Veilingcatalogus. Benefietveiling Roze Huis Nijmegen. ten behoeve van !

Download "Veilingcatalogus. Benefietveiling Roze Huis Nijmegen. ten behoeve van !"

1 Veilingcatalogus ten behoeve van Benefietveiling Roze Huis Nijmegen

2 Veilingcatalogus Benefiet Roze Huis Nijmegen Kavelnummer: 1 Object: Foto Artiest: Thijs Rutten Formaat: 30 x 45 Donateur: Thijs Rutten Kavelnummer: 2 Object: Foto Artiest: Thijs Rutten Formaat: 30 x 45 Donateur: Thijs Rutten Kavelnummer: 3 Object: Foto Artiest: Thijs Rutten Formaat: 30 x 45 Omschrijving: foto van een naakt mannenlijf in steenrillief Donateur: Thijs Rutten 2

3 Zaterdag 24 November 2012 Kavelnummer: 4 Object: Zeefdruk Omschrijving: Dit prachtige schilderij van kunstenares Yette Rohde kan nu uw huis versieren. Artiest: Yette Rohde Formaat: 50 x 70 Donateur: Yette Rohde Kavelnummer: 5 Object: Portret Opdracht Artiest: Yette Rohde Omschrijving: Kunstenares Yette Rohde schildert in twee uur een portret van u, of van iemand die u geportreteerd wilt hebben, waarna u het portret gelijk mee naar huis kunt nemen. Donateur: Yette Rohde Kavelnummer: 6 Object: Huiskamerconcert Omschrijving: Nijmeegse kleinkunstenaar en zanger Erik Derks zal uw huiskamer vullen met prachtige liedjes uit zijn programma Water bij de wijn Donateur: Erik Derks 3

4 Veilingcatalogus Benefiet Roze Huis Nijmegen Kavelnummer: 7 Object: Gedichtenbundel Omschrijving: Dichter Cees van der Pluijm biedt uit de luxe en gebonden beperkte oplage, een gesigneerd exemplaar aan van Van Liefde En Een Niet Te Lessen Dorst #81/100 voorzien van een certificaat. Dit tezamen met een handgeschreven versie van het gedicht Exodus. Donateur: Cees van der Pluijm Kavelnummer: 8 Object: Tafel Mannentorso Omschrijving: Prachtige tafel met een bovenblad in de vorm van een mannentorso. Kunstenaars: Diederik Grootjans en Jac Splinter Donateur: Jac Splinter diederikgrootjans.exto.nl Kavelnummer: 25 Object: Lederen Harnas Omschrijving: Een prachtig handgemaakt harnas aangeboden door de VSSM. Beleef spannende momenten gekleed in dit schitterende kledingstuk voor speciale gelegenheden. (dagelijks gebruik niet uitgesloten) Donateur: Vereniging Studiegroep Sado Masochisme 4

5 Zaterdag 24 November 2012 Kavelnummer: 10 Object: LipDub Omschrijving: Een lipdub voor 15 personen, schitter samen met je vrienden in een nagespeede muziekclip. Professioneel opgenomen en bewerkt door de ervaren filmtechnici van The Dutch and Famous. Donateur: The Dutch and Famous Kavelnummer: 11 Object: Ballonvaart Omschrijving: Luchtballonvaart voor één persoon. Donateur: Virgin Balloon Flights Kavelnummer: 12 Object: Hotelovernachting Omschrijving: Hotelovernachting voor twee persoonen met diner bij hotel Belvoir in Nijmegen. Donateur: Hotel Belvoir 5

6 Veilingcatalogus Benefiet Roze Huis Nijmegen Kavelnummer: 13 Object: Roze marmeren driehoek Omschrijving: De 4e roze driehoek (zoals de drie op het plaatje) kan nu uw huiskamer van een momentaal roze tintje voorzien. Donateur: COC Nijmegen Kavelnummer: 14 Object: EtalagePop Omschrijving: Een schitterende etelagepop die na prachtige jaren van dienst bij -onze voorgangerdocumentatiecentrum De Feeks, nu een mooi plaatsje bij u thuis kan krijgen. Donateur: Boekhandel De Feeks Kavelnummer: 15 Object: Huiskamerconcert Omschrijving: Zangeres Melanie Petrici (a.k.a. Mellebel) zal bij u thuis een speciaal geselecteerd programma van schitterende liedjes ten gehore brengen. Donateur: Melanie Pertici 6

7 Zaterdag 24 November 2012 Kavelnummer: 16 Object: Schilderij Kunstenares: Ilse Peters Donateur: Ilse Peters Kavelnummer: 17 Object: Schilderij Kunstenares: Ilse Peters Donateur: Ilse Peters Kavelnummer: 18 Object: Schilderij Kunstenares: Ilse Peters Donateur: Ilse Peters 7

8 Veilingcatalogus Benefiet Roze Huis Nijmegen Kavelnummer: 19 Object: Gesigneerd boek+ Omschrijving: Een gesigneerde editie van de zinderende homoontwikkelingsroman Het Lichte Hart Van De Mastodont met daarbij een eveneens gesigneerde editie van het gerelateerde boek De Tweede Man. Auteur: Frank Norbert Rieter Donateur: Frank Norbert Rieter Kavelnummer: 20 Object: Paraplu Omschrijving: Gemeente Nijmegen biedt een unieke paraplu aan met een prachtige afdruk van de skyline van Nijmegen aan de binnenzijde. Nergens te koop Donateur: Gemeente Nijmegen Kavelnummer: 21 Object: Foto in houten lijst Omschrijving: Een prachtige foto gemaakt door Homoactivist Javier Berrios Cruz. Donateur: Stichting Arca 8

9 Zaterdag 24 November 2012 Kavelnummer: 22 Kavelnummer: 23 Object: V.I.P. Treatment Omschrijving: Een spetterende V.I.P. Treatment tijdens de Special Kiss Kiss op 26 december: voor 6 personen entrée, vervoer en bubbles. Laat je samen met je vrienden in de watten leggen tijdens het leukste vaste gayfeest van Nijmegen. Donateur: Kiss Kiss Club Object: Goody Bag Omschrijfing: Homonetwerk Politie Gelderland-Zuid biedt een goodie bag aan met een leuke kist wijn met toebehoren, een mooi klokje en een prachtige pocket zaklamp. Donateur: Homonetwerk Politie Gelderland-zuid Team Voorlichting Kavelnummer: 24 Object: Voorlichting op maat Omschrijving: Speciaal voor u gaat het voorlichtingsteam van het COC Nijmegen een op maat gesneden voorlichting geven voor uw eigen publiek. Laat u inspireren door deze helden van de integratie. Donateur: COC Nijmegen Team Voorlichting 9

10 Veilingcatalogus Benefiet Roze Huis Nijmegen Kavelnummer: 25 Object: Zeefdruk in lijst. Omschrijving: Deze prachtige zeefdruk van kunstenares Petra Hart met de titel Mae Li als Marilyn is nummer 13 uit een serie van 250 genummerde afdrukken. Kunstenares: Petra Hart Donateur: Helm de Laat 10

- MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES:

- MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES: - MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES: TOGETHER ALONE SURPRISE THINKING OF YOU LACKADAISICAL SHELTER SECOND-HAND BAG

ZATERDAG Tijdstip Categorie Evenement Locatie Contact persoon

ZATERDAG Tijdstip Categorie Evenement Locatie Contact persoon ZATERDAG 29.09.2018 Tijdstip Categorie Evenement Locatie Contact persoon 12.00-16.00 Jiro Ghianni New Hair in Strange Places Eetcafé de Klinker Zorah 14.00-17.00 21.00 -???? Feest Performance PREVIEW Diana

De Gentlemen Drivers Businessclub1

De Gentlemen Drivers Businessclub1 programma 20191 De Gentlemen Drivers Businessclub1 de geur van benzine en de smaak van champagne Ondernemers en auto s Gentlemen drivers start your engines! Capital Cars + Connect is de plek waar business

VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN Koop een kavel en bied een thuis Tijdens de eerste editie van het Habitat golftoernooi zullen

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE Spelers, staff en de besturen van de Stichting ROB en de Businessclub organiseen op woensdag 14 januari een fundraising dinner en een veiling. In dit boekje

The Stephen King Collectibles. Misery

The Stephen King Collectibles. Misery Door: Pitou Spruit Een vaak gehoorde kreet binnen de Stephen King gemeenschap : Er is in ons land weinig animo voor de gelimiteerde Nederlandse hardcover boeken van Stephen King Dit is helaas waar. Hoe

Win een VIPkaart voor de nostalgische kermis Coffeecorner De Huiskamer groep 1 t/m 8 februari - maart

Win een VIPkaart voor de nostalgische kermis Coffeecorner De Huiskamer groep 1 t/m 8 februari - maart Win een VIPkaart voor de nostalgische kermis Coffeecorner De Huiskamer groep 1 t/m 8 februari - maart Win een VIP kaart voor de nostalgische kermis Coffeecorner De Huiskamer Kleurwedstrijd voor basisschoolleerlingen.

Beeldspraak. Gesprekken met kunstenaars uit het Rijk van Nijmegen. Taborhuis. Wisselwerking tussen woord en beeld. Ad Lansink

Beeldspraak. Gesprekken met kunstenaars uit het Rijk van Nijmegen. Taborhuis. Wisselwerking tussen woord en beeld. Ad Lansink Gesprekken met kunstenaars uit het Rijk van Nijmegen Ad Lansink Wisselwerking tussen woord en beeld Taborhuis, brons Cor Litjens Lees verder over: Kunstenaars uiten zich in beelden: tekeningen, etsen,

Naam: Beschrijving: Deelnemers: min 5 max 15 Lokaal: Duur: 2 uur Leeftijd:

Naam: Beschrijving: Deelnemers: min 5 max 15 Lokaal: Duur: 2 uur Leeftijd: Schilderen naar de Aboriginals De Aboriginals leven verspreid op een groot stuk land omdat ze leven van datgene dat in de natuur leeft. Om met elkaar in contact te blijven maakten ze kaarten met de ligging

KUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten

KUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten KUNST VEILING 4 AUGUSTUS t.b.v. Stichting Hospice Dronten Curious peacock 1 Kunstenaar: Trudy Boersma- van Elburg Formaat: 60 x 80 cm Startbod: 150,- 2 Vaas met bloemen Kunstenaar: Trudy Boersma- van Elburg

Een avond om van te dromen

Een avond om van te dromen Het Jostiband-jubileum én de mooiste VIP-arrangementen Een avond om van te dromen Het Concert Ziggo Dome Maandag 5 september 2016 Op TV AVROTROS, NPO2 Zaterdag 10 september 2016 We gaan de wereld wat laten

Rembrandt vanaf 9 september te zien in Museum Boijmans Van Beuningen. Virtuositeit en verbeeldingskracht: Rembrandt-etsen uit eigen collectie

Rembrandt vanaf 9 september te zien in Museum Boijmans Van Beuningen. Virtuositeit en verbeeldingskracht: Rembrandt-etsen uit eigen collectie Rembrandt vanaf 9 september te zien in Museum Boijmans Van Beuningen Virtuositeit en verbeeldingskracht: Rembrandt-etsen uit eigen collectie 07 SEPTEMBER 2017 SAMENVATTING Museum Boijmans Van Beuningen

Al 10 jaar een passie voor het ontwerpen van unieke sieraden

Al 10 jaar een passie voor het ontwerpen van unieke sieraden P E R S B E R I C H T Rosalind Suurland Al 10 jaar een passie voor het ontwerpen van unieke sieraden Tijdloos, licht draagbaar en zeer stijlvol; zo zijn de sieraden van kunstenares Rosalind Suurland ook

Dé ICT-awards van het jaar Bekendmaking van de Computable 100 lijst

Dé ICT-awards van het jaar Bekendmaking van de Computable 100 lijst computable 100-2012 100 De krachtigste ict-bedrijven van Nederland in 2012 Dé ICT-awards van het jaar Bekendmaking van de Computable 100 lijst Computable Awards 2012 Op donderdag 4 oktober 2012 worden

B Zoekend en intensief lezen Enkele mogelijke moeilijke woorden - certificaat: getuigschrift, bewijs, attest - collaboratie: samenwerking met de vijan

B Zoekend en intensief lezen Enkele mogelijke moeilijke woorden - certificaat: getuigschrift, bewijs, attest - collaboratie: samenwerking met de vijan Naam: Klas: Nr.: Datum: /20 Lezen: Kunstkrakers Voor de oriëntatie krijgen de leerlingen zo n 8 minuten. Ze hebben dan de rest van het lesuur om de andere vragen te beantwoorden. In principe kunt u de

Schepper, Foto van fotocollage in houten lijst van 121 bij 18 (sorry, ondersteboven)

Schepper, Foto van fotocollage in houten lijst van 121 bij 18 (sorry, ondersteboven) collage van foto's in lijst 130 bij 90. Collage van foto's en deels foto van collage. In lijst, 130 bij 90. Fotocollage geprint, papier op spieraam 55 bij 35 Schepper, Foto van fotocollage in houten lijst

Pimpelmees 3 3766 AX Soest

Pimpelmees 3 3766 AX Soest Pimpelmees 3 3766 AX Soest Landelijk kunstenaars-genootschap de Ploegh Pimpelmees 3 3766 AX Soest Ingang de Hazelaar Telefoon: 035-609 04 11 Email: mfretz@deploegh.nl www.deploegh.nl Openingstijden woensdag

Ontdek de kunstenaar in jezelf! Neem plaats in ons gezellige restaurant! Kies een activiteit + arrangement. Koffie. Prijs. Lunch Diner Diner Buffet

Ontdek de kunstenaar in jezelf! Neem plaats in ons gezellige restaurant! Kies een activiteit + arrangement. Koffie. Prijs. Lunch Diner Diner Buffet De leukste indooractiviteiten voor jong en oud! Ontdek de kunstenaar in jezelf! Neem plaats in ons gezellige restaurant! Al onze activiteiten zijn te combineren met diverse arrangementen. Alle onder genoemde

Nieuwsbrief nr. 9 - Januari 2015

Nieuwsbrief nr. 9 - Januari 2015 Randstad 21-29 1314 BE Almere www.kcrandstad.nl 036 53 323 99 Nieuwsbrief nr. 9 - Januari 2015 klik hier voor de on-line versie Wij wensen je een creatief en gelukkig 2015 Beste mensen, Hartelijk

Sportservice Noord-Holland 280648. Uitnodiging Olympisch Jeugdsportfonds Gala 4 oktober 2008 NH Conference Centre Leeuwenhorst, Noordwijkerhout

Sportservice Noord-Holland 280648. Uitnodiging Olympisch Jeugdsportfonds Gala 4 oktober 2008 NH Conference Centre Leeuwenhorst, Noordwijkerhout Sportservice Noord-Holland 280648 Uitnodiging Olympisch Jeugdsportfonds Gala 4 oktober 2008 NH Conference Centre Leeuwenhorst, Noordwijkerhout Datum en locatie Het Olympisch Jeugdsportfonds Gala vindt

Typ hier om tekst in te voeren. Album brochure

Typ hier om tekst in te voeren. Album brochure Typ hier om tekst in te voeren Album brochure Een trouwalbum is een erfstuk Ik zie het al voor me hoe jullie samen, over een jaar of 20, jullie trouwalbum erbij pakken en op de bank weer even terugkijken

Moet jij een knal? Leuk gevuld blouseje!

Moet jij een knal? Leuk gevuld blouseje! Moet jij een knal? De filmopnames voor Hoge HaKKen, echte Liefde zijn in 1981 gedeeltelijk opgenomen in het Havengebouw en bij Combined Terminals Amsterdam. Directeur Semijns Roggeveen (gespeeld door Rijk

organiseren op 29 mei 2010 Business Tourrit Sophia KC Zuid

organiseren op 29 mei 2010 Business Tourrit Sophia KC Zuid B r a s s e r i e organiseren op 29 mei 2010 Business Tourrit Sophia KC Zuid Business Tourrit Sophia KC Zuid Business Tourrit Sophia KC ZUID d.d. 29 mei 2010 voor maximaal 65 sportauto s HOOFDSPONSOR:

Engel. 100 x 35 x 25 cm. eikenhout en steen

Engel. 100 x 35 x 25 cm. eikenhout en steen Engel 100 x 35 x 25 cm eikenhout en steen Profiel Anja Peterkamp Kunstenaar, kunstzinnig coach, docent Persoonlijk statement: Als je op avontuur durft te gaan ontmoet je de levenskunstenaar in jezelf

The Stephen King Collectibles. Collectible 11/22/63

The Stephen King Collectibles. Collectible 11/22/63 Door: Pitou Spruit Een vaak gehoorde kreet binnen de Stephen King gemeenschap : Er is in ons land weinig animo voor de gelimiteerde Nederlandse hardcover boeken van Stephen King Dit is helaas waar. Hoe

DE BRABANTSE PIJL. Woensdag 16 april 2014

DE BRABANTSE PIJL. Woensdag 16 april 2014 DE BRABANTSE PIJL Woensdag 16 april 2014 Eddy Merckx, Frans Verbeeck, Raymond Impanis: Brabantse renners hebben onmiskenbaar hun stempel gedrukt op de Belgische wielergeschiedenis. De Brabantse Pijl is

Enneagram interview. Inzet 90 euro

Enneagram interview. Inzet 90 euro Enneagram interview Het Enneagram geeft helder inzicht in persoonlijke drijfveren, overtuigingen, emoties en gedrag. In een persoonlijk type interview krijg je inzicht in jouw Enneagramtype en wat dat

MARCO BORSATO viert dit jaar zijn 25-jarig jubileum als artiest en dat mag groots gevierd worden.

MARCO BORSATO viert dit jaar zijn 25-jarig jubileum als artiest en dat mag groots gevierd worden. MARCO BORSATO viert dit jaar zijn 25-jarig jubileum als artiest en dat mag groots gevierd worden. Nadat Marco in 2006 als eerste artiest met zijn eigen creatie Symphonica in Rosso de hele zaal keer op

Enquête gala met Carel Kraayenhof op 16 maart 2012

Enquête gala met Carel Kraayenhof op 16 maart 2012 Enquête gala met Carel Kraayenhof op 16 maart 2012 Totaal mogelijke antwoorders: 64 Totaal antwoorders: 39 Respons: 60,93 % A. PROGRAMMA 1. Waardering voor de keuze van het programma: 8.8 0 0 4 15 20 0,00%

kate ryan Zaterdag 4 oktober glamour Ladies Vegas the Band Disco tropical La BonBonniÈre, Maastricht estillo cubano DJ chelly Disco Danser Party

kate ryan Zaterdag 4 oktober glamour Ladies Vegas the Band Disco tropical La BonBonniÈre, Maastricht estillo cubano DJ chelly Disco Danser Party O N D E TA F E L 1 7 4 M A A S T I C H T P E S E N T E E T D E T WA A L F D E E D I T I E Zaterdag 4 oktober La BonBonniÈre, Maastricht s t c a live- kate ryan dries roelvink oelvink DJ Patrick DJ chelly

160 kilometer in vier dagen. Het was zwaar en vermoeiend maar het is ons gelukt!

160 kilometer in vier dagen. Het was zwaar en vermoeiend maar het is ons gelukt! VIERDAAGSE VOOR JACK RABBIT FOUNDATION MAECENAS SCHENKT JACK RABBIT FOUNDATION 1.000,- RONDLEIDING VOOR B. BRAUN OP NIEUWBOUWLOCATIE VAN ZIEKENHUIS BERNHOVEN JACK RABBIT BIJ BOURGONDISCH DEN BOSCH OME

Bijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan

Bijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan Bijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan Om de slachtoffers van het vreselijke natuurgeweld in de Filipijnen te helpen hebben we een speciale aanbieding voor u. U

Docentenmededelingen februari 2017

Docentenmededelingen februari 2017 1 Docentenmededelingen februari 2017 Maandagochtend Acryl- & olieverf Annemarie Noorderwerf Variaties op het thema: 'Las Meninas' van Diego Velasquez en Pablo Picasso, of n.a.v. je eigen thema. Maandagmiddag

Aantekeningen. Cultuurbrochure: mijn cultuur.

Aantekeningen. Cultuurbrochure: mijn cultuur. : mijn cultuur Aantekeningen Waar moet ik op letten Afspraken met mezelf Afspraken met anderen Cultuurbrochure: mijn cultuur. Na de kerstvakantie gaan jullie een boekje samenstelling in de vorm van een

Wie ben jij? Ik ben... Introductie. HAVO/VWO bovenbouw

Wie ben jij? Ik ben... Introductie. HAVO/VWO bovenbouw HAVO/VWO bovenbouw Introductie Wie jij bent is niet in één zin te beantwoorden. Of je man of vrouw bent. Uit welk land je komt. Wanneer je geboren bent. Welke dingen (muziek, kleding, sport etc.) je leuk

The Bachata Experience

The Bachata Experience Dominican Lifestyle enclub Fiera presenteren... Dé unieke belevings excursie voor de Bachata liefhebber! Wil jij tijdens jouw vakantie in de Dominicaanse Republiek het het ultieme Bachata gevoel ervaren?

The Stephen King Collectibles. Collectible Carrie

The Stephen King Collectibles. Collectible Carrie Door: Pitou Spruit Een vaak gehoorde kreet binnen de Stephen King gemeenschap : Er is in ons land weinig animo voor de gelimiteerde Nederlandse hardcover boeken van Stephen King Dit is helaas waar. Hoe

Richtprijs bij 25 stuks: Euro xx exclusief BTW

Richtprijs bij 25 stuks: Euro xx exclusief BTW Special Arts is een ideële stichting die bevordert dat alle mensen met een handicap aan kunst kunnen doen en hun talenten daarvoor kunnen ontwikkelen. Om beeldend kunstenaars onder de aandacht te brengen

VIP-FORMULE.

VIP-FORMULE. VIP-FORMULE www.spagrandprix.com Loges SOLD OUT LOGES FORMULA : DE MEZZANINE LOPEND BUFFET HET PRIVÉTERRAS MET PAGODE OFFICIEEL PROGRAMMA 1 PLAATS PER 2 PERSONEN OPEN BAR (8.30-18.30) PRACHTIG UITZICHT

Datum Tijd Podiumactiviteit Locatieactiviteit Dankbaarheidsactiviteiten Meer informatie

Datum Tijd Podiumactiviteit Locatieactiviteit Dankbaarheidsactiviteiten Meer informatie Datum Tijd Podiumactiviteit Locatieactiviteit Dankbaarheidsactiviteiten Meer informatie Zaterdag 29-12 Iets heel anders, maar waarom niet? Houd u van Flamencodans? Dan biedt het Bosch Winterparadijs 13.00-14.00

Donderdag 23 augustus NIEUWSFLITS ++++ NIEUWE BOEKEN 4

Donderdag 23 augustus NIEUWSFLITS ++++ NIEUWE BOEKEN 4 Donderdag 23 augustus 2018 ++++ NIEUWSFLITS ++++ NIEUWE BOEKEN 4 In ons MODERN ANTIQUARIAAT komen geregeld NIEUWE TITELS binnen die elders al lang zijn uitverkocht. Vandaag brengen wij de volgende boeken

NORTH SEA JAZZ FESTIVAL 10 11 12 JULI 2015

NORTH SEA JAZZ FESTIVAL 10 11 12 JULI 2015 NORTH SEA JAZZ FESTIVAL 10 11 12 JULI 2015 Let s roll! Prikkelende jazz, swingende soul, hartbrekende blues. Meeslepende latin, inspirerende fusion, groovy funk. Opzwepende R&B, bijtende hiphop en stevige

Mooie foto s in Dynamische foto-expo 2018

Mooie foto s in Dynamische foto-expo 2018 HOME DUIKEN DUIKREPORTER REIZEN FOTO EN FILM MATERIAAL INLOGGEN! " FOTO EN FILM ZOEKEN Mooie foto s in Dynamische foto-expo 2018 door Redactie DuikeninBeeld op 8 februari 2018 Geen reacties De Dynamische

BESTE WIELERLIEFHEBBER,

BESTE WIELERLIEFHEBBER, VIP DOSSIER BESTE WIELERLIEFHEBBER, Graag heten we u van harte welkom op de 84 e editie van de Sluitingsprijs Putte-Kapellen, de echte slothappening van het Belgische en Nederlandse wegwielrennen. Deze

Piet Heinkade 153 * 1019 GM Amsterdam k.k.

Piet Heinkade 153 * 1019 GM Amsterdam k.k. TE KOOP Piet Heinkade 153 * 1019 GM Amsterdam 1.290.000 k.k. KENMERKEN Prijs 1.290.000 k.k. Postcode 1019 GM Ligging Aan water, In woonwijk Woningtype Bovenwoning Tuin Ja, Zonneterras, Zuid, 780 336cm

woensdag 14 juni - zondag 18 juni

woensdag 14 juni - zondag 18 juni woensdag 14 juni - zondag 18 juni 201716 woensdag 14 juni - zondag 18 juni 2017 Vijf dagen ultiem auto-avontuur rondom de 24 uur van Le Mans. GT Rally presenteert, in samenwerking met Lex Classics, Rally

International U13 Tournament. Sponsorbrochure

International U13 Tournament. Sponsorbrochure International U13 Tournament Sponsorbrochure FAMOUS CLUBS EXCELLENT ATMOSPHERE PERFECT ORGANISATION RICH HISTORY Participating Teams 2017 Uniek in zijn soort Al sinds 1993 organiseert CVV Zwervers hét

PROGRAMMA JANUARI/FEBRUARI 2019

PROGRAMMA JANUARI/FEBRUARI 2019 PROGRAMMA JANUARI/FEBRUARI 2019 Voor senioren uit de omgeving van Amsterdam, Zaanstreek, Waterland, Hoorn, Haarlem en Alkmaar. Geniet van de uitstapjes en gezelligheid in de huiskamer van Seniorenplezier!

2313 KW Leiden - Donderdag (koopavond): Telefoon: Zaterdag

2313 KW Leiden - Donderdag (koopavond): Telefoon: Zaterdag Najaar 2014 Er zijn weer volop ontwikkelingen in ons atelier, die we graag delen middels deze nieuwsbrief. In deze editie: * De expositie van Atelier Phantasma in de Tolkienwinkel in Leiden; * 10 jaar

Eerste druk, EigenWijsje Illustraties: Jason Beeldredactie: Mike Eindredactie: Erik

Eerste druk, EigenWijsje Illustraties: Jason Beeldredactie: Mike Eindredactie: Erik Au, au t is me Eerste druk, 2013 2013 EigenWijsje Illustraties: Jason Beeldredactie: Mike Eindredactie: Erik isbn: 9789048431021 nur: 306 Uitgever: Free Musketeers, Zoetermeer www.freemusketeers.nl Hoewel

UW VISITEKAARTJE. eindejaarsfeesten incentives relatie-evenementen personeelsfeesten. Geproduceerd door Frank Wentink & Studio s Aalsmeer

UW VISITEKAARTJE. eindejaarsfeesten incentives relatie-evenementen personeelsfeesten. Geproduceerd door Frank Wentink & Studio s Aalsmeer UW VISITEKAARTJE eindejaarsfeesten incentives relatie-evenementen personeelsfeesten Geproduceerd door Frank Wentink & Studio s Aalsmeer Brooklyn Nights is een veelzijdige, modulaire showervaring die u

Jubileum. Het jubeljaar werd afgetrapt tijdens de nieuwjaarsreceptie in Villa Lila met de onthulling van het jubileumlogo.

Jubileum. Het jubeljaar werd afgetrapt tijdens de nieuwjaarsreceptie in Villa Lila met de onthulling van het jubileumlogo. JAARVERSLAG COC NIJMEGEN 2011 Jaarverslag COC Nijmegen 2011.indd 1 15-10-2012 14:28:09 Bestuur en beleid Het bestuur heeft in 2011 een hele gedaantewisseling ondergaan. Twee mensen namen afscheid en vier

18 en 19 mei 2015 KUNSTMIN én ENERGIEHUIS Dordrecht

18 en 19 mei 2015 KUNSTMIN én ENERGIEHUIS Dordrecht 18 en 19 mei 2015 KUNSTMIN én ENERGIEHUIS Dordrecht Het congres podiumkunsten is een moment van ontmoeting, inspiratie en kennisdeling voor professionals werkzaam in de podiumkunsten; van directeur tot

De Hemelvrouw. Wereldsprookjes voor groot en klein

De Hemelvrouw. Wereldsprookjes voor groot en klein De Hemelvrouw Wereldsprookjes voor groot en klein Auteur Eveline van de Putte illustrator Veronica Nahmias ISBN 9789490924010 NUR 277 & 345 verschijnt november 2010 aantal pagina s 160 afmeting 21 cm x

viele menschen wissen nicht wie das grossen glück aussieht, 90 bij 100 GERESERVEERD Diverse panelen, ook los te koop. Ca 48 bij 35

viele menschen wissen nicht wie das grossen glück aussieht, 90 bij 100 GERESERVEERD Diverse panelen, ook los te koop. Ca 48 bij 35 viele menschen wissen nicht wie das grossen glück aussieht, 90 bij 100 GERESERVEERD Diverse panelen, ook los te koop. Ca 48 bij 35 Fotocollage geprint, papier op spieraam 55 bij 35 Foto van fotocollages,

A night to remember! Join us for a major celebration!

A night to remember! Join us for a major celebration! Zaterdag 27 & 2818 november 2015 2017 Ahoy Rotterdam Ahoy A night to remember! Night of the Proms, een meeslepende avond vol hits van internationale artiesten. Bijzondere combinaties en prachtige muzikale

Landverhuizersplein 70 ROTTERDAM

Landverhuizersplein 70 ROTTERDAM Landverhuizersplein 70 ROTTERDAM Vraagprijs: 450.000 k.k. MAARTENMakelaardij T 010 818 14 87 E maarten@maartenmakelaardij.nl Burgemeester Hoffmanplein 51 M 06 415 58 485 I www.maartenmakelaardij.nl 3071

Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd

Beleef deze unieke show als VIP. Ziggo Dome Amsterdam, 20 t/m 23 april 2017

Beleef deze unieke show als VIP. Ziggo Dome Amsterdam, 20 t/m 23 april 2017 Beleef deze unieke show als VIP Ziggo Dome Amsterdam, 20 t/m 23 april 2017 Over Varekai Beleef deze unieke show als VIP Diep in een bos, op de top van een vulkaan, bestaat een bijzondere wereld een wereld

De wereld van Willem Wilmink. een lessenserie voor groep 4, 5 en 6 van de basisschool

De wereld van Willem Wilmink. een lessenserie voor groep 4, 5 en 6 van de basisschool De wereld van Willem Wilmink een lessenserie voor, en van de basisschool 1 Contact Dit lespakket is ontwikkeld door: Elsebeth Hoeven mevrouw hoeven, communicatie & educatie www.mevrouwhoeven.nl info@ mevrouwhoeven.nl

woensdag 6 september - zaterdag 9 september 20171

woensdag 6 september - zaterdag 9 september 20171 woensdag 6 september - zaterdag 9 september 20171 woensdag 6 september - zaterdag 9 september 2017 Vier dagen ultiem auto-avontuur rondom Goodwood Revival. GT Rally presenteert, in samenwerking met Louwman

Peter holvoet-hanssen, carmien michels, peter theunynck, lies van gasse, maud vanhauwaert. renga. Gehavende stad. Getekend door Ludwig Lemaire

Peter holvoet-hanssen, carmien michels, peter theunynck, lies van gasse, maud vanhauwaert. renga. Gehavende stad. Getekend door Ludwig Lemaire Peter holvoet-hanssen, carmien michels, peter theunynck, lies van gasse, maud vanhauwaert renga Gehavende stad Getekend door Ludwig Lemaire het verhaal Renga, Gehavende stad is een graphic novel met in

WWW.KERSTCIRCUS.NL EEN ONVERGETELIJKE REIS DOOR DE MAGISCHE WERELD VAN KERSTCIRCUS AHOY HOOGGEËERD PUBLIEK

WWW.KERSTCIRCUS.NL EEN ONVERGETELIJKE REIS DOOR DE MAGISCHE WERELD VAN KERSTCIRCUS AHOY HOOGGEËERD PUBLIEK HOOGGEËERD PUBLIEK Het GROOTSTE en LANGSTLOPENDE kerstcircus van Nederland Van 23 DECEMBER 2011 T/M 5 JANUARI 2012 vindt de 41E editie plaats Spectaculaire TOPACROBATEN, CLOWNS en adembenemende circusacts

Sponsorpakket Bennebroekse Feestweek

Sponsorpakket Bennebroekse Feestweek INTRODUCTIEPAKKET 450,- Gebruik van de VIP-entree met VIP-garderobe* en VIP toilet. PAKKET 650,- Gebruik van de VIP-entree met VIP-garderobe* en VIP toilet. Afdruk van uw logo op het programmadrukwerk,

WINTER WONDERLAND IN DE LOURDESKERK

WINTER WONDERLAND IN DE LOURDESKERK WINTER WONDERLAND IN DE LOURDESKERK MAGISCHE WINTERSE SFEREN Beleef uw feest in de magische winterse sferen van WinterWonderLand. Deze winter ook in prachtige Lourdes Kerk in Den Haag pal naast het Circustheater.

Rainbow Guide Het gay magazine van NL!

Rainbow Guide Het gay magazine van NL! Rainbow Guide Het gay magazine van NL! Keiroze Amersfoort schittert als een parel tijdens de pride in de Utrechtse grachten! editie 1 Juli 2018 www.rainbowguide.nl info@rainbowguide.nl Rainbow Event voor

P o r t r e t S p e c i a l

P o r t r e t S p e c i a l C U N S T - P S P o r t r e t S p e c i a l S a l a m K a d h i m S c h i l d e r ij e n o p d e m u u r K u n s t e n a a r s V e r e n i g i n g F l e v o l a n d CUNST - PS Schilderijen op de muur Salam

Biennale van hedendaagse kunst

Biennale van hedendaagse kunst SPONSORING Biennale van hedendaagse kunst De Biënnale van Hedendaagse Kunst biedt om de twee jaar een groep jonge kunstenaars de kans, niet alleen om hun werk te tonen in confrontatie met dat van gevestigde

TOM POES. Uitgeverij Cliche wil zich inzetten om de ballonstrips van Tom Poes opnieuw onder de aandacht van een breed publiek te brengen!

TOM POES. Uitgeverij Cliche wil zich inzetten om de ballonstrips van Tom Poes opnieuw onder de aandacht van een breed publiek te brengen! APRIL JUNI 2019 Uitgeverij Cliche wil zich inzetten om de ballonstrips van Tom Poes opnieuw onder de aandacht van een breed publiek te brengen! TOM POES 7 EN DE TRILLINGS Heer Bommel voelt zich geroepen

MEET YOU 12e EDITIE 2018 / 2019

MEET YOU 12e EDITIE 2018 / 2019 TO MEET YOU 12 e EDITIE 2018 / 2019 12 e EDITIE DONGENICE Dit jaar zal al weer de 12 e editie plaats gaan vinden van DongenIce. In de afgelopen 12 jaar is DongenIce gegroeid tot een winterevenement van

Mediawijsheid. Werkblad Auteursrecht bij foto s. Foto s en auteursrecht

Mediawijsheid. Werkblad Auteursrecht bij foto s. Foto s en auteursrecht Werkblad Auteursrecht bij foto s Foto s en auteursrecht Klik, klik Weer twee foto s gemaakt! Wist je dat je het auteursrecht hebt op foto s die je zelf, met jouw eigen creativiteit hebt gemaakt? Dat kunnen

Kerst rondom de wereld met Fiësta

Kerst rondom de wereld met Fiësta Beleef onze traditionele Robacher "Heiligabend/Kerstavond 2012" met als thema Kerst rondom de wereld met Fiësta op 24 december a.s. aanvang 18.30 uur tot 23.00 uur. Een sfeervol avondvullend all in verzorgd

WINTER-WONDERLAND.NL/JAARBEURS

WINTER-WONDERLAND.NL/JAARBEURS MAGISCHE WINTERWONDERLAND WINTERSE SFEREN EDITIE NOORDPOOL Beleef uw WinterWonderLand deze winter in de Beleef magische uw feest sferen in van de magische de Noordpool! winterse sferen van WinterWonderland.

Inhoudsopgave. Maak je waardering tastbaar met genieten. Met de Pluim ga je eropuit of kies je leuke dingen voor thuis.

Inhoudsopgave. Maak je waardering tastbaar met genieten. Met de Pluim ga je eropuit of kies je leuke dingen voor thuis. Deze Kerst Inhoudsopgave Maak je waardering tastbaar... 4...met genieten. Met de Pluim ga je eropuit... 8...of kies je leuke dingen voor thuis. Met de Pluim geef je genieten cadeau. 12 De Pluim maakt het

NIEUWSBRIEF. 5 e jaargang - dec nr. 11 Onder redactie van het secretariaat van CCN-Z. Kerstmarkt 16 december

NIEUWSBRIEF. 5 e jaargang - dec nr. 11 Onder redactie van het secretariaat van CCN-Z. Kerstmarkt 16 december NIEUWSBRIEF 5 e jaargang - dec. 2017 - nr. 11 Onder redactie van het secretariaat van CCN-Z. Kerstmarkt 16 december Heb je plannen om dit jaar een of meerdere Kerstmarkten te bezoeken? Meer dan genoeg

DE VLAKVULLINGEN VAN NIEK HOOGENBOOM

DE VLAKVULLINGEN VAN NIEK HOOGENBOOM Mededelingenblad Ars et Mathesis redaktieadres: Nieuwstraat 6 3743 BL Baarn jaargang 9 nummer 2 juni 1995 DE VLAKVULLINGEN VAN NIEK HOOGENBOOM In Andalusië, de zuidelijkste provincie van Spanje, zijn vele

FIONA REMPT - KINDERBOEKEN - WORKSHOPS - 6 T/M 12 JAAR

FIONA REMPT - KINDERBOEKEN - WORKSHOPS - 6 T/M 12 JAAR FIONA REMPT - KINDERBOEKEN - WORKSHOPS - 6 T/M 12 JAAR Kinderboeken schrijven is een prachtig vak. Verhalen bedenken en die in stilte uitwerken staat in schril contrast met het ontmoeten van lezers en

Jaarplan COC Nijmegen

Jaarplan COC Nijmegen Jaarplan COC Nijmegen 2013 Voorwoord Geachte lezer, Voor u ligt het jaarplan 2013 van COC Nijmegen. Eind 2011 is een ambitieus document goedgekeurd door de Algemene Ledenvergadering: het meerjarenbeleidsplan

Welkom bij de Culinaire Winterfair Editie 2013

Welkom bij de Culinaire Winterfair Editie 2013 Welkom bij de Culinaire Winterfair Editie 2013 De Culinaire Winterfair laat zich het best omschrijven als een sfeervol culinair evenement op het Teylersplein in Nieuwveen. Dit indoor evenement zal plaatsvinden

De Paèrdestal gaat weer open

De Paèrdestal gaat weer open De Paèrdestal gaat weer open In de Nieuwe Paèrdestal gaat weer van alles gebeuren. Welzijnsinstelling SMWO gaat in de wijk leuke, gezellige en leerzame activiteiten verzorgen voor de kinderen en jeugd

TEXEL INTERNATIONAL AIRPORT NIEUWSBRIEF

TEXEL INTERNATIONAL AIRPORT NIEUWSBRIEF TEXEL INTERNATIONAL AIRPORT NIEUWSBRIEF Editie Maart 2013 Wilt u dit soort nieuwsbrieven in de toekomst niet meer ontvangen? Dan kunt u ons mailen op info@texelairport.nl, wij zullen u uit de mailinglist

Vrijblijvende informatie Duindistel 41 Noordwijk aan Zee

Vrijblijvende informatie Duindistel 41 Noordwijk aan Zee Vrijblijvende informatie Duindistel 41 Noordwijk aan Zee Bonnike Makelaardij BV www.bonnike.nl 071-3619365 Omschrijving Hier kunt u wonen op de meest unieke locatie aan de Nederlandse kust. Dit schitterende

Voorraad overzicht 2015

Voorraad overzicht 2015 blad 1/6 Voorraad overzicht 2015 UTS the source houdt in haar eigen magazijn te Weesp een uitgebalanceerd assortiment promotionele draagtassen voor u op voorraad. Hierdoor zijn wij in staat u supersnel

Villa Fiesole Italië Toscane Fiesole

Villa Fiesole Italië Toscane Fiesole Villa Fiesole Italië Toscane Fiesole 1. Algemene informatie Eliza was here - Villa Fiesole - /italie/toscane/fiesole/villa_fiesole.htm 1.1. Naam - Ligging - Eliza sterren Villa Fiesole - (Italië Toscane

Catalogus. pictorescue. fotomontage retouche restauratie

Catalogus. pictorescue. fotomontage retouche restauratie Catalogus 08 2010 fotomontage retouche restauratie Sprookjesthema Sprookjesthema voor kinderen Het ideale kado voor kinderen en kleinkinderen. Laat een foto maken van uw dochter, zoon, kleindochter of

Ja ik wil... IJsselhotel

Ja ik wil... IJsselhotel Ja ik wil... IJsselhotel Ja ik wil. Gefeliciteerd, jullie gaan trouwen en dromen vast nu al over de allermooiste dag van je leven. Het IJsselhotel is gevestigd in een 19 e eeuws rijksmonument en biedt

Nieuwsbrief 10. Agenda. 8 februari Nieuwsbrief februari Open huis (voor toekomstige ouders) 15 februari Versieren Carnaval

Nieuwsbrief 10. Agenda. 8 februari Nieuwsbrief februari Open huis (voor toekomstige ouders) 15 februari Versieren Carnaval Nieuwsbrief 10 Agenda 8 februari 2019 Nieuwsbrief 11 13 februari 2019 Open huis (voor toekomstige ouders) 15 februari 2019 Versieren Carnaval 18 februari t/m 22 februari 2019 Voorjaarsvakantie 27 februari

599,- 349,- Fauteuil vanaf:

599,- 349,- Fauteuil vanaf: Bella Bella fauteuil Elegant vormgegeven en voorzien van een heerlijk zitcomfort. De Bella is een sierlijke fauteuil die past in ieder interieur. De subtiele overloop met bies op de armleuning geeft de

Hangt hier straks jouw foto van Amsterdam?

Hangt hier straks jouw foto van Amsterdam? FOTOWEDSTRIJD IKEA AMSTERDAM 2015 VILSHULT 100*140 Hangt hier straks jouw foto van Amsterdam? Voor deze wedstrijd gaan we op zoek naar de mooiste foto van Amsterdam. Dit kan een afbeelding zijn van een

Tocat jubileert in spiegeltent

Tocat jubileert in spiegeltent Tocat jubileert in spiegeltent Tocat Catering & Events bestaat dit jaar 15 jaar en dat moet gevierd worden. In een authentieke spiegeltent zal Tocat, dit jubileum op een bijzonder manier vieren. Donderdag