Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties. Klokkenveiling. Veilingcatalogus DERKSEN. veilingbedrijf. oktober DERKSEN veilingbedrijf

Download "Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties. Klokkenveiling. Veilingcatalogus DERKSEN. veilingbedrijf. oktober 2013. DERKSEN veilingbedrijf"

1 Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties Klokkenveiling DERKSEN veilingbedrijf Veilingcatalogus oktober 2013 DERKSEN veilingbedrijf

3 VEILINGINFORMATIE OKTOBER 2013 Deze veiling uit particuliere inbreng, wordt gehouden t.o.v. Gerechtsdeurwaarder de heer L H L M Vloet te Arnhem DERKSEN veilingbedrijf KIJKDAGEN: Vrijdag 4 okt uur Zaterdag 5 okt uur Zondag 6 okt uur VOLGORDE VAN VERKOOP: Maandag 7 okt uur: nrs Klokken horloges Derksen veilingbedrijf Derksen veilingbedrijf Amsterdamseweg GA ARNHEM tel: AFHAALTIJDEN VEILINGGOEDEREN: Maandag 7 okt Na afloop van de zitting Dinsdag 8 okt uur VEILINGKOSTEN: 28% VOLGENDE VEILING: Maandag 9 december en volgende dagen Rabobank H.R BTW Nr B01 Volgrecht wordt toegepast. Het volgrecht is het recht van de maker van een origineel van een kunstwerk om bij iedere latere doorverkoop van dat werk een percentage te ontvangen van de verkoopprijs. Als een kunstenaar overlijdt, kan het volgrecht overgaan op zijn nabestaanden of andere erfgenamen. Het volgrecht eindigt 70 jaar na het overlijden van de kunstenaar. Volgrecht is niet verschuldigd bij iedere verkoop van kunstwerken. De belangrijkste vereisten zijn: Het moet gaan om de verkoop Van originelen van werken van grafische of beeldende kunst (of exemplaren daarvan in beperkte oplage) Waarbij een professionele kunsthandelaar is betrokken als koper, verkoper of tussenpersoon Waarbij de verkoopprijs of meer bedraagt (inclusief veilingkosten), en Waarvan de kunstenaar niet langer dan 70 jaar daarvoor is overleden. FEDERATIE Vergoedingspercentages De hoogte van de vergoeding wordt als volgt berekend: 4% van het deel van de verkoopprijs tot en met % van het deel van de verkoopprijs van ,01 tot en met % van het deel van de verkoopprijs van ,01 tot en met ,5% van het deel van de verkoopprijs van ,01 tot en met ,25% van het deel van de verkoopprijs hoger dan De gehele tekst die is opgesteld door het Minist erie van Veiligheid en Justitie vindt u op onze website onder Volgrecht

4 In deze uitgave Barometer Een barometer is een meetinstrument waarmee de luchtdruk gemeten kan worden. Deze wordt weergeven in millibar. In feite is het een specifieke toepassing van een manometer. Barometer Horloges In de 15e eeuw ontstond de behoefte aan een nauwkeurig uurwerk om op zee te kunnen navigeren. De breedtegraad kon eenvoudig en betrouwbaar worden bepaald aan de hand van de hoogte van sterren boven de horizon. Horloges Microscoop Colofon Deze uitgave is gemaakt in opdracht van DERKSEN veilingbedrijf, met een beperkte oplage van 500 stuks. Aan deze uitgave hebben meegewerkt: DERKSEN veilingbedrijf Zolderkamer 72 RO-WI printing Redactie adres: Amsterdamseweg GA ARNHEM tel: Vragen voor adverteren naar: Microscoop Comtoiseklokken De naam van Antoni van Leeuwenhoek wordt vaak genoemd als uitvinder van de microscoop maar hij was meer de eerste wetenschapper die de microscoop sterk wist te verbeteren en daarmee een veel sterkere vergroting kon realiseren. Comtoiseklokken Comtoise is een type klok dat van circa 1680 tot in de 19e eeuw in Frankrijk werd gemaakt, meer bepaald in de Jura. Het specifieke kenmerk van een comtoise is de opbouw met een metalen frame waarin het gedeelte voor de tijdaanwijzing naast het slagwerk geplaatst is tussen apart uitneembare spijlen.

5 column Albert Keddeman laat zijn scherpe geest en schrijfstijl ook dit keer weer los op bepaalde stukken in de collectie of de kunstenaars die ze gemaakt hebben. column A. Keddeman Objecten in de picture Elke veiling hebben wij een bepaald stuk dat in de picture staat. Dit is niet zonder reden namelijk omdat wij vinden dat dit object in het zonnetje mag staan. Het zijn deze keer dan ook weer prachtige stukken. Object in the picture Vorige veiling De vorige veiling en kijkdagen waren net als daarvoor weer een succes. Hier laten we een korte impressie zien met wat mooie foto s van de vorige veiling en kijkdagen! Vorige veiling Alkema Vloet Kuijpers Alkema Vloet Kuijpers Gerechtsdeurwaarders is een modern en volledig onafhankelijk gerechtsdeurwaarderskantoor. Ons team bestaat uit gerechtsdeurwaarders, juristen en incassomedewerkers. Ook in deze uitgave Prijsvraag Horloges Klokken Diversen Alkema Vloet Kuijpers

6 Column Albert Keddeman what time is it? Toen ik een tijdje geleden s morgens vroeg op de fiets naar de zaak ging, lag de ochtenddauw nog als een deken over de uiterwaarden bij Westervoort. Wat een prachtige tijd van het jaar is het toch. De dagen worden korter maar de avonden weer langer. Al trappend richting Arnhem liet ik zo mijn gedachten gaan over de tijd, het thema voor de komende veiling. Tijd is een technische eenheid. Tijd is meer, tijd heeft kracht om dingen te veranderen. Tijd heeft kracht om wonden te genezen. Tijd heeft kracht om tot rust te komen. Tijd heeft kracht om wijzer te worden. Over tijd is al veel geschreven w.o. in de Bijbel: Voor alles wat gebeurt is er een uur, een tijd voor alles wat er is onder de hemel. Een tijd om te baren, een tijd om te sterven, een tijd om te huilen en een tijd om te lachen, een tijd om te zoeken en een tijd om te verliezen, een tijd om te bewaren en een tijd om weg te gooien, een tijd om te zwijgen en een tijd om te spreken. Tijd verandert een jongen in een man. Tijd verandert een spelend meisje in een volwassen vrouw. Tijd verandert een lelijke bloembol in een kleurrijke tulp. Tijd verandert een lange schaduw in een korte. Tijd verandert een grauwe kale boom in een oase van fris groen blad. Tijd verandert het inpakken van een koffer in het uitpakken van die zelfde koffer. Tijd verandert een slopende ziekte in een definitief einde. Tijd verandert een conflict in een oplossing. Tijd verandert angsten in uitdagingen. Tijd verandert crisis in herstel. Tijd verandert een zacht eitje in een hard gekookt exemplaar. Tijd verandert een Nokia2000 in een iphone 5. Tijd verandert een Zuiderzee in een bloeiende polder. Tijd verandert een lieve puppy in een grote waakhond. Tijd verandert een boer zonder vrouw in een boer met vrouw. Tijd verandert Scrabble in Candy Crush Saga. Tijd verandert een gulden in een euro. Tijd verandert een Friese bank in een failliete boedel. Tijd verandert een warm vakantieland in een land in oorlog. Tijd verandert een Gele trui drager in een positieve gast bij Oprah. Tijd verandert een prins in een koning. Tijd verandert een catalogus in een magazine. Tijd verandert een klein Arnhems Veilingbedrijf in een landelijk bekende onderneming. En wat mijzelf betreft, tijd verandert een jonge vakantiekracht in een Register taxateur en Register veilingmeester. Om mij heen hoor ik vaak roepen dat men geen tijd heeft. Wist u dat we minuten per jaar hebben? Deze minuten verdelen we over het jaar in: slapen , werken , sporten , (uit)eten , diverse activiteiten voor ontspanning , autorijden , boodschappen doen 7.240, vakantie vieren , bezoek schoonmoeder 23, in de wacht staan bij een helpdesk 4.120, bezoek kijk- en veilingdagen Dan houdt u nog precies 8 minuten over. Net genoeg om mijn column te lezen. column A. Keddeman

7 Object in de picture Jugendstil of Art Nouveau Jugendstil of Art Nouveau is een kunststroming die tussen 1890 en 1914 op verschillende plaatsen in Europa populair was, voornamelijk als reactie op het vormvervagende impressionisme. De Jugendstil manifesteerde zich vooral in gebruiksvoorwerpen als klokken, glaskunst, plateel, sieraden, meubels etc. De stroming kende een korte maar hevige bloeitijd. In West-Europa was de stijl ruim voor 1910 al verleden tijd. De aanduiding Jugendstil is gebaseerd op de naam van het weekblad Die Jugend dat vanaf januari 1896 in München verscheen. Voor verwante stromingen die elders in Europa tot bloei kwamen zijn ook andere termen in gebruik, waarvan er een, Art Nouveau, evenals Jugendstil een overkoepelende term is geworden. Art Nouveau blijft in het algemeen voorbehouden aan België en Frankrijk, terwijl Jugendstil wordt gekoppeld aan Oostenrijk en Duitsland. In het Nederlands zijn beide aanduidingen in gebruik, waarbij de Franse aanduiding Art Nouveau ook in de vertaling nieuwe kunst wordt gebruikt voor de uitingsvormen van de stijl in Nederland zelf. Daarnaast wordt in spottende zin ook gesproken van slaolie-, spaghetti- of vermicellistijl. Het jugendstilornament is samengesteld uit motieven die gewoonlijk asymmetrische composities vormen met een tweedimensionaal karakter. De belangrijkste inspiratiebron van deze kunststroming is de natuur. De motieven zijn vaak langstelige, gracieus gestileerde planten en bloemen, lelies, kelken, irissen, papavers, rozenknop, vogels, libellen, wolken- water- en rotspartijen, vaak gecombineerd met slanke vrouwengestalten. De bewogen lijnen waren een middel om emoties uit te drukken. Deze vormen zijn ook te zien bij de boekdrukkunst en bij decoratieve vormen van bijvoorbeeld trapleuningen, balkons en gevels. IJzer was namelijk geschikt om verwerkt te worden tot sierlijke gebogen vormen. Dat het in zoveel kunstvormen werd toegepast, kwam doordat het heel gebruikelijk was dat een architect ook meubels, zilver, glaswerken, wandversieringen en affiches ontwierp. Jugendstil producten hebben ook vaak Japanse kenmerken zoals lege ruimten en de waaiervorm. Dat kunstenaars met de Japanse kunst in aanraking kwamen, kwam onder meer door de invloedrijke kunsthandelaar Siegfried Bing. Hij was erg onder de indruk van de Japanse cultuur die vanaf 1854 op de Europese en Amerikaanse markt kwam. Bing specialiseerde zich in deze kunst en had veel Japanse kunst in zijn Parijse galerie L Art Nouveau, waaraan de stroming haar Franse naam ontleent. Gewijzigde sociale en economische omstandigheden en de toepassing van nieuwe materialen zoals beton, brachten na de Eerste Wereldoorlog het einde van de Jugendstil.

8

9 Klein bureau, grote resultaten. Alkema Vloet Kuijpers Alkema Vloet Kuijpers Gerechtsdeurwaarders is een modern en volledig onafhankelijk gerechtsdeurwaarderskantoor. Ons team bestaat uit gerechtsdeurwaarders, juristen en incassomedewerkers. Voor advocaten, gerechtsdeurwaarders, notarissen, incassobureaus, rechtsbijstandverzekeraars en andere rechtshulpverleners staan wij klaar om de nodige ambtshandelingen te verrichten. Wij doen dit snel en accuraat. Voor spoedopdrachten maken wij tijd! Van oudsher zijn huurzaken en ontruimingen een van onze specialismen. Ook verhuurders - van particulier tot woningstichting - en vastgoedbeheerders zijn daarom bij ons aan het juiste adres. Huurincasso, gerechtelijke procedures tot ontbinding van de huurovereenkomst en gedwongen ontruimingen zijn voor ons dagelijkse praktijk. Wij weten daarom als geen ander wat hierbij allemaal komt kijken! Voor ondernemers bieden wij een compleet pakket aan diensten op het gebied van incasso en debiteurenbeheer, van herinnering en aanmaning tot dagvaarding en beslaglegging. Wij hebben voor iedere onderneming, van zzp-er tot multinational, een passende oplossing.

10 Vorige veiling Veiling september 2013 De veiling van 2 september en volgende dagen stonden in het licht van kunst- antiek- en inboedelgoederen. Met ca kavels hadden we een behoorlijke klus te klaren in deze warme nadagen van de zomer. Ook dit keer kwamen er via onze website weer heel veel biedingen binnen. Met ca offline biedingen moesten de veilingmeesters met regelmaat tegen de bieders uit de zaal opbieden. Ook deze veiling kende weer een aantal verrassingen. Het begon al op de maandagavond met Oosterse tas met kavelnummer 22. De richtprijs van euro bleek iets te laag, de veilinghamer viel bij 675 euro. Voor een antieke Bijbel bleek ook veel belangstelling, hamerbedrag euro. Vanuit Rusland bleek veel belangstelling te zijn voor de prachtige staande lampen, gedragen door beelden van Moren. Inclusief de veilingkosten gingen deze lampen de grens over voor bijna euro. Voor het grote schilderij dat in september het object van de veiling was, bleek interesse van uit ons eigen land. Voor euro ging dit prachtige werk dat helaas niet van B C Koekkoek zelf was naar een nieuwe eigenaar. Ondanks deze mooie resultaten bleek ook deze veiling Wij zijn twee vrienden... Hou eens op met die hamer! geen commentaar dus... ik sta in het magazine?

11 weer dat een veiling een mooi medium is om leuke spullen aan te schaffen voor relatief weinig geld. Voor een paar honderd euro kun je de woonkamer al een nieuwe look geven. Naast de veilingdagen werden de kijkdagen ook druk bezocht, door jong en oud. Ons jonge publiek weet de veilingzaal ook te vinden en loopt altijd direct linksom, op zoek naar de schaal met hartjes. Het programma voor het nieuw jaar is inmiddels ook klaar. Op onze website kunt u de agenda voor 2014 aantreffen en eventueel vast printen. De special die wij in de maand mei altijd hielden voor schilderijen, heeft plaats gemaakt voor een geheel nieuw idee. Wat dat zal worden en wanneer deze gehouden wordt kan ik u nog niet vertellen, houd de website en de nieuwsbrieven dus goed in de gaten. Wilt u nog meer op de hoogte blijven van onze werkzaamheden, word dan vriend met ons op Facebook. Kan je het allemaal Sien(tje) Weggezonken in ons nieuwe magazine Kijkdagen gaan voor alles! De orginele 3d van Gogh

12 Barometer hoge en lage drukgebieden Een barometer is een meetinstrument waarmee de luchtdruk gemeten kan worden. Deze wordt weergeven in millibar. In feite is het een specifieke toepassing van een manometer. In menig inboedel hangt in de gang een barometer, soms in combinatie met een thermometer. Een barometer geeft de luchtdruk aan en daarmee ook de verandering van het weer. De meeste moderne barometers bevatten een vrijwel luchtledig doosje dat afhankelijk van de druk meer of minder ingedrukt wordt (doosje van Vidi). Het in meer of in mindere mate indrukken van het doosje heeft een verplaatsing van een daaraan bevestigde wijzer tot gevolg die overgebracht wordt op een wijzerplaat, waarop de luchtdruk kan worden afgelezen. Veel barometers in huis maken van dit principe gebruik. Op veel van deze huisbarometers is nog een schaalverdeling in millimeters kwikdruk te vinden. Op de weerkaart op TV ziet u lijnen getekend, soms vlak naast elkaar, soms ver van elkaar getekend. Dit zijn isobaren. Liggen deze lijnen dicht bij elkaar, dan staat er veel wind, er moet een korte afstand overbrugd worden tussen een hoog en een laag drukgebied. Dit gaat dan gepaard met veel en vaak krachtige wind. Wind die draait tegen de richting van de wijzers van de klok wordt krimpend genoemd. Meestal nadert dan een depressie met regen: een krimper is een stinker. Omgekeerd heet een draaiing met de wijzers van de klok ruimend. Vaak hangt dat samen met de komst van een hogedrukgebied en beter weer. Deze definities gelden op het Noordelijk Halfrond. Het spreekt vanzelf dat het op het Zuidelijk halfrond andersom is. De benamingen komen volgens het Instituut van Nederlandse Lexicologie in Leiden uit de zeilwereld. Een Frans woordenboek uit 1702 beschrijft wind die is geruimd als wind die blaast uit de richting waarnaar men het liefst zou willen varen. Het Woordenboek der Nederlandsche Taal verklaart ruimen als uit een voordeeliger hoek beginnen te waaien. Het Oudnederlandse voordeeliger betekent gunstiger. Het Zeemans Woordenboek van Twent uit 1813 omschrijft krimpen als draaiing tegen de Zon, dus tegen de wijzers van de klok, in. Een maritiem woordenboek uit circa 1835 schrijft ook over de loop der wind tegen de schijnbare loop van de Zon in. Met het hangen van een barometer in de gang, creëert u zo uw eigen meteorologisch instituut.

13 Lijstenmakerij van Norden v.o.f. Van Rosenthalweg 25-A 6862 ZR Oosterbeek Alkema Vloet Kuijpers Gerechtsdeurwaarders is gevestigd in het centrum van Arnhem en is een modern, goed toegerust en volledig onafhankelijk kantoor. Ons team van gerechtsdeurwaarders, juristen en ervaren medewerkers is, mede ondersteund door een uitstekende automatisering, in staat tot grote prestaties. De kleinschaligheid garandeert persoonlijk contact en korte lijnen. Voor incasso en debiteurenbeheer zijn wij actief in heel Nederland. Ambtelijke werkzaamheden verrichten wij in het gehele arrondissement Arnhem en Zutphen en gedeelten van de arrondissementen Utrecht, Zwolle, Roermond en Den Bosch, ofwel in Gelderland en omstreken. Zijpendaalseweg CC Arnhem

14 Maandag 7 oktober uur 1 Staand horloge in eiken kast, 220 cm hoog met wijzerplaat naar 18e eeuws model Staande klok in eiken kast met 2 gewichten en geslepen glas 196 cm hoog Franse comtoise in beschilderde grenen kast met fraai beschilderde slinger 240 cm hoog Staand Engels horloge in een eiken kast met beschilderde wijzerplaat, adres James Jamieson, Newton Stuart, 222 cm hoog (secondewijzer manco) Ossenoog met divers inlegwerk 62 cm lang Antiek ossenoog met parelmoer, koper en palissander inlegwerk 62 cm hoog Franse regulateur, Oeil de Boeuf met parelmoer ingelegd, 63 cm hoog Regulateur in noten kast 90 cm hoog 42 cm breed Pendule in een rijkbewerkte bronzen kast met leeuwpoten, coupe, gezicht van putto 53 cm hoog Engels staand horloge in eiken kast met 1-dags uurwerk, 196 cm hoog Grote noten regulateur met divers snijwerk 120 cm lang Klassieke vaaspendule in rode aardewerken kast, 55 cm hoog Franse comtoise in eiken bestoken kast met bruidskrans 245 cm hoog Staand horloge in een eiken kast, ca. 1920, 112 cm hoog 47 cm breed e eeuwse Friese staartklok in eiken kast 144 cm hoog Bulle elektrische klok onder glazen stolp, 27 cm hoog Anatomie van het oor 30 cm breed Stabbila meetlint, 25 meter - 19 Uurwerkje in vlindervormige kast 18 cm breed Warmink tafelklok in noten kast 25 cm hoog delig Empire porseleinen pendulestel met verguld decor(diverse restauratie)30 cm hoog e eeuws tafelklokje in een marmer kast, 19 cm hoog Antieke Engelse ponsstempels - 24 klokje in ijzer met strik op top 20 cm hoog Oude microscoop 30 cm hoog Waterpas landmeter in kist E R Watts Vraagstuk van de veiling van oktober 2013, zie voor meer informatie het magazine Tafelklok in zwarte kast met goudkleurige accenten 25 cm hoog Oud rond klokje met eenvoudige wijzerplaat 31 cm diameter Tafelklokje in een noten kast, 22 cm hoog (knopje op top manco) Oude microscoop 30 cm hoog Antieke microscoop in houten kist 29 cm hoog Oude Engelse barograaf, Murray IJzeren wijzerplaat 21 cm doorsnee e eeuwse bakbarometer in mahonie op eiken kast met zeedieren op top, gemerkt Joseph Molten Amsterdam fecit, 123 cm hoog. Joseph Molten werd in 1746 geboren in Bern, Zwitserland, als Giuseppe Moltono. Rond 1765 verhuisde hij naar Amsterdam en begon daar een winkel in barometers op de hoek van de NZ Voorburgwal en de Lijnbaanssteeg. (stukje glas manco) Staand Engels horloge in eiken kast 195 cm hoog Staartklok in eiken kast 125 cm lang Engels staand horloge in rijkgestoken eiken kast met 8-daags uurwerk, 204 cm hoog Tafelpendule, zo genaamde mysterieuze. Pendule wordt aangedreven door ijzeren kogels waarbij het gewicht van de bollen een rad aandrijven. Klok is voorzien van een thermometer en barometer en gedecoreerd met een leeuw op top. Klok is gemaakt naar een antiek model. 46 cm hoog Antieke tafelklok met schildpad 48 cm hoog Oeil de boeuf, 58 cm (glas manco) Friese stoelklok, 20e eeuw, ca. 80 cm

15 Louis Wilmink Antiekrestauratie & nieuwe meubels op maat op ambachtelijke wijze Louis Wilmink Antiekrestauratie Hoofdstraat 77a 6881 TD Velp Telefoon make your mark HUISSTIJLLEN WEBSITES MAGAZINES MARKETING BRANDING Zolderkamer 72 is onderdeel van

16 155 Consoleklok

17 43 Engelse lantaarnklok naar antiek model, Tho Moore Ipswich Sumack tafelpendule met wekkeruurwerk 42 cm hoog Grote Koekkoekklok 60 cm hoog Vrijslinger regulateur in notenkast 80 cm lang Regulateur in eiken kast met timpaan 100 cm lang Oeil de boeuf, Durand Lyon, 62 cm (glas defect) Amsterdams staand horloge in fraaie wortelnoten gefineerde kast met adres op wijzerplaat, Daniel Soos 270 cm hoog Franse incomplete comtoiseklok in 18e eeuws grenen kast 240 cm hoog e eeuws Engels staand horloge in mahonie kast met beschilderde wijzerplaat met voorstelling en tekst Union Europa, Asia, Africa, America 212 cm hoog Staande klok in eiken kast met 3 gewichten 225 cm hoog Oude Ritter tandartsstoel Vergulde cartelklok 81 cm lang Junghans wandklok in eiken kast 47x47 cm Oeil de boeuf, 62 cm Schwarzwalderklok 33 cm hoog (gewichten en slinger manco) Antieke Hollandse kortstaart in eiken kast 120 cm lang met fraai beschilder wijzerplaat Regulateur in noten kast 100 cm lang Regulateur in beschilderde noten kast 85 cm lang Junghans regulateur in noten kast met adelaar op top, 88 cm lang Paardjesregulateur 110 cm hoog delig klokkenstel b.u. vaaspendule 55 cm hoog met aan beide zijden een 5-lichts kandelaar Oeil de boeuf, Duval Lyon, 62 cm Oeil de boeuf, Cartault La Perte Alais, 62 cm Scheepskompas op houten zuil 114 cm hoog Franse Comtoise in staande eiken kast met divers steekwerk 232 cm hoog Junghans regulateur in noten kast met zwarte accenten, 82 cm hoog Junghans Antieke Dictafoon model 7, type S, in kastje 74 cm hoog, 44 cm breed Engels staand horloge in eiken kast 220 cm hoog, 48 cm breed Amsterdams staand horloge met maan- en datumaanduiding, mechaniek en adres Mart,s Anth Klok Amsterdam in 19e eeuwse wortelnoten gefineerde kast op klauwpoten en kap voorzien van zaagwerk en fraaie poppen. 295 cm hoog Oeil de boeuf, Corsain a Bourg, 62 cm Lief klein staand klokje in eiken kast 120 cm hoog Oeil de boeuf, 52 cm Klein staand klokje in notenkleur kast 158 cm hoog Schoolklok vintage staande klok in glimmende noten gefineerde kast 164 cm hoog Oeil de boeuf, Brand Paris, 62 cm (glas defect) Oeil de boeuf, Pander Nimes, 62 cm Oeil de boeuf, 65 cm Engels staande klok in eiken kast 220 cm hoog staande klok in eiken kast met getoogde kap en 2 gewichten 207 cm hoog Staande klok in noten kast met 2 gewichten Staande klok in eiken kast met 3 gewichten 201 cm hoog delig pendulestel met vrouw op top Antieke marmeren pendule stel met rustende werkers op top 58 cm hoog 50 cm breed(pootje gebroken) Marmeren pendule met figuur op top 35 cm hoog Zeer fraai Art Deco marmeren pendulestel met glazen front 38 cm hoog Antieke marmeren kolompendule met fraaie wijzerplaat 46 cm hoog

18 246 Kolommenklok 26 Landmeter 18 Meetlint 39 Mysterieuze 213 Consoleklok 215 Skeletklok 225 Kijker

19 25 Microscoop

20 283 Vale and Company Coventry

21 173 Eterna 184 Certina 170 Tudor 172 Longines 182 Certina 187 Tissot 181 Tissot 183 Omega 167 repro Tag Heuer

22 In de 15e eeuw ontstond de behoefte aan een nauwkeurig uurwerk om op zee te kunnen navigeren. De breedtegraad kon eenvoudig en betrouwbaar worden bepaald aan de hand van de hoogte van sterren boven de horizon, maar de lengtegraad was alleen meetbaar door het vergelijken van de lokale tijd. Door het vergelijken van de lokale tijd met de standaardtijd van een Europese meridiaan (meestal Parijs of Greenwich) kon een zeeman bepalen hoe ver hij oostelijk of westelijk van deze meridiaan was verwijderd. Deze meting was soms verre van accuraat waardoor de meeste land- en zeekaarten van de 15e eeuw tot ongeveer 1800 wel precieze breedtegraden maar onjuiste lengtegraden hebben. volstrekt eigenzinnig natuurtalent De eerste enigszins betrouwbare mechanische klokken werkten met een slinger. Omdat hierbij de klok stil moet hangen of staan, is zo n klok niet bruikbaar op zee of in horloges. De Duitser Peter Henlein uit Neurenberg maakte aan het begin van de 16e eeuw draagbare klokken met een veermechanisme. Zijn klokken kunnen worden gezien als de eerste horloges. Ze werden gedragen aan de riem of om de nek met een ketting. Het uurwerk werkte voornamelijk goed als het plat op een tafel lag en de balans horizontaal kon bewegen. Verder ondervond het horloge wrijving door de gebrekkige wijze waarop de tandwielen en andere onderdelen van het horloge waren afgewerkt. Dit maakte dat het horloge een stijve hoofdveer nodig had omdat de wrijving moest worden overwonnen. Zo n hoofdveer oefende meer kracht uit als hij volledig was opgewonden waardoor het horloge dan te snel liep. Het grootste probleem waar de horlogemakers van die tijd dan ook mee kampten was om de horloges niet alleen te laten lopen, maar ook om ze gelijk te laten lopen. De Zwitserse mecanicien Jacob Zech wierp zich op dit probleem en kwam in 1525 met een oplossing. De uitvinding bestond uit de snek, een mechanisme dat een grote weerstand leverde als de veer strak opgewonden was. Terwijl de veer afliep draaide het mechanisme mee, waardoor de weerstand minder werd. In plaats van een sieraad werd een horloge nu een apparaat waarmee echt de tijd kon worden aangeduid. De vraag naar Zwitserse horloges nam toe. Hierna duurde het nog lange tijd voor er verdere verbeteringen aan het horloge werden aangebracht. Rond 1550 werden schroeven gebruikt en werden de tandwielen van koper gemaakt. Het horloge was niet voor de gewone man. Omdat elk horloge met de hand moest worden gemaakt, waren ze zeer kostbaar. Daarbij kwam dat in die tijd op vele manieren de tijd kon worden afgelezen. Kerktorens waren nog de hoogste gebouwen in een stad en dus goed zichtbaar - een ideale plaats voor een openbaar uurwerk. Bovendien had een gemeenschappelijk uurwerk het voordeel dat iedereen op dezelfde klok keek, zodat het niet zo belangrijk was of de tijd wel precies juist was. Het bezit van een horloge was dan ook een statussymbool voor de drager ervan. Het polshorloge werd uitgevonden door Patek Philippe aan het einde van de 19e eeuw. Tijdens de Eerste Wereldoorlog kwamen officieren in het leger er achter dat het makkelijker was om snel een blik op het polshorloge te werpen, dan om een zakhorloge tevoorschijn te halen. De horloges zoals die rond 1800 werden gemaakt, wijken niet veel af van de mechanische horloges die anno 2013 worden gemaakt. De eerste grote verandering vond plaats in het midden van de 20e eeuw. In 1957 werd een elektrisch horloge gemaakt. In plaats van een veer voorzag een batterij het mechanisme van de kracht om de wijzers rond te draaien. In de jaren 60 werden de eerste kwartshorloges geproduceerd, deze maakten gebruik van een oscillerend kwartskristal als tijdgever. In de jaren zeventig kwamen de eerste digitale horloges op de markt. Deze toonden de tijd met cijfers in plaats van wijzers.

23 91 Frans marmeren pendulestel met bronzen beslag, pendule 31,5 cm hoog, 35,5 cm breed, met 2 coupes 23,5 cm hoog Pendule in een messing kast, 31,5 cm hoog Antieke Schwarzwalderklok 27,5x27,5 cm (gewichten en slinger manco) Antieke beschilderde consoleklok ZGN. neuchateloise 90 cm hoog Pendule in marmeren kast met figuur op top 61 cm hoog Art Deco marmeren pendulestel met fraai front 27 cm hoog Marmeren pendule 24 cm hoog, 30 cm breed (slinger manco) - 98 Oude Engelse woolwinder Goodbrand Manchester ca Schoorsteenpendule in noten kast, uurwerk met Westminster slagwerk, 26 cm hoog, 75 cm breed Bulle elektrische pendule onder geslepen stolp, 37 cm hoog Wimshurst electrifiseer machine, 35 cm hoog Rond wandklokje 15,5 cm diam, met geëmailleerde wijzerplaat en slinger Tafelklok in een eiken kast, wijzerplaat niet origineel, 37 cm hoog Antieke ijzeren weegschaal met gewichten H Pidduck & Sons Hanley, pendule napoleonshoed met intarsia 46 cm breed Warmink tafelklok in noten kast 35 cm hoog Klarinet in koffer Repro comtoise met ronde wijzerplaat, gewichten en slinger Antieke Franse comtoise met grote harpslinger Antieke enkele rijtuiglampen Metalen wereldbolklok 42 cm hoog Marmeren pendule met timpaan dak en zuilen 41 cm hoog, 43 cm breed Bronzen pendule 25 cm hoog Pendule in aardewerken kast met fraaie decoratie 40 cm hoog Bronzen klassieke tafelklok 37 cm hoog (slinger manco) delig marmeren pendulestel met coupe op top 39 cm hoog delig albasten pendule stel onder stolp (diverse mankementen) 64 cm hoog Zeer fraai Empire pendule in rood marmeren kast met bronzen engel op top 58 cm hoog Antieke stoelklok met beschilderde kast, wijzerplaat en ornamenten 79 cm hoog Antieke comtoiseklok met vouwslinger Klassiek 3-delig pendulestel met aardewerken vazen met blauw decor, vaaspendule 70 cm hoog (slinger manco) Duitse tafelklok in noten kast met speelwerkje, 46 cm hoog Tafelklok met kwartierslag in eiken kast en zilverkleurige wijzerplaat 40 cm hoog Junghans tafelklok in noten kast, met wekkerfunctie, 48 cm hoog Klassiek laat 19e eeuws pendulestel met samac beeld van een vrouw bij boom op marmer kast, 73 cm hoog met 2 5-lichts kandelaren (slinger manco) Oude prikklok om in en uit te checken toen Facebook er nog niet was 115 cm hoog Franse elektrische Brillie klok, 43 cm hoog Art Deco pendule op chroom pootjes 23 cm hoog Hollands barometer met meestal slecht weer 98 cm lang Engelse scheepsbarometer naar antiek model, met cardanische ophanging, 94 cm Schwarzwalder klok met figuren, 45 cm hoog (slinger manco) Antieke Friese stoelklok Hollandse ronde barometer met intarsia voorstelling roeiwedstrijd 20 cm diam Repro Engelse lantaarnklok met haan op top e eeuwse comtoiseklok met harpslinger, adres Morillon Besson delig pendulestel met porselein met blauw decor, vaaspendule 55 cm hoog met 2 5-lichts kandelaren, 20e eeuw Groen marmeren kolompendule 56 cm hoog

Veilingcatalogus oktober 2014

Veilingcatalogus oktober 2014 Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties DERKSEN veilingbedrijf Jan Henkels ca. 1775 Veilingcatalogus oktober 2014 DERKSEN veilingbedrijf Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties DERKSEN veilingbedrijf Derksen

Veilingcatalogus oktober 2012

Veilingcatalogus oktober 2012 Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties DERKSEN veilingbedrijf Amor Veilingcatalogus oktober 2012 Comtoiseklok Duikershelm column A. Keddeman Don Quichot DERKSEN veilingbedrijf Kunst Antiek Inboedelveilingen

Veilingcatalogus oktober 2011

Veilingcatalogus oktober 2011 Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties DERKSEN veilingbedrijf Kathedraalklok Veilingcatalogus oktober 2011 Barometers Horloges column A. Keddeman Tijdmeten DERKSEN veilingbedrijf Kunst Antiek Inboedelveilingen

Algemene voorwaarden horende bij de inbreng van roerende zaken, met als doel deze middels veiling te verkopen.

Algemene voorwaarden horende bij de inbreng van roerende zaken, met als doel deze middels veiling te verkopen. Algemene voorwaarden horende bij de inbreng van roerende zaken, met als doel deze middels veiling te verkopen. Artikel 1 - Toepasselijkheid 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle onderdelen

Auditieve oefeningen bij het thema:

Auditieve oefeningen bij het thema: Auditieve oefeningen bij het thema: Boek van de week: 1; Olifant en de tijdmachine 2; Kikker en het Nieuwjaar 3; Tijd 4; Vriendjes vandaag en morgen Verhaalbegrip: Bij elk boek stel ik de volgende vragen:

Utrechtseweg 304 te Arnhem

Utrechtseweg 304 te Arnhem Utrechtseweg 304 te Arnhem Fotopresentatie Utrechtseweg 304 te Arnhem Aanzicht Aanzicht Fotopresentatie Utrechtseweg 304 te Arnhem Royaal perceel Fraaie details Fotopresentatie Utrechtseweg 304 te Arnhem

Naam: TIJD EN SEIZOENEN

Naam: TIJD EN SEIZOENEN Naam: TIJD EN SEIZOENEN Tijd is belangrijk. Je moet op veel plaatsen op tijd komen. Op tijd op school, op tijd thuis, op tijd voor de bus of de trein. Om te zien hoe laat het is, kijk je op je horloge.

Maisveld 21, 7951 XA Staphorst

Maisveld 21, 7951 XA Staphorst Maisveld 21, 7951 XA Staphorst Boertjes Makelaardij Staphorst Gemeenteweg 75 7951 CE, STAPHORST Tel: 0522-462844 E-mail: staphorst@boertjes.nl Omschrijving Maisveld 21, 7951 XA Staphorst Online executieveiling

GEDENKHORLOGES CHRONOS

GEDENKHORLOGES CHRONOS GEDENKHORLOGES CHRONOS HERINNERINGEN ZIJN ALS GEDACHTEN DIE MET DE TIJD MEEGAAN HMADE IN S-HERTOGENBOSCH Hoog op de Kathedrale Basiliek van Sint-Jan Evangelist in s-hertogenbosch, goed zichtbaar en te

boven s v e i l i n g EEN NIEUWE KANS VEILING VAN KLOKKEN, HORLOGES, UURWERKMAKERSGEREEDSCHAP EN ONDERDELEN zondag 3 maart 2013 12:00 en 15:00 uur

boven s v e i l i n g EEN NIEUWE KANS VEILING VAN KLOKKEN, HORLOGES, UURWERKMAKERSGEREEDSCHAP EN ONDERDELEN zondag 3 maart 2013 12:00 en 15:00 uur boven s v e i l i n g EEN NIEUWE KANS VEILING VAN KLOKKEN, HORLOGES, UURWERKMAKERSGEREEDSCHAP EN ONDERDELEN zondag 3 maart 2013 12:00 en 15:00 uur 48 kijkdagen vrijdag 1 maart en zaterdag 2 maart 11:00-17:00

Het Onderzoek. Laura Koopman Groep 7 woensdag 5 maart 2014 HET ONDERZOEK

Het Onderzoek. Laura Koopman Groep 7 woensdag 5 maart 2014 HET ONDERZOEK Het Onderzoek Laura Koopman Groep 7 woensdag 5 maart 2014 HET ONDERZOEK Inhoud In deze hoofdstukken is mijn werkstuk verdeeld: 1.Christiaan Huygens blz: 4 2.Antonie van Leeuwenhoek blz: 6 3.De beschrijving

Maasbracht Echterstraat 90

Maasbracht Echterstraat 90 Prachtig uitzicht op Breerpark (dierenpark) Deze tussengelegen woning met garage is gelegen op een goede locatie centraal in Maasbracht en goed bereikbaar. Scholen en een park bevinden zich in de directe

Vroomshoop Hondsdraf 6

Vroomshoop Hondsdraf 6 Vroomshoop Hondsdraf 6 Executieverkoop: 2-onder-1-kap woning met berging. De woning dient aan de binnenzijde nog verder afgewerkt te worden. Procedure Op 26 maart 2014 zal dit object online via https://onlineverkoop.dtz.nl/

Algemene Veilingvoorwaarden: deze algemene veilingvoorwaarden;

Algemene Veilingvoorwaarden: deze algemene veilingvoorwaarden; Algemene Veiling Voorwaarden van de besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid vidaxl B.V., gevestigd te Venray (KvK nummer 52904822 ) en van de aan haar gelieerde (rechts-)personen, gedeponeerd

Vlodrop Walstraat 19

Vlodrop Walstraat 19 Vlodrop Walstraat 19 De woning is gelegen in een kindvriendelijke en rustige woonomgeving, ideaal voor gezinnen. Vlodrop kent verschillende voorzieningen, waaronder 2 supermarkten en enkele andere winkels.

Roermond Dirksbergerweg

Roermond Dirksbergerweg Nabij Roermond - Melick, omgeving Dirksbergerweg, ligt dit vrije sector bouwperceel van ± 2700 m2. Er is geen geldig bestemmingsplan op basis waarvan direct gebouwd kan worden. De gemeente Roermond heeft

Per seconde nauwkeuriger

Per seconde nauwkeuriger Per seconde nauwkeuriger In dit artikel wil ik een overzicht geven van de ontwikkelingen van het slingeruurwerk. Hoe is de behoefte aan tijdregistratie ontstaan? Welke stappen zijn er gezet en waarom en

A. Definities. B. Algemene bepalingen

A. Definities. B. Algemene bepalingen ALGEMENE VOORWAARDEN VOOR REGISTERMAKELAARS EN REGISTERTAXATEURS IN ROERENDE ZAKEN, LEDEN VAN DE FEDERATIE VAN TAXATEURS, MAKELAARS EN VEILINGHOUDERS IN ROERENDE ZAKEN, WELKE VOORWAARDEN ZIJN GEDEPONEERD

Roermond. Heinsbergerweg 1 Herkenbosscherweg 2

Roermond. Heinsbergerweg 1 Herkenbosscherweg 2 Roermond Heinsbergerweg 1 Herkenbosscherweg 2 Roermond Heinsbergerweg 1 Herkenbosscherweg 2 Dit beleggingspand is gelegen aan de rand van het centrum van de binnenstad. Het pand is opgesplitst in 4 appartementen

Speurtocht Wandelen met Licht. Naam leerling:... Zaal 3 Speurtocht Wandelen met Licht Naam leerling:... Zaal 3 Brillen Loop de trap op achter het anatomisch theater (het grote houten bouwwerk) en ga door de glazen deuren zaal 2 in. Ga in zaal 2 de trap

Roermond Arlo 75 ZEVENDE VERDIEPING

Roermond Arlo 75 ZEVENDE VERDIEPING ALGEMEEN: Gezellig appartement gelegen in het complex Arlo op de 7e verdieping aan de rand van het centrum. Wonen aan het water, met mooi uitzicht op de Maas. Het complex ligt op loopafstand van het outlet

Simpelveld Waalbroek 3

Simpelveld Waalbroek 3 SOORT OBJECT: Bedrijfsobject bestaande uit diverse bedrijfshallen, kantoren en bedrijfsterrein. Totale perceeloppervlakte van ± 21.400 m². Het geheel biedt legio mogelijkheden voor exploitatie zoals verhuur

Gorechtkade 125 Groningen

Gorechtkade 125 Groningen Gorechtkade 125 Groningen Westerhaven 9, 9718 AV Groningen T (050) 318 03 09 E info@svdg.nl I www.svdg.nl Al onze werkzaamheden worden verricht overeenkomstig de voorwaarden vastgesteld door de Vereniging

Wolfhezerweg te Wolfheze

Wolfhezerweg te Wolfheze Wolfhezerweg 120-10 te Wolfheze Fotopresentatie Wolfhezerweg 120-10 te Wolfheze Aanzicht Entree Fotopresentatie Wolfhezerweg 120-10 te Wolfheze Woonkamer met open haard en schuifpui naar overdekt terras

Tijd. Thijs Boom Groep 7

Tijd. Thijs Boom Groep 7 Tijd Thijs Boom Groep 7 Maart - April 2016 Voorwoord In 2014 was ik in Amerika, toen ben ik begonnen met nadenken over tijd. Ik werd om drie uur s nachts wakker, door een jetlag. Ik wou weten hoe dat kwam

Echt. Rijksweg Noord 9

Echt. Rijksweg Noord 9 Echt Rijksweg Noord 9 Indeling Showroom: Showroom voorzien van tegelvloer, systeemplafonds en schuifpuien. Betegeld toilet. Beklinkerd en omheind buitenterrein. Soort object: Royale woning met commerciële

Stevensweert Porta Isola 183

Stevensweert Porta Isola 183 ALGEMEEN: Villa park Porta Isola ligt temidden van karakteristieke dorpjes in de landelijke omgeving van Roermond en vlakbij het heuvellandschap van Zuid-Limburg. Een prachtige locatie. Op deze locatie

Grotestraat 180, 5141 HD Waalwijk

Grotestraat 180, 5141 HD Waalwijk Grotestraat 180, 5141 HD Waalwijk Vraagprijs 875.000,00 kosten koper www.staete.nl Een bijzonder object op een zeer goede locatie. Dit 19e eeuws gemeentelijk monument is gelegen aan dé winkelstraat van

Mr. Troelstrastraat 30

Mr. Troelstrastraat 30 Mr. Troelstrastraat 30 3131HS, VLAARDINGEN Vraagprijs 134.000 k.k. Soort woning : bovenwoning Type woning : appartement/flat Bouwjaar : 1935 Aantal kamers : 3 Woonoppervlakte : 75 m² Inhoud : 210 m³ 0900-9100100

Samenvatting Kunst ABC

Schaepmanstraat 37 te 4384 CT Vlissingen

Schaepmanstraat 37 te 4384 CT Vlissingen Schaepmanstraat 37 te 4384 CT Vlissingen Vraagprijs 71.000,= k.k. In de geliefde wijk Paauwenburg gelegen appartement op de derde verdieping met een mooi uitzicht. Dingemanse Makelaars Seisdam 8-10 4331

N 56. JACQUES NÈVE Uurwerkmaker - Horloger d Art + 32 (0) RICHARD HORNBY ( ) Liverpool

N 56. JACQUES NÈVE Uurwerkmaker - Horloger d Art + 32 (0) RICHARD HORNBY ( ) Liverpool N 56 JACQUES NÈVE Uurwerkmaker - Horloger d Art + 32 (0)477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net RICHARD HORNBY (1810-1872) Liverpool MARINECHRONOMETER VAN KLEINE AFMETINGEN Omstreeks 1850

Maaseik Heirweg 63. Algemeen: Indeling: Begane grond:

Maaseik Heirweg 63. Algemeen: Indeling: Begane grond: Algemeen: Deze vrijstaande woning met grote tuin is gelegen aan een doorgaande weg in een villawijk net buiten het centrum. Op wandelafstand liggen de winkelstraten, bushaltes, verschillende scholen en

Oranjelaan 17 te Beek en Donk Vraagprijs. 275.000,-- Kosten Koper

Oranjelaan 17 te Beek en Donk Vraagprijs. 275.000,-- Kosten Koper Oranjelaan 17 te Beek en Donk Vraagprijs. 275.000,-- Kosten Koper UNIEK WONEN IN DEZE OOSTENRIJKSE WONING? WANNEER U VAN SFEER EN AUTHENTIEKE DETAILS HOUDT IS DEZE WONING ECHT DE MOEITE WAARD OM TE BEZICHTIGEN.

beeldende vakken CSE GL en TL Examen VMBO-GL en TL 2012 tijdvak 2 dinsdag 19 juni 13.30-15.30 uur beeldende vakken CSE GL en TL Bij dit examen hoort een bijlage. Dit examen bestaat uit 34 vragen. Voor dit examen zijn maximaal 76 punten

Heerenweg 57 te IJhorst

Heerenweg 57 te IJhorst Heerenweg 57 te IJhorst Fraaie karakteristieke boerderij gelegen in het Reestdal. Deze boerderij is in 1921 gebouwd en gedurende de tijd zeer goed onderhouden. Tot op heden is hier een melkveehouderij

Liefde ik heb je zo lief! Kijktocht Voortgezet onderwijs havo vwo onderbouw

Veilingcatalogus oktober 2015

Veilingcatalogus oktober 2015 Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties DERKSEN veilingbedrijf Pendule Veilingcatalogus oktober 2015 DERKSEN veilingbedrijf Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties DERKSEN veilingbedrijf Derksen veilingbedrijf

Heerenweg 8 IJhorst. Vraagprijs: 524.500,00 k.k.

Heerenweg 8 IJhorst. Vraagprijs: 524.500,00 k.k. Heerenweg 8 IJhorst Vraagprijs: 524.500,00 k.k. Op een historische plek in IJhorst is deze monumentale boerderij gelegen op een kavel van circa 13000 m2. Oorspronkelijk is de boerderij gebouwd in 1888.

Heythuysen Koppelstraat 13

Heythuysen Koppelstraat 13 ALGEMEEN: Het bruisende dorp Heythuysen heeft een fantastische ligging. Het is omgeven door fraaie natuurgebieden, zoals het Leudal en de loof-naaldhoutenbossen, en men vindt op een steenworp afstand de

Te Koop Landbouwgrond Gelegen aan de Castersedijk te Hapert Perceelgrootte 0.51.30 hectare

Te Koop Landbouwgrond Gelegen aan de Castersedijk te Hapert Perceelgrootte 0.51.30 hectare Te Koop Landbouwgrond Gelegen aan de Castersedijk te Hapert Perceelgrootte 0.51.30 hectare 0.51.30 hectare landbouwgrond Langwerpig nagenoeg rechthoekig perceel landbouwgrond. Perceel is aan de westzijde

ALGEMENE VOORWAARDEN Duco Avis Veilingen. Voor Verkoop:

ALGEMENE VOORWAARDEN Duco Avis Veilingen. Voor Verkoop: ALGEMENE VOORWAARDEN Duco Avis Veilingen Voor Verkoop: Geldende bij de inbreng ter verkoop in veiling van roerende zaken. Deze Algemene Voorwaarden zijn gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken

IK ZIE, IK ZIE... BENNER

spuesens Kanaalpark 1 a - Philippine Vraagprijs: 445.000,- k.k.

spuesens Kanaalpark 1 a - Philippine Vraagprijs: 445.000,- k.k. Spuesens Makelaardij b.v. Weststraat 69 4571 HK AXEL Tel: 0115-564565 E-mail:.nvm@zeelandnet.nl Kanaalpark 1 a - Philippine Vraagprijs: 445.000,- k.k. Omschrijving Kanaalpark 1 a - Philippine Verrassend

OUDENBOSCH FENKELSTRAAT 21

OUDENBOSCH FENKELSTRAAT 21 OUDENBOSCH FENKELSTRAAT 21 BIEDEN VANAF: 125.000,- EURO K.K. WWW.DEWEKKERMAKELAAR.NL ALGEMEEN Omschrijving Deze zeer ruime bovenwoning met 2 verdiepingen is gerealiseerd in een herenhuis welke is gesplitst

Daniel Wellington. Media Kit. Daniel Wellington. www.danielwellington.com

Daniel Wellington. Media Kit. Daniel Wellington. www.danielwellington.com aniel ellington Media Kit 2015 aniel ellington www.danielwellington.com aniel ellington Het verhaal ER AS EENS... Het verhaal achter aniel ellington begint met een reis naar de andere kant van de wereld,

Melick Heinsbergerweg 6

Melick Heinsbergerweg 6 ALGEMEEN: Zeer bijzonder klassiek pand met aan de achterzijde vrij uitzicht op Ohé-dal te Melick. De woning bevindt zich in nieuwbouwstaat en is grotendeels voorzien van dubbele beglazing en gedeeltelijk

Pasteurhage 15 te Emmeloord

Pasteurhage 15 te Emmeloord Pasteurhage 15 te Emmeloord Omschrijving Omschrijving Executieveiling Pasteurhage 15, 8302 ZK Emmeloord Prachtige, royale 2/ 1 kap woning met garage staande op een kavel van ca 320 m2. Opvallend door zijn

Villa Veldzigt Hoofdstraat 244, Driebergen-Rijssenburg

Villa Veldzigt Hoofdstraat 244, Driebergen-Rijssenburg Villa Veldzigt Hoofdstraat 244, Driebergen-Rijssenburg Online executieveiling ex art. 3:268 BW juncto3:254 BW, 9 december 2014 Hoofdstraat 244, Driebergen- Rijssenburg EXECUTIEVEILING (ex art. 3:268 BW

Linne. Processieweg 10

Linne. Processieweg 10 Linne Processieweg 10 EEN GOEDE LOCATIE VOOR TOEKOMSTIG WOONGENOT! Deze vrijstaande woning is gelegen in het dorp Linne met alle dagelijkse voorzieningen op korte afstand. De kern beschikt over diverse

VEILEN TAXEREN BEMIDDELEN

VEILEN TAXEREN BEMIDDELEN VEILEN TAXEREN BEMIDDELEN Federatie van Taxateurs Makelaars Veilinghouders in Roerende zaken Adviseurs van waarde WAAROM FEDERATIE TMV? De Federatie TMV is dé beroepsorganisatie voor gecertificeerde RegisterTaxateurs,

BALEARENLAAN 14 TE AMSTERDAM

BALEARENLAAN 14 TE AMSTERDAM BALEARENLAAN 14 TE AMSTERDAM Deze brochure is door ons met de nodige zorg samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins,

Spreekbeurten.info Spreekbeurten en Werkstukken http://spreekbeurten.info

Spreekbeurten.info Spreekbeurten en Werkstukken http://spreekbeurten.info Paspoort Ik houd mijn spreekbeurt over paspoorten. Sommige van jullie zijn vast wel eens naar het gemeentehuis geweest om met jullie vader of moeder een paspoort te halen. Ik moest ook een keer mee en

C.P. Zuurbier. Molenvaart 254. Adres. 1764AX Breezand. Postcode. Mobiel. c.p.zuurbier@zuurbiermakelaardij.nl. Email. Te koop. Schagen.

C.P. Zuurbier. Molenvaart 254. Adres. 1764AX Breezand. Postcode. Mobiel. c.p.zuurbier@zuurbiermakelaardij.nl. Email. Te koop. Schagen. C.P. Zuurbier Te koop Adres Postcode Mobiel Email Molenvaart 254 1764AX Breezand 06 53393945 c.p.zuurbier@zuurbiermakelaardij.nl Schagen Snevert 1-a Omschrijving Zeer landelijk gelegen en toch dicht bij

Deze brochure dient ter informatie van geïnteresseerden en is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. CARO makelaars & taxateurs aanvaardt geen

Deze brochure dient ter informatie van geïnteresseerden en is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. CARO makelaars & taxateurs aanvaardt geen Deze brochure dient ter informatie van geïnteresseerden en is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. CARO makelaars & taxateurs aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden en/of

Echt Thaalpad 131 INDELING: SOUTERRAIN: Berging en overdekte parkeerplaats. BEGANE GROND: Gezamenlijke entree. Lift.

Echt Thaalpad 131 INDELING: SOUTERRAIN: Berging en overdekte parkeerplaats. BEGANE GROND: Gezamenlijke entree. Lift. ALGEMEEN: Penthouse met een oppervlakte van ± 180 m² gelegen op de derde verdieping. Uitstekende en bereikbare en centrale ligging. Allereerst ten opzichte van de kernen Echt en Peij. Daarnaast ten opzichte

Brochure. Vraagprijs 59.000,-- k.k. Aanvaarding: in overleg. Koeweg 17-321 te Epe WWW.DEHAAN-MAKELAARS.NL

Brochure. Vraagprijs 59.000,-- k.k. Aanvaarding: in overleg. Koeweg 17-321 te Epe WWW.DEHAAN-MAKELAARS.NL Brochure Koeweg 17-321 te Epe Vraagprijs 59.000,-- k.k. Aanvaarding: in overleg EPE, KOEWEG 17-321 Op een van de mooiste plekjes gelegen uitstekend onderhouden recreatie chalet met houten berging op een

Maasbracht Hagenaarpark 25

Maasbracht Hagenaarpark 25 ALGEMEEN: Rustig en centraal gelegen in het charmante Hagenaarpark bieden wij u deze mooie vrijstaande bungalow te koop aan. De bungalow is gelegen op een perceel van ± 645 m² en de heeft een omsloten

Slizing geeft u alle ruimte!

Slizing geeft u alle ruimte! Slizing geeft u alle ruimte! Van klein tot groot Eindeloze mogelijkheden om te combineren naar eigen inzicht, dat is Slizing! Zoals dit getoonde dressoir: drie maal hetzelfde dressoir met een totaal andere

Dokter Timmerslaan 15 te Beek en Donk Vraagprijs 399.000,-- kosten koper

Dokter Timmerslaan 15 te Beek en Donk Vraagprijs 399.000,-- kosten koper Dokter Timmerslaan 15 te Beek en Donk Vraagprijs 399.000,-- kosten koper IN HET CENTRUM VAN BEEK LIGT DIT RECENTELIJK VOLLEDIG GERENOVEERD KARAKTERISTIEKE WOONHUIS MET DE MOGELIJKHEID TOT DUBBELE BEWONING.

WOUW ROOSENDAALSESTRAAT 35

WOUW ROOSENDAALSESTRAAT 35 WOUW ROOSENDAALSESTRAAT 35 VRAAGPRIJS: 317.500,- EURO K.K. WWW.DEWEKKERMAKELAAR.NL ALGEMEEN Nabij het centrum gelegen volledig gerenoveerde karakteristieke woning met houten tuinhuis, dubbele garage en

Maasbracht Brachterveld 1

Maasbracht Brachterveld 1 LEVENSLOOPBESTENDIGE WONING MET GEZELLIGE PATIOTUIN! ALGEMEEN: Gelegen in een rustige mooie woonwijk bieden wij u deze mooie half vrijstaande hoekwoning met garage en 2 badkamers te koop aan. De woning

212. Compressorent en Zonnepanelen

212. Compressorent en Zonnepanelen 212. Compressorent en Zonnepanelen Verkoop informatie Aantal : 4 Locatie : Dison (België) Startdatum : 30 mei 2013 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 04 juni 2013 vanaf 18:50 Kijkdag : 30 mei 2013 van 14:00

Opstartles 10. EXTRA Oefenen met woorden bij de lessen

Opstartles 10. EXTRA Oefenen met woorden bij de lessen www.edusom.nl Opstartles 10. EXTRA Oefenen met woorden bij de lessen Het is belangrijk om veel woorden te leren. In deze extra les vindt u extra woorden bij de Opstartlessen 1 t/m 5. Kijk ook eens naar

Hogeweg 132 te 4382 RK Vlissingen

Hogeweg 132 te 4382 RK Vlissingen Hogeweg 132 te 4382 RK Vlissingen Vraagprijs 149.000,= k.k. Dichtbij het centrum van Vlissingen staat deze leuke tussenwoning met een zonnige achtertuin op het zuiden, stenen berging en achterom. Dingemanse

Pieter Zeemanstraat 1-07 te EINDHOVEN

Pieter Zeemanstraat 1-07 te EINDHOVEN Pieter Zeemanstraat 1-07 te EINDHOVEN Omschrijving: Op de eerste verdieping gelegen een modern 2-kamer appartement. Het complex is gelegen op de hoek van de Boschdijk en de Pieter Zeemanstraat te Eindhoven

2010 2011 Cotton baby natural fabrics

2010 2011 Cotton baby natural fabrics 2010 2011 natural fabrics is een Nederlands merk dat al meer dan 10 jaar beddengoed en accessoires van katoen ontwerpt, fabriceert en distribueert. De collectie wordt met grote zorg ontworpen en samengesteld.

Te Koop. Zwaardweg, Midden Schouwen. 3.24.05 ha bouwland

Te Koop. Zwaardweg, Midden Schouwen. 3.24.05 ha bouwland Te Koop Zwaardweg, Midden Schouwen 3.24.05 ha bouwland 3.24.05 hectare bouwland Betreft een perceel bouwland gelegen aan de Zwaardweg te Kerkwerve. Middelzware gemakkelijk bewerkbare kleigrond. Afslibbaarheid

Examen HAVO. Wiskunde A1,2

Examen HAVO. Wiskunde A1,2 Wiskunde A1,2 Examen AVO oger Algemeen Voortgezet Onderwijs Tijdvak 2 Woensdag 21 juni 1.0 16.0 uur 20 00 Dit examen bestaat uit 21 vragen. Voor elk vraagnummer is aangegeven hoeveel punten met een goed

A MACHINE OF TIME. Copyright 2015 MACHINA TEMPORIS

A MACHINE OF TIME. Copyright 2015 MACHINA TEMPORIS A MACHINE OF TIME Dit is een publicatie van MACHINA TEMPORIS 2015/2016 Het merk MACHINA TEMPORIS The brand Het merk machina temporis is opgericht door designer/engineer Rick van de Gronden. In het logo

Op zoek naar Dorestad

Op zoek naar Dorestad Dit speurboekje is van 1 2 Inhoudsopgave 2 Colofon Samenstelling: Marjolein den Ouden, Marieke Peters, in samenwerking met Bureau Nebti, Hilversum Redactie: Annemarieke Willemsen, Tanja van der Zon Illustraties:

Tilburg en Kunst. Onderzoek Jongerenpanel Tilburg. Onderzoek uitgevoerd in opdracht van: Gemeente Tilburg. DIMENSUS beleidsonderzoek November 2013

Tilburg en Kunst. Onderzoek Jongerenpanel Tilburg. Onderzoek uitgevoerd in opdracht van: Gemeente Tilburg. DIMENSUS beleidsonderzoek November 2013 Tilburg en Kunst Onderzoek Jongerenpanel Tilburg Onderzoek uitgevoerd in opdracht van: Gemeente Tilburg DIMENSUS beleidsonderzoek November 2013 Projectnummer 529 1 Inhoud Samenvatting 3 Inleiding 5 1 Jongeren

Ittervoort. Sleestraat 16

Ittervoort. Sleestraat 16 Ittervoort Sleestraat 16 BELEGGINGSOBJECT! Soort object: Bedrijfshal met kantoorruimte. Het bouwjaar van het object is 1988. Ligging: Uitstekend gesitueerd op het industrieterrein Ittervoort op enkele

Tik-tak Tik-tak tik-tak. Ik tik de tijd op mijn gemak. Ik haast me niet zoals je ziet. Tik-tak tik-tak, ik denk dat ik een slaapje pak.

Tik-tak Tik-tak tik-tak. Ik tik de tijd op mijn gemak. Ik haast me niet zoals je ziet. Tik-tak tik-tak, ik denk dat ik een slaapje pak. Tik-tak - Lees het gedicht tik-tak voor. Doe dit in het strakke ritme van een langzaam tikkende klok: Tik - tak - tik - tak Ik tik - de tijd - op mijn - gemak. Enzovoort. - Laat de kinderen vrij op het

Wetenschap hv123. CC Naamsvermelding-GelijkDelen 3.0 Nederland licentie.

Wetenschap hv123. CC Naamsvermelding-GelijkDelen 3.0 Nederland licentie. Auteur VO-content Laatst gewijzigd 15 December 2016 Licentie CC Naamsvermelding-GelijkDelen 3.0 Nederland licentie Webadres http://maken.wikiwijs.nl/61310 Dit lesmateriaal is gemaakt met Wikiwijs Maken

Van Mandersloostraat 42, 2406 CD Alphen Aan Den Rijn

Van Mandersloostraat 42, 2406 CD Alphen Aan Den Rijn Van Mandersloostraat 42, 2406 CD Alphen Aan Den Rijn Huurprijs 850,00 per maand Omschrijving Heeft u altijd al een appartement willen huren in het gezellige stadshart van Alphen?! Dan is dit uw kans! Goed

TE KOOP. Groot Tegeler 25, 7535 EB Enschede. Vraagprijs ,- k.k.

TE KOOP. Groot Tegeler 25, 7535 EB Enschede. Vraagprijs ,- k.k. TE KOOP Groot Tegeler 25, 7535 EB Vraagprijs 725.000,- k.k. Omschrijving Het villapark Groot Tegeler ligt aan de rand van het Wooldrik. U woont er buiten met alle gemakken van de stad binnen bereik. In

Sonatestraat 10 te Beek en Donk Vraagprijs 279.000,- Kosten Koper

Sonatestraat 10 te Beek en Donk Vraagprijs 279.000,- Kosten Koper Sonatestraat 10 te Beek en Donk Vraagprijs 279.000,- Kosten Koper ZEER RUIM OPGEZETTE SEMI-BUNGALOW MET INPANDIGE GARAGE EN 3 SLAAPKAMERS. 2 SLAAPKAMERS EN DE BADKAMER BEVINDEN ZICH OP DE BEGANE GROND.

9. Uurwerken slechtzienden horloges

9. Uurwerken slechtzienden horloges 9. Uurwerken slechtzienden horloges 643888 Slechtzienden dameshorloge doublé Arsa slechtzienden dameshorloge met een chromen behuizing. Incl. zwart lederen polsband. Zwarte wijzerplaat als ondergrond met

Veritasweg 27 te Oosterbeek

Veritasweg 27 te Oosterbeek Veritasweg 27 te Oosterbeek Fotopresentatie Veritasweg 27 te Oosterbeek Woonkamer Woonkamer Fotopresentatie Veritasweg 27 te Oosterbeek Woonkamer Woonkamer Fotopresentatie Veritasweg 27 te Oosterbeek Achtertuin

BOVEN NIEUWSTRAAT 7 8261 HA KAMPEN

BOVEN NIEUWSTRAAT 7 8261 HA KAMPEN BOVEN NIEUWSTRAAT 7 8261 HA KAMPEN HOKSBERGEN MAKELAARDIJ Oudestraat 172 - Kampen -Tel (038) 333 10 43 Fax (038) 333 31 72 BOVEN NIEUWSTRAAT 7, KAMPEN Laat u aangenaam verrassen door de onverwachte ruimte

Montfort. Zandstraat 44

Montfort. Zandstraat 44 Montfort Zandstraat 44 Indeling: Souterrain: Praktische betegelde provisiekelder. Begane grond: Het lieflijke kerkdorp Montfort heeft een gezellige kern met veel voorzieningen. Montfort is gemakkelijk