Intern transport Antwoorden Procedure in de veiling. Alex de Bok Gerard van Vliet Aad van den Boogaard

Download "Intern transport Antwoorden Procedure in de veiling. Alex de Bok Gerard van Vliet Aad van den Boogaard"

1 Intern transport Antwoorden Procedure in de veiling Alex de Bok Gerard van Vliet Aad van den Boogaard eerste druk, 2002

2 Artikelcode: & Ontwikkelcentrum, Ede, Nederland Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand, of openbaar gemaakt, in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, hetzij mechanisch, door fotokopieën, opnamen, of enige andere manier, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van het Ontwikkelcentrum. 2 PROCEDURE IN DE VEILING

3 1 De aanvoer van het product Vragen 1.1 a Door samenwerking bij de afzet kun je de hoogst mogelijke prijs behalen, omdat alle handelaren zijn verzameld voor de klok. b VBN en VTN. c Belang bloemisterij bij nationale en internationale organisaties, internationale samenwerking producenten, afspraken over aanvoervoorschriften. Vragen 1.2 a De voorgeschreven manier van beladen door bijvoorbeeld de veilingorganisatie. b Het water is nodig voor de houdbaarheid, maar in verband met de Arbo-wet mag het gewicht niet te hoog zijn. Elke liter weegt immers 1 kg. c Altijd onderaan beginnen en de nieuwe partij naast de vorige partij plaatsen en niet erachter. d Deze zijde is zichtbaar voor de koper en een mooie presentatie levert meestal een betere prijs op. e Doorrijhoogte in het gebouw en laadhoogte in een vrachtauto. Vragen 1.3 a Bij elke partij afgeleverd product behorend document. b De éénpartij-brief, de meerpartijen-brief, de BB-brief en het GP-document. c De elektronische aanvoerbrief maakt het mogelijk de gegevens zo vroeg mogelijk beschikbaar te hebben voor de kopers. d Voor afzet via de veilingklok. e Zelf doen of groepsvervoer. f Inpandig in het gebouw, uitpandig aan buitenzijde van het gebouw. g Via bemiddeling kun je vaste hoeveelheden tegen een afgesproken prijs, in een gewenst fust en een bepaalde tijd bestellen. h Via de veilingklok en bemiddeling. Vragen 1.4 Eerst wordt het product gesorteerd naar productgroep. Klokhandel wordt tijdelijk opgeslagen in bewaarruimten bij de juiste temperatuur tot het voor de klok verkocht wordt. BB-handel wordt naar de afnemer gebracht. DE AANVOER VAN HET PRODUCT 3

4 2 Transport en distributie van het product Vragen 2.1 a Doordat de kweker de veilingkarren op de kwekerij alvast kan laden volgens voorschriften en op de veiling heel snel kan lossen. Ruimte in de veiling wordt daardoor niet onnodig lang gebruikt. De koper kan bij grote partijenlevering snel de gehele kar doorsturen naar zijn klanten of snel naar een verwerkingsruimte elders brengen. b Kromme trekpennen, kapotte triangel, defecte schapbladen, defecte wielen, kromme of verdwenen rondstaafjes. c Kapotte schapbladen, wielen vastgelopen met touw of sealfolie (ook wel krimpfolie genoemd), kromme hoeksteunen, valse karren (zonder slothanger). d Soms doordat hun klanten speciale wensen hebben voor het aanleveren op speciale karren. Je hoeft dan geen statiegeld te betalen. Karren kunnen zo gemaakt zijn dat de eigen vrachtauto s optimaal te beladen zijn. e De Deense Containercentrale krijgt statiegeld voor de eigen karren die bij kwekers en kopers in roulatie zijn, ook heeft men het onderhoud daaraan te verrichten. Als er valse karren doorheen gaan, dan moet men wel het onderhoud daaraan verrichten zonder dat men daar statiegeld van krijgt. f De poolpallet, de cheppallet, de seppallet, de blokpallet, de vliegtuig skidboogpallet, de vliegtuigblokpallet. Vragen 2.2 a Een blik fresia s is vakjargon (vaktaal), waarmee een veilingcontainer met fresia s wordt bedoeld. b Veel kopers willen hun producten vroeg in de box hebben zodat het verdelen snel kan beginnen. Bovendien heb je te maken met deadlines voor het vervoer, bijvoorbeeld bij vertrektijden van vliegtuigen en boten. c Dan is er een tekort aan producten. Dit is vaak het geval rond speciale feestdagen. Om toch het gewenste product in te kunnen kopen moet men een hogere prijs betalen. d Rechtstreeks bij de kweker via BB of MVA, via contracten zoals termijnhandel, sommige handelaren zijn bijvoorbeeld gespecialiseerd in exotische producten. Deze producten worden dan doorverkocht aan andere handelaren. e Een zelfkeurder is een kweker die zelf zijn oordeel geeft over de kwaliteit van eigen producten. De veiling gaat ervan uit dat de kweker zijn eigen product het beste kent. Een kweker die een goede naam heeft wil die houden en zal ook zorgvuldig keuren. Het zelfkeuren heeft een extra kwaliteitsimago. Het zelfkeuren is aan duidelijk omschreven regels gebonden. Kwekers die het niet goed doen mogen een tijd lang niet meer zelfkeuren. f Sommige kwekers blinken uit wat kwaliteit betreft en zijn zeer betrouwbaar. Er worden geen dunne steeltjes of een enkele kromme tak tussen de andere bloemen gebost. 4 PROCEDURE IN DE VEILING

5 Vragen 2.3 a Leliebollen worden bewaard in vochtig turfmolm en ingevroren bij 0,5 tot 2 C. Om het uitdrogen te voorkomen wordt het geheel omgeven met plastic folie en in een plastic bak bewaard. De lelie is door zijn bolschubben een open bol die snel uitdroogt. b Botrytis noem je bij rozen, fresia s en gerbera s pokken, bij chrysanten peper en bij anjers smet of smeul. c Doordat warme vochtige lucht tegen koude bloemen aankomt zakt ook de temperatuur van die lucht. Koude lucht kan veel minder vocht bevatten. De verzadigingsvochtigheid van warme lucht is veel hoger dan van koude lucht. Door dit natuurkundige verschijnsel krijg je condensatie. d Door wat ruimte open te houden net onder de legborden en door geperforeerd folie te gebruiken. e Coversheets worden soms wel meer dan 300 keer hergebruikt. Dat betekent een grote besparing van sealfolie (ook rekwikkelfolie of krimpfolie genoemd) en is gunstig voor het milieu. TRANSPORT EN DISTRIBUTIE VAN HET PRODUCT 5

6 3 Verwerken van de gegevens Vragen 3.1 a Logistiek: Geen retourvracht, geen verwerkingskosten bij registratie. Reclameen promotiekansen. b Het blauwe meermalig te gebruiken krat voor binnenlands gebruik. c De steel krijgt een buisje met water. De stelen worden om beschadiging te voorkomen vastgeplakt. d Een veelvoud van dit fust past op de legbladen van de stapelwagens. e Het omwikkelen van de producten met fust aan de buitenzijde, onder andere tegen beschadiging en weersinvloeden bij het transport. f Deze worden direct in de verpakking gedaan, afhankelijk van de wensen van de klant. Vragen 3.2 a Door nieuw aangevoerde karren en gebruikte karren af te leveren. b Telfouten, invoerfouten, niet geregistreerde karren. Vragen 3.3 a Europese artikelnummering. b De eerste twee cijfers geven dit aan. c De consument, omdat de gegevens standaard zijn en er zo minder kans is dat er bij de kassa fouten worden gemaakt. d Op de veilingbrief, gedurende het logistieke proces, bij het verdelen bij de koper en bij de producent, zoals op de bloempot. 6 PROCEDURE IN DE VEILING

7 4 Tracties (trekker etc.) voor intern transport Vragen 4.1 a Distributietrekkers en grote trekkers. b Omdat deze elektrovoertuigen geen uitstoot van schadelijke stoffen voor het product en de mens geven. Minder geluidshinder. Vragen 4.2 a Van de capaciteit van de batterij en het aantal cellen per batterij. b Plastic bak met loodplaten en verdund zwavelzuur. c Start-accu en tractie-accu. d Het in de accu aanwezige zwavelzuur veroorzaakt zware brandwonden als het in contact komt met het lichaam. e Bij het laden ontstaat een ontplofbaar gas, dat door een vonk van een bewerking ontploft. f Schoon en droog houden, geen metalen op een accu leggen, draag geen sieraden bij werkzaamheden aan de accu. g Kijken op de accu-conditiemeter, minimaal drie bolletjes of met de zuurweger. h 1,26/1,28 1,13/1,15 = 0,13 kg is 130 gram per liter. i Vijf tot acht jaar. j De oplader pas inschakelen na aansluiting van de stroomkabels, alleen bijvullen met gedestilleerd water of gedemineraliseerd water, voorkomen van te hoge temperatuur (de temperatuur moet lagen zijn dan 43 C), laadruimte moet aan voorwaarden voldoen. k Notities over soortelijk gewicht, elektrolyt voor het laden, stroomsterkte, bijvullen water en massa elektrolyt na lading. l Gelaatscherm of zuurbril, rubberen handschoenen en rubberen schort. m In de ogen: spoelen met veel water en arts raadplegen. Op de huid: afspoelen met veel water. Op de kleding: trek ze uit en spoel ze uit met water, ook de huid moet je afspoelen. Vragen 4.3 a Veiligheid van personen en beschermen tegen beschadiging van het product. b Nee, minimaal 18 jaar en een opleiding. c Dan kun je altijd zien wat je met deze trekker mag doen. d In het veilingreglement. e Als er een zitplaats voor is. f Aandacht, letten op andere personen en voertuigen, om ongelukken te voorkomen. g Niet te snel rijden, rustig en gelijkmatig remmen, in bochten voorzichtig sturen. Vragen 4.4 a Nee, als er sprake is van grove nalatigheid van de werknemer, kan de werknemer hiervoor aansprakelijk worden gesteld. b Nee, werkgever en werknemers moeten samen binnen kaders de Arbo-wet uitvoeren. TRACTIES (TREKKER ETC.) VOOR INTERN TRANSPORT 7

8 c d Nee, eigen maatregelen moeten tenminste het beschermingsniveau opleveren zoals de wet die aangeeft. In de Arbo-informatiebladen, deze zijn informatief en niet bindend. Vragen 4.5 a De trekker moet jaarlijks gekeurd worden. b Aan de goedkeuringssticker. c De tien punten zijn: de snelheid; de remwerking; de stuurinrichting; de afmetingen; de banden; de bestuurdersplaats; de accu s; de trekhaak voor veilingkarren; de scherpe delen; de technische staat; de verzekering; de herkenbaarheid; de claxon (indien aanwezig); de verlichting (indien aanwezig). Vragen 4.6 a De maximumsnelheid is 10 km per uur. b De minimum leeftijd is 18 jaar. c Deze trekker moet opnieuw gekeurd worden. Iedere elektrotrekker moet een goedkeuringsticker bevatten. d Er mag alleen een passagier mee als de trekker daarvoor een speciale zitplaats heeft. e De trekker moet geschikt zijn, een goede handrem moet aanwezig zijn, gelijkwaardige goede banden aan beide zijden van de trekker. Vragen 4.7 a Aan de ontladingsmeter en door middel van een zuurweger. b Als er kortsluiting is springt de zekering en kan brand worden voorkomen. c Lucht is samenpersbaar en daardoor functioneert het remsysteem niet of onvoldoende. Remolie en andere vloeistoffen zijn niet samenpersbaar. d Versleten banden, foute remafstelling, remvoeringen versleten, olie op de remvoeringen. Vragen 4.8 a Urenteller en een accu-conditiemeter. b Zie de eerder vermelde berekening. c Door de grote verschillen in arbeid die de motoren moeten leveren. d Zie de informatie op het identificatieplaatje. e Trekkrachtmeter plaatsen tussen een vast object en koppelingspunt van de trekker. f Slecht wegdek, het nemen van hellingen, slecht onderhoud van de trekker. g Een super elastische band. h Wieldoorsnede banddikte. i Wanneer er kans bestaat op veel lekke banden. j Veel hogere spanning bij banden die zwaar belast worden. 8 PROCEDURE IN DE VEILING

9 k l m n o p q r s Door de druk van de luchtbanden kan bij het demonteren van de wielhelften deze uit elkaar klappen op een ongecontroleerde wijze. Dat wordt gedaan met een momentsleutel. Om de wielen goed vlak tegen de assen gemonteerd te krijgen. Tijdens het gebruik gaat het wiel zich enigszins zetten tegen de as. Hierdoor kunnen sommige bouten wat los gaan zitten. Onderhoud om grotere problemen te voorkomen. Bijvoorbeeld de keuring op de conditie van het vervoersmiddel. Daardoor worden bepaalde controles niet zo snel vergeten. Er is duidelijk een systeem van belangrijke punten die gecontroleerd moeten worden. In het stuurhuis zitten de wormwielen. Dit is het verbindingstuk tussen wielen en stuurwiel. In de smeernippel wordt vet ingespoten op bepaalde draaipunten en glijpunten. Hierin draaien de kogellagers. Het punt waar de cardanas de wielen aandrijven. Sommige smeer- en olieproducten kunnen chemisch met elkaar reageren. TRACTIES (TREKKER ETC.) VOOR INTERN TRANSPORT 9

10 10 PROCEDURE IN DE VEILING

Intern transport. Procedure in de veiling

Intern transport. Procedure in de veiling Intern transport Procedure in de veiling Procedure in de veiling Opdrachten Alex de Bok Gerard van Vliet Aad van den Boogaard eerste druk, 2002 PROCEDURE IN DE VEILING 3 Artikelcode: 27093.1 Colofon Auteursteam:

Rekenen Groep 7-2e helft schooljaar.

Rekenen Groep 7-2e helft schooljaar. Sweelinck & De Boer B.V., Den Haag 2016 Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand, of openbaar gemaakt, in enige vorm

Gebruikershandleiding Puch Radius, State of the Art, Boogy BMS

Gebruikershandleiding Puch Radius, State of the Art, Boogy BMS Gebruikershandleiding Puch Radius, State of the Art, Boogy BMS Gefeliciteerd! U heeft gekozen voor een fiets met elektrische ondersteuning, de E-bike. Uw E-bike zal u door zijn elektrische ondersteuning

Onderhoud aan accu's. Algemene informatie over onderhoud aan accu's WAARSCHUWING!

Onderhoud aan accu's. Algemene informatie over onderhoud aan accu's WAARSCHUWING! Algemene informatie over onderhoud aan accu's Algemene informatie over onderhoud aan accu's WAARSCHUWING! De accu's bevatten bijtend zuur. De werkzaamheden moeten daarom met de grootste zorg en met geschikte

Elektrische fiets Pedelec

Elektrische fiets Pedelec Versie 06/2010 Bestnr. 86 20 23 Elektrische fiets Pedelec Alle rechten, ook vertalingen, voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een automatische gegevensbestand,

Onderhoud aan accu's. Algemene informatie over onderhoud aan accu's WAARSCHUWING! Algemene informatie over onderhoud aan accu's Algemene informatie over onderhoud aan accu's WAARSCHUWING! De accu's vevatten bijtend zuur. De werkzaamheden moeten daarom met de grootste zorg en met geschikte

Rekenen Groep 6-1e helft schooljaar.

Rekenen Groep 6-1e helft schooljaar. Sweelinck & De Boer B.V., Den Haag Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand, of openbaar gemaakt, in enige vorm of

LOGISTIEKE OPLEIDINGEN HEFTRUCK PROEFEXAMEN 1 VEILIG WERKEN MET DE HEF- OF REACHTRUCK

LOGISTIEKE OPLEIDINGEN HEFTRUCK PROEFEXAMEN 1 VEILIG WERKEN MET DE HEF- OF REACHTRUCK LOGISTIEKE OPLEIDINGEN HEFTRUCK PROEFEXAMEN 1 VEILIG WERKEN MET DE HEF- OF REACHTRUCK Vraag 1 Vraag 2 Vraag 3 Vraag 4 Vraag 5 Vraag 6 Vraag 7 Vraag 8 Vraag 9 In de Arbo-wet gaat het om zaken als A gezondheid

Gebruikershandleiding Peugeot CE22, CE33, CE141, CE132, CE122, CE151, CE101, CE111

Gebruikershandleiding Peugeot CE22, CE33, CE141, CE132, CE122, CE151, CE101, CE111 Gebruikershandleiding Peugeot CE22, CE33, CE141, CE132, CE122, CE151, CE101, CE111 Gefeliciteerd! U heeft gekozen voor een fiets met elektische ondersteuning, de E-bike. Uw E-bike zal u meer mogelijkheden

3. BEDIENINGSVOORSCHRIFTEN

3. BEDIENINGSVOORSCHRIFTEN 3. BEDIENINGSVOORSCHRIFTEN Voordat tot bediening van de aanhangwagen wordt overgegaan moet de informatie uit het hoofdstuk "Veiligheid" bekend zijn. Dit hoofdstuk is bestemd voor bedieners zoals aangegeven

Rekenen Groep 6-2e helft schooljaar.

Rekenen Groep 6-2e helft schooljaar. Sweelinck & De Boer B.V. Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand, of openbaar gemaakt, in enige vorm of op enige wijze,

Verzendklaar maken Antwoorden Product en transport. T. van der Hoorn

Verzendklaar maken Antwoorden Product en transport. T. van der Hoorn Verzendklaar maken Antwoorden Product en transport T. van der Hoorn eerste druk, 2002 Artikelcode: 27091.2 & 27091.1 2002 Ontwikkelcentrum, Ede, Nederland Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave

Aanvoer- voorschriften

Aanvoer- voorschriften Aanvoervoorschriften Inhoudsopgave Afkortingen en begrippen 3 1 Inleiding 4 2 Ladingdragers 5 3 Belading 6 3.1 Belading algemeen 6 3.2 Belading stapelwagens 6 3.3 Belading CC-containers 7 3.4 Specifieke

BBRAAVVOK. Ezelsbruggetje

BBRAAVVOK. Ezelsbruggetje BBRAAVVOK Ezelsbruggetje Om de onderhouds- en controlepunten voor de motor makkelijk te onthouden, is het volgende ezelsbruggetje bedacht: BBRAAVVOK. Dit staat, zoals in het menu te lezen is, voor: Banden,

Accu en oplader instructies: Eigen bedrijfsgegevens

Accu en oplader instructies: Eigen bedrijfsgegevens Accu en oplader instructies: Eigen bedrijfsgegevens 1. Als u de accu helemaal leeg hebt gereden, zorg er dan voor dat u uw accu kort hierna weer aan de lader zet (binnen enkele uren). 2. Laat de accu nooit

LOGISTIEKE OPLEIDINGEN HEFTRUCK PROEFEXAMEN 3 VEILIG WERKEN MET DE HEF- OF REACHTRUCK

LOGISTIEKE OPLEIDINGEN HEFTRUCK PROEFEXAMEN 3 VEILIG WERKEN MET DE HEF- OF REACHTRUCK LOGISTIEKE OPLEIDINGEN HEFTRUCK PROEFEXAMEN 3 VEILIG WERKEN MET DE HEF- OF REACHTRUCK Vraag 1 Vraag 2 Vraag 3 Vraag 4 Vraag 5 Vraag 6 Vraag 7 In de Arbo-wet gaat het om zaken als A gezondheid en mensenkennis

Met kamerplanten werken in de winkel. Controleren

Met kamerplanten werken in de winkel. Controleren Met kamerplanten werken in de winkel Als je in een bloemenwinkel werkt en je gaat met kamerplanten aan de slag, moet je op veel dingen letten. Je moet de planten uitladen, verzorgen en inpakken. En je

Module Verkoopmedewerker bloemen en planten BB. vmbo landbouwbreed basisberoepsgerichte leerweg leerjaar 3 en 4

Module Verkoopmedewerker bloemen en planten BB. vmbo landbouwbreed basisberoepsgerichte leerweg leerjaar 3 en 4 Module Verkoopmedewerker bloemen en planten BB vmbo landbouwbreed basisberoepsgerichte leerweg leerjaar 3 en 4 Het Ontwikkelcentrum heeft ernaar gestreefd de auteursrechten te regelen volgens de wettelijke

Antwoorden Rekenen Groep 5-1e helft schooljaar

Antwoorden Rekenen Groep 5-1e helft schooljaar Sweelinck & De Boer B.V., Den Haag Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand, of openbaar gemaakt, in enige vorm of

Brunelleschi. De Dom van Florence

Brunelleschi. De Dom van Florence Copyright 2011 Uitgeverij Lambo bv, Arnhem Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een automatisch gegevensbestand of openbaar gemaakt in enige vorm of

Rekenen Groep 4-1e helft schooljaar.

Rekenen Groep 4-1e helft schooljaar. Sweelinck & De Boer B.V., Den Haag 2016 Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand, of openbaar gemaakt, in enige vorm

Welkom bij Plantion in Ede

Welkom bij Plantion in Ede Welkom bij Plantion in Ede FNV Bondgenoten ArboNetWerk Peter Bakker 21 september 2012 Wie is Plantion Coöperatie van sierteelt kwekers Ontstaan uit een fusie tussen Bloemenveiling Oost Nederland (VON)

Teelt 1 Antwoorden Planten en verzorgen. W. Franken

Teelt 1 Antwoorden Planten en verzorgen. W. Franken Teelt 1 Antwoorden Planten en verzorgen W. Franken eerste druk, 2002 Artikelcode: 27085.2 & 27085.1 2002 Ontwikkelcentrum, Ede, Nederland Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd,

Rekenen Groep 4-2e helft schooljaar.

Rekenen Groep 4-2e helft schooljaar. Sweelinck & De Boer B.V., Den Haag 2013 Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand, of openbaar gemaakt, in enige vorm

Rekenen Groep 4-2e helft schooljaar. Sweelinck & De Boer B.V., Den Haag 2016 Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand, of openbaar gemaakt, in enige vorm

Geen fabriekswerk. Roeien met de wind mee en de stroom tegen. Jac Willekens

Geen fabriekswerk. Roeien met de wind mee en de stroom tegen. Jac Willekens Copyright 2011 Uitgeverij Lambo bv Arnhem Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een automatisch gegevensbestand of openbaar gemaakt in enige vorm of

ROAM Special Cycles B.V. Haarstraat 19b 5324 AM Ammerzoden Tel.nr

ROAM Special Cycles B.V. Haarstraat 19b 5324 AM Ammerzoden Tel.nr ROAM Special Cycles B.V. Haarstraat 19b 5324 AM Ammerzoden Tel.nr. 073-5997042 Accu en oplader instructies: 1. Als u de accu helemaal leeg hebt gereden, zorg er dan voor dat u uw accu kort hierna weer

onderhoudsboekje 50cc Scooter

onderhoudsboekje 50cc Scooter onderhoudsboekje 50cc Scooter Gefeliciteerd met de aankoop van uw agm scooter! Garantie Onderhoudsbeurt Uitgesloten van garantie De garantieperiode van deze scooter gaat in als het bijbehorende kenteken

Voertuigcontrole Kawasaki Z650 (BRAVOK)

Voertuigcontrole Kawasaki Z650 (BRAVOK) Voertuigcontrole Kawasaki Z650 (BRAVOK) Banden Controlepunten banden: - Bandenspanning: De banden moeten voldoende op spanning zijn. Per motortype is de bandenspanning verschillend, voor en achter is vaak

Tijdschakelklok. Bestnr.: 61 00 57 (groen) 61 00 58 (oranje) 61 00 82 (transparant) 61 00 83 (blauw) Omwille van het milieu 100% recyclingpapier

Tijdschakelklok. Bestnr.: 61 00 57 (groen) 61 00 58 (oranje) 61 00 82 (transparant) 61 00 83 (blauw) Omwille van het milieu 100% recyclingpapier G E B R U I K S A A N W I J Z I N G Bestnr.: 61 00 57 (groen) 61 00 58 (oranje) 61 00 82 (transparant) 61 00 83 (blauw) Tijdschakelklok Omwille van het milieu 100% recyclingpapier Impressum Alle rechten,

Motoro liën en oliefilter vervangen 2.0

Motoro liën en oliefilter vervangen 2.0 Motoro liën en oliefilter vervangen 2.0 Motorolie: Interval: Oliefilter: Motorolie: 3.000 km. 25.465.00 2 liter 10W40 Versnellingsbak en cardanolie: Interval: 10.000 km Differentieel olie: 1 liter 80W90

Gebruiksaanwijzing, waarschuwingen en veiligheidsvoorschriften voor gesloten batterijen met vast elektrolyt (AGM-technologie) voor motorfietsen.

Gebruiksaanwijzing, waarschuwingen en veiligheidsvoorschriften voor gesloten batterijen met vast elektrolyt (AGM-technologie) voor motorfietsen. Gebruiksaanwijzing, waarschuwingen en veiligheidsvoorschriften voor gesloten batterijen met vast elektrolyt (AGM-technologie) voor motorfietsen. Let op de aanwijzingen op de batterij, in de gebruiksaanwijzing

BBRAAVVOK. Ezelsbruggetje

BBRAAVVOK. Ezelsbruggetje Voertuigcontrole BBRAAVVOK Ezelsbruggetje Om de onderhouds- en controlepunten voor de motor makkelijk te onthouden, is het volgende ezelsbruggetje bedacht: BBRAAVVOK. Dit staat, zoals in het menu te lezen

Praktijk Vragen over auto

Praktijk Vragen over auto Praktijk Vragen over auto 1 BANDEN: Wat moet je controleren op Auto banden 1- spannig: Meters/Lampjes Juiste banden spanning hangt af: Auto (merk, Type, gewicht) maat Gewicht lading (of aantal personen).

VOORWAARDEN KIA SERVICE PLAN (VOOR 3 JAAR ONDERHOUD)

VOORWAARDEN KIA SERVICE PLAN (VOOR 3 JAAR ONDERHOUD) VOORWAARDEN KIA SERVICE PLAN (VOOR 3 JAAR ONDERHOUD) Met het Kia Service Plan bent u op voorhand verzekerd van 3 jaar onderhoud van uw nieuwe Kia door uw officiële Kia-dealer of erkend Kia-reparateur.

LOGISTIEKE OPLEIDINGEN HEFTRUCK PROEFEXAMEN 2 VEILIG WERKEN MET DE HEF- OF REACHTRUCK

LOGISTIEKE OPLEIDINGEN HEFTRUCK PROEFEXAMEN 2 VEILIG WERKEN MET DE HEF- OF REACHTRUCK LOGISTIEKE OPLEIDINGEN HEFTRUCK PROEFEXAMEN 2 VEILIG WERKEN MET DE HEF- OF REACHTRUCK Vraag 1 Vraag 2 Vraag 3 Vraag 4 Vraag 5 Vraag 6 Vraag 7 Vraag 8 Vraag 9 Vraag 10 In de Arbo-wet gaat het om zaken als

Hoogfrequent batterijladers. KOP serie. Handleiding

Hoogfrequent batterijladers. KOP serie. Handleiding Hoogfrequent batterijladers KOP serie Handleiding Inhoud. 1. Belangrijke veiligheidsinstructies 1.1 Algemeen 1.2 Voorzorgsmaatregelen bij het werken met batterijen 2. Eigenschappen 2.1 Algemene specificatie

Voortgangstoets NAT 4 HAVO week 11 SUCCES!!!

Voortgangstoets NAT 4 HAVO week 11 SUCCES!!! Naam: Voortgangstoets NAT 4 HAVO week 11 SUCCES!!! Noteer niet uitsluitend de antwoorden, maar ook je redeneringen (in correct Nederlands) en de formules die je gebruikt hebt! Maak daar waar nodig een

STIHL AK 10, 20, 30. Veiligheidsinstructies

STIHL AK 10, 20, 30. Veiligheidsinstructies { STIHL AK 10, 20, 30 Veiligheidsinstructies Nederlands Inhoudsopgave Vertaling van de originele handleiding 1 Veiligheidsinstructies................................ 1 1.1 Waarschuwingssymbolen...........................

Microfoon DMW-916. Bestnr.: Omwille van het milieu 100% recyclingpapier

Microfoon DMW-916. Bestnr.: Omwille van het milieu 100% recyclingpapier G E B R U I K S A A N W I J Z I N G Bestnr.: 30 00 63 Microfoon DMW-916 Omwille van het milieu 100% recyclingpapier Impressum Alle rechten, ook vertalingen, voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden

inhoud blz. 1. Wielen 2. Draaien maar! 3. De boomstam 4. Rollen maar! 5. Van rollen naar rijden 6. Lichter, beter, sterker 7.

inhoud blz. 1. Wielen 2. Draaien maar! 3. De boomstam 4. Rollen maar! 5. Van rollen naar rijden 6. Lichter, beter, sterker 7. Wielen inhoud blz. 1. Wielen 3 2. Draaien maar! 4 3. De boomstam 5 4. Rollen maar! 6 5. Van rollen naar rijden 7 6. Lichter, beter, sterker 8 7. Hobbel de bobbel 9 8. Overal wielen 10 9. Filmpjes 15 Pluskaarten

Eindexamen vmbo gl/tl nask1 compex I

Eindexamen vmbo gl/tl nask1 compex I Meerkeuzevragen Schrijf alleen de hoofdletter van het goede antwoord op. Open vragen Geef niet méér antwoorden dan er worden gevraagd. Als er bijvoorbeeld twee redenen worden gevraagd, geef er dan twee

Voertuig Controle Golf 7

Voertuig Controle Golf 7 Voertuig Controle Golf 7 Voor het praktijkexamen wordt door de examinator een aantal vragen gesteld over de motor, de banden of het dashboard. Lees deze pagina een aantal keren aandachtig door zodat je

SAFETY BULLETIN. Starten met starthulp of startkabels 1 INLEIDING

SAFETY BULLETIN. Starten met starthulp of startkabels 1 INLEIDING Starten met starthulp of startkabels 1 INLEIDING Nagenoeg alle voertuigen en grondverzetmachines zijn uitgerust met accu s om de elektrische systemen te voeden. Deze accu s kunnen onder bepaalde omstandigheden

Gebruiksaanwijzing, waarschuwingen en veiligheidsvoorschriften voor batterijen met vloeibaar elektrolyt voor motorfietsen. (zuurpakket meegeleverd)

Gebruiksaanwijzing, waarschuwingen en veiligheidsvoorschriften voor batterijen met vloeibaar elektrolyt voor motorfietsen. (zuurpakket meegeleverd) Gebruiksaanwijzing, waarschuwingen en veiligheidsvoorschriften voor batterijen met vloeibaar elektrolyt voor motorfietsen. (zuurpakket meegeleverd) Let op de aanwijzingen op de batterij, in de gebruiksaanwijzing

(indien van toepassing) 1. klem 2. vorkversteller (spreader) 3. side shift 4. verlengde vork

(indien van toepassing) 1. klem 2. vorkversteller (spreader) 3. side shift 4. verlengde vork Opgesteld door: CCV Examenonderdeel Code: Naam: Toetsvorm: n.v.t. Veiligheidscertificaat Vorkheftruck/Reachtruck Theorie Note: Waar in dit document vorkheftruck gelezen wordt, kan ook reachtruck staan.

Dynamische microfoon WH-002A

Dynamische microfoon WH-002A G E B R U I K S A A N W I J Z I N G Bestnr.: 30 27 75 Dynamische microfoon WH-002A Omwille van het milieu 100% recyclingpapier Impressum Alle rechten, ook vertalingen, voorbehouden. Niets uit deze uitgave

VOERTUIGCONTROLE ( BRAVOK)

VOERTUIGCONTROLE ( BRAVOK) VOERTUIGCONTROLE ( BRAVOK) KAWASAKI ER-6n BANDEN Controlepunten banden: - Bandenspanning: De banden moeten voldoende op spanning zijn. Per motortype is de bandenspanning verschillend, voor en achter is

VARTA zonne-energie accu 100

VARTA zonne-energie accu 100 G E B R U I K S A A N W I J Z I N G Bestnr.: 11 11 04 VARTA zonne-energie accu 100 Omwille van het milieu 100% recyclingpapier Impressum Alle rechten, ook vertalingen, voorbehouden. Niets uit deze uitgave

natuur- en scheikunde 1 CSE GL en TL COMPEX

natuur- en scheikunde 1 CSE GL en TL COMPEX Examen VMBO-GL en TL 2011 tijdvak 1 donderdag 26 mei totale examentijd 2 uur natuur- en scheikunde 1 CSE GL en TL COMPEX Vragen 1 tot en met 19 In dit deel van het examen staan de vragen waarbij de computer

Examen VMBO-BB. voertuigentechniek CSPE BB. gedurende 380 minuten. Bij dit examen hoort een uitwerkbijlage. Dit examen bestaat uit 55 opdrachten.

Examen VMBO-BB. voertuigentechniek CSPE BB. gedurende 380 minuten. Bij dit examen hoort een uitwerkbijlage. Dit examen bestaat uit 55 opdrachten. Examen VMBO-BB 2010 gedurende 380 minuten voertuigentechniek CSPE BB Naam kandidaat Kandidaatnummer Bij dit examen hoort een uitwerkbijlage. Dit examen bestaat uit 55 opdrachten. Voor dit examen zijn maximaal

Procona. De uitvinding die uw winst laat groeien!

Procona. De uitvinding die uw winst laat groeien! Procona De uitvinding die uw winst laat groeien! Procona, het unieke verpakkingssysteem dat uw snijbloemen in perfecte conditie houdt! Procona is het meest functionele verpakkingssysteem voor de verzending

Q & A Kwaliteitscontrole & Herkeur

Q & A Kwaliteitscontrole & Herkeur Q & A Kwaliteitscontrole & Herkeur Keuren: waarom doen we dat eigenlijk? Als je melk of een nieuwe auto koopt, vertrouw je erop dat dit product voldoet aan de kwaliteitseisen die door de overheid en de

Gezond werken met. rolcontainers

Gezond werken met. rolcontainers Gezond werken met rolcontainers Op de juiste manier inzetten Rolcontainers: ze worden veel gebruikt. Het werken met rolcontainers kan echter lichamelijk belastend zijn. Daarom is het belangrijk rolcontainers

Praktijk Vragen over auto

Praktijk Vragen over auto Praktijk Vragen over auto BANDEN: Wat moet je controleren op Auto banden 1- spannig: Meters/Lampjes Juiste banden spanning hangt af: Auto (merk, Type, gewicht) maat Gewicht lading (of aantal personen).

Diesel. AdBlue is een gedeponeerd handelsmerk van de Vereniging van Duitse automobielfabrikanten (VDA). ONTDEK ADBLUE

Diesel. AdBlue is een gedeponeerd handelsmerk van de Vereniging van Duitse automobielfabrikanten (VDA). ONTDEK ADBLUE Diesel AdBlue is een gedeponeerd handelsmerk van de Vereniging van Duitse automobielfabrikanten (VDA). ONTDEK ADBLUE Korte samenvatting BELANGRIJKSTE KENMERKEN Wat is AdBlue?... 3 Waar dient het voor?....

Banden (B Profilering

Banden (B Profilering Banden (BRAVVO-A) Let bij de controle op eventuele inrijdingen van b.v. spijkers. Zeker met tubeless-banden is dit van groot belang, omdat deze bij een inrijding niet meteen, maar langzaam leeglopen. Reparatie

Transport over land en te water laten van de boot

Transport over land en te water laten van de boot Transport over land en te water laten van de boot Hier lees je alles over het transporteren van boten over het land. Ook lees je hier alles over het te water laten en uit het water halen van je boot. Vervoer

DIAGNOSTIC EXPERT ANALYSEN & AANBEVELINGEN

DIAGNOSTIC EXPERT ANALYSEN & AANBEVELINGEN GAMMA WIELOPHANGING DIAGNOSTIC EXPERT ANALYSEN & AANBEVELINGEN www.ntn-snr.com HOOFDOORZAKEN VAN EEN DEFECT AAN DE VEERPOOTLAGERS EN DEMPINGSRUBBERS De meeste defecten stelt men vast door een geluid en

Fig Veiligheid

Fig Veiligheid 3.4.2 Crankstel; bij inrijden van een nieuwe skelter Na een gebruiksperiode van enkele dagen (bij intensief gebruik) tot twee weken (bij normaal gebruik) dienen de bevestigingsbouten (zie Fig. 3) waarmee

Spanning Capaciteit (mm) (mm) (g) (V) (mah) PR10-D6A PR70 1,4 75 5,8 3,6 0,3 PR13-D6A PR48 1,4 265 7,9 5,4 0,83 PR312-D6A PR41 1,4 145 7,9 3,6 0,58

Spanning Capaciteit (mm) (mm) (g) (V) (mah) PR10-D6A PR70 1,4 75 5,8 3,6 0,3 PR13-D6A PR48 1,4 265 7,9 5,4 0,83 PR312-D6A PR41 1,4 145 7,9 3,6 0,58 Product Zink-luchtbatterij Modelnaam IEC Nominaal Nominaal Diameter Hoogte Gewicht Spanning Capaciteit (mm) (mm) (g) (V) (mah) PR10-D6A PR70 1,4 75 5,8 3,6 0,3 PR13-D6A PR48 1,4 265 7,9 5,4 0,83 PR312-D6A

Schooljaar: 2015-2016 TRANSPORT 3.2. Kenmerken / Eigenschappen van Transportmiddelen KLAS 2A 2B 2C 2D 2G. Algemene Techniek Mnr.

Schooljaar: 2015-2016 TRANSPORT 3.2. Kenmerken / Eigenschappen van Transportmiddelen KLAS 2A 2B 2C 2D 2G. Algemene Techniek Mnr. TRANSPORT 3.2 Schooljaar: 2015-2016 Kenmerken / Eigenschappen van Transportmiddelen KLAS 2A 2B 2C 2D 2G Algemene Techniek Mnr. Baromeo 3.2. De kenmerken van Transportmiddelen Hiernaast zie je een moderne

Oogst en oogstverwerking A Antwoorden Bewaren en afzet. T. van der Hoorn P. Sandmann

Oogst en oogstverwerking A Antwoorden Bewaren en afzet. T. van der Hoorn P. Sandmann Oogst en oogstverwerking A Antwoorden Bewaren en afzet T. van der Hoorn P. Sandmann eerste druk, 2002 Artikelcode: 27063.2 & 27063.1 2002 Ontwikkelcentrum, Ede, Nederland Alle rechten voorbehouden. Niets

Niets uit deze documentatie mag worden gereproduceerd in welke vorm dan ook zonder

Niets uit deze documentatie mag worden gereproduceerd in welke vorm dan ook zonder Deze documentatie Deze documentatie is opgesteld in het Nederlands door: Intertrailer nv Versiedatum: 2 april 2014 Niets uit deze documentatie mag worden gereproduceerd in welke vorm dan ook zonder voorafgaandelijke

Webinar opleiding heftruck

Webinar opleiding heftruck Webinar opleiding heftruck Opleiding heftruck 2 INHOUD Magazijntoestellen Opleiding: wie: kandidaten + medische keuring waarom wat: theorie + praktijk Controlevragen voor kandidaten magazijntoestellen:

SCHRIFTELIJKE RICHTLIJNEN VOLGENS HET ADR. Te nemen maatregelen in geval van een ongeval of een noodsituatie

SCHRIFTELIJKE RICHTLIJNEN VOLGENS HET ADR. Te nemen maatregelen in geval van een ongeval of een noodsituatie SCHRIFTELIJKE RICHTLIJNEN VOLGENS HET ADR Te nemen maatregelen in geval van een ongeval of een noodsituatie Bij een ongeval of een noodsituatie die tijdens het vervoer kan optreden moeten de bemanningsleden

Bestnr Weller PYROPEN PIEZO

Bestnr Weller PYROPEN PIEZO Bestnr. 81 32 49 Weller PYROPEN PIEZO Alle rechten, ook vertalingen, voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een automatische gegevensbestand, of openbaar gemaakt,

Fold-E Gebruikshandleiding

Fold-E Gebruikshandleiding Gebruikshandleiding Fold-E Gebruiksaanwijzing In deze gebruikershandleiding vindt u alle informatie over de juiste omgang met uw E-bike. Wij raden u daarom aan om deze handleiding zorgvuldig door te lezen.

Innovation Protection Conseil

Innovation Protection Conseil Pagina 1 van 7 PULVERISATEUR DORSAL AUTONOME Elektrische autonome rugsproeier met continue druk KENMERKEN : o Het reservoir is uitgerust met een membraanpomp met Viton-afdichting die wordt bediend met

Hefbrugkriks hand hydraulisch of pneumatisch hydraulisch

Hefbrugkriks hand hydraulisch of pneumatisch hydraulisch s hand hydraulisch of pneumatisch hydraulisch nl/ta-bjxxxx -1 INHOUDSOPGAVE pagina 1 Inleiding 02 2 Gebruik van de handleiding 02 3 Beschrijving van de hefbrugkrik 02 4 Veiligheid 02 5 Technische specificaties

Garagekrik 3 ton + assteunen 3 ton Handleiding

Garagekrik 3 ton + assteunen 3 ton Handleiding Garagekrik 3 ton + assteunen 3 ton 9706554 Handleiding Gebruiksaanwijzing en onderdelenlijst Lees voor uw eigen veiligheid de instructies, voor gebruik, goed door Onderdeel Omschrijving Aantal A Krik 1

Invloed van ventilatie-instellingen op vochtverliezen en kwaliteit in zand aardappelen

Invloed van ventilatie-instellingen op vochtverliezen en kwaliteit in zand aardappelen Invloed van ventilatie-instellingen op vochtverliezen en kwaliteit in zand aardappelen Ing. D. Bos en Dr. Ir. A. Veerman Praktijkonderzoek Plant & Omgeving B.V. Sector AGV PPO 5154708 2003 Wageningen,

HANDLEIDING TEMPO / TEMPO+ TRANZX PST

HANDLEIDING TEMPO / TEMPO+ TRANZX PST HANDLEIDING TEMPO / TEMPO+ TRANZX PST INTRODUKTIE Gefeliciteerd! U heeft gekozen voor de Puch Tempo / Tempo+, een fiets met trapondersteuning. Een nieuwe wereld zal voor u opengaan en u zult van het gemak

Betrouwbare, robuuste scootmobielen... Betrouwbare, robuuste scootmobielen... met een indrukwekkende actieradius, een sterke motor en een prachtig design. www.prestonability.com www.afikim.nu info@prestonability.com Tel NL 036 53 53 580 Tel

Veel gestelde vragen bij examen E bij B

Veel gestelde vragen bij examen E bij B Veel gestelde vragen bij examen E bij B 0. Waar gaan we mee rijden 1. Hoe kan je laten zien dat we deze aanhangwagen met deze auto mogen trekken? 2. Hoe weet je dat de aanhangwagen geremd is? 3. Volgens

Oogst en oogstverwerking A Antwoorden Oogsten en sorteren. W. Franken J. Janssen J. van den Langenberg

Oogst en oogstverwerking A Antwoorden Oogsten en sorteren. W. Franken J. Janssen J. van den Langenberg Oogst en oogstverwerking A Antwoorden Oogsten en sorteren W. Franken J. Janssen J. van den Langenberg eerste druk, 2002 Artikelcode: 27082.2 & 27082.1 2002 Ontwikkelcentrum, Ede, Nederland Alle rechten

Een prop plaatsen in een lekke band

Een prop plaatsen in een lekke band Een prop plaatsen in een lekke band Met dank aan: Motor Houtrust Den Haag voor de demonstraties op 8 sept 2013. 1 Disclaimer De informatie is bedoeld om de lezer te laten zien hoe diverse mensen op een

SALAMANDER Gebruiksaanwijzing

SALAMANDER Gebruiksaanwijzing SALAMANDER Gebruiksaanwijzing Art.no. 688.003 (AT-936) 1 INDEX Hoofdstuk Omschrijving Pagina 0 Introductie 2 1 Functies & Gebruik 3 2 Product Specificaties 3 3 Vervoer & Opslag 3 4 Instructies 3 5 Gebruiksaanwijzing

Raadpleeg ook de handleiding van uw basisdrager voor meer informatie

Raadpleeg ook de handleiding van uw basisdrager voor meer informatie Raadpleeg ook de handleiding van uw basisdrager voor meer informatie Geachte klant, Wij zijn blij dat u een product van Thule gekozen hebt en wensen u veel plezier bij het gebruik. Belangrijk hiervoor

GEBRUIKSAANWIJZING (NL)

GEBRUIKSAANWIJZING (NL) Gebruiksaanwijzing GEBRUIKSAANWIJZING (NL) Lees de handleiding goed door vóór gebruik en bewaar hem goed voor later gebruik Mill HT5512 Gebruiksaanwijzing Belangrijke veiligheidsinformatie Wanneer u elektrische

Verschillen belading uniforme stapelwagens

Verschillen belading uniforme stapelwagens Verschillen belading uniforme stapelwagens Inleiding Het project 1-kar is eind 2012 afgerond en vanaf dat moment is er in de keten sprake van één uniforme stapelwagen. Het uitgangspunt van het project

Sky-Line Uitwijksteiger

Sky-Line Uitwijksteiger Sky-Line Uitwijksteiger V E I L I G W E R K E N O P H O O G N I V E A U Skyworks BV Hoofdkantoor: Postbus 38 2650 AA Berkel en Rodenrijs Tel. 010-5140050 Fax 010-5140055 E-mail: info@skyworks.nl Website:

Theorie. Taxono mie Code

Theorie. Taxono mie Code Toetstermen: Werken met een vorkheftruck in de (petro)chemie Code Toetstermen Na afloop van de training kan de cursist ALGEMEEN Taxono mie Code Theorie Relevante aandachtspunten voor toetsing en examinering

HELP, DE ACCU LOOPT LEEG. Technische Avond van Old-Timers Oirschot, Oirschot, 17 juni 2005 INHOUDSOPGAVE

HELP, DE ACCU LOOPT LEEG. Technische Avond van Old-Timers Oirschot, Oirschot, 17 juni 2005 INHOUDSOPGAVE HELP, DE ACCU LOOPT LEEG Technische Avond van Old-Timers Oirschot, Oirschot, 17 juni 2005 INHOUDSOPGAVE 1. Inleiding 2. Werking van het laadcircuit 3. Controle van het laadcircuit 4. Reparaties en afregeling

Opdracht Fietsband plakken

Opdracht Fietsband plakken Opdracht Fietsband plakken Stel, je gaat naar een schoolkamp. Je pakt je fiets en je band is lek! Je hebt nog een half uur. De fietsenmaker is dicht. Nu moet je wel zelf aan de slag. Opdracht Je gaat een

enjoy life! www.agmscooters.com

enjoy life! www.agmscooters.com enjoy life! www.agmscooters.com Gefeliciteerd met de aankoop van uw agm scooter! Garantie De garantie van deze scooter zal worden geactiveerd als het kenteken voor de eerste keer te naam gesteld wordt.

N.B.: Lees deze handleiding aandachtig door voordat u het voertuig in gebruik neemt. Bewaar deze handleiding zorgvuldig.

N.B.: Lees deze handleiding aandachtig door voordat u het voertuig in gebruik neemt. Bewaar deze handleiding zorgvuldig. N.B.: Lees deze handleiding aandachtig door voordat u het voertuig in gebruik neemt. Bewaar deze handleiding zorgvuldig. NL Inhoudsopgave GEBRUIK VOLGENS BESTEMMING... 3 VEILIGHEIDSVOORSCHRIFTEN... 3 HOUDT

BGR 233 GEKEURD (DE) Gebruikshandleiding Laadbrug. Bekijk de instructievideo op www.kruizinga.nl

BGR 233 GEKEURD (DE) Gebruikshandleiding Laadbrug. Bekijk de instructievideo op www.kruizinga.nl BGR 233 GEKEURD (DE) Gebruikshandleiding Laadbrug Bekijk de instructievideo op www.kruizinga.nl Lees mij eerst! 1Lees deze handleiding zorgvuldig voor de laadbrug te gebruiken. De handleiding omschrijft

Om een lampje te laten branden moet je er een elektrische stroom door laten lopen. Dat lukt alleen, als je een gesloten stroomkring maakt.

Om een lampje te laten branden moet je er een elektrische stroom door laten lopen. Dat lukt alleen, als je een gesloten stroomkring maakt. Samenvatting door een scholier 983 woorden 8 april 2011 6,8 988 keer beoordeeld Vak Methode NaSk Nova Natuurkunde H5 par 1 t/m 5 samenvatting Par. 1 Een stroomkring maken Om een lampje te laten branden

Checklist. Certificeringsregeling. Archief- en datavernietiging VPGI. Versie: 1 november 2007

Checklist. Certificeringsregeling. Archief- en datavernietiging VPGI. Versie: 1 november 2007 Checklist Certificeringsregeling Archief- en dataveriging Versie: 1 november 2007 VPGI VPGI Amstelveen Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt door middel van druk, fotokopie,

Hoogfrequent batterijladers. PM-24 serie. Handleiding

Hoogfrequent batterijladers. PM-24 serie. Handleiding Hoogfrequent batterijladers PM-24 serie Handleiding Inhoud. 1. Belangrijke veiligheidsinstructies 1.1 Algemeen 1.2 Voorzorgsmaatregelen bij het werken met batterijen 2. Eigenschappen 2.1 Algemene specificatie