Kerkeveiling Karmelparochie 2009 Datum veiling: 21 november 2009

Download "Kerkeveiling Karmelparochie 2009 Datum veiling: 21 november 2009"

1 1. Taart Veilingcomité 2. Een barokke kandelaar Van Dillewijn Verpakkingen 3. Speculaaspakket Ambachtsbakker van Leeuwen 4. Plantengieter + Boeket Carla de Klerk Interieur + Melle Jongkind 5. Anne Geddes Puzzle (900 stukjes) N.N doos planten J.Bakker 7. Rekenmachine + Plant Kantoorvakhandel Blauwhoff + Louis Bakker 8. Creditkaartmap (zwart) N.N DVD's Het paard van Sinterklaas + handpop paard Veilingcomité Plant Ruhé Puzzelboekjes + Boeket Boekhuis Aalsmeer + Melle Jongkind 12. Bloemenbon + Kerstaccessoires Bloemenboetiek Angelique + Veilingcomité 13. Slacouvert (zilver) N.N. 14. Regenbroek en regenjas Maat XS-S Wielerhuis Sprey 15. Snoerloze Schroefmachine Provak 16. Pond Paling + Fles Jenever Makelaardij van der Laarse kleine/2 grote bierglazen + Spelkaarten+ Pokersetje Pappot Topslijter 18. Aquarel Lies de Bok 19. Dienblad (wit metaal) Joh. Van Dijk B.V bos gemengde Rozen Kwekerij Leo Ammerlaan doos Saint Paulia's H.Appelboom B.V kist Appels Groente en Fruit H.C. Kreike 23. Halve meter Kerstbrood L.Pieterse 24. Sudokuspel in koker N.N. 25. Kappersbon + 1 Plant Kapsalon Meyer + Paul Spring in't Veld Pagina 1 van 10

2 26. Broodbakmachine N.N. 27. Kadobon + Accessoires Bloemsierkunst Peter en Marian Stokman + Veilingcomité 28. Boek: Roald Dahl Boekhuis Aalsmeer 29. Bon voor 10 Oliebollen en 10 Appelbeignets Dick Jansen Brood en Banket 30. Edammerkaas Groothandel Kaas en Eieren Jan Homan Fotolijsten + 1 doos Saint Paulia's Combifoto de Boer + H.Appelboom B.V. 32. Bloemenbon + Kerstaccessoires Bloemenboetiek Angelique + Veilingcomité 33. Swatch Horloge met leren band (heren) Sparnaaij Juweliers 34. Kandelaar met 3 kaarsen + 1 Plant Van Dillewijn Verpakkingen + Ruhé 35. Dinerbon + Orchideeëntak Chin.Ind.Restaurant Bamboehof + Kwekerij Leo Ammerlaan 36. Pokersetje + Spelkaarten + Memoblokje + Bierblikjes Pappot Topslijter 37. Klokradio Philips Hartelust 38. Gezinsdagkaart + Boeket Zwembad de Waterlelie + Melle Jongkind 39. Snoerloze Schroefmachine Provak 40. Bloemenbon + Kerstaccessoires Bloemenboetiek Angelique + Veilingcomité 41. Kist gemengd fruit Levarht Groothandel Groente en Fruit 42. Speculaaspakket Ambachtsbakker van Leeuwen paar sokken maat L/XL + 1 plant Small Talk + Ruhé Plant: Ficus Ginseng 40cm Louis Bakker 45. Kadobon + 1 Plant Epifanes + Rovawee B.V. 46. Speculaascake + Onbijtpakket + Dikke Brokken Bertram & Brood 47. Set Ajax Optische Rookmelders Meiland Elektrotechniek bos gemengde Rozen Kwekerij Leo Ammerlaan kist Mandarijnen Groente en Fruit H.C. Kreike 50. Twee kandelaars met kaars Van Dillewijn Verpakkingen Pagina 2 van 10

3 51. 1dz. a 6 flessen Huiswijn wit Wittebol Wijn Plant: Ficus Ginseng 1m Louis Bakker 53. Wipstoeltje z.g.a.n. N.N. 54. Rekenmachine + Boeket Kantoorvakhandel Blauwhoff + Melle Jongkind 55. Pond Paling + Fles Jenever Makelaardij van der Laarse 56. Kadobon + Accessoires Bloemsierkunst Peter en Marian Stokman + Veilingcomité DVD's Het paard van Sinterklaas + handpop paard Veilingcomité 58. Gourmetstel Hans Stokkel Installatietechniek kist appels Dhr. de Jong bos gemengde Rozen Kwekerij Leo Ammerlaan doos Saint Paulia's H.Appelboom B.V. 62. Kist gemengd fruit Levarht Groothandel Groente en Fruit 63. Onkruidsproeier Gebr. Eveleens roze vazen Espago Cadeau 65. Etospakket Etos 66. Boeddhahoofd (hout) Van Dillewijn Verpakkingen 67. Lauwerkrans Markman Cultures 68. Pokersetje + Memoblok + Bierblikjes Pappot Topslijter 69. Baro/Hygro/Thermometer Mr. Opticien Dames 70. Kappersbon + 1 Plant Kapsalon Meyer + Rovawee B.V. 71. Boek: Marco Polo Boekhuis Aalsmeer 72. Klokradio Philips Hartelust 73. Halve meter Kerstbrood L.Pieterse 74. Zonnebril Ed Kriek Optiek 75. Wielrenbroek Maat S Wielerhuis Sprey Pagina 3 van 10

4 76. Speculaascake + Onbijtpakket + Dikke Brokken Bertram & Brood bos gemengde Rozen Kwekerij Leo Ammerlaan 78. Grundig MP-3/WMA muziekspeler Hartelust 79. Aquarel Lies de Bok 80. Kadobon + Accessoires Bloemsierkunst Peter en Marian Stokman + Veilingcomité doos planten J.Bakker luxe doos echte Stam bonbons Chocolaterie Stam roze vazen Espago Cadeau 84. Bon voor 10 Oliebollen en 10 Appelbeignets Dick Jansen Brood en Banket 85. Set Ajax Optische Rookmelders Meiland Elektrotechniek 86. Wilgenboom Markman Cultures 87. Verrassingspakket Total Copy Service 88. Kappersbon + Orchideeëntak De Barbier + Kwekerij Leo Ammerlaan paar sokken maat L/XL Small Talk 90. Bloemstuk Kwekerij Gebr. Berk Dagkaarten-geheel verzorgd + Boeket Health City + Melle Jongkind 92. Wandlamp met kaars Van Dillewijn Verpakkingen 93. Dekbedhoes Reeker Wonen 94. Edammerkaas Groothandel Kaas en Eieren Jan Homan Planten Paul Spring in't Veld 96. Beveiligde Stekkerdoos voor computers Expert Koudijs 97. Doucheset Technisch Bureau Wahlen-Jongkind B.V kaartjes "Glow in the dark" Midgetgolf Glow Golf 99. Wijnton Markman Cultures 100. Spellenpakket Multi Supplies Pagina 4 van 10

5 kaartjes Speeljungle voor kind Chimpie Champ 102. Boeket gemengde Rozen Rosa Plaza Wim Ammerlaan AQroses 103. Kadobon + Orchideeëntak Epifanes + Kwekerij Leo Ammerlaan 104. Grote groene plant Kwekerij J. t Hoen grote rode kaarsen Van Dillewijn Verpakkingen doos Planten J.Bakker 107. Weekend/Laptoptas (zwart) N.N Halve meter Kerstbrood L. Pieterse 109. Twee zilveren kandelaars (vierkante voet) Van Dillewijn Verpakkingen 110. Rekenmachine + 1 doos Saint Paulia's Kantoorvakhandel Blauwhoff + H.Appelboom B.V Zonnebril Ed Kriek Optiek 112. Onkruidsproeier Gebr. Eveleens 113. Boeket Bloemen Bloemenhuis Raymond 114. Kist gemengd fruit Levarht Groothandel Groente en Fruit 115. Boek: De Bijbel Boekhuis Aalsmeer 116. Fietstas (zwart/oranje) Rijwielhandel Romkema 117. Laptoptas (blauw) Wielerhuis Sprey dz. a 6 flessen Huiswijn rosé Wittebol Wijn 119. Gezinsdagkaart + Boeket Zwembad de Waterlelie + Melle Jongkind 120. Philips MP-3/WMA en FM muziekspeler Hartelust 121. Hoofdgerecht voor 2 personen Indian Tandoori Restaurant Himalaya Huis 122. Vleesetende plantjes Stricker 123. Compacte Schuurmachine Black & Decker Gamma % korting op eten en drinken La Farfalle 125. Gourmetschotel 4 pers. W.Eling Pagina 5 van 10

6 126. Een avondje film voor 2 personen Cultureel Café Bacchus 127. Aquarel Lies de Bok luxe doos echte Stam bonbons Chocolaterie Stam 129. Boeket gemengde Rozen Rosa Plaza Wim Ammerlaan AQroses 130. Pond Paling + Fles Jenever Makelaardij van der Laarse 131. Kerstboom puntglas Markman Cultures 132. Fietstas met zuivelproducten Zuivelspeciaalzaak Rob en Ria Langelaan 133. Kappersbon + Boeket De Barbier + Melle Jongkind Oliebollen + 10 Appelbollen Bakker Gerard 135. Bon voor huur Volleybalveld + rugzakje met 4 balletjes The Beach Dagkaarten-geheel verzorgd + Boeket Health City + Melle Jongkind 137. Bon voor Wassen-Knippen-Föhnen HiZi Hair 138. Bon voor workshop Kerst of Pasen Nicky Markslag 139. Mand met delicatessen (kaas-noten-wijn) De Osdorper flessen rode wijn Imabo Bouwmaterialen 141. Kist gemengd fruit Levarht Groothandel Groente en Fruit 142. Twee houten windlichten Van Dillewijn Verpakkingen 143. Levensmiddelenpakket Supermarkt Markt Bos 144. Bezoek Sint en Piet Scouting Tiflo kaartjes Speeljungle voor kind Chimpie Champ 146. Eau de Parfum en Bodylotion van Hugo Boss Drogisterij Parfumerie v.d. Zwaard 147. Diner voor 2 personen Groot Café In de Zotte Wilg doos Planten J.Bakker 149. Kerstboom Bloemsierkunst Peter & Marian Stokman 150. Surprise Doos Wim Blom Pagina 6 van 10

7 151. Boeket gemengde Rozen Rosa Plaza Wim Ammerlaan AQroses 152. Nesthok op stok voor in de tuin Joh. Van Dijk B.V Mobile Telefoon Huiskens Installatietechniek kaartjes "Glow in the dark" Midgetgolf Glow Golf 155. Bon voor 20 Oliebollen en 20 Appelbeignets Dick Jansen Brood en Banket 156. Kappersbon + twee kandelaars met 1 kaars Kapsalon Meyer + Van Dillewijn Verpakkingen 157. Sering Historische Tuin 158. Diner voor 2 personen Restaurant de Halve Maen 159. Zwart armbandje Imperia Lingerie 160. Bloemstukje Nicky Markslag 161. Handdoek + Gastendoek + Washand Goemans Tapijt flessen rode wijn Imabo Bouwmaterialen 163. Dinerbon + bijwonen optreden CCC inc. Brasserie De Oude Veiling 164. Ketting zwart/metaal De Studio Schaal en 2 waxine bollen N.N Halve meter Kerstbrood L.Pieterse Plant Ruhé 168. Accu Boormachine + toebehoren Peter Stokkel 169. Grote groene plant Kwekerij J. t Hoen 170. Bon voor Stoelmassage (voor nek en rug) Annemarie Erkelens (Pedicure) 171. Kist gemengd fruit Levarht Groothandel Groente en Fruit 172. Boerenkaas 4 kg. Flynth Adviseurs en Accountants 173. Rondvaart voor 4 personen Westeinder Rondvaart flessen wijn + Wijnrek Het Wapen van Aalsmeer + Markman Cultures Orginele Kerklampen Karmelparochie Kerkbestuur Pagina 7 van 10

8 176. Bloemstuk Kwekerij Gebr. Berk pond Paling Visserijbedrijf Rekelhof 178. Kerstboom Bloemsierkunst Peter & Marian Stokman 179. Twee zilveren kandelaars (ovale voet) Van Dillewijn Verpakkingen meter Krentenbrood Bakker Gerard 181. Chippolatataart Banketbakkerij Ab Müller Dagkaarten-geheel verzorgd + Boeket Health City + Melle Jongkind 183. Stropdas Broeckmans 184. Gezinsdagkaart + Boeket Zwembad de Waterlelie + Melle Jongkind 185. Zuivelmand LTO Noord Glaskracht 186. Vleesetende plantjes Stricker 187. Plant Ruhé 188. Set zilveren gebaksvorkjes Juwelier P. Kunst 189. Cadeaubon Wasstraat + 1 Plant Loogman Witte Pompen + Ruhé 190. Kodak digitale fotolijst Hartelust dz. a 12 bierglazen + bier Mitra 192. Kadobonnen + Boeket Keurslager Ron Steen + Melle Jongkind 193. Bezoek Sint en Piet Scouting Tiflo 194. Boerenkaas 4 kg. Flynth Adviseurs en Accountants 195. Middag varen met 4 pers. Jos Hooyman 196. Gourmetbon voor 4 pers. Keurslager Kruyswijk 197. Glaszuil Markman Cultures 198. Een Totaalbehandeling Slenderyou Beautyworld 199. Windlicht met kaars en dienblad ( wit metaal) Joh. Van Dijk B.V Diner voor 2 pers. bereid door Henny Post Bewoners Karmelklooster Pagina 8 van 10

9 201. Halve dag werken in de tuin Jos Hooyman + Piet Stokman 202. Bloemstukje Nicky Markslag 203. Kappersbon + Orchideeëntak Kapsalon Meyer + Kwekerij Leo Ammerlaan 204. Houten olifant 40 cm (zwart) Joh. Van Dijk B.V Grote Varkensrollade Wim Eling 206. Wandlamp met kaars Van Dillewijn Verpakkingen 207. Plant Ruhé 208. Kist gemengd fruit Levarht Groothandel Groente en Fruit 209. Bon voor workshop Kerst of Pasen Nicky Markslag flessen rode wijn Imabo Bouwmaterialen 211. Visschotel voor 4 personen Vishandel Veerman 212. Rondvaart voor 2 personen Westeinder Rondvaart 213. Microsoft Office 2007 Professional Veilingcomité 214. Bidstoeltje Karmelparochie Kerkbestuur 215. Een dag huishoudelijk werk Hanny Tates Plant: Ficus Ginseng 1m Louis Bakker 217. Gourmetschotel 4 pers. W. Eling 218. Cadeaubon Wasstraat + 1 Plant Loogman Witte Pompen + Ruhé 219. Taxibon Taxi Met & Co 220. Bon voor Stoelmassage (voor nek en rug) Annemarie Erkelens (Pedicure) 221. Boeddhahoofd (hout) Van Dillewijn Verpakkingen 222. Originele Paaskaars Karmelparochie Kerkbestuur 223. Bon voor 20 Oliebollen en 20 Appelbeignets Dick Jansen Brood en Banket 224. Menu "De Chef" voor 2 pers. Hotel Restaurant t Schouwse Hof Orginele Kerklampen Karmelparochie Kerkbestuur Pagina 9 van 10

10 226. Afstandbestuurbare auto Veilingcomité 227. Fietsset ( verlichting+fietscomputer+spiraalslot) Waning Tweewielers 228. Zuivelmand LTO-Noord-Glaskracht 229. Gourmetbon voor 4 pers. Keurslager Kruyswijk 230. Paaskaarsstandaard-seringenstam N.N Cadeaubon Wasstraat + 1 Plant Loogman Witte Pompen + Ruhé 232. Houten beeldje van knielend jongetje Joh. Van Dijk B.V Surprise Doos Wim Blom 234. Knuffelbeer Veilingcomité 235. Boerenkaas 4 kg. Flynth Adviseurs en Accountants setjes Puur Natuur één voor hem en één voor haar Leontien de Jong 237. Grote Varkensrollade Wim Eling 238. Diner voor 2 pers. bereid door Henny Post Bewoners Karmelklooster 239. Bidstoeltje Karmelparochie Kerkbestuur 240. Midweek of weekend recreatiebungalow St. Maartenzee N.N. voor 4 personen Pagina 10 van 10

Kerkeveiling Karmelparochie 2008 Datum veiling: 15 november 2008

Kerkeveiling Karmelparochie 2008 Datum veiling: 15 november 2008 1. Taart Veilingcomité 2. Ordner + Plant N.N. + Louis Bakker 3. Speculaaspakket Ambachtsbakker van Leeuwen 4. Messenblok Carla de Klerk 5. Koptelefoon + 1 doos CD-R Zandvliet Audio-Video 6. 3 Bloempotten

Nummer Kavellijst 2015 wijzigingen voorbehouden

Nummer Kavellijst 2015 wijzigingen voorbehouden 1 3 sier borden+plantenbak René Bakker 2 Bak met planten de Vries Cultures 3 Bloemstuk orchideeën Ammerlaan Orchideeën 4 2 kruiken met planten Kwekerij de Zonnebloem 5 Emmertje met bier Slijterij Gall

Rijtegoed met elektrische deel auto t.w.v. 150 van St. Duurzaam Waterland 0058

Rijtegoed met elektrische deel auto t.w.v. 150 van St. Duurzaam Waterland 0058 Rijtegoed met elektrische deel auto t.w.v. 150 van St. Duurzaam Waterland 0058 Waardebon voor een makreel bij Rokerij de Boer 0114 1x theoriecursus + examen + vervoer naar CBR voor auto of scooter (twv.

Bladzijde 1. 1 foto album sport gezelschapsspel 686. Cadeaubon voor een INVU zonnebril 955. waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1295

Bladzijde 1. 1 foto album sport gezelschapsspel 686. Cadeaubon voor een INVU zonnebril 955. waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1295 Bladzijde 1 1 foto album sport 1596 1 gezelschapsspel 686 Cadeaubon voor een INVU zonnebril 955 waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1295 waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1464 Bon voor een grote

Nr. Omschrijving Geschonken door:

Nr. Omschrijving Geschonken door: Nr. Omschrijving Geschonken door: 1 voederpakket 2 groot kaarsenpakket 3 verrassingsavond rood-zwart 2 personen rood-zwart 4 theepakket 5 knipbon de knipboet 6 fietsmuts en handschoenen imming bikes 7

Trekking dinsdag 5 juni 2018

Trekking dinsdag 5 juni 2018 Trekking dinsdag 5 juni 2018 Waardebon boeket pioenrozen Paeon 02686 Waardebon boeket pioenrozen Paeon 03581 Kokosolie met spatel Royal Green 00116 Zomerpakket Yvette Vlaar 00320 Uno spel Top1Toys Wognum

Loterij Trainingskamp Selectie vv Katwijk Zaterdag 6 december 2008. Sponsor

Loterij Trainingskamp Selectie vv Katwijk Zaterdag 6 december 2008. Sponsor Trekkingslijst Loterij Trainingskamp Selectie vv Katwijk Zaterdag 6 december 2008 Prijzen kunnen afgehaald worden in de businesseruimte van de vv katwijk :. Donderdag 11 december van 20u00 tot 22u00 en

Prijzen eendjesrace Rijswijk 3 juni 2018 Bladzijde 1 van 8

Prijzen eendjesrace Rijswijk 3 juni 2018 Bladzijde 1 van 8 Prijzen eendjesrace Rijswijk 3 juni 2018 Bladzijde 1 van 8 1 Scootershop De Vroome, Lindelaan en 5 Vespa Sprint Sport-editon sponsors 2359 2 Redbull zonnebril 2002 3 Redbull zonnebril 1458 4 Citroën Juwelier,

, ING , ING

, ING , ING PRIJZEN Lotnummer ING ballen 35 Diverse Electronica 40 Ijsbon 82 Colorworks fietskrat met VUC logo 108 Bal derby star 286 Granfood cadeau mand 290 Diverse Electronica 316 Free Kick Kadobon 394 Shirt Hesselbank

Les 1: Welke breuk hoort bij een gegeven figuur? Opgaven:

Les 1: Welke breuk hoort bij een gegeven figuur? Opgaven: Les 1: Welke breuk hoort bij een gegeven figuur? Door: Jacques Vuurpijl Pagina 1 08 april Les 2: Eerlijk delen van een iets. Wat krijgt ieder? 1. Vier mensen eten een pizza op. Ieder eet net zo veel als

UITSLAG LOTERIJ LOT NR. LOT NR. 219 LOT NR. 182. Kerstmarkt reis voor 2 pers. 999,= NETTO. Damesfiets t.w.v. 599,=

UITSLAG LOTERIJ LOT NR. LOT NR. 219 LOT NR. 182. Kerstmarkt reis voor 2 pers. 999,= NETTO. Damesfiets t.w.v. 599,= UITSLAG LOTERIJ 999,= NETTO RUTOLUX GROESBEEK FAKRO RUTOLUX ROLLUIKEN VERA BOUW Damesfiets t.w.v. 599,= ALBERS TWEEWIELERS Kerstmarkt reis voor 2 pers. van 13 tot 16 december 2015 SIJFA CRUISES LOT NR.

Wat eten we vanavond?

Wat eten we vanavond? 35 35 HOOFDSTUK 3 Wat eten we vanavond? WOORDEN 1 Kies uit: jam school slager boodschappen vegetariër 1 Dorien eet geen vlees. Ze is. 2 Moniek houdt van zoet. Ze eet graag op brood. 3 Johan, ik ga naar

de feestdagen Culinair Feestelijke extra s

de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Geniet van de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Geachte Gast, De feestdagen staan weer voor de deur en dat betekent heerlijk genieten op Landal Landgoed t Loo. Dat geldt natuurlijk niet alleen voor

NUMMER KAVELLIJST 2014 wijzigingen voorbehouden.

NUMMER KAVELLIJST 2014 wijzigingen voorbehouden. NUMMER KAVELLIJST 2014 wijzigingen voorbehouden. 1 waxine kaarsjes+bos rozen Four Seasons Quality 2 zonnebed+tas Jachthaven Kempers+plant Vireo 3 schaal met cactussen Handelskwekerij Ubink 4 kaarsenset+hortensia

3 DAAGSE VOETBALREIS MANCHESTER CITY - CHELSEA 3 MAART vv S.J.C. - Reisburo Den Haan DRIE DAAGSE VOETBALREIS BARCELONA - ATLETICO MADRID 4

3 DAAGSE VOETBALREIS MANCHESTER CITY - CHELSEA 3 MAART vv S.J.C. - Reisburo Den Haan DRIE DAAGSE VOETBALREIS BARCELONA - ATLETICO MADRID 4 EEN AMBITIEUZE VERENIGING DIE VERENIGT! 2 BRONS TOEGANGSKAARTEN FORMULE 1 BELGIE 24-26 AUGUSTUS 2018 155 ZATERDAG 16 DECEMBER KONIJNENVEILING - Bouwkundig Advies Buro v.d. Geer 19.30 UUR 20 X 2 PERSONEN

OUTLET 35 TOT 75% KORTING. Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg OUTLET Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35 TOT 75% KORTING Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg 1 Lotusvaas met Rozen en Pioenrozen Afmetingen: Doorsnede ca. 27 cm breed en ca. 17 cm

Prijslijst NAJAARSBROCHURE 2010

Prijslijst NAJAARSBROCHURE 2010 Prijslijst NAJAARSBROCHURE 2010 art omschr maat eenheid prijs 272000 2-lus strik elastisch omband, rood 20cm 25 stuks 9,25 272001 2-lus strik elastisch omband, creme 20cm 25 stuks 9,25 272002 2-lus strik

Themalijst Kerst Growers

Themalijst Kerst Growers Bonsai gemengd 10cm in Kerstshowdoos Artikel code 611009 Fust 950 Displaydoos VBN code 28428 Per CC 7 x 4 x 12 Potmaat 10 cm Doos 373 Eurodoos 34 Hoogte 29 cm Per Drager 7 x 4 x 20 Prijs 3,15 70298 Bonsai

RESERVERINGSFORMULIER KERSTVAKANTIE 2016

RESERVERINGSFORMULIER KERSTVAKANTIE 2016 RESERVERINGSFORMULIER KERSTVAKANTIE 2016 Hof van Saksen Tel. nr: +31-(0)592 24 59 50 Veldweg 22-24 Kerst@hofvansaksen.nl 9449 PW Nooitgedacht Verstuur per e-mail Op dit formulier geeft u uw wensen aan

Welkom! Programma: Overzicht workshops: De veiling vindt plaats in 2 delen. 1 e deel: 11.30-12.00 uur 2 e deel: 13.30-14.00 uur.

Welkom! Programma: Overzicht workshops: De veiling vindt plaats in 2 delen. 1 e deel: 11.30-12.00 uur 2 e deel: 13.30-14.00 uur. Veilinggids Welkom! Het organisatieteam (o.a. uit elk TFC een afgevaardigde) doet in ieder geval weer heel erg haar best om er een geslaagde dag van te maken voor jong èn oud, voor vrouwen èn mannen! Zoals

Nr. Omschrijving Geschonken door: Nr. Omschrijving Geschonken door: 1 Boodschappenpakket (levenmiddelen) 2 Bierpakket 3 Boekenpakket 3a Levensmiddelenpakket 4 Spelenpakket 4a Open Adelbert golfdag 5 Romantisch pakket 5a Casinoavond voor

Thema 4 Boodschappen doen, de weg vragen

Thema 4 Boodschappen doen, de weg vragen Thema 4 Boodschappen doen, de weg vragen 4A Een kilo tomaten, alstublieft 1 Woorden en grammatica 1 de aardappels 2 de rozen 3 de kiwi s 4 de tomaten 5 de paprika s 6 de kersen 7 de hamburgers 8 de aubergines

Lijst van deelnemende handelszaken

Lijst van deelnemende handelszaken Lijst van deelnemende handelszaken Hieronder vind je de handelszaken die meewerken aan de Harelbeekse Kadobon. Je herkent de handelszaken ook aan het logo dat op de vitrine is bevestigd. De lijst van handelaars

de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Geniet van de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Geachte Gast, De feestdagen staan weer voor de deur en dat betekent heerlijk genieten op Landal Heideheuvel. Dat geldt natuurlijk niet alleen voor

Nr. prijs Geschonken door Omschrijving prijs Waarde lotnummer 231 Leonidas waardebon 15 euro 15,00

Nr. prijs Geschonken door Omschrijving prijs Waarde lotnummer 231 Leonidas waardebon 15 euro 15,00 Nr. prijs Geschonken door Omschrijving prijs Waarde lotnummer 231 Leonidas waardebon 15 euro 15,00 663 224 Casino Blankenberge waardebon t.w.v. 18 euro voor fles huiswijn te consumeren aan de bar of in

HEROPENING WINKELCENTRUM MOLENHOEK!

HEROPENING WINKELCENTRUM MOLENHOEK! HEROPENING WINKELCENTRUM MOLENHOEK! wo 8 t/m za 11 nov winkelcentrummolenhoekrosmalen MH_verbouwingsactieA4.indd 1 10/25/17 1:46 PM VAN MOLENHOEKPASSAGE NAAR WINKELCENTRUM MOLENHOEK Na een intensieve bouwperiode,

Nieuwkoop, september 2009. Geachte heer/mevrouw,

December assortiment. Heerlijke Sinterklaas en Kerst aanbiedingen BAKKERIJ VD BERG VIERT DE DECEMBERMAAND SAMEN MET FLESSENWERK & XL BEDRIJFSKLEDING!

December assortiment. Heerlijke Sinterklaas en Kerst aanbiedingen BAKKERIJ VD BERG VIERT DE DECEMBERMAAND SAMEN MET FLESSENWERK & XL BEDRIJFSKLEDING! December assortiment Heerlijke Sinterklaas en Kerst aanbiedingen BAKKERIJ VD BERG VIERT DE DECEMBERMAAND SAMEN MET FLESSENWERK & XL BEDRIJFSKLEDING! U KUNT ONZE HEERLIJKE BAKKERSPRODUCTEN DUS COMBINEREN

de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Geniet van de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Geachte Gast, De feestdagen staan weer voor de deur en dat betekent heerlijk genieten op Landal Rabbit Hill. Dat geldt natuurlijk niet alleen voor

prijs sponsor aanvullende info lotnummer Nationale Bioscoopbon 15 euro 39 Bloemen in pot 86 Ria bar dinerbon 25 euro 203 Bloemen in pot 324

prijs sponsor aanvullende info lotnummer Nationale Bioscoopbon 15 euro 39 Bloemen in pot 86 Ria bar dinerbon 25 euro 203 Bloemen in pot 324 prijs sponsor aanvullende info lotnummer Nationale Bioscoopbon 15 euro 39 Bloemen in pot 86 Ria bar dinerbon 25 euro 203 Bloemen in pot 324 Speelgoedauto op zout water A. Tromp 383 Ernst & Bobbie cd/dvd

RESERVERINGSFORMULIER FEESTDAGEN 2018

RESERVERINGSFORMULIER FEESTDAGEN 2018 RESERVERINGSFORMULIER FEESTDAGEN 2018 verstuur per e-mail Naam park : Landal Landgoed t Loo Telnummer : +31-(0)525 63 70 00 Adres : Looweg 47 E-mail : loo@landal.nl Plaats : 8095 PS t Loo-Oldebroek Land

CLUBVEILING. Wij nodigen je uit voor de veiling Zaterdag 23 juni om 20:00 uur Clubhuis Tennisclub Bakkum K A V E L G I D S CLUBVEILING Wij nodigen je uit voor de veiling Zaterdag 23 juni om 20:00 uur Clubhuis Tennisclub Bakkum Gratis entree (ook niet-leden) Win de bonusprijs Zorg dat je voor 20:30 uur aanwezig

Kunstijsbaan Kennemerland Clubkampioenschap STG VZOD 2013. Startlijst: 1-100 meter Pupillen C t/m F 05-01-2013

Kunstijsbaan Kennemerland Clubkampioenschap STG VZOD 2013. Startlijst: 1-100 meter Pupillen C t/m F 05-01-2013 Startlijst: 1-100 meter Pupillen C t/m F 05-01-2013 1 wht 8 Mees Egberts HPC LANGERAAR 14.38 14.04 red 10 Bohdi van Wieringen HPC KUDELSTAART 14.25 14.25 2 yel 5 Sijmen Egberts HPE LANGERAAR 13.68 13.68

Pakket met Holland of Krimpenerwaard uitstraling. Producten afkomstig van producenten uit de Krimpenerwaard en het Groene Hart, bijv:

Pakket met Holland of Krimpenerwaard uitstraling. Producten afkomstig van producenten uit de Krimpenerwaard en het Groene Hart, bijv: Pakket met Holland of Krimpenerwaard uitstraling. Producten afkomstig van producenten uit de Krimpenerwaard en het Groene Hart, bijv: - echte ronde Boerenkaas (in parafine!) uit Bergambacht - honing uit

BRANCHE. 1 6 foundations en t-shirts (volwassenen/kinderen) 1.5 Stoffen Zowel modestoffen als

BRANCHE. 1 6 foundations en t-shirts (volwassenen/kinderen) 1.5 Stoffen Zowel modestoffen als PATROON WOENSDAGMARKT, MARKT: / 1. TEXTIEL HOOFD/ 1.1 Bovenkleding t.b.v. 2 9 volwassenen 1.2 Baby-, kleuter- en kinderkleding inclusief modeaccessoires en beenbekleding 1.3 Beenbekleding Sokken, kousen,

Auditieve oefeningen bij het thema: Barbapapa

Auditieve oefeningen bij het thema: Barbapapa Auditieve oefeningen bij het thema: Barbapapa Boek van de week: 1. Barbapapa boeken allerlei 2. Met Barbapapa de wereld rond Verhaalbegrip: Bij elk boek stel ik de volgende vragen: Wat staat er op de voorkant

de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Geniet van de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Culinaire arrangementen Kerstbuffet op 25 december en een gourmetavond Tijdens het Kerstbuffet kunt u onbeperkt genieten van heerlijke kerstgerechten

1. Ik koop met mij gespaarde zakgeld een tweedehandsbromfiets voor 395. Mijn ouders

1. Ik koop met mij gespaarde zakgeld een tweedehandsbromfiets voor 395. Mijn ouders 1 1. Ik koop met mij gespaarde zakgeld een tweedehandsbromfiets voor 395. Mijn ouders zij het hiermee niet eens. Zij overtuigen mij om de bromfiets terug te verkopen. Een vriend koopt hem voor 350. Ik

v e r p a k k i n g e n

v e r p a k k i n g e n v e r p a k k i n g e n Dessin Milano Cadeau Rood Vlakke zak Vlakke zak Vlakke zak Vlakke zak met handgreep Wijnfleszak 12x23cm 18x50cm Kerstpakketdoos type A 310x200x140 G201 10x15 cm 20x35cm Kerstpakketdoos

de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Geniet van de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Geachte Gast, De feestdagen staan weer voor de deur en dat betekent heerlijk genieten op Landal Hoog Vaals. Dat geldt natuurlijk niet alleen voor uw

Wat gaan we doen? Kies uit: bijzondere dagelijks gratis aanstaande praktisch. 1 Dick en Anna gaan vrijdag trouwen. Dat is over twee dagen.

Wat gaan we doen? Kies uit: bijzondere dagelijks gratis aanstaande praktisch. 1 Dick en Anna gaan vrijdag trouwen. Dat is over twee dagen. 103 103 HOOFDSTUK 7 Wat gaan we doen? WOORDEN 1 Kies uit: bijzondere dagelijks gratis aanstaande praktisch 1 Dick en Anna gaan vrijdag trouwen. Dat is over twee dagen. 2 Op 22 november zijn we 25 jaar

Inspiratie Bloemwerk. Copyright

Inspiratie Bloemwerk. Copyright 2014 Inspiratie Bloemwerk Copyright Inleiding Dit document is speciaal gemaakt door BSN als inspiratie boek voor u en om u een beeld te geven van de service mogelijkheden. Alle bloemen, arrangementen en

5,- RONDE PRIJSWEKEN KIPFILET EXTREEM LAGE, RONDE PRIJZEN! 6.99. kilo

5,- RONDE PRIJSWEKEN KIPFILET EXTREEM LAGE, RONDE PRIJZEN! 6.99. kilo RONDE PRIJSWEKEN EXTREEM LAGE, RONDE PRIJZEN! KIPFILET kilo 6.99 KILO W 49 - Aanbiedingen gelden van maandag 30 november t/m zaterdag 5 december 2015. Prijswijzigingen, zetfouten en uitverkocht voorbehouden,

Prijslijst. Babyshower. Extra opties babyshower

Prijslijst. Babyshower. Extra opties babyshower Babyshower Babyshower - Basis 100,- - Draaiboek - Bijlagen via de mail (speluitleg; uitnodigingen; antwoordblad; spelkaarten; enz.) - Lijst van benodigdheden Babyshower - Samen (Voor 10 personen en mom

1,88 p/st* 1,60 p/st* 1,68 p/st* 1,15 p/st* 1,45 p/st* 1,70 p/st* 1,95 p/st* 1,85 p/st* 2 fles geschenkdoos wijnblad art.nr ve 10st.

1,88 p/st* 1,60 p/st* 1,68 p/st* 1,15 p/st* 1,45 p/st* 1,70 p/st* 1,95 p/st* 1,85 p/st* 2 fles geschenkdoos wijnblad art.nr ve 10st. 4 fles geschenkdoos wijnblad art.nr. 479234 ve 1st. 1,88 2 fles geschenkdoos wijnblad art.nr. 479232 ve 10st. 1,60 3 fles draagkarton groen, art.nr. 476614 ve 10st. 1,15 3 fles geschenkdoos rood art.nr.

Woonzorg Boodschappendienst

Woonzorg Boodschappendienst Meer info OCMW WERVIK LOKET WONEN EN ZORG Steenakker 30 8940 056 95 25 52 (Lies Hollevoet) 056 95 25 51 (Korneel Dewanckel) Openingsuren Elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur In de namiddag op afspraak

de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Geniet van de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Geachte Gast, De feestdagen staan weer voor de deur en dat betekent heerlijk genieten op Landal Aelderholt. Dat geldt natuurlijk niet alleen voor uw

de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Geniet van de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Culinaire arrangementen Kerstbuffet en een gourmetavond Tijdens het Kerstbuffet kunt u onbeperkt genieten van heerlijke kerstgerechten met een keuze

BRANCHE. nylon kousen, kniekousen, kousenvoetjes, maillots (kinderen/volwassen) 1.4 Onder- en nachtkleding Inclusief lingerie en foundations

BRANCHE. nylon kousen, kniekousen, kousenvoetjes, maillots (kinderen/volwassen) 1.4 Onder- en nachtkleding Inclusief lingerie en foundations PATROON WOENSDAGMARKT, MARKT: / 1 TEXTIEL HOOFD/ 1.1 Bovenkleding t.b.v. volwassenen 9 1. Baby-, kleuter- en kinderkleding inclusief modeaccessoires en beenbekleding 1. Beenbekleding Sokken, kousen, panty

EINDEJAARSACTIE 10.000. Meer dan 10.000 euro aan prijzen te winnen bij de 62 deelnemende handelaars VAN 6 TOT EN MET 31 DECEMBER 2014 DEELNEMERS

EINDEJAARSACTIE 10.000. Meer dan 10.000 euro aan prijzen te winnen bij de 62 deelnemende handelaars VAN 6 TOT EN MET 31 DECEMBER 2014 DEELNEMERS Leef een maand gratis EINDEJAARSACTIE VAN 6 TOT EN MET 31 DECEMBER 2014 Meer dan 10.000 euro aan prijzen te winnen bij de 62 deelnemende handelaars u krijgt per bezoek aan een deelnemende handelaar een

de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Geniet van de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Culinaire arrangementen 3-gangen Kerstmenu van de Chef en een gourmetavond Tijdens de Kerst geniet u van een feestelijk 3-gangen menu van de chef in

uitslag tombola 2015+ prijzen

uitslag tombola 2015+ prijzen nr. prijs 1 19955 Waardebon 250 (Cecilia) 2 18830 Waardebon 75 (Cecilia) 3 21040 Waardebon 50 (Cecilia) 4 21510 Waardebon 25 (Cecilia) 5 10345 Waardebon Steylaerts 6 15373 Waardebon Bloemen Mariën 7 14599

Agenda open inschrijvingen

Agenda open inschrijvingen Klik hier om de online versie te bekijken In deze nieuwsbrief: Agenda Kerst High Tea Arrangement Nieuwe artikelen in de Webshop Cadeau suggestie Agenda open inschrijvingen Ook zo'n zin in een gezellige

Wintertoernooi donderdag 12 oktober 2017 Iedereen kan meespelen!

Wintertoernooi donderdag 12 oktober 2017 Iedereen kan meespelen! donderdag 12 oktober 2017 Iedereen kan meespelen! 1 Cor Rodenburg 2 Gerard Meijer Berry Suanet 3 Jeannette de Groot Anne Dorst 4 Antoine van 't Veer Henk Dussel 5 Marianne Bartels Jopie Benjamin 6 Alie

Kerstonderzoek 2011 Net Promoter Score. www.q-and-a.nl

Kerstonderzoek 2011 Net Promoter Score. www.q-and-a.nl Kerstonderzoek 2011 Net Promoter Score www.q-and-a.nl OVER HET ONDERZOEK Algemeen In week 50 van 2011 heeft Q&A Research & Consultancy een kerstonderzoek uitgevoerd onder ruim 1.600 consumenten. De resultaten

DAGPLOEGENKLASSEMENT MAANDAG

DAGPLOEGENKLASSEMENT MAANDAG DAGPLOEGENKLASSEMENT MAANDAG plts groep pnt Sponsor 1 17 36 Roxy's Hair & Bodycare Anouk Vermaat & Jill IJsselstijn 2 23 35 INQAR Nooteboom Tessa Diertens & Claudia Tibboel 3 22 34 Flynth adviseurs en

LOTERIJ RENOVATIE ZALENCENTRUM OPSTANDINGSKERK. Lijst van beschikbaar gestelde prijzen

LOTERIJ RENOVATIE ZALENCENTRUM OPSTANDINGSKERK. Lijst van beschikbaar gestelde prijzen Protestantse Kerk Gereformeerde Kerk Woerden LOTERIJ Trekking op 24 september 2011 VOOR RENOVATIE ZALENCENTRUM OPSTANDINGSKERK Lijst van beschikbaar gestelde prijzen 1 Lijst van beschikbaar gestelde prijzen:

Ton Blom & Ciska Strating

Ton Blom & Ciska Strating 1 Ton Blom & Ciska Strating Ons FFP registratienummer: 1006079 Alkmaar, mei 2015 Lieve mensen, Bloemen is liefde, Bloemen verzacht, Bloemen vertellen een verhaal Lievelingsbloemen, lievelingskleur, een

Kaas en zuivel uit de kiem van de natuur! Bestel de mooiste kerstpakketten bij Kaamps: Twents, ambachtelijk, lekker & gezond!

Kaas en zuivel uit de kiem van de natuur! Bestel de mooiste kerstpakketten bij Kaamps: Twents, ambachtelijk, lekker & gezond! Kaas en zuivel uit de kiem van de natuur! Bestel de mooiste kerstpakketten bij Kaamps: Twents, ambachtelijk, lekker & gezond! Kersttoppers Bent u op zoek naar een origineel kerstpakket? Loop dan eens binnen

de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Geniet van de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Geachte Gast, De feestdagen staan weer voor de deur en dat betekent heerlijk genieten op Landal Heihaas. Dat geldt natuurlijk niet alleen voor uw verblijf,

Dag 1: Dag 2: Ik viel van een tak, pardoes op een slak. Hij gilde en loste zijn huisje. Pardoes zonder te kijken. Spring! Een rijpe appel.

Dag 1: Dag 2: Ik viel van een tak, pardoes op een slak. Hij gilde en loste zijn huisje. Pardoes zonder te kijken. Spring! Een rijpe appel. Dag 1: Ik viel van een tak, pardoes op een slak. Hij gilde en loste zijn huisje. Pardoes zonder te kijken. Spring! Een rijpe appel. Eldin, Esmanur & Denis Dag 2: Zacht, zei ik, dat is een wollig schaap

Nummer Kavellijst 2019 Wijzigingen voorbehouden

Nummer Kavellijst 2019 Wijzigingen voorbehouden 1 beautyset man+doosje handcréme+bak geraniums Mts de Groot 2 plant in kruik kwekerij de Zonnebloem+bos rozen Dümmen Orange 3 cornflakeshouder+stoepkrijt+bos lelie's de Jong Lelies 4 bloemstuk Bloemenwinkeltje+plant

Najaarsverpakkingen 2017

Najaarsverpakkingen 2017 Najaarsverpakkingen 2017 Sinterklaasverpakkingen Harmonicazak Art.nr. 871933 10/(2x4)x30cm Staafkokers Art.nr. 874196 390x290x232mm Puntzak Art.nr. 871927 18x37cm Pak à 100 stuks Pak à 15 stuks Doos à

Restaurant & Catering

Restaurant & Catering Restaurant & Catering Versie januari 2016 Januari 2016 Beste bewoner en gast, Voor u ligt de Restaurant & Catering brochure van het restaurant van Sint Jozefoord. Hierin staan diverse mogelijkheden voor

Kavellijst 27 oktober 2018

Kavellijst 27 oktober 2018 1. Electrische tandenborstel, kapperbon en High Tea bon voor 2 personen 2. Soeppakket, boerenkaas met een fles Ketel 1 en 2 lunch bonnen 3. Lang weekend verblijf op camping Veldhoeve, sport- en toilettas

Sint Cadeaus heel veel keuze voor Zinzi pakt uit! PARFUM CADEAU. MIX& MATCH Met zilveren oorsieraden & hangers TIP VAN SINT.

Sint Cadeaus heel veel keuze voor Zinzi pakt uit! PARFUM CADEAU. MIX& MATCH Met zilveren oorsieraden & hangers TIP VAN SINT. Issue N o 28 SINT 2015 TIP VAN SINT Verras haar met! pakt uit! Met veel extra voordeel PARFUM CADEAU Bij aankoop van een horloge Sint Cadeaus heel veel keuze voor Met zilveren oorsieraden & hangers VOL

ma di wo do vr za zo Begin thema Logeerkoffer mee

ma di wo do vr za zo Begin thema Logeerkoffer mee Augustus 0 WELKOM 7 0 7 Logeerkoffer mee 0 7 0 Deze maand beginnen we weer met het VVE programma Piramide. Piramide is een totaalprogramma waarbij alle ontwikkelingsgebieden van het kind gestimuleerd worden.

De voordelen van TailorDrink. Personalisering van onze gamma. Inbegrepen diensten. Extra diensten

De voordelen van TailorDrink. Personalisering van onze gamma. Inbegrepen diensten. Extra diensten De voordelen van TailorDrink Dranken die volledig fiscaal aftrekbaar zijn Speciale uitrusting voor drukwerk en etikettering in kleine en grote hoeveelheden Een originele en krachtige tactische media Uitsluitend

TEAM: Jetty van der Graaf Diny Kraay Koos Pronk Joop Richaers Chris van Wijk VRIJWILLIGERS:

TEAM: Jetty van der Graaf Diny Kraay Koos Pronk Joop Richaers Chris van Wijk VRIJWILLIGERS: TEAM: Jetty van der Graaf Diny Kraay Koos Pronk Joop Richaers Chris van Wijk VRIJWILLIGERS: Padma Bindraban Anneke Breemer Els de Bruijn Roos van der Kruk Lida Nadorp Leo Persoon MET DANK AAN: Zorgdrager,

Antwoorden Thema 5 Vrije tijd

Antwoorden Thema 5 Vrije tijd Antwoorden Thema 5 Vrije tijd Luisteren Oefening 2 hobby Willem Linda hockeyen squashen tennissen voetballen bioscoop theater ballet kroegbezoek concertbezoek popmuziek jazz klassieke muziek Spreken Oefening

nterklaasdoos Kraft Draagdoos 24,5x9x33cm

nterklaasdoos Kraft Draagdoos 24,5x9x33cm Een leuk alternatief voor de pakketdoos is het opmaken van een mandje. Uit onze brede collectie manden kunt u een keuze maken tussen verschillende vormen, maten en kwaliteiten. Ons gehele assortiment vindt

SALE 35% TOT 75% KORTING. Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg

SALE 35% TOT 75% KORTING. Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg SALE Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35% TOT 75% KORTING Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg 1 Vensterbankmand met zijden bloemen Deze vensterbankmand met zijden bloemen staat beeldschoon

HOOFDBRANCHE/BRANCHE OMSCHRIJVING BRANCHE MINIMAAL AANTAL VERGUNNING HOUDERS

HOOFDBRANCHE/BRANCHE OMSCHRIJVING BRANCHE MINIMAAL AANTAL VERGUNNING HOUDERS BRANCHEPATROON WOENSDAGMARKT, MARKT: / BRANCHE 1. TEXTIEL 1.1 Bovenkleding t.b.v. volwassenen 2 9 1.2 Baby-, kleuter- en kinderkleding inclusief modeaccessoires en beenbekleding 1 3 1.3 Beenbekleding Sokken,

art.code 13455 Fiets met rieten mand gevuld met vet, zaden & pinda s Ø 17cm x44cmbx25cmh

art.code 13455 Fiets met rieten mand gevuld met vet, zaden & pinda s Ø 17cm x44cmbx25cmh art.code 13455 Fiets met rieten mand gevuld met vet, zaden & pinda s Ø 17cm x44cmbx25cmh art.code 13439 Voederschaal Hang gevuld met vet, zaden & pinda s Ø 23cm x 5 cm H Totaal 37cm Hoog art.code 13438

Staat van Bedrijfsactiviteiten bedrijfsverzamelgebouw

Staat van Bedrijfsactiviteiten bedrijfsverzamelgebouw 01 01 - LANDBOUW EN DIENSTVERLENING T.B.V. DE LANDBOUW 014 016 0 Dienstverlening t.b.v. de landbouw: 014 016 2 - algemeen (o.a. loonbedrijven): b.o.

INVENTARIS ONLINE VEILING

INVENTARIS ONLINE VEILING INVENTARIS ONLINE VEILING Diverse goederen uit diverse falingen Kijkadres : Lindenstraat 91c - 9100 Sint Niklaas Kijkdagen: 14-11-2009 van 10:00 u. tot 15:00 u. Kavelnr. Omschrijving 1 Lot van 5 kunstzijden

B-no Omschrijving Niveau Prijs Aantal Extra aanvulling

B-no Omschrijving Niveau Prijs Aantal Extra aanvulling B-no Omschrijving Niveau Prijs Aantal Extra aanvulling B-1001 deurkrans bloemig 75,00 B-1001 deurkrans bloemrijk 110,00 B-1001 deurkrans imponerend 150,00 B-1001 deurkrans koninklijk B-1002 poort & deurkrans

M. ten Berg Berg M. ten De Zwarte Kat Nic. Volkers Volkers Nic. Modehuizen

M. ten Berg Berg M. ten De Zwarte Kat Nic. Volkers Volkers Nic. Modehuizen winkel/bedrijf Eigenaar/Naam vl Gebr. van den Bosch b.v. Bosch b.v. Gebr. van den Jan Kamp Kamp januari C. de Reus Reus (nrs. 55-57) C. de Pim Kolber Kolber Pim Albert Heijn Albert Heijn M. ten Berg Berg

Bestemmingsplan Angerenstein-Plattenburg

Bestemmingsplan Angerenstein-Plattenburg Bestemmingsplan Angerenstein-Plattenburg Voorschriften 2 Bestemmingsplan "Angerenstein-Plattenburg" (o nherroepelijk) Bijlage 1: Bedrijvenlijst Bijlage bij de voorschriften Categorie 1 SBI OMSCHRIJVING

Nr. prijs Geschonken door Omschrijving prijs Waarde lotnummer 1 Henk Lievens Elektrische fiets Sparta C2, 5 versnellingen t.w.v euro 1.

Nr. prijs Geschonken door Omschrijving prijs Waarde lotnummer 1 Henk Lievens Elektrische fiets Sparta C2, 5 versnellingen t.w.v euro 1. Nr. prijs Geschonken door Omschrijving prijs Waarde lotnummer 1 Henk Lievens Elektrische fiets Sparta C2, 5 versnellingen t.w.v. 1499 euro 1.499,00 433883 2 Hotel Pantheon Palace 1 midweek voor 2 pers

Bijlage 1 bij regels Weert Noord en Graswinkel Bedrijvenlijst

Bijlage 1 bij regels Weert Noord en Graswinkel Bedrijvenlijst Bijlage 1 bij regels Weert Noord en Graswinkel 2010 Bedrijvenlijst - nummer GEUR STOF GELUID GEVAAR GROOTSTE AFSTAND CATEGORIE VERKEER VISUEEL BODEM LUCHT 01 - LANDBOUW EN DIENSTVERLENING T.B.V. DE LANDBOUW

Iedere map bevat 12 vel briefpapier, 8 enveloppen en een stickervel. Winkelprijs 4,95. Een map bevat dus 6 sets briefpapier met envelop.

Iedere map bevat 12 vel briefpapier, 8 enveloppen en een stickervel. Winkelprijs 4,95. Een map bevat dus 6 sets briefpapier met envelop. Iedere map bevat 12 vel briefpapier, 8 enveloppen en een stickervel. Winkelprijs 4,95. Een map bevat dus 6 sets briefpapier met envelop. Speciaal 1 (lila van kleur) vel met lijntjes vel zonder lijntjes

Kerstpakketten met Streekproducten. De Achterdijk Achterdijk 25, 3981 HA Bunnik info@krommerijnfruit.nl

Kerstpakketten met Streekproducten. De Achterdijk Achterdijk 25, 3981 HA Bunnik info@krommerijnfruit.nl 2015 Kerstpakketten met Streekproducten De Achterdijk Achterdijk 25, 3981 HA Bunnik info@krommerijnfruit.nl Kerstpakket met streekproducten Met een kerstpakket van Fruitboerderij en Plattelandwinkel De

Driedaags kerstarrangement Aankomst: dinsdag 24 december 2019 Vertrek: donderdag 26 december 2019

Driedaags kerstarrangement Aankomst: dinsdag 24 december 2019 Vertrek: donderdag 26 december 2019 Een sfeervolle Kerst bij Bilderberg Résidence Groot Heideborgh! Stijlvol genieten in een prachtige omgeving. Kerst bij Bilderberg Résidence Groot Heideborgh betekent genieten in stijl. De perfecte plek

Workshop-programma najaar en kerst 2014

Workshop-programma najaar en kerst 2014 Workshop-programma najaar en kerst 2014 Op de volgende bladzijden vindt u het complete workshopprogramma voor het aankomende najaar. Naast de oude vertrouwde stukken ook weer een aantal geheel nieuwe ontwerpen.

bedrijf Naam/eigenaar Eigenaar

bedrijf Naam/eigenaar Eigenaar bedrijf Naam/eigenaar Eigenaar en Hôtel Bakhuis",J.P. Rosier Rosier Hôtel Nieuw Bakhuis", J.P. Rosier Rosier Hôtel Nassau-Bergen", Dir. C.F. Zeiler Zeiler Hôtel Nassau-Bergen", H. Wielinga Wielinga Prins

Verloting. 19 jan. 30ste editie Biljarttoernooi De Grote Prijs

Verloting. 19 jan. 30ste editie Biljarttoernooi De Grote Prijs Verloting 19 jan Verloting 19 jan VERLOTING GROTE PRIJS 19 januari 2019 VERS MOET MEE!!!!! prijs naam 1 appeltaart Leo Willeboordse 2 appeltaart Hans de Visser 3 appeltaart Johan de Jong 4 appeltaart Gilles

Antwoorden Thema 3 Boodschappen doen en winkelen

Antwoorden Thema 3 Boodschappen doen en winkelen Antwoorden Thema 3 Boodschappen doen en winkelen Luisteren Oefening 2 1 b Een half lichtbruin, zes broodjes en zes krentenbollen. 2 4,20 3 c Een half pond gehakt, twee hamburgers, ham en salami. 4 a 7,20

Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35% TOT 75% KORTING. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg

Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35% TOT 75% KORTING. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg OUTLET Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35% TOT 75% KORTING Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg 1 Groot zijden bloemstuk in witte vaas op voet Deze decoratie is een stijlvolle blikvanger