19 april kunstveiling. catalogus. café het hijgend hert. voorbezichtiging vanaf 13:00 uur veiling start om 16:00 uur pasbaan 7, breda

Maat: px
Weergave met pagina beginnen:

Download "19 april kunstveiling. catalogus. café het hijgend hert. voorbezichtiging vanaf 13:00 uur veiling start om 16:00 uur pasbaan 7, breda"

Transcriptie

1 9 april kunstveiling catalogus café het hijgend hert voorbezichtiging vanaf :00 uur veiling start om 6:00 uur pasbaan 7, breda

2 Yurr Treur #, woensdagavond Nov 008 Acryl op MDF startprijs 50, Treur #, woensdagavond Nov 008 Acryl op MDF Prijs 50, Cold-Girl, zondagavond 8 Dec 008 Acryl op Doek Prijs 50, Emmy Dijkstra I wish I knew how it would feel to be free ets, 0 x 5 cm startprijs 00, Prisoner of the white lines ets, 0 x 5 cm startprijs 00, Strange fruit ets/aquatint, 0 x 5 cm startprijs 00, Joost Krijnen Autobom, 005 kleurpotlood op papier, x 9,7 cm Autobom, 005 kleurpotlood op papier, x 9,7 cm Autobom, 005 kleurpotlood op papier, x 9,7 cm Ik wil alles, ik wil meer. Krabben tot het bloed. Sinds 008 heeft Yurr (Yurrian Rozenberg) een eigen atelier. Hier vloeit de energie die hij overhoudt na het werk als grafisch ontwerper. Met een stel goede vrienden, goede muziek en alcoholische versnaperingen ontstaat er in het atelier een bijzondere ambiance. Deze schilderwerken, met een sterk kalligrafisch karakter, staan voor een omwenteling. Een nieuwe periode in het werk van Yurr. Mijn werk verteld het verhaal van de zoekende mens die zijn weg probeert te vinden in de wereld. Hij reist veel, doet vele ontmoetingen. Soms trekt hij een tijdje op met mensen, een andere keer eindigt het in verdriet en eenzaamheid. Hij zet zijn reis voort. Op onbekende wegen, bij vreemde volkeren. Maar wat is zijn plek en waar voelt hij zich vrij? a prisoner of the white lines on the freeway. Mijn beelden leg ik vast in etsen, zeefdrukken en inkt. Deze tekeningen uit 005 zijn gebaseerd op foto s uit een sensatieblad uit datzelfde jaar. Bij deze foto s werd gesproken over de autobom als wapen van het jaar. Het heeft uiteindelijk een reeks monomaan getekende beelden opgeleverd van geëxploreerde auto s waar deze een onderdeel van zijn.

3 Tessa de Swart Zonder Titel, Foto, 0,5 x 0 cm Zonder Titel, Foto, 0,5 x 0 cm Zonder Titel, Foto, 0,5 x 0 cm Tessa de Swart studeerde fotografie op het Grafisch Lyceum te Rotterdam. In 008 als beeldend kunstenaar afgestudeerd aan kunstacademie St. Joost te Breda. In haar performances, waarin zij met meerdere mensen werkt, heeft ze de rol als regisseur op zich genomen. Daarnaast gebruikt zij schrijven en fotografie om zich op dagboek-achtige wijze, maar wel met de kijker in het vizier, te kunnen uiten. In het werk gaat het over haarzelf en haar worstelingen en verwonderingen ten opzichte van de geordende chaos die wereld heet. Anna Schöning klein bos, 009 acryl op doek, 5 x 5 cm startprijs 90, klein groen huis, 009 acryl en lak op doek, 0 x 4 cm startprijs 50, De recente schilderijen van Anna Schöning zijn gebaseerd op zwart-wit foto s die zij in antieke natuurkundeboeken vindt. Haar keuze voor een afbeelding wordt vaak door de persoonlijke herkenbaarheid van een observatie bepaald. Tijdens het schilderen zoekt zij het punt op waarin zij zelf als auteur in het verhaal dat verteld wordt kan ingrijpen. Willem van Wanrooij Titel onbekend ook wel de parking genoemd mixed media, 80 x50 cm startprijs 5,

4 Hans de Ruiter Cloudburst, 009 kleuren zeefdruk 00 gr. zuurvrij papier ingelijst, 50 x 70 cm startprijs 65, (inclusief lijst) Constants are Changing, 009 kleuren zeefdruk 00 gr. zuurvrij papier ingelijst, 50 x 70 cm startprijs 65, (inclusief lijst) Sunshine Recorder, 009 kleuren zeefdruk 00 gr. zuurvrij papier ingelijst, 50 x 70 cm startprijs 65, (inclusief lijst) Kim Geerts KiMdrPOP: Tako 55 x 4 x 6 cm startprijs 0, KiMdrPOP: Boe 0 x x 08 cm startprijs 90, KiMdrPOP: Qween 80 x 50 x 5 cm startprijs 0, Nienke Korthof Man vrouw 80 x 80 cm startprijs 50, Man vrouw 80 x 80 cm startprijs 50, Sinds 000 afgestudeerd aan Academie St Joost, tegenwoordig runt hij samen met Dennis het ontwerpbureau Scale to Fit in Rotterdam. Naast het grafisch ontwerpen houdt Hans zich bezig met het maken van vrij werk. Dit zijn veelal zeefdrukken. De microcosmos, het universum en titels van nummers van de Boards of Canada zijn inspiratiebronnen. en 00% unieke KiMdrPOPPEN zijn bijzondere knuffels verzonnen door Kim Geerts. Knuffels waarvan er vaak maar één van wordt gemaakt, of een kleine oplage. Er zijn momenteel 6 rassen zoals; Wowo, Tozo, Lala, Zoof, Jaap, Rappa, Tako, Zip en Dot. Er zijn al meer dan 50 karakters op de wereld die allemaal hun eigen karakter hebben en hun eigen verhaal.

5 Augusta Wind Theepot startprijs 0, Theepot startprijs 5, Fiets startprijs 5, 4 Fiets startprijs 45, Adelien Noordzij, 008 ets, 0 x 0 cm startprijs 50, Leon vd Langenberg Aap olieverf op doek, 90 x 90 cm startprijs 000, Ik ben kunstenaar, ontwerper en organisator. Ik creëer mijn eigen wereld en laat mij niet afremmen door de grenzen van kunstdisciplines. Ik teken, schilder, maak kleding en accessoires en houd me bezig met food design. Kortom alles wat ik bedenk ga ik gewoon maken of organiseren.

6 Kitty Kruidhof startprijs 80, startprijs 00, startprijs 50, Leonie Ruissen, 008 pen op papier, x 6 cm startprijs 50,, 008 pen en potlood op papier, textiel, 5 x 0 cm startprijs 50,, 008 pen op papier, 5 x 0 cm startprijs 50, Ineke van Dijk Ik streef naar het complete opgaan in de dingen om me heen. Mijn streven is een brug te bouwen tussen de wereld diep van binnen mij. En de wereld buiten mij. Zodat alles mooier wordt. Omdat alle dingen die anders sprookjes blijven. Dan waar worden.

7 Mark Molenschot zeefdruk, 70 x 00 cm startprijs 00, houtsnede, 70 x 00 cm startprijs 00, houtsnede, 70 x 00 cm startprijs 400, Naomi Taverdin uitzichten, 009 x (0 x 5 cm) startprijs 65, slaapvlucht, 009 x 8 cm startprijs 45,, 007 x 9,7 cm startprijs 60, Stanley van der Meer olieverf op paneel, 60 x 80 cm startprijs 70, Acryl op doek, 40 x 50 cm startprijs 0, Acryl op doek, 60 x 80 cm startprijs 40,

8 Marguerite De Geus Been, 008 acryl op papier, 5 x 5 cm Sinterklaas, 009 acryl op papier, 5 x 5 cm startprijs 00, Hondje, 009 acryl op papier, 5 x 5 cm Mieke Driessen tweeluik schaats en handicap startprijs 60, paard startprijs 70, familiefoomp startprijs 50, Mieke Driessen zegt: Foomp. Foomp staat voor creativiteit en beweging. Foomp is een inspiratieplatform voor gekke projecten en het experiment. De foomps leven en worden geleefd door de wereld op enthousiasme en passie. Foomp zegt: Het enige wat we hebben zijn ogen, het is het enige wat we nodig hebben om jou te vertellen wat je wilt weten. Machteld Solinger zweden, 008 acryl en olieverf op mdf, 0 x 5 cm startprijs 0, wurgplantje, 009 acryl op mdf, 0 x 7 cm startprijs 0,, 009 acryl op mdf, 0 x 5 cm startprijs 0, 4 paradijsvogel, 009 acryl en olieverf op doek, 0 x 4 cm startprijs 50, Ik zie schilderen als één ruimte, één horizonlijn, waarin plaats is voor een beperkt aantal figuren en/of objecten, het gaat erom hoe de figuratie zich staande houdt binnen deze ruimte, het vlak. Ik werk vanuit de achtergrond, daarbinnen bepaalt hetgeen dat afgebeeld is de compositie. Ik geef slechts een aanzet, de verbeelding doet de rest.

9 Charlotte Kats zonder titel vilststift en acrylverf op papier, 0 x 40 cm startprijs 5, zonder titel vilststift en acrylverf op papier, 0 x 40 cm startprijs 5, 9 april kunstveiling catalogus catalogus Deelnemende kunstenaars Ineke van Dijk Emmy Dijkstra Mieke Driessen Kim Geerts Marguerite de Geus Charlotte Kats Joost Krijnen Nienke Korthoff Kitty Kruidhof Leon van den Langenberg Stanley van der Meer Mark Molenschot Adelien Noordzij Leonie Ruissen Hans de Ruiter Anna Schöning Machteld Solinger Tessa de Swart Naomi Taverdin Willem van Wanrooij Augusta Wind en Yurr Het werk uit de catalogus is op 9 april 009 vanaf :00 uur te bezichtigen in Café Het Hijgend Hert, Pasbaan 7, Breda. Om 6:00 uur wordt het werk geveild door veilingmeester Stanley van der Meer Organisatie Marguerite de Geus Stanley van der Meer Machteld Solinger Ontwerp catalogus Yurr Met dank aan Café Het Hijgend Hert

veiling Libbe Venema van werken van 23 februari 2017 vanaf uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld

veiling Libbe Venema van werken van 23 februari 2017 vanaf uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld veiling van werken van Libbe Venema 23 februari 2017 vanaf 14.30 uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld Tijdens deze veiling worden werken van de in 1994 overleden kunstenaar Libbe Venema. In de lijst hieronder

Nadere informatie

Benefiet Kunstveiling

Benefiet Kunstveiling Benefiet Kunstveiling Zaterdag 30 mei 15.30 17.30 uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen 2 Veilingboekje Zaterdag 30 mei 15.30 17.30 uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen Benefiet Kunstveiling met werk

Nadere informatie

Artistieke toelatingsproef Omschrijving en praktische informatie. Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten

Artistieke toelatingsproef Omschrijving en praktische informatie. Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten Artistieke toelatingsproef Omschrijving en praktische informatie Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten Data artistieke toelatingsproef 2018: 2 mogelijkheden: maandag 2 en dinsdag 3 juli 2018 (tweedaagse

Nadere informatie

3-5 uur Techniek Sjabloontechniek. Beeldende aspect Voorkennis. n.v.t.

3-5 uur Techniek Sjabloontechniek. Beeldende aspect Voorkennis. n.v.t. Onderwerp 1 / 2 Deze les wordt u aangeboden door www.pro-kunst.nl Een lessendatabase voor en door kunstdocenten uit het Speciaal- en Praktijk Onderwijs. Dit is een initiatief van: Linda Batenburg, Nita

Nadere informatie

Artistieke toelatingsproef Omschrijving en praktische informatie. Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten

Artistieke toelatingsproef Omschrijving en praktische informatie. Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten Artistieke toelatingsproef Omschrijving en praktische informatie Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten Data artistieke toelatingsproef 2016: 2 mogelijkheden: 4 en 5 juli 2016 (tweedaagse proef inclusief

Nadere informatie

Artistieke toelatingsproef Omschrijving en praktische informatie. Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten

Artistieke toelatingsproef Omschrijving en praktische informatie. Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten Artistieke toelatingsproef Omschrijving en praktische informatie Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten Data artistieke toelatingsproef 2017: 2 mogelijkheden: 3 en 4 juli 2017 (tweedaagse proef inclusief

Nadere informatie

TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN

TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN Het is een feest om een echt kunstwerk in huis te hebben! Toch denken veel mensen dat ze zich dat niet kunnen veroorloven. Of dat het ingewikkeld is

Nadere informatie

Vijf Koerdische kunstenaars

Vijf Koerdische kunstenaars ariwan Jalal, zonder titel, olieverf op doek, 0 x 0 cm, 00 Persheng arzandegan, Persian Lily, olieverf op doek, 0 x 0 cm, 00 Suuad Omar, Golf, olieverf op fotopapier, 0 x 0 cm, 00 Araz Hama, Bruine room,

Nadere informatie

Wat heb je nodig? Fotocamera, pen, papier, KIJKWIJZER galerie/ atelier, SPIEKBRIEF: telefoneren, afspraak maken en vragen maken.

Wat heb je nodig? Fotocamera, pen, papier, KIJKWIJZER galerie/ atelier, SPIEKBRIEF: telefoneren, afspraak maken en vragen maken. BEELDENDE KUNST Bezoek aan galerie of atelier Max. 2 personen Wat heb je nodig? Fotocamera, pen, papier, KIJKWIJZER galerie/ atelier, SPIEKBRIEF: telefoneren, afspraak maken en vragen maken. Wat ga je

Nadere informatie

KIJKWIJZER BEELDASPECTEN

KIJKWIJZER BEELDASPECTEN KIJKWIJZER BEELDASPECTEN SCHOOL: NAAM: Deze kijkwijzer kun je gebruiken voor elk kunstwerk of voorwerp van je keuze. Ga op zoek naar een kunstwerk wat je aanspreekt en vul aan de hand daarvan deze kijkwijzer

Nadere informatie

Voorstudie zelfportret met ganzenveer Aquarel 1991 37 x 37 cm. Tekenende man (Arie Zuidersma) Inkt op India papier 1990 24 x 24 cm

Voorstudie zelfportret met ganzenveer Aquarel 1991 37 x 37 cm. Tekenende man (Arie Zuidersma) Inkt op India papier 1990 24 x 24 cm Jan Smalt Voorstudie zelfportret 1991 40 x 40 cm Voorstudie zelfportret met ganzenveer Aquarel 1991 37 x 37 cm Zelfportret met ganzenveer Olie op doek 1992 60 x 60 cm T. schilderend Acryl op board 1987

Nadere informatie

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand Mobile Art Loppersum is druk bezig om zoveel mogelijk mensen te laten kennismaken met beeldende kunst. Uit de al bestaande collectie van www.malcollection.nl en onlangs gekochte kunstwerken willen we zoveel

Nadere informatie

Creatures. Formaat: 50x40 cm Gerda van Leeuwen

Creatures. Formaat: 50x40 cm Gerda van Leeuwen Dat een kunstenaar op zoek is naar de kern der dingen is een open deur. Het fascinerende is dat het zich steeds op een andere manier aandient en het niet verzadigd lijkt te raken. Dat is ook meteen de

Nadere informatie

Eva Räder, Grey poet, 2008, foto: Gert Jan van Rooij, Courtesy galerie Gabriel Rolt, Amsterdam

Eva Räder, Grey poet, 2008, foto: Gert Jan van Rooij, Courtesy galerie Gabriel Rolt, Amsterdam Eva Räder, Miss H, 2008, foto: Gert Jan van Rooij, Eva Räder, Lee, 2008, Eva Räder, Guitarglacier, 2007, foto: Peter Tijhuis, Eva Räder, Bobby, 2007, foto: Gert Jan van Rooij, Eva Räder, Freddy, 2007,

Nadere informatie

Kunstmarkt In en om de beeldentuin: uur

Kunstmarkt In en om de beeldentuin: uur Kunstmarkt In en om de beeldentuin: 13.00-16.00 uur Amanda en Jantina, Anneke van Venrooy, Arian Middelveld, Arthur Boere, Geert Oldenbeuving, Hilke Kramer, Ineke Post, Ivo Winnubst, Jolande Leurink, Joss

Nadere informatie

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014 KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014 Kavel 1 ''Klaproos'' canvas, acryl, afmetingen 80 x 60 cm. Kunstenares Jeanne Megens Kavel 2 ''Ontsnapping'' canvas, acryl, afmetingen 100 x 80 cm.

Nadere informatie

Veilingboekje kunstwerken 2016

Veilingboekje kunstwerken 2016 Veilingboekje kunstwerken 2016 Laat zien wat je kunt Altijd al een bijzonder kunstwerk willen hebben? Dan is dit het juiste moment. Alle kunstenaars die tijdens het kunstweekend exposeren bij Revalidatie

Nadere informatie

Prijs overzicht schilderijen Linette Trapman

Prijs overzicht schilderijen Linette Trapman Prijs overzicht schilderijen Linette Trapman Alle prijzen zijn gebaseerd op basis van afgehaald in atelier Sliedrecht Aan Uw tafel Aan uw voeten Heer Olieverf, 60 x 70 cm. Aardse dwaasheid, hemelse glorie

Nadere informatie

Cursusaanbod en workshops 2012-2013

Cursusaanbod en workshops 2012-2013 Cursusaanbod en workshops 2012-2013 Marc Kuyper Hans van der Pas Atelier: Wateringweg 155 email : art@marckuyper.com en hvdp@telfort.nl 2031EG Haarlem telefoon 06-11204994 (inspreken) Volop gratis parkeergelegenheid

Nadere informatie

Kunstcollectie Winkler Prins. openbare school voor voortgezet onderwijs

Kunstcollectie Winkler Prins. openbare school voor voortgezet onderwijs Kunstcollectie Winkler Prins openbare school voor voortgezet onderwijs Colofon Uitgave Winkler Prins, Veendam 2012 Samenstelling Teake van der Bles, Henk Spelde Fotografie Teake van der Bles Anna Kramer

Nadere informatie

EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT

EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT 1. Inleiding Voor de 19º expositie Picturama Leudal heeft het bestuur van de Stichting Picturama een jury bijeen geroepen om de nominaties en prijzen

Nadere informatie

Les van 45 minuten ter voorbereiding van de workshop Magnifiek Grafiek.

Les van 45 minuten ter voorbereiding van de workshop Magnifiek Grafiek. TITEL Leerjaar PO groep 1, 2 en 3 Magnifiek Grafiek (voorbereidende les) Type les Les van 45 minuten ter voorbereiding van de workshop Magnifiek Grafiek. Lesduur Omschrijving van de les 45 minuten Een

Nadere informatie

Chapters Schilderijen in acryl

Chapters Schilderijen in acryl Dimitri Casters stelde solo en in groep tentoon en nam deel aan diverse beurzen in eigen land maar ook in het buitenland waaronder Parijs, Warschau, Maastricht en Luxemburg. Een blik op zijn compleet werk

Nadere informatie

ei-tempera op linnen 15 x 15 cm, serie van totaal 15 schilderijen

ei-tempera op linnen 15 x 15 cm, serie van totaal 15 schilderijen 1/17 maandag wasdag Rolina Nell is geboren en getogen in de Noordoostpolder. Na het afronden van de Academie Minerva in Groningen verhuisde ze naar Rotterdam. Sinds 2013 woont en werkt ze als beeldend

Nadere informatie

Kunstproject Voerman en Voerman & Co

Kunstproject Voerman en Voerman & Co Kunstproject Voerman en Voerman & Co Voor groep 7 of 8 van het basisonderwijs in Hattem e.o. 1 Kunstproject Voerman en Voerman & Co Kunsthistorisch project voor groep 7 of 8 van het basisonderwijs van

Nadere informatie

GUN BEWONERS EN UZELF IETS MOOIS Donderdag 16 mei uur

GUN BEWONERS EN UZELF IETS MOOIS Donderdag 16 mei uur Beste kunstliefhebber en, of betrokkene bij Park Zuiderhout, Voor u ligt de veilingbrochure van de benefiet kunstveiling van Park Zuiderhout. In deze catalogus treft u een overzicht van de kunstwerken

Nadere informatie

Kunsttraject Academie voor Spiritualiteit, Nijmegen

Kunsttraject Academie voor Spiritualiteit, Nijmegen Kunsttraject 2018-2019 Academie voor Spiritualiteit, Nijmegen Nieuw kortdurend creatief traject 5 lesbijeenkomsten o.l.v. Drs. Loucas van den Berg Start maandag 19 november Kunst heeft te maken met de

Nadere informatie

beeldende vakken CSE GL en TL

beeldende vakken CSE GL en TL Examen VMBO-GL en TL 2016 tijdvak 1 dinsdag 17 mei 9.00-11.00 uur beeldende vakken CSE GL en TL Bij dit examen hoort een bijlage. Dit examen bestaat uit 38 vragen. Voor dit examen zijn maximaal 63 punten

Nadere informatie

Titel; Het meisje met de parel.

Titel; Het meisje met de parel. Titel; Het meisje met de parel. Kunstenaar: Myriam Hazelset Afmetingen:. Informatie: Pentekening Prijs: 450 (kunstenaar) Ivo-150 (Veilen) Op de kunstacademie moesten we de oude meesters soms als oefening

Nadere informatie

Artistieke toelatingsproef Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten

Artistieke toelatingsproef Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten Artistieke toelatingsproef Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten Omschrijving en praktische informatie Data artistieke toelatingsproef 2019: 2 mogelijkheden: maandag 1 en dinsdag 2 juli 2019 (tweedaagse

Nadere informatie

DE AANSCHOUW VEILINGCATALOGUS 15 SEPTEMBER 2013. Voor meer informatie: www.veilingdeaanschouw.nl

DE AANSCHOUW VEILINGCATALOGUS 15 SEPTEMBER 2013. Voor meer informatie: www.veilingdeaanschouw.nl VEILINGCATALOGUS DE AANSCHOUW 15 SEPTEMBER 2013 Zondag, 15.30 uur. Terras café De Schouw, Witte de Withstraat 80b Kijkdagen, zie pagina 2. Voor meer informatie: www.veilingdeaanschouw.nl Beste mensen,

Nadere informatie

1 werk van deelnemers en deskundigen aanwezig KUNST PITSTOP 9 JANUARI 2014 VERKADEFABRIEK, DEN BOSCH

1 werk van deelnemers en deskundigen aanwezig KUNST PITSTOP 9 JANUARI 2014 VERKADEFABRIEK, DEN BOSCH 1 werk van deelnemers en deskundigen aanwezig bij: KUNST PITSTOP 9 JANUARI 2014 VERKADEFABRIEK, DEN BOSCH Still (résonner) - Marieke Busser AKV Sint Joost 2013 Offspring - Patricia Smits, AKV Sint Joost

Nadere informatie

5 dagen creatieve workshops

5 dagen creatieve workshops 5 dagen creatieve workshops beeldhouwen in steen - edelsmeden boetseren met klei - mixed media Beeldhouwen in steen "De trage geduldige steen. Het denken dat even stopt. Alleen nog maar aanwezig zijn.

Nadere informatie

Atelier aan Zee Atelier aan Zee

Atelier aan Zee Atelier aan Zee Atelier aan Zee Atelier aan Zee Teambuilding door creativiteit KUNST OP DE WERKVLOER Ine Koopmans Beeldend kunstenaar Galjoen 19 3863 EM Nijkerk Gld 033-7370004 INHOUDSOPGAVE 2 VOORWOORD 3 DOELSTELLING

Nadere informatie

PERSINFORMATIE EN MEDIA

PERSINFORMATIE EN MEDIA Releasedatum 02 januari 2018 PERSINFORMATIE EN MEDIA Julia Kaiser Friendly conversations 19 januari 23 februari 2018, Amsterdam Artspace Alle beelden zijn voorzien van volledige omschrijving en copyright

Nadere informatie

Inventarisatielijst kunstveiling 19 maart 2016, Raadzaal Gemeente Eijsden-Margraten.

Inventarisatielijst kunstveiling 19 maart 2016, Raadzaal Gemeente Eijsden-Margraten. Inventarisatielijst kunstveiling 19 maart 2016, Raadzaal Gemeente Eijsden-Margraten. Kunstwerken worden verkocht in blokken van 40 werken (per uur). Tussen de blokken zit steeds een pauze moment. Kunstwerken

Nadere informatie

Veilingcatalogus. Kunst voor Kunst. Veiling van geselecteerde werken uit de collectie van Art interim. Plaats: Kasteel Maurick, Maurick 3, Vught

Veilingcatalogus. Kunst voor Kunst. Veiling van geselecteerde werken uit de collectie van Art interim. Plaats: Kasteel Maurick, Maurick 3, Vught Veilingcatalogus Kunst voor Kunst Veiling van geselecteerde werken uit de collectie van Art interim Plaats: Kasteel Maurick, Maurick 3, Vught Datum: 14 juni 2015 Tijd: 12.00 uur Veilingmeester: Victor

Nadere informatie

IK ZIE, IK ZIE... BENNER

IK ZIE, IK ZIE... BENNER IK ZIE, IK ZIE... BENNER onderwijsprogramma primair onderwijs groep 5 t/m 8 INLEIDING Gerrit Benner vond de gewone wereld lang niet altijd even leuk, dus die schilderde hij ook niet. Maar achter die gewone

Nadere informatie

Maandbericht juni ste jaargang nummer 6

Maandbericht juni ste jaargang nummer 6 1 Maandbericht juni 2017 49ste jaargang nummer 6 Docentenmededelingen Maandagochtend Acryl- & olieverf Annemarie Noorderwerf Beeldverhaal. Verslag van een dag. Maandag 12 juni starten we op de KWA, en

Nadere informatie

CARO RAMBONNET EXHIBITIONS EDUCATION THE HAGUE ARTISTS. haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague

CARO RAMBONNET EXHIBITIONS EDUCATION THE HAGUE ARTISTS. haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague CARO RAMBONNET THE HAGUE ARTISTS Schilderijen Ik schilder zowel abstract als figuratief, ik heb weleens gedacht dat ik moest kiezen, maar dat is

Nadere informatie

werken Machteld van Buren op amsterdam art fair

werken Machteld van Buren op amsterdam art fair werken Machteld van Buren op amsterdam art fair Onder de titel What does your soul look like laat zij verrassend gelaagd werk zien met een verbluffende dieptewerking. Veelsoortige vormen en technieken

Nadere informatie

Verhalende Fotografie. experience

Verhalende Fotografie. experience Verhalende Fotografie experience Wat kun je verwachten?* Allereerst te gek dat je geïnteresseerd bent in de Verhalende Fotografie Experience! Het belooft een magisch weekend te worden waarin we de krochten

Nadere informatie

arieahahoutman vijftig werken op paneel en papier van 50 x 50 cm. 2004

arieahahoutman vijftig werken op paneel en papier van 50 x 50 cm. 2004 arieahahoutman vijftig werken op paneel en papier van 50 x 50 cm. 2004 atmosphere 1a 200104 inkt en acryl op papier 50 x 50 cm. beeld 25 x 25 cm. atmosphere 1 [ ode aan Mankes ] 160104 acryl, pasta en

Nadere informatie

Scouting Onderdak. Livingstonegroep Berkel-Enschot. Veilingcatalogus

Scouting Onderdak. Livingstonegroep Berkel-Enschot. Veilingcatalogus Scouting Onderdak Livingstonegroep Berkel-Enschot Veilingcatalogus Met dank aan: Alle kunstenaars Reijn Retro Juridische Dienstverlening Stichting Contour Verijk je Wijk Concordia Harmonie Computel René

Nadere informatie

MUVO: DRUKTECHNIEKEN 2 E GRAAD BASISONDERWIJS

MUVO: DRUKTECHNIEKEN 2 E GRAAD BASISONDERWIJS MUVO: DRUKTECHNIEKEN 2 E GRAAD BASISONDERWIJS EXPO FILATELIEFDE Doelgroep Duur 2 e graad lager onderwijs Ongeveer 75 minuten DOELEN VVKBAO 3.2 De kinderen kunnen aangewende technieken en materialen kennen

Nadere informatie

Hoe schrijf ik tekst voor mijn website?

Hoe schrijf ik tekst voor mijn website? Hoe schrijf ik tekst voor mijn website? Heb je een eigen website, maar worstel je met de teksten die je daarop kwijt wil? Volg dan dit stappenplan. Met een paar handige tips kom je vast een heel eind.

Nadere informatie

Criteria. Schilderen op muziek

Criteria. Schilderen op muziek Criteria Sector vmbo basis vmbo kader / theoretisch havo / vwo mbo niveau 1-2 mbo niveau 3-4 Fase van de opleiding begin van de opleiding tijdens de opleiding einde van de opleiding Loopbaancompetentie

Nadere informatie

serie 1: werk

serie 1: werk verhuurd Daddy can I turn this? (2005) Materiaal: stof, fotografie, porselein, glas, papier Beeldformaat h 50 x b50 Lijstformaat h 70 x b 70 cm Verkoopprijs 1820,- incl btw le silence (2009) Materiaal:

Nadere informatie

"De trage geduldige steen. Het denken dat even stopt. Alleen nog maar aanwezig zijn. Loslaten wat het moet worden, je beeld - een spiegel.

De trage geduldige steen. Het denken dat even stopt. Alleen nog maar aanwezig zijn. Loslaten wat het moet worden, je beeld - een spiegel. Beeldhouwen in steen "De trage geduldige steen. Het denken dat even stopt. Alleen nog maar aanwezig zijn. Loslaten wat het moet worden, je beeld - een spiegel." Vijf dagen beeldhouwen... tijd om je in

Nadere informatie

Catalogus. Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur

Catalogus. Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur Catalogus Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur Opbrengst bestemd voor de Stichting Stille Armoede Zonder titel Nr 08 Kunstenaar:

Nadere informatie

Veiling. 9 mei 2014. Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: 18.00 19.00 uur Start veiling: 19.30 uur Veilingmeester: Joop van Schaijk

Veiling. 9 mei 2014. Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: 18.00 19.00 uur Start veiling: 19.30 uur Veilingmeester: Joop van Schaijk Kunst Veiling 9 mei 2014 Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: 18.00 19.00 uur Start veiling: 19.30 uur Veilingmeester: Joop van Schaijk Locatie: De Marke, Daendelsweg 2, Hattem Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging:

Nadere informatie

LEONARD VAN DE VEN EDUCATION EXHIBITIONS THE HAGUE ARTISTS. haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague

LEONARD VAN DE VEN EDUCATION EXHIBITIONS THE HAGUE ARTISTS. haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague LEONARD VAN DE VEN THE HAGUE ARTISTS Artist statement Leonard van de Ven, December : Leonard van de Ven is a passionate collector of images and

Nadere informatie

schilderen in opdracht

schilderen in opdracht schilderen in opdracht schilderen in opdracht Colofon keesvandewetering / schilderen in opdracht Hardcover, 80 pagina s ISBN 978 940 215 159 6 Uitgave: Uitgeverij Brave New Books 2016 Schilderijen, tekst,

Nadere informatie

tbv. De Wieken van de Molen Brochure

tbv. De Wieken van de Molen Brochure tbv. De Wieken van de Molen Brochure Voorwoord Graag nodigen we u uit voor een unieke veiling op zondagmiddag 9 december in de Korenmolen te Bavel. Het aanbod is divers en uniek te noemen. De opbrengst

Nadere informatie

ZOMER EXPO. www.intermedi-art.nl. Vergezicht. lidwien chorus jan tregot. frank dekkers milena tlustá

ZOMER EXPO. www.intermedi-art.nl. Vergezicht. lidwien chorus jan tregot. frank dekkers milena tlustá ZOMER EXPO www.intermedi-art.nl Vergezicht lidwien chorus jan tregot frank dekkers milena tlustá sven hoekstra francis konings jan zwaan frans vd heuvel robert terwindt diederik grootjans charles donker

Nadere informatie

Mooi, leuk, grappig, uniek, bijzonder, ontroerend, gek

Mooi, leuk, grappig, uniek, bijzonder, ontroerend, gek B o o k o f G i f t s 3 Mooi, leuk, grappig, uniek, bijzonder, ontroerend, gek Dit zijn enkele woorden waar vele kunstenaars zich door lieten inspireren bij het inzenden van hun ontwerp voor een relatiegeschenk

Nadere informatie

[WWW.8DIMENSIONART.BE]

[WWW.8DIMENSIONART.BE] 2010 JC Delforge Overzicht werken [WWW.8DIMENSIONART.BE] Een overzicht van de werken in chronologische volgorde, met nummering, datering en beknopte omschrijving i.v.m. de titel, het gebruikte medium,

Nadere informatie

5-daagse Zomeracademie: grondbeginselen

5-daagse Zomeracademie: grondbeginselen 5-daagse Zomeracademie: grondbeginselen ROOSTER ZOMERACADEMIE I 8 tot en met 12 juli 2019 5 dagen schilderen o.l.v. Elvira Dik, Stijn Rietman, Carolien van Olphen, Jantien de Boer en Joost Doornik Maandag

Nadere informatie

Een Belgische en een Franse kunstenaar stellen samen tentoon. in de Dorpskerk van Cadzand

Een Belgische en een Franse kunstenaar stellen samen tentoon. in de Dorpskerk van Cadzand Een Belgische en een Franse kunstenaar stellen samen tentoon in de Dorpskerk van Cadzand van 4 juli t/m 30 juli 2015 HANS M. HUYGHEBAERT is een veelzijdig Belgisch kunstenaar. Hij kreeg zijn opleiding

Nadere informatie

ONTDEKKINGSTOCHT IN S.M.A.K GENT RAOUL DE KEYSER OEUVRE

ONTDEKKINGSTOCHT IN S.M.A.K GENT RAOUL DE KEYSER OEUVRE ONTDEKKINGSTOCHT IN S.M.A.K GENT RAOUL DE KEYSER OEUVRE 22.09.2018 27.01.2019 Welkom in S.M.A.K.! Dit boekje is jouw handleiding tijdens het bezoek in het museum. Verbaas je opa met leuke weetjes, daag

Nadere informatie

Afmeting (hxb): 51 x 41 cm zwart aluminium met spiegelglas Prijs:

Afmeting (hxb): 51 x 41 cm zwart aluminium met spiegelglas Prijs: Titel: vos (2012) oliepastel op papier Afmeting (hxb): 51 x 41 cm zwart aluminium met spiegelglas 400,- (incl. 6% BTW) 1 Titel: ram (2013) oliepastel op papier Afmeting (hxb): 51 x 41 cm zwart aluminium

Nadere informatie

Tai Chi V Inkt op papier 1987 26,5 x 20,5 cm

Tai Chi V Inkt op papier 1987 26,5 x 20,5 cm Tai Chi I Tai Chi II Tai Chi III Tai Chi IV Tai Chi V Tai Chi VI Tai Chi VII Tai Chi VIII Tai Chi IX Drie dansende meisjes Ets / Aquatint 37 x 26 cm Tänzerin 26 x 23 cm Dans Gewassen inkt 48 x 31,5 cm

Nadere informatie

deelnemende kunstenaars

deelnemende kunstenaars KUNSTROUTE NOORDWEST-VELUWE Ermelo, Harderwijk, Hierden 8-9 september 2018 Kunstroute Noordwest-Veluwe Ermelo - Harderwijk - Hierden openingstijden 2018 zaterdag 8 september 11:00-17:00 uur zondag 9 september

Nadere informatie

Kunst. Antiek. en veiling

Kunst. Antiek. en veiling Kunst Antiek en veiling 1 Donderdag 5 november van 16.30 tot 19.00 uur staat de Hanzeborg in het teken van de veiling van hoogwaardige kunst en antiek van lokale kunstenaars en privéverzamelingen. De opbrengsten

Nadere informatie

GEORGE MEERTENS SUBLACUS schilderen/painting

GEORGE MEERTENS SUBLACUS schilderen/painting GEORGE MEERTENS SUBLACUS schilderen/painting GEORGE MEERTENS SUBLACUS schilderen/painting Document 2011 Inhoud/Contents Details/Close ups 6 Sublacus/Sublacus tekst/text Hanneke de Man 18 Brieven/Letters

Nadere informatie

Wegwijs in de wereld van de schilderkunst / Schilderijen Salon van de 21 e eeuw

Wegwijs in de wereld van de schilderkunst / Schilderijen Salon van de 21 e eeuw Wegwijs in de wereld van de schilderkunst / Schilderijen Salon van de 21 e eeuw Lesbrief met enkele suggesties voor creatieve verwerkings- lessen n.a.v. het bezoek aan de tentoonstelling Le Peintre de

Nadere informatie

Beeldende aspect Voorkennis

Beeldende aspect Voorkennis Onderwerp 1 / 2 Opdracht De leerlingen werken samen aan een totempaal voor de school of klas Deze les wordt u aangeboden door www.pro-kunst.nl Een lessendatabase voor en door kunstdocenten uit het Speciaal-

Nadere informatie

MARKO KLOMP OPLEIDINGEN TENTOONSTELLINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag

MARKO KLOMP OPLEIDINGEN TENTOONSTELLINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag MARKO KLOMP HAAGSE KUNSTENAARS Marko klomp valt met de deur in huis: In inspiratie Ik geloof niet om verder uit te leggen dat de basis voor dit

Nadere informatie

Running man 100x 150 cm. Acryl op doek. Met dit soort werken had ik mijn eerste tentoonstelling bij galerie Biervliet op de Prinsengracht.

Running man 100x 150 cm. Acryl op doek. Met dit soort werken had ik mijn eerste tentoonstelling bij galerie Biervliet op de Prinsengracht. In 1984 begon ik met schilderen. Daarvoor werkte ik voornamelijk als keramist en ik maakte beeldhouwwerken van Belgisch hardsteen en marmer. Ook maakte en legde ik terrazzo vloeren en aanrechten. Ik was

Nadere informatie

Peeter Burgeik Verbeeldinkt & olie 06-25047264 http://www.peeter.nl

Peeter Burgeik Verbeeldinkt & olie 06-25047264 http://www.peeter.nl Peeter Burgeik Verbeeldinkt & olie 06-25047264 http://www.peeter.nl GRAFIEK (ZEEFDRUK EN SJABLONEN) Prijzen exclusief BTW Z1 Texel twins Sjabloondruk Z2 Strandhuisjes Sjabloondruk 4/25 e.v. 60 bij 70 3/10

Nadere informatie

HÉLÈNE TERLIEN 10 - ISSUE JAARGANG 22 NR 2

HÉLÈNE TERLIEN 10 - ISSUE JAARGANG 22 NR 2 HÉLÈNE TERLIEN Waar haalt ze de inspiratie vandaan? Hoe komt ze op de bijzondere onderwerpen? Veel gestelde vragen in galerie Très Art, wanneer bezoekers de diverse schilderijen van Hélène Terlien bekijken.

Nadere informatie

3-5 uur Techniek Schilderen, tekenen, collage. Beeldende aspect Voorkennis

3-5 uur Techniek Schilderen, tekenen, collage. Beeldende aspect Voorkennis Onderwerp 1 / 2 Deze les wordt u aangeboden door www.pro-kunst.nl Een lessendatabase voor en door kunstdocenten uit het Speciaal- en Praktijk Onderwijs. Dit is een initiatief van: Linda Batenburg, Nita

Nadere informatie

SIEBRAND WEITENBERG TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag

SIEBRAND WEITENBERG TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag SIEBRAND WEITENBERG HAAGSE KUNSTENAARS Siebrand Weitenberg: '"Laat mij romantiseren! Romantiseren duidt voornamelijk een operatie van vervreemding

Nadere informatie

INCERTUS TINUS VERMEERSCH. tekeningen, schilderijen, sculpturen

INCERTUS TINUS VERMEERSCH. tekeningen, schilderijen, sculpturen INCERTUS TINUS VERMEERSCH tekeningen, schilderijen, sculpturen expo van 1 december 2017 / 7 januari 2018 Kortrijk 1976 Werk in collectie van MUzee Oostende, Broelmuseum Kortrijk, MUba Tourcoing (F), Provincie

Nadere informatie

Verhalende Fotografie. experience

Verhalende Fotografie. experience Verhalende Fotografie experience Wat kun je verwachten? Allereerst te gek dat je geïnteresseerd bent in de Verhalende Fotografie Experience! Het belooft een magisch weekend te worden waarin we de krochten

Nadere informatie

Kunstenaar 1... adres.. Kunstenaar 2. Kunstenaar 3... Kunstenaar 4 (reserve)..

Kunstenaar 1... adres.. Kunstenaar 2. Kunstenaar 3... Kunstenaar 4 (reserve).. BEELDENDE KUNST kunstroute Max. persoon Zoek op internet waar en wanneer er bij jou in de buurt een kunstroute is. Kijk op internet, in de krant etc. en zorg ervoor dat je een programma boekje te pakken

Nadere informatie

CRISTINA URSU EDUCATION EXHIBITIONS THE HAGUE ARTISTS. haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague

CRISTINA URSU EDUCATION EXHIBITIONS THE HAGUE ARTISTS. haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague CRISTINA URSU THE HAGUE ARTISTS De schilderijen van Cristina Ursu zijn gemaakt in diepzwarte inkt en acrylverf op papier. In sobere, aardse kleuren

Nadere informatie

Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd

Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd Kunstenaar: Onbekend Jaartal: Onbekend Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd Onbekend Afmetingen: l x b: 36 cm x 50 cm Gesigneerd: Nee Nee. Aan het paneel zit ophanghaakje bevestigd.

Nadere informatie

Kijkwijzer 1: Utrechtse Domtoren in Italiaans landschap van kunstenaar Paul Klemann Zeefdruk, 2000, collectie Kunstuitleen Utrecht

Kijkwijzer 1: Utrechtse Domtoren in Italiaans landschap van kunstenaar Paul Klemann Zeefdruk, 2000, collectie Kunstuitleen Utrecht Kijkwijzer 1: Utrechtse Domtoren in Italiaans landschap van kunstenaar Paul Klemann Zeefdruk, 2000, collectie Kunstuitleen Utrecht. Paul Klemann noemt zijn kunstwerken droomtekeningen. Wat zou hij hiermee

Nadere informatie

1.0 introductie. 2.0 het bestuur. 3.3 übergangsweise III. 3.4 übergangsweise IV. 4.0 jaarcijfers colofon

1.0 introductie. 2.0 het bestuur. 3.3 übergangsweise III. 3.4 übergangsweise IV. 4.0 jaarcijfers colofon jaarverslag - 2017 inhoud 1.0 introductie 2.0 het bestuur 3.1 übergangsweise I 3.2 übergangsweise II 3.3 übergangsweise III 3.4 übergangsweise IV 4.0 jaarcijfers 2017 5.0 colofon 1.0 introductie 1.0

Nadere informatie

Examenopgaven VMBO-GL en TL 2004

Examenopgaven VMBO-GL en TL 2004 Examenopgaven VMBO-GL en TL 2004 tijdvak 1 woensdag 19 mei 9.00 11.00 uur BEELDENDE VAKKEN CSE GL EN TL Bij dit examen hoort een afbeeldingenboekje. Dit examen bestaat uit 41 vragen. Voor dit examen zijn

Nadere informatie

WILLEM DE BONT AMSTERDAM 22.01.2004-29.02.2004. Zes sinasappels en een pompoen, olieverf/paneel, 25x33 cm

WILLEM DE BONT AMSTERDAM 22.01.2004-29.02.2004. Zes sinasappels en een pompoen, olieverf/paneel, 25x33 cm WILLEM DE BONT 22.01.2004-29.02.2004 AMSTERDAM Zes sinasappels en een pompoen, olieverf/paneel, 25x33 cm WILLEM DE BONT 22.01.2004-29.02.2004 AMSTERDAM 1953 Willem de Bont schildert stillevens op stevige,

Nadere informatie

Teken en leesles nummer 1 (groep 3 en 4) groot en klein. Inleiding

Teken en leesles nummer 1 (groep 3 en 4) groot en klein. Inleiding Teken en leesles nummer 1, Illy Lips productions 2013 Teken en leesles nummer 1 (groep 3 en 4) groot en klein Inleiding Groot en klein gaat over een kleine vogel en een grote man. De grote man zou graag

Nadere informatie

UNST & ATELIER ROUTE 2014

UNST & ATELIER ROUTE 2014 UNST & ATELIER ROUTE 2014 21 & 22 juni 12.00 tot 17.00 uur Capelle aan den IJssel www.kunstkringcapelle.nl LOCATIE/KUNSTENAARS PAGINA 1. Scout Centrum, s-gravenweg 101 - Anca Boonacker 6 - Brigitta Breevaart

Nadere informatie

om orde te scheppen om orde te scheppen in een wirwar van gevoelens in een wirwar van gevoelens

om orde te scheppen om orde te scheppen in een wirwar van gevoelens in een wirwar van gevoelens VijfVijf tipstips om orde te scheppen om orde te scheppen in een wirwar van gevoelens in een wirwar van gevoelens Vijf tips om orde te scheppen in een wirwar van gevoelens Als je in je zwangerschap afscheid

Nadere informatie

JACQUELINE SCHÄFER. Jacqueline Schäfer woont en werkt in Amsterdam. Daar deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie.

JACQUELINE SCHÄFER. Jacqueline Schäfer woont en werkt in Amsterdam. Daar deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie. JACQUELINE SCHÄFER Jacqueline Schäfer woont en werkt in Amsterdam. Daar deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie. Tot dat moment was het schilderen toch vooral iets wat zij voor

Nadere informatie

KUYF COLLECTIE-STUDIO

KUYF COLLECTIE-STUDIO -STUDIO -STUDIO is een collectie-studio. Dit betekent dat wij verschillende kunstcollecties beheren waaruit geleend en gekocht kan worden. 3 -STUDIO 4 ONZE WERKWIJZE 9 - Een deel van onze collectie bestaat

Nadere informatie

ROBERT McKELLAR DEN HAAG Silver goblet with garlic, olieverf/paneel, 46x37 cm

ROBERT McKELLAR DEN HAAG Silver goblet with garlic, olieverf/paneel, 46x37 cm ROBERT McKELLAR 08.01.2004-15.02.2004 DEN HAAG Silver goblet with garlic, olieverf/paneel, 46x37 cm ROBERT McKELLAR 08.01.2004-15.02.2004 DEN HAAG 1945 Een stilleven, al slaagt het nog zo goed in het oproepen

Nadere informatie

Academy of Creative and Performing Arts (ACPA)

Academy of Creative and Performing Arts (ACPA) Academy of Creative and Performing Arts (ACPA) Combineer wetenschap met kunst Bij ons leer je de wereld kennen Het ACPA-programma is fantastisch, zoiets vind je nergens anders Pieter Rohrbach volgde het

Nadere informatie

KIJKWIJZER. Lucian Freud. NIVEAU ** 16 februari 2008 t/m 8 juni 2008 INLEIDING. Over deze tentoonstelling

KIJKWIJZER. Lucian Freud. NIVEAU ** 16 februari 2008 t/m 8 juni 2008 INLEIDING. Over deze tentoonstelling INLEIDING Over deze tentoonstelling KIJKWIJZER Lucian Freud in zijn atelier met Nachtportret Lucian Freud NIVEAU ** 16 februari 2008 t/m 8 juni 2008 Vandaag ga je kijken naar werk van een van de belangrijkste

Nadere informatie

Wie ben jij? Ik ben... Introductie VMBO

Wie ben jij? Ik ben... Introductie VMBO VMBO onderbouw Introductie Wie jij bent is niet in één zin te beantwoorden. Of je man of vrouw bent. Uit welk land je komt. Wanneer je geboren bent. Welke dingen (muziek, kleding, sport etc.) je leuk vindt.

Nadere informatie

KUNSTVEILING KUNSTVEILING

KUNSTVEILING KUNSTVEILING Corneille Litho, gesigneerd Titel: Vogel Jaartal: 1972 Afmetingen: 66 x 50 cm Ingelijst in randloze lijst Openingsbod: 150 Corneille Litho, gesigneerd Titel: Vogel Jaartal: 1972 Afm: 66 x 50 cm Ingelijst

Nadere informatie

VEILING & SYMPOSIUM VAN GOGH ARTIST IN RESIDENCE

VEILING & SYMPOSIUM VAN GOGH ARTIST IN RESIDENCE VEILING & SYMPOSIUM VAN GOGH ARTIST IN RESIDENCE Zondag 3 juli 2016 Weet je waar ik vaak aan denk? Aan wat ik je indertijd al zei, dat ik, ongeacht de vraag of ik succes zal hebben, toch geloof dat hetgeen

Nadere informatie

MARION RÖST TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag. Licht in duisternis

MARION RÖST TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag. Licht in duisternis haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag MARION RÖST HAAGSE KUNSTENAARS Licht in duisternis Het schijnt mij toe dat al deze schilderijen van Marion Röst een grootste gemene deler hebben

Nadere informatie

Co Westerik - Dagelijkse verwondering

Co Westerik - Dagelijkse verwondering 29 november 2018, 09:10 (CET) Co Westerik - Dagelijkse verwondering 9 februari tot en met 26 mei 2019 Beeldmateriaal In 2019 brengt Museum Boijmans Van Beuningen een hommage aan de onlangs op 94-jarige

Nadere informatie

SDN creative studio Workshops & cursussen

SDN creative studio Workshops & cursussen SDN creative studio Workshops & cursussen Educatie Bedrijven Vrije tijd Creatieve workshops NIEUW! Little voyage (schaduwspel) Niveau: 12+ Little Voyage is een workshop schaduwspel, gebaseerd op het Engelse

Nadere informatie

- MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES:

- MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES: - MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES: TOGETHER ALONE SURPRISE THINKING OF YOU LACKADAISICAL SHELTER SECOND-HAND BAG

Nadere informatie

Rubens wordt getatoeëerd

Rubens wordt getatoeëerd 10 december 2018, 09:15 (CET) Rubens wordt getatoeëerd Drie nimfen met de hoorn des overvloeds van Peter Paul Rubens wordt getatoeeërd op de huid, tussen zijn olieverfschetsen in de succesvolle tentoonstelling

Nadere informatie

NEDERLAND VIERT 100 JAAR DE STIJL DESTIJLUTRECHTAMERSFOORT.NL ONTDEK HET IN UTRECHT & AMERSFOORT! LESSUGGESTIES 100 JAAR DE STIJL GROEP 1 T/M 4

NEDERLAND VIERT 100 JAAR DE STIJL DESTIJLUTRECHTAMERSFOORT.NL ONTDEK HET IN UTRECHT & AMERSFOORT! LESSUGGESTIES 100 JAAR DE STIJL GROEP 1 T/M 4 NEDERLAND VIERT 100 JAAR DE STIJL ONTDEK HET IN UTRECHT & AMERSFOORT! LESSUGGESTIES 100 JAAR DE STIJL GROEP 1 T/M 4 1 HANDLEIDING LESSUGGESTIES MONDRIAAN TOT DUTCH KLEURENPALET De leerlingen kunnen de

Nadere informatie