27 oktober 2016 Benefietveiling HAAST U VOOR DE ONTHAASTING 27 oktober Lionsclub Amersfoort

Download "27 oktober 2016 Benefietveiling HAAST U VOOR DE ONTHAASTING 27 oktober Lionsclub Amersfoort"

1 27 oktober 2016

2 De veiling wordt gehouden ten overstaan van notaris Herman Beens De veiling gaat per opbod, alle objecten worden zonder limiet aangehouden en zijn belangeloos ter beschikking gesteld Biedstappen: > 1000 Lot wordt toegeslagen aan de hoogste bieder, een runner neemt uw gegevens op Betaling kan per per pin of contant en dient op de avond zelf te worden voldaan Volledige opbrengst komt geheel NETTO ten goede aan De Onthaasting heeft een ANBI-status, op verzoek kan een factuur worden toegestuurd

3 27 oktober 2016 Veiling objecten nr. 1 t/m 34

4 1 4 Zeefdrukken Herman Krikhaar Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Waarde: 600 Contactgegevens Specifieke condities Herman Krikhaar Foundation ( De stichting promoot getalenteerde onbekende kunstenaars en zorgt voor de kunstwerken en verzameling van Herman Krikhaar. Vier litho's op handgeschept papier uit de serie 'L'Amour Pour van de hand van Herman Krikhaar ( ) en een boek over de boeiende galerietijd van deze bijzondere schilder, galeriehouder en verzamelaar, die een 'krik onder de kunst' zette met spectaculaire openingen en vele belangrijke kunstenaars die hij naar Nederland haalde. Het meest bekend werd hij met de vele expositie's van CoBra-kunstenaars, Pas na het sluiten van de galerie in 1988 kwam hij naar buiten als schilder. Deze ode aan de liefde is daar een mooi voorbeeld van. Helena Krikhaar info@hermankrikhaar.com Voor levering graag contact opnemen met Ben Euving: beuving@sallfort.com of

5 2 Week vakantiechalet Frankrijk Naam Gever Omschrijving Dienst/ Object Jos de Beer Waarde: Specifieke condities Schitterend 4 kamer appartement voorzien van alle faciliteiten in Hardelot Plage, Nordpas de Calais, Frankrijk Een heerlijk ruim, licht en fijn ingericht appartement aan zee op vier uur rijden van Amsterdam! Hardelot is een gemoedelijk Frans dorpje onder Boulogne-sur-Mer op 2,5 uur rijden van Parijs. Hardelot staat bekend om zijn prachtige uitgestrekte zandstrand, maar ook om 2 populaire golfbanen.in de omgeving kan je lekker wandelen en fietsen en natuurlijk in de zomer op het strand liggen en in de Noordzee zwemmen! Alle gewenste faciliteiten zijn op loopafstand en op ongeveer 10 minuten bevindt zich een grote supermarkt. In het dorp is een fietsen en skelterverhuur. Jos de Beer josfdebeer@gmail.com Datum en tijd in overleg

6 3 Tafeldiner voor 10 dames Naam Gever Omschrijving Dienst/ Object Reeds verkocht Waarde: 500 Specifieke condities Niek de Jong, Johan Grote, Henk Thiadens Tafeldiner voor 10 gezellige dames met verrassende muzikale omlijsting in de Onthaasting. Diner wordt door de gevers zelf bereid en uitgeserveerd. Niek de Jong Datum 10 november

7 4 VIP arrangement FC Utrecht Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object FC Utrecht FC Utrecht is een Nederlandse betaaldvoetbalclub, die uitkomt in de Eredivisie. Thuisbasis van de club, die in 1970 werd opgericht uit een fusie tussen Elinkwijk, DOS en Velox, is het Stadion Galgenwaard. 2 business seats op de hoofdtribune met toegang tot de Wed & Waard Lounge en een P3 parkeerkaart voor een wedstrijd naar keuze, met uitzondering van de wedstrijden tegen Ajax, Feyenoord en PSV. Waarde: 400 Specifieke condities Jacques van Ek secretariaat@fcutrecht.nl U kunt hiervoor minimaal 2 weken van te voren contact opnemen met het directiesecretariaat van FC Utrecht, bereikbaar op of per mail via secretariaat@fcutrecht.nl

8 5 Masterclass 18 holes door pro Maarten Bosch Bedrijfsnaam Gever Korte omschrijving Omschrijving Dienst/Object Waarde: Specifieke condities Maarten Bosch Vanaf januari 2014 gaat Maarten als professioneel golfer door het leven en speelt op de Pro Golf Tour. Winnaar Bochum Sparkasse Open 2016 (-16) en KLM open deelnemer Masterclass 18 holes voor 3-4 deelnemers. Maarten geeft tijdens de 18 holes ongevraagd - en gevraagd advies over golftechniek en baanmanagement. Bij biedingen > spelen op The Dutch Maarten Bosch maarten_bosch@live.nl Datum en golfbaan in overleg

9 6 Bourbon Street Six Jazzband Naam Gever Bourbon Street Six Jazzband Omschrijving Dienst/ Object Oude stijl dixieland muziek. Bezetting: trompet, clarinet, trombone, banjo, bas, slagwerk. Recente optredens: Koningsdag 2016 Doorn, Café Restaurant Vliegveld Hilversum, Orangerie Landgoed Vollenhove, Zeist, Privéfeest Loosdrecht. Een optreden van 3 uur. Waarde: 450 Kees Nije knije@wxs.nl Specifieke condities Datum in overleg

10 7 Rondrit met Jeep uit 1943 Naam Gever Ferdinand Renger Omschrijving Dienst/ Object Waarde: 150 Specifieke condities In de periode 1941 tot einde van de oorlog in 1945 werden in Amerika Jeeps gebouwd. Op alle slagvelden heeft hij dienst gedaan als trouwe hulp van de geallieerde soldaat. De Jeep werd gebouwd in de fabrieken van Ford, Willys en Bantam. Is voorzien van een 2 liter zijklepmotor, inschakelbare 4-wiel aandrijving en hoge / lage gearing. Gewicht: iets meer dan 1000 kilo. De Vereniging Keep Them Rolling verenigt de liefhebbers van rollend oorlogsmaterieel uit de tweede wereldoorlog. Ferdinand Renger ferd.renger@ziggo.nl Eén van deze leden biedt aan om samen met u en maximaal nog twee anderen een tour te maken in de ruime omgeving van Amersfoort. Duur: een middag.

11 8 De Onthaasting Lunch voor 8 personen Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Waarde: 150 Terminus De Onthaasting Onbeperkt Onthaasten vlakbij het station. Je zou het in alle haast bijna vergeten: even bijpraten of bijkomen onder het genot van iets lekkers. Bij Terminus de Onthaasting zijn de mogelijkheden onbeperkt. Nou ja, bijna onbeperkt. In deze allerleukste lunchroom van Amersfoort werken namelijk mensen met een verstandelijke beperking. Ze hebben in De Onthaasting een geweldige plek gevonden als dagbesteding. Van het opnemen van de bestelling tot serveren en van koken tot aan schoonmaken; u bent in bijzonder(e) gastvrije handen. Een culinaire lunch voor 8 personen! Twee gerechtjes per persoon, te beginnen met een soepje en daarna één keuze uit onze Onthaastingsbroodjes, salades en warme gerechten, waarbij de Onthaasting zo 'eerlijk' mogelijke (streek)producten gebruikt. U proost met een glaasje Prosecco en u kunt daarna een keuze maken uit onze diverse drankjes van koffie of Eko thee tot onze biologische wijn Esprit uit Frankrijk. Mandy de Jong info@terminusdeonthaasting.nl Specifieke condities Reserveren in overleg met De Onthaasting.

12 9A Schilderij de blauwe traan Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Jans Pakhuys Jans Pakhuys is een cadeauwinkel, galerie en atelier ineen. Kleurrijke kunst siert de wanden van de galerie. Boven de winkel zijn de kunstenaars van Amerpoort aan het werk. Mensen met een licht tot matig verstandelijke beperking maken en verkopen hier kunst en bijzondere geschenken. Dit doen zij samen met andere kustenaars, medewerkers en vrijwilligers. De activiteiten variëren van creatief en artistiek tot dienstverlenend en administratief. Jans Pakhuys is een inspirerende en leerzame werkplek, in het centrum van Amersfoort. Schilderij de blauwe traan van Piet Schopping 70 x 90 Waarde: 350 Specifieke condities Malou de Wijs / Jans Pakhuys janspakhuys@amerpoort.nl

13 9B Schilderij Oosterse Man Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Jans Pakhuys Jans Pakhuys is een cadeauwinkel, galerie en atelier ineen. Kleurrijke kunst siert de wanden van de galerie. Boven de winkel zijn de kunstenaars van Amerpoort aan het werk. Mensen met een licht tot matig verstandelijke beperking maken en verkopen hier kunst en bijzondere geschenken. Dit doen zij samen met andere kustenaars, medewerkers en vrijwilligers. De activiteiten variëren van creatief en artistiek tot dienstverlenend en administratief. Jans Pakhuys is een inspirerende en leerzame werkplek, in het centrum van Amersfoort. Schilderij Oosterse Man van Piet schopping 50 x 70 Waarde: 195 Specifieke condities Malou de Wijs / Jans Pakhuys janspakhuys@amerpoort.nl

14 9C Schilderij We gaan uit Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Jans Pakhuys Jans Pakhuys is een cadeauwinkel, galerie en atelier ineen. Kleurrijke kunst siert de wanden van de galerie. Boven de winkel zijn de kunstenaars van Amerpoort aan het werk. Mensen met een licht tot matig verstandelijke beperking maken en verkopen hier kunst en bijzondere geschenken. Dit doen zij samen met andere kustenaars, medewerkers en vrijwilligers. De activiteiten variëren van creatief en artistiek tot dienstverlenend en administratief. Jans Pakhuys is een inspirerende en leerzame werkplek, in het centrum van Amersfoort. Schilderij We gaan uit van Stijn Zeelenberg 60 x 70 Waarde: 195 Specifieke condities Malou de Wijs / Jans Pakhuys janspakhuys@amerpoort.nl

15 10 Bedrijfsnaam Gever Studio WA! Schetsrolsessie met Studio WA Omschrijving Dienst/ Object Al jarenlang zijn wij - als architect- een bekende adviseur in Amersfoort en omstreken. Vroeger onder de naam ' Wentink Architekten', nu onder de naam Studio WA!. In Amersfoort zijn er veel huizen onder onze begeleiding gerestaureerd, verbouwd of gebouwd. Sinds 4 jaar zijn wij gevestigd in het voormalige GYMNASIUM aan de Groen van Prinstererlaan 33 te Amersfoort. De recente aanpassingen aan het rijksmonument -wat het GYMNASIUM is- en de tuinen zijn ' van onze hand', waarbij voor de tuinen is samengewerkt met Jorn Copijn. Een schetsrolsessie geeft de bieder een idee van de kansen en mogelijkheden voor een verbouwing, innovatieve interieuraanpassing of bouw van een pand. De bieder wordt ontvangen op het GYMNASIUM, nadat op een eerder moment ' het object van verkenning' is bezocht. Waarde: 400 Specifieke condities Johan Koopman johan@studiowa.nl Datum en tijd in overleg

16 11 Bedrijfsnaam Gever Fountainheads ( Trend- en Innovatiesessie! Omschrijving Dienst/ Object Waarde: Specifieke condities Trendverkenners - Innovatieversnellers - Inspirerende sprekers. De inmiddels fameuze Wake-Up Call geeft inzicht in de komende trends en een niet alledaagse kijk in de toekomst. Het resultaat; prettig ongerust met veel verwondering. Trend- en Innovatiesessie van Fountainheads 2.500,- (exclusief btw) Wim van Rooijen wim@fountainheads.nl Minimaal 25 deelnemers aanwezig ten tijde van de 'oplevering. De datum voor de presentatie in onderling overleg bepaald. Aanbieding geldt tot maximaal 6 maanden na de datum van de veiling. Fountainheads komt met 1 of 2 sprekers.

17 12 Als VIP naar een onvergetelijk Dance feest! Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object ID&T ( Wereldwijde organisator van danceevenementen. Bekende evenementen zijn Sensation, Mysteryland en Tomorrowland 4 VIP kaarten voor Sensation op 1 juli 2017 Waarde: 700 Specifieke condities Marcel Elbertse marcel@id-t.com - Be part of the night, dress in WHITE - Exclusief parkeren en drankjes

18 13 Metamorfose voor man en vrouw Bedrijfsnaam Gever Kapsalon Rene Benoit Al jarenlang heeft Rene Benoit zijn kapsalon aan de Grote Sint Jansstraat in Amersfoort voor de verzorging van uw haar. In een prettige sfeer, waarin de klant zich op zijn gemak voelt. Omschrijving Dienst/ Object Sinds 1999 neemt Rene Benoit geen nieuwe klanten meer aan. Grijp nu je kans om klant te worden, te starten met een volledige metamorfose voor man en vrouw. Unieke kans dus! Inclusief bijbehorend kleuradvies. Waarde: 200 Rene Benoit bel voor een afspraak Specifieke condities Datum en tijd in overleg

19 14 Dames Kledingset Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Liberty Lifestyle Kleding, interieur en accessoires. Ontdek en beleef de veelal Nederlandse en Scandinavische merken onder het genot van een lekkere cappuccino. Met shopin-shop van 10DAYS. Kledingset incl. kledingadvies voor gehele kledingset Waarde: 250 Martine van den Berg Specifieke condities -

20 15 Exclusief heren maatpak! Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Your Tailor ( Wij brengen mannen en vrouwen maatwerk in de 21e eeuw. We combineren moderne technieken met het traditionele kostuum maken Maatpak voor heren. Advies, opmeten, productie, aflevering. Waarde: 750 Robin Schmidt Specifieke condities Data voor passen en oplevering wordt in onderling overleg bepaald.

21 16 Arbeidsdeskundig onderzoek Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Waarde: 1250 Nadere info volgt Specifieke condities Monique Olde Dubbelink

22 17 Fietsfitting i.s.m. Mechanieker Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Waarde: 175 Anno Velo ( ) ism Mechanieker ( Stel dat u op zoek bent naar een nieuwe fiets. U duikt in de markt van talloze merken en modellen om uw keuze te bepalen. De belangrijkste vraag is dan Welk model is het beste voor mijn lichaam, welk frame en maat moet het hebben? Om hier een antwoord op te krijgen adviseer ik u een fietshouding analyse (of: bike fitting) te laten uitvoeren. Het doel van bike fitting is om elke sportieve fietser van recreant tot professional met een optimale houding op de fiets te zetten. Door het uitvoeren van een uitgebreide dynamische fietsanalyse kan ik zien wat de diverse hoeken van uw lichaam op de fiets zijn en hoe de interactie is als u daadwerkelijk fietst. Aandachtspunten zijn de verhouding van pedaal-zadel-stuur, de houding en het zadel. Tevens advies wat de beste fiets voor u is. Anno Pieterse Specifieke condities info@fietsfitting.nl Fitting op afspraak

23 18 Onderhoudsclinic voor uw fietsen Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Bikeshop Amersfoort Onderhoudsclinic voor uw race/ mountainbike/trekking voor max. 12 personen Tijdens deze avond kom je alles te weten over het onderhouden van jouw mountainbike, racefiets of trekkingfiets. Je leert hoe je zelf eenvoudig en verantwoord je fiets kunt schoonmaken, beschermen en smeren na een vieze rit. Je leert wat je zelf aan periodiek onderhoud kunt doen en we staan stil bij pech onderweg. De clinics worden 's avonds gegeven van uur tot uur. Er wordt gewerkt met voorbeeld fietsen. Er is ruimte voor "eigen" vraagstukken. Waarde: 150 Specifieke condities Eugen Uppelschoten Optie; de winnaar mag ook kiezen om deze voucher in te ruilen voor een onderhoudsbeurt voor twee fietsen (eventueel te gebruiken materialen uitgesloten).

24 19 Cortina transportfiets Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Blom Fietsen uit Hoogland De fietsenwinkel Blom Hoogland is al meer dan 100 jaar een vertrouwd adres in Hoogland en omstreken. Bij het aanschaffen van een nieuwe fiets kun je rekenen op een professioneel advies wat betreft maat, onderhoud en overige zaken. Cortina transportfiets met 3 versnellingen. De Cortina is de hit onder de jeugd Waarde: 579 Colette blomhoogland@gmail.com Specifieke condities U kunt zelf de maat en kleur kiezen, heren of dames!

25 20 Wijnproeverij voor 8-10 personen Bedrijfsnaam Gever Horecagroothandel Scheerder en Weldam Wines Drankengroothandel Scheerder uit Amersfoort bedient als drankengroothandel verscheidene cafés, restaurants en andere horecagelegenheden in het midden van het land. Weldam Wines heeft een breed assortiment wijnen opgebouwd waarmee vooral de wijn(groot)handel, Drankengroothandel, horeca- en de zakelijke markt wordt bediend. Omschrijving Dienst/Object Een wijnproeverij op maat voor 8-10 personen onder leiding van een kundig en gepassioneerd vinoloog. Tevens een pakket mooie wijnen. Waarde: 400 Specifieke condities Emil Scheerder Datum in te plannen in overleg.

26 21 Week vakantievilla Toscane Naam Gever Omschrijving Dienst/Object Eric en Elles Steeghs Verblijf in exclusieve vakantievilla in Lamporecchio voor 2-8 personen. Voorzien van alle faciliteiten, een heerlijke tuin, olijfgaard met fruitbomen, privé terras en een prachtig zwembad met jacuzzi. Perfect startpunt voor trips naar Florence, Lucca, Pisa, het strand en natuurlijk de Chianti streek. Waarde: Elles Steeghs Specifieke condities Datum in onderling overleg, buiten de schoolvakanties

27 22 Middag varen in een exclusieve Riva Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Henri & Herman Waarde: 2.000,- Specifieke condities Henri & Herman is de nieuwe naam van de gefuseerde autobedrijven Stam en Nefkens, beide een begrip in Amersfoort en omgeving. Een nieuw autobedrijf, met focus op het merk Opel. Henri & Herman biedt een compleet pakket aan diensten als verkoop, onderhoud, reparatie en service. Middag varen met een Riva Aquarama voor 6-8 personen. Inclusief (alcoholische) versnapering en borrelhapjes onderweg. Riva staat voor uitstraling en élégance, sublieme bouw en afwerking en zeer goede vaareigenschappen. Sportboten gebouwd voor koningshuizen, beroemde acteurs en actrices en andere rijken der aarde. Adriaan de Vries Opstappen in Naarden, vaargebied IJsselmeer met evt. uitstap naar de Vecht of Amsterdam, zelf varen onder begeleiding, incl. brandstof. Datum in onderling overleg, het moet wel mooi weer zijn

28 23 Digitaliseren van uw privé foto- en beeldarchief! Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Waarde: Foto-groep Amersfoort ( Groep van fotovakspecialisten. Advies en verkoop van camera s objectieven, afdrukken en digitaliseren. Digitaliseren van uw hele privéarchief: Dia s, Negatieven, Video. Uw dierbare privé herinneringen op makkelijke en deskundige wijze veiliggesteld voor de toekomst! 650 (voor een gemiddeld archief) Marcel Scheltinga Specifieke condities amersfoort@fotogroep.nl Geen Super 8 filmspoelen Maximaal 1 privé archief

29 24 Hockey stick en tas Maartje Paumen Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Waarde: 300 Specifieke condities Kubus Sports Kubus Sports is importeur van bekende sportmerken en verkoopt en levert hockey, water-, winter- en funsportproducten aan dealers in de Benelux. Brabo MP-17 Olympic Edition stick + tas. Gesigneerd door Maartje Paumen, strafcornerkanon van het Nederlands dameselftal hockey; meervoudig lands-, olympisch- en wereldkampioen'.brabo Hockey heeft met Maartje Paumen haar eigen MP17 collectie ontworpen. Gewicht, stijfheid, gevoel en balans zijn nauwkeurig op elkaar afgestemd. De maximale stijfheid geeft deze stick extreem veel power. De Brabo Hockey MP17 shoulderbag is een hippe en kwalitief sterke schoudertas. Je kunt je hockeystick handig meenemen, dankzij de hockeyslurf in de schoudertas. Nikki Wester nikki@kubussports.nl

30 25 Hockey clinic door Floortje Engels Naam Gever Omschrijving Dienst/ Object Waarde: 1000 Specifieke condities Floortje Engels Floortje Engels is begonnen bij hockeyclub Amersfoort, waar ze als keepster al snel in dames 1 speelde. Floortje maakte de overstap naar Stichtse, SCHC en daarna Amsterdam waarmee ze in 2009 Nederlands Kampioen werd. In dat seizoen werd zij ook uitgeroepen tot beste speelster van het seizoen. Van 2004 tot 2012 maakte Floortje onderdeel uit van het Nederlands Elftal, waarmee ze meerdere Champions Trophy's won, Europees Kampioen werd en als reserve deel uit maakte van het Olympische team dat in Beijing en Londen goud won. In haar laatste seizoen vorig jaar werd Floortje nog Europees Kampioen na het stoppen van beslissende shootouts. Speciaal voor de Onthaasting is ze bereid een clinic te verzorgen van anderhalf uur op uw club. De invulling van de clinic is bespreekbaar (teamtraining, individuele keeperstraining, specialisten training voor strafcorner of shootouts, etc.). En natuurlijk zal Floortje dan ook handtekeningen uitdelen aan alle deelnemers!! Floortje Engels floortjeengels@gmail.com datum in overleg

31 26 Bowlingarrangement voor 10 personen Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Waarde: 525 Specifieke condities Bowling Overhees Bij Bowling Overhees in Soest kunt u op 6 banen met volledig automatische computerscore naar hartenlust bowlen en de sportieve strijd aangaan. Met uw familie, vrienden, kinderen, collega s of zakenrelaties. Bowlingarrangement voor 10 personen bij Bowling Overhees bestaande uit 1 uur bowlen met 3 warme hapjes (gemengd bittergarnituur). Na afloop Tafelgrill pakket bestaande uit stokbrood met kruidenboter, heerlijk mals vlees (biefstuk, varkensfilet, kipfilet, biefstukreepjes, varkenshaasmedaillon, hamburger), 3 koude sauzen (mayonaise, knoflooksaus, cocktailsaus), satésaus, huzarensalade, vers fruit, patat, ui, appelcompote, courgette, champignons en paprika, dessert (dame blanche, gemengd ijs, koffie of thee) en incl. onbeperkt Hollands gedestilleerd drankarrangement voor 3,5 uur. Wilco Wernsen info@bowlingoverhees.nl datum en tijd in overleg

32 27 Familie Chalet voor 6 personen in het Zwitserse skigebied Portes du Soleil Naam gever omgeving Omschrijving Dienst/ Object Patrick Huurdeman Het chalet bevindt zich op 1850 meter in Les Crosets in het Zwitserse Portes du Soleil. Gezellig chalet met 3 slaapkamers en een grote slaapzolder. Uitzicht op de piste. Vanuit de tuin ski je zo naar de lift. Ook buiten het skiseizoen een perfecte uitvalsbasis voor prachtige wandelingen. Waarde: Patrick Huurdeman Contactgegevens p.huurdeman@hetnet.nl / Specifieke condities -Alleen bij beschikbaarheid in overleg met eigenaar -Te gebruiken vóór 1 november Exclusief extra kosten zoals schoonmaak, gas, electra etc.

33 28 Cabaret Theater Diner voor 4 personen Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Waarde: 400 Specifieke condities Soesterduinen ( De Soester Duinen is een unieke locatie in het hart van Nederland voor vergaderingen, bruiloften, catering of heerlijk dineren. Bij het Magic Cabaret Diner wordt u de hele avond in de watten gelegd. Tijdens deze compleet verzorgde avond uit wordt u verrast door bijzonder acts van Rob en Emiel. Hun veelbesproken shows zijn het beste te omschrijven als een originele combinatie van cabaret, magic, comedy en mentalisme. U geniet in alle rust van onze overheerlijke gerechten, terwijl magie en hilariteit u tijdens de show zal verbazen. Bekend van TV o.a. DWDD, Pauw en Witteman en eigen TV programma Street Magic. Thijs Duijndam thijs@soesterduinen.nl De shows zijn op 11 november 2016 en op 9 februari, 21 maart, 2 mei, 15 juni en 26 september 2017.

34 29 Complete car make-over Bedrijfsnaam Gever Kreijne Korte omschrijving Autodealer van de merken Suzuki, Daihatsu en Mazda. Zowel verkoop als verhuur. Zie ook de webshop Omschrijving Dienst/Object Complete car make-over Waarde: 500 Kees Kreijne Specifieke condities

35 30 5 big bags haardhout Bedrijfsnaam Gever Firma Eijkelboom te Apeldoorn hoveniers en groenvoorzieningsbedrijf Eijkelboom bv richt zich op het inrichten en onderhouden van de buitenruimte zoals tuinonderhoud, boomverzorging, dak- en gevelbegroening. Daarnaast verrichten wij infradiensten en hulp bij calamiteiten. Omschrijving Dienst/ Object 5 bigbags (1 m3) met gezaagd, gekloofd en gedroogd haardhout Waarde: 450 Dhr. Erik Punt e.punt@eijkelboom.nl Specifieke condities Aflevering in overleg

36 31 3 Proeflessen Kickboxen Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Bryan Roesselbaks Bryan Roesselbaks is een CIOS afgestudeerde Sport- en Fitnesstrainer met een passie voor kickboxen. In zijn trainingen leert hij met zijn enthousiasme en positiviteit jong en oud de eigen fysieke grenzen kennen en verleggen. 3 proeflessen kickboxen voor 2 personen. De lessen bestaan uit een combinatie van conditie- en krachttraining en techniek. Deze lessen zijn ook zeer leuk om samen met uw partner, zoon of dochter te doen! Waarde: 150,= Bryan Roesselbaks Contactgegevens Specifieke condities De proeflessen worden in overleg met Bryan ingedeeld, tezamen met reguliere trainingen. Trainingen vinden meestal plaats in kleine groepen op diverse niveau s.

37 32 Huiskamerconcert Mannenkwartet QuatreMen Bedrijfsnaam Gever Korte omschrijving Mannenkwartet QuatreMen Het acapella mannenkwartet QuatreMen zingt sinds 2010 en treedt enkele malen per jaar op bij diverse gelegenheden. Omschrijving Dienst/Object Huiskamerkerstconcert op zaterdagavond 17 december van ongeveer een uur. Waarde: 200 Specifieke condities Peter Dorhout Datum concert 17 december

38 27 oktober Authentieke Amerikaanse BBQ workshop -- Bedrijfsnaam Gever Ribs & Lobster Ribs & Lobster is een cateringbedrijf gerund door Sjors Lans en Bas Mosmans, wat zich specialiseert in luxe catering. BBQ, maaltijden, hapjes en borrels. Breed van culinair tot authentiek Amerikaans. Sjors zijn specialisme is de klassiek georiënteerde keuken met nieuwe en verrassende elementen. Omschrijving Dienst/ Object Bas Mosmans zijn specialisme is het low & slow barbecueën van het vlees, volgens Amerikaanse traditie. Bas geeft een authentiek Amerikaanse BBQ workshop, waar u zelf actief in meedoet om er vervolgens met zijn allen van te genieten. Voor 8 personen. Waarde: 400 Bas Mosmans amicitiahoreca@gmail.com Specifieke condities Datum en locatie in overleg

39 34 Kookworkshop voor 8 personen bij Tollius Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Waarde: 520 Specifieke condities Tollius Restaurant & Catering Liefde voor de gastronomie, de franse keuken en internationale invloeden komen samen in het shared dining concept. De stijl is herkenbaar aan de spannende combinaties, pure smaken en balans in de gerechten. Ook catering is een passie. Van een borrel tot een walking diner voor 300 personen. Ontvangst met koffie en uitleg over de te koken gerechten (incl. recepten map). Een blok van 2 uur mice en place (voorbereidingen) waar we met groepen van 2 personen werken, iedere groep kookt een gang. Daarna een 4 gangen lunch met de zelf bereide gerechten met een bijpassend glas wijn. Afsluiting van de lunch met een kop koffie met verse madeleines. Barry Hamstra Info@tollius.nl Datum in te plannen in overleg. Alleen niet mogelijk in december.

40 27 oktober 2016 Loterij objecten nr. 40 t/m 60 Loten worden ter plekke verkocht Prijs 20 voor 5 loten

41 40 Heerlijke High Wine! Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/ Object Wijnbar Zuster Margaux Goed bewaard plekje met heerlijk terras. Minstens 40 open wijnen en dagverse streekproducten. Gelegen tussen de muren van stadsklooster de Mariënhof is hier alle rust en ruimte voor fijn proeven. Een High Wine voor 4 personen Waarde: 154 Eline Groenendijk zustermargaux@marienhof.nl Specifieke condities Van tevoren reserveren verplicht op bovenstaand adres.

42 41 Wijnpakket Nadere info volgt

43 42 Vleescheque van Jochem Diekerhof Bedrijfsnaam Gever Scharrelslagerij Jochem Diekerhof aanbieding Omschrijving Dienst/Object Wij zijn een ambachtelijk slagersbedrijf en maken veel van onze producten zelf. Op deze manier onderscheiden wij ons en bieden een product aan dat naast onderscheidend zeer smaakvol is! Waarde: 50 Jochem Diekerhof Specifieke condities

44 43 Barbeque

45 44 Style Expedition; Kookstel Kookstel incl. grilplaat op gas, butagas patroon niet bijgevoegd, voor het bakken en grillen op de camping of thuis.

46 45 Princess Dressing Mixer Snoerloze mixer op batterijen voor het maken van heerlijke dressings.

47 46 4 kappersbehandelingen bij Kapsalon Ans Bedrijfsnaam Gever Kapsalon Ans - Soest Bij kapsalon Ans (Koninginnelaan 22 in Soest) kun je altijd terecht voor een persoonlijk advies, een deskundige behandeling en een gezellige tijd. Het is gewoon een feestje om bij Ans je haar te laten behandelen. Omschrijving Dienst/Object 4 x een losse behandeling (knippen/drogen beurt) ter waarde van 30 euro of een haarproduct van hetzelfde bedrag bij haar kapsalon. Waarde: 120 Ans Bartels ansr@xs4all.nl Specifieke condities Er kan gekozen worden voor een knippen/ drogen beurt of voor een haarproduct.

48 47 Goldwell Haarverzorgingspakket Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Haarschneider Al meer dan 10 jaar het vertrouwde adres in Amersfoort voor de verzorging van uw haar en huid. In een prettige, huiselijke ambiance ontstaan creatieve mogelijkheden die het beschikbare gegeven van het haar met de klantwens verbindt. Ruim 30 jaar ambachtelijke ervaring. De individuele behandeling en een altijd persoonlijke benadering maken het verschil. Waarde: 50 Korinna Filusch Specifieke condities

49 48 Ballonvaart van Dutch ballooning Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Dutch Balooning Gaat u mee op avontuur? Een ballonvaart is een onvergetelijke ervaring. Spannend, kriebels in uw buik, maar ook een adembenemend uitzicht, rust, ruimte, letterlijk even los van alles. En natuurlijk een geweldig verhaal voor bij de borrel! Stapt u ook aan boord? Onze piloten heten u van harte welkom! Gaat u mee op avontuur? Een ballonvaart voor 1 persoon bij Dutch Balooning in Amersfoort vanaf eigen opstijglocatie in Amersfoort. Waarde: 150,- Specifieke condities Judith den Hartog judith@dutchbiz.nl Datum in te plannen in overleg.

50 49 Twee greenfees De Hoge Kleij

51 50 Nike Golftas

52 51 Nike golftas

53 52 Fotoshoot Patrick Siemons Fotografie Bedrijfsnaam Gever Omschrijving Dienst/Object Waarde: 150 Specifieke condities Patrick Siemons Fotografie Reclame, mode- en FineArtfotograaf gevestigd in Nijkerkerveen, onderscheidt zich in zijn werkwijze. Hij gaat gemakkelijk met iedereen om en mensen voelen zich snel bij hem op het gemak. Hij denkt actief met de opdrachtgever mee en werkt professioneel en vlot. Een (linkedin) portret bon portretsessie 30 minuten met 4 bewerkte portretfoto s. Je profielfoto is het eerste waar mensen online naar kijken. Het is de eerste indruk die anderen van je krijgen. Die kan dus maar beter goed zijn! Patrick Siemons Info@siemons.nl Datum in te plannen in overleg.

54 53 Draadloze wifi-camera Bedrijfsnaam Gever object Office1 Office1 biedt online een breed assortiment aan kantoorartikelen en kantoorbenodigdheden aan; van ordners, toners, 3D-printing tot kantoormeubilair en beveiligingsproducten. Omschrijving Dienst/Object Waarde: 49 Specifieke condities De DCS-930L Wireless N Home netwerkcamera, is een veelzijdige bewakingsoplossing voor uw huis of kantoor. Met de meegeleverde mydlink software biedt deze camera de eenvoudigste oplossing om uw camerabeelden te bekijken en te beheren via uw computer of een app op uw iphone, Android of tablet. Harry Settels harry@office1.nl n.v.t.

55 54 Tweetal secrids voor creditcard

56 55 2 x 2 kaarten Dias Latinos Bedrijfsnaam Gever Stichting Dias Latinos Dias Latinos, het vrolijkste festival van Amersfoort, komt terug! In de oorspronkelijke opzet: in de historische binnenstad, op een vast tijdstip, het eerste weekeinde van juli en laagdrempelig, dus gratis. Dias Latinos beleeft een voorproefje in de Flint op 17 december met Dias in concert - Powered by Dias Latinos. Dan worden de plannen van het nieuwe bestuur bekend gemaakt evenals de nieuwe festivaldirecteur, een bekende Nederlander. Omschrijving Dienst/ Object Waarde: x 2 kaarten voor Dias in Concert in Flint Theater, evenementen en congressen (niet Dias Latinos) op 17 decemeber 2017, dias_in_concert/powered_by_dias_latinos/? maand= Harold Warmelink harold.warmelink@deflint.nl Specifieke condities..

57 56 Nestle Koffiemachine Dolce Gusto Nadere info volgt

58 57 Nestle Koffiemachine Dolce Gusto Nadere info volgt

59 58 Nestle chocoladepakket Nadere info volgt

60 59 Slapen in de historische binnenstad van Amersfoort Bedrijfsnaam Gever Johan Bed & Breakfast Johan Bed and Breakfast bevindt zich in het historisch centrum van Amersfoort en is gesitueerd in een uiterst charmant rijksmonument uit omstreeks Omschrijving Dienst/ Object 1 overnachting voor 2 personen Inclusief ontbijt en parkeerplek Waarde: 115 Ingrid Winterink Specifieke condities info@johanbedandbreakfast.nl Voorkeur doordeweekse-dag, datum in overleg

61 60 Bloembollen pakket

Trouwen bij Beachclub LEEF. Herinner je gister, Droom van morgen maar LEEF vandaag

Trouwen bij Beachclub LEEF. Herinner je gister, Droom van morgen maar LEEF vandaag Trouwen bij Beachclub LEEF Herinner je gister, Droom van morgen maar LEEF vandaag Beachclub LEEF Bedankt voor je interesse in Beachclub LEEF! Trouwen bij Beachclub LEEF betekent de dag van je leven op

ZELDZAAM FEESTEN. Zelf tappen en schenken? Onze ruimte op de 1e verdieping biedt u de ruimte tot 120 gasten INFO@ZELDZAAM.COM TEL 0318-510500

ZELDZAAM FEESTEN. Zelf tappen en schenken? Onze ruimte op de 1e verdieping biedt u de ruimte tot 120 gasten INFO@ZELDZAAM.COM TEL 0318-510500 ZELDZAAM FEESTEN Zelf tappen en schenken? Onze ruimte op de 1e verdieping biedt u de ruimte tot 120 gasten INFO@ZELDZAAM.COM TEL 0318-510500 INDELINGEN EN OPSTELLINGEN Er zijn diverse mogelijkheden op

ZAALVERHUUR VAN BRUILOFT TOT BUSINESS MEETING

ZAALVERHUUR VAN BRUILOFT TOT BUSINESS MEETING ZAALVERHUUR VAN BRUILOFT TOT BUSINESS MEETING Bent u op zoek naar een prachtige en authentieke locatie voor een zakelijk evenement, een culturele bijeenkomst of een feestje? Dan zit u bij Museum Speelklok

beleef het ZEEUWSE BINNEN & BUITEN

beleef het ZEEUWSE BINNEN & BUITEN beleef het ZEEUWSE BINNEN & BUITEN We willen u als gast graag een WOW-ervaring of beleving bezorgen. We doen dit door kennis te delen, kennis toe te voegen en aan te bieden. Maar ook door aan onze gasten

Zaken doen! Anafora Vrijheid in bewustzijn Liefde tot de ander Respect voor al wat is. Vergadering, teammeeting of congres.

Zaken doen! Anafora Vrijheid in bewustzijn Liefde tot de ander Respect voor al wat is. Vergadering, teammeeting of congres. Zaken doen Zaken doen! Vergadering, teammeeting of congres Ook voor uw zakelijke bijeenkomsten bent u bij Anafora aan het juiste adres. Wij bieden u meerdere prachtige ruimtes met veel daglicht en openslaande

Vergaderen in stijl Centraal in het Gooi

Vergaderen in stijl Centraal in het Gooi Vergaderen in stijl Restaurant Vlaar is de perfecte locatie voor uw zakelijke bijeenkomst. Of het nu gaat om een snelle óf uitgebreide businesslunch, een comfortabele vergaderlocatie centraal in het land,

EEN TROUWLOCATIE OM JA TEGEN TE ZEGGEN

EEN TROUWLOCATIE OM JA TEGEN TE ZEGGEN EEN TROUWLOCATIE OM JA TEGEN TE ZEGGEN INHOUDSOPGAVE Bruiloft 3 Een trouwlocatie om JA tegen te zeggen 4 Toost & Taart 5 Culinaire verwennerij 6 Avondfeest 8 Bed and Breakfast 10 De perfecte dag 11 BRUILOFT

business Sed Smakelijk en zakelijk ineen Samen eten en drinken, een culinaire parel in s Gravenmoer! Zakelijk ontmoeten en smakelijk genieten

business Sed Smakelijk en zakelijk ineen Samen eten en drinken, een culinaire parel in s Gravenmoer! Zakelijk ontmoeten en smakelijk genieten Sed Inclusief Businessvoordeel business Samen eten en drinken in een zakelijke setting www.samenetenendrinken.nl Samen eten en drinken, een culinaire parel in s Gravenmoer! Reserveer nu onze Business Lunch

Hét podium voor uw evenement of congres

Hét podium voor uw evenement of congres Hét podium voor uw evenement of congres COMFORTABELE RABOBANK THEATERZAAL Ideaal zicht op uw presentatie Sfeervolle ruimtes handig te combineren met de Rabobank Theaterzaal of apart, voor kleinere bijeenkomsten.

Feestje bij Beachclub LEEF. Herinner je gister, Droom van morgen maar LEEF vandaag

Feestje bij Beachclub LEEF. Herinner je gister, Droom van morgen maar LEEF vandaag Feestje bij Beachclub LEEF Herinner je gister, Droom van morgen maar LEEF vandaag Beachclub LEEF Bedankt voor je interesse in onze Beachclub. Beachclub LEEF ligt middenin een van de meest prachtige en

Zakelijke bijeenkomsten Iets te vieren? Watersport Brothers Horeca Groep Buffet of barbecue

Zakelijke bijeenkomsten Iets te vieren? Watersport Brothers Horeca Groep Buffet of barbecue Bijschriftje Down Under DOWN UNDER IS MET RECHT EEN VAN DE MOOISTE HORECALOCATIES IN DE REGIO UTRECHT. HEERLIJK ETEN, SFEERVOLLE AMBIANCE, GASTVRIJE SERVICE EN EEN SPECTACULAIR UITZICHT OVER DE LAAGRAVENSE

Jeroen Bosch 2016. Groepsarrangementen bij Artisan. Restaurant en Wijnhandel Artisan Verwersstraat 24, 5211 HW s-hertogenbosch

Jeroen Bosch 2016. Groepsarrangementen bij Artisan. Restaurant en Wijnhandel Artisan Verwersstraat 24, 5211 HW s-hertogenbosch Jeroen Bosch 2016 Groepsarrangementen bij Artisan Vinoloog van de wijnacademie Bib Gourmand van Michelin Restaurant en Wijnhandel Artisan Restaurant & Wijnhandel Artisan ambachtelijke & biologische keuken

M a a k v a n j u l l i e B e d r i j f s - o f G r o e p s u i t j e e e n c r e a t i e v e b e l e v i n g

M a a k v a n j u l l i e B e d r i j f s - o f G r o e p s u i t j e e e n c r e a t i e v e b e l e v i n g M a a k v a n j u l l i e B e d r i j f s - o f G r o e p s u i t j e e e n c r e a t i e v e b e l e v i n g # A R T P U B N L W W W. A R T P U B. N L A R T P U B O N S V E R H A A L ArtPub is hét creatieve

Arrangementen vanaf 5 personen: Training 12min, kwalificatie 12min, finale 12min, met gridstart Kwalificatie 12min, 30min, race met gridstart

Arrangementen vanaf 5 personen: Training 12min, kwalificatie 12min, finale 12min, met gridstart Kwalificatie 12min, 30min, race met gridstart Kart arrangementen Groepen die de strijd onderling willen aangaan en meer dan het rijden van losse heats alleen, kunnen zelf hun Grand-Prix samenstellen aan de hand van de volgende prijzen. Voor de betreffende

Bij psv Zaken doen als een kampioen Intelectric - Dommel 18 - business Lounge. Photo Prestige, Edwin van Zantvoort.

Bij psv Zaken doen als een kampioen Intelectric - Dommel 18 - business Lounge. Photo Prestige, Edwin van Zantvoort. Bij psv Zaken doen als een kampioen Intelectric - Dommel 18 - business Lounge Netwerken in een ontspannen zakelijke atmosfeer De lounge De Intelectric - Dommel 18 - Business Lounge is gelegen op de eerste

De Gentlemen Drivers Businessclub1

De Gentlemen Drivers Businessclub1 programma 20191 De Gentlemen Drivers Businessclub1 de geur van benzine en de smaak van champagne Ondernemers en auto s Gentlemen drivers start your engines! Capital Cars + Connect is de plek waar business

SEIZOEN 2010-2011 KASTEEL STERKENBURG STIJLVOLLE VERGADERCONCEPTEN INSPIREREND & UNIEK

SEIZOEN 2010-2011 KASTEEL STERKENBURG STIJLVOLLE VERGADERCONCEPTEN INSPIREREND & UNIEK SEIZOEN 2010-2011 KASTEEL STERKENBURG STIJLVOLLE VERGADERCONCEPTEN INSPIREREND & UNIEK WAT IS STERKENBURG? Stijlvol Op Sterkenburg gebeuren al eeuwen lang bijzondere dingen. Een plek waar trainingen, evenementen,

visie werkwijze *genoemde prijzen zijn exclusief btw

visie werkwijze *genoemde prijzen zijn exclusief btw visie Net even anders dan anders. Waar presentatie net zo belangrijk is als smaak. Stoer en robuust. Waar ambachtelijke producten een hoofdrol spelen. En we trots zijn op onze eigen recepturen. Waar vers

Trouwen. Volledig ontzorgd, unieke locatie, geheel op maat! bij music club kampen.

Trouwen. Volledig ontzorgd, unieke locatie, geheel op maat! bij music club kampen. Trouwen bij music club kampen Volledig ontzorgd, unieke locatie, geheel op maat! Een onvergetelijke dag beleven? www.musicclubkampen.nl Volledig ontzorgd, unieke locatie, geheel op maat! TROUWEN BIJ MUSIC

De kracht zit in onze mensen

De kracht zit in onze mensen De kracht zit in onze mensen BliXem Eetcafé In BliXem Eetcafé geniet u van een bijzonder ontbijt, lunch of diner, of van een heerlijk kopje koffie met de krant. Bij BliXem draait het om de gasten. De medewerkers

BEDRIJVENGIDS Activiteiten & arrangementen op de Berendonck

BEDRIJVENGIDS Activiteiten & arrangementen op de Berendonck BEDRIJVENGIDS 2016 Activiteiten & arrangementen op de Berendonck WELKOM Waterski- & Outdoorcentrum de Berendonck Welkom bij Waterskicentrum- & Outdoorcentrum de Berendonck. In deze brochure vindt u de

Ja ik wil... IJsselhotel

Ja ik wil... IJsselhotel Ja ik wil... IJsselhotel Ja ik wil. Gefeliciteerd, jullie gaan trouwen en dromen vast nu al over de allermooiste dag van je leven. Het IJsselhotel is gevestigd in een 19 e eeuws rijksmonument en biedt

STATIONSWEG 19, DEN BOSCH

STATIONSWEG 19, DEN BOSCH STATIONSWEG 19, DEN BOSCH MONQUI Voel je thuis in Den Bosch, voel je thuis bij MonQui. Wij bieden het fijne thuisgevoel in het centrum van Den Bosch. Een gezellige plek om te eten en drinken, een inspirerende

Bijlage; toelichting gewenste ontwikkelrichtingen vanuit de leefstijlsegmentatie in Bunnik

Bijlage; toelichting gewenste ontwikkelrichtingen vanuit de leefstijlsegmentatie in Bunnik Bijlage; toelichting gewenste ontwikkelrichtingen vanuit de leefstijlsegmentatie in Bunnik In paragraaf 3.1 van de ontwikkelingsagenda geeft de gemeente aan welke ontwikkelingen zij met name, maar niet

Korenbeursplein 2a Korenbeursplein

Korenbeursplein 2a Korenbeursplein Korenbeursplein 2a info@bijcasper.com 0344 62 79 59 Korenbeursplein 2 info@debeurstiel.nl 0344 62 79 59 Korenbeursplein 4 info@olijftiel.nl 0344 62 79 59 Welkom op het Korenbeursplein. Sinds maart 2012

Passie voor Gastvrijheid. Gooische Catering Kobaltstraat 11c 1411 AM Naarden

Passie voor Gastvrijheid. Gooische Catering Kobaltstraat 11c 1411 AM Naarden Passie voor Gastvrijheid Gooische Catering Kobaltstraat 11c 1411 AM Naarden 035-678 27 91 Over Gooische Catering Gooische Catering is dé cateraar in het Gooi voor de organisatie van uw (bedrijfs-)feest,

Eetcafé De Prins heeft de afgelopen tijd een ware metamorfose ondergaan. Dit om een huiskamergevoel te creëren waarin onze gasten zich direct thuis

Eetcafé De Prins heeft de afgelopen tijd een ware metamorfose ondergaan. Dit om een huiskamergevoel te creëren waarin onze gasten zich direct thuis Eetcafé De Prins heeft de afgelopen tijd een ware metamorfose ondergaan. Dit om een huiskamergevoel te creëren waarin onze gasten zich direct thuis voelen, en om ervoor te zorgen dat het hen aan niets

Sporten. Evenementen. Vergaderen

Sporten. Evenementen. Vergaderen Sporten Evenementen Vergaderen SPORTEN Welkom Vergaderen op de middenstip van de topsporthal, relatiebeheer in de businesslounge of zaken combineren met ontspanning. Topsportcentrum Almere is het multifunctionele

Kortom, Art & Dining is dé ideale ontmoetingsplaats in Dordrecht.

Kortom, Art & Dining is dé ideale ontmoetingsplaats in Dordrecht. ART & DINING Art & Dining - gevestigd in het Dordrechts Museum In Art & Dining kom je met vrienden bijeen om te genieten van eten en drinken. Deze nieuwe toplocatie biedt een ontspannen sfeer en een authentiek

Welkom bij HANOS Kerst- & Relatiegeschenken

Welkom bij HANOS Kerst- & Relatiegeschenken Welkom bij HANOS Kerst- & Relatiegeschenken www.hanoskerstpakketten.nl Welkom bij HANOS Kerst- & Relatiegeschenken Meer om te geven HANOS produceert en verkoopt al ruim 25 jaar kerstpakketten en relatiegeschenken.

Kookstudio brochure 2015

Kookstudio brochure 2015 Kookstudio brochure 2015 Wat u van ons kunt verwachten.. Tijdens een kookworkshop gaat u zelf koken in groepsverband, onder begeleiding van een professionele kok ofwel kookdocent. U maakt gebruik van de

15 jaar. 19&21 april 24&25 mei. Open dagen. Get inspired! www.rmr.nl

15 jaar. 19&21 april 24&25 mei. Open dagen. Get inspired! www.rmr.nl 15 jaar Handmade HANDMADE luxury LUXURY interiors INTERIORS EEN een HUIS Huis WORDT wordt GEBOUWD, gebouwd, MAAR maar EEN een THUIS thuis MOET moet GEVORMD gevormd WORDEN worden 19&21 april 24&25 mei Open

Informatie Brochure. Pulchri Studio. Monumentaal, modern en verrassend. Lange Voorhout 15, 2514 EA Den Haag

Informatie Brochure. Pulchri Studio. Monumentaal, modern en verrassend. Lange Voorhout 15, 2514 EA Den Haag Informatie Brochure Pulchri Studio Monumentaal, modern en verrassend Lange Voorhout 15, 2514 EA Den Haag Hartelijk dank voor u interesse in Pulchri Studio! Museum Catering biedt diverse culinaire mogelijkheden

www.deoudebrouwerij.nl Hotel & Restaurant De Oude Brouwerij

www.deoudebrouwerij.nl Hotel & Restaurant De Oude Brouwerij www.deoudebrouwerij.nl Hotel & Restaurant De Oude Brouwerij Wij heten u van harte welkom... De Oude Brouwerij is een perfecte uitvalsbasis voor een heerlijk middagje of avondje genieten en beleven. Maar

Vergaderen op Landgoed Tespelduyn

Vergaderen op Landgoed Tespelduyn Vergaderen op Landgoed Tespelduyn Vergaderen op Landgoed Tespelduyn Op slechts een paar minuten afstand van het strand, te midden van de drukke Randstad, ligt het Landgoed Tespelduyn. Het is een oase van

Postbus 11068, 9700 CB Groningen - Boumaboulevard 41, 9723 ZS Groningen T: F: I:

Postbus 11068, 9700 CB Groningen - Boumaboulevard 41, 9723 ZS Groningen T: F: I: I N F O R M A T I E Postbus 11068, 9700 CB Groningen - Boumaboulevard 41, 9723 ZS Groningen T: 050 587 87 87 - F: 050 587 87 99 - I: www.euroborghoreca.nl R U I M T E S Hattrick s Pub Hattrick s Lounge

Met koffie/thee of Prosecco

Met koffie/thee of Prosecco HUWELIJKEN Op zoek naar een romantische trouwlocatie waar elke unieke stap van jullie huwelijksdag gevierd kan worden? Van fotoreportage tot overnachting, van burgerlijk huwelijk tot kerkelijke inzegening,

Smaakvol vergaderen bij La Place

Smaakvol vergaderen bij La Place La Place Goede bereikbaarheid, uitstekende facilitaire voorzieningen en optimale service. Dat zijn de kenmerken van La Place vergaderlocaties. La Place heeft diverse unieke locaties waar u elkaar in alle

Enneagram interview. Inzet 90 euro

Enneagram interview. Inzet 90 euro Enneagram interview Het Enneagram geeft helder inzicht in persoonlijke drijfveren, overtuigingen, emoties en gedrag. In een persoonlijk type interview krijg je inzicht in jouw Enneagramtype en wat dat

Voor Hemels koken hoef je geen Chef te zijn!!!

Yoga Retreat at Sea. Lekker uitwaaien aan zee, genieten van gezond & lekker eten, elke dag yoga en alle tijd voor jezelf! Het is puur verwennerij!

Yoga Retreat at Sea. Lekker uitwaaien aan zee, genieten van gezond & lekker eten, elke dag yoga en alle tijd voor jezelf! Het is puur verwennerij! Yoga Retreat at Sea 16-18 november 2018 Lekker uitwaaien aan zee, genieten van gezond & lekker eten, elke dag yoga en alle tijd voor jezelf! Het is puur verwennerij! Voel je vitaal bij ROOTZ! Vitale groet,

Het La. Ja, ik wil... Landgoed. Droomlocatie in het bos. ...Een prachtige da waar wij met een. terugdenken... Bas & Chantal

Het La. Ja, ik wil... Landgoed. Droomlocatie in het bos. ...Een prachtige da waar wij met een. terugdenken... Bas & Chantal Landgoed Trouwmagazine Landgoed het Laer Het Laer Droomlocatie in het bos Ja, ik wil... lles aan a r e ft er hee mdag o o r d Het La e z om on n a a d e g lijken. n e z e w te ver Kim Mark &...Een prachtige

9 locaties voor flexibel werken in Nederland

9 locaties voor flexibel werken in Nederland 9 locaties voor flexibel werken in Nederland 1. Zaamen in Haarlem www.zaamen.nl Een inspirerend flexwerkkantoor voor ondernemers en bedrijven met een luxe lounge als sociaal hart, eigen bar en bedrijfsrestaurant.

Actie en plezier verzekerd op uw Duinrell-dag! Groepen en bedrijven. www.duinrell.nl/groepen NIEUW

Actie en plezier verzekerd op uw Duinrell-dag! Groepen en bedrijven. www.duinrell.nl/groepen NIEUW Groepen en bedrijven Actie en plezier verzekerd op uw Duinrell-dag! NIEUW Beleef samen met collega s, relaties, vrienden of familie een onvergetelijke dag op het veelzijdige landgoed van Duinrell. Jong

Een sportieve ontmoeting!

Een sportieve ontmoeting! Tenniscomplex Pitch&Putt Golf Een sportieve ontmoeting! Pitch&Putt Golf, Footgolf, HCP54 diplomering, Terras, Arrangementen, Lunch en buffetten, Tennis, Teambuilding, Vergaderen, Fietsverhuur Golf Arrangementen

GRENSVERLEGGENDE KOEMPELMENTALITEIT

GRENSVERLEGGENDE KOEMPELMENTALITEIT HOSPITALITY GRENSVERLEGGENDE KOEMPELMENTALITEIT Kameraadschap vormt de bakermat van onze club: hard werken en een vanzelfsprekendheid anderen te helpen in goede, maar zeker ook in slechte tijden. Voor

A L G E M E N E I N F O R M A T I E

A L G E M E N E I N F O R M A T I E ALGEMENE INFORMATIE Zaken en ontspanning gaan harmonieus samen In het hart van Nederland bevindt zich Landgoed de Salentein, een uitnodigend en gastvrij landgoed met een keur aan faciliteiten voor zakelijke,

PATHÉ MAASTRICHT V1.0

PATHÉ MAASTRICHT V1.0 PATHÉ MAASTRICHT V1.0 PATHÉ MAASTRICHT Pathé Maastricht is een modern theater gesitueerd in het hippe Sphinx-kwartier, het hart van de nieuwe creatieve stadswijk Belvédère van Maastricht. Het theater heeft

Duinrell Plaza herbergt een veelvoud van belevingsruimtes en is volledig ingericht voor eten, flaneren, dansen & sjansen.

Duinrell Plaza herbergt een veelvoud van belevingsruimtes en is volledig ingericht voor eten, flaneren, dansen & sjansen. Durft u uw gasten in de kou te zetten? Uw boodschap IJskoud te verkondigen of een bijeenkomst te organiseren met het thema Het kan vriezen of het kan dooien. De unieke samenwerkingsverband tussen IJskoud,

PATHÉ BUITENHOF V1.0

PATHÉ BUITENHOF V1.0 PATHÉ BUITENHOF V1.0 PATHÉ BUITENHOF Dit prachtige boutique theater stamt uit 1904 en werd ontworpen door architect Johan Mutters. Het werd gebouwd als restaurant Des Deux Villes (zoals nu nog op de gevel

LUNCH- EN DINERMOGELIJKHEDEN OP WEDSTRIJDDAGEN

LUNCH- EN DINERMOGELIJKHEDEN OP WEDSTRIJDDAGEN 1 LUNCH- EN DINERMOGELIJKHEDEN OP WEDSTRIJDDAGEN INHOUD Steaks & Salads (Business Club) 4 Burger vs Lobster (Business Club) 6 De Blauwe Lotus 8 Eetcafé De Verlenging 10 Dineren of lunchen in het Philips

Welkom op de Engelenburg. Eerbeekseweg 6 6971 LB Brummen Telefoon 0575-569999 Telefax 0575-569992 www.engelenburg.com info@engelenburg.

Welkom op de Engelenburg. Eerbeekseweg 6 6971 LB Brummen Telefoon 0575-569999 Telefax 0575-569992 www.engelenburg.com info@engelenburg. Welkom op de Engelenburg Eerbeekseweg 6 6971 LB Brummen Telefax 0575-569992 info@engelenburg.com Proef de geschiedenis Culinair genieten Dineren onder de sterren in het 19e eeuwse serre restaurant. Genieten

Let s share. Kennis delen is het belangrijkste speerpunt. van uw congres of bijeenkomst. U kunt natuurlijk naar een willekeurig

Let s share. Kennis delen is het belangrijkste speerpunt. van uw congres of bijeenkomst. U kunt natuurlijk naar een willekeurig be different share Kennis delen is het belangrijkste speerpunt van uw congres of bijeenkomst. U kunt natuurlijk naar een willekeurig congrescenter in Nederland gaan, maar waarom kiest u niet voor de meest

Samen vieren. Bent u op zoek naar een ideale locatie voor uw gelegenheid? Wij bezorgen u graag een geslaagd feest bij Anafora Parkrestaurant!

Samen vieren. Bent u op zoek naar een ideale locatie voor uw gelegenheid? Wij bezorgen u graag een geslaagd feest bij Anafora Parkrestaurant! Samen vieren Samen vieren Bent u op zoek naar een ideale locatie voor uw gelegenheid? Wij bezorgen u graag een geslaagd feest bij Anafora Parkrestaurant! Van verjaardag tot familiereünie Een babyshower,

UCK Bedrijfs aanbod. Creatief zakelijk aanbod onder de Dom. UCK.nl/zakelijk

UCK Bedrijfs aanbod. Creatief zakelijk aanbod onder de Dom. UCK.nl/zakelijk UCK Bedrijfs aanbod Creatief zakelijk aanbod onder de Dom UCK.nl/zakelijk Wil je voor de verandering met je team of organisatie buiten de deur geïnspireerd, uitgedaagd en geprikkeld worden? Kom dan naar

SPORTEN EVENEMENTEN VERGADEREN

SPORTEN EVENEMENTEN VERGADEREN SPORTEN EVENEMENTEN VERGADEREN SPORTEN Welkom Vergaderen op de middenstip van de topsporthal, relatiebeheer in de businesslounge of zaken combineren met ontspanning. Topsportcentrum Almere is het multifunctionele

Vergaderen. Runstraat 40. Veldhoven

Vergaderen. Runstraat 40. Veldhoven Vergaderen Een inspirerende locatie is een goede basis voor uw zakelijke bijeenkomst of vergadering. Partycentrum Witven beschikt over unieke vergaderruimtes in een prachtige omgeving op slechts 5 min

LANG WEEKEND 15-18 AUGUSTUS 2014 HEALEY

LANG WEEKEND 15-18 AUGUSTUS 2014 HEALEY LANG WEEKEND 15-18 AUGUSTUS 2014 HEALEY & GOLF Zijn de Healey en golf uw passie? Wij willen deze twee combineren in de eerste Healey golfreis. In vier dagen tijd spelen wij op drie prachtige golfbanen

POMPGEBOUW DE ESCH. Trouwen, dineren & feesten in

POMPGEBOUW DE ESCH. Trouwen, dineren & feesten in Trouwen, dineren & feesten in POMPGEBOUW DE ESCH recepties, bruiloften, feesten, lunches, brunches, high tea, private diners, condoleances, verjaardagen en zaalverhuur. Catering door: Iets te vieren?

HOSPATILITY FC UTRECHT

HOSPATILITY FC UTRECHT HOSPATILITY FC UTRECHT FC UTRECHT BUSINESS CLUB Geniet van een buitengewone ervaring De FC Utrecht Hospitality programma s zijn een uitstekende gelegenheid om Utrecht en FC Utrecht te beleven. Door het

MATTHIJS VERMEULENSTRAAT 1A 3816DC AMERSFOORT

MATTHIJS VERMEULENSTRAAT 1A 3816DC AMERSFOORT MATTHIJS VERMEULENSTRAAT 1A 3816DC AMERSFOORT Hoekwoning met uitbouw en tuin vlakbij het centrum Zeer sporadisch worden unieke objecten als dit hoekhuis aangeboden. Door de fraaie afwerking van dit huis,

Postbus 11068, 9700 CB Groningen - Boumaboulevard 41, 9723 ZS Groningen T: F: I: I N F O R M A T I E Postbus 11068, 9700 CB Groningen - Boumaboulevard 41, 9723 ZS Groningen T: 050 587 87 87 - F: 050 587 87 99 - I: www.euroborghoreca.nl 1 A R R A N G E M E N T E N Postbus 11068, 9700

Private Waterfront Parties

Private Waterfront Parties Private Waterfront Parties BIJ FINLEY IN HET WITTE HUIS Als je feest écht bijzonder moet zijn! Zie je het al voor je, de gezichten van je vrienden en kennissen, als ze arriveren bij de luxe, hagelwitte

De Grote Zaal. Bent u op zoek naar een mooie locatie voor een inspirerende bijeenkomst voor uw organisatie? Wij nodigen u graag uit voor een bezoek.

De Grote Zaal. Bent u op zoek naar een mooie locatie voor een inspirerende bijeenkomst voor uw organisatie? Wij nodigen u graag uit voor een bezoek. Bent u op zoek naar een mooie locatie voor een inspirerende bijeenkomst voor uw organisatie? Wij nodigen u graag uit voor een bezoek. Verscholen in de duinen van Scheveningen, als een parel in het zand,

Hotel Alahuar Spanje Alicante Vall de Laguar

Hotel Alahuar Spanje Alicante Vall de Laguar Hotel Alahuar Spanje Alicante Vall de Laguar 1. Algemene informatie 1.1. Naam - Ligging - Eliza sterren Hotel Alahuar - (Spanje Alicante Vall de Laguar) - 4 sterren 1.2. Faciliteiten en afstanden Zwembad:

Trouwen bij. Restaurant Zuiver Gastvrij

Trouwen bij. Restaurant Zuiver Gastvrij Trouwen bij Restaurant Zuiver Gastvrij 2014 Zuiver Gastvrij Krommewetering 51 Utrecht 030 23 83 233 www.zuivergastvrij.nl utrecht@zuivergastvrij.nl KvK 30243806 Welkom bij Zuiver Gastvrij De perfecte locatie

arrangementen voor groepen en bedrijven

arrangementen voor groepen en bedrijven 2015 arrangementen voor groepen en bedrijven info Voor reservering van café, restaurant, meetings, gidsen/rondleidingen: glow@parktheater.nl 040-211 11 22 Voor informatie over organisatie, vrienden van

INFORMATIE KOOKSTUDIO

INFORMATIE KOOKSTUDIO INFORMATIE KOOKSTUDIO Heeft u de smaak al te pakken? Kookstudio De Smaak Van... is een professioneel en goed uitgeruste kookstudio in het centrum van Almelo. De kookstudio biedt mogelijkheden voor uiteenlopende

De kracht zit in onze mensen

5 soorten vlees Beef hamburger Thüringer braadworst Kipfilet Gekruid lamsworstje Varkensfilet

5 soorten vlees Beef hamburger Thüringer braadworst Kipfilet Gekruid lamsworstje Varkensfilet Barbecue brochure Barbecuebuffet Bij Piecken bent u aan het juiste adres voor een heerlijke en goed verzorgde barbecue. Door ons prachtige indoor barbecuebuffet kunnen wij u het hele jaar door voorzien

ZAAGMOLENLAAN 4. Voel je thuis. Inhoud WELKOM... 4

ZAAGMOLENLAAN 4. Voel je thuis. Inhoud WELKOM... 4 VOEL JE THUIS! Voel je thuis De belevingswaarde van een gebouw wordt bepaald door de gebruikers, of ze zich er comfortabel voelen, of ze succesvol zijn in hun onderneming, maar vooral of het een plek is

Feestelijk & Zakelijk

Feestelijk & Zakelijk Feestelijk & Zakelijk Eerbeekseweg 6 6971 LB Brummen Telefax 0575-569992 info@engelenburg.com Bespreek de geschiedenis Vergaderen in een inspirerende omgeving Zakelijk succes; het gaat om aandacht, grenzeloos

comfortabel vergaderen & stijlvol tafelen

comfortabel vergaderen & stijlvol tafelen comfortabel vergaderen & stijlvol tafelen Comfortabel zaken doen De ideale plek voor formele en informele ontmoetingen Ons volledig vernieuwde clubhuis, middenin een groene oase van rust, is de ideale

Welkom in. Dé evenementenlocatie van Amsterdam Zuid. Proef Geniet Beleef

Welkom in. Dé evenementenlocatie van Amsterdam Zuid. Proef Geniet Beleef Welkom in Dé evenementenlocatie van Amsterdam Zuid inhoud begane grond restaurant 3 Daily Grill & Bistro Dutch Seafood Corner 184 zitplaatsen, ontbijt, lunch en diner overdekt Terras VAN ZUID 4 250 zit/staplaatsen

Eindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL

Eindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL Eindfeest Digiweken Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL 7 juli 2012 Veilingmeester: Maarten van Meerten Hoe werkt de veiling? 1.Onze fantastische veilingmeester gaat beginnen met omschrijving van het veilingstuk

Bennekomseweg 24 6717 LM Ede 0318-750300 www.reehorst.nl

Bennekomseweg 24 6717 LM Ede 0318-750300 www.reehorst.nl Bennekomseweg 24 6717 LM Ede 0318-750300 www.reehorst.nl ALLES ONDER 1 DAK! ReeHorst is een multifunctionele locatie midden op de Veluwe. Of u nu voor een zakelijke bijeenkomst, een feest, een theatervoorstelling

PATHÉ TUSCHINSKI AMSTERDAM V1.1

PATHÉ TUSCHINSKI AMSTERDAM V1.1 PATHÉ TUSCHINSKI AMSTERDAM V1.1 PATHÉ TUSCHINSKI Wie kent het niet, dit monumentale pand met grandeur en klasse in hartje Amsterdam? Het historische Pathé Tuschinski Theater is al jaren een gevestigde

Chalet met 2 slaapkamers Neukirchen am Großvenediger Salzburgerland Oostenrijk

Chalet met 2 slaapkamers Neukirchen am Großvenediger Salzburgerland Oostenrijk Chalet met 2 slaapkamers Neukirchen am Großvenediger Salzburgerland Oostenrijk 500.000 midden in Park Hoge Tauern - rustige ligging aan de bosrand - modern alpine stijl - met sauna - fantastisch uitzicht

ZAKELIJK. Garantie voor zakelijk succes!

ZAKELIJK. Garantie voor zakelijk succes! ZAKELIJK Garantie voor zakelijk succes! Een authentiek landgoed voor bijeenkomsten in stijl. U ervaart direct een unieke sfeer op het moment dat u ons landgoed betreedt. Er is ruimte en rust en tegelijkertijd

PSV BUSINESS WEDSTRIJDARRANGEMENTEN

PSV BUSINESS WEDSTRIJDARRANGEMENTEN PSV BUSINESS WEDSTRIJDARRANGEMENTEN - INHOUD 4 CULINAIR GENIETEN EN TOPVOETBAL 6 BUSINESS CLUB 8 DE BLAUWE LOTUS 10 RESTAURANT AVANT-GARDE VAN GROENINGE 12 BUSINESS ROOM 14 PRIJZEN PER WEDSTRIJD WEDSTRIJDARRANGEMENTEN

voor elke smaak, voor elk budget! DE BUN PARTYCENTRUM

voor elke smaak, voor elk budget! DE BUN PARTYCENTRUM voor elke smaak, voor elk budget! bedrijfsthemafeesten, vergaderingen, personeelsfeesten, lunches en symposia bruiloften, feesten en partijen en catering gezellig restaurant/bar zaterdag en zondag open

PATHÉ BREDA PATHEBUSINESS.NL

PATHÉ BREDA PATHEBUSINESS.NL PATHÉ BREDA V1.0 PATHÉ BREDA Pathé Breda is een modern theater in het centrum van Breda dat fantastische mogelijkheden biedt voor diverse evenementen. Het theater heeft 7 zalen met een capaciteit variërend

INFORMATIE KOOKSTUDIO

Verhaal The Bodyguard

Verhaal The Bodyguard The Bodyguard, de verleidelijke musical over de verboden liefde tussen een popster en haar bodyguard, is nu te zien in het Beatrix Theater Utrecht. Beleef het zinderende avontuur vol liefde, passie en

Borgo Artimino Italië Toscane Artimino

Borgo Artimino Italië Toscane Artimino Borgo Artimino Italië Toscane Artimino 1. Algemene informatie 1.1. Naam - Ligging - Eliza sterren Borgo Artimino - (Italië Toscane Artimino) - 4 sterren 1.2. Faciliteiten en afstanden Zwembad: Ja Airco:

TUIN INSPIRATIE. De tuin van Rian Mol en Mark Klompmaker Buitenleven Tuin van het jaar Beeldentuinen Drenthe

TUIN INSPIRATIE. De tuin van Rian Mol en Mark Klompmaker Buitenleven Tuin van het jaar Beeldentuinen Drenthe TUIN INSPIRATIE De tuin van Rian Mol en Mark Klompmaker Buitenleven Tuin van het jaar Beeldentuinen Drenthe Inhouds opgave, aparte pdf Melle Wierper, GROENPARTNERS Melle Wierper is eigenaar van Groenpartners

Cadeaubonnen Queens Hema bonnen

Cadeaubonnen Queens Hema bonnen Cadeaubonnen Queens Hema bonnen U kunt de geldigheid checken op de site van hema! Hema High Tea Voor twee personen. Beiden een potje thee naar keuze, 5 soorten huisgemaakte zoete lekkernijen, 4 soorten

de Zanderij dat is meer dan kamperen

de Zanderij dat is meer dan kamperen de Zanderij dat is meer dan kamperen welkom op de Zanderij een lange traditie van Veluws gastheerschap Verscholen in de uitgestrekte bossen van de Veluwe, vlakbij fraaie heidevelden, zandverstuivingen

HET MARNIX: een sportlocatie vol mogelijkheden. MARNIXPLEIN 1, 1015 ZN AMSTERDAM Maak van uw evenement een onvergetelijke ervaring!

HET MARNIX: een sportlocatie vol mogelijkheden. MARNIXPLEIN 1, 1015 ZN AMSTERDAM Maak van uw evenement een onvergetelijke ervaring! HET MARNIX: een sportlocatie vol mogelijkheden. Het Marnix is niet alleen een inspirerende en makkelijk bereikbare locatie, ons ervaren team zorgt er ook voor dat uw relatie-evenement/ seminar/ vergadering

Zakelijke ontvangsten

Zakelijke ontvangsten www.glk.nl Zakelijke ontvangsten 2015 Kasteel Doorwerth Zakelijke ontvangsten Kasteel Doorwerth, tussen Arnhem en Wageningen, is zeer geschikt voor zakelijke ontvangsten. Kasteel Doorwerth is een middeleeuws

GOLFCENTER SEVE DE KEUKEN RANGE & OEFENGREENS 9 HOLES PAR 3 BAAN. Verwacht het onverwachte en laat je verrassen

GOLFCENTER SEVE DE KEUKEN RANGE & OEFENGREENS 9 HOLES PAR 3 BAAN. Verwacht het onverwachte en laat je verrassen Met 80 verlichte, verwarmde en overdekte Driving Range afslagplaatsen en een parkachtige 9 holes golfbaan is Golfcenter Seve de grootste trainingsaccommodatie van Nederland voorzien van de modernste technieken

Beste lezer, Inhoud. Inleiding (Beste lezer,) 2. Staatszaken aan zee 3. De Staat voor uw bedrijfsfeest 3. Teambuilding bij De Staat 4

Beste lezer, Inhoud. Inleiding (Beste lezer,) 2. Staatszaken aan zee 3. De Staat voor uw bedrijfsfeest 3. Teambuilding bij De Staat 4 Strandpaviljoen Beste lezer, In deze brochure nemen we u mee naar Strandpaviljoen De Staat. De perfecte locatie voor vergaderingen, seminars, presentaties, congressen, bedrijfsfeesten en (teambuildings)

Galerie Beeldend Gesproken

Galerie Beeldend Gesproken Galerie Beeldend Gesproken locatieverhuur voor vergaderingen, workshops, cursussen, feesten en kleinschalige concer ten. Marcel de Jong Damrak op een zondagochtend Welkom Welkom bij Galerie Beeldend Gesproken,

Vergaderen. Professioneel en op maat. volledig ingerichte vergaderzalen voorzien van moderne apparatuur gratis wifi ontbijt, lunch en diner mogelijk

Vergaderen. Professioneel en op maat. volledig ingerichte vergaderzalen voorzien van moderne apparatuur gratis wifi ontbijt, lunch en diner mogelijk Zuiver Business Welkom bij Zuiver Zuiver reikt u alle elementen aan voor succesvolle zakelijke ontvangsten. Van compleet ingerichte vergaderzalen voor strak georganiseerde bijeenkomsten en professionele

Welkom bij de meest veelzijdige evenementenlocatie van Midden-Nederland

Welkom bij de meest veelzijdige evenementenlocatie van Midden-Nederland Welkom bij de meest veelzijdige evenementenlocatie van Midden-Nederland Evenementenlocatie met eindeloze mogelijkheden! Central Studios te Utrecht Evenementenlocatie met mogelijkheden Deze voormalige televisiestudio

Buitengewoon zakendoen

Buitengewoon zakendoen Buitengewoon zakendoen Stijlvol Dineren Ontmoeten Overnachten Events Vergaderen Alles op één Prachtige locatie Bent u op zoek naar een bijzondere locatie voor uw volgende event, vergadering of overnachting?