Veilingcatalogus. Benefietveiling Roze Huis Nijmegen. ten behoeve van !

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Maat: px
Weergave met pagina beginnen:

Download "Veilingcatalogus. Benefietveiling Roze Huis Nijmegen. ten behoeve van !"

Transcriptie

1 Veilingcatalogus ten behoeve van Benefietveiling Roze Huis Nijmegen

2 Veilingcatalogus Benefiet Roze Huis Nijmegen Kavelnummer: 1 Object: Foto Artiest: Thijs Rutten Formaat: 30 x 45 Donateur: Thijs Rutten Kavelnummer: 2 Object: Foto Artiest: Thijs Rutten Formaat: 30 x 45 Donateur: Thijs Rutten Kavelnummer: 3 Object: Foto Artiest: Thijs Rutten Formaat: 30 x 45 Omschrijving: foto van een naakt mannenlijf in steenrillief Donateur: Thijs Rutten 2

3 Zaterdag 24 November 2012 Kavelnummer: 4 Object: Zeefdruk Omschrijving: Dit prachtige schilderij van kunstenares Yette Rohde kan nu uw huis versieren. Artiest: Yette Rohde Formaat: 50 x 70 Donateur: Yette Rohde Kavelnummer: 5 Object: Portret Opdracht Artiest: Yette Rohde Omschrijving: Kunstenares Yette Rohde schildert in twee uur een portret van u, of van iemand die u geportreteerd wilt hebben, waarna u het portret gelijk mee naar huis kunt nemen. Donateur: Yette Rohde Kavelnummer: 6 Object: Huiskamerconcert Omschrijving: Nijmeegse kleinkunstenaar en zanger Erik Derks zal uw huiskamer vullen met prachtige liedjes uit zijn programma Water bij de wijn Donateur: Erik Derks 3

4 Veilingcatalogus Benefiet Roze Huis Nijmegen Kavelnummer: 7 Object: Gedichtenbundel Omschrijving: Dichter Cees van der Pluijm biedt uit de luxe en gebonden beperkte oplage, een gesigneerd exemplaar aan van Van Liefde En Een Niet Te Lessen Dorst #81/100 voorzien van een certificaat. Dit tezamen met een handgeschreven versie van het gedicht Exodus. Donateur: Cees van der Pluijm Kavelnummer: 8 Object: Tafel Mannentorso Omschrijving: Prachtige tafel met een bovenblad in de vorm van een mannentorso. Kunstenaars: Diederik Grootjans en Jac Splinter Donateur: Jac Splinter diederikgrootjans.exto.nl Kavelnummer: 25 Object: Lederen Harnas Omschrijving: Een prachtig handgemaakt harnas aangeboden door de VSSM. Beleef spannende momenten gekleed in dit schitterende kledingstuk voor speciale gelegenheden. (dagelijks gebruik niet uitgesloten) Donateur: Vereniging Studiegroep Sado Masochisme 4

5 Zaterdag 24 November 2012 Kavelnummer: 10 Object: LipDub Omschrijving: Een lipdub voor 15 personen, schitter samen met je vrienden in een nagespeede muziekclip. Professioneel opgenomen en bewerkt door de ervaren filmtechnici van The Dutch and Famous. Donateur: The Dutch and Famous Kavelnummer: 11 Object: Ballonvaart Omschrijving: Luchtballonvaart voor één persoon. Donateur: Virgin Balloon Flights Kavelnummer: 12 Object: Hotelovernachting Omschrijving: Hotelovernachting voor twee persoonen met diner bij hotel Belvoir in Nijmegen. Donateur: Hotel Belvoir 5

6 Veilingcatalogus Benefiet Roze Huis Nijmegen Kavelnummer: 13 Object: Roze marmeren driehoek Omschrijving: De 4e roze driehoek (zoals de drie op het plaatje) kan nu uw huiskamer van een momentaal roze tintje voorzien. Donateur: COC Nijmegen Kavelnummer: 14 Object: EtalagePop Omschrijving: Een schitterende etelagepop die na prachtige jaren van dienst bij -onze voorgangerdocumentatiecentrum De Feeks, nu een mooi plaatsje bij u thuis kan krijgen. Donateur: Boekhandel De Feeks Kavelnummer: 15 Object: Huiskamerconcert Omschrijving: Zangeres Melanie Petrici (a.k.a. Mellebel) zal bij u thuis een speciaal geselecteerd programma van schitterende liedjes ten gehore brengen. Donateur: Melanie Pertici 6

7 Zaterdag 24 November 2012 Kavelnummer: 16 Object: Schilderij Kunstenares: Ilse Peters Donateur: Ilse Peters Kavelnummer: 17 Object: Schilderij Kunstenares: Ilse Peters Donateur: Ilse Peters Kavelnummer: 18 Object: Schilderij Kunstenares: Ilse Peters Donateur: Ilse Peters 7

8 Veilingcatalogus Benefiet Roze Huis Nijmegen Kavelnummer: 19 Object: Gesigneerd boek+ Omschrijving: Een gesigneerde editie van de zinderende homoontwikkelingsroman Het Lichte Hart Van De Mastodont met daarbij een eveneens gesigneerde editie van het gerelateerde boek De Tweede Man. Auteur: Frank Norbert Rieter Donateur: Frank Norbert Rieter Kavelnummer: 20 Object: Paraplu Omschrijving: Gemeente Nijmegen biedt een unieke paraplu aan met een prachtige afdruk van de skyline van Nijmegen aan de binnenzijde. Nergens te koop Donateur: Gemeente Nijmegen Kavelnummer: 21 Object: Foto in houten lijst Omschrijving: Een prachtige foto gemaakt door Homoactivist Javier Berrios Cruz. Donateur: Stichting Arca 8

9 Zaterdag 24 November 2012 Kavelnummer: 22 Kavelnummer: 23 Object: V.I.P. Treatment Omschrijving: Een spetterende V.I.P. Treatment tijdens de Special Kiss Kiss op 26 december: voor 6 personen entrée, vervoer en bubbles. Laat je samen met je vrienden in de watten leggen tijdens het leukste vaste gayfeest van Nijmegen. Donateur: Kiss Kiss Club Object: Goody Bag Omschrijfing: Homonetwerk Politie Gelderland-Zuid biedt een goodie bag aan met een leuke kist wijn met toebehoren, een mooi klokje en een prachtige pocket zaklamp. Donateur: Homonetwerk Politie Gelderland-zuid Team Voorlichting Kavelnummer: 24 Object: Voorlichting op maat Omschrijving: Speciaal voor u gaat het voorlichtingsteam van het COC Nijmegen een op maat gesneden voorlichting geven voor uw eigen publiek. Laat u inspireren door deze helden van de integratie. Donateur: COC Nijmegen Team Voorlichting 9

10 Veilingcatalogus Benefiet Roze Huis Nijmegen Kavelnummer: 25 Object: Zeefdruk in lijst. Omschrijving: Deze prachtige zeefdruk van kunstenares Petra Hart met de titel Mae Li als Marilyn is nummer 13 uit een serie van 250 genummerde afdrukken. Kunstenares: Petra Hart Donateur: Helm de Laat 10

JACQUELINE SCHÄFER. Jacqueline Schäfer woont en werkt in Amsterdam. Daar deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie.

JACQUELINE SCHÄFER. Jacqueline Schäfer woont en werkt in Amsterdam. Daar deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie. JACQUELINE SCHÄFER Jacqueline Schäfer woont en werkt in Amsterdam. Daar deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie. Tot dat moment was het schilderen toch vooral iets wat zij voor

Nadere informatie

- MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES:

- MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES: - MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES: TOGETHER ALONE SURPRISE THINKING OF YOU LACKADAISICAL SHELTER SECOND-HAND BAG

Nadere informatie

Benefiet Kunstveiling

Benefiet Kunstveiling Benefiet Kunstveiling Zaterdag 30 mei 15.30 17.30 uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen 2 Veilingboekje Zaterdag 30 mei 15.30 17.30 uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen Benefiet Kunstveiling met werk

Nadere informatie

Beeldspraak. Gesprekken met kunstenaars uit het Rijk van Nijmegen. Taborhuis. Wisselwerking tussen woord en beeld. Ad Lansink

Beeldspraak. Gesprekken met kunstenaars uit het Rijk van Nijmegen. Taborhuis. Wisselwerking tussen woord en beeld. Ad Lansink Gesprekken met kunstenaars uit het Rijk van Nijmegen Ad Lansink Wisselwerking tussen woord en beeld Taborhuis, brons Cor Litjens Lees verder over: Kunstenaars uiten zich in beelden: tekeningen, etsen,

Nadere informatie

VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN

VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN Koop een kavel en bied een thuis Tijdens de eerste editie van het Habitat golftoernooi zullen

Nadere informatie

Pimpelmees 3 3766 AX Soest

Pimpelmees 3 3766 AX Soest Pimpelmees 3 3766 AX Soest Landelijk kunstenaars-genootschap de Ploegh Pimpelmees 3 3766 AX Soest Ingang de Hazelaar Telefoon: 035-609 04 11 Email: mfretz@deploegh.nl www.deploegh.nl Openingstijden woensdag

Nadere informatie

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE Spelers, staff en de besturen van de Stichting ROB en de Businessclub organiseen op woensdag 14 januari een fundraising dinner en een veiling. In dit boekje

Nadere informatie

Wie ben jij? Ik ben... Introductie. HAVO/VWO bovenbouw

Wie ben jij? Ik ben... Introductie. HAVO/VWO bovenbouw HAVO/VWO bovenbouw Introductie Wie jij bent is niet in één zin te beantwoorden. Of je man of vrouw bent. Uit welk land je komt. Wanneer je geboren bent. Welke dingen (muziek, kleding, sport etc.) je leuk

Nadere informatie

Naam: Beschrijving: Deelnemers: min 5 max 15 Lokaal: Duur: 2 uur Leeftijd:

Naam: Beschrijving: Deelnemers: min 5 max 15 Lokaal: Duur: 2 uur Leeftijd: Schilderen naar de Aboriginals De Aboriginals leven verspreid op een groot stuk land omdat ze leven van datgene dat in de natuur leeft. Om met elkaar in contact te blijven maakten ze kaarten met de ligging

Nadere informatie

Een avond om van te dromen

Een avond om van te dromen Het Jostiband-jubileum én de mooiste VIP-arrangementen Een avond om van te dromen Het Concert Ziggo Dome Maandag 5 september 2016 Op TV AVROTROS, NPO2 Zaterdag 10 september 2016 We gaan de wereld wat laten

Nadere informatie

Al 10 jaar een passie voor het ontwerpen van unieke sieraden

Al 10 jaar een passie voor het ontwerpen van unieke sieraden P E R S B E R I C H T Rosalind Suurland Al 10 jaar een passie voor het ontwerpen van unieke sieraden Tijdloos, licht draagbaar en zeer stijlvol; zo zijn de sieraden van kunstenares Rosalind Suurland ook

Nadere informatie

organiseren op 29 mei 2010 Business Tourrit Sophia KC Zuid

organiseren op 29 mei 2010 Business Tourrit Sophia KC Zuid B r a s s e r i e organiseren op 29 mei 2010 Business Tourrit Sophia KC Zuid Business Tourrit Sophia KC Zuid Business Tourrit Sophia KC ZUID d.d. 29 mei 2010 voor maximaal 65 sportauto s HOOFDSPONSOR:

Nadere informatie

Engel. 100 x 35 x 25 cm. eikenhout en steen

Engel. 100 x 35 x 25 cm. eikenhout en steen Engel 100 x 35 x 25 cm eikenhout en steen Profiel Anja Peterkamp Kunstenaar, kunstzinnig coach, docent Persoonlijk statement: Als je op avontuur durft te gaan ontmoet je de levenskunstenaar in jezelf

Nadere informatie

Moet jij een knal? Leuk gevuld blouseje!

Moet jij een knal? Leuk gevuld blouseje! Moet jij een knal? De filmopnames voor Hoge HaKKen, echte Liefde zijn in 1981 gedeeltelijk opgenomen in het Havengebouw en bij Combined Terminals Amsterdam. Directeur Semijns Roggeveen (gespeeld door Rijk

Nadere informatie

Enneagram interview. Inzet 90 euro

Enneagram interview. Inzet 90 euro Enneagram interview Het Enneagram geeft helder inzicht in persoonlijke drijfveren, overtuigingen, emoties en gedrag. In een persoonlijk type interview krijg je inzicht in jouw Enneagramtype en wat dat

Nadere informatie

DE BRABANTSE PIJL. Woensdag 16 april 2014

DE BRABANTSE PIJL. Woensdag 16 april 2014 DE BRABANTSE PIJL Woensdag 16 april 2014 Eddy Merckx, Frans Verbeeck, Raymond Impanis: Brabantse renners hebben onmiskenbaar hun stempel gedrukt op de Belgische wielergeschiedenis. De Brabantse Pijl is

Nadere informatie

kate ryan Zaterdag 4 oktober glamour Ladies Vegas the Band Disco tropical La BonBonniÈre, Maastricht estillo cubano DJ chelly Disco Danser Party

kate ryan Zaterdag 4 oktober glamour Ladies Vegas the Band Disco tropical La BonBonniÈre, Maastricht estillo cubano DJ chelly Disco Danser Party O N D E TA F E L 1 7 4 M A A S T I C H T P E S E N T E E T D E T WA A L F D E E D I T I E Zaterdag 4 oktober La BonBonniÈre, Maastricht s t c a live- kate ryan dries roelvink oelvink DJ Patrick DJ chelly

Nadere informatie

MARCO BORSATO viert dit jaar zijn 25-jarig jubileum als artiest en dat mag groots gevierd worden.

MARCO BORSATO viert dit jaar zijn 25-jarig jubileum als artiest en dat mag groots gevierd worden. MARCO BORSATO viert dit jaar zijn 25-jarig jubileum als artiest en dat mag groots gevierd worden. Nadat Marco in 2006 als eerste artiest met zijn eigen creatie Symphonica in Rosso de hele zaal keer op

Nadere informatie

Dé ICT-awards van het jaar Bekendmaking van de Computable 100 lijst

Dé ICT-awards van het jaar Bekendmaking van de Computable 100 lijst computable 100-2012 100 De krachtigste ict-bedrijven van Nederland in 2012 Dé ICT-awards van het jaar Bekendmaking van de Computable 100 lijst Computable Awards 2012 Op donderdag 4 oktober 2012 worden

Nadere informatie

OFFICIËLE TROUWLOCATIE GEMEENTE HEEMSKERK

OFFICIËLE TROUWLOCATIE GEMEENTE HEEMSKERK OFFICIËLE TROUWLOCATIE GEMEENTE HEEMSKERK Je trouwdag is een heel belangrijke dag, daar hoort een bijzondere locatie bij Tussen Heemskerk en de duinen ligt het landgoed van Château Marquette als een oase

Nadere informatie

Docentenmededelingen februari 2017

Docentenmededelingen februari 2017 1 Docentenmededelingen februari 2017 Maandagochtend Acryl- & olieverf Annemarie Noorderwerf Variaties op het thema: 'Las Meninas' van Diego Velasquez en Pablo Picasso, of n.a.v. je eigen thema. Maandagmiddag

Nadere informatie

B Zoekend en intensief lezen Enkele mogelijke moeilijke woorden - certificaat: getuigschrift, bewijs, attest - collaboratie: samenwerking met de vijan

B Zoekend en intensief lezen Enkele mogelijke moeilijke woorden - certificaat: getuigschrift, bewijs, attest - collaboratie: samenwerking met de vijan Naam: Klas: Nr.: Datum: /20 Lezen: Kunstkrakers Voor de oriëntatie krijgen de leerlingen zo n 8 minuten. Ze hebben dan de rest van het lesuur om de andere vragen te beantwoorden. In principe kunt u de

Nadere informatie

NORTH SEA JAZZ FESTIVAL 10 11 12 JULI 2015

NORTH SEA JAZZ FESTIVAL 10 11 12 JULI 2015 NORTH SEA JAZZ FESTIVAL 10 11 12 JULI 2015 Let s roll! Prikkelende jazz, swingende soul, hartbrekende blues. Meeslepende latin, inspirerende fusion, groovy funk. Opzwepende R&B, bijtende hiphop en stevige

Nadere informatie

Ontdek de kunstenaar in jezelf! Neem plaats in ons gezellige restaurant! Kies een activiteit + arrangement. Koffie. Prijs. Lunch Diner Diner Buffet

Ontdek de kunstenaar in jezelf! Neem plaats in ons gezellige restaurant! Kies een activiteit + arrangement. Koffie. Prijs. Lunch Diner Diner Buffet De leukste indooractiviteiten voor jong en oud! Ontdek de kunstenaar in jezelf! Neem plaats in ons gezellige restaurant! Al onze activiteiten zijn te combineren met diverse arrangementen. Alle onder genoemde

Nadere informatie

BESTE WIELERLIEFHEBBER,

BESTE WIELERLIEFHEBBER, VIP DOSSIER BESTE WIELERLIEFHEBBER, Graag heten we u van harte welkom op de 84 e editie van de Sluitingsprijs Putte-Kapellen, de echte slothappening van het Belgische en Nederlandse wegwielrennen. Deze

Nadere informatie

Nieuwsbrief nr. 9 - Januari 2015

Nieuwsbrief nr. 9 - Januari 2015 Randstad 21-29 1314 BE Almere www.kcrandstad.nl 036 53 323 99 Nieuwsbrief nr. 9 - Januari 2015 klik hier voor de on-line versie Wij wensen je een creatief en gelukkig 2015 Beste mensen, Hartelijk

Nadere informatie

woensdag 14 juni - zondag 18 juni

woensdag 14 juni - zondag 18 juni woensdag 14 juni - zondag 18 juni 201716 woensdag 14 juni - zondag 18 juni 2017 Vijf dagen ultiem auto-avontuur rondom de 24 uur van Le Mans. GT Rally presenteert, in samenwerking met Lex Classics, Rally

Nadere informatie

2313 KW Leiden - Donderdag (koopavond): Telefoon: Zaterdag

2313 KW Leiden - Donderdag (koopavond): Telefoon: Zaterdag Najaar 2014 Er zijn weer volop ontwikkelingen in ons atelier, die we graag delen middels deze nieuwsbrief. In deze editie: * De expositie van Atelier Phantasma in de Tolkienwinkel in Leiden; * 10 jaar

Nadere informatie

UW VISITEKAARTJE. eindejaarsfeesten incentives relatie-evenementen personeelsfeesten. Geproduceerd door Frank Wentink & Studio s Aalsmeer

UW VISITEKAARTJE. eindejaarsfeesten incentives relatie-evenementen personeelsfeesten. Geproduceerd door Frank Wentink & Studio s Aalsmeer UW VISITEKAARTJE eindejaarsfeesten incentives relatie-evenementen personeelsfeesten Geproduceerd door Frank Wentink & Studio s Aalsmeer Brooklyn Nights is een veelzijdige, modulaire showervaring die u

Nadere informatie

Eerste druk, EigenWijsje Illustraties: Jason Beeldredactie: Mike Eindredactie: Erik

Eerste druk, EigenWijsje Illustraties: Jason Beeldredactie: Mike Eindredactie: Erik Au, au t is me Eerste druk, 2013 2013 EigenWijsje Illustraties: Jason Beeldredactie: Mike Eindredactie: Erik isbn: 9789048431021 nur: 306 Uitgever: Free Musketeers, Zoetermeer www.freemusketeers.nl Hoewel

Nadere informatie

Sportservice Noord-Holland 280648. Uitnodiging Olympisch Jeugdsportfonds Gala 4 oktober 2008 NH Conference Centre Leeuwenhorst, Noordwijkerhout

Sportservice Noord-Holland 280648. Uitnodiging Olympisch Jeugdsportfonds Gala 4 oktober 2008 NH Conference Centre Leeuwenhorst, Noordwijkerhout Sportservice Noord-Holland 280648 Uitnodiging Olympisch Jeugdsportfonds Gala 4 oktober 2008 NH Conference Centre Leeuwenhorst, Noordwijkerhout Datum en locatie Het Olympisch Jeugdsportfonds Gala vindt

Nadere informatie

Landverhuizersplein 70 ROTTERDAM

Landverhuizersplein 70 ROTTERDAM Landverhuizersplein 70 ROTTERDAM Vraagprijs: 450.000 k.k. MAARTENMakelaardij T 010 818 14 87 E maarten@maartenmakelaardij.nl Burgemeester Hoffmanplein 51 M 06 415 58 485 I www.maartenmakelaardij.nl 3071

Nadere informatie

Sponsorpakket Bennebroekse Feestweek

Sponsorpakket Bennebroekse Feestweek INTRODUCTIEPAKKET 450,- Gebruik van de VIP-entree met VIP-garderobe* en VIP toilet. PAKKET 650,- Gebruik van de VIP-entree met VIP-garderobe* en VIP toilet. Afdruk van uw logo op het programmadrukwerk,

Nadere informatie

woensdag 6 september - zaterdag 9 september 20171

woensdag 6 september - zaterdag 9 september 20171 woensdag 6 september - zaterdag 9 september 20171 woensdag 6 september - zaterdag 9 september 2017 Vier dagen ultiem auto-avontuur rondom Goodwood Revival. GT Rally presenteert, in samenwerking met Louwman

Nadere informatie

Peter holvoet-hanssen, carmien michels, peter theunynck, lies van gasse, maud vanhauwaert. renga. Gehavende stad. Getekend door Ludwig Lemaire

Peter holvoet-hanssen, carmien michels, peter theunynck, lies van gasse, maud vanhauwaert. renga. Gehavende stad. Getekend door Ludwig Lemaire Peter holvoet-hanssen, carmien michels, peter theunynck, lies van gasse, maud vanhauwaert renga Gehavende stad Getekend door Ludwig Lemaire het verhaal Renga, Gehavende stad is een graphic novel met in

Nadere informatie

WINTER WONDERLAND IN DE LOURDESKERK

WINTER WONDERLAND IN DE LOURDESKERK WINTER WONDERLAND IN DE LOURDESKERK MAGISCHE WINTERSE SFEREN Beleef uw feest in de magische winterse sferen van WinterWonderLand. Deze winter ook in prachtige Lourdes Kerk in Den Haag pal naast het Circustheater.

Nadere informatie

De Paèrdestal gaat weer open

De Paèrdestal gaat weer open De Paèrdestal gaat weer open In de Nieuwe Paèrdestal gaat weer van alles gebeuren. Welzijnsinstelling SMWO gaat in de wijk leuke, gezellige en leerzame activiteiten verzorgen voor de kinderen en jeugd

Nadere informatie

Kerst rondom de wereld met Fiësta

Kerst rondom de wereld met Fiësta Beleef onze traditionele Robacher "Heiligabend/Kerstavond 2012" met als thema Kerst rondom de wereld met Fiësta op 24 december a.s. aanvang 18.30 uur tot 23.00 uur. Een sfeervol avondvullend all in verzorgd

Nadere informatie

Jaarplan COC Nijmegen

Jaarplan COC Nijmegen Jaarplan COC Nijmegen 2013 Voorwoord Geachte lezer, Voor u ligt het jaarplan 2013 van COC Nijmegen. Eind 2011 is een ambitieus document goedgekeurd door de Algemene Ledenvergadering: het meerjarenbeleidsplan

Nadere informatie

MARCO BORSATO viert dit jaar zijn 25-jarig jubileum als artiest en dat mag groots gevierd worden.

MARCO BORSATO viert dit jaar zijn 25-jarig jubileum als artiest en dat mag groots gevierd worden. MARCO BORSATO viert dit jaar zijn 25-jarig jubileum als artiest en dat mag groots gevierd worden. Nadat Marco in 2006 als eerste artiest met zijn eigen creatie Symphonica in Rosso de hele zaal keer op

Nadere informatie

NIEUWSBRIEF. 5 e jaargang - dec nr. 11 Onder redactie van het secretariaat van CCN-Z. Kerstmarkt 16 december

NIEUWSBRIEF. 5 e jaargang - dec nr. 11 Onder redactie van het secretariaat van CCN-Z. Kerstmarkt 16 december NIEUWSBRIEF 5 e jaargang - dec. 2017 - nr. 11 Onder redactie van het secretariaat van CCN-Z. Kerstmarkt 16 december Heb je plannen om dit jaar een of meerdere Kerstmarkten te bezoeken? Meer dan genoeg

Nadere informatie

Enquête gala met Carel Kraayenhof op 16 maart 2012

Enquête gala met Carel Kraayenhof op 16 maart 2012 Enquête gala met Carel Kraayenhof op 16 maart 2012 Totaal mogelijke antwoorders: 64 Totaal antwoorders: 39 Respons: 60,93 % A. PROGRAMMA 1. Waardering voor de keuze van het programma: 8.8 0 0 4 15 20 0,00%

Nadere informatie

Bijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan

Bijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan Bijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan Om de slachtoffers van het vreselijke natuurgeweld in de Filipijnen te helpen hebben we een speciale aanbieding voor u. U

Nadere informatie

Creatieve projecten uit de diaconale praktijk

Creatieve projecten uit de diaconale praktijk Het bruist! Creatieve projecten uit de diaconale praktijk Voorjaarsconferentie 18 april 2013 Organisatie Vereniging Beraad Grote Steden in de Protestantse Kerk in Nederland Prof. Dr. G. van der Leeuw Stichting

Nadere informatie

Alleen met Elkaar. Petrakerk de Mont Ventoux op

Alleen met Elkaar. Petrakerk de Mont Ventoux op www.grootverzettegenkanker.nl/deelnemers-2013/alleen-metelkaar-petrakerk-de-mont-ventoux-op/ Agenda voor vanavond: Reis, verblijf e.d. Verdieping en onderling contact Sportmedische keuring en trainen (clinics)

Nadere informatie

Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,-

Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,- Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,- Serie van 7 tinnen maten met deksels, Hollands. Datum 19de eeuw Indicatie waarde +/- 200,- Schrijfmachine

Nadere informatie

Kavellijst t.b.v. de veiling 30 november u. Publiekssterrenwacht Phoenix

Kavellijst t.b.v. de veiling 30 november u. Publiekssterrenwacht Phoenix Kavellijst t.b.v. de veiling 30 november 2013 13.00 u door Publiekssterrenwacht Phoenix Veilingmeester: Frans Spekreijse Publiekssterrenwacht Phoenix Ampsenseweg 10 7241 NB Lochem www.sterrenwachtphoenix.nl

Nadere informatie

Richtprijs bij 25 stuks: Euro xx exclusief BTW

Richtprijs bij 25 stuks: Euro xx exclusief BTW Special Arts is een ideële stichting die bevordert dat alle mensen met een handicap aan kunst kunnen doen en hun talenten daarvoor kunnen ontwikkelen. Om beeldend kunstenaars onder de aandacht te brengen

Nadere informatie

Welkom bij de Culinaire Winterfair Editie 2013

Welkom bij de Culinaire Winterfair Editie 2013 Welkom bij de Culinaire Winterfair Editie 2013 De Culinaire Winterfair laat zich het best omschrijven als een sfeervol culinair evenement op het Teylersplein in Nieuwveen. Dit indoor evenement zal plaatsvinden

Nadere informatie

160 kilometer in vier dagen. Het was zwaar en vermoeiend maar het is ons gelukt!

160 kilometer in vier dagen. Het was zwaar en vermoeiend maar het is ons gelukt! VIERDAAGSE VOOR JACK RABBIT FOUNDATION MAECENAS SCHENKT JACK RABBIT FOUNDATION 1.000,- RONDLEIDING VOOR B. BRAUN OP NIEUWBOUWLOCATIE VAN ZIEKENHUIS BERNHOVEN JACK RABBIT BIJ BOURGONDISCH DEN BOSCH OME

Nadere informatie

The Bachata Experience

The Bachata Experience Dominican Lifestyle enclub Fiera presenteren... Dé unieke belevings excursie voor de Bachata liefhebber! Wil jij tijdens jouw vakantie in de Dominicaanse Republiek het het ultieme Bachata gevoel ervaren?

Nadere informatie

Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,-

Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,- Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,- Inktpot, beschadigd, niet compleet Materiaal & Technieken Lak en ingelegd met parelmoer. Datum Ca.

Nadere informatie

Wist U dat? Café Verhoeff geen andere naam krijgt en gewoon Verhoeff blijft heten? We dus niets meer over sigaren willen horen?

Wist U dat? Café Verhoeff geen andere naam krijgt en gewoon Verhoeff blijft heten? We dus niets meer over sigaren willen horen? Wist U dat? Jaecques nu definitief is gestopt met werken bij café In t Aepjen? Café Verhoeff geen andere naam krijgt en gewoon Verhoeff blijft heten? We dus niets meer over sigaren willen horen? Hij zich

Nadere informatie

Hangt hier straks jouw foto van Amsterdam?

Hangt hier straks jouw foto van Amsterdam? FOTOWEDSTRIJD IKEA AMSTERDAM 2015 VILSHULT 100*140 Hangt hier straks jouw foto van Amsterdam? Voor deze wedstrijd gaan we op zoek naar de mooiste foto van Amsterdam. Dit kan een afbeelding zijn van een

Nadere informatie

Voor de ouders of verzorgers

Voor de ouders of verzorgers Voor de ouders of verzorgers Dit boekje is bedoeld voor kinderen tussen drie en zes jaar. Acht kunstwerken uit de collectie oude kunst van het Centraal Museum zijn geselecteerd voor dit boekje. Deze werken

Nadere informatie

Webverslag Charlois 2015

Webverslag Charlois 2015 Webverslag Charlois 2015 Op woensdag 15 april 2014 hebben we samen met de deelnemers, jong en oud een presentatie van hun gemaakte werk gegeven, waarbij we buurtbewoners, familie en vrienden hebben uitgenodigd

Nadere informatie

Pimpelmees 3 3766 AX Soest

Pimpelmees 3 3766 AX Soest Pimpelmees 3 3766 AX Soest Landelijk kunstenaars-genootschap de Ploegh Pimpelmees 3 3766 AX Soest Ingang de Hazelaar Telefoon: 035-609 04 11 Email: mfretz@deploegh.nl www.deploegh.nl Openingstijden woensdag

Nadere informatie

PROJECTINFORMATIE Te huur Herengracht 174 in Amsterdam

PROJECTINFORMATIE Te huur Herengracht 174 in Amsterdam PROJECTINFORMATIE Te huur Herengracht 174 in Amsterdam 2 PROJECTINFORMATIE Adres Herengracht 174 in (1016 BR) in Amsterdam. Algemeen Het betreft een fraai karakteristiek grachtenpand, bestaande uit 5 verdiepingen

Nadere informatie

Aantekeningen. Cultuurbrochure: mijn cultuur.

Aantekeningen. Cultuurbrochure: mijn cultuur. : mijn cultuur Aantekeningen Waar moet ik op letten Afspraken met mezelf Afspraken met anderen Cultuurbrochure: mijn cultuur. Na de kerstvakantie gaan jullie een boekje samenstelling in de vorm van een

Nadere informatie

Zin in zorg. gedichten & illustraties. Wout Huizing en Marije Vermaas (redactie)

Zin in zorg. gedichten & illustraties. Wout Huizing en Marije Vermaas (redactie) Zin in zorg gedichten & illustraties Wout Huizing en Marije Vermaas (redactie) Reliëf, christelijke vereniging van zorgaanbieders in samenwerking met Buijten & Schipperheijn Motief Colofon 2015 Reliëf,

Nadere informatie

K U N S T K A L E N D E R 2 0 1 4

K U N S T K A L E N D E R 2 0 1 4 KUNST KALENDER 2 0 1 4 Exposities 2014 Januari Petra van Kalker - Objecten januari t/m maart Vitrines Ilse Brul - Schilderijen januari t/m maart Oranje gang februari Sophie Walraven - Schilderijen februari

Nadere informatie

ONZE NIEUWE WIJKAGENT IN DE TEMPEL

ONZE NIEUWE WIJKAGENT IN DE TEMPEL NIEUWSBRIEF NR. 11 a (extra editie) DATUM: 12 november 2017 De nieuwsbrief houdt in dat u via deze brief op de hoogte wordt gehouden van alle nieuwtjes. En alle leuke dingen die georganiseerd worden in

Nadere informatie

C u r r i c u l u m V i t a e

C u r r i c u l u m V i t a e C u r r i c u l u m V i t a e P e r s o o n l i j k e g e g e v e n s Roepnaam : Noortje Voorletters : NM Naam : van Roosmalen Geslacht : vrouw Geboortedatum : 26 februari 1982 Geboorteplaats : Tilburg

Nadere informatie

C u r r i c u l u m V i t a e

C u r r i c u l u m V i t a e C u r r i c u l u m V i t a e P e r s o o n l i j k e g e g e v e n s Roepnaam : Noortje Voorletters : NM Naam : van Roosmalen Geslacht : vrouw Geboortedatum : 26 februari 1982 Geboorteplaats : Tilburg

Nadere informatie

woorden die je moet zoeken: (in de woordzoeker op het volgende blad) zomer vakantie zwemmen juf strand ijs bikini school zwembroek honte warm

woorden die je moet zoeken: (in de woordzoeker op het volgende blad) zomer vakantie zwemmen juf strand ijs bikini school zwembroek honte warm Zet je zonnebril maar op want de zon is lekker fel Oooooohh lekker ijsje Met de zon is de dag zo om en we gaan vaak zwemmen Regen is er niet meer zo veel Merel, Romy, Caydee woorden die je moet zoeken:

Nadere informatie

In dit thema staat het creëren van een goede groepssfeer centraal.

In dit thema staat het creëren van een goede groepssfeer centraal. Thema 1 De groep? Dat zijn wij! overzicht van de lessen De groep? Dat zijn wij! In dit thema staat het creëren van een goede groepssfeer centraal. Les 1 - Daar zijn we weer! In deze eerste les na de zomervakantie

Nadere informatie

ontmoetingen met schrijvers en dichters ontmoetingen met schrijvers en dichters ontmoetingen

ontmoetingen met schrijvers en dichters ontmoetingen met schrijvers en dichters ontmoetingen Programma Stichting Literaire Actviteiten Zeist 2017-2018 ontmoetingen met schrijvers en dichters ontmoetingen met schrijvers en dichters ontmoetingen met literairzeist.nl schrijvers Bart Koetsier Bas

Nadere informatie

van... Grummel Uitvaartzorg Dit wensenformulier is zoals ik het graag wil Dit wensenformulier kan als leidraad worden gebruikt

van... Grummel Uitvaartzorg Dit wensenformulier is zoals ik het graag wil Dit wensenformulier kan als leidraad worden gebruikt van... Grummel Uitvaartzorg Dit wensenformulier is zoals ik het graag wil Dit wensenformulier kan als leidraad worden gebruikt 0591-760150 info@grummeluitvaartzorg.nl www.grummeluitvaartzorg.nl Inhoudsopgave:

Nadere informatie

Jubileum. Het jubeljaar werd afgetrapt tijdens de nieuwjaarsreceptie in Villa Lila met de onthulling van het jubileumlogo.

Jubileum. Het jubeljaar werd afgetrapt tijdens de nieuwjaarsreceptie in Villa Lila met de onthulling van het jubileumlogo. JAARVERSLAG COC NIJMEGEN 2011 Jaarverslag COC Nijmegen 2011.indd 1 15-10-2012 14:28:09 Bestuur en beleid Het bestuur heeft in 2011 een hele gedaantewisseling ondergaan. Twee mensen namen afscheid en vier

Nadere informatie

NIEUWSBRIEF 52 Januari 2012. Beste,

NIEUWSBRIEF 52 Januari 2012. Beste, NIEUWSBRIEF 52 Januari 2012 Beste, Je hebt via www.atelierartisjok.be ingetekend op de nieuwsbrief. De nieuwsbrief zal je wat meer wegwijs maken in diverse thema's rond planten en tuinarchitectuur. Suggesties

Nadere informatie

Piet Heinkade 153 * 1019 GM Amsterdam k.k.

Piet Heinkade 153 * 1019 GM Amsterdam k.k. TE KOOP Piet Heinkade 153 * 1019 GM Amsterdam 1.290.000 k.k. KENMERKEN Prijs 1.290.000 k.k. Postcode 1019 GM Ligging Aan water, In woonwijk Woningtype Bovenwoning Tuin Ja, Zonneterras, Zuid, 780 336cm

Nadere informatie

Ouverturelaan 10 te Beek en Donk Vraagprijs 425.000,-- kosten koper

Ouverturelaan 10 te Beek en Donk Vraagprijs 425.000,-- kosten koper Ouverturelaan 10 te Beek en Donk Vraagprijs 425.000,-- kosten koper OP EEN VAN DE MOOISTE LOCATIES VAN DE LAARSCHE VELDEN LIGT DEZE VRIJSTAANDE WONING MET ROYALE INPANDIGE GARAGE. DE WONING IS ZOWEL AAN

Nadere informatie

De kerstdagen bij Van der Valk Hotel Apeldoorn de Cantharel zijn ons zolang we

De kerstdagen bij Van der Valk Hotel Apeldoorn de Cantharel zijn ons zolang we KERST Een mooie kerst! De kerstdagen bij Van der Valk Hotel Apeldoorn de Cantharel zijn ons zolang we ons kunnen heugen, bijzonder dierbaar. Het zijn dagen die we graag met u delen. Het hotel is op zijn

Nadere informatie

Kerstmis. Met knutselpagina. Met afscheurbare. blaadjes

Kerstmis. Met knutselpagina. Met afscheurbare. blaadjes PROGRAMMA NOVEMBER DECEMBER 2011 Kerstmis Kling klokje klingelingeling, kling klokje kling! De Kerstman is er weer en heeft heel wat verrassende boekjes voor jou in petto! Met knutselpagina Kleurboek Geniet

Nadere informatie

Van kinderen die mee mogen doen aan onze lessen verwachten we, dat ze:

Van kinderen die mee mogen doen aan onze lessen verwachten we, dat ze: Basisschool Pendula Hoogvensestraat 49 5017 CA Tilburg (013)5436388 info@bspendula.nl www.bspendula.nl Plusactiviteiten Basisschool Pendula Schooljaar 2015-2016 Ook dit schooljaar worden er weer plusactiviteiten

Nadere informatie

18 en 19 mei 2015 KUNSTMIN én ENERGIEHUIS Dordrecht

18 en 19 mei 2015 KUNSTMIN én ENERGIEHUIS Dordrecht 18 en 19 mei 2015 KUNSTMIN én ENERGIEHUIS Dordrecht Het congres podiumkunsten is een moment van ontmoeting, inspiratie en kennisdeling voor professionals werkzaam in de podiumkunsten; van directeur tot

Nadere informatie

1907-1914. Bram Vrielink Jim Bloemen 2de

1907-1914. Bram Vrielink Jim Bloemen 2de Bram Vrielink Jim Bloemen 2de 1907-1914 INHOUDSOPGAVE INHOUDSOPGAVE... 2 INLEIDING... 3 HET KUBISME... 4 KUNSTENAARS KUBISME... 5 L AFICIONADO... 6 PORTRAIT OF PABLO PICASSO... 7 SIMULTANEOUS WINDOWS ON

Nadere informatie

DE OGEN VAN CHARLEY NIVEAU ++

DE OGEN VAN CHARLEY NIVEAU ++ NIVEAU ++ 1/5 Charley Toorop (1891-1955) kwam uit een echte kunstenaarsfamilie. Haar vader was de beroemde Jan Toorop en ook haar zonen bleken zeer creatief: één zoon werd documentairemaker, de andere

Nadere informatie

Het Amsterdam Museum gaat over Amsterdam. In het museum hangen schilderijen.

Het Amsterdam Museum gaat over Amsterdam. In het museum hangen schilderijen. 2 INTRODUCTIE Het programma is gemaakt door het. Het gaat over Amsterdam. In het museum hangen schilderijen. Een schilderij is gemaakt door een schilder. In het museum zijn ook voorwerpen te zien. Het

Nadere informatie

kunstgids kunstgids amsterdam amsterdam

kunstgids kunstgids amsterdam amsterdam kunstgids amsterdam kunstgids amsterdam Mogen wij ons even aan u voorstellen... Post Amsterdam, Stedelijk Museum CS, Marije Buffing Edelsmid, Lef, Grael Art Gallery, GO Gallery, Tulip Museum, Anne Frank

Nadere informatie

De Hemelvrouw. Wereldsprookjes voor groot en klein

De Hemelvrouw. Wereldsprookjes voor groot en klein De Hemelvrouw Wereldsprookjes voor groot en klein Auteur Eveline van de Putte illustrator Veronica Nahmias ISBN 9789490924010 NUR 277 & 345 verschijnt november 2010 aantal pagina s 160 afmeting 21 cm x

Nadere informatie

1. REALISME? CENTRAAL MUSEUM KIJKWIJZER IV DE WERELD VAN UTRECHT. Werkblad voortgezet onderwijs

1. REALISME? CENTRAAL MUSEUM KIJKWIJZER IV DE WERELD VAN UTRECHT. Werkblad voortgezet onderwijs Voor de docent: grote groep? Deel de groep op en laat een deel beginnen bij opdracht 1 en een deel bij opdracht 3. Opdracht 8 is de sluitopdracht, die zou iedereen als laatste moeten maken. Weten waar

Nadere informatie

Biennale van hedendaagse kunst

Biennale van hedendaagse kunst SPONSORING Biennale van hedendaagse kunst De Biënnale van Hedendaagse Kunst biedt om de twee jaar een groep jonge kunstenaars de kans, niet alleen om hun werk te tonen in confrontatie met dat van gevestigde

Nadere informatie

K U N S T K A L E N D E R 2 0 1 5

K U N S T K A L E N D E R 2 0 1 5 KUNST KALENDER 2 0 1 5 Exposities 2015 Januari Goitic - Glaswerk januari t/m maart Vitrines Frank van Tol - Fotografie januari t/m maart Oranje gang Maart Alian Brouwer - Schilderijen maart t/m mei Begane

Nadere informatie

WWW.KERSTCIRCUS.NL EEN ONVERGETELIJKE REIS DOOR DE MAGISCHE WERELD VAN KERSTCIRCUS AHOY HOOGGEËERD PUBLIEK

WWW.KERSTCIRCUS.NL EEN ONVERGETELIJKE REIS DOOR DE MAGISCHE WERELD VAN KERSTCIRCUS AHOY HOOGGEËERD PUBLIEK HOOGGEËERD PUBLIEK Het GROOTSTE en LANGSTLOPENDE kerstcircus van Nederland Van 23 DECEMBER 2011 T/M 5 JANUARI 2012 vindt de 41E editie plaats Spectaculaire TOPACROBATEN, CLOWNS en adembenemende circusacts

Nadere informatie

Examen VMBO-BB. grafimedia CSPE BB. gedurende 860 minuten. Bij dit examen horen uitwerkbijlagen en digitale bestanden.

Examen VMBO-BB. grafimedia CSPE BB. gedurende 860 minuten. Bij dit examen horen uitwerkbijlagen en digitale bestanden. Examen VMBO-BB 2013 gedurende 860 minuten grafimedia CSPE BB Bij dit examen horen uitwerkbijlagen en digitale bestanden. Dit examen bestaat uit 15 opdrachten. Voor dit examen zijn maximaal 101 punten te

Nadere informatie

NIEUWSBRIEF herfst 2015 Gea Zwart

NIEUWSBRIEF herfst 2015 Gea Zwart NIEUWSBRIEF herfst 2015 Gea Zwart KUNSTENAAR, VORMGEVER www.geazwart.nl info@geazwart.nl tel. 06 12360665 Expositie KUNSTCENTRUM ZAANDAM / 3-31 oktober / 7 schilderijen op doek Beste mensen, WELKOM! Het

Nadere informatie

Michiel de Ruyter. Succes! Zee van Geschiedenis

Michiel de Ruyter. Succes! Zee van Geschiedenis grijs potlood (voor iedereen één) zwarte fineliner (voor iedereen één) kleurpotloden wit vel A4- tekenpapier (voor iedereen één) stripboeken (zoals bijvoorbeeld de stripboeken van Van 0 tot nu ) Een historiestuk

Nadere informatie

Suggestie De opdracht van het werkblad Plaatsen langs de Schelde kan ook als huiswerk opgegeven worden of in zelfstandig werktijd gemaakt worden.

Suggestie De opdracht van het werkblad Plaatsen langs de Schelde kan ook als huiswerk opgegeven worden of in zelfstandig werktijd gemaakt worden. Projectintroductie Les 1 Doel: De leerlingen ontdekken wat zij al weten over de Schelde. Ook ontdekken ze dat er soms andere belangen liggen vanuit deze thema s. Lesduur: 50 minuten Vak(ken): aardrijkskunde

Nadere informatie

Maandbericht juni ste jaargang nummer 6

Maandbericht juni ste jaargang nummer 6 1 Maandbericht juni 2017 49ste jaargang nummer 6 Docentenmededelingen Maandagochtend Acryl- & olieverf Annemarie Noorderwerf Beeldverhaal. Verslag van een dag. Maandag 12 juni starten we op de KWA, en

Nadere informatie

Beleef deze unieke show als VIP. Ziggo Dome Amsterdam, 20 t/m 23 april 2017

Beleef deze unieke show als VIP. Ziggo Dome Amsterdam, 20 t/m 23 april 2017 Beleef deze unieke show als VIP Ziggo Dome Amsterdam, 20 t/m 23 april 2017 Over Varekai Beleef deze unieke show als VIP Diep in een bos, op de top van een vulkaan, bestaat een bijzondere wereld een wereld

Nadere informatie

VRIJBLIJVENDE OBJECTINFORMATIE WILLEM WILMINKPLEIN ONG ENSCHEDE

VRIJBLIJVENDE OBJECTINFORMATIE WILLEM WILMINKPLEIN ONG ENSCHEDE VRIJBLIJVENDE OBJECTINFORMATIE WILLEM WILMINKPLEIN ONG ENSCHEDE Objectinformatie: Willem Wilminkplein Ong. te Enschede pag. 1 van 10 VRIJBLIJVENDE OBJECTINFORMATIE WILLEM WILMINKPLEIN ONG 7511 PG ENSCHEDE

Nadere informatie

Appartement Te Huur. 59 m² - Van Eeghenstraat 59 I 1071 EW, Amsterdam, Noord-Holland Nederland

Appartement Te Huur. 59 m² - Van Eeghenstraat 59 I 1071 EW, Amsterdam, Noord-Holland Nederland Appartement Te Huur 59 m² - Van Eeghenstraat 59 I 1071 EW, Amsterdam, Noord-Holland Nederland Property Description Details woning Omschrijving: HOOGWAARDIG EN COMPLEET GERENOVEERD TWEEKAMER HOEKAPPARTEMENT

Nadere informatie

OMLOOP HET NIEUWSBLAD

OMLOOP HET NIEUWSBLAD OMLOOP HET NIEUWSBLAD HOSPITALITY + PUBLICITY ZAT 27 02 16 71 ste OMLOOP HET NIEUWSBLAD ZAT 27 02 16 Omloop Het Nieuwsblad, dé openingswedstrijd van het klassieke wielervoorjaar. Een dag waar renners en

Nadere informatie

ANWB leden. Factsheet Kampioen. We zijn er!

ANWB leden. Factsheet Kampioen. We zijn er! 04 ANWB leden Factsheet Kampioen We zijn er! Omschrijving Kampioen Het meer dan 5,3 miljoen lezers naar de zin maken. Met voor elk wat wils bieden. Dat is bij elke editie van Kampioen, het grootste gezinsblad

Nadere informatie

Vertrouwelijke gegevens voor mijn nabestaanden.

Vertrouwelijke gegevens voor mijn nabestaanden. Uitvaartzorg de Vlieger Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland T. 0111 402000 F. 0111 401552 E. info@uitvaartdevlieger.nl W. www.uitvaartdevlieger.nl Vertrouwelijke gegevens voor mijn nabestaanden. Geachte

Nadere informatie

Boekentip 35. september 2010. - Rockie - Julia Donaldson & Emily Gravett - Wacht op mij, wacht op mij! Is er nog een plekje vrij? - Rindert Kromhout

Boekentip 35. september 2010. - Rockie - Julia Donaldson & Emily Gravett - Wacht op mij, wacht op mij! Is er nog een plekje vrij? - Rindert Kromhout R I D D E R K E R K Boekentip 35 september 2010 Onderbouw: - Rockie - Julia Donaldson & Emily Gravett - Wacht op mij, wacht op mij! Is er nog een plekje vrij? - Rindert Kromhout : - Het leven van een ridder

Nadere informatie

MODE REIZEN PSYCHOLOGIE HET GROTE INTERVIEW WONEN BEAUTY

MODE REIZEN PSYCHOLOGIE HET GROTE INTERVIEW WONEN BEAUTY BRAND BOOK 2017 DOEL GROEP JAN is een glossy, maar biedt ook diepgang en aansprekende verhalen. JAN brengt onderwerpen die de lezer raken en die dicht bij haar en haar leven staan. JAN biedt inhoud, relativering

Nadere informatie

5 juli 2012, 15.00-23.00 uur VOS & NORTH SEA ROUND TOWN: SFEERHAVEN JAZZ

5 juli 2012, 15.00-23.00 uur VOS & NORTH SEA ROUND TOWN: SFEERHAVEN JAZZ 5 juli 2012, 15.00-23.00 uur VOS & NORTH SEA ROUND TOWN: SFEERHAVEN JAZZ Achtergrond De Verenigde Ondernemers Scheepvaartkwartier (VOS) hebben het plan op gevat om op 5 juli een jazz-evenement te organiseren

Nadere informatie

Portret. Materiaal linoleum, papier, potlood, krijt, gutsen.

Portret. Materiaal linoleum, papier, potlood, krijt, gutsen. Portret Inleiding In de kunstgeschiedenis zijn er al veel kunstenaars met het thema portret aan de slag gegaan. Soms maakten ze zelfportretten en dan weer familieportretten voor hun opdrachtgevers. Het

Nadere informatie