VEILINGCATALOGUS STICHTING VIVIVERE 2011 KUNST & BELEVENISSEN VEILING

Maat: px
Weergave met pagina beginnen:

Download "VEILINGCATALOGUS STICHTING VIVIVERE 2011 KUNST & BELEVENISSEN VEILING"

Transcriptie

1 VEILINGCATALOGUS STICHTING VIVIVERE 2011 KUNST & BELEVENISSEN VEILING

2 2 Colofon Uitgave: veilingcatalogus 2011 Stichting Vivivere De Kunst en Belevenissen veiling wordt geregisseerd door veilingmeester drs. Bernadette de Bruijn van Veilinghuis Christie s uit Amsterdam en is een veiling zonder opgeld. 8 BUREAU ontwerp: Bureau 8 communicatie en ontwerp productie: Nederlandse Kalenderfabriek

3 Voorwoord Lieve mensen, Vanavond gaat het weer gebeuren. Wij zijn helemaal klaar voor de 7e veiling voor KWF Kankerbestrijding. We hebben weer prachtige kunstwerken en belevenissen voor de veiling. We hopen dan ook dat u flink gaat bieden zodat we vanavond een gulle cheque kunnen overhandigen. Er is nog veel geld nodig voor onderzoek naar kanker. Dit jaar heb ik het stokje overgedragen aan mijn dochter Britt met nog steeds Kim aan haar zijde en er zijn drie hele enthousiaste, lieve en prachtige dames het team komen versterken. Bij deze wil ik Dusanka, Wendy en Willeke bedanken voor hun enthousiasme en tomeloze inzet. Maar mijn dank gaat ook uit naar de kunstenaars, de sponsoren, vrijwilligers en iedereen die aan deze avond zijn of haar steentje heeft bijgedragen om er een succes van te maken. Ik wens iedereen een plezierige avond! Lenie Kinnegen - van Stippent

4 Stichting Vivivere Persoonlijk verdriet kent soms een mooie transformatie; inzet leveren voor een goed doel. Dat is nu precies de ervaring van Lenie Kinnegen (initiatiefneemster Stichting Vivivere). In 2001 werd bij haar borstkanker geconstateerd, de meest agressieve vorm. Genezing zou haast onmogelijk zijn. In haar proces van chemokuren en bestralingen pakte Lenie haar oude liefde weer op; schilderen. Zo ontstond de rode tulp, nu het logo van Stichting Vivivere. In combinatie met de liefde voor Italië ontstond ook de naam Vivivere; Italiaans voor opbloeien of herleven. Al schilderend viel haar oog op een oproep van KWF Kankerbestrijding voor de tentoonstelling Kanker in Beeld. Een tentoonstelling met beeldend creatief werk van (ex-)kankerpatiënten en naasten. Met de rode tulp in volle glorie reageerde Lenie op de oproep. Daar raakte Lenie voor het eerst in gesprek met KWF Kankerbestrijding. Samen met dochter Britt Kinnegen smeedde Lenie wilde plannen. Ook nicht Kim van Stippent en vriendin Lieke van Acht besmette zij met haar enthousiasme om zelf een veiling te organiseren. In december 2003 kreeg Lenie de goedkeuring van KWF Kankerbestrijding en 4 februari 2004 is Stichting Vivivere officieel geboren. Lenie Kinnegen heeft het stokje officieel overgedragen aan Britt en zal wat minder actief maar wel als boegbeeld blijven fungeren. Inmiddels hebben de veilingen van Stichting Vivivere al meer dan ,- opgebracht. Samen met de nieuwe organisatie bestaande uit: Dusanka Cortan, Wendy Kuipers, Willeke Reijnders en natuurlijk nog steeds Kim van Stippent hopen we dit jaar daar weer iets bovenop te kunnen doen. Verkoop loterij Trekking loterij

5 Kavelnr. Titel Kavelnr. Titel 1. Kunst Koe Galerie Tinks i.s.m. T. Swinkels handbeschilderde kunststof koe, geschikt voor buiten 6. Personal trainer 3x een personaltrainer aan huis (binnen een straal van 45 km rondom Breda) DSTraining 2. Happy Threegether kunsthars, 100 cm hoog, geschikt voor buiten Jacky Zegers 7. Kip pastel op paneel, 21 x 25 cm Loes Botman 3. Make-over een geheel nieuwe look Mari van de Ven & Rob Peetoom 8. Sieradenset schakelketting en armband met Swarovski Elements, geslepen schelp en natuursteen Fiva Jewelry 4. Sieradenset Stones in Style rozenkwarts nuggets met 925 zilver verguld incl. 2 rozenkwarts hartjes van Stones in Love 9. Bee Misled acryl op doek, 30 x 30 cm Marcel Witte 5. Schaal met gele bloemen keramiek, Ø 45 cm Jan Wijers 10. Sushi workshop sushi workshop incl. geheel verzorgde lunch voor 10 pers. The Red Sun 7

6 Kavelnr. Titel Kavelnr. Titel 11. Glas met olijven olieverf op doek, 100 x 100 cm Heleen Hobelman 16. Kunstklas schilderworkshop voor 2 pers. in Het Art-Souterrain (België) incl. een geheel verzorgde lunch en materialen. Joop de Chêne 12. Privéchauffeur een privéchauffeur voor een hele dag in uw eigen auto drivingyou 17. Nederhemert Noord acryl op doek, 70 x 70 cm Toon Stalpers 13. Hope acryl op doek, 50 x 50 cm Jan-Hein Arens 18. Gesigneerd zadeldekje zadeldekje gebruikt op Salinero, olymipisch kampioen Anky van Grunsven Dressage Horses 14. Boksclinic boksles voor maximaal 4 pers. Joop Overmeijer 19. geen titel gemengde technieken, 60 x 60 cm Marcel Rus 15. Zwenker hout, messing blad, koolstof, 90 cm hoog Anna Müller 20. Sieradenset set van hout, Murano glas, schelp, keramiek, natuursteen, kristal en parels van Swarovski Elements Fiva Jewelry

7 Kavelnr. Titel Kavelnr. Titel 21. Orange Blossom zeefdruk, 50 x 50 cm Mariska Meijers 26. Polo Picknick polo picknick voor 6 pers. Za. 11 juni 2011 op het prachtige Landgoed Eeckenrhoode te Waalre Pololeague 22. Overnachting Presidential suite een overnachting incl. ontbijt en diner voor 2 pers. Pullman Eindhoven Cocagne 27. Jeane olieverf op doek, 120 x 140 cm Nico Vrielink 23. Red olieverf op doek, 150 x 50 cm Evelyn Hamilton 28. Buddha to Buddha Ekant robuust vormgegeven zilveren armband Buddha to Buddha 24. Personal trainer 3x een personaltrainer aan huis (binnen een straal van 45 km rondom Eindhoven) Way of Life 29. PSV Voetbalshirt Otman Bakkal It s my life olieverf op doek, 80 x 60 cm Hesther van Doornum 30. Overnachting in een Sprookjeskasteel verblijf van 2 nachten in Château de Burnand in de zuidelijke Bourgogne Mieke & Geert Freling-de Bruijn 11

8 12 13 Wederom presenteren wij u de veiling dit jaar vanuit The Art of Living Well. De vaste locatie van galerie Living Art. U heeft middels de veilingstukken al met een deel van de vaste kunstenaars kunnen kennismaken. Meerdere werken van de kunstenaars die dit jaar (geheel belangeloos) een werk hebben gedoneerd zijn door het gehele pand te bezichtigen. Een compleet collectie overzicht en informatie over de kunstenaars van galerie Living Art kunt u vinden op Bent u deze avond niet de hoogste bieder geweest of mocht u interesse hebben in één van de andere werken? Galerie Living Art en haar kunstenaars schenken bij aankoop (t/m juni 2011) 10 procent van de aankoopwaarde, van alle kunstobjecten, aan Stichting Vivivere. Met vriendelijke groet, Ben zelf enkele jaren terug geconfronteerd met kanker door de ziekte van mijn moeder... Ze is er helaas ook aan overleden... het is vreselijk... Ik steun Stichting Vivivere, en zo hopelijk vele mensen met mij, om samen op deze manier een bijdrage te leveren aan de strijd tegen deze ziekte die we helaas nog te veel en te vaak tegenkomen... Mari van de Ven, donateur van een make-over en zijn nieuwe boek Puur Mari. Britt Kinnegen Iedereen kent wel iemand in zijn omgeving die lijdt aan kanker of overleden is aan deze ziekte. Openingstijden Galerie Living Art: Dinsdag tot en met zaterdag van tot uur Omdat kanker doodsoorzaak nummer 1 is, kan er niet genoeg geld ingezameld worden voor onderzoek zodat we deze ziekte in de toekomst de baas zullen worden. Patty Brard, presentatrice Kunst & Belevenissen veiling 2011.

9 1 Sponsors 8 BUREAU ACCOUNTANTS & BELASTINGADVISEURS

10 Dank 15 De goodybag is mede mogelijk gemaakt door: De kunstenaars: Jan-Hein Arens, Loes Botman, Hesther van Doornum, Evelyn Hamilton, Heleen Hobelman, Mariska Meijers, Anna Müller, Marcel Rus, Toon Stalpers, Nico Vrielink, Jan Wijers, Marcel Witte en Jacky Zegers Onze dank gaat ook uit naar: Atelier Tinks, Mark van Achterberg, Ignacio de los Aoyos, Otman Bakkal, Bistro Tante Pietje, Mieke Boers, Patty Brard, Bernadette de Bruijn, Joop de Chêne, Yvonne Cox-Vleeshouwers, De Droomkamer, Mieke & Geert Freling-de Bruijn, Golfpark de Turfvaert, Grieks restaurant Corfu, Anky van Grunsven Dressage, IN I ZICHT Nederland, Eddy Jansen, Gerrie Klijn, Saskia de Koeier, Kitty Lans, Loose Juice, Sandra Maas, O Chelle Henk van der Doelen, Joop Overmeijer, Rob Peetoom, Pieter Ploeg, Erica Reijnders, Tineke Roovers, Ria Russchenberg, Tanja Schraven, Esther Schoenmacher, Soundworks, Teun Swinkels, TIGI Nederland, Nick van der Veer, Tax Yuen en Mari van de Ven

11 Dank voor uw komst! v.l.n.r. Dusanka Cortan, Wendy Kuipers, Willeke Reijnders, Kim van Stippent en Britt Kinnegen

Nico Vrielink. Irene Peeters Samen. Marcel Rus. Julia Vermeer-van Ruth zonder titel. Meer over hoofdsponsor HEJA Projectontwikkeling

Nico Vrielink. Irene Peeters Samen. Marcel Rus. Julia Vermeer-van Ruth zonder titel. Meer over hoofdsponsor HEJA Projectontwikkeling Meer over hoofdsponsor HJA Projectontwikkeling Nico Vrielink rene Peeters Samen albast Marcel Rus COLOFON Tekst: Ontwerp: Lieke van Acht Communicatie & Ontwerp Printwerk: Nextprint 4. Julia Vermeer-van

Nadere informatie

Veilingcatalogus. Kunst & Curiosa veiling. 3 april 2008

Veilingcatalogus. Kunst & Curiosa veiling. 3 april 2008 Veilingcatalogus Kunst & Curiosa veiling 3 april 2008 Lieve mensen, vandaag is het weer zover! Vanavond gaat alweer de vijfde Kunst & Curiosa veiling van start en we hopen dat we op het einde van deze

Nadere informatie

Inhoudsopgave. 1. Voorwoord. 2. Onze activiteiten in beeld. 3. Financiële verslaglegging. 4. Doelstelling vrienden van museum Jan van der Togt

Inhoudsopgave. 1. Voorwoord. 2. Onze activiteiten in beeld. 3. Financiële verslaglegging. 4. Doelstelling vrienden van museum Jan van der Togt v 2014 Inhoudsopgave 1. Voorwoord 2. Onze activiteiten in beeld 3. Financiële verslaglegging 4. Doelstelling vrienden van museum Jan van der Togt Voorwoord Beste vrienden, 2014 was een jaar waarin er veel

Nadere informatie

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014 KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014 Kavel 1 ''Klaproos'' canvas, acryl, afmetingen 80 x 60 cm. Kunstenares Jeanne Megens Kavel 2 ''Ontsnapping'' canvas, acryl, afmetingen 100 x 80 cm.

Nadere informatie

Plannings- en kostenschema Artfriends creatieve cursussen, workshops en vakanties * Individuele en groeps deelname

Plannings- en kostenschema Artfriends creatieve cursussen, workshops en vakanties * Individuele en groeps deelname Plannings- en kostenschema Artfriends creatieve cursussen, workshops en vakanties Individuele en groeps deelname korting per aangebrachte cursist Gratis workshopdeelname: Creëer je eigen groep Voor een

Nadere informatie

** korting per aangebrachte cursist. CREATIEVE / WELLNESS VAKANTIE WEKEN VAN ARTFRIENDS 31 juli t/m 7 augustus 2010 7 t/m 14 augustus 2010

** korting per aangebrachte cursist. CREATIEVE / WELLNESS VAKANTIE WEKEN VAN ARTFRIENDS 31 juli t/m 7 augustus 2010 7 t/m 14 augustus 2010 Individuele en groeps deelname korting per aangebrachte cursist Gratis workshopdeelname: Creëer je eigen groep Voor een aantal cursussen en workshops kun je je individueel inschrijven. Voor die cursussen

Nadere informatie

Plannings- en kostenschema Artfriends creatieve cursussen, workshops en vakanties * Individuele en groeps deelname

Plannings- en kostenschema Artfriends creatieve cursussen, workshops en vakanties * Individuele en groeps deelname Plannings- en kostenschema Artfriends creatieve cursussen, workshops en vakanties Individuele en groeps deelname korting per aangebrachte cursist Gratis workshopdeelname: Creëer je eigen groep Voor een

Nadere informatie

Veilingboekje kunstwerken 2016

Veilingboekje kunstwerken 2016 Veilingboekje kunstwerken 2016 Laat zien wat je kunt Altijd al een bijzonder kunstwerk willen hebben? Dan is dit het juiste moment. Alle kunstenaars die tijdens het kunstweekend exposeren bij Revalidatie

Nadere informatie

VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN

VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN Koop een kavel en bied een thuis Tijdens de eerste editie van het Habitat golftoernooi zullen

Nadere informatie

Benefiet Kunstveiling

Benefiet Kunstveiling Benefiet Kunstveiling Zaterdag 30 mei 15.30 17.30 uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen 2 Veilingboekje Zaterdag 30 mei 15.30 17.30 uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen Benefiet Kunstveiling met werk

Nadere informatie

2 Leusden, Renée van Struggle for life. 3 Laak-Hendrikx, Dorine van Paradise Birds

2 Leusden, Renée van Struggle for life. 3 Laak-Hendrikx, Dorine van Paradise Birds 1 Groep 5 van Basisschool De Baarzen te Vught Fantasie-drieluik acryl op doek 3 doeken van 50 x 50 cm 2 Leusden, Renée van Struggle for life brons 28 cm hoog oplage e.a/50 3 Laak-Hendrikx, Dorine van Paradise

Nadere informatie

veiling Libbe Venema van werken van 23 februari 2017 vanaf uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld

veiling Libbe Venema van werken van 23 februari 2017 vanaf uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld veiling van werken van Libbe Venema 23 februari 2017 vanaf 14.30 uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld Tijdens deze veiling worden werken van de in 1994 overleden kunstenaar Libbe Venema. In de lijst hieronder

Nadere informatie

UNST & ATELIER ROUTE 2014

UNST & ATELIER ROUTE 2014 UNST & ATELIER ROUTE 2014 21 & 22 juni 12.00 tot 17.00 uur Capelle aan den IJssel www.kunstkringcapelle.nl LOCATIE/KUNSTENAARS PAGINA 1. Scout Centrum, s-gravenweg 101 - Anca Boonacker 6 - Brigitta Breevaart

Nadere informatie

DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014

DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014 DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014 J a n u a r i 2 0 1 4 Redactioneel 2014 is een bijzonder jaar voor de KVF. 25 jaar geleden werd de vereniging opgericht. Dat vieren

Nadere informatie

** korting per aangebrachte cursist

** korting per aangebrachte cursist Individuele en groeps deelname Voor een aantal cursussen en workshops kun je je individueel inschrijven. Voor die cursussen en workshops is een planning of de dagen van de week waarop de cursus/workshop

Nadere informatie

Veilingcatalogus. Kunst voor Kunst. Veiling van geselecteerde werken uit de collectie van Art interim. Plaats: Kasteel Maurick, Maurick 3, Vught

Veilingcatalogus. Kunst voor Kunst. Veiling van geselecteerde werken uit de collectie van Art interim. Plaats: Kasteel Maurick, Maurick 3, Vught Veilingcatalogus Kunst voor Kunst Veiling van geselecteerde werken uit de collectie van Art interim Plaats: Kasteel Maurick, Maurick 3, Vught Datum: 14 juni 2015 Tijd: 12.00 uur Veilingmeester: Victor

Nadere informatie

Veiling. 9 mei 2014. Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: 18.00 19.00 uur Start veiling: 19.30 uur Veilingmeester: Joop van Schaijk

Veiling. 9 mei 2014. Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: 18.00 19.00 uur Start veiling: 19.30 uur Veilingmeester: Joop van Schaijk Kunst Veiling 9 mei 2014 Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: 18.00 19.00 uur Start veiling: 19.30 uur Veilingmeester: Joop van Schaijk Locatie: De Marke, Daendelsweg 2, Hattem Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging:

Nadere informatie

Veilingcatalogus. Stichting Kringloopbedrijf Borne. Goederenveiling 1 oktoiber 2016

Veilingcatalogus. Stichting Kringloopbedrijf Borne. Goederenveiling 1 oktoiber 2016 Stichting Kringloopbedrijf Borne Veilingcatalogus Goederenveiling 1 oktoiber 2016 Aanvang : 14:00 uur Lokatie: Kringloop Borne Bornerbroeksestraat 83 7621AE Borne Voorwaarden REGELS EN DEELNAME VOORWAARDEN

Nadere informatie

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand Mobile Art Loppersum is druk bezig om zoveel mogelijk mensen te laten kennismaken met beeldende kunst. Uit de al bestaande collectie van www.malcollection.nl en onlangs gekochte kunstwerken willen we zoveel

Nadere informatie

kate ryan Zaterdag 4 oktober glamour Ladies Vegas the Band Disco tropical La BonBonniÈre, Maastricht estillo cubano DJ chelly Disco Danser Party

kate ryan Zaterdag 4 oktober glamour Ladies Vegas the Band Disco tropical La BonBonniÈre, Maastricht estillo cubano DJ chelly Disco Danser Party O N D E TA F E L 1 7 4 M A A S T I C H T P E S E N T E E T D E T WA A L F D E E D I T I E Zaterdag 4 oktober La BonBonniÈre, Maastricht s t c a live- kate ryan dries roelvink oelvink DJ Patrick DJ chelly

Nadere informatie

WORKSHOPPROGRAMMA VOORJAAR 2016 ATELIER EN BOERDERIJWINKEL DE LINDEHOF CREATIEVE WORKSHOPS HOME DECO & QUILTEN

WORKSHOPPROGRAMMA VOORJAAR 2016 ATELIER EN BOERDERIJWINKEL DE LINDEHOF CREATIEVE WORKSHOPS HOME DECO & QUILTEN WORKSHOPPROGRAMMA VOORJAAR 2016 ATELIER EN BOERDERIJWINKEL DE LINDEHOF COUNTRY LIVING - A WAY OF LIVE CREATIEVE WORKSHOPS HOME DECO & QUILTEN QUILTCURSUS VOOR BEGINNERS De eerste activiteit waarmee we

Nadere informatie

Peins, 15 juni 2015. Beste Lezer,

Peins, 15 juni 2015. Beste Lezer, Peins, 15 juni 2015 Beste Lezer, Vol vertrouwen sturen wij u deze brief. Wij willen u iets vragen maar u ook iets geven. Iets van bijzondere waarde. Eigenlijk willen we iets met u ruilen Atelier De Kunst

Nadere informatie

t Talent Nieuwsbrief december 2018 Groep 7/8 naar Biënnale in Veghel Kleuters aan de slag op het Elde College Groep 5-6 op de schaats

t Talent Nieuwsbrief december 2018 Groep 7/8 naar Biënnale in Veghel Kleuters aan de slag op het Elde College Groep 5-6 op de schaats t Talent december 2018 Nieuwsbrief Groep 7/8 naar Biënnale in Veghel Kleuters aan de slag op het Elde College Groep 5-6 op de schaats Voorwoord Beste Ouder(s)/verzorger(s), 2018 Zit er al weer bijna op.

Nadere informatie

Enneagram interview. Inzet 90 euro

Enneagram interview. Inzet 90 euro Enneagram interview Het Enneagram geeft helder inzicht in persoonlijke drijfveren, overtuigingen, emoties en gedrag. In een persoonlijk type interview krijg je inzicht in jouw Enneagramtype en wat dat

Nadere informatie

Kunstveiling 17 december uur. locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam. meer informatie:

Kunstveiling 17 december uur. locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam. meer informatie: Kunstveiling 17 december 20.00 uur locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam meer informatie: www.cbkschiedam.nl 1 Beste bezoeker, Op zaterdag 17 en zondag 18 december 2016 wordt er in Schiedam een kunstbeurs

Nadere informatie

Toespraak van commissaris van de Koning René Paas, Uitreiking Tine Clevering-Meijer Prijs, Statenzaal provinciehuis, 27 mei 2016

Toespraak van commissaris van de Koning René Paas, Uitreiking Tine Clevering-Meijer Prijs, Statenzaal provinciehuis, 27 mei 2016 Toespraak van commissaris van de Koning René Paas, Uitreiking Tine Clevering-Meijer Prijs, Statenzaal provinciehuis, 27 mei 2016 Welkom Dames en heren: goedenavond en hartelijk welkom bij op deze culturele

Nadere informatie

KUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten

KUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten KUNST VEILING 4 AUGUSTUS t.b.v. Stichting Hospice Dronten Curious peacock 1 Kunstenaar: Trudy Boersma- van Elburg Formaat: 60 x 80 cm Startbod: 150,- 2 Vaas met bloemen Kunstenaar: Trudy Boersma- van Elburg

Nadere informatie

Mijn werk omschrijft zich als wildlife art, dierenkunst, animal art. Het zijn kleurrijke portretten van dieren, figuratief benaderd.

Mijn werk omschrijft zich als wildlife art, dierenkunst, animal art. Het zijn kleurrijke portretten van dieren, figuratief benaderd. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag LOES BOTMAN HAAGSE KUNSTENAARS Mijn werk omschrijft zich als wildlife art, dierenkunst, animal art. Het zijn kleurrijke portretten van dieren,

Nadere informatie

MODERNE SCHILDERWORKSHOPS VOOR DE ZAKELIJKE MARKT

MODERNE SCHILDERWORKSHOPS VOOR DE ZAKELIJKE MARKT MODERNE SCHILDERWORKSHOPS VOOR DE ZAKELIJKE MARKT SCHILDERSCHORT VOOR EN AAN DE SLAG! Samen met collega s of klanten in een ontspannen setting schilderen. Alle barrières aan de kant, schilderschort voor

Nadere informatie

Herhalingsoefeningen. Thema 3 Familie en relaties. 1 Woorden. Familie

Herhalingsoefeningen. Thema 3 Familie en relaties. 1 Woorden. Familie Herhalingsoefeningen Thema 3 Familie en relaties 1 Woorden Familie Lees de zinnen over de familie van Simon en Els. Schrijf de volgende namen in de stamboom: Hans, Helena, Hester, Joke, Mark, Michiel,

Nadere informatie

Spring Summer! Naar Côte d Azur WIN! met Kim en Fatima! Cadeau! Luxe Zinzi suitcase. Fashion Tip. HOT News! MAGAZINE 2012

Spring Summer! Naar Côte d Azur WIN! met Kim en Fatima! Cadeau! Luxe Zinzi suitcase. Fashion Tip. HOT News! MAGAZINE 2012 MAGAZINE 2012 Spring Summer! WIN! Luxe Zinzi suitcase Fashion Tip Armbanden in vrolijke pasteltinten! Naar Côte d Azur met Kim en Fatima! Cadeau! Zinzi fragrance bij aankoop vanaf 75 HOT News! Lange colliers

Nadere informatie

ILJA WALRAVEN OPLEIDINGEN TENTOONSTELLINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag

ILJA WALRAVEN OPLEIDINGEN TENTOONSTELLINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag ILJA WALRAVEN HAAGSE KUNSTENAARS Aanvankelijk schilderde Walraven vooral abstract, maar vanaf een bepaald moment is figuratie een dominante plaats

Nadere informatie

Voor u ligt de sponsormap van de LIONS tourrally. Fijn dat u de moeite neemt te lezen en in overweging te nemen om te sponsoren en/of deel te nemen.

Voor u ligt de sponsormap van de LIONS tourrally. Fijn dat u de moeite neemt te lezen en in overweging te nemen om te sponsoren en/of deel te nemen. Sponsormap 2012 Algemeen Lions Tour Rally, 9 en 10 juni 2012 Geachte ondernemer / Geachte sponsor, Voor u ligt de sponsormap van de LIONS tourrally. Fijn dat u de moeite neemt te lezen en in overweging

Nadere informatie

Cursus Bloemschikken Najaar

Cursus Bloemschikken Najaar Cursus Bloemschikken Najaar High Tea met Bloemschikken Open Inschrijvingen Klik hier om de online versie te bekijken Cursus Bloemschikken Najaar Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar bij de workshopserie

Nadere informatie

Tijd voor een update van de activiteiten van Atelier Galerie VONC. Veel leesplezier en graag tot ziens! Marianne Rijvers

Tijd voor een update van de activiteiten van Atelier Galerie VONC. Veel leesplezier en graag tot ziens! Marianne Rijvers Beste kunstliefhebber, Tijd voor een update van de activiteiten van Atelier Galerie VONC. Veel leesplezier en graag tot ziens! Marianne Rijvers Atelier Galerie VONC in OET DE KUNST op radio 3ML Op vrijdag

Nadere informatie

Juffen- en meesterdag

Juffen- en meesterdag - Nieuwsbrief 14 Schooljaar 2018-2019, vrijdag 5 april 2019 Juffen- en meesterdag Wij kijken weer met veel plezier terug op de meester- en juffendag! Woensdag 3 april waren alle meesters en juffen op De

Nadere informatie

Seizoen 2015-2016 Programmaboekje

Seizoen 2015-2016 Programmaboekje Breda, 24 april 2016 Seizoen 2015-2016 Programmaboekje Breda, 24 april 2016 Voorwoord Namens SBC2000 Schoonspringen heten wij u van harte welkom bij de vierde Zeskampwedstrijd van het seizoen 2015-2016.

Nadere informatie

Nieuwsbrief december 2018

Nieuwsbrief december 2018 Locatie : Beukenlaan 8, 5363 RA Velp Secr. : Noordhoek 22, 5375 AS REEK www.kinderboerderijvelp.nl Info : kinderboerderijvelp@gmail.com Rabo : NL64RABO0128 780371 KvK : 17198081 Nieuwsbrief december 2018

Nadere informatie

Gezamenlijke nieuwsbrief Vriendendienst. Hoogvliet. Rotterdam. West. Zomer 2017

Gezamenlijke nieuwsbrief Vriendendienst. Hoogvliet. Rotterdam. West. Zomer 2017 Zomer 2017 weer een jaar voorbij.. Een tijd om terug te blikken, zeker ook een tijd om vooruit te kijken.. Er zit een verhuizing aan te komen, waar veel aandacht naar uit gaat. Ook in de nieuwe buurt willen

Nadere informatie

20-21 april 2013 ATELIER ROUTE. van 11:00 tot 17:00 uur

20-21 april 2013 ATELIER ROUTE. van 11:00 tot 17:00 uur 20-21 april 2013 ATELIER ROUTE van 11:00 tot 17:00 uur De route is verkrijgbaar bij de VVV Gemeente Tubbergen (Raadhuisplein 4) en bij Ine Lansink aan de Engbersstraat 6 in Vasse Voor meer informatie over

Nadere informatie

Atelier aan Zee Atelier aan Zee

Atelier aan Zee Atelier aan Zee Atelier aan Zee Atelier aan Zee Teambuilding door creativiteit KUNST OP DE WERKVLOER Ine Koopmans Beeldend kunstenaar Galjoen 19 3863 EM Nijkerk Gld 033-7370004 INHOUDSOPGAVE 2 VOORWOORD 3 DOELSTELLING

Nadere informatie

Inhoudsopgave. Voorwoord

Inhoudsopgave. Voorwoord Pagina 1 van 5 Inhoudsopgave Voorwoord Juf Eva Hoopman Juf Linda Serious Request groep 6/7B (Leon) Terugblik kerstmarkt Heb jij ook een foto op de kerstmarkt laten maken? Informatieavond groep 7 en 8 Luizenpluizen

Nadere informatie

GUN BEWONERS EN UZELF IETS MOOIS Donderdag 16 mei uur

GUN BEWONERS EN UZELF IETS MOOIS Donderdag 16 mei uur Beste kunstliefhebber en, of betrokkene bij Park Zuiderhout, Voor u ligt de veilingbrochure van de benefiet kunstveiling van Park Zuiderhout. In deze catalogus treft u een overzicht van de kunstwerken

Nadere informatie

Persdocumentatie. 3 t/m 6 September Prins Hendrikkade 33 te Amsterdam

Persdocumentatie. 3 t/m 6 September Prins Hendrikkade 33 te Amsterdam Persdocumentatie 3 t/m 6 September 2009 1 Prins Hendrikkade 33 te Amsterdam 2 Persbericht aug 2009 Jong talent... eenmaal, andermaal Uitzonderlijke kunstveiling met beginnende kunstenaars Op 6 september

Nadere informatie

FOTO FESTIVAL LEIDEN 2013

FOTO FESTIVAL LEIDEN 2013 FOTO FESTIVAL LEIDEN 2013 FOTO EXPOSITIE EDUCATIEPROJECT GALERIE AMBER, LEIDEN / NOVEMBER 2013 Een bespiegeling van het hedendaagse leven COLOFON Expositiegids Educatieproject Foto Festival Leiden Redactie

Nadere informatie

Agenda Workshops High Tea Arrangement Nieuwe artikelen. Klik hier om de online versie te bekijken

Agenda Workshops High Tea Arrangement Nieuwe artikelen. Klik hier om de online versie te bekijken Agenda Workshops High Tea Arrangement Nieuwe artikelen Klik hier om de online versie te bekijken Agenda Workshops Voor individuele creatievelingen of kleinere groepen hebben wij volop mogelijkheden. Voor

Nadere informatie

#1 3e jaargang. Atelier Lia de Craen. Nieuwe borden. Open middag. Uit de kunstdag

#1 3e jaargang. Atelier Lia de Craen. Nieuwe borden. Open middag. Uit de kunstdag #1 3e jaargang Atelier Lia de Craen Met de natuur als inspiratiebron. Met foto s en schetsen als vertrekpunt. Met de levenscycli van beweging, verandering en vergankelijkheid als thema. Met vormen, kleuren

Nadere informatie

Auditieve oefeningen. Boek van de week: Verhaalbegrip: Taalbewustzijn:

Auditieve oefeningen. Boek van de week: Verhaalbegrip: Taalbewustzijn: Auditieve oefeningen Boek van de week: 1; Nijntje in het museum 2; Krokodil en het meesterwerk 3; Kloddertje 4; Meneer Kandinsky was een schilder 5; Het kleine museum Verhaalbegrip: Bij elk boek stel ik

Nadere informatie

Volle vacht en verenpracht

Volle vacht en verenpracht Volle vacht en verenpracht LEVENDIGE PASTELS VAN LOES BOTMAN Loes Botman (48) maakt prachtige pasteltekeningen van dieren. De eenvoud van het materiaal spreekt haar aan. Ze laat het liefst alle kleuren

Nadere informatie

Nationaal Glasmuseum Leerdam

Nationaal Glasmuseum Leerdam Nationaal Glasmuseum Leerdam Tentoonstellingen 2015 Collectie Highlights In de presentatie Collectie Highlights worden bijzondere Leerdamse glasobjecten uit de vaste collectie extra onder de aandacht gebracht.

Nadere informatie

Inleiding. Veel plezier en een goede veilingdag, Namens Vereniging KrimpenerKunstWaard. Louky Scheltema.

Inleiding. Veel plezier en een goede veilingdag, Namens Vereniging KrimpenerKunstWaard. Louky Scheltema. Veilingboekje 1 Inhoud Inleiding... 3 Veilingstukken... 4 Schilderijen, gemengde technieken... 4 Schilderijen, Acrylverf... 6 Foto s... 9 Textiel...10 Keramiek/Glas...10 Objecten Steen/Metaal/Hout...11

Nadere informatie

Nieuwsbrief 16. Schooljaar , vrijdag 17 mei 2019

Nieuwsbrief 16. Schooljaar , vrijdag 17 mei 2019 - Nieuwsbrief 16 Schooljaar 2018-2019, vrijdag 17 mei 2019 Leefstijl Wij zijn alweer toe aan thema 5: Allemaal anders, iedereen gelijk. De titel dekt de lading van de inhoud van de lessen heel goed: kinderen

Nadere informatie

KUYF COLLECTIE-STUDIO

KUYF COLLECTIE-STUDIO -STUDIO -STUDIO is een collectie-studio. Dit betekent dat wij verschillende kunstcollecties beheren waaruit geleend en gekocht kan worden. 3 -STUDIO 4 ONZE WERKWIJZE 9 - Een deel van onze collectie bestaat

Nadere informatie

KUNSTRONDE KUNSTEILANDEN AMSTERDAM. Speciale Kunstronde van zondag 11 December 2011 Extra Events : Wijnproeverij, Muziek & Kunstloterij

KUNSTRONDE KUNSTEILANDEN AMSTERDAM. Speciale Kunstronde van zondag 11 December 2011 Extra Events : Wijnproeverij, Muziek & Kunstloterij KUNSTRONDE KUNSTEILANDEN AMSTERDAM Speciale Kunstronde van zondag 11 December 2011 Extra Events : Wijnproeverij, Muziek & Kunstloterij Extra KEA evenementen... Wijnproeverij van de Wijnkelder Brouwersgracht.

Nadere informatie

Open Atelierdagen Loenen. 6 en 7 juli 2019

Open Atelierdagen Loenen. 6 en 7 juli 2019 Open Atelierdagen Loenen 6 en 7 juli 2019 Introductie Wij zijn inwoners van het Veluwse dorp Loenen en houden ons bezig met het maken van kunst in vele verschijningsvormen. Wij organiseren activiteiten

Nadere informatie

DIT IS HET PLAN. www.blieken.com

DIT IS HET PLAN. www.blieken.com Een uniieke kans voor uw bedriijjf! U steunt stiichtiing KiiKa en de Bllauwe Anemoon met de maniifestatiie Hoe kan uw bedrijf op een unieke en artistieke manier een bijdrage leveren aan de strijd tegen

Nadere informatie

Creatures. Formaat: 50x40 cm Gerda van Leeuwen

Creatures. Formaat: 50x40 cm Gerda van Leeuwen Dat een kunstenaar op zoek is naar de kern der dingen is een open deur. Het fascinerende is dat het zich steeds op een andere manier aandient en het niet verzadigd lijkt te raken. Dat is ook meteen de

Nadere informatie

Mogen wij u voorstellen?

Mogen wij u voorstellen? 1 NIEUWSBRIEF OKTOBER 2014 NUMMER 2 In dit nummer Mogen wij u voorstellen? Digitale piano HVG De Lier op bezoek Donatie Hofland van Geest Beursvloer Westland Informatie-avond 29 oktober Workshop Creatief

Nadere informatie

14 januari 2016 Wetenswaardigheid 8. Beste kinderen, ouders en verzorgers,

14 januari 2016 Wetenswaardigheid 8. Beste kinderen, ouders en verzorgers, 14 januari 2016 Wetenswaardigheid 8 Beste kinderen, ouders en verzorgers, Vol energie zijn we allemaal na de kerstvakantie weer aan de slag gegaan. Na een eerste korte week en een lang weekend wordt er

Nadere informatie

Opgave 2. ( 4 punten) Bereken de breedte van de tafel, afgerond op hele centimeters. Schrijf de berekening op.

Opgave 2. ( 4 punten) Bereken de breedte van de tafel, afgerond op hele centimeters. Schrijf de berekening op. D examen wiskunde tijdvak II 1998. Vergadertafels De vragen 1, 2, 3 en 4 gaan over symmetrische vergadertafels met één lange zijde van 150 cm en drie zijden van 75 cm. Op de foto hieronder zie je zo'n

Nadere informatie

M a a k v a n j u l l i e B e d r i j f s - o f G r o e p s u i t j e e e n c r e a t i e v e b e l e v i n g

M a a k v a n j u l l i e B e d r i j f s - o f G r o e p s u i t j e e e n c r e a t i e v e b e l e v i n g M a a k v a n j u l l i e B e d r i j f s - o f G r o e p s u i t j e e e n c r e a t i e v e b e l e v i n g # A R T P U B N L W W W. A R T P U B. N L A R T P U B O N S V E R H A A L ArtPub is hét creatieve

Nadere informatie

APPÈL SOLO. 19 kunstenaars in 18 kamers

APPÈL SOLO. 19 kunstenaars in 18 kamers APPÈL SOLO in de KAZERNE 19 kunstenaars in 18 kamers Na het uiterst succesvolle APPÈL in de KAZERNE van maart/ april jl. waarbij 7 galerieën zich presenteerde in de kamers van de oude marechausseekazerne

Nadere informatie

Javier Gómez en Arian Winterink exposeert in Museum vd Togt

Javier Gómez en Arian Winterink exposeert in Museum vd Togt Bijgewerkt: 20 oktober 2008 Zoek: ga. Begin: Nieuws Amstelveen Geschiedenis Foto's Gebeurtenissen Monumenten Partnersteden Straten Kerken Exposities Links Sponsoren Over de site Javier Gómez en Arian Winterink

Nadere informatie

Pink Ribbon Armband 2015

Pink Ribbon Armband 2015 Pink Ribbon Armband 2015 Samen onderzoek steunen designed by INTRODUCTIE Pink Ribbon Armband 2015 Voor u ligt het voorstel voor de Pink Ribbon Armband 2015. De armband is ontworpen door juwelenontwerpster

Nadere informatie

werken Machteld van Buren op amsterdam art fair

werken Machteld van Buren op amsterdam art fair werken Machteld van Buren op amsterdam art fair Onder de titel What does your soul look like laat zij verrassend gelaagd werk zien met een verbluffende dieptewerking. Veelsoortige vormen en technieken

Nadere informatie

Henny Schaapman, kunstenaar, coach, creatief ondernemer

Henny Schaapman, kunstenaar, coach, creatief ondernemer Een leven lang creëren Henny Schaapman, kunstenaar, coach, creatief ondernemer Creativiteit is iets van kunstenaars, vaak warrig en niet altijd te begrijpen voor de buitenwereld. Georganiseerde creativiteit

Nadere informatie

Cultuurbulletin no. 4

Cultuurbulletin no. 4 Cultuurbulletin no. 4 In dit nummer: *Februari; drama-maand *Open podium LA2 (Kim/Ingrid) *Open podium MB3 (Renate/Esther) *Maart; beeldende kunst-maand Februari; drama-maand In de maand februari stond

Nadere informatie

deelnemende kunstenaars

deelnemende kunstenaars KUNSTROUTE NOORDWEST-VELUWE Ermelo, Harderwijk, Hierden 8-9 september 2018 Kunstroute Noordwest-Veluwe Ermelo - Harderwijk - Hierden openingstijden 2018 zaterdag 8 september 11:00-17:00 uur zondag 9 september

Nadere informatie

Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze decoraties zijn momenteel voorradig en daardoor snel leverbaar

Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze decoraties zijn momenteel voorradig en daardoor snel leverbaar Zijden bloemstukken Elisense Bloemen Deze decoraties zijn momenteel voorradig en daardoor snel leverbaar 1 Witte tulpvormige vaas met modern zijden bloemstuk Deze bijzondere vaas is opgemaakt met natuurlijke

Nadere informatie

Sterksel Sterk in Kunst 15 juni 13 17 uur en 16 juni 11 17 uur

Sterksel Sterk in Kunst 15 juni 13 17 uur en 16 juni 11 17 uur Beste Kunstliefhebbers, Wij stellen u graag op de hoogte van ons prille initiatief om kunst te exposeren in de tuinen van het mooie Sterksel. De opening vindt plaats op het kerkplein bij de Os op zaterdag

Nadere informatie

JAARVERSLAG Stichting Vrienden Museum Jan van der Togt

JAARVERSLAG Stichting Vrienden Museum Jan van der Togt JAARVERSLAG Stichting Vrienden Museum Jan van der Togt 2016 Inhoudsopgave pagina Voorwoord... 3 Onze activiteiten in beeld... 5 Financiële verslaglegging... 7 Doelstelling Vrienden van Museum Jan van der

Nadere informatie

Oranje in stijl Agenda Workshops Nieuw assortiment. Klik hier om de online versie te bekijken

Oranje in stijl Agenda Workshops Nieuw assortiment. Klik hier om de online versie te bekijken Oranje in stijl Agenda Workshops Nieuw assortiment Klik hier om de online versie te bekijken Oranje in stijl Zorg voor een extra stijlvolle inrichting tijdens Koningsdag (27 april as.). Onder het motto

Nadere informatie

1. Voorwoord. 2. Terugblik

1. Voorwoord. 2. Terugblik v 2012 Inhoudsopgave 1. Voorwoord 2. Terugblik 3. Bijdrage aan het museum 4. Financiële verslaglegging 5. Doelstelling vrienden van museum Jan van der Togt Voorwoord 1. Voorwoord Het afgelopen jaar trok

Nadere informatie

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE Spelers, staff en de besturen van de Stichting ROB en de Businessclub organiseen op woensdag 14 januari een fundraising dinner en een veiling. In dit boekje

Nadere informatie

The best protection is early detection.

The best protection is early detection. Inhoudsopgave Inhoudsopgave Blz. 1 Inleiding Blz. 2 Historie van de organisatie Blz. 3 Informatie over de organisatie Blz. 4 Helden in de organisatie Blz. 5 Verdere informatie over de organisatie Blz.

Nadere informatie

VEILINGLIJST KUNSTWAARD 2014

VEILINGLIJST KUNSTWAARD 2014 VEILINGLIJST KUNSTWAARD 2014 VEILING: 18 DECEMBER 18:00 MET EEN INTRODUCTIE DOOR REYN VAN DER LUGT (KUNSTVERZAMELAAR) OVER DE BETEKENIS VAN VERZAMELEN. VEILINGMEESTER ALEXANDER MAYHEW NIEUW DAKOTA MS.

Nadere informatie

De wereld van de Haagse kunstenaar, 32 Loes Botman

De wereld van de Haagse kunstenaar, 32 Loes Botman Zoeken De wereld van de Haagse kunstenaar, 32 Loes Botman Walter van Teeffelenzaterdag 15 november 2014 Loes Botman tekent dieren. Geen exotische dieren, maar Nederlandse dieren die je ziet op of rond

Nadere informatie

eiling Catalogus Samen groots genieten 2013 compleet verzorgde avond uit! 9 November 18.30 uur Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen

eiling Catalogus Samen groots genieten 2013 compleet verzorgde avond uit! 9 November 18.30 uur Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen georganiseerd door Lionsclubs schagen - den helder - anna paulowna Samen groots genieten 2013 9 November 18.30 uur compleet verzorgde avond uit! Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen eiling Catalogus

Nadere informatie

organiseren op 29 mei 2010 Business Tourrit Sophia KC Zuid

organiseren op 29 mei 2010 Business Tourrit Sophia KC Zuid B r a s s e r i e organiseren op 29 mei 2010 Business Tourrit Sophia KC Zuid Business Tourrit Sophia KC Zuid Business Tourrit Sophia KC ZUID d.d. 29 mei 2010 voor maximaal 65 sportauto s HOOFDSPONSOR:

Nadere informatie

Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze decoraties zijn momenteel voorradig en daardoor snel leverbaar

Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze decoraties zijn momenteel voorradig en daardoor snel leverbaar Zijden bloemstukken Elisense Bloemen Deze decoraties zijn momenteel voorradig en daardoor snel leverbaar 1 Grote krans met Rozen en gedroogde vruchten Sprookjesachtig mooie krans met o.a. Rozen in heel

Nadere informatie

Spinningmarathon van 6 uur voor Villa Joep

Spinningmarathon van 6 uur voor Villa Joep Organiseert 09 juni 2012 op Haantjesdag SpinForLife 2012 Carl Verheijen reikt cheque uit aan Kees Stuivenberg van Villa Joep Sensationele apbrengst in 2009 Spinningmarathon van 6 uur voor Villa Joep Woudenberg

Nadere informatie

5 dagen creatieve workshops

5 dagen creatieve workshops 5 dagen creatieve workshops beeldhouwen in steen - edelsmeden boetseren met klei - mixed media Beeldhouwen in steen "De trage geduldige steen. Het denken dat even stopt. Alleen nog maar aanwezig zijn.

Nadere informatie

Drachten loopt mee en staat stil bij kanker

Drachten loopt mee en staat stil bij kanker 24-uurswandelestafette Doe je mee? Drachten loopt mee en staat stil bij kanker Wanneer: vrijdag 25 september 2015, start 17.00 uur zaterdag 26 september 2015, einde 17.00 uur Waar: Skeelerbaan Sportcomplex

Nadere informatie

14+15 september 2013. 11.00-17.00 uur. 39 deelnemers 21 locaties

14+15 september 2013. 11.00-17.00 uur. 39 deelnemers 21 locaties 14+15 september 2013 11.00-17.00 uur 39 deelnemers 21 locaties Dank aan onze sponsors De Brinkhof Norg Bestuur Stichting Kunstmomenten Noordenveld Leo van der Heiden, Voorzitter Inge Breukers, Secretaris

Nadere informatie

Eenmaal, andermaal...verkocht!

Eenmaal, andermaal...verkocht! 9 MAART 2018 BADPAVILJOEN, DOMBURG Eenmaal, andermaal...verkocht! Na het succes van vorig jaar organiseert JCI Walcheren wederom een veiling voor lokale goede doelen. Deze veiling is een evenement voor

Nadere informatie

Met je klas naar singer laren

Met je klas naar singer laren Met je klas naar singer laren Wat is Singer laren? Museum Villa De wilde zwanen Theater Beeldentuin Waarom heet het singer laren? Vroeger woonde het echtpaar Anna en William Singer hier. Zij kwamen meer

Nadere informatie

Volledige opbrengst voor Rico's foundation cambodja

Volledige opbrengst voor Rico's foundation cambodja 29-10-2016 * 11:00 uur * dorpshuus heino VEILING * Veiling * veiling * veiling * veiling Wanneer: Waar: Veilingmeester: De schilderijen zijn vooraf te bezichtigen v.a. vrijdag 28 oktober 1 2:00uur tot

Nadere informatie

Henny Radijs (1915-1991)

Henny Radijs (1915-1991) Henny Radijs (1915-1991) Van pottenbakster naar keramisch kunstenares Tekst: Rob Meershoek Foto s: Kunsthandel Artentique Zoetermeer, september 2010 Alle rechten voorbehouden Vaas 1961, h. 42 cm. Inleiding

Nadere informatie

KunstZondagVorden maakt bezoeker nieuwsgierig en geeft inzicht

KunstZondagVorden maakt bezoeker nieuwsgierig en geeft inzicht KunstZondagVorden maakt bezoeker nieuwsgierig en geeft inzicht KunstZondagVorden een kunstproject van de St.KunstInVorden dat al 12 jaar haar bijdrage levert aan het toegankelijk maken van professionele

Nadere informatie

Pimpelmees 3 3766 AX Soest

Pimpelmees 3 3766 AX Soest Pimpelmees 3 3766 AX Soest Landelijk kunstenaars-genootschap de Ploegh Pimpelmees 3 3766 AX Soest Ingang de Hazelaar Telefoon: 035-609 04 11 Email: mfretz@deploegh.nl www.deploeh.nl Openingstijden woensdag

Nadere informatie

Zoals gebruikelijk presenteert Cultura aan het einde van het cursusseizoen met trots de resultaten van de cursisten van Cultura.

Zoals gebruikelijk presenteert Cultura aan het einde van het cursusseizoen met trots de resultaten van de cursisten van Cultura. Zoals gebruikelijk presenteert Cultura aan het einde van het cursusseizoen met trots de resultaten van de cursisten van Cultura. Opening zaterdag mei om 6.00 uur Elise Huijberts, beheerder van de Cultura

Nadere informatie

JACQUELINE SCHÄFER. Jacqueline Schäfer woont en werkt in Amsterdam. Daar deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie.

JACQUELINE SCHÄFER. Jacqueline Schäfer woont en werkt in Amsterdam. Daar deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie. JACQUELINE SCHÄFER Jacqueline Schäfer woont en werkt in Amsterdam. Daar deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie. Tot dat moment was het schilderen toch vooral iets wat zij voor

Nadere informatie

Filosoferen over kunst. Educatief programma over kunst voor primair en voortgezet onderwijs. 4 k i d s

Filosoferen over kunst. Educatief programma over kunst voor primair en voortgezet onderwijs. 4 k i d s de kunstuitleen arnhem thuis in beeldende kunst Filosoferen over kunst Educatief programma over kunst voor primair en voortgezet onderwijs 4 k i d s Verder kijken dan je neus lang is Zonder kunst is het

Nadere informatie

FEBRUARI ISSUE 2014. Cadeau tips voor Cupido s. All you need is Love. Lovely LOVE. Gifts... deals! Check het voordeel in de folder! geef Zinzi!

FEBRUARI ISSUE 2014. Cadeau tips voor Cupido s. All you need is Love. Lovely LOVE. Gifts... deals! Check het voordeel in de folder! geef Zinzi! FEBRUARI ISSUE 2014 Cadeau tips voor Cupido s All you need is Love Lovely Gifts... geef Zinzi! LOVE deals! Check het voordeel in de folder! De sleutel tot haar hart ZIH 638 50mm ZIH 721 50mm 79.95 49.

Nadere informatie

tuintje Mieke Rietveld quilt 85 cm. x 85 cm.

tuintje Mieke Rietveld quilt 85 cm. x 85 cm. tuintje Mieke Rietveld quilt 85 cm. x 85 cm. Quilten, dat leek mij een mooie bezigheid toen ik stopte met werken. Maar hoe begin je daar mee en wat heb je nodig? En wat ook leuk is, hoe vind je mensen

Nadere informatie

Alpha-deuren/HVH Hellas 2

Alpha-deuren/HVH Hellas 2 Alpha-deuren/HVH Hellas 2 22 oktober 2011 Mede mogelijk gemaakt door hoofdsponsor: Voorwoord Welkom bij de eerste thuiswedstrijd van Alpha-deuren/HVH. Wij zijn als vereniging blij dat we u allemaal mogen

Nadere informatie

Tille-Nieuws 11. Donderdag 22 februari t/m 9 maart Geachte ouder/verzorger, Hoera, Aukje van der Kooi is bevallen

Tille-Nieuws 11. Donderdag 22 februari t/m 9 maart Geachte ouder/verzorger, Hoera, Aukje van der Kooi is bevallen www.obs-detille.nl Tille-Nieuws 11 Donderdag 22 februari t/m 9 maart 2017 Hoera, Aukje van der Kooi is bevallen Donderdag 22 februari is Aukje bevallen van twee prachtige jongens: Jelte Jan en Fimme Harmen.

Nadere informatie

Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze decoraties zijn momenteel voorradig en daardoor snel leverbaar

Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze decoraties zijn momenteel voorradig en daardoor snel leverbaar Zijden bloemstukken Elisense Bloemen Deze decoraties zijn momenteel voorradig en daardoor snel leverbaar 1 Grote krans met Amaryllisbol 'nest' Deze decoratie bestaat uit 2 delen: Een krans en een nest

Nadere informatie