Jeugd. Een voorspoedig Veiling

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Download "Jeugd. Een voorspoedig Veiling"

1 Jeugd Onze vereniging kent een afdeling jeugd. Tot op heden heeft de leiding van deze afdeling al materiaal van onze leden ontvangen waar zij hen hartelijk voor bedankt. Maar de jeugd kan niet eeuwig met dit materiaal doen. Begin het jaar goed en als u bezig bent om opruiming te houden in uw overtollig materiaal, denk dan aan hen. Zij zijn de toekomst van de vereniging. Geef het materiaal aan de jeugdleider of breng het zelf naar een van de bijeenkomsten. In het laatste geval kunt u dan zelf zien hoe goed alles besteed wordt. De bijeenkomsten van de jeugdafdeling zijn van tot uur op: 10 januari 11 april 14 februari 16 mei 14 maart 13 juni Een voorspoedig 1997 Het jaar 1996 is bijna verleden tijd. Het was weer een goed jaar. Een jaar met veel activiteiten en veel medewerking van de leden. We verwachten dat dat het komende jaar niet anders zal zijn. Er wordt weer een nieuwe activiteit georganiseerd: de Postzegelruil- en informatiedag. Zoals blijkt zit het bestuur met haar commissies niet stil. We hopen dat het afgelopen jaar u allen gebracht heeft wat u er in het begin van het jaar van verwacht had. Mocht u getroffen zijn door tegenslagen, dan wensen we u veel sterkte bij het verwerken hiervan. We wensen u en uw huisgenoten een zeer voorspoedig nieuw jaar en het allerbeste, zowel thuis als in uw werkkring, maar bovenal een goede gezondheid. Daarnaast wensen we dat u een prachtig filatelistisch jaar zult meemaken met veel plezier bij de deelname aan onze activiteiten. Nogmaals een voorspoedig Het bestuur Veiling Inzenden voor de volgende Grote Veiling kan tot uiterlijk 8 februari. Help de veilingmeester en maak gescheiden lijsten voor losse nummers en stockboeken etc. 6

2 Ook dit jaar weer de vertrouwde nieuwjaars wens getekend door de heer L.P. Straten. De volledige redactie sluit zich hierbij aan wenst u en de uwen een zeer goed jaar toe. 7

3 Op naar de 100% Een jaar geleden verzochten we de leden om bij aankopen uit de rondzenddienst kleine bedragen niet direct te betalen. Een deel van de leden doet dat al, maar we willen naar 100% van onze leden. Wat is namelijk het geval. Voor elke overschrijving moet de vereniging 50 cent betalen. Als het te betalen bedrag minder dan fl. 5,- is, kost dat de vereniging geld. Wacht dus even met betalen tot u een wat groter bedrag moet overmaken. Zorg voor een goede financiële positie van de vereniging in plaats van de banken te sponsoren. Maar hoe hou je nu bij dat je nog iets moet betalen? Niet op zoekrakende losse papiertjes. Sinds we van die goede wasmiddelen hebben kunnen we het ook niet op overhemd boorden schrijven. Laat op de aftekenkaart van de rondzending gewoon de datum van betaling open en vul dat pas in op het moment dat u betaalt. Op zo'n manier gaan we naar die 100%. Nog even enige opmerkingen betreffende de rondzenddienst. Bij betalingen van de rondzending hoeft u op het overschrijvings formulier alleen het nummer van de zending en uw lidnummer te vermelden. Mocht u het toch niet zien zitten om te wachten met een betaling, dan mag u ook contant op een verenigings avond betalen. Een andere mogelijkheid is een "rekening courant" aanvragen. U ziet wel dat wij u op alle mogelijke manieren van dienst willen zijn. 8

4 Ongeregelde veiling Tijdens de bijeenkomst op vrijdag 7 februari 1997 vindt de volgende "ongeregelde veiling" plaats. Deze veiling is niet meer uit ons programma weg te denken en is dan ook dit jaar weer opgenomen. Ieder lid mag per persoon maximaal 10 kavels inleveren. Dit is gedaan om te garanderen dat ook inderdaad grote kavels ingeleverd worden. Wat verwachten wij zoal? Geen losse zegels of een enkele serie, maar filatelistisch materiaal in grote hoeveelheden, zoals: zakken of dozen postzegels insteekboeken vol zegels stapels tijdschriften dozen of stapels poststukken pakketten rondzendboekjes ander filatelistisch materiaal U heeft ruimschoots de tijd tijdens de komende natte of koude maanden om kisten/kasten leeg te halen, de zolder of andere ruimten in huis uit te mesten, het materiaal te bundelen en klaar te maken voor de ongeregelde veiling. Wie weet, vind je ook nog iets op de veiling dat in je verzameling past. 9

5 Opnieuw thematische verzamelaars Gedurende 1996 zijn in de maanden januari, april en oktober bijeenkomsten georganiseerd voor de thematische verzamelaars uit onze vereniging. Ook in de komende tijd zullen er geregeld bijeenkomsten zijn. Het afgelopen seizoen was voor de deelnemers een succes. Van diverse zijden hebben we vernomen dat er nog verzamelaars zijn die helaas niet op de geplande avonden aanwezig konden zijn wegens (andere) werkzaamheden. Daar gaan we iets aan doen. We nodigen alle thematische verzamelaars van onze vereniging uit voor een bijeenkomst. Op deze bijeenkomst vertellen we ze dan hoe je een thematische verzameling opzet. Hoe je uit een steeds maar groeiend aantal zegels met hetzelfde motief een leuke verzameling opzet die ook de moeite waard is om aan kennissen/vrienden/medeleden/huisgenoten te laten zien. Een verzameling die iets voorstelt, iets te bieden heeft. Een verzameling die niet uit aantallen zegels, maar uit uitgewerkte kennis bestaat. Hoe vinden we een geschikte datum/data? Dat doen we als volgt: iedereen die de bijeenkomst wil bijwonen meldt dit, onder opgave van meerdere data, aan de thematische begeleiders P. v.d. Grijp J. Diesveld J. Toussaint bij voorkeur voor 1 januari Alle aspirant-deelnemers ontvangen daarna bericht van de gekozen datum. Rondzending automaatboekjes Nederland Omdat er in de afgelopen tijd enkele keren fraude is geconstateerd bij in omloop zijnde rondzendboekjes met automaatboekjes (een dure variant verwisselen met een veel goedkopere) waren we genoodzaakt om naar een andere oplossing te zoeken wat betreft rondzending daarvan. Vanaf heden zijn deze boekjes regelmatig in te zien op de clubavonden en is het ook mogelijk om een zending aan te vragen bij een van de volgende personen J Reerink, Hillekensacker te Nijmegen, telefoon L v.d. Sloot, Winkelsteegseweg 16 te Nijmegen, telefoon Op een van deze adressen zal de zending verkrijgbaar zijn. 10

6 Rondzendingen, het zal je maar gebeuren Tijdens ons werk voor de rondzenddienst worden we regelmatig geconfronteerd met werkelijk de meest vreemde voorvallen en gebeurtenissen, gekke fouten en soms ook gewoon heel begrijpelijke dingen. Soms levert het een glimlach op, dan weer een trieste blik. Het wordt tijd om eens enkele van die dingen aan U voor te leggen, ook al omdat het vaak om zaken gaat die ons allen kunnen gebeuren. Een bloemlezing. Onlangs kwam er een boekje terug waaruit een lid aanvankelijk een zegel had genomen, het vakje had gestempeld, vervolgens het stempel weer had doorgestreept en de zegel teruggeplakt met plakband. Interessanter wordt het wanneer je wordt gebeld om advies. De vraag: "Ik wil het hele boekje wel. Wat moet ik doen?". In zo'n geval bedenk je ter plekke dat dan maar alleen de lege kaft kan worden ingeleverd. Bij het afstempelen van vakjes gebeuren ook gekke dingen. Iemand stempelt behalve het vakje van de gekochte zegel ook maar even de zegel ernaast mee. Die was daarvoor nog ongebruikt en heeft nu een schaars rood stempel gekregen. Dat rode stempel is toch soms een probleem. Goedkope inktsoorten slaan dwars door het papier en veroorzaken op de volgende pagina rode vlekken op, natuurlijk, een dure ongebruikte zegel. Ook is deze inkt agressief voor uw 11

7 Stempel. Denk daarbij maar eens aan die onleesbare vlekken die een nummer moeten voorstellen. (Wist U dat er altijd een nieuw stempel is aan te vragen?) Of die stempeling onder een Hawidstrook die onveranderlijk slechts een grote blauwe vlek achterlaat. Ach, ook een sektiehoofd stempelt wel eens een andere zegel mee. En er was eens een heel boekje zoek, nergens te vinden, niet aangetroffen. We hadden ons al bij het verlies neergelegd toen een lid plotseling met het boekje op de proppen kwam. Weer opgedoken zullen we maar zeggen. Dat iemand voor een zegel met een prijs van (tamelijk onleesbaar) ƒ 25,- slechts 25 cent had opgeschreven begrijpen we wel, maar dat je voor een zegel van 15 cent rustig ƒ 15,- betaalt kan er weer wat moeilijker in bij ons. Dan was er dat lid dat moeite had met de wel erg hoge prijs van enkele zegels en in het boekje een halve bladzijde schreef over de onbetaalbaarheid voor iemand met een WAO-uitkering. In de problematiek konden we ons geheel vinden, maar dat hoort niet thuis in een rondzendboekje waarvan niet wij de prijs bepalen, maar de inzender (deze is overigens gewezen op de wel erg optimistische prijzen). Het meest tragisch echter zijn de zaken van de losse handjes. Er zijn er steeds weer die niet van andermans spullen kunnen afblijven en zegels verwisselen, kapotte zegels terugplakken of in een geval zelfs een kopie van de zegel (zwart ongetand, Frankrijk no. 3a). Nieuwe mode bij de oplichters is om maar meteen twee hele pagina's uit een boekje te halen (zonder dit te melden). Het is dus zaak om steeds de pagina's te tellen. Wat we nog bedachten is dat iemand misschien iets heeft geknoeid op dure zegels en dat zo heeft willen oplossen. In zo'n geval van ongeluk is er met ons best een oplossing te vinden zonder crimineel te moeten worden. Want natuurlijk maakt een ieder wel eens een foutje. Wordt (ooit) vervolgd. Hulp Rondzendingen Tijdens de afgelopen zomervakantie deed zich het probleem voor dat diverse werkzaamheden met betrekking tot het afhandelen van het afgelopen seizoen en het weer opstarten van een nieuw postzegeljaar op een plek samenkwamen. Gevolg was dat er hulp nodig bleek om de nieuwe zendingen voor het seizoen 1996/97 op tijd klaar te hebben. Ik was dan ook bijzonder gelukkig met de hulp van L v.d. Sloot en J Furer die in eendrachtige samenwerking meer dan 120 zendingen voor roulatie gereed hebben gemaakt. Heren, hartelijk dank daarvoor namens iedereen. JR 12

Artikel 4 De vereniging zorgt ervoor dat de ingeleverde rondzendboekjes voldoende verzekerd zijn.

Artikel 4 De vereniging zorgt ervoor dat de ingeleverde rondzendboekjes voldoende verzekerd zijn. REGLEMENT RONDZENDVERKEER. Algemene bepalingen. Artikel 1 De vereniging onderhoudt een rondzenddienst, nader aan te duiden als RD, waaraan uitsluitend leden van de vereniging kunnen deelnemen. Artikel

Extra algemene ledenvergadering op 9 juni. Rondzending. De Catalogus en de Euro

Extra algemene ledenvergadering op 9 juni. Rondzending. De Catalogus en de Euro Veiling De inzendtermijn voor de volgende grote veiling is gesloten en de veilingmeester begint met het maken van de kavellijst. Op 7april is de kijkavond en op zaterdag 8 april barst het geweld los, zoals

Uitzoekdozen. Thema avond "Zuidelijk Afrika"

17 september 15 oktober 19 november 17 december

17 september 15 oktober 19 november 17 december maandag 20 december (= 3 e maandag), Regionale ruilavond dinsdag 21 december, Middagbijeenkomst Met uitzondering van de Internationale postzegelbeurs, vinden alle bij eenkomsten plaats in "de Klokketoren",

Thema avond "Verenigd koninkrijk van Groot Brittannië en Noord Ierland".

Thema avond Verenigd koninkrijk van Groot Brittannië en Noord Ierland. Van de redactie Nu de vakantie voorbij is, gaat eenieder weer aan de slag met de postzegels. Velen zullen kijken wat er zoal op de vakantie kaarten is binnen gekomen. Zitten daar nog de nodige aanwinsten

vrijdag 2 mei - Dialezing en tentoonstelling door A. Roozendaal: "Postale gevolgen Japanse bezetting Nederlands Indië ".

vrijdag 2 mei - Dialezing en tentoonstelling door A. Roozendaal: Postale gevolgen Japanse bezetting Nederlands Indië . vrijdag 2 mei - Dialezing en tentoonstelling door A. Roozendaal: "Postale gevolgen Japanse bezetting Nederlands Indië 1942-1945". dinsdag 20 mei, middagbijeenkomst. maandag 26 mei, regionale ruilavond.

De regionale ruilavond van 28 december is i.v.m. de Kerstvakantie, verplaatst naar 21 december.

De regionale ruilavond van 28 december is i.v.m. de Kerstvakantie, verplaatst naar 21 december. Een voorspoedig 1999 Nog enkele dagen en een nieuw jaar begint. Een nieuw jaar waarin we hopelijk net zoveel, of misschien zelfs meer filatelistisch plezier zullen beleven als in het voorbije jaar. Het

Op alle gewone bijeenkomsten is er een veiling met goede kavels. Daarnaast is er een presentie, bis en gewone verloting.

Op alle gewone bijeenkomsten is er een veiling met goede kavels. Daarnaast is er een presentie, bis en gewone verloting. Op alle gewone bijeenkomsten is er een veiling met goede kavels. Daarnaast is er een presentie, bis en gewone verloting. De bijeenkomsten van de jeugd zijn van 19.00 uur tot 20.30 uur op de vrijdagen 14

vindt U een artikel over een nieuwe ontwikkeling "Direct Mail". De heer Jos M.A.G. Stroom brengt U weer helemaal bij.

vindt U een artikel over een nieuwe ontwikkeling Direct Mail. De heer Jos M.A.G. Stroom brengt U weer helemaal bij. IN DIT NUMMER vindt U een artikel over een nieuwe ontwikkeling "Direct Mail". De heer Jos M.A.G. Stroom brengt U weer helemaal bij. vindt U een verslag van een reis die vier leden van "NOVIOPOST" naar

* Speciale aandacht voor de Rondzending

* Speciale aandacht voor de Rondzending nummer 54, (96-4) Officieel orgaan van de Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" te Nijmegen Verschijnt 4x per jaar IN DIT NUMMER * Vreselijk veel Verenigingsnieuws * Duitse Bahnpoststempels * Speciale aandacht

Vanaf pagina 9 neemt Jos Stroom ons mee in de wereld van de particuliere Vierdaagse enveloppen en kaarten. Hieronder een van de afbeeldingen,

Vanaf pagina 9 neemt Jos Stroom ons mee in de wereld van de particuliere Vierdaagse enveloppen en kaarten. Hieronder een van de afbeeldingen, Op pagina 5 begint het verhaal van Jo Toussaint over de Caprivi strook. Deze landstrook ligt langs de rivier de Zambezi in het noorden van Botswana. Ter oriëntatie geven we een kaart van de loop van de

De bijeenkomsten van de jeugdafdelingen zijn van 19.00 uur tot 20.30 uur op de vrijdagen 8 september, 13 oktober, 10 november en 8 december.

De bijeenkomsten van de jeugdafdelingen zijn van 19.00 uur tot 20.30 uur op de vrijdagen 8 september, 13 oktober, 10 november en 8 december. maandag 18 december ( 3e maandag), Regionale ruilavond dinsdag 19 december, Middagbijeenkomst Met uitzondering van de Internationale postzegelbeurs, vinden alle bijeenkomsten plaats in "de Klokketoren",

Van de redactie. Jeugd. Noviopostje

Van de redactie. Jeugd. Noviopostje Van de redactie We zijn blij dat Novioposta en ook de speciale uitgave van Thurn und Taxis zoveel positieve reakties hebben opgeleverd. Niet alleen van buiten de vereniging maar met name van de eigen leden.

NOVIOPOSTJES Gezocht. Duitse Bahnpoststempels op losse zegels, brieven of kaarten. Aanbiedingen aan: J.Mulder, Fazantenveld 25 Cuyk. Tel

NOVIOPOSTJES Gezocht. Duitse Bahnpoststempels op losse zegels, brieven of kaarten. Aanbiedingen aan: J.Mulder, Fazantenveld 25 Cuyk. Tel RONDZENDDIENST De laatste tijd zijn er enkele klachten geweest over het omwisselen van zegels in de rondzendboekjes. Degenen die zich daaraan schuldig maken moeten wel bedenken dat dit ordinaire diefstal

Van de Redactie. dinsdag 20 november, Middagbijeenkomst. maandag 26 november - Regionale ruilavond: thema Frankrijk

Van de Redactie. dinsdag 20 november, Middagbijeenkomst. maandag 26 november - Regionale ruilavond: thema Frankrijk dinsdag 20 november, Middagbijeenkomst maandag 26 november - Regionale ruilavond: thema Frankrijk vrijdag 7 december - Traditionele bingo met, zoals altijd, prachtige prijzen maandag 17 december (3 e maandag)

ALGEMENE BEPALINGEN INZENDINGEN

ALGEMENE BEPALINGEN INZENDINGEN REGLEMENT RONDZENDVERKEER ALGEMENE BEPALINGEN Artikel 1 De vereniging Po & Po onderhoudt een rondzendverkeer, uitsluitend bestemd voor leden. Het rondzendverkeer heeft ten doel de leden in staat te stellen

Rood, Roder, Roodfrankering

Rood, Roder, Roodfrankering Rood, Roder, Roodfrankering Inleiding Het is 7 uur s'avonds en de eerste verzamelaars komen binnen. Enkelen met grote dozen onder de arm. De belangstelling is gewekt. Oud? vraagt de ene. Nieuw, mompelt

Voorafstempelingen Afinsa, meer dan investeren in postzegels

Voorafstempelingen Afinsa, meer dan investeren in postzegels Nummer 93 (2006-3) Officieel orgaan van de Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" te Nijmegen verschijnt 4x per jaar IN DIT NUMMER inschrijfnummer K.v.K. 40145615 Voorafstempelingen Afinsa, meer dan investeren

Gratis. lidmaatschap. Noviopostje

Gratis. lidmaatschap. Noviopostje Alle bijeenkomsten vinden plaats in "de Klokketoren", Slotemaker de Bruïneweg (hoek Muntweg), Nijmegen (tel. 024-3552649). Aanvang middagbijeenkomsten 14.30 uur, zaal open 14.00 uur. Regionale ruilavonden

Wat verzamelt u nou zelf?

Wat verzamelt u nou zelf? Wat verzamelt u nou zelf? Dat is de vraag die ik als taxateur/veilingmeester tijdens taxatie gesprekken bij ons op kantoor of bij de mensen thuis heel vaak krijg voorgelegd. In verre weg de meeste gevallen

De jaarvergadering zal worden gehouden op vrijdag 12 mei 1995. De agenda luidt als volgt:

De jaarvergadering zal worden gehouden op vrijdag 12 mei 1995. De agenda luidt als volgt: Jaarvergadering De jaarvergadering zal worden gehouden op vrijdag 12 mei 1995. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, een woord van welkom en herdenking overleden leden. 2. Notulen van de jaarvergadering

Briefweger. Notities voor de leerkracht. Wetenschap Gewicht meten Schaalverdelingen kalibreren Wetenschappelijk onderzoek

Briefweger. Notities voor de leerkracht. Wetenschap Gewicht meten Schaalverdelingen kalibreren Wetenschappelijk onderzoek Notities voor de leerkracht Briefweger Wetenschap Gewicht meten Schaalverdelingen kalibreren Wetenschappelijk onderzoek Design en technologie Mechanismen gebruiken hefbomen en tandwielen Materialen en

Van het bestuur I N M E M O R I A M V A N H A R T E W E L K O M! R O N D Z E N D V E R K E E R

Van het bestuur I N M E M O R I A M V A N H A R T E W E L K O M! R O N D Z E N D V E R K E E R Van het bestuur I N M E M O R I A M Helaas ontvingen wij bericht van het overlijden van ons lid mevrouw E. van der Bijlaardt-Lorrie. Zij was bijna 32 jaar lid van de ZHPV. Wij wensen de familie sterkte

OK ZOMERBL

OK ZOMERBL ZOMERBLOK 0-0 WAT DOEN WE IN DE ZOMER? Nu de zon wat meer gaat schijnen, kunnen we met de Brede School ook weer vaker naar buiten. Wie heeft daar nu geen zin in? Grijp je kans want dit is alweer het laatste

Inhoudsopgave. BESTUUR POSTZEGELVERENIGING BREDA: : P.H. de Dreu, Ruigendijk 10, 4438 NM Driewegen Email: phdedreu@xs4all.nl

Inhoudsopgave. BESTUUR POSTZEGELVERENIGING BREDA: : P.H. de Dreu, Ruigendijk 10, 4438 NM Driewegen Email: phdedreu@xs4all.nl Inhoudsopgave 1 Inhoud 2 Adressen 3 Vergaderingen/Bijeenkomsten 4 Mededelingen : data s 2012 5 Filatelie: week van de filatelie 6 Filatelie: brievenbussen 7 Filatelie: (post)drukkerij 9 Kavellijst veiling

Grootrondstempels vanaf 1920

Grootrondstempels vanaf 1920 Grootrondstempels vanaf 1920 Grootrondstempels (zie afbeelding 1) zijn vanaf 1895 gebruikt voor ontwaarding van postzegels. Ze dienden ook als vertrek- en aankomststempel. Op een poststuk kon daarmee worden

15 november Beste Zuster en Schoonbroeder,

15 november Beste Zuster en Schoonbroeder, 15 november 1925 Beste Zuster en Schoonbroeder, Neemt het niet kwalijk Marie dat ik zo lang gewacht heb met U te bedanken voor uwen brief en het mooie cadeau dat U aan Voskens hebt meegegeven. Het is in

De Lekbode 118 april 2009

Afb.1 De twee verschillende stempels van het Postmuseum. De maandag en dinsdag waren in hun geheel bestemd voor bezoek aan:

Afb.1 De twee verschillende stempels van het Postmuseum. De maandag en dinsdag waren in hun geheel bestemd voor bezoek aan: Het mooie Zweden In het voorjaar werd door vier "NOVIOPOST"-leden te weten: H.A.J.J. Egberts, H.Janssen, J.Rutten en P.G.M. Gerrits besloten om gezamenlijk een bezoek te brengen aan de Internationale Postzegeltentoonstelling

Inhoudsopgave. BESTUUR POSTZEGELVERENIGING BREDA: : D.G.M. Touw, Somerweide 14, 4824 EW Breda. 076 5418 419 Email: dgmtouw@hetnet.

Inhoudsopgave. BESTUUR POSTZEGELVERENIGING BREDA: : D.G.M. Touw, Somerweide 14, 4824 EW Breda. 076 5418 419 Email: dgmtouw@hetnet. Inhoudsopgave 1 Inhoud 2 Adressen 3 Vergaderingen/Bijeenkomsten 5 Brepost altijd op de website 6 PostNL 7 Kavellijst veiling 23 september 2014 8 Kavellijst veiling 28 oktober 2014 32 e jaargang - nr. 4

Deviezenproblemen rondom de Tweede Wereldoorlog deel 1

Deviezenproblemen rondom de Tweede Wereldoorlog deel 1 Deviezenproblemen rondom de Tweede Wereldoorlog deel 1 Algemeen Het leek mij nuttig om vóór de beschrijving van de deviezenproblemen eerst duidelijk te maken wat onder deviezen verstaan moet worden, zulks

Interessant is ook het postale strookje "Vertrokken" op de voorzijde, met daarop geschreven "Europa".

Interessant is ook het postale strookje Vertrokken op de voorzijde, met daarop geschreven Europa. Kom over de brug! Enige t i j d geleden wist ik op een clubbijeenkomst de bij dit artikel afgebeelde brief te verkrijgen. Filatelistisch maakwerk! Daar ziet het wel naar uit. Maar toch, wanneer we de frankeerwaarde

PHILATILISTENVERENIGING GELRE-GULICK E C H T S U S T E R E N

PHILATILISTENVERENIGING GELRE-GULICK E C H T S U S T E R E N PHILATILISTENVERENIGING GELRE-GULICK E C H T S U S T E R E N Clubblad Augustus 2014 1 Beste leden, Voor u ligt al weer het verenigingsblad van onze vereniging. De vakantie periode is weer voorbij, en ik

Deviezenproblemen rondom de Tweede Wereldoorlog

Deviezenproblemen rondom de Tweede Wereldoorlog Deviezenproblemen rondom de Tweede Wereldoorlog - deel IV (slot) Postzegelruil met het buitenland Direct na de bevrijding was postzegelruil met het buitenland niet mogelijk, zeer tot ongenoegen van de

IN DIT NUMMER REDACTIE. Verzamelaars en denkers. Post en Automatisering (7) Filatelie - hobby of kwelling? Nummer 67 (2000-1) Officieel orgaan.

IN DIT NUMMER REDACTIE. Verzamelaars en denkers. Post en Automatisering (7) Filatelie - hobby of kwelling? Nummer 67 (2000-1) Officieel orgaan. Nummer 67 (2000-1) Officieel orgaan van de Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" te Nijmegen verschijnt 4x per jaar IN DIT NUMMER Verzamelaars en denkers Post en Automatisering (7) Filatelie - hobby of kwelling?

Aanvang : 19.00 uur - 21.00 uur. Natuurlijk zijn er weer vele leuke prijzen te winnen!!! Jij komt toch ook?

Aanvang : 19.00 uur - 21.00 uur. Natuurlijk zijn er weer vele leuke prijzen te winnen!!! Jij komt toch ook? Clubgebouw De Veldschoppe Gebr. Ketteringstraat 15 7131NM Lichtenvoorde Tel: 06 13572083 Info bulletin januari t/m april 2013 Op vrijdagavond 11 januari is er in de Veldschoppe voor alle kinderen van groep

Machinestempels als verzamelgebied (1)

IN DIT NUMMER REDACTIE. Nummer 59 (98-1) Officieel orgaan. van de. Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" te. Nijmegen. Verschijnt 4 x per jaar

IN DIT NUMMER REDACTIE. Nummer 59 (98-1) Officieel orgaan. van de. Filatelistenvereniging NOVIOPOST te. Nijmegen. Verschijnt 4 x per jaar Nummer 59 (98-1) Officieel orgaan van de Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" te Nijmegen Verschijnt 4 x per jaar IN DIT NUMMER Rampstuk van 50 jaar geleden Ook de Belasting in Post en automatisering inschrijfnummer

Waar staan wij voor?

Waar staan wij voor? Almere, juni 2015 De Stichting Vrienden van Archipel bestaat alweer bijna een jaar. In 2014 zijn we begonnen met het werven van donateurs en sponsors en gelukkig kunnen wij u melden dat we op de goede

Informatieblad. Hallo leden. Postzegel & Muntenvereniging Kessel. Israël. Website - www.pmvk.nl

Informatieblad. Hallo leden. Postzegel & Muntenvereniging Kessel. Israël. Website - www.pmvk.nl Nieuwsbrief jaargang 27 nummer 3 2010 Informatieblad Postzegel & Muntenvereniging Kessel Website - www.pmvk.nl IN F O B L A D IN DIT NUMMER: Hallo leden. Uitgaven en Emissies 2 Uitgaven en Emissies 3 Advertentie

Nieuwsflits juli 2014

Polen en spoorwegen Euro's, Euro's en nog eens Euro's Pagina vullend Verenigingsnieuws

Polen en spoorwegen Euro's, Euro's en nog eens Euro's Pagina vullend Verenigingsnieuws Nummer 68 (2000-2) Officieel orgaan van de Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" te Nijmegen verschijnt 4x per jaar IN DIT NUMMER inschrijfnummer KvK. 40145615 Polen en spoorwegen Euro's, Euro's en nog eens

Clubkampioenschappen TOZ Jeugd en Senioren

Clubkampioenschappen TOZ Jeugd en Senioren Nieuwsbrief 4 - April 2015 In dit nummer: Clubkampioenschappen TOZ Jeugd en Senioren Commissieleden gezocht! Veranderingen rondom training Baanbezetting Instructie Verantwoord Alcohol schenken (IVA) Verslag

In feite zijn postwaardestukken groot uitgevallen postzegels met schrijfruimte!

In feite zijn postwaardestukken groot uitgevallen postzegels met schrijfruimte! H O O F D S T U K 8 POSTWAARDESTUKKEN Een postwaardestuk is een postaal stuk met een officieel erkende ingedrukte waardeaanduiding, bijvoorbeeld een zegelafdruk, een embleem of een opschrift waaruit blijkt

vrijdag 7 april: ledenavond, tevens gelegenheid om de kavels te bekijken van de grote halfjaarlijkse veiling van zaterdag 8 april.

vrijdag 7 april: ledenavond, tevens gelegenheid om de kavels te bekijken van de grote halfjaarlijkse veiling van zaterdag 8 april. vrijdag 7 april: ledenavond, tevens gelegenheid om de kavels te bekijken van de grote halfjaarlijkse veiling van zaterdag 8 april. zaterdag 8 april: grote halfjaarlijkse veiling alleen voor leden, bezichtiging

De bijeenkomsten van de jeugd zijn van 19.00 uur tot 20.30 uur op de vrijdagen 11 maart, 8 april, 13 mei en 10 juni.

De bijeenkomsten van de jeugd zijn van 19.00 uur tot 20.30 uur op de vrijdagen 11 maart, 8 april, 13 mei en 10 juni. maandag 27 juni, regionale ruilavond. - Thema Engeland en gebieden. Alle bijeenkomsten vinden plaats in "de Klokketoren", Slotemaker de Bruïneweg (hoek Muntweg), Nijmegen (tel. 024-3552649). Aanvang middagbijeenkomsten

VOORJAARSBLOK 2014-2015

VOORJAARSBLOK 2014-2015 VOORJAARSBLOK 04-05 WAT DOEN WE IN HET VOORJAAR? Dit is het boekje van het voorjaarsblok. Voorjaar? Maar het is toch winter? Het is inderdaad winter maar in de tijd dat dit blok loopt, beginnen ook de

IN DIT NUMMER. Kerst. Kerst. en nog eens Kerst. Permit Mail REDACTIE. Nummer 86 (2004-4) Officieel orgaan. van de. Filatelistenvereniging "NOVIOPOST"

IN DIT NUMMER. Kerst. Kerst. en nog eens Kerst. Permit Mail REDACTIE. Nummer 86 (2004-4) Officieel orgaan. van de. Filatelistenvereniging NOVIOPOST Nummer 86 (2004-4) Officieel orgaan van de Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" te Nijmegen verschijnt 4x per jaar IN DIT NUMMER Kerst Kerst en nog eens Kerst Permit Mail inschrijfhummer K.v.K. 40145615

IN DIT NUMMER. Stempelfouten. Zo stroomt de post. DVD Filatelie en Film REDACTIE. Nummer 87 (2005-1) Officieel orgaan. van de

IN DIT NUMMER. Stempelfouten. Zo stroomt de post. DVD Filatelie en Film REDACTIE. Nummer 87 (2005-1) Officieel orgaan. van de Nummer 87 (2005-1) Officieel orgaan van de Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" te Nijmegen verschijnt 4x per jaar IN DIT NUMMER Stempelfouten Zo stroomt de post DVD Filatelie en Film inschrijfnummer KvK.

nr. 4, schooljaar 2011-2012

nr. 4, schooljaar 2011-2012 nr. 4, schooljaar 2011-2012 Wéér talenten basisschool PassePartout gespot Zondag 2 oktober jongstleden zijn er wéér talenten van onze school gespot. Dit keer gaat het om Geneviève uit groep 8 en Phoebe

Wild Beest. Opdrachtenboekje. Basisonderwijs groep 5 t/m 8

Wild Beest. Opdrachtenboekje. Basisonderwijs groep 5 t/m 8 Wild Beest Opdrachtenboekje Basisonderwijs groep 5 t/m 8 24 februari t/m 29 mei 2015 Wild Beest In dierentuin Dierenrijk zijn door een computerstoring bij een aantal kooien de elektronische sloten open

Verhuizen zonder zorgen! Waar moet u aan denken als u verhuist?

Verhuizen zonder zorgen! Waar moet u aan denken als u verhuist? Verhuizen zonder zorgen! Waar moet u aan denken als u verhuist? Stapels lege dozen staan in de gang, klaar om in te pakken. De verhuizer is gebeld en de adreswijzigingen liggen klaar. U gaat nog één keer

Naam van het kind:... Geboortedatum:...-...-... Email adres:.

Naam van het kind:... Geboortedatum:...-...-... Email adres:. Aanmeldingsformulier VAKANTIE opvang Naast de buitenschoolse opvang is voor kinderen van 4 tot 13 jaar vakantieopvang aan te vragen. De vakantie- en de buitenschoolse opvang worden per maand verrekend.

WINTERBLOK

WINTERBLOK WINTERBLOK 2012-2013 WAT DOEN WE IN DE WINTER? Het mooie weer is weer voorbij en de blaadjes aan de bomen krijgen prachtige kleuren. Het wordt tijd om de binnen activiteiten te starten. Schrijf jij je

het verhaal achter de postzegel

het verhaal achter de postzegel Missie 3 het verhaal achter de postzegel het verhaal achter de postzegel 1. WAT IS EEN POSTZEGEL? Een postzegel is een stukje papier met een bepaalde waarde dat je rechts bovenaan op een envelop plakt.

INFO 2015-2016. In dit nummer: Heel veel belangrijke. net gestarte schooljaar.

INFO 2015-2016. In dit nummer: Heel veel belangrijke. net gestarte schooljaar. INFO 2015 - Elfde jaargang Kornak Nieuws schooljaar 2015-. Nummer: 0 Datum: 21-08-2015 Beste ouders/verzorgers, Welkom weer in het nieuwe schooljaar. We zijn blij dat iedereen weer veilig en gezond terug

1976 1979 1981 1985

1976 1979 1981  1985 1962 "De dag van de Postzegel" was het begin van een stukje Tongerse geschiedenis. Na Genk, Winterslag; Hasselt en Heusden kwam de heroprichting van de Tongerse postzegelvereniging "Ambiorix". De stichting

Terugblik palmpasenoptocht. Stichting Opkikker. 1 van 5. Hofbode - 13 mei 2014

Terugblik palmpasenoptocht. Stichting Opkikker. 1 van 5. Hofbode - 13 mei 2014 1 van 5 Hofbode - 13 mei 2014 Terugblik palmpasenoptocht Stichting Opkikker Wij, Ilse en Cas Hoge willen graag iedereen heel erg bedanken voor het inleveren van de mobieltjes voor de Stichting Opkikker.

Belangrijke adressen en telefoonnummers

Belangrijke adressen en telefoonnummers Opgericht 1 januari 1927 Aangesloten bij de Koninklijke Nederlandse Bond van Filatelistenverenigingen Koninklijk goedgekeurd bij KB van 8 juni 1936. http:/www.avdephilatelist.nl Bestuur Voorzitter: Reenze

Posthistorie Nijmegen?

Posthistorie Nijmegen? Posthistorie Nijmegen? "Postzegels sparen is kennis vergaren", luidt een ietwat belegen gezegde. En zoals wel vaker het geval is met dat soort ouderwetse kreten: er zit wat in. De postzegelverzamelaar

Waarom dit boekje? Productiebedrijf. Kiezen. Grootmagazijn. Magazijn van een winkel. Ervaring

Waarom dit boekje? Productiebedrijf. Kiezen. Grootmagazijn. Magazijn van een winkel. Ervaring Waarom dit boekje? Tijdens je opleiding ga je op stage. Je kunt op veel plekken stage lopen. Je kunt bijvoorbeeld kiezen voor een stage in de keuken of in een winkel. Of voor een stage in de bouw. Kiezen

werkboek groep 4 blok 7 en 8 naam

werkboek groep 4 blok 7 en 8 naam 1 2 3 4 5 6 werkboek groep 4 7 8 9 11 12 naam 10 blok 7 en 8 blok 8 x les xx 8 1 Hoeveel schroeven liggen hier? Vul in.... 2 34 Het konijnenhok x 4 schroeven is... schroeven. Reken uit. 2 groepjes van

Moordspel. Deelnemers onbeperkt Leeftijd 10+ Begeleiding 6 verdachten, 1 spelleider (evt. 1 begeleider per groep)

Moordspel. Deelnemers onbeperkt Leeftijd 10+ Begeleiding 6 verdachten, 1 spelleider (evt. 1 begeleider per groep) Moordspel Tijd 1 uur Plaats overal Deelnemers onbeperkt Leeftijd 10+ Begeleiding 6 verdachten, 1 spelleider (evt. 1 begeleider per groep) Benodigdheden Speluitleg voor de deelnemers, pennen (evt. verkleedkleding)

Zo stroomt de post. Poster P 4780 Afvoerleidraad Postkantoren

Zo stroomt de post. Poster P 4780 Afvoerleidraad Postkantoren Zo stroomt de post Als filatelisten zijn we niet alleen geïnteresseerd in de nieuwste uitgiften van TPG Post, maar ook in de manier waarop de posterijen werken. Daar valt veel over te vertellen, al is

HULP TIJDENS HET BESTELLING

HULP TIJDENS HET BESTELLING HULP TIJDENS HET BESTELLING Korte Gebruiksaanwijzing voor het bestellen van een product, in slechts 4 Stappen Tot en met Stap 2, kunt u het bestel proces op elk gewenst moment onderbreken Terug naar de

IN DIT NUMMER ITEP. Europa in 1973. Schrijven zegt meer. De Beatrix emissie tot nu toe REDACTIE. Nummer 75 (2002-1) Officieel orgaan.

IN DIT NUMMER ITEP. Europa in 1973. Schrijven zegt meer. De Beatrix emissie tot nu toe REDACTIE. Nummer 75 (2002-1) Officieel orgaan. Nummer 75 (2002-1) Officieel orgaan van de Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" te Nijmegen verschijnt 4x per jaar IN DIT NUMMER ITEP Europa in 1973 Schrijven zegt meer De Beatrix emissie tot nu toe inschrijfnummer

Suzanne Peters. Blijf bij me! liefdesroman

Suzanne Peters. Blijf bij me! liefdesroman Suzanne Peters Blijf bij me! liefdesroman Hoofdstuk 1 Katja belde aan bij het huis. Ze vond het toch wel erg spannend. Het was de tweede keer dat ze op visite ging bij de hondenfokker en deze keer zou

Stichting Nationaal Ouderenfonds. het overlijden van de schenker. 2a Wat is de looptijd van de gift? 5 jaar jaar (minimaal 5 jaar) onbepaalde tijd

Stichting Nationaal Ouderenfonds. het overlijden van de schenker. 2a Wat is de looptijd van de gift? 5 jaar jaar (minimaal 5 jaar) onbepaalde tijd Exemplaar voor de schenker Overeenkomst Met deze overeenkomst legt de schenker zich vast voor een periodieke gift van minimaal vijf jaar aan het Nationaal Ouderenfonds. Periodieke giften die zijn vastgelegd

Inhoudsopgave. BESTUUR POSTZEGELVERENIGING BREDA: : D.G.M. Touw, Somerweide 14, 4824 EW Breda. 076 5418 419 Email: dgmtouw@hetnet. Inhoudsopgave 1 Inhoud 2 Adressen 3 Vergaderingen/Bijeenkomsten 4 Mededelingen 8 Enquête 9 Ingezonden brief 10 Kavellijst veiling 26 november 2013 12 Kavellijst veiling 17 december 2013 31 e jaargang -

IN DIT NUMMER. nummer 48 (95-2) Officieel orgaan. van de. Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" te. Nijmegen. Verschijnt 4x per jaar.

IN DIT NUMMER. nummer 48 (95-2) Officieel orgaan. van de. Filatelistenvereniging NOVIOPOST te. Nijmegen. Verschijnt 4x per jaar. nummer 48 (95-2) Officieel orgaan van de Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" te Nijmegen Verschijnt 4x per jaar IN DIT NUMMER Antarctica een continent vol verrassingen een kaart met een familie verhaal

een waardevol diploma vmbo en mbo in één havo-top! Uiterlijke Verzorging en Mode Consumptief en Toerisme Zorg en Welzijn, Sport en Bewegen

een waardevol diploma vmbo en mbo in één havo-top! Uiterlijke Verzorging en Mode Consumptief en Toerisme Zorg en Welzijn, Sport en Bewegen een waardevol diploma vmbo en mbo in één havo-top! Uiterlijke Verzorging en Mode Consumptief en Toerisme Zorg en Welzijn, Sport en Bewegen Handel en Administratie vmbo-mbo-havo PENTA werkt al een tijdje

ONDER DE LOUPE. 31 e jaargang. No. 8 April Maandag 23 april Zaal open uur. Uiteraard rekenen wij weer op uw komst!!

ONDER DE LOUPE. 31 e jaargang. No. 8 April Maandag 23 april Zaal open uur. Uiteraard rekenen wij weer op uw komst!! Z.Z.Z. 1 ONDER DE LOUPE DE ZAANSCHE ZEGELZOEKERS Vereniging van Postzegelverzamelaars Zaandam 31 e jaargang. No. 8 April 2012 Uitnodiging voor de achtste bijeenkomst van dit seizoen in De Vuister. Zoals

Gecontroleerd schenken aan uw kind voor de bouw of aankoop van een huis of verbouwingen

Gecontroleerd schenken aan uw kind voor de bouw of aankoop van een huis of verbouwingen Gecontroleerd schenken aan uw kind voor de bouw of aankoop van een huis of verbouwingen Bij een belangrijke investering (bv. verbouwingen) zou u uw kind graag sponsoren, maar u wilt ook zeker zijn dat

ZOMERBRIEF INTERKERKELIJKE WERKGROEP HART-EN-VROUW

ZOMERBRIEF INTERKERKELIJKE WERKGROEP HART-EN-VROUW ZOMERBRIEF INTERKERKELIJKE WERKGROEP HART-EN-VROUW Terugblik afgelopen seizoen We mogen dankbaar terugkijken op een mooi seizoen van Hart-en-Vrouw. In oktober hielden we een cabaret Avond Oma in de la

OK ZOMERBL -2014 2013

OK ZOMERBL -2014 2013 ZOMERBLOK 0-0 WAT DOEN WE IN DE ZOMER? Nu de zon wat meer gaat schijnen, kunnen we met de Brede School ook weer vaker naar buiten. Wie heeft daar nu geen zin in? Grijp je kans want dit is alweer het laatste

Competentiescan Klant exemplaar

Competentiescan Klant exemplaar Naam klant: Geboortedatum: Datum rapportage: Naam begeleider: Competentiescan Klant exemplaar Dit project wordt mede gefinancierd door het Europees Sociaal Fonds www.werkeenzorgminder.nl Instructie invullen

Oost Europa: Welke brokstukken zijn er nog na het uiteenvallen overgebleven IN DIT NUMMER REDACTIE. Redactie: Redactieadres: Expeditie: J.H.M.

Oost Europa: Welke brokstukken zijn er nog na het uiteenvallen overgebleven IN DIT NUMMER REDACTIE. Redactie: Redactieadres: Expeditie: J.H.M. Nummer 71 (2001-1) Officieel orgaan van de Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" te Nijmegen verschijnt 4x per jaar IN DIT NUMMER inschrijfnummer K.v.K. 40145615 Oost Europa: Welke brokstukken zijn er nog

Woordenlijst. Categorieën: economie en algemeen

Woordenlijst. Categorieën: economie en algemeen Woordenlijst Categorieën: economie en algemeen Aanbieding, de Iets wat goedkoper is dan anders. De schoenen zijn in de aanbieding: ze zijn 20 euro goedkoper deze week. 6 Aanbod, het Wat er allemaal te

Machinestempels als verzamelgebied (4) Jos M.A.G. Stroom.

Machinestempels als verzamelgebied (4) Jos M.A.G. Stroom. Machinestempels als verzamelgebied (4) Jos M.A.G. Stroom. In de vorige aflevering heb ik aandacht besteed aan de machinestempels uit de Kerst- en Nieuwjaarsperiode (KNJ), die elk jaar opnieuw weer voor

Nieuwsbrief December 2014

Nieuwsbrief December 2014 Nieuwsbrief December 2014 Groep 5 t/m 8: vrijdag a.s. continurooster tot 14.00 u. Net als andere jaren hebben we natuurlijk komende vrijdag een continurooster. Excuses voor het feit at we een en ander

Fusie: Op dit moment zijn er nog geen verdere mededelingen te doen, betreffende de voorgenomen fusie.

Fusie: Op dit moment zijn er nog geen verdere mededelingen te doen, betreffende de voorgenomen fusie. TWISTVLIEDSCHOOL School voor Katholiek Primair Onderwijs Kwikstaart 44 46 Postbus 381 3640 AJ Mijdrecht Tel. 0297 256654 E mail: twistvliedschool@hetnet.nl TWIST INFO 31 e jaargang no 10 juli 2015 Fusie:

HUISHOUDELIJK REGLEMENT. POSTZEGELVERENIGING FILATELICA WEERT e.o.

HUISHOUDELIJK REGLEMENT. POSTZEGELVERENIGING FILATELICA WEERT e.o. HUISHOUDELIJK REGLEMENT POSTZEGELVERENIGING FILATELICA WEERT e.o. Huishoudelijk reglement Reglement rondzending Reglement veilingen Reglement nalatenschappen Reglement jeugdafdeling Sir Rowland Hill INHOUDSOPGAVE

De Lekbode 94 april 2009

Collectebonnen. Evangelische Broedergemeente Rotterdam-Centrum

Collectebonnen. Evangelische Broedergemeente Rotterdam-Centrum Collectebonnen Wat zijn collectebonnen? Collecte bonnen zijn kleine kaartjes die voor onze gemeente geld vertegenwoordigen. Deze bonnen koopt u vooraf door contante betaling of storting op de bankrekening

IN DIT NUMMER. Poste Restante (2) Kerst op Christmas Island. Hoogtepunten 20 e eeuw anders REDACTIE. Redactieadres: Redactie: Tekeningen: L.P.

IN DIT NUMMER. Poste Restante (2) Kerst op Christmas Island. Hoogtepunten 20 e eeuw anders REDACTIE. Redactieadres: Redactie: Tekeningen: L.P. Nummer 66 (99-4) Officieel orgaan van de Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" te Nijmegen verschijnt 4x per jaar IN DIT NUMMER Poste Restante (2) Kerst op Christmas Island Hoogtepunten 20 e eeuw anders inschrijfnummer

Aanvraagformulier koopkrachttegemoetkoming 2014

Aanvraagformulier koopkrachttegemoetkoming 2014 Aanvraagformulier koopkrachttegemoetkoming 2014 Extra geld voor mensen met een laag inkomen U dient dit formulier in te leveren vóór 15 december 2014 Heeft u een inkomen dat niet hoger is dan 110% van

Er is post! LES 1. gemeente Hengelo

Er is post! LES 1. gemeente Hengelo LS 1 Opdracht 1 Je juf of meester leest je een verhaal voor. Het gaat over reizen met de postkoets. Aan het einde van het verhaal stelt je juf of meester een aantal vragen over het verhaal. Foto uit 1870,

IN DIT NUMMER. Kalkar. Perforatiefouten. Machinestempels. 25 jaar Duitse automaatzegels REDACTIE. Nummer 91 (2006-1) Officieel orgaan.

IN DIT NUMMER. Kalkar. Perforatiefouten. Machinestempels. 25 jaar Duitse automaatzegels REDACTIE. Nummer 91 (2006-1) Officieel orgaan. Nummer 91 (2006-1) Officieel orgaan van de Filatelistenvereniging "NOVIOPOST" te Nijmegen verschijnt 4x per jaar IN DIT NUMMER Kalkar Perforatiefouten Machinestempels 25 jaar Duitse automaatzegels inschrijfhummer

Bijblijver Informatieblaadje

Bijblijver Informatieblaadje Bs dr. Jan de Quay OPTIMUS primair onderwijs 01-15/16 Bijblijver Informatieblaadje Beste ouders 01-15/16 Wij hopen dat iedereen een fijne vakantie heeft gehad! Aankomende maandag 31 augustus begint het

L.B.Vosse, een baarfrankering uit KRAKSAÄN echt of vals?

L.B.Vosse, een baarfrankering uit KRAKSAÄN echt of vals? L.B.Vosse, een baarfrankering uit KRAKSAÄN echt of vals? Onlangs kwam ik de hieronder afgebeelde briefkaart en brief uit Kraksaän tegen. Twee zaken vielen mij onmiddellijk op, de baarfrankering en de beschadigingen

No Distance. We make the difference. Hallo allemaal, Hartelijke groet, Team No Distance. Nieuwsbrief januari Uitje van de maand januari

No Distance. We make the difference. Hallo allemaal, Hartelijke groet, Team No Distance. Nieuwsbrief januari Uitje van de maand januari Nieuwsbrief januari 2017 Hallo allemaal, In deze nieuwsbrief een terugblik op het uitje van december, maar ook informatie over het uitje van de maand januari. Marianne zal zich voorstellen in deze nieuwsbrief.

Zorg dat je een onderwerp kiest, waarvan je echt meer wilt weten. Dat is interessanter, leuker en makkelijker om mee bezig te zijn.

Zorg dat je een onderwerp kiest, waarvan je echt meer wilt weten. Dat is interessanter, leuker en makkelijker om mee bezig te zijn. Werkstukwijzer Deze werkstukwijzer helpt je om een werkstuk in elkaar te zetten. Je vult eerst een formulier in. Op dit formulier komt te staan waar je werkstuk over gaat en hoe je het aanpakt. Met behulp