19 april kunstveiling. catalogus. café het hijgend hert. voorbezichtiging vanaf 13:00 uur veiling start om 16:00 uur pasbaan 7, breda

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Download "19 april kunstveiling. catalogus. café het hijgend hert. voorbezichtiging vanaf 13:00 uur veiling start om 16:00 uur pasbaan 7, breda"

1 9 april kunstveiling catalogus café het hijgend hert voorbezichtiging vanaf :00 uur veiling start om 6:00 uur pasbaan 7, breda

2 Yurr Treur #, woensdagavond Nov 008 Acryl op MDF startprijs 50, Treur #, woensdagavond Nov 008 Acryl op MDF Prijs 50, Cold-Girl, zondagavond 8 Dec 008 Acryl op Doek Prijs 50, Emmy Dijkstra I wish I knew how it would feel to be free ets, 0 x 5 cm startprijs 00, Prisoner of the white lines ets, 0 x 5 cm startprijs 00, Strange fruit ets/aquatint, 0 x 5 cm startprijs 00, Joost Krijnen Autobom, 005 kleurpotlood op papier, x 9,7 cm Autobom, 005 kleurpotlood op papier, x 9,7 cm Autobom, 005 kleurpotlood op papier, x 9,7 cm Ik wil alles, ik wil meer. Krabben tot het bloed. Sinds 008 heeft Yurr (Yurrian Rozenberg) een eigen atelier. Hier vloeit de energie die hij overhoudt na het werk als grafisch ontwerper. Met een stel goede vrienden, goede muziek en alcoholische versnaperingen ontstaat er in het atelier een bijzondere ambiance. Deze schilderwerken, met een sterk kalligrafisch karakter, staan voor een omwenteling. Een nieuwe periode in het werk van Yurr. Mijn werk verteld het verhaal van de zoekende mens die zijn weg probeert te vinden in de wereld. Hij reist veel, doet vele ontmoetingen. Soms trekt hij een tijdje op met mensen, een andere keer eindigt het in verdriet en eenzaamheid. Hij zet zijn reis voort. Op onbekende wegen, bij vreemde volkeren. Maar wat is zijn plek en waar voelt hij zich vrij? a prisoner of the white lines on the freeway. Mijn beelden leg ik vast in etsen, zeefdrukken en inkt. Deze tekeningen uit 005 zijn gebaseerd op foto s uit een sensatieblad uit datzelfde jaar. Bij deze foto s werd gesproken over de autobom als wapen van het jaar. Het heeft uiteindelijk een reeks monomaan getekende beelden opgeleverd van geëxploreerde auto s waar deze een onderdeel van zijn.

3 Tessa de Swart Zonder Titel, Foto, 0,5 x 0 cm Zonder Titel, Foto, 0,5 x 0 cm Zonder Titel, Foto, 0,5 x 0 cm Tessa de Swart studeerde fotografie op het Grafisch Lyceum te Rotterdam. In 008 als beeldend kunstenaar afgestudeerd aan kunstacademie St. Joost te Breda. In haar performances, waarin zij met meerdere mensen werkt, heeft ze de rol als regisseur op zich genomen. Daarnaast gebruikt zij schrijven en fotografie om zich op dagboek-achtige wijze, maar wel met de kijker in het vizier, te kunnen uiten. In het werk gaat het over haarzelf en haar worstelingen en verwonderingen ten opzichte van de geordende chaos die wereld heet. Anna Schöning klein bos, 009 acryl op doek, 5 x 5 cm startprijs 90, klein groen huis, 009 acryl en lak op doek, 0 x 4 cm startprijs 50, De recente schilderijen van Anna Schöning zijn gebaseerd op zwart-wit foto s die zij in antieke natuurkundeboeken vindt. Haar keuze voor een afbeelding wordt vaak door de persoonlijke herkenbaarheid van een observatie bepaald. Tijdens het schilderen zoekt zij het punt op waarin zij zelf als auteur in het verhaal dat verteld wordt kan ingrijpen. Willem van Wanrooij Titel onbekend ook wel de parking genoemd mixed media, 80 x50 cm startprijs 5,

4 Hans de Ruiter Cloudburst, 009 kleuren zeefdruk 00 gr. zuurvrij papier ingelijst, 50 x 70 cm startprijs 65, (inclusief lijst) Constants are Changing, 009 kleuren zeefdruk 00 gr. zuurvrij papier ingelijst, 50 x 70 cm startprijs 65, (inclusief lijst) Sunshine Recorder, 009 kleuren zeefdruk 00 gr. zuurvrij papier ingelijst, 50 x 70 cm startprijs 65, (inclusief lijst) Kim Geerts KiMdrPOP: Tako 55 x 4 x 6 cm startprijs 0, KiMdrPOP: Boe 0 x x 08 cm startprijs 90, KiMdrPOP: Qween 80 x 50 x 5 cm startprijs 0, Nienke Korthof Man vrouw 80 x 80 cm startprijs 50, Man vrouw 80 x 80 cm startprijs 50, Sinds 000 afgestudeerd aan Academie St Joost, tegenwoordig runt hij samen met Dennis het ontwerpbureau Scale to Fit in Rotterdam. Naast het grafisch ontwerpen houdt Hans zich bezig met het maken van vrij werk. Dit zijn veelal zeefdrukken. De microcosmos, het universum en titels van nummers van de Boards of Canada zijn inspiratiebronnen. en 00% unieke KiMdrPOPPEN zijn bijzondere knuffels verzonnen door Kim Geerts. Knuffels waarvan er vaak maar één van wordt gemaakt, of een kleine oplage. Er zijn momenteel 6 rassen zoals; Wowo, Tozo, Lala, Zoof, Jaap, Rappa, Tako, Zip en Dot. Er zijn al meer dan 50 karakters op de wereld die allemaal hun eigen karakter hebben en hun eigen verhaal.

5 Augusta Wind Theepot startprijs 0, Theepot startprijs 5, Fiets startprijs 5, 4 Fiets startprijs 45, Adelien Noordzij, 008 ets, 0 x 0 cm startprijs 50, Leon vd Langenberg Aap olieverf op doek, 90 x 90 cm startprijs 000, Ik ben kunstenaar, ontwerper en organisator. Ik creëer mijn eigen wereld en laat mij niet afremmen door de grenzen van kunstdisciplines. Ik teken, schilder, maak kleding en accessoires en houd me bezig met food design. Kortom alles wat ik bedenk ga ik gewoon maken of organiseren.

6 Kitty Kruidhof startprijs 80, startprijs 00, startprijs 50, Leonie Ruissen, 008 pen op papier, x 6 cm startprijs 50,, 008 pen en potlood op papier, textiel, 5 x 0 cm startprijs 50,, 008 pen op papier, 5 x 0 cm startprijs 50, Ineke van Dijk Ik streef naar het complete opgaan in de dingen om me heen. Mijn streven is een brug te bouwen tussen de wereld diep van binnen mij. En de wereld buiten mij. Zodat alles mooier wordt. Omdat alle dingen die anders sprookjes blijven. Dan waar worden.

7 Mark Molenschot zeefdruk, 70 x 00 cm startprijs 00, houtsnede, 70 x 00 cm startprijs 00, houtsnede, 70 x 00 cm startprijs 400, Naomi Taverdin uitzichten, 009 x (0 x 5 cm) startprijs 65, slaapvlucht, 009 x 8 cm startprijs 45,, 007 x 9,7 cm startprijs 60, Stanley van der Meer olieverf op paneel, 60 x 80 cm startprijs 70, Acryl op doek, 40 x 50 cm startprijs 0, Acryl op doek, 60 x 80 cm startprijs 40,

8 Marguerite De Geus Been, 008 acryl op papier, 5 x 5 cm Sinterklaas, 009 acryl op papier, 5 x 5 cm startprijs 00, Hondje, 009 acryl op papier, 5 x 5 cm Mieke Driessen tweeluik schaats en handicap startprijs 60, paard startprijs 70, familiefoomp startprijs 50, Mieke Driessen zegt: Foomp. Foomp staat voor creativiteit en beweging. Foomp is een inspiratieplatform voor gekke projecten en het experiment. De foomps leven en worden geleefd door de wereld op enthousiasme en passie. Foomp zegt: Het enige wat we hebben zijn ogen, het is het enige wat we nodig hebben om jou te vertellen wat je wilt weten. Machteld Solinger zweden, 008 acryl en olieverf op mdf, 0 x 5 cm startprijs 0, wurgplantje, 009 acryl op mdf, 0 x 7 cm startprijs 0,, 009 acryl op mdf, 0 x 5 cm startprijs 0, 4 paradijsvogel, 009 acryl en olieverf op doek, 0 x 4 cm startprijs 50, Ik zie schilderen als één ruimte, één horizonlijn, waarin plaats is voor een beperkt aantal figuren en/of objecten, het gaat erom hoe de figuratie zich staande houdt binnen deze ruimte, het vlak. Ik werk vanuit de achtergrond, daarbinnen bepaalt hetgeen dat afgebeeld is de compositie. Ik geef slechts een aanzet, de verbeelding doet de rest.

9 Charlotte Kats zonder titel vilststift en acrylverf op papier, 0 x 40 cm startprijs 5, zonder titel vilststift en acrylverf op papier, 0 x 40 cm startprijs 5, 9 april kunstveiling catalogus catalogus Deelnemende kunstenaars Ineke van Dijk Emmy Dijkstra Mieke Driessen Kim Geerts Marguerite de Geus Charlotte Kats Joost Krijnen Nienke Korthoff Kitty Kruidhof Leon van den Langenberg Stanley van der Meer Mark Molenschot Adelien Noordzij Leonie Ruissen Hans de Ruiter Anna Schöning Machteld Solinger Tessa de Swart Naomi Taverdin Willem van Wanrooij Augusta Wind en Yurr Het werk uit de catalogus is op 9 april 009 vanaf :00 uur te bezichtigen in Café Het Hijgend Hert, Pasbaan 7, Breda. Om 6:00 uur wordt het werk geveild door veilingmeester Stanley van der Meer Organisatie Marguerite de Geus Stanley van der Meer Machteld Solinger Ontwerp catalogus Yurr Met dank aan Café Het Hijgend Hert

3-5 uur Techniek Sjabloontechniek. Beeldende aspect Voorkennis. n.v.t.

3-5 uur Techniek Sjabloontechniek. Beeldende aspect Voorkennis. n.v.t. Onderwerp 1 / 2 Deze les wordt u aangeboden door www.pro-kunst.nl Een lessendatabase voor en door kunstdocenten uit het Speciaal- en Praktijk Onderwijs. Dit is een initiatief van: Linda Batenburg, Nita

Artistieke toelatingsproef Omschrijving en praktische informatie. Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten

Artistieke toelatingsproef Omschrijving en praktische informatie. Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten Artistieke toelatingsproef Omschrijving en praktische informatie Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten Data artistieke toelatingsproef 2017: 2 mogelijkheden: 3 en 4 juli 2017 (tweedaagse proef inclusief

Artistieke toelatingsproef Omschrijving en praktische informatie. Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten Artistieke toelatingsproef Omschrijving en praktische informatie Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten Data artistieke toelatingsproef 2016: 2 mogelijkheden: 4 en 5 juli 2016 (tweedaagse proef inclusief

TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN

KIJKWIJZER BEELDASPECTEN

KIJKWIJZER BEELDASPECTEN KIJKWIJZER BEELDASPECTEN SCHOOL: NAAM: Deze kijkwijzer kun je gebruiken voor elk kunstwerk of voorwerp van je keuze. Ga op zoek naar een kunstwerk wat je aanspreekt en vul aan de hand daarvan deze kijkwijzer

Vijf Koerdische kunstenaars

Vijf Koerdische kunstenaars ariwan Jalal, zonder titel, olieverf op doek, 0 x 0 cm, 00 Persheng arzandegan, Persian Lily, olieverf op doek, 0 x 0 cm, 00 Suuad Omar, Golf, olieverf op fotopapier, 0 x 0 cm, 00 Araz Hama, Bruine room,

Voorstudie zelfportret met ganzenveer Aquarel 1991 37 x 37 cm. Tekenende man (Arie Zuidersma) Inkt op India papier 1990 24 x 24 cm

Voorstudie zelfportret met ganzenveer Aquarel 1991 37 x 37 cm. Tekenende man (Arie Zuidersma) Inkt op India papier 1990 24 x 24 cm Jan Smalt Voorstudie zelfportret 1991 40 x 40 cm Voorstudie zelfportret met ganzenveer Aquarel 1991 37 x 37 cm Zelfportret met ganzenveer Olie op doek 1992 60 x 60 cm T. schilderend Acryl op board 1987

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand Mobile Art Loppersum is druk bezig om zoveel mogelijk mensen te laten kennismaken met beeldende kunst. Uit de al bestaande collectie van www.malcollection.nl en onlangs gekochte kunstwerken willen we zoveel

Kunstmarkt In en om de beeldentuin: uur

Kunstmarkt In en om de beeldentuin: uur Kunstmarkt In en om de beeldentuin: 13.00-16.00 uur Amanda en Jantina, Anneke van Venrooy, Arian Middelveld, Arthur Boere, Geert Oldenbeuving, Hilke Kramer, Ineke Post, Ivo Winnubst, Jolande Leurink, Joss

Cursusaanbod en workshops 2012-2013

Cursusaanbod en workshops 2012-2013 Cursusaanbod en workshops 2012-2013 Marc Kuyper Hans van der Pas Atelier: Wateringweg 155 email : art@marckuyper.com en hvdp@telfort.nl 2031EG Haarlem telefoon 06-11204994 (inspreken) Volop gratis parkeergelegenheid

EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT

Veilingboekje kunstwerken 2016

Kunstcollectie Winkler Prins. openbare school voor voortgezet onderwijs

Kunstcollectie Winkler Prins. openbare school voor voortgezet onderwijs Kunstcollectie Winkler Prins openbare school voor voortgezet onderwijs Colofon Uitgave Winkler Prins, Veendam 2012 Samenstelling Teake van der Bles, Henk Spelde Fotografie Teake van der Bles Anna Kramer

Chapters Schilderijen in acryl

Chapters Schilderijen in acryl Dimitri Casters stelde solo en in groep tentoon en nam deel aan diverse beurzen in eigen land maar ook in het buitenland waaronder Parijs, Warschau, Maastricht en Luxemburg. Een blik op zijn compleet werk

Les van 45 minuten ter voorbereiding van de workshop Magnifiek Grafiek.

Les van 45 minuten ter voorbereiding van de workshop Magnifiek Grafiek. TITEL Leerjaar PO groep 1, 2 en 3 Magnifiek Grafiek (voorbereidende les) Type les Les van 45 minuten ter voorbereiding van de workshop Magnifiek Grafiek. Lesduur Omschrijving van de les 45 minuten Een

Eva Räder, Grey poet, 2008, foto: Gert Jan van Rooij, Courtesy galerie Gabriel Rolt, Amsterdam

Eva Räder, Grey poet, 2008, foto: Gert Jan van Rooij, Courtesy galerie Gabriel Rolt, Amsterdam Eva Räder, Miss H, 2008, foto: Gert Jan van Rooij, Eva Räder, Lee, 2008, Eva Räder, Guitarglacier, 2007, foto: Peter Tijhuis, Eva Räder, Bobby, 2007, foto: Gert Jan van Rooij, Eva Räder, Freddy, 2007,

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

1 werk van deelnemers en deskundigen aanwezig KUNST PITSTOP 9 JANUARI 2014 VERKADEFABRIEK, DEN BOSCH

1 werk van deelnemers en deskundigen aanwezig KUNST PITSTOP 9 JANUARI 2014 VERKADEFABRIEK, DEN BOSCH 1 werk van deelnemers en deskundigen aanwezig bij: KUNST PITSTOP 9 JANUARI 2014 VERKADEFABRIEK, DEN BOSCH Still (résonner) - Marieke Busser AKV Sint Joost 2013 Offspring - Patricia Smits, AKV Sint Joost

DE AANSCHOUW VEILINGCATALOGUS 15 SEPTEMBER 2013. Voor meer informatie: www.veilingdeaanschouw.nl

DE AANSCHOUW VEILINGCATALOGUS 15 SEPTEMBER 2013. Voor meer informatie: www.veilingdeaanschouw.nl VEILINGCATALOGUS DE AANSCHOUW 15 SEPTEMBER 2013 Zondag, 15.30 uur. Terras café De Schouw, Witte de Withstraat 80b Kijkdagen, zie pagina 2. Voor meer informatie: www.veilingdeaanschouw.nl Beste mensen,

Atelier aan Zee Atelier aan Zee

Atelier aan Zee Atelier aan Zee Atelier aan Zee Atelier aan Zee Teambuilding door creativiteit KUNST OP DE WERKVLOER Ine Koopmans Beeldend kunstenaar Galjoen 19 3863 EM Nijkerk Gld 033-7370004 INHOUDSOPGAVE 2 VOORWOORD 3 DOELSTELLING

beeldende vakken CSE GL en TL Examen VMBO-GL en TL 2016 tijdvak 1 dinsdag 17 mei 9.00-11.00 uur beeldende vakken CSE GL en TL Bij dit examen hoort een bijlage. Dit examen bestaat uit 38 vragen. Voor dit examen zijn maximaal 63 punten

Prijs overzicht schilderijen Linette Trapman

Prijs overzicht schilderijen Linette Trapman Prijs overzicht schilderijen Linette Trapman Alle prijzen zijn gebaseerd op basis van afgehaald in atelier Sliedrecht Aan Uw tafel Aan uw voeten Heer Olieverf, 60 x 70 cm. Aardse dwaasheid, hemelse glorie

IK ZIE, IK ZIE... BENNER

Hoe schrijf ik tekst voor mijn website?

Hoe schrijf ik tekst voor mijn website? Hoe schrijf ik tekst voor mijn website? Heb je een eigen website, maar worstel je met de teksten die je daarop kwijt wil? Volg dan dit stappenplan. Met een paar handige tips kom je vast een heel eind.

werken Machteld van Buren op amsterdam art fair

werken Machteld van Buren op amsterdam art fair werken Machteld van Buren op amsterdam art fair Onder de titel What does your soul look like laat zij verrassend gelaagd werk zien met een verbluffende dieptewerking. Veelsoortige vormen en technieken

arieahahoutman vijftig werken op paneel en papier van 50 x 50 cm. 2004

arieahahoutman vijftig werken op paneel en papier van 50 x 50 cm. 2004 arieahahoutman vijftig werken op paneel en papier van 50 x 50 cm. 2004 atmosphere 1a 200104 inkt en acryl op papier 50 x 50 cm. beeld 25 x 25 cm. atmosphere 1 [ ode aan Mankes ] 160104 acryl, pasta en

GEORGE MEERTENS SUBLACUS schilderen/painting

GEORGE MEERTENS SUBLACUS schilderen/painting GEORGE MEERTENS SUBLACUS schilderen/painting GEORGE MEERTENS SUBLACUS schilderen/painting Document 2011 Inhoud/Contents Details/Close ups 6 Sublacus/Sublacus tekst/text Hanneke de Man 18 Brieven/Letters

5 dagen creatieve workshops

5 dagen creatieve workshops 5 dagen creatieve workshops beeldhouwen in steen - edelsmeden boetseren met klei - mixed media Beeldhouwen in steen "De trage geduldige steen. Het denken dat even stopt. Alleen nog maar aanwezig zijn.

MUVO: DRUKTECHNIEKEN 2 E GRAAD BASISONDERWIJS

MUVO: DRUKTECHNIEKEN 2 E GRAAD BASISONDERWIJS MUVO: DRUKTECHNIEKEN 2 E GRAAD BASISONDERWIJS EXPO FILATELIEFDE Doelgroep Duur 2 e graad lager onderwijs Ongeveer 75 minuten DOELEN VVKBAO 3.2 De kinderen kunnen aangewende technieken en materialen kennen

Scouting Onderdak. Livingstonegroep Berkel-Enschot. Veilingcatalogus

Veiling. 9 mei 2014. Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: 18.00 19.00 uur Start veiling: 19.30 uur Veilingmeester: Joop van Schaijk

Veiling. 9 mei 2014. Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: 18.00 19.00 uur Start veiling: 19.30 uur Veilingmeester: Joop van Schaijk Kunst Veiling 9 mei 2014 Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: 18.00 19.00 uur Start veiling: 19.30 uur Veilingmeester: Joop van Schaijk Locatie: De Marke, Daendelsweg 2, Hattem Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging:

serie 1: werk

serie 1: werk verhuurd Daddy can I turn this? (2005) Materiaal: stof, fotografie, porselein, glas, papier Beeldformaat h 50 x b50 Lijstformaat h 70 x b 70 cm Verkoopprijs 1820,- incl btw le silence (2009) Materiaal:

Mooi, leuk, grappig, uniek, bijzonder, ontroerend, gek

Mooi, leuk, grappig, uniek, bijzonder, ontroerend, gek B o o k o f G i f t s 3 Mooi, leuk, grappig, uniek, bijzonder, ontroerend, gek Dit zijn enkele woorden waar vele kunstenaars zich door lieten inspireren bij het inzenden van hun ontwerp voor een relatiegeschenk

[WWW.8DIMENSIONART.BE]

ZOMER EXPO. www.intermedi-art.nl. Vergezicht. lidwien chorus jan tregot. frank dekkers milena tlustá

ZOMER EXPO. www.intermedi-art.nl. Vergezicht. lidwien chorus jan tregot. frank dekkers milena tlustá ZOMER EXPO www.intermedi-art.nl Vergezicht lidwien chorus jan tregot frank dekkers milena tlustá sven hoekstra francis konings jan zwaan frans vd heuvel robert terwindt diederik grootjans charles donker

schilderen in opdracht

schilderen in opdracht schilderen in opdracht schilderen in opdracht Colofon keesvandewetering / schilderen in opdracht Hardcover, 80 pagina s ISBN 978 940 215 159 6 Uitgave: Uitgeverij Brave New Books 2016 Schilderijen, tekst,

Maandbericht juni ste jaargang nummer 6

Maandbericht juni ste jaargang nummer 6 1 Maandbericht juni 2017 49ste jaargang nummer 6 Docentenmededelingen Maandagochtend Acryl- & olieverf Annemarie Noorderwerf Beeldverhaal. Verslag van een dag. Maandag 12 juni starten we op de KWA, en

Tai Chi V Inkt op papier 1987 26,5 x 20,5 cm

Tai Chi V Inkt op papier 1987 26,5 x 20,5 cm Tai Chi I Tai Chi II Tai Chi III Tai Chi IV Tai Chi V Tai Chi VI Tai Chi VII Tai Chi VIII Tai Chi IX Drie dansende meisjes Ets / Aquatint 37 x 26 cm Tänzerin 26 x 23 cm Dans Gewassen inkt 48 x 31,5 cm

Beeldende aspect Voorkennis

Beeldende aspect Voorkennis Onderwerp 1 / 2 Opdracht De leerlingen werken samen aan een totempaal voor de school of klas Deze les wordt u aangeboden door www.pro-kunst.nl Een lessendatabase voor en door kunstdocenten uit het Speciaal-

Kunst. Antiek. en veiling

Kunst. Antiek. en veiling Kunst Antiek en veiling 1 Donderdag 5 november van 16.30 tot 19.00 uur staat de Hanzeborg in het teken van de veiling van hoogwaardige kunst en antiek van lokale kunstenaars en privéverzamelingen. De opbrengsten

Peeter Burgeik Verbeeldinkt & olie 06-25047264 http://www.peeter.nl

Peeter Burgeik Verbeeldinkt & olie 06-25047264 http://www.peeter.nl Peeter Burgeik Verbeeldinkt & olie 06-25047264 http://www.peeter.nl GRAFIEK (ZEEFDRUK EN SJABLONEN) Prijzen exclusief BTW Z1 Texel twins Sjabloondruk Z2 Strandhuisjes Sjabloondruk 4/25 e.v. 60 bij 70 3/10

Kijkwijzer 1: Utrechtse Domtoren in Italiaans landschap van kunstenaar Paul Klemann Zeefdruk, 2000, collectie Kunstuitleen Utrecht

Kijkwijzer 1: Utrechtse Domtoren in Italiaans landschap van kunstenaar Paul Klemann Zeefdruk, 2000, collectie Kunstuitleen Utrecht Kijkwijzer 1: Utrechtse Domtoren in Italiaans landschap van kunstenaar Paul Klemann Zeefdruk, 2000, collectie Kunstuitleen Utrecht. Paul Klemann noemt zijn kunstwerken droomtekeningen. Wat zou hij hiermee

Teken en leesles nummer 1 (groep 3 en 4) groot en klein. Inleiding

Teken en leesles nummer 1 (groep 3 en 4) groot en klein. Inleiding Teken en leesles nummer 1, Illy Lips productions 2013 Teken en leesles nummer 1 (groep 3 en 4) groot en klein Inleiding Groot en klein gaat over een kleine vogel en een grote man. De grote man zou graag

Examenopgaven VMBO-GL en TL 2004

Examenopgaven VMBO-GL en TL 2004 Examenopgaven VMBO-GL en TL 2004 tijdvak 1 woensdag 19 mei 9.00 11.00 uur BEELDENDE VAKKEN CSE GL EN TL Bij dit examen hoort een afbeeldingenboekje. Dit examen bestaat uit 41 vragen. Voor dit examen zijn

UNST & ATELIER ROUTE 2014

UNST & ATELIER ROUTE 2014 UNST & ATELIER ROUTE 2014 21 & 22 juni 12.00 tot 17.00 uur Capelle aan den IJssel www.kunstkringcapelle.nl LOCATIE/KUNSTENAARS PAGINA 1. Scout Centrum, s-gravenweg 101 - Anca Boonacker 6 - Brigitta Breevaart

Wie ben jij? Ik ben... Introductie VMBO

Wie ben jij? Ik ben... Introductie VMBO VMBO onderbouw Introductie Wie jij bent is niet in één zin te beantwoorden. Of je man of vrouw bent. Uit welk land je komt. Wanneer je geboren bent. Welke dingen (muziek, kleding, sport etc.) je leuk vindt.

KIJKWIJZER. Lucian Freud. NIVEAU ** 16 februari 2008 t/m 8 juni 2008 INLEIDING. Over deze tentoonstelling

KIJKWIJZER. Lucian Freud. NIVEAU ** 16 februari 2008 t/m 8 juni 2008 INLEIDING. Over deze tentoonstelling INLEIDING Over deze tentoonstelling KIJKWIJZER Lucian Freud in zijn atelier met Nachtportret Lucian Freud NIVEAU ** 16 februari 2008 t/m 8 juni 2008 Vandaag ga je kijken naar werk van een van de belangrijkste

Alexandra Klimas. True Realism II 11 december - 27 januari, olieverf schilderijen

Alexandra Klimas. True Realism II 11 december - 27 januari, olieverf schilderijen Alexandra Klimas olieverf schilderijen True Realism II 11 december - 27 januari, 2017 GALERIE PATRIES VAN DORST LANDGOED DE WITTENBURG Landgoed de Wittenburg 3, 2244 BV Wassenaar, patriesvandorst.nl info@patriesvandorst.nl

KUYF COLLECTIE-STUDIO

KUYF COLLECTIE-STUDIO -STUDIO -STUDIO is een collectie-studio. Dit betekent dat wij verschillende kunstcollecties beheren waaruit geleend en gekocht kan worden. 3 -STUDIO 4 ONZE WERKWIJZE 9 - Een deel van onze collectie bestaat

VEILING & SYMPOSIUM VAN GOGH ARTIST IN RESIDENCE

VEILING & SYMPOSIUM VAN GOGH ARTIST IN RESIDENCE VEILING & SYMPOSIUM VAN GOGH ARTIST IN RESIDENCE Zondag 3 juli 2016 Weet je waar ik vaak aan denk? Aan wat ik je indertijd al zei, dat ik, ongeacht de vraag of ik succes zal hebben, toch geloof dat hetgeen

Academy of Creative and Performing Arts (ACPA)

Academy of Creative and Performing Arts (ACPA) Academy of Creative and Performing Arts (ACPA) Combineer wetenschap met kunst Bij ons leer je de wereld kennen Het ACPA-programma is fantastisch, zoiets vind je nergens anders Pieter Rohrbach volgde het

ROBERT McKELLAR DEN HAAG Silver goblet with garlic, olieverf/paneel, 46x37 cm

ROBERT McKELLAR DEN HAAG Silver goblet with garlic, olieverf/paneel, 46x37 cm ROBERT McKELLAR 08.01.2004-15.02.2004 DEN HAAG Silver goblet with garlic, olieverf/paneel, 46x37 cm ROBERT McKELLAR 08.01.2004-15.02.2004 DEN HAAG 1945 Een stilleven, al slaagt het nog zo goed in het oproepen

Kunst in Dierdonk 7 oktober 2012 13:00 17:00 uur

Kunst in Dierdonk 7 oktober 2012 13:00 17:00 uur Anne Lier-van Hest De korte geer 2 www.ffoxxann.nl/annesmodernekunst/ Het werk van Anne Lier Van Hest speelt zich vooral af op grote doeken. Het creëren, interpreteren en vormgeven waarbij het doek de

SDN creative studio Workshops & cursussen

SDN creative studio Workshops & cursussen SDN creative studio Workshops & cursussen Educatie Bedrijven Vrije tijd Creatieve workshops NIEUW! Little voyage (schaduwspel) Niveau: 12+ Little Voyage is een workshop schaduwspel, gebaseerd op het Engelse

3-5 uur Techniek Schilderen, tekenen, collage. Beeldende aspect Voorkennis

3-5 uur Techniek Schilderen, tekenen, collage. Beeldende aspect Voorkennis Onderwerp 1 / 2 Deze les wordt u aangeboden door www.pro-kunst.nl Een lessendatabase voor en door kunstdocenten uit het Speciaal- en Praktijk Onderwijs. Dit is een initiatief van: Linda Batenburg, Nita

Running man 100x 150 cm. Acryl op doek. Met dit soort werken had ik mijn eerste tentoonstelling bij galerie Biervliet op de Prinsengracht.

Running man 100x 150 cm. Acryl op doek. Met dit soort werken had ik mijn eerste tentoonstelling bij galerie Biervliet op de Prinsengracht. In 1984 begon ik met schilderen. Daarvoor werkte ik voornamelijk als keramist en ik maakte beeldhouwwerken van Belgisch hardsteen en marmer. Ook maakte en legde ik terrazzo vloeren en aanrechten. Ik was

De jongen en de erwt

De jongen en de erwt De jongen en de erwt Een jongen komt op en stelt zich voor als Gert-Jan. Hij zoekt een prinses, zegt hij. Daarvoor heeft hij een erwt nodig, om onder twaalf matrassen te leggen. Niet eender welke erwt.

KEEPVOGEL EN KIJKVOGEL LEES- EN VERTELTEKST GROEP 2 T/M 5

KEEPVOGEL EN KIJKVOGEL LEES- EN VERTELTEKST GROEP 2 T/M 5 KEEPVOGEL EN KIJKVOGEL LEES- EN VERTELTEKST GROEP 2 T/M 5 VOOR DE LEERKRACHT MUSEUMLESBESCHRIJVING Wouter van Reek, bekend van de boeken en animatiefilms over Keepvogel, heeft een kunstprentenboek over

Workshop Handleiding. Sinterklaas en Kerstmis. wat is jouw talent?

Workshop Handleiding. Sinterklaas en Kerstmis. wat is jouw talent? Workshop Handleiding Sinterklaas en Kerstmis wat is jouw talent? Inhoudsopgave Hoe gebruik je deze workshop? Hoe kun je deze workshop inzetten in je klas? Welk materiaal kun je het best gebruiken? Welk

arieahahoutman studies van de negen planeten 2000-2001 [ naar de suite The Planets van G. Holst]

arieahahoutman studies van de negen planeten 2000-2001 [ naar de suite The Planets van G. Holst] arieahahoutman studies van de negen planeten 2000-2001 [ naar de suite The Planets van G. Holst] Mars, the bringer of war 060900 inkt en acryl op papier, 40 x 60 cm. Venus, the bringer of peace 260900

Les 6 Tegeltjes leggen

Les 6 Tegeltjes leggen Les 6 Tegeltjes leggen Kern In deze les maken en onderzoeken de leerlingen patronen vanuit één eenvoudige basistegel. De focus ligt op kenmerken van (regelmatige) patronen, zoals vormen van herhaling,

Liefde alleen is niet genoeg

Liefde alleen is niet genoeg Liefde alleen is niet genoeg Wanneer je niet weet hoe je binnen de relatie de behoeften van je partner kunt vervullen, zul je worstelen met iedere relatie. Veranderingen kunnen alleen plaatsvinden, wanneer

Expositiecatalogus Art Laren 2013. new place. art gallery

Expositiecatalogus Art Laren 2013. new place. art gallery Expositiecatalogus Art Laren 2013 new place art gallery Unique art for unique people Gevestigd in het hartje van schitterend s-hertogenbosch, direct naast het Noordbrabants Museum, staat New Place Art

Mijn Mokum is een project voor NT2 cursisten. Het is gemaakt door het Amsterdam Museum.

Mijn Mokum is een project voor NT2 cursisten. Het is gemaakt door het Amsterdam Museum. 2 INTRODUCTIE is een project voor NT2 cursisten. Het is gemaakt door het. In het wordt de geschiedenis verteld aan de hand van schilderijen en voorwerpen. Je gaat met de groep naar het museum. In dit werkboekje

_ :35 Pagina 1. Geelkopgier Kobus, 2009, pigment fineliner. en aquarelverf, 30 x 21 cm

_ :35 Pagina 1. Geelkopgier Kobus, 2009, pigment fineliner. en aquarelverf, 30 x 21 cm 96-97-98-99-100-101_1 21-07-15 12:35 Pagina 1 Adriana Schuurman (1968) legt in haar tekeningen en linosneden op verfijnde wijze de eigenheid van dieren vast. Het guitige van een roodborstje, het dromerige

Kunst in CHS 21 april 2016 t/m 21 april 2017

Kunst in CHS 21 april 2016 t/m 21 april 2017 Kunst in CHS 21 april 2016 t/m 21 april 2017 VOORWOORD Met veel plezier presenteer ik u de brochure van alweer de vijfde expositie Kunst in CHS! Waar komt dat idee voor deze inmiddels traditionele expositie

Jan Smalt ZELFPORTRETTEN

Jan Smalt ZELFPORTRETTEN Jan Smalt ZELFPORTRETTEN Zelfportret met blauw jack acryl/olie op hardboard 1987 52 x 46 cm Verdwaalde bassist houtsnede 1987 50 x 40 cm Zelfportret 9/9/88 Zelfportret 9/9/88 Zelfportret 10/9/88 viltstift

beeldende vakken CPE GL en TL tekenen, handenarbeid, textiele werkvormen, audiovisuele vormgeving

beeldende vakken CPE GL en TL tekenen, handenarbeid, textiele werkvormen, audiovisuele vormgeving Examen VMBO-GL en TL 2016 gedurende 720 minuten beeldende vakken CPE GL en TL tekenen, handenarbeid, textiele werkvormen, audiovisuele vormgeving Naam kandidaat Kandidaatnummer Opgavenboekje Dit examen

Inleiding. Veel plezier en een goede veilingdag, Namens Vereniging KrimpenerKunstWaard. Louky Scheltema.

Inleiding. Veel plezier en een goede veilingdag, Namens Vereniging KrimpenerKunstWaard. Louky Scheltema. Veilingboekje 1 Inhoud Inleiding... 3 Veilingstukken... 4 Schilderijen, gemengde technieken... 4 Schilderijen, Acrylverf... 6 Foto s... 9 Textiel...10 Keramiek/Glas...10 Objecten Steen/Metaal/Hout...11

K U N S T K A L E N D E R

K U N S T K A L E N D E R KUNST KALENDER 2 0 1 6 Exposities 2016 Januari Annemieke Fictoor -schilderijen dec 2015 maart 2016 eerste verdieping Marieke Rosing -schilderijen dec 2015 maart 2016 begane grond Sannie Oppelaar - beelden

Lesmap de suikerbakkerij HETGEVOLG. de suikerbakkerij. regie: Nelle De Maeyer spel: Osman Aden Hosow & Himat Shinwary foto: Kris Dewitte

Lesmap de suikerbakkerij HETGEVOLG. de suikerbakkerij. regie: Nelle De Maeyer spel: Osman Aden Hosow & Himat Shinwary foto: Kris Dewitte de suikerbakkerij regie: Nelle De Maeyer spel: Osman Aden Hosow & Himat Shinwary foto: Kris Dewitte 1 De suikerbakkerij 4+ Ik ben 3 jaar. Mama draagt me in haar armen. In los zand. In los zand Het is heet.

China. Met Fan Kuan op stap. 3 lessen rond kunst in China. Vakgebied: Beeldende Vorming. Lesduur: 60 minuten per les

China. Met Fan Kuan op stap. 3 lessen rond kunst in China. Vakgebied: Beeldende Vorming. Lesduur: 60 minuten per les China Met Fan Kuan op stap 3 lessen rond kunst in China Vakgebied: Beeldende Vorming Lesduur: 60 minuten per les China Pagina 1 - Met Fan Kuan op stap - Colofon Met Fan Kuan op stap Les voor groep 7/8

PAINTINGS - PORTFOLIO - SCHILDERIJEN - PORTFOLIO SCHILDERIJEN - PORTFOLIO - PAINTINGS - PORTFOLIO

PAINTINGS - PORTFOLIO - SCHILDERIJEN - PORTFOLIO SCHILDERIJEN - PORTFOLIO - PAINTINGS - PORTFOLIO PAINTINGS - PORTFOLIO - SCHILDERIJEN - PORTFOLIO SCHILDERIJEN - PORTFOLIO - PAINTINGS - PORTFOLIO DENNIS HARDES Dennis Hardes is een grafisch ontwerper en kunstenaar uit Hoofddorp. Eerder gebruikte hij

van Museum Beelden aan Zee een documentaire gemaakt door Sebastiaan Lefèvre, student aan de ABV Tilburg.

van Museum Beelden aan Zee een documentaire gemaakt door Sebastiaan Lefèvre, student aan de ABV Tilburg. PERSONALIA Geert van Coenen (Breda, 1955) is student geweest aan de Academie voor Beeldende Vorming te Tilburg. Na zijn studie heeft hij geruime tijd gewerkt als docent Beeldende Vorming in het voortgezet

Frans Brouwers Velp 026-3613060 brouwersf@planet.nl Schilderijen, tekeningen Anneke de Bruin Velp 026-3621835 Gemengde technieken

Frans Brouwers Velp 026-3613060 brouwersf@planet.nl Schilderijen, tekeningen Anneke de Bruin Velp 026-3621835 Gemengde technieken Lenneke Abrahams Dieren 06-20150168 Tekeningen, schilderijen, gouaches, Cora van Antwerpen Velp 026-8446832 www.coravanantwerpen.nl c.vanantwerpen@live.nl Schilderen, tekenen Charlotte Arends De Steeg

3-5 uur Techniek Houtbewerking, assemblage. Beeldende aspect Voorkennis

3-5 uur Techniek Houtbewerking, assemblage. Beeldende aspect Voorkennis Onderwerp van hout met assemblage 1 / 2 Opdracht De leerling maakt een houten fotolijst en maakt daar een persoonlijke assemblage in Deze les wordt u aangeboden door www.pro-kunst.nl Een lessendatabase

Rembrandt en de Bijbel

Rembrandt en de Bijbel Rembrandt en de Bijbel POSE CHRISTENDOM HAV0/VWO 4 - CSG CALVIJN GODSDIENST De profetie van Simeon aan Maria olieverf op paneel (55 44 cm) 1628 Kunsthalle, Hamburg - Duitsland 1 Wat gaan jullie doen? Als

Wat je moet doen: Zoek een afbeelding van een landschap op de websites van musea.

Wat je moet doen: Zoek een afbeelding van een landschap op de websites van musea. Opdrachtenkaart 1 Een verhaal schrijven bij een schilderij Papier en schrijfgerief. Je zoekt op de website van landschappen een schilderij. Hierna schrijf je een verhaal bij je keuze. Plaats je verhaal

Cursusaanbod Goretti. Locatie: Wilhelminapark 54 Tilburg

Cursusaanbod Goretti. Locatie: Wilhelminapark 54 Tilburg Cursusaanbod Goretti Locatie: Wilhelminapark 54 Tilburg 2011 Cursusaanbod Goretti locatie: Wilhelminapark 54, Tilburg lopende cursussen Linda Arts Grafische druktechnieken voor iedereen Reinoud van Vught

Vullerflits 09. Gorssel, 18 december 2015. KALENDER maandag 21 december 2015

Vullerflits 09. Gorssel, 18 december 2015. KALENDER maandag 21 december 2015 Vullerflits 09 Gorssel, 18 december 2015 KALENDER maandag 21 december 2015 t/m vrijdag 01 januari 2016 maandag 04 januari 2016 Kerstvakantie luizencontrole Schoolreizen en schoolkampen Hieronder ziet u

JOOP POLDER DEN HAAG Tramtoren V, olieverf/doek, 160x100 cm

JOOP POLDER DEN HAAG Tramtoren V, olieverf/doek, 160x100 cm JOOP POLDER 03.12.2003-04.01.2004 DEN HAAG Tramtoren V, olieverf/doek, 160x100 cm JOOP POLDER 03.12.2003-04.01.2004 DEN HAAG JOOP POLDER IS ZATERDAG 6 DECEMBER VANAF 15.00 UUR AANWEZIG 1E KERSTDAG EN NIEUWJAARSDAG

TEKENEN. beeldende vorming. Vlakvullingen. hoofdstuk 13: vlakvulling

TEKENEN. beeldende vorming. Vlakvullingen. hoofdstuk 13: vlakvulling Vlakvullingen Tekeningen zoals hierboven heb je vast weleens eerder gezien, bijvoorbeeld op één van de posters in de wiskundelokalen. Het is het werk van Escher.Je kent hem misschien ook wel van de onmogelijke

Het brein. Jouw werkbladen. In de klas. Ontdek zélf hoe de wereld werkt! Mijn naam: Het brein Groep 7-8 Leerlingen In de klas versie 04-2014 1

Het brein. Jouw werkbladen. In de klas. Ontdek zélf hoe de wereld werkt! Mijn naam: Het brein Groep 7-8 Leerlingen In de klas versie 04-2014 1 Het brein Jouw werkbladen In de klas Mijn naam: Mijn school: Ik zit in groep: Ontdek zélf hoe de wereld werkt! Het brein Groep 7-8 Leerlingen In de klas versie 04-2014 1 Het brein Hersenen zijn ontzettend

DIT DOEBOEK MONDRIAAN IS VAN

DIT DOEBOEK MONDRIAAN IS VAN DIT DOEBOEK MONDRIAAN IS VAN naam... straat...... plaats... land... UITGEVERIJ LEOPOLD GEMEENTEMUSEUM DEN HAAG 1 INHOUD RECYCLE... 36 ROMEINSE SUDOKU... 37 DE HELD VAN DIT BOEK... 4 LANDSCHAP... 6 WOORDZOEKER...

FORMA AKTUEEL Nieuwsbrief van Galerie Forma Aktua

FORMA AKTUEEL Nieuwsbrief van Galerie Forma Aktua Mei 2014 Nummer 116 Jaargang 31 FORMA AKTUEEL Nieuwsbrief van Galerie Forma Aktua Galerie Forma Aktua Nieuwstad 10, 9711 JP Groningen T : 050 313 33 42 E : info@forma-aktua.nl I : www.forma-aktua.nl Openingstijden: