R&M Glasvezelbekabeling

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Maat: px
Weergave met pagina beginnen:

Download "R&M Glasvezelbekabeling"

Transcriptie

1 R&M Glasvezelbekabeling Data infrastructuur voor Voice, Data en Video Get R&M

2 Modulair concept: R&M combineert koper-, en glasvezeltechniek in dezelfde aansluitcomponenten. Door het modulaire karakter van R&Mfreenet kunnen zowel RJ45-, als glasvezelaansluitingen in dezelfde patchpanelen en wandcontactdozen worden aangebracht / SC-RJ connector: De SC-RJ is een Small Form Factor (SFF) connector bestaande uit twee gestandaardiseerde SC glasvezelaansluitingen. Het SC-RJ chassisdeel heeft dezelfde afmeting als een RJ45 chassisdeel en is daardoor naadloos te integreren. De SC-RJ plug is opgebouwd uit twee SC connectoren binnen één gezamenlijke behuizing. Zowel de plug als het chassisdeel bezitten een keyingsysteem zodat verwisseling van de twee glasvezels onmogelijk is. Know-how in fiber optic Modulaire techniek Service vriendelijk Beste prijs - prestatie Naast de SC-RJ is ook een E-2000 compact adapter leverbaar met dezelfde inbouw eigenschappen als de SC-RJ Beveiliging van dataverbindingen: Dataoverdracht via glasvezels zijn bijna altijd cruciale verbindingen waar complete afdelingen van afhankelijk zijn. Een dergelijke datakritsche verbinding mag nooit ongecontroleerd onderbroken worden. De SC-RJ connector kan hiervoor worden voorzien van een beveiliging zoals een kleurherkenning op panelen en wandcontactdozen waarmee duidelijk is welke applicatie is aangesloten. Een zwaardere beveiliging is de Plug Guard die een glasvezel aansluiting mechanisch vergrendelt. Alleen geautoriseerd personeel met een sleutel kan de verbinding nog muteren Beveiliging tegen oogletsel: Data-apparatuur met een glasvezelaansluiting maakt gebruik van een lichtbron waarvan de golflengte afhankelijk is van de applicatie. Laserlichtbronnen zijn voor het menselijke oog niet altijd zichtbaar terwijl de vrijgekomen energie wel onherstelbare schade aan het oog kan veroorzaken. Uiteraard dient een technicus persoonlijk de verbinding aan het andere kabeluiteinde te controleren. Door het toepassen van een Fiber Guard kan een extra mechanische barrière als veiligheid worden ingebouwd 50

3 Breakout box multimode Breakout box multimode Tot 24 adapters op één HE (= 12 duplex aansluitingen) Adapters voorzien van fosforbrons geleidingsbussen Keuze uit fixed montage of panelen met schuiflade Inbouwdiepte diepte slechts 230mm Kabelinvoer via achterzijde en zijkant Genummerd frontpaneel incl. labelstrips Voorgestanste gaten in de bodem voor extra accessoires Levering inclusief montagemateriaal Kleur paneel: medium grijs (NCS 2502-B) Breakout box 19 inch x 1HE Paneel met fixed montage 12 x E-2000 Compact 1 R x SC-RJ 1 R x SC Duplex 1 R x ST 1 R X SC 1 R Deksel breakout box 19 inch x 1HE (Aansluitdozen, 16 & 48/60 voudige panelen) Deksel 1 R Breakout box 19 inch x 1HE Paneel met schuiflade Voorzien van 3 stuks buigradius geleiders 2 x 15 mm x E-2000 TM Compact 1 R x SC-RJ 1 R x SC Duplex 1 R x LC Duplex 1 R x ST 1 R Patchkabel geleider voorzijde Support breedte 75mm 1 R30315 Support breedte 110mm 1 R

4 Splice box multimode Splice box multimode Tot 24 adapters op één HE (= 12 duplex aansluitingen) Adapters voorzien van fosforbrons geleidingsbussen Pigtails conform kleurcodering DIN VDE 0888 Pigtails voorzien van PC ferrules (Physical Contact) Keuze uit fixed montage of panelen met schuiflade Kleine inbouwdiepte; fixed montage 210 mm, schuiflade 230 mm Genummerd frontpaneel incl. labelstrips Inclusief 2 splice cassettes met pigtails en adapters Exclusief splicekam (is afhankelijk van type splice) Kabelinvoer via achterzijde en zijkant Levering inclusief montagemateriaal Kleur paneel: medium grijs (NCS 2502-B) Splice Box 19 inch x 1HE Paneel met fixed montage x E-2000 Compact, OM1 (62,5μm) 1 R x E-2000 Compact, OM2 (50μm) 1 R x E-2000 Compact, OM3 (50μm) 1 R x SC-RJ, OM1 (62,5μm) 1 R x SC-RJ, OM2 (50μm) 1 R x SC-RJ, OM3 50μm) 1 R x SC Duplex OM1 (62,5μm) 1 R x SC Duplex, OM2 (50μm) 1 R x SC Duplex, OM3 (50μm) 1 R x ST, OM1 (62,5μm) 1 R x ST, OM2 (50μm) 1 R x ST, OM3 50μm) 1 R Deksel splice box 19 inch x 1HE 1 R (Aansluitdozen, 16 & 48/60 voudige panelen)

5 Splice box multimode Splice box 19 inch 1HE Paneel met schuiflade. Inclusief 2 splice cassettes radius 40mm & pigtails Compartiment voor kabeloverlengte onder de schuiflade x E-2000 Compact, OM1 (62,5μm) 1 R x E-2000 Compact, OM2 (50μm) 1 R x E-2000 Compact, OM3 (50μm) 1 R x SC-RJ, OM1 (62,5μm) 1 R x SC-RJ, OM2 (50μm) 1 R x SC-RJ, OM3 (50μm) 1 R x SC Duplex, OM1 (62,5μm) 1 R x SC Duplex, OM2 (50μm) 1 R x SC Duplex, OM3 (50μm) 1 R x LC Duplex, OM1 (62,5μm) 1 R x LC Duplex, OM1 (62,5μm) 1 R x LC Duplex, OM2 (50μm) 1 R x LC Duplex, OM2 (50μm) 1 R x LC Duplex, OM3 50μm) 1 R x LC Duplex, OM3 50μm) 1 R x ST, OM1 (62,5μm) 1 R x ST, OM2 (50μm) 1 R x ST, OM3 (50μm) 1 R Patchkabel geleider voorzijde Support breedte 75mm 1 R30315 Support breedte 110mm 1 R

6 Patchpanelen 16 voudig multimode voudig paneel multimode: Opgebouwd uit modules met ieder vier glasvezel adapters Keuze uit een splice-, of een breakout uitvoering Small Form Factor (SFF) adapters SC-RJ en E-2000 Adapters voorzien van fosforbrons geleidingsbussen Pigtails conform kleurcodering DIN VDE 0888 Pigtails voorzien van PC ferrules (Physical Contact) Mix aan Twisted Pair- en glasvezelaansluitingen mogelijk Levering inclusief montagemateriaal Kleur paneel: medium grijs (NCS 2502-B) Patchpaneel 16 voudig leeg, 19 inch x 1HE 16 voudig 1 R Geschikt voor max. 4 glasvezel modules Breakout modules 16 voudig paneel 4x E-2000 Compact 1 R x SC-RJ 1 R Splice modules 16 voudig paneel Inclusief splice cassette radius 30mm & pigtails Exclusief splicekam (is afhankelijk van type splice) x E-2000 Compact, OM1 (62.5μm) 1 R x E-2000 Compact, OM2 (50μm) 1 R x E-2000 Compact, OM3 (50μm) 1 R x SC-RJ, OM1 (62.5μm) 1 R x SC-RJ, OM2 (50μm) 1 R x SC-RJ, OM3 (50μm) 1 R

7 Patchpanelen 60 voudig multimode voudig paneel multimode: Opgebouwd uit modules met ieder vier glasvezel adapters Keuze uit een splice-, of een breakout uitvoering Small Form Factor (SFF) adapters SC-RJ en E-2000 Adapters voorzien van fosforbrons geleidingsbussen Pigtails conform kleurcodering DIN VDE 0888 Pigtails voorzien van PC ferrules (Physical Contact) Mix aan Twisted Pair- en glasvezelaansluitingen mogelijk Levering inclusief montagemateriaal Kleur paneel: medium grijs (NCS 2502-B) Patchpaneel 60 voudig leeg, 19 inch x 3HE 60 voudig 1 R35409 Geschikt voor max.15 glasvezel modules Breakout modules 60 voudig paneel 4x E-2000 Compact 1 R x SC-RJ 1 R Splice modules 60 voudig paneel Inclusief splice cassette radius 30mm & pigtails Exclusief splicekam (is splice type afhankelijk) x E-2000 Compact, OM1 (62,5μm) 1 R x E-2000 Compact, OM2 (50μm) 1 R x E-2000 Compact, OM3 (50μm) 1 R x SC-RJ, OM1 (62,5μm) 1 R x SC-RJ, OM2 (50μm) 1 R x SC-RJ, OM3 (50μm) 1 R

8 Patchpanelen 36 & 120 voudig multimode 36 & 120 voudig paneel singel- & multimode: Opgebouwd uit fiberliners met een capaciteit van 12 vezels Keuze uit een splice-, of een breakout uitvoering- Pigtails conform kleurcodering DIN VDE 0888 Kabelinvoer fiberliners: recht of onder een hoek van 45 graden Levering inclusief montagemateriaal Kleur paneel: medium grijs (NCS 2502-B) Patchpaneel 120 fibers leeg, 19 inch x 3HE Paneel incl geleidingsplaat met sleuven 1 R31023 Geschikt voor max.10 fiberliners Extra geleidingsplaat voor bovenzijde paneel 1 R Patchpaneel 36 fibers voudig leeg, 19 inch x 1HE Paneel geschikt voor max. 3 fiberliners 1 R30872 Deksel voor paneel R R Multimode breakout fiberliners Adapters met fosforbrons geleidingsbussen 6x E-2000 Compact 1 R x SC-RJ 1 R x SC Duplex 1 R x ST 1 R Opmerking: Deze brochure geeft slechts een selectie van ons totale leveringsprogramma. Uitgebreide brochures van ons glasvezelprogramma zijn voor u op aanvraag beschikbaar. 56

9 Patchpanelen 36 & 120 voudig multimode Multimode splice fiberliners Inclusief splice cassette radius 30mm & pigtails Exclusief splicekam (is afhankelijk van type splice) Adapters met fosforbrons geleidingsbussen Pigtails voorzien van PC ferrules (Physical Contact) x E-2000 Compact, OM1 (62.5μm) 1 R x E-2000 Compact, OM2 (50μm) 1 R x E-2000 Compact, OM3 (50μm) 1 R x SC-RJ, OM1 (62.5μm) 1 R x SC-RJ, OM2 (50μm) 1 R x SC-RJ, OM3 (50μm) 1 R x SC Duplex, OM1 (62.5μm) 1 R x SC Duplex, OM2 (50μm) 1 R x SC Duplex, OM3 (50μm) 1 R x ST, OM1 (62.5μm) 1 R x ST, OM2 (50μm) 1 R x ST, OM3 (50μm) 1 R Opmerking: Deze brochure geeft slechts een selectie van ons totale leveringsprogramma. Uitgebreide brochures van ons glasvezelprogramma zijn voor u op aanvraag beschikbaar. 57

10 Fiber to the Desk (FttD) Fiber to the Desk: Collapsed backbone toepassingen (300 meter naar de werkplek) Mogelijkheid tot centrale opstelling van netwerkapparatuur Werkplekaansluitingen geschikt voor op-, en inbouw uitvoering Kabelreservoirs voor het opslaan van overlengtes Keuze uit ST, SC duplex, SC-RJ en E-2000 TM aansluitingen Wandgoot contactdoos Inclusief multimode fosforbrons adapters 4 x SC-RJ fosforbrons kleur wit (RAL 9010) 1 R x SC duplex kleur wit (RAL 9010) 1 R x ST kleur wit (RAL 9010) 1 R Opbouw contactdoos Inclusief multimode fosforbrons adapters De contactdoor R is geschikt voor SC-RJ en E-2000 adapters 2 x SC duplex kleur wit (RAL 9010) 1 R x poort ledig kleur wit (RAL 9010) 1 R Fiber optic kabelreservoir Montagediepte 55 mm Type KR 55 geschikt voor Tehalit systeem BR, Ackermann te li ko installatiegoten (WIK) en servicezuilen (ISS) Type KR 50 geschikt voor Tehalit systeem FB Resevoir type KR55 1 R Resevoir type KR50 1 R Splicecassette voor kabelreservoir Capaciteit voor maximaal 4 fusion-, of mechanische splice koppelingen Kabelreservoir 1 R Opmerking: Deze brochure geeft slechts een selectie van ons totale leveringsprogramma. Uitgebreide brochures van ons glasvezelprogramma zijn voor u op aanvraag beschikbaar. 58

11 Diverse accessoires Splicecassette met deksel type R30 Buiradius vezel minimaal 30mm Capaciteit maximaal 12 vezels Afmeting : 92 x 10 x 155mm (BxHxD) 1 R30393 Uitbreidingcassette type R30 incl. scharnieren 1 R Splicecassette met deksel type R40 Buiradius vezel minimaal 40mm Capaciteit maximaal 24 vezels Afmeting : 116 x 12.5 x 188mm (BxHxD) 1 R Uitbreidingcassette type R40 incl. scharnieren 1 R Splicehouders type R30 en R40 3M Fiberlok, 6 splices 10 R30042 ANT, 12 splices 10 R30255 Heat shrink, 6 splices 10 R Heat shrink, 12 splices (R40) 10 R Pigtailhouder 0,9-1,1 mm 12 pigtails 30 x 6 x 7.5mm 10 R pigtails 36 x 6 x 7.5mm 10 R

12 Diverse accessoires Splices & splicebescherming ANT 1,2 x 3,2 x 30mm 15 R Heatshrink 3 x 65mm 10 R30087 Heatshrink 3 x 35mm 10 R Fiberlok 3,8 x 8,4 x 28mm 10 R Opmerking: Deze brochure geeft slechts een selectie van ons totale leveringsprogramma. Uitgebreide brochures van ons glasvezelprogramma zijn voor u op aanvraag beschikbaar. 60

13 Connectoren & adapters Connectoren & adapters: Pre-assembled connectoren voorzien van een interne mechanische splice Field Termination connectoren zonder lijmen of polijsten Korte installatie tijd en keuze uit ST, SC en LC connectoren Geschikt voor kabels met een buffer van 0.9mm tot 3mm SC-RJ & E-2000 adapters compatibel met Twisted Pair patchpanelen Toolkit voor mechanische splice connectoren Komplete montagekit in draagtas (krimptool, cleaver, strippers, kevlar schaar etc) Geschikt voor ST, SC en LC 1 R SC mechanische splice connector OM1 (62,5μm) beige 10 R OM2 (50μm) zwart 10 R OM3 (50μm) turkoois 10 R ST mechanische splice connector OM1 (62,5μm) beige 10 R OM2 (50μm) zwart 10 R OM3 (50μm) turkoois 10 R LC mechanische splice connector OM1 (62,5μm) beige 10 R OM2 (50μm) zwart 10 R OM3 (50μm) turkoois 10 R Opmerking: Deze brochure geeft slechts een selectie van ons totale leveringsprogramma. Uitgebreide brochures van ons glasvezelprogramma zijn voor u op aanvraag beschikbaar. 61

14 Connectoren & adapters Adapter SC-RJ, fosforbrons multimode SC-RJ met bevestigingsplaat 12 R SC-RJ snap-in montage 12 R Adapter E-2000 fosforbrons multimode E-2000 Compact met bevestigingsplaat 12 R E-2000 Compact snap-in montage 12 R Adapter SC Duplex fosforbrons multimode SC Duplex, kleur beige 12 R Adapter LC Duplex fosforbrons multimode LC Duplex, kleur beige 12 R Opmerking: Deze brochure geeft slechts een selectie van ons totale leveringsprogramma. Uitgebreide brochures van ons glasvezelprogramma zijn voor u op aanvraag beschikbaar. 62

15 Installatiekabel Installatiekabel Voldoen strict aan de actuele standaard ISO/IEC & EN Glasvezels individueel kleur gecodeerd Mini breakout kabel geschikt voor rechtstreekse connectormontage Easy-strip 900μm buffer Loose tube kabel voor spliceverbindingen- Buitenmantels UV bestendig Mini Breakout kabel indoor Indoor kabel met LS0H groene mantel Per vezel een 900μm buffer x OM2 (50μm) diameter: 6mm 2000 R x OM2 (50μm) diameter: 6mm 2000 R x OM2 (50μm) diameter: 6mm 2000 R x OM2 (50μm) diameter: 6mm 2000 R x OM2 (50μm) diameter: 6.5mm 2000 R x OM2 (50μm) diameter: 8.5mm 2000 R x OM3 (50μm) diameter: 6mm 2000 R x OM3 (50μm) diameter: 6mm 2000 R x OM3 (50μm) diameter: 6mm 2000 R x OM3 (50μm) diameter: 6mm 2000 R x OM3 (50μm) diameter: 6.5mm 2000 R x OM3 (50μm) diameter: 8.5mm 2000 R Loose tube kabel indoor & outdoor Indoor & outdoor kabel met LS0H groene mantel Centrale tube, per vezel een 250μm coating Rondom de tube rodent protection glass yarns x OM2 (50μm) diameter: 11mm 2000 R x OM2 (50μm) diameter: 11mm 2000 R x OM2 (50μm) diameter: 11mm 2000 R x OM2 (50μm) diameter: 11mm 2000 R x OM2 (50μm) diameter: 11mm 2000 R x OM3 (50μm) diameter: 11mm 2000 R x OM3 (50μm) diameter: 11mm 2000 R x OM3 (50μm) diameter: 11mm 2000 R x OM3 (50μm) diameter: 11mm 2000 R x OM3 (50μm) diameter: 11mm 2000 R Opmerking: Deze brochure geeft slechts een selectie van ons totale leveringsprogramma. Uitgebreide brochures van ons glasvezelprogramma zijn voor u op aanvraag beschikbaar. 63

16 Installatiekabel Loose tube kabel outdoor LLDPE Outdoor kabel met speciale waterproof mantel Centrale tube, per vezel een 250μm coating Rondom de tube rodent protection glass yarns 12 x OM2 (50μm) diameter: 11mm 2000 R x OM2 (50μm) diameter: 11mm 2000 R x OM3 (50μm) diameter: 11mm 2000 R x OM3 (50μm) diameter: 11mm 2000 R VARIOline Fiber Optic cabling system Varioline is een pre-bekabelingsysteem waarmee hoogwaardige glasvezelverbindingen snel en efficiënt op locatie kunnen worden geïnstalleerd. Compleet geassembleerd en voorzien van een meetrapport wordt de kabel op een speciale kartonnen wegwerp haspel aangeleverd De beide uiteinden zijn voorzien van een kabelwartel geschikt voor zowel M20 als M25 schroefdraad. Een waterdichte flexibele slang beschermd de al voorgemonteerde connectoren. De beschermslang is onbeperkt om zijn as draaibaar en is berekend op een trekkracht van 100 kg. Varioline wordt geleverd in lengtes van 5 tot 600 meter en in een vezel aantal van 2 tot 24 glasvezels Opmerking: Deze brochure geeft slechts een selectie van ons totale leveringsprogramma. Uitgebreide brochures van ons glasvezelprogramma zijn voor u op aanvraag voor u beschikbaar. 64

17 Patch- & aansluitkabel Voldoen strict aan de actuele standaard ISO/IEC & EN Duplex kabel met aramide vulling, afmeting 2,7 x 5,4 mm Besteleenheid per stuk Afwijkende lengtes op aanvraag leverbaar Meetrapporten worden meegeleverd connector zijde connector zijde 1 ST 50/125 50/125 (OM2) (OM3) SC Duplex 50/125 50/125 (OM2) (OM3) SC-RJ 50/125 50/125 (OM2) (OM3) LC Duplex 50/125 50/125 (OM2) (OM3) m R30635 R m R30636 R m R30637 R ST 5 m R30639 R m R R R R R R m R R R R R R m R R R R R R SC Duplex 5 m R R R R R R m R R R R R R R R m R R R R R R R R m R R R R R R R R SC-RJ 5 m R R R R R R R R m R R m R R m R R LC Duplex 5 m R R Opmerking: Deze brochure geeft slechts een selectie van ons totale leveringsprogramma. Uitgebreide brochures van ons glasvezelprogramma zijn voor u op aanvraag beschikbaar. 65

18 Pigtails Pigtails Aan een zijde afgemonteerd met een glasvezelconnector Semi-tight buffer 900 μm, OM2 : kleur oranje OM3: kleur turkoise Primaire coating 250 μm Pigtail ST Lengte 2,5 meter Diameter glasvezel 900 μm OM2 (50μm) 12 R OM3 (50μm) 12 R Pigtail SC Lengte 2,5 meter Diameter glasvezel 900 μm OM2 (50μm) 12 R OM3 (50μm) 12 R Pigtail LC Lengte 2,5 meter Diameter glasvezel 900 μm OM2 (50μm) 12 R OM3 (50μm) 12 R Pigtail E-2000 TM Lengte 2,5 meter Diameter glasvezel 900 μm OM2 (50μm) 12 R OM3 (50μm) 12 R Opmerking: Deze brochure geeft slechts een selectie van ons totale leveringsprogramma. Uitgebreide brochures van ons glasvezelprogramma zijn voor u op aanvraag beschikbaar. 66

19 Beveiliging van SC-RJ verbindingen Beveiliging SC-RJ adapters Security Level 1: Visuele beveiliging met kleuren Security Level 3: Beveiliging tegen ongeoorloofd verbreken Keuze uit 8 verschillende kleuren (applicatie herkenning) Smartholes dienen als montage voor accessoires Beveiliging ongeautoriseerd personeel tegen gevaarlijk laserlicht Mutaties alleen mogelijk met een sleutel Codering kan op ieder gewenst moment worden aangebracht Kleurcode frame SC-RJ adapter Security Level 1 Color clips in 8 verschillende kleuren Wit 12 R Fiber Guard SC-RJ adapter Security Level 1 & 3 Color clips in 8 verschillende kleuren Blokkeert het indrukken van de ontgrendellip Een sleutel kan de verbinding verbreken Per verpakking wordt 1 sleutel meegeleverd Rood 12 R SC-RJ Adapter Guard Blindstop voor een ongebruikte SC-RJ poort Wordt toegepast i.c.m. de Fiber Guard Antraciet 12 R Sleutel Fiber Guard Ontgrendel sleutel, inclusief sleutelring 1 R

20 Beveiliging van SC-RJ verbindingen Color Clip voor adapterframe & Fiber Guard Groen 12 R Geel 12 R Blauw 12 R Rood 12 R Antraciet 12 R Turkoise 12 R Violet 12 R Oranje 12 R

R&M Security. Get more @ R&M www.rdm.com. Modulaire beveiliging voor bekabelingsystemen 090.2295 090.2296

R&M Security. Get more @ R&M www.rdm.com. Modulaire beveiliging voor bekabelingsystemen 090.2295 090.2296 090.2295 090.2296 Modulaire beveiliging voor bekabelingsystemen Get more @ R&M www.rdm.com Reichle & De-Massari (R&M) R&M onderscheidt zich van alle andere datasystemen. Extra functionaliteit staat hierbij

Nadere informatie

R&M Industriële bekabeling

R&M Industriële bekabeling R&M Industriële bekabeling 090.2031 090.2074_nass Bescherming tegen omgevingbeïnvloedingen Get more @ R&M www.rdm.com 090.2031 Reichle & De-Massari: R&M is een van de weinige fabrikanten van datasystemen

Nadere informatie

R&MTwisted Pair bekabeling

R&MTwisted Pair bekabeling R&MTwisted Pair bekabeling 010.2056 010.2056 Data infrastructuur voor Voice, Data en Video Get more @ R&M www.rdm.com 010.2175 / 010.2064 / 010.2057 090.2219 020.1279 Patchpanelen & wandcontactdozen: Modulariteit

Nadere informatie

R&M Security systeem

R&M Security systeem White Paper R&M Security systeem Fysieke beveiliging van de data-infrastructuur April 2006 Driemanssteeweg 174, 3084 CB Rotterdam T: 010 240 41 21 www.forehand.nl 1 INHOUDSOPGAVE 1 INLEIDING...3 2 REICHLE

Nadere informatie

3M Volition Eco Backbone Concept

3M Volition Eco Backbone Concept 3M Telecom Overzichtbrochure Volition glasvezel oplossingen 3M Volition Eco Backbone Concept 3M Nederland BV Afd. Communication Markets Divisie Postbus 193 2300 AD Leiden Tel: 071 5 450 364 www.3m.nl/telecom

Nadere informatie

1.2 UTP Categorie 6 / Class E

1.2 UTP Categorie 6 / Class E 1.2 UTP Categorie 6 / Class E AMP NETCONNECT UTP Categorie 6 systeem voldoet ruimschoots aan de Class E / Categorie 6 systeem specificatie en is dus geschikt voor high speed toepassingen als Gigabit Ethernet

Nadere informatie

4730001 Dock Desk. Electrificatie

4730001 Dock Desk. Electrificatie 4730001 Dock Desk Materiaal behuizing aluminium Het modulair opbouwsysteem is volledig naar uw wens samen te stellen met de units stroom data VGA USB AUDIO Leverbaar met en zonder bladklemmen. De standaard

Nadere informatie

Inhoudstafel. p. 4. 1. Glasvezelkabel. 2. Optische Schuif (Patch Panel) p. 5. p. 5. 2.1 Moulded Patch Panel (MPP) p. 6

Inhoudstafel. p. 4. 1. Glasvezelkabel. 2. Optische Schuif (Patch Panel) p. 5. p. 5. 2.1 Moulded Patch Panel (MPP) p. 6 Glasvezelcatalogus Inhoudstafel 1. Glasvezelkabel 2. Optische Schuif (Patch Panel) 2.1 Moulded Patch Panel (MPP) 2.2 Doorvoeren (Adapters of Couplers) 2.2.1 ST-Doorvoeren 2.2.2 SC Simplex-Doorvoeren 2.2.3

Nadere informatie

Inhoudstafel. 1. Glasvezelkabel. p. 4. 2. Optische Schuif (Patch Panel) p. 5. 2.1 Moulded Patch Panel (MPP) p. 5. p. 6

Inhoudstafel. 1. Glasvezelkabel. p. 4. 2. Optische Schuif (Patch Panel) p. 5. 2.1 Moulded Patch Panel (MPP) p. 5. p. 6 Glasvezelcatalogus 2010 Inhoudstafel 1. Glasvezelkabel 2. Optische Schuif (Patch Panel) 2.1 Moulded Patch Panel (MPP) 2.2 Doorvoeren (Adapters of Couplers) 2.2.1 ST-Doorvoeren 2.2.2 SC Simplex-Doorvoeren

Nadere informatie

Retail oplossingen. Data-infrastructuur voor winkelomgevingen

Retail oplossingen. Data-infrastructuur voor winkelomgevingen White Paper Retail oplossingen Data-infrastructuur voor winkelomgevingen Maart 2006 1 Inhoudsopgave 1 INLEIDING...3 2 REICHLE & DE-MASSARI (R&M)...3 3 POINT OF SALE (POS)...4 4 KLEURHERKENNING DATA-AANSLUITINGEN...4

Nadere informatie

Informatie. Informatie. Single-Mode

Informatie. Informatie. Single-Mode Informatie Informatie Glasvezelnetwerken Glasvezel typen Optical Single-Mode, bepalend voor de dikte en samenstelling van de glasvezel. De vezel heeft in meeste gevallen een OS dike van 9/125µ (vezel dikte/mantel

Nadere informatie

Meer dataverkeer vraagt om een gedegen fysieke ondersteuning. Hans Tovar

Meer dataverkeer vraagt om een gedegen fysieke ondersteuning. Hans Tovar Meer dataverkeer vraagt om een gedegen fysieke ondersteuning Hans Tovar 1 Algemeen Introductie Mulder-Hardenberg Familiebedrijf (1927) en privé onderneming Ontwerpen, ontwikkelen en applicatieengineering

Nadere informatie

DATASHEET. Modulair Optisch Las-Patch Paneel (MOLP)

DATASHEET. Modulair Optisch Las-Patch Paneel (MOLP) DATASHEET Modulair Optisch Las-Patch Paneel (MOLP) Modulair Optisch Las-Patch Paneel (MOLP) Versie: Revisie A / 07-08-2014 Modulair Optisch Las-Patch Paneel (MOLP) INTRODUCTIE Het modulair optisch las-patch

Nadere informatie

Installatie. van netwerkbekabeling, koper en glasvezel

Installatie. van netwerkbekabeling, koper en glasvezel Netwerkaudit voor bestaande netwerkbekabeling Installatie van netwerkbekabeling, koper en glasvezel Werkt uw netwerk opvallend traag? Doet uw bekabeling u spontaan denken aan de jungle? Twijfelt u aan

Nadere informatie

1 Horizontale Bekabelingsystemen

1 Horizontale Bekabelingsystemen 1 Horizontale Bekabelingsystemen 1.1 UTP Enhanced Categorie 5 / Class D 2002 AMP NETCONNECT UTP Enhanced Categorie 5 biedt volledige flexibiliteit door modulaire componenten en het voldoet ruimschoots

Nadere informatie

LexCom Office. Het complete netwerk voor professioneel gebruik

LexCom Office. Het complete netwerk voor professioneel gebruik LexCom Office Het complete netwerk voor professioneel gebruik LexCom Office: het complete netwerk voor professioneel gebruik. Snelle en veilige datacommunicatie is van vitaal belang voor een efficiënte

Nadere informatie

GLASVEZELCATALOGUS 2008-2009

GLASVEZELCATALOGUS 2008-2009 SINGLEMODE kabel Buitenkabel 9/125 A-DQ (ZN) B2Y 1xn De halogeenvrije buitenkabel 9/125 A-DQ (ZN) B2Y 1xn is trekvast, UV-bestendig, metaalvrij, waterdicht en knaagdiervast. De gel gevulde kabel is voorzien

Nadere informatie

Leg uw hand op innovatie

Leg uw hand op innovatie Leg uw hand op innovatie LexCom datanetwerken Productcatalogus 2009-2010 De droom van iedere installateur LexCom 19" patchpanelen van Schneider Electric P110428 2 P111423 Maak professionele IT- en netwerkinstallaties

Nadere informatie

SERIE : KABELSAMENSTELLEN

SERIE : KABELSAMENSTELLEN 251665_catalogus_2 02-09-2005 08:20 Pagina 37 SERIE : KABELSAMENSTELLEN Onderstaand overzicht geeft een opsomming van STANDAARD kabelsamenstellen met BNC connectoren. Voor de RG 58 ( 5 mm/50 Ohm ) is de

Nadere informatie

Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7. Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7. "De ketting is zo sterk als de zwakste schakel!"

Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7. Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7. De ketting is zo sterk als de zwakste schakel! "De ketting is zo sterk als de zwakste schakel!" We worden vaak geconfronteerd met het feit dat een datanetwerk bestaat uit diverse fabricaten. Indien de meetresultaten dan tegenvallen is het onduidelijk

Nadere informatie

WANDGOOT- SYSTEMEN EN ENERGIEZUILEN

WANDGOOT- SYSTEMEN EN ENERGIEZUILEN WANDGOOT- SYSTEMEN EN ENERGIEZUILEN DLP snap-on wandgoten Legrand, uitvinder van het 45 mm modulair schakelmateriaal concept, introduceert de nieuwe standaard in kunststof wandgoot. Met DLP snap-on wandgoten

Nadere informatie

Zybrnet 500 Cat.6. Zybrnet 500 Cat.6. "De ketting is zo sterk als de zwakste schakel!"

Zybrnet 500 Cat.6. Zybrnet 500 Cat.6. De ketting is zo sterk als de zwakste schakel! "De ketting is zo sterk als de zwakste schakel!" We worden vaak geconfronteerd met het feit dat een datanetwerk bestaat uit diverse fabricaten. Indien de meetresultaten dan tegenvallen is het onduidelijk

Nadere informatie

Tips met betrekking tot het uitrollen van een datanetwerk

Tips met betrekking tot het uitrollen van een datanetwerk Tips met betrekking tot het uitrollen van een datanetwerk De aanleg van een datanetwerk is onderhevig aan verschillende normen en regels. Deze zijn vastgelegd in Internationale en nationale normen, zoals

Nadere informatie

LCS 2 DATA- NETWERKEN

LCS 2 DATA- NETWERKEN LCS 2 DATA- NETWERKEN Tabellen Pag. 808-809 Verwijzingstabellen vervangingsysteem Pag. 818 LCS 2 Cat. 6A patchpanelen LCS 2 koper Pag. 820 LCS 2 Cat. 6 patchpanelen Pag. 822 LCS 2 Cat. 5e patchpanelen

Nadere informatie

P4Product Informatie Keuken systemen

P4Product Informatie Keuken systemen moderne integratie van stroom in keukens 1 Plug in in een wereld vol mogelijkheden TWIST stroom outside the box De TWIST is de ideale stroomvoorziening voor keukens. Met dit compacte design en zeer lage

Nadere informatie

Informatie. Informatie S/FTP. Kabel diagrammen (ader type) Type Massief Samenstelling Soepel U/UTP

Informatie. Informatie S/FTP. Kabel diagrammen (ader type) Type Massief Samenstelling Soepel U/UTP Informatie Informatie Kopernetwerken Kabel type Niet afgeschermde kabel (U / *, Unshielded) U/UTP Niet afgeschermde aderparen (* /UTP, Unshielded Twisted Pair) Folie afgeschermde kabel (F /*, Foil) F/UTP

Nadere informatie

3M Telecom Overzichtbrochure

3M Telecom Overzichtbrochure 3M Telecom Overzichtbrochure 3M Volition Kopernetwerk 3M TM Volition TM kopernetwerken Cat-5e / Cat-6 / Cat-6A 3M Nederland BV Afd. Communication Markets Divisie Industrieweg 24 2382 NW Zoeterwoude Tel:

Nadere informatie

CATALOGUS DATANETWERKEN. legrandservices.nl

CATALOGUS DATANETWERKEN. legrandservices.nl CATALOGUS 2018 2019 DATANETWERKEN legrandservices.nl Pag. 702 Connectiviteit en selectietabellen behuizing NIEUW LCS3 koper Pag. 721 Cat. 6 LCS3 patchpanelen Pag. 733 Toebehoren NIEUW LCS3 glasvezel Pag.

Nadere informatie

ADC KRONE TRUENET DATA

ADC KRONE TRUENET DATA ADC KRONE TRUENET DATA Version 2008/1 NL 2 3 Introductie TrueNet is de nieuwe wereldwijde merknaam van ADC KRONE voor gestructureerde bekabelingssystemen, gericht op de bedrijfsmarkt en datacenters. TrueNet

Nadere informatie

Harderwijk, april 2006

Harderwijk, april 2006 Harderwijk, april 2006 Geachte relatie, Voor u ligt het leveringsprogramma EDLP02 van ESZET Data B.V. In dit boekje hebben wij een belangrijk deel van ons data leveringsprogramma logisch voor u gerangschikt

Nadere informatie

Verdeelsystemen. Aan plafond, wand en op de vloer.

Verdeelsystemen. Aan plafond, wand en op de vloer. Verdeelsystemen. Aan plafond, wand en op de vloer. Voor energie, data, perslucht en licht. Handig. Mooi van vorm. Compact. 3KRAFT. De veelzijdige Alle aansluitingen binnen handbereik. Geen storende kabels.

Nadere informatie

... NEW GENERATION NETWORKS...

... NEW GENERATION NETWORKS... ... NEW GENERATION NETWORKS... Glasvezelproducten Deurtelefoonsystemen Datanetwerken Koper en Glasvezel Data- en Server 19 inch kasten Actieve componenten Test- en Meetapparatuur Telefonieproducten Liftalarm

Nadere informatie

Inhoudsopgave 3-14 15-35 36-48 49-54 55-76. Zybrnet Cat.5e. Zybrnet 500 Cat.6. Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7. Zybrnet Soho. Zybrspeed Glasvezel

Inhoudsopgave 3-14 15-35 36-48 49-54 55-76. Zybrnet Cat.5e. Zybrnet 500 Cat.6. Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7. Zybrnet Soho. Zybrspeed Glasvezel Inhoudsopgave 3-14 Zybrnet Cat.5e 15-35 Zybrnet 500 Cat.6 36-48 Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7 49-54 Zybrnet Soho 55-76 Zybrspeed Glasvezel 77-88 Energie 89-105 Patchkasten 106-108 Telecom 109-115 Accessoires

Nadere informatie

Aansluittechnieken voor laagspanning, telefonie & data

Aansluittechnieken voor laagspanning, telefonie & data Aansluittechnieken voor laagspanning, telefonie & data 7 Op het gebied van onderlinge verbindingen biedt 3M talrijke oplossingen. Scotchlok connectoren zijn speciaal ontwikkeld voor het maken van zelfstrippende

Nadere informatie

2. Welke type kabel / diameter worden er in het In-Home Connectivity concept gebruikt?

2. Welke type kabel / diameter worden er in het In-Home Connectivity concept gebruikt? FAQ s 1. Hoe werkt het In-Home Connectivity concept? Vanuit het WiFi modem prik je een RJ45 kabel in de DIN-rail convertor (ingebouwd in de basis unit). Deze convertor zet het elektrisch signaal om in

Nadere informatie

Geïntegreerde oplossingen voor kantoormeubilair of in de vloer

Geïntegreerde oplossingen voor kantoormeubilair of in de vloer Geïntegreerde oplossingen voor kantoormeubilair of in de vloer POP-UP VLOER- EN TFELUNITS POP-UP Het platte, nieuwe design van de Pop-up vloeren tafelunits is ergonomisch en comfortabel. Het geeft de gebruiker

Nadere informatie

2015.001. MultiControl installatiehandleiding

2015.001. MultiControl installatiehandleiding 205.00 MultiControl installatiehandleiding 2 ClimaRad MultiControl Installatiehandleiding Copyright 205 ClimaRad B.V. Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd en/of

Nadere informatie

De vega-verdeler - elegant design en montagegemak

De vega-verdeler - elegant design en montagegemak De vega-verdeler - elegant design en montagegemak De vega-verdeler is al jaren een vaak geselecteerde oplossing voor luxe woningbouw- en utiliteitsprojecten. Door zijn elegante vormgeving en (naar keuze)

Nadere informatie

Uitbreidingsopties NIEUWE FOTO. Contactdoos Standaard DIN 49 440 (VDE) Draaiing van de doos: 45 Aangegoten haakse stekker

Uitbreidingsopties NIEUWE FOTO. Contactdoos Standaard DIN 49 440 (VDE) Draaiing van de doos: 45 Aangegoten haakse stekker Uitbreidingsopties NIEUWE FOTO Contactdoos Standaard DIN 49 440 (VDE) Draaiing van de doos: 45 Aangegoten haakse stekker Keurmerken CE-keurmerk conform laagspanningsrichtlijn 73/23/EWG EMV-richtlijn 89/336/EWG

Nadere informatie

Index Bartafelonderstel 3 Bureauonderstellen 1 Bureelsloten 25 Draaischijven 24 Hangklassement 17 Kabelklemmen, -doorvoer en -stoppen 4

Index Bartafelonderstel 3 Bureauonderstellen 1 Bureelsloten 25 Draaischijven 24 Hangklassement 17 Kabelklemmen, -doorvoer en -stoppen 4 Index Bartafelonderstel 3 Bureauonderstellen 1 Bureelsloten 25 Draaischijven 24 Hangklassement 17 Kabelklemmen, -doorvoer en -stoppen 4 Papierdoorvoer 23 Stopcontacten 8 Toebehoren voor PC s 14 Uittrekladen

Nadere informatie

Lange omschrijving Productgroep Camerasystemen

Lange omschrijving Productgroep Camerasystemen Lange omschrijving Productgroep Camerasystemen 1. Dekape Camerasysteem: 4 binnen voor observatie en identificatie Complete setprijs inclusief montage en uitleg: 1.995 excl. BTW Dit pakket bestaat uit 4

Nadere informatie

NIEUW (leverbaar vanaf 1 april 2010)

NIEUW (leverbaar vanaf 1 april 2010) (leverbaar ) 02 03 Gegarandeerde optimale performance (minimale kans op verkeerde montage) Nog snellere (intuïtieve) montage (toolless) Eenvoudige montage en onderhoud voorzijde Nog snellere montage door

Nadere informatie

Werkplekaansluitingen

Werkplekaansluitingen Werkplekaansluitingen Vanaf een zuil of wandgoot komt u tot op, onder of in het bureau met bijvoorbeeld de universele stekkerdoos of de Pop-up. De Pop-up zorgt onopvallend voor beschikbare aansluitingen

Nadere informatie

FiberManagementplaat 96ANT FttH Distributiemof. Montage-instructies Lasmonteur

FiberManagementplaat 96ANT FttH Distributiemof. Montage-instructies Lasmonteur FiberManagementplaat 96ANT FttH Distributiemof Montage-instructies Lasmonteur Productinhoud: - 1x FiberManagementplaat inclusief cassettes en onderdelen - 4x Speciale RVS bout M6 x 50mm - 2x Kammetje voor

Nadere informatie

LexCom. Het complete netwerk voor professioneel gebruik. Catalogus

LexCom. Het complete netwerk voor professioneel gebruik. Catalogus LexCom Het complete netwerk voor professioneel gebruik Catalogus 2006 Inhoudsopgave Schneider Electric..................................................................................... 4 LexCom netwerken....................................................................................

Nadere informatie

692 DECORATIEVE VERLICHTING LED STRIPS

692 DECORATIEVE VERLICHTING LED STRIPS 692 DECORATIEVE VERLICHTING LED STRIPS DECORATIEVE VERLICHTING LED STRIPS 693 Aansluit voorbeeld 1 voor max. 3m flexled rol 12V= Aansluit voorbeeld 2 voor max. 3m flexled rol Pro 12V= LED voeding 36W,

Nadere informatie

K25 / P25 Plattebuissysteem. compacte afmetingen en strakke vormgeving

K25 / P25 Plattebuissysteem. compacte afmetingen en strakke vormgeving compacte afmetingen en strakke vormgeving strak is de norm Met zijn strakke en moderne uiterlijk is het K25/P25 plattebuissysteem uitermate geschikt voor aanleg van complete opbouwinstallaties, zowel in

Nadere informatie

GEEN LOSSE EINDJES MEER

GEEN LOSSE EINDJES MEER GEEN LOSSE EINDJES MEER PRE-TERMINATED LSZH GLASVEZELKABEL SNEL. GETEST. GEBRUIKSKLAAR. 00800-2255 2269 BLACK-BOX.EU BBOX APPLICATIONS & MAR DIST PANELS & ACCESSORIES AWARD BBOX WINNING APPLICATIONS &

Nadere informatie

Glasvezel & Technologie

Glasvezel & Technologie Glasvezel & Technologie Glasvezelbelichting 1 Technologie & Maatoplossingen 2 Glasvezelbelichting Pagina Onderwerpen F-100 Ring-verlichtingen F-101 Ring-verlichtingen - accessoires F-102 LED-verlichting

Nadere informatie

UAE-Cat.5-8. UAE-Cat.5-8/8. Aansluitklem 1 2 3 4 5 6 7 8 wit/ Kleurcode conform EIA/TIA-568-A. groen wit/ blauw wit/ oranje wit/ bruin.

UAE-Cat.5-8. UAE-Cat.5-8/8. Aansluitklem 1 2 3 4 5 6 7 8 wit/ Kleurcode conform EIA/TIA-568-A. groen wit/ blauw wit/ oranje wit/ bruin. Rutenbeck netwerkaansluitdoos Cat. 5 afgeschermd Enkelvoudig 1 x 8-polig Art.nr.: 0180 00 Tweevoudig 2 x 8-polig Art.nr.: 0178 00 Enkelvoudig (speciaal voor wandgootmontage) Art.nr.: 0802 00 Tweevoudig

Nadere informatie

Uitvoeringen anders dan in deze documentatie vermeldt, kunnen in overleg worden geleverd.

Uitvoeringen anders dan in deze documentatie vermeldt, kunnen in overleg worden geleverd. Weeg systemen DOCUMENTATIE WEEG SYSTEMEN In deze documentatie vindt U een gedeelte uit ons standaard programma weeg systemen, geheel vervaardigd uit roestvrijstaal, speciaal voor gebruik in slachterijen

Nadere informatie

P4Product Informatie Elegant aansluiten bureau inbouwsystemen

P4Product Informatie Elegant aansluiten bureau inbouwsystemen Onze aansluit- en kabelmanagement systemen voor kantoor en vergaderruimtes zijn op basis van de hoogst haalbare kwaliteit en betrouwbaarheid. Flexibele inbouw systemen waar een luxe uiterlijk en comfort

Nadere informatie

Wandgoten DLP Alu. een esthetische en robuuste oplossing INSTALLATIECOMFORT

Wandgoten DLP Alu. een esthetische en robuuste oplossing INSTALLATIECOMFORT Wandgoten DLP Alu een esthetische en robuuste oplossing INSTALLATIECOMFORT DLP wandgoten DLP alu wandgoten De DLP aluminium wandgoten garanderen een perfecte elektromagnetische compatibiliteit en laat

Nadere informatie

Delta 8. Het alles-in-één huisnetwerk. TV, radio, telefoon en data in iedere ruimte. Een Delta 8 huis... ... een huis van de toekomst.

Delta 8. Het alles-in-één huisnetwerk. TV, radio, telefoon en data in iedere ruimte. Een Delta 8 huis... ... een huis van de toekomst. Het alles-in-één huisnetwerk Delta 8 TV, radio, telefoon en data in iedere ruimte Een Delta 8 huis...... een huis van de toekomst. Waarom? Delta 8 is een alles-in-één oplossing voor spraak, data en beeld

Nadere informatie

Verdeelsystemen van ABB

Verdeelsystemen van ABB Verdeelsystemen van ABB Kies voor variatie en maatwerk met ABB verdeelsystemen De levering van elektriciteit moet betrouwbaar, veilig en continu zijn. Als installateur of als paneelbouwer heeft u daarbij

Nadere informatie

Eenvoudig monteren met bevestigingsprofiel

Eenvoudig monteren met bevestigingsprofiel RolgoRDijNEN Rolgordijn Small RS Het SMALL rolgordijn van M + N Projecten is ontworpen voor rolgordijnen met een kleine roldiameter en biedt een esthetische oplossing voor kleinere ramen. De afmetingen

Nadere informatie

FTTH Workshop. 10 & 11 september 2008. Waarom FTTH Workshop? Andere inzichten Nieuwe markt Nieuwe spelers > Nieuwe instrumenten / componenten

FTTH Workshop. 10 & 11 september 2008. Waarom FTTH Workshop? Andere inzichten Nieuwe markt Nieuwe spelers > Nieuwe instrumenten / componenten FTTH Workshop 10 & 11 september 2008 2 2 Waarom FTTH Workshop? Andere inzichten Nieuwe markt Nieuwe spelers > Nieuwe instrumenten / componenten Simac Electronics zit er bovenop! Helpen uw FTTH projecten

Nadere informatie

Modulaire Polycarbonaat Schouwput. Inspectie-, verdeelschouwput voor: telecommunicatie, teledistributie en andere ondergrondse infrastructuren

Modulaire Polycarbonaat Schouwput. Inspectie-, verdeelschouwput voor: telecommunicatie, teledistributie en andere ondergrondse infrastructuren Modulaire Polycarbonaat Schouwput Product Inspectie-, verdeelschouwput voor: telecommunicatie, teledistributie en andere ondergrondse infrastructuren Omschrijving Het systeem van de schouwput dat wij u

Nadere informatie

Bestelnr. Afwerking Dwarsbalk verstelbaar van Verpakking 300304 antraciet 1200 tot 1800 mm 1

Bestelnr. Afwerking Dwarsbalk verstelbaar van Verpakking 300304 antraciet 1200 tot 1800 mm 1 Bureauonderstellen Bureauonderstellen Bureau- en winkelinrichting BUREAUONDERSTELLEN BUREAUONDERSTEL DINAMICA Basisset bureauonderstel type Dinamica set bestaat uit: - 2 vaste tafelpoten van 693 mm met

Nadere informatie

R&M Onderwijs. Universele databekabeling voor onderwijsinstellingen

R&M Onderwijs. Universele databekabeling voor onderwijsinstellingen White Paper R&M Onderwijs Universele databekabeling voor onderwijsinstellingen Juni 2011 1 INHOUDSOPGAVE 1 INLEIDING... 3 2 REICHLE & DE-MASSARI (R&M)... 3 3 MUTATIES OPENBARE RUIMTES... 4 4 OVERZICHT

Nadere informatie

LCS2 data- netwerken 2013 2014

LCS2 data- netwerken 2013 2014 2013 2014 LCS 2 datanetwerken Tabellen Pag. 780 Keuzetabel hardlopers Pag. 788 LCS 2 Cat. 6A patchpanelen LCS 2 koper Pag. 790 LCS 2 Cat. 6 patchpanelen Pag. 792 LCS 2 Cat. 5e patchpanelen LCS 2 divers

Nadere informatie

LCS2 data- netwerken 2013 2014

LCS2 data- netwerken 2013 2014 2013 2014 LCS 2 datanetwerken Tabellen Pag. 780 Keuzetabel hardlopers Pag. 788 LCS 2 Cat. 6A patchpanelen LCS 2 koper Pag. 790 LCS 2 Cat. 6 patchpanelen Pag. 792 LCS 2 Cat. 5e patchpanelen LCS 2 divers

Nadere informatie

Het MA2 bureau wordt uitsluitend gemaakt van kwalitatieve materialen, zoals Mdf en Multiplex,

Het MA2 bureau wordt uitsluitend gemaakt van kwalitatieve materialen, zoals Mdf en Multiplex, Het MA2 bureau wordt op maat gemaakt en is leverbaar in vrijwel iedere kleur combinatie MA2 De beste materialen voor een product van hoogwaardige kwaliteit Het MA2 bureau wordt uitsluitend gemaakt van

Nadere informatie

INSTORT VLOERPOT ROND

INSTORT VLOERPOT ROND INSTORT VLOERPOT ROND gestorte-vloer systemen met buisleiding Systems BV +31 (0)492-745133 verkoop@hplsystems.nl www.hplsystems.nl 5741ST Beek en Donk 2016 Alle rechten voorbehouden uitgave 61021018 altijd

Nadere informatie

Inhoudstafel IDENTIFICATIE VAN UW MEDEWERKERS EN BEZOEKERS IDENTIFICATIE VOOR UW EVENEMENTEN & CONFERENTIES DESKTOP PERFORATORS

Inhoudstafel IDENTIFICATIE VAN UW MEDEWERKERS EN BEZOEKERS IDENTIFICATIE VOOR UW EVENEMENTEN & CONFERENTIES DESKTOP PERFORATORS Inhoudstafel Identificatie van uw medewerkers en bezoekers Identificatie voor uw evenementen & conferenties IDENTIFICATIE VAN UW MEDEWERKERS EN BEZOEKERS Stevige badgehouders 1 kaart Stevige badgehouders

Nadere informatie

INTERSTEEL Chip Lock. Voor het veilig opbergen van uw persoonlijke eigendommen en waardevolle goederen

INTERSTEEL Chip Lock. Voor het veilig opbergen van uw persoonlijke eigendommen en waardevolle goederen Voor het veilig opbergen van uw persoonlijke eigendommen en waardevolle goederen Een handig compact elektromechanisch meubelslot. De is een uniek elektromechanisch meubelslot met geïntegreerde kaartlezer.

Nadere informatie

Werkplekbekabeling. Kernassortiment Inventarisatie, Advies & Uitvoering. Power unit opbouw. Monitorarm. Kabelmanagement.

Werkplekbekabeling. Kernassortiment Inventarisatie, Advies & Uitvoering. Power unit opbouw. Monitorarm. Kabelmanagement. Werkplekbekabeling Kernassortiment 2012-2013 Power unit opbouw Monitorarm Kabelmanagement Computerhouder Inventarisatie, Advies & Uitvoering Prijslijst Cabeling4You 2012-2013 www.cabeling4you.nl 1 Kabelmanagement

Nadere informatie

De miniverdeler - de kleinste betrouwbare verdeleroplossing

De miniverdeler - de kleinste betrouwbare verdeleroplossing De miniverdeler - de kleinste betrouwbare verdeleroplossing R2 De miniverdeler met plaats voor 1 tot 10 modulen is de kleinste van de familie. Prima toepasbaar in renovatie of bij uitbreidingen in woningen

Nadere informatie

WERKPLEKVOORZIENINGEN

WERKPLEKVOORZIENINGEN WERKPLEKVOORZIENINGEN bureau inbouw- en opbouwunits HPL Systems BV verkoop@hplsystems.nl www.hplsystems.nl 5741ST Beek en Donk 2016 Alle rechten voorbehouden uitgave 23082016-1 moderne werkplekvoorzieningen

Nadere informatie

SLANGHASPELS. Haspels kunststof handbediend lage druk Geschikt voor maximaal 60 bar en 100 C Swivel en steun van rvs Wordt ongemonteerd geleverd

SLANGHASPELS. Haspels kunststof handbediend lage druk Geschikt voor maximaal 60 bar en 100 C Swivel en steun van rvs Wordt ongemonteerd geleverd SLANGHASPELS Haspels kunststof handbediend lage druk Geschikt voor maximaal 60 bar en 100 C Swivel en steun van rvs Wordt ongemonteerd geleverd Code Model In Uit Slang Ø 24 Breedte Diepte Hoogte Gewicht

Nadere informatie

Bestelnummer: : Opbouw drukknop gebroken wit met sleutelsymbool.

Bestelnummer: : Opbouw drukknop gebroken wit met sleutelsymbool. OC 1010 Universele drukknop. Drukknop voor het realiseren van een impulsschakeling. Uitgevoerd als wip schakelaar met auto reset. Robuuste opbouw duroplast behuizing in gebroken wit. Sleutel symbool geprint

Nadere informatie

Aanvullende handleiding. VEGADIS-adapter. Voor de aansluiting van een externe displayof bedieningseenheid of een slave-sensor. Document ID: 45250

Aanvullende handleiding. VEGADIS-adapter. Voor de aansluiting van een externe displayof bedieningseenheid of een slave-sensor. Document ID: 45250 Aanvullende handleiding VEGADIS-adapter Voor de aansluiting van een externe displayof bedieningseenheid of een slave-sensor Document ID: 4550 Inhoudsopgave Inhoudsopgave Voor uw veiligheid. Correct gebruik...

Nadere informatie

1.5 AMP Communications Outlet System Plus (ACO Plus)

1.5 AMP Communications Outlet System Plus (ACO Plus) 1.5 AMP Communications Outlet System Plus (ACO Plus) Het geheim van het door AMP sterk verbeterde ACO systeem schuilt in de shielded Edge Connector Mark II (versie 2). Met deze Edge Connector Mark II wordt

Nadere informatie

AUTODOME Serie montagesteunen en accessoires

AUTODOME Serie montagesteunen en accessoires Video AUTODOME Serie montagesteunen en accessoires AUTODOME Serie montagesteunen en accessoires www.boschsecurity.nl u u 24 VAC, 120 VAC en 230 VAC voedingskasten Wand-, hoek-, mast-, dak- en buismontagesteunen

Nadere informatie

Verbindingen en aftakkingen voor telecommunicatienetwerken

Verbindingen en aftakkingen voor telecommunicatienetwerken Verbindingen en aftakkingen voor telecommunicatienetwerken 2 Onze speciaal voor telecommunicatienetwerken ontwikkelde lijnverbindingen en aftakkingen zijn beschikbaar in twee verschillende technologiën:

Nadere informatie

BRUTO PRIJSLIJST LEIPOLD AFTAKKLEMMEN EN VERDEELBLOKKEN

BRUTO PRIJSLIJST LEIPOLD AFTAKKLEMMEN EN VERDEELBLOKKEN TECHNISCHE GEGEVENS AFTAKKINGSKLEMMEN NETSPANNING : AC 690V VOORSCHRIFTEN : DIN VDE 0603- BINNENKANT : MESSING (CUZN39PB) BLANK BEHUIZING : PA6 ZELFDOVEND HALOGEENVRIJ SCHROEVEN : STAAL UITVOERING : C

Nadere informatie

Modulaire oplossing voor mobiele dataopslag

Modulaire oplossing voor mobiele dataopslag Modulaire oplossing voor mobiele dataopslag ENGIE Mobile Data Center Powered by Modulaire oplossing voor mobiele dataopslag In de huidige digitale economie is de beschikbaarheid van digitale systemen van

Nadere informatie

ÖLFLEX CLASSIC flexibele PVC kabel, kleurcode, stuurkabel voor diverse toepassingen, 300/500V dus ook voor YSLY of YY

ÖLFLEX CLASSIC flexibele PVC kabel, kleurcode, stuurkabel voor diverse toepassingen, 300/500V dus ook voor YSLY of YY Kleurgecodeerd ÖLFLEX CLASSIC 100 - flexibele PVC kabel, kleurcode, stuurkabel voor diverse toepassingen, 300/500V dus ook voor YSLY of YY Info CPR: -selectie onder www.lappbenelux.com/cpr Identiek aan

Nadere informatie

Pt100 sensoren met kabel of stekker

Pt100 sensoren met kabel of stekker ME 2050 Buigbare weerstandsthermometer Precisie draadgewonden Pt100 detector enkel of duplex. Aangesloten in een 2, 3 of 4-draads systeem. Nauwkeurigheid volgens IEC 751 standaard klasse B, optie klasse

Nadere informatie

LexCom Home. Het meest flexibele huisnetwerk voor radio,tv, telefoon en data over één universele kabel

LexCom Home. Het meest flexibele huisnetwerk voor radio,tv, telefoon en data over één universele kabel LexCom Home Het meest flexibele huisnetwerk voor radio,tv, telefoon en data over één universele kabel LexCom Home: een flexibel netwerk dat het nuttige met het aangename combineert LexCom Home is het huisnetwerk

Nadere informatie

Franke Handdroger, Zeepverdeler STRATOS

Franke Handdroger, Zeepverdeler STRATOS STRATOS Duidelijke, elegante en harmonische erialen en vormen bepalen het moderne design. Ook de voorwerpen voor dagelijks gebruik moeten naast functionele steeds vaker esthetische eigenschappen bezitten.

Nadere informatie

Montagehandleiding. Panel met lamp en drie lege units 1339 26/27/28

Montagehandleiding. Panel met lamp en drie lege units 1339 26/27/28 Montagehandleiding Panel met lamp en drie lege units 1339 26/27/28 Inhoudsopgave Apparatuurbeschrijving... 4 Montage... 4 Panel aansluiten... 5 Vrije plaatsen in gebruik nemen... 5 Afdekkingen sluiten...

Nadere informatie

Kabelmanagement. Witteveen Projectinrichting Ouderkerk a/d Amstel Tel: 020-496 5030 Fax: 020-496 3052 info@witteveen.nl www.project-inrichting.

Kabelmanagement. Witteveen Projectinrichting Ouderkerk a/d Amstel Tel: 020-496 5030 Fax: 020-496 3052 info@witteveen.nl www.project-inrichting. INHOUDSOPGAVE pagina CPU houders 31 Stroomblokken 64 Snoeren 75 Vloergoten 97 Electrificatie op het blad 108 Electrificatie in in het blad 12 10 Kabelmanagement Kabelgeleiding 15 13 E-motion monitorarmen

Nadere informatie

Aanvullende handleiding. PA-/FF-adapterkit voor VE- GADIS 61 en 81. Aansluitkabel met stekker M12x1 als uitbreidingsset. Document ID: 33959

Aanvullende handleiding. PA-/FF-adapterkit voor VE- GADIS 61 en 81. Aansluitkabel met stekker M12x1 als uitbreidingsset. Document ID: 33959 Aanvullende handleiding PA-/FF-adapterkit voor VE- GADIS 61 en 81 Aansluitkabel met stekker M1x1 als uitbreidingsset Document ID: 33959 Inhoudsopgave Inhoudsopgave 1 Voor uw veiligheid 1.1 Correct gebruik...

Nadere informatie

3-kanaals systeem beschermt kabels en leidingen met een uitwendige diameter tot 57,2 mm

3-kanaals systeem beschermt kabels en leidingen met een uitwendige diameter tot 57,2 mm kabelgoten en slangenbruggen KABELGOTEN HD 2, 3, 4, 5-kanaals sytemen Geschikt voor vrachtauto s en vorkheftrucks in industriële situaties. Kabelgoten HD hebben een scharnierend deksel, dat het plaatsen

Nadere informatie

MINIKANAAL MKS. Mini-installatiegoot voor universele toepassing in woning, kantoor en industrie.

MINIKANAAL MKS. Mini-installatiegoot voor universele toepassing in woning, kantoor en industrie. WONINGBOUW 2.2 INHOUDSOPGAVE Woningbouw..............................2.1 Minikanaal MKS.............................2.5 Minikanaal MKE.............................2.9 Hoekgoot RAUTRIGO..........................

Nadere informatie

Excel Productcatalogus met Meest Gebruikte Producten - Internationaal

Excel Productcatalogus met Meest Gebruikte Producten - Internationaal zonder compromissen. Excel Productcatalogus met Meest Gebruikte Producten - Internationaal Excel levert het allerbeste op het gebied van end-to-end infrastructuuroplossingen - ontworpen, gemaakt, ondersteund

Nadere informatie

Universele opberg- en transportboxen

Universele opberg- en transportboxen Universele Polyethyleen opberg- en transportboxen en koffers. Enkele kenmerken van de door HELAF geleverde robuuste opslagboxen en transportkoffers zijn: - materiaal zwart polyethyleen (voor grotere series

Nadere informatie

strong in connectivity

strong in connectivity Kabelmatrix 2017 / 2018 strong in connectivity Intronics Marktleider in ICT bekabeling Intronics is al meer dan 35 jaar actief als distributeur, importeur en merkeigenaar van professionele connectivity

Nadere informatie

PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC m

PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC m PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m Product ID: PEX1000MMSC2 Met de PEX1000MMSC2 PCIe gigabit glasvezel netwerkkaart kunt een desktop direct aansluiten

Nadere informatie

USB 3.0 naar SATA of IDE harde schijf adapter / converter

USB 3.0 naar SATA of IDE harde schijf adapter / converter USB 3.0 naar SATA of IDE harde schijf adapter / converter Product ID: USB3SSATAIDE Met de USB3SSATAIDE USB 3.0 naar IDE/SATA-adapterkabel sluit uw elke standaard 2,5 inch of 3,5 inch SATA of IDE harde

Nadere informatie

VORM& KLEUR VORM & KLEUR Freesletters

VORM& KLEUR VORM & KLEUR Freesletters VORM& KLEUR ORM Freesletters & KLEUR VORM & KLEUR Leveringsprogramma fortype Acryl Het leveringsprogramma wordt steeds verder uitgebreid en bestaat intussen al uit meer dan 30 kleuren in 8 mm dikte. Het

Nadere informatie

Montage van een Window Cut in een FttX Distributiemof

Montage van een Window Cut in een FttX Distributiemof Montage van een Window Cut in een FttX Distributiemof Productinhoud: 1. 1x FiberManagementplaat inclusief cassettes en onderdelen 2. 4x Speciale RVS bout M6 x 50mm (Sw 10mm) 3. 3x RVS schroef Ø 3 x 30mm

Nadere informatie

XL 3 125 behuizingen Het jongste broertje in de serie modulaire behuizingen.

XL 3 125 behuizingen Het jongste broertje in de serie modulaire behuizingen. XL 3 125 behuizingen Het jongste broertje in de serie modulaire behuizingen. De nieuwe XL 3 125 modulaire behuizingen www.legrandservices.nl XL 3 125 Nieuwe modulaire behuizing 1 t/m 4 rijen, 18 modules

Nadere informatie

Bestekteksten Eaton Laagspanningsverdeelinrichtingen

Bestekteksten Eaton Laagspanningsverdeelinrichtingen xboard plaatstalen wandverdeelkasten type EW t/m 400 A Het xboard-assortiment plaatstalen wandverdeelkasten (EW-serie), bestaat uit een drietal kasttypen waarmee vrijwel iedere verdeelinrichting tot 400

Nadere informatie

Luchtbehandelingskasten

Luchtbehandelingskasten Luchtbehandelingskasten Het leveringsprogramma LK-serie luchtbehandelingskasten is onderverdeeld in: Luchtbehandelingskasten, type Cobra II HR-WU, hoogrendement warmteterugwin unit Luchtbehandelingskasten,

Nadere informatie

Afmetingen. Beschikbare kleuren. Elektrische Specificaties. a b c kg. 40 mm 30 mm 250 mm 0,3. 40 mm 30 mm 500 mm 0,6. 40 mm 30 mm 750 mm 0,9

Afmetingen. Beschikbare kleuren. Elektrische Specificaties. a b c kg. 40 mm 30 mm 250 mm 0,3. 40 mm 30 mm 500 mm 0,6. 40 mm 30 mm 750 mm 0,9 Gebruiksaanwijzing Afmetingen a b c kg 40 mm 30 mm 250 mm 0,3 40 mm 30 mm 500 mm 0,6 40 mm 30 mm 750 mm 0,9 40 mm 30 mm 1000 mm 1,2 40 mm 30 mm 1250 mm 1,5 * Ook andere lengtes zijn verkrijgbaar op aanvraag.

Nadere informatie

GELDIG VANAF 1 JANUARI 2013 Eventuele prijsstijgingen in de loop van 2013 zullen tijdig aangekondigd worden

GELDIG VANAF 1 JANUARI 2013 Eventuele prijsstijgingen in de loop van 2013 zullen tijdig aangekondigd worden CD/DVD-OPBERGING GELDIG VANAF 1 JANUARI 2013 Eventuele prijsstijgingen in de loop van 2013 zullen tijdig aangekondigd worden DVD-doos voor 1 DVD Standaarddikte 14 mm BD-900701 zwart 0,31 BD-90073C transparant

Nadere informatie

De energybox - maakt het u makkelijk

De energybox - maakt het u makkelijk De energybox - maakt het u makkelijk Technologie, flexibiliteit en gemak in één box Alle keukenapparatuur en wandcontactdozen aansluiten met slechts één leiding tussen meterkast en keuken; dat kan met

Nadere informatie

H05Z-K 90 C, < HAR>, Halogen-free single core, harmonised, for wiring in control cabinets, nominal voltage 300/500V

H05Z-K 90 C, < HAR>, Halogen-free single core, harmonised, for wiring in control cabinets, nominal voltage 300/500V Geharmoniseerd, halogeenvrij montagesnoer, < HAR>, Halogen-free single core, harmonised, for wiring in control cabinets, nominal voltage 300/500V Info CPR: Artikelnummer-selectie onder www.lappbenelux.com/cpr

Nadere informatie