Van de veilingmeester

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Download "Van de veilingmeester"

1 De zevende clubavond van dit seizoen zal worden gehouden op dinsdag 15 maart 2016 in zaal "De Eendracht", achter de Protestantse kerk, Poststraat 32, Stadskanaal. Zoals gewoonlijk, staat de Maart-clubavond geheel in het teken van onze grote J A A R L I J K S E C L U B V E I L I N G (Jubileumveiling!) De zaal van "De Eendracht" is reeds geopend vanaf plm uur voor bezichtiging van de kavels tot plm uur. Aanvang van de veiling is om uur. Let dus goed op de gewijzigde aanvangstijd van deze veilingavond!!! Van de veilingmeester Beste clubleden, voor de 41e keer in successie vindt dinsdag 15 maart a.s. weer onze grote jaarlijkse clubveiling. Een postzegelevenement, waar elk clublid ieder jaar weer reikhalzend naar uitkijkt, want onze clubveiling staat in wijde omgeving bekend om de vele aantrekkelijke kavels, tegen zeer lage inzetprijzen. Voor u als clublid een ideale mogelijkheid om bepaalde zegels of series aan te schaffen of één van de vele insteekboeken of snuffeldozen. Het grote voordeel van onze clubveiling is, dat u als lid géén veilingprovisie bent verschuldigd. Daarom mijn slogan: "Koop elders niet, wat eigen vereniging u biedt". Onze clubveiling mag zich elk jaar in een steeds grotere belangstelling verheugen. Vorig jaar bezochten ruim 80 leden onze grote clubveiling met een verkoop van ruim 4.600,00! Op onze veilingavond waren ook veel "nieuwe gezichten" te zien, die naderhand lid zijn geworden. Desgevraagd: het was hun erg goed bevallen!! Ook dit jubileumjaar belooft onze Maart-veiling weer een geweldige postzegel-happening te worden, zeker gezien het aantal ingebrachte kavels. Dit jaar hebben de 22 inzenders (!) liefst 380 (record) kavels ingeleverd. Het één nog mooier dan het ander. Zoals gewoonlijk in onze veiling, zijn ook nu weer alle topnummers Nederland en de Overzeese Rijksdelen aanwezig. Een kleine selectie: nr. 3, 6, 11, 12, 14, 16, 18, 29, 47, 48, (2x), 49 (2x), 64 (postfris!), 68 (postfris!), 80 (luxe), 101, , 130, 131, (postfris), (postfris), LP 12-13, Dienst 1-8, Postbewijs 1-7, Telegramzegels, veel FDC's, enz. Van onze Koloniën uw speciale aandacht voor de LP-serie 8-14 "Vlucht Do-X 1931" met keuringsattest. Van -Indië noem ik o.a. nr. 2 (2x), en (postfris!) en van Curaçao nr met centraal stempel. Voorts in onze veiling weer veel aantrekkelijke kavels van Duitsland en niet te vergeten veel mooie kavels met streekhistorisch materiaal, zoals ansichtkaarten en vele leuke poststukken uit Stadskanaal en de Veenkoloniën. Onvermeld mag niet blijven een aantal zeer interessante kavels met streekhistorische literatuur. In deze veiling zitten weer een ongekend groot aantal insteekboeken met zeer lage inzetprijzen en veel mooi materiaal - met name grootformaat en 1

2 motief! In veel gevallen is het stockboek de inzetprijs al waard. Graag uw speciale aandacht tot slot voor een groot aantal dozen met vele tienduizenden zegels en dozen met leuke poststukken. In het bijzonder kavel 372, de "Mammoet"-doos, houdt u vele avonden van de straat. Kortom, een veiling met ontzettend veel aantrekkelijke kavels, allemaal komen dus!! Speciaal voor de vele nieuwe leden, die vorig jaar lid zijn geworden van onze vereniging (liefst 13!!) zou ik willen zeggen: kom dinsdag 17 maart naar "De Eendracht" om dit gezellige, maar vooral ook spannende verkoopevenement bij te wonen. Onze "huismeester" Melle Klamer heeft weer een grote pan met overheerlijke - zelfgemaakte - gehaktballen voor u klaar staan om de inwendige mens te versterken. Mocht u eventueel niet in de gelegenheid zijn om de veiling zelf bij te wonen en u wilt toch op bepaalde kavels bieden, dan kunt u uw biedingen ook schriftelijk of telefonisch doorgeven aan de veilingmeester: R. Onstwedder, Westerparallelstraat 76, 9501 GX Stadskanaal, tel U kunt in deze veiling alleen reclameren op kavels, die omschreven zijn als "pracht" of "luxe" exemplaren en. Op kavels, die omschreven zijn als "fraai" of "zeer fraai" kunt u niet reclameren, evenmin als op dozen en partijtjes. Tot slot, weet u nog iemand, die postzegels verzamelt, en nog geen lid is van onze vereniging, neem hem of haar gerust mee naar onze jubileumveiling. VEILINGLIJST VOOR DINSDAG 15 MAART 2016 Kavel Land Cat. nr. Omschrijving Cat. w. Inzet Opbrengst Koper gest., ruim gerand strip van drie, smal gerand, maar mooi stempel "Meppel", zeldzaam 4 9,00 550, gest., ruim gerand 3 7, zeer brede randen 3 7, ruim gerand, pracht, volledig stempel "Groningen" gest., zeer mooi mooi gest., fris pracht 170, pracht, 30,00 puntstempel gest., pracht 1 1 2

3 exempl. pracht kleur, mooi gecentreerd gest., pracht exempl. pracht met stempel "Franco", mooie goudkleur gest., zeer fraai pracht met stempel "Tiel" gest., pracht exempl. gest., pracht exempl. gest., pracht exempl. gest., zeer fraai gest., pracht exempl. licht gestempeld, pracht ongebruikt, zeer fraai luxe exempl., superbe kleinrondstempel "Arnhem" luxe exempl., superbe kleinrondstempel "Zutphen" pracht, volledig grootrondst. "Uithuizen" pracht exempl., volledig grootrondst. "Dordrecht" pracht, stempel "Zwolle" ,00 40,00 200,00 90, ,00 17,50 22,50 4, ,00 150,00 30,00 160, ,50 100, , ,00 30, , pracht, mooie kleur, volledig kleinrondstempel "Zwolle"

4 b mooi gest., pracht ongebruikt, mooi albumstuk! gest., merendeels pracht exemplaren tété-bȇche, ongebruikt met gom, lichte rest postfris, zeer fraai, zeldzaam 5 gulden in strook van vier, zeldzaam!! luxe kwaliteit, stempel "Schevingen", zeldzaam! ongebruikt, fraaie serie mooi gestempeld, pracht 150, , ,90 90, ,00 200,00 _,_ 750,00 230, ,00 7, pracht, stempel "Groningen" ongebruikt, miniem dun plekje kopvrij gestempeld, superbe, zeldzaam in deze kwaliteit!! mooi gestempeld, pracht hoekstempeltje, luxe serie netjes ongebr ged Tentoonstelling- 138 stempel + randstukken serie 4 300,00 900, , , ,00 4 9,00 50,00 160, ,00 12,00 4

5 ongebruikt, licht restje exemplaren 244- pracht exemplaren, 247 hoekstempeltje serie postfris serie postfris gebruikt, nette exemplaren exemplaren, zeer mooi!! Koopje! serie netjes ongebr a d b b exemplaren exemplaren In Blokken van vier. Postfris, miniem getint postfris, miniem scheurtje in rand, zeer licht getint serie ongebruikt ongebruikt , luxe zegel!! serie compleet, 30,00 6,00 47,50 9, ,00 140,00 30,00 170, ,00 8,00 90,00 52,50 12,00 111,25 22,50 604,00 100,00 604,00 100,00 50,00 12,00 193,00 40, ,00 30,00 52,00 290, ,00 37, , , ,00 200,00 5

6 exemplaren serie postfris serie ongebruikt serie ongestempeld V V V a,b,c Dienst VD59 Dienst VD60 mooi gestempelde pracht exemplaren ITEP - gestempeld, pracht exemplaren postfris, hoogste waarde miniem restje Amphilex 1967 postfris postfris vel "20 voor uw verhuizing", schaars 3 vellen "Grenzeloos Nederland - Zuid Afrika" Cour de Justice à 0,39, postfris Cour de Justice à 0,61, postfris Velletje "Veenkoloniaal Museum Veendam" 3 7,00 60,00 100,00 37,50 26,00 26,00 6,00 60,00 60,00 12,50 21,00 4,00 37,50 37,50 7,50 4 8,00 82,50 18,00 14,00 7,00 44,80 8,00 4,00 12,00 6,00 88 PR10 "Going for Gold" 30,00 12,00 postfris (schaars) 89 PR13 "Karel Appel" postfr. 16,00 7,50 90 PB 9d 91 Tekst: "Postgiro ook voor u" 7 stockkaarten met gestempelde zegels + o.a. postfris nr. 854 ( 27,50) ,50 6

7 92 R Port nr. 1 AA Port nr. 20 Port nr. 27 Port nr. 28 Port nr. 28 Port nrs Paar Port nr. 88 netjes ongebruikt, nr postfris (cat ) (schaars) puntstempel "91" pracht, schaars zegel gestempeld, zeer fraai ongebruikt, fraai gestempelde pracht serie plaatfout nr. 88P, postfris paar - zeldzaam! , ,00 3 7,00 160,00 160, ,00 40,00 150, LP pracht exemplaren, mooi hoekstempeltje 300,00 70, D D Postbewijs 1-7 Postpak - ket verreke nzegels T T T T 12 serie "Armenwet" keurig ongebruikt exemplaren gestempeld, zeer fraaie serie, schaars! exemplaren gebruikt op briefstukje gebruikt, fraai mooi gebruikt, pracht mooi gebruikt, pracht, zeldzaam!! ,00 7, ,50 17,00 2 7, ,00 12,00 450,00 140,00 7

8 109 1 mooi gerand pracht, stempel "Batavia" gestempeld "Franco" goed gerand 2 gestempeld, mist links een tandje 12 30, , G 21 pracht met stempel "Salatiga" ongebruikt, mooi zegel gestempeld, zeer mooi 22 50,00 37,50 7, ,00 7, zegel pracht exempl. Twee stempels ongebruikt, mooi praktisch postfris pracht, mooi gestempeld 5 51,50 50,00 150, , postfris, enkele waarden zeer miniem getint, zeldzame serie!! gestempeld, zeer mooi gestempeld, zeer mooi gestempeld, zeer mooi ,00 19,30 4,00 74, ,45 8,00 71,00 14, LP 13 D 7 ongebruikt, zeer miniem restje ongebruikt, pracht 4,00 82,00 16, Nw Guinea 1-21 cijfer + Juliana 1950 ongebruikt 133,50 13,50 8

9 Nw Guinea Nw Guinea Nw Guinea Nieuw- Guinea Curacao Curacao 12 Watersnoodzegels ongebruikt exemplaren exemplaren mooi gestempeld, pracht 52,50 12, ,50 60, ,00 14,00 60,00 14, Curacao Curacao 137 Curacao 138 Curacao 139 Curacao Ant. Ant. Suriname Suriname Suriname Suriname Suriname Suriname LP LP LP LP Port serie met centraal stempel "Curacao Willemstad" - schaars!! serie - zelden aangeboden!!! ongebruikt, licht restje, schaarse serie!! mooi gestempeld, pracht exemplaren exemplaren, zelden aangeboden!!! exemplaren, schaars!! mooi gestempeld, pracht hoekstempel, zeer mooi postfris + telnummers ongebruikt, pracht serie 273, , ,00 40,00 24, , , , ,00 42,00 7,00 31,50 7,00 9

10 148 Suriname LP 8-14 opdruk Vlucht Do. X 1931, ongebruikt, zelden aangeboden!!! 350,00 100, nr. 35 en P FDC E3 153 ans. 154 ans. 155 ans. 156 ans. 157 ans. 158 ans. 159 ans. 160 ans. 161 ans. 2 complete briefjes met grootrondstempel Hoogezand - mooie kwaliteit serie op echt gelopen brief portzegels op reçu + statistiekzegel van 4 cent. Zeldzaam stuk!!! zeer fraai met keurig getypt adres (zw.-w.) "Stadskanaal (W.)- van Boekerenstraat" (zw.-w.) "Groet uit Stadskanaal" (zw.-w.) "Stadskanaaal (W.)- van Boekerenstraat (zw.-w.) "Stadskanaal Drouwenermond" (zw.-w.) Chr. School en MULO - school Menistenlaan" Stempel!! (zw.-w) Stadskanaal Hoofdstraat (drij Eerelman) (zw.-w) "Stadskanaal Stationsweg" (zw-w) "Buinersluis Stadskanaal" (zw.-w) "Groet uit Stadskanaal" (sluis) 160, ,00 7,00 7,00 7,00 8,00 8,00 8,00 10

11 162 ans. 163 ans. 164 ans. 165 ans. 166 ans. 167 ans. 168 ans. (zw.-w) Stadskanaal "bij 't tweede Vallaat" (zw.-w) Stadskanaal "Hotel Panman" (zw.-w) "Stadskanaal - School met den Bijbel" (zw.-w) "Groeten uit Stadskanaal " (oud!!) (zw.-w) "Remise Buinermond, Stadskanaal" (met tram!!) Zeldzaam!!! (zw.-w) "Musselkanaal - Postkantoor" (H. Nijdeken) (zw.-w) "Ter Apel Hoofdkade" (1950) 12, ans. 170 ans. 171 ans. 172 ans. 173 ans. 174 ans. (zw.-w) "Groet uit Ter Apel" achterzijde Tramstempel Ter Apel-Stadskanaal (zeldzaam) (zw.-w) Nieuwe Pekela. Raadhuis (zw.-w) "Herv. Kerk Nieuwe Pekela" met meisje. Schaars!! (kleur) "Sluis Nieuwe Pekela, stempel "Winschoten- Stadskanaal" Zeldzaam!! (zw.-w) "Oude Pekela Steenfabriek Strating" (zw.-w) "Oude Pekela Feiko Clockstraat" 8,00 9,00 1 7,00 8,00 11

12 175 ans. 176 ans. 177 ans. 178 ans. 179 ans. 180 ans. 181 ans. 182 (zw.-w) 5-luik Oude Pekela (stempel Stadskanaal- Winschoten (zw.-w) "Groet uit Gass.nijveen - Hoofdstraat" (zw.-w) "Veendam 't Bouwhuis" (schaars) (zw.-w) "Veendam in Vogelvlucht" (zw.-w) "Gezicht Sappemeer" (Borgercompagniest erbrug) (zw.-w) "Hoogezand Z.Z. Pastorie" (zw.-w) Groningen - Verbindingskanaa 4 plaastbewijzen Stoom Tram Mij "Oostelijk Groningen" - zeldzaam!! 8,00 7,50 6,00 7,00 8,00 8,00 7,00 8, Brfk. 5 ct "Firma H.J. Penthum & Zn." - Grossier 4, x 175 Brfk. Met 2 x 3 ct. "M. Wolf, Stadskanaal" - Landproducten 4, Brfk. Met 2 ½ ct. "B. W. Breemhaar in Granen" tramstempel Zuidbroek-Ter Apel Brfk. 2 ½ ct. "J.P. Kuipers, Molenaar Stadskanaal" Brfk. 3 ct. "De Pauw" Magazijn van Manufacturen" Stempel Stadskanaal-Ter Apel 12

13 Brfk. 7 ½ ct. "Groningsche Paardenfokkerij" - Stempel Stadskanal-Afdraai" 6, paar nr paar nr. 112 Brfk. 2 ½ ct. "G. Fonkens Bouwmaterialen", Stempel "Bonnermond" Brfk. 5 ct. "Wed. M. Dohle - Stadskanaal" naar Solingen Brfk. Met 2 x 2 ½ct. "M. Wolf, Stadskanaal" - Landesproducten (z.o.z.) 7,00 7,00 7, Brfk. 2 ½ ct. "J. Schoenmaker - Stadskanaal Rijtuigmakerij" - Superbe Tramstempel "Stadskanaal- Zuidbroek" 193 ongefrankeerde brief met KBstempel Stadskanaal met onbekend strookje "voorkom vertraging" in blauw!! paar nr. 90 Brief met 5 ct. "Waterschap Vledderveen" naar Veendam - zeldzaam! Tramstempel Ter Apel-Stadskanaal 12, Brief met 5 ct. "Waterschap Vledderveen" - stempel Stadskanaal naar Veendam 13

14 Geill. Brief 5 ct. "Stoom- Biscuitsfabriek Het Anker" - J. Branbergen - Musselkanaal éénmalig!! Duit Duit Duit Duit Partijtje poststukken "Stadskanaal", diverse afstempelingen - leuk kavel! Partijtje 33 ansichtkaarten, stad Groningen, prov. Drenthe ongebruikt, mooi albumstuk! 2 4 9,00 200,00 40,00 90,00 18, , Duit ,00 40, Duit. 510 rolzegel, postfris 30,00 6, Duit. 206 Duit. MH Bl. 12a MH Bl Duit. MH Duit Duit. 210 Duit. 211 Duit Duit. Berlin Duit. Berlin 733 Muster jaargang 1990 compleet Posfris jaargang 1991 compleet Posfris met keurmerk! exemplaren 2,00 1 3,00 11,00 3,00 3 7, , ,00 280,00 56,00 50,00 14

15 Duit. Berlin Duit. Berlin Duit. Berlin Duit. Berlin Duit. Berlin Duit. Berlin Duit. Berlin Duit. Berlin 223 Duit MH Blatt Portugal Blok Sovj. Bez Zwits Eng. exemplaren exemplaren serie "Bezienswaardigheden" kompleet, postfris postfris blok, schaars!! Mecklenburg Vorpommern, postfris + certificaat! borduurzegel in blok van vier, postfris 40 enveloppen met Prinses Diana frankering 40,00 8,00 100,00 150,00 30, ,00 130,00 26,00 50, , , ,00 12, ,00 2, Collectie (restant) op oude albumbladen met o.a. Goudse Glazen Lindner Album , postfris, prachtkoop. Dik insteekboek, overwegend postfris, veel losse waarden + series ,00 40,00 30,00 15

16 gestempelde collectie in Ka-Be album v.a in wisselende kwaliteit. Davo album v.a met gestempelde + postfris materiaal tot 1981 Davo album v.a z.g.a.n. weinig zegels. plusminus 140 PZB in Safe album, mooie koop! collectie PZB's, ook betere, 92 stuks in Safe album. Nieuw Importa Edelweis insteekboek. Insteekboek met blokken, series, postfrisse zegels - geen dubbele. Unie-album v.a veel 50- er jaren, series + blokken van vier. FDC- album v.a. nr. 85, ruim 100 stuks Luxe cassette met vellen "Twaalf Provincies". klemband met briefstukjes, stempels, enz. klemband met 42 stuks speciale uitgifteenveloppen, geen dubbele. 45 PTT-mapjes met doubletten ,00 250, ,50 30,00 7,50 3,00 4,00 16

17 Kol. FDC- album met 90 ansichtkaarten Prov. Groningen, zeer interessant! Streekhistorie: "Gieten in oude ansichten". Streekhistorie: "Hoogezand- Sappemeer" in oude ansichten. Streekhistorie: "Stadskanaal in oude ansichtkaarten" (Jacco Pranger). Streekhistorie: groot fotoboek "Winschoten - het verleden herleeft". Streekhistorie: groot fotoboek "Winschoten - straatje van toen". insteekboek met gestempeld, ongebruikt + postfris materiaal. 6,00 6,00 6, Sur. klemband met 82 1e dag van uitgifte env., geen dubbele. 252 Sur. Rep. nrs in siervellen van 12 zegels, postfris. 253 Indon. Blok B1-B4, ongebr. Op albumbladen. 254 Streekhistorie: 2 grote foto's LTS - Musselkanaal (45 x 30 cm.) 255 Dui. dik insteekboek met gespecialiseerde opdrukken Reich, v.a. nr. 154, hoge cat.waarde. 1 17

18 256 Dui. 257 Dui. 258 Dui. 259 Dui. 260 Dui. 261 Dui. 262 Dui. 263 DDR 264 DDR insteekboek met meest gestempeld klassiek materiaal. dik Lindner stockboek, gestempeld, v.a. klassiek, veel zegels. dik insteekboek met gestempeld materiaal insteekboek met gestempeld modern materiaal. 3 insteekboeken met modern gestempelde zegels. dik nieuw insteekboek DAVO, 32 blz., postfris, veel series. 2 luxe Leuchtturm albums v.a (zonder zegels). collectie gestempeld in dik insteekboek, veel zegels. ABRIA album met gest. Collectie v.a. 1973, veel zegels. Koopje! 12,50 3 7, ,00 12, DDR 266 DDR zeer dik insteekboek met veel zegels + blokken, mooie koop! insteekboek met gestempeld materiaal + blokken DDR verzameling velletjes en blokken, gestempeld. 268 DDR insteekboek met gestempeld materiaal met veel compl. Series. 490,00 32,50 440,00 19,00 18

19 269 DDR 270 Liecht. 271 Zwits. 272 Zwits. dik insteekboek, propvol, zeer veel grootformaat, mooie koop. insteekboek met veel postfrisse zegels, veel series. Beslist mooie koop! Davo - album met gestempelde zegels, v.a. klassiek. 2 insteekboeken met gestempelde zegels, v.a. klassiek. 1 12,50 18, Den. - Fin. 274 Scand. 275 Eng Eng., Franse, Kol. Eng. + Hong. 278 Frankr. 279 Frankr. 280 Oostenr. zeer dikke band met albumbladen met gestempelde collectie. insteekboek met zeer veel gestempelde zegels. Safe - album met honderden gestempelde "kopjes" Elizabeth. insteekboek met mooie sortering zegels. insteekboek met gestempeld materiaal, veel zegels! insteekboek v.a. Klassiek, ook veel postfris. collectie v.a in Davo album, gestempeld. dik album met mooie stempels op zegels en poststukken - interessant! 12,00 1 2,

20 281 Oostenr. verzameling gest in 2 luxe Lindner albums. 600, Polen 283 Roem. 284 Roem. 285 Canada 286 Amerika 287 Amerika 288 Amerika 2 insteekboeken met schitterende grootformaat zegels - spotkoopje! Dukaat - album v.a met zeer groot aantal zegels. insteekboek v.a met zeer veel mooi grootformaat - bekijken! insteekboek met o.a. leuk grootformaat. insteekboek gest. Met oudere zegels. dik insteekboek met veel zegels en series. stockboekje + plastic doos met voorafstempelingen "interessant" Bel. - Lux. dik insteekboek v.a. klassiek, zeer veel zegels, mooie koop! 290 Spanje - Port. dik insteekboek met gestempeld materiaal, veel zegels. 291 Griek., Italie, Joegosl. dik insteekboek propvol zegels, mooie koop! Oost - Europa 293 Israel z.g.a.n. 32 blz. Insteekboek met veel grootformaat motief. Davo album v.a. 1965, postfris, 300 zegels + 8 blokken

21 294 Ver. Nat. 295 DDR + div. landen albumbladen met zeer veel zegels en blokken, v.a mooie koop! oude klemband met ongebruikt + gestempeld materiaal. Geillustreerde ringband met zeer veel mooi grootformaat. dik nieuw stockboek met plm zegels, zeer veel grootformaat motief 2 30, dikke klemband met nog klein aantal geillustreerde FDC's. klemband + hoes met "wapens" zegels, geen dubbele - bekijken dik insteekboek met motief "dieren" veel zegels, geen dubbele. dik Importa - album met collectie "Religie", zeer interessante koop! album met poststukken "Religie / Ballonvaart / Luchtpost. dik insteekboek met zeer veel mooi grootformaat motief. zeer dik insteekboek met veel grootformaatzegels dik insteekboek met zeer veel zegels, veel motief. 2 18,00 22,

22 Eur. + Eur. + Eur. + insteekboek met motief "zegel op zegel" + enveloppen ruim zegels in dik insteekboek, veel mooi motief. z.g.a.n. insteekboek met plm zegels, veel motief. 32 blz. insteekboek met meer dan zegels, pracht koop! 7, Eur. + zeer dik insteekboek met plm zegels, veel motief, mooie koop! 30, Eur. + 2 z.g.a.n. insteekboeken met gestempeld materiaal. 4, Eur. + 2 insteekboeken met motief "Rode Kruis" 550 zegels - eenmalig!! doos 1e dagbladen v.a. nr. 1 met doubletten, ruim 100 stuks - koopje! snuffeldoos met losse zegels, leuke sortering. 3, sigarenkistje met afgeweekt materiaal. doosje afgeweekte zegels Sur., Ant., - Indie 319 Dui. plastic bakje met 100 insteekkaartjes, leuk kavel! bakje met ruim 60 kaartjes, veel complete series. sigarenkistje met postzegelboekjes, leuke koop! 12,00 22

23 320 Dui. 321 Zwits. 322 Div Zobra-box met 36 stockkaarten met deels gespecialiseerd materiaal. sigarenkistje met honderden gestempelde zegels leeg Importa FDC album doosje met vele maximum briefkaarten, FDC's, enz. Bekijken. grote doos met o.a. 2 Hollandia - albums, insteekboekjes en nog veel meer! grote doos met poststukken, rood/blauw frankeringen, vlagstempels. 1 2,00 7, zeer grote snuffeldoos met o.a. loupe, FDC mapjes, doosje zegels, enz grote doos met poststukken, rondzendboekjes, catalogi, enz. Bekijken doos brieven, briefkaarten, briefstukjes, enz. 7, Div. super verrassingsdoos - heel goed bekijken - zeer interessant!! doos met rondzendboekjes met nog veel zegels. elektrische zegeldroger. 1 12,50 23

24 Europa Europa Europa 341 ruim 500 FDC's in 4 dikke albums v.a , hoge cat. waarde. schoenendoos met insteekkaarten, veel postfris, Verenigd Europa. grote schoenendoos met vele tientallen zakjes, mooie uitzoekpartij. circa 40 stuks zeer oude rondzendboekjes. grote doos met insteekkaarten met veel grootformaat, interessant. grote doos met 12 insteekboeken - uitzoekpartij. grote doos met zolderopruiming! Avonturenpartij. grote doos met vele tientallen zakjes, enorm veel zegels. doosje met nog flink aantal rondzendboekjes - veel zegels. doos met 15 grootformaat rondzendboekjes. 50, , doos met 30 gelopen rondzendboekjes leuke doos met ringbanden, insteekboekjes + interessante map Liechtenstein. 344 grote zak met 2½ kg. Ongesorteerd - vele avonden uitzoekplezier! 12,50 24

25 345 Div. 346 Div. z.g.a.n. Safe Perfotronic (electron. Tandingmeter) grote doos met munten - meest buitenland - maar ook muntset Nederland. 250,00 50, Noorw. royale doos met zeer mooie sortering 1 kg. Zeer veel zegels. 7, Duits., Bund, DDR 349 Div. 350 Div Indie 353 Div. 354 Div. doos met grootformaat zegels op papier - voor dit geld een koopje. nieuw 16 blz. Insteekboek (wit). z.g.a.n. 16 blz. Insteekboek (wit). insteekboek met klein- en grootformaat zegels doosje met vele honderden afgeweekte zegels - klassiek! Pracht uitzoekpartij! splinternieuw 32 blz. Insteekboek (zwart). Victoria klemband (rood) met blanco bladen. 3,00 1 7,00 2, Div. z.g.a.n. Importa (Metro) insteekboek, 16 blz. (zwart) 356 Div. bruin vloeiboek "Veneka" met grijze bladen. 4,00 3, Div. splinternieuw 32 blz. "Briefmarken" insteekalbum met koperbeslag (wit). 8,00 25

26 BIEDSTAPPEN: 0,01-0,50-1,00-50,00 2,00 50, Voor parkeren kunt u óók terecht voor de R.K. Kerk (± 100 meter vanaf zaal "De Eendracht"

Veiling kavellijst november 2017

POSTZEGELVERENIGING. FILATELICA WEERT e.o. Veilingboekje. Voor 26 maart 2017

CLUBVEILING Februari 2017 No. Omschrijving C.W. Inzet

Beverwijk veilingprogramma december xlsm, Veiling , 14:22

kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet

Postzegels - Albums en boeken Nederland en Overzee 400 401 400 401 Nederland Collectie Nederland 1852-1960 (on)gestempeld met veel beter materiaal, zoals: 48, 80, 101, Brandkast, etc. (zie fotocollage) in 2 Davo-cristalalbums met hoes Nederland 1852-1990

Postzegels - Dozen. Kavel Inzet Bieding

Zaal open 09.30 u. ziggo.nl

Postzegels - Albums en boeken Nederland en Overzee Nederland Nederland 1852-1944 in Davo-album. Collectie ongebruikt en vrijwel compleet wo. 1/80 alle ongebruikt, doch in sterk gevarieerde kwaliteit wo. zonder gom (oa. 1/12), nagegomd, deels originele

POSTMERKNIEUWS Deze maand De Grote Veiling

POSTMERKNIEUWS Deze maand De Grote Veiling POSTMERKNIEUWS Deze maand De Grote Veiling 1 3 4 5 6 7 10A 12 69 79 85A 17 23 25 26 38 52 uit 75 uit 80 89 117 118 128 132 134 123A Van de veilingmeester Van de Veilingmeester. In plaats van in de maand

Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet.

Vereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 13 nr. 3 mei 2013 Voorzitter: W.J. de Ruiter Zeeg 40, 2991EK Barendrecht 0180-614139 Secretaris: W. van Veggel Botter 119, 2991 PE Barendrecht

POSTZEGELVERENIGING. FILATELICA WEERT e.o. Veilingboekje. Voor 27 november 2016

Postzegels - Albums en boeken Nederland en Overzee 701 700 701 Nederland Nederland 1900-1952. Voorraadboek ongebruikt/postfris met veel beter materiaal wo. Bontkraag, Tuberculose, Jubileum 1913, Veth, Fotomontage, Konijnenburg, Tralie en En Face deels

Postzegelveiling Zaterdag 4 februari 2012

RONDZENDDIENST - 1 RONDZENDDIENST - 2

k 80 k 85 k 92 k 101 voor k 104, zie volgende bladzijde

k 80 k 85 k 92 k 101 voor k 104, zie volgende bladzijde 51 Nederland PF 1223 1,50 0,25 52 Nederland PF 1487 F 10,00 0,50 53 Nederland PF 1542-1543 F 12,00 0,60 54 Nederland PF 1546-1547 7,00 0,35 55 Nederland PF 1571-1572 8,00 0,40 56 Nederland PF 1579-1580

Postzegels - Omslagen

Postzegels - Omslagen 1202 Nederland 1200 1906. NVPH nrs. 84/86 1 x in complete vellen met AMSTERDAM 31.JAN.07 10-12N. Cat. 7700,- 400 1201 Verzameling van 55 verschillende kleinrondstempels op insteekkaart, alle op nr.28,

Nummer Startprijs Beschrijving NEDERLAND , (on)gebruikte vnl. postfrisse verregaand complete collectie met o.a.

Nummer Startprijs Beschrijving NEDERLAND , (on)gebruikte vnl. postfrisse verregaand complete collectie met o.a. Nummer Startprijs Beschrijving 1 5.000 NEDERLAND 1852-2003, (on)gebruikte vnl. postfrisse verregaand complete collectie met o.a. 4/6, 12, 13/18, 19/26, 28, 34/48, 56/76, 77/80, 90/101, 104/105, 121/131,

, partij met vellen en veldelen, ook interessant voor plaatfouten etc., in platte doos RUSLAND EN GEBIEDEN/LEVANT

, partij met vellen en veldelen, ook interessant voor plaatfouten etc., in platte doos RUSLAND EN GEBIEDEN/LEVANT Nummer Startprijs Beschrijving 1 2.500 VERENIGD EUROPA CEPT 1977-1984, grote partij postfrisse blokken Portugal, Azoren en Madeira, in aantallen tot 50 stuks in perfecte kwaliteit als zo van de post, zeer

Kavellijst Najaarsveiling 2017

Kavellijst Najaarsveiling 2017 Kavellijst Najaarsveiling 2017 Kijkgelegenheid : 10u00-13u00 28 oktober 2017 Veiling : 13u45-16u00 28 oktober 2017 Nederland - frankeerzegels 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

ONDER DE LOUPE. 31 e jaargang. No. 8 April Maandag 23 april Zaal open uur. Uiteraard rekenen wij weer op uw komst!!

ONDER DE LOUPE. 31 e jaargang. No. 8 April Maandag 23 april Zaal open uur. Uiteraard rekenen wij weer op uw komst!! Z.Z.Z. 1 ONDER DE LOUPE DE ZAANSCHE ZEGELZOEKERS Vereniging van Postzegelverzamelaars Zaandam 31 e jaargang. No. 8 April 2012 Uitnodiging voor de achtste bijeenkomst van dit seizoen in De Vuister. Zoals

VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN

VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS POSTZEGELVERZ. BARENDRECHT BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN Jaargang 17 nr.5 november/december 2017 Voorzitter: Secretaris: Penningmeester: Veilingen: Beurzen:

reniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht

reniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht reniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 14 nr. 1 januari 2014 Voorzitter: W.J. de Ruiter Zeeg 40, 2991EK Barendrecht 0180-614139 Secretaris: W. van Veggel Botter 119, 2991 PE Barendrecht

De Lekbode 66 april 2009

Retourkavels november 2015, nog te koop op ruilbeurs!

Doosje Nederlands-Indië engros in zakjes , meest 100x

Doosje Nederlands-Indië engros in zakjes , meest 100x Nederland 1900 Doos Nederland 1970/1997 postfris/(on)gebruikt (deels beide aanwezig) in 3 insteekboeken waarin tevens wat ouder mat., alsmede PTT mapjes 1 t/m 161. Veel frankeergeldig. 1901 Divers Nederland

DE KOERIER PHILATRON. Al meer dan 40 jaar ervaring in Citroën. Ook op Internet!!! Maandblad voor de postzegelvereniging

DE KOERIER PHILATRON. Al meer dan 40 jaar ervaring in Citroën. Ook op Internet!!! Maandblad voor de postzegelvereniging Scheidingstraat 4 Telefoon 0416-373591 5154 AG Drunen-Elshout www.autobedrijfmoonen.nl Al meer dan 40 jaar ervaring in Citroën Ook op Internet!!! Philatron.nl halloheusden.nl drunen4you.nl DE KOERIER Maandblad

Д1Х3Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1e

k 116 k 122 k 127 k 126 k 134

k 116 k 122 k 127 k 126 k 134 51 Nederland PF 937 8,00 2,00 52 Nederland PF 983 F 9,50 1,50 53 Nederland PF 1107 4,00 0,50 54 Nederland PF 1460 3,60 0,70 55 Nederland PF 1541 F 5,50 1,00 56 Nederland PF 1546-1547 7,00 3,00 57 Nederland

2 e jaargang nummer 6 september Clubavond 20 september 2016 Opening seizoen

2 e jaargang nummer 6 september Clubavond 20 september 2016 Opening seizoen 2 e jaargang nummer 6 september 2016 Clubavond 20 september 2016 Opening seizoen 2016-2017 Indien onbestelbaar retour naar: Ahornhage 10 9501 VE Stadskanaal BESTUURSLEDEN Voorzitter J.W. Kraaibeek Elzenhage

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTZEGELVEILING RIJNMOND Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, Fax: 010-2131730, Email: rynmond@xs4all.nl DE 68 ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG

Filatelistenvereniging De Bevelanden viert haar 90 jarig bestaan met een Jubileumtentoonstelling 4 en 5 maart 2017

Filatelistenvereniging De Bevelanden viert haar 90 jarig bestaan met een Jubileumtentoonstelling 4 en 5 maart 2017 bestuurssamenstelling en functies van de filatelistenvereniging Filatelistenvereniging De Bevelanden viert haar 90 jarig bestaan met een Jubileumtentoonstelling 4 en 5 maart 2017 In De Stenge - Heinkenszand

k 119 k 128 k 138 k 142

VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT. Jaargang 15 nr. 3 mei 2015

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

PPRC, 14 2015 16, 1444 HV

De Lekbode 94 april 2009

Vereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 13 nr. 2 maart 2013 Voorzitter: W.J. de Ruiter Zeeg 40, 2991EK Barendrecht 0180-614139 Secretaris: W. van Veggel Botter 119, 2991 PE Barendrecht

Nummer Startprijs Beschrijving NEDERLAND , geheel ongebruikte/postfrisse collectie compleet van nr.1 t/m 1228 beginnend met mooi

Nummer Startprijs Beschrijving NEDERLAND , geheel ongebruikte/postfrisse collectie compleet van nr.1 t/m 1228 beginnend met mooi Nummer Startprijs Beschrijving 1 5.000 NEDERLAND 1852-1981, geheel ongebruikte/postfrisse collectie compleet van nr.1 t/m 1228 beginnend met mooi klassiek (gedeeltelijk zonder gom), verder alle toppers

HEEMPOST. De contributie bedraagt: Voor leden met het blad Filatelie 35,-- Voor begunstigers zonder Filatelie 10,-- Nalatenschapscommissie

HEEMPOST. De contributie bedraagt: Voor leden met het blad Filatelie 35,-- Voor begunstigers zonder Filatelie 10,-- Nalatenschapscommissie HEEMPST Voorzitter Vice Voorzitter Secretariaat Bestuur Postzegelvereniging Heemskerk J.F. Koer jan.koer@ziggo.nl R. Jager rinzejager@hotmail.com H. Winterberg herman.winterberg@ziggo.nl 230880 231451

Vereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 12 nr. 5 november 2012 Voorzitter: W.J. de Ruiter Zeeg 40, 2991EK Barendrecht 0180-614139 Secretaris: W. van Veggel Botter 119, 2991 PE Barendrecht

Postzegels - Losse nummers buitenland

Postzegels - Losse nummers buitenland 902 905 906 907 908 Argentinië 900 428-431 - ongebruikte serie, catw. 72 15 Australië 901 Victoria 262 (SG) - gebruikte 1 Pound, tanding 12, catw. 85 15 902 Victoria 344 (SG) - ongebruikte Halfcrown, tanding

INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 We beginnen weer. 4-5 Expositie Nederlandse Vuurtorens. 6 Puzzel. 7 Contributie 2018 e.a.

INHOUDSOPGAVE. 1 Colofon. 2 Uitnodiging. 3 We beginnen weer. 4-5 Expositie Nederlandse Vuurtorens. 6 Puzzel. 7 Contributie 2018 e.a. INHOUDSOPGAVE 1 Colofon 2 Uitnodiging 3 We beginnen weer 4-5 Expositie Nederlandse Vuurtorens 6 Puzzel 7 Contributie 2018 e.a. 8-17 Veiling 18 Gevraagd/aangeboden 19 Doe eens een Gooi puzzel 20 Orderlijst

POSTZEGELVERENIGING VALKENSWAARD E.O. Wat is mijn verzameling waard?

POSTZEGELVERENIGING VALKENSWAARD E.O. Wat is mijn verzameling waard? 1/26 POSTZEGELVERENIGING VALKENSWAARD E.O. Wat is mijn verzameling waard? April 2017 1 INTRODUCTIE 2/26 Waarom waardebepaling? Verzekering Verkoop Nalatenschap Waarom nu? Alle leden hebben een nieuwe inventarisatiekaart

KAVELLIJST grote veiling oktober 2016 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.

KAVELLIJST grote veiling oktober 2016 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. KAVELLIJST grote veiling oktober 2016 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. 1 1001 1271 Curacao Zgl.nr. 13 (specimen) 35,00 X 6,50 2 1002 - - Zgl.nr. 20 100,00 XX 20,00 3 1003

POSTZEGELVEILING RIJNMOND

Grote Veiling PPRC, 23 maart 2013

Grote Veiling PPRC, 23 maart 2013 Grote Veiling PPRC, 23 maart 2013 Wijkcentrum De Inval, Karekietpark 16, 1444 HV Purmerend. Kijkdag 23 maart 2013 vanaf 10:00; aanvang veiling 13.15 uur Veilingvoorwaarden: voor alle gekochte kavels geldt

VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS POSTZEGELVERZ. BARENDRECHT BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN Jaargang 16 nr.3 mei/juni 2016 Voorzitter: Secretaris: Penningmeester: Veilingen: Beurzen: Jeugd/Rondzending: