Premix ketels. Premix ketels. Gas 120 Ace 436. Gas 220 Ace Gas 220 Ace 200/250/ Gas 210 ECO PRO 470. Gas 210 ECO V2 482

Maat: px
Weergave met pagina beginnen:

Download "Premix ketels. Premix ketels. Gas 120 Ace 436. Gas 220 Ace Gas 220 Ace 200/250/ Gas 210 ECO PRO 470. Gas 210 ECO V2 482"

Transcriptie

1 Gas 120 Ace 436 Gas 220 Ace Gas 220 Ace 200/250/ Gas 210 ECO PRO 470 Gas 210 ECO V2 482 Gas 210 ECO 494 Gas 310 ECO PRO 498 Gas 610 ECO PRO 514 Gas 310 ECO 516 Gas 610 ECO 530 Aansluitset Gas Aansluitset Gas 310 met open verdeler 532 Aansluitset Gas 310 met platenwisselaar 534 Aansluitset Gas 610 met open verdeler 538 Aansluitset Gas 610 met platenwisselaar 540 Gas 3002 / 6002 (Eco)

2 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 120 Ace Wisselaar Internet: remeha.nl

3 Gas 120 Ace Wisselaar Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in Warmtewisselaar 45kW , Warmtewisselaar 65kW , Warmtewisselaar kW ,40 S Voorplaat Warmtewisselaar 2 112,70 S54731 Isolatie Voorplaat Warmtewisselaar 3 45,90 S57241 Pakking Voorplaat 4 13,20 S Schroef M4X10 (20 Stuks.) 5 11,20 S54753 Brander 45kW 6 187,30 S54754 Brander 65kW 6 254,30 S57477 Brander kW 6 323, K NTC (2x) en dubbel 10K NTC (1x) 7 13,30 S54755 Moer Flens M6 (20 Stuks) 8 7,73 S58661 Tapeind M6X16 (4 Stuks) + Loctite 8 38,20 S48950 Schroef M4X10 (50 Stuks) 9 8,50 S53489 Ontstekingselektrode Pakkingplaat (10 Stuks) 10 8, Ontstekingsionisatie-Elektrode 11 23, Rookgasafvoerpijp Ø 80 Mm , Rookgasafvoerpijp Ø 100 Mm , Rookgassensor NTC 2x 20K 13 11, Ontstekingstrafo 14 21,60 S Schroef M4X8 (5 Stuks) 15 7,21 S Afdichting 83mm Met Klep (45-115kW) 16 6, Beugel Warmtewisselaar 45kW 17 26, Beugel Warmtewisselaar 65kW 17 26, Beugel Warmtewisselaar kW 17 26, Afdichtring Ø 80 (5 Stuks) 18 20, Afdichtring Ø 100 (5 Stuks) 18 28, Clip Ontstekingstrafo 19 5,16 S59118 Kijkglas 20 7,89 S Moer M5 (20 Stuks) 21 6, Afdichtring Ø 80 (5 Stuks) 22 20, Afdichtring Ø 100 (5 Stuks) 22 28,20 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

4 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 120 Ace Gascircuit Internet: remeha.nl

5 Gas 120 Ace Gascircuit Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in S Luchtinlaatdemper 45-65kW 1 10,50 S Luchtinlaatdemper 90kW 1 10,10 S Luchtinlaatdemper 115kW 1 25,70 S54777 Pakking Venturi 45-90kW (5 Stuks) 2 11,10 S O-Ring 70X3 mm (5 Stuks) 2 14,70 S Ventilator 45kW 3 288,90 S Ventilator 65-90kW 3 309,20 S Ventilator 115kW 3 470,00 S Gascombiblok 45-65kW 4 132,10 S Gascombiblok 90kW 4 145,60 S Gascombiblok 115kW 4 183,10 S54765 Venturi 45kW 5 36,50 S54766 Venturi 65kW 5 36,50 S57488 Venturi 90kW 5 43,40 S Venturi 115kW 5 96,80 s Venturi Pakkingset 45-65kW 6 11,90 s Venturi Pakkingset 90kW 6 18,50 s Venturi Pakkingset 115kW 6 37,20 S57827 Flens Voor Gasblok 7 14,30 S57828 O-Ring Gaspijp Ø 26.8 X 22 X 2.5 (5 Stuks) 8 5,68 S O-Ring Ø 33X2 Mm (10 Stuks) 8 5,30 S Nozzle Venturi 9 12,10 S59659 Tule Voor Rookgastemperatuursensor (5 Stuks) 10 7,65 S56155 Pakkingring 23,8x17,7x2mm (20 Stuks) 11 9,26 S56156 Pakking 30x21x3mm (10 Stuks) 11 10, Schroef chc M4X ,00 S48512 Bout M5X10 (10 Stuks) 13 6,52 S Schroef M5X12 (10 Stuks) 13 6,80 S Klem luchtinlaat demper 14 4,68 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

6 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 120 Ace Hydraulisch circuit Internet: remeha.nl

7 Gas 120 Ace Hydraulisch circuit Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in Aanvoerpijp 45kW 1 72, Aanvoerpijp 65-90kW 1 72, Aanvoerpijp kW 1 85, Retourleiding 2 71, Gasleiding 45-65kW 3 39, Gasleiding 90kW 3 51, Gasleiding 115kW 3 65, Manometer Huba G3/8 4 21, Slang Pvc D16X12 5 1, Waterverdeler D , Waterverdeler D , Aftapkraan 1/2 7 5, Ontluchter 8 11, Pakking 44x32x2 9 1,51 S56155 Pakkingring 23,8x17,7x2mm (20 Stuks) 10 9,26 S56156 Pakking 30x21x3mm (10 Stuks) 10 10, Condenspijp 11 20, Doorvoertule DN , Sifon H , Sifon H , Pakking Condensbak 14 3, Inschroefdeel warmtewisselaar 15 13, Afdichtring Sifon 16 3,00 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

8 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 120 Ace Ketelblok Internet: remeha.nl

9 Gas 120 Ace Ketelblok Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in Frame 45-65kW 1 444, Frame kW 1 458, Handgreep 2 6, Wiel 3 7, Zijmantel 45-65kW 4 6, Zijmantel kW 4 7, Frontmantelpakking 45-65kW 5 7, Frontmantelpakking kW 5 7, Voorpaneel slot 6 21,00 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

10 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 120 Ace Behuizing Internet: remeha.nl

11 Gas 120 Ace Behuizing Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in Frontpaneel Rood 45-65kW 1 225, Frontpaneel Rood kW 1 265,00 S Handgreep Mantel 2 15, Cover Rood 3 20, Frontpaneel Rood Assy 4 20, Wandpaneel Rechts Rood 45-65kW 5 60, Wandpaneel Rechts Rood kW 5 75, Wandpaneel Links Rood 45-65kW 6 60, Wandpaneel Links Rood kW 6 75, Plug Zwart , Tule 8 3, Flow Adapter 80/ , Flow Adapter 100/ , Gaspijp Verlengstuk 100/ , Gaspijp Verlengstuk 100/ , Kabelhouder 11 74,00 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

12 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 120 Ace Behuizing printplaat Internet: remeha.nl

13 Gas 120 Ace Behuizing printplaat Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in Aansluitbox (Excl. Print) 1 23, Klep Aansluitbox 2 19, Configuration Storage Unit CSU , Kabelboom 230V 4 40, Kabelboom 24V Sensor 5 40, Ketelverlichting 24V 6 50, Print CU-GH , Trekontlaster 8 1, Kabelklem 9 3, Ferriet klem 10 10, AC elektronisch filter 11 36, Service set A kw 42, Service set B kw 75, Service set C kw 78, Service set A kw 44, Service set B kw 76, Service set C kw 80,40 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

14 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 120 Ace MK3 Bedieningspaneel Internet: remeha.nl

15 Gas 120 Ace MK3 Bedieningspaneel Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in Frontpaneel incl. HMI klep 2 59, Install. Mount Frame Rmh 3 17, Bodemplaat Control Rmh 4 47, Schakelaar Aan/Uit Zwart 5 16, Connector RJ-11 Zwart 6 16, Slider Instrumentenpaneel (2x) 7 5, Aansluitbox (Excl. Print) 8 26, Bescherming Tbv Stekker 10 Polig 9 4, Bescherming Tbv Stekker 24 Polig 10 4,78 S62185 Schroef Kb30X8 (10 Stuks) 12 5, Kabelboom 24V 13 14, Kabelboom Hmi Rj , Kabelboom 230V 15 19, Print PCB SCB , Print Cb , Groene 2-polige connector 18 1, polige BL-connector (oranje) 19 2, Stekker 2 Pts Relais Tel , Witte 2-polige connector 21 1, Witte 3-polige connector 22 1, Bedieningspaneel MK , Buitenvoeler AF60 zonder connector 24 8, Trekontlaster 25 1,04 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

16 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 220 Ace Internet: remeha.nl

17 Gas 220 Ace 160 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

18 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 220 Ace Internet: remeha.nl

19 Gas 220 Ace Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in Frontmantel , Schroef + ring frontmantel (2x) ,40 S62709 Pakkingband t.b.v. manteldelen (20 m.) , Afdekplaat kabels , Thule , Ketelverlichting , Pijpklem (2x) , Luchtinlaatadapter , Rookgasafvoer adapter 150mm ,30 S57163 Beschermdop Meetpunt Rookgasafvoer (2 Stuks) , Afdichtring 1 lips Ø 150 (2 Stuks) , Schroef 4.2 X 9.5mm (10 Stuks) ,93 S Schroef M5X12 (10 Stuks) , Adapterring , Doorvoertule D80 (2x) , Serviceset -A- (160 kw) 40, Serviceset -B- (160 kw) 59, Serviceset -C- (160 kw) 125,80 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

20 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 220 Ace Internet: remeha.nl

21 Gas 220 Ace Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in Warmtewisselaar 150 kw , Inspectieluik wisselaar , Pakking inspectieplaat , Premix brander 150kW , Ontstekingsionisatie-Elektrode 160 kw ,40 S62105 Pakkingplaat Voor Ontstekingselektrode (10 Stuks) ,39 S Schroef M4X8 (5 Stuks) , Branderpakking ,10 S44483 Moer Zeskant M 8 (10 Stuks) , Set bevestigingsmiddelen gas-luchteenheid , Resonator Schuim ,00 S59118 Kijkglas ,89 S54755 Moer Flens M6 (20 Stuks) , Mengstuk branderzijde , Retourpijp boven , Retourpijp onder ,20 S41601 Ontluchter 1/ , Blindflens , Pakking ,48 S55703 Vul + Aftapkraan ½ , Aansluiting ontluchter/waterdruksensor , Set inserts (M4 / M8) , Set tapeinden M6 x 20mm (6x) + M8 x 25 (3x) , Beugel (2x) , O-Ring 40,64 X 5,33 mm (5x) , O-Ring X 5.33 mm (5x) , Schroef M8 x 22 (10x) , Condensbak , Schroef M8 x 12 (8x) , Afdichtingsdop Condensbak , Afdichtring Ø 60 (2 Stuks) ,25 S47170 Slang Silicone Ø 4/8 (1 Meter) , Aanvoerpijp , Set Doorvoer Tulen (Rood, Blauw En Geel) (160 kw) , Afdichtring 1 lips Ø 150 (2 Stuks) , Tule Voor Rookgassensor , Rookgasafvoerpijp , Afdichtring Ø 118 (2x) , Sifon , Afdichtingsring Sifon , Condensafvoerslang , Serviceset -A- (160 kw) 40, Serviceset -B- (160 kw) 59, Serviceset -C- (160 kw) 125,80 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

22 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 220 Ace Internet: remeha.nl

23 Gas 220 Ace Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in Ventilator inclusief Venturi , Gasblok ,00 S Spoel (2 Stuks) t.b.v. Gascombiblok Vrb20Va , Venturi onder , Set pakkingen , Set bevestigingsmiddelen gas-luchteenheid , Mengstuk ventilatorzijde inclusief klep , Gasaansluiting ,40 S O-Ring Ø 52,39X3,53 (5 Stuks) , Gaspijp ,50 S44483 Moer Zeskant M 8 (10 Stuks) ,21 S Drukmeetnippel 1/8 (2x) , Gasaanvoerpijp , Ring D8 x 24 x 3 mm (10x) ,70 S44483 Moer Zeskant M 8 (10 Stuks) , Set Doorvoer Tulen (Rood, Blauw En Geel) (160 kw) , Luchtinlaat Demper ,20 S Bout M 8 X 20 (10 Stuks) ,63 S Sluitring Ø 8,4Mm (25 Stuks) , Serviceset -A- (160 kw) 40, Serviceset -B- (160 kw) 59, Serviceset -C- (160 kw) 125,80 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

24 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 220 Ace P Internet: remeha.nl

25 Gas 220 Ace Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in Branderautomaat CU-GH , Configuration Storage Unit CSU , Klep branderautomaat , Set bevestigingsmiddelen gas-luchteenheid , Sensorenset 10k NTC (2x) en dubbel 10k NTC (1x) , Waterdruksensor 7 bar (503) , Ontstekingstrafo , Schakelaar Aan/Uit Zwart , Connector RJ-11 Zwart , HMI MK , Montageplaat Bedieningspaneel , Frontpaneel incl. HMI klep , Set Trekontlasters , Uitbreidingspring SCB , Print SCB , Klep Instrumenten Paneel , Aansluitblok CB , Drukverschilschakelaar , Rookgassensor NTC 2x 20K , Kabel ventilator / gasblok , Kabelboom 24V , Kabelboom 230V ,90 S Schroef M5X12 (10 Stuks) , Netsnoer + Euroconnector (L = 3000Mm) , Schroef (2x) , Slider Instrumentenpaneel (2x) , Kabel controlbox 24V , Kabel controlbox 230V , Clip Ontstekingstrafo ,16 S Schroef M4X8 (5 Stuks) ,21 S Borgring Drukverschilschakelaar (5x) ,77 S62185 Schroef Kb30X8 (10 Stuks) ,47 S6778 Glaszekering 6,30 A Traag (10 Stuks) , Uitgebreide Display Print , PCB SCB , Aansluitbox , Voeler aanvoer NTC 10 kohm bij 25 C inclusief aansluitkabel 2,5 meter, 24, Dompelvoeler type NTC 10 kohm bij 25 C. Collo AD250 17, Connector buitentemp. voeler (wit) 3, Connector boilertemp. voeler (blauw) 3, Serviceset -A- (160 kw) 40, Serviceset -B- (160 kw) 59, Serviceset -C- (160 kw) 125,80 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

26 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 220 Ace 200/250/ Internet: remeha.nl

27 Gas 220 Ace 200/250/300 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

28 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 220 Ace 200/250/ Internet: remeha.nl

29 Gas 220 Ace 200/250/300 1 Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in Frontmantel , Schroef + ring frontmantel (2x) ,40 S62709 Pakkingband t.b.v. manteldelen (20 m.) , Afdekplaat kabels , Thule , Ketelverlichting , Pijpklem (2x) , Luchtinlaatadapter 200 mm , Rookgasafvoer adapter 200mm ,40 S57163 Beschermdop Meetpunt Rookgasafvoer (2 Stuks) , Afdichtring 1 lips Ø 200 (2 Stuks) , Schroef 4.2 X 9.5mm (10 Stuks) ,93 S Schroef M5X12 (10 Stuks) , Doorvoertule D80 (2x) , Serviceset -A- ( kw) 57, Serviceset -B- ( kw) 85, Serviceset -C- ( kw) 159,80 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

30 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 220 Ace 200/250/ Internet: remeha.nl

31 Gas 220 Ace 200/250/300 2 Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in Warmtewisselaar kw , Inspectieluik wisselaar , Pakking inspectieplaat , Premix brander kw , Ontstekingsionisatie-Elektrode kw ,30 S62105 Pakkingplaat Voor Ontstekingselektrode (10 Stuks) ,39 S Schroef M4X8 (5 Stuks) , Branderpakking kw ,80 S44483 Moer Zeskant M 8 (10 Stuks) , Set bevestigingsmiddelen gas-luchteenheid kw , Resonator Schuim ,00 S59118 Kijkglas ,89 S54755 Moer Flens M6 (20 Stuks) , Mengstuk branderzijde kw , Retourpijp boven , Retourpijp onder kw ,00 S41601 Ontluchter 1/ , Blindflens , Pakking ,48 S55703 Vul + Aftapkraan ½ , Aansluiting ontluchter/waterdruksensor , Set inserts (M4 / M8) , Set tapeinden M6 x 20mm (6x) + M8 x 25 (3x) , Beugel (2x) , O-Ring 40,64 X 5,33 mm (5x) , O-Ring 60,54 X 5,33 mm (5x) , Schroef M8 x 22 (10x) , O-Ring X 5.33 mm (2x) , Condensbak kw , Schroef M8 x 12 (8x) , Afdichtingsdop Condensbak , Afdichtring Ø 60 (2 Stuks) ,25 S47170 Slang Silicone Ø 4/8 (1 Meter) , Aanvoerpijp , Set Doorvoer Tulen (Rood, Blauw En Geel) ( kw) , Afdichtring 1 lips Ø 200 (2 Stuks) , Tule Voor Rookgassensor , Flue Gas Pipe 200 mm , Afdichtring Ø 188 (2x) , Sifon , Afdichtingsring Sifon , Condensafvoerslang , Serviceset -A- ( kw) 57, Serviceset -B- ( kw) 85, Serviceset -C- ( kw) 159,80 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

32 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 220 Ace 200/250/ Internet: remeha.nl

33 Gas 220 Ace 200/250/300 3 Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in Ventilator kw , Gascombiblok kw , Gascombiblok 300 kw , Venturi onder kw , Venturi onder 300kW , Set pakkingen kw , Set bevestigingsmiddelen gas-luchteenheid kw , Mengstuk ventilatorzijde inclusief klep kw , Gasaansluiting ,40 S O-Ring Ø 52,39X3,53 (5 Stuks) , Gaspijp ,50 S44483 Moer Zeskant M 8 (10 Stuks) ,21 S Drukmeetnippel 1/8 (2x) , Gasaanvoerpijp , Ring D8 x 24 x 3 mm (10x) ,70 S44483 Moer Zeskant M 8 (10 Stuks) , Set Doorvoer Tulen (Rood, Blauw En Geel) ( kw) , Luchtinlaat Demper ,90 S Bout M 8 X 20 (10 Stuks) ,63 S Sluitring Ø 8,4Mm (25 Stuks) , Venturi kw , Serviceset -A- ( kw) 57, Serviceset -B- ( kw) 85, Serviceset -C- ( kw) 159,80 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

34 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 220 Ace 200/250/ P Internet: remeha.nl

35 Gas 220 Ace 200/250/300 4 Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in Branderautomaat CU-GH , Configuration Storage Unit CSU , Klep branderautomaat , Set bevestigingsmiddelen gas-luchteenheid kw , Sensorenset 10k NTC (2x) en dubbel 10k NTC (1x) , Waterdruksensor 7 bar (503) , Ontstekingstrafo , Schakelaar Aan/Uit Zwart , Connector RJ-11 Zwart , HMI MK , Montageplaat Bedieningspaneel , Frontpaneel incl. HMI klep , Set Trekontlasters , Uitbreidingspring SCB , Print SCB , Klep Instrumenten Paneel , Aansluitblok CB , Drukverschilschakelaar , Rookgassensor NTC 2x 20K , Kabel ventilator / gasblok kw , Kabelboom 24V , Kabelboom 230V ,90 S Schroef M5X12 (10 Stuks) , Netsnoer + Euroconnector (L = 3000Mm) , Schroef (2x) , Slider Instrumentenpaneel (2x) , Kabel controlbox 24V , Kabel controlbox 230V , Clip Ontstekingstrafo ,16 S Schroef M4X8 (5 Stuks) ,21 S Borgring Drukverschilschakelaar (5x) ,77 S62185 Schroef Kb30X8 (10 Stuks) ,47 S6778 Glaszekering 6,30 A Traag (10 Stuks) , Uitgebreide Display Print , PCB SCB , Aansluitbox , Voeler aanvoer NTC 10 kohm bij 25 C inclusief aansluitkabel 2,5 meter, 24, Dompelvoeler type NTC 10 kohm bij 25 C. Collo AD250 17, Connector buitentemp. voeler (wit) 3, Connector boilertemp. voeler (blauw) 3, Serviceset -A- ( kw) 57, Serviceset -B- ( kw) 85, Serviceset -C- ( kw) 159,80 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

36 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 210 ECO PRO /120kW 160/200kW 80/120kW 160/200kW Internet: remeha.nl

37 Gas 210 ECO PRO Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

38 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 210 ECO PRO Internet: remeha.nl

39 Gas 210 ECO PRO 1 Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in S Frontmantel ,70 S Achtermantel ,10 S Luchtinlaatkorf ,70 S Schroef M6X50 (5 Stuks) , Bevestigingsbeugel ,92 S Afdichtring Ø 150 (1 Stuks) ,30 S Pakkingsband Neopreen 20X6 Mm (10 Meter) ,10 S Tule Ø 60 Mm (5 Stuks) ,70 S Set Doorvoer Tulen (Rood, Blauw En Geel) ,80 S Afdichtingslipring Ø ,60 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

40 474 Onderdelenprijslijst Internet: remeha.nl kW 120kW 200kW 160kW 200kW kW Gas 210 ECO PRO 2

41 Gas 210 ECO PRO 2 Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in S52481 Eindlid Links ,80 S52482 Tussenlid ,40 S62173 Eindlid Rechts ,80 S57040 Serviceset Plug ¾ (5 Stuks) T.B.V. Ww. T/M Q35, W21/28, G ,20 S44698 Temperatuursensor Elth Ntc 12K/ ,80 S Ontstekingsionisatie-Elektrode ,60 S35458 Pakking Voor Kijkglas (5 Stuks) ,59 S Kijkglas Inclusief Kijkglashouder ,70 S Schroef M4X8 (10 Stuks) ,33 S Slangpilaar Afv Ø 6Mm - 3/ ,10 S53489 Pakkingplaat Voor Ontstekingselektrode (10 Stuks) ,98 S O-Ring 37,69X3,53 (10 Stuks) ,20 S Retourwaterverdeel Pijp Lengte Kw ,60 S Retourwaterverdeel Pijp Lengte Kw ,40 S Retourwaterverdeel Pijp Lengte Kw ,90 S Retourwaterverdeel Pijp Lengte Kw ,60 S Aansluitstuk Retour ,40 S55703 Vul + Aftapkraan ½ ,70 S Rondsnoer Ø 7 Mm Siliconenrubber Rood (5M) ,40 S Voorplaat Warmtewisselaar - 80 Kw ,00 S Voorplaat Warmtewisselaar- 120 Kw ,80 S Voorplaat Warmtewisselaar Kw ,00 S Voorplaat Warmtewisselaar Kw ,00 S Moer Zeskant M 8 (25 Stuks) ,80 S Tapeind M8 (25 Stuks) ,60 S Set Trekstangen M08-3 Leden ,20 S Set Trekstangen M08-4 Leden ,00 S Set Trekstangen M08-5 Leden ,60 S Set Trekstangen M08-6 Leden ,30 S44483 Moer Zeskant M 8 (10 Stuks) ,21 S Sluitring Ø 8,4Mm (25 Stuks) ,09 S Schotelveer Ø 20X8,2X1,0 (20 Stuks) ,69 S Silicone Rubber Rtv ,70 S Paspen Ø 8 X 20 (10 Stuks) ,00 S62122 Afdichtingsdop 60 Mm , Afdichtingslippenring (2 Lips) Ø 150 Mm ,77 S Klemstukken Rookgasafvoerpijp ,00 S Beschermdop Meetpunt Rookgasafvoer ,60 S Rookgasafvoerpijp ,70 S Afdichtingsdop ,28 S Bovenplaat Kondensbak 80 Kw ,40 S Bovenplaat Kondensbak 120 Kw ,70 S Bovenplaat Kondensbak 160 Kw ,40 S Bovenplaat Kondensbak 200 Kw ,10 S Pakkingsband Neopreen 20X6 Mm (10 Meter) ,10 S Onderframe (Polyester) ,10 S Pijp Pvc ,00 S Sifon Model P Ø ,40 S Aansluitstuk Aanvoer ,50 S Plug 3/ ,13 S Aanvoerwaterverdeelpijp Gas 210 Eco ,70 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

42 476 Onderdelenprijslijst Internet: remeha.nl kW 120kW 200kW 160kW 200kW kW Gas 210 ECO PRO 2

43 Gas 210 ECO PRO 2 Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in S Plug 1/ ,53 S O-Ring 50, 17X5,33 (10 Stuks) ,20 S Verloopring ,30 S Verloopring /2X5/ , Isolatie Voorplaat Warmtewisselaar 3 Leden , Isolatie Voorplaat Warmtewisselaar 4 Leden , Isolatie Voorplaat Warmtewisselaar 5 Leden , Isolatie Voorplaat Warmtewisselaar 6 Leden ,90 S Onderhoudsset (Pakkingen Plus Ontstekingselektrode) 74,00 S Warmtewisselaar 80 Kw 2.922,70 S Warmtewisselaar 120 Kw 3.743,10 S Warmtewisselaar 160 Kw 4.561,30 S Warmtewisselaar 200 Kw 5.387,60 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

44 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 210 ECO PRO /120kW /200kW Internet: remeha.nl

45 Gas 210 ECO PRO 3 Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in S Venturi - Gascombiblok Samengesteld L-G ( 80/120Kw) ,80 S Gascombiblok Vrb20Va1001 (160/200 Kw) ,80 S Spoel (2 Stuks) t.b.v. Gascombiblok Vrb20Va ,90 S Ventilator Rg Leden ,50 S Ventilator Ebm G1G Leden ,00 S Venturi Samengesteld ,10 S53553 Brander 3 Leden - 80 Kw ,10 S53554 Brander 4 Leden Kw ,90 S53555 Brander 5 Leden Kw ,90 S57988 Brander 6 Leden Kw ,20 S Mengstuk Kw ,10 S Mengstuk Kw ,20 S Gasaanvoerpijp Kw ,10 S Gasaanvoerpijp Kw ,10 S Luchtinlaatdemper Kw ,60 S Luchtinlaatdemper Kw ,70 S Drukverschilschakelaar Huba ,30 S Borgring ,01 S Ontstekingstrafo ,90 S56151 Pakkingsplaat Ventilator ,78 S Pakkingsplaat (5 Stuks) ,30 S Pakking Tbv Brander (1 Stuks) ,40 S O-Ring 70X3 Mm (5 Stuks) ,70 S O-Ring 110X3,5 Mm (10 Stuks) ,30 S Pakkingring Ø 27X20X2,5 Mm (5 Stuks) ,90 S Bocht Gaspijp ,00 S Pakkingsplaat Venturi (5 Stuks) ,80 S O-Ring Ø 52,39X3,53 (5 Stuks) ,37 S21473 Tandveerring A4,3 (10 Stuks) ,11 S14254 Plaatschroef 4,2X9,5 (20 Stuks) ,09 S Hoekprofiel ,70 S Bevestigingsplaat Trafo ,20 S Bout M8X60 (5 Stuks) ,72 S44483 Moer Zeskant M 8 (10 Stuks) ,21 S46687 Moer Flens Vz M5 (10 Stuks) ,02 S Bout M5X12 (10 Stuks) ,33 S Bout M5X20 (10 Stuks) ,30 S Drukmeetnippel 1/8 (2x) Incl Loctite ,00 S15524 Bout M 8 X 16 (10 Stuks) ,70 S Bout M8 X 30 (10 Stuks) ,55 S Moer M5 (20 Stuks) ,11 S Schroef Din912 M6X16 (20 Stuks.) ,11 S59818 Moer M 8 (20 Stuks) ,70 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

46 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 210 ECO PRO /120kW /200kW Internet: remeha.nl

47 Gas 210 ECO PRO 4 Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in Print Pcu-01+ Su ,80 S Print Su ,80 S Frontpaneel - Rood ,00 S Display Kompleet ,20 S Bovenplaat Instrumentenpaneel ,50 S Montageplaat Bedieningspaneel ,30 S Afstandsstuk ,60 S Afstandsstuk Dop ,60 S56698 Kabelwartel M20 (10 Stuks) ,90 S56696 Moer Voor Kabelwartel M20 (20x) ,00 S Plaatschroef 4,2X8 (20 Stuks) ,81 S14254 Plaatschroef 4,2X9,5 (20 Stuks) ,09 S Kabelboom 230V ,50 S Kabelboom 24V ,80 S Kabelboom 230V - 3, ,30 S Kabelboom 230V - 5, ,30 S59277 Hoofdschakelaar (5 Stuks) ,60 S Glaszekering 1,6 A (5 Stuks) 9,26 S Instrumentenpaneel 1.376,40 S6778 Glaszekering 6,30 A Traag (10 Stuks) 19,70 S59238 Afdekplaat War-Regeling 10,20 S Kabel SCU 6,05 S Kabel SCU 230V 6,84 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

48 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 210 ECO V kW 80/160kW 3 4 EVAL21H000003b Internet: remeha.nl

49 Gas 210 ECO V2 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

50 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 210 ECO V Internet: remeha.nl

51 Gas 210 ECO V2 1 Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in S55144 Frontmantel ,50 S59455 Achtermantel , Luchtinlaatkorf ,80 S Handgreep Mantel , Bevestigingsbeugel , Afdichtring Ø 150 T.B.V. Bevestigingslip ,05 S Pakkingsband Neopreen 20X6 Mm (10 Meter) , Tule Ø 60 Mm , Doorvoertule Ø 60 Mm ,81 S55561 Onderhoudsset (Pakkingen Plus Ontstekingselektrode) 90,30 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

52 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 210 ECO V kW /160kW kW Internet: remeha.nl

53 Gas 210 ECO V2 2 Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in S52481 Eindlid Links ,80 S52482 Tussenlid ,40 S62173 Eindlid Rechts ,80 S44698 Temperatuursensor Elth Ntc 12K/ ,80 S53564 Ontstekingsionisatie-Elektrode ,40 S Draadbus M4 (5 Stuks) ,10 S35458 Pakking Voor Kijkglas (5 Stuks) ,59 S45004 Kijkglas 32X32X3, Plus Pakking ,40 S Schroef M4X8 (10 Stuks) ,33 S53489 Pakkingplaat Voor Ontstekingselektrode (10 Stuks) ,98 S O-Ring 37,69X3,53 (10 Stuks) ,20 S Retourwaterverdeel Pijp Lengte Kw ,60 S Retourwaterverdeel Pijp Lengte Kw ,40 S Retourwaterverdeel Pijp Lengte Kw ,90 S Retourwaterverdeel Pijp Lengte Kw ,60 S Aansluitstuk Retour ,40 S55703 Vul + Aftapkraan ½ ,70 S Rondsnoer Ø 7 Mm Siliconenrubber Rood (5M) ,40 S Voorplaat Warmtewisselaar - 80 Kw ,00 S Voorplaat Warmtewisselaar- 120 Kw ,80 S Voorplaat Warmtewisselaar Kw ,00 S Voorplaat Warmtewisselaar Kw , Isolatie Voorplaat Warmtewisselaar 3 Leden , Isolatie Voorplaat Warmtewisselaar 4 Leden , Isolatie Voorplaat Warmtewisselaar 5 Leden , Isolatie Voorplaat Warmtewisselaar 6 Leden ,90 S Moer Zeskant M 8 (25 Stuks) ,80 S54822 Kijkglashouder ,64 S Tapeind M8 (25 Stuks) ,60 S Set Trekstangen M08-3 Leden ,20 S Set Trekstangen M08-4 Leden ,00 S Set Trekstangen M08-5 Leden ,60 S Set Trekstangen M08-6 Leden ,30 S44483 Moer Zeskant M 8 (10 Stuks) ,21 S Sluitring Ø 8,4Mm (25 Stuks) ,09 S Schotelveer Ø 20X8,2X1,0 (20 Stuks) ,69 S Silicone Rubber Rtv , Afdichtingslippenring (2 Lips) Ø 150 Mm ,77 S49297 Rookgastemperatuursensor Ntc 12Kohm 3% Hr ,20 S62288 Tule Voor Rookgasafvoerpijp ,90 S59680 Rookgasafvoerpijp Ø Kw ,80 S59681 Rookgasafvoerpijp Ø Kw ,90 S59452 Rookgasafvoerpijp Ø Kw ,00 S Rookgas renovatieset 80 kw ,70 S Rookgas renovatieset 120 kw ,00 S Rookgas renovatieset 160 kw ,70 S62122 Afdichtingsdop 60 Mm ,70 S Rookgas renovatieset 80 kw ,70 S Rookgas renovatieset 120 kw ,00 S59449 Bovenplaat Kondensbak 160 Kw , Rookgasafvoer 200 Kw ,40 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

54 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 210 ECO V kW /160kW kW Internet: remeha.nl

55 Gas 210 ECO V2 2 Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in S59672 Ontstekingskabel , Stelbout M 8 X ,44 S15524 Bout M 8 X 16 (10 Stuks) ,70 S Pakkingsband Neopreen 20X6 Mm (10 Meter) ,10 S Onderframe (Polyester) , Ondersteuningsstrip ,33 S Pijp Pvc ,00 S Sifon Model P Ø ,40 S Plug 3/ ,13 S Aanvoerwaterverdeelpijp Gas 210 Eco ,70 S41601 Ontluchter 1/ , Rookgasafvoerpijp Alu. Ø 150 Mm Incl. Meetpunt Kw ,30 S59450 Rookgasafvoerpijp 80/150 Mm 80Kw ,90 S59451 Rookgasafvoerpijp 100/150 Mm 120Kw ,80 S59453 Rookgasafvoerpijp 150 Mm 160 Kw , Afdichtring Ø 150 T.B.V. Bevestigingslip , O-Ring 50, 17X5, ,73 S Verloopring /2X5/ ,40 S Paspen Ø 8 X 20 (10 Stuks) 11,00 S52484 Reinigingsmes L = 360 Mm. 18,00 S55561 Onderhoudsset (Pakkingen Plus Ontstekingselektrode) 90,30 S57040 Serviceset Plug ¾ (5 Stuks) T.B.V. Ww. T/M Q35, W21/28, G210 18,20 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

56 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 210 ECO V Internet: remeha.nl

57 Gas 210 ECO V2 3 Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in S62161 Gascombiblok Vr8615Vb Kw ,00 S62928 Gasmultiblok Cg20-R03Gh5 Cf 1Z - 120, 160 En 200 Kw ,10 S53556 Ventilator Ebm G1G ,60 S Afddekkap IMS ,50 S58116 Print Ims ,90 S59171 Smeermiddel Tbv Ims - Gas 210 Eco ,70 S53566 Ims Compleet 80 Kw ,60 S53567 Ims Compleet 120, 160 En 200 Kw ,40 S53553 Brander 3 Leden - 80 Kw ,10 S53554 Brander 4 Leden Kw ,90 S53555 Brander 5 Leden Kw ,90 S57988 Brander 6 Leden Kw , Mengbuis , Gasaanvoerpijp 5/4 X 3/4-80 Kw , Gasaanvoerbocht 3/4-80 Kw , Gasaanvoerbocht ,60 S53568 Drukverschilschakelaar Huba ,50 S45968 Drukverschilschakelaar Huba Hoog ,30 S62275 Drukverschilschakelaar Huba 200 Kw ,90 S Slang Blauw Ø 8 Mm (2M) ,70 S O-Ring 110X3,5 Mm (10 Stuks) , Pakking Ø 44X32X , Gasmoer Nr. 310 ¾ ,89 S Pakking Tbv Brander (1 Stuks) , Snapring Drukverschilschakelaar ,66 S59650 Pakkingplaat Ventilator , Bevestigingsplaat Drukverschilschakelaar ,10 S55561 Onderhoudsset (Pakkingen Plus Ontstekingselektrode) 90,30 S55841 Gaslekcontrole Automaat Vps A ,80 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

58 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 210 ECO V Internet: remeha.nl

59 Gas 210 ECO V2 4 Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in S62274 Beveiligingsautomaat Mcba 1463D ,80 S59208 Print Display ,00 S59207 Frontpaneel ,40 S57953 Connector Kap Pc Rs232 (5 Stuks) ,80 S55152 Trafo Ckz ,00 S59671 Kabelboom ,20 S55049 Kabel (E25) Voor Gasmultiblok 120, 160, 200 Kw ,10 S59238 Afdekplaat War-Regeling ,20 S59277 Hoofdschakelaar (5 Stuks) , Bedrijfsmeldingsprint Am ,20 S59457 Bovenplaat Instrumentenpaneel ,00 S55561 Onderhoudsset (Pakkingen Plus Ontstekingselektrode) 90,30 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

60 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 210 ECO Internet: remeha.nl

61 Gas 210 ECO Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in S54802 Print Display 2 85, Manchet Bedieningspaneel 3 87,20 S57953 Connector Kap Pc Rs232 (5 Stuks) 3 11, Bedieningspaneel Steunplaat 4 36,50 S59444 Beveiligingsautomaat Mcba 1463D Rev ,60 S6778 Glaszekering 6,30 A Traag (10 Stuks) 5 19,70 S55152 Trafo Ckz , Afdichtingslippenring (2 Lips) Ø 150 Mm 8 4, Rookgasafv.pijp Alu Ø 150 Mm Incl. Meetpunt Kw 9 42, Rookgasafvoerpijp Alu. Ø 150 Mm Incl. Meetpunt Kw 9 36, Afdichtring Ø 150 T.B.V. Bevestigingslip 10 7, Luchtinlaatkorf 11 35,80 S Pakkingsband Neopreen 20X6 Mm (10 Meter) 12 30, Opschriftplaat 13 22, Tule Ø 60 Mm 15 4, Doorvoertule Ø 60 Mm 16 1, Embleem Remeha 17 11,10 S62288 Tule Voor Rookgasafvoerpijp 18 5,90 S49297 Rookgastemperatuursensor Ntc 12Kohm 3% Hr 19 33, Rookgasafvoerpijp Alu Ø 80/150 Mm 80 Kw , Rookgasafvoerpijp Alu Ø 100/150 Mm 120 Kw , Rookgasafvoerpijp Alu Ø 150 Mm 160 Kw 20 84,10 S Handgreep Mantel 21 15, Dop Klem Alum. Ø 60 Mm 22 19,10 S Rookgas renovatieset 80 kw ,70 S Rookgas renovatieset 120 kw ,00 S Rookgas renovatieset 160 kw ,70 S52481 Eindlid Links ,80 S57040 Serviceset Plug ¾ (5 Stuks) T.B.V. Ww. T/M Q35, W21/28, G ,20 S52482 Tussenlid ,40 S Silicone Rubber Rtv ,70 S Paspen Ø 8 X 20 (10 Stuks) 28 11,00 S35458 Pakking Voor Kijkglas (5 Stuks) 29 7,59 S45004 Kijkglas 32X32X3, Plus Pakking 30 18,40 S54822 Kijkglashouder 31 6,64 S Schroef M4X8 (10 Stuks) 32 8,33 S52480 Eindlid Rechts ,20 S41601 Ontluchter 1/8 34 9, O-Ring 50, 17X5, ,73 S58243 Aansluitstuk Aanvoer Gas 210 Eco ,60 S44698 Temperatuursensor Elth Ntc 12K/ ,80 S O-Ring 37,69X3,53 (10 Stuks) 38 14,20 S Retourwaterverdeel Pijp Lengte Kw 39 48,60 S Retourwaterverdeel Pijp Lengte Kw 39 49,40 S Retourwaterverdeel Pijp Lengte Kw 39 49,90 S Retourwaterverdeel Pijp Lengte Kw 39 50,60 S53553 Brander 3 Leden - 80 Kw ,10 S53554 Brander 4 Leden Kw ,90 S53555 Brander 5 Leden Kw ,90 S57988 Brander 6 Leden Kw ,20 S Pakking Tbv Brander (1 Stuks) 41 18,40 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

62 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 210 ECO Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in O-Ring Inw. 72,62 X 3, , Mengbuis 42 66, Mengstuk Boven - 80 Kw ,30 S59650 Pakkingplaat Ventilator 43 10,50 S53556 Ventilator Ebm G1G ,60 S O-Ring 110X3,5 Mm (10 Stuks) 45 16,30 S58116 Print Ims ,90 S59171 Smeermiddel Tbv Ims - Gas 210 Eco 46 17,70 S53566 Ims Compleet 80 Kw ,60 S Afddekkap IMS 46 28,50 S53567 Ims Compleet 120, 160 En 200 Kw , Pakking Ø 44X32X2 47 1, Gasaanvoerbocht 3/4-80 Kw 48 29, Gasaanvoerbocht , Gasmoer Nr. 310 ¾ 49 6,89 S58262 Gasfilter Voor Gasmultiblok Cg ,00 S62930 Gasmultiblok Cgx20-R03Gh5-120, 160 En 200 Kw ,20 S53571 Gascombiblok Vr8615Vb Kw , Gasaanvoerpijp 5/4 X 3/4-80 Kw 51 63, Bevestigingsplaat Drukverschilschakelaar 52 14, Snapring Drukverschilschakelaar 53 0,66 S53568 Drukverschilschakelaar Huba ,50 S45968 Drukverschilschakelaar Huba Hoog ,30 S Slang Blauw Ø 8 Mm (2M) 55 14,70 S Aansluitstuk Retour ,40 S Plug 3/8 57 8,13 S55703 Vul + Aftapkraan ½ 58 24,70 S Rondsnoer Ø 7 Mm Siliconenrubber Rood (5M) 59 27,40 S Voorplaat Warmtewisselaar - 80 Kw 60 89,00 S Voorplaat Warmtewisselaar- 120 Kw 60 97,80 S Voorplaat Warmtewisselaar Kw ,00 S Voorplaat Warmtewisselaar Kw , Isolatie Voorplaat Warmtewisselaar 3 Leden 60 31, Isolatie Voorplaat Warmtewisselaar 4 Leden 60 41, Isolatie Voorplaat Warmtewisselaar 5 Leden 60 46, Isolatie Voorplaat Warmtewisselaar 6 Leden 60 57,90 S Tapeind M8 (25 Stuks) 61 12,60 S Moer Zeskant M 8 (25 Stuks) 62 24,80 S Set Trekstangen M08-3 Leden 63 59,20 S Set Trekstangen M08-4 Leden 63 64,00 S Set Trekstangen M08-5 Leden 63 69,60 S Set Trekstangen M08-6 Leden 63 80,30 S Sluitring Ø 8,4Mm (25 Stuks) 64 8,09 S Schotelveer Ø 20X8,2X1,0 (20 Stuks) 65 9,69 S59818 Moer M 8 (20 Stuks) 66 10,70 S44483 Moer Zeskant M 8 (10 Stuks) 66 8,21 S53489 Pakkingplaat Voor Ontstekingselektrode (10 Stuks) 67 8,98 S53564 Ontstekingsionisatie-Elektrode 68 21,40 S Draadbus M4 (5 Stuks) 68 7,10 S56002 Ontstekingskabel 69 44,40 S55144 Frontmantel , Internet: remeha.nl

63 Gas 210 ECO Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in S Onderframe (Polyester) ,10 S15524 Bout M 8 X 16 (10 Stuks) 72 10, Stelbout M 8 X ,44 S Sifon Model P Ø , Ondersteuningsstrip 75 3,33 S Pijp Pvc 76 19, Bevestigingsbeugel 77 7, Rookgasafvoer 200 Kw , Aanvoerwaterverdeelpijp Gas 210 Eco ,70 S Verloopring /2X5/ ,40 S52484 Reinigingsmes L = 360 Mm. 18,00 S55561 Onderhoudsset (Pakkingen Plus Ontstekingselektrode) 90,30 S Warmtewisselaar 80 Kw 2.922,70 S Warmtewisselaar 120 Kw 3.743,10 S Warmtewisselaar 160 Kw 4.561,30 S Warmtewisselaar 200 Kw 5.387, Bevestigingsprofiel Bovenplaat Kondensplaat 13,70 S55841 Gaslekcontrole Automaat Vps A ,80 S14510 Glaszekering 4 A Traag (10 Stuks) 23,90 S43562 Glaszekering 3,15 A. Traag (10 Stuks) 21,10 S43563 Glaszekering 2 A Fast (10 Stuks) 18,40 S55048 Kabel Voor Gascombiblok 80 Kw 57,10 S55049 Kabel (E25) Voor Gasmultiblok 120, 160, 200 Kw 19,10 S56003 Flat Kabel Disp/Tem/Am3 46,50 S59996 Kabel Ims 24,90 S59997 Kabel Ventilator 17,60 S59998 Flatkabel Tem/Am3 21,10 S59999 Flatkabel Display 14,10 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

64 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 310 ECO PRO Internet: remeha.nl

65 Gas 310 ECO PRO Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

66 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 310 ECO PRO Internet: remeha.nl

67 Gas 310 ECO PRO 1 Art.nr. Omschrijving Positie- Prijs bruto nummer ex. BTW, in S Bovenmantel 5-7 Leden ,60 S Bovenmantel 8-10 Leden ,40 S Bovenmantel voorzijde (groot) ,60 S Beugel M ,40 S Zijmantel 5-7 Leden (links hoekig) ,30 S Zijmantel 8-10 Leden (links hoekig) ,10 S Zijmantel 5-7 Leden (rechts hoekig) ,30 S Zijmantel 8-10 Leden (rechts hoekig) ,10 S Zijmantel Uitvoering Rechts ,30 S Zijmantel Uitvoering Links ,30 S Zijmantel met Logo Uitvoering Rechts ,30 S Zijmantel met Logo Uitvoering Links ,30 S Achtermantel Uitvoering Links ,90 S Achtermantel Uitvoering Rechts ,10 S Handgreep Mantel ,20 S Frame Boven 5-7 Leden ,50 S Frame Boven 8-10 Leden ,90 S Frame 5-7 Leden ,60 S Frame 8-10 Leden ,20 S14254 Plaatschroef 4,2X9,5 (20 Stuks) ,09 S Bovenmantel Midden ,30 S Bovenmantel voorzijde (klein) ,00 S Frontmantel Instrumentenpaneelzijde ,80 S Ondersteuningsbeugel frame voorzijde ,40 S Ondersteuningsbeugel frame achterzijde ,10 S Bout M5X20 (10 Stuks) ,30 S Ondersteuning luchtkast ,80 S Drukverschilschakelaar ,20 S Borgring Drukverschilschakelaar (5x) ,77 S Ontstekingstrafo ,20 S21473 Tandveerring A4,3 (10 Stuks) ,11 S Trekontlaster (10x) ,40 S Bout M8X10 (5 Stuks) ,80 S Afdichtring 1 lips Ø 250 (2 Stuks) ,68 S Beschermdop Meetpunt Rookgasafvoer (2 Stuks) ,10 S62288 Tule Voor Rookgasafvoerpijp ,90 S Bout M 8 X 35 (10 Stuks) ,16 S Bout M 8 X 20 (10 Stuks) ,63 S Sluitring Ø 8,4Mm (10 Stuks) ,79 S Adapter 5+8 leden ,90 S Adapter 6+9 leden ,50 S Adapter 7+10 leden ,40 S Afdichtingsdop (2x) ,40 S Rondsnoer Ø 10 Mm Siliconenrubber Rood (5M) ,30 S Condensbak 5-7 Leden ,10 S Strip Condensbak 6 Leden ,60 S Condensbak 8-10 Leden ,40 S62713 O-Ring Ø 20 X 2,5 (10 Stuks) ,64 S Stelvoet (2x) ,10 S Aansluiting sifon ,69 S Pakkingring 45X34X3 (10 Pcs.) ,83 Telefoon: (055) mijnremeha.nl/service/artikelzoeken

68 Onderdelenprijslijst 2020 Gas 310 ECO PRO Internet: remeha.nl