Grote Veiling PPRC, 22 maart 2014

Download "Grote Veiling PPRC, 22 maart 2014"

1 Grote Veiling PPRC, 22 maart 2014 Wijkcentrum De Inval, Karekietpark 16, 1444 HV Purmerend. Kijkdag 22 maart 2014 vanaf 10:00; aanvang veiling uur Veilingvoorwaarden: voor alle gekochte kavels geldt 10% opgeld tot 5,00 verhoging met 0,50 van 5,00 tot 20,00 met 1,00 van 20,00 tot 50,00 met 2,00 vanaf 50,00 met 5,00 vanaf 150,00 met 10,00 Biedbriefjes kunt U inleveren bij de veilingmeester Bert Huisenga Zwaansvliet 13, 1462 NE Middenbeemster tel liefst 's avonds na 19:00 uur pprc.veilingen@quicknet.nl pzh.bert@quicknet.nl Biedingen per tot 22:00 vrijdagavond 21/3/2014 Bij gelijke biedingen telt het eerste bod. Catalogi (tenzij anders vermeld) NVPH en Michel o= gebruikt, *= ongebruikt, **=postfris De veiling van de kleine kavels (1000 t/m 1600) verloopt schriftelijk. Tot het eind van de veiling kunt u bij de veilingmeester een briefje inleveren met uw biedingen. U geeft aan hoeveel u maximaal voor een bepaald kavel wilt bieden. Als u de enige bieder bent, krijgt u het kavel voor de inzetprijs. U kunt ook aangeven dat u alles bij elkaar niet meer dan een bepaald bedrag wilt besteden. In de week na de veiling krijgt u bericht over uw schriftelijke biedingen. Kavel Cat.nrs omschr. vorm catw. inzet VEILING IN DE ZAAL MUNTEN en papiergeld M1 Blik zilveren munten, 10 en 50 gld. 575,00 350,00 M2 Mooi trommeltje > 2 kg. Nederlandse munten 5,00 M3 Blik munten, meest Ned. Guldens en rijksdaalders 10,00 M4 Kilo munten geen doubletten 4,00 M5 Kilo munten geen doubletten 4,00 M6 Kilo munten geen doubletten 4,00 M7 Doos met 240 munten ook zilver (staan allemaal meer dan 1 dollar in de cat.) 25,00 M8 Kilo munten + kaartjes met de laatste cent. 4,00 M9 Biljet van fl. 10,00 7,00 M10 Eerste kennismaking met de Euro 4,00 M11 9 zilveren rijksdaalders + 26 guldens 75,00 M12 klein blikje met 5x 10 gld. Zilver ,00 M13 doosje buitenlands geld 10,00 M14 Eerste slag Eurolanden, 15 x, in luxe kistje 200,00 M15 Beatrix 25 jaar, 5 zilv. jubileummunten van 10 euro 35,00 M16 Montreal 1976, 28 zilveren munten, ca gram 350,00 M17 Luxe cassette met 14 zilveren munten 10 en 50 gld, 300 gram 125,00 Diverse herdenkingsmunten M18 Diverse jubileumsets (6) met zilver 25,00 M19 Escher-set in luxe mapje, met goud en zilver 100,00 M20 De zilveren munten van Koningin Juliana, ,00 M21 Beijing 2008, gouden (2/3 oz) en zilveren munten (4oz) 656,00 500,00 Munten en penningen in doosjes M22 Sydney 2000, zilveren munt, 31,6 gr. 12,00 M23 Friese dukaat, zilver 873/1000, gr. 12,00

2 M24 20 euro medaille 1998, Zweden 20,00 M25 Monte Carlo Casino, 100 francs aan ketting 20,00 M26 zilveren gulden 2001, Nederland 2,00 M27 5 frank België zilver 12,00 M28 Beatrix 2001, zilver 999/1000, 1 Oz 12,00 M29 Beatrix, silver ounce, 1998 en ,00 M30 Hongarije zilveren Forint ,00 M31 Griekenland zilveren munt ,00 M32 zilveren munt Letland 15,00 M33 Alderney 2 pounds Royal Visit 25,00 M34 20 eurodollar Marlene Dietrich zilver, 33,8 gr. 15,00 M35 zilveren munt 20 jaar Beatrix 10,00 M36 San Marino zilver lire, 18 gr. 10,00 M37 20 eurodollar 1998, zilver 20,00 M38 prinselijk bezoek 2001, zilver, 31, 47 gr. 15,00 M39 Aruba zilver, olie voor vrede 15,00 M40 Trix, Claus, zilveren verlovingsmunt 15,00 M41 idem, 2x Cu-NI 4,00 M42 1 ECU, 1000 jaar Deventer, zilver 5,00 M43 2 herdenkingspenningen Hernhutters 5,00 M44 Luxemburg, silver ounce, 31.1 gr., o ,00 M45 KMA, 3 stuks in doosje, 1x goud, 1x zilver 250,00 M46 Antillen 50 gld. Zilver 15,00 M47 5x 50 gld, waarbij proof en fdc, zilver 75,00 M48 3 zilveren munten, diversen, ca. 75 gram 25,00 M49 Delta Lloyd, 50 jaar, 2 munten van fl ,00 M50 WNF-gedenkpenning, zilver 10,00 M51 Penning Watersnood Tuindorp Oostzaan, iets geoxydeerd 3,00 M52 10 Sail-florijnen ,00 M53 5 zilveren rijksdaalders, Willem II en III 50,00 M54 10 West-Friese 2 stuiver munten ( ) + wat andere 20,00 M55 Twee Bladen met munten Duitse Rijk, met zilver 50,00 M56 Munten Buitenland, 2 albums, met oud en bijzonder 20,00 M57 muntenalbum leeg 3,00 M58 muntenalbum 48 Nederlandse rijksdaalders 10,00 M59 Beatrix, leeg muntenalbum 3,00 M60 Zelfde album, gevuld, ook zilver 50,00 M61 Album Nederlandse munten, op jaartal uitgezocht, ook zilver 25,00 M62 album Nederlandse munten periode ,00 M63 Idem, met zilver 60,00 M64 26 Ned. Guldens, ,00 M65 Doos met groot aantal proof-jaarsets Nederland (19), Aruba (9), Antillen (8) 40,00 M66 15 muntsets Aruba, Ned. Antillen, Nederland 15,00 M67 9 muntsets NL, vanaf 1983 in luxe mapjes 10,00 M68 Luxe cassette met 6 jaarsets Beatrix 10,00 M69 zakje buitenlands geld, 1kg 15,00 M70 sigarenkist met nederlands muntgeld, o.a. in rollen 5,00 M71 2 blikjes met buitenlands geld, o.a. oud uit verre landen 4,00 M72 blikje Nederlandse centen, 1.5 kg 3,00 M73 Kistje zilveren munten 925/1000, 12 stuks, 300 gram 125,00 M74 Kistje zilveren munten 800/1000, 4 stuks, 60 gram 15,00 M75 3x fl. 10,00 biljet 8,00 M76 Blikje munten Ned met zilver 6,00 M77 Kistje Duitse munten bod M78 Doosje munten buitenland bod M79 Doosje munten bod

3 Poststukken, fdc's, ook thematisch /560 Kerkenserie op fdc, Ahoy-stempel 50,00 81 E3 FDC E3 in mooie kwaliteit, open klep 425,00 25,00 82 E14 FDC E14 in mooie kwaliteit 90,00 10, Zwitserland met fdc-stempel ,00 84 Zwitserland met fdc-stempel, , Zwitserland met fdc-stempel 4, Zwitserland lp op fdc, 2x 100,00 8,00 87 brf 2x 1952 en 1953 leuk bod 88 FDC Grote fdc met blok 854 1ste kinderblok 2,00 89 FDC Grote fdc met blok 937 kinderblok 2,00 90 FDC Grote fdc met blok 983 kinderblok 2,00 91 FDC Grote FDC met eerste kinderblok ** 2,50 92 brf kaart 1871 zonder waarde voor het buitenland,verzonden van Arnhem-Asd ,00 25,00 93 poststukken Jubilieum tentoonst de Philatelist 4,00 94 brf Deutsche Reich nr op brf gestempeld in Wien aangetekend en censuur (iets roest) bod 95 brf ± 70 brieven Duitsland leuk 10,00 96 brf kaart Bund nr 111 op briefkaart 6,00 97 fdc DDR met nr in blok 65,00 6,50 98 fdc's DDR met blok 20, 21, ,00 10, Belgie 1937 complete serie op aangetekende brief bod NEDERLAND, in A4-mappen 100 Jaarsets 1982 t/m 1989 ** 190,00 15, Jaarsets 1991 t/m 1994 ** 170,00 12, Jaarsets Nederland 1982 t/m 1988 ** 15, Jaarcollectie 2002, nominaal 45 ** 24, Jaarcollectie 2003, nom. 41 ** 22, Jaarcollectie 2004, nom. 41 ** 22, Jaarcollectie velletjes 2004, nom. 57 ** 29, Jaarcollectie 2005, nom. 42 ** 22, Jaarcollectie 2006, nom. 43 ** 22, Jaarcollectie 2007, nom. 45 ** 24, Jaarcollectie 2008, nom. 46 ** 25, Map met restant velletjes, boekjes, zegels, etc. KIJKEN ** 16, Idem, zegels, blokken, nom. 27 euro ** 15, Hangverpakking Kinderzegels 1999 ** 35,00 5, Ned. Diverse velletjes en blokjes, ook eurowaarden (21 euro) ** 10, Ned. Postfris en gebruikt op kaarten, in zakjes o/** 5, Jaarboek Nederlandse postzegels 2007 ** 30, Ned. Antillen op albumbladen bod 118 Stockkaart (2 zijdig) NL postfris ** 4, Complete set Disney persoonlijke zegels 72,00 22, Indonesie souvenir sets edelstenen 5, Vellen map met grote hoeveelheid Ned Antillen en Suriname ** 20, Grote hoeveelheid Indonesie 1990 t/m 2006 in enveloppen nieuwtjes ** 75, map diverse FDC's Ned Antillen en Suriname oudere bod 124 Themaboek de Wadden eilanden incl alle velletjes 15x ** 80, Themaboek Zoogdieren uit alle windstreken incl. alle velletjes 4x ** 16, Themaboek Beatrix van Prinses tot Koningin incl alle velletjes 4x ** 16, Themaboek Frans Hals incl. alle velletjes 4x ** 16, Themaboek Kastelen incl alle velletjes 4x ** 16, Map met verschillende kinderbedankkaarten (14 stuks) 7, Map NEDERLAND, 75 velletjes, met 68 euro nominaal o/*/** 55, blokken met plaatfouten 1042pm, 1141pm, 1171p 48,00 6, In blokken van 4 met hoekrand nummers en letters heel mooi ** 848,00 210,00

4 Thema en Buitenland in A4-mappen 133 Verenigd Europa, betere series op stockkaart */** 450,00 75, Verenigd Europa, San Marino, velletje 1961 ** 200,00 30, Verenigd Europa, Zwitserland/ Verenigd Naties ** 665,00 125,00 Hoge waarden met keurstempel 136 Verenigd Europa, Andorra op albumbladen ** 242,00 35, Verenigd Europa en sport, met duur materiaal ** 650,00 50, Verenigd Europa en natuurbehoud, albumbladen 10, Vel vogels van USA (50 stuks) 1981 ** 7, Duitsland, Reich, infla, in veldelen, blokken, etc 4, Natuurbescherming, 3 vellen VN, , United Nations, 1979, Jaar van het kind, vellen 3, Dure vogels uit exotische landen ** 220,00 20, Andere vogels, andere landen ** 232,00 20, Seoul 1986, herinneringsboekje 3, Nieuw Caledonië, dik pak albumbladen, postfris en gebruikt, bijzonder materiaal 650,00 60, Guernsey, dik pak bladen met zegels, postfris ** 575,00 50, Spanje gebruikt op albumbladen , met enkele betere series 6, China, 669/672; 790/794; 803/807 3 prachtige series 105,00 12, Duitsland General Gouvernement, postfrisse velletjes 25,00 4, DDR, vel met telfout in velrand + uitleg 10, Canada op stockkaarten 2, GB, smilers , Spanje, mooie thematische zegels op 5 bladen, * 4, Touva, mooie thematische zegels op 7 bladen, jacht, beesten 4, India, albumbladen, oud spul 4, Luchtpost, 2 albumpjes met oude zegels + wat brieven 8, Christmas Island (Australia) op albumbladen 2, Restant GB, Ierland, postfris, fdc's, etc. 2, Restje Falklands, o.a. mooie schepen 8, Restje Zwitserland 4, Ierland, blokjes, postfris, 16 stuks 15, Australie, Year of.vellen, strips, zegels, postfris prachtig 15, Royal Air Force, 14 mooie blokken (Thematisch) 3, Mi Bund, vliegende treinen 2006 op presentatieblad + vliegtuigen USA 10,00 3, Map Thema Lord of the Rings Nieuw Zeeland,Isle of Man, GB velletjes,zegels,pzb. o/** 15, China enveloppen met grond monsters 4, Oostenrijk Wien 1995, vignetten in vel 2, Oostenrijk 1997, 100 jaar, o, ** en zwartdruk (3 vellen) 35,00 5, Envelop met Zwitserland op kaartjes serie gestempeld 5, Envelop met Kerstvellen/TBC ruim 20 stuks met doubletten ** bod 172 Map met veel vellen en veldeeltjes oa Rusland enz. 4, Isle of Man mooi vel Wielrennen Mark Cavendish ** 13, Isle of Man London Olympic Winners Men's Team Pursuit Limited Edition 154 of 2012 ** 20, Denem. Denemarken Kerstvel vogels ** 4, Groenland Mi blok 22 Hafnia 2001 en zwartdruk van het blok ** 15, Groenland diverse zegels ** 7, Aland Jaarset 2007 (nominaal 25,00) ** 20, Denemarken Jaarset 1972 ** 2, Zweden Jaarset 2006 compleet ** 32, Engeland Met specialiteiten kopstaande watermerken enz 748,00 40, stockkaart Ierland, oud, betere zegels op stockkaart o 300,00 15, Map Frankrijk vellen, blokken, eurowaarden (ca. 18 euro nominaal) ** 10, stockkaart Vuurtorens 4, Map Maxi kaarten Zuid Afrika 47 stuks 3, Map speciale uitgifet BELGIË huwelijk Filip en Mathide ,00

5 187 Belgie Belgie 1849 nr 1 en 2 in diverse kleur variaties nr 1 5x, nr 2 6x o OBP , Belgie nr 3 tm 5a div. kleuren en papierdikten. 17 zegels o OBP , Belgie 1851 nr 6-8 LL in kader dun papier o OBP , Belgie 1851 nr 6a-8a LL zonder kader o OBP , Belgie 1858 zonder watermerk rond medailllon 18x21mm o OBP , Belgie 1861 zonder watermerk Langwerpig medaillon 17½ x22mm o OBP , Belgie nr zegels alle met nummerstempels o 50, map Solomon Islands (Uilen 2 blokken) 2013 ** 13, map Groot Brittannië, 5 postzegelboekjes, Greeting Stamps (1989/1995) ** 145,00 30, map Vorstenhuizen, met Alexander en Maxima (Guyana) ** 3,00 Stockboeken en albums buitenland, deel Prachtige Collectie Europa cept postfris , incl. meelopers etc o/*/** 4.000,00 275, Collectie combinaties van de DDR (in 2 albums) o 2.600,00 180, Collectie wereld congres Hamburg 1984 zegels en brf (2 albums) ** 40, Motief vogels, prachtig, postfris, gebruikt, blokken ** 25, China/ Hong Kong, vellen, blokken, covers 25, Meest postfrisse series, prachtig motief, hoge cat. waarde 30, Motief allerlei, Disney, sport, dieren, bloemen, etc o/*/** 20, Verenigd Europa, Malta, vellen, boekjes, series ** 500,00 25, Motief schelpen en kleine zeedieren ** 25, Motief vogels ** 12, Allerlei motieven en betere zegels en series, o.a Falklands */** 12, Japan, postfrisse zegels en series, hoge cat.w in luxe stockboek ** 25, Afrikaanse landen o/*/** 4, Engelse koloniën, Nyasaland, Rhodesië, Zimbabwe in zeer luxe sb o/*/** 40, Motief, allerlei landen, prachtig, veel Spanje ** o/*/** 45, Verenigde Naties, prachtig thematisch ** 10, Veel verrassingen, veel postfris materiaal, o.a. Frankrijk, hoge cat.w. o/*/** 45, Raar stockboek, hele wereld, uitzoeken o/*/** 10, Nieuw Zeeland postfris, Kanaaleilanden, Mexico en veel meer o/*/** 50, DDR, blokken, postfris en gebruikt o/** 25, Zwitserland, postfris en gebruikt, veel complete series o/** 735,00 35, Flora en fauna, meest postfrisse series. HOGE cat. w. ** 50, De hele wereld door elkaar, met heel mooi materiaal o/*/** 12, Kenia, meest complete series in luxe stockboek o/** 25, Palau, Micronesia, Marshalls, ** 30, Canada + Cayman Islands, postfris en prachtig */** 30, Duitsland Bund, postfris en gebruikt, in aantallen o/** 20, Zuid-Amerika, prachtig klassiek en modern, veel postfris en thema's o/** 50, Luxemburg, met betere series o/** 20, : jaar van het Kind, meer dan 100 covers, prachtig 15, Arabische staten, Eng. Koloniën, etc. Letter B 15, Frankrijk, postfris en gebruikt deels in aantallen o/*/** 35, Arabische staten, Australië o/** 20, sb. met allerlei thema's, meest postfris, veel Ghana en San Marino o/** 15, allerlei motieven en betere zegels en series, meest geprijsd ** 735,00 30, Jersey, Guernsey, Man, postfris, prachtig materiaal ** 45, Thema sport, postfrisse series en blokken ** 35, Oostenrijk postfris, dubbel verzameld ** 25, Thema scheepvaart, postfrisse series en blokken, + iets gebruikt ** 20, Vlinders en bloemen in 2 stockboeken ** 15, Engelse koloniën en gebieden, postfris, heel mooi ** 50, Palau, Micronesia, Pitcairn, etc ** 50, Australië, gebruikt, iets **, propvol o, ** 20, Liechtenstein, propvol, veel postfris o/*/** 35,00

6 241 Ierland en Italië, postfris en gebruikt o/** 35, Liechtenstein, gebruikt en postfris + iets diversen o/** 25, Finland in Davo, o/** 15, Oud stockboek, vooral veel Afrikaanse staten, hoge cat. w. o/*/** 60, Israel, postfris. Tabs ** 10, Scandinavië, veel postfris 25, Scandinavië, postfris en gebruikt o/** 25, Thema muziek, dans 12, Vervoer, lucht/ en ruimtevaart 6, Spanje en Andorra, veel postfrisse blokken 10, Paddestoelen, postfris en mooi gebruikt ** 6, ringband Thema sport, postfrisse blokken, met betere ** 8, ringband Allerlei blokken, veel Palau, Micronesia ** 15, ringband Allerlei blokken, allerlei landen ** 8, ringband Thema sport in blokken ** 8,00 Pauze NEDERLAND VERZAMELINGEN (albums en stockboeken) 256 Prachtige verzameling ( ) met veel dure nrs. in 2 Leuchtturms o, *, ** 9.610,00 650, Luxe stockboek NL, zegels en velletjes met 1, (240 stuks= 144 euro) ** 100, Luxe stockboek NL, eurowaarden, nominaal 250 euro ** 175, Luxe stockboek NL, gebruikt vanaf 2001 o 12, Luxe stockboek NL eurowaarden vanaf 2001, nominaal ruim , Collectie NL, , dubbel verzameld, in 2 luxe stockboeken 3.100,00 150, Collectie NL, , dubbel verzameld, (met ca. 195 euro nominaal) 150, De Canon van Nederland, incl. 50 velletjes (220 euro) 150, Collectie Nederland in 6 luxe Davo's t/m 2012 ** 350, NL postfris in Davo-christal ** 25, Importa album Nederland postfris ca aanv. bladen 25, Stockboek Nederland postfris, incl. postzegelboekjes 20, Album Kinderpostz , zegels en bijna alle blokjes 254,00 20, Luxe Lindner 20, Davo met Nieuw Guinea, Antillen 35, NL in Davo, , cat fl. 265 nomin. ** 50, Davo Nederland */** 35, Davo Nederland gebruikt 30, bruin stockboek Ned. en overzee 5, Ned. Indië oud, typen, stempels in aantallen 4, Nederlandse Antillen en Aruba in luxe Leuchtturm stockboek t/m 1989, postfris 20, Stockboek Suriname o, ** 8, Album met Eerste Dag Bladen nrs. 1 t/m 52 5, Collectie Nederland in 3 Excellent albums, , Eerste Dag kaartjes, met mooi album bod 281 Nederland postfrisse blokken, vellen, veldelen in 3 stockboeken 3.500,00 30, Ned. Antillen/ Curacao in 2 luxe Davo's 30, Suriname in luxe Davo 20, Insteekboekje Nederland 15, Album met automaatboekjes, NL, ca. 100 stuks 300,00 30, Nederland in Excellent, met beter materiaal 20, Nederland en Overzee in Holland album 15, PTT-mapjes, 39 stuks in zeer luxe album 15, Nederland in Davo t/m ,00 40, Nederland in Davo, ,00 35, Suriname in Davo t/m 1990 (tot 1975-cat w. 538) ** 35, Nederland in Leuchtturm band 417,00 20,00

7 293 Mooi album PTT-mapjes met ca. 50 postzegelboekjes, ook euro 20, Luxe stockboek Suriname, ook na , Mooi stockboek Curacao, Antillen 2, Mooi stockboek Nieuw Guinea 5, Ned. Indië, in mooi stockboek 4, Luxe stockboek Nederlandse Antillen, postfris en gebruikt 20, Luxe Safe-album met 112 postzegelboekjes 30, Suriname in Davo 1975 t/m 1989 incl vellen en pzb ** 40, Curacao/Ned Antillen mooie collectie overwegend postfris t/m 2009 o/*/** 495, Aruba in Luxe Davo album pracht collectie 1986 t/m 2009 compleet ** 250, Ned. Indië, kleine collectie in klemband 30, NL, restant collectie in album Eminent 1.050,00 90, Suriname in Davo christal 60, Curacao/ Ned. Antillen, oude collectie 17, Ned. Indië-Nieuw Guinea in Davo klemband 75, Ned. In Luxe Lindner oa.19-29, **,402-3b** o,*,** > 1500,00 75, Ned. In Luxe Lindner oa. Lp gebr, rest veel postfris o,*,** > 1500,00 50, Ned. In Luxe Lindner compleet ** 25, Ned. In Luxe Lindner compleet ** 20, Ned. In Luxe Lindner incl veel velletjes compleet ** 30, Ned. In Luxe Lindner incl veel velletjes compleet ** 25, Pzb in luxe Lindner 70x oa 6d en andere beter boekjes 35, Pzb in Leuchtturm album 65x ** 25, Stockboeken 3x met Ned.overzee en Indonesie leuk. hoog 20, NOG + Indonesië in stockboek 6, Stockboek Nederland in aantallen ** 20, Stockboek Nederland in aantallen ** 10, Stockboek met Nederland gebruikt o bod 321 Verzameling Indonesie in 3 Davo albums t/m 1993 Incl voetbal / apen blokken ** 100, Dik stockboek met Nederland en blz Noorwegen ** 30, Nederland in stockboek met alleen al 40 boekjes en blokken ** 15, Album met gebruikt Nederland o bod 325 Ned collectie in album met aardige stempels o 50, Collectie Ned in Davo 1945 t/m 1985 ** 1.200,00 75, Nederland in Davo 1985 t/m 1992 ** 25, Stockboek met Nederland overzee o/** 15, Stockboek Ned gebrukt met veel euro zegels o 10, Nederland postfris incl ongeveer 43 euro nominaal ** 25, stockboeken 3x met Nederland gebruikt. o 10, Ned album redelijk gevuld **/o 12, Stockboek met oud Nederland gebruikt, o.a. 1,2,3,4,5, etc o 2.200,00 150, vanaf nr. 1, mooi gebruikt, veel jaren '50 postfris 75, Nederland na de oorlog postfris (iets ongebruikt) in aantallen */** ,00 600, PTT-mapjes in 6 albums ( ontbreken) ** 30, Postzegelboekjes, Ned + Overzee, meer dan 100 ** 20, Nederlandse Antillen in aantallen, luxe stockboek ** 8, NL, postfris en gebruikt ook recent o/** 5, Nieuw Guinea in aantallen ** 6, Postzegelboekjes Antillen en Suriname in ringband-album ** 8, Collectie Nederland Overzee in Davo christal (Nw-Guinea, postfris compleet) 30, Twee dikke voorraadalbums Nederland o 20,00 Buitenland albums, stockboeken, deel Flora en fauna, heel veel postfris in goed gevuld stockboek o/** 20, Verenigd Europa mooi stockboek met postfrisse series en blokken ** 25, Verenigd Europa en Afrika, postfrisse series en blokken ** 30,00

8 350 Collectie Zweden in twee Davo's christal 1970 t/m 1987, postfris en (on)gebruikt 40, Collectie Zweden t/m 1969 in luxe Leuchtturm, (on)gebruikt en postfris 40, Stockboek Ijsland t/m 1999, postfris 770,00 90, Aland In luxe Leuchtturm album, postfris, Julen-vellen 270,00 35, Ringband Denemarken, Groenland, Faroer, Aland postfris en boekjes 15, Dik Importa stockboek met Faroer, postfris ( ) compleet 625,00 65, Finland tussen 1975 en 1999, postfris 180,00 15, Noorwegen tussen 1997 en 2000, postfris + Zweden 121,00 15, Collectie Ijsland in Davo christal t/m , Collectie Ijsland in luxe Leuchtturm t/m 1993, meest gebruikt 1.550,00 150, Zweden postfris in stockboek diverse jaren en boekjes 20, Stockboek Patento met allerlei Europa, meest gebruikt 3, Twee Stockboeken Duitsland (on)gebruikt, postfris, Reich, Bund, Bayern, etc 4, Stockboek USA 2, Stockboek GB en Israel, gebruikt en postfris 3, DDR in 2 mooie stockboeken, met beter en postfris 30, Bund postfris in mooi stockboek 5, Luxe stockboek wereld, ook postfris 5, Indonesië, o en **, in 2 stockboeken, met betere 15, stockboeken met vooral Rusland 10, stockboek diversen, ook **, o.a DDR, Indonesië 4, Mooi stockboek plaatjes, maar ook beter 8, Zweden, collectie in Davo christal, 3 delen t/m 1994, gebruikt en postfris 60, Jersey, postfris in stockboek, met de dure portzegels (cat. 150) 320,00 30, Metro stockboek Groot Brittannië 3, Dik Importa stockboek met Ierland , postfris, zegels, vellen, etc. 425,00 65, Stockboek Kanaaleilanden, meest Guernsey, met dure port-serie 75,00 6, Guernsey, Man in rood Leuchtturm stockboek, postfris 310,00 30, Groot Brittannië, 82 postzegelboekjes, meest Machin 25, Isle of Man in Davo christal, , nagenoeg compleet, postfris 770,00 65, Dik Importa stockboek met Groot Brittannië (+ eilanden) postfris, machins, boekjes, gutterpai ruim , Stockboek Gibraltar, ongebruikt en postfris tussen 1953 en ,00 60, Groot Brittannië , postfris in 3 luxe Leuchtturms 1.730,00 250, Groot Brittannië luxe album met ca. 90 postzegelboekjes, nominaal 60 p. 35, Guernsey, Isle of Man, album met fdc's, velletjes, dure prestigeboekjes, etc. 250,00 25, Man, Jersey, Guernsey, postzegelboekjes in mooi Importa-album 10, Luxe stockboek met Andorra, met enkele dure series, gebruikt en postfris 310,00 25, België in luxe stockboek postfris, met betere spoorwegzegels 250,00 25, België in 3 luxe Davo's, , meest postfris 750,00 150, Luxemburg in Davo standaard met klemstroken, , meest gebruikt 175,00 15, Stockboek met Luxemburg postfris, div. betere seies 650,00 75, Duitsland (Berlijn) postfris in luxe stockboek 8, Dik stockboek Guernsey, Jersey, meest postfris 370,00 35, Denemarken, gestempeld in Davo 85, Aland, postfris in 2 Davo's 150, Oostenrijk, gestempeld in Davo 90, Luxemburg gestempeld in Davo 80, Collectie Indonesië in Davo 60, Guernsey, postfris in luxe Davo 70, Jersey, postfris in luxe Davo 65, Isle of Man, postfris in luxe Davo 70, Rusland in zelfgemaakt album, met veel oud en mooi 25, Luxe stockboek met Bund, gebruikt en postfris 18, Berlijn + Duitse blokken gestempeld in Davo 70, Bund + Berlijn in Davo, 5,00

9 405 Bund in Leuchtturm 20, Bund 1980 t/m 1996 in Leuchtturm 15, Collectie Zwitserland, (on)gebruikt, in 3 Davo's christal 40, Collectie Zwitserland postfris , in twee luxe Davo's (als nieuw) 775,00 125, Tristan da Cunha, prachtig (thematisch) materiaal, postfris, ,00 85, Luxe stockboek USA moden postfris, o.a Celebrate the Century, dino's, muzieksterren 35, USA in luxe Davo, , postfris 25, Australië, oud en bijzonder in stockboek 20, Engeland + kol. in stockboek 4, Oostblok in bouwvallig stockboek 5, stockboeken wereld, meest gebruikt, ook ** 8, stockboeken,(3) met veel oud spul 9, België, oud, veel spoorweg 6, Duitsland in mooi stockboek 4, Noorwegen in mooi stockboek 4, stockboek Duitsland 4, stockboek Duitsland, oud 3, Liechtenstein, iets gebruikt en verder postfris in klein stockboek 300,00 25, stockboeken, BRD, DDR, etc. 10, Scandinavië in Davo 20, België in Davo, leuk om uit te bouwen 15, Frankrijk in Davo, ook iets postfris 20, Frankrijk in Davo 12, stockboek USA, Indonesië en diversen 4, stockboeken Europese landen 9, Indonesië op voordrukbladen 3, Duitsland in blauw stockboek + DDR in ringband en stockb 9, stockboeken (4), Europese landen 10, Canada in luxe stockboek, postfris 6, Falklands in Leuchtturm klemband o/*/** 590,00 50, Nauru in groen stockboek, iets (on)gebruikt, meest postfris 365,00 30, Nauru in groen stockboek, iets (on)gebruikt, meest postfris, deels ander materiaal 212,00 20, stockboek Australië, Nieuw Zeeland, postfris 285,00 25, Terres Australes, Polynesië, Nouv. Caledonie, etc, prachtig en postfris 1.363,00 125, Australia Christmas Islands, Cocos Islands, Nieuw Guinea etc. postfris en gebruikt 350,00 30, Dik stockboek Australian en British Antarctic, Falklands, etc. postfris, heel mooi 845,00 80, Norfolk Island in luxe Leuchtturm, postfris, iets ong. 630,00 60, Cocos Islands, postfris in rood stockboek 350,00 30, Dik stockboek (Postzegels) met Groot Brittannië en Nieuw Zeeland, meest gebruikt 8, Stockboek diverse landen, leuk thematisch, veel postfris 5, Stockboek Antigua, Bahamas, Dominica, Grenada, meeste postfris (sb Eilandengroepen) 6, Luxe Davo TAAF, postfris met de dure luchtposten ,00 75, Olympische Spelen, thematisch in 2 albums 10, WNF, album + wat zegels 2, Legendarische vliegtuigen, album + covers 4, Schepen, groot aantal zegels en covers in 2 alb. 25, Alderney in luxe Leuchtturm, ,00 35,00 Albums met poststukken, fdc's, etc. 452 Nieuw Caledonië in luxe Lindner, ,00 75, Zweden, fdc's in mooi album 5, Album met fdc's Noorwegen 2, Aland, fdc's in luxe album 110,00 6, Importa album met 80 fdc's Ijsland 12, Finland fdc's in luxe Importa 12, FDC's en andere covers Nederland in 3 mooie albums, vanf ,00

10 459 ca. 50 covers in album, DDR + Bund 4, Verenigde Naties, collectie fdc's in 2 luxe albums, 107 x 15, Album met fdc's Duitsland 5, Importa met fdc's Polynesië, geteld als gebruikt 302,00 25, postzegelboekjes op speciale covers in 3 luxe albums 25, Denemarken fdc's in klein Importa-album in cassette 5, Groot Brittannië 3 luxe albums met ca. 140 fdc's 35, Ierland, 2 Importa-albums met fdc's 340,00 25, FDC's Nederland in mooi album + enveloppe 10, FDC's Nederland tussen E 52 en E 500 in Davo 12, FDC's Nederland tussen E261 en E302 in Inporta 5, FDC-album met allerlei fdc's en bijzondere enveloppen, meer dan 100 stuks 6, FDC's Nederland tussen E72 en 302 in mooie Davo 6, Internationaal Jaar van het Kind, zegels ** en covers 10, Bandje met allerlei covers etc 12, Ringband met brieven, o.a. van/naar Ned. Nieuw Guinea 6, Ned. Antillen, 54 fdc's in album 5, Davo album met fdc's, vluchten, etc., met mooi materiaal 15, Davo album met fdc's Suriname 1975 t/m , Album met maximumkaarten 6, Album met allerlei dieren op fdc's (WNF) 5, Album met oa. 19,29,30,85 (catw alleen van deze 4 al 133,50) 15, Stockboeken met kaarten brieven enz heel divers bod 482 Fdc en kaarten Filatelie loket in 3 albums heel mooi 10, Fdc's in 2 albums soms dubbel en extra covers 15, Fdc in 2 albums met oa nr E26, E33,E46 10, Fdc collectie in 3 mooie Davo albums incl extra vanaf 80 t/m , FDC-album Ruimtevaart poststukken en gelegenheids uitgiften 4, Album met Ruimtevaart poststukken en zegels 3, Album met Ruimtevaart gelegenheids covers etc 3, Albumpje Ruimtevaart gelegenheids covers etc en 2 kleine stockboekjes met zegels 2, Album Nederland eerste dag enveloppen 10, Map diverse FDC's koningshuis/kinder enz (25stuks) 5,00 Buitenland albums, stockboeken, deel Verenigd Europa, vele series, vellen,blokken 25, Stockboek, hele wereld, met mooi postfris en thema's 15, Indonesië, 3 stockboeken waarin ook beter materiaal 25, Luxe album Bund, met alle zegels o en ** + documentatie, ,00 60, Luxe album Bund, met alle zegels o en ** + documentatie, ,00 45, Op weg naar de euro: Duitsland in prachtig album 35, Geschiedenis Ol. Spelen, zegels en brieven in pracht album 25, Duitsland, bezette zones (1946.) in dik stockboek 20, Duitse Rijk in mooi album, o, *, veel betere series** 875,00 50, Collectie DDR, (on)gebruikt en postfris, dubbel verzameld in 5 luxe stockboeken 200, Collectie Bund (on)gebruikt en postfris, dubbel verzameld in 3 luxe stockb. t/m , Duitsland Reich, luxe stockboek 20, Oostenrijk in klemband, ook postfris ** 390,00 30, Idem in Schaubek, postfris, ook iets VN ** 30, Luxemburg postfris in klemband ** 550,00 45, Duitsland Bund in Lindner, dubbel verzameld **, o 900,00 40, Duitsland Reich in luxe stockboek, gebruikt en postfris 20, Edelweiss stockboek Duitsland 5, Duitsland Berlijn ongebruikt en postfris in luxe stockboek ** 1.350,00 65, Duitsland Berlijn gebruikt (splitsen) 750,00 30,00

11 t/m 521 worden als één lot geveild, indien geen bod dan afzonderlijk. "Totaal , Thema lucht- en ruimtevaart Europese landen in 5 albums, met veel oud materiaal 2.200,00 125, Idem, Noord- en Zuid-Amerika in 2 dikke stockboeken 450,00 30, Idem, Oceanië, Midden en Verre Oosten in 2 stockboeken 900,00 40, Idem Franse koloniën 800,00 40, Idem Afrika 550,00 35, Patento stockboek met allerlei landen, meest lucht- en ruimtevaart 8, Stanley Gibbons catalogus luchtvaart 2009, als nieuw, 2nd edition 50,00 8, Klein stockboek, met Japan, China en Korea 5, DDR vanaf 1949 in Davo 25, Oostenrijk in Davo, tussen 1948 en 2005, + United Nations, in Davo ** 1.500,00 125, stockboek Duitsland,Amerikaanse-Britse Zone, Duitse druk 730,00 50, stockboek Oostenrijk en Duitsland, Reich, Staten enz o/*/** bod 529 stockboek Oud Duitsland 1280 stuks (780**+500 o) o/** bod 530 stockboek Duitsland automaatzegels (465x) bod 531 stockboek Duitse Reich + div. bod 532 dik stockboek Duitsland 1946 t/m 1996 o bod 533 dik stockboek DDR 1949 t/m 1990 (1860 stuks) o bod 534 Stockboek UN voorraadboek postfris ** 340,00 20, Belgie in Davo I mooi gestempeld rondstempels vlgs OBP catw 6335,00 o 6.335,00 300, Belgie in Davo II mooi gestempeld rondstempels o 890,00 45, Belgie in Davo III mooi gestempeld rondstempels o 614,00 35, Belgie in Davo IV mooi gestempeld rondstempels o 670,00 35, Denemarken in Davo album o 2.530,00 125, Stockboek met oa Frankrijk/ Canada ook wat postfris 4, King stockboek Berlijn 25, Insteekboek diversen 7, Verenigd Europa, postfris 203,00 30, Indonesië in Davo christal 20, Europa, meelopers in luxe Davo 40, Collectie Oostenrijk in Schaubek o/*/** 30, USA in album o 200,00 10, Bayern en Wurttemberg in album heel leuk * 468,00 30, Stockboek Australie o 4, Stockboek Hongarije o bod 551 Stockboek Vliegtuigen o 5, Stockboek Amerika o bod 553 Davo Album met Spanje o 10, Album stamps of the world met envelop met blokken bod 555 Stockboek met Israel 780 stuks + 22 blokken + 1vel ** 1.006,00 25, Stockboek met Bund leuk 20, Davo album Frankrijk t/m 1945 o 25, Davo album Franrijk 1946 t/m 1969 o 25, mooie stockboeken met vooral Arabische staten 6, Stockboek met collectie Zuid-Afrika 10, Collectie Ierland in Davo 100, Davo album met collectie Berlijn 40, Stockboek Bloemen en wat vogels 9, Stockboek met Engelse Kolonieen o 10, Stockboek Canada o 5, Stockboek met Duitse staten en Reich 5, Stockboek Duitsland, Reich en DDR o 7, Stockboek Duitse Rijk, Zwitserlan, Gibraltar en Spanje o/** 7, Dik Stockboek Australie o 10, Stockboek Canada o bod

12 Pauze 571 Stockboek Engeland en DDR o bod 572 Stockboek Duitsland o bod 573 Stockboek, Frankrijk, Liechtenstein,Maleisie,Hong Kong en Nieuw Zeeland o 7, Stockboek Griekenland, Italie enz. o bod 575 Stockboek Belgie incl aantal blz spoorwegzegels o 10, Stockboek USA, RSA, oostenrijk. o bod 577 Australie in 2 albums met leuk oud materiaal o/** 45, Stockboek Australie oud materiaal uitzoeken. o 15, Collectie Frankrijk tot 1945 deels geteld ruim 5000 euro cat o/*/** 5.000,00 300, Honderden postfrisse dieren (series) in superdik stockboek ** 60, Sahara, Grenada, Tokelau: mooie thema's o/ ** 10, Afrikaanse landen, GB voormalige koloniën + veel diversen (sport o.a) o/ ** 35, Hongarije , postfris en gebruikt o/** 20, Luxemburg 4, Scandinavie 5, Oost-Europa (met oude zegels) 8, Gibraltar, Jersey,Guernsey,Liechtenstein, Malta 5, Zuid-Afrika bod 589 U.S.A. 4, Engeland machins o en ** ook andere zegels o/** 8, Afrika 4, U.S.A., Canada, Australie, Nieuw-Zeeland o/** 20, Portugal met oa klassiek 5, Zuid-Amerika 3, Azie (vasteland) 10, Midden-Oosten, Egypte bod 597 collectie Tsjechoslowakije 30, collectie Tsjechoslowakije 30, Italie 5, Frankrijk, Finland, Noorwegen, Duitsland: Reich 5, Rusland bod 602 motief: sport bod 603 Verenigd Europa o/** 8, collectie IJsland o/** 25, Gibraltar, meest postfris, veel blokken ** 8, Thema bloemen, veel, meeste postfris ** 10, Verre landen, leuke thema's ** 15, Ierland, postfris en gebruikt (oud en prijzig!) o/** 20, Dik stockboek Afrikaanse landen, meest postfris ** 25, Dik stockboek Caribisch gebied en Oceanië, veel thema's ** 30, Frankrijk, gebruikt en postfris, veel recent o/** 25, Disney, series en blokken/ velletjes o/** 12, Lindner Album DDR 1949/ , Dik Stockboek Oostenrijk vol zegels o * ** 15, Davo Album America met klemstroken 1945/1981 bod 616 Twee dikke voorraadalbums Bundes Republiek o 25, Duitse Rijk + Gebieden 20, Stockboeken Duitse Rijk en Gebieden bod 619 Leuchtturm Album Oostenrijk 1975 t/m 2003 ** 1.300,00 75,00 Lege albums 620 Luxe Davo Groot Brittannië IV, leeg, , nieuw 30, luxe Leuchtturm leeg 3, Monaco albumbladen Leuchtturm vanaf , Leeg Leuchtturm album in cassette 2,00

13 624 luxe stockboek 'Dieren' leeg 6, ringband leuchtturm voor postzegelboekjes 3, Luxe Davo Spanje IV, , Luxe Davo Spanje VI , nieuw, geen zegels 20, NL luxe Davo III met albumbladen , leeg, NIEUW 25, NL luxe Davo IV met albumbladen 1990 t/m 2000, leeg, NIEUW 25, Leeg insteekboek 1, Leeg album Davo, automaatboekjes bod 632 Mooi Leuchtturm stockboek, leeg, zwarte bladen 2, Davo album Australië, zgan 8, Davo album Nederland, leeg, band III 4, Davo Kosmos album leeg (insteekbladen) 14, Suriname Davo leeg 15, Stockboek Leuchtturm, leeg 5, Indonesië, Davo luxe, , leeg 20, Spanje, Leuchtturm , leeg 10, Mooi Stockboek zwarte bladen 24/48 3, Mooie stockboeken 3x witte bladen 8/16 5, Davo luxe album NL, lege bladen, band III 10, Album Indonesie importa bod 644 Leeg Mandor stockboek 32/64 zwarte bladen 5, Leeg Leuchtturm stockboek 32/64 zwarte bladen 5, Deutsches Reich (leeg) met christal stroken bod 647 standaard (blauw) zonder zegels postzegelalbum de Post Nederland bod 648 standaard (blauw) zonder zegels Importa album Nederland en overzeese rijksdelen bod 649 Rood Fil-i-safe stockboek 4, Leuchtturm Luxe Frankrijk deel 1 (met venstertjes) 15,00 Boeken, literatuur 651 Vellinga, de Poststempels van Nederland in luxe band. Standaardwerk 8, Michel 2006/2007, band 1,2,3,6 8, Michel Duitsland 2003/2004, kleur 2, Michel Europa, 2003/2004, 4 delen 6, De ware postzegelverzamelaar, mooi en leerzaam in 3 banden 5, Wereldalbums (2) met catalogus, goud op snee, uit Prachtig 10, De Philatelist, J.A. van der Vlis, een handleiding voor postzegelverzamelaars, 1942 bod 658 Postzegels schrijven geschiedenis van de 2 e WW, G.J. Peelen, , ABC van het postzegels verzamelen, 3 delen 3, Soviet Postal Stationary , Gerrie Coerts & Lina Nizova, 2 delen 5, Vijf boekwerkjes: 5,00 Het verzamelen van postzegels. F. Arnau/A. v.d. Flier, ISBN , 1981 Basisboek FILATELIE, handleiding voor de postzegelverzamelaar, A. v.d. Flier, ISBN , 1990 Filatelie van A tot Z, A. v. d. Flier, ISBN , 1994 Uitgebreid Typen-overzicht van de Nederlandse Aantekenstroken, Catalogus der kleinrondstempels van Nederland, H. Koopman, Leuk pakket boeken: 5,00 Nederlandse Bond van Filatelisten Verenigingen, 75 jaar, Filatelistische essays, 75 jaar philatelistenclub Rotterdam Notities, nummer 24, 1998, van de Ned. Academie voor Filatelie, ISBN X Knaurs Briefmarkenbuch, die ganze Welt der Philatelie, Wolfgang Jabukek, 1976, ISBN Der Briefmarkenkönig, Peter J. Bohr, der Lebensroman Philipp Arnold von Ferraris Willkommen in Neurenberg , Eine philatelistische Zeitreise uitgegeven t.g.v. IBRA 99 Nürnberg Festschrift uitgegeven t.g.v. WIPA 2000 Wenen 663 catalogus 1964!! The commontwealth Queen Elisabeth stamps bod catalogue mondial yvert & teller jaaruitgiftes 2002,2003 en 2005 bod 665 Stanley Gibbons stamps of the World delen in box (in prima staat) 3,00

14 666 CURSUS FILATELIE (3 delen) de ware postzegelverzamelaar bod 667 6x Michel Catalogus bod Ansichtkaarten, suikerzakjes en sigarenbanden 673 zes mooie kaarten Zaanstreek 15, Luxe fotokaart Zaandam, L. Lodewijks 8, Mooi album ansichtkaarten Zaanstreek, ca. 100 stuks 75, Mapje oude ansichten, waarbij Zaanstreek, 30 stuks 10, oude reclamekaarten 7, mapje zeer oude kaarten, feest, nieuwjaar, groeten, enz. 4, Doos met foto's van treinen 4, mapje met oude ansichtkaarten, o.a Amersfoort prachtkaart 7,00 Dozen, kisten, enz 801 PTT-mapjes 290 (2003) t/m 387 (2008), nom. 265 ** 130, Zwarte Hawids + snijapparaat en loep 10, Doosje met 35 ECU-covers 10, Ons oranjehuis, groot aantal speciale covers 10, Diana vele covers, zegels en vellen, meest ** 15, Megadoos met de hele wereld in zakjes 20, Doos met buitenland (on)afgeweekt 5, Doos met Nederland, van alles, zegels, covers, etc. 10, Doos Duitsland tjokvol 10, Doos met allerlei enveloppen, veel thematisch 15, Megadoos literatuur, waarbij oude jaargangen Filatelie 15, Grote doos met fdc's Nederland, tussen 100 en , Grote doos met fdc's Nederland, tussen , 15, Grote doos Duitsland, albums, zegels, etc. een feest 45, Nederlands-Indië en Indonesië, zegels, stempels, covers 5, NL, PTT-mapjes, 50 stuks 5, Restant zegels, catalogi, brieven, Hawidstroken + papiersnijder etc. 10, dozen Noorwegen 4, Ijzeren kistje met de hele wereld op kaartjes 8, Kistje Noorwegen, doos Denemarken 4, Doos wereld onafgeweekt 4, Doos wereld in zakjes 3, albumplaatjes, suikerzakjes, mini-muntset 3, De postzegelverzamelaar + andere boekwerkjes 3, Mooi doosje met wereld velletjes, pzb (Gb) postfris, zegels, etc 5, Kistje postzegels, boeken, etc. 6, Doos FDC's modern nr ** 1.200,00 50, zakje onafgeweekt Indonesie enz bod 829 Doosje uitzoeken bod 830 Idem met zakjes oa oud Oostenrijk bod 831 Doos wereld onafgeweekt Dorcas 4, Zakjes en doosjes on-, en afgeweekt heel mooi 6, Doos onafgeweekt modern Nederland Dorcas 8, Doos met van alles 10, Doos onafgeweekt bod 836 Zakjes en mappen met landen serie's enz giga veel 10, Kilo missie Australie bod 838 Kilo Missie Nieuw Zeeland bod 839 met zakjes enz bod kleine stockboekjes met diversen 5, Doosjes met afgeweekt heel veel bod 842 Doosje met grote partij stadspost, streekpost, etc. Leuk gevarieerd. 4, Nederland onafgeweekt leuk velletjes enz 4,00

15 844 div. Brazilie Trindad, jaarsets USA en Canada, CHINA enz 10, Prachtige sigarenkist met zakjes en los heel leuk 6, Verhuisdoos met 12 stockboeken, doosjes catalogi enz 15, Doos diversen 5, Doos 700 gram afgeweekt gesorteerd in zakjes 4, Doos met 950 gram zegels gesorteerd per land op alfabetische volgorde 5, Doos pzb.(40x) Zakjes enz heel leuk geheel 10, Doos Australie afgeweekt bomvol 3, Doos onafgweekt Australie bod 853 Doosje incl hawid stroken bod 854 Doosje Duitsland bod 855 Doos met 5 Davo albums met PTT mapjes 35, Mooie doos met allerlei covers 5, Leuke doos poststukken, hele wereld. Mooie fdc's Oostenrijk 4, Koffertje met albums Duitsland, stockboek wereld, catalogi 8, Doos met covers, zegels, stockboekje, wereld 5, Doos wereld onafgeweekt, veel GB, tjokvol 8, Doos pzb ± 200 stuks vanaf nr 3 waaronder 76,00 nominaal euro's 75, Doos met zegels en brieven Tsjecho-Slowakije 10, Doos met wat zegels, jaarsets (85-88) en kinderbedankkaarten 8, Doos vol restantmateriaal bod Stockboeken met zegels bod Albums met zegels bod 867 Doos vol met kleine stockboeken nieuw en gebruikt bod 868 Doos vol DAVO Suplementen Nieuw bod 869 Onafgeweekt bod 870 Onafgeweekt bod 871 Onafgeweekt bod 872 Duitsland in zakjes **/o 1.500,00 40, Doos met zegels, R-stroken, etiketten, Leuk, zelden aangeboden 5, Diverse poststukken, ca. 100 stuks 4, Bijzonder: de wereld in doosjes en goed gevulde stockboeken 50, Verenigd Europa, doos met meer dan 400 fdc's, geen doubletten 50,00

16 KLEINE KAVELS (schriftelijke veiling) Nederland nr 1 in vert paar met volle randen o 200,00 25, nr 1 Deventer C o 45,00 6, licht stempel o 35, volle randen o 250,00 20, mooie paren o 780,00 225, o 24, mooie paartjes o 365,00 90, IIC Koning Willem III pracht exemplaar * 275,00 60, , 10 o 14, punstempel 68 o 25, o 200,00 18, a 1ct zwart prima gecentreerd. * 275,00 75, licht stempel o 19, de 1 ct zwart o 90,00 12, plakker * 39, D o 18, Ca paars o 19, , 22, 25 plakker * 52, /4, 26/28 o 80,00 10, E Koning Willem III o 100,00 20, puntstempel 107 o 12, met mooi kleinrond stempel Bolsward o 5, puntst. 44 o 12, o 50,00 9, punst. 44 o 30, punt 91 o 150,00 25, plakker * 17, plakker * 25, plakker * 40, Wilhelmina hangend haar 25 ct * 150,00 30, Wilhelmina hangend haar 50 ct * 700,00 150, Osch o 10, o 22, plakker * 25, mooi stempel o 7, A o 36, C o 35, zonder gom * 150, Doetinchem grootrond o 575,00 80, plakker * 49, Rotterdam 4 o 40, o 150,00 25, /79 Bontkraag o 56,00 bod ,58,59,60 en 62 ** 20,00 bod b o 100,00 18, , 74 plakker * 40, plakker * 8, Met op de onderrand de letter F erg leuk ** 16,00 5, Bergen o 5, /83 o 20,00 3, /86 Tbc * 135,00 18, /86 Tbc o 70,00 8, tbc o 70,00 8,00

17 /99 o 155,00 12, , 98 o 65,00 4, plakker * 10, o 32, o 1.000,00 225, P1 * 150,00 25, o 225,00 35, gom bruin ** 200,00 10, o 510,00 80, gering dun, kijken o 40, o 275,00 40, o 75, /3 opdruk op Dienst o 27,00 2, /135 Toorop o 50,00 7, de 35 ct Tentoonstelling o 50,00 10, Rode Kruis o 35,00 4, Met dierentuinstempel o 40,00 4, Olympiade o 60,00 8, /219 Olympiade o 60,00 8, ,215,217 en 219 ** 120,00 10, Rembrandt o 30,00 4, Goudse glazen o 48,00 5, Goudse Glazen o 48,00 4, / /243 o 40,00 6, ANVV o 65,00 8, ** 135,00 25, o 45,00 6, , 269 ** 70,00 15, /264 kind met ster o 30,00 4, /273 ** 120,00 28, /273 o 25,00 3, /277 ** 130,00 25, luchtvaart ** 80,00 20, /282 kind met appel ** 150,00 40, series o 32,00 3, ** 65,00 10, ** 53,00 10, ** 50,00 7, ** 45,00 10, /37v ** 37,00 5, Konijnenburg, hoge waarden o 111,00 12, /355 ** 50,00 8, /373 o 193,00 20, /373 Guilloche hoge waarden o 150,00 20, b-403b Legioenblokken * 290,00 20, P's 422Ps in vert. paar + velrand ** 16,00 4, /9 ** 70,00 10, / /503 = 3 series ** 20,00 bod /533 * 355,00 20, /41+544/8 ** 38,00 2, En Face, rijksdaalder * 290,00 30, En Face 5 gld * 615,00 50, jaar 1950 o 110,00 12, kerken o 54,00 7, /560 Kerken ** 100,00 5, /81 Riebeeck ** 26,00 3,00

18 /66+602/6 ** 42,00 3, jaar 1951 o 39,00 4, jaar 1952 o 106,00 10, Nederland 1953: Zomerzegels ** 28,00 2, jaar 1953 o 47,00 5, jaar 1954 o 37,00 4, /645 ** 35,00 6, jaar 1955 o 42,00 4, /665 ** 15,00 4, /670 ** 19,00 4, jaar 1956 o 37,00 4, Nederland 1960: Kinderzegels ** 15,50 bod Provincievlaggen 2002 met tab o 9,60 1, Industrieel erfgoed 2002 met tab o 10,00 bod Vincent van Gogh (II) 2003 met tab o 10,00 bod Nederland en het water 2003 met tab o 10,00 bod Rembrandt 2006 blok ** 12,00 3, rolzegels uit ** 75,00 10, en 1243R ** 16,00 3, ,1243R,1488/9R ** 30,00 4, /8 B in strip van 5 ** 75,00 10, /98 PLUS 1414 ** 6,00 2, /54 Zes keer kinderpostzegels, hangverpakking ** 35,00 4, /18 Tien van Sail 2000, hangverpakking ** 16,00 2, V2139b Vincent van Gogh met L-fosfor ** 30,00 6, V2140 en Va2140 Randtekst Zonneboemen en Zonnebloemen ** 13,50 6, Boekenweekzegel 6,00 2, Carice van Houten, 2x 12,00 2, WK 2006, de andere spelers 5, Delfts blauwe huisjes, pers. Zegels 8,00 2, Kinderboekenweek ,00 3, Decemberzegels , Blauwdrukken NVPH 1, 5 en 6 3, Pr 6 Natuurmonumenten, prestigeboekje 18,00 3, Pr 7 Koningin Beatrix, prestigeboekje 7 18,00 3, Pr 8 Mooi Nederland, prestigeboekje nr. 8 18,00 3, Pr 9 Nijntje prestigeboekje 18,00 3, Pr 10 Going for Gold, prestigeboekje 30,00 5, Prestigeboekje BZN , RT Div. roltanding uit 74/101 o 155,00 18, RT RT2 (strip van 3) R59 blok RT 61 paar 20,00 bod 1150 RT RT 53a o 150,00 30, RT RT *(*) 110,00 20, RT RT o 150,00 30, RT RT paren o 60,00 15, Perfins Roltanding o 2, Port betaald. ** 1, Port betaald. ** 1, Port betaald. ** 2, Port betaald. ** 2, Port betaald. ** 2, Port betaald. ** 1, Pb PB 3, 3a en 4 ** 11,00 2, Pb10a Postzegelboekjes 10a + 10aF ** 22,00 2, Pb 5 Postzegelboekje 5 + telblok ** 11,00 1, PBk 3yW. Reg strepen blauw (kaft besch.) * 24,00 bod

19 1165 PBk 4yD en 4yW reg. Strepen paars ** 20,00 3, PBk 6cF telblok ** 65,00 10, PBk 8cF ** 70,00 12, PBk 9cF ** 65,00 10, PBk 9D ** 110,00 12, PBk 9E ** 90,00 10, PBk 9g en 9gF ** 70,00 10, PBk 10aF telblok ** 28,00 4, PB 83 C Schaars boekje ** 35,00 8, Comb C40F + rechts ** 30,00 4, Port 8-E-III o 10, o 40, Port 28 o 160,00 22, Port 29 ** 25,00 5, Port 80/106 ** 65,00 10, Tg Telegram 3, plakker * 10, PB 1/7 Postbewijs o 455,00 70, PB 4 o 110,00 15, LP Meeuwen o 300,00 40,00 Persoonlijke zegels 1184 Velletje persoonlijke zegels 65 jr Kennemer Postzegel Club ** 7, Velletje persoonlijke zegels Filatelie NVPH ** 7, Persoonlijke zegel auto ** 1, Persoonlijke zegel auto ** 1, Persoonlijke zegel auto ** 1, Persoonlijke zegel auto ** 1, Persoonlijke zegel auto ** 1, Persoonlijke zegel auto ** 1, Persoonlijke zegel auto ** 1,50 Plaatfouten en misdrukken PM nieuwe plaatfout zegel zonder gom * 90,00 5, pb 82 b Misdruk TPG in spiegeldruk op kaft ** , Misdruk 3 zegels trildruk 1, Misdruk ONGETAND ZEGEL 4, Misdruk ONGETAND ZEGEL 4, v2622 Misdruk boekje trildruk ** 6, v2560 Misdruk trildruk kleurverschuiving ** 8, v2561 Misdruk boekje GELE VLEK ENZ, ** 6, v2480 Misdruk bioekje BLAUWE VEGEN ** 6, v2560 Misdruk bioekje BLAUWE VEGEN ** 5, v2622 Misdruk boekje BLAUWE RAKELSTREPEN ** 6, v2622 Misdruk boekje BLAUWE RAKELSTREPEN ** 6, V2322 Misdruk kleurverschuiving ** 8, M324 Misdruk mooie Rakelstrep ** 8, B Misdruk 3 blokjes met rakelstrepen ** 4, M344 MISDRUK VEL VOOR 90% ONGETAND ** 28, stuks misperforaties 5, V2371/80 Misdruk BLAUWE FOSFOR IPV WIT 12, M273 Misdruk misperforatie uit mailer 2 stuks ** 10, PM1 Plaatfouten Mast & Wilgenburg o 70,00 12, B P+P1 Plaatfouten Mast & Wilgenburg ** 15,00 4, B Plaatfouten Mast & Wilgenburg 10,00 2, PM Plaatfouten Mast & Wilgenburg 25,00 7, PM Plaatfouten Mast & Wilgenburg 20,00 5, APM Plaatfouten Mast & Wilgenburg 35,00 7, PM6 Plaatfouten Mast & Wilgenburg 15,00 7,00

Veiling kavellijst november 2017

018 A 20 oktober 2018

kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet 1 Penningen 3x bod 2 Ceská Republika muntset ,00 3 Coin card 400 jr Michiel de Ruiter 7,00 4 Coin card kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet 1 Penningen 3x bod 2 Ceská Republika muntset 1995 2,00 3 Coin card 400 jr Michiel de Ruiter 7,00 4 Coin card Belastingdienst 200 jr 7,00 5 Coin Card Het Japan vijfje

Veiling voorjaar 2019 update

Veiling voorjaar 2019 update Veiling voorjaar 2019 update 1 NL 2233/42 0 10,00 Kon. Familie I 1,50 2 NL 2272/81 0 10,00 Kon. Familie III 1,50 3 NL 2335. 0 4,00 Naardermeer 0,75 4 NL 2352/61 0 9,00 World Press Foto 1,50 5 NL 2415/6

kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet

Beurs De Oranjerie J 2 A 018 A R 30 maart

Beverwijk veilingprogramma december xlsm, Veiling , 14:22

Donderdag 4 februari 2016 in Mennistenerf te Zaandam

VEILING 1 2 SAFE albums +2 insteekboeken DDR 5, Insteekboeken Duitsland vanaf Reich tot Bund 20, Insteekboeken Roemenië 15,00 4 4 Verkoopvoorwaarden De verkoop van elk kavel geschiedt à contant met 10% opgeld. Gekochte kavels worden alleen en uitsluitend tegen contante betaling in Euro afgegeven. Tijdens en na de veiling is er gelegenheid

NALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018

NALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018 kavel NALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018 nr land omschrijving / catalogusnrs kwal inzet 1 NL Beatrix abdicatie XX 10,00 2 NL Herdenkingsenveloppen 5,00 3 NL Ons vorstenhuis W.Alexander 10,00 4 NL Davo

POSTZEGELVERENIGING. FILATELICA WEERT e.o. Veilingboekje. Voor 26 maart 2017

CLUBVEILING Februari 2017 No. Omschrijving C.W. Inzet

Postzegels - Dozen. Kavel Inzet Bieding

KAVELLIJST 11 mei 2016 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.

KAVELLIJST 11 mei 2016 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. 1 2913 3402 Nederland Zgl.nr. 332 (bloc van 4) 1,40 XX 0,20 2 2914 - Zgl.nr. 334 (bloc van 4) 1,40 XX 0,20 3 2915 - - Zgl.nr. 335 (bloc van 4) 1,40 XX 0,20 4 2916 - - Zgl.nr. 336 (bloc van 4) 1,40 XX 0,20

Kavel Cat.nrs omschr. vorm MUNTEN en papiergeld halve guldens ,, f/zfr 125,00 65, , f/zfr 35,00 20, , zfr/ p 50,00

Kavel Cat.nrs omschr. vorm MUNTEN en papiergeld halve guldens ,, f/zfr 125,00 65, , f/zfr 35,00 20, , zfr/ p 50,00 Kavel Cat.nrs omschr. vorm MUNTEN en papiergeld halve guldens 2 831 1904,, f/zfr 125,00 65,00 3 832 1905, f/zfr 35,00 20,00 4 835 1908, zfr/ p 50,00 25,00 5 836 1909, zfr/ p 75,00 40,00 6 837 1910, p 100,00

Retourkavels november 2015, nog te koop op ruilbeurs!

Д1Х3Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1e

Ruilbeurslijst retourkavels van januari 2016

Kabouters en paddenstoelen

Zaal open 09.30 u. ziggo.nl

PPRC, 14 2015 16, 1444 HV

Zondag 25 november 2018

Zondag 25 november 2018 Zondag 25 november 2018 organiseert POSTZEGELVERENIGING FILATELICA WEERT e.o. een POSTZEGELRUILBEURS met GROTE VEILING met veel EEN EURO KAVELS Plaats: Scholengemeenschap PHILIPS van HORNE Herenstraat

Van Gogh Museum/Vincent van Gogh Stichting Amsterdam

Verkoop onder leden 09 december 2018 om 14 uur Nr LAND OMSCHRIJVING **/*/O COTE INZET 1 België Nr 1 O 90,00 9,00 2 België Nr.2 O 60,00 12,00 3 België Verkoop onder leden 09 december 2018 om 14 uur Nr LAND OMSCHRIJVING **/*/O COTE INZET 1 België Nr 1 O 90,00 9,00 2 België Nr.2 O 60,00 12,00 3 België Nr.3 O 115,00 10,00 4 België Nr.4 O 70,00 10,00 5 België

Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet.

CLUBVEILING GROTE VEILING SEPTEMBER No. Omschrijving C.W. Inzet

CLUBVEILING GROTE VEILING SEPTEMBER No. Omschrijving C.W. Inzet 1 o Nederland, 1 5ct. Koning Willem lll, mooie randen. 1852. 45,00 6,00 2 o Nederland, 2 10ct Koning Willem lll 1852. 35,00 5,00 3 o Nederland, 3 15ct Koning Willem lll 1852 170,00 20,00 4 o Nederland,

K 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24

K 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24 KAVELLIJST muntenveiling april 2017 Kav Land Stat Jaar Cat.nr/omschrijving Cat.pr Inz.pr Opbr 1 Nederland DIV Etui guldens, centen 10,00 2 Engels DIV Plastic mapje BOD 3 Nederland ZF 1941 Cassette 5,10

Kleine kavels Nederland en Overzee Keurige serie eerste emissie o 250,00 20, eerste emissie o 250,00 22, brf halfrondstempel

Kleine kavels Nederland en Overzee Keurige serie eerste emissie o 250,00 20, eerste emissie o 250,00 22, brf halfrondstempel Kleine kavels Nederland en Overzee 1 1-3 Keurige serie eerste emissie o 250,00 20,00 2 1-3 eerste emissie o 250,00 22,00 3 1 brf halfrondstempel Harlingen brf 25,00 5 2 mooie randen, stempel Roermond o

Veiling van maandag 1 februari 2016

Mooi Nederland. PS: nummer jaar DAVO! De nieuwe Thema-boeken. In dit nummer:

Mooi Nederland. PS: nummer jaar DAVO! De nieuwe Thema-boeken. In dit nummer: 12e jaargang nº 14 december 2005 PS is een nieuwsbrief van Uitgeverij DAVO PS wordt gratis verspreid door de Nederlandse vakhandel-filatelie. Op- en aanmerkingen zijn welkom en kunt u richten aan de redactie:

KAVELLIJST grote veiling oktober 2017

KAVELLIJST grote veiling oktober 2017 1 3075 Verk. Nw.Zealand 10 fdc's 50,00 X 5,00 2 3076 - Z.Afrika 3 fdc's - X 1,00 3 3077 - Nederland Fdc.nr. E2 750,00 O 75,00 4 3164 - Z.Afrika 2x derde vaste reeks 1977 18,70 XX/O 2,00 5 3165 - - 4 stockb.bladen

F I L A T E L I S T E N V E R E N I G I N G De Verzamelaar Bussum & Omstreken Opgericht 1 februari Jaargang 44 april 2019 Nr.

F I L A T E L I S T E N V E R E N I G I N G De Verzamelaar Bussum & Omstreken Opgericht 1 februari Jaargang 44 april 2019 Nr. F I L A T E L I S T E N V E R E N I G I N G De Verzamelaar Bussum & Omstreken Opgericht 1 februari 1938 Jaargang 44 april 2019 Nr. 3 Voorzitter O. Louw Brinklaan 152, Secretaris 1404 GX Bussum Rondzendingen

KAVELLIJST 7 december 2016

KAVELLIJST 7 december 2016 KAVELLIJST 7 december 2016 V.nr K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. 1 3401 3310 nederland Bloc nr. V1419 10,00 O 1,00 2 3402 - - Bloc nr. V1439 10,00 XX 1,00 3 3403 - - Bloc nr. V1461

Kavellijst Voorjaarsveiling 2018

Kavellijst Voorjaarsveiling 2018 Kavellijst Voorjaarsveiling 2018 Kijkgelegenheid : 10u00-13u00 28 april 2018 Veiling : 13u45-16u00 28 april 2018 Nederland - frankeerzegels 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Veilinglijst maandag 2 januari 2017

Veilinglijst maandag 2 januari 2017 Veilinglijst maandag 2 januari 2017 Catalogu Staat Veil Land of Thema s Catalogus Nr. Bijzonderheden/Opmerking Catalogus Inzet nr. Waarde 937F Nederland N-2015 Pb 30 Weidevogels 1984 XX 4,00 1,00 938 Nederland

fl. 1,00 2x 1923 en Rijksdaalders 30 fl. 2,50 Kon. WIII 1873 ZF

fl. 1,00 2x 1923 en Rijksdaalders 30 fl. 2,50 Kon. WIII 1873 ZF Wijkcentrum De Inval, Karekietpark 16, 1444 HV Purmerend. Kijkdag 16 maart 2019 vanaf 10:00; aanvang veiling ± 13.00 uur Op de website (www.pprc.nl) staan enkele afbeeldingen. Veilingvoorwaarden: voor

kavellijst grote veiling 13 oktober 2018

kavellijst grote veiling 13 oktober 2018 1 5301 Lind. Polen/Rusland 2 stockboeken diversen - XX/O 5,00 2 5302 - Wereld 5 stockboeken diversen - O 5,00 3 5303 - Tsj./Tsj.slowakije Dik stockboek diversen - XX/O 10,00 4 5304 - Wereld 5 stockboeken

Vereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 11 nr. 5 november 2011 Van de voorzitter In het septembernummer van Franco heb ik reeds vermeld dat we op 10 maart 2012 een feestavond hebben

k 94 k 98 k 106 k 113

k 94 k 98 k 106 k 113 KAVELLIJST muntenveiling april 2018 Kav Land StatusJaar Cat.nr/omschrijving Inz.prijs Opbrengst 1 Nederland mapje met centen en stuivers F 30,00 3,00 2 Nederland Potje met centen BOD 3 Nederland PRF 1991

Postzegels - Omslagen

Veiling 26 Ruildag zaterdag 24 november 2018

Veiling 26 Ruildag zaterdag 24 november 2018 Veiling 26 Ruildag zaterdag 24 november 2018 Kavel Kw Omschrijving Cat Catw Inzet 1 o 56/76 KonWilhelmina 1899 43,90 1,50 2 * 90, 91, 94, 95 & 96 43,00 3,00 3 * 114/20 Opruiming 1923 34,00 2,50 4 * 129

Veiling 15 Ruildag zaterdag 25 november 2017 Kavel Kw Omschrijving Cat Catw Inzet 1 o 1 Willem III ct 50,00 4,00 2 o 2 Willem III ct

Veiling 15 Ruildag zaterdag 25 november 2017 Kavel Kw Omschrijving Cat Catw Inzet 1 o 1 Willem III ct 50,00 4,00 2 o 2 Willem III ct Veiling 15 Ruildag zaterdag 25 november 2017 Kavel Kw Omschrijving Cat Catw Inzet 1 o 1 Willem III 1852 5ct 50,00 4,00 2 o 2 Willem III 1852 10ct 35,00 2,50 3 o 2 Willem III 1852 10ct paar 180,00 12,00

Megaveiling 11 oktober 2014

Megaveiling 11 oktober 2014 1 Berlijn 1953 Gedächtniskirche 1 G 108 55 8,25 2 Berlijn 1953 Opstand Berlijn 2 G 110-111 42 6,25 3 Berlijn 1955 Furtwängler 1 G 128 28 4,25 4 Berlijn 1956 Stadsgezichten 2 G 153-154 33 5 5 Bund 1949

Vereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 11 nr. 4 september 2011 Van de voorzitter Alweer september. Een nieuw seizoen kan voor ons beginnen. Dat ons dat allemaal veel postzegelplezier

Retour kavellijst februari 2016

Retour kavellijst februari 2016 Retour kavellijst februari 2016 Veil. Nr. Land of Thema Catalogus Catalogus Nr. Bijzonderheden/Opmerking Staat Catalogus Inzet Waarde 292 Nederland N-2014 D 6 Armenwet O 6,50 1,65 293 Nederland N-2014

k 1 k 6 k 8 k 17 k 28 k 22

k 1 k 6 k 8 k 17 k 28 k 22 1 Nederland GB 4 F 20,00 2,50 2 Nederland GB 36 kort tandje linksonder 8,00 0,40 3 Nederland GB 39 6,50 0,50 4 Nederland GB 40 4,00 0,50 5 Nederland Gb 127 4,00 0,50 6 Nederland GB 181 F 15,00 2,00 7 Nederland

k 15a k 15b k 19a k 19b k 23 k 25

In dit nummer: 5e jaargang nr. 6 januari 1998

In dit nummer: 5e jaargang nr. 6 januari 1998 PS: nummer 6 PS nº 6 verschijnt als bijlage bij het jaarlijkse supplement Nederland en is ook los verkrijgbaar bij de vakhandelfilatelie. Het bevat informatie over het supplement Nederland, nieuwe produkten

DAVO GAAT VERHUIZEN Nieuwbouw DAVO in Deventer PS: nummer 12 VAN N 9 Thema-boeken

DAVO GAAT VERHUIZEN Nieuwbouw DAVO in Deventer PS: nummer 12 VAN N 9 Thema-boeken 10e jaargang nr. 12 december 2003 PS: nummer 12 PS nº 12 verschijnt als bijlage bij het jaarlijkse DAVO supplement Nederland en is los verkrijgbaar bij de vakhandelfilatelie. Het bevat informatie over

k 002 k 014 k 015 k 019

HEEMPOST. De contributie bedraagt: Voor leden met het blad Filatelie 35,-- Voor begunstigers zonder Filatelie 10,-- Nalatenschapscommissie

HEEMPOST. De contributie bedraagt: Voor leden met het blad Filatelie 35,-- Voor begunstigers zonder Filatelie 10,-- Nalatenschapscommissie HEEMPST Voorzitter Vice Voorzitter Secretariaat Bestuur Postzegelvereniging Heemskerk J.F. Koer jan.koer@ziggo.nl R. Jager rinzejager@hotmail.com H. Winterberg herman.winterberg@ziggo.nl 230880 231451