Handleiding Crosstrainer Focus Fitness Fox 3

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Maat: px
Weergave met pagina beginnen:

Download "Handleiding Crosstrainer Focus Fitness Fox 3"

Transcriptie

1 Handleiding Crosstrainer Focus Fitness Fox 3

2 Opengemaakte tekening 1

3 2

4 component parts M8*P1.25*55L*S13 4pcs 8* 19*2T 4pcs M6*43L*S22L 4pcs 6* 13*1T 4pcs 6 6.1*1.6T 4pcs M6*5.5T 4pcs M8*P1.25*20L 2pcs 8.5* 30*2T 2pcs * 30*0.3T 2pcs M8*P1.25*38L*S15L 4PC 8* 19*2T 4PCS M8*7T 4PCS M5*12L 8pcs M8*P1.25*16L 4pcs ST2.9*20L 3pcs ST3*20L 4pcs M5*12 4pcs 3

5 Onderdelenlijst NO Description Spec Q ty NO Description Spec Q ty UM6609L2-11 Console 1 C-Washer φ20 2 Data Wire Up 1 60 Belt J Pulse Wire Up 2 61 Belt Wheel φ Umbrella Head Cross Console Holder Front 1 Screw 3/16"*3/4" 8 5 Cross Tapping Screw ST2.9*20L 3 63 Chain Cover(R) 1 6 Pulse Wire Medium 2 64 Turnplate Cross 2 7 Console Holder Rear 1 65 Turnplate 2 8 Handlebar Post 1 66 Flat Washer φ4.5*φ16*1.5t 8 9 Front Handlebar(L) φ25.4*1.5t 1 67 Pedal Tube(R) 1 10 Foam Grip φ23*5t 1 68 Pedal Tube Cover(L) 2 11 Front Handlebar(R) φ25.4*1.5t 1 69 Cross Tapping Screw ST3* Cross Tapping Screw ST3.5*20L 2 70 Cross Screw M5*12L Spherical Plug 2 71 Pedal Tube Cover(R) 2 14 Hand Pulse 2 72 Carriage Bolt M6*43L 4 15 Foam Grip φ30*5t 2 73 Foot Plate(R) 1 16 Front Hand 2 74 Tube Plug φ Front Handlebar(L) φ31.8*1.5t 1 75 Bearing Front Handlebar(R) φ31.8*1.5t 1 76 φ40spring Washer ODφ43.5*IDφ *1.5T 19 Umbrella Head Hex Screw M8* Tube Plug 2 20 Flat Washer φ8.5*φ30*2 T 2 78 Turnplate Cover 2 21 Shaft Bush φ Nut M Center Shaft φ Cross Tapping Screw ST3.9*16L 8 23 Wave Washer φ Axle 1 24 Front Center Shaft Cover 1 82 Sensor Magnent 1 25 Rear Center Shaft Cover 1 83 Flat Head Hex Screw M6* End Cap Of Rear Umbrella Head Cross Screw M8*38L 4 Stabilizer 2 27 Nylon Nut M Adjustment Knob 3/8-16*30L 2 28 Umbrella Head Hex Screw M8*16L Rear Stabilizer 1 29 Semicircle Washer ф8.5*ф19*2t 6 87 Front Stabilizer End Cap Of Front Flat Washer ф8.5*ф19*2t 11 Stabilizer(L) End Cap Of Front Handlebar Post Cover 1 Stabilizer 1 1

6 32 90 Umbrella Head Cross Data Wire lower 1 Screw M8*P1.25*55L Umbrella Head Cross Hex Nut 3/8"-26*4.5T,17 2 Screw 2 34 Star Washer 2 92 DC Wire 1 35 Hex Nut 3/8"-26*3.8T, 3 93 Linear Recifier 1 36 Sleeve ф10*ф14*3mm 1 94 Sensor Wire 1 37 Bearing Sleeve φ10*φ15.8*9mm 1 38 Frame 1 96 Flat Washer φ20*φ30*0.3t 1 39 Sensor Rod Fixed Bracket 1 97 Wave Washer φ20.3*φ30*0.3t 1 40 Umbrella Head Cross Screw M5* Idler 1 41 Flywheel 1 99 Bearing Connecting Screw Rod φ16*63l Nylon Nut M Lower Handlebar Shaft 101 Bush φ28*17.5l 4 Hex Screw M10*48L*S15L 1 44 Spring Washer φ Chain Cover(R) Umbrella Head Cross Hex Screw M8*20L 2 Tapping Screw ST3.9*50L 7 46 Bearing Pedal Tube(L) 1 47 Flywheel Spindle Foot Plate(L) 1 48 Hex Screw M8*P1.25* Data Wire Medium Umbrella Head Cross Hex Screw M6*P1.0*60L 1 Screw M5*10L Lower Handlebar Cover Hex Nut M6 1 Front Lower Handlebar Cover Nylon Nut M6 9 Rear 1 52 Hex Nut M Cross Screw M5*12L Upper Handlebar Cover Flat Washer Ф6.5*Ф14*1T 1 Front(L) Upper Handlebar Cover Nylon Nut M8*7T 1 Rear(L) Upper Handlebar Cover Flat Washer ф6*ф13*1t 4 Front(R) Upper Handlebar Cover E1300M-09 Motor 1 Rear(R) 1 57 VE200 Magnetic Spring Lower Handlebar(L) 1 58 Bearing ZZ Lower Handlebar(R) 1 2

7 Montage-instructie s STAP 1 90# M8*P1.25*55L*S13 4pcs 30# Ф8.5*Ф19*2T 4pcs 3

8 STAP 2 28# M8*P1.25*16L 6pcs 29# Ф8.5*Ф19*2T 6PCS 4

9 STAP 3 72# M6*43L*S22L 4pcs 55# Ф6*Ф13*1T 4pcs 51# M6*5.5T 4pcs 19# M8*P1.25*20L 2pcs 20# Ф8.5*Ф30*2T 2pcs 23# Ф19 69# ST3*20 70# M5*12L 5

10 STAP 4 26# M8*P1.25*38L*S15L 4PCS 29# Ф8*Ф19*2T 4PCS 27# M8*7T 4PCS 110# M5*12L 8pcs 6

11 STAP 5 28# M8*P1.25*16L 4pcs 7

12 STAP 6 5# ST2.9*20L 3pcs 8

13 9

14 10

15 Display Instructie s: FUNCTION CONTROL TRAINING PROGRAMS STOP / TIME USER DATA PULSE WATTS /CACALORIES DISTANCE PROGRAMS RPM/SPEED VALUE ENTER & UP / DOWN KEY FUNCTIE SCAN : Wisselt tussen WATTS/CALORIES en RPM/SPEED. 6 seconden per vertoning. RPM : 0~15~999 SPEED : 0.0~99.9 km/h TIME : 0:00~99:59. DISTANCE : 0.00~99.99 km CALORIES : 0~999. WATTS :0~999 watts WATTS CONSTANT :10~350 PULSE : P~30~240 HEART SYMBOL : ON/OFF knippert MANUAL : 1~16 levels PROGRAM : P1~P12 PERSONAL : U1~U4 H.R.C : 55% 75% 90% IND (DOEL) PULSE : P~30~240,max waarde is beschikbaar. USER DATA : U0 ~U4 ( U1 ~ U4 opgeslagen gebruikersgegevens. ) BESCHRIJVING Deze hometrainer gebruikt een UM serie motor. FUNCTIE BESCHRIJVING MANUAL Stel de weerstand in met de dot matrix display en dan (indien gewenst) stel u de trainings parameters TIME/DISTANCE / CALORIES / PULSE in en dan drukt u op ST/STOP om te beginnen met trainen. PROGRAM Er zijn12 voor ingestelde programma s (P1~P12), De weerstand kan tijdens de training worden aangepast. WATTS De ingestelde WATTS waarde is 100. U kunt dit wijzigen door op de UP / DOWN knop te drukken.. De ingevoerde WATTS zal automatisch worden bij gehouden ongeacht de snelheid. 11

16 PERSONAL Maak uw eigen programmaprofiel met U1~U4, door de weerstandniveau voor elk segment in te stellen. Vervolgens zal het programma automatisch worden opgeslagen voor toekomstig gebruik. U0 ENTER kan net als U1~U4 worden ingesteld, maar deze word niet opgeslagen. H.R.C HEART RATE CONTROL- Selecteer uw eigen doelgroep hartslag of kies een van de vooraf ingestelde programma s 55%, 75%,of 90%. Voer uw leeftijd in om ervoor te zorgen dat uw doelgroep hartslag correct is ingesteld. Het PULSE venster zal gaan knipperen als u het ingestelde doelgroep hartslag heeft bereikt, welke u heeft ingesteld. i. 55% -- DIET PROGRAM ii. 75% -- HEALTH PROGRAM iii. 90% -- SPORTS PROGRAM iv. TARGET USER SET TARGET HEART RATE 2. RECOVERY Als u klaar bent met uw training druk dan op RECOVERY. Voor RECOVERY goed te laten functioneren, heeft deze uw hartslag nodig. De TIME telt - van 1 minuut terug en vertoont dan uw fitness level van F1 tot F6. NOTIE: tijdens de RECOVERY, werkt de rest van het display niet. F 1 ~ F6 = RECOVERY HEART RATE LEVEL GEBRUIKERS DATA : U0~U4 zijn persoonlijke gebruikers programma s. De grbuiker dient zijn geslacht, leeftijd lengte en Werking gewicht in te geven. Bij de programma s U1 tot U4 zal worden opgeslagen. U0 zal niet worden opgeslagen. 1. Na inschakelen van de stroom, is U1 standaard, maar u kunt ieder gebruiker kiezen door de ENTER toets, en dan door op de UP/DOWN knop te drukken ter bevestiging. Verander daarna geslacht, leeftijd, lengte, gewicht en andere persoonlijke gegevens. Druk daarna op ENTER voor te bevestigen. 2. Functie controle scherm zal oplichten, dan kunt u een programma kiezen van P1-P12 door aan de UP/DOWN knop te draaien, en daarna op ENTER te drukken om te bevestigen. Een van de standaardwaarden kan worden gewijzigd door het indrukken van de ENTER toets, totdat het gewenste display knippert. Druk op ENTER voor te bevestigen. 3. Wanneer het programma en andere protocollen zijn ingevoerd, drukt u op de START/STOP toets en begin met trainen. TOETS FUNCTIE S 1. ENTER TOETS : Functie selecteren en bevestigen. DRUK 2. UP/DOWN KNOP : Verhogen en verlagen weerstand of selecteer optie. DRAAI 3. RESET TOETS : resetten naar begin waardes. 4. ST/STOP TOETS : start/stop toets 5. RECOVERY TOETS : Fitness test door meeting van uw hartslag. TIPS 1. Optie: Plug in de AC Adaptor (6 VOLT, 1A). 2. Zorg dat er geen vocht bij de computer komt. 12

Handleiding Crosstrainer Focus Fitness Fox 3 iplus

Handleiding Crosstrainer Focus Fitness Fox 3 iplus Handleiding Crosstrainer Focus Fitness Fox 3 iplus Opengemaakte tekening 1 2 component parts M8*P1.25*55L*S13 4pcs 8* 19*2T 4pcs M6*43L*S22L 4pcs 6* 13*1T 4pcs 6 6.1*1.6T 4pcs M6*5.5T 4pcs M8*P1.25*20L

Nadere informatie

Computerhandleiding X985 Computerhandleiding Infiniti X

Computerhandleiding X985 Computerhandleiding Infiniti X Computerhandleiding Infiniti 1. Wanneer de stroom is aangesloten, zullen alle segmenten van het LCD scherm oplichten en zal de computer een piepsignaal afgeven (1). Op het LCD scherm zal rechtsboven de

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing ST-990 DUAL COLOR -1-

Gebruiksaanwijzing ST-990 DUAL COLOR -1- Gebruiksaanwijzing -1- 1. Wanneer de stroom is aangesloten, zullen alle segmenten van het LCD scherm oplichten en zal de computer een piepsignaal afgeven (1). Op het LCD scherm zal rechtsboven de diameter

Nadere informatie

Sportop B900 Hometrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0

Sportop B900 Hometrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0 Sportop B900 Hometrainer Gebruikershandleiding Versie 1.0 Plug de adapter in de achterzijde van de hometrainer en sluit deze aan op het stroomnet. U hoort nu een lange piep en het scherm zal oplichten.

Nadere informatie

Sportop B800P Hometrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0

Sportop B800P Hometrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0 Sportop B800P Hometrainer Gebruikershandleiding Versie 1.0 Plug de adapter in de achterzijde van de hometrainer en sluit deze aan op het stroomnet. U hoort nu een lange piep en het LCD scherm zal oplichten.

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing. ST-990 BLUE Crosstrainer -1-

Gebruiksaanwijzing. ST-990 BLUE Crosstrainer -1- Gebruiksaanwijzing Crosstrainer -1- Het opstarten van de computer De computer werkt met behulp van een adapter. Plaats de stekker van de adapter in het stopcontact en plug de pin van de adapter in de opening

Nadere informatie

Bij het instellen van het USER programma kunt u de UP en DOWN knoppen gebruiken om de weerstand van elk segment in te stellen.

Bij het instellen van het USER programma kunt u de UP en DOWN knoppen gebruiken om de weerstand van elk segment in te stellen. Computerhandleiding Knopfuncties START Druk op de START knop om een training te starten. STOP Wanneer er een programma actief is, kunt u de STOP knop indrukken om het programma te pauzeren. De functiewaarden

Nadere informatie

Computerhandleiding Proteus PEC-7588

Computerhandleiding Proteus PEC-7588 Computerhandleiding Proteus PEC-7588 De computerhandleiding bestaat uit de volgende hoofdstukken: De monitor Knopfuncties Werkingsinstructies Zaken die u dient te weten alvorens te trainen De monitor Er

Nadere informatie

Computer Instructies voor de SM-5062

Computer Instructies voor de SM-5062 Hoofdscherm Staafgrafiek Recovery Knop om de Recovery functie te activeren Programma Profielen Select Knoppen Enter Knop om keuzes te bevestigen Reset Knop om gegevens te wissen Start/Stop Knop Computer

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing. Cameo V6

Gebruiksaanwijzing. Cameo V6 Gebruiksaanwijzing Cameo V6 Knopfuncties UP / DOWN 1. In het standaardmenu kunt u op de UP/DOWN knop drukken om een programma te selecteren uit MANUAL, P1-P12, FAT (ingebouwde vetmeter), THR (Target Heart

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing PEC

Gebruiksaanwijzing PEC Gebruiksaanwijzing -1- Het opstarten van de computer De computer werkt met behulp van een adapter. Plaats de stekker van de adapter in het stopcontact en plug de pin van de adapter in de opening aan de

Nadere informatie

Hastings Pulsar U9 Hometrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0

Hastings Pulsar U9 Hometrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0 Hastings Pulsar U9 Hometrainer Gebruikershandleiding Versie 1.0 A anzetten hometrainer Plug de adapter in de achterzijde van de hometrainer en sluit deze aan op het stroomnet. U hoort nu een lange piep

Nadere informatie

Time (tijd): Instelbaar van 00:00 tot 99:00, met een toename van 1:00 minuut.

Time (tijd): Instelbaar van 00:00 tot 99:00, met een toename van 1:00 minuut. Proteus PEC-4850 Computerhandleiding Standaard trainingsstappen Stap 1: Stap 2: Stap 3: U kunt de rechterknop naar rechts of naar links draaien om een programma te selecteren; variërend van MANUAL, PROGRAM

Nadere informatie

Down: Verlaagt de waarde van de geselecteerde parameter: TIME,DISTANCE, enz. Tijdens de training zal de weerstand worden verlaagt.

Down: Verlaagt de waarde van de geselecteerde parameter: TIME,DISTANCE, enz. Tijdens de training zal de weerstand worden verlaagt. Computer. Toets Funties: Start/Stop: 1. Start en pauzeert trainingen. 2. Start Body Fat meeting 3. Houd deze knop 3 seconden ingedrukt, en alle functies worden gereset naar 0. Down: Verlaagt de waarde

Nadere informatie

Sportop E-450 Crosstrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0

Sportop E-450 Crosstrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0 Sportop E-450 Crosstrainer Gebruikershandleiding Versie 1.0 Plug de adapter in de achterzijde van de crosstrainer en sluit deze aan op het stroomnet. U hoort nu een lange piep en het LCD scherm zal oplichten.

Nadere informatie

E-7700p Crosstrainer

E-7700p Crosstrainer Crosstrainer -1- Het opstarten van de computer De computer werkt met behulp van een adapter. Plaats de stekker van de adapter in het stopcontact en plug de pin van de adapter in de opening aan de achterzijde

Nadere informatie

Fuel Fitness FS-218E Crosstrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0

Fuel Fitness FS-218E Crosstrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0 Fuel Fitness FS-218E Crosstrainer Gebruikershandleiding Versie 1.0 Het opstarten van de computer De computer werkt met behulp van een adapter. Plaats de stekker van de adapter in het stopcontact en plug

Nadere informatie

Geeft de trainingstijd weer, oplopend van 00:00 tot 99:59, met een toename van 1 seconde wanneer de training start.

Geeft de trainingstijd weer, oplopend van 00:00 tot 99:59, met een toename van 1 seconde wanneer de training start. Computerhandleiding Functie knoppen START/STOP Gebruik deze knop om de training te starten of te stoppen. MODE Met de MODE knop kunt u de ingestelde functiewaarden, leeftijd en trainingsprogramma s bevestigen

Nadere informatie

Nederlands Hometrainer Fit Bike Ride 5 iplus

Nederlands Hometrainer Fit Bike Ride 5 iplus Nederlands Hometrainer Fit Bike Ride 5 iplus Opengemaakte tekening. Gereedschap en schroeven/moeren. NO Description Material SPEC. Q ty NO Description Material SPEC. Q ty 1 Console ABS 1 42 Front stabilizer

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing E-820P -1-

Gebruiksaanwijzing E-820P -1- Gebruiksaanwijzing E-820P -1- Knopfuncties RESET Houd de RESET knop ingedrukt om alle gegevens te wissen. Alle iconen op het scherm zullen oplichten en de computer keert vervolgens terug naar het standaardscherm.

Nadere informatie

De computerhandleiding bestaat uit de onderdelen: Knopfuncties De schermen Het selecteren en instellen van de programma s -1-

De computerhandleiding bestaat uit de onderdelen: Knopfuncties De schermen Het selecteren en instellen van de programma s -1- Computerhandleiding De computerhandleiding bestaat uit de onderdelen: Knopfuncties De schermen Het selecteren en instellen van de programma s -1- Knopfuncties Er zijn in totaal 6 toetsen aanwezig, namelijk

Nadere informatie

Hometrainer Fit Bike Ride 6 iplus

Hometrainer Fit Bike Ride 6 iplus Nederlands Hometrainer Fit Bike Ride 6 iplus. HANDGREEP COMPUTER ZADEL BIDON HOUDER MAST KNOP PEDAAL VOETSTEUN VOETSTEUN ADAPTOR -- Gereedschap en schroeven/moeren FIGURE (L) SCHROEF-M8x55L (L) RING-M8x.5T

Nadere informatie

Computerhandleiding Infiniti ST-990 Blue Computerhandleiding Infiniti ST-990 Blue -1-

Computerhandleiding Infiniti ST-990 Blue Computerhandleiding Infiniti ST-990 Blue -1- Computerhandleiding -1- PROGRAMMA S MANUAL PROGRAMMA Programma 1 is een handmatig instelbaar programma. Druk op de ENTER knop om TIME (tijd), DISTANCE (afstand) en CAL (calorieën) te selecteren. De waarden

Nadere informatie

Proteus Vantage W Roeitrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0

Proteus Vantage W Roeitrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0 Proteus Vantage W Roeitrainer Gebruikershandleiding Versie 1.0 Direct starten Plug de adapter in de achterzijde van de roeitrainer en sluit deze aan op het stroomnet. U hoort nu een lange piep en het LCD

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing R-99 Gebruiksaanwijzing Infiniti R-99 Roeitrainer -1-

Gebruiksaanwijzing R-99 Gebruiksaanwijzing Infiniti R-99 Roeitrainer -1- Gebruiksaanwijzing Infiniti R-99 Roeitrainer -1- Het opstarten van de computer De computer werkt met behulp van een adapter. Plaats de stekker van de adapter in het stopcontact en plug de pin van de adapter

Nadere informatie

Sportop B860i Hometrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0

Sportop B860i Hometrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0 Sportop B860i Hometrainer Gebruikershandleiding Versie 1.0 Plug de adapter in de achterzijde van de hometrainer en sluit deze aan op het stroomnet. U hoort nu een lange piep en het LCD scherm zal oplichten.

Nadere informatie

Computerhandleiding -1-

Computerhandleiding -1- Computerhandleiding Proteus -1- A. STROOM AANSLUITEN A. Verbind alle kabels met de computer. B. Nadat de stroom wordt aangesloten, zullen alle LCD segmenten 2 seconden oplichten. De weerstand zal op de

Nadere informatie

Computer handleiding PAR-5500

Computer handleiding PAR-5500 Computer handleiding PAR-5500 Functieknoppen MODE 1. Druk tijdens het instellen de MODE knop in om year (jaar), month (maand), day (dag) hour (uur) en minute (minuten) te selecteren. 2. Gebruik tijdens

Nadere informatie

Veiligheidsvoorwaarden

Veiligheidsvoorwaarden Veiligheidsvoorwaarden Belangrijk! De hometrainer is geproduceerd volgens de EN 957-1/5 klasse HC. Max. gebruikersgewicht is 120 kg De hometrainer moet alleen gebruikt worden waar het voor bedoeld is.

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing. X785 Crosstrainer -1-

Gebruiksaanwijzing. X785 Crosstrainer -1- Gebruiksaanwijzing Crosstrainer -1- Computerknoppen START/STOP Met de START/STOP knop kunt u een programma starten. U kunt alle trainingsgegevens van het scherm aflezen. Wanneer een programma actief is,

Nadere informatie

SportsArt C52R. Computerhandleiding

SportsArt C52R. Computerhandleiding SportsArt C52R Computerhandleiding Het computerscherm 1. WEIGHT LOSS (65% HR Target): De Persoonlijke Cardio Adviseur berekent automatisch de ideale hartslag waarop u dient te trainen om gewicht te verliezen,

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing. Proteus Daytona V6. Copyright

Gebruiksaanwijzing. Proteus Daytona V6. Copyright Gebruiksaanwijzing Proteus Daytona V6 Copyright 1 Functies knoppen Enter Gebruik de ENTER knop om een instelling in te stellen, of een instelling te bevestigen. Start/stop Druk op deze knop om een programma

Nadere informatie

Computerhandleiding MX-900

Computerhandleiding MX-900 Computerhandleiding 1 Knopfuncties INCLINE UP Met de INCLINE UP knop verhoogt u de hellingshoek van het loopvlak. Tevens kunt u met deze knop een programma selecteren en het niveau van een programma (L1-L3)

Nadere informatie

SportsArt C53U. Computerhandleiding

SportsArt C53U. Computerhandleiding SportsArt C53U Computerhandleiding Het computerscherm 1. WEIGHT LOSS (65% HR Target): De Persoonlijke Cardio Adviseur berekent automatisch de ideale hartslag waarop u dient te trainen om gewicht te verliezen,

Nadere informatie

LifeSpan TR3000 Loopband. Gebruikershandleiding. Versie 1.0

LifeSpan TR3000 Loopband. Gebruikershandleiding. Versie 1.0 LifeSpan TR3000 Loopband Gebruikershandleiding Versie 1.0 Computerknoppen Start Met de START knop kunt u een programma starten. In het begin menu zal een manueel programma starten zonder dat u hiervoor

Nadere informatie

R-99 COMPUTER INSTRUCTIONS

R-99 COMPUTER INSTRUCTIONS R-99 COMPUTER INSTRUCTIONS LCD Display Liquid Crystal Display SPM Weergave Functie Identificatie 1. STOP Display = STOP status 2. Manueel Display = 1~16 Weerstand levels 3. Program Display = P1~P12 4.

Nadere informatie

Wij willen u bedanken dat u hebt gekozen voor een hometrainer van QualitySports en wensen u veel plezier en succes tijdens de training.

Wij willen u bedanken dat u hebt gekozen voor een hometrainer van QualitySports en wensen u veel plezier en succes tijdens de training. Beste klanten, Wij willen u bedanken dat u hebt gekozen voor een hometrainer van QualitySports en wensen u veel plezier en succes tijdens de training. Let op en volg de bijgevoegde Veiligheids-en montage-instructies,

Nadere informatie

INDOOR SPEED BIKE Gebruiksaanwijzing Focus Fitness SPIN 8 (Home Use)

INDOOR SPEED BIKE Gebruiksaanwijzing Focus Fitness SPIN 8 (Home Use) INDOOR SPEED BIKE Gebruiksaanwijzing Focus Fitness SPIN 8 (Home Use) Inhoudsopgave Veiligheidsvoorschriften Waarschuwing Opengemaakte tekening Onderdelenlijst Montage Computerbevelen VEILIGHEIDSVOORSCHRIFTEN

Nadere informatie

ProForm Proton Hometrainer VRAGEN? GEBRUIKERSHANDLEIDING. Bezoek onze website OPGELET. Model Nr. : PFIVEX Serie Nr.

ProForm Proton Hometrainer VRAGEN? GEBRUIKERSHANDLEIDING. Bezoek onze website  OPGELET. Model Nr. : PFIVEX Serie Nr. Model Nr. : PFIVEX85313.0 Serie Nr. GEBRUIKERSHANDLEIDING Serienummer sticker Schrijf het serienummer hierboven voor verdere raadpleging. VRAGEN? Als u vragen hebt, of als er onderdelen ontbreken, neem

Nadere informatie

XTERRA Switch Back 2.5 Recumbent Bike. Gebruikershandleiding. Versie 1.0

XTERRA Switch Back 2.5 Recumbent Bike. Gebruikershandleiding. Versie 1.0 XTERRA Switch Back 2.5 Recumbent Bike Gebruikershandleiding Versie 1.0 Het opstarten van de computer De computer werkt met behulp van een adapter. Plaats de stekker van de adapter in het stopcontact en

Nadere informatie

SportsArt E82. Computerhandleiding

SportsArt E82. Computerhandleiding SportsArt E82 Computerhandleiding Het computerscherm 1. WEIGHT LOSS (65% HR Target): De Persoonlijke Cardio Adviseur berekent automatisch de ideale hartslag waarop u dient te trainen om gewicht te verliezen,

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing EEC

Gebruiksaanwijzing EEC Gebruiksaanwijzing EEC-2505-1- Computerknoppen + EN - KNOPPEN 1. In het standaardmenu kunt u de + en - knoppen gebruiken om een programma te selecteren uit MANUAL, P2-P10, en de Heart Rate Control programma

Nadere informatie

Computerhandleiding MI-610

Computerhandleiding MI-610 Computerhandleiding 1 Knopfuncties INCLINE UP Met de INCLINE UP knop verhoogt u de hellingshoek van het loopvlak. Tevens kunt u met deze knop een programma selecteren en het niveau van een programma (L1-L3)

Nadere informatie

Computerhandleiding MI-611

Computerhandleiding MI-611 Computerhandleiding 1 Knopfuncties INCLINE UP Met de INCLINE UP knop verhoogt u de hellingshoek van het loopvlak. Tevens kunt u met deze knop een programma selecteren en het niveau van een programma (L1-L3)

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing. Proteus EEC-3075 Crosstrainer. Gemaakt door: -1-

Gebruiksaanwijzing. Proteus EEC-3075 Crosstrainer. Gemaakt door: -1- Gebruiksaanwijzing Proteus Crosstrainer Gemaakt door: -1- Het opstarten van de computer De computer werkt met behulp van een adapter. Plaats de stekker van de adapter in het stopcontact en plug de pin

Nadere informatie

De computerhandleiding bestaat uit de volgende hoofdstukken:

De computerhandleiding bestaat uit de volgende hoofdstukken: Computerhandleiding Proteus PEC-4975 De computerhandleiding bestaat uit de volgende hoofdstukken: Knopfuncties De schermen Besturingsgetallen Zaken die u dient weten alvorens te trainen Werkingsinstructies

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing. CBM-2050 Loopband -1-

Gebruiksaanwijzing. CBM-2050 Loopband -1- Gebruiksaanwijzing CBM-2050 Loopband -1- Computerknoppen DE VEILIGHEIDSSLEUTEL Wanneer u gebruik wilt maken van de loopband, dient u ervoor te zorgen dat de veiligheidssleutel op de computer is bevestigd.

Nadere informatie

Sole Fitness E35 Crosstrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0

Sole Fitness E35 Crosstrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0 Sole Fitness E35 Crosstrainer Gebruikershandleiding Versie 1.0 Programma's Met de programmatoetsen kunt u direct naar een programma toe. U kunt voor een bepaald programma kiezen om specifiek te trainen.

Nadere informatie

PROTEUS PEC 3250 Trainingsmonitor

PROTEUS PEC 3250 Trainingsmonitor PROTEUS PEC 3250 Trainingsmonitor INTRODUCTIE Uw fiets beschikt over een programmeerbare computer om u te helpen en te motiveren bij het bereiken van uw fitness doelen. Deze computer beschikt over verscheidene

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing LDT-8860 HRC -1-

Gebruiksaanwijzing LDT-8860 HRC -1- Gebruiksaanwijzing -1- Het opstarten van de computer De loopband werkt met behulp van een adapter. Plaats de stekker van de adapter in het stopcontact en plug de pin van de adapter in de aansluiting aan

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing. Spirit CU-800

Gebruiksaanwijzing. Spirit CU-800 Gebruiksaanwijzing Spirit CU-800 1 Zoals u wellicht weet of gemerkt heeft, heeft deze hometrainer geen adapter nodig. U wekt namelijk uw eigen stroom op, op het moment dat u fietst. Wanneer u op de hometrainer

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing R-88 Gebruiksaanwijzing Infiniti R-88 Roeitrainer -1-

Gebruiksaanwijzing R-88 Gebruiksaanwijzing Infiniti R-88 Roeitrainer -1- Gebruiksaanwijzing Infiniti R-88 Roeitrainer -1- Het opstarten van de computer De computer werkt met behulp van batterijen. Plaats de batterijen in het batterijencompartiment dat aan de voorzijde van de

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing PAR

Gebruiksaanwijzing PAR Gebruiksaanwijzing PAR-5000-1- Het opstarten van de computer De computer van de werkt met behulp van batterijen. Plaats de batterijen in het batterijencompartiment die zich aan de achterkant van de computer

Nadere informatie

GEBRUIKERSHANDLEIDING

GEBRUIKERSHANDLEIDING Model Nr. PFIVEX87.0 Serie Nr. : GEBRUIKERSHANDLEIDING Serienummer sticker Schrijf het serienummer hierboven voor verdere raadpleging. VRAGEN? Als u vragen hebt, of als er onderdelen ontbreken, neem dan

Nadere informatie

HANDLEIDING C-CL-R-E-9000

HANDLEIDING C-CL-R-E-9000 HANDLEIDING C-CL-R-E-9000 VEILIGHEIDSINSTRUCTIES OPGELET: Om mogelijke ongevallen te voorkomen lees aandachtig deze veiligheidsinstructies 1. Lees alle veiligheidsinstructies op het toestel. 2. Lees de

Nadere informatie

Proteus PEC-7000 & Proteus PEC-7500

Proteus PEC-7000 & Proteus PEC-7500 Proteus PEC-7000 & Proteus PEC-7500 Nummer Hoeveelheid Omschrijving 1. 1 Hoofdframe 2. 1 Voor steun 3. 1 Achter steun 4. 1 Zadelstang 5. 1 Stuurstang 6. 1 Stuur 7R. 1 Zwengel (R) 7L. 1 Zwengel (L) 8. 1

Nadere informatie

Fuel Fitness FS-320E Crosstrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0

Fuel Fitness FS-320E Crosstrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0 Fuel Fitness FS-320E Crosstrainer Gebruikershandleiding Versie 1.0 Plug de adapter in de linker voorzijde van de crosstrainer en sluit deze aan op het stroomnet. U hoort nu een lange piep en het LCD scherm

Nadere informatie

Sole Fitness LCB Hometrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0

Sole Fitness LCB Hometrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0 Sole Fitness LCB Hometrainer Gebruikershandleiding Versie 1.0 Programma's Met de programmatoetsen kunt u direct naar een programma toe. U kunt voor een bepaald programma kiezen om specifiek te trainen.

Nadere informatie

Proteus EEC 2505 / 3000 / 3005

Proteus EEC 2505 / 3000 / 3005 Proteus EEC 2505 / 3000 / 3005 Korte handleiding van het computergedeelte Dit systeem is ontworpen voor een programmeerbare magnetische elliptical trainer. Er zijn 3 onderdelen die tot dit systeem behoren,

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing JBM-4855-1-

Gebruiksaanwijzing JBM-4855-1- Gebruiksaanwijzing -1- Het opstarten van de computer De loopband werkt met behulp van een adapter. Plaats de stekker van de adapter in het stopcontact en plug de pin van de adapter in de aansluiting aan

Nadere informatie

Spirit XE-295 Crosstrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0

Spirit XE-295 Crosstrainer. Gebruikershandleiding. Versie 1.0 Spirit XE-295 Crosstrainer Gebruikershandleiding Versie 1.0 Programma's Met de programmatoetsen kunt u direct naar een programma toe. U kunt voor een bepaald programma kiezen om specifiek te trainen. Achter

Nadere informatie

Dolphin V4. Functie knoppen De schermen Werkingsinstructies. Batterijen installatie:

Dolphin V4. Functie knoppen De schermen Werkingsinstructies. Batterijen installatie: Dolphin V4 Functie knoppen De schermen Werkingsinstructies Batterijen installatie: Plaats 2 AA of UM-3 batterijen in het batterijencompartiment. Zorg ervoor dat de batterijen juist geplaatst zijn; het

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing CBM

Gebruiksaanwijzing CBM Gebruiksaanwijzing CBM-1050-1- Knopfuncties ENTER/RESET Door de ENTER knop in te drukken, bevestigt u het programma dat u geselecteerd heeft of een waarde dat u heeft ingesteld. Door de knop lang ingedrukt

Nadere informatie

Computerhandleiding Infiniti R-100. Computerhandleiding Infiniti R-100

Computerhandleiding Infiniti R-100. Computerhandleiding Infiniti R-100 Computerhandleiding Infiniti R-100 1 Stroom aansluiten De computer van de Infiniti R-100 Roeitrainer werkt doormiddel van een adapter. Plaats de roeitrainer op de juiste plaats en sluit daarna de adapter

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing. Spirit FS-320E. Plug de adapter in de voorzijde van de crosstrainer en sluit deze aan op het. Copyright

Gebruiksaanwijzing. Spirit FS-320E. Plug de adapter in de voorzijde van de crosstrainer en sluit deze aan op het. Copyright Gebruiksaanwijzing Copyright Spirit FS-320E Plug de adapter in de voorzijde van de crosstrainer en sluit deze aan op het 1 stroomnet. U hoort nu een lange piep en het LCD scherm zal oplichten. Programma's

Nadere informatie

Dit apparaat is een programmeerbare magnetische fiets. Het apparaat bestaat uit drie delen: de motor & controller en het magnetische remsysteem.

Dit apparaat is een programmeerbare magnetische fiets. Het apparaat bestaat uit drie delen: de motor & controller en het magnetische remsysteem. Computerhandleiding Proteus PEC 4250/4255/4350/4355 Dit apparaat is een programmeerbare magnetische fiets. Het apparaat bestaat uit drie delen: de motor & controller en het magnetische remsysteem. Opstarten

Nadere informatie

GEBRUIKERSHANDLEIDING : PFIVEL

GEBRUIKERSHANDLEIDING : PFIVEL GEBRUIKERSHANDLEIDING Model Nr. : PFIVEL6353.0 Serie Nr Schrijf het serienummer hierboven voor verdere raadpleging. Serial number decal VRAGEN? Hebt u vragen of, mist u onderdelen, neem contact op met

Nadere informatie

Hastings Rundax HD-20 Loopband. Gebruikershandleiding. Versie 1.0

Hastings Rundax HD-20 Loopband. Gebruikershandleiding. Versie 1.0 Hastings Rundax HD-20 Loopband Gebruikershandleiding Versie 1.0 Het opstarten van de loopband De loopband werkt met behulp van een adapter. Plaats de stekker van de adapter in het stopcontact en plug de

Nadere informatie

1. INCLINE: Gebruik de INCLINE knoppen om het loopvlak te verhogen of te verlagen. De helling is instelbaar van 0% tot 12%.

1. INCLINE: Gebruik de INCLINE knoppen om het loopvlak te verhogen of te verlagen. De helling is instelbaar van 0% tot 12%. SportsArt 1288 HR Gebruiksaanwijzing computergedeelte A. KNOPFUNCTIES: 1. INCLINE: Gebruik de INCLINE knoppen om het loopvlak te verhogen of te verlagen. De helling is instelbaar van 0% tot 12%. 2. SPEED:

Nadere informatie

Computerhandleiding JKexer 9840

Computerhandleiding JKexer 9840 Computerhandleiding JKexer 9840 Zorg er eerst voor dat de hoofdschakelaar, die aan de voorkant van de loopband te vinden is, op ON staat. Plaats vervolgens de veiligheidssleutel op de juiste positie. Program

Nadere informatie

Computerhandleiding -1-

Computerhandleiding -1- Computerhandleiding SportsArt-TR32-1- Het computerscherm De Personal Cardio Advisor De Personal Cardio Advisor is een handige functie dat u helpt bij uw cardiotraining. U dient uw leeftijd in te voeren

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing TR33-1-

Gebruiksaanwijzing TR33-1- Gebruiksaanwijzing TR33-1- Inleiding Gefeliciteerd met uw aanschaf van de SportsArt TR33 loopband! De SportsArt TR33 is een professionele en geavanceerde loopband en bevat vele programma s en functies

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing Kroon I-400/I-460/480

Gebruiksaanwijzing Kroon I-400/I-460/480 Gebruiksaanwijzing Kroon I-400/I-460/480 Onderdelenlijst Onderdelenlijst Onderdelen diagram I-400 Sommige onderdelen die u hieronder kunt zien zijn voorgemonteerd in de fabriek. Onderdelen diagram I-460/480

Nadere informatie

ELLIPTICAL X-16 CONSOLE GUIDE

ELLIPTICAL X-16 CONSOLE GUIDE A C E B D F I K M H J L G N COMPUTERFUNCTIES A Cardio B Calorie Burn (Calorieverbranding) C Manual (Handmatig) D Gradient (Helling) E Stoppen KNOPFUNCTIES Cardio Hiermee start u het cardioprogramma. E

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing C531U -1-

Gebruiksaanwijzing C531U -1- Gebruiksaanwijzing -1- Het opstarten van de computer De SportsArt hometrainer werkt met behulp van een self generating system. Dit houdt in dat u de batterij voedt met energie wanneer u traint op de hometrainer.

Nadere informatie

Speed programma s P1 P6

Speed programma s P1 P6 Computerhandleiding Speed programma s P1 P6 In de programma s P1 P6 wordt de snelheid automatisch verhoogd / verlaagd. Elk programma begint met een minimum snelheid van 1,2 mijlen per uur. De maximum snelheid

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing. Hastings TR-5X. Copyright

Gebruiksaanwijzing. Hastings TR-5X. Copyright Gebruiksaanwijzing Hastings TR-5X Copyright 1 Het opstarten van de loopband De loopband werkt met behulp van een adapter. Plaats de stekker van de adapter in het stopcontact en plug de pin van de adapter

Nadere informatie

Vragen? Gebruikershandleiding. Bezoek onze website www.iconsupport.eu OPGELET. ProForm Elipse Touch 5.0 Crosstrainer

Vragen? Gebruikershandleiding. Bezoek onze website www.iconsupport.eu OPGELET. ProForm Elipse Touch 5.0 Crosstrainer Model Nr. : PFIVEL837.0 Serie Nr. Gebruikershandleiding ProForm Elipse Touch 5.0 Crosstrainer Serial number decal Schrijf het serienummer hierboven voor verdere raadpleging. Vragen? Als u vragen hebt,

Nadere informatie

Hastings TR-7X Loopband. Gebruikershandleiding. Versie 1.0

Hastings TR-7X Loopband. Gebruikershandleiding. Versie 1.0 Hastings TR-7X Loopband Gebruikershandleiding Versie 1.0 Het opstarten van de loopband De loopband werkt met behulp van een adapter. Plaats de stekker van de adapter in het stopcontact en plug de pin van

Nadere informatie

Fuel Fitness CT120 Loopband. Gebruikershandleiding. Versie 1.0

Fuel Fitness CT120 Loopband. Gebruikershandleiding. Versie 1.0 Fuel Fitness CT120 Loopband Gebruikershandleiding Versie 1.0 Het opstarten van de loopband De loopband werkt met behulp van een adapter. Plaats de stekker van de adapter in het stopcontact en plug de pin

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing Kroon I-900

Gebruiksaanwijzing Kroon I-900 Gebruiksaanwijzing Kroon I-900 Onderdelen: Vergelijkings tabel Voor uw gemak staat hieronder een vergelijkings tabel van de verschillende onderdelen. Niet alle onderdelen worden gebruikt voor het in elkaar

Nadere informatie

Nederlands Hometrainer Fit Bike Ride 3

Nederlands Hometrainer Fit Bike Ride 3 Nederlands Hometrainer Fit Bike Ride 3 Onderdelen lijst Figuur 1 Figuur 1. Monteer de voorste stabilisator (B) aan het hoofd frame (A) met de schroeven(p2), ringen(p3) en de moeren(p4). Figuur 2. Monteer

Nadere informatie

TRAININGSTIPS EN HANDLEIDING L60 loopband

TRAININGSTIPS EN HANDLEIDING L60 loopband TRAININGSTIPS EN HANDLEIDING L60 loopband STRETCHEN Stretchen voor de training zorgt voor meer flexibiliteit en vermindert de kans op blessures. Ga geleidelijk naar een bepaalde stretchpositie en houd

Nadere informatie

PROTEUS PEC-4665 PERSONAL EXERCISE ADVISOR

PROTEUS PEC-4665 PERSONAL EXERCISE ADVISOR PROTEUS PEC-4665 PERSONAL EXERCISE ADVISOR Geavanceerde Technologie Ontworpen voor het hele gezin. Volle specificaties van de PROTEUS PEC-4665. Geavanceerde Technologie Meet het lichaamsvet en hartslag

Nadere informatie

Uitleg computer Hammer 4195 Cardio CE1 crosstrainer

Uitleg computer Hammer 4195 Cardio CE1 crosstrainer Uitleg computer Hammer 4195 Cardio CE1 crosstrainer 1.1 FUNCTIES 1.Programma: 21 programma s als volgt A: 1 Handmatig programma (figuur 1) Figuur 1 B: 10 Vooringestelde programma s: (figuur 2 t/m figuur

Nadere informatie

C20. www.tunturi.com OWNER S MANUAL 2-5 BETRIEBSANLEITUNG 6-10 MODE D EMPLOI 12-16 HANDLEIDING 16-20 MANUALE D USO 21-25 MANUAL DEL USUARIO 26-30

C20. www.tunturi.com OWNER S MANUAL 2-5 BETRIEBSANLEITUNG 6-10 MODE D EMPLOI 12-16 HANDLEIDING 16-20 MANUALE D USO 21-25 MANUAL DEL USUARIO 26-30 C20 OWNER S MANUAL 2-5 BETRIEBSANLEITUNG 6 - MODE D EMPLOI 12-16 HANDLEIDING 16-20 MANUALE D USO - 25 MANUAL DEL USUARIO 26-30 BRUKSANVISNING 31-34 KÄYTTÖOHJE 35-40 Serial number Seriennummer Numero de

Nadere informatie

GEBRUIKERSHANDLEIDING

GEBRUIKERSHANDLEIDING Model Nr. PFIVEX568.0 Serial Nr. : GEBRUIKERSHANDLEIDING Serie Nr. Sticker Schrijf het serienummer hierboven voor verdere raadpleging VRAGEN? Hebt u vragen of, mist u onderdelen, neem contact op met ons:

Nadere informatie

C30. www.tunturi.com OWNER S MANUAL 2-6 BETRIEBSANLEITUNG 7-12 MODE D EMPLOI 13-18 HANDLEIDING 19-24 MANUALE D USO 25-29 MANUAL DEL USUARIO 30-35

C30. www.tunturi.com OWNER S MANUAL 2-6 BETRIEBSANLEITUNG 7-12 MODE D EMPLOI 13-18 HANDLEIDING 19-24 MANUALE D USO 25-29 MANUAL DEL USUARIO 30-35 C30 OWNER S MANUAL 2-6 BETRIEBSANLEITUNG 7-12 MODE D EMPLOI 13-18 HANDLEIDING 19-24 MANUALE D USO 25-29 MANUAL DEL USUARIO 30-35 BRUKSANVISNING 36-40 KÄYTTÖOHJE 41-45 Serial number Seriennummer Numero

Nadere informatie

ProForm Sparta VRAGEN? GEBRUIKERSHANDLEIDING. Bezoek onze website OPGELET. Model Nr. : PFIVEX Serie Nr. Serienummer sticker

ProForm Sparta VRAGEN? GEBRUIKERSHANDLEIDING. Bezoek onze website  OPGELET. Model Nr. : PFIVEX Serie Nr. Serienummer sticker Model Nr. : PFIVEX8743.0 Serie Nr. GEBRUIKERSHANDLEIDING Serienummer sticker Schrijf het serienummer hierboven voor verdere raadpleging. VRAGEN? Als u vragen hebt, of als er onderdelen ontbreken, neem

Nadere informatie

Handleiding irunning+ Applicatie Download de irunning+ Applicatie. Verbind uw tablet met de loopband. Standaard programma s

Handleiding irunning+ Applicatie Download de irunning+ Applicatie. Verbind uw tablet met de loopband. Standaard programma s Handleiding irunning+ Applicatie Download de irunning+ Applicatie Ga met u ipad of Android tablet naar de Apple App Store of de Google Play store. Vervolgens gaat u in de Apple App Store of Google Play

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing E81G -1-

Gebruiksaanwijzing E81G -1- Gebruiksaanwijzing -1- Het opstarten van de computer De crosstrainer werkt met behulp van een adapter. Plaats de stekker van de adapter in het stopcontact en plug de pin van de adapter in de opening aan

Nadere informatie

PROTEUS PEC - 4660 PERSONAL EXERCISE ADVISOR. Geavanceerde Technologie Ontworpen voor het hele gezin

PROTEUS PEC - 4660 PERSONAL EXERCISE ADVISOR. Geavanceerde Technologie Ontworpen voor het hele gezin PROTEUS PEC - 4660 PERSONAL EXERCISE ADVISOR Geavanceerde Technologie Ontworpen voor het hele gezin Volle specificaties van de PROTEUS PEC-4660 Geavanceerde Technologie Meet het lichaamsvet en hartslag

Nadere informatie

Lees eerst de volgende veiligheidsvoorschriften door voordat u begint met uw workout op deze elliptische trainer.

Lees eerst de volgende veiligheidsvoorschriften door voordat u begint met uw workout op deze elliptische trainer. VEILIGHEIDSVOORSCHRIFTEN Lees eerst de volgende veiligheidsvoorschriften door voordat u begint met uw workout op deze elliptische trainer. - Bewaar deze handleiding voor in de toekomst als u misschien

Nadere informatie

WARNING DECAL PLACEMENT

WARNING DECAL PLACEMENT Joy Sport The Choice Of The Experts CT-Explorer CT- Exp lore r Joy Sport The Choice Of The Experts Fitness-Import Timmermannsweg 46 5813 AP Ysselsteyn (LB) info@joysport.nl www.joysport.nl INHOUDSOPGAVE

Nadere informatie

Index. 1. Veiligheidsinstructies Onderdelenlijst Gereedschap en onderdelen Explosietekening Montage...

Index. 1. Veiligheidsinstructies Onderdelenlijst Gereedschap en onderdelen Explosietekening Montage... Index 1. Veiligheidsinstructies... 2 2. Onderdelenlijst... 4 3. Gereedschap en onderdelen... 6 4. Explosietekening... 7 5. Montage... 8 6. Computer... 12 7. Gebruiksaanwijzing... 13 8. Warming-up...14

Nadere informatie

1. Onderdelenlijst Controlelijst Explosietekening Veiligheidsinstructies Montage Trainingsinstructies...

1. Onderdelenlijst Controlelijst Explosietekening Veiligheidsinstructies Montage Trainingsinstructies... Index 1. Onderdelenlijst...3 2. Controlelijst...5 3. Explosietekening.....6 4. Veiligheidsinstructies.....7 5. Montage......9 6. Trainingsinstructies......21 7. Trainingsadvies......22 Handleiding Focus

Nadere informatie

Lees eerst de volgende veiligheidsvoorschriften door voordat u begint met uw workout op deze elliptische trainer.

Lees eerst de volgende veiligheidsvoorschriften door voordat u begint met uw workout op deze elliptische trainer. VEILIGHEIDSVOORSCHRIFTEN Lees eerst de volgende veiligheidsvoorschriften door voordat u begint met uw workout op deze elliptische trainer. - Bewaar deze handleiding voor in de toekomst als u misschien

Nadere informatie

Fluid Ergometer Computer V.8012

Fluid Ergometer Computer V.8012 Fluid Ergometer Computer V.8012 2 INDEX 3. Meeteenheden Computer 4. Programma's. Snelle Start. 5. Programma's. Pacer. 6. Programma's. Interval 7. Instellen en opslaan van trainingsparameters. 8. Computeropties.

Nadere informatie

Telefoon: +49 (0) Technische hotline: Telefoon: +49 (0)

Telefoon: +49 (0) Technische hotline: Telefoon: +49 (0) Contact Style Fitness GmbH Europaallee 51 D-50226 Frechen Algemene informatie: Telefoon: +49 (0)2234-9997-100 E-mail: info@stylefitness.de Technische hotline: Telefoon: +49 (0)2234-9997-500 E-mail: service@stylefitness.de

Nadere informatie

S E R I E N U M M E R S E R I A L N U M B E R S E R I E N N U M M E R N U M E R O D E S E R I E

S E R I E N U M M E R S E R I A L N U M B E R S E R I E N N U M M E R N U M E R O D E S E R I E Batavus XF3 HANDLEIDING P. 2-7 OWNER'S MANUAL P. 8-13 BETRIEBSANLEITUNG S. 14-19 MODE D'EMPLOI P. 20-25 S E R I E N U M M E R S E R I A L N U M B E R S E R I E N N U M M E R N U M E R O D E S E R I E XF3_5_LOCKED.indd

Nadere informatie