Zaterdag 18 april a.s. 50ste Gemeenschapsveiling Cultura

Download "Zaterdag 18 april a.s. 50ste Gemeenschapsveiling Cultura"

1 telefoon Woensdag 8 april 2015 week 15 voorheen De Andijker Middenstander, sinds 1921 Zaterdag 18 april: 50ste Veiling Cultura Het wordt alweer de 50 ste Veiling Cultura op 18 april. Op de foto een aantal van de bestuursleden die hier met veel enthousiasme beginnen met het samenstellen van de catalogus. Onze wijklopers zijn weer op pad geweest en hebben een heel aantal leuke koopjes verzameld. Veel vrijwilligers dragen hun steentje bij tot het welslagen van de veiling, wij zij natuurlijk heel blij met al deze mensen. Eerste veiling Op 22 januari 1966 is de eerste veiling gehouden met een opbrengst van +/- f ,=. Excelsior was toe aan nieuwe uniformen, hoe gaan we dat betalen? Het plan ontstond hiervoor een veiling te gaan organiseren, dit in samenwerking met de andere sport-, cultuur- en muziek/zang verenigingen, die ook krap bij kas zaten. Zo ontstond dus de Veiling Cultura. In al die jaren zijn er heel wat bestuursleden, medewerkers, afslagers en notarissen de revue gepasseerd, maar het concept bleef Nog een paar dagen en dan is het zover! Na een voorbereiding van maanden kunnen we eindelijk aan u laten horen hoe het klinkt. En dat het klinkt, kunnen we u verzekeren! Het Voorjaarsconcert van Sursum Corda m.m.v. de Amsterdam Staff Songsters in hét monumentale pand van Andijk: de Gereformeerde Kerk. Een prachtig concert in een prachtig gebouw. Voor de liefhebbers van koren, is zaterdag dé unieke gelegenheid om het nationale koor van het Leger des Heils in de buurt te zien optreden. Want dat ze Een deel van het bestuur, klaar voor de 50ste veiling. Foto KD/De Andijker. ruwweg hetzelfde en de verenigingen kunnen het geld nog altijd goed gebruiken. Dus hopen we veel mensen te kunnen begroeten op 18 april in Cultura. Wekker We hebben wat extra acties in kunnen zingen staat vast! Maar zelfs als u er niet van houdt, kunnen we u aanraden om te komen. Want wat kunnen deze mensen zingen! Van moderne gospel tot klassieke koormuziek, van alles komt aan bod. Het zelfde geldt voor Sursum verband met de 50 ste keer. In een aantal verrassingstassen, die altijd geveild worden, wordt een envelop met 50,= gestopt. Met de wekker (ook bekend van andere keren) worden nu bij 10 koopjes een sleutel uitgereikt, die op het einde van de avond gepast Prachtig concert in een prachtig gebouw Sursum Corda en Amsterdam Staff Songsters Sursum Corda in de Gereformeerde kerk. Foto aangeleverd Corda. Dirigent en concertcommissie hebben weer hun uiterste best gedaan om gevarieerd, maar vooral ook mooi programma voor u in elkaar te zetten. Een klassieke mars in een modern arrangement van Mnozil Brass. Filmmuziek van een film die waarschijnlijk ook uw kind al helemaal uit het hoofd kent. Tipje van de sluier: zullen wij een sneeuwpop maken?. Maar ook een technisch uitdagend stuk en een prachtig koraal zullen deze avond niet ontbreken. Om uur gaat de zaal open en om uur begint het concert. Kaarten zijn aan de deur verkrijgbaar voor 10,00, donateurs betalen 7,50 en kinderen tot 12 jaar kunnen gratis naar binnen. De entree is inclusief een consumptie in de pauze. Kom dus zaterdag 11 april naar de Gereformeerde Kerk, voor een mooie muzikale beleving! GRATIS INLOOP: 9-17 en uur. 09/04 Andijk Mr. A.W.M. Overtoom Mr. R.M. Mantel-Kooistra 14/04 in Benningbroek Tel mogen worden op 3 kistjes met een leuk geldbedrag (3 van de 10 sleutels zullen passen en die mensen winnen dus iets). Verder kunt u, op uw inschrijfformulier voor uw kopersnummer, invullen wat u denkt dat het totaalbedrag is van de voorgaande 49 veilingen, in euro s. De persoon die het dichts bij dit bedrag zit, wint een ballonvaart voor 2 personen. Leuke prijs We beginnen weer met een aantal kindernummers, de kinderen die voor uur binnen zijn, krijgen een lootje waarmee een leuke prijs te winnen is en een ijsje gehaald kan worden. De zaal gaat open om uur, u krijgt koffie met wat lekkers. Dus een gezellige avond voor jong en oud! Uw woning verkopen? Bel Kuin Makelaardij info@kuinmakelaardij.nl Visserspad 1, 1619 GB Andijk Zaterdag 18 april a.s. 50ste Gemeenschapsveiling Cultura t.b.v. culturele en sportverenigingen Zaal geopend vanaf uur Aanvang uur 50 0 ste veiling Cultura 550ste veiling Cultura

2 Pagina 2 FAMILIEBERICHTEN Vaste rots van mijn behoud COLUMN (15) Redactie: K.Gorter Bloedtransfusie UITVAARTVERENIGING DE LAATSTE EER Uitnodiging Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat vredig is overleden mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader Willem Hendrik van Renswoude Willem Sinds 25 oktober 1945 echtgenoot van Anna Schellingerhout Langerak, 20 maart 1919 Hoorn, 31 maart 2015 Anna Pleuni en Piet Willem-Henri en Ditteke Johannes en Marianne, Fenne, Jari Alie en Jan Johan en Carolien, Leona, Veri, Jochem, Tom Agnes en Edwin, Anna, Ruben Bert en Marijke Sigrid, in herinnering Carlijn en Erwin, Evi, Stef Sorghvlietlaan 154, 1619 XZ Andijk Lijnie en Jan Annemarie en Edgar, Madelijn, Julian Jan-Willem, Lenthe Liselotte en Niels Nicolette en Bert, beiden in herinnering Sarah en Tim Levi Wim en Olga Rik en Dineke, Samuel Elseline en Hans De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op zaterdag 4 april j.l. You ll never walk alone Dat is ons wel heel duidelijk gebleken na het overlijden van onze zoon, broer, zwager en oom Dick Anton Burger Voor de overweldigende blijken van medeleven in welke vorm dan ook, zoals de vele kaarten, prachtige bloemen, bezoekjes, telefoontjes etc. willen wij u allen héél hartelijk bedanken. Het heeft ons diep getroffen en bijzonder goed gedaan en het zal ons zeker helpen om dit verdriet te verwerken. Nogmaals onze oprechte dank. Ab en Leny Burger-Klaver Chris en Sandra, Milan en Tygo Leeskring Vrouwen van Nu De vrouwen bij de bibliotheek in Arnhem. Foto aangeleverd Maandag 23 maart vond de jaarlijkse excursie plaats van De Leeskring van Vrouwen van Nu met als doel de bibliotheek van Arnhem, de beste bibliotheek van Nederland in Met vijf vrouwen hadden we een boeiende rondleiding met zelfs een kijkje achter de schermen. Wat gebeurt er met de ingeleverde boeken en hoe komen de boeken die niet vaak meer worden uitgeleend uit de kelder vandaan? Dat is voor ons geen geheim meer. In het gebouw Rozet is veel hout verwerkt en zie je inderdaad overal rozetten terug. Op het terras van de vijfde verdieping genoten we van een uitzicht over de omgeving en in het Erfgoedcentrum kregen we veel informatie over de collecties van het voormalig Historisch Museum Arnhem en de Gelderland Bibliotheek die op een unieke manier samen zijn gebracht. Welke transfusie? Die welke op Golgotha werd gedoneerd aan een ieder die het wil aanvaarden, de bloedgroep is geschikt voor iedereen en overal. Alle mensen, dus ook u, kunnen dit bloed ontvangen en daardoor Leven ontvangen met eeuwigheidswaarde. Het wordt aangeboden maar niet opgedrongen, een mens is vrij om het aan te nemen of af te wijzen maar het is hét entreebewijs voor de hemel, een ander kaartje is er niet. Wie is de donor? Ja, God in Zijn Zoon Jezus. Zijn bloed vloeide om ons te redden, hij gaf het vrijwillig en voor niets. Voor niets... vraagt u misschien, ik mag toch niet, ik moet toch. (vult u het zelf maar in). Nee, beste lezer, u hoeft helemaal niets, deze transfusie wordt u aangeboden uit liefde en voor niets. Nou dat is fijn zegt u misschien, dan kan ik gewoon doorgaan met mijn leven zoals ik wil en toch komt het dan goed. Nee, zo werkt het niet. U kunt komen zoals u bent, met alles wat u tot u maakt en u ontvangt als u wilt Zijn transfusie, waardoor uw zonden zijn vergeven en u deel hebt gekregen aan het eeuwig leven bij Hem. Maar als u dat alleen daarom doet dan zult u het niet volhouden, dan komt u vroeg of laat weer bloed tekort. Misschien krijgt u dan weer reddend bloed maar op een keer zal deze bloedbank gesloten zijn. Waarom? Omdat u het deed uit winstbejag en niet uit (weder)liefde. De wereldse bloedbank kan u ook niet eeuwig helpen, u zult een keer tekort komen en sterven. Als dan blijkt dat u Zijn (bloed) offer hebt aangenomen, dat u van harte hebt geprobeerd te leven in liefde voor Hem en naar Zijn wil en voor uw naasten (dat is iedereen die op uw pad komt) dan zult u in de Hemel bij onze Vader van harte welkom zijn. Liefde is de prijs om dit bloed te behouden, om te leven naar Zijn wens. Kunt u dat? Nee, u bent mens en zult in de fout gaan, wij gaan allemaal in de fout en kunnen de Hemel niet binnen met ons eigen bloed. Juist daarom hebt u Zijn transfusie zo broodnodig. Wijs Hem niet af die u kan redden en die u uitnodigt om eeuwig in vreugde te leven, Hij gaf Zijn leven voor u en voor mij, geef Hem uw leven, uw liefde en u zult die keuze nooit berouwen. Wacht niet tot morgen, morgen kan te laat zijn, doe het nú! (José Consemulder) Algemene ledenvergadering op donderdag 23 april 2015 in dorpshuis Cultura Kleingouw 112 te Andijk. Aanvang uur. Agenda: - Opening. - Notulen Algemene ledenvergadering van 24 april Jaarverslag Verslag kascommissie / verkiezing kascommissie Mededelingen - Bestuursverkiezing: Aftredend-niet herkiesbaar Mw. M. Hulzebos Voorstel voor nieuw bestuurslid: Mw. R. van Gelder-Korver Eventuele andere kandidaten voor bestuur kunnen zich schriftelijk melden voor 17 april a.s. bij het secretariaat mw. M. Hulzebos Middenweg BN Andijk - Verslag Stichting Uitvaart Deposito s - Rondvraag en sluiting De notulen en het financieel jaarverslag liggen vanaf uur ter inzage Wij nodigen u uit om deze vergadering bij te wonen Techiek up-to-date in De Weid Team Techniek De Weid, boven v.l.n.r.: Siem Dijkman, Karel Leijen, Gerben de Fouw. Onder: Rene Koster Foto aangeleverd Over een kleine drie weken opent De Weid alweer de deuren. Het winterseizoen is goed benut met het nodige onderhoud. Natuurlijk aan het terrein en het groen, maar in de techniek is ook een hele hoop werk verzet. Na een oproep eind 2014 om meer technische vrijwilligers, zijn Karel Leijen en Siem Dijkman aan het Team Techniek toegevoegd. Hoofd Techniek Gerben de Fouw vertelt: Die extra capaciteit hadden we echt nodig. Er stonden een hoop klussen op de agenda en we zijn enorm blij dat Karel en Siem daarmee konden helpen. Eind 2014 meldde de Andijker al dat de zonnepanelen van Asonia zijn overgenomen door De Weid, inmiddels zijn deze geïnstalleerd tesamen met een grote zonneboiler. Ook is de grote CV-ketel vernieuwd en zijn er andere, met name energiebesparende, klussen uitgevoerd. Aangezien we dit jaar helaas minder subsidie krijgen, zijn deze energiebesparende maatregelen broodnodig meldt De Fouw verder. Vanaf 25 april ben u weer welkom om een duik te nemen, de webshop van De Weid gaat 11 april weer open. Meer informatie op De zomer komt eraan! Aanstaande zaterdag vanaf uur schrobben in De Weid; doe mee! Op 25 april aanstaande gaat De Weid open voor seizoen Er moet weer het nodige gebeuren na de winter; de tafels schoon, nieuwe stoelen in de wax, de baden geschrobd, de perrons gebezemd, speeltoestellen schoon en ga zo maar door. Kom de vrijwilligers op 11 april een handje helpen! Vanaf uur is het complex open voor iedereen die één of meerdere uren wil bijdragen aan het open houden van De Weid en zwemplezier voor Andijk!

3 Pagina 3 MAAND VAN HET (LEVENS)TESTAMENT Mantel&Overtoom organiseert voor het 8e jaar de maand van het testament en het levenstestament. Wilt u weten hoe u zaken voor de toekomst goed en fiscaal slim kunt vastleggen? Bezoek dan één van onze lezingen bij u in de buurt: 7 april Dorpshuis Venhuizen, 9 april De Kreek - Zwaag, 14 april Stam - Wognum, 21 april t Fortuin - Wervershoof 28 april De Nadorst - Blokker, 30 april De Linde - Opmeer, 7 mei Café Dollenburg - De Goorn, 26 mei Hoorn - Van der Valk. Ontvangst vanaf uur, aanvang uur. Kijk op nl of bel ons Aanmelden kan via presentaties@mantelovertoom.nl danwel telefonisch. Vermeldt u daarbij de gewenste locatie, het aantal personen en uw telefoonnummer. Entree en koffie/thee is gratis. kleine stapjes maak je samen iedereen is welkom bij peuteropvang t dijkje in andijk kdv t dijkje not. steenpoortestraat CV andijk dijkje@smallsteps.info Spectaculaire Koningsdag maandag 27 april met o.a: ~ Aubade gepresenteerd door RiRaRagebol met medewerking van, Sursum Corda en Excelsior ~ versier je Kroon en/ of jezelf wedstrijd met prachtige prijzen ~ Vrijmarkt op het André Voltenplein ~ Diverse geweldige attracties rondom en in Dorpshuis Centrum ~ Fietspuzzeltocht Let op; dit jaar is er weer een VERSIER JE STRAAT wedstrijd. Hoofdprijs wordt ter beschikking gesteld door Slagerij Ron van der Broek. Binnenkort valt onze flyer met het complete programma bij u in de bus! Wij heten u van harte welkom! Oranje Comité Andijk Facebook: Oranjecomiteandijk elke dag van 8.45 tot uur naast peuteropvang bieden wij ook KDV en BSO Uw financiën op maat... Administratie-en Belasting-advieskantoor C.W.van der Jagt V.O.F. Groothandelsmarkt 17-A 1681 NN Zwaagdijk Telefoon Fax info@cwvanderjagt.nl Verzorging belastingaangifte voor particulieren Bedrijfsadministraties en adviezen voor midden- en kleinbedrijf Zelfstandig adviseur RegioBank Financieringen en hypotheken Assurantiën en pensioenen P.s: op 5 mei a.s organiseert het Oranje Comité samen met zwembad De Weid een spetterende Zeskamp op het veld van het Zwembad! Volgende week meer informatie. Els v.d. Bosch Carrie Mathison, nice to meet you Vanaf het moment dat ik de raadzaal binnenkom, waan ik mezelf midden in de serie Homeland, en ik ben Carrie Mathison. Ik weet dat ik word verwacht voor deze bespreking. Het aantal belangstellenden is groot, bijna alle stoelen op de publieke tribune zijn bezet. Onwennig kijk ik om me heen. Ik zie veel onbekende gezichten. Ik maak kennis met een dame van Binnenlandse zaken, en stel me beleefd voor aan heren die samen het A-team vormen. De A van Ambassadeurs, zo hoor ik later. Een onalledaags gezelschap. Ik begeef me naar mijn comfortabele stoel aan de vergadertafel en schuif aan waar ik gewend ben te zitten. Er is een brief binnengekomen, van de heer S.A. Blok minister voor Wonen en Rijksdienst in het kabinet-rutte II.. Polenhotel. Dat is waar deze vergadering ( Thema-avond ) over gaat. De meeste mensen gebruiken in spreektaal Polenhotel maar wij van de gemeenteraad noemen dit: huisvesting arbeidsmigranten. De vier heren van het ambassadeursteam presenteren ons de actuele stand van zaken. Verbluffend veel cijfers worden ons verteld en getoond op het scherm en in de stukken. Er zijn tot tijdelijke arbeidsmigranten in West-Friesland werkzaam. Daarvoor zijn in onze gemeente een aantal bedden gerealiseerd. Maar, niet voldoende! Echter; lang niet alle arbeidsmigranten staan geregistreerd. Waar die dan verblijven blijft vaag. Het schijnt, dat ook niet alle werkgevers van hun werknemers weten, waar ze wonen of verblijven. Minister Blok roept ons op om huisvesting voor arbeidsmigranten te stimuleren, en in gesprek te gaan met investeerders die hier plannen voor indienen. De rol van de raad is, om in het beleid ruimte hiervoor te bieden. Maar ook voor dit probleem geldt: zorgvuldigheid gaat boven snelheid. Er moet voldaan worden aan voldoende menswaardige en veilige huisvesting voor de buitenlandse werknemers. Daar zijn we het vanzelfsprekend over eens. T WAPEN VAN ANDIJK NIEUW-NIEUW-NIEUW Vanaf nu elk weekend lekkere cocktails en shotjes!! COCKTAILS! pink duck smurfenbier woo woo sex on the beach Bij elke zak van 10 munten een grats suprise!! Wij verkopen geen tabakswaren voor de losse verkoop Huisregels op info@wapenvanandijk.nl Kleingouw CA Andijk See You tequila sunrise la spain purple SHOTS! apenkop pop my cherry vla flip shark attack Ook de shotjes van 1 muntje zijn er nog Op zaterdag 11 april houdt de Dorcas Winkel aan de Bedrijvenweg 3 in Andijk van tot uur een gezellige voorjaarsmarkt met als thema Buitenleven. Op deze dag kunt u voor een leuk prijsje allerlei mooie en handige artikelen voor in de tuin en op de camping inkopen. Zo zijn er tuinkussens, slaapzakken, zaklampen en campingservies verkrijgbaar. Voor de kinderen is er een grabbelton en gratis limonade. Bij regen vindt de markt plaats in de loodsen van Dorcas, achter de Dorcas-winkel. In de Dorcas Winkel vindt u, naast de alle huis- en tuinartikelen, een LET S DANCE! Muziekvereniging Excelsior Zaterdag 11 april in Cultura m.m.v. dansers van Oud Step in Time en Double V. Aanvang uur Meer informatie: Elke vrijdag en zaterdag een DJ! Vrij entree Gezellige voorjaarsmarkt bij Dorcas Winkel Dorcas winkel presenteert het buitenleven. Foto aangeleverd LET S DANCE! vrolijk geschilderde meubelhoek met vooral kastjes, tafeltjes en eethoeken, een goed gesorteerde boekenhoek, spulletjes uit grootmoeders tijd, een snuffelhoek met mannendingen, veel stoffen en kant om van alles van te maken, mooie (merk)kleding in alle maten, speelgoed en nog veel meer leuke tweedehands goederen. De winkel is geopend op maandag van tot uur en op dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot uur. Van woensdag 8 april tot en met vrijdag 10 april is de Dorcas Winkel, in verband met de voorbereidingen van de voorjaarsmarkt, gesloten.

4 Pagina 4 Rij-B-Wijzer helpt je op weg naar je rijbewijs Ben je van plan om binnenkort met rijles te beginnen? Lees dan gauw even verder! In dit artikel vertelt rijinstructeur Robbert Visser van Rij-B-Wijzer enthousiast over de ins & outs van de huidige regels. En misschien nog wel veel interessanter: hij geeft tips en uitleg hoe je zo snel mogelijk je rijbewijs haalt én een goede chauffeur wordt. Beginnen met 16,5 Kun je bijna niet wachten om te beginnen met autorijden? Dan heeft Robbert goed nieuws: Wat veel mensen niet weten, maar wel interessant is om te vertellen, is dat je tegenwoordig al met 16,5 jaar mag beginnen met rijles. Vanaf je 17 e mag je praktijkexamen doen. En bij je autorijbewijs krijg je ook meteen je scooterrijbewijs. Tot je 18 e moet je nog wel autorijden met een coach, iemand die 27 jaar of ouder is en minstens vijf jaar zijn rijbewijs heeft. Theorie als basis Goed kunnen rijden, begint al bij je theorie. En die schiet er nog weleens bij in. Leerlingen schuiven het voor zich uit en dan kom je op het punt dat het uit balans NIEUW! het examengebied is. Zo raken de leerlingen vertrouwd met de verschillende verkeerssituaties. Tussentijdse toets Robbert heeft als tip om een tussentijdse toets te doen ter voorbereiding op je praktijkexamen. Dat is een soort proefexamen, waarbij je al een keer een examenroute rijdt met een examinator. Die geeft je daarna feedback en vertelt wat je verbeterpunten zijn. Robbert: Door die toets raak je gewend met het CBR. Je hebt dan al eens met een examinator naast je gereden, waardoor dat minder eng is tijdens het examen. Bovendien kun je vrijstellingen verdienen voor bijzondere verrichtingen als parkeren, keren en stoppen. Met zes jaar ervaring als rijinstructeur weet Robbert precies waar examinatoren op letten. Foto: Nieuwe KD/De Andijker webshop met alles op het gebied Samengevat: Begin op tijd met je van fietsen. Aantrekkelijke prijzen, raakt. Maar als je de theorie beheerst, dan kan je vaker lessen rie op zak hebt, hoe sneller er een sen gaat het goed, maar met men. Dus hoe sneller je je theo- Zelf zegt hij daarover: Met les- theorie, overweeg een tussentijdse snel het en gemakkelijk! toets en bovenal: maak je niet en dus ook sneller examen doen, datum voor het praktijkexamen examen komt de vrees. Met zes te druk, iedereen kan het leren. vertelt hij. Een andere reden om geprikt kan worden! jaar ervaring als rijinstructeur Een prettige op Robbert: kermis Het gewenst hoeft tijdens de zo snel mogelijk aan je theorie te zak, weet hij precies waar namens de examinatoren van het CBR op letten: maar wel veilig. En daarmee het examens hele niet team: helemaal foutloos, beginnen, is dat de wachttijden Examenvrees bij het CBR (Centraal Bureau Rijvaardigheid) erg lang zijn. Rob- leerlingen: het examen. Robbert staan voorop. Daarop focust hij graag op weg! En dan de grote schrik van veel Veiligheid en André, zelfstandigheid Carina, Dirk-Jan helpt Rij-B-Wijzer en Martijn. je uiteraard bert legt uit: Nadat je je theorie merkt aan zijn leerlingen dat ze dan ook tijdens zijn lessen. Robbert: De eerste paar lessen blij- Rijschool Rij-B-Wijzer, Andijk: hebt gehaald, duurt het vaak nog vaak opzien tegen het examen en zes tot acht weken voordat je een dan soms ook minder goed presteren dan hij van ze gewend is. daarna gaan we naar Hoorn, waar tel ven we in Andijk en omgeving, datum krijgt voor je praktijkexa- 97 Het kantoor van De Andijker en Dijkprint is gesloten op Koningsdag, maandag 27 april. Dé schadespecialist voor elke autoschade Voor particulier en verzekeraar Als kwaliteit en service voor u belangrijk zijn Gratis vervangend vervoer/haal- en brengservice Uw advertentie op deze plek? Bel voor meer informatie: André van Duin Tweewielers Zeeweg 43, Wervershoof Tel.: andrevanduintweewielers.nl Het adres voor uw e-bike, fietsen en scooters! www. 2wielerwacht.nl Electro Andijk Scherpe winkel prijzen door inkoop via Electronic Partner. Eigen reparatie technische dienst WITGOED zowel keuken apparatuur als vrijstaand, tevens vervangen wij uw apparatuur. (geen voorrijkosten tot 25km) Verkoop elektra schakel materialen. Hier volop verkrijgbaar pickup snaren, naalden en electronica. Openingstijden ma-di-do-vr. van uur wo van uur lunch uur do. Vanaf heden geen koopavond meer. Zaterdag open van 9.00 uur-17.00uur Electro Andijk, Middenweg Bovensteplankisenvakbedrijfdat zelfharvloer-entrapdelenimportert, bewerktenmontert.hierdorheben onzeklantenvoledigezegenschap overheteindresultat.wijleverenen erlijkproductegenenerlijkeprijs. ontwerpbureau22 helpt u bij het verwezenlijken Kiestuokvordekwaliteitvande van uw nieuw- of verbouw plannen! Elkezaterdag op en van 11:0 0-17:0 0 Handelsweg29a Andijk nieuwbouw zonder zorgen Van ontwerp tot oplevering! bovensteplank? Meer informatie:

5 Pagina 5 De Andijker Onderneemt! Aanhangwagens OMC-Andijk Handelsweg 31a Tel Accu s F.J. de Boer Hoekweg 21a Andijk Tel Administratie In de Haak Sterappel 28 Andijk Tel michel@indehaak.nl Architectenbureau Ontwerpbureau22 Burg. Doumastraat 22 Andijk Dennis Dekker, Tel Architectenbureau De Ruimte Ard Botman Tel Autoschade Autoschade Schepenwijk De Dolfijn 17, 1601 ME Enkhuizen Tel Brood en Banket De Nieuwe Bakkerij Kleingouw 53 Tel denieuwebakkerij@hotmail.com Dorpshuis Sarto Bangert 4, 1619 GJ Andijk Tel info@sarto-andijk.nl Fietsenwinkel André van Duin Tweewielers Zeeweg 43 Wervershoof Fysiotherapie Praktijk Andijk Landstraat 5, 1619 EX Andijk Fysiotherapie Fysio WFO Wervershoof Andijk Hovenier Hoveniersbedrijf de Kroon Klamptweid 21 Andijk Tel Kantoormeubelen DEEN is de ander niet Handelsweg 33G Tel Makelaardij Kwantes Makelaardij Middenweg 9 Tel Nagelstyliste/Pedicure Salon Beautylounge, R. Luisantestr. 14, Andijk Onderhoud & montage Klaus Wiechmann Tel info@klauswiechmann.nl Rijschool Rij-B-Wijzer autorijschool Robbert Visser Schilder- Glas- en behangwerk Van den Braber Hoekweg 13, 1619 EA Andijk Tel Schoonheidssalon LNC Huidverbetering Handelsweg 33e, Andijk Tel Tandheelkunde Tandprothetische Praktijk G.Gombault Ged. Laanweg 31 Tel Geopend: vrijdag uur Trekkers en werktuigen Manshanden Dijkweg 322 Andijk Tel Verbouw-Onderhoud & Bouwadvies Kort Onderhoud Dr. d' Arnaudstraat 22 Andijk Tel Verhuizen DEEN is de ander niet Handelsweg 33G Tel Vishandel Klein Volendam Elke vrijdag op het Dorpshuisplein info@kleinvolendam.nl Vloeren De Bovenste Plank Handelsweg 29a Andijk Tel Witgoed Electro Andijk Middenweg 39 Andijk Tel Zonnepanelen Solarfabriek Postbus 17, 1619 ZG Andijk Uw bedrijfsnaam ook in deze lijst? of p.ligthart@andijker.nl Rij-B -Wijzer.nl Autorijschool Andijk De juiste weg naar wenst iedereen Verkoop een gezellige het B-Rijbewijs! Robbert Visser t de sleutel tot uw bezit gemeenschapsveiling Aankoop Advies Taxatie Tel Startvermogen op maat! Accu s voor verschillende toepassingen zoals: Auto Truck Motorfiets Tractor Camper Jetski Grasmaaier Aggregaat Etc. Erik Kort Verbouw - Onderhoud & Bouwadvies Dr. d Arnaudstraat 22, 1619 CX Andijk Vakkundig en persoonlijk Voor bedrijven én particulieren Michel Haak M Sterappel 28 E michel@indehaak.nl 1619 KA Andijk I Acupunctuur RADTS Adv_Praktijk Andijk.indd :17:57 Kelly Groot We hopen dat er massaal wordt geboden op onze Fysiotherapie bijdrage: Kleiduivenschieten voor drie personen, Podo-posturale therapie bij schietvereniging De Voorst te Kuinre. Werner de Haan Adv_Praktijk Andijk.indd :17:57 Adv_Praktijk Andijk.indd 1 Adv_Praktijk Andijk.indd :17:5 Hoekweg 21a 1619 EB Andijk Middenweg 9 Postbus BL Andijk Tel Adv_Praktijk Andijk.indd 1

6 Pagina 6 Andijkertjes Op elk slotje past een sleuteltje, en wij maken ze. Handelsweg 31a Voor kledingreparaties en overige textiele werkzaamheden, maar ook voor patchwork-quilt cursussen gaat u naar: Lapjes en Draadjes Annet van Kampen / lapjesendraadjes@hotmail.com blogspot.com Villavakantiepark IJsselhof Andijk Een prima plek om familie of vrienden te laten overnachten als u zelf niet genoeg ruimte heeft. Het kan ook al voor 1 nacht. Ook handig voor als u een feest geeft! of bel Ons IJsselhof team ontvangt u graag. Inktcartridges voor uw Printer? Onze huismerk inktcartridges zijn van absolute topkwaliteit en zeer scherp geprijsd. Wij zorgen dat ze altijd goed werken in uw printer. Vraag ons om (gratis) advies. Wij zijn dealer van Brother printers. Beste uit de testen afgelopen jaar. Ook voor het maken van PAS- FOTO S. Knijn Inkt & Entertainment, De Hoek 8a Wervershoof. Tel Voor openingstijden, Kijk op; T-shirts met eigen opdruk. Dijkprint, Industrieweg 1 Andijk Tel Tweetalig Paastheater op de Piramide Superhaas bracht alles tot een goed einde. Foto aangeleverd Donderdagmiddag gaven de kinderen van groep 1 en 2 een theatervoorstelling over Pasen. Opa en oma Paashaas moesten paaseieren wegbrengen naar de Piramide... maar waar vind je de Piramide? Oma dacht wel heel ver weg, dus dat werd een heel hazenavontuur vol liedjes, toneel en dans. Met de boot naar Engeland, Engelse liedjes zingen, eastereggs info@gebrkok.nl en een ritje in the bus! Via Belgie waar net de talentenjacht bezig was om de nieuwe K3 te zoeken, kwamen opa en oma weer thuis. Helaas waren de eieren er niet best aan toe. Superhaas bracht alles tot een goed einde. Leerlingen, ouders en grootouders hebben enorm genoten van de voorstelling. Een vrolijk begin van het lange Paasweekend! 25 april concert Andijks Gemengd koor in Gereformeerde kerk Het Andijks Gemengd Koor, Foto Pieter Prins. Wist u dat... de agenda van De Andijker ook op te vinden is?... er in het Paasweekend vernielingen gepleegd zijn in Andijk? aankondigingen van geboorte en verjaardagen in deze rubriek grats worden vermeld? Lisanne Mantel van start isgegaan met haar webwinkel je op 26 april de tulpenwandeltocht kan lopen, en dat de gelden gaan naar Stichting Kinderboerderij de Put en Madelief Boon gaan? Patrick van Lubek vandaag jarig is? in verband met de werkzaamheden aan de Dijkgraafgrootweg plan zuid nu een sluiproute is geworden? de mannen tegen de vrouwen in het Dorpshuis een groot succes was? dat je op veiling Cultura van 18 april een ballonvaart kunt winnen? Op zaterdag 25 april as. heeft AGK een concert in de prachtig gerestaureerde gereformeerde kerk in Andijk. Het wordt een geweldig concert met Kwartetto Amici, pianiste Deborah Pardy, organist Dirk Out en trompettist Dieuwke Kloppenburg. Veel verschillende liederen die vooral in de kerk mooi klinken, maar ook verrassende nummers in allerlei talen. Met natuurlijk een verrassing voor het publiek. Het begint om uur en kost 10,- Info Op zaterdag 11 april houdt Dorcas Winkel Andijk aan de Bedrijvenweg 3 van tot uur een gezellige voorjaarsmarkt. Er is van alles verkrijgbaar o.a. tuinartikelen, campingartikelen, speelgoed, boeken, huishoudartikelen, leuke stofjes, antiek, meubels, platen en kleding. Bij slecht weer is de markt in de loods. Muziekvereniging Excelsior is er bijna klaar voor. Afgelopen donderdagavond een goede doorloop gehad van het hele programma Let s Dance! Kom het eindresultaat beluisteren en bekijken a.s. zaterdag in Cultura. Er zijn nog een aantal kaarten verkrijgbaar. De voorverkoop sluit vanavond 8 april. Daarna zijn er alleen nog U bent van harte welkom! Let s Dance! Vroege Pasen bij t Dijkje kaarten verkrijgbaar aan de kassa op de avond zelf (tenzij het is uitverkocht). Er gaan maximaal 150 kaarten in verkoop. Meer informatie vindt u op de website: nl of op onze Facebookpagina: Loodgieter & CV Monteur CV installatie Zinkwerk Gas, water en riool Badkamers Storing en onderhoud 24 uurs service E.D.S. vof, Handelsweg 33D 1619 BJ Andijk Tel.: Mobiel: info@edsandijk.nl waarbij de peuters extra uitdaging wordt geboden. Bovendien vinden de kinderen van de dagopvang en van het peuterarrangement het heel leuk om samen te spelen. Na de Pasen gaan we verder met het thema beroepen, waarbij we starten met wat de postbode en de politieagent doen. Elektrische installaties Alarm- en telefooninstallaties Water- en gasleidingen en sanitair C.V. en warmwatervoorziening Mechanische ventilatie Lood- en zinkwerk Riool - en ontstoppingswerkzaamheden Kinderen genoten van het paasontbijt. Foto aangeleverd De peuters bij kinderdagverblijf t Dijkje zijn de afgelopen weken druk bezig geweest om de locatie te versieren voor Pasen. Te midden van alle versieringen zoals paashazen en paastakken, hebben alle kinderen van het kinderdagverblijf samen met de medewerkers genoten van een paasontbijt. Jeanet Hania, locatiemanager: De peuters van de dagopvang en de peuters van het peuterarrangement hebben samen erg hun best gedaan op het paasproject. De afgelopen weken hebben ze ook samen een kleine boerderij nagebouwd in de centrale hal. Deze projecten zijn onderdeel van het thematisch werken op de locatie, Over Smallsteps Smallsteps is een nationaal netwerk van zo n 250 kinderdagverblijven en buitenschoolse opvanglocaties. Iedere locatie heeft een eigen karakter, passend bij de buurt of wijk. Bij Smallsteps staan kinderen centraal en vormen medewerkers de kracht van de organisatie. Voor meer informatie:

7 Pagina 7 Parochieberichten R.K. Kerk Andijk Adres: Bangert 6 Contactadres: Baukje Kuin-Hogendorp Dijkweg 412, tel Opgave intenties: Greet Tensen-Beemsterboer Kleingouw 195, tel Zondag 12 april uur: 2 e zondag van Pasen. Woord-Communieviering met koor Vriendenkring; voorganger: pastor C. Koning. Thema: Geloven in gemeenschap. De collecte is voor de onkosten van onze parochie. Van harte aanbevolen en dank daarvoor. Welkom ook bij het koffiedrinken! Dinsdag 14 april uur: Woord-Communieviering; voorganger van groep Andijk. *Overleden: Marijke Keurentjes en Cees Kuin. Bij de voorbeden bidden wij voor hen. * Deelnemers aan het Triduüm in Wognum (10 en 11 april) prachtige dagen toegewenst. * Zondag start de Emmaüswandeling om uur bij de Gereformeerde kerk. Meer informatie in Kontakt. Iedereen van harte welkom en een inspirerende wandeling toegewenst. AANLEVEREN KOPIJ Advertenties: tot maandag uur info@andijker.nl. Onder advertenties vallen ook: Andijkertjes, Wist u datjes, Agenda, Kerkberichten en Verjaardagen Kopij en fotomateriaal: tot maandag uur info@andijker.nl Familieberichten: (rouw- en geboorteberichten) tot dinsdag 8.30 uur info@andijker.nl Colofon De Andijker verschijnt wekelijks. Adres: Redactie De Andijker Industrieweg 1, 1619 BZ Andijk telefoon: info@andijker.nl website: redactie: Maarten Jong Jolien Harders lay-out: Karin Venekamp foto s: Peter Ligthart, Koos Dol, DVD Temme, Douwe Greydanus Niets uit deze uitgave of voorgaande uitgaven van De Andijker mag op enigerlei wijze worden gekopieerd, gepubliceerd of op andere wijze openbaar worden gemaakt zonder uitdrukkelijke, schriftelijke en voorafgaand verkregen toestemming van de uitgever. De uitgeverij, cq. de redactie kan nimmer verantwoordelijk gehouden worden voor Ingezonden stukken of stukken die ter publicatie worden aangeboden. De redactie behoudt te allen tijde het recht voor artikelen te redigeren, in te korten of voor plaatsing te weigeren, zulks zonder opgaaf van redenen. Daarnaast behoudt de uitgeverij te allen tijde het recht voor artikelen op een andere datum te plaatsen. Met betrekking tot advertenties, los of contractueel, zijn de levering- en advertentievoorwaarden van De Nederlandse/De Andijker van toepassing. Deze zijn gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel te Hoorn De Nederlandse OPENINGSTIJDEN REDACTIE: Maandag t/m vrijdag 9.00 tot uur Zaterdag van 9.00 tot uur Kerkdiensten, zondag 12 april Gereformeerde Kerk uur ds. G.H. Abma te Gouda Gereformeerde Gemeente Ontmoetingskerk, Klopperstraat 12, Enkhuizen uur Ds. G. Heijkamp uur Ds. G. Heijkamp Protestantse Gemeente Andijk- Wervershoof uur Drs. Nettie Boon uit Assendelft organist. dhr. Wim Broer Iedere woensdag inloop-ochtend in de Kapel van uur. Baptistengemeente Aula RSG gebouw Boendersveld 3 Enkhuizen uur Dick Westerkamp R.K. Kerk uur Wo-Com. pastor C. Koning, Vriendenkring De Bovenzaal De Kapel, zondagavond uur, Aart Haverkamp Westfriese Evangelie Gemeente de WEG Aula Martinus College, De Aanloop 6 te Grootebroek uur Aart Haverkamp Emmaüswandeling, zondag 12 april uur De paden op, de lanen in... Het grijpt terug op het Bijbelverhaal over twee volgelingen van Jezus, die na zijn kruisiging diep teleurgesteld van Jeruzalem naar hun woonplaats Emmaüs lopen. De twee hadden verwacht dat Jezus koning van het land zou worden, maar in plaats daarvan werd Hij ter dood veroordeeld. Al lopend naar huis voegt zich een derde man bij hen, die hen uitlegt vanuit de bijbel dat de kruisiging moest plaats vinden. Pas later ontdekken de mannen dat het Jezus zelf was die naast hen heeft gelopen. Emmaüswandeling Net als in het Bijbelverhaal gaan de wandelaars twee aan twee op weg. Bij vertrek krijgen ze een route mee en een aantal gespreksvragen. Tijdens de wandeling kan een gedeelte in stilte worden gelopen. Gedachten die opkomen zouden gedeeld kunnen worden met elkaar. De wandeling duurt ongeveer een uur. Mensen die niet in staat zijn om mee te wandelen, kunnen in de Gereformeerde kerk, naar aanleiding van dezelfde vragen, met elkaar in gesprek gaan. Ook zullen er enkele kunstwerken, met de Emmaüsgangers als inspiratiebron, te zien zijn. Deze wandeling is op zondag 12 april bij: Gereformeerde kerk Middenweg BL Andijk het begint om uur. Na afloop is er gelegenheid om met elkaar na te praten bij een kop koffie of thee. De Emmaüswandeling wordt georganiseerd door de Rooms Katholieke kerk Andijk, Gereformeerde kerk Andijk en de Protestantse Gemeente Andijk- Wervershoof i.w. Vergoeding zorgverzekeraars. Perfect passende oplossingen voor uw gebitsproblemen. Protheses, ook implantaten. Reparaties en behandeling op afspraak. Iedere vrijdag geopend van 9.00 tot uur Tandprothetische praktijk Gombault Gedeputeerde Laanweg 31, Andijk AGENDA De hele agenda kunt u vinden op APRIL Donderdag 9 april LSBO + Zonnebloem, Anbo organiseert het WIJKTEAM komt met uitleg over de wijzigingen. In Cultura aanvang uur. Vrijdag 10 april Klaverjas, aanvang 19:30 uur, Dorpshuis Centrum Pubquiz, aanvang 20:30 uur, Dorpshuis Centrum Zaterdag 11 april Themaconcert Excelsior Let s Dance. Cultura, uur. Voorjaarsconcert Sursum Corda m.m.v. de Amsterdam Staff Songsters, aanvang: uur Gereformeerde Kerk Andijk. Dinsdag 14 april Vrouwen van Nu afd. Andijk-Oost, Stichting Hulphond, Dorpshuis centrum uur Rondleiding crematorium Schagerkogge, uur. Info of opgave tot 10 april: info@carlabasjes.nl Telefoon: Woensdag 15 april Vrouwen van Nu West, Hersenstichting: Hoe houd ik mijn hersenen gezond. Cultura, uur. Donderdag 16 april OuderenSoos, aanvang 12:00 uur, Dorpshuis Centrum Zaterdag 18 april Veiling Cultura voor de 50ste keer Eetcafé, geopend vanaf 18:30 uur, Dorpshuis Centrum Zondag 19 april Koppelbiljarten Café Pension t Ankertje aanvang uur Dinsdag 21 april KVG. Oud Hollandse Likeuren Proeven uur Sarto Donderdag 23 april LSBO + Zonnebloem, in Cultura aanvang; uur. Vrijdag 24 april PCOB, mevr. L.Timmerman vertelt over het bedrijf, bezoek Pop Vriend Zaden Middenweg 52, aanvang; uur. Vrijwilligersavond Sporting Andijk, uur Zaterdag 25 april Oud Voorjaarsoncert papier: Zet Andijks het goed Gemengd gebundeld Koor, Geref. of in dozen Kerk aan de uur juiste Zwembad kant van De Weid de weg gaat (DAAR weer WAAR open U DE ROLEMMER NEERZET). Zondag Zaterdag: 264 april, 18 april, 2 mei, 16 mei, 30 mei, 13 juni, 26 juni, 11 juli, Tulpen 25 juli, gezinswandeltocht 8 augustus, 22 augustus, 5 september, 19 september, 3 oktober, Koppelklaverjassen 17 oktober, 31 in Sarto, oktober, aanvang 14 november, 13:45 uur28 november, 12 Maandag december27 april Inzamelen Modelvliegshow plastic: Pegasus, Donderdag april, 21 uur, mei, Elsenburg 18 juni, 16 juli, 13 augustus, Koningsdag 10 september, 2015!, Gehele 8 oktober, dag, Dorpshuis 5 november, Centrum 3 31 december. Wapen van Andijk MEI Zaterdag Elke zaterdag 2 mei geopend vanaf uur, HUIS DJ vanaf uur Di., KNRM wo., do., Open vrij. dag, open om uur uur. haven Zondag Andijk vanaf uur Zaterdag 9 mei Rumbadama bij Jazz&Pop in Cultura Woensdag 14 mei PCOB start dames fietstocht vanaf half mei - half september iedere week bij goed weer; Vertrek, Dorpshuis Centrum uur. Zaterdag 16 mei 40MM, Venhuizen Zondag Als gediplomeerd 17 mei schadehersteller met Koppelbiljarten ruim 30 jaar professionele Café Pension ervaring, t Ankertje bied aanvang ik u : uur Dinsdag 19 mei KVG. Vakkundig Fietsen. schadeherstel bij Sarto Woensdag Taxatie 20 van mei de schade (vrijblijvend) Vrouwen Afhandeling van Nu met West, de verzekeringsmaatschappij Yvonne Kroon geeft een lezing over: Krachtige Restauratie vrouwen van Oldtimers in de geschiedenis. Cultura, uur. Woensdag Budgetreparatie 27 mei (reparatie met tweedehands of imitatie KBO, onderdelen de laatste om klaverjas de prijs drive zo laag en Jeu mogelijk de boules, te houden) Sarto,13.30 uur. Eventueel leenauto beschikbaar JUNI Juni / juli /en augustus; Zomeractiviteiten in Handelsweg Sorghvliet. 29 Organisator Sorghvliet met breed samenwerkingsverband ouderen. b 1619 BJ Andijk info@ronkarremanautoschade.nl (zie advertenties). Zaterdag 13 juni Kunst en Tuinroute Zondag 21 juni Biljartvereniging Koppelbiljarten Café Pension t Ankertje De Vlieringboys aanvang uur Dinsdag Over het 23 algemeen juni genomen wapenfeiten, die je op sportieve was KVG, het Uitje heus naar niet Urk zo slecht. (nadere Alle informatie wijze volgt moet in aanvaarden kontakt) op het drie wisten punten te behalen tijdens de gespeelde par- JULI G.P. Grent was tevreden over groene laken. Zondag tijen deze 19 middag. juli zijn gespeelde partijen, één Carambool aanvang tekort in het Drieban- uur Het Koppelbiljarten beste uit de bus Café kwam Pension C.T. t Ankertje Verhoogt, die met gedegen den, in het Libre was hij matig AUGUSTUS spel en vol Elan de partijen in en een goede bandstootpartij, Donderdag 13 augustus zijn voordeel wist te beslissen dat was de balans van ondergetekende. KBO, Bangert boulers, Kermis jeu de boule Sarto, uur. en dan vrolijk huiswaarts keerde. Prima toch Cees, ook voor De slotzin is; Velen willen niet Zondag 16 augustus Koppelbiljarten Café Pension t Ankertje aanvang uur je vrouw Annie. Ook P. Elias was het geluk, maar hun geluk. vrij goed bezig, al baalde SEPTEMBER hij er Vrijdag wel van 11 dat september het net mis ging en Sportgroeten, net KBO, achterom. leden / jaarvergadering Sarto, G.P. aanvang; Grent uur. Dinsdag Maar dat 15 zijn september nu eenmaal de Aflevering 1002 KBO, Wijngaardshof Nibbixwoud; rondleiding en wijnproeven. Vertrek vanaf Sarto uur, per fiets of met de auto. Woensdag 16 september

8 Pagina 8 Wegens groot succes start verkoop fase 4! De Fruittuinen in Andijk Laat u verrassen door dit unieke, groene en waterrijke plan. De eerste woningen worden binnenkort opgeleverd en zijn te bezichtigen tijdens het open huis. Webwinkel Farly in Andijk DE ZWAAN: prijs vanaf ,-- v.o.n. exclusief garage Kom de woningen bezichtigen! Prijs ,-- von. incl. aanbouw De laatste! Open Huis donderdag 16 april uur Op de bouwplaats bereikbaar via Goudreinet Lisanne Mantel is van start gegaan met haar webwinkel Foto: KD/De Andijker PARKWONING: prijs vanaf ,-- v.o.n. KAVELS: vanaf v.o.n. Scholtens Projecten / scholtens.eu Jaspers-Van Diepen / jaspers-vandiepen.nl Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. MEREL: prijs vanaf ,-- v.o.n. Groen, ruimte en water komen samen in dit plan De Stijl Makelaardij / destijl.nl Ik zal me even voorstellen, ik ben Lisanne Mantel. Sinds een paar weken heb ik mijn eigen kleding webshop geopend. Ik ben hiermee begonnen omdat ik vind dat het lastig is om mijn kleding stijl te vinden in West-Friesland. Voor de kleding stijl die ik verkoop moet je al snel naar Amsterdam of nog verder. Daar wil ik verandering in brengen. De naam van mijn winkel is Farly. Hier is geen letterlijke vertaling van, maar het betekent mooi, bijzonder, anders. Precies de stijl die ik verkoop. Waar u aan kunt denken bij deze stijl zijn bijvoorbeeld kleine details als ritsjes of vakjes van imitatie leer die de kledingstukken net even wat spannender maken. Ik verkoop kleding voor zowel mannen als vrouwen en voor elke leeftijd! U kunt makkelijk via de site bestellen, en veilig betalen via ideal. Heeft u iets leuks gezien, maar wilt u het eerst passen? Geen probleem! U bent van harte welkom om langs te komen op Murillolaan 21, in Andijk. U kunt een mailtje sturen naar info@ farly.nl of mij even bellen op telefoonnummer , zodat we een datum en tijd kunnen afspreken. Bent u geinterreseerd? Kijk dan snel even op Zondag 26 april: Tulpenwandeltocht - gezinswandeltocht IJsclub Andijk en IJsclub Nibbixwoud organiseren die dag leuke wandeltochten. 1: Andijk-Nibbixwoud, afstand 18 km. 2: Gezinswandeltocht voor jong en oud, afstand 6 km. Start: t/m uur Doelen: Stichting Kinderboerderij de Put en Stichting Madelief Boon Doet u ook mee... Ja? Geweldig vinden we dit Voor verdere informatie en kosten voor leden en niet-leden: of p.s. neem als lid wel uw Toemerijsbaan seizoenskaart mee Boomverzorging Vormsnoei Hagen snoeien Kappen/vellen Advies en dienstverlening Terrasreiniging Stobbenfrezen Schutting plaatsen Jeugd- en begeleidingssnoei Onderhoudssnoei Klimmen VTA controle (boomveiligheid) Tuinonderhoud Vijveraanleg en -onderhoud Takken versnipperen Haardhout kloven Voor al uw snoeien kapwerkzaamheden! Voor al uw snoei- en kapwerkzaamheden! Zowel bedrijf als particulier. IN DE MAANDEN FEBRUARI EN MAART GEVEN WIJ 10% KORTING OP AL ONZE DIENSTEN! Zowel bedrijf als particulier. Chris de Vries Mobiel: info@devriesboomverzorging.nl Groep 3 Kuyperschool brengt paasmandjes Collecte ZOA Collectanten, allemaal hartelijk dank voor het geven van jullie schaarse vrije tijd. Overige Andijkers bedankt voor jullie gift. Dit alles bij elkaar heeft het mooie bedrag van 1515,62 opgebracht, weer meer als vorig jaar, fantastisch!! ZOA geeft HULP in noodsituatie zoals oorlog, natuurrampen en ebola. ZOA geeft HOOP door te voorzien in de eerste levensbehoefte. ZOA helpt mee aan de wederopbouw en verstrekt gereedschap en zaden ter bevordering van de zelfredzaamheid. Dit doet ZOA al 40 jaar lang! Wilt U volgend jaar uw steentje hieraan bijdragen? Geef U dan op als collectant bij Hannie Bos, Kerkepad 1, tel Van de week zei iemand: verander de stormvogel in de brug. Nee, de brug is nog tijdelijk, de stormvogel een begrip! Alle dagen tot 24 uur open. De kinderen uit groep 3 van de Kuyperschool hebben prachtige paasmandjes gemaakt op school. Deze mandjes hebben ze vorige week gebracht bij de bewoners van Sorghvliet. Dat was een ontzettend leuke verrassing!. Het is altijd fijn om mensen blij te kunnen maken en dat is vanochtend zeker gelukt. Foto's aangeleverd

Februari/Maart 2016 Activiteiten commissie A.N.B.O. afdeling Wemeldinge:

Februari/Maart 2016 Activiteiten commissie A.N.B.O. afdeling Wemeldinge: DE KOERIER ANBO - WEMELDINGE Februari/Maart 2016 Activiteiten commissie A.N.B.O. afdeling Wemeldinge: Cathrien Kole Bonzijweg 14 tel. 621386 Corrie Mol Kon. Wilhelminastraat 20 tel. 621400 Adri de Lange

Liturgie voor de scholendienst 2015

Liturgie voor de scholendienst 2015 Liturgie voor de scholendienst 2015 Kerk van de Nazarener & Christelijke Basisschool De Vliet Klaaswaal Zondag 1 februari Thema: Bestaat God (eigenlijk wel)? Welkomstwoord Uitleg over de kerk Kinderopwekking

Jezus vertelt, dat God onze Vader is

Jezus vertelt, dat God onze Vader is Eerste Communieproject 26 Jezus vertelt, dat God onze Vader is Jezus als leraar In les 4 hebben we gezien dat Jezus wordt geboren. De engelen zeggen: Hij is de Redder van de wereld. Maar nu is Jezus groot.

NIEUWSBRIEF MET EEN LACH EN EEN TRAAN

NIEUWSBRIEF MET EEN LACH EN EEN TRAAN NIEUWSBRIEF MET EEN LACH EN EEN TRAAN Na een lange zomer met zon en regen is het weer tijd voor een nieuwe nieuwsbrief. Het is misschien een beetje gek maar onze nieuwsbrief lijkt een beetje op de zomer,

28 augustus 2015. Vreedzame school. Nieuw meubilair groep 3. Lydia

28 augustus 2015. Vreedzame school. Nieuw meubilair groep 3. Lydia 28 augustus 2015 Vreedzame school Inmiddels zitten de eerste weken er weer op en zijn alle groepen goed begonnen. U heeft in de informatiefolders van de verschillende groepen kunnen lezen dat er in de

december ------------------------------------------------------------------------------------------------ ------- kalender december Kalender Januari

december ------------------------------------------------------------------------------------------------ ------- kalender december Kalender Januari CBS De Regenboog Mars 1 Postbus 285 9600AG Hoogezand 0598-321031 december ------------------------------------------------------------------------------------------------ ------- kalender december Kalender

INFORMATIEBRIEF nr.6 VRIENDJES - KIKKER IS VERLIEFD. Aan de ouders van groep 1 en 2

INFORMATIEBRIEF nr.6 VRIENDJES - KIKKER IS VERLIEFD. Aan de ouders van groep 1 en 2 Aan de ouders van groep 1 en 2 INFORMATIEBRIEF nr.6 VRIENDJES - KIKKER IS VERLIEFD De eerste weken van het nieuwe jaar zijn al weer voorbij. We hebben met de kinderen gewerkt over de kalender. Hoe ziet

Heilige Mis ter gelegenheid van de Eerste Heilige Communie in de St.Lambertuskerk te Swalmen

Heilige Mis ter gelegenheid van de Eerste Heilige Communie in de St.Lambertuskerk te Swalmen 2 Heilige Mis ter gelegenheid van de Eerste Heilige Communie in de St.Lambertuskerk te Swalmen Basisschool.. Basisschool.. Thema... 200. 3 Binnenkomst communicantjes Muziek door. Welkomstwoord Door pastoor

weekinfo Datum: donderdag 2 april 2015

weekinfo Datum: donderdag 2 april 2015 weekinfo Datum: donderdag 2 april 2015 Bijbelverhalen voor de komende week Op weg naar huis, Lucas 24:13-27 Blijf bij ons, Lucas 24:28-35 Agenda: Vrijdag 3 april : vrij. Maandag 6 april: vrij. 8 april

Boekje over de kerk. voor kinderen van ca. 4 10 jaar gemaakt door de jongste catechisatiegroep

Boekje over de kerk. voor kinderen van ca. 4 10 jaar gemaakt door de jongste catechisatiegroep Boekje over de kerk voor kinderen van ca. 4 10 jaar gemaakt door de jongste catechisatiegroep Over dit boekje Wij hebben op catechisatie wat geleerd over de kerk. Daar willen we je wat over vertellen.

Goede buren. Startzondag 13 september 2015 m.m.v. Jeugdkoor Joy uit Streefkerk o.l.v. Vincent van Dam

Goede buren. Startzondag 13 september 2015 m.m.v. Jeugdkoor Joy uit Streefkerk o.l.v. Vincent van Dam Goede buren Startzondag 13 september 2015 m.m.v. Jeugdkoor Joy uit Streefkerk o.l.v. Vincent van Dam Voorganger: ds. Joke van der Neut Organist: Alex Hommel Orgelspel Welkom door ouderling van dienst Jan

Leidsterpraat FEEST. 18 t/m 22 mei woensdag 3 juni zaterdag 13 juni

Leidsterpraat FEEST. 18 t/m 22 mei woensdag 3 juni zaterdag 13 juni April 2015 Leidsterpraat De meivakantie staat alweer voor de deur, met daarin Moederdag, de peuters zijn druk bezig geweest om weer iets moois te maken voor hun mama s, wat het is, is nog een verrassing!

21 februari 2016 ONLINE MET GOD. Voorganger: Ds.H.Bondt Begeleiding: Entheos / Els Cornelisse

21 februari 2016 ONLINE MET GOD. Voorganger: Ds.H.Bondt Begeleiding: Entheos / Els Cornelisse 21 februari 2016 ONLINE MET GOD. Voorganger: Ds.H.Bondt Begeleiding: Entheos / Els Cornelisse Votum en groet Ps. 65,1 (U luistert als wij bidden) De lofzang klinkt uit Sions zalen tot U met stil ontzag.

Wat? Nr. 30 16 april schooljaar 2014-2015. Uitnodiging ouderavond. Koningsspelen

Wat? Nr. 30 16 april schooljaar 2014-2015. Uitnodiging ouderavond. Koningsspelen Nr. 30 16 april schooljaar 2014-2015 C.B.S. Willem Alexander Oranjestraat 2 7753 TK Dalerpeel info@waschooldp.nl 0524-571956 www.waschooldp.nl info@waschooldp.nl www.waschooldp.nl Hallo kinderen en ouder(s)/verzorger(s)

Als je niet goed weet hoe je moet bidden, kun je het leren! Daarom gaan we in deze les kijken wat God ons te zeggen heeft over gebed.

Als je niet goed weet hoe je moet bidden, kun je het leren! Daarom gaan we in deze les kijken wat God ons te zeggen heeft over gebed. Les 2: Bidden. Bidden is praten met God. En dat heb je nodig, om Hem te leren kennen. Als je bidt kom je als het ware bij God in zijn huiskamer en ga je Hem dingen vertellen en vragen. Dan zal Hij ook

Heer, U kent mij als geen ander U weet of ik zit of sta en U kent ook mijn gedachten voordat ik iets zeggen ga

Heer, U kent mij als geen ander U weet of ik zit of sta en U kent ook mijn gedachten voordat ik iets zeggen ga Hieronder staan de teksten van nieuwe liedjes, zodat jullie ze thuis ook kunnen oefenen: 'k Heb Jezus nodig heel mijn leven 'k Heb Jezus nodig, heel mijn leven. 'k Heb Jezus nodig, dag aan dag, in m'n

Monica is jarig. Iemand vertelt over haar sollicitatiegesprek. Monica en Arend praten over opleiding, werken en een eigen bedrijf.

Monica is jarig. Iemand vertelt over haar sollicitatiegesprek. Monica en Arend praten over opleiding, werken en een eigen bedrijf. Les 1 Werk en inkomen (1) Monica is jarig. Iemand vertelt over haar sollicitatiegesprek. Monica en Arend praten over opleiding, werken en een eigen bedrijf. Evert en Monica -2 Rijbewijs Monica is jarig.

www.andijker.nl info@andijker.nl telefoon 0228-59 36 05

www.andijker.nl info@andijker.nl telefoon 0228-59 36 05 www.andijker.nl info@andijker.nl telefoon 0228-59 36 05 Woensdag 28 januari 2015 week 5 voorheen De Andijker Middenstander, sinds 1921 René Timmerman, directeur Stichting Antwoord stelt zich voor Sinds

Agenda 15 t/m 17 juni Kamp groep 8 24 juni Onderbouwdag (groep 1 t/m 4 is vrij) We luisteren naar elkaar.

Agenda 15 t/m 17 juni Kamp groep 8 24 juni Onderbouwdag (groep 1 t/m 4 is vrij) We luisteren naar elkaar. Vrijdag 10 juni 2016 Agenda 15 t/m 17 juni Kamp groep 8 24 juni Onderbouwdag (groep 1 t/m 4 is vrij) Regel van de week: We luisteren naar elkaar. Storing bij het versturen van e-mails Afgelopen week hebben

Kom in actie! voor kinderen in Albanië

Kom in actie! voor kinderen in Albanië Kom in actie! voor kinderen in Albanië Voor alle kinderen in Albanië een! Ben je tussen de 10 en 13 jaar? Doe dan mee met onze actie! Stichting Antwoord wil graag dat iedereen weet dat de Here Jezus van

Kracht en liefde worden ons gegeven

Kracht en liefde worden ons gegeven Liturgie voor het ochtendgebed op zondag 31 december 2017 Kracht en liefde worden ons gegeven Lezers: Organiste : Ontvangst Annemarie Voorbraak Wijnand Kramer Jan Prij Hanneke Muntjewerf Ineke van der

Wat kan ik voor u doen?

Wat kan ik voor u doen? 139 139 HOOFDSTUK 9 Wat kan ik voor u doen? WOORDEN 1 1 Peter is op vakantie. Hij stuurde mij een... uit Parijs. a brievenbus b kaart 2 Ik heb die kaart gisteren.... a ontvangen b herhaald 3 Bij welke...

Nieuwsbrief 17 december 2015 Het einde van het jaar..

Nieuwsbrief 17 december 2015 Het einde van het jaar.. Nieuwsbrief 17 december 2015 Het einde van het jaar.. Dit is alweer de laatste donderdagbrief van het jaar 2015. Wat is het allemaal snel gegaan. Wat hebben de kinderen goed hun best gedaan. Iedereen kan

zondagmorgen 14 november 2010 Welkomkerk ds. W.H. Hendriks-Vogelaar

zondagmorgen 14 november 2010 Welkomkerk ds. W.H. Hendriks-Vogelaar Gemeente van de Heer Jezus Christus, Jongeren, ouderen, kinderen van God, Zoals ik voor de lezing al gezegd heb; het gaat vanmorgen niet over trouwen of getrouwd zijn, dat is alleen een voorbeeld verhaal.

Beste ouders, Agenda:

Beste ouders, Agenda: Beste ouders, Op 3 december krijgen we bezoek van een inspecteur. We hebben vorig jaar voor de derde keer onder de eindnorm gescoord bij de Cito-toets en dan krijg je als school een inspectiebezoek. Oorzaken

NIEUWSBRIEF 23 oktober 2012 Nr.05

NIEUWSBRIEF 23 oktober 2012 Nr.05 NIEUWSBRIEF 23 oktober 2012 Nr.05 Algemeen: HONDEN OP HET SCHOOLPLEIN Gisteren is er weer een kind op het schoolplein gebeten door een kleine hond. Gelukkig bleek de schade mee te vallen. Toch doen wij

Dit boek heeft het keurmerk Makkelijk Lezen gekregen. Wilt u meer weten over dit keurmerk kijk dan op de website: www.stichtingmakkelijklezen.nl.

Dit boek heeft het keurmerk Makkelijk Lezen gekregen. Wilt u meer weten over dit keurmerk kijk dan op de website: www.stichtingmakkelijklezen.nl. Chatten Dit boek heeft het keurmerk Makkelijk Lezen gekregen. Wilt u meer weten over dit keurmerk kijk dan op de website: www.stichtingmakkelijklezen.nl. Colofon Een uitgave van Eenvoudig Communiceren

Nieuwsbrief Cursus 2014-2015 11 maart 2015 nr. 71. Biddag

Nieuwsbrief Cursus 2014-2015 11 maart 2015 nr. 71. Biddag Nieuwsbrief Cursus 2014-2015 11 maart 2015 nr. 71 Agenda Project Landen 2-12 maart 2015 Ledenvergadering 26 maart 2015 Grote Rekendag 25 maart 2015 Paasviering s middags op 2 april 2015 Koningsspelen 24

De muziekreis naar Valkenburg.

De muziekreis naar Valkenburg. De muziekreis naar Valkenburg. 24 maart 2014 Vandaag gaan we met het Buitenhof naar Valkenburg voor de muziekreis. De begeleiders Marij en Henk gaan al vroeg op pad om iedereen op te halen. Marij haalt

Matteüs 25:1-13 - Gezinsdienst: Wachten duurt lang!

Matteüs 25:1-13 - Gezinsdienst: Wachten duurt lang! Matteüs 25:1-13 - Gezinsdienst: Wachten duurt lang! Liturgie Zingen: -Opwekking 654 Dank U voor deze nieuwe dag -Zoek eerst het Koninkrijk van God -Weet je waar het hemels koninkrijk op lijkt (Elly en

Nieuwsbrief 2014-2015-03 26-09-2014

Nieuwsbrief 2014-2015-03 26-09-2014 Nieuwsbrief 2014-2015-03 26-09-2014 Beste ouders/verzorgers, Vandaag ontvangt u de 3 e nieuwsbrief van dit schooljaar. Hij volgt erg snel op de tweede nieuwsbrief. Dat doe ik om even digiduif te testen

Op weg met Jezus. eerste communieproject. Hoofdstuk 5 Bidden. H. Theobaldusparochie, Overloon

Op weg met Jezus. eerste communieproject. Hoofdstuk 5 Bidden. H. Theobaldusparochie, Overloon Op weg met Jezus eerste communieproject H. Theobaldusparochie, Overloon Hoofdstuk 5 Bidden Eerste communieproject "Op weg met Jezus" hoofdstuk 5 blz. 1 Joris is vader aan het helpen in de tuin. Ze zijn

Voetbaltalent uit heel Noord-Holland actief in Andijk

Voetbaltalent uit heel Noord-Holland actief in Andijk www.andijker.nl info@andijker.nl telefoon 0228-59 36 05 Woensdag 20 mei 2015 week 21 voorheen De Andijker Middenstander, sinds 1921 Voetbaltalent uit heel Noord-Holland actief in Andijk Met het huldigen

Nieuwsflits juli 2014

Nieuwe leerlingen. 13-06-2014 Agenda. Victor de Haan in groep 1 (juf Jannie en juf Simone)

Nieuwe leerlingen. 13-06-2014 Agenda. Victor de Haan in groep 1 (juf Jannie en juf Simone) 13-06-2014 Agenda Nieuwe leerlingen 16 t/m 19-06 Avondvierdaagse 17-06 MR-vergadering 18-06 weekviering groep 8B 20-06 talentenkijker in gr. 6, 6/7 en 7 Victor de Haan in groep 1 (juf Jannie en juf Simone)

September 2015 Woensdag 23 September Sportdag Start gesprek ouders. Oktober 2015 Woensdag 7 oktober Start kinderboekenweek

September 2015 Woensdag 23 September Sportdag Start gesprek ouders. Oktober 2015 Woensdag 7 oktober Start kinderboekenweek Schoolnieuws schooljaar 2015-2016 Vrijdag 18 September 2015 September 2015 Woensdag 23 September Sportdag Start gesprek ouders Donderdag 24 September Start gesprek ouders Maandag 28 September Algemene

Nieuwe locatie, we gaan weer bouwen! Huttendorp Andijk verhuist naar Asonia terrein.

Nieuwe locatie, we gaan weer bouwen! Huttendorp Andijk verhuist naar Asonia terrein. www.andijker.nl info@andijker.nl telefoon 0228-59 36 05 Woensdag 12 augustus 2015 week 33 voorheen De Andijker Middenstander, sinds 1921 Nieuwe locatie, we gaan weer bouwen! Huttendorp Andijk verhuist

Januari 2016 WELKOM IN 2016

Januari 2016 WELKOM IN 2016 Januari 2016 WELKOM IN 2016 Lieve vrienden, welkom in 2016. Een nieuwe mogelijkheid Christus te verkondigen en een nieuw jaar dichter bij de wederkomst van onze Heiland. We hopen dat u een gezegend Kerstfeest

donderdag 22 januari: 14.30 uur: teamvergadering vrijdag 23 januari: groep 3-4: Heemkundegebouw

donderdag 22 januari: 14.30 uur: teamvergadering vrijdag 23 januari: groep 3-4: Heemkundegebouw B a s i s s c h o o l D e R e g e n b o o g 1 6 j a n u a r i 2 0 1 5 B a s i s s c h o o l d e r R e g e n b o o g 1 5 m e i 2 0 1 1 IN DIT NUMMER: KALENDER 1 NIEUWS VAN DE DIRECTIE 1 2 KALENDER Maandag

Nieuwsbrief Prot. Chr. Basisschool De Hoeksteen nummer 5 4 november 2015 www.dehoeksteenvoorthuizen.nl Postbus 1 3780 BA Voorthuizen 0342-472633

Nieuwsbrief Prot. Chr. Basisschool De Hoeksteen nummer 5 4 november 2015 www.dehoeksteenvoorthuizen.nl Postbus 1 3780 BA Voorthuizen 0342-472633 Nieuwsbrief Prot. Chr. Basisschool De Hoeksteen nummer 5 4 november 2015 www.dehoeksteenvoorthuizen.nl Postbus 1 3780 BA Voorthuizen 0342-472633 Om te onthouden maandagmiddag 9 november : unit 1 naar Papierazzi

Die nacht draait Cees zich naar me toe. In het donker voel ik heel zachtjes zijn lippen op mijn wang.

Die nacht draait Cees zich naar me toe. In het donker voel ik heel zachtjes zijn lippen op mijn wang. Vanavond ga ik mijn man vertellen dat ik bij hem wegga. Na het eten vertel ik het hem. Ik heb veel tijd besteed aan het maken van deze laatste maaltijd. Met vlaflip toe. Ik hoop dat de klap niet te hard

René op vakantie. 10-17 mei 2013 P U T T E N

NIEUWSBRIEF Het nieuwe Koningin Wilhelmina

NIEUWSBRIEF Het nieuwe Koningin Wilhelmina NIEUWSBRIEF Het nieuwe Koningin Wilhelmina 1 In dit nummer 2. De gemeente laat weten 2. Veilig en weer goed zicht 3. Pendelbus is succes 3. Interne verhuizing loopt goed 4. Mevr. Reijneke over haar interne

www.andijker.nl info@andijker.nl telefoon 0228-59 36 05 www.andijker.nl info@andijker.nl telefoon 0228-59 36 05 Woensdag 3 juni 2015 week 23 voorheen De Andijker Middenstander, sinds 1921 Onderhoudsarm genieten van uw tuin dankzij kunstgras! GRATIS INLOOP:

Teksten bewerkt uit het gezinsboek Ons Dagelijks Brood veertigdagentijd van pastoor M. Hagen door EBP voor www.kinderenbiddenvoorkinderen.

Teksten bewerkt uit het gezinsboek Ons Dagelijks Brood veertigdagentijd van pastoor M. Hagen door EBP voor www.kinderenbiddenvoorkinderen. Bidden Teksten bewerkt uit het gezinsboek Ons Dagelijks Brood veertigdagentijd van pastoor M. Hagen door EBP voor www.kinderenbiddenvoorkinderen.nl en kinderactiviteiten www.lambertuskerk-rotterdam.nl

Een greep uit een presentatieviering met als thema: Licht zijn voor anderen

Een greep uit een presentatieviering met als thema: Licht zijn voor anderen Een greep uit een presentatieviering met als thema: Licht zijn voor anderen Openingstekst: (Door een ouder en kind) A. Zeg zou jij het licht aandoen? Je moet opschieten, want het is bijna tijd. Dadelijk

Nieuwskraker. Wat komen gaat. Verderop in deze Nieuwskraker: de special van groep 5a.

Nieuwskraker. Wat komen gaat. Verderop in deze Nieuwskraker: de special van groep 5a. Nieuwskraker nr. 16, 10 april 2015 Verderop in deze Nieuwskraker: de special van groep 5a. Wat komen gaat Agenda 13 t/m 24 april: Entreetoets groep 7 Ook deze week: gesprekken met ouders van leerlingen

17 E EDITIE 17 12 2015 JAARGANG 23

17 E EDITIE 17 12 2015 JAARGANG 23 17 E EDITIE 17 12 2015 JAARGANG 23 WIJ FELICITEREN. 18-12 JUF MARISKA 20-12 Luke de Boer 26-12 Lars de Vaal 26-12 Tim van der Linden 27-12 Kieran Damsteeg 27-12 Femke Schooneveld 28-12 Alysha de Jong 29-12

TOV! Meer dan een kribbe? Nieuwsbrief december. Geplande activiteiten. Belangrijke mededeling

TOV! Meer dan een kribbe? Nieuwsbrief december. Geplande activiteiten. Belangrijke mededeling Nieuwsbrief juni.docx Nieuwsbrief december TOV! Weerstraat 26, 4001LD Tiel, www.toveten.nl T: 0344-751223 info@toveten.nl Dit is wat wij hem hebben horen verkondigen en wat we u verkondigen: God is licht,

Philadelphiadienst Zondag 8 november 2015 Dorpskerk Bodegraven Aanvang: 17.00 uur

Philadelphiadienst Zondag 8 november 2015 Dorpskerk Bodegraven Aanvang: 17.00 uur Philadelphiadienst Zondag 8 november 2015 Dorpskerk Bodegraven Aanvang: 17.00 uur Voorganger: Organiste: Koster: Ds. M.J. van Oordt Bep Veenstra Dirk Bouwman 2 Voorzang: Psalm 116 vers 1 en 11 God heb

Veel mooie herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Iedere moeder is uniek: Zij was dat heel speciaal

Veel mooie herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Iedere moeder is uniek: Zij was dat heel speciaal Veel mooie herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Iedere moeder is uniek: Zij was dat heel speciaal De mensen van voorbij Zij worden niet vergeten De mensen

beekbergen van zalige zondag tot aparte aandacht

beekbergen van zalige zondag tot aparte aandacht beekbergen van zalige zondag tot aparte aandacht Over OMA OMA beekbergen ondersteunt werkende ouders om de balans tussen de eisen van het privéleven en die van het werk te behouden of te herstellen. Bij

Radar Jenaplanschool Johan Louis de Jonge

Radar Jenaplanschool Johan Louis de Jonge Radar Jenaplanschool Johan Louis de Jonge t Vrije 32 nieuwsbrief 4301JZ Zierikzee jaargang 13 nr. 20 Tel. 0111-413644 Maandag 11 mei 2015 info@jldejonge.nl radarjenaplanschool@gmail.com directeur: Debora

Gewijzigde openingstijden!

Gewijzigde openingstijden! www.andijker.nl info@andijker.nl telefoon 0228-59 36 05 Woensdag 1 juli 2015 week 26 voorheen De Andijker Middenstander, sinds 1921 Openingsactie AVIA Andijk Zuid scoort! GRATIS INLOOP: Mr. In A.W.M. de

Nr. 71 : 26 januari 2014 Een digitaal platform voor mensen die elkaar ontmoeten bij de Perronmeetings

Nr. 71 : 26 januari 2014 Een digitaal platform voor mensen die elkaar ontmoeten bij de Perronmeetings Nr. 71 : 26 januari 2014 Een digitaal platform voor mensen die elkaar ontmoeten bij de Perronmeetings Spoor ❶ Spoor ❷ Het begin God s dagboek - gedenkboek God houdt een dagboek bij. Mogelijk staat in dat

Hoofdstuk 2. Contact maken, inlichtingen verstrekken en onderhandelen

Hoofdstuk 2. Contact maken, inlichtingen verstrekken en onderhandelen Hoofdstuk 2 Contact maken, inlichtingen verstrekken en onderhandelen 48 Gangbare uitdrukkingen bij contact maken en onderhandelen De meeste zinnen die in dit overzicht staan, zijn formeel. U kunt deze

En dan Nog.. Even Dit

En dan Nog.. Even Dit En dan Nog.. Even Dit Enschede, 17 december 2014 Alle locaties Hoofdlocatie St. Jan Haaksbergerstraat 255 7545 GH Enschede Tel: 053 431 43 01 st.jan@skoe.nl Locatie Veldkamp Joh. Ter Horststraat 30 7513

Remonstranten en Vrijzinnige Protestanten. zondag 22 maart 2015

Remonstranten en Vrijzinnige Protestanten. zondag 22 maart 2015 Remonstranten en Vrijzinnige Protestanten zondag 22 maart 2015 voorganger: organist: ds Jessa van der Vaart Erik Visser Orde van de dienst. orgelspel Johann Sebastian Bach, Fantasie en fuga in C. luiden

Nieuwsbrief. De Regenboog kleurt je leven. Leve het nieuwe Leven! Voor in uw agenda. De Regenboog. Arco Grisnigt AGrisnigt@H3O.nl.

Nieuwsbrief. De Regenboog kleurt je leven. Leve het nieuwe Leven! Voor in uw agenda. De Regenboog. Arco Grisnigt AGrisnigt@H3O.nl. 4 maart 2016 Nieuwsbrief De Regenboog kleurt je leven Voor in uw agenda 8 maart thema bijeenkomst groep 1-2 Noordendijk 10 maart thema bijeenkomst groep 1-2 Volkerakweg 24 maart paasviering 25 maart goede

Welkom in de Open Hof

Welkom in de Open Hof Welkom in de Open Hof Opw. 616 Gez. 434: 1, 2, 5 Ps51: 5 El 458 Opw. 411 Gez. 182: 1, 2, 6 Gez. 44: 1, 2, 3 Genesis 29: 1-35 Mededelingen Voorganger : ds. Arie Reitsema Schriftlezing: Jan Leo de Hoop Voorbede

Peppelinfo december 2014, nummer 4

Peppelinfo december 2014, nummer 4 Peppelinfo december 2014, nummer 4 Beste ouders, Inmiddels ben ik al weer drie weken op de Peppel en begin ik me al aardig thuis te voelen. Ik heb al veel ouders ontmoet en al een aantal prettige gesprekken

E R E D I E N S T. 25 december 2014 Kerstmorgen. KERSTFEESTVIERING met de KINDEREN

E R E D I E N S T. 25 december 2014 Kerstmorgen. KERSTFEESTVIERING met de KINDEREN E R E D I E N S T 25 december 2014 Kerstmorgen KERSTFEESTVIERING met de KINDEREN Protestantse gemeente Brielle Sint-Catharijnekerk voorganger ds. Anke Dekker ouderling Rienk Koopmans organist Marco t Hart

april 30 Nieuwsflits In deze nieuws flits, de agenda, verjaardagen, koningsspelen.

april 30 Nieuwsflits In deze nieuws flits, de agenda, verjaardagen, koningsspelen. april 30 Nieuwsflits 2015 In deze nieuws flits, de agenda, verjaardagen, koningsspelen. Aan de ouders en verzorgers van de leerlingen van De Zuidster, Het is toch even wennen, zorgen dat er een nieuwsflits

Heilig Jaar van Barmhartigheid

Heilig Jaar van Barmhartigheid Heilig Jaar van Barmhartigheid van 8 december 2015 tot 20 november 2016 Paus Franciscus heeft alle mensen van de hele wereld uitgenodigd voor een heilig Jaar van Barmhartigheid. Dit hele jaar is er extra

Van Dokkum in Andijk

Van Dokkum in Andijk www.andijker.nl info@andijker.nl telefoon 0228-59 36 05 Woensdag 29 juli 2015 week 31 voorheen De Andijker Middenstander, sinds 1921 Van Dokkum in Andijk GRATIS INLOOP: Mr. In A.W.M. de zomervakantie Overtoom

Activiteiten programma De Meerstede December 2015

Activiteiten programma De Meerstede December 2015 Dinsdag 1 december Mozaïek De laatste keer in dit jaar. Het wordt een kleurrijke middag. Locatie: 1 e etage creatief-centrum + materiaalgeld Kosten intern: materiaalgeld Zaal open 14.00 uur Aanvang 14.15

Kindvriendelijke liturgie 20 september 2009. Begin schooljaar Boekentassenwijding

Kindvriendelijke liturgie 20 september 2009. Begin schooljaar Boekentassenwijding Kindvriendelijke liturgie 20 september 2009 Begin schooljaar Boekentassenwijding alle kinderen mogen hun boekentas meebrengen kinderen met boekentas in de intredeprocessie ze zetten die vooraan in de kerk

En dan Nog.. Even Dit

En dan Nog.. Even Dit En dan Nog.. Even Dit Enschede, 13 oktober 2015 ALLE LOCATIES Hoofdlocatie St. Jan Haaksbergerstraat 255 7545 GH Enschede Tel: 053 431 43 01 st.jan@skoe.nl Locatie Veldkamp Joh. Ter Horststraat 30 7513

Opening bibliotheek. Agenda. 12 december 2014

Opening bibliotheek. Agenda. 12 december 2014 12 december 2014 Opening bibliotheek Vorige week vrijdag is de bibliotheek in It Bynt geopend door Sinterklaas. Sinterklaas was speciaal wat langer op school gebleven om de openingshandeling te kunnen

Van Jan Willem s tekentafel April 2011

Van Jan Willem s tekentafel April 2011 Van Jan Willem s tekentafel April 2011 paasdagen Gezegende gewenst Op het werk Ons eigen kinderblad Deze zomer zal voor de eerste keer ons eigen kinderblad uitkomen. Hier ben ik sinds februari druk voor

TOV! Van wonder tot paasei. Nieuwsbrief februari. Geplande activiteiten. Belangrijke mededeling

TOV! Van wonder tot paasei. Nieuwsbrief februari. Geplande activiteiten. Belangrijke mededeling Nieuwsbrief juni.docx Nieuwsbrief februari TOV! Weerstraat 26, 4001LD Tiel, www.toveten.nl T: 0344-751223 info@toveten.nl.ik ben de levende, en Ik ben dood geweest en zie, Ik ben levend tot in alle eeuwigheid.

JEZUS VERGEEFT EN GENEEST

JEZUS VERGEEFT EN GENEEST LITURGIE voor de themadienst ter afsluiting van de VBW De bouwplaats op zondag 25 oktober 2015 om 9.30 uur in de Elimkerk te t Harde. JEZUS VERGEEFT EN GENEEST Voorganger: ds. D. Dekker Organist: dhr.

C.B.S. De Oanrin Piterpôlle 29 9286 EM Twijzel Tel: 0511 54 10 46 Email: oanrin@noventa.nl Website: oanrin.noventa.nl Nieuwsbrief 18 september 2015

C.B.S. De Oanrin Piterpôlle 29 9286 EM Twijzel Tel: 0511 54 10 46 Email: oanrin@noventa.nl Website: oanrin.noventa.nl Nieuwsbrief 18 september 2015 C.B.S. De Oanrin Piterpôlle 29 9286 EM Twijzel Tel: 0511 54 10 46 Email: oanrin@noventa.nl Website: oanrin.noventa.nl Nieuwsbrief 18 september 2015 Terugkijken op de informatie-inloopavond Op dinsdagavond

www.andijker.nl info@andijker.nl telefoon 0228-59 36 05 www.andijker.nl info@andijker.nl telefoon 0228-59 36 05 Woensdag 21 oktober 2015 week 43 voorheen De Andijker Middenstander, sinds 1921 Nederlands kampioenschap driebanden extra klas klein in Andijk GRATIS

Alles is genade en Stel, ik zoek een kerk

Alles is genade en Stel, ik zoek een kerk Alles is genade en Stel, ik zoek een kerk De Werkgroep Vorming en Toerusting ontwikkelde een programma voor de parochies om te benutten bij de promotie dvd en het artikel Alles is genade uit het Identiteitsnummer

Info bulletin mei t/m september 2015

Info bulletin mei t/m september 2015 Clubgebouw De Veldschoppe Gebr. Ketteringstraat 15 7131NM Lichtenvoorde Tel: 06-30690868 Info bulletin mei t/m september 2015 Overzicht activiteiten mei t/m september 2015 Gezinsfietstocht donderdag 14

TOV! Koningsdag. Nieuwsbrief april. Geplande activiteiten. Belangrijke mededeling

TOV! Koningsdag. Nieuwsbrief april. Geplande activiteiten. Belangrijke mededeling Nieuwsbrief juni.docx Nieuwsbrief april TOV! Weerstraat 26, 4001LD Tiel, www.toveten.nl T: 0344-751223 info@toveten.nl U bent voor eeuwig Koning. Door alle eeuwen heen zult U regeren. Psalm 145:13 Koningsdag.

juli 2015 Er is er één jarig hoera, hoera, dat kun je wel zien dat zijn zij

juli 2015 Er is er één jarig hoera, hoera, dat kun je wel zien dat zijn zij FlexFlits 02 juli 2015 Er is er één jarig hoera, hoera, dat kun je wel zien dat zijn zij 02-07 Senn Aarts gr. 1-2b 6 jaar 04-07 Marc Vliegenberg gr. 6 10 jaar 07-07 Thijs Manders gr. 4 8 jaar 09-07 Naomi

www.andijker.nl info@andijker.nl telefoon 0228-59 36 05 Woensdag 23 september 2015 week 39 voorheen De Andijker Middenstander, sinds 1921

www.andijker.nl info@andijker.nl telefoon 0228-59 36 05 Woensdag 23 september 2015 week 39 voorheen De Andijker Middenstander, sinds 1921 www.andijker.nl info@andijker.nl telefoon 0228-59 36 05 Woensdag 23 september 2015 week 39 voorheen De Andijker Middenstander, sinds 1921 Karel Keesman, 84 jaar woont sinds 10 jaar tegenover huize Sorghvliet

Nieuwsbrief 17 Christus kwam ook voor jou!

Nieuwsbrief 17 Christus kwam ook voor jou! Nieuwsbrief 17 Christus kwam ook voor jou! Intro Het club- en verenigingseizoen is alweer in volle gang. We kijken met dankbaarheid terug naar de opening van het winterwerk. Verderop in deze nieuwsbrief

GODS GEZIN. Studielessen voor 4-7 jarigen

GODS GEZIN. Studielessen voor 4-7 jarigen GODS GEZIN Studielessen voor 4-7 jarigen 2003 Geschreven door Beryl Voorhoeve en Judith Maarsen Oorspronkelijk bedoeld voor studie in kleine groepen in de Levend Evangelie Gemeente Gebruikte Bijbelvertaling

Vlierpraatjes

Vlierpraatjes Vlierpraatjes 5. 10-11 - 2016 Mededelingen van de school Het Nationaal Schoolontbijt Afgelopen dinsdag hebben we deelgenomen aan het Nationaal Schoolontbijt. Het belang van een goed ontbijt hebben we met

Activiteitenprogramma Mei 2016

Activiteitenprogramma Mei 2016 Activiteitenprogramma Mei 2016 Wiemersheerd, T Hoge Heem, Assieshof, van Leeuwenhof, De Hoven Beste bewoners, aanleun bewoners en belangstellenden, Voor u het maandprogramma van Mei. Ook deze maand hebben

Liturgie voor de viering op 24 april 2016 om 10.00 uur in de Lichtkring met de Catechesegroep Gehandicapten Hoofddorp

Liturgie voor de viering op 24 april 2016 om 10.00 uur in de Lichtkring met de Catechesegroep Gehandicapten Hoofddorp Liturgie voor de viering op 24 april 2016 om 10.00 uur in de Lichtkring met de Catechesegroep Gehandicapten Hoofddorp Ouderling van dienst is Burg Anker Diaken is Alma van Hengel De piano wordt bespeeld

KLEINE MENSEN GROTE WENSEN

KLEINE MENSEN GROTE WENSEN KLEINE MENSEN GROTE WENSEN Voor de betere kinderopvang DOOR DE OGEN VAN KINDEREN Dit boekje laat je kinderopvang zien door de ogen van kinderen. Een praktische gids voor iedereen die nadenkt over de opvang

Spreekopdrachten thema 8 Opleidingen

Spreekopdrachten thema 8 Opleidingen Spreekopdrachten thema 8 Opleidingen Opdracht 1 bij 8.2 Lees de vragen. Geef antwoord. 1. Kun je bij jou in de buurt cursussen volgen? Waar dan? 2. Volg jij een cursus of heb je een cursus gevolgd? Welke

Activiteitenprogramma zomervakantie 2014

Activiteitenprogramma zomervakantie 2014 Beste ouders, hallo kinderen, Programma Voor jullie ligt het programma voor de van BSO Tinteltuin Hoorn. Jullie kunnen in dit programma lezen wat we deze vakantie gaan doen. Het is fijn als alle kinderen

9 april Omdat er per ingang van volgend schooljaar 6 ouders stoppen met brigadieren zijn we dringend op zoek naar nieuwe verkeersbrigadiers!

9 april Omdat er per ingang van volgend schooljaar 6 ouders stoppen met brigadieren zijn we dringend op zoek naar nieuwe verkeersbrigadiers! Nieuwsbrief 13 9 april 2018 Foto kader: Chill-lezen aan het begin van de vrijdagmorgen in groep 6. Verkeersbrigadiers gezocht!!! Onderstaande oproep heeft al een aantal keren in de nieuwsbrief gestaan,

Een stijlvolle uitvaart geheel naar uw wensen. Bedankkaartjes. Van Boetzelaerlaan 292 2581 BC DEN HAAG 070-3066030 070-3512563

Een stijlvolle uitvaart geheel naar uw wensen. Bedankkaartjes. Van Boetzelaerlaan 292 2581 BC DEN HAAG 070-3066030 070-3512563 Een stijlvolle uitvaart geheel naar uw wensen Bedankkaartjes Voorbeelden van teksten bedankkaartjes Uitvaartverzorging Van Boetzelaerlaan 292 2581 BC DEN HAAG 070-3066030 070-3512563 Bedankkaartjes Het

19 februari 2016 jaargang 24 nummer 24

19 februari 2016 jaargang 24 nummer 24 19 februari 2016 jaargang 24 nummer 24 Wij zijn nog steeds blij met uw lege cartridges en de PLUS-sponsorzegel/vouchers. Oud papier Wist u dat u uw oud papier in de container bij Top1Toys kwijt kunt? De

Een unieke muziek-en dansbeleving

Een unieke muziek-en dansbeleving www.andijker.nl info@andijker.nl telefoon 0228-59 36 05 Woensdag 1 april 2015 week 14 voorheen De Andijker Middenstander, sinds 1921 Wandelen voor eigen dorp op zondag 26 april Zondag 26 april organiseren

Nieuwsbrief 1e kwartaal 2015. Van de voorzitter

Nieuwsbrief 1e kwartaal 2015. Van de voorzitter Nieuwsbrief 1e kwartaal 2015 Van de voorzitter Het nieuwe jaar is al weer ruim 2 maanden oud en we zijn weer druk aan het bewegen. Allemaal goede voornemens. Dat is goed te merken, want het is gezellig

Hallo mogen wij ons even voorstellen

Hallo mogen wij ons even voorstellen Hallo mogen wij ons even voorstellen Wij zijn Verkeersschool Janssen en bedanken je voor het benaderen van informatie over jou rijopleiding. Denk je nog steeds dat het behalen van je rijbewijs duur en

ZO MOOI WAS ONS KERST-STERREN-FEEST

ZO MOOI WAS ONS KERST-STERREN-FEEST ZO MOOI WAS ONS KERST-STERREN-FEEST Ondanks het barre winterweer hebben we op 20 december jl. een bijzonder en heel fijn kerstfeest gevierd. De H.J. Smitband speelde de sterren van de hemel en het Geuzenborgkoor

Thema Op het werk. Demet TV. Lesbrief 8. De eerste werkdag

Thema Op het werk. Demet TV. Lesbrief 8. De eerste werkdag Thema Op het werk. Demet TV Lesbrief 8. De eerste werkdag Deze les gaat over de eerste werkdag. gaat voor het eerst werken bij een snoepfabriek. Hij komt binnen en maakt kennis met de chef. De chef vertelt

Opstartles 10. EXTRA Oefenen met woorden bij de lessen

Opstartles 10. EXTRA Oefenen met woorden bij de lessen www.edusom.nl Opstartles 10. EXTRA Oefenen met woorden bij de lessen Het is belangrijk om veel woorden te leren. In deze extra les vindt u extra woorden bij de Opstartlessen 1 t/m 5. Kijk ook eens naar

Dorcas Winkel Andijk weer open na zomerstop

Dorcas Winkel Andijk weer open na zomerstop www.andijker.nl info@andijker.nl telefoon 0228-59 36 05 Woensdag 26 augustus 2015 week 35 voorheen De Andijker Middenstander, sinds 1921 Buurtbus WASE Andijk- Enkhuizen, buurtbuslijn 438 Vanaf 16 maart

Je bent jong en je wilt wat!

Je bent jong en je wilt wat! Je bent jong en je wilt wat! Logisch, je voelt je geen sukkel. Je bent jong, je zit vol energie en je wilt eruit halen wat er uit dit leven te halen valt. Plezier maken, feesten en doen waar je zin in