VEILINGCATALOGUS STICHTING VIVIVERE 2011 KUNST & BELEVENISSEN VEILING
- Frieda Maes
1 VEILINGCATALOGUS STICHTING VIVIVERE 2011 KUNST & BELEVENISSEN VEILING
2 2 Colofon Uitgave: veilingcatalogus 2011 Stichting Vivivere De Kunst en Belevenissen veiling wordt geregisseerd door veilingmeester drs. Bernadette de Bruijn van Veilinghuis Christie s uit Amsterdam en is een veiling zonder opgeld. 8 BUREAU ontwerp: Bureau 8 communicatie en ontwerp productie: Nederlandse Kalenderfabriek
3 Voorwoord Lieve mensen, Vanavond gaat het weer gebeuren. Wij zijn helemaal klaar voor de 7e veiling voor KWF Kankerbestrijding. We hebben weer prachtige kunstwerken en belevenissen voor de veiling. We hopen dan ook dat u flink gaat bieden zodat we vanavond een gulle cheque kunnen overhandigen. Er is nog veel geld nodig voor onderzoek naar kanker. Dit jaar heb ik het stokje overgedragen aan mijn dochter Britt met nog steeds Kim aan haar zijde en er zijn drie hele enthousiaste, lieve en prachtige dames het team komen versterken. Bij deze wil ik Dusanka, Wendy en Willeke bedanken voor hun enthousiasme en tomeloze inzet. Maar mijn dank gaat ook uit naar de kunstenaars, de sponsoren, vrijwilligers en iedereen die aan deze avond zijn of haar steentje heeft bijgedragen om er een succes van te maken. Ik wens iedereen een plezierige avond! Lenie Kinnegen - van Stippent
4 Stichting Vivivere Persoonlijk verdriet kent soms een mooie transformatie; inzet leveren voor een goed doel. Dat is nu precies de ervaring van Lenie Kinnegen (initiatiefneemster Stichting Vivivere). In 2001 werd bij haar borstkanker geconstateerd, de meest agressieve vorm. Genezing zou haast onmogelijk zijn. In haar proces van chemokuren en bestralingen pakte Lenie haar oude liefde weer op; schilderen. Zo ontstond de rode tulp, nu het logo van Stichting Vivivere. In combinatie met de liefde voor Italië ontstond ook de naam Vivivere; Italiaans voor opbloeien of herleven. Al schilderend viel haar oog op een oproep van KWF Kankerbestrijding voor de tentoonstelling Kanker in Beeld. Een tentoonstelling met beeldend creatief werk van (ex-)kankerpatiënten en naasten. Met de rode tulp in volle glorie reageerde Lenie op de oproep. Daar raakte Lenie voor het eerst in gesprek met KWF Kankerbestrijding. Samen met dochter Britt Kinnegen smeedde Lenie wilde plannen. Ook nicht Kim van Stippent en vriendin Lieke van Acht besmette zij met haar enthousiasme om zelf een veiling te organiseren. In december 2003 kreeg Lenie de goedkeuring van KWF Kankerbestrijding en 4 februari 2004 is Stichting Vivivere officieel geboren. Lenie Kinnegen heeft het stokje officieel overgedragen aan Britt en zal wat minder actief maar wel als boegbeeld blijven fungeren. Inmiddels hebben de veilingen van Stichting Vivivere al meer dan ,- opgebracht. Samen met de nieuwe organisatie bestaande uit: Dusanka Cortan, Wendy Kuipers, Willeke Reijnders en natuurlijk nog steeds Kim van Stippent hopen we dit jaar daar weer iets bovenop te kunnen doen. Verkoop loterij Trekking loterij
5 Kavelnr. Titel Kavelnr. Titel 1. Kunst Koe Galerie Tinks i.s.m. T. Swinkels handbeschilderde kunststof koe, geschikt voor buiten 6. Personal trainer 3x een personaltrainer aan huis (binnen een straal van 45 km rondom Breda) DSTraining 2. Happy Threegether kunsthars, 100 cm hoog, geschikt voor buiten Jacky Zegers 7. Kip pastel op paneel, 21 x 25 cm Loes Botman 3. Make-over een geheel nieuwe look Mari van de Ven & Rob Peetoom 8. Sieradenset schakelketting en armband met Swarovski Elements, geslepen schelp en natuursteen Fiva Jewelry 4. Sieradenset Stones in Style rozenkwarts nuggets met 925 zilver verguld incl. 2 rozenkwarts hartjes van Stones in Love 9. Bee Misled acryl op doek, 30 x 30 cm Marcel Witte 5. Schaal met gele bloemen keramiek, Ø 45 cm Jan Wijers 10. Sushi workshop sushi workshop incl. geheel verzorgde lunch voor 10 pers. The Red Sun 7
6 Kavelnr. Titel Kavelnr. Titel 11. Glas met olijven olieverf op doek, 100 x 100 cm Heleen Hobelman 16. Kunstklas schilderworkshop voor 2 pers. in Het Art-Souterrain (België) incl. een geheel verzorgde lunch en materialen. Joop de Chêne 12. Privéchauffeur een privéchauffeur voor een hele dag in uw eigen auto drivingyou 17. Nederhemert Noord acryl op doek, 70 x 70 cm Toon Stalpers 13. Hope acryl op doek, 50 x 50 cm Jan-Hein Arens 18. Gesigneerd zadeldekje zadeldekje gebruikt op Salinero, olymipisch kampioen Anky van Grunsven Dressage Horses 14. Boksclinic boksles voor maximaal 4 pers. Joop Overmeijer 19. geen titel gemengde technieken, 60 x 60 cm Marcel Rus 15. Zwenker hout, messing blad, koolstof, 90 cm hoog Anna Müller 20. Sieradenset set van hout, Murano glas, schelp, keramiek, natuursteen, kristal en parels van Swarovski Elements Fiva Jewelry
7 Kavelnr. Titel Kavelnr. Titel 21. Orange Blossom zeefdruk, 50 x 50 cm Mariska Meijers 26. Polo Picknick polo picknick voor 6 pers. Za. 11 juni 2011 op het prachtige Landgoed Eeckenrhoode te Waalre Pololeague 22. Overnachting Presidential suite een overnachting incl. ontbijt en diner voor 2 pers. Pullman Eindhoven Cocagne 27. Jeane olieverf op doek, 120 x 140 cm Nico Vrielink 23. Red olieverf op doek, 150 x 50 cm Evelyn Hamilton 28. Buddha to Buddha Ekant robuust vormgegeven zilveren armband Buddha to Buddha 24. Personal trainer 3x een personaltrainer aan huis (binnen een straal van 45 km rondom Eindhoven) Way of Life 29. PSV Voetbalshirt Otman Bakkal It s my life olieverf op doek, 80 x 60 cm Hesther van Doornum 30. Overnachting in een Sprookjeskasteel verblijf van 2 nachten in Château de Burnand in de zuidelijke Bourgogne Mieke & Geert Freling-de Bruijn 11
8 12 13 Wederom presenteren wij u de veiling dit jaar vanuit The Art of Living Well. De vaste locatie van galerie Living Art. U heeft middels de veilingstukken al met een deel van de vaste kunstenaars kunnen kennismaken. Meerdere werken van de kunstenaars die dit jaar (geheel belangeloos) een werk hebben gedoneerd zijn door het gehele pand te bezichtigen. Een compleet collectie overzicht en informatie over de kunstenaars van galerie Living Art kunt u vinden op Bent u deze avond niet de hoogste bieder geweest of mocht u interesse hebben in één van de andere werken? Galerie Living Art en haar kunstenaars schenken bij aankoop (t/m juni 2011) 10 procent van de aankoopwaarde, van alle kunstobjecten, aan Stichting Vivivere. Met vriendelijke groet, Ben zelf enkele jaren terug geconfronteerd met kanker door de ziekte van mijn moeder... Ze is er helaas ook aan overleden... het is vreselijk... Ik steun Stichting Vivivere, en zo hopelijk vele mensen met mij, om samen op deze manier een bijdrage te leveren aan de strijd tegen deze ziekte die we helaas nog te veel en te vaak tegenkomen... Mari van de Ven, donateur van een make-over en zijn nieuwe boek Puur Mari. Britt Kinnegen Iedereen kent wel iemand in zijn omgeving die lijdt aan kanker of overleden is aan deze ziekte. Openingstijden Galerie Living Art: Dinsdag tot en met zaterdag van tot uur Omdat kanker doodsoorzaak nummer 1 is, kan er niet genoeg geld ingezameld worden voor onderzoek zodat we deze ziekte in de toekomst de baas zullen worden. Patty Brard, presentatrice Kunst & Belevenissen veiling 2011.
9 1 Sponsors 8 BUREAU ACCOUNTANTS & BELASTINGADVISEURS
10 Dank 15 De goodybag is mede mogelijk gemaakt door: De kunstenaars: Jan-Hein Arens, Loes Botman, Hesther van Doornum, Evelyn Hamilton, Heleen Hobelman, Mariska Meijers, Anna Müller, Marcel Rus, Toon Stalpers, Nico Vrielink, Jan Wijers, Marcel Witte en Jacky Zegers Onze dank gaat ook uit naar: Atelier Tinks, Mark van Achterberg, Ignacio de los Aoyos, Otman Bakkal, Bistro Tante Pietje, Mieke Boers, Patty Brard, Bernadette de Bruijn, Joop de Chêne, Yvonne Cox-Vleeshouwers, De Droomkamer, Mieke & Geert Freling-de Bruijn, Golfpark de Turfvaert, Grieks restaurant Corfu, Anky van Grunsven Dressage, IN I ZICHT Nederland, Eddy Jansen, Gerrie Klijn, Saskia de Koeier, Kitty Lans, Loose Juice, Sandra Maas, O Chelle Henk van der Doelen, Joop Overmeijer, Rob Peetoom, Pieter Ploeg, Erica Reijnders, Tineke Roovers, Ria Russchenberg, Tanja Schraven, Esther Schoenmacher, Soundworks, Teun Swinkels, TIGI Nederland, Nick van der Veer, Tax Yuen en Mari van de Ven
11 Dank voor uw komst! v.l.n.r. Dusanka Cortan, Wendy Kuipers, Willeke Reijnders, Kim van Stippent en Britt Kinnegen
Nico Vrielink. Irene Peeters Samen. Marcel Rus. Julia Vermeer-van Ruth zonder titel. Meer over hoofdsponsor HEJA Projectontwikkeling
Meer over hoofdsponsor HJA Projectontwikkeling Nico Vrielink rene Peeters Samen albast Marcel Rus COLOFON Tekst: Ontwerp: Lieke van Acht Communicatie & Ontwerp Printwerk: Nextprint 4. Julia Vermeer-van
Nadere informatieVeilingcatalogus. Kunst & Curiosa veiling. 3 april 2008
Veilingcatalogus Kunst & Curiosa veiling 3 april 2008 Lieve mensen, vandaag is het weer zover! Vanavond gaat alweer de vijfde Kunst & Curiosa veiling van start en we hopen dat we op het einde van deze
Nadere informatieInhoudsopgave. 1. Voorwoord. 2. Onze activiteiten in beeld. 3. Financiële verslaglegging. 4. Doelstelling vrienden van museum Jan van der Togt
v 2014 Inhoudsopgave 1. Voorwoord 2. Onze activiteiten in beeld 3. Financiële verslaglegging 4. Doelstelling vrienden van museum Jan van der Togt Voorwoord Beste vrienden, 2014 was een jaar waarin er veel
Nadere informatiePlannings- en kostenschema Artfriends creatieve cursussen, workshops en vakanties * Individuele en groeps deelname
Plannings- en kostenschema Artfriends creatieve cursussen, workshops en vakanties Individuele en groeps deelname korting per aangebrachte cursist Gratis workshopdeelname: Creëer je eigen groep Voor een
Nadere informatie** korting per aangebrachte cursist. CREATIEVE / WELLNESS VAKANTIE WEKEN VAN ARTFRIENDS 31 juli t/m 7 augustus 2010 7 t/m 14 augustus 2010
Individuele en groeps deelname korting per aangebrachte cursist Gratis workshopdeelname: Creëer je eigen groep Voor een aantal cursussen en workshops kun je je individueel inschrijven. Voor die cursussen
Nadere informatieVeilingboekje kunstwerken 2016
Nadere informatie2 Leusden, Renée van Struggle for life. 3 Laak-Hendrikx, Dorine van Paradise Birds
1 Groep 5 van Basisschool De Baarzen te Vught Fantasie-drieluik acryl op doek 3 doeken van 50 x 50 cm 2 Leusden, Renée van Struggle for life brons 28 cm hoog oplage e.a/50 3 Laak-Hendrikx, Dorine van Paradise
Nadere informatieUNST & ATELIER ROUTE 2014
UNST & ATELIER ROUTE 2014 21 & 22 juni 12.00 tot 17.00 uur Capelle aan den IJssel www.kunstkringcapelle.nl LOCATIE/KUNSTENAARS PAGINA 1. Scout Centrum, s-gravenweg 101 - Anca Boonacker 6 - Brigitta Breevaart
Nadere informatieDIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014
DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014 J a n u a r i 2 0 1 4 Redactioneel 2014 is een bijzonder jaar voor de KVF. 25 jaar geleden werd de vereniging opgericht. Dat vieren
Nadere informatie** korting per aangebrachte cursist
Individuele en groeps deelname Voor een aantal cursussen en workshops kun je je individueel inschrijven. Voor die cursussen en workshops is een planning of de dagen van de week waarop de cursus/workshop
Nadere informatieVeiling. 9 mei 2014. Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: 18.00 19.00 uur Start veiling: 19.30 uur Veilingmeester: Joop van Schaijk
Kunst Veiling 9 mei 2014 Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: 18.00 19.00 uur Start veiling: 19.30 uur Veilingmeester: Joop van Schaijk Locatie: De Marke, Daendelsweg 2, Hattem Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging:
Nadere informatieWORKSHOPPROGRAMMA VOORJAAR 2016 ATELIER EN BOERDERIJWINKEL DE LINDEHOF CREATIEVE WORKSHOPS HOME DECO & QUILTEN
WORKSHOPPROGRAMMA VOORJAAR 2016 ATELIER EN BOERDERIJWINKEL DE LINDEHOF COUNTRY LIVING - A WAY OF LIVE CREATIEVE WORKSHOPS HOME DECO & QUILTEN QUILTCURSUS VOOR BEGINNERS De eerste activiteit waarmee we
Nadere informatiePeins, 15 juni 2015. Beste Lezer,
Peins, 15 juni 2015 Beste Lezer, Vol vertrouwen sturen wij u deze brief. Wij willen u iets vragen maar u ook iets geven. Iets van bijzondere waarde. Eigenlijk willen we iets met u ruilen Atelier De Kunst
Nadere informatiet Talent Nieuwsbrief december 2018 Groep 7/8 naar Biënnale in Veghel Kleuters aan de slag op het Elde College Groep 5-6 op de schaats
t Talent december 2018 Nieuwsbrief Groep 7/8 naar Biënnale in Veghel Kleuters aan de slag op het Elde College Groep 5-6 op de schaats Voorwoord Beste Ouder(s)/verzorger(s), 2018 Zit er al weer bijna op.
Nadere informatieEnneagram interview. Inzet 90 euro
Enneagram interview Het Enneagram geeft helder inzicht in persoonlijke drijfveren, overtuigingen, emoties en gedrag. In een persoonlijk type interview krijg je inzicht in jouw Enneagramtype en wat dat
Nadere informatieKunstveiling 17 december uur. locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam. meer informatie:
Kunstveiling 17 december 20.00 uur locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam meer informatie: www.cbkschiedam.nl 1 Beste bezoeker, Op zaterdag 17 en zondag 18 december 2016 wordt er in Schiedam een kunstbeurs
Nadere informatieToespraak van commissaris van de Koning René Paas, Uitreiking Tine Clevering-Meijer Prijs, Statenzaal provinciehuis, 27 mei 2016
Toespraak van commissaris van de Koning René Paas, Uitreiking Tine Clevering-Meijer Prijs, Statenzaal provinciehuis, 27 mei 2016 Welkom Dames en heren: goedenavond en hartelijk welkom bij op deze culturele
Nadere informatieKUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten
Nadere informatieMijn werk omschrijft zich als wildlife art, dierenkunst, animal art. Het zijn kleurrijke portretten van dieren, figuratief benaderd.
haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag LOES BOTMAN HAAGSE KUNSTENAARS Mijn werk omschrijft zich als wildlife art, dierenkunst, animal art. Het zijn kleurrijke portretten van dieren,
Nadere informatieMODERNE SCHILDERWORKSHOPS VOOR DE ZAKELIJKE MARKT
MODERNE SCHILDERWORKSHOPS VOOR DE ZAKELIJKE MARKT SCHILDERSCHORT VOOR EN AAN DE SLAG! Samen met collega s of klanten in een ontspannen setting schilderen. Alle barrières aan de kant, schilderschort voor
Nadere informatieHerhalingsoefeningen. Thema 3 Familie en relaties. 1 Woorden. Familie
Herhalingsoefeningen Thema 3 Familie en relaties 1 Woorden Familie Lees de zinnen over de familie van Simon en Els. Schrijf de volgende namen in de stamboom: Hans, Helena, Hester, Joke, Mark, Michiel,
Nadere informatieSpring Summer! Naar Côte d Azur WIN! met Kim en Fatima! Cadeau! Luxe Zinzi suitcase. Fashion Tip. HOT News! MAGAZINE 2012
MAGAZINE 2012 Spring Summer! WIN! Luxe Zinzi suitcase Fashion Tip Armbanden in vrolijke pasteltinten! Naar Côte d Azur met Kim en Fatima! Cadeau! Zinzi fragrance bij aankoop vanaf 75 HOT News! Lange colliers
Nadere informatieILJA WALRAVEN OPLEIDINGEN TENTOONSTELLINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag
haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag ILJA WALRAVEN HAAGSE KUNSTENAARS Aanvankelijk schilderde Walraven vooral abstract, maar vanaf een bepaald moment is figuratie een dominante plaats
Nadere informatieVoor u ligt de sponsormap van de LIONS tourrally. Fijn dat u de moeite neemt te lezen en in overweging te nemen om te sponsoren en/of deel te nemen.
Sponsormap 2012 Algemeen Lions Tour Rally, 9 en 10 juni 2012 Geachte ondernemer / Geachte sponsor, Voor u ligt de sponsormap van de LIONS tourrally. Fijn dat u de moeite neemt te lezen en in overweging
Nadere informatieCursus Bloemschikken Najaar
Cursus Bloemschikken Najaar High Tea met Bloemschikken Open Inschrijvingen Klik hier om de online versie te bekijken Cursus Bloemschikken Najaar Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar bij de workshopserie
Nadere informatieTijd voor een update van de activiteiten van Atelier Galerie VONC. Veel leesplezier en graag tot ziens! Marianne Rijvers
Beste kunstliefhebber, Tijd voor een update van de activiteiten van Atelier Galerie VONC. Veel leesplezier en graag tot ziens! Marianne Rijvers Atelier Galerie VONC in OET DE KUNST op radio 3ML Op vrijdag
Nadere informatieJuffen- en meesterdag
- Nieuwsbrief 14 Schooljaar 2018-2019, vrijdag 5 april 2019 Juffen- en meesterdag Wij kijken weer met veel plezier terug op de meester- en juffendag! Woensdag 3 april waren alle meesters en juffen op De
Nadere informatieSeizoen 2015-2016 Programmaboekje
Breda, 24 april 2016 Seizoen 2015-2016 Programmaboekje Breda, 24 april 2016 Voorwoord Namens SBC2000 Schoonspringen heten wij u van harte welkom bij de vierde Zeskampwedstrijd van het seizoen 2015-2016.
Nadere informatieNieuwsbrief december 2018
Locatie : Beukenlaan 8, 5363 RA Velp Secr. : Noordhoek 22, 5375 AS REEK www.kinderboerderijvelp.nl Info : kinderboerderijvelp@gmail.com Rabo : NL64RABO0128 780371 KvK : 17198081 Nieuwsbrief december 2018
Nadere informatieGezamenlijke nieuwsbrief Vriendendienst. Hoogvliet. Rotterdam. West. Zomer 2017
Zomer 2017 weer een jaar voorbij.. Een tijd om terug te blikken, zeker ook een tijd om vooruit te kijken.. Er zit een verhuizing aan te komen, waar veel aandacht naar uit gaat. Ook in de nieuwe buurt willen
Nadere informatie20-21 april 2013 ATELIER ROUTE. van 11:00 tot 17:00 uur
20-21 april 2013 ATELIER ROUTE van 11:00 tot 17:00 uur De route is verkrijgbaar bij de VVV Gemeente Tubbergen (Raadhuisplein 4) en bij Ine Lansink aan de Engbersstraat 6 in Vasse Voor meer informatie over
Nadere informatieAtelier aan Zee Atelier aan Zee
Atelier aan Zee Atelier aan Zee Teambuilding door creativiteit KUNST OP DE WERKVLOER Ine Koopmans Beeldend kunstenaar Galjoen 19 3863 EM Nijkerk Gld 033-7370004 INHOUDSOPGAVE 2 VOORWOORD 3 DOELSTELLING
Nadere informatieInhoudsopgave. Voorwoord
Pagina 1 van 5 Inhoudsopgave Voorwoord Juf Eva Hoopman Juf Linda Serious Request groep 6/7B (Leon) Terugblik kerstmarkt Heb jij ook een foto op de kerstmarkt laten maken? Informatieavond groep 7 en 8 Luizenpluizen
Nadere informatiePersdocumentatie. 3 t/m 6 September Prins Hendrikkade 33 te Amsterdam
Persdocumentatie 3 t/m 6 September 2009 1 Prins Hendrikkade 33 te Amsterdam 2 Persbericht aug 2009 Jong talent... eenmaal, andermaal Uitzonderlijke kunstveiling met beginnende kunstenaars Op 6 september
Nadere informatieFOTO FESTIVAL LEIDEN 2013
FOTO FESTIVAL LEIDEN 2013 FOTO EXPOSITIE EDUCATIEPROJECT GALERIE AMBER, LEIDEN / NOVEMBER 2013 Een bespiegeling van het hedendaagse leven COLOFON Expositiegids Educatieproject Foto Festival Leiden Redactie
Nadere informatieAgenda Workshops High Tea Arrangement Nieuwe artikelen. Klik hier om de online versie te bekijken
Agenda Workshops High Tea Arrangement Nieuwe artikelen Klik hier om de online versie te bekijken Agenda Workshops Voor individuele creatievelingen of kleinere groepen hebben wij volop mogelijkheden. Voor
Nadere informatie#1 3e jaargang. Atelier Lia de Craen. Nieuwe borden. Open middag. Uit de kunstdag
#1 3e jaargang Atelier Lia de Craen Met de natuur als inspiratiebron. Met foto s en schetsen als vertrekpunt. Met de levenscycli van beweging, verandering en vergankelijkheid als thema. Met vormen, kleuren
Nadere informatieVolle vacht en verenpracht
Volle vacht en verenpracht LEVENDIGE PASTELS VAN LOES BOTMAN Loes Botman (48) maakt prachtige pasteltekeningen van dieren. De eenvoud van het materiaal spreekt haar aan. Ze laat het liefst alle kleuren
Nadere informatieNationaal Glasmuseum Leerdam
Nationaal Glasmuseum Leerdam Tentoonstellingen 2015 Collectie Highlights In de presentatie Collectie Highlights worden bijzondere Leerdamse glasobjecten uit de vaste collectie extra onder de aandacht gebracht.
Nadere informatieInleiding. Veel plezier en een goede veilingdag, Namens Vereniging KrimpenerKunstWaard. Louky Scheltema.
Veilingboekje 1 Inhoud Inleiding... 3 Veilingstukken... 4 Schilderijen, gemengde technieken... 4 Schilderijen, Acrylverf... 6 Foto s... 9 Textiel...10 Keramiek/Glas...10 Objecten Steen/Metaal/Hout...11
Nadere informatieNieuwsbrief 16. Schooljaar , vrijdag 17 mei 2019
- Nieuwsbrief 16 Schooljaar 2018-2019, vrijdag 17 mei 2019 Leefstijl Wij zijn alweer toe aan thema 5: Allemaal anders, iedereen gelijk. De titel dekt de lading van de inhoud van de lessen heel goed: kinderen
Nadere informatieKUYF COLLECTIE-STUDIO
-STUDIO -STUDIO is een collectie-studio. Dit betekent dat wij verschillende kunstcollecties beheren waaruit geleend en gekocht kan worden. 3 -STUDIO 4 ONZE WERKWIJZE 9 - Een deel van onze collectie bestaat
Nadere informatieKUNSTRONDE KUNSTEILANDEN AMSTERDAM. Speciale Kunstronde van zondag 11 December 2011 Extra Events : Wijnproeverij, Muziek & Kunstloterij
KUNSTRONDE KUNSTEILANDEN AMSTERDAM Speciale Kunstronde van zondag 11 December 2011 Extra Events : Wijnproeverij, Muziek & Kunstloterij Extra KEA evenementen... Wijnproeverij van de Wijnkelder Brouwersgracht.
Nadere informatieOpen Atelierdagen Loenen. 6 en 7 juli 2019
Open Atelierdagen Loenen 6 en 7 juli 2019 Introductie Wij zijn inwoners van het Veluwse dorp Loenen en houden ons bezig met het maken van kunst in vele verschijningsvormen. Wij organiseren activiteiten
Nadere informatieDIT IS HET PLAN. www.blieken.com
Een uniieke kans voor uw bedriijjf! U steunt stiichtiing KiiKa en de Bllauwe Anemoon met de maniifestatiie Hoe kan uw bedrijf op een unieke en artistieke manier een bijdrage leveren aan de strijd tegen
Nadere informatieCreatures. Formaat: 50x40 cm Gerda van Leeuwen
Dat een kunstenaar op zoek is naar de kern der dingen is een open deur. Het fascinerende is dat het zich steeds op een andere manier aandient en het niet verzadigd lijkt te raken. Dat is ook meteen de
Nadere informatieMogen wij u voorstellen?
1 NIEUWSBRIEF OKTOBER 2014 NUMMER 2 In dit nummer Mogen wij u voorstellen? Digitale piano HVG De Lier op bezoek Donatie Hofland van Geest Beursvloer Westland Informatie-avond 29 oktober Workshop Creatief
Nadere informatie14 januari 2016 Wetenswaardigheid 8. Beste kinderen, ouders en verzorgers,
14 januari 2016 Wetenswaardigheid 8 Beste kinderen, ouders en verzorgers, Vol energie zijn we allemaal na de kerstvakantie weer aan de slag gegaan. Na een eerste korte week en een lang weekend wordt er
Nadere informatieOpgave 2. ( 4 punten) Bereken de breedte van de tafel, afgerond op hele centimeters. Schrijf de berekening op.
D examen wiskunde tijdvak II 1998. Vergadertafels De vragen 1, 2, 3 en 4 gaan over symmetrische vergadertafels met één lange zijde van 150 cm en drie zijden van 75 cm. Op de foto hieronder zie je zo'n
Nadere informatieM a a k v a n j u l l i e B e d r i j f s - o f G r o e p s u i t j e e e n c r e a t i e v e b e l e v i n g
M a a k v a n j u l l i e B e d r i j f s - o f G r o e p s u i t j e e e n c r e a t i e v e b e l e v i n g # A R T P U B N L W W W. A R T P U B. N L A R T P U B O N S V E R H A A L ArtPub is hét creatieve
Nadere informatieAPPÈL SOLO. 19 kunstenaars in 18 kamers
APPÈL SOLO in de KAZERNE 19 kunstenaars in 18 kamers Na het uiterst succesvolle APPÈL in de KAZERNE van maart/ april jl. waarbij 7 galerieën zich presenteerde in de kamers van de oude marechausseekazerne
Nadere informatieJavier Gómez en Arian Winterink exposeert in Museum vd Togt
Bijgewerkt: 20 oktober 2008 Zoek: ga. Begin: Nieuws Amstelveen Geschiedenis Foto's Gebeurtenissen Monumenten Partnersteden Straten Kerken Exposities Links Sponsoren Over de site Javier Gómez en Arian Winterink
Nadere informatiePink Ribbon Armband 2015
Pink Ribbon Armband 2015 Samen onderzoek steunen designed by INTRODUCTIE Pink Ribbon Armband 2015 Voor u ligt het voorstel voor de Pink Ribbon Armband 2015. De armband is ontworpen door juwelenontwerpster
Nadere informatiewerken Machteld van Buren op amsterdam art fair
werken Machteld van Buren op amsterdam art fair Onder de titel What does your soul look like laat zij verrassend gelaagd werk zien met een verbluffende dieptewerking. Veelsoortige vormen en technieken
Nadere informatieHenny Schaapman, kunstenaar, coach, creatief ondernemer
Een leven lang creëren Henny Schaapman, kunstenaar, coach, creatief ondernemer Creativiteit is iets van kunstenaars, vaak warrig en niet altijd te begrijpen voor de buitenwereld. Georganiseerde creativiteit
Nadere informatieCultuurbulletin no. 4
Cultuurbulletin no. 4 In dit nummer: *Februari; drama-maand *Open podium LA2 (Kim/Ingrid) *Open podium MB3 (Renate/Esther) *Maart; beeldende kunst-maand Februari; drama-maand In de maand februari stond
Nadere informatiedeelnemende kunstenaars
KUNSTROUTE NOORDWEST-VELUWE Ermelo, Harderwijk, Hierden 8-9 september 2018 Kunstroute Noordwest-Veluwe Ermelo - Harderwijk - Hierden openingstijden 2018 zaterdag 8 september 11:00-17:00 uur zondag 9 september
Nadere informatieSterksel Sterk in Kunst 15 juni 13 17 uur en 16 juni 11 17 uur
Beste Kunstliefhebbers, Wij stellen u graag op de hoogte van ons prille initiatief om kunst te exposeren in de tuinen van het mooie Sterksel. De opening vindt plaats op het kerkplein bij de Os op zaterdag
Nadere informatieJAARVERSLAG Stichting Vrienden Museum Jan van der Togt
JAARVERSLAG Stichting Vrienden Museum Jan van der Togt 2016 Inhoudsopgave pagina Voorwoord... 3 Onze activiteiten in beeld... 5 Financiële verslaglegging... 7 Doelstelling Vrienden van Museum Jan van der
Nadere informatieOranje in stijl Agenda Workshops Nieuw assortiment. Klik hier om de online versie te bekijken
Oranje in stijl Agenda Workshops Nieuw assortiment Klik hier om de online versie te bekijken Oranje in stijl Zorg voor een extra stijlvolle inrichting tijdens Koningsdag (27 april as.). Onder het motto
Nadere informatie1. Voorwoord. 2. Terugblik
v 2012 Inhoudsopgave 1. Voorwoord 2. Terugblik 3. Bijdrage aan het museum 4. Financiële verslaglegging 5. Doelstelling vrienden van museum Jan van der Togt Voorwoord 1. Voorwoord Het afgelopen jaar trok
Nadere informatieFUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE
Nadere informatieThe best protection is early detection.
Inhoudsopgave Inhoudsopgave Blz. 1 Inleiding Blz. 2 Historie van de organisatie Blz. 3 Informatie over de organisatie Blz. 4 Helden in de organisatie Blz. 5 Verdere informatie over de organisatie Blz.
Nadere informatieVEILINGLIJST KUNSTWAARD 2014
VEILINGLIJST KUNSTWAARD 2014 VEILING: 18 DECEMBER 18:00 MET EEN INTRODUCTIE DOOR REYN VAN DER LUGT (KUNSTVERZAMELAAR) OVER DE BETEKENIS VAN VERZAMELEN. VEILINGMEESTER ALEXANDER MAYHEW NIEUW DAKOTA MS.
Nadere informatieDe wereld van de Haagse kunstenaar, 32 Loes Botman
Zoeken De wereld van de Haagse kunstenaar, 32 Loes Botman Walter van Teeffelenzaterdag 15 november 2014 Loes Botman tekent dieren. Geen exotische dieren, maar Nederlandse dieren die je ziet op of rond
Nadere informatieeiling Catalogus Samen groots genieten 2013 compleet verzorgde avond uit! 9 November 18.30 uur Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen
georganiseerd door Lionsclubs schagen - den helder - anna paulowna Samen groots genieten 2013 9 November 18.30 uur compleet verzorgde avond uit! Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen eiling Catalogus
Nadere informatieorganiseren op 29 mei 2010 Business Tourrit Sophia KC Zuid
B r a s s e r i e organiseren op 29 mei 2010 Business Tourrit Sophia KC Zuid Business Tourrit Sophia KC Zuid Business Tourrit Sophia KC ZUID d.d. 29 mei 2010 voor maximaal 65 sportauto s HOOFDSPONSOR:
Nadere informatieSpinningmarathon van 6 uur voor Villa Joep
Organiseert 09 juni 2012 op Haantjesdag SpinForLife 2012 Carl Verheijen reikt cheque uit aan Kees Stuivenberg van Villa Joep Sensationele apbrengst in 2009 Spinningmarathon van 6 uur voor Villa Joep Woudenberg
Nadere informatie5 dagen creatieve workshops
5 dagen creatieve workshops beeldhouwen in steen - edelsmeden boetseren met klei - mixed media Beeldhouwen in steen "De trage geduldige steen. Het denken dat even stopt. Alleen nog maar aanwezig zijn.
Nadere informatieDrachten loopt mee en staat stil bij kanker
24-uurswandelestafette Doe je mee? Drachten loopt mee en staat stil bij kanker Wanneer: vrijdag 25 september 2015, start 17.00 uur zaterdag 26 september 2015, einde 17.00 uur Waar: Skeelerbaan Sportcomplex
Nadere informatie14+15 september 2013. 11.00-17.00 uur. 39 deelnemers 21 locaties
14+15 september 2013 11.00-17.00 uur 39 deelnemers 21 locaties Dank aan onze sponsors De Brinkhof Norg Bestuur Stichting Kunstmomenten Noordenveld Leo van der Heiden, Voorzitter Inge Breukers, Secretaris
Nadere informatieEenmaal, andermaal...verkocht!
9 MAART 2018 BADPAVILJOEN, DOMBURG Eenmaal, andermaal...verkocht! Na het succes van vorig jaar organiseert JCI Walcheren wederom een veiling voor lokale goede doelen. Deze veiling is een evenement voor
Nadere informatieMet je klas naar singer laren
Met je klas naar singer laren Wat is Singer laren? Museum Villa De wilde zwanen Theater Beeldentuin Waarom heet het singer laren? Vroeger woonde het echtpaar Anna en William Singer hier. Zij kwamen meer
Nadere informatieVolledige opbrengst voor Rico's foundation cambodja
29-10-2016 * 11:00 uur * dorpshuus heino VEILING * Veiling * veiling * veiling * veiling Wanneer: Waar: Veilingmeester: De schilderijen zijn vooraf te bezichtigen v.a. vrijdag 28 oktober 1 2:00uur tot
Nadere informatieHenny Radijs (1915-1991)
Henny Radijs (1915-1991) Van pottenbakster naar keramisch kunstenares Tekst: Rob Meershoek Foto s: Kunsthandel Artentique Zoetermeer, september 2010 Alle rechten voorbehouden Vaas 1961, h. 42 cm. Inleiding
Nadere informatieKunstZondagVorden maakt bezoeker nieuwsgierig en geeft inzicht
KunstZondagVorden maakt bezoeker nieuwsgierig en geeft inzicht KunstZondagVorden een kunstproject van de St.KunstInVorden dat al 12 jaar haar bijdrage levert aan het toegankelijk maken van professionele
Nadere informatiePimpelmees 3 3766 AX Soest
Pimpelmees 3 3766 AX Soest Landelijk kunstenaars-genootschap de Ploegh Pimpelmees 3 3766 AX Soest Ingang de Hazelaar Telefoon: 035-609 04 11 Email: mfretz@deploegh.nl www.deploeh.nl Openingstijden woensdag
Nadere informatieZoals gebruikelijk presenteert Cultura aan het einde van het cursusseizoen met trots de resultaten van de cursisten van Cultura.
Zoals gebruikelijk presenteert Cultura aan het einde van het cursusseizoen met trots de resultaten van de cursisten van Cultura. Opening zaterdag mei om 6.00 uur Elise Huijberts, beheerder van de Cultura
Nadere informatieJACQUELINE SCHÄFER. Jacqueline Schäfer woont en werkt in Amsterdam. Daar deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie.
JACQUELINE SCHÄFER Jacqueline Schäfer woont en werkt in Amsterdam. Daar deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie. Tot dat moment was het schilderen toch vooral iets wat zij voor
Nadere informatieFilosoferen over kunst. Educatief programma over kunst voor primair en voortgezet onderwijs. 4 k i d s
de kunstuitleen arnhem thuis in beeldende kunst Filosoferen over kunst Educatief programma over kunst voor primair en voortgezet onderwijs 4 k i d s Verder kijken dan je neus lang is Zonder kunst is het
Nadere informatieFEBRUARI ISSUE 2014. Cadeau tips voor Cupido s. All you need is Love. Lovely LOVE. Gifts... deals! Check het voordeel in de folder! geef Zinzi!
FEBRUARI ISSUE 2014 Cadeau tips voor Cupido s All you need is Love Lovely Gifts... geef Zinzi! LOVE deals! Check het voordeel in de folder! De sleutel tot haar hart ZIH 638 50mm ZIH 721 50mm 79.95 49.
Nadere informatietuintje Mieke Rietveld quilt 85 cm. x 85 cm.
tuintje Mieke Rietveld quilt 85 cm. x 85 cm. Quilten, dat leek mij een mooie bezigheid toen ik stopte met werken. Maar hoe begin je daar mee en wat heb je nodig? En wat ook leuk is, hoe vind je mensen
Nadere informatieAlpha-deuren/HVH Hellas 2
Alpha-deuren/HVH Hellas 2 22 oktober 2011 Mede mogelijk gemaakt door hoofdsponsor: Voorwoord Welkom bij de eerste thuiswedstrijd van Alpha-deuren/HVH. Wij zijn als vereniging blij dat we u allemaal mogen
Nadere informatieTille-Nieuws 11. Donderdag 22 februari t/m 9 maart Geachte ouder/verzorger, Hoera, Aukje van der Kooi is bevallen
www.obs-detille.nl Tille-Nieuws 11 Donderdag 22 februari t/m 9 maart 2017 Hoera, Aukje van der Kooi is bevallen Donderdag 22 februari is Aukje bevallen van twee prachtige jongens: Jelte Jan en Fimme Harmen.
Zijden bloemstukken Elisense Bloemen Deze decoraties zijn momenteel voorradig en daardoor snel leverbaar 1 Grote krans met Amaryllisbol 'nest' Deze decoratie bestaat uit 2 delen: Een krans en een nest