27 oktober 2016 Benefietveiling HAAST U VOOR DE ONTHAASTING 27 oktober Lionsclub Amersfoort

Download "27 oktober 2016 Benefietveiling HAAST U VOOR DE ONTHAASTING 27 oktober Lionsclub Amersfoort"

1 27 oktober 2016

2 De veiling wordt gehouden ten overstaan van notaris Herman Beens De veiling gaat per opbod, alle objecten worden zonder limiet aangehouden en zijn belangeloos ter beschikking gesteld Biedstappen: > 1000 Lot wordt toegeslagen aan de hoogste bieder, een runner neemt uw gegevens op Betaling kan per per pin of contant en dient op de avond zelf te worden voldaan Volledige opbrengst komt geheel NETTO ten goede aan De Onthaasting heeft een ANBI-status, op verzoek kan een factuur worden toegestuurd

3 27 oktober 2016 Veiling objecten nr. 1 t/m 35

4 1 4 Zeefdrukken Herman Krikhaar Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Waarde: 600 Contactgegevens Specifieke condities Herman Krikhaar Foundation (www.hermankrikhaar.com) De stichting promoot getalenteerde onbekende kunstenaars en zorgt voor de kunstwerken en verzameling van Herman Krikhaar. Vier litho's op handgeschept papier uit de serie 'L'Amour Pour van de hand van Herman Krikhaar ( ) en een boek over de boeiende galerietijd van deze bijzondere schilder, galeriehouder en verzamelaar, die een 'krik onder de kunst' zette met spectaculaire openingen en vele belangrijke kunstenaars die hij naar Nederland haalde. Het meest bekend werd hij met de vele expositie's van CoBra-kunstenaars, Pas na het sluiten van de galerie in 1988 kwam hij naar buiten als schilder. Deze ode aan de liefde is daar een mooi voorbeeld van. Helena Krikhaar Voor levering graag contact opnemen met Ben Euving: of

5 2 Week vakantiechalet Frankrijk Naam Gever Omschrijving Dienst/ Object Jos de Beer Waarde: Specifieke condities Schitterend 4 kamer appartement voorzien van alle faciliteiten in Hardelot Plage, Nordpas de Calais, Frankrijk Een heerlijk ruim, licht en fijn ingericht appartement aan zee op vier uur rijden van Amsterdam! Hardelot is een gemoedelijk Frans dorpje onder Boulogne-sur-Mer op 2,5 uur rijden van Parijs. Hardelot staat bekend om zijn prachtige uitgestrekte zandstrand, maar ook om 2 populaire golfbanen.in de omgeving kan je lekker wandelen en fietsen en natuurlijk in de zomer op het strand liggen en in de Noordzee zwemmen! Alle gewenste faciliteiten zijn op loopafstand en op ongeveer 10 minuten bevindt zich een grote supermarkt. In het dorp is een fietsen en skelterverhuur. Jos de Beer Datum en tijd in overleg

6 3 Tafeldiner voor 10 dames Naam Gever Omschrijving Dienst/ Object Reeds verkocht Waarde: 500 Specifieke condities Niek de Jong, Johan Grote, Henk Thiadens Tafeldiner voor 10 gezellige dames met verrassende muzikale omlijsting in de Onthaasting. Diner wordt door de gevers zelf bereid en uitgeserveerd. Niek de Jong Datum 10 november

7 4 VIP arrangement FC Utrecht Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object FC Utrecht FC Utrecht is een Nederlandse betaaldvoetbalclub, die uitkomt in de Eredivisie. Thuisbasis van de club, die in 1970 werd opgericht uit een fusie tussen Elinkwijk, DOS en Velox, is het Stadion Galgenwaard. 2 business seats op de hoofdtribune met toegang tot de Wed & Waard Lounge en een P3 parkeerkaart voor een wedstrijd naar keuze, met uitzondering van de wedstrijden tegen Ajax, Feyenoord en PSV. Waarde: 400 Specifieke condities Jacques van Ek U kunt hiervoor minimaal 2 weken van te voren contact opnemen met het directiesecretariaat van FC Utrecht, bereikbaar op of per mail via

8 5 Masterclass 18 holes door pro Maarten Bosch Bedrijfsnaam Gever Korte omschrijving Omschrijving Dienst/Object Waarde: Specifieke condities Maarten Bosch Vanaf januari 2014 gaat Maarten als professioneel golfer door het leven en speelt op de Pro Golf Tour. Winnaar Bochum Sparkasse Open 2016 (-16) en KLM open deelnemer Masterclass 18 holes voor 3-4 deelnemers. Maarten geeft tijdens de 18 holes ongevraagd - en gevraagd advies over golftechniek en baanmanagement. Bij biedingen > spelen op The Dutch Maarten Bosch Datum en golfbaan in overleg

9 6 Bourbon Street Six Jazzband Naam Gever Bourbon Street Six Jazzband Omschrijving Dienst/ Object Oude stijl dixieland muziek. Bezetting: trompet, clarinet, trombone, banjo, bas, slagwerk. Recente optredens: Koningsdag 2016 Doorn, Café Restaurant Vliegveld Hilversum, Orangerie Landgoed Vollenhove, Zeist, Privéfeest Loosdrecht. Een optreden van 3 uur. Waarde: 450 Kees Nije Specifieke condities Datum in overleg

10 7 Rondrit met Jeep uit 1943 Naam Gever Ferdinand Renger Omschrijving Dienst/ Object Waarde: 150 Specifieke condities In de periode 1941 tot einde van de oorlog in 1945 werden in Amerika Jeeps gebouwd. Op alle slagvelden heeft hij dienst gedaan als trouwe hulp van de geallieerde soldaat. De Jeep werd gebouwd in de fabrieken van Ford, Willys en Bantam. Is voorzien van een 2 liter zijklepmotor, inschakelbare 4-wiel aandrijving en hoge / lage gearing. Gewicht: iets meer dan 1000 kilo. De Vereniging Keep Them Rolling verenigt de liefhebbers van rollend oorlogsmaterieel uit de tweede wereldoorlog. Ferdinand Renger Eén van deze leden biedt aan om samen met u en maximaal nog twee anderen een tour te maken in de ruime omgeving van Amersfoort. Duur: een middag.

11 8 De Onthaasting Lunch voor 8 personen Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Waarde: 150 Terminus De Onthaasting Onbeperkt Onthaasten vlakbij het station. Je zou het in alle haast bijna vergeten: even bijpraten of bijkomen onder het genot van iets lekkers. Bij Terminus de Onthaasting zijn de mogelijkheden onbeperkt. Nou ja, bijna onbeperkt. In deze allerleukste lunchroom van Amersfoort werken namelijk mensen met een verstandelijke beperking. Ze hebben in De Onthaasting een geweldige plek gevonden als dagbesteding. Van het opnemen van de bestelling tot serveren en van koken tot aan schoonmaken; u bent in bijzonder(e) gastvrije handen. Een culinaire lunch voor 8 personen! Twee gerechtjes per persoon, te beginnen met een soepje en daarna één keuze uit onze Onthaastingsbroodjes, salades en warme gerechten, waarbij de Onthaasting zo 'eerlijk' mogelijke (streek)producten gebruikt. U proost met een glaasje Prosecco en u kunt daarna een keuze maken uit onze diverse drankjes van koffie of Eko thee tot onze biologische wijn Esprit uit Frankrijk. Mandy de Jong Specifieke condities Reserveren in overleg met De Onthaasting.

12 9A Schilderij de blauwe traan Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Jans Pakhuys Jans Pakhuys is een cadeauwinkel, galerie en atelier ineen. Kleurrijke kunst siert de wanden van de galerie. Boven de winkel zijn de kunstenaars van Amerpoort aan het werk. Mensen met een licht tot matig verstandelijke beperking maken en verkopen hier kunst en bijzondere geschenken. Dit doen zij samen met andere kustenaars, medewerkers en vrijwilligers. De activiteiten variëren van creatief en artistiek tot dienstverlenend en administratief. Jans Pakhuys is een inspirerende en leerzame werkplek, in het centrum van Amersfoort. Schilderij de blauwe traan van Piet Schopping 70 x 90 Waarde: 350 Malou de Wijs / Jans Pakhuys

13 9B Schilderij Oosterse Man Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Jans Pakhuys Jans Pakhuys is een cadeauwinkel, galerie en atelier ineen. Kleurrijke kunst siert de wanden van de galerie. Boven de winkel zijn de kunstenaars van Amerpoort aan het werk. Mensen met een licht tot matig verstandelijke beperking maken en verkopen hier kunst en bijzondere geschenken. Dit doen zij samen met andere kustenaars, medewerkers en vrijwilligers. De activiteiten variëren van creatief en artistiek tot dienstverlenend en administratief. Jans Pakhuys is een inspirerende en leerzame werkplek, in het centrum van Amersfoort. Schilderij Oosterse Man van Piet schopping 50 x 70 Waarde: 195 Malou de Wijs / Jans Pakhuys

14 9C Schilderij We gaan uit Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Jans Pakhuys Jans Pakhuys is een cadeauwinkel, galerie en atelier ineen. Kleurrijke kunst siert de wanden van de galerie. Boven de winkel zijn de kunstenaars van Amerpoort aan het werk. Mensen met een licht tot matig verstandelijke beperking maken en verkopen hier kunst en bijzondere geschenken. Dit doen zij samen met andere kustenaars, medewerkers en vrijwilligers. De activiteiten variëren van creatief en artistiek tot dienstverlenend en administratief. Jans Pakhuys is een inspirerende en leerzame werkplek, in het centrum van Amersfoort. Schilderij We gaan uit van Stijn Zeelenberg 60 x 70 Waarde: 195 Malou de Wijs / Jans Pakhuys

15 10 Bedrijfsnaam Gever Studio WA! Schetsrolsessie met Studio WA Omschrijving Dienst/ Object Al jarenlang zijn wij - als architect- een bekende adviseur in Amersfoort en omstreken. Vroeger onder de naam ' Wentink Architekten', nu onder de naam Studio WA!. In Amersfoort zijn er veel huizen onder onze begeleiding gerestaureerd, verbouwd of gebouwd. Sinds 4 jaar zijn wij gevestigd in het voormalige GYMNASIUM aan de Groen van Prinstererlaan 33 te Amersfoort. De recente aanpassingen aan het rijksmonument -wat het GYMNASIUM is- en de tuinen zijn ' van onze hand', waarbij voor de tuinen is samengewerkt met Jorn Copijn. Een schetsrolsessie geeft de bieder een idee van de kansen en mogelijkheden voor een verbouwing, innovatieve interieuraanpassing of bouw van een pand. De bieder wordt ontvangen op het GYMNASIUM, nadat op een eerder moment ' het object van verkenning' is bezocht. Waarde: 400 Specifieke condities Johan Koopman Datum en tijd in overleg

16 11 Bedrijfsnaam Gever Fountainheads (www.fountainheads.nl) Trend- en Innovatiesessie! Omschrijving Dienst/ Object Waarde: Specifieke condities Trendverkenners - Innovatieversnellers - Inspirerende sprekers. De inmiddels fameuze Wake-Up Call geeft inzicht in de komende trends en een niet alledaagse kijk in de toekomst. Het resultaat; prettig ongerust met veel verwondering. Trend- en Innovatiesessie van Fountainheads 2.500,- (exclusief btw) Wim van Rooijen Minimaal 25 deelnemers aanwezig ten tijde van de 'oplevering. De datum voor de presentatie in onderling overleg bepaald. Aanbieding geldt tot maximaal 6 maanden na de datum van de veiling. Fountainheads komt met 1 of 2 sprekers.

17 12 Als VIP naar een onvergetelijk Dance feest! Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object ID&T (www.id-t.com) Wereldwijde organisator van danceevenementen. Bekende evenementen zijn Sensation, Mysteryland en Tomorrowland 4 VIP kaarten voor Sensation op 1 juli 2017 Waarde: 700 Specifieke condities Marcel Elbertse - Be part of the night, dress in WHITE - Exclusief parkeren en drankjes

18 13 Metamorfose voor man en vrouw Bedrijfsnaam Gever Kapsalon Rene Benoit Al jarenlang heeft Rene Benoit zijn kapsalon aan de Grote Sint Jansstraat in Amersfoort voor de verzorging van uw haar. In een prettige sfeer, waarin de klant zich op zijn gemak voelt. Omschrijving Dienst/ Object Sinds 1999 neemt Rene Benoit geen nieuwe klanten meer aan. Grijp nu je kans om klant te worden, te starten met een volledige metamorfose voor man en vrouw. Unieke kans dus! Inclusief bijbehorend kleuradvies. Waarde: 200 Rene Benoit bel voor een afspraak Specifieke condities Datum en tijd in overleg

19 14 Dames Kledingset Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Liberty Lifestyle Kleding, interieur en accessoires. Ontdek en beleef de veelal Nederlandse en Scandinavische merken onder het genot van een lekkere cappuccino. Met shopin-shop van 10DAYS. Kledingset incl. kledingadvies voor gehele kledingset Waarde: 250 Martine van den Berg

20 15 Exclusief heren maatpak! Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Your Tailor (www.yourtailor.nl) Wij brengen mannen en vrouwen maatwerk in de 21e eeuw. We combineren moderne technieken met het traditionele kostuum maken Maatpak voor heren. Advies, opmeten, productie, aflevering. Waarde: 750 Robin Schmidt Specifieke condities Data voor passen en oplevering wordt in onderling overleg bepaald.

21 16 Bleekbehandeling Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Waarde: 345 Tandheelkundig Centrum Amersfoort Vathorst Tandheelkundig Centrum Amersfoort Vathorst stelt goede tandheelkundige zorg voor elke individuele patiënt centraal. Onze visie is duidelijk: het gaat ons om een optimale kwaliteit met een persoonlijke benadering, want een mooi en gezond gebit moet wel een heel leven meegaan. Geheel verzorgde bleekbehandeling Remco Scheringa Specifieke condities Afspraak in overleg

22 17 Fietsfitting i.s.m. Mechanieker Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Waarde: 175 Anno Velo (www.fietsfitting.nl ) ism Mechanieker (www.mechanieker.nl) Stel dat u op zoek bent naar een nieuwe fiets. U duikt in de markt van talloze merken en modellen om uw keuze te bepalen. De belangrijkste vraag is dan Welk model is het beste voor mijn lichaam, welk frame en maat moet het hebben? Om hier een antwoord op te krijgen adviseer ik u een fietshouding analyse (of: bike fitting) te laten uitvoeren. Het doel van bike fitting is om elke sportieve fietser van recreant tot professional met een optimale houding op de fiets te zetten. Door het uitvoeren van een uitgebreide dynamische fietsanalyse kan ik zien wat de diverse hoeken van uw lichaam op de fiets zijn en hoe de interactie is als u daadwerkelijk fietst. Aandachtspunten zijn de verhouding van pedaal-zadel-stuur, de houding en het zadel. Tevens advies wat de beste fiets voor u is. Anno Pieterse Specifieke condities Fitting op afspraak

23 18 Onderhoudsclinic voor uw fietsen Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Bikeshop Amersfoort Onderhoudsclinic voor uw race/ mountainbike/trekking voor max. 12 personen Tijdens deze avond kom je alles te weten over het onderhouden van jouw mountainbike, racefiets of trekkingfiets. Je leert hoe je zelf eenvoudig en verantwoord je fiets kunt schoonmaken, beschermen en smeren na een vieze rit. Je leert wat je zelf aan periodiek onderhoud kunt doen en we staan stil bij pech onderweg. De clinics worden 's avonds gegeven van uur tot uur. Er wordt gewerkt met voorbeeld fietsen. Er is ruimte voor "eigen" vraagstukken. Waarde: 150 Specifieke condities Eugen Uppelschoten Optie; de winnaar mag ook kiezen om deze voucher in te ruilen voor een onderhoudsbeurt voor twee fietsen (eventueel te gebruiken materialen uitgesloten).

24 19 Cortina transportfiets Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Blom Fietsen uit Hoogland De fietsenwinkel Blom Hoogland is al meer dan 100 jaar een vertrouwd adres in Hoogland en omstreken. Bij het aanschaffen van een nieuwe fiets kun je rekenen op een professioneel advies wat betreft maat, onderhoud en overige zaken. Cortina transportfiets met 3 versnellingen. De Cortina is de hit onder de jeugd Waarde: 579 Colette Specifieke condities U kunt zelf de maat en kleur kiezen, heren of dames!

25 20 Wijnproeverij voor 8-10 personen Bedrijfsnaam Gever Horecagroothandel Scheerder en Weldam Wines Drankengroothandel Scheerder uit Amersfoort bedient als drankengroothandel verscheidene cafés, restaurants en andere horecagelegenheden in het midden van het land. Weldam Wines heeft een breed assortiment wijnen opgebouwd waarmee vooral de wijn(groot)handel, Drankengroothandel, horeca- en de zakelijke markt wordt bediend. Omschrijving Dienst/Object Een wijnproeverij op maat voor 8-10 personen onder leiding van een kundig en gepassioneerd vinoloog. Tevens een pakket mooie wijnen. Waarde: 400 Specifieke condities Emil Scheerder Datum in te plannen in overleg.

26 21 Week vakantievilla Toscane Naam Gever Omschrijving Dienst/Object Eric en Elles Steeghs Verblijf in exclusieve vakantievilla in Lamporecchio voor 2-8 personen. Voorzien van alle faciliteiten, een heerlijke tuin, olijfgaard met fruitbomen, privé terras en een prachtig zwembad met jacuzzi. Perfect startpunt voor trips naar Florence, Lucca, Pisa, het strand en natuurlijk de Chianti streek. Waarde: Elles Steeghs Specifieke condities Datum in onderling overleg, buiten de schoolvakanties. Geldig t/m 2017.

27 22 Middag varen in een exclusieve Riva Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Henri & Herman Waarde: 2.000,- Specifieke condities Henri & Herman is de nieuwe naam van de gefuseerde autobedrijven Stam en Nefkens, beide een begrip in Amersfoort en omgeving. Een nieuw autobedrijf, met focus op het merk Opel. Henri & Herman biedt een compleet pakket aan diensten als verkoop, onderhoud, reparatie en service. Middag varen met een Riva Aquarama voor 6-8 personen. Inclusief (alcoholische) versnapering en borrelhapjes onderweg. Riva staat voor uitstraling en élégance, sublieme bouw en afwerking en zeer goede vaareigenschappen. Sportboten gebouwd voor koningshuizen, beroemde acteurs en actrices en andere rijken der aarde. Adriaan de Vries Opstappen in Naarden, vaargebied IJsselmeer met evt. uitstap naar de Vecht of Amsterdam, zelf varen onder begeleiding, incl. brandstof. Datum in onderling overleg, het moet wel mooi weer zijn

28 23 Digitaliseren van uw privé foto- en beeldarchief! Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Waarde: Foto-groep Amersfoort (www.fotogroep.nl) Groep van fotovakspecialisten. Advies en verkoop van camera s objectieven, afdrukken en digitaliseren. Digitaliseren van uw hele privéarchief: Dia s, Negatieven, Video. Uw dierbare privé herinneringen op makkelijke en deskundige wijze veiliggesteld voor de toekomst! 650 (voor een gemiddeld archief) Marcel Scheltinga Specifieke condities Geen Super 8 filmspoelen Maximaal 1 privé archief

29 24 Hockey stick en tas Maartje Paumen Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Waarde: 300 Kubus Sports Kubus Sports is importeur van bekende sportmerken en verkoopt en levert hockey, water-, winter- en funsportproducten aan dealers in de Benelux. Brabo MP-17 Olympic Edition stick + tas. Gesigneerd door Maartje Paumen, strafcornerkanon van het Nederlands dameselftal hockey; meervoudig lands-, olympisch- en wereldkampioen'.brabo Hockey heeft met Maartje Paumen haar eigen MP17 collectie ontworpen. Gewicht, stijfheid, gevoel en balans zijn nauwkeurig op elkaar afgestemd. De maximale stijfheid geeft deze stick extreem veel power. De Brabo Hockey MP17 shoulderbag is een hippe en kwalitief sterke schoudertas. Je kunt je hockeystick handig meenemen, dankzij de hockeyslurf in de schoudertas. Nikki Wester

30 25 Hockey clinic door Floortje Engels Naam Gever Omschrijving Dienst/ Object Waarde: 1000 Specifieke condities Floortje Engels Floortje Engels is begonnen bij hockeyclub Amersfoort, waar ze als keepster al snel in dames 1 speelde. Floortje maakte de overstap naar Stichtse, SCHC en daarna Amsterdam waarmee ze in 2009 Nederlands Kampioen werd. In dat seizoen werd zij ook uitgeroepen tot beste speelster van het seizoen. Van 2004 tot 2012 maakte Floortje onderdeel uit van het Nederlands Elftal, waarmee ze meerdere Champions Trophy's won, Europees Kampioen werd en als reserve deel uit maakte van het Olympische team dat in Beijing en Londen goud won. In haar laatste seizoen vorig jaar werd Floortje nog Europees Kampioen na het stoppen van beslissende shootouts. Speciaal voor de Onthaasting is ze bereid een clinic te verzorgen van anderhalf uur op uw club. De invulling van de clinic is bespreekbaar (teamtraining, individuele keeperstraining, specialisten training voor strafcorner of shootouts, etc.). En natuurlijk zal Floortje dan ook handtekeningen uitdelen aan alle deelnemers!! Floortje Engels datum in overleg

31 26 Bowlingarrangement voor 10 personen Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Waarde: 525 Specifieke condities Bowling Overhees Bij Bowling Overhees in Soest kunt u op 6 banen met volledig automatische computerscore naar hartenlust bowlen en de sportieve strijd aangaan. Met uw familie, vrienden, kinderen, collega s of zakenrelaties. Bowlingarrangement voor 10 personen bij Bowling Overhees bestaande uit 1 uur bowlen met 3 warme hapjes (gemengd bittergarnituur). Na afloop Tafelgrill pakket bestaande uit stokbrood met kruidenboter, heerlijk mals vlees (biefstuk, varkensfilet, kipfilet, biefstukreepjes, varkenshaasmedaillon, hamburger), 3 koude sauzen (mayonaise, knoflooksaus, cocktailsaus), satésaus, huzarensalade, vers fruit, patat, ui, appelcompote, courgette, champignons en paprika, dessert (dame blanche, gemengd ijs, koffie of thee) en incl. onbeperkt Hollands gedestilleerd drankarrangement voor 3,5 uur. Wilco Wernsen datum en tijd in overleg

32 27 Familie Chalet voor 6 personen in het Zwitserse skigebied Portes du Soleil Naam gever omgeving Omschrijving Dienst/ Object Patrick Huurdeman Het chalet bevindt zich op 1850 meter in Les Crosets in het Zwitserse Portes du Soleil. Gezellig chalet met 3 slaapkamers en een grote slaapzolder. Uitzicht op de piste. Vanuit de tuin ski je zo naar de lift. Ook buiten het skiseizoen een perfecte uitvalsbasis voor prachtige wandelingen. Waarde: Patrick Huurdeman Contactgegevens / Specifieke condities -Alleen bij beschikbaarheid in overleg met eigenaar -Te gebruiken vóór 1 november Exclusief extra kosten zoals schoonmaak, gas, electra etc.

33 28 Cabaret Theater Diner voor 4 personen Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Waarde: 400 Specifieke condities Soesterduinen (www.soesterduinen.nl) De Soester Duinen is een unieke locatie in het hart van Nederland voor vergaderingen, bruiloften, catering of heerlijk dineren. Bij het Magic Cabaret Diner wordt u de hele avond in de watten gelegd. Tijdens deze compleet verzorgde avond uit wordt u verrast door bijzonder acts van Rob en Emiel. Hun veelbesproken shows zijn het beste te omschrijven als een originele combinatie van cabaret, magic, comedy en mentalisme. U geniet in alle rust van onze overheerlijke gerechten, terwijl magie en hilariteit u tijdens de show zal verbazen. Bekend van TV o.a. DWDD, Pauw en Witteman en eigen TV programma Street Magic. Thijs Duijndam De shows zijn op 11 november 2016 en op 9 februari, 21 maart, 2 mei, 15 juni en 26 september 2017.

34 29 Complete car make-over Bedrijfsnaam Gever Kreijne Korte omschrijving Autodealer van de merken Suzuki, Daihatsu en Mazda. Zowel verkoop als verhuur. Zie ook de webshop Omschrijving Dienst/Object Complete car make-over Waarde: 500 Kees Kreijne

35 30 5 big bags haardhout Bedrijfsnaam Gever Firma Eijkelboom te Apeldoorn hoveniers en groenvoorzieningsbedrijf Eijkelboom bv richt zich op het inrichten en onderhouden van de buitenruimte zoals tuinonderhoud, boomverzorging, dak- en gevelbegroening. Daarnaast verrichten wij infradiensten en hulp bij calamiteiten. Omschrijving Dienst/ Object 5 bigbags (1 m3) met gezaagd, gekloofd en gedroogd haardhout Waarde: 450 Dhr. Erik Punt Specifieke condities Aflevering in overleg

36 31 3 Proeflessen Kickboxen Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Bryan Roesselbaks Bryan Roesselbaks is een CIOS afgestudeerde Sport- en Fitnesstrainer met een passie voor kickboxen. In zijn trainingen leert hij met zijn enthousiasme en positiviteit jong en oud de eigen fysieke grenzen kennen en verleggen. 3 proeflessen kickboxen voor 2 personen. De lessen bestaan uit een combinatie van conditie- en krachttraining en techniek. Deze lessen zijn ook zeer leuk om samen met uw partner, zoon of dochter te doen! Waarde: 150,= Bryan Roesselbaks Contactgegevens Specifieke condities De proeflessen worden in overleg met Bryan ingedeeld, tezamen met reguliere trainingen. Trainingen vinden meestal plaats in kleine groepen op diverse niveau s.

37 32 Huiskamerconcert Mannenkwartet QuatreMen Bedrijfsnaam Gever Korte omschrijving Mannenkwartet QuatreMen Het acapella mannenkwartet QuatreMen zingt sinds 2010 en treedt enkele malen per jaar op bij diverse gelegenheden. Omschrijving Dienst/Object Huiskamerkerstconcert op zaterdagavond 17 december van ongeveer een uur. Bij iemand thuis of in een zaaltje. Waarde: 200 Specifieke condities Peter Dorhout Datum concert 17 december

38 33 Wijnpakket Schola Sarmenti Bedrijfsnaam Gever Korte omschrijving Henri Bloem Leusderweg Klaar staan voor de klanten is bij Henri Bloem nooit een moeite teveel. De ontvangst, de passie voor het vak én voor de klant, de affiniteit voor het product, de sfeervolle winkel, de snelheid van afhandeling en de teamspirit zorgen er voor dat verwachtingen van klanten voortdurend worden overtroffen. Henri Bloem staat voor service! Omschrijving Dienst/Object Waarde: 50 4 mooie flessen van het wijnhuis Schola Sarmenti. Het wijnhuis is opgericht door een aantal kwaliteitsbewuste producenten in het uiterste zuiden van Italië, het schiereiland Salento, met het specifieke doel: het behouden en verder uitbouwen van de culturele en technische nalatenschap van generaties wijnmakers in Salento. Het wijngoed bestaat uit authentieke wijngaarden die deskundige bewerkt en beschermd zijn gedurende ca. 80 jaar.

39 34 Authentieke Amerikaanse BBQ workshop -- Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Ribs & Lobster Ribs & Lobster is een cateringbedrijf gerund door Sjors Lans en Bas Mosmans, wat zich specialiseert in luxe catering. BBQ, maaltijden, hapjes en borrels. Breed van culinair tot authentiek Amerikaans. Sjors zijn specialisme is de klassiek georiënteerde keuken met nieuwe en verrassende elementen. Bas Mosmans zijn specialisme is het low & slow barbecueën van het vlees, volgens Amerikaanse traditie. Bas geeft een authentiek Amerikaanse BBQ workshop, waar u zelf actief in meedoet om er vervolgens met zijn allen van te genieten. Voor 8 personen. Waarde: 400 Specifieke condities Bas Mosmans Datum en locatie in overleg

40 35 Kookworkshop voor 8 personen bij Tollius Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Waarde: 520 Specifieke condities Tollius Restaurant & Catering Liefde voor de gastronomie, de franse keuken en internationale invloeden komen samen in het shared dining concept. De stijl is herkenbaar aan de spannende combinaties, pure smaken en balans in de gerechten. Ook catering is een passie. Van een borrel tot een walking diner voor 300 personen. Ontvangst met koffie en uitleg over de te koken gerechten (incl. recepten map). Een blok van 2 uur mice en place (voorbereidingen) waar we met groepen van 2 personen werken, iedere groep kookt een gang. Daarna een 4 gangen lunch met de zelf bereide gerechten met een bijpassend glas wijn. Afsluiting van de lunch met een kop koffie met verse madeleines. Barry Hamstra Datum in te plannen in overleg. Alleen niet mogelijk in december.

41 27 oktober 2016 Loterij objecten nr. 40 t/m 63 Loten worden ter plekke verkocht Prijs 20 voor 5 loten

42 40 Heerlijke High Wine! Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Wijnbar Zuster Margaux Goed bewaard plekje met heerlijk terras. Minstens 40 open wijnen en dagverse streekproducten. Gelegen tussen de muren van stadsklooster de Mariënhof is hier alle rust en ruimte voor fijn proeven. Een High Wine voor 4 personen Waarde: 154 Eline Groenendijk Specifieke condities Van tevoren reserveren verplicht op bovenstaand adres.

43 41 5 mooie wijnflessen en 1 champagne Bedrijfsnaam Gever Wijnkoperij Walrave Omschrijving Dienst/Object Waarde: totaal 75 Ben je op zoek naar wijnen voor je bedrijf, serviceclub, jouw horeca onderneming of een feest; we adviseren je graag en vinden het ook erg leuk je te vertellen over de mogelijkheden over heerlijke wijnspijscombinaties! 5 mooie flessen wijn en 1 champagne, welke per stuk worden verloot

44 42 Vleescheque van Jochem Diekerhof Bedrijfsnaam Gever Scharrelslagerij Jochem Diekerhof aanbieding Omschrijving Dienst/Object Wij zijn een ambachtelijk slagersbedrijf en maken veel van onze producten zelf. Op deze manier onderscheiden wij ons en bieden een product aan dat naast onderscheidend zeer smaakvol is! Waarde: 50 Jochem Diekerhof

45 43 Barbeque

46 44 Style Expedition; Kookstel Kookstel incl. grilplaat op gas, butagas patroon niet bijgevoegd, voor het bakken en grillen op de camping of thuis.

47 45 Princess Dressing Mixer Snoerloze mixer op batterijen voor het maken van heerlijke dressings.

48 46 4 kappersbehandelingen bij Kapsalon Ans Bedrijfsnaam Gever Kapsalon Ans - Soest Bij kapsalon Ans (Koninginnelaan 22 in Soest) kun je altijd terecht voor een persoonlijk advies, een deskundige behandeling en een gezellige tijd. Het is gewoon een feestje om bij Ans je haar te laten behandelen. Omschrijving Dienst/Object 4 x een losse behandeling (knippen/drogen beurt) ter waarde van 30 euro of een haarproduct van hetzelfde bedrag bij haar kapsalon. Worden per stuk verloot. Waarde: 120 Ans Bartels Specifieke condities Er kan gekozen worden voor een knippen/ drogen beurt of voor een haarproduct.

49 47 Goldwell Haarverzorgingspakket Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Haarschneider Al meer dan 10 jaar het vertrouwde adres in Amersfoort voor de verzorging van uw haar en huid. In een prettige, huiselijke ambiance ontstaan creatieve mogelijkheden die het beschikbare gegeven van het haar met de klantwens verbindt. Ruim 30 jaar ambachtelijke ervaring. De individuele behandeling en een altijd persoonlijke benadering maken het verschil. Waarde: 50 Korinna Filusch

50 48 Ballonvaart van Dutch ballooning Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Dutch Balooning Gaat u mee op avontuur? Een ballonvaart is een onvergetelijke ervaring. Spannend, kriebels in uw buik, maar ook een adembenemend uitzicht, rust, ruimte, letterlijk even los van alles. En natuurlijk een geweldig verhaal voor bij de borrel! Stapt u ook aan boord? Onze piloten heten u van harte welkom! Gaat u mee op avontuur? Een ballonvaart voor 1 persoon bij Dutch Balooning in Amersfoort vanaf eigen opstijglocatie in Amersfoort. Waarde: 150,- Specifieke condities Judith den Hartog Datum in te plannen in overleg.

51 49 Twee greenfees De Hoge Kleij

52 50 Nike Golftas

53 51 Nike golftas

54 52 Fotoshoot Patrick Siemons Fotografie Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Waarde: 150 Specifieke condities Patrick Siemons Fotografie Reclame, mode- en FineArtfotograaf gevestigd in Nijkerkerveen, onderscheidt zich in zijn werkwijze. Hij gaat gemakkelijk met iedereen om en mensen voelen zich snel bij hem op het gemak. Hij denkt actief met de opdrachtgever mee en werkt professioneel en vlot. Een (linkedin) portret bon portretsessie 30 minuten met 4 bewerkte portretfoto s. Je profielfoto is het eerste waar mensen online naar kijken. Het is de eerste indruk die anderen van je krijgen. Die kan dus maar beter goed zijn! Patrick Siemons Datum in te plannen in overleg.

55 53 Draadloze wifi-camera Bedrijfsnaam Gever object Office1 Office1 biedt online een breed assortiment aan kantoorartikelen en kantoorbenodigdheden aan; van ordners, toners, 3D-printing tot kantoormeubilair en beveiligingsproducten. Omschrijving Dienst/Object Waarde: 49 De DCS-930L Wireless N Home netwerkcamera, is een veelzijdige bewakingsoplossing voor uw huis of kantoor. Met de meegeleverde mydlink software biedt deze camera de eenvoudigste oplossing om uw camerabeelden te bekijken en te beheren via uw computer of een app op uw iphone, Android of tablet. Harry Settels

56 54 Tweetal secrids voor creditcard worden per stuk verloot

57 55 2 x 2 kaarten Dias Latinos Bedrijfsnaam Gever Stichting Dias Latinos Dias Latinos, het vrolijkste festival van Amersfoort, komt terug! In de oorspronkelijke opzet: in de historische binnenstad, op een vast tijdstip, het eerste weekeinde van juli en laagdrempelig, dus gratis. Dias Latinos beleeft een voorproefje in de Flint op 17 december met Dias in concert - Powered by Dias Latinos. Dan worden de plannen van het nieuwe bestuur bekend gemaakt evenals de nieuwe festivaldirecteur, een bekende Nederlander. Omschrijving Dienst/ Object Waarde: totaal x 2 kaarten (worden per set van 2 kaarten verloot) voor Dias in Concert in Flint Theater, evenementen en congressen (niet Dias Latinos) op 17 decemeber 2017, https:// dias_in_concert/powered_by_dias_latinos/? maand= Harold Warmelink

58 56 Tweetal Krups Koffiemachine Dolce Gusto worden per stuk verloot

59 57 Nestle chocoladepakket

60 58 6 schilderijen van Amerpoort Schilders worden per stuk verloot Aangeboden door Horecagroothandel Scheerder en Weldam Wines

61 59 Slapen in de historische binnenstad van Amersfoort Bedrijfsnaam Gever Johan Bed & Breakfast Johan Bed and Breakfast bevindt zich in het historisch centrum van Amersfoort en is gesitueerd in een uiterst charmant rijksmonument uit omstreeks Omschrijving Dienst/ Object 1 overnachting voor 2 personen Inclusief ontbijt en parkeerplek Waarde: 115 Ingrid Winterink Specifieke condities Voorkeur doordeweekse-dag, datum in overleg

62 60 1 kilo gerookte zalm met fles wijn Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Waarde: 60 RuVis in Leusden Culinaire visliefhebbers in Leusden en omgeving hebben al meer dan 20 jaar een favoriete stek: Ru-Vis in Winkelcentrum De Hamershof. In onze winkel op 't Plein worden de klanten altijd met een lach begroet en geholpen. We presenteren ons assortiment verse vis, visschotels en kant-en-klare visgerechten in schitterende koelvitrines. Wilt u op uw gemak van uw vis genieten? Neem dan plaats op één van onze zitjes. Ru-Vis is er voor verse vis, maar ook voor al uw vis-, hapjes- en saladeschotels. Een tweetal geschenkdozen met 1 kilo getrancheerde gerookte zalm en een mooie fles witte wijn (worden per stuk verloot). Ruud van Diermen Specifieke condities Geschenkdoos kan in de winkel worden opgehaald.

63 61 2 tickets voor Nieuwjaarsconcert AJO Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Waarde: Specifieke condities Amersfoort Jeugd Orkest Het Amersfoorts Jeugd Orkest (AJO) is een jeugdorkest dat speelt in volledig symfonische bezetting. Het orkest telt circa zeventig jonge musici uit Amersfoort en omstreken, in de leeftijd van dertien tot vierentwintig jaar. De musici zijn merendeels middelbare scholieren en studenten. Het orkest repeteert iedere vrijdagavond in de St. Franciscus Xaveriuskerk te Amersfoort. Deze repetitie is openbaar toegankelijk. Wie wil komen luisteren, is welkom! AJO-nieuwjaarsconcert op zondagmiddag 15 januari 2017 om 14.30u in de Sint Fransiscus Xaveriuskerk te Amersfoort 15 / kaart Dhr. Hans Kattemolle Raadzaam om tijdig plaatsen te resereren

64 62 4 tickets voor Zomerconcert AJO Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Waarde: Specifieke condities AJO Amersfoort Jeugd Orkest Het Amersfoorts Jeugd Orkest (AJO) is een jeugdorkest dat speelt in volledig symfonische bezetting. Het orkest telt circa zeventig jonge musici uit Amersfoort en omstreken, in de leeftijd van dertien tot vierentwintig jaar. De musici zijn merendeels middelbare scholieren en studenten. Het orkest repeteert iedere vrijdagavond in de St. Franciscus Xaveriuskerk te Amersfoort. Deze repetitie is openbaar toegankelijk. Wie wil komen luisteren, is welkom! Rabobank Zomerconcert Op zaterdagavond 1 of 8 juli 2017 o 20.00u in de Flint te Amersfoort. 15 / kaart Dhr. Hans Kattemolle Raadzaam om tijdig plaatsen te reserveren

65 63 Bloembollen pakket

27 oktober 2016 Benefietveiling HAAST U VOOR DE ONTHAASTING 27 oktober Lionsclub Amersfoort 27 oktober 2016 De veiling wordt gehouden ten overstaan van notaris Herman Beens De veiling gaat per opbod, alle objecten worden zonder limiet aangehouden en zijn belangeloos ter beschikking gesteld Biedstappen:

ZELDZAAM FEESTEN. Zelf tappen en schenken? Onze ruimte op de 1e verdieping biedt u de ruimte tot 120 gasten INFO@ZELDZAAM.COM TEL 0318-510500

ZELDZAAM FEESTEN. Zelf tappen en schenken? Onze ruimte op de 1e verdieping biedt u de ruimte tot 120 gasten INFO@ZELDZAAM.COM TEL 0318-510500 ZELDZAAM FEESTEN Zelf tappen en schenken? Onze ruimte op de 1e verdieping biedt u de ruimte tot 120 gasten INFO@ZELDZAAM.COM TEL 0318-510500 INDELINGEN EN OPSTELLINGEN Er zijn diverse mogelijkheden op

beleef het ZEEUWSE BINNEN & BUITEN

beleef het ZEEUWSE BINNEN & BUITEN beleef het ZEEUWSE BINNEN & BUITEN We willen u als gast graag een WOW-ervaring of beleving bezorgen. We doen dit door kennis te delen, kennis toe te voegen en aan te bieden. Maar ook door aan onze gasten

Zakelijke bijeenkomsten Iets te vieren? Watersport Brothers Horeca Groep Buffet of barbecue

Zakelijke bijeenkomsten Iets te vieren? Watersport Brothers Horeca Groep Buffet of barbecue Bijschriftje Down Under DOWN UNDER IS MET RECHT EEN VAN DE MOOISTE HORECALOCATIES IN DE REGIO UTRECHT. HEERLIJK ETEN, SFEERVOLLE AMBIANCE, GASTVRIJE SERVICE EN EEN SPECTACULAIR UITZICHT OVER DE LAAGRAVENSE

business Sed Smakelijk en zakelijk ineen Samen eten en drinken, een culinaire parel in s Gravenmoer! Zakelijk ontmoeten en smakelijk genieten

business Sed Smakelijk en zakelijk ineen Samen eten en drinken, een culinaire parel in s Gravenmoer! Zakelijk ontmoeten en smakelijk genieten Sed Inclusief Businessvoordeel business Samen eten en drinken in een zakelijke setting www.samenetenendrinken.nl Samen eten en drinken, een culinaire parel in s Gravenmoer! Reserveer nu onze Business Lunch

Arrangementen vanaf 5 personen: Training 12min, kwalificatie 12min, finale 12min, met gridstart Kwalificatie 12min, 30min, race met gridstart

Arrangementen vanaf 5 personen: Training 12min, kwalificatie 12min, finale 12min, met gridstart Kwalificatie 12min, 30min, race met gridstart Kart arrangementen Groepen die de strijd onderling willen aangaan en meer dan het rijden van losse heats alleen, kunnen zelf hun Grand-Prix samenstellen aan de hand van de volgende prijzen. Voor de betreffende

Jeroen Bosch 2016. Groepsarrangementen bij Artisan. Restaurant en Wijnhandel Artisan Verwersstraat 24, 5211 HW s-hertogenbosch

Jeroen Bosch 2016. Groepsarrangementen bij Artisan. Restaurant en Wijnhandel Artisan Verwersstraat 24, 5211 HW s-hertogenbosch Jeroen Bosch 2016 Groepsarrangementen bij Artisan Vinoloog van de wijnacademie Bib Gourmand van Michelin Restaurant en Wijnhandel Artisan Restaurant & Wijnhandel Artisan ambachtelijke & biologische keuken

Zaken doen! Anafora Vrijheid in bewustzijn Liefde tot de ander Respect voor al wat is. Vergadering, teammeeting of congres.

Zaken doen! Anafora Vrijheid in bewustzijn Liefde tot de ander Respect voor al wat is. Vergadering, teammeeting of congres. Zaken doen Zaken doen! Vergadering, teammeeting of congres Ook voor uw zakelijke bijeenkomsten bent u bij Anafora aan het juiste adres. Wij bieden u meerdere prachtige ruimtes met veel daglicht en openslaande

Hét podium voor uw evenement of congres

Hét podium voor uw evenement of congres Hét podium voor uw evenement of congres COMFORTABELE RABOBANK THEATERZAAL Ideaal zicht op uw presentatie Sfeervolle ruimtes handig te combineren met de Rabobank Theaterzaal of apart, voor kleinere bijeenkomsten.

De kracht zit in onze mensen

De kracht zit in onze mensen De kracht zit in onze mensen BliXem Eetcafé In BliXem Eetcafé geniet u van een bijzonder ontbijt, lunch of diner, of van een heerlijk kopje koffie met de krant. Bij BliXem draait het om de gasten. De medewerkers

5 soorten vlees Beef hamburger Thüringer braadworst Kipfilet Gekruid lamsworstje Varkensfilet

5 soorten vlees Beef hamburger Thüringer braadworst Kipfilet Gekruid lamsworstje Varkensfilet Barbecue brochure Barbecuebuffet Bij Piecken bent u aan het juiste adres voor een heerlijke en goed verzorgde barbecue. Door ons prachtige indoor barbecuebuffet kunnen wij u het hele jaar door voorzien

Voor Hemels koken hoef je geen Chef te zijn!!!

Kookstudio brochure 2015

Kookstudio brochure 2015 Kookstudio brochure 2015 Wat u van ons kunt verwachten.. Tijdens een kookworkshop gaat u zelf koken in groepsverband, onder begeleiding van een professionele kok ofwel kookdocent. U maakt gebruik van de

Passie voor Gastvrijheid. Gooische Catering Kobaltstraat 11c 1411 AM Naarden

Passie voor Gastvrijheid. Gooische Catering Kobaltstraat 11c 1411 AM Naarden Passie voor Gastvrijheid Gooische Catering Kobaltstraat 11c 1411 AM Naarden 035-678 27 91 Over Gooische Catering Gooische Catering is dé cateraar in het Gooi voor de organisatie van uw (bedrijfs-)feest,

VERANTWOORD. KookaandeZaan is direct aan de Zaan gelegen en daarmee durven we te zeggen dat we

VERANTWOORD. KookaandeZaan is direct aan de Zaan gelegen en daarmee durven we te zeggen dat we Omdat verschillende opstellingen mogelijk zijn kunt u altijd het gevoel houden in een sfeervolle loft of moderne eetkeuken te toeven. KookaandeZaan is direct aan de Zaan gelegen en daarmee durven we te

SEIZOEN 2010-2011 KASTEEL STERKENBURG STIJLVOLLE VERGADERCONCEPTEN INSPIREREND & UNIEK

SEIZOEN 2010-2011 KASTEEL STERKENBURG STIJLVOLLE VERGADERCONCEPTEN INSPIREREND & UNIEK SEIZOEN 2010-2011 KASTEEL STERKENBURG STIJLVOLLE VERGADERCONCEPTEN INSPIREREND & UNIEK WAT IS STERKENBURG? Stijlvol Op Sterkenburg gebeuren al eeuwen lang bijzondere dingen. Een plek waar trainingen, evenementen,

Trouwen. Volledig ontzorgd, unieke locatie, geheel op maat! bij music club kampen.

Trouwen. Volledig ontzorgd, unieke locatie, geheel op maat! bij music club kampen. Trouwen bij music club kampen Volledig ontzorgd, unieke locatie, geheel op maat! Een onvergetelijke dag beleven? www.musicclubkampen.nl Volledig ontzorgd, unieke locatie, geheel op maat! TROUWEN BIJ MUSIC

www.deoudebrouwerij.nl Hotel & Restaurant De Oude Brouwerij

www.deoudebrouwerij.nl Hotel & Restaurant De Oude Brouwerij www.deoudebrouwerij.nl Hotel & Restaurant De Oude Brouwerij Wij heten u van harte welkom... De Oude Brouwerij is een perfecte uitvalsbasis voor een heerlijk middagje of avondje genieten en beleven. Maar

Actie en plezier verzekerd op uw Duinrell-dag! Groepen en bedrijven. www.duinrell.nl/groepen NIEUW

Actie en plezier verzekerd op uw Duinrell-dag! Groepen en bedrijven. www.duinrell.nl/groepen NIEUW Groepen en bedrijven Actie en plezier verzekerd op uw Duinrell-dag! NIEUW Beleef samen met collega s, relaties, vrienden of familie een onvergetelijke dag op het veelzijdige landgoed van Duinrell. Jong

Kortom, Art & Dining is dé ideale ontmoetingsplaats in Dordrecht.

Kortom, Art & Dining is dé ideale ontmoetingsplaats in Dordrecht. ART & DINING Art & Dining - gevestigd in het Dordrechts Museum In Art & Dining kom je met vrienden bijeen om te genieten van eten en drinken. Deze nieuwe toplocatie biedt een ontspannen sfeer en een authentiek

Enneagram interview. Inzet 90 euro

Enneagram interview. Inzet 90 euro Enneagram interview Het Enneagram geeft helder inzicht in persoonlijke drijfveren, overtuigingen, emoties en gedrag. In een persoonlijk type interview krijg je inzicht in jouw Enneagramtype en wat dat

Vergaderen op Landgoed Tespelduyn

Vergaderen op Landgoed Tespelduyn Vergaderen op Landgoed Tespelduyn Vergaderen op Landgoed Tespelduyn Op slechts een paar minuten afstand van het strand, te midden van de drukke Randstad, ligt het Landgoed Tespelduyn. Het is een oase van

Informatie Brochure. Pulchri Studio. Monumentaal, modern en verrassend. Lange Voorhout 15, 2514 EA Den Haag

Informatie Brochure. Pulchri Studio. Monumentaal, modern en verrassend. Lange Voorhout 15, 2514 EA Den Haag Informatie Brochure Pulchri Studio Monumentaal, modern en verrassend Lange Voorhout 15, 2514 EA Den Haag Hartelijk dank voor u interesse in Pulchri Studio! Museum Catering biedt diverse culinaire mogelijkheden

Eetcafé De Prins heeft de afgelopen tijd een ware metamorfose ondergaan. Dit om een huiskamergevoel te creëren waarin onze gasten zich direct thuis

Eetcafé De Prins heeft de afgelopen tijd een ware metamorfose ondergaan. Dit om een huiskamergevoel te creëren waarin onze gasten zich direct thuis Eetcafé De Prins heeft de afgelopen tijd een ware metamorfose ondergaan. Dit om een huiskamergevoel te creëren waarin onze gasten zich direct thuis voelen, en om ervoor te zorgen dat het hen aan niets

Sporten. Evenementen. Vergaderen

Sporten. Evenementen. Vergaderen Sporten Evenementen Vergaderen SPORTEN Welkom Vergaderen op de middenstip van de topsporthal, relatiebeheer in de businesslounge of zaken combineren met ontspanning. Topsportcentrum Almere is het multifunctionele

Hotel Alahuar Spanje Alicante Vall de Laguar

Hotel Alahuar Spanje Alicante Vall de Laguar Hotel Alahuar Spanje Alicante Vall de Laguar 1. Algemene informatie 1.1. Naam - Ligging - Eliza sterren Hotel Alahuar - (Spanje Alicante Vall de Laguar) - 4 sterren 1.2. Faciliteiten en afstanden Zwembad:

Korenbeursplein 2a Korenbeursplein

Korenbeursplein 2a Korenbeursplein Korenbeursplein 2a info@bijcasper.com 0344 62 79 59 Korenbeursplein 2 info@debeurstiel.nl 0344 62 79 59 Korenbeursplein 4 info@olijftiel.nl 0344 62 79 59 Welkom op het Korenbeursplein. Sinds maart 2012

Welkom op de Engelenburg. Eerbeekseweg 6 6971 LB Brummen Telefoon 0575-569999 Telefax 0575-569992 www.engelenburg.com info@engelenburg.

Welkom op de Engelenburg. Eerbeekseweg 6 6971 LB Brummen Telefoon 0575-569999 Telefax 0575-569992 www.engelenburg.com info@engelenburg. Welkom op de Engelenburg Eerbeekseweg 6 6971 LB Brummen Telefax 0575-569992 info@engelenburg.com Proef de geschiedenis Culinair genieten Dineren onder de sterren in het 19e eeuwse serre restaurant. Genieten

! Vraag vrijblijvend een op maat gesneden offerte aan!

! Vraag vrijblijvend een op maat gesneden offerte aan! Prijzen vanaf 260,- 7 dagen inclusief ontbijt exclusief vlucht *laagseizoen Brochure 2014 Costa Blanca, dé bestemming om te genieten van een geweldige fietsvakantie Vraag vrijblijvend een op maat gesneden

Hotel Schimmelpenninck Huys

Hotel Schimmelpenninck Huys Hotel Schimmelpenninck Huys Het Schimmelpenninck Huys In het hart van Groningen is het voormalig patriciërshuis, Hotel Schimmelpenninck Huys, gevestigd. Te midden van het bruisende uitgaansleven en shoppingcentra

ZAAGMOLENLAAN 4. Voel je thuis. Inhoud WELKOM... 4

ZAAGMOLENLAAN 4. Voel je thuis. Inhoud WELKOM... 4 VOEL JE THUIS! Voel je thuis De belevingswaarde van een gebouw wordt bepaald door de gebruikers, of ze zich er comfortabel voelen, of ze succesvol zijn in hun onderneming, maar vooral of het een plek is

INFORMATIE KOOKSTUDIO

INFORMATIE KOOKSTUDIO INFORMATIE KOOKSTUDIO Heeft u de smaak al te pakken? Kookstudio De Smaak Van... is een professioneel en goed uitgeruste kookstudio in het centrum van Almelo. De kookstudio biedt mogelijkheden voor uiteenlopende

LUNCH- EN DINERMOGELIJKHEDEN OP WEDSTRIJDDAGEN

LUNCH- EN DINERMOGELIJKHEDEN OP WEDSTRIJDDAGEN 1 LUNCH- EN DINERMOGELIJKHEDEN OP WEDSTRIJDDAGEN INHOUD Steaks & Salads (Business Club) 4 Burger vs Lobster (Business Club) 6 De Blauwe Lotus 8 Eetcafé De Verlenging 10 Dineren of lunchen in het Philips

Groepen. Mogelijkheden voor feest / bruiloft / diner. Restaurant en Wijnhandel Artisan Verwersstraat 24, 5211 HW s-hertogenbosch

Groepen. Mogelijkheden voor feest / bruiloft / diner. Restaurant en Wijnhandel Artisan Verwersstraat 24, 5211 HW s-hertogenbosch Groepen Mogelijkheden voor feest / bruiloft / diner Vinoloog van de wijnacademie Cerfiticate of excellence - tripadvisor Restaurant en Wijnhandel Artisan Restaurant & Wijnhandel Artisan ambachtelijke &

9 locaties voor flexibel werken in Nederland

9 locaties voor flexibel werken in Nederland 9 locaties voor flexibel werken in Nederland 1. Zaamen in Haarlem www.zaamen.nl Een inspirerend flexwerkkantoor voor ondernemers en bedrijven met een luxe lounge als sociaal hart, eigen bar en bedrijfsrestaurant.

comfortabel vergaderen & stijlvol tafelen

comfortabel vergaderen & stijlvol tafelen comfortabel vergaderen & stijlvol tafelen Comfortabel zaken doen De ideale plek voor formele en informele ontmoetingen Ons volledig vernieuwde clubhuis, middenin een groene oase van rust, is de ideale

Overzicht te veilen kavels verloten prijzen tijdens het benefietdiner op 30 maart 2007.

Overzicht te veilen kavels verloten prijzen tijdens het benefietdiner op 30 maart 2007. Overzicht te veilen kavels verloten prijzen tijdens het benefietdiner op 30 maart 2007. Te veilen kavels 2 Big Five schilderijen (origineel) TT VIP arrangement (2 personen) 3 schilderijen van realisten

INFORMATIE KOOKSTUDIO

Vergaderen. Professioneel en op maat. volledig ingerichte vergaderzalen voorzien van moderne apparatuur gratis wifi ontbijt, lunch en diner mogelijk

Vergaderen. Professioneel en op maat. volledig ingerichte vergaderzalen voorzien van moderne apparatuur gratis wifi ontbijt, lunch en diner mogelijk Zuiver Business Welkom bij Zuiver Zuiver reikt u alle elementen aan voor succesvolle zakelijke ontvangsten. Van compleet ingerichte vergaderzalen voor strak georganiseerde bijeenkomsten en professionele

verhuur popzaal 150-500 personen theaterzaal 175 rode filmzaal 68 blauwe filmzaal 62 foyer 75-150 café 70-125

verhuur popzaal 150-500 personen theaterzaal 175 rode filmzaal 68 blauwe filmzaal 62 foyer 75-150 café 70-125 verhuur popzaal 150-500 personen theaterzaal 175 rode 68 blauwe 62 foyer 75-150 café 70-125 fotografie achtergrond: Merlijn Spenkelink Podium voor ontmoeting evenementenlocatie centrum apeldoorn Ieder

Postbus 11068, 9700 CB Groningen - Boumaboulevard 41, 9723 ZS Groningen T: F: I:

Postbus 11068, 9700 CB Groningen - Boumaboulevard 41, 9723 ZS Groningen T: F: I: I N F O R M A T I E Postbus 11068, 9700 CB Groningen - Boumaboulevard 41, 9723 ZS Groningen T: 050 587 87 87 - F: 050 587 87 99 - I: www.euroborghoreca.nl 1 A R R A N G E M E N T E N Postbus 11068, 9700

voor elke smaak, voor elk budget! DE BUN PARTYCENTRUM

voor elke smaak, voor elk budget! DE BUN PARTYCENTRUM voor elke smaak, voor elk budget! bedrijfsthemafeesten, vergaderingen, personeelsfeesten, lunches en symposia bruiloften, feesten en partijen en catering gezellig restaurant/bar zaterdag en zondag open

Kook en Proefstudio Den Haag

Kook en Proefstudio Den Haag Geachte heer/mevrouw, Via deze weg willen wij ons graag aan u voorstellen. De Kook en Proefstudio Den Haag is dé gelegenheid waar collega's, vrienden en familie samen aan de slag gaan. Samen koken, samen

15 jaar. 19&21 april 24&25 mei. Open dagen. Get inspired! www.rmr.nl

15 jaar. 19&21 april 24&25 mei. Open dagen. Get inspired! www.rmr.nl 15 jaar Handmade HANDMADE luxury LUXURY interiors INTERIORS EEN een HUIS Huis WORDT wordt GEBOUWD, gebouwd, MAAR maar EEN een THUIS thuis MOET moet GEVORMD gevormd WORDEN worden 19&21 april 24&25 mei Open

Samen vieren. Bent u op zoek naar een ideale locatie voor uw gelegenheid? Wij bezorgen u graag een geslaagd feest bij Anafora Parkrestaurant!

Samen vieren. Bent u op zoek naar een ideale locatie voor uw gelegenheid? Wij bezorgen u graag een geslaagd feest bij Anafora Parkrestaurant! Samen vieren Samen vieren Bent u op zoek naar een ideale locatie voor uw gelegenheid? Wij bezorgen u graag een geslaagd feest bij Anafora Parkrestaurant! Van verjaardag tot familiereünie Een babyshower,

LANG WEEKEND 15-18 AUGUSTUS 2014 HEALEY

LANG WEEKEND 15-18 AUGUSTUS 2014 HEALEY LANG WEEKEND 15-18 AUGUSTUS 2014 HEALEY & GOLF Zijn de Healey en golf uw passie? Wij willen deze twee combineren in de eerste Healey golfreis. In vier dagen tijd spelen wij op drie prachtige golfbanen

Zakelijke ontvangsten

Zakelijke ontvangsten www.glk.nl Zakelijke ontvangsten 2015 Kasteel Doorwerth Zakelijke ontvangsten Kasteel Doorwerth, tussen Arnhem en Wageningen, is zeer geschikt voor zakelijke ontvangsten. Kasteel Doorwerth is een middeleeuws

Villas del Alba Spanje Andalusië Alhaurin de la Torre

Villas del Alba Spanje Andalusië Alhaurin de la Torre Villas del Alba Spanje Andalusië Alhaurin de la Torre 1. Algemene informatie 1.1. Naam - Ligging - Eliza sterren Villas del Alba - (Spanje Andalusië Alhaurin de la Torre) - 4 sterren 1.2. Faciliteiten

SPORTEN EVENEMENTEN VERGADEREN

SPORTEN EVENEMENTEN VERGADEREN SPORTEN EVENEMENTEN VERGADEREN SPORTEN Welkom Vergaderen op de middenstip van de topsporthal, relatiebeheer in de businesslounge of zaken combineren met ontspanning. Topsportcentrum Almere is het multifunctionele

Smaakvol vergaderen bij La Place

Smaakvol vergaderen bij La Place La Place Goede bereikbaarheid, uitstekende facilitaire voorzieningen en optimale service. Dat zijn de kenmerken van La Place vergaderlocaties. La Place heeft diverse unieke locaties waar u elkaar in alle

Postbus 11068, 9700 CB Groningen - Boumaboulevard 41, 9723 ZS Groningen T: F: I: I N F O R M A T I E Postbus 11068, 9700 CB Groningen - Boumaboulevard 41, 9723 ZS Groningen T: 050 587 87 87 - F: 050 587 87 99 - I: www.euroborghoreca.nl R U I M T E S Hattrick s Pub Hattrick s Lounge

Feestelijk & Zakelijk

Feestelijk & Zakelijk Feestelijk & Zakelijk Eerbeekseweg 6 6971 LB Brummen Telefax 0575-569992 info@engelenburg.com Bespreek de geschiedenis Vergaderen in een inspirerende omgeving Zakelijk succes; het gaat om aandacht, grenzeloos

Wind, water én heerlijk eten

Wind, water én heerlijk eten Totaalcateraar Welkom bij de Baai De Baai van Lemmer Wind, water én heerlijk eten U wilt een fantastisch personeelsfeest organiseren, een teamuitje of een spectaculair evenement voor uw relaties? Een

U heeft trouwplannen? Van harte gefeliciteerd!

U heeft trouwplannen? Van harte gefeliciteerd! U heeft trouwplannen? Van harte gefeliciteerd! Trouwen op een unieke locatie? Kies dan voor Landgoedhotel Woodbrooke. De Boskapel op de Kalenberg leent zich uitstekend voor het geven van het JA-woord.

Wat gaan we doen? Kies uit: bijzondere dagelijks gratis aanstaande praktisch. 1 Dick en Anna gaan vrijdag trouwen. Dat is over twee dagen.

Wat gaan we doen? Kies uit: bijzondere dagelijks gratis aanstaande praktisch. 1 Dick en Anna gaan vrijdag trouwen. Dat is over twee dagen. 103 103 HOOFDSTUK 7 Wat gaan we doen? WOORDEN 1 Kies uit: bijzondere dagelijks gratis aanstaande praktisch 1 Dick en Anna gaan vrijdag trouwen. Dat is over twee dagen. 2 Op 22 november zijn we 25 jaar

Huizen. Extra bergzolder. Perfect afgewerkt. Dakterras op het zuiden. Drie Slaapkamers. Ligging nabij snelwegen. Leenderweg 292 A, 5644 AE Eindhoven

Huizen. Extra bergzolder. Perfect afgewerkt. Dakterras op het zuiden. Drie Slaapkamers. Ligging nabij snelwegen. Leenderweg 292 A, 5644 AE Eindhoven Huizen vanhendriks Leenderweg 292 A, 5644 AE Eindhoven Perfect afgewerkt Dakterras op het zuiden Drie Slaapkamers Extra bergzolder Ligging nabij snelwegen H51 H51 Kenmerken Soort Kamers Woonoppervlakte

OP ZOEK NAAR EEN INSPIRERENDE, GOED BEREIKBARE VERGADER- EN EVENTLOCATIE IN HET HART VAN AMSTERDAM?

OP ZOEK NAAR EEN INSPIRERENDE, GOED BEREIKBARE VERGADER- EN EVENTLOCATIE IN HET HART VAN AMSTERDAM? OP ZOEK NAAR EEN INSPIRERENDE, GOED BEREIKBARE VERGADER- EN EVENTLOCATIE IN HET HART VAN AMSTERDAM? Blend biedt u op een historische binnenstad-locatie het perfecte decor voor uw zakelijke meeting met

Private Waterfront Parties

Private Waterfront Parties Private Waterfront Parties BIJ FINLEY IN HET WITTE HUIS Als je feest écht bijzonder moet zijn! Zie je het al voor je, de gezichten van je vrienden en kennissen, als ze arriveren bij de luxe, hagelwitte

Borgo della Meliana Italië Toscane Gambassi Terme

Borgo della Meliana Italië Toscane Gambassi Terme Borgo della Meliana Italië Toscane Gambassi Terme 1. Algemene informatie 1.1. Naam - Ligging - Eliza sterren Borgo della Meliana - (Italië Toscane Gambassi Terme) - 3 sterren 1.2. Faciliteiten en afstanden

Stijlvol Dineren Ontmoeten

Stijlvol Dineren Ontmoeten BUITENGEWOON ZAKENDOEN Stijlvol Dineren Ontmoeten Overnachten Events Vergaderen Teambuilding ALLES OP ÉÉN UNIEKE LOCATIE Bent u op zoek naar een bijzondere locatie voor uw volgende event, vergadering of

Duinrell Plaza herbergt een veelvoud van belevingsruimtes en is volledig ingericht voor eten, flaneren, dansen & sjansen.

Duinrell Plaza herbergt een veelvoud van belevingsruimtes en is volledig ingericht voor eten, flaneren, dansen & sjansen. Durft u uw gasten in de kou te zetten? Uw boodschap IJskoud te verkondigen of een bijeenkomst te organiseren met het thema Het kan vriezen of het kan dooien. De unieke samenwerkingsverband tussen IJskoud,

Huizen. Vrij parkeren. Betaalbaar wonen. Park. Centrale ligging. Winkelvoorzieningen. Azielaan 598, 3526 ST Utrecht H61

Huizen. Vrij parkeren. Betaalbaar wonen. Park. Centrale ligging. Winkelvoorzieningen. Azielaan 598, 3526 ST Utrecht H61 Huizen vanhendriks Azielaan 598, 3526 ST Utrecht Betaalbaar wonen Centrale ligging Park Vrij parkeren Winkelvoorzieningen H61 Kenmerken Soort Kamers Woonoppervlakte Inhoud Bouwjaar Tuin Garage Verwarming

Welkom bij HANOS Kerst- & Relatiegeschenken

Welkom bij HANOS Kerst- & Relatiegeschenken Welkom bij HANOS Kerst- & Relatiegeschenken www.hanoskerstpakketten.nl Welkom bij HANOS Kerst- & Relatiegeschenken Meer om te geven HANOS produceert en verkoopt al ruim 25 jaar kerstpakketten en relatiegeschenken.

arrangementen voor groepen en bedrijven

arrangementen voor groepen en bedrijven 2015 arrangementen voor groepen en bedrijven info Voor reservering van café, restaurant, meetings, gidsen/rondleidingen: glow@parktheater.nl 040-211 11 22 Voor informatie over organisatie, vrienden van

Borrel arrangementen bij Schaatsbaan Rotterdam

Borrel arrangementen bij Schaatsbaan Rotterdam Op zoek naar een unieke winterse locatie voor uw bedrijfsuitje, Kerst- of Nieuwjaars borrel? Schaatsbaan Rotterdam is een originele en verrassende locatie voor uw evenement. Van teambuilding tot kerstborrel.

MATTHIJS VERMEULENSTRAAT 1A 3816DC AMERSFOORT

MATTHIJS VERMEULENSTRAAT 1A 3816DC AMERSFOORT MATTHIJS VERMEULENSTRAAT 1A 3816DC AMERSFOORT Hoekwoning met uitbouw en tuin vlakbij het centrum Zeer sporadisch worden unieke objecten als dit hoekhuis aangeboden. Door de fraaie afwerking van dit huis,

GRENSVERLEGGENDE KOEMPELMENTALITEIT

GRENSVERLEGGENDE KOEMPELMENTALITEIT HOSPITALITY GRENSVERLEGGENDE KOEMPELMENTALITEIT Kameraadschap vormt de bakermat van onze club: hard werken en een vanzelfsprekendheid anderen te helpen in goede, maar zeker ook in slechte tijden. Voor

Voor een vergadering, presentatie, congres of seminar op niveau

Voor een vergadering, presentatie, congres of seminar op niveau Voor een vergadering, presentatie, congres of seminar op niveau Verscholen in de bossen van de Utrechtse heuvelrug wacht u de verrassing van Residence Rhenen. Deze prachtige locatie heeft werkelijk alle

Dwarsgracht.... de best bewaarde verrassing!

Dwarsgracht.... de best bewaarde verrassing! Dwarsgracht... de best bewaarde verrassing! Alles wat U van Giethoorn verwacht vindt U ook in Dwarsgracht en bovendien rust, ruimte en in het seizoen juist gezellige drukte. Café Restaurant De Otterskooi,

TUIN INSPIRATIE. De tuin van Rian Mol en Mark Klompmaker Buitenleven Tuin van het jaar Beeldentuinen Drenthe

TUIN INSPIRATIE. De tuin van Rian Mol en Mark Klompmaker Buitenleven Tuin van het jaar Beeldentuinen Drenthe TUIN INSPIRATIE De tuin van Rian Mol en Mark Klompmaker Buitenleven Tuin van het jaar Beeldentuinen Drenthe Inhouds opgave, aparte pdf Melle Wierper, GROENPARTNERS Melle Wierper is eigenaar van Groenpartners

Welkom bij Van der Valk Hotel Emmeloord!

Welkom bij Van der Valk Hotel Emmeloord! Bruiloften Geacht bruidspaar, Welkom bij Van der Valk Hotel Emmeloord! Allereerst van harte gefeliciteerd met uw voorgenomen huwelijk. Een bruiloft is één van de belangrijkste dagen in uw leven, wij vinden

Kerst 2016 THEMA PRESENTATIE

Kerst 2016 THEMA PRESENTATIE Kerst 2016 THEMA PRESENTATIE Kerst en Oud & Nieuw vormen een mooie gelegenheid om uw medewerkers en relaties te bedanken voor het afgelopen jaar en uw waardering uit te spreken. Bij HiepHiepKado gaan we

Een avond om van te dromen

Een avond om van te dromen Het Jostiband-jubileum én de mooiste VIP-arrangementen Een avond om van te dromen Het Concert Ziggo Dome Maandag 5 september 2016 Op TV AVROTROS, NPO2 Zaterdag 10 september 2016 We gaan de wereld wat laten

AC Restaurant. Meeting Centre nieuwegein Gastvrijheid op unieke locaties in Nederland. BIJZONDER BIJ AC nieuwegein: Gratis parkeren.

AC Restaurant. Meeting Centre nieuwegein Gastvrijheid op unieke locaties in Nederland. BIJZONDER BIJ AC nieuwegein: Gratis parkeren. & AC Restaurant Meeting Centre nieuwegein Gastvrijheid op unieke locaties in Nederland BIJZONDER BIJ AC nieuwegein: Gratis parkeren Sfeervolle zaal Landelijk gelegen Gevarieerd buffet aanbod Gastvrije

Internet In het hele hotel is gratis draadloos internet beschikbaar. Bij de receptie kunt u hiervoor een code vragen.

Internet In het hele hotel is gratis draadloos internet beschikbaar. Bij de receptie kunt u hiervoor een code vragen. Vergader-/ congres-/ cursusarrangementen Hotel Restaurant Ruimzicht is prachtig gelegen in het bosrijke Montferland, 35 kilometer vanaf Arnhem en 6 kilometer vanaf Doetinchem. Een ideale omgeving om in

Op Brood en Spelen waan je je in een andere wereld. Eentje van ongeremd mogen spelen voor jong én oud. Krachten worden gemeten, je smaakpupillen

Op Brood en Spelen waan je je in een andere wereld. Eentje van ongeremd mogen spelen voor jong én oud. Krachten worden gemeten, je smaakpupillen Op Brood en Spelen waan je je in een andere wereld. Eentje van ongeremd mogen spelen voor jong én oud. Krachten worden gemeten, je smaakpupillen worden getest en je kunt naar hartenlust zwieren en zwaaien.

Safari Meeting Centre in Koninklijke Burgers Zoo

Safari Meeting Centre in Koninklijke Burgers Zoo Safari Meeting Centre in Koninklijke Burgers Zoo Wilt u van uw congres, relatiedag, vergadering, training of personeelsfeest een unieke ervaring maken? Kom dan naar het Safari Meeting Centre in Burgers

GEEF JE TEAMSPIRIT EEN CREATIEVE

GEEF JE TEAMSPIRIT EEN CREATIEVE VOOR het LEUKSTE e j t i u m tea WAT DOET EEN CREATIEF UITJE MET JOUW BEDRIJF? dan waar je op dat moment mee bezig bent. Dus ook niet aan die lastige casus. Paintbar GEEF JE TEAMSPIRIT EEN CREATIEVE A!

Uw feest bij Piecken, Bedankt voor uw interesse in Piecken.

Uw feest bij Piecken, Bedankt voor uw interesse in Piecken. Feesten brochure Uw feest bij Piecken, Bedankt voor uw interesse in Piecken. Piecken is een uitstekende locatie als u een gezellig en goed verzorgd feest wilt geven. Wij bieden de groots mogelijk service

VILLA ZWART GOUD HUISKAMERRESTAURANT VOOR PRIVÉFEESTEN

VILLA ZWART GOUD HUISKAMERRESTAURANT VOOR PRIVÉFEESTEN VILLA ZWART GOUD HUISKAMERRESTAURANT VOOR PRIVÉFEESTEN Hartelijk welkom in Villa Zwart Goud. In dit private restaurant krijgt u de volledige aandacht van de bediening, er wordt exclusief voor u gekookt,

Heeft u nog vragen na het lezen van onze brochure, neem dan geheel vrijblijvend contact met ons op.

Heeft u nog vragen na het lezen van onze brochure, neem dan geheel vrijblijvend contact met ons op. zakelijk Bij de Agnietenberg kunt u zakelijk goed vertoeven, van een intiem diner tot een effectieve vergadering en van een ontspannen lunch tot een bruisend personeelsfeest. Wij verwelkomen u graag! Gelegen

Beste lezer, Inhoud. Inleiding (Beste lezer,) 2. Staatszaken aan zee 3. De Staat voor uw bedrijfsfeest 3. Teambuilding bij De Staat 4

Beste lezer, Inhoud. Inleiding (Beste lezer,) 2. Staatszaken aan zee 3. De Staat voor uw bedrijfsfeest 3. Teambuilding bij De Staat 4 Strandpaviljoen Beste lezer, In deze brochure nemen we u mee naar Strandpaviljoen De Staat. De perfecte locatie voor vergaderingen, seminars, presentaties, congressen, bedrijfsfeesten en (teambuildings)

Bennekomseweg 24 6717 LM Ede 0318-750300 www.reehorst.nl

Bennekomseweg 24 6717 LM Ede 0318-750300 www.reehorst.nl Bennekomseweg 24 6717 LM Ede 0318-750300 www.reehorst.nl ALLES ONDER 1 DAK! ReeHorst is een multifunctionele locatie midden op de Veluwe. Of u nu voor een zakelijke bijeenkomst, een feest, een theatervoorstelling

de Zanderij dat is meer dan kamperen

de Zanderij dat is meer dan kamperen de Zanderij dat is meer dan kamperen welkom op de Zanderij een lange traditie van Veluws gastheerschap Verscholen in de uitgestrekte bossen van de Veluwe, vlakbij fraaie heidevelden, zandverstuivingen

Borgo Artimino Italië Toscane Artimino

Borgo Artimino Italië Toscane Artimino Borgo Artimino Italië Toscane Artimino 1. Algemene informatie 1.1. Naam - Ligging - Eliza sterren Borgo Artimino - (Italië Toscane Artimino) - 4 sterren 1.2. Faciliteiten en afstanden Zwembad: Ja Airco:

Cadeaubonnen Queens Hema bonnen

Cadeaubonnen Queens Hema bonnen Cadeaubonnen Queens Hema bonnen U kunt de geldigheid checken op de site van hema! Hema High Tea Voor twee personen. Beiden een potje thee naar keuze, 5 soorten huisgemaakte zoete lekkernijen, 4 soorten

Hotel Schimmelpenninck Huys

Welkom bij de meest veelzijdige evenementenlocatie van Midden-Nederland

Welkom bij de meest veelzijdige evenementenlocatie van Midden-Nederland Welkom bij de meest veelzijdige evenementenlocatie van Midden-Nederland Evenementenlocatie met eindeloze mogelijkheden! Central Studios te Utrecht Evenementenlocatie met mogelijkheden Deze voormalige televisiestudio

Party Amusant feest op maat optie -1(vanaf 50 personen)

Party Amusant feest op maat optie -1(vanaf 50 personen) feest op maat optie -1(vanaf 50 personen) Meteen bij binnenkomst zullen wij een welkomstdrankje aanbieden, bijvoorbeeld een glaasje alcoholvrije champagne. Op verzoek schenken wij koffie en thee. Op de

Welkom! Bent u zich aan het oriënteren op parket of een houten vloer en wilt u inspirerende ideeën opdoen?

Welkom! Bent u zich aan het oriënteren op parket of een houten vloer en wilt u inspirerende ideeën opdoen? Welkom! Bent u zich aan het oriënteren op parket of een houten vloer en wilt u inspirerende ideeën opdoen? Graag laten we u alvast een aantal highlights zien uit de meest uitgebreide en op individualistische

Trouwlocatie. Een bruiloft op een Werelderfgoed

Trouwlocatie. Een bruiloft op een Werelderfgoed Een bruiloft op een Werelderfgoed Een bruiloft op een Werelderfgoed Een bijzondere locatie: Fort aan de Nekkerweg, onderdeel van de Stelling van Amsterdam, Unesco Werelderfgoed. Factsheet Beleef. Geniet.

Eindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL

Eindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL Eindfeest Digiweken Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL 7 juli 2012 Veilingmeester: Maarten van Meerten Hoe werkt de veiling? 1.Onze fantastische veilingmeester gaat beginnen met omschrijving van het veilingstuk

Buitengewoon zakendoen

Buitengewoon zakendoen Buitengewoon zakendoen Stijlvol Dineren Ontmoeten Overnachten Events Vergaderen Alles op één Prachtige locatie Bent u op zoek naar een bijzondere locatie voor uw volgende event, vergadering of overnachting?

Meetings & Evenementen in de Bijenkorf Amsterdam

Meetings & Evenementen in de Bijenkorf Amsterdam Meetings & Evenementen in de Bijenkorf Amsterdam 2 Over de Bijenkorf De Bijenkorf is hét toonaangevende warenhuis dat met passie voor de klant ieder bezoek tot een belevenis maakt. De Bijenkorf is uniek

Stijlvolle gebouwen, prachtig aangelegde tuinen met mooie waterpartijen en een weids landgoed bieden elke fotograaf ongelimiteerde

Stijlvolle gebouwen, prachtig aangelegde tuinen met mooie waterpartijen en een weids landgoed bieden elke fotograaf ongelimiteerde HUWELIJKEN Ruimte, rust, stijl, klasse en ingetogen exclusiviteit, Kasteel De Vanenburg maakt van jullie huwelijksdag een onvergetelijke ervaring! Wie Kasteel De Vanenburg betreedt, waant zich al snel

FLEXIBEL WERKEN, ONTVANGEN, CREËREN, NETWERKEN EN ZAKEN DOEN

FLEXIBEL WERKEN, ONTVANGEN, CREËREN, NETWERKEN EN ZAKEN DOEN FLEXIBEL WERKEN, ONTVANGEN, CREËREN, NETWERKEN EN ZAKEN DOEN Youwork is er voor kleine bedrijven met torenhoge ambities. Voor ondernemers die willen werken volgens het Nieuwe Werken. Voor het boutique

VOOR DE LEUKSTE Bedrijfsuitjes

VOOR DE LEUKSTE Bedrijfsuitjes VOOR DE LEUKSTE Bedrijfsuitjes VAN CREATIVITEIT NAAR GEEF JE CREATIEVE TEAMSPIRIT EEN boost! PRODUCTIVITEIT Wil jij je collega s ook eens op een leuke manier beter leren kennen? Dan wordt het tijd dat

De Oudelandse Hof, uw persoonlijke keuze. laurens De Oudelandse Hof

De Oudelandse Hof, uw persoonlijke keuze. laurens De Oudelandse Hof De Oudelandse Hof, uw persoonlijke keuze laurens De Oudelandse Hof De Oudelandse Hof Laurens De Oudelandse Hof is een nieuw woonzorgcentrum voor ouderen. De locatie is gelegen in de wijk Meerpolder in

WWW.GOLFBAANBLEIJENBEEK.NL

WWW.GOLFBAANBLEIJENBEEK.NL Vergaderen 2013 Contactgegevens Bleijenbeek 14, 5851 EE, Afferden E: info@golfbaanbleijenbeek.nl T: 0485-530084 www.restaurantbleijenbeek.nl 2 Welkom Voor u ligt de vergaderbrochure van Golfbaan Landgoed