaarden bekend te zijn en acht hij zich daaraan, evenals de verkoper, onvoorwaardelijk gebonden. DE INSCHRIJVING Nadat de ter zitting aanwezigen door mij, notaris, op de hoogte zijn gesteld van de gang van zaken bij de inschrijving en de toepasselijkheid van de Algemene en Bijzondere Voorwaarden en nadat de aanwezigen de gelegenheid hebben gekregen vragen te stellen, heb ik notaris, de aanwezigen verzocht de inschrijfbiljetten in een gesloten envelop bij mij in te leveren. Daarna heb ik, notaris, alle enveloppen geopend en van de inhoud en geldigheid van de zich daarin bevindende inschrijfbiljetten kennisgenomen, een en ander eventueel met toepassing van de regeling in artikel 4 van de Algemene Voorwaarden. Alle inschrijfbiljetten worden aan deze akte gehecht. HOOGSTE BIEDINGEN Door mij notaris wordt vastgesteld dat de inschrijving heeft geleid tot de volgende hoogste bieding: Het bedrag van de hoogste inschrijving dat blijkens het inschrijfbiljet is geboden BEVESTIGING EN AANVAARDING DOOR DE KOPER Mede verschenen voor mij, hoogste bieder, die verklaarde het voormelde bod te erkennen en het registergoed voor het bedrag van zijn bod te hebben gekocht en in eigendom te aanvaarden onder voorwaarde dat de verkoper overgaat tot gunning, een en ander als geregeld in artikel 8 van de Algemene Voorwaarden. WAARVAN PROCES-VERBAAL is opgemaakt en verleden ter plaatse en op de datum als in het hoofd van deze akte vermeld. De comparant is mij, notaris, bekend. De zakelijke inhoud van het proces-verbaal is aan hem opgegeven en toegelicht. De comparant heeft verklaard op volledige voorlezing van het proces-verbaal geen prijs te stellen, van de inhoud van Veilingnotaris.nl - Het portaal voor veilingen van onroerend goed Pagina 4 van 5

5 dit proces-verbaal te hebben kennis genomen en te zijn gewezen op de gevolgen die voor de partij(en) bij de procesverbaal-akte uit het proces-verbaal voortvloeien. Dit proces-verbaal is beperkt voorgelezen en onmiddellijk daarna ondertekend, eerst door de comparant en vervolgens door mij, notaris, Veilingnotaris.nl - Het portaal voor veilingen van onroerend goed Pagina 5 van 5

1 VOORWAARDEN OPENBARE INSCHRIJVING Verkoper is met betrekking tot genoemd registergoed geen erfdienstbaarheden, kwalitatieve bedingen en/of

1 VOORWAARDEN OPENBARE INSCHRIJVING Verkoper is met betrekking tot genoemd registergoed geen erfdienstbaarheden, kwalitatieve bedingen en/of 1 VOORWAARDEN OPENBARE INSCHRIJVING Verkoper is met betrekking tot genoemd registergoed geen erfdienstbaarheden, kwalitatieve bedingen en/of bijzondere verplichtingen bekend. In voormelde aankomsttitel

VERKOOP BIJ OPENBARE INSCHRIJVING

VERKOOP BIJ OPENBARE INSCHRIJVING VERKOOP BIJ OPENBARE INSCHRIJVING Op 16 april 2015 om 10.00 uur vindt ten overstaan van mr. M.M.A. Savenije, notaris gevestigd te Heerenveen, dan wel diens waarnemer, tijdens een zitting, toegankelijk

KADASTRALE GRENSCORRECTIE SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN VOGELDORP

KADASTRALE GRENSCORRECTIE SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN VOGELDORP KADASTRALE GRENSCORRECTIE SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN VOGELDORP Heden, één mei tweeduizend drie, verschenen voor mij, Mr. Maria Arina Janna------ Elizabeth Hazenberg, notaris te Amsterdam: ------------------------------------------------

*/RHO AKTE VAN SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN DONJON NOORD LAMBRASSE WIJCHEN

*/RHO AKTE VAN SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN DONJON NOORD LAMBRASSE WIJCHEN 1 */RHO 7-10-05 AKTE VAN SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN DONJON NOORD LAMBRASSE WIJCHEN Heden*, verscheen voor mij, Mr. Maximiliaan Johan Leo Marie Baron van Hövell tot Westerflier, notaris te Wijchen:

SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN

SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN Heden, tweeduizend zestien, verschenen voor mij, Mr Edzo Hommo Huisman, notaris te Heemstede: 1. de heer Theodoor Floris Eichholtz, geboren te Bloemendaal op zeven september

Kenmerk zaak: 12800/VW/RS

Kenmerk zaak: 12800/VW/RS Blad 1 van 5 Kenmerk zaak: 12800/VW/RS 1 Heden, negenentwintig november tweeduizend tien verschenen voor mij, mr. VICTOR LOUIS WOLFS, notaris met plaats van vestiging TILBURG: 1. a. de heer SJOERD JOSEPH

AKTE VAN VESTIGING HYPOTHEEK EN PANDRECHTEN

AKTE VAN VESTIGING HYPOTHEEK EN PANDRECHTEN 1 AKTE VAN VESTIGING HYPOTHEEK EN PANDRECHTEN Heden, +, verschenen voor mij, mr. Jan Wim Weggemans, notaris in de gemeente Bellingwedde: HYPOTHEEKGEVER 1. de heer KOENO NOMDEN, wonende te 9566 PK Veelerveen,

26.999/GT SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN

26.999/GT SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN Blad 1 van 7 26.999/GT SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN Lage Naarderweg 7 1217 GM Hilversum 1 Heden, dertien maart tweeduizend veertien kompareerde voor mij, mr. Hendrik Bellaar, notaris te Amstelveen:

FORMULIER VEILCONDITIES Frans van Mierisstraat RL Amsterdam +31(0)

FORMULIER VEILCONDITIES Frans van Mierisstraat RL Amsterdam +31(0) Om e.e.a. tijdig te verwerken op de sites en in het veilingboekje, verzoeken wij u vriendelijk om dit formulier compleet ingevuld en uiterlijk 5 weken voor de veilingdatum per e-mail aan ons op te sturen:

SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN Blad van 7 4227rb SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN Heden, twaalf maart tweeduizenddertien, verscheen voor mij, Mr Roel Bij, kandidaat-notaris, hierna te noemen notaris, als waarnemer van Mr Jan Jas, notaris

INFORMATIEBILJET OPENBARE INSCHRIJVING kavels 49, 50 en 51 plan Houkepoort te Sneek

INFORMATIEBILJET OPENBARE INSCHRIJVING kavels 49, 50 en 51 plan Houkepoort te Sneek Verkoop bij inschrijving INFORMATIEBILJET OPENBARE INSCHRIJVING kavels 49, 50 en 51 plan Houkepoort te Sneek Op 6 februari 2017 om 16.00 uur zal in een besloten zitting ten overstaan van Mr. G. Vellinga,

Foto's van de onroerende zaak zijn te bekijken via onderstaande link: www.notarissengo.nl/mijn-huis/duivenwaardseweg11nt.

Foto's van de onroerende zaak zijn te bekijken via onderstaande link: www.notarissengo.nl/mijn-huis/duivenwaardseweg11nt. INSCHRIJFVOORWAARDEN a. de boerderijwoning met aangebouwde schuur en losse schuur, onder- en omliggende grond en akkerbouwland, staande en gelegen te 3244 LH Nieuwe- Tonge, aan de Duivenwaardseweg 11,

PROCES-VERBAAL OPENBARE INSCHRIJVING

PROCES-VERBAAL OPENBARE INSCHRIJVING l~ PROCES-VERBAAL OPENBARE INSCHRIJVING Heden, de twaalfde mei tweeduizend vier, verscheen voor mij, mr. Johannes leonardus lambertus VUGTS, notaris met plaats van vestiging de gemeente Heusden, op mijnkantoor,

Laarberg Notarissen en Scheidingsbemiddelaars Marsweg 2 6941 BJ Didam tel 0316-221243 fax 0316-221193

Laarberg Notarissen en Scheidingsbemiddelaars Marsweg 2 6941 BJ Didam tel 0316-221243 fax 0316-221193 Laarberg Notarissen en Scheidingsbemiddelaars Marsweg 2 6941 BJ Didam tel 0316-221243 fax 0316-221193 CONCEPT d.d. 12-02-2014 Indien er onjuistheden voorkomen in uw personalia of elders in de tekst verzoek

Roermondseweg 64 en 66A 6004 AT Weert. Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl.

Roermondseweg 64 en 66A 6004 AT Weert. Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. Roermondseweg 64 en 66A 6004 AT Weert Woonhuis Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. 17 DEC 2009 Objectomschrijving 1. de bedrijfsruimte met erf, grond en verder toebehoren

1.6 Inschrijvingsformulier: het formulier, bedoeld in artikel 2 en volgende.

1.6 Inschrijvingsformulier: het formulier, bedoeld in artikel 2 en volgende. - 1 - VOORWAARDEN voor de verkoop bij inschrijving van het registergoed: Wijk 2 17-18 te urk Begrippen/Omschrijving 1.1 Het verkochte: de voormalige havenmeesterwoning met ondergrond en verder toebehoren

Vrijstraat HK Sas Van Gent. Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl.

Vrijstraat HK Sas Van Gent. Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. Vrijstraat 15 4551 HK Sas Van Gent Woonhuis Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. 13 FEB 2008 Objectomschrijving Rijtjeshuis met schuur, tuin en ondergrond Woonhuis met

138018/an - openbare inschrijving Raadhuislaan 1 te Harmelen

138018/an - openbare inschrijving Raadhuislaan 1 te Harmelen -1-138018/an - openbare inschrijving Raadhuislaan 1 te Harmelen BIJZONDERE VOORWAARDEN VOOR DE VERKOOP BIJ OPENBARE INSCHRIJVING VAN REGISTERGOEDEREN (BESLOTEN ZITTING) Heden, zes juni tweeduizend veertien

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Rustenburgerweg 12 te 1636 WH Schermerhorn

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Rustenburgerweg 12 te 1636 WH Schermerhorn BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Rustenburgerweg 12 te 1636 WH Schermerhorn Nagenoemde bijzondere veilingvoorwaarden zijn nog niet definitief vastgesteld. De definitief vastgestelde bijzondere veilingvoorwaarden

Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl.

Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. Den Heuvel 3 5688 EM Oirschot Bedrijfsruimte Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. 24 APR 2008 Objectomschrijving Het bedrijvencomplex met grond en verder toebehoren gelegen

Deelgebied III Verkoopstukken kavel G

Deelgebied III Verkoopstukken kavel G Deelgebied III Verkoopstukken kavel G houkepoort-sneek.nl A B C D E O N M L K J F I H G 1400 m2 Situatiekaart: Deelgebied III Inhoudsopgave 02 Modelbrief 03 Infobiljet Pagina 1 van 7 Modelbrief mr. Karin

Bosruiterweg 25 5, 7, 22, 23, bouwkavels 72/73, 90/91, 109, 113/114, 147/148/149, 173, 182/183/ LV Zeewolde

Bosruiterweg 25 5, 7, 22, 23, bouwkavels 72/73, 90/91, 109, 113/114, 147/148/149, 173, 182/183/ LV Zeewolde Bosruiterweg 25 5, 7, 22, 23, bouwkavels 72/73, 90/91, 109, 113/114, 147/148/149, 173, 182/183/ 184 3897 LV Zeewolde Recreatie + Grond Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op KoopeenVeilinghuis.nl.

Blad 1 van 7 LEVERINGSAKTE

Blad 1 van 7 LEVERINGSAKTE Blad 1 van 7 LEVERINGSAKTE S.16930tr/tj Heden, elf mei tweeduizend zeven, verschenen voor mij, mr. Theunis Pier Seinstra, notaris te Amsterdam:---------------------------------------------------------

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Percelen grond aan de Brimweg en een perceel grond aan de Heistraat te Someren vastgesteld door een waarnemer van mevrouw mr. I.M.B. Balvert, notaris te Utrecht op 30 juli

- 1 - VEILINGVOORWAARDEN Locatie Didam ED

- 1 - VEILINGVOORWAARDEN Locatie Didam ED - 1 - VEILINGVOORWAARDEN Locatie Didam 2015.505247.1 ED OMSCHRIJVING TE VEILEN REGISTERGOED 1. een perceel grond met het zich daarop bevindende woonhuis met verder toebehoren, plaatselijk bekend als Heeghstraat

VASTSTELLING VOORWAARDEN OPENBARE INSCHRIJVING

VASTSTELLING VOORWAARDEN OPENBARE INSCHRIJVING 2001.00733.01/2/EV/NR 1 VASTSTELLING VOORWAARDEN OPENBARE INSCHRIJVING Heden, veertien augustus tweeduizend zeventien (14-08-2017) verscheen voor mij, mr. Eric Oswald Franciscus Johannes Verhaegen, notaris,

Concept d.d

Concept d.d - 1 - Concept d.d. 03-09-2019 AKTE VAN LEVERING 204803/FJK Vandaag, *, verschenen voor mij, mr. RODERIK GEERT DE WILDE, notaris gevestigd te Zutphen: 1. **de erven Siebers hierna tezamen te noemen: Verkoper

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Haaksbergerstraat 811 te 7548 PB Enschede

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Haaksbergerstraat 811 te 7548 PB Enschede BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Haaksbergerstraat 811 te 7548 PB Enschede Nagenoemde bijzondere veilingvoorwaarden zijn nog niet definitief vastgesteld. De definitief vastgestelde bijzondere veilingvoorwaarden

Onroerende Zaken Hyp4 : 62814/ :29

Onroerende Zaken Hyp4 : 62814/ :29 Blad 1 van 6 *, 20130021 20130021/NL 1 Heden, zes en twintig april tweeduizend dertien, verklaar ik mr. Kees-Jan van der Zijden, wonende te Amsterdam, hierna te noemen: notaris, als waarnemer van de te

doss.nr: 24660 GB/IK (IK/PK) LEVERING

doss.nr: 24660 GB/IK (IK/PK) LEVERING Blad 1 van 6 doss.nr: 24660 GB/IK (IK/PK) 1 LEVERING Heden, vijf en twintig oktober tweeduizend zeven verschenen voor mij, Mr. Peter Alexander Kroes, notaris te Diemen: 1. mevrouw Ingrid Helmy Lijnberg-Stam,

Weelweg 4323 LR Ellemeet

Weelweg 4323 LR Ellemeet Weelweg 4323 LR Ellemeet Bedrijfsruimte Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op KoopeenVeilinghuis.nl. Objectomschrijving 1. EEN PERCEEL BOUWLAND, gelegen aan de Weelweg te Ellemeet, kadastraal

RECTIFICATIE VASTSTELLING VEILINGVOORWAARDEN IN VERBAND MET VERANDERDE KAVELINDELING (Zielhorsterweg 73, 75 en 79, 3813 ZX Amersfoort)

RECTIFICATIE VASTSTELLING VEILINGVOORWAARDEN IN VERBAND MET VERANDERDE KAVELINDELING (Zielhorsterweg 73, 75 en 79, 3813 ZX Amersfoort) - 1 - MLA\THO\00611056-651633\817356 RECTIFICATIE VASTSTELLING VEILINGVOORWAARDEN IN VERBAND MET VERANDERDE KAVELINDELING (Zielhorsterweg 73, 75 en 79, 3813 ZX Amersfoort) Heden, zevenentwintig februari

ONDERSPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN

ONDERSPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN Repertoriumnummer: LH-7171 Referentienummer : 2010.0433.01\LH\ MBO\1 ONDERSPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN Heden, tweeëntwintig oktober tweeduizend tien, verscheen voor mij, mr. Alexander Gezinus Hartman,

Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. Hommelweg 2 6114 RT Susteren Woonhuis Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. 27 AUG 2009 Objectomschrijving Het chalet met ondergrond en verder toebehoren, gelegen in Résidence

Meidoorn ongenummerd 5432 GB Cuijk. Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl.

Meidoorn ongenummerd 5432 GB Cuijk. Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. Meidoorn ongenummerd 5432 GB Cuijk Overig Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. 31 OKT 2013 Objectomschrijving 1. een parkeerplaats gelegen onder een carport nabij de Meidoorn

Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. De Boekt 9 5463 HS Veghel Appartement Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. 6 JUN 2012 Objectomschrijving Het appartementsrecht rechtgevende op het uitsluitend gebruik van

AKTE VAN LEVERING. Heden, een augustus tweeduizend elf, verschenen voor mij, Mr. Frederik Isaac Cornelis Tief, notaris te Apeldoorn:

AKTE VAN LEVERING. Heden, een augustus tweeduizend elf, verschenen voor mij, Mr. Frederik Isaac Cornelis Tief, notaris te Apeldoorn: AKTE VAN LEVERING Kenmerk: *** Heden, een augustus tweeduizend elf, verschenen voor mij, Mr. Frederik Isaac Cornelis Tief, notaris te Apeldoorn: 1. a. de heer *** ***, geboren te *** op *** *** ***, zich

Jan van Zutphenlaan SR Utrecht. Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl.

Jan van Zutphenlaan SR Utrecht. Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. Jan van Zutphenlaan 44 3555 SR Utrecht Woonhuis Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. 18 SEP 2009 Objectomschrijving Het recht van erfpacht voor onbepaalde tijd van een

Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. Bosschebaan 16a 5363 SX Velp Nb Woonhuis Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. 21 JUN 2011 Objectomschrijving De vrijstaande woning met garage, (onder)grond en verder toebehoren

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Kadedijk 85 te 4793 RP Fijnaart

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Kadedijk 85 te 4793 RP Fijnaart BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Kadedijk 85 te 4793 RP Fijnaart ARTIKEL 6. ALGEMENE EN BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN 6.1 Algemene veilingvoorwaarden Deze openbare verkoop zal worden gehouden voor zover daarvan

Fotograaf 6 tot en met 28 (even nummers) 6921 RR Duiven. Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl.

Fotograaf 6 tot en met 28 (even nummers) 6921 RR Duiven. Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. Fotograaf 6 tot en met 28 (even nummers) 6921 RR Duiven Bedrijfsruimte Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. 18 SEP 2013 Objectomschrijving Bedrijfspanden, met aan- en toebehoren,

28 ha. Cultuurgrond te koop

28 ha. Cultuurgrond te koop 28 ha. Cultuurgrond te koop 9 kavels in omgeving Margraten / Valkenburg VERKOOP PER INSCHRIJVING Rijksweg 4 6271 AE Gulpen T 043 323 35 11 info@klemen t2.com www.klement2.com IBAN NL62 ABNA 0537 2583 88

MODEL AKTE VAN WIJZIGING SPLITSING

MODEL AKTE VAN WIJZIGING SPLITSING MODEL AKTE VAN WIJZIGING SPLITSING (MET TOELICHTING) Heden, *, verscheen voor mij, *, notaris te *: Hier worden de comparanten vermeld, zijnde de eigenaars van alle appartementsrechten het gebouw. Gegevens

Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. Van Aerssenstraat 11 3317 VN Dordrecht Woonhuis Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. 18 JAN 2012 Objectomschrijving Het woonhuis met erf, tuin, (onder)grond en verder toebehoren

Dos : Ref : GB/MB ( ) LEVERING

Dos : Ref : GB/MB ( ) LEVERING Blad 1 van 5 Dos : 28001545 Ref : GB/MB (070508.1) 1 LEVERING Heden, zestien mei tweeduizend en acht, verschijnen voor mij, mr. Kees Hendrikus Josef Flink, notaris te Utrecht: 1. de heer Jan Matthijs Brünemann,

Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. De Velde 1 8064 PH Zwartsluis Bedrijfsruimte Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. 17 NOV 2010 Objectomschrijving Het tuincentrum, bestaande uit percelen grond en grasland

Onroerende Zaken Hyp4 : 56533/163 17-04-2009 10:33

Onroerende Zaken Hyp4 : 56533/163 17-04-2009 10:33 Blad 1 van 25 LEVERINGSAKTE@ bloot eigendom Heden, zeventien april tweeduizend negen, verschenen voor mij, mr Maarten Rutger Meijer, notaris te Amsterdam: 1. a. Ferdinand Victor Emanuel Prud'homme de Lodder,

X X X Eerste Amsterdamse Onroerend Goed Veiling

X X X Eerste Amsterdamse Onroerend Goed Veiling Eerste Amsterdamse Onroerend Goed Veiling Frans van Mierisstraat 59, 1071 RL AMSTERDAM Tel. 020-6733322/ fa 020-6733325 Email: info@mva-makelaars.nl Aan: MR M.R.H. KRANS FORMULIER S.V.P. RETOUR UITERLIJK:

Koopovereenkomst De Bleek 13 te Woerden

Koopovereenkomst De Bleek 13 te Woerden Koopovereenkomst De Bleek 13 te Woerden 1 KOOPOVEREENKOMST De ondergetekenden: 1. Robeco Structured Properties I Limited, gevestigd te Caymaneilanden, rechtsgeldig vertegenwoordigd door naam/namen, als

VERDELING EN LEVERING Doss:

VERDELING EN LEVERING Doss: Blad 1 van 5 VERDELING EN LEVERING Doss: 41.438-1 - Heden, dertig januari tweeduizend vijftien, verschenen voor mij, mr. Robert Maria Ernest Servaas Smeets, notaris te Kerkrade:-----------------------------------------------

C O N C E P T 16 juli 2015

C O N C E P T 16 juli 2015 C O N C E P T 16 juli 2015 BIJZONDERE INSCHRIJVINGSVOORWAARDEN Inschrijvingsvoorwaarden Op de openbare inschrijving zijn van toepassing de Algemene Voorwaarden voor de verkoop bij openbare inschrijving

VOORGENOMEN ONDERSPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN/ COMPLEXAANDUIDING/ TEKENING

VOORGENOMEN ONDERSPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN/ COMPLEXAANDUIDING/ TEKENING Blad 1 van 7 Heden, vijf oktober tweeduizend zestien, verscheen voor mij, mr. Bart Voorwinde, notaris te Amsterdam: de heer Duco Wouter Pieterse, geboren te Amsterdam op dertien augustus negentienhonderd

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Harderwijkerweg 205 te Ermelo

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Harderwijkerweg 205 te Ermelo BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Harderwijkerweg 205 te Ermelo ARTIKEL 1. REGISTERGOED het woonhuis met garage, ondergrond, erf, tuin en verder aanbehoren, plaatselijk bekend Harderwijkerweg 205 te 3852 AC

Blad 1 van 14. Kenmerk: 2009E26251ER KADASTERVERKLARING

Blad 1 van 14. Kenmerk: 2009E26251ER KADASTERVERKLARING Blad 1 van 14 Kenmerk: 2009E26251ER 1 KADASTERVERKLARING Heden, twaalf oktober tweeduizend negen, verklaar ik, mr. Joseph Louis Michel van Erp, notaris gevestigd te Amsterdam, op verzoek van: 1. a. Watze

Kerkstraat CA Wittem

Kerkstraat CA Wittem Kerkstraat 15 6286 CA Wittem Woonhuis Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op KoopeenVeilinghuis.nl. Objectomschrijving Het woonhuis met ondergrond, garage, tuin en verder toebehoren te Wittem

Verkoop bij notariële inschrijving:

Verkoop bij notariële inschrijving: Verkoop bij notariële inschrijving: Diverse percelen bouwland aan de Westelijke Randweg in de gemeente Langedijk *schematisch aangeven In samenwerking met notariskantoor Appel Notarissen te Obdam en namens

Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. Jozef Oreliosingel 291 3122 CV Schiedam Appartement Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. 13 JUN 2012 Objectomschrijving 1. het appartementsrecht, rechtgevende op het uitsluitend

Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. Bleijerheiderstraat 74 6462 AL Kerkrade Woonhuis Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. 19 NOV 2008 Objectomschrijving Een perceel grond met het daarop gelegen half vrijstaande

- 1 - MLA\THO\ \919061

- 1 - MLA\THO\ \919061 - 1 - MLA\THO\00322791-000241\919061 AANVULLING OP VASTSTELLING VEILINGVOORWAARDEN (Mathenesserweg 111 A I en 111 A II, Wolphaertsbocht 144 A, 148 A, 150 B, 144 B, 148 B, 150 B, 144 C, 146 C148 C, 150

WIJZIGING SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN

WIJZIGING SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN 113866.01/HE/GS/1 WIJZIGING SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN Heden, achttien januari tweeduizend zestien, verscheen voor mij, mr. Hermanus Jacobus Maria van den Eerenbeemt, notaris te Amsterdam: de heer

OPENBARE INSCHRIJVING JELTEWEI 248 HOMMERTS

OPENBARE INSCHRIJVING JELTEWEI 248 HOMMERTS 1 Detmar / Troost Notariskantoor Eekwerdlaan 2 - Postbus 49 8700 AA Bolsward Telefoon: 0515-57.24.55 Telefax: 0515-57.64.55 Contactpersoon: dhr. F. Ploegstra OPENBARE INSCHRIJVING JELTEWEI 248 HOMMERTS

Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. Westhavenkade 35 3131 AD Vlaardingen Bedrijfsruimte Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. 14 JAN 2009 Objectomschrijving Een perceel grond met het daarop gelegen horecapand

5. Aanvaarding/gebruikssituatie/ontruiming De schuldeiseres heeft een onderzoek ingesteld naar de gebruikssituatie van het registergoed.

5. Aanvaarding/gebruikssituatie/ontruiming De schuldeiseres heeft een onderzoek ingesteld naar de gebruikssituatie van het registergoed. Onderstaande bijzondere veilingvoorwaarden zijn definitief vastgesteld. De definitief vastgestelde bijzondere veilingvoorwaarden zijn vanaf 12 november 2013 op te vragen bij kantoor CMS Notarissen te Amsterdam.

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN percelen bouwgrond Hessenweg en Buys Ballotweg 62 te De Bilt

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN percelen bouwgrond Hessenweg en Buys Ballotweg 62 te De Bilt BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN percelen bouwgrond Hessenweg en Buys Ballotweg 62 te De Bilt Op dertien mei tweeduizend vijftien door mr. Femke Stroucken, notaris te Amsterdam, vastgesteld. ARTIKEL 1. REGISTERGOEDEREN

Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. Arendshorst 32 2317 CR Leiden Appartement Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. 14 DEC 2009 Objectomschrijving Appartementsrecht, rechtgevende op het uitsluitend gebruik

AKTE HOUDENDE CONSTATERING NIET VERVULLING ONTBINDENDE VOORWAARDE

AKTE HOUDENDE CONSTATERING NIET VERVULLING ONTBINDENDE VOORWAARDE Blad 1 van 5 Referentienummer : 20062226 \ jww \ avv AKTE HOUDENDE CONSTATERING NIET VERVULLING ONTBINDENDE VOORWAARDE Heden, éénendertig juli tweeduizend zes, verschenen voor mij, mr. Jan-Willem Wiertsema,

TE KOOP. Lollebeekweg 60 Castenray

TE KOOP. Lollebeekweg 60 Castenray TE KOOP Lollebeekweg 60 Castenray Voor vragen kunt u contact opnemen met Margo van der Meer of Esther van Gerven, afdeling Stad Dorpen Wijken via telefoonnummer 0478-523 333. 2 Kadastrale gegevens Kadastraal

Aan: Mr F. STROUCKEN S.V.P. RETOUR UITERLIJK: 20 AUGUSTUS 2015. OPGAVE VEILCONDITIES van perceel/percelen nr.: 15. adres:

Aan: Mr F. STROUCKEN S.V.P. RETOUR UITERLIJK: 20 AUGUSTUS 2015. OPGAVE VEILCONDITIES van perceel/percelen nr.: 15. adres: X X X Eerste Amsterdamse Onroerend Goed Veiling Frans van Mierisstraat 59, 1071 RL AMSTERDAM Tel. 020-6733322/ fax 020-6733325 Email: info@mva-makelaars.nl Aan: Mr F. STROUCKEN S.V.P. RETOUR UITERLIJK:

Dossiernummer: EvL AKTE VAN LEVERING EIGENDOM/AFSTAND ERFDIENSTBAARHEID

Dossiernummer: EvL AKTE VAN LEVERING EIGENDOM/AFSTAND ERFDIENSTBAARHEID Blad 1 van 9 Dossiernummer: 8.10755EvL 1 AKTE VAN LEVERING EIGENDOM/AFSTAND ERFDIENSTBAARHEID Heden, twee september tweeduizend acht, verschenen voor mij, mr. Barbara Jennifer van Ligten, notaris te Hilversum:

23 augustus /JVE/JSE BIJZONDERE INSCHRIJVINGSVOORWAARDEN

23 augustus /JVE/JSE BIJZONDERE INSCHRIJVINGSVOORWAARDEN 2011.003344.01/JVE/JSE - 1 - BIJZONDERE INSCHRIJVINGSVOORWAARDEN Heden, ***[...] verscheen voor mij, mr. Pál Tibor András Benedek, notaris te Ede: ***[...] te dezen handelend als gevolmachtigde van: de

Versie 1.2. MODEL AKTE VAN CONVERSIE ERFPACHT op basis van de Conversieregeling Erfpacht 2017 van de Gemeente Utrecht

Versie 1.2. MODEL AKTE VAN CONVERSIE ERFPACHT op basis van de Conversieregeling Erfpacht 2017 van de Gemeente Utrecht 1 MODEL AKTE VAN CONVERSIE ERFPACHT op basis van de Conversieregeling Erfpacht 2017 van de Gemeente Utrecht Heden, @, verschijnen voor mij, @, notaris te @: 1. @, hierbij handelend als schriftelijk gevolmachtigde

Ref: EI SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN

Ref: EI SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN Blad 1 van 8-1 - Ref: 2008.0588.01 EI SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN Heden eenendertig maart tweeduizend negen, verscheen voor mij, mr. Eildert Jantinus Idema, kandidaat-notaris, hierna te noemen: notaris,

Heden, acht juni tweeduizend vier, verscheen voor mij, Mr ELIZABETH ANNA ETTINA GOMBERT-DEN BOER, notaris gevestigd te Beverwijk: mevrouw Mr JELTJE

Heden, acht juni tweeduizend vier, verscheen voor mij, Mr ELIZABETH ANNA ETTINA GOMBERT-DEN BOER, notaris gevestigd te Beverwijk: mevrouw Mr JELTJE Heden, acht juni tweeduizend vier, verscheen voor mij, Mr ELIZABETH ANNA ETTINA GOMBERT-DEN BOER, notaris gevestigd te Beverwijk: mevrouw Mr JELTJE GRIETJE POSTHUMUS, kantooradres 1942 AR Beverwijk, Zeestraat

Artikel 3. Veilingvoorwaarden Op deze openbare verkoop zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden met Internetbieden 2015, hierna te noemen:

Artikel 3. Veilingvoorwaarden Op deze openbare verkoop zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden met Internetbieden 2015, hierna te noemen: Artikel 3. Veilingvoorwaarden Op deze openbare verkoop zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden met Internetbieden 2015, hierna te noemen: "AVVI 2015", vastgesteld door de stichting: Stichting

- 1 - I. voor wat betreft het adres: Feanbei 2:

- 1 - I. voor wat betreft het adres: Feanbei 2: OMSCHRIJVING BIJZONDERE BEPALINGEN (ERFDIENSTBAARHEDEN / KWALITATIEVE VERPLICHTINGEN / KETTINGBEDINGEN ETC) Vierstromenland te Surhuisterveen Boskbei 6 en 10, Feanbei 2, 14, 28, en 34, Koarstmoas 1 tot

Blad 1 van 5 Referentienummer : 20061370 \ BW \ BW AKTE VAN RECTIFICATIE DELLENWEG TE EPE Heden, negen mei tweeduizend zes, verscheen voor mij, mr. Boudewijn Cornelis Maria Waaijer, notaris gevestigd te

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Garage en drie parkeerplaatsen nabij de Meidoorn te Cuijk

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Garage en drie parkeerplaatsen nabij de Meidoorn te Cuijk BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Garage en drie parkeerplaatsen nabij de Meidoorn te Cuijk Nagenoemde bijzondere veilingvoorwaarden zijn nog niet definitief vastgesteld. De definitief vastgestelde bijzondere

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Broekstraat hoek Tuindersweg te Belfeld

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Broekstraat hoek Tuindersweg te Belfeld BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Broekstraat hoek Tuindersweg te Belfeld Deze bijzondere veilingvoorwaarden zijn nog niet definitief vastgesteld. De definitief vastgestelde bijzondere veilingvoorwaarden zijn

Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. Teugenaarsstraat 100 5348 JG Oss Woonhuis Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. 22 SEP 2009 Objectomschrijving Het woonhuis met alle verdere opstallen en aanhorigheden,

Bloemstraat 5-5a 8081 CV Elburg

Bloemstraat 5-5a 8081 CV Elburg Bloemstraat 5-5a 8081 CV Elburg Woonhuis Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op KoopeenVeilinghuis.nl. Objectomschrijving Het woonhuis annex bedrijfsruimte, erf, tuin en ondergrond. Prachtig

SPLITSINGSAKTE. Ingeschreven te Arnhem op 8 november 2000 in deel nummer 18.

SPLITSINGSAKTE. Ingeschreven te Arnhem op 8 november 2000 in deel nummer 18. VELDHUIZEN BEENS VAN DE CASTEL Van 't Hoffstraat 32 3863 AX Nijkerk Tel. 033-2452649 Ref: 00283602.NS 8 maart 2001 notarissen SPLITSINGSAKTE Ingeschreven te Arnhem op 8 november 2000 in deel 19095 nummer

Koningin Wilhelminahaven NZ KE Vlaardingen

Koningin Wilhelminahaven NZ KE Vlaardingen Koningin Wilhelminahaven NZ 3-6 3134 KE Vlaardingen Bedrijfsruimte + Grond Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op KoopeenVeilinghuis.nl. Objectomschrijving Het recht van erfpacht van percelen

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Stationsstraat 10 te 6675 AW Valburg

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Stationsstraat 10 te 6675 AW Valburg BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Stationsstraat 10 te 6675 AW Valburg Veilingvoorwaarden Op deze openbare verkoop zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen via Internet, hierna

Inschrijvingshandboek. Inschrijving Agrarisch perceel grond gelegen aan: Pastoor Rientjesstraat te Hellendoorn

Inschrijvingshandboek. Inschrijving Agrarisch perceel grond gelegen aan: Pastoor Rientjesstraat te Hellendoorn Inschrijvingshandboek Inschrijving Agrarisch perceel grond gelegen aan: Pastoor Rientjesstraat te Hellendoorn 1 Inhoudsopgave 1 Inhoudsopgave... 2 2 Inleiding... 3 3 Projectinformatie... 3 3.1 Doel...

bezichtigingsmogelijkheden: Het is niet mogelijk de verhuurde appartementen met de directie makelaar te bezichtigen.

bezichtigingsmogelijkheden: Het is niet mogelijk de verhuurde appartementen met de directie makelaar te bezichtigen. Algemene gegevens soort veiling: Een vrijwillige verkoping adres: Van der Hoopstraat 106, 1051 VM Amsterdam Van der Hoopstraat 108, 1051 VM Amsterdam Van der Hoopstraat 110, 1051 VM Amsterdam commerciële

van Gorp Malherbe notarissen

van Gorp Malherbe notarissen 54917.JH. VOORWAARDEN voor DE OPENBARE VERKOOP BIJ INSCHRIJVING Poort Van Limburg, Commerciële Ruimte 8 door de gemeente Weert BEGRIPPEN In deze voorwaarden wordt verstaan onder: 1. Verkoop bij inschrijving:

Onroerende Zaken Hyp4 : 57103/78 25-08-2009 11:54

Onroerende Zaken Hyp4 : 57103/78 25-08-2009 11:54 Blad 1 van 48 dos.nr.: 2009.001230.01/pva (25-09-31) deb.nr.: 86 doc.nm.: akte van splitsing in appartementsrechten EWnr.: 938/2 SPLITSING ERFPACHT IN APPARTEMENTSRECHTEN, OPRICHTING "VERENIGING VAN EIGENAARS

INFORMATIE EN INSCHRIJVINGSVOORWAARDEN

INFORMATIE EN INSCHRIJVINGSVOORWAARDEN INFORMATIE EN INSCHRIJVINGSVOORWAARDEN Verkoop bij onderhandse inschrijving van een perceel grasland te Driebruggen Veenendaal, januari 2011 KENDES RENTMEESTERS & ADVISEURS BV - WILTONSTRAAT 38 - POSTBUS

Ginderover JM Heeze

Ginderover JM Heeze Ginderover 9-11 5591 JM Heeze Woonhuis Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op KoopeenVeilinghuis.nl. Objectomschrijving bedrijfspand (winkel) met afzonderlijke bovenwoning Kadastrale gegevens

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Boterdijk te 6916 BX Tolkamer

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Boterdijk te 6916 BX Tolkamer BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Boterdijk 15-17 te 6916 BX Tolkamer Veilingvoorwaarden Op deze openbare verkoop zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen via Internet, hierna

AKTEVAN SPLITSING IN APP ARTEMENTSRECHTEN

AKTEVAN SPLITSING IN APP ARTEMENTSRECHTEN LvRIMO AKTEVAN SPLITSING IN APP ARTEMENTSRECHTEN Heden de negentiende maart----------------------------------.:. ~------------------ negentienhonderd achtennegentig,-----------------------------------------------

Bautseplein 5 Voerendaal

Bautseplein 5 Voerendaal Veiling pand Bautseplein 5 Voerendaal ALGEMEEN Openbare executoriale verkoop Open Huis: 09-10-2017 vanaf 11:30u - 12:30u Veilingdatum: 26-10-2017 vanaf 13:30u INDELING REGISTERGOED: het woonhuis met garage,

SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN KLEIBURG TE AMSTERDAM ZUIDOOST - (BLOK 74)

SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN KLEIBURG TE AMSTERDAM ZUIDOOST - (BLOK 74) Referentienummer : 2012.0503.01\HH\HH\1 SPLITSING IN APPARTEMENTSRECHTEN KLEIBURG TE AMSTERDAM ZUIDOOST - (BLOK 74) Heden, @, verscheen voor mij, mr. Hugo Henrik Harleman, notaris gevestigd te Amsterdam:

X X X Eerste Amsterdamse Onroerend Goed Veiling X X X Eerste Amsterdamse Onroerend Goed Veiling Frans van Mierisstraat 59, 1071 RL AMSTERDAM Tel. 020-6733322/ fax 020-6733325 Email: info@mva-makelaars.nl Aan: MR H.W.J.M. POLDERMANS FORMULIER S.V.P.

Apeldoorn, Onroerende Zaken Hyp4 : 51136/32 30-11-2006 14:31

Apeldoorn, Onroerende Zaken Hyp4 : 51136/32 30-11-2006 14:31 Blad 1 van 6 Blad: 1 AKTE VAN LEVERING Heden, dertig november tweeduizend zes, verschenen voor mij, mr. Paulus Lambertus Vierveijzer, notaris te Amsterdam: 1. de heer Almar Falk Gerard Bakker, geboren

Veilingvoorwaarden met betrekking tot de veiling ingevolge artikel 3:268 en 3:254 van het Burgerlijk Wetboek van:

Veilingvoorwaarden met betrekking tot de veiling ingevolge artikel 3:268 en 3:254 van het Burgerlijk Wetboek van: 283567/SB/DJ/tl Veilingvoorwaarden met betrekking tot de veiling ingevolge artikel 3:268 en 3:254 van het Burgerlijk Wetboek van: De garage/schuur, met ondergrond, erf, tuin en verdere aanhorigheden, plaatselijk

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN VOOR INTERNET (Zuiddijk 7 en 7A te Zaandam)

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN VOOR INTERNET (Zuiddijk 7 en 7A te Zaandam) BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN VOOR INTERNET (Zuiddijk 7 en 7A te Zaandam) het bedrijfspand met ondergrond en verder aan- en toebehoren, plaatselijk bekend te 1501 CA Zaandam, Zuiddijk 7 en 7A, kadastraal

Haastenburg VD Gouda

Haastenburg VD Gouda Haastenburg 90 2804 VD Gouda Appartement Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op KoopeenVeilinghuis.nl. Objectomschrijving Het appartementsrecht, rechtgevende op het aansluitend gebruik van

Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. Haarstraat 65-67 4201 JB Gorinchem Bedrijfsruimte Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. 22 DEC 2011 Objectomschrijving Het kantoorgebouw met de navolgende indeling: Begane

Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. Kerkstraat 16 2959 BS Streefkerk Woonhuis + Bedrijfsruimte Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. 18 JAN 2012 Objectomschrijving Het bedrijfspand met woonhuis, (onder)grond,