Kerkenveiling. Vrijdag 3 november 2017 Locatie: Zalencentrum HEMELSBLAUW Poeldijksepad 1 Aanvang: uur

Download "Kerkenveiling. Vrijdag 3 november 2017 Locatie: Zalencentrum HEMELSBLAUW Poeldijksepad 1 Aanvang: uur"

1 Kerkenveiling Vrijdag 3 november 2017 Locatie: Zalencentrum HEMELSBLAUW Poeldijksepad 1 Aanvang: uur

2 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 2

3 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 Samen Sterk voor School, Scouting en Kerk Op 1 oktober van dit jaar wordt er bij Flora Holland geen gebruik meer gemaakt van de klok. Door gebruik te maken van de klok was er nog een sfeer van een veiling. Er was nog iets van een onderlinge competitie bij het kopen bij afslag van de bloemen. Echter, steeds meer kopers maken gebruik van het internet om contact met de tuinders te leggen en afspraken te maken over de koop van hun gewenste bloemen. Waar moet je dan na 1 oktober heen om een ervaring van een veiling te krijgen? Wel, dit jaar organiseert de stichting Kerkenveiling Onze Lieve Vrouw van Goeden Raad weer een kerkenveiling. Er worden hele interessante kavels aangeboden, zoals mooie streekproducten, het bijwonen van een leuke dag of middag of meedoen met een tocht. U kunt het echte veilinggevoel weer krijgen als bij opbod de kavels worden verkocht. De opbrengsten zijn bestemd voor de parochie, voor basisschool t Startblok en Scouting Honselersdijk. Door onze financiële bijdragen kunnen wij het waardevolle jeugdwerk van de scouting steunen, het lokale basisonderwijs voorzien van extra middelen en ook de parochie helpen om onze mooie kerk in stand te houden. De kerkenveiling belooft weer een feest van ontmoeting te worden voor jong en oud. Wij hopen dan ook dat u van harte meedoet om dit goede werk te steunen. Mede namens pastoor J. Steenvoorden Diaken R. Dits Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 3

4 Kerkenveiling 2017 Op 3 november is het weer zover. Dan wordt de 9 e Honselersdijkse kerkenveiling georganiseerd. Op deze avond hopen wij als werkgroep het hoogtepunt te bereiken van een maandenlange voorbereiding. Om tot een geslaagde veiling te kunnen komen, moet er vooraf veel werk verricht worden. Denkt u bijvoorbeeld aan het binnenhalen van de kavels; want wat is een veiling zonder kavels? Het is bijna topsport om de diverse kavels van de sponsoren los te krijgen. Soms is er flink wat mondelinge overredingskracht nodig en onderschat u ook het uithoudingsvermogen van de kavelophalers niet. Kortom, als u ons kavelboekje bekijkt, zal het u opvallen dat we weer een grote verscheidenheid aan kavels kunnen aanbieden. Binnen ons vrijwilligersteam hebben we nog vele andere kwaliteiten, zoals creativiteit, vindingrijkheid en bovenal enthousiasme. Het bijzondere is dat de werkgroep bestaat uit afgevaardigden van school, scouting en kerk. Zeer toepasselijk voor ons thema: Samen sterk voor school, scouting en kerk. De ontvangsten van 2015 zijn inmiddels goed besteed: basisschool t Startblok is voorzien van een complete sportoutfit waarin zij te herkennen is bij onderlinge schooltoernooien, scouting Honselersdijk heeft met de financiële bijdrage een speciaal 70-jarig jubileumweekend kunnen organiseren voor alle leden en de parochie heeft het geld besteed aan de restauratie van de pastorie/sacristiegang; maar daar is nog meer geld voor nodig. Dankzij de spontane medewerking van particulieren en het Westlandse bedrijfsleven, die de kavels ter beschikking hebben gesteld, kunnen we ook dit jaar weer een kerkenveiling organiseren. Speciale dank aan Wim de Voeght als sponsor van het kavelboekje en v.d. Meer Verzekeringen voor het sponsoren van de loten. Tijdens de vorige veilingen konden wij altijd rekenen op een groot aantal kooplustige en gezellige bezoekers, dus ook deze keer hopen wij dat u deze kans met beide handen aanpakt. Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 4

5 Fantastische medewerking krijgen wij ook dit keer van onze Honselersdijkse notaris Dr. Mr. F.B. Remmerswaal, de bekende veilingmeesters Jan Grégoire en Cor van Elswijk, teamleden van t Startblok, leden en leiding van de Scouting en parochievrijwilligers. De belangrijkste doelstelling is dat dit evenement bijdraagt aan een verdere groei van de saamhorigheid in ons dorp Honselersdijk. Wij zullen al deze artikelen onder de hamer brengen. De persoon met het hoogste bod wordt de eigenaar, ook al is het bod nog zo laag! Met het resultaat willen wij de volgende projecten financieel ondersteunen: 1. Een dynamisch en interactief leerplein voor t Startblok 2. Nieuw kamp- en spelmateriaal voor scouting Honselersdijk 3. Vervolg restauratie pastorie/sacristiegang voor het kerkgebouw Het zeer actieve organisatieteam van de kerkenveiling 2017 gaat er voor U toch ook? Natuurlijk hopen wij dat deze kerkenveiling samen met u weer een gezellige en geslaagde Honselersdijkse happening wordt. Want wat is een veiling zonder kopers? Helma van Niekerk Voorzitter Commissie Kerkenveiling 2017 Commissieleden Kerkenveiling Honselersdijk 2017: Aad Scheffers Anita van Marrewijk Ger Sosef Helma van Niekerk - voorzitter Jan Grégoire - veilingmeester Karin van Dijk Leo van Heijningen - penningmeester Mieke Stijger - secretaris Norbert Zwinkels Wim van Marrewijk Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 5

6 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 6

7 WSKO wereldschool t Startblok; een school die boeit, groeit en bloeit WSKO wereldschool t Startblok; een school die boeit, groeit en bloeit In het hart van Honselersdijk staat basisschool t Startblok. Vanuit onze visie zijn wij een school die midden in de maatschappij staat. We laten kinderen op een betekenisvolle en boeiende manier leren. In een uitdagende omgeving maken de kinderen in thema s kennis met alle facetten van het leven. Bij ons gaat het er niet om hoe knap je bent, maar hoe je knap bent. We dagen kinderen uit om zelf op onderzoek te gaan en datgene wat zij leren te presenteren aan hun klasgenootjes. We stappen ook daadwerkelijk de wereld in, door op excursies te gaan en kinderen maatschappelijke stages te laten uitvoeren. Daarnaast halen we professionals de school in die op een boeiende manier een bijdrage kunnen leveren aan de thema s. Op die manier zijn we een echte wereldschool waar kinderen kunnen groeien en opbloeien. Vanuit onze identiteit zijn we nauw verbonden met de RK parochie Onze lieve Vrouw van Goeden Raad en leveren maar wat graag een bijdrage aan die parochie. Natuurlijk hoort de kerkenveiling daarbij. De kinderen zijn al druk in de weer geweest om loten te verkopen. De wereldraad van onze school (een groep kinderen die meedenkt over onder andere beleidszaken) heeft fantastische prijzen bedacht, die bij die loterij gewonnen kunnen worden. Daarnaast biedt de school zeer diverse interessante kavels aan. Zoek ze maar op in dit boekje, kruis ze alvast aan en zet wat Euro s opzij, want we verwachten dat er fiks op geboden gaat worden. We zijn blij met uw komst naar de kerkenveiling, want de opbrengsten van deze avond worden verdeeld over de kerk, de scouting en onze school. U heeft een unieke kans om bijna letterlijk een steentje bij te dragen en het onderwijs op onze school nog mooier te maken. We zijn namelijk een bijzonder leerplein aan het ontwerpen. De aula wordt mede met de opbrengsten van de kerkenveiling omgetoverd tot een dynamisch en interactief leerplein. Fonkelnieuw, verrijdbaar en multifunctioneel meubilair zorgen ervoor dat de aula een verlengde wordt van de klas. Onze kernwaarden boeien, groeien, bloeien en zullen er vanaf stralen en de kinderen een plek krijgen waar ze op hún manier knap kunnen zijn. We nodigen u van harte uit bij de kerkenveiling, want buiten het feit dat deze tweejaarlijkse traditie echt wat oplevert voor de scouting, de kerk en de school, verbindt het ook. De woorden samenleving en gemeenschap zeggen het al, maar dat is precies waar het op gestoeld is; verbondenheid. WSKO basisschool t Startblok wenst u een geweldige avond en hopen u in verbondenheid te ontmoeten. Wilco Kannekens Directeur WSKO wereldschool t Startblok Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 7

8 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 8

9 Scouting Honselersdijk Namens Scouting Honselersdijk heten wij u allen van harte welkom op deze 9 de kerkenveiling in Honselersdijk. Wij als Scoutingvereniging zijn heel blij met dit evenement waarbij het gehele dorp Honselersdijk is betrokken. De Scoutingleden dragen hun steentje bij om de kerkenveiling te doen slagen. Zo zorgen zij voor een aantal leuke kavels en ook tijdens de avond zelf kunt u zien dat de scoutingleden van jong tot ouder actief bezig zijn. Uw komst en aanwezigheid zijn goed voor de saamhorigheid in Honselersdijk. Met elkaar willen we er weer een gezellige avond van maken in zaal Hemelsblauw. Waarbij u onder het genot van een hapje en drankje uw keuze kunt maken uit de prachtige kavels. Tijdens deze avond kunt u bieden op unieke kavels en hiermee steunt u de kerk, de school en ook de scouting van Honselersdijk. Dat is toch prachtig!!! Wij raden u wel aan om het kavelboekje thuis alvast door te nemen, want er staan ook dit jaar weer unieke kavels bij. Het zou jammer zijn als u net te laat bent met bieden. Wij hopen met de opbrengst nieuw spel- en kampmateriaal aan te kunnen schaffen, zoals boomklimspullen, slacklines en dutchovens. Scouting Honselersdijk is al 72 jaar een begrip in de dorpsgemeenschap van Honselersdijk. Wij hopen u op vrijdag 3 november in zalencentrum Hemelsblauw te ontmoeten aan het Poeldijksepad. Namens iedereen van Scouting Honselersdijk, Wim van Marrewijk voorzitter Scouting Honselersdijk Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 9

10 Wim van Marrewijk (voorzitter Scouting Honselersdijk) Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 10

11 Reglement / Informatie voor de koper 1. De veiling wordt gehouden onder toezicht van de Honselersdijkse notaris F. Remmerswaal en de kavels zullen afwisselend geveild worden door de veilingmeesters Cor van Elswijk en Jan Grégoire. 2. Op de avond van de kerkenveiling kunt u zich bij binnenkomst in de zaal laten inschrijven als geïnteresseerde koper. U ontvangt dan een kopersbordje met daarop een nummer. Zonder kavelbordje kan niets gekocht worden. 3. U bent zelf verantwoordelijk voor de aankopen, die onder uw kopersnummer genoteerd worden tijdens de kerkenveiling. Uw nummer is strikt persoonlijk. 4. De bieder met het hoogste bod wordt de koper van de kavel, nadat het kopersbordje omhoog gestoken is. Dit nummer wordt geregistreerd door de assistentes van de veilingmeester en de notaris. 5. Aan het einde van de avond of bij eerder vertrek, levert u bij de administratietafel het kopersbordje in, waarna u een nota ontvangt van de gekochte kavel(s). 6. Het te betalen bedrag kan contant voldaan worden, maar thuis overmaken heeft de voorkeur. Rekeningnummer: NL62 RABO Op onze verkoopnota worden geen veilingkosten en/of BTW in rekening gebracht. 8. De stichting kerkenveiling is door de Belastingdienst aangemerkt als een Algemeen Nut Beogende Instelling (ANBI). Giften aan een ANBI instelling zijn conform de geldende regels aftrekbaar. 9. Indien de koper van een artikel nadere informatie wenst, kunt u contact opnemen met de kavelgever en/of een lid van de werkgroep kerkenveiling 2017 (zie pagina 5). Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 11

12 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 12

13 Nog enkele nuttige tips in uw voordeel. De toegang tot deze kerkenveiling is gratis De kavels in natura kunnen vrijdagavond 3 november van uur bezichtigd worden Bij binnenkomst wordt u gastvrij ontvangen met een (gratis) kopje koffie of thee met iets lekkers erbij Ook dit jaar beschikken wij over kavels, die voor kleine prijzen verkocht zullen worden. Doe er uw voordeel mee! Als u thuis in dit kavelboekje een voorlopige keuze heeft aangekruist, breng dan uw kavelboekje mee naar de veilingavond De consumpties tijdens deze avond zijn aantrekkelijk geprijsd; consumptiemunten koopt u in de zaal Tijdens de avond worden er (gratis) heerlijke hapjes geserveerd Mocht u niets willen kopen, dan bent u uiteraard ook van harte welkom, want uw aanwezigheid verplicht u tot niets Mocht u een gift voor het goede doel willen doen, dan kunt u dit doneren in de oranje bus bij de uitgang Als u niet in de gelegenheid bent om de veiling te bezoeken, maar wel een speciale kavel wilt kopen, dan kunt u een schriftelijk of telefonisch bod uitbrengen bij Helma van Niekerk, tel Op verzoek kunnen wij de moeilijk te vervoeren artikelen op uw huisadres afleveren Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 13

14 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 14

15 1 H. Crouwers Naaldwijk 2 Bristol BV Honselersdijk 3 Vis & Traiteur - Jeroen Vijverberg - Naaldwijk 4 Kees van Leeuwen Kees 1 Sprongenloet 5 Hamiplant B.V. Honselersdijk 6 Automobielbedrijf George de Bruijn Groenelaan 7 Boerderij Nico v. Vliet Schipluiden 8 Kwekerij Atlantis Rob Scheffers - Monster 9 Daniëlle s Haarmode Dijkstraat 10 Henk van der Heijde groente en fruit v.d. Goesstraat 11 Themapark De Westlandse Druif Vlotlaan Monster 12 Koornneef Relatiegeschenken s-gravenzande 13 Anco Orchideeën Wateringen Wie biedt op deze 100 kakelverse scharreleitjes? Ze worden vanavond als borrelhapje geserveerd Professioneel verfpakket t.w.v. 35,-- en 2 prachtige kamerplanten 1 pond paling Superkwaliteit van dé viswinkel van Naaldwijk 2 potjes echte Westlandse honing met natuurlijke suikers Supergezond en verzachtend bij hooikoorts De honing is lang houdbaar Zien je planten er niet meer uit na de vakantie? Met deze kavel kun je de hele handel vervangen! Waardebon van 50,-- te gebruiken voor het onderhoud aan ieder merk auto In de aanbieding! Waardebon voor 5 liter biest Deze biest wordt t.z.t. door onze veilingmeester Jan Grégoire in overleg bij u thuisbezorgd Prachtige Medinilla Een juweeltje in uw huis Waardebon voor wassen / knippen / föhnen Als je haar maar goed zit! Dit is goed voor de broodnodige vitamientjes: een doos boordevol groenten en fruit Rondleiding voor 2 personen in het Westlandse themapark incl. koffie/thee/druivencake, welke genuttigd kan worden in de Druiventuin Waardebon voor een Koornneef kerstpakket t.w.v. 35,-- De inhoud is verrassend en overtreft de waarde Hoge glazen vaas met orchideeën Dit is een sierstuk in uw huiskamer Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 15

16 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 16

17 14 In de verkleedkist Stationsweg 15 Aad Groenewegen Slagerij Dijkstraat 16 Westland Theater De Naald - Naaldwijk 17 Bristol BV Honselersdijk 18 Parti De Tuinen Naaldwijk 19 Biljartvereniging t Groene Hart Naaldwijk 20 M.C. van Gulik Autobedrijf Naaldwijk 21 Kees van Schie Poeldijk 22 BCS Glazenwasserij Monster 23 Valstar Holland BV Poeldijk 24 Sylvia v.d. Knaap Honselersdijk 25 Albert Heijn Dijkstraat 26 Aad Groenewegen Slagerij Dijkstraat 27 Werkgroep Kerkenveiling Waardebon voor de huur van 1 feestelijk kostuum om er eens anders uit te zien; voor welk feestje dan ook! Aad geeft ze weer weg! Waardebon voor 2 personen voor de gourmetavond op vrijdagavond 15 december in de pastorie 2 kaartjes voor het theaterconcert van Leonie Meijer op zaterdagavond 2 december Professioneel verfpakket t.w.v. 35,-- en 2 prachtige kamerplanten Gevarieerd smulpakket van noten, koffie en chocolade Waardebon voor 2 personen om 3 uur lang een potje biljart te spelen, incl. 4 drankjes per persoon Waardebon voor de APK keuring van uw auto met benzinemotor Kistje Westlandse druiven; om je vingers bij op te eten Ramenreiniging van uw hele huis! U kunt hierna weer goed naar buiten kijken Pakket met overheerlijk, supergezond en eersteklas fruit Pedicurebehandeling op afspraak bij u thuis door medisch pedicure Sylvia Cadeaubon van 50,-- Dat is nog eens leuk boodschappen doen! Aad geeft ze weer weg! Waardebon voor 2 personen voor de gourmetavond op vrijdagavond 15 december in de pastorie Kerstworkshop voor 2 personen; kom een mooi kerststuk maken op dinsdagavond 19 december Locatie Middel Broekweg 81 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 17

18 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 18

19 28 Jens Valk Buitengewoon koken Molenlaan 29 Eetcafé De Witte s-gravenzande 30 Wil Kester-Weerdenburg Socratesstraat 6 31 Daniëlle s Haarmode Dijkstraat 32 Boerderij Nico v. Vliet Schipluiden 33 Léon van der Geest Drumschool Grote Waard 34 Aad Groenewegen Slagerij Dijkstraat 35 Erwin Scholtes Bakkerij Dijkstraat 36 Ab & Shirley v Marrewijk Wematrans 37 Pastoor J.C.M. Steenvoorden Lampe Berger luchtververser Zuivert en reinigt uw huis; kan daarna in 20 geuren uw huis parfumeren 1 waardebon à 20,--; met deze bon kies je zelf een heerlijke lunch uit Geheel verzorgde bridgedrive voor 4 personen op zaterdag 10 februari bij Wil thuis Waardebon voor wassen / knippen / föhnen Als je haar maar goed zit In de aanbieding! Waardebon voor 5 liter biest Deze biest wordt t.z.t. door onze veilingmeester Jan Grégoire in overleg bij u thuisbezorgd Léon wil 2 x ½ uur drumles geven Een origineel cadeau voor uw zoon of dochter met Sinterklaas Waardebon voor 2 personen om te komen gourmetten op vrijdagavond 15 december in de pastorie Eet smakelijk en veel plezier! Tegoedbon voor een overheerlijk oliebollenpakket Uw oudejaarsavond kan niet meer stuk Tekno schaalmodel van Wematrans vrachtwagen Niet alleen een hebbeding voor de verzamelaar, maar een blikvanger in uw huis Bezoek aan de Keukenhof voor 2 personen, samen met meneer pastoor en na afloop een gezellig etentje Dat wordt genieten 38 Anonieme gever Vaas met 40 prachtige rozen Hier kan u altijd mee thuis komen 39 Restaurant De Watertuin Naaldwijk Waardebon voor 2 personen: 2 uur dineren in het gezellige restaurant incl. drankjes. U heeft een ruime keuze uit zeer gevarieerde gerechten; dus voor elk wat wils Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 19

20 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 20

21 40 Henk van der Heijde groente en fruit v.d. Goesstraat 41 Benzinestation Total Aad Wubben Middel Broekweg 42 Party Service Trefzeker Maasdijk 43 Biljartvereniging t Groene Hart Naaldwijk 44 De Uithof Den Haag 45 Recreatie De Zweth Kwintsheul 46 Aad Groenewegen Slagerij Dijkstraat 47 Vis & Traiteur Jeroen Vijverberg Naaldwijk 48 Optisport Zwembad De Hoge Bomen Naaldwijk 49 Aad Scheffers Poeldijksepad 5A 50 Valstar Holland BV Poeldijk 51 Onings Bloembollenbedrijf BV Poeldijk Bieden maar op deze kist overheerlijke kwaliteitsgroenten en fruit van Henk; hij heeft er zijn best op gedaan Heerlijk voor de broodnodige vitamines 1 Happy Fuel card t.w.v. 50,-- om gratis brandstof voor uw auto te tanken Gevarieerd kistje wijn; goede wijn behoeft geen krans! Waardebon voor 2 personen om 3 uur lang een potje biljart te spelen, incl. 4 drankjes per persoon 12 entreebewijzen voor schaatsbaan de Uithof; leuk voor een gezellig gezinsuitje of voor uw wekelijkse sportieve activiteit Waardebon 2 personen voor een partijtje midgetgolf incl. drankje Waardebon voor 2 personen: Wie gaat er bieden voor de gourmetavond op vrijdagavond 15 december in de pastorie? Dat wordt samen smullen en lachen 1 pond paling Superkwaliteit van dé viswinkel van Naaldwijk 4 vrijkaarten voor een bezoek aan het zwembad Gezellig met uw kinderen of kleinkinderen Waardebon: Op zaterdagavond 13 januari kunnen 4 personen bij Aad gaan klaverjassen De hele avond word je goed verzorgd door Aad en José Pakket overheerlijk fruit om gezond de winter door te komen Daar moet je voor in het Westland zijn Zet de bloemetjes maar buiten ; met dit gevarieerde pakket bloembollen krijgt u een kleurrijke voorjaarstuin Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 21

22 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 22

23 52 Dechi Beach -Zeekant 103 Hoek v Holland 53 Plukkerij Framblij Zwartendijk 11 - Monster 54 Westlandse Wijnhandel Verburchlaan Naaldwijk 55 Parochie Klussenteam Honselersdijk 56 Van der Ende Racing Inn Poeldijk 57 Boerderij Nico v. Vliet Schipluiden 58 Carwash Naaldwijk 59 Westlands Museum Middel Broekweg Koppert Cress BV De Poel 1 - Monster 61 Roel & Sandra Bakker Juwelier Dijkstraat 62 Solextours Westland De Lier i.s.m. Scouting Honselersdijk 63 Frans & Nel Vijverberg Middel Broekweg Aad Groenewegen Slagerij Dijkstraat 65 Koornneef Relatiegeschenken s-gravenzande Bon voor een overheerlijk ontbijt voor 2 personen Wie neemt u mee? Rondleiding voor 4 personen waarbij u zelf fruit mag plukken, incl. drankje en frambozenmuffin Wijnworkshop voor 2 personen op donderdag 16 november van uur: Proeven met genoegen. U leert hoe u kunt genieten van wijn Waardebon voor 4 manuren lichte werkzaamheden in of rondom uw huis. De mannen kunnen er wat van Waardebon: met 4 personen lasergamen; voor groot en klein Leuk als kinderfeest of als uitje tussendoor In de aanbieding! Waardebon voor 5 liter biest Deze biest wordt t.z.t. in overleg bij u thuisbezorgd door onze veilingmeester Jan Grégoire Autowasbon t.w.v. 50,--; uw auto ziet er weer stralend uit na een bezoek aan de wasstraat Entree en rondleiding voor 4 personen door het vernieuwde museum; u kijkt uw ogen uit Diverse kookboeken met een verrassend assortiment cressen; nieuwe inspiratie bij het koken Modern dameshorloge t.w.v. 125,-- Hiermee blijf je bij de tijd Waardebon voor een onvergetelijke Solextour voor 2 personen vanaf de Tuinderij door het Westland met als afsluiting een gezellige barbecue op zaterdag 26 mei Waardebon voor 4 personen: Gezellig jeu-de-boules spelen op vrijdagavond 17 november bij Frans en Nel; natuurlijk zorgen zij voor de inwendige mens Aad geeft ze weer weg! Waardebon voor 2 personen voor de gourmetavond op vrijdagavond 15 december in de pastorie Waardebon voor een Koornneef kerstpakket t.w.v. 35,-- De inhoud is verrassend en overtreft de waarde Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 23

24 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 24

25 66 De Bloemendijk Dijkstraat Vis & Traiteur - Jeroen Vijverberg - Naaldwijk 68 t Teejater Naaldwijk Havenstraat Workshop voor 4 personen: Onder deskundige leiding maakt u op donderdagavond 22 maart een mooi paasstuk 1 pond paling Superkwaliteit van dé viswinkel van Naaldwijk 2 kaartjes voor een spetterend optreden van the Clarks op zaterdag 23 december 69 Scouting Honselersdijk Kom met 6 personen uitproberen hoe snel het lukt om te ontsnappen uit deze coole escaperoom op zondag 8 april 70 Massage salon Carola Heskes Honselersdijk 71 Onings Bloembollenbedrijf BV Poeldijk 72 Sint Nicolaas Comité Honselersdijk Waardebon voor 60 minuten professionele ontspanningsmassage in een sfeervolle behandelkamer met relaxmuziek. Voelt als.. Zet de bloemetjes maar buiten ; met dit gevarieerde pakket bloembollen krijgt u een kleurrijke voorjaarstuin Waardebon: 1 uur bezoek van Sint met 2 Pieten bij u thuis; voor u het weet ben ik naar Spanje terug, dus na het bieden z.s.m. reserveren 73 Schietvereniging Een avondje ontspanning door inspanning voor 2 personen Probeer de roos te raken 74 Daniëlle s Haarmode Dijkstraat 75 Koornneef Relatiegeschenken s-gravenzande 76 Aad Groenewegen Slagerij Dijkstraat 77 Restaurant De Watertuin Naaldwijk 78 Erwin Scholtes Bakkerij Dijkstraat Waardebon voor wassen / knippen / föhnen Als je haar maar goed zit Waardebon voor een Koornneef kerstpakket t.w.v. 35,-- De inhoud is verrassend en overtreft de waarde Waardebon voor 2 personen om te komen gourmetten in de pastorie op vrijdagavond 15 december Bieden maar op dit supergezellige evenement Waardebon voor 2 personen: 2 uur dineren in het gezellige restaurant incl. drankjes. U kunt kiezen uit zeer gevarieerde gerechten; dus voor elk wat wils Tegoedbon voor een overheerlijk oliebollenpakket Uw oudejaarsavond kan niet meer stuk Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 25

26 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 26

27 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 27

28 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 28

29 79 Westlands Museum Middel Broekweg Party & Waterskicentre Wollebrand Honselersdijk 81 Zorgbakkerij Het Blauwe Hek Naaldwijk 82 Bristol BV Honselersdijk 83 Aad Scheffers Poeldijksepad 5A 84 Onings Bloembollenbedrijf BV Poeldijk 85 Binnenspeeltuin Ballorig Monsterseweg 129B s-gravenzande 86 Salon Feel Good Debby Pakvis Elisabethvloed Dierenspeciaalzaak Paul Groeneveld Dijkstraat 88 Lunchroom Bijzonder De Lier 89 Vollebregt Barten Onroerende Zaken Honselersdijk 90 Team Basisschool t Startblok Entree en rondleiding voor 4 personen door het onlangs vernieuwde museum; u kijkt uw ogen uit Waardebon: goed voor 1 uur waterskiën t.w.v. 18,-- Wie biedt op deze sportieve activiteit? Bon t.w.v. 25,-- te besteden in de winkel en theeschenkerij met biologische producten Incl. mandje brood Professioneel verfpakket t.w.v. 35,-- en 2 prachtige kamerplanten Waardebon 4 personen: voor een geheel verzorgde klaverjasdrive bij Aad en José op zaterdagavond 13 januari Deze avond mag u zeker niet missen 1 pakket bloembollen met van alles wat Laat u verrassen door de inhoud; het geheel is een sieraad voor uw voorjaarstuin 4 toegangskaarten voor een gezellig uitje met uw kinderen of kleinkinderen naar dit kinderparadijs Ouders / begeleiding hebben gratis toegang Pedicurebehandeling door een ervaren medisch pedicure in haar salon aan huis Een weldaad voor uw kostbare voeten 1 lichtgewicht hengel van 7 meter lang Vangst verzekerd Waardebon voor 2 personen: een bijzondere lunch, liefdevol bereid en uitgeserveerd Uitgebreid pakket pure, gezonde boerenproducten afkomstig van het echte Nederlandse boerenland Lekker ontbijten met het hele gezin? Het ontbijt wordt bezorgd door juffen van het Startblok? Wie wil dat nu niet! Datum in overleg Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 29

30 Han Olsthoorn Glas-in-Lood Atelier Glashandel Specialiteiten: Glas-in-lood restauratie Nieuw glas-in-lood Vervangen lek isolatieglas Nieuw isolatieglas Hardglazen deuren Hardglazen wanden Keukenachterwanden Veiligheidsglas Figuurglas Uitvoerder van de restauratie werkzaamheden aan 48 glas-in-lood ramen in het R.K. Kerkgebouw in Honselersdijk. Marie Curiestraat HC s-gravenzande Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 30

31 91 Solextours Westland De Lier i.s.m. Scouting Honselersdijk 92 Werkgroep Kerkenveiling 93 Uitvaart Silene Herenstraat 68 Wateringen 94 Valstar Holland BV Poeldijk 95 Aad Groenewegen Slagerij Dijkstraat 96 Albert Heijn Dijkstraat 97 Eetcafé De Witte s-gravenzande 98 Vincent Vis & Zn Tweewielers Dijkstraat 99 BCS Glazenwasserij Monster 100 Aad Scheffers Poeldijksepad 5A 101 Cors Groenewegen Naaldwijk Waardebon voor een hilarische VW kevertocht door het Westland voor 2 personen met als afsluiting een gezellige barbecue op zaterdag 26 mei 2018 Kerstworkshop voor 2 personen; kom een mooi kerststuk maken op dinsdagavond 19 december Locatie Middel Broekweg 81 Bonbonworkshop voor 4 personen op zaterdagmiddag 18 november bij Le Club Culinair Dat wordt smullen! Dit komt altijd goed van pas! Een bak vol met supergezonde producten. Wie biedt? Waardebon: op naar de pastorie voor de altijd gezellige gourmetavond op vrijdag 15 december U bent van harte welkom met 2 personen Cadeaubon van 50,-- Dat is nog eens leuk boodschappen doen! 1 waardebon à 20,--; met deze bon kies je zelf een heerlijke lunch uit Damesfiets t.w.v. 800,-- Iedereen wil wel zo n mooie fiets Ramenreiniging van uw hele huis! U kunt hierna weer goed naar buiten kijken Waardebon: zaterdag 13 januari is het weer zover! Dan mag je met 4 personen komen klaverjassen aan het Poelukse Pad; als je maar genoeg biedt want er zijn liefhebbers genoeg Kistje mooie blauwe druiven Proef ze en realiseer dat ze met veel zorg geteeld zijn 102 Ger Sosef Komt dit zien een prachtig kerkschaap! Wordt gepresenteerd door schaapherder Jaap 103 In de verkleedkist Stationsweg Waardebon voor de huur van 1 feestelijk kostuum om er eens anders uit te zien; voor welk feestje dan ook! Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 31

32 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 32

33 104 Pastor Dits Dijkstraat Meester Wilco Basisschool t Startblok 106 Burgersdijk Tennis Naaldwijk 107 Aad Groenewegen Slagerij Dijkstraat 108 Solextours Westland De Lier i.s.m. Scouting Honselersdijk 109 Henk van der Heijde groente en fruit v.d. Goesstraat 110 Kees van Schie Poeldijk 111 Werkgroep Kerkenveiling 112 Party & Waterskicentre Wollebrand Honselersdijk 113 4AnyBody Annemieke v.d. Haas 114 Solextours Westland De Lier i.s.m. Scouting Honselersdijk Waardebon voor 2 personen: Op zaterdag 28 juli 2018 maakt u een wandeling door bruisend Rotterdam langs o.a. de Markthal en het Centraal Station met pastor Dits als begeleider. Na de lunch ontmoet u de straatparade van het Zomercarnaval, een prachtige optocht van brassbands, dansers en danseressen in een Caribische sfeer Meester Wilco komt pannenkoeken bakken op een nog af te spreken datum. En terwijl u uw kind naar bed brengt doet hij de afwas. Daarna leest hij ook nog voor aan uw kind(eren). Bij wie mag hij zijn bakkunsten laten zien? Waardebon voor een privé tennisles van 1 uur Daar steekt je kind of jijzelf nog heel wat van op Met z n tweetjes komen gourmetten in de pastorie op vrijdagavond 15 december. Jullie komen toch zeker ook? Hoe meer zielen in de pastorie, hoe meer. Bieden maar! Waardebon voor een onvergetelijke Solextour vanaf de Tuinderij door het mooie Westland voor 2 personen met als afsluiting een barbecue op zaterdag 26 mei 2018 Grote kist boordevol vitamientjes Dus smullen maar van deze gezonde kavel Kistje Westlandse druiven; om je vingers bij op te eten Kerstworkshop voor 2 personen; kom een mooi kerststuk maken op dinsdagavond 19 december Locatie Middel Broekweg 81 Waardebon: goed voor 1 uur waterskiën t.w.v. 18,-- Wie biedt op deze sportieve activiteit? Massagebehandeling naar keuze bij massagepraktijk 4AnyBody in Wateringen; dat is 50 minuten genieten Waardebon voor een hilarische VW kevertocht voor 2 personen door het Westland met als afsluiting een gezellige barbecue op zaterdag 26 mei 2018 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 33

34 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 34

35 115 Jeroen v.d. Boom 2 VIP kaarten voor de Toppers in Concert in mei 2018 Even lekker uit je bol gaan! 116 t Teejater Naaldwijk Havenstraat De Bloemendijk Dijkstraat Parochie Klussenteam Honselersdijk 119 Aad Groenewegen Slagerij Dijkstraat 120 Van der Ende Racing Inn Poeldijk 121 Sylvia v.d. Knaap Honselersdijk 122 Onings Bloembollenbedrijf BV Poeldijk 123 Ter Laak Orchids Wateringen 124 Dechi Beach -Zeekant 103 Hoek van Holland 125 John Bruinen Loonbedrijf Dijkweg 126 Léon van der Geest Drumschool Grote Waard 127 Erwin Scholtes Bakkerij Dijkstraat 128 Henk van der Heijde groente en fruit v.d. Goesstraat 2 kaartjes voor een spetterend optreden van the Clarks op zaterdag 23 december Workshop voor 4 personen: onder deskundige leiding maakt u op donderdagavond 22 maart een mooi paasstuk Waardebon voor 4 manuren lichte werkzaamheden in of rondom uw huis; de mannen kunnen er wat van! Waardebon: komt u ook met z n tweeën gourmetten in de pastorie op vrijdagavond 15 december? Gezelligheid kent geen tijd Waardebon: met 4 personen lasergamen; voor groot en klein Leuk als kinderfeest of als uitje tussendoor Pedicurebehandeling bij u aan huis door medisch pedicure Een weldaad voor uw trouwe voeten 1 Reuze pakket gevarieerde bloembollen voor een kleurrijk voorjaar van 2018 Grote schaal gevuld met diverse orchideeën van eerste klas kwaliteit; een verrijking van uw woning Bon voor een overheerlijk ontbijt voor 2 personen Wie neemt u mee? Waardebon voor een ½ dag grondwerkzaamheden; frezen, graven, egaliseren enz. Klus klaren bij u? Léon wil 2 x ½ uur drumles geven Een origineel cadeau voor uw zoon of dochter met Sinterklaas Tegoedbon voor een overheerlijk oliebollenpakket Uw oudejaarsavond kan niet meer stuk Henk heeft weer erg zijn best gedaan op deze kist groenten en fruit; bieden maar! Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 35

36 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 36

37 129 Parochie Klussenteam Honselersdijk 130 Roel & Sandra Bakker Juwelier Dijkstraat 131 Aad Scheffers Poeldijksepad 5A 132 Aad Groenewegen Slagerij Dijkstraat 133 Carwash Naaldwijk 134 Vollebregt Barten Onroerende Zaken Honselersdijk 135 Chocolaterie Boulanger De Tuinen 16 - Naaldwijk 136 Werkgroep Kerkenveiling 137 Hotel Restaurant Unicum Elzenhagen Poeldijk 138 Aad Groenewegen Slagerij Dijkstraat 139 Kwekerij Atlantis Rob Scheffers - Monster 140 Party Service Trefzeker Maasdijk 141 Wil Kester-Weerdenburg Socratesstraat 6 Waardebon voor 4 manuren lichte werkzaamheden in of rondom uw huis; de mannen kunnen er wat van! Modern herenhorloge t.w.v. 125,-- Hiermee blijf je bij de tijd Waardebon: wie wil er revanche op de vorige keer? Op zaterdagavond 13 januari kan dat bij Aad en José Kom met z n vieren gezellig klaverjassen Waardebon voor 2 personen: wie biedt op de gezellige gourmetavond van 15 december in de pastorie? Je mag daar samen smullen en lachen Autowasbon t.w.v. 50,--; uw auto ziet er weer stralend uit na een bezoek aan de wasstraat Uitgebreid pakket pure, gezonde boerenproducten afkomstig van het echte Nederlandse boerenland 1 kilo Boulanger bonbons van eigen fabricaat Daar kan je je meissie of je moeder mee verwennen Kerstworkshop voor 2 personen; kom een mooi kerststuk maken op dinsdagavond 19 december Locatie Middel Broekweg 81 Voor 2 personen een complete Lunch Elzenhagen ; op een unieke locatie en de lunch wordt mooi geserveerd op een etagère Waardebon: Gourmetavond voor 2 personen in de pastorie op vrijdagavond 15 december Daar wilt u toch ook zeker bij zijn? Bieden maar! Prachtige Medinilla Een juweeltje in uw huis Gevarieerd kistje wijn; goede wijn behoeft geen krans! Geheel verzorgde bridgedrive voor 4 personen op zaterdag 10 februari bij Wil thuis Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 37

38 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 38

39 142 Solextours Westland De Lier i.s.m. Scouting Honselersdijk 143 Benzinestation Total Aad Wubben Middel Broekweg 144 Aad Scheffers Poeldijksepad 5A 145 Aad Groenewegen Slagerij Dijkstraat 146 Frans & Nel Vijverberg Middel Broekweg Albert Heijn Dijkstraat 148 Fachjan Project Plants Harteveldlaan 149 Pastoor J.C.M. Steenvoorden 150 Team Basisschool t Startblok Waardebon 2 personen: een onvergetelijke Solextour vanaf de Tuinderij door het mooie Westland met als afsluiting een barbecue op zaterdag 26 mei Happy Fuel card t.w.v. 50,-- om gratis brandstof voor uw auto te tanken Deze bon is voor 4 personen die bij Aad kunnen gaan jassen op zaterdagavond 13 januari. Zijn er nog liefhebbers? Laat deze kans niet voorbij gaan Wie gaat er bieden op deze waardebon: gourmetten in de pastorie op vrijdagavond 15 december voor 2 personen? Gezellig, sfeervol en nog lekker ook Waardebon: met z n vieren gezellig jeu de boules spelen op vrijdagavond 17 november bij Frans en Nel Zij zorgen voor de hap en de snap en dat liegt er niet om! Cadeaubon van 50,-- Dat is nog eens leuk boodschappen doen! Mooie exclusieve Dracaena op semihydrocultuur met watermeter in sierpot; staat heel mooi in uw huiskamer Een flink pakket bloembollen uit Hillegom. Wat zal dat een paradijselijk voorjaar worden in uw tuin Wie wil dat nou niet? Een schoolplein met z n eigen naam? Dat kan! Bied op deze kavel en 2 jaar lang wordt het plein bij de hoofdingang naar u vernoemd middels een mooi straatnaambord 151 Tennis Club Honselersdijk Organiseer je eigen tennistoernooi op een zaterdagavond van uur voor max. 24 personen in de Revahohal met gebruik van de bar; drankjes voor eigen rekening Leuk om te doen met collega s/ vrienden/familie 152 De Bloemendijk Dijkstraat Wubben Bauer Assurantiegroep Monster Workshop voor 4 personen: onder deskundige leiding maakt u op donderdagavond 22 maart een mooi paasstuk Waardebon: beleef met 2 personen een middagavontuur met de catamaran op het Grevelingenmeer. Na afloop een gezellig etentje met uw gastheer en kapitein Paul Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 39

40 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 40

41 154 De Uithof Den Haag 155 Aad Groenewegen Slagerij Dijkstraat 156 Paul Sosef Stuc vlak / Spuit strak Dijkweg Aad Scheffers Poeldijksepad 5A 158 Parochie Klussenteam Honselersdijk 159 Restaurant De Watertuin Naaldwijk 160 Sosef - Knaap Schilderwerk Stoffering Dijkstraat 161 Party & Waterskicentre Wollebrand Honselersdijk 162 Solextours Westland De Lier i.s.m. Scouting Honselersdijk 163 Plukkerij Framblij Zwartendijk 11 - Monster 164 Pastor Dits Dijkstraat entreebewijzen voor schaatsbaan de Uithof; leuk voor een gezellig gezinsuitje of voor uw wekelijkse sportactiviteit Waardebon voor 2 personen: wie biedt voor de gourmetavond op 15 december in de pastorie? Het wordt zoals altijd een onvergetelijke avond Op een zonnige avond een gezellig feestje vieren met 20 personen op een tuindersschuit met Paul als schipper Neem je eigen koelbox met hapjes en drankjes mee Waardebon: 4 personen kunnen de strijdbijl oppakken voor de klaverjasdrive bij Aad in de sfeervolle schuur op zaterdagavond 13 januari Waardebon voor 4 manuren lichte werkzaamheden in of rondom uw huis. De mannen kunnen er wat van Waardebon voor 2 personen: 2 uur dineren in het gezellige restaurant incl. drankjes. U kunt kiezen uit zeer gevarieerde gerechten; dus voor elk wat wils Waardebon: 2 personen gaan de voetbalwedstrijd bijwonen van Feyenoord AZ in de Kuip op 11 maart U wordt thuis opgehaald met voorafgaand aan de wedstrijd een kop koffie, tijdens de rust een broodje Unox en na de wedstrijd met een biertje nog even napraten over de wedstrijd Waardebon: goed voor 1 uur waterskiën t.w.v. 18,-- Wie biedt op deze sportieve activiteit? Waardebon voor een onvergetelijke Solextour vanaf de Tuinderij voor 2 personen met als afsluiting een gezellige barbecue op zaterdag 26 mei 2018 Rondleiding voor 4 personen waarbij u zelf fruit mag plukken, incl. drankje en frambozenmuffin Waardebon voor 2 personen: Op zaterdag 28 juli 2018 maakt u een wandeling door bruisend Rotterdam langs o.a. de Markthal en het Centraal Station met pastor Dits als gids. Na de lunch ontmoet u de straatparade van het Zomercarnaval, een prachtige optocht van brassbands, dansers en danseressen in een Caribische sfeer Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 41

42 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 42

43 165 Aad Scheffers Poeldijksepad 5A 166 t Teejater Naaldwijk Havenstraat Westlandse Wijnhandel Verburchlaan Naaldwijk 168 Werkgroep Kerkenveiling 169 Pastoor J.C.M. Steenvoorden 170 Brandweer Honselersdijk 171 Solextours Westland De Lier i.s.m. Scouting Honselersdijk 172 MOOI Parfumerie De Tuinen - Naaldwijk Waardebon: op zaterdagavond 13 januari staat de schuur van Aad weer open voor een gezellige pot klaverjassen Deze kavel is voor 4 personen 2 kaartjes voor een spetterend optreden van the Clarks op zaterdag 23 december Wijnworkshop voor 2 personen op donderdag 16 november van uur: Proeven met genoegen. U leert hoe u echt kunt genieten van wijn Kerstworkshop voor 2 personen; kom een mooi kerststuk maken op dinsdagavond 19 december Locatie Middel Broekweg 81 Bezoek aan de Keukenhof voor 2 personen, samen met meneer pastoor en na afloop een gezellig etentje Dat wordt genieten Waardebon voor een leuk avontuur: met 2 personen mee op oefening en na afloop een drankje en een hapje Dé kans om een avontuur mee te maken Waardebon voor een hilarische VW kevertocht voor 2 personen door het mooie Westland met als afsluiting een gezellige barbecue op zaterdag 26 mei 2018 Prachtig gevarieerd pakket met heerlijk geurende parfum Dat is pure verwennerij 173 John Kleijweg Waardebon voor 10 personen: John Kleijweg, de ervaren natuur/vogelgids neemt u mee de polder in van Midden Delfland en toont u de mooiste plekjes Na afloop krijgt u koffie of thee met iets lekkers Datum nader te bepalen, maar bij voorkeur in het 2 e kwartaal Anco Orchideeën Wateringen 175 Sint Nicolaas Comité Honselersdijk Hoge glazen vaas met orchideeën Dit is een sierstuk in uw huiskamer Waardebon: 1 uur bezoek van Sint met 2 Pieten bij u thuis; voor u het weet ben ik naar Spanje terug, dus na het bieden z.s.m. reserveren Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 43

44 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 44

45 176 Fachjan Project Plants Harteveldlaan 177 Boer Salades Maasdijk 178 ABN AMRO Naaldwijk Mooie exclusieve Dracaena in sierpot op semihydro-cultuur met watermeter. Staat mooi in uw huiskamer Cadeaubon t.w.v. 25,-- voor een overheerlijke salade Gemak dient de mens 2 tickets voor het ABN-AMRO tennistoernooi op Ladies Day op 13 februari De tickets geven toegang tot de Viplounge, incl. hapje en drankje 179 Mammoet Superstoere speelgoed auto voor uw kind of kleinkind Hiermee kan je de blits maken 180 Kees Middendorp Honselersdijk Een superkavel voor de genieter van zelfgemaakte wijn Heerlijk wijnpakket met zorg en liefde gemaakt; neem de proef op de som 181 Scouting Honselersdijk Kom met 6 personen uittesten hoe snel het lukt om te ontsnappen uit deze coole escaperoom op zondag 8 april 182 Aad Groenewegen Slagerij Dijkstraat 183 Cor de Bruin Fiets en fitness van der Goesstraat 184 De Bloemendijk Dijkstraat Restaurant De Watertuin Naaldwijk 186 Bloom Bouquet Honselersdijk 187 Frans & Nel Vijverberg Middel Broekweg 104 Waardebon voor 2 personen: wie gaat er bieden op de gourmetavond van 15 december in de pastorie? Hoe meer zielen Lijkt het u wat? Cortina fiets Zo n gave fiets wil iedereen wel hebben, dus bieden maar Workshop voor 4 personen: onder deskundige leiding maakt u op donderdagavond 22 maart een mooi paasstuk Waardebon voor 2 personen: 2 uur dineren in het gezellige restaurant incl. drankjes. U kunt kiezen uit zeer gevarieerde gerechten; dus voor elk wat wils U ontvangt een half jaar lang 1x per maand een fleurig en vers boeket t.w.v. 15,--; vakkundig gemaakt door Bloom Bouquet en bij u thuisbezorgd door Jan Grégoire Waardebon voor 4 personen: Gezellig jeu-de-boules spelen op vrijdagavond 17 november Alles is er aanwezig: ballen, drankjes, hapjes en gratis handige speeltips van Frans Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 45

46 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 46

47 188 Ab van Dijk Honselersdijk 189 Martin Jakobs Totaal Onderhoud Nieuweweg 190 Team Basisschool t Startblok 191 Aad Groenewegen Slagerij Dijkstraat 192 t Teejater Naaldwijk Havenstraat Voor de voetbalfans onder u: bieden maar! Geheel verzorgd arrangement voor 2 personen: vanaf de eretribune de wedstrijd ADO PSV bijwonen op zondag 29 april 2018 in het Cars Jeans Stadion Waardebon voor 4 manuren klussen, in of om uw huis Vraag Martin om raad en hij staat paraat Waardebon: kom op zaterdagmiddag 27 januari met 8 personen naar basisschool t Startblok voor een gezellige high-tea. Wie biedt? Waardebon: dit is uw laatste kans om met 2 personen aanwezig te kunnen zijn bij de gourmetavond op vrijdag 15 december in de pastorie 2 kaartjes voor een spetterend optreden van the Clarks op zaterdag 23 december 193 Tendenz Kappers Moddermanplein 8-9 i.c.m. Robin Haase 194 Solextours Westland De Lier i.s.m. Scouting Honselersdijk 195 ABN AMRO Naaldwijk 196 Erwin Scholtes Bakkerij Dijkstraat Tennisartikelen tijdens de Davis Cup wedstrijd gebruikt: Tennisracket, tennissporttas, trainingsshirt met opdruk en 2 polszweetbandjes: Collectors item Waardebon voor een onvergetelijke Solextour vanaf de Tuinderij voor 2 personen met als afsluiting een gezellige barbecue op zaterdag 26 mei tickets voor de wedstrijd Feyenoord PSV in de Kuip op zondag 25 februari vanaf de 1 e ring midden Olympia tribune. Incl. consumpties Tegoedbon voor een overheerlijk oliebollenpakket Uw oudejaarsavond kan niet meer stuk 197 Aad Scheffers Poeldijksepad 5A 198 Wil Kester-Weerdenburg Socratesstraat 6 Waardebon: de laatste klaverjastafel gaat onder de hamer Op 13 januari kunnen nog 4 personen strijden op het Poeldijksepad. Weer een pit!!! Geheel verzorgde bridgedrive voor 4 personen op zaterdag 10 februari bij Wil thuis Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 47

48 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 48

49 199 Ter Laak Orchids Wateringen 200 Uitvaart Silene Herenstraat 68 Wateringen 201 Wielervereniging WWV Broekpolderlaan 14 Grote schaal gevuld met diverse orchideeën van eerste klas kwaliteit; een verrijking van uw woning Bonbonworkshop voor 4 personen op zaterdagmiddag 18 november bij Le Club Culinair Dat wordt smullen! Een waardebon voor een mountainbike clinic van 2 uur in de Wollebrand voor 8 kinderen. Datum in overleg en dit alles onder begeleiding Een fiets kan geleend worden; leuk idee voor een kinderfeestje! 202 Jeroen v.d. Boom 2 VIP kaarten voor de Toppers in Concert in mei 2018 Even lekker uit je bol gaan! 203 Sosef Schilders Stationsweg Jos Scheffers Kwekerij Zeurniet & Kees van Dijk De Lier Rondvlucht boven het Westland voor 3 personen Altijd al eens het Westland van bovenaf willen zien? Bieden dan op deze fantastische kavel! Bieden maar voor een feessie bij Jos en Keessie Op een mooie dag in 2018, gaat u met 16 personen varen in de boot van Kees van Dijk door de Westlandse wateren. Na de rondvaart geniet u met z n allen van een heerlijke barbecue bij Jos Scheffers. Dat zal zeker een leuke dag worden Dus: als u iets te vieren heeft met vrienden of familie of gewoon als u zomaar een feestje wil organiseren, dan is dit DE kans! Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 49

50 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 50

51 Kerkenveiling Honselersdijk 2017 pag. 51

52 Samen aan het werk voor: SCHOOL SCOUTING KERK Tot ziens op de KERKENVEILING HONSELERSDIJK in Zalencentrum HEMELSBLAUW

Rondvaartbedrijf De Gantel

Rondvaartbedrijf De Gantel Rondvaartbedrijf De Gantel Herckenrathstraat 28 2681 DG Monster Telefoonnummer: 0174-28 03 35 email: gantel@solcon.nl website: www.rondvaartbedrijfdegantel.nl Geachte mijnheer/mevrouw, Hierbij ontvangt

koopjes opgave-formulier Dorpsveiling Zwaag

koopjes opgave-formulier Dorpsveiling Zwaag koopjes opgave-formulier voor de Dorpsveiling Zwaag op 1 november om 20.00 uur Naam:.. Straat:.. Huisnummer:.. Telefoon:. De volgende koopjes stel ik beschikbaar: 1.. 2.. 3.. 4.. 5.. Graag ieder koopje

Activiteiten programma De Meerstede December 2015

Activiteiten programma De Meerstede December 2015 Dinsdag 1 december Mozaïek De laatste keer in dit jaar. Het wordt een kleurrijke middag. Locatie: 1 e etage creatief-centrum + materiaalgeld Kosten intern: materiaalgeld Zaal open 14.00 uur Aanvang 14.15

Culinaire Arrangementen 2013/14. Inspiratie voor smakelijke feestdagen!

Culinaire Arrangementen 2013/14. Inspiratie voor smakelijke feestdagen! Culinaire Arrangementen 2013/14 Inspiratie voor smakelijke feestdagen! Speciale Kerstarrangementen Inspiratie voor smakelijke feestdagen! Een onvergetelijke Kerst viert u bij Center Parcs. Ontdek onze

Nieuwsbrief juli 2017

Nieuwsbrief juli 2017 1947 2017 Nieuwsbrief juli 2017 Feest Heikant 70 jarig bestaan 1947-2017 Datum 8 juli 2017 UITSTAPJE. Het belooft een avontuurlijke dag en avond te worden vol verrassingen en veel gezelligheid! We hopen

ZAALVERHUUR VAN BRUILOFT TOT BUSINESS MEETING

ZAALVERHUUR VAN BRUILOFT TOT BUSINESS MEETING ZAALVERHUUR VAN BRUILOFT TOT BUSINESS MEETING Bent u op zoek naar een prachtige en authentieke locatie voor een zakelijk evenement, een culturele bijeenkomst of een feestje? Dan zit u bij Museum Speelklok

Kerkenveiling & programma Fancy Fair 2, 3 en 4 oktober 2015

Kerkenveiling & programma Fancy Fair 2, 3 en 4 oktober 2015 Kerkenveiling & programma Fancy Fair 2, 3 en 4 oktober 2015 Samen sterk voor scouting en kerk Pagina 1 27e Kerkenveiling en 32e Fancy Fair met als thema Voor u ligt het programmaboekje van alweer de 27e

Cursus Bloemschikken Najaar

Cursus Bloemschikken Najaar Cursus Bloemschikken Najaar High Tea met Bloemschikken Open Inschrijvingen Klik hier om de online versie te bekijken Cursus Bloemschikken Najaar Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar bij de workshopserie

Culinaire Arrangementen 2012/13. Kerst en Oud & Nieuw

Culinaire Arrangementen 2012/13. Kerst en Oud & Nieuw Culinaire Arrangementen 2012/13 Kerst en Oud & Nieuw Meerdaagse arrangementen Kerstarrangement Tijdens Kerst op Center Parcs? Maak dan gebruik van ons speciale Kerstarrangement en verzeker uzelf van driedaags

N i e u w s b r i e f K B O G R O O T E B R O E K nummer 53 augustus 2019

N i e u w s b r i e f K B O G R O O T E B R O E K nummer 53 augustus 2019 N i e u w s b r i e f K B O G R O O T E B R O E K nummer 53 augustus 2019 voorzitter Marry de Ridder 515864 - marry.deridder@gmail.com secretaris Theo Essen 515117 - essenth@hotmail.com penningmeester

Culinaire Arrangementen 2015/16. Inspiratie voor smakelijke feestdagen!

Culinaire Arrangementen 2015/16. Inspiratie voor smakelijke feestdagen! Culinaire Arrangementen 2015/16 Inspiratie voor smakelijke feestdagen! Speciale Kerstarrangementen Inspiratie voor smakelijke feestdagen! Een onvergetelijke Kerst viert u bij Center Parcs. Ontdek onze

Open Huis Notenschip Veilingboekje

LUNCH- EN DINERMOGELIJKHEDEN OP WEDSTRIJDDAGEN

LUNCH- EN DINERMOGELIJKHEDEN OP WEDSTRIJDDAGEN 1 LUNCH- EN DINERMOGELIJKHEDEN OP WEDSTRIJDDAGEN INHOUD Steaks & Salads (Business Club) 4 Burger vs Lobster (Business Club) 6 De Blauwe Lotus 8 Eetcafé De Verlenging 10 Dineren of lunchen in het Philips

Kookstudio brochure 2015

Kookstudio brochure 2015 Kookstudio brochure 2015 Wat u van ons kunt verwachten.. Tijdens een kookworkshop gaat u zelf koken in groepsverband, onder begeleiding van een professionele kok ofwel kookdocent. U maakt gebruik van de

Buitenspeeldagen Groot Rijnmond 2018

Buitenspeeldagen Groot Rijnmond 2018 Buitenspeeldagen Groot Rijnmond 2018 Mogelijk gemaakt door Anonieme sponsor Familie Sandberg Kramer Fietsservice Lijnbaan Vrijwilligers: Jacqueline van Hasselt en dochters Dick Scheffers Het idee van een

business Sed Smakelijk en zakelijk ineen Samen eten en drinken, een culinaire parel in s Gravenmoer! Zakelijk ontmoeten en smakelijk genieten

business Sed Smakelijk en zakelijk ineen Samen eten en drinken, een culinaire parel in s Gravenmoer! Zakelijk ontmoeten en smakelijk genieten Sed Inclusief Businessvoordeel business Samen eten en drinken in een zakelijke setting www.samenetenendrinken.nl Samen eten en drinken, een culinaire parel in s Gravenmoer! Reserveer nu onze Business Lunch

WORKSHOPS PROEVERIJEN EXCURSIES

WORKSHOPS PROEVERIJEN EXCURSIES WORKSHOPS PROEVERIJEN EXCURSIES Plan een dagje uit voor jong en oud! Welkom bij de Proeffabriek! Een verzameling van grote en kleine bedrijven die samen proeven en beproeven. Je kan er van alles beleven,

Voorbeeld groepsarrangementen

Voorbeeld groepsarrangementen Voorbeeld groepsarrangementen Compleet verzorgde uitjes naar Texel! Bent u op zoek naar een locatie voor uw bedrijfsuitje, het schoolkamp voor aankomend jaar of voor de familiedag? Dan bent u bij De Krim

REGELS. Onderstreep de pluralisvorm in de zin.

REGELS. Onderstreep de pluralisvorm in de zin. 61 61 REGELS 1 Onderstreep de pluralisvorm in de zin. 1 Ik woon met mijn gezin in een rijtjeshuis met vier slaapkamers. 2 De vijf appartementen in deze flat zijn heel klein. 3 Hij heeft een groot huis

SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS

SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS DIENSTENVEILING SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS NIJMEGEN 20 JUNI TEN BATE VAN: BACK TO SCHOOL i.s.m unicef TABLETS VOOR KINDEREN IN CWZ &20 juni in Fletcher Hotel Val-Monte om 19.30 VOORWOORD

Wekelijkse activiteiten Ontmoetingsruimte De Spil in Oss

Wekelijkse activiteiten Ontmoetingsruimte De Spil in Oss Wekelijkse activiteiten Ontmoetingsruimte De Spil in Oss Maandag 10.00 tot 21.30 uur / Inloop de Spil Loop eens binnen bij De Spil voor een kop koffie en een praatje. De krant ligt klaar om gelezen te

Het programma omvat een grote diversiteit aan activiteiten op het gebied van ontspanning, cultuur en educatie, inspanning en gezelligheid.

Het programma omvat een grote diversiteit aan activiteiten op het gebied van ontspanning, cultuur en educatie, inspanning en gezelligheid. 1 De Stichting Zomerschool voor Senioren (ZvS), waarin de drie ouderenbonden samenwerken met Stichting De Schoor, verzorgt ook dit jaar weer voor de 50-plussers van Almere een aantal activiteiten tijdens

Cadeaubonnen Queens Hema bonnen

Cadeaubonnen Queens Hema bonnen Cadeaubonnen Queens Hema bonnen U kunt de geldigheid checken op de site van hema! Hema High Tea Voor twee personen. Beiden een potje thee naar keuze, 5 soorten huisgemaakte zoete lekkernijen, 4 soorten

Klaverjascompetitie De start van de jaarlijkse competitie is dit jaar op 28 januari. Altijd spannend, maar vooral heel gezellig.

Klaverjascompetitie De start van de jaarlijkse competitie is dit jaar op 28 januari. Altijd spannend, maar vooral heel gezellig. Jaarprogramma 2016 Januari De Vrienden van Amstel Live Een spetterend muziekspektakel in Ahoy Rotterdam. Klaverjascompetitie De start van de jaarlijkse competitie is dit jaar op 28 januari. Altijd spannend,

Eetcafé De Prins heeft de afgelopen tijd een ware metamorfose ondergaan. Dit om een huiskamergevoel te creëren waarin onze gasten zich direct thuis

Eetcafé De Prins heeft de afgelopen tijd een ware metamorfose ondergaan. Dit om een huiskamergevoel te creëren waarin onze gasten zich direct thuis Eetcafé De Prins heeft de afgelopen tijd een ware metamorfose ondergaan. Dit om een huiskamergevoel te creëren waarin onze gasten zich direct thuis voelen, en om ervoor te zorgen dat het hen aan niets

visie werkwijze *genoemde prijzen zijn exclusief btw

visie werkwijze *genoemde prijzen zijn exclusief btw visie Net even anders dan anders. Waar presentatie net zo belangrijk is als smaak. Stoer en robuust. Waar ambachtelijke producten een hoofdrol spelen. En we trots zijn op onze eigen recepturen. Waar vers

Agenda Workshops High Tea Arrangement Nieuwe artikelen. Klik hier om de online versie te bekijken

Agenda Workshops High Tea Arrangement Nieuwe artikelen. Klik hier om de online versie te bekijken Agenda Workshops High Tea Arrangement Nieuwe artikelen Klik hier om de online versie te bekijken Agenda Workshops Voor individuele creatievelingen of kleinere groepen hebben wij volop mogelijkheden. Voor

Arrangementen KIRI Bowling Hoogeveen

Arrangementen KIRI Bowling Hoogeveen Folders KIRI 5x _ V2:Opmaak 1 29-04-2009 15:55 Pagina 1 Arrangementen KIRI Bowling Hoogeveen Bowling- Pool- en Darts-tarieven Bowlingtarieven: per uur/per baan (max. 6 personen per baan) Maandag t/m vrijdag:

Over Eco Adventures 2 Het programma 3 De activiteiten 4 Catering 7 Verantwoord ondernemen 9 Prijs 9

Over Eco Adventures 2 Het programma 3 De activiteiten 4 Catering 7 Verantwoord ondernemen 9 Prijs 9 Over Eco Adventures 2 Het programma 3 De activiteiten 4 Catering 7 Verantwoord ondernemen 9 Prijs 9 Over Eco Adventures Eco Adventures, ontwikkeld door FLES&MES Catering Events in samenwerking met Rocks

voor elke smaak, voor elk budget! DE BUN PARTYCENTRUM

voor elke smaak, voor elk budget! DE BUN PARTYCENTRUM voor elke smaak, voor elk budget! bedrijfsthemafeesten, vergaderingen, personeelsfeesten, lunches en symposia bruiloften, feesten en partijen en catering gezellig restaurant/bar zaterdag en zondag open

BAZAARBLAD 15 en 16 juni 2012

BAZAARBLAD 15 en 16 juni 2012 BAZAARBLAD 15 en 16 juni 2012 Vrijdag/zaterdag ochtend: bloemen/planten Voorhof 15 juni: vanaf 15.00 Rehoboth springkussen workshops rad van avontuur spinning Officiële opening: vrijdag 20.00 uur Rehoboth

Wat gaaf om juist bij dit gezellige kinderfeest (en als knipoog naar het volgende feest) een prachtig en toepasselijk Christelijk lied te gebruiken.

Wat gaaf om juist bij dit gezellige kinderfeest (en als knipoog naar het volgende feest) een prachtig en toepasselijk Christelijk lied te gebruiken. Beste ouders/verzorgers, 30-11-2018 Voor u ligt het vierde Open Podium van dit jaar. Op zaterdag 17 november hebben we kunnen zien hoe Sinterklaas samen met zijn pieten weer in Nederland aankwam. Op woensdag

INSPIRATIE VOOR SMAKELIJKE FEESTDAGEN!

INSPIRATIE VOOR SMAKELIJKE FEESTDAGEN! INSPIRATIE VOOR SMAKELIJKE FEESTDAGEN! Culinaire Arrangementen 2017/18 Speciale Kerstarrangementen Meerdaagse arrangementen Cottage Feestpakketten Oud & Nieuw arrangementen SPECIALE KERSTARRANGEMENTEN

EXOTISCH GENIETEN BIJ DE MILLINGER THEETUIN

EXOTISCH GENIETEN BIJ DE MILLINGER THEETUIN EXOTISCH GENIETEN BIJ DE MILLINGER THEETUIN Verliefd op een bijzonder mooi plekje Na een heerlijke wandeling door het weidse landschap van De Millingerwaard kom ik uit op een bijzonder mooi plekje, gelegen

Voor Hemels koken hoef je geen Chef te zijn!!!

30 april. Zwemfeest!!

30 april. Zwemfeest!! 25 april Disco zwemmen We gaan weer lachen, gieren en spetteren in Simon s Zwem Arena. Kinderen zonder zwemdiploma mogen ook komen disco zwemmen maar dienen wel in het kinderbad te blijven, hun vleugels

Nieuwsbrief 7 7 februari 2018

Nieuwsbrief 7 7 februari 2018 Nieuwsbrief 7 7 februari 2018 Beste kinderen, ouders en leerkrachten, Nog een paar dagen en dan barst het carnavalsfeest weer los. Even een periode lekker uit ons dak gaan en daarna hebben we nog enkele

Beleidsplan TOV Auteur: Wendy Verkerk Klein

Beleidsplan TOV Auteur: Wendy Verkerk Klein Beleidsplan TOV 2018 Auteur: Wendy Verkerk Klein Voorwoord Voor u ligt het nieuwe beleidsplan voor 2018 van stichting jij bent TOV! TOV eten en TOV boeken zijn onlosmakelijk verbonden met de stichting.

Activiteitenfolder december 2015

Activiteitenfolder december 2015 ntmoetingscentrum de plek waar je thuis bent Activiteitenfolder december 2015 Aangepaste openingstijden Prinsenhof: 11 december: Gesloten tot 11.30 uur 24 december: Gesloten vanaf 14.00 uur Gesloten: 25,

Herema State. Dienstverlening voor senioren

Herema State. Dienstverlening voor senioren Herema State Dienstverlening voor senioren Uw welzijn......daar draait het om! Iedereen geeft een eigen invulling aan plezierig wonen. Voor de één heeft dat te maken met een bepaald woonoppervlak en leefruimte,

Herstellen op viersterrenniveau

Herstellen op viersterrenniveau sinds 1901 Kleiweg 500, 3045 PM Rotterdam 010 422 4040 zorghotel locatie Maasstad (Zorgboulevard Rotterdam) Maasstadweg 2, 3079 DZ Rotterdam 088 823 2000 Herstellen op viersterrenniveau Voor iedereen dé

Eindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL

Eindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL Eindfeest Digiweken Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL 7 juli 2012 Veilingmeester: Maarten van Meerten Hoe werkt de veiling? 1.Onze fantastische veilingmeester gaat beginnen met omschrijving van het veilingstuk

ANDERS OUDER WORDEN. Anders Ouder Worden wordt financieel ondersteund door WOP Schollevaar

ANDERS OUDER WORDEN. Anders Ouder Worden wordt financieel ondersteund door WOP Schollevaar ANDERS OUDER WORDEN Anders Ouder Worden wordt financieel ondersteund door WOP Schollevaar A C T I V I T E I T E N september december 2016 EXCURSIES Met regelmaat organiseert de werkgroep excursies en andere

Samen sterk voor scouting en kerk 2

Samen sterk voor scouting en kerk 2 Samen sterk voor scouting en kerk 2 Het dorp Thuis heb ik nog een ansichtkaart, een kerk, een kar met paard. Herkent U deze tekst? Het is de eerste zin van een lied van Wim Sonneveld met als titel: Het

Een onvergetelijke dag BRUILOFT & RECEPTIE

Een onvergetelijke dag BRUILOFT & RECEPTIE Een onvergetelijke dag BRUILOFT & RECEPTIE ik en jij Wij gaan trouwen! GEFELICITEERD! IS HET NOG GEHEIM OF MAG IEDEREEN HET AL WETEN? EN... HOE VOELT HET DAT JE BINNENKORT JA, IK WIL GAAT ZEGGEN? GELUKKIG,

Nieuwsbrief 19 oktober 2018

Nieuwsbrief 19 oktober 2018 Nieuwsbrief 19 oktober 2018 Iets leuks.. groep 6a heeft een gave lipdub gemaakt, Kom Erbij! Deze is te zien in onze app (onder het kopje nieuws) en op facebook. Ga deze zeker kijken! 1 Mededelingen Onze

Strandzuid een zomerse wereld van mogelijkheden

Strandzuid een zomerse wereld van mogelijkheden Strandzuid een zomerse wereld van mogelijkheden Tussen Amsterdam RAI en het Beatrixpark, aan de rand van een prachtige waterpartij, ligt een stijlvol en modern stadsstrand Strandzuid. Al acht jaar is Strandzuid

INSPIRATIE VOOR SMAKELIJKE FEESTDAGEN! INSPIRATIE VOOR SMAKELIJKE FEESTDAGEN! Culinaire Arrangementen 2016/17 Speciale Kerstarrangementen Meerdaagse arrangementen Cottage Feestpakketten Oud & Nieuw arrangementen INSPIRATIE VOOR SMAKELIJKE FEESTDAGEN!

Kookstudio brochure 2016/2017

Kookstudio brochure 2016/2017 Kookstudio brochure 2016/2017 Wat u van ons kunt verwachten.. Tijdens een kookworkshop gaat u zelf koken in groepsverband, onder begeleiding van een professionele kok ofwel kookdocent. U maakt gebruik

Week 1. Donderdag 14 juli Vandaag staat er een uitstapje voor je geboekt naar Aqualand Playa del Delftse hout.

Week 1. Donderdag 14 juli Vandaag staat er een uitstapje voor je geboekt naar Aqualand Playa del Delftse hout. HOERA, het is eindelijk zomervakantie, heerlijk 6 weken vrij! Deze zomervakantie verandert onze BSO in All inclusief resort t Palet. Een heerlijke plek om jouw vakantie door te brengen! Zo kan je genieten

Secretarieel jaarverslag

Secretarieel jaarverslag Secretarieel jaarverslag Schooljaar 2014-2015 Voorwoord Het was best een uitdagend jaar voor de Tjotter, dat schooljaar 2014/2015. Door de samenvoeging van Tjotter Buiten en Binnen was het hoofdgebouw

Wat gaan we doen? Kies uit: bijzondere dagelijks gratis aanstaande praktisch. 1 Dick en Anna gaan vrijdag trouwen. Dat is over twee dagen.

Wat gaan we doen? Kies uit: bijzondere dagelijks gratis aanstaande praktisch. 1 Dick en Anna gaan vrijdag trouwen. Dat is over twee dagen. 103 103 HOOFDSTUK 7 Wat gaan we doen? WOORDEN 1 Kies uit: bijzondere dagelijks gratis aanstaande praktisch 1 Dick en Anna gaan vrijdag trouwen. Dat is over twee dagen. 2 Op 22 november zijn we 25 jaar

Business Club. vv Noordwijk

Business Club. vv Noordwijk Business Club vv Noordwijk 1 Welkom bij de vv Noordwijk Business Club De club waar sportieve en zakelijke ambities hand in hand gaan. Ontmoeten, ontspannen en ondernemen rond onze voetbalwedstrijden op

...het is vakantie! Het thema voor deze zomer is ZomerFun!

...het is vakantie! Het thema voor deze zomer is ZomerFun! ...het is vakantie! Het thema voor deze zomer is ZomerFun! In dit boekje vind je alle activiteiten die we rond dit thema tijdens de zomervakantie doen. Het programma is leuk, uitdagend, spannend, sportief

Herstellen op viersterrenniveau. Voor iedereen dé locatie om comfortabel te herstellen. Aafje zorghotels

Herstellen op viersterrenniveau. Voor iedereen dé locatie om comfortabel te herstellen. Aafje zorghotels Herstellen op viersterrenniveau Voor iedereen dé locatie om comfortabel te herstellen Aafje zorghotels Welkom Wilt u comfortabel herstellen van een medische ingreep? Vindt u het prettig om te revalideren

Buffet aan huis. Warme maaltijden, bij u thuis geserveerd

Buffet aan huis. Warme maaltijden, bij u thuis geserveerd Buffet aan huis Warme maaltijden, bij u thuis geserveerd Wordt het elke dag bereiden van een warme maaltijd u te veel? Bent u tijdelijk niet in staat om te koken of kiest u af en toe graag voor gemak?

Herstellen op viersterrenniveau sinds 1901 bro-zh-201106 Kleiweg 500, 3045 PM Rotterdam 010 422 4040 zorghotel locatie Maasstad (Zorgboulevard Rotterdam) Maasstadweg 2, 3079 DZ Rotterdam 088 823 2000 Herstellen op viersterrenniveau Voor

Culinaire Arrangementen 2014/15. Inspiratie voor smakelijke feestdagen!

Culinaire Arrangementen 2014/15. Inspiratie voor smakelijke feestdagen! Culinaire Arrangementen 2014/15 Inspiratie voor smakelijke feestdagen! Speciale Kerstarrangementen Inspiratie voor smakelijke feestdagen! Een onvergetelijke Kerst viert u bij Center Parcs. Ontdek onze

Yoga Retreat at Sea. Lekker uitwaaien aan zee, genieten van gezond & lekker eten, elke dag yoga en alle tijd voor jezelf! Het is puur verwennerij!

Yoga Retreat at Sea. Lekker uitwaaien aan zee, genieten van gezond & lekker eten, elke dag yoga en alle tijd voor jezelf! Het is puur verwennerij! Yoga Retreat at Sea 16-18 november 2018 Lekker uitwaaien aan zee, genieten van gezond & lekker eten, elke dag yoga en alle tijd voor jezelf! Het is puur verwennerij! Voel je vitaal bij ROOTZ! Vitale groet,

HOSPITALITY SEIZOEN 2019/2020

HOSPITALITY SEIZOEN 2019/2020 HOSPITALITY SEIZOEN 2019/2020 HET PARKSTAD LIMBURG STADION Roda JC Kerkrade speelde tot en met seizoen 1999/2000 op het Gemeentelijk Sportpark, in de volksmond ook wel Kaalheide genoemd. Op 15 augustus

nummer 1 I JAARGANG 1 Wie zijn wij?

nummer 1 I JAARGANG 1 Wie zijn wij? nummer 1 I JAARGANG 1 Wie zijn wij? ACTIES Evenementen Friends time schoon madammen avonden Bachelorette day Are you ready to get married Hoge hakken avond Thema weekends Wie zijn wij Het Corbie team,

Kortom, Art & Dining is dé ideale ontmoetingsplaats in Dordrecht.

Kortom, Art & Dining is dé ideale ontmoetingsplaats in Dordrecht. ART & DINING Art & Dining - gevestigd in het Dordrechts Museum In Art & Dining kom je met vrienden bijeen om te genieten van eten en drinken. Deze nieuwe toplocatie biedt een ontspannen sfeer en een authentiek

Info- en bewaarboekje. Zaterdag 19 maart van uur. U komt toch ook?

Info- en bewaarboekje. Zaterdag 19 maart van uur. U komt toch ook? Info- en bewaarboekje Rommelmarkt 2016 Zaterdag 19 maart van 9.00-13.00 uur U komt toch ook? Het wordt weer een onvergetelijke dag! Zet de datum alvast in uw agenda en geef voor 4 maart op waarmee u kunt

de feestdagen Culinair Feestelijke extra s

de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Geniet van de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Geachte Gast, De feestdagen staan weer voor de deur en dat betekent heerlijk genieten op Landal Landgoed t Loo. Dat geldt natuurlijk niet alleen voor

Kaas en zuivel uit de kiem van de natuur! Bestel de mooiste kerstpakketten bij Kaamps: Twents, ambachtelijk, lekker & gezond!

Kaas en zuivel uit de kiem van de natuur! Bestel de mooiste kerstpakketten bij Kaamps: Twents, ambachtelijk, lekker & gezond! Kaas en zuivel uit de kiem van de natuur! Bestel de mooiste kerstpakketten bij Kaamps: Twents, ambachtelijk, lekker & gezond! Kersttoppers Bent u op zoek naar een origineel kerstpakket? Loop dan eens binnen

eiling Catalogus Samen groots genieten 2013 compleet verzorgde avond uit! 9 November 18.30 uur Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen

eiling Catalogus Samen groots genieten 2013 compleet verzorgde avond uit! 9 November 18.30 uur Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen georganiseerd door Lionsclubs schagen - den helder - anna paulowna Samen groots genieten 2013 9 November 18.30 uur compleet verzorgde avond uit! Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen eiling Catalogus

Met deze periodieke nieuwsbrief willen we jullie nog meer betrekken bij onze initiatieven en de organisatie van het Prullenbos.

Met deze periodieke nieuwsbrief willen we jullie nog meer betrekken bij onze initiatieven en de organisatie van het Prullenbos. Beste Prullenbos-fan, De fantastische zomer van 2013 is bijna voorbij... En de sfeervolle herfstdagen komen er aan... Met deze periodieke nieuwsbrief willen we jullie nog meer betrekken bij onze initiatieven

Kerst en nieuwjaar vieren bij

Kerst en nieuwjaar vieren bij Kerst en nieuwjaar vieren bij KERST 2018 KERST 2018 INHOUD Live Cooking Kerstbrunch Kerst High Tea Live Cooking Kerstdiner Pagina 4-5 Kinderkerst Tokan Kerst menu Feestdagen activiteiten Pagina 6-7 Kerst

Ja ik wil... IJsselhotel

Ja ik wil... IJsselhotel Ja ik wil... IJsselhotel Ja ik wil. Gefeliciteerd, jullie gaan trouwen en dromen vast nu al over de allermooiste dag van je leven. Het IJsselhotel is gevestigd in een 19 e eeuws rijksmonument en biedt

ROUTE BPC. Maak kennis met onze locaties.!

ROUTE BPC. Maak kennis met onze locaties.! ROUTE BPC Maak kennis met onze locaties.! WE STELLEN ONS GRAAG EVEN VOOR. Volg me.. BUITENPOORT CATERING Al bijna 35 jaar vormen we met ons team een hechte familie en zijn we volledig op elkaar ingespeeld.

Den Hoogenban, uw persoonlijke keuze. laurens DEN HOOGENBAN

Den Hoogenban, uw persoonlijke keuze. laurens DEN HOOGENBAN Den Hoogenban, uw persoonlijke keuze laurens DEN HOOGENBAN Den Hoogenban Laurens Den Hoogenban is een woonzorglocatie voor ouderen, die is gelegen in de wijk Overschie. De locatie kenmerkt zich door de

Welkom op de pagina van speelzaal Tinkelbel, seizoen 2013 / 2014. De pedagogisch medewerkers van Tinkelbel. v.l.n./r Paola, Gezina en Tilly

Welkom op de pagina van speelzaal Tinkelbel, seizoen 2013 / 2014. De pedagogisch medewerkers van Tinkelbel. v.l.n./r Paola, Gezina en Tilly Welkom op de pagina van speelzaal Tinkelbel, seizoen 2013 / 2014 De pedagogisch medewerkers van Tinkelbel. v.l.n./r Paola, Gezina en Tilly Graag verwijzen we u naar onze site voor meer informatie betreffende

Steven Voorn

Steven Voorn I n het hart van ederland ligt een fantastisch watersport- en natuurgebied: de Loosdrechtse Plassen. Hier vindt op 6 juni 2018 een bruisend nautisch netwerkevent plaats, tegelijk met de strijd om de eerste

TEXEL. GROEPSUITJES. Groepsuitje? Feest? Wij helpen! Voorbeelden groepsarrangementen

TEXEL.  GROEPSUITJES. Groepsuitje? Feest? Wij helpen! Voorbeelden groepsarrangementen GROEPSUITJES TEXEL Voorbeelden groepsarrangementen Bent u op zoek naar een locatie voor uw bedrijfsuitje, het schoolkamp voor aankomend jaar of voor de familiedag? Dan bent u bij De Krim Texel aan het

! Vraag vrijblijvend een op maat gesneden offerte aan!

! Vraag vrijblijvend een op maat gesneden offerte aan! Prijzen vanaf 260,- 7 dagen inclusief ontbijt exclusief vlucht *laagseizoen Brochure 2014 Costa Blanca, dé bestemming om te genieten van een geweldige fietsvakantie Vraag vrijblijvend een op maat gesneden

Vrije tijd. Studio58 & omgeving Activiteiten September 2018

Vrije tijd. Studio58 & omgeving Activiteiten September 2018 Studio58 & omgeving Activiteiten September 2018 Studio 58 Beukenstraat 58 4462TT Goes 0113 228575 (als je iets wilt doorgeven vóór of tijdens eethuis of activiteit) Aanmelden voor alle activiteiten via:

Boat & Company presenteert voor 1 ½ uur De Amsterdamse Borrelvaart

Boat & Company presenteert voor 1 ½ uur De Amsterdamse Borrelvaart Boat & Company presenteert voor 1 ½ uur De Amsterdamse Borrelvaart Heeft u geen zin om middenin een drukke kroeg te staan? Dan kunnen wij u de Drijvende horeca boot aanbieden, waar gezelligheid voorop

Welkom op De Johanneshoeve!

Welkom op De Johanneshoeve! Brochure Vergaderen Welkom op De Johanneshoeve! Zoekt u een locatie voor een korte bespreking, lange vergadering of zelfs een hei-dag? Voor iedere gelegenheid biedt De Johanneshoeve u een passend voorstel

Tel. (0174) plezierig wonen, professioneel werken ZONWERING KOZIJNEN TERRASOVERKAPPINGEN.

Tel. (0174) plezierig wonen, professioneel werken ZONWERING KOZIJNEN TERRASOVERKAPPINGEN. ZONWERING KOZIJNEN TERRASOVERKAPPINGEN Showroom Naaldwijk Grote Woerdlaan 36c 2671 CL Naaldwijk T 0174-631 125 S h owroom Berkel en Ro de n r i j s Nobelsingel 4 2652 XA Berkel en Rodenrijs T 010-511 9

Groepsontvangsten van harte welkom!

Groepsontvangsten van harte welkom! Groepsontvangsten van harte welkom! 2016 www.glk.nl Kasteel Doorwerth Groepsontvangsten Kasteel Doorwerth is één van de mooiste kastelen van Nederland, prachtig gelegen in de uiterwaarden van de Rijn.

INHOUD. Algemeen... 4. Restaurant Chatillon.. 4. Brasserie & Lounge Circles. 5. Palace Wellness Center 6. Vitality Fitness Club. 7. Hotelkamers... INHOUD Algemeen.... 4 Restaurant Chatillon.. 4 Brasserie & Lounge Circles. 5 Palace Wellness Center 6 Vitality Fitness Club. 7 Hotelkamers... 8 2 ALGEMEEN Op nog geen kilometer van herstelhotel De Kim

Activiteitenkalender. Rosengaerde Dalfsen. December

Activiteitenkalender. Rosengaerde Dalfsen. December Activiteitenkalender Rosengaerde Dalfsen December Activiteitenkalender Rosengaerde In deze kalender vindt u terug welke activiteiten er wanneer, waar en hoe laat plaatsvinden. De vrij toegankelijke activiteiten

Nr Gever Omschrijving Koper Bedrag

Nr Gever Omschrijving Koper Bedrag 1 Jan Barendselaan, 2 Roel de Bakker, spinning 3 Optiflor 4 Antiquair Chris van Waes, Jan 5 Barendselaan, 6 Scouting 7 Tim Zuidgeest 8 Commissie Kerkenveiling Kaasboer vrijdagmarkt, 9 Zwembad "de Boetzelaar"

PROGRAMMA Maart Boodschappen PlusBus Etten Leur Samen Er Op Uit. vanaf dinsdag 23 Februari 2016

PROGRAMMA Maart Boodschappen PlusBus Etten Leur Samen Er Op Uit. vanaf dinsdag 23 Februari 2016 PROGRAMMA Maart 2016 Boodschappen PlusBus Etten Leur Samen Er Op Uit Reserveren voor Maart is mogelijk vanaf dinsdag 23 Februari 2016 per telefoon: 076 532 50 42 op werkdagen van 09:00 tot 12:00 uur of

EEN TROUWLOCATIE OM JA TEGEN TE ZEGGEN

EEN TROUWLOCATIE OM JA TEGEN TE ZEGGEN EEN TROUWLOCATIE OM JA TEGEN TE ZEGGEN INHOUDSOPGAVE Bruiloft 3 Een trouwlocatie om JA tegen te zeggen 4 Toost & Taart 5 Culinaire verwennerij 6 Avondfeest 8 Bed and Breakfast 10 De perfecte dag 11 BRUILOFT

FeestPakketten OP MAAT 2016

FeestPakketten OP MAAT 2016 Fee stpakk etten OP MAAT 2016 Sfeervol 1 - Warm rood - 36,- Kerstmis is de gezelligste periode van het jaar. Het perfecte moment ook om even terug te kijken op het afgelopen jaar. Met familie, vrienden

Best, 18 juli 2014. Programma 50-jarig jubileum Thema: LTVB Wereldclub

Best, 18 juli 2014. Programma 50-jarig jubileum Thema: LTVB Wereldclub Programma 50-jarig jubileum Thema: LTVB Wereldclub Programma 50-jarig jubileum Thema: LTVB Wereldclub Het programma voor het 50-jarig jubileum werd niet alleen beperkt tot een jubileum weekend. De jubileum

ZwangerRetreat. Voel je vitaal bij ROOTZ! 30 en 31 maart Vitale groet, Mirjam Dreijer & Monique Goemans

ZwangerRetreat. Voel je vitaal bij ROOTZ! 30 en 31 maart Vitale groet, Mirjam Dreijer & Monique Goemans ZwangerRetreat 30 en 31 maart 2019 Tijd voor jezelf! De kleine in je buik, je voorbereiden op jouw bevalling. Ontspannen en de zinnen verwennen. Gezond & biologisch eten. Vragen kunnen stellen, vol inspiratie

7 Maart Viering st Jozef Smakt Mogelijkheid tot het bijwonen van de H.Mis om half drie. We gaan per auto, liefhebbers kunnen fietsen

7 Maart Viering st Jozef Smakt Mogelijkheid tot het bijwonen van de H.Mis om half drie. We gaan per auto, liefhebbers kunnen fietsen 7 Maart Viering st Jozef Smakt Mogelijkheid tot het bijwonen van de H.Mis om half drie. We gaan per auto, liefhebbers kunnen fietsen ===================================== 21 maart Kienen Er staan weer

Activiteiten programma De Meerstede december 2016

Activiteiten programma De Meerstede december 2016 Mededeling: dinsdag 6 december wordt het huis in de kerstsfeer gezet door creatieve vrijwilligers. Donderdag 1 december Sinterklaas lunch feest. De goede Sint komt vanmiddag op de Lunch. Hij moet tenslotte

Nieuwsbrief Mantelzorg

Nieuwsbrief Mantelzorg Zomer 2017 Nieuwsbrief Mantelzorg MANTELZORG? HELEMAAL NIET ZO GEWOON Mantelzorger zijn overkomt je meestal. Ineens ben je naast partner, vader of moeder, werknemer en/of vriend of vriendin ook nog mantelzorger.

Marijke Hiem. Dienstverlening voor senioren

Marijke Hiem. Dienstverlening voor senioren Marijke Hiem Dienstverlening voor senioren Uw welzijn......daar draait het om! Iedereen geeft een eigen invulling aan plezierig wonen. Voor de één heeft dat te maken met een bepaald woonoppervlak en leefruimte,

Veilingboekje. Benefietdiner. VAMOS Schipluiden. 28 mei 2015

Veilingboekje. Benefietdiner. VAMOS Schipluiden. 28 mei 2015 Veilingboekje Benefietdiner 28 mei 2015 VAMOS Schipluiden 2 Inleiding Vanavond heeft Stichting Vamos Schipluiden in samenwerking met de Lickebaertshoeve voor u een geheel verzorgde avond georganiseerd.

Activiteiten De Zes Molens

Activiteiten De Zes Molens Activiteiten De Zes Molens Ongedwongen & gezellige activiteiten in april 2019 Locatie De Zes Molens Activiteiten: meedoen en erbij horen P. 02 Afgelopen maand kon u deelnemen aan diverse activiteiten.