BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Paracetamol Actavis 500 mg, tabletten. Paracetamol

Maat: px
Weergave met pagina beginnen:

Download "BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Paracetamol Actavis 500 mg, tabletten. Paracetamol"

Transcriptie

1 1.3.1 Bijsluiter Rev.nr Pag. 1 van 5 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Paracetamol Actavis 500 mg, tabletten Paracetamol Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke informatie in voor u. - Bewaar deze bijsluiter. Misschien heeft u hem later weer nodig. - Heeft u nog vragen? Neem dan contact op met uw arts of apotheker. - Geef dit geneesmiddel niet door aan anderen, want het is alleen aan u voorgeschreven. Het kan schadelijk zijn voor anderen, ook al hebben zij dezelfde klachten als u. - Krijgt u veel last van een van de bijwerkingen die in rubriek 4 staan? Of krijgt u een bijwerking die niet in deze bijsluiter staat? Neem dan contact op met uw arts of apotheker. Inhoud van deze bijsluiter 1. Waarvoor wordt dit middel gebruikt? 2. Wanneer mag u dit middel niet gebruiken of moet u er extra voorzichtig mee zijn? 3. Hoe gebruikt u dit middel? 4. Mogelijke bijwerkingen 5. Hoe bewaart u dit middel? 6. Inhoud van de verpakking en overige informatie 1. WAARVOOR WORDT DIT MIDDEL GEBRUIKT? Paracetamol behoort tot de groep van pijnstillers. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Paracetamol Actavis wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. 2. WANNEER MAG U DIT MIDDEL NIET GEBRUIKEN OF MOET U ER EXTRA VOORZICHTIG MEE ZIJN? Wanneer mag u dit middel niet gebruiken? - U bent allergisch voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten. Deze stoffen kunt u vinden onder rubriek 6. Wanneer moet u extra voorzichtig zijn met dit middel? Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit middel gebruikt. Langdurig of veelvuldig gebruik wordt afgeraden. Inname van hogere doseringen dan worden aanbevolen kan ernstige leverschade veroorzaken. De maximale dagelijkse dosering van paracetamol mag daarom niet overschreden worden. U moet ook voorzichtig zijn als u tegelijk andere geneesmiddelen gebruikt die ook paracetamol bevatten. Zie ook rubriek 3 Heeft u te veel van dit middel ingenomen? U moet voorzichtig zijn met het gebruik van paracetamol: als u een nier- of leveraandoening heeft als u andere geneesmiddelen gebruikt die invloed hebben op de lever; als u een tekort heeft van een bepaald enzym, het zgn. glucose-6-fosfaatdehydrogenase; als u hemolytische anemie heeft (een abnormale afbraak van rode bloedcellen);

2 1.3.1 Bijsluiter Rev.nr Pag. 2 van 5 als u uitgedroogd of ondervoed bent, bv. door alcoholmisbruik, anorexia of verkeerde voeding; in combinatie met alcohol, aangezien het uw lever ernstig kan schaden. Het effect van alcohol wordt niet versterkt door gebruik van paracetamol. bij hoge koorts of tekenen van een infectie na meer dan 3 dagen behandelen, of als de pijn aanblijft na meer dan 5 dagen behandelen, moet u uw arts raadplegen. als u vaak en langdurig pijnstillers gebruikt, aangezien langdurig gebruik meer of vaker optredende hoofdpijn kan veroorzaken. U mag de dosering van de pijnstiller niet verhogen, maar moet uw arts raadplegen voor advies. als u astmatisch bent en overgevoelig voor acetylsalicylzuur Gebruikt u nog andere geneesmiddelen? Gebruikt u naast Paracetamol Actavis 500 mg nog andere geneesmiddelen, of heeft u dat kort geleden gedaan of bestaat de mogelijkheid dat u in de nabije toekomst andere geneesmiddelen gaat gebruiken? Vertel dat dan uw arts of apotheker. Wanneer u naast Paracetamol Actavis bepaalde andere geneesmiddelen gebruikt, kunnen deze soms elkaars werking en/of bijwerking(en) beïnvloeden (ze kunnen wisselwerkingen vertonen). Een wisselwerking kan onder meer optreden bij gelijktijdig gebruik van paracetamol met geneesmiddelen die door de lever worden afgebroken of die de afbraak door de lever beïnvloeden; probenecide (o.a. tegen jicht). Mogelijk moet u de dosering van dit middel verlagen; anticoagulantia (geneesmiddelen die het bloed verdunnen, bv. warfarine en andere coumarines), in het geval u dit middel langdurig en elke dag moet gebruiken; metoclopramide of domperidon (voor de behandeling van misselijkheid en braken), aangezien deze het effect van paracetamol kunnen versterken; colestyramine (voor verlaging van het cholesterolgehalte) en geneesmiddelen die de maaglediging vertragen, aangezien zij het effect van paracetamol kunnen verminderen; zidovudine (middel tegen Aids); de kans op bijverschijnselen wordt vergroot, chlooramfenicol (voor de behandeling van infecties), aangezien paracetamol de verwijdering van dit middel uit het lichaam kan vertragen salicylamide (een pijnstiller) kan de verwijdering van paracetamol uit het lichaam kan vertragen. isoniazide (geneesmiddel tegen tuberculose) kan de werking en/of bijwerkingen van paracetamol versterken. lamotrigine (geneesmiddel tegen epilepsie). De werking van lamotrigine neemt mogelijk af. Waarop moet u letten met alcohol? Door chronisch alcoholgebruik kan, bij hoge doses paracetamol, eerder leverbeschadiging optreden. Zwangerschap en borstvoeding Bent u zwanger, denkt u zwanger te zijn, wilt u zwanger worden of geeft u borstvoeding? Neem dan contact op met uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel gebruikt. Tijdens de zwangerschap mag u paracetamol niet langdurig of in hoge doseringen gebruiken, tenzij dit is voorgeschreven door een arts. Tijdens de zwangerschap of borstvoedingsperiode mag u paracetamol in de aanbevolen doseringen gebruiken. Rijvaardigheid en het gebruik van machines Paracetamol heeft voor zover bekend geen invloed op het reactievermogen. 3. HOE GEBRUIKT U DIT MIDDEL? Gebruik dit geneesmiddel altijd precies zoals uw arts of apotheker u dat heeft verteld. Twijfelt u over het juiste gebruik? Neem dan contact op met uw arts of apotheker.

3 1.3.1 Bijsluiter Rev.nr Pag. 3 van 5 De gebruikelijke dosering is als volgt: Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht): 1-2 tabletten ( mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 tabletten (3000 mg) per 24 uur. Kinderen van: jaar : 1 tablet per keer, maximaal 4 tot 6 maal per 24 uur jaar : 1 tablet per keer, maximaal 3 tot 4 maal per 24 uur. 6-9 jaar : ½ tablet per keer, maximaal 4 tot 6 maal per 24 uur. Het minste aantal toedieningen per etmaal is bestemd voor de jongste kinderen in een bepaalde groep. De tabletten kunnen worden ingenomen door deze met wat vloeistof door te slikken. U kunt de tabletten ook eerst in een glas lauw water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken. Aanwijzingen voor gebruik: - Paracetamol Actavis 500 is niet geschikt voor kinderen jonger dan 6 jaar. - Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen. - Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten. - De aangegeven dosering niet overschrijden. - Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema. - Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd. - De inname van paracetamol met voedsel en drank heeft geen invloed op de werkzaamheid van het geneesmiddel. Gebruik bij nier- en leverproblemen Paracetamol dient met voorzichtigheid te worden gebruikt bij nier- en leverziekten, en bij een ernstige nierof leverziekte wordt een lagere dosis of een langer doseringsinterval aanbevolen. De effectieve dagelijkse dosis mag niet hoger zijn dan 60 mg/kg/dag (tot 2 g/dag) in de volgende situaties: - volwassenen die minder dan 50 kg wegen - milde tot matige leverinsufficiëntie, Syndroom van Gilbert (familiaire niet-hemolytische geelzucht) - uitdroging - chronische ondervoeding Hoe lang mag het middel gebruikt worden? Indien uw klachten na enkele dagen niet verminderen, is het verstandig een arts te raadplegen. Dit is ook aan te raden wanneer uw klachten terugkeren. Paracetamol dient niet langdurig in hoge doses gebruikt te worden (zie Waarop moet u verder letten?). Heeft u te veel van dit middel gebruikt? Bij overdosering dient onmiddellijk medisch advies te worden ingewonnen, zelfs als u zich goed voelt, vanwege het risico van latere, ernstige leverschade. Om mogelijke leverschade te voorkomen is het belangrijk dat uw arts u zo snel mogelijk een middel tegen giftige stoffen toedient. De symptomen van leverschade treden meestal pas na enkele dagen op. De symptomen van overdosering zijn o.a. misselijkheid, braken, anorexia (verlies van eetlust), bleekheid en buikpijn, en deze symptomen treden doorgaans binnen 24 uur na inname op. Bent u vergeten dit middel te gebruiken? Neem geen dubbele dosis om een vergeten dosis in te halen.

4 1.3.1 Bijsluiter Rev.nr Pag. 4 van 5 Als u stopt met het gebruik van dit middel Abrupt staken van de behandeling na langdurig gebruik met hoge doseringen kan leiden tot hoofdpijn, vermoeidheid, spierpijn, nervositeit en autonome symptomen. Deze symptomen verdwijnen binnen enkele dagen. Heeft u nog andere vragen over het gebruik van dit geneesmiddel? Neem dan contact op met uw arts of apotheker. 4. MOGELIJKE BIJWERKINGEN Zoals elk geneesmiddel kan ook dit geneesmiddel bijwerkingen hebben, al krijgt niet iedereen daarmee te maken. Mogelijke bijwerkingen staan hieronder en zijn als volgt ingedeeld: Zeer vaak: bij meer dan 1 op de 10 gebruikers Vaak: bij 1 tot 10 op de 100 gebruikers Soms: bij 1 tot 10 op de 1000 gebruikers Zelden: bij 1 tot 10 op de gebruikers Zeer zelden: bij minder dan 1 op de gebruikers Niet bekend: de frequentie kan met de beschikbare gegevens niet worden bepaald Zelden voorkomende bijwerkingen: Verschillende bloedafwijkingen, waaronder agranulocytose, trombopenie, trombocytopenische purpura, leukopenie en hemolytische anemie Allergieën (exclusief angio-oedeem) Afwijkende leverfunctie, leverfalen, levernecrose en geelzucht Jeuk (pruritus), uitslag, zweten, purpura en netelroos/galbulten (urticaria) Overdosering en vergiftiging Depressie, verwardheid en hallucinaties Tremor en hoofdpijn Wazig zien Oedeem Bloeding, maagpijn, diarree, misselijkheid, braken Duizeligheid, koorts en slaperigheid Zeer zelden voorkomende bijwerkingen: Pancytopenie (vermindering van het aantal bloedcellen) Overgevoeligheidsreacties waardoor de behandeling moet worden gestopt, waaronder angio-oedeem, moeilijke ademhaling, zweten, misselijkheid, hypotensie, shock en anafylaxie. Benauwdheid door kramp van de spieren van de luchtwegen (bronchospasme) bij personen die gevoelig zijn voor aspirine en andere NSAID s (groep van pijnstillers met ontstekingsremmende en koortswerende werking). Leververgiftiging Huiduitslag (exantheem) Hypoglykemie (te lage bloedsuikerspiegel) Donkere urine (steriele pyurie) en nierreacties Bijwerkingen waarvan de frequentie niet bekend is: Acute gegeneraliseerde exanthemateuze pustulosis, toxische necrolyse, geneesmiddelgeïnduceerde dermatose en Stevens-Johnson-syndroom. Na langdurig gebruik van 3 tot 4 gram paracetamol (= 6 tot 8 tabletten) per dag is leverbeschadiging

5 1.3.1 Bijsluiter Rev.nr Pag. 5 van 5 mogelijk. Ook na gebruik van 6 gram paracetamol (= 12 tabletten) ineens is leverbeschadiging mogelijk. Krijgt u veel last van een van de bijwerkingen? Of krijgt u een bijwerking die niet in deze bijsluiter staat? Neem dan contact op met uw arts of apotheker. 5. HOE BEWAART U DIT MIDDEL? Bewaren beneden 25 C in de oorspronkelijke verpakking ter bescherming tegen vocht. Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum. Die is te vinden op de verpakking na EXP. Daar staat een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag uw apotheker wat u met geneesmiddelen moet doen die u niet meer gebruikt. Ze worden dan op een verantwoorde manier vernietigd en komen niet in het milieu terecht. 6. INHOUD VAN DE VERPAKKING EN OVERIGE INFORMATIE Welke stoffen zitten er in dit middel? - De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Paracetamol Actavis 500 mg bevat per tablet 500 mg paracetamol. - De andere stoffen in dit middel zijn maïszetmeel en stearinezuur. Hoe ziet Paracetamol Actavis 500 mg eruit en hoeveel zit er in een verpakking? De tabletten zijn wit, rond, hebben aan de ene zijde de inscriptie 'paracetamol' en aan de andere zijde 'C PL', gescheiden door een deelstreep. Ze zijn verpakt in doordrukstrips à 10 stuks. Houder van de vergunning voor het in de handel brengen en fabrikant Houder van de vergunning voor het in de handel brengen Actavis B.V., Baarnsche Dijk 1, 3741 LN Baarn, Nederland. Fabrikanten Actavis UK Ltd., Whiddon Valley, Barnstaple, Devon EX32 8NS, Engeland Actavis B.V., Baarnsche Dijk 1, 3741 LN Baarn, Nederland. Paracetamol Actavis 500 mg is in het register ingeschreven onder RVG Deze bijsluiter is voor het laatst goedgekeurd in november 2012

RVG 52239. Version 2013_08 Page 1 of 6. PARACETAMOL APOTEX 500 mg

RVG 52239. Version 2013_08 Page 1 of 6. PARACETAMOL APOTEX 500 mg Version 2013_08 Page 1 of 6 1.3.1.3 PATIENT INFORMATION LEAFLET PARACETAMOL APOTEX 500 mg Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken, want er staat belangrijke informatie in

Nadere informatie

1.3.1.3 Package leaflet 1.3.1.3-1

1.3.1.3 Package leaflet 1.3.1.3-1 1.3.1.3 Package leaflet 1.3.1.3-1 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE PATIËNT Paracetamol HTP caplet 500 mg, tabletten paracetamol Lees deze bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat belangrijke informatie

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Paracetamol Sanias 120 mg, zetpillen Paracetamol Sanias 240 mg, zetpillen. paracetamol

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Paracetamol Sanias 120 mg, zetpillen Paracetamol Sanias 240 mg, zetpillen. paracetamol 1.3.1 Bijsluiter Rev.nr. 1510 Pag. 1 van 6 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Paracetamol Sanias 120 mg, zetpillen Paracetamol Sanias 240 mg, zetpillen paracetamol Lees goed de hele bijsluiter voordat

Nadere informatie

Kinderparacetamol 100 mg met vruchtensmaak HTP Huismerk, tabletten Paracetamol 500 mg HTP Huismerk, tabletten

Kinderparacetamol 100 mg met vruchtensmaak HTP Huismerk, tabletten Paracetamol 500 mg HTP Huismerk, tabletten 1.3.1.3 Package leaflet 1.3.1.3-1 PATIËNTENBIJSLUITER Kinderparacetamol 100 mg met vruchtensmaak HTP Huismerk, tabletten Lees deze bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat belangrijke informatie voor

Nadere informatie

Kruidvat Kinderparacetamol 120 mg, kauwtabletten

Kruidvat Kinderparacetamol 120 mg, kauwtabletten Kruidvat Kinderparacetamol 120 mg, kauwtabletten Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken, want er staat belangrijke informatie in voor u. Gebruik dit geneesmiddel altijd

Nadere informatie

Paracetamol Sanias 500 mg, zetpillen Paracetamol Sanias 1000 mg, zetpillen. paracetamol

Paracetamol Sanias 500 mg, zetpillen Paracetamol Sanias 1000 mg, zetpillen. paracetamol 1.3.1 Bijsluiter Rev.nr.1504 Pag. 1 van 6 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Paracetamol Sanias 500 mg, zetpillen Paracetamol Sanias 1000 mg, zetpillen paracetamol Lees goed de hele bijsluiter voordat

Nadere informatie

Package leaflet

Package leaflet 1.3.1.3 Package leaflet 1.3.1.3-1 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER paracetamol Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken, want er staat belangrijke informatie in voor

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. HEMA Paracetamol 500 mg, tabletten. paracetamol

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. HEMA Paracetamol 500 mg, tabletten. paracetamol 1.3.1.3 Package leaflet 1.3.1.3-1 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER HEMA Paracetamol 500 mg, tabletten paracetamol Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken, want er

Nadere informatie

Registratiehouder: Nederlandse Service Apotheek Beheer B.V., Vonderweg 39a, 7468 DC Enter.

Registratiehouder: Nederlandse Service Apotheek Beheer B.V., Vonderweg 39a, 7468 DC Enter. 1.3.1.3 Package leaflet 1.3.1.3-1 PATIËNTENBIJSLUITER Lees deze bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat belangrijke informatie voor u. Dit geneesmiddel is verkrijgbaar zonder doktersvoorschrift (recept),

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Bijsluiter Part: 1.3.1-1 of 7 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Paracetamol 500 mg tabletten Samenwerkende Apothekers Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Bijsluiter Part: 1.3.1-1 of 7 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Paracetamol 120 mg zetpillen Samenwerkende Apothekers Paracetamol 240 mg zetpillen Samenwerkende Apothekers Paracetamol 500 mg zetpillen

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Bijsluiter Part: 1.3.1-1 of 6 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Paracetamol 500 mg tabletten Samenwerkende Apothekers Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want

Nadere informatie

Deel I B-2 Panadol Junior Zetpillen April 2012 Blz.1/5

Deel I B-2 Panadol Junior Zetpillen April 2012 Blz.1/5 Blz.1/5 Lees deze bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat belangrijke informatie voor u. Dit geneesmiddel is verkrijgbaar zonder doktersvoorschrift (recept), voor de behandeling van een milde aandoening

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Paracetamol HTP 500 mg, tabletten. paracetamol

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Paracetamol HTP 500 mg, tabletten. paracetamol 1.3.1.3 Package leaflet 1.3.1.3-1 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER paracetamol Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken, want er staat belangrijke informatie in voor

Nadere informatie

Paracetamol Teva 500 mg, tabletten Paracetamol

Paracetamol Teva 500 mg, tabletten Paracetamol 1.3.1 : Bijsluiter Bladzijde : 1 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Paracetamol Teva 500 mg, Paracetamol Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit middel gaat gebruiken want er staat belangrijke

Nadere informatie

LEIDAPHARM PARACETAMOL 120/240/500/1000 mg, ZETPILLEN Module RVG 21911=57797/21912=57798/21913=57799/21914= Version 2014_08 Page 1 of 6

LEIDAPHARM PARACETAMOL 120/240/500/1000 mg, ZETPILLEN Module RVG 21911=57797/21912=57798/21913=57799/21914= Version 2014_08 Page 1 of 6 LEIDAPHARM PARACETAMOL 120/240/500/1000 mg, ZETLEN Module 1.3.1.3 Version 2014_08 Page 1 of 6 1.3.1.3 PATIENT INFORMATION LEAFLET LEIDAPHARM PARACETAMOL 120 mg, zetpillen LEIDAPHARM PARACETAMOL 240 mg,

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Bijsluiter Part: 1.3.1-1 of 7 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Paracetamol 120 mg zetpillen Samenwerkende Apothekers Paracetamol 240 mg zetpillen Samenwerkende Apothekers Paracetamol 500 mg zetpillen

Nadere informatie

RVG Version 2013_08 Page 1 of 6. paracetamol/coffeїne apotex 500/50 mg, tabletten

RVG Version 2013_08 Page 1 of 6. paracetamol/coffeїne apotex 500/50 mg, tabletten Version 2013_08 Page 1 of 6 1.3.1.3 PATIENT INFORMATION LEAFLET BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIK(ST)ER paracetamol/coffeїne apotex 500/50 mg, tabletten Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit

Nadere informatie

PIL Panadol Gladde tablet, filmomhulde tabletten July 2015 Blz.1/6 RVG NL

PIL Panadol Gladde tablet, filmomhulde tabletten July 2015 Blz.1/6 RVG NL Blz.1/6 RVG 18550 NL Bijsluiter: informatie voor de gebruik(st)er Panadol Gladde tablet Paracetamol 500 mg Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken, want er staat belangrijke

Nadere informatie

PIL Panadol Zetpillen 1000 mg voor Volwassenen September 2016 en Kinderen vanaf 12 jaar Blz.1/5 RVG NL

PIL Panadol Zetpillen 1000 mg voor Volwassenen September 2016 en Kinderen vanaf 12 jaar Blz.1/5 RVG NL Blz.1/5 RVG 29787 NL Bijsluiter: informatie voor de gebruik(st)er Panadol Zetpillen 1000mg voor Volwassenen Paracetamol 1000 mg. Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken,

Nadere informatie

1. WAT IS BOOTS PHARMACEUTICALS PARACETAMOL ZETPILLEN EN WAARVOOR WORDT HET GEBRUIKT

1. WAT IS BOOTS PHARMACEUTICALS PARACETAMOL ZETPILLEN EN WAARVOOR WORDT HET GEBRUIKT BOOTS PHARMACEUTICALS PARACETAMOL 120 mg, zetpillen BOOTS PHARMACEUTICALS PARACETAMOL 240 mg, zetpillen BOOTS PHARMACEUTICALS PARACETAMOL 500 mg, zetpillen BOOTS PHARMACEUTICALS PARACETAMOL 1000 mg, zetpillen

Nadere informatie

IB-2 Panadol Zetpillen 1000 mg voor Volwassenen april 2012 en Kinderen vanaf 12 jaar Blz.1/5 RVG NL

IB-2 Panadol Zetpillen 1000 mg voor Volwassenen april 2012 en Kinderen vanaf 12 jaar Blz.1/5 RVG NL Blz.1/5 RVG 29787 NL Lees deze bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat belangrijke informatie voor u. Dit geneesmiddel is verkrijgbaar zonder doktersvoorschrift (recept), voor de behandeling van een

Nadere informatie

PARACETAMOL/CODEINEFOSFAAT APOTEX 500/10 mg PARACETAMOL/CODEINEFOSFAAT APOTEX 500/20 mg. RVG 32074/32075 Version 2013_08 Page 1 of 6

PARACETAMOL/CODEINEFOSFAAT APOTEX 500/10 mg PARACETAMOL/CODEINEFOSFAAT APOTEX 500/20 mg. RVG 32074/32075 Version 2013_08 Page 1 of 6 Version 2013_08 Page 1 of 6 1.3.1.3 PATIENT INFORMATION LEAFLET PARACETAMOL/CODEÏNEFOSFAAT APOTEX 500/10 mg, tabletten PARACETAMOL/CODEÏNEFOSFAAT APOTEX 500/20 mg, tabletten Lees goed de hele bijsluiter

Nadere informatie

Package leaflet

Package leaflet 1.3.1.3 Package leaflet 1.3.1.3-1 Patiëntenbijsluiter Dit geneesmiddel kan zonder voorschrift verkregen worden. Desondanks moet u IDYL Kinderparacetamol zetpil 60 mg zorgvuldig gebruiken om een goed resultaat

Nadere informatie

Healthypharm B.V., Etten-Leur, The Netherlands Module 1

Healthypharm B.V., Etten-Leur, The Netherlands Module 1 1.3.1.3 Package leaflet 1.3.1.3-1 PATIËNTENBIJSLUITER Kinderparacetamol HTP 100 mg met vruchtensmaak, Lees deze bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat belangrijke informatie voor u. Dit geneesmiddel

Nadere informatie

PIL Panadol Junior Zetpillen September 2016 Blz.1/6

PIL Panadol Junior Zetpillen September 2016 Blz.1/6 Blz.1/6 Bijsluiter: informatie voor de gebruik(st)er Panadol Junior Zetpillen 125 mg voor Kinderen van 3 maanden tot 1 jaar Panadol Junior Zetpillen 250 mg voor Kinderen van 1 tot 6 jaar Panadol Junior

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIK(ST)ER. Panadol 1000 mg Artrose, omhulde tabletten. Paracetamol 1000 mg

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIK(ST)ER. Panadol 1000 mg Artrose, omhulde tabletten. Paracetamol 1000 mg BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIK(ST)ER Panadol 1000 mg Artrose, omhulde tabletten Paracetamol 1000 mg Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Bijsluiter Part: 1.3.1-1 of 7 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Apothekers Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke informatie in voor u.

Nadere informatie

IB-2 Hot Coldrex april 2012 Page 1/5 RVG NL

IB-2 Hot Coldrex april 2012 Page 1/5 RVG NL Page 1/5 RVG 06282 NL Lees deze bijsluiter zorgvuldig door, want het bevat belangrijke informatie voor u. Dit geneesmiddel is verkrijgbaar zonder doktersvoorschrift (recept), voor de behandeling van een

Nadere informatie

PARACETAMOL 120-240-500-1000 PCH zetpillen. DEEL IB : ALGEMENE GEGEVENS Datum : 25 maart 2016 Deel IB2 : Bijsluiter Bladzijde : 1

PARACETAMOL 120-240-500-1000 PCH zetpillen. DEEL IB : ALGEMENE GEGEVENS Datum : 25 maart 2016 Deel IB2 : Bijsluiter Bladzijde : 1 Deel IB2 : Bijsluiter Bladzijde : 1 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIK(ST)ER Paracetamol 120 PCH, 120 mg Paracetamol 240 PCH, 240 mg Paracetamol 500 PCH, 500 mg Paracetamol 1000 PCH, 1000 mg paracetamol

Nadere informatie

Module 1 ADMINISTRATIVE INFORMATION... Page: of 6

Module 1 ADMINISTRATIVE INFORMATION... Page: of 6 Module 1 ADMINISTRATIVE INFORMATION... Page: 1.3.1.1-1 of 6 1.3.1.3 PATIENT INFORMATION LEAFLET BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Albert Heijn Paracetamol/coffeine 500/50 mg, tabletten paracetamol

Nadere informatie

Deel I B-2 Panadol Zapp April 2012 Blz. 1/6 RVG NL

Deel I B-2 Panadol Zapp April 2012 Blz. 1/6 RVG NL Blz. 1/6 RVG 26469 NL Lees deze bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat belangrijke informatie voor u. Dit geneesmiddel is verkrijgbaar zonder doktersvoorschrift (recept), voor de behandeling van een

Nadere informatie

PIL Hot Coldrex September 2016 Page 1/7 RVG NL

PIL Hot Coldrex September 2016 Page 1/7 RVG NL Page 1/7 RVG 06282 NL Bijsluiter: informatie voor de gebruik(st)er Hot Coldrex, poeder voor drank, 500mg+30mg Paracetamol 500 mg / vitamine C 30 mg Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS. Paracetamol Genmed 500 mg tabletten (paracetamol)

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS. Paracetamol Genmed 500 mg tabletten (paracetamol) BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS Paracetamol Genmed 500 mg tabletten (paracetamol) Lees goed de hele bijsluiter, want deze bevat belangrijke informatie Dit geneesmiddel kunt u zonder voorschrift

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Paracetamol Teva 500 mg tabletten paracetamol

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Paracetamol Teva 500 mg tabletten paracetamol BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Paracetamol Teva 500 mg tabletten paracetamol Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat innemen want er staat belangrijke informatie in voor

Nadere informatie

Paracetamol 500 mg granulaat Module 1.3.1.3 Bijsluiter. Kruidvat Paracetamol 500 mg, granulaat Paracetamol

Paracetamol 500 mg granulaat Module 1.3.1.3 Bijsluiter. Kruidvat Paracetamol 500 mg, granulaat Paracetamol BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS Kruidvat Paracetamol 500 mg, granulaat Paracetamol Lees goed de hele bijsluiter, want deze bevat belangrijke informatie. Dit geneesmiddel kunt u zonder recept krijgen.

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS. Pinex Caplets 500 mg, filmomhulde tabletten Pinex Caplets 1000 mg, filmomhulde tabletten paracetamol

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS. Pinex Caplets 500 mg, filmomhulde tabletten Pinex Caplets 1000 mg, filmomhulde tabletten paracetamol 1.3.1 Bijsluiter Rev.nr.1507a Pag. 1 van 6 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS Pinex Caplets 500 mg, filmomhulde tabletten Pinex Caplets 1000 mg, filmomhulde tabletten paracetamol Lees goed de hele

Nadere informatie

Witte Kruis, poeder in sachet

Witte Kruis, poeder in sachet BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Witte Kruis, poeder in sachet paracetamol, coffeïne Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat innemen want er staat belangrijke informatie in

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Antigrippine tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C, tabletten

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Antigrippine tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C, tabletten BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Antigrippine tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C, tabletten Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke

Nadere informatie

Package leaflet

Package leaflet 1.3.1.3 Package leaflet 1.3.1.3-1 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Paracetamol zetpil 500 mg HTP Huismerk, zetpillen Paracetamol zetpil 1000 mg HTP Huismerk, zetpillen paracetamol Lees goed de

Nadere informatie

Kruidvat Paracetamol liquid caps 500 mg, zachte capsules

Kruidvat Paracetamol liquid caps 500 mg, zachte capsules 1.3.1.3 PATIENT INFORMATION LEAFLET BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER KRUIDVAT PARACETAMOL LIQUID CAPS 500 mg, zachte capsules paracetamol Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel

Nadere informatie

Package leaflet

Package leaflet 1.3.1.3 Package leaflet 1.3.1.3-1 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER IDYL Kinderparacetamol zetpil 120 mg, zetpillen IDYL Kinderparacetamol zetpil 240 mg, zetpillen paracetamol Lees goed de hele

Nadere informatie

Bijsluiter: informatie voor de gebruiker. Paracetamol Sandoz 500 mg tabletten Paracetamol Sandoz 1 g tabletten. Paracetamol

Bijsluiter: informatie voor de gebruiker. Paracetamol Sandoz 500 mg tabletten Paracetamol Sandoz 1 g tabletten. Paracetamol 1.3.1.3 Bijsluiter Bijsluiter: informatie voor de gebruiker 500 mg tabletten 1 g tabletten Paracetamol Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat innemen want er staat belangrijke informatie

Nadere informatie

Paracetamol 1000 mg Teva, tabletten paracetamol

Paracetamol 1000 mg Teva, tabletten paracetamol 1.3.1 : Bijsluiter Bladzijde : 1 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS Paracetamol 1000 mg Teva, paracetamol Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken - Bewaar deze bijsluiter.

Nadere informatie

Package leaflet

Package leaflet 1.3.1.3 Package leaflet 1.3.1.3-1 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER paracetamol en vitamine C Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken, want er staat belangrijke informatie

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE PATIENT. Paracetamol Teva 500 mg tabletten paracetamol

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE PATIENT. Paracetamol Teva 500 mg tabletten paracetamol BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE PATIENT Paracetamol Teva 500 mg tabletten paracetamol Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat innemen want er staat belangrijke informatie in voor u.

Nadere informatie

Paracetamol Triangle Pharma 500 mg, dispergeerbare tabletten

Paracetamol Triangle Pharma 500 mg, dispergeerbare tabletten Paracetamol Triangle Pharma 500 mg, dispergeerbare tabletten Lees deze bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat belangrijke informatie voor u. Dit geneesmiddel is verkrijgbaar zonder doktersvoorschrift

Nadere informatie

Deel I B-2 Panadol Gladde tablet, filmomhulde tabletten Maart 2010 Blz.1/6 RVG 18550 NL

Deel I B-2 Panadol Gladde tablet, filmomhulde tabletten Maart 2010 Blz.1/6 RVG 18550 NL Blz.1/6 RVG 18550 NL Lees deze bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat belangrijke informatie voor u. Dit geneesmiddel is verkrijgbaar zonder doktersvoorschrift (recept), voor de behandeling van een

Nadere informatie

ROTER ROTER Paracetamol 500 mg, tabletten Paracetamol

ROTER ROTER Paracetamol 500 mg, tabletten Paracetamol 1.3.1 : Bijsluiter Bladzijde : 1 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIK(ST)ER ROTER ROTER Paracetamol 500 mg, Paracetamol Lees de hele bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat belangrijke informatie

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Pinex Caplets 500 mg, filmomhulde tabletten Pinex Caplets 1000 mg, filmomhulde tabletten paracetamol

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Pinex Caplets 500 mg, filmomhulde tabletten Pinex Caplets 1000 mg, filmomhulde tabletten paracetamol 1.3.1 Bijsluiter Rev.nr.1603 Pag. 1 van 7 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Pinex Caplets 500 mg, filmomhulde tabletten Pinex Caplets 1000 mg, filmomhulde tabletten paracetamol Lees goed de hele

Nadere informatie

2. Wat u moet weten voordat u Paracetamol comp. Apotex gebruikt

2. Wat u moet weten voordat u Paracetamol comp. Apotex gebruikt Version 2008_11 Page 1 of 5 1.3.1.3 PATIENT INFORMATION LEAFLET BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIK(ST)ER PARACETAMOL COMP. APOTEX, TABLETTEN paracetamol en coffeïne Lees de hele bijsluiter zorgvuldig

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Antigrippine tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C, tabletten

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Antigrippine tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C, tabletten BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Antigrippine tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C, tabletten Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE PATIENT. Paracetamol Teva 1g tabletten paracetamol

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE PATIENT. Paracetamol Teva 1g tabletten paracetamol BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE PATIENT Paracetamol Teva 1g tabletten paracetamol Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat innemen want er staat belangrijke informatie in voor u. Gebruik

Nadere informatie

DOLPRONE 500 MG TABLET

DOLPRONE 500 MG TABLET Pagina 1 van 5 DOLPRONE 500 MG TABLET Paracetamol Lees goed de hele bijsluiter, want deze bevat belangrijke informatie Dit geneesmiddel kunt u zonder recept krijgen. Maar gebruik het wel zorgvuldig, dan

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Paracetamol Mylan 500 mg tabletten Paracetamol

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Paracetamol Mylan 500 mg tabletten Paracetamol BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Paracetamol Mylan 500 mg tabletten Paracetamol Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke informatie in voor

Nadere informatie

Deel I B-2 Panadol Plus Gladde tablet Maart 2010 Blz.1/6 RVG 22053 NL

Deel I B-2 Panadol Plus Gladde tablet Maart 2010 Blz.1/6 RVG 22053 NL Blz.1/6 RVG 22053 NL Lees deze bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat belangrijke informatie voor u. Dit geneesmiddel is verkrijgbaar zonder doktersvoorschrift (recept), voor de behandeling van een

Nadere informatie

Boots Pharmaceuticals Paracetamol 500 mg, tabletten paracetamol

Boots Pharmaceuticals Paracetamol 500 mg, tabletten paracetamol BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIK(ST)ER Boots Pharmaceuticals Paracetamol 500 mg, tabletten paracetamol Lees de hele bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat belangrijke informatie voor u. Dit

Nadere informatie

IB-2 Panadol Zetpillen 1000 mg voor Volwassenen maart 2010 en Kinderen vanaf 12 jaar Blz.1/5 RVG 29787 NL

IB-2 Panadol Zetpillen 1000 mg voor Volwassenen maart 2010 en Kinderen vanaf 12 jaar Blz.1/5 RVG 29787 NL Blz.1/5 RVG 29787 NL Lees deze bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat belangrijke informatie voor u. Dit geneesmiddel is verkrijgbaar zonder doktersvoorschrift (recept), voor de behandeling van een

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE PATIËNT. APC, tabletten Acetylsalicylzuur Paracetamol Coffeine

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE PATIËNT. APC, tabletten Acetylsalicylzuur Paracetamol Coffeine BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE PATIËNT APC, tabletten Acetylsalicylzuur Paracetamol Coffeine Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke informatie

Nadere informatie

RVG 03451. Version 2012_12 Page 1 of 5 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS. APC Apotex, tabletten Acetylsalicylzuur Paracetamol Coffeine

RVG 03451. Version 2012_12 Page 1 of 5 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS. APC Apotex, tabletten Acetylsalicylzuur Paracetamol Coffeine Version 2012_12 Page 1 of 5 1.3.1.3 PATIENT INFORMATION LEAFLET BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS APC Apotex, tabletten Acetylsalicylzuur Paracetamol Coffeine Lees goed de hele bijsluiter voordat

Nadere informatie

Deel I B-2 Panadol Zapp Maart 2010 Blz. 1/5 RVG 26469 NL

Deel I B-2 Panadol Zapp Maart 2010 Blz. 1/5 RVG 26469 NL Blz. 1/5 RVG 26469 NL Lees deze bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat belangrijke informatie voor u. Dit geneesmiddel is verkrijgbaar zonder doktersvoorschrift (recept), voor de behandeling van een

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS. Paracetamol EG 500 mg tabletten Paracetamol

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS. Paracetamol EG 500 mg tabletten Paracetamol BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS Paracetamol EG 500 mg tabletten Paracetamol Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken. - Bewaar deze bijsluiter. Misschien heeft u hem

Nadere informatie

LORATADINE HOOIKOORTSTABLETTEN APOTEX 10 mg Module 1.3.1.3 RVG 25632. Version 2014_04 Page 1 of 5. Bijsluiter: informatie voor de gebruiker

LORATADINE HOOIKOORTSTABLETTEN APOTEX 10 mg Module 1.3.1.3 RVG 25632. Version 2014_04 Page 1 of 5. Bijsluiter: informatie voor de gebruiker Version 2014_04 Page 1 of 5 Bijsluiter: informatie voor de gebruiker loratadine hooikoortstabletten Apotex 10 mg, tabletten Loratadine Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken

Nadere informatie

Paracetamol/coffeïne 500/50 PCH, tabletten 500/50 mg Paracetamol / coffeïne

Paracetamol/coffeïne 500/50 PCH, tabletten 500/50 mg Paracetamol / coffeïne 1.3.1 : Bijsluiter Bladzijde : 1 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIK(ST)ER Paracetamol/coffeïne 500/50 PCH, 500/50 mg Paracetamol / coffeïne Lees de hele bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat

Nadere informatie

PARACETAMOL PCH zetpillen. DEEL IB : ALGEMENE GEGEVENS Datum : 28 juni 2012 Deel IB2 : Bijsluiter Bladzijde : 1

PARACETAMOL PCH zetpillen. DEEL IB : ALGEMENE GEGEVENS Datum : 28 juni 2012 Deel IB2 : Bijsluiter Bladzijde : 1 Deel IB2 : Bijsluiter Bladzijde : 1 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIK(ST)ER Paracetamol 120 PCH, 120 mg Paracetamol 240 PCH, 240 mg Paracetamol 500 PCH, 500 mg Paracetamol 1000 PCH, 1000 mg Paracetamol

Nadere informatie

Boots Pharmaceuticals Paracetamol/coffeïne 500 mg/50 mg, tabletten paracetamol / coffeïne

Boots Pharmaceuticals Paracetamol/coffeïne 500 mg/50 mg, tabletten paracetamol / coffeïne 1.3.1 : Bijsluiter Bladzijde : 1 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Boots Pharmaceuticals Paracetamol/coffeïne 500 mg/50 mg, paracetamol / coffeïne Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIK(ST)ER. Paraphar 500 mg tabletten Paracetamol

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIK(ST)ER. Paraphar 500 mg tabletten Paracetamol BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIK(ST)ER Paraphar 500 mg tabletten Paracetamol Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat innemen want er staat belangrijke informatie in voor u. -

Nadere informatie

2. Wat u moet weten voordat u DA Paracetamol met Coffeïne 500 mg/50 mg gebruikt

2. Wat u moet weten voordat u DA Paracetamol met Coffeïne 500 mg/50 mg gebruikt Module 1 ADMINISTRATIVE INFORMATION... Page: 1.3.1.1-1 of 5 1.3.1.3 PATIENT INFORMATION LEAFLET BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIK(ST)ER DA PARACETAMOL MET COFFEÏNE 500 MG/50 MG, TABLETTEN paracetamol

Nadere informatie

PARACETAMOL PCH zetpillen. DEEL IB : ALGEMENE GEGEVENS Datum : 09 april 2004 Deel IB2 : Bijsluiter Bladzijde : 1

PARACETAMOL PCH zetpillen. DEEL IB : ALGEMENE GEGEVENS Datum : 09 april 2004 Deel IB2 : Bijsluiter Bladzijde : 1 Deel IB2 : Bijsluiter Bladzijde : 1 LEES DEZE BIJSLUITER ZORGVULDIG DOOR, WANT DEZE BEVAT BELANGRIJKE INFORMATIE VOOR U. Dit geneesmiddel is verkrijgbaar zonder doktersvoorschrift (recept), voor de behandeling

Nadere informatie

Boots Pharmaceuticals PARACETAMOL / COFFEÏNE 500 mg/50 mg, tabletten paracetamol/coffeïne

Boots Pharmaceuticals PARACETAMOL / COFFEÏNE 500 mg/50 mg, tabletten paracetamol/coffeïne BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIK(ST)ER Boots Pharmaceuticals PARACETAMOL / COFFEÏNE 500 mg/50 mg, tabletten paracetamol/coffeïne Lees de hele bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat belangrijke

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER 1.3.1 Bijsluiter Rev.nr. 1207 Pag. 1 van 5 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Paracetamol Actavis 120 mg zetpillen Paracetamol Actavis 240 mg zetpillen Paracetamol Actavis 500 mg zetpillen Paracetamol

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Paraphar 500 mg tabletten paracetamol

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Paraphar 500 mg tabletten paracetamol Paraphar-OTC-BSN-afslV7CCSI-mrt16 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Paraphar 500 mg tabletten paracetamol Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat innemen want er staat belangrijke

Nadere informatie

Package Leaflet

Package Leaflet 1.3.1.3 Package Leaflet 1.3.1.3-1 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Etos Hooikoortstabletten Loratadine 10 mg, tabletten loratadine Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken,

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS. Perdolan volwassenen 500 mg, zetpillen Perdolan volwassenen 500 mg, tabletten. Paracetamol

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS. Perdolan volwassenen 500 mg, zetpillen Perdolan volwassenen 500 mg, tabletten. Paracetamol BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS Perdolan volwassenen 500 mg, zetpillen Perdolan volwassenen 500 mg, tabletten Paracetamol Lees goed de hele bijsluiter, want deze bevat belangrijke informatie Dit

Nadere informatie

BIJSLUITER. PARACETAMOL/METOCLOPRAMIDE 1000/20 mg zetpil

BIJSLUITER. PARACETAMOL/METOCLOPRAMIDE 1000/20 mg zetpil BIJSLUITER PARACETAMOL/METOCLOPRAMIDE 1000/20 mg zetpil Lees de hele bijsluiter goed vóórdat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke informatie in voor u. - Bewaar deze bijsluiter.

Nadere informatie

ETHYMAL 250 mg / 4 ml, siroop Ethosuximide

ETHYMAL 250 mg / 4 ml, siroop Ethosuximide Version 2014_02 Page 1 of 5 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER ETHYMAL 250 mg / 4 ml, siroop Ethosuximide Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke

Nadere informatie

Sinaspril paracetamol 120, kauwtabletten 120 mg

Sinaspril paracetamol 120, kauwtabletten 120 mg Lees deze bijsluiter zorgvuldig door, want het bevat belangrijke informatie voor u. Dit geneesmiddel is verkrijgbaar zonder doktersvoorschrift (recept), voor de behandeling van een milde aandoening waarbij

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS. Nitrofurantoïne Aurobindo 50/100 mg, capsules Nitrofurantoïne

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS. Nitrofurantoïne Aurobindo 50/100 mg, capsules Nitrofurantoïne 1.3.1 Bijsluiter Rev.nr. 1504 Pag. 1 van 5 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS Nitrofurantoïne Aurobindo 50/100 mg, capsules Nitrofurantoïne Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat

Nadere informatie

BIJSLUITER : INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg, orodispergeerbare tabletten. paracetamol

BIJSLUITER : INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg, orodispergeerbare tabletten. paracetamol Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg, orodispergeerbare tabletten 103421 RVG 1.3.1 Bijsluiter Rev.nr. 1512 Pag. 1 van 5 BIJSLUITER : INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg,

Nadere informatie

PE-TAM, 500 mg, tabletten paracetamol

PE-TAM, 500 mg, tabletten paracetamol PE-TAM, 500 mg, tabletten paracetamol Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat innemen want er staat belangrijke informatie in voor u. Gebruik dit geneesmiddel altijd precies zoals

Nadere informatie

1.3.1.3 Package Leaflet 1.3.1.3-1

1.3.1.3 Package Leaflet 1.3.1.3-1 1.3.1.3 Package Leaflet 1.3.1.3-1 Patiëntenbijsluiter ETOS PARACETAMOL/VITAMINE C 500/50 MG DRANK, poeder voor drank Lees deze bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat belangrijke informatie voor u.

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS. Paracetamol Smelt Actavis met aardbeiensmaak 250 mg, orodispergeerbare tabletten paracetamol

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS. Paracetamol Smelt Actavis met aardbeiensmaak 250 mg, orodispergeerbare tabletten paracetamol 1.3.1 Bijsluiter Rev.nr. 1202 Pag. 1 van 5 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS Paracetamol Smelt Actavis met aardbeiensmaak 250 mg, orodispergeerbare tabletten paracetamol Lees goed de hele bijsluiter

Nadere informatie

1.3.1.3 Package leaflet 1.3.1.3-1

1.3.1.3 Package leaflet 1.3.1.3-1 1.3.1.3 Package leaflet 1.3.1.3-1 Patiëntenbijsluiter PARACETAMOL/VITAMINE C 500/50 MG DRANK BIJ VERKOUDHEID, poeder voor drank Lees deze bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat belangrijke informatie

Nadere informatie

FINIMAL, tabletten. Bayer B.V., Energieweg 1, 3641 RT Mijdrecht Bayer Consumer Care, Postbus 80, 3640 AB Mijdrecht

FINIMAL, tabletten. Bayer B.V., Energieweg 1, 3641 RT Mijdrecht Bayer Consumer Care, Postbus 80, 3640 AB Mijdrecht Lees deze bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat belangrijke informatie voor u. Dit geneesmiddel is verkrijgbaar zonder doktersvoorschrift (recept), voor de behandeling van een milde aandoening waarbij

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Temazepam Aurobindo 10 en 20 mg, capsules. Temazepam Aurobindo 20 mg, capsules temazepam

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Temazepam Aurobindo 10 en 20 mg, capsules. Temazepam Aurobindo 20 mg, capsules temazepam 1.3.1 Bijsluiter Rev.nr. 1502 Pag. 1 van 5 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Temazepam Aurobindo 10 mg, capsules Temazepam Aurobindo 20 mg, capsules temazepam Lees goed de hele bijsluiter voordat

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS TROC TABLETTEN. Acetylsalicylzuur - Paracetamol - Coffeïne-anhydraat

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS TROC TABLETTEN. Acetylsalicylzuur - Paracetamol - Coffeïne-anhydraat MELISANA N.V., Kareelovenlaan 1, Pagina 1 van 5 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS TROC TABLETTEN Acetylsalicylzuur - Paracetamol - Coffeïne-anhydraat Lees goed de hele bijsluiter, want deze bevat

Nadere informatie

1.3.1.3 Package Leaflet 1.3.1.3 / 1 van 5

1.3.1.3 Package Leaflet 1.3.1.3 / 1 van 5 1.3.1.3 Package Leaflet 1.3.1.3 / 1 van 5 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS Hooikoortstabletten HTP Loratadine 10 mg, tabletten loratadine Lees goed de hele bijsluiter, want deze bevat belangrijke

Nadere informatie

BIJSLUITER VERPAKKING: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Paracetamol Smelt Actavis 500 mg, orodispergeerbare tabletten paracetamol

BIJSLUITER VERPAKKING: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Paracetamol Smelt Actavis 500 mg, orodispergeerbare tabletten paracetamol 1.3.1 Bijsluiter Rev.nr. 1011 Pag. 1 van 5 BIJSLUITER VERPAKKING: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Paracetamol Smelt Actavis 500 mg, orodispergeerbare tabletten paracetamol Lees goed de hele bijsluiter voordat

Nadere informatie

BIJSLUITER 1/5 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS. Aspirine 500 Bruis, 500 mg, bruistablet. Acetylsalicylzuur

BIJSLUITER 1/5 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS. Aspirine 500 Bruis, 500 mg, bruistablet. Acetylsalicylzuur BIJSLUITER 1/5 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS Aspirine 500 Bruis, 500 mg, bruistablet Acetylsalicylzuur Lees goed de hele bijsluiter, want deze bevat belangrijke informatie Dit geneesmiddel kunt

Nadere informatie

Nitrofurantoine MC 50 mg Teva, capsules Nitrofurantoine MC 100 mg Teva, capsules nitrofurantoine

Nitrofurantoine MC 50 mg Teva, capsules Nitrofurantoine MC 100 mg Teva, capsules nitrofurantoine 1.3.1 : Bijsluiter Bladzijde : 1 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR GEBRUIKERS Nitrofurantoine MC 50 mg Teva, Nitrofurantoine MC 100 mg Teva, nitrofurantoine Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel

Nadere informatie

Foliumzuur PCH 0,5 mg, tabletten foliumzuur

Foliumzuur PCH 0,5 mg, tabletten foliumzuur 1.3.1 : Bijsluiter Bladzijde : 1 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Foliumzuur PCH 0,5 mg, foliumzuur Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken, want er staat belangrijke

Nadere informatie

Rhinofebryl 240 mg/3,2 mg harde capsules

Rhinofebryl 240 mg/3,2 mg harde capsules Roundup Pagina 1 van 5 Bijsluiter: informatie voor de gebruiker Paracetamol en chloorfenaminemaleaat Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke informatie

Nadere informatie

NOSCAPINE HCL 1=1 PCH, stroop 1 mg/ml Noscapine

NOSCAPINE HCL 1=1 PCH, stroop 1 mg/ml Noscapine 1.3.3 : Bijsluiter Bladzijde : 1 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER NOSCAPINE HCL 1=1 PCH, 1 mg/ml Noscapine Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken, want er staat

Nadere informatie

GLIBENCLAMIDE 5 PCH tabletten. MODULE I : ALGEMENE GEGEVENS Datum : 27 september 2013 1.3.1 : Bijsluiter Bladzijde : 1

GLIBENCLAMIDE 5 PCH tabletten. MODULE I : ALGEMENE GEGEVENS Datum : 27 september 2013 1.3.1 : Bijsluiter Bladzijde : 1 1.3.1 : Bijsluiter Bladzijde : 1 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Glibenclamide 5 PCH, 5 mg Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke informatie

Nadere informatie

1. Wat is Urfadyn PL en waarvoor wordt dit middel gebruikt?

1. Wat is Urfadyn PL en waarvoor wordt dit middel gebruikt? Bijsluiter: informatie voor de gebruiker Urfadyn PL 100 mg harde capsules Nifurtoïnol Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke informatie in voor

Nadere informatie

PARACOF, tabletten 500/50 mg Paracetamol / coffeïne

PARACOF, tabletten 500/50 mg Paracetamol / coffeïne 1.3.1 : Bijsluiter Bladzijde : 1 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIK(ST)ER PARACOF, 500/50 mg Paracetamol / coffeïne Lees de hele bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat belangrijke

Nadere informatie

Boots Pharmaceuticals Hoestdrank Noscapine HCl 1 mg/ml, stroop noscapine

Boots Pharmaceuticals Hoestdrank Noscapine HCl 1 mg/ml, stroop noscapine BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Boots Pharmaceuticals Hoestdrank Noscapine HCl 1 mg/ml, stroop noscapine Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken, want er staat belangrijke

Nadere informatie

Foliumzuur PCH 5 mg, tabletten foliumzuur

Foliumzuur PCH 5 mg, tabletten foliumzuur 1.3.1 : Bijsluiter Bladzijde : 1 BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER Foliumzuur PCH 5 mg, foliumzuur Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke

Nadere informatie

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Aspirine 500 Bruis, 500 mg, bruistabletten Acetylsalicylzuur

BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. Aspirine 500 Bruis, 500 mg, bruistabletten Acetylsalicylzuur BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER 500 Bruis, 500 mg, bruistabletten Acetylsalicylzuur Lees goed de hele bijsluiter, voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken, want er staat belangrijke informatie

Nadere informatie