Leo Buis Techniek Onderdelen Voorraad Datum:

Maat: px
Weergave met pagina beginnen:

Download "Leo Buis Techniek Onderdelen Voorraad Datum: 16-03 - 2015"

Transcriptie

1 M10 SLUITRING M ) SCREW STREAMFEEDER ALIMINIUM 10 X 5 MM ALIMINIUM 15 X 8 MM PVC-SLANG 4 X 6 MM VACUUMSL.METALWORKS 12 X GEAR MITTER DATE BRUSH ASSY 1/2-1/8 VERLOOPRING 1/2-3/8 VERLOOPRING V-POMP-VTN16(01)0,55KW 16 X 8 X 6 628/8-2Z/F--BEARING ENTERING FINGER FPS 1870 PASW BELL+HOWELL BELT BLEU SMALL 24 VOLT DC RELAIS 24 V DC 2645 OMRON TOTAL COUNTER SPRING EUROMAIL 30 X 3 MM O-RING RUBBER 40 X 62 X 07 OLIE KEER RING 40 X 72 X 07 OLIE KEER RING PIN COLLAR PULS GEVER IGA E3Z-D81 FOTOCEL WATERREGELING XL 1/5IN PITCH TOOTHED BELT, 12X3/8IN 50 X 80 X 10 OLIEKEERRING GEAR REAR MOLYKOTE TUBE-SUCKER-COMET ZUIGERTJE BRUIN HARMONICA LINKS FOR CHAIN 5PCS R6-2RS1 LAGER SKF GAT 9,5 X 22, BEARING SLIDEVALVE19X6X Z BEARING 16 X 5 X 5 Pagina 1/13

2 SET SCREW 8-32 X1/ M6 BLINDKLINKMOER ALIM M5 BLINDKLINKMOER ALIM BEARING 22 X SET SCREW M ASSY AXLE BEARING TAKE AWAY ROLLER (DMT) RVS.PLAATSCHROEF 3.5 X VERZ.KOP M4 X RVS SCHROEF M4 X RVS SCHROEF 5 X DIN338RN HSS DRILL 6,3MM AMPOULE 28V/2W BA9S ADAST O-RING RUBBER 30 X 04 MM O-RING RUBBER 30 X 03 BH23874 BOW BOW BOW C CE CE LOWER KNIFE BH2000 CIRCLIP 5 MM CIRCLIP 6 MM CIRCLIP 8 MM INSERTION-ELEMENT SINGLE EJECTOR ROLLER BEARING CE BEARING ROLLER CE CE CE CE CIRC1003 CS05416 D-M3 WASHER ISOLATOR BUSHING TRIMMER BLADE FELT SPRING RESSORT COUPEUSE BORDEUSE SNIJBUSJE HECHTKOP CIRCLIP EXT.10X1 BEARING, BALL SKF RS1 M3 WASHER D-M3 X 16 CILINDERKOPSCHROEF M3 X 16 D-M3 X 20 CILINDERKOPSCHROEF M3 X 20 D-M3 X 40 D-M3 X 50 D-M4 X 16 CILINDERKOPSCHROEF CILINDERKOPSCHROEF VERZONKENKOP SCHROEF D-NPN SET SCREW 8-32 X 3/4 Pagina 2/13

3 D-NPN- SET SCREW # 6 X 1/2 D [C] DOUBLE INK MARKER ZAPH D OPTICAL ENCODER (+D ADAPTOR?) D INTELLIGENT GRIPPER ARM - VPO D D D BEVELGEAR(PAIR) 12ML INSIDE DIA., 24T LP VOLTAGE REGULATOR 15V (D044007R) Y LP VME BACKPLANE J1/P1 FOR 5V/+12 D LP DOUBLE RECTIFIER ASSY D PCB COLL.CTRL. SENS. D A PCB COLLECTOR D PCB INSERTER CONTROL POSTAR * NLA * D LP AMPLIFIER FOR LIGHT BARRIER 3 D D V1 D LP JUNCTION-CARD 1X40 POL. 3X9 POL. LP DRIVER-CARD LP POWER SUPPLY READING MICROCOMP. D Y LP ECB BACKPLANE 12X64 POL CONNECT D LP Z80 ECB 64 I/OS D LP Z80 ECB D * WHEN 0 - NO LONGER AVAILABLE * D LP ECB Z80 MAINPROCESSOR WITH DMA# D RS232 (IF SOH =0, NLA, OR D R) D R D D D044600R D LP ECB Z80 2XRS 232 V2 Y LP RAMDAC (ZAPH) PCB FOR GRIPPER ARM LP VME--BEDIENRECHNERKARTE COMPRESSOR ROD COMPLETELY D VOEDING- D I/O PCB CARD D LP ECB UNI Z80 SUB + NEW IO CARD D TOOTHED BELT W. FINGERS D TOOTHED BELT WITH FINGERS D D D D D HOLDER ROLLER ASSY CAM FOLLOWER DETECTION WIRE SPRING LEAD ASSY SPRING Pagina 3/13

4 D LOCK SCREW ASSY D ROLLER CHAIN D BEARING GUIDE ASSY D LAGER RING ENV HOPPER D D D D HOLDER ASSY L/H ENVELOPE KICKER LEVER ASSM KICKER OPENER ADJ SCREW D SLIDE BRUSH ASSY-VITESSE D LEVEL MOISTENER ASSY D D D SWITCH ASSY STACKER GEAR CARBON BRUSH D PLUG 7 PIN ( FOLD PLATES ) D D D D D D FLAT BELT V BELT 5M425 (GATES) ROUND BELT (ZAPH) 6901ZZ BALL BEARING 12X24X6 SKF ZZ 26X17X05 CYLINDER SCREW M6X15 D INBUS M6 X 365 D LAMP 12V 10 WATT D MOTOR CUTTER (MAGENTA) OR D GAS SPRING MULLER GUILLOTINE D BELT KNIFE DRIVE MULLER GUILLOTINE D TIMING BELT ESBAND NE20EGL 298X9.5 D BEARING HOUSING MULLER D FIBRE OPTIC MULLER ACCUMILATOR D RING D MOTOR 80W D MOTOR 80W D SHAFT COMPLETE D O RING 30 X 2 D BELT - MULLER AUTO LOADER D D DRIVE PIN (STUD) BUSHING Pagina 4/13

5 D PULLEY WAS D D D D D D PULLEY - MB (ZAPH) ROLLER FLANGE (ZAPH) WASHER DISK X BEARING RS (D ) D BELT 520 X 16 MODEL 6748C D CHEESEHEAD SCREW M4 X D SWITCH D GAS SPRING 85N/185N D TIMING BELT ESBAND 985X11 D SCREW JPO D SCREW DIN 965 M3X5 (ZAPH) D TRANSPORT BELT D [C] BELT BLUE D ROLLER (RED DOT) SEPERATOR - MULLER D LEVER COMPLETE D CASTER COMPLETE D DISC SPRING DIN X 5 D HEX NUT D SET SCREW M3 X 10 D CK SCREW 6-32X 18/2 D SL.C.H.SCREW 8-32X 1/ 2 D SET SCREW 1/4 X 3/8 D SET SCREW 1/4 X 1/4 D SCREW M5 X 12 D D D D D D D D D PUSHER PIN - LONG TRANSPORT ROLLERS LEVER EJECTOR ROLLER PCB POWER SUPPLY BRACKET - MB ACCUMULATOR GEAR MB INTERFACE GEAR SPINDLE PLATE ASS Pagina 5/13

6 D D D D D D ADJUSTER ASSY LINK PLATE PLATE RH WITH LH THREAD PLATE LEFT PLATE RIGHT K4 SIEMENS RELAY D SIEMENS TRANSFORMER 10A D LAMP STATION RED IND D PUSH BUTTON POSTSTAR JUMBO D ,5 X 10 MM VERZ.KOP SCHROEF D BEARING RS (ZAPH) D D D D BEARING 6000ZZ 26X10X8 BALL BEARING DIN Z (ZAPH) HOSE PVC 6 X 2.5 JPO MOTOR SEQUENCER DR 220V D FRONT PANEL GREEN LED D LAMP 18V BI PIN SOLDER D LAMP 18V BI PIN PLUG IN WAS B D D ROLLER SPRING HOLD DOWN D PIN INSERT ARM SPRING XPO D MM SHIM D GEAR NYLON T=18 M=1.5 GAT=8 D LBR. PULLEY ROND 30 GATB 10 MM D LBT PULLEY ROND 30 GAT 8MM D LBT KUNSTOF TRACK INSERT CHAIN D D ROLLER AFTYER CD+TOS ROLLER D DRIVE ROLLER D ROLLER ASSY. D SHAFT DEFLECTOR ROLLER D D BRAKE COMPLETE SEE MD04 NOTES O RING 20X4 L/H SEQ D ELEMENT CONTACT (NORMALLY OPEN) D ELEMENT CONTACT (NORMALLY CLOSED) D SWITCH ( CENTRE OFF ) Pagina 6/13

7 D BEARING DIN Z D RUBBER ROLLER JPO SHUTTLE FEED D PULLEY 21T5/12-2 D8 D TOOTHED BELT 11T5/48-0 D12 2XM5 D TIMING BELT SYNCHROFLEX T5 270 D TIMING BELT 16 T5 X 0480 D BELT T5/565 15MM WIDE D MICROSWITCH STN LEVEL INDICATOR D SPRING SEQ. D ROLLER CASCADE RECESSED D GAS STRUT MULLER D BELT SUCTION D FLAT YELLOW BELT 310MM D BOOK INTERFACE BELTS 10 X 1.8 X 420 D ROLLER D INK ROLLER BLACK LBT D POST FLAP BREKER D REFLECTIVE LIGHT BARRIER D SEEGER RING D FREQUENCY INVERTER 1,1KW OMRON 3G3JV D CLUTCH OVERLOAD D BEVEL GEAR Z=30 D=26 D SPROCKET BACK SHAFT 35T D SPROCKET D KEYBOARD - POSTSTAR (D R) (ZAPH) D KEYBOARD IUI D PUMP (POSTSTAR) D BEARING POSTSTAR GEARBOX D HINGE M6 D D ** USE D93E *LOCK CAMS GUIDE CAM LOCK D ROLLER XPO INSERT D MOUNTING - PROXIMITY SWITCH D BRACKET (ZAPH) D ANGLE D NADERING SCHAKELAAR Pagina 7/13

8 D APPROXIMATION SWITCH D SCREW PIVOT M4 D LEVER JPO GRIPPER ARM DETECTION D CLOSER FINGER D D D PUSHER ELEMENT XPO INSERT CLAMP PUSHER FINGER SHAFT - SHORT GUIDE PIECE D HOLDER PUSHER FINGER XPO D DISC - VPO D PLASTIC BUSH D SENSOR INS LEVEL ( EE-SPY301 ) D CHAIN TENSIONER VPO D SHAFT WITH ROLLER HC ENV FEEDR D D RIBBON CABLE - POSTSTAR WITTE O GUMMI RING D O-RING JPO D ADAPTOR FOR DSE53800AW D CAPACITIVE PORXIMITY SENSOR D FINGER-PUSHER D WHEEL PAPER FEED D CARBON BLADE 31,0 X 4,0 X 60 MM M D CARBON BL. 39 X 04 X 55 D CARBON BLADE 39 X 04 X 55 MM D CARBON BL.39? X 04 X 55 D CHAIN RIVET D D D D D LBT D D D D D D ROLLENKETTE STOP BAR SWITCH STUD IDLER SPROCKET SLIDE VALVE SLIDE VALVE KUNSSTOF SLIDE VALVEW (DOUBLE) VALVE BODY COVER SPRING KEY SPROCKET BRACKET COUNTER (ZAPH) Pagina 8/13

9 D D D ARM COUNTER VEE BLOCKS NO 2A VEE BLOCKS NO 2 (ZAPH) D COMBINATION VEE BLOCK REPLACES 130 D VEE BLOCKS NO 4 D D D D D D D VEE BLOCK SCREW POINTER VEEBLOCK BLOCK TERMINAL INSULATING RING ADJUSTING SCREW GRIPPER JAW GRIPPER ARM D GRIPPER ARM D DOWEL PIN D DAWL PIN SPLIT GRIPPER D HINGE CLAMP LEVER D CONTACT SPRING D CONTACT SPRING D D MOUNT CONTACT INSULATING BLOCK (ZAPH) D CONTACT SPRING D DETECTION BLOCK POST STAR JUMBO D MOUNT CONTACT JPO D DETECTION SPRING JPO D SPRING DETECTOR CONTACT M MAI(ZAPH) D PLATE SPRING BACK UP D SLEEVE D CONTACTOR STOP CIRCUIT POSTSTAR D A FUSE GREEN BOTTLE (ZAPH) D LAMP (ZAPH) D KNURLED SCREW D ENVELOPE HOPPER GUIDE LH XPO D D D GUIDE ENV ENTRY SEPERATOR ENV REAR BODY - ENVELOPE CHAIN D RIVET OF D Pagina 9/13

10 D D D D SUPPORT - JAW & SPRING HEAVY DUTY SPRING-WHEN 0 USE D ROLLER CHAIN 1/2X1/8 CONECTING LINK ASSY D CONNECTING LINK ASSY DIN 8187 D TRACK REAR D D TRACK FRONT HOLDER ENTER FINGER D ROD SUCKER BAR GUIDE D PLATE ENVELOPE SUCKER 6 HOLE XPO D D D D D D D D SCREW STOP VACUUM SPRING CONTACT DETECTOR SPRING BLOCK (ZAPH) ARM OPENER KNIFE KNIFE EXT EXT SPRING SPRING PIN D SCREW CLAMP D D D D STUD PIVOT PIN LEVER LINK CON KICKER COVER D PAPER GUIDE D SCREW INS SEP + NPN99 D SPRING COMPRESSION D AXLE 1/4X89 D PLATE - INSERT BOX FEED ADJ. D T PLATE D GUIDE D PLATE REAR GUIDE D SCREW GUIDE LOCKING D PIN UPPER CROSSHEAD D D INSERT GRIPPER JAW SPRING D STRONG SPRING GRIPPER ARM STRONG Pagina 10/13

11 D LEVER D LEVER - GRIPPER JAW D ROD GRIPPER JAW D GRIPPER JAW ROD - VPO D D HOLDER FOR DISTANCE WASHER SPRING STOP D ARM OR D D D D D D STRIP HOLD DOWN CEX BRUSH HOLDOWN SILENCER PAD CLAMP PUSHER FINGER FINGER L/H CREW PUSHER FINGER D SHAFT 8 X 198 F.PUSHER FINGER D GUIDE PUSHER FINGER D GUIDE FINGER RETURN D SKI PAD SPRING D PUSHER FINGER HOLDER D PUSHER PIN JPO 40MM D STOP D FOOT INSERT SEPERATOR D D D D SPRING BROWN SUCKERS BROWN CONCERTINA SUCKER(C) GUIDE D KEY 3/16 X 3/16 X 25.4MM D KEY 1/4 X 1/4 X 25,4 D D D LBT D D ROD CHAIN LINK HALVE CHAIN LINK VALVE SUPPLY (ZAPH) PLATE STACKER D POST STACKER D D D CLIP STACKER HINGE (ZAPH) SPRING SWITCH ARM (ZAPH) Pagina 11/13

12 D D D D D D D D /10 D POST STROKE STOP PLUNGER SPRING HOLDDOWN TENSION BUSH COLLAR GRIPPERARM SWITCH REAR STOP (ZAPH) WOODRUFF KEY KIT CARBON FOR BECKER VT D TIMING PULLEY - TOS 90 D D D D FINGER ASSY - RH PUSH STRAP MINI TIE TOOTHED PULLEY 20XL037 MOTOR ASSY TRACTOR DRIVE D ASSY CRANK LEVER OP53800JK D BRUSH ( SLITTER MOTOR ) BH 2000 D97R BLADE RIETSCHLE VLT-15 DMC M3 X 6 DPS BEARING Z DPS BEARING 626-2Z DSE506C0C0 CORD POWER DTE VOLT VACUUMPOMP DTE 10 EDM EDM EDM VAANTJE 37 MM GRONDPLAAT EDM BOX EDM KOPPELSNOER (01) EDM NADERINGSCHAKELAAR EDM SCREW 8-32X 3/4 EDM EDM SET SCREW UNC 1/4 X I INCH ALIMINIUM REST ET COLLAR EDM DOORVOER TULLE 8 X 9.5 G01 6/32 3/8+7/16+9/16 LBT 10 X 14 MM LBT RETURN PARTS LBT-04 X 06 PLATSTAF RETOUR OUDE ONDERDELEN VACUUMSLANG LBT O-RING RUBBER 3 X 28 LBT-ALM 20 X 3 ALIMUNINUM PLAT STAF 20X03 Pagina 12/13

13 LBT-K-001 EPRAMID ROND 51X1000 LBT BOLT M6 X 16 LTB M10 M3 X 6 FRONTSTOP STREAMF. M10 HEXAGON SET SCREW M3X16 INBUS M3 X 16 M5 X 16 VERZONKENKOP M5 X 20 SET SCREW M5 X 20 M5 X 20 INBUS M5 X 20 M8 M8 X 25MM SLUITRING M8 INBUS NPN M3 X 25 PULLEY T5 SPECIAL PULLEY MB GAT 10 PULLEY TREKKER KUKKO ROELSPELDETECHNIEK-001 RST-B+H IUI COMP SP WG00172 Y ZX PULLEY TREKKER T.B.V AANRDIJFUNIT DVI/VGA-CONVERTER VOEDING+DRIVE+INSTALL-WERKPLAATS CIRCLIP, 12MM, EXTERNAL SCREW SOC SET 6-32X3/8 CUP PT PRE FEED BELT NEW STYLE NOW Y STROKEN WIT 23 X10X2000 Pagina 13/13

WWW.BOWLING FACTORY.NL

WWW.BOWLING FACTORY.NL 10228503000 X WASHER PIN 1,69 10386068000 SPACER 1/4 X 3/8 3,67 10002001000 CAP SCREW HEX HEAD(3/8 24 X 2 3/4) 0,65 10002003000 CAP SCREW HEX HEAD 3/8 16 x 7 7,58 10002004000 CAP SCREW HEX HEAD 3/8 16

Nadere informatie

Prijzen zijn incl. BTW, excl. verzendkosten ( 10,00 per bestelling). Prijswijzigingen voorbehouden.

Prijzen zijn incl. BTW, excl. verzendkosten ( 10,00 per bestelling). Prijswijzigingen voorbehouden. Femon Parts Engelandlaan 42 2391 PN Hazerswoude-Dorp info@femon.nl Tel. 06-33306757 Prijslijst onderdelen 2015 Prijzen zijn incl. BTW, excl. verzendkosten ( 10,00 per bestelling). Prijswijzigingen voorbehouden.

Nadere informatie

Handleiding Crosstrainer Focus Fitness Fox 3

Handleiding Crosstrainer Focus Fitness Fox 3 Handleiding Crosstrainer Focus Fitness Fox 3 Opengemaakte tekening 1 2 component parts M8*P1.25*55L*S13 4pcs 8* 19*2T 4pcs M6*43L*S22L 4pcs 6* 13*1T 4pcs 6 6.1*1.6T 4pcs M6*5.5T 4pcs M8*P1.25*20L 2pcs

Nadere informatie

Quick-Cover Afdeksystemen

Quick-Cover Afdeksystemen Quick-Cover Afdeksystemen Quick-Cover ED ALU Serie Onderdelencatalogus juli 0 Onderdelen Catalogus ED ALU Serie juli 0 ELECTRISCHE COMPONENTEN & AANDRIJFROL 000-000 LH ROLLTUBE BRACKET 000-000 RH ROLLTUBE

Nadere informatie

POSEIDON PE, POSEIDON DE

POSEIDON PE, POSEIDON DE Model: POSEIDON 2-31 PE POSEIDON 3-36 PE POSEIDON 5-47 PE POSEIDON 5-53 PE POSEIDON 5-54 DE POSEIDON 5-67 PE Onderdeellijst Nederlands Inhoud Chassis and motor POSEIDON PE 3 Pump 2-31 PE 5 Pump 3-36 PE

Nadere informatie

IPSO - LSG n.v. IPSO ST30. Onderdelenlijst Spare parts list Liste de pièces détachées Ersatzteilliste

IPSO - LSG n.v. IPSO ST30. Onderdelenlijst Spare parts list Liste de pièces détachées Ersatzteilliste IPSO - LSG n.v. IPSO ST30 Onderdelenlijst Spare parts list Liste de pièces détachées Ersatzteilliste Nieuwstraat 6 - B-8560 Wevelgem (België) Tel. 056/41 20 54 - Fax 056/41 86 74 Gelieve bij de bestelling

Nadere informatie

ATTIX 30 M & 50 M. Model: ATTIX 30-2M PC ATTIX 30-2M XC ATTIX 50-2M PC ATTIX 50-2M XC. Onderdeellijst Nederlands

ATTIX 30 M & 50 M. Model: ATTIX 30-2M PC ATTIX 30-2M XC ATTIX 50-2M PC ATTIX 50-2M XC. Onderdeellijst Nederlands Model: ATTIX 30-2M PC ATTIX 30-2M XC ATTIX 50-2M PC ATTIX 50-2M XC Onderdeellijst Nederlands Inhoud Cabinet 3 Filtersystem H and M PC 5 Filtersystem M XC 7 Motor PC 9 Motor XC 11 Container ATTIX 30 H/M

Nadere informatie

ATTIX 40 PC & XC. Model: ATTIX PC ATTIX PC ATTIX XC. Onderdeellijst Nederlands

ATTIX 40 PC & XC. Model: ATTIX PC ATTIX PC ATTIX XC. Onderdeellijst Nederlands Model: ATTIX 40-01 PC ATTIX 40-21 PC ATTIX 40-21 XC Onderdeellijst Nederlands Inhoud Cabinet Push Clean & Basic & XC 3 Filtersystem Push Clean & Basic 6 Filtersystem XC 8 Motor Basic and Push Clean 10

Nadere informatie

Pneumatische actuator, Typen GTKB, GTW, GTX. pneumatic actuators type GTKB, GTW, GTX CE, ATEX, GOST, SIL3

Pneumatische actuator, Typen GTKB, GTW, GTX. pneumatic actuators type GTKB, GTW, GTX CE, ATEX, GOST, SIL3 Pneumatische actuator, Typen GTKB, GTW, GTX pneumatic actuators type GTKB, GTW, GTX CE, ATEX, GOST, SIL3 Technische gegevens / technical data Uitvoering Enkel of dubbelwerkende actuator met zuigers volgens

Nadere informatie

Model: Basisframe van Chip Unit (ChipUnit_Base.dat) Page 1 of 306.

Model: Basisframe van Chip Unit (ChipUnit_Base.dat) Page 1 of 306. Model: Basisframe van Chip Unit (ChipUnit_Base.dat) Page 1 of 306. Model: Basisframe van Chip Unit (ChipUnit_Base.dat) Page 2 of 306. Model: Basisframe van Chip Unit (ChipUnit_Base.dat) Page 3 of 306.

Nadere informatie

ATTIX 50 PC, XC, EC, Clean Room

ATTIX 50 PC, XC, EC, Clean Room Model: ATTIX 50-01 PC ATTIX 50-21 XC ATTIX 50-21-PC Onderdeellijst Nederlands Inhoud Cabinet Push Clean & Basic & XC 3 Cabinet EC and Clean Room 6 Filtersystem Push Clean & Basic 8 Filtersystem XC 10 Motor

Nadere informatie

Handleiding Crosstrainer Focus Fitness Fox 3 iplus

Handleiding Crosstrainer Focus Fitness Fox 3 iplus Handleiding Crosstrainer Focus Fitness Fox 3 iplus Opengemaakte tekening 1 2 component parts M8*P1.25*55L*S13 4pcs 8* 19*2T 4pcs M6*43L*S22L 4pcs 6* 13*1T 4pcs 6 6.1*1.6T 4pcs M6*5.5T 4pcs M8*P1.25*20L

Nadere informatie

PENN FABRICATION 000201

PENN FABRICATION 000201 PENN FABRICATION 000201 Locks 1000 PEN-L0526Z Backplate for large split dishes piece 79 1.96 PEN-L0560N Small draw bolt nickel piece 59 1.46 * PEN-L0561K Draw bolt black piece 130 3.22 PEN-L0561N Draw

Nadere informatie

SPX AX-400 Azimuth & Elevation antenna rotator Model 1 & 2

SPX AX-400 Azimuth & Elevation antenna rotator Model 1 & 2 Gauke Boelensstraat 108 NL-9203 RS Drachten The Netherlands Tel: +31 (0) 512 354 126 GSM: +31 (0) 650 882 889 Fax: +31 (0) 847 187 776 www.rfhamdesign.com E-mail: info@rfhamdesign.com SPX AX-400 Azimuth

Nadere informatie

ATTIX 30 PC and XC. Model: ATTIX ATTIX PC ATTIX PC ATTIX XC. Onderdeellijst Nederlands

ATTIX 30 PC and XC. Model: ATTIX ATTIX PC ATTIX PC ATTIX XC. Onderdeellijst Nederlands Model: ATTIX 30-01 ATTIX 30-11 PC ATTIX 30-21 PC ATTIX 30-21 XC Onderdeellijst Nederlands Inhoud Cabinet Push Clean & Basic & XC 3 Filtersystem Push Clean & Basic 6 Filtersystem XC 8 Motor Basic and Push

Nadere informatie

n e p m o p n ro B AquaLuxe Nederland BV 2013 Alle bedragen zijn excl BTW drukfouten/prijswijzigingen voorbehouden

n e p m o p n ro B AquaLuxe Nederland BV 2013 Alle bedragen zijn excl BTW drukfouten/prijswijzigingen voorbehouden Bronpompen 4 Bronpompenset Plug and Play 4 Inch elektrische bronpompen De FB4 Series bronpompen zijn geschikt voor schoon bronwater van 4 bronnen (min. 110 mm) De buitengewone eenvoudige opbouw van de

Nadere informatie

Price List 2015 RV ACCESSORIES - SPARE PARTS

Price List 2015 RV ACCESSORIES - SPARE PARTS Price List 2015 RV ACCESSORIES - SPARE PARTS 2015 PRICE LIST Valid from 01-01-2015 2015 LISTE DE PRIX Valable à partir du 01-01-2015 2015 PRIJSLIJST Geldig vanaf 01-01-2015 2015 PREISLISTE Gültig ab 01-01-2015

Nadere informatie

NEPTUNE 4 FA. Onderdeellijst Nederlands

NEPTUNE 4 FA. Onderdeellijst Nederlands Model: NEPTUNE 4-28 FA NEPTUNE 4-31 FA NEPTUNE 4-39 FA NEPTUNE 4-43 FA NEPTUNE 4-47 FA NEPTUNE 4-50 FA NEPTUNE 4-55 FA NEPTUNE 4-XX FA Onderdeellijst Nederlands Inhoud Cabinet 3 FRAME 5 Fuel tank 7 Water

Nadere informatie

Exalto wiper motor / wissermotor

Exalto wiper motor / wissermotor Exalto wiper motor / wissermotor Type: 215BD Cat. nos. 2151225/50/75 (12V) / 2152425/50/75 (24V) Quality Marine Equipment ! Contents 1 Dimensions and electrical scheme... 3 2 Adjusting the wiper arc....

Nadere informatie

SPX Model A-360 Azimuth Antenna Rotor Model 1 & 2

SPX Model A-360 Azimuth Antenna Rotor Model 1 & 2 Gauke Boelensstraat 108 NL-9203 RS Drachten The Netherlands Tel: +31 (0) 512 354 126 GSM: +31 (0) 650 882 889 Fax: +31 (0) 847 187 776 www.rfhamdesign.com E-mail: info@rfhamdesign.com Model A-360 Azimuth

Nadere informatie

SPID Azimuth antenna rotator Type: RAK

SPID Azimuth antenna rotator Type: RAK Gauke Boelensstraat 108 NL-9203 RS Drachten The Netherlands Tel: +31 (0) 512 354 126 GSM: +31 (0) 650 882 889 Fax: +31 (0) 847 187 776 www.rfhamdesign.com E-mail: info@rfhamdesign.com SPID Azimuth antenna

Nadere informatie

Installatie handleiding t.b.v. elektrisch remsysteem & elektrisch hydraulisch remsysteem.

Installatie handleiding t.b.v. elektrisch remsysteem & elektrisch hydraulisch remsysteem. Installatie handleiding t.b.v. elektrisch remsysteem & elektrisch hydraulisch remsysteem. Inhoud pakket; 1 Stuks vooraf geassembleerde remkast met remregelaar en stroom regelaar hierna vernoemd als BCU

Nadere informatie

SNMV-H made for your process

SNMV-H made for your process Vertical, radially split volute casing type, single stage, end suction centrifugal pump with enclosed impeller made for your process Handled Liquids type pumps are suitable for clean or slightly contaminated

Nadere informatie

Wij willen u bedanken dat u hebt gekozen voor een hometrainer van QualitySports en wensen u veel plezier en succes tijdens de training.

Wij willen u bedanken dat u hebt gekozen voor een hometrainer van QualitySports en wensen u veel plezier en succes tijdens de training. Beste klanten, Wij willen u bedanken dat u hebt gekozen voor een hometrainer van QualitySports en wensen u veel plezier en succes tijdens de training. Let op en volg de bijgevoegde Veiligheids-en montage-instructies,

Nadere informatie

Installatie handleiding t.b.v. elektrisch remsysteem & elektrisch hydraulisch remsysteem.

Installatie handleiding t.b.v. elektrisch remsysteem & elektrisch hydraulisch remsysteem. Installatie handleiding t.b.v. elektrisch remsysteem & elektrisch hydraulisch remsysteem. Inhoud pakket; 1 Stuks vooraf geassembleerde remkast met remregelaar en stroom regelaarhierna vernoemd als BCU

Nadere informatie

Badkamer &Tegels FREE STANDING WASHBASINS. Free standing washbasin Size: 640x380x135 mm White matt Pop-up & Drainage not included

Badkamer &Tegels FREE STANDING WASHBASINS. Free standing washbasin Size: 640x380x135 mm White matt Pop-up & Drainage not included page 1 FREE STANDING WASHBASINS 278595 SOLIDTRAY Free standing washbasin Size: 640x380x135 mm 354 10 9 277029 SOLIDSHELL Free standing washbasin Size: 600x380x155 mm 375 6,5 5,5 278599 SOLIDJAZZ Free standing

Nadere informatie

Boxxline Pluggen. Verloopkabel HQ zwart 2xRca/2xRca 1mtr. Verloopkabel HQ 2xRca/2xRca 1.5mtr. Verloopkabel HQ 2xRca/2xRca 2.5mtr.

Boxxline Pluggen. Verloopkabel HQ zwart 2xRca/2xRca 1mtr. Verloopkabel HQ 2xRca/2xRca 1.5mtr. Verloopkabel HQ 2xRca/2xRca 2.5mtr. 2-0010 Verloopkabel 2xrca pl./2xrca pl. 1.50mtr 2-0368 Verloopkabel HQ zwart 2xRca/2xRca 1mtr. 2-0396 Speakerkabel jack/jack 2 x 1.5 5 meter ב 5,00 ב 5,95 2-0091 Verloopkabel 3.5st. / 2 x rca male 2.5mt

Nadere informatie

NEPTUNE 2 SPECIAL. Model: NEPTUNE 2-26 SPECIAL NEPTUNE 2-30 SPECIAL. Onderdeellijst Nederlands

NEPTUNE 2 SPECIAL. Model: NEPTUNE 2-26 SPECIAL NEPTUNE 2-30 SPECIAL. Onderdeellijst Nederlands Model: NEPTUNE 2-26 SPECIAL NEPTUNE 2-30 SPECIAL Onderdeellijst Nederlands Inhoud Cabinet 3 FRAME 5 Fuel tank and detergent tank 7 Water break tank 9 MOTOR 11 Pump 13 El-box 16 Fan 18 Distributor, Flow

Nadere informatie

G02. Verlichting Lighting fixtures. TL armaturen Ex de Fluorescent lighting fixtures Ex de

G02. Verlichting Lighting fixtures. TL armaturen Ex de Fluorescent lighting fixtures Ex de L armaturen Ex de luorescent lighting fixtures Ex de Lichtkarakteristiek voor lm flux Polar curves for a lm flux I(cd/ lm) I(cd/ lm) 9 9 9 type Z - x Watt 9 type Z - x Watt fmetingen Dimensions xm xm xm

Nadere informatie

Classic Handhydraulische Stuursystemen

Classic Handhydraulische Stuursystemen Classic Handhydraulische Stuursystemen Classic handhydraulische stuursystemen zijn ontwikkeld voor professionele schepen, die geen bekrachting nodig zijn. De stuursystemen blinken uit in eenvoud, levensduur,

Nadere informatie

7 Low voltage brake wire

7 Low voltage brake wire Aansluitingen en testen controllers 250/350/500Watt Connectors aan controller 250/350Watt 500Watt Connectors aan controller 250/350Watt 500Watt Motor wire (3*Φ4 Bullet holes) Yellow: Phase A Green: Phase

Nadere informatie

Zone 1 & zone 2 Zone 21 & zone 22

Zone 1 & zone 2 Zone 21 & zone 22 RVS kast - type INDEX.X Stainless Steel box - type INDEX.X Omschrijving: De Index.X. RVS drukknopkasten zijn leverbaar in 1 gats tot en met 4 gats uitvoering en geschikt voor bedienings- en signaleringscomponenten

Nadere informatie

expanding pro-av experiences

expanding pro-av experiences Openbaar vervoer Ontworpen voor professionals Hospitality Bedrijven expanding pro-av Ontworpen voor professionals Bevestigingsoplossingen voor schermen, tablets en projectoren Voor professionals door professionals

Nadere informatie

Zone 1 & zone 2 Zone 21 & zone 22

Zone 1 & zone 2 Zone 21 & zone 22 Polyamide kast - type NX.Z Polyamide box - type NX.Z : Het programma polyamide bedienings- en signaleringskastjes bestaat uit verschillende behuizingen. Maximaal behuizingen kunnen worden samengebouwd

Nadere informatie

BR 755, BR 855. Model: BR755 BR755C BR855. Onderdeellijst Nederlands

BR 755, BR 855. Model: BR755 BR755C BR855. Onderdeellijst Nederlands Model: BR755 BR755C BR855 Onderdeellijst Nederlands Inhoud Framesysteem 3 BEDIENINGSSYSTEEM 6 PLAATJESSYSTEEM 9 ELEKTRISCH SYSTEEM 11 VUILWATERTANKSYSTEEM 14 Scrub system-cylindrical 16 Scrub system-cylindrical-skirt

Nadere informatie

1 Algemeen. HANDLEIDING (MODEL:450) 1.0 Specificatie s: 1.1 Onderdelen. Maximaal gewicht van de poort : 400 Kgs.

1 Algemeen. HANDLEIDING (MODEL:450) 1.0 Specificatie s: 1.1 Onderdelen. Maximaal gewicht van de poort : 400 Kgs. 1 Algemeen. HANDLEIDING (MODEL:450) 1.0 Specificatie s: Maximaal gewicht van de poort : 400 Kgs. Snelheid: 17cm/sec.(onbelast). Ingans-spanning: 220/230VAC. Uitgang-spanning: 12VDC. Bedrijfstemperatuurbereik:

Nadere informatie

Gebruiksaanwijzing Pagina 14. Koelkast met explosieveilige binnenkuip Voor de inbedrijfstelling de gebruiksaanwijzing lezen 7083 099-00.

Gebruiksaanwijzing Pagina 14. Koelkast met explosieveilige binnenkuip Voor de inbedrijfstelling de gebruiksaanwijzing lezen 7083 099-00. Gebruiksaanwijzing Pagina 14 Koelkast met explosieveilige binnenkuip Voor de inbedrijfstelling de gebruiksaanwijzing lezen NL 7083 099-00 LKexv Changing over door hinges Door hinges should only be changed

Nadere informatie

SPID Azimuth & Elevation antenna rotator Type: BIG-RAS/HR

SPID Azimuth & Elevation antenna rotator Type: BIG-RAS/HR Gauke Boelensstraat 108 NL-9203 RS Drachten The Netherlands Tel: +31 (0) 512 354 126 GSM: +31 (0) 650 882 889 Fax: +31 (0) 847 187 776 www.rfhamdesign.com E-mail: info@rfhamdesign.com SPID Azimuth & Elevation

Nadere informatie

C20. www.tunturi.com OWNER S MANUAL 2-5 BETRIEBSANLEITUNG 6-10 MODE D EMPLOI 12-16 HANDLEIDING 16-20 MANUALE D USO 21-25 MANUAL DEL USUARIO 26-30

C20. www.tunturi.com OWNER S MANUAL 2-5 BETRIEBSANLEITUNG 6-10 MODE D EMPLOI 12-16 HANDLEIDING 16-20 MANUALE D USO 21-25 MANUAL DEL USUARIO 26-30 C20 OWNER S MANUAL 2-5 BETRIEBSANLEITUNG 6 - MODE D EMPLOI 12-16 HANDLEIDING 16-20 MANUALE D USO - 25 MANUAL DEL USUARIO 26-30 BRUKSANVISNING 31-34 KÄYTTÖOHJE 35-40 Serial number Seriennummer Numero de

Nadere informatie

Marine Diesel Engines DT 43 DTA43 DT 64 DTA64. Parts catalogue

Marine Diesel Engines DT 43 DTA43 DT 64 DTA64. Parts catalogue Marine Diesel Engines DT 43 DTA43 DT 64 DTA64 Parts catalogue Deze onderdelencatalogus bevat waardevolle informatie voor onderhoud en service aan uw motor. Wij adviseren U, bij vervanging alleen originele

Nadere informatie

Econo-Coat mobiel poederspuitsysteem met doosvoeding

Econo-Coat mobiel poederspuitsysteem met doosvoeding Instructieblad P/N 97 70 A Dutch Econo-Coat mobiel poederspuitsysteem met doosvoeding Inleiding Zie afbeelding. Het Econo-Coat mobiel poederspuitsysteem is een compleet handbediend poederspuitsysteem dat

Nadere informatie

7 Piece Fillet Weld Set

7 Piece Fillet Weld Set 7 Piece Fillet Weld Set Checking Fillet Throat Size Checking Fillet Leg Size Bridge Cam Gauge The following measurements are possible either in inches or millimeters Angle of preparation, 0º to 60º Excess

Nadere informatie

Zone 1 & zone 2 Zone 21 & zone 22

Zone 1 & zone 2 Zone 21 & zone 22 Behuizingen Ex d behuizingen Ex d enclosures Omschrijving: De Ex d kasten van het type Index.B en Index.C hebben voor een belangrijk deel bijgedragen aan de groei van ons bedrijf in de laatste jaar. Index

Nadere informatie

HANDLEIDING. Joy Sport Concept Air Power

HANDLEIDING. Joy Sport Concept Air Power HANDLEIDING Joy Sport Concept Air Power Joy Sport Importeur Fitness-Import Timmermannsweg 46 5813 AP Ysselsteyn (LB) info@joysport.nl www.joysport.nl Geachte klant, Wij feliciteren u met de aankoop van

Nadere informatie

LED BAR SERIE PLUG & PLAY SYSTEEM LED BAR SERIES PLUG & PLAY SYSTEM PROLUMIA

LED BAR SERIE PLUG & PLAY SYSTEEM LED BAR SERIES PLUG & PLAY SYSTEM PROLUMIA PLUG & PLAY SYSTEEM PLUG & PLAY SYSTEM LED BAR SERIE LED BAR SERIES De krachtige LED Bar serie combineert een strakke vormgeving met een uitstekende lichtopbrengst. Meerdere LED Bar modules kunnen eenvoudig

Nadere informatie

Presentation Fire fighter safety switch

Presentation Fire fighter safety switch Presentation Fire fighter safety switch 20 september 2011 Elsbeth Faasse Cor Jansen Santon Holland BV AGENDA SANTON INTRODUCTION PRODUCTS NEW DEVELOPMENTS The Fire fighter Safety Switch Introductie Diverse

Nadere informatie

Seal kits survey Description. ø16 mm, ø 5 /8 in splined shaft B 17 14

Seal kits survey Description. ø16 mm, ø 5 /8 in splined shaft B 17 14 SEAL KITS SURVEY Below a complete survey of code numbers for seal rings, full seal kits and O-rings (short motors) for standard motors. The survey applies to series that can be supplemented with spare

Nadere informatie

Handleiding TE 666FU. Gebruik

Handleiding TE 666FU. Gebruik Handleiding TE 666FU Gebruik A. Alarm activeren Druk op de grote knop om het alarm in te schakelen. U hoort een piep en de knipperlichten knipperen één keer om de activering te bevestigen. Het LED knippert

Nadere informatie

Uw distributeur voor: Pinspotter Upgrades

Uw distributeur voor: Pinspotter Upgrades Uw distributeur voor: Pinspotter s Voor de volgende machines: 82-70 82-90 82-70 XL 82-70 XLi 82-90 XL 82-90 XLi EDGE Pinspotter Verbeter de prestaties en betrouwbaarheid van uw pinspotters verkrijgbaar

Nadere informatie

BEITELS EN FREZEN (NIET IN DE DOOS ZIE

BEITELS EN FREZEN (NIET IN DE DOOS ZIE BEITELS EN FREZEN (NIET IN DE DOOS ZIE WWW.ARTISTIX.NL) 2 P age 1. Specificaties AC 220~240V - 50/60Hz - 250W - no=16000~20000rpm 2. Doel * De machine heeft een High Speed Borstelmotor, geschikt om 120

Nadere informatie

SPID Azimuth antenna rotator Type: BIG-RAK

SPID Azimuth antenna rotator Type: BIG-RAK SPID Azimuth antenna rotator Type: BIG-RAK Specifications: SPID BIG RAK PWM Azimuth Rotator BIG RAK @ 12V BIG RAK @ 18V Turning torque in-lbs/nm 2,800 in lb/315 Nm 3,600 in lb/403 Nm Brake Torque in lbs/nm

Nadere informatie

PIR DC-SWITCH. DC Passive infra-red Detector. Model No. PDS-10 GEBRUIKSAANWIJZING/INSTRUCTION MANUAL

PIR DC-SWITCH. DC Passive infra-red Detector. Model No. PDS-10 GEBRUIKSAANWIJZING/INSTRUCTION MANUAL PIR DC-SWITCH DC Passive infra-red Detector Model No. PDS-10 GEBRUIKSAANWIJZING/INSTRUCTION MANUAL Please read this manual before operating your DETECTOR PIR DC-Switch (PDS-10) De PDS-10 is een beweging

Nadere informatie

DELTA BOOSTER. Onderdeellijst Nederlands. Model: DELTA BOOSTER

DELTA BOOSTER. Onderdeellijst Nederlands. Model: DELTA BOOSTER Model: Onderdeellijst Nederlands Inhoud FRAME 3 Machine (summary) 5 Motor pump unit (a) 9 Motor pump unit (b) 11 Motor pump unit (c) 13 Pressostat 15 Overflow valve 17 Overflow switch 19 Water tank 21

Nadere informatie

HANDLEIDING - ACTIEVE MOTORKRAAN

HANDLEIDING - ACTIEVE MOTORKRAAN M A N U A L HANDLEIDING - ACTIEVE MOTORKRAAN MANUAL - ACTIVE MOTOR VALVE Model E710877 E710878 E710856 E710972 E710973 www.tasseron.nl Inhoud / Content NEDERLANDS Hoofdstuk Pagina NL 1 ALGEMEEN 2 NL 1.1

Nadere informatie

Tendotools Dovetail Jointer TT300 TT600

Tendotools Dovetail Jointer TT300 TT600 Tendotools Dovetail Jointer TT300 TT600 Lees de instructies in deze handleiding voor gebruik. Houd deze handleiding voor toekomstige referenties. VEILIGHEIDSINSTRUCTIES WAARSCHUWING! Bij het gebruik van

Nadere informatie

BR 1100S - 1300S. Model: BR 1100 S BR 1100 S C BR 1100 S C WITHOUT SIDEBRUSH BR 1300 S BR 1300 S C. Onderdeellijst Nederlands

BR 1100S - 1300S. Model: BR 1100 S BR 1100 S C BR 1100 S C WITHOUT SIDEBRUSH BR 1300 S BR 1300 S C. Onderdeellijst Nederlands Model: BR 1100 S BR 1100 S C BR 1100 S C WITHOUT SIDEBRUSH BR 1300 S BR 1300 S C Onderdeellijst Nederlands Inhoud Framesysteem 3 PLAATJESSYSTEEM 5 DRIVE WHEEL SYSTEM-BEFORE SN 1000046581 7 DRIVE WHEEL

Nadere informatie

handleiding/manual www.autostyle.nl

handleiding/manual www.autostyle.nl Handleiding TE 666FU Eerst lezen voordat u begint aan de montage! AutoStyle is niet verantwoordelijk voor vervolgschade die voortvloeit uit verkeerde montage! Gebruik A. Alarm activeren Druk op de grote

Nadere informatie

Advies, Productie, Reproductie, Faciliteiten, Presentatie, Verhuur, Verkoop

Advies, Productie, Reproductie, Faciliteiten, Presentatie, Verhuur, Verkoop Hardware BrightSign mediaplayers HD110, HD120, HD210(W), HD220, HD410, HD810, HD1010(W), HD1020 Ports Achterzijde van de unit: Power plug for 5V power input at 3A 10/100 Ethernet jack HDMI connector Triple

Nadere informatie

Loopband Jet 4.3. Montage & trainingshandleiding: Focus Fitness Loopband Jet 4.3

Loopband Jet 4.3. Montage & trainingshandleiding: Focus Fitness Loopband Jet 4.3 Loopband Jet 4.3 Belangrijke veiligheidsinstructies WAARSCHUWING: Lees alle instructies zorgvuldig voor gebruik. GEVAAR: Om het risico van elektrische schokken te voorkomen, zorg ervoor dat de loopband

Nadere informatie

Taverna. 3 2 29500100 2x M10x60 Betonvoet met 2 schroefhulzen Bloc en béton avec 2 douilles Betonsockel mit 2 Hülsendübel Concrete foot with 2 inserts

Taverna. 3 2 29500100 2x M10x60 Betonvoet met 2 schroefhulzen Bloc en béton avec 2 douilles Betonsockel mit 2 Hülsendübel Concrete foot with 2 inserts Sheet Op betonvoeten Sur les pieds en béton Auf Betonfuße On concreet feet / 00 00 00 96 6 Pos. no. Qty. Art.no. 00060 DIN 9 - M0x zeskantbout boulon tête hexagonale Kopfschraube hex bolt 0000 DIN - M0

Nadere informatie

Zeer veeleisende rijders, die niet passen in het typische beeld van een e-bike rijder, vragen van een fiets wat alleen de Turbo kan bieden: de

Zeer veeleisende rijders, die niet passen in het typische beeld van een e-bike rijder, vragen van een fiets wat alleen de Turbo kan bieden: de Turbo Performance Urban Zeer veeleisende rijders, die niet passen in het typische beeld van een e-bike rijder, vragen van een fiets wat alleen de Turbo kan bieden: de ultieme snelheid, prestaties en sexy

Nadere informatie

10 W 38,90 20 W 58,50 30 W 71,00 50 W 118,20

10 W 38,90 20 W 58,50 30 W 71,00 50 W 118,20 Ledverlichting spots Type Led: Epistar Led Kleur : Wit licht 5000K Lichtbundel : 120 Waterdicht : IP65 Voltage : 220-265 V Kabel : aan de lamp is 2 m kabel voorzien Levensduur : ca. 50 000 branduren Driver

Nadere informatie

AIR-SUSPENSION AIR-SUSPENSION

AIR-SUSPENSION AIR-SUSPENSION AIR-SUSPENSION AIR-SUSPENSION Dunlop Systems and Components Het Wegdam 22 A.J.V. 7496 Luchtveersystemen CA Hengevelde B.V. Het Wegdam The 22 Netherlands 7496 CA Hengevelde Tel.: +31-(0)547-333065 Nederland

Nadere informatie

MAGNETISCHE HOMETRAINER GEBRUIKERSHANDLEIDING

MAGNETISCHE HOMETRAINER GEBRUIKERSHANDLEIDING MAGNETISCHE HOMETRAINER GEBRUIKERSHANDLEIDING BELANGRIJK! LEES DEZE HANDLEIDING ZORGVULDIG DOOR VOORDAT U HET APPARAAT GAAT GEBRUIKEN! - 1 - INHOUDSOPGAVE VOORZORGSMAATREGELEN. 2 ONDERDELEN TEKENING 3/4

Nadere informatie

Cam switches. F-series. nokkenschakelaars F-serie

Cam switches. F-series. nokkenschakelaars F-serie Cam switches F-series nokkenschakelaars F-serie 2 De F-serie heeft 2 typen, de en, aanrakingsveilige nokkenschakelaars (IP20 volgens IEC 6029). Ze zijn ontworpen volgens moderne principes, rekening houdend

Nadere informatie

Andere Dimmers / Other Dimmers. Inhoud / Contents. - Overige Dimmers / Other Dimmers. COMPACT klantenspecificatie / Custom Special 5-1

Andere Dimmers / Other Dimmers. Inhoud / Contents. - Overige Dimmers / Other Dimmers. COMPACT klantenspecificatie / Custom Special 5-1 Andere Dimmers / Other Dimmers Inhoud / Contents - Overige Dimmers / Other Dimmers 5 mini-spotmat klantenspecificatie / Custom Special 5-2 5-4 5-6 elpo_074 rev. 08/03 5-1 mini mini-spotmat De mini-spotmat

Nadere informatie

VM-3000 SERIE COMPACT ONTRUIMINGS- ALARMSYSTEEM

VM-3000 SERIE COMPACT ONTRUIMINGS- ALARMSYSTEEM VM-3000 SERIE COMPACT ONTRUIMINGS- ALARMSYSTEEM CONFORM NEN 2575 (KLASSE A) 3 Ontruimingsalarminstallatie met geïntegreerde Digitale Audio voor Oproep en Achtergrondmuziek Kwalitatief hoogstaand ontruimingsalarmsyste

Nadere informatie

Lasfittingen Lasbochten... 3 T-stuk... 8 Laskap... 12 Lasverloop... 16 Boordring... 22

Lasfittingen Lasbochten... 3 T-stuk... 8 Laskap... 12 Lasverloop... 16 Boordring... 22 Inhoudsopgave Lasfittingen Lasbochten................................................................. 3 T-stuk..................................................................... 8 Laskap....................................................................

Nadere informatie

Marine Diesel Engines DT44 DTA44 DT66 DTA66 DET44 DETA44 DET66 DETA66. Parts catalogue

Marine Diesel Engines DT44 DTA44 DT66 DTA66 DET44 DETA44 DET66 DETA66. Parts catalogue Marine Diesel Engines DT DTA DT DTA DET DETA DET DETA Parts catalogue .0 r0 0-0 PC DT(A)- 0 0 I-II Reserve kits Spare parts kit Motor Engine Koeling Cooling Electra, bediening en instrumenten Electrics,

Nadere informatie

BRUTTO PRIJSLIJST 2015 UNILAMP NAUTILUS BUITENVERLICHTING nr.5

BRUTTO PRIJSLIJST 2015 UNILAMP NAUTILUS BUITENVERLICHTING nr.5 bruto prijs SONIC BRUTTO PRIJSLIJST 2015 UNILAMP NAUTILUS BUITENVERLICHTING nr.5 mini sonic 5931-0-2-261-xx PAR20 E27 zwart(01) 50W 103 mini sonic - gear 5931-6-3-901 LED 25 1120lm 3000K zwart(01) 13W

Nadere informatie

3D Printer - Delta. Daniël van Mourik Tractus3D 2014-2015. Chapter: Motormount & motor

3D Printer - Delta. Daniël van Mourik Tractus3D 2014-2015. Chapter: Motormount & motor 3D Printer - Delta Daniël van Mourik Tractus3D 2014-2015 Chapter: Motormount & motor 0 Tractus3D Delta Printer Thank you for purchasing the delta printer. Dank u voor het aanschaffen van onze delta printer.

Nadere informatie

Bijlage VMBO-GL 2005 INSTALEKTRO CSE GL. tijdvak 1

Bijlage VMBO-GL 2005 INSTALEKTRO CSE GL. tijdvak 1 Bijlage VMBO-GL 005 tijdvak INSTALEKTRO CSE GL Deze bijlage bestaat uit: plattegrond beugelafstanden pluggen stroomkringschema tabel geharmoniseerde code afsluiter handboormachine 5000--60b PLATTEGROND

Nadere informatie

City OMBOUWSETS INSTALLATION MANUAL INSTALLATIE HANDLEIDING. Makes you want to /crystalyteeu drive electric. www.crystalyte-europe.com.

City OMBOUWSETS INSTALLATION MANUAL INSTALLATIE HANDLEIDING. Makes you want to /crystalyteeu drive electric. www.crystalyte-europe.com. City OMBOUWSETS INSTALLATIE HANDLEIDING INSTALLATION MANUAL www.crystalyte-europe.com to /crystalyteeu drive @crystalyteeu IN DE DOOS / IN THE BOX City Wiel met motor / Wheel with motor * Bagagerek met

Nadere informatie

Brinsea Elektronische Controle Unit Type BPL 53 MONTAGE INSTRUCTIES

Brinsea Elektronische Controle Unit Type BPL 53 MONTAGE INSTRUCTIES Brinsea Elektronische Controle Unit Type BPL 53 1. Algemeen MONTAGE INSTRUCTIES De installatie/vervanging van dit onderdeel dient uitsluitend door gekwalificeerd personeel te worden uitgevoerd. VOORDAT

Nadere informatie

Axial ventilator MFA. Group 7 - page 1

Axial ventilator MFA. Group 7 - page 1 Group 7 - page 1 Group 7 - page 2 Group 7 - page 3 Group 7 - page 4 Group 7 - page 5 Group 7 - page 6 Group 7 - page 7 Group 7 - page 8 139.0 206.0 28.0 VA07-BP7/C-31A 31S total height M.A.D. 57mm total

Nadere informatie

INSTALLATION INSTRUCTIONS COMPU-TRONIX

INSTALLATION INSTRUCTIONS COMPU-TRONIX INSTALLATION INSTRUCTIONS COMPU-TRONIX ELECTRONIC IGNITION MODULE Model VW-009 For Bosch 009, 050 and stock Distributors READ THESE INSTRUCTIONS COMPLETELY BEFORE BEGINNING INSTALLATION! If you are in

Nadere informatie

Cam switches s-series

Cam switches s-series Cam switches s-series nokkenschakelaars S-serie 2 De S-serie is de meest recente uitbreiding op het assortiment aanrakingsveilige nokkenschakelaars (IP20 volgens IEC 0529) en bestaat uit vier typen: de

Nadere informatie

Prijzen immobilisatie

Prijzen immobilisatie Prijzen immobilisatie SUPPORT IN CHAIRS RFC25100 EVOLUTIE RIEM RENOL CLIP WAIST BELT EVOLUTION 34 PC 41,18 RFC25200 PELVIC BELT EVOLUTION 34 PC 21,85 Photo: RCF25100+ RCF25200 RFC25300 SHOULDER BELT EVOLUTION

Nadere informatie

SULH221: Unloader ULH221 140 Bar-50 L. SULH221/100: Unloader ULH221 100 Bar-50 L. SULH221/200H: Unloader ULH221 200 Bar-50 L.

SULH221: Unloader ULH221 140 Bar-50 L. SULH221/100: Unloader ULH221 100 Bar-50 L. SULH221/200H: Unloader ULH221 200 Bar-50 L. SULH221: Unloader ULH221 140 Bar-50 L. SULH221/100: Unloader ULH221 100 Bar-50 L. SULH221/200H: Unloader ULH221 200 Bar-50 L. NL Technische specificaties GB Technical specifications D Technische Daten

Nadere informatie

Montage en Demontage Handleiding

Montage en Demontage Handleiding Montage en Demontage Handleiding Sectionale poort met veren achterzijde (RES STR) Conform TÜV / CE EN 13241-1 All rights reserved. DOCO International BV 2006 NL Inhoud 1 Symbolen c.q. waarschuwingstekens

Nadere informatie

PRIJSLIJST. Card. Advies Consumenten 2013 (vanaf 7 juni 2013) 1/7 PAKKET PRIJZEN ADVIES CONSUMENT

PRIJSLIJST. Card. Advies Consumenten 2013 (vanaf 7 juni 2013) 1/7 PAKKET PRIJZEN ADVIES CONSUMENT Card PAKKET PRIJZEN pakket Pakketcode incl. 21% BTW excl. BTW Card GPS-only P-CG-02-W 499,00 412,40 Card GRs (GPS + SA antenna) Card GRm (GPS + MPHD antenna) Card GRsL (GPS + SA antenna + Laser) Card GRmL

Nadere informatie

DP2000 Cheetah. Gebruikershandleiding. Decoprint

DP2000 Cheetah. Gebruikershandleiding. Decoprint DP2000 Cheetah Gebruikershandleiding Decoprint ghts 2004, Thermopatch bv, Almere, Nederland. Niets van deze uitgave mag worden gereproduceerd zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Thermopatch

Nadere informatie

Thermoseal HS-4-C. Gebruikershandleiding

Thermoseal HS-4-C. Gebruikershandleiding Thermoseal HS--C Gebruikershandleiding Copyrights 00-00, Thermopatch bv, Almere, Nederland. Niets van deze uitgave mag worden gereproduceerd zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Thermopatch

Nadere informatie

NIEUWE KLEUREN NEW COLORS

NIEUWE KLEUREN NEW COLORS WWW.KNOKKEYACHTS.BE NEW COLORS - Water resistant Italian Leather Seat covers available in Orange, Marineblue and beige - Combine it with white or grey orca safety tube (ice white/artic grey, black and

Nadere informatie

GRILL ACCESSOIRES REF. ARTIKEL AFMET. MODEL ARTICLE 7032 GRILLSCRAPER KEATING. 7131 MEAT-PRESS 150x585mm 233-57A. 7132 MEAT-PRESS 150x305mm 370/A

GRILL ACCESSOIRES REF. ARTIKEL AFMET. MODEL ARTICLE 7032 GRILLSCRAPER KEATING. 7131 MEAT-PRESS 150x585mm 233-57A. 7132 MEAT-PRESS 150x305mm 370/A GRILL ACCESSOIRES REF. ARTIKEL AFMET. MODEL ARTICLE DIMENS. 7032 GRILLSCRAPER KEATING 7131 MEAT-PRESS 150x585mm 233-57A 7132 MEAT-PRESS 150x305mm 370/A 7034 REDI GRILL SCRAPER 350x150mm 161 PC 7035 REPLACEMENT

Nadere informatie

PRIJSLIJST 2015/2016 (Automotive/Marine en Motorfietsen) EN ALGEMENEVOORWAARDEN

PRIJSLIJST 2015/2016 (Automotive/Marine en Motorfietsen) EN ALGEMENEVOORWAARDEN schedenheid bewerkingen In deze prijslij Track Motorte bewerking uitv In u de gewen nemen zodat Track Motorte Oktober 2015 Subaru EJ25 PRIJSLIJST 2015/2016 (Automotive/Marine en Motorfietsen) EN ALGEMENEVOORWAARDEN

Nadere informatie

PRIJSLIJST 2015 NEDERLAND Elektrisch gereedschap

PRIJSLIJST 2015 NEDERLAND Elektrisch gereedschap Elektrisch gereedschap AR11 S Rechte frees machine, 700 W, 9,000 rpm AR38 ES Rechte frees machine, 800 W, 18.000-30.000 rpm AR38 ES SET Rechte frees machine, 800 W, 18.000-30.000 rpm, geleverd in koffer

Nadere informatie

Marine Diesel Engines M2.02 M2.04 M2.06 M2.C5 M2.D5. Parts catalogue

Marine Diesel Engines M2.02 M2.04 M2.06 M2.C5 M2.D5. Parts catalogue Marine Diesel Engines M2.02 M2.04 M2.06 M2.C5 M2.D5 Parts catalogue Deze onderdelencatalogus bevat waardevolle informatie voor onderhoud en service aan uw motor. Wij adviseren U, bij vervanging alleen

Nadere informatie

Digitale brochure 2014. info@fitfuture.nl 06-54 323 199

Digitale brochure 2014. info@fitfuture.nl 06-54 323 199 Digitale brochure 2014 info@fitfuture.nl 06-54 323 199 Geachte heer / mevrouw, Hierbij ontvangt u de digitale brochure van Fit Future. Fit Future richt zich op functionele trainingsartikelen voor (paramedische)

Nadere informatie

Vibranivo. Vereisten VN 5000 VN 6000

Vibranivo. Vereisten VN 5000 VN 6000 Vibranivo Meetprincipe Een elektronisch aangestuurd piezo-element brengt de vork in trilling. Zodra de trilvork wordt bedekt met materiaal wordt deze trilling gedempt. De resulterende stroomverandering

Nadere informatie

AS, ASB, and ASR Series provide years of trouble-free performance in residential and light

AS, ASB, and ASR Series provide years of trouble-free performance in residential and light ASR-103 / ASR-206 Residue Pump AS, ASB, and ASR Series provide years of trouble-free performance in residential and light commercial sewage and effluent applications. The most compact design with stainless

Nadere informatie

K&M statieven. K&M Lessenaar Lampen Lessenaarlamp "Starlight" Zwart 51,88 28,36 53,88 49,69. K&M Lessenaarlamp dubbel + Zwanenhals 77,06 52,71

K&M statieven. K&M Lessenaar Lampen Lessenaarlamp Starlight Zwart 51,88 28,36 53,88 49,69. K&M Lessenaarlamp dubbel + Zwanenhals 77,06 52,71 KM100 Geschikt voor K&M lessenaars 100/1, 100/5, 10062 en 10065. Waterproof nylon hoes voorzien van klitteband sluiting en verstelbare schouderriem. Met zeefdruk logo. KM122/35 K&M Lessenaar Lampen Lessenaarlamp

Nadere informatie

BL compact veldbus station voor CANopen 8 digital PNP outputs BLCCO-8M12LT-4DO-0.5A-P-4DO-0.5A-P

BL compact veldbus station voor CANopen 8 digital PNP outputs BLCCO-8M12LT-4DO-0.5A-P-4DO-0.5A-P On-Machine compacte veldbus I/Oblocks CANopen slave 10, 20, 50, 125, 250, 500, 800, or 1000 kbps Two 5-pin M12 male receptacles for fieldbus connection 2 rotary coding switches for participant-address

Nadere informatie

STAX hoofdtelefoons. SRS-007 MKII systeem 2 SR-007+SRM-727II 4999

STAX hoofdtelefoons. SRS-007 MKII systeem 2 SR-007+SRM-727II 4999 STAX hoofdtelefoons Complete systemen SRS-005 SR-003+SRM-252s 699 SRS-2170 SR-207+SRM-252s 999 SRS-3170 SR-307+SRM-323s 1499 SRS-4170 SR407+SRM-006Ts 2199 SRS-007 MKII systeem SR-007+SRM-007tII 5199 SRS-007

Nadere informatie

FISCHBEIN NAAIKOP EMPRESS MODEL : 100 HANDLEIDING

FISCHBEIN NAAIKOP EMPRESS MODEL : 100 HANDLEIDING FISCHBEIN NAAIKOP EMPRESS MODEL : 100 HANDLEIDING FABRICATIE JAAR:..... SERIENUMMER :.H... TYPE :.....100 GEWICHT :...... 26,2 kg GELUIDSNIVEAU :... 77 Db EDITIE :........07/2003 N.M.C NUMMER.: FABRICATIE

Nadere informatie

Full Prusa i3 Kit - Metrisch Handleiding

Full Prusa i3 Kit - Metrisch Handleiding Full Prusa i3 Kit - Metrisch Handleiding Charlie s 3D Technologies Prusa i3 Handleiding 1 Bedankt voor het aanschaffen van de Full Prusa i3 Kit - Metric. Deze handleiding zal u helpen in de bouw en kalibratie

Nadere informatie

Benodigdheden: stukje zeil, vilt, stukjes lint om labeltjes van te maken, dubbelzijdig tape, naaigaren, schaar of rolmes.

Benodigdheden: stukje zeil, vilt, stukjes lint om labeltjes van te maken, dubbelzijdig tape, naaigaren, schaar of rolmes. Daar is ie dan: de tutorial om zelf een iphone labelhoesje te maken van zeil en vilt. Ik heb ze jaren gemaakt voor de Jipshop en nu kun je ze zelf ook maken. Met het zeil dat je zelf leuk vindt, in de

Nadere informatie

SC180HEU Gebruikershandleiding. BILLY GOAT PLAGGENSNIJDER Gebruikershandleiding SC180HEU. Onderdeelnr. 371515-DU 1 Formuliernr.

SC180HEU Gebruikershandleiding. BILLY GOAT PLAGGENSNIJDER Gebruikershandleiding SC180HEU. Onderdeelnr. 371515-DU 1 Formuliernr. BILLY GOAT PLAGGENSNIJDER Gebruikershandleiding SC180HEU Onderdeelnr. 371515-DU 1 Formuliernr. F061614A OVER DEZE HANDLEIDING BEDANKT dat u een BILLY GOAT Plaggensnijderhebt gekocht. Uw nieuwe machine

Nadere informatie

INFO T.B.V. SELECTIE MOTOREN ESCBO

INFO T.B.V. SELECTIE MOTOREN ESCBO INFO T.B.V. SELECTIE MOTOREN ESCBO Er zijn verschillende mogelijkheidheden om de juiste elektrische motor te selecteren voor het ESCBO project Als eerste is van belang om de specificaties die ieder team

Nadere informatie