VEILINGVOORWAARDEN KERSENHOF 24 TE ASSEN EXECUTORIALE VERKOOP. (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek)

Download "VEILINGVOORWAARDEN KERSENHOF 24 TE ASSEN EXECUTORIALE VERKOOP. (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek)"

1 GRONINGEN LEEUWARDEN ASSEN VEILINGVOORWAARDEN KERSENHOF 24 TE ASSEN EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) REGISTERGOED de woning met onder- en bijgelegen grond, plaatselijk bekend Kersenhof 24 te 9408 AS Assen, kadastraal bekend gemeente Assen, sectie Q, nummer 5137, groot één are achtenzeventig centiare (1 a 78 ca); in deze akte verder ook aan te duiden als: `het Registergoed`, daaronder begrepen de verpande roerende zaken als bedoeld in artikel 3:254 van het Burgerlijk Wetboek. ALGEMENE VEILINGVOORWAARDEN Op deze openbare verkoop zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden met Internetbieden 2015, hierna te noemen: AVVI 2015, opgenomen in een akte op eenendertig december tweeduizend veertien verleden voor mr. M.R.H. Krans, notaris te Rotterdam, ingeschreven ten kantore van de Dienst van het kadaster en de openbare registers in register Hypotheken 4 in deel nummer 153, welke algemene veilingvoorwaarden geacht worden woordelijk in deze akte te zijn opgenomen en van toepassing te zijn, voor zover daarvan bij deze akte niet uitdrukkelijk wordt afgeweken. Definities die in de onderhavige akte worden gebruikt, maar in deze akte niet zijn gedefinieerd, hebben de betekenis als daaraan toegekend in de AVVI Definities kunnen zonder verlies van de inhoudelijke betekenis in enkelvoud of meervoud worden gebruikt. 1

2 De Bieder casu quo Koper wordt geacht - voordat hij zijn Bod uitbrengt - kennis te hebben genomen van de Algemene Veilingvoorwaarden, de Bijzondere Veilingvoorwaarden en van het Biedprotocol, en wordt geacht daarmee te hebben ingestemd. BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN In opdracht van de Verkoper worden de volgende bijzondere veilingvoorwaarden vastgesteld en zo nodig afgeweken van dan wel aanvullingen gedaan op de AVVI 2015: 1. Wijze van veiling 1. De Veiling vindt plaats in twee fasen: - de eerste fase: de Inzet bij Opbod vangt aan op vrijdag acht juli tweeduizend zestien vanaf tien uur (10:00 uur); - de tweede fase: de Afslag bij Afmijning vindt aansluitend aan de Inzet plaats. Voor het exacte tijdstip waarop het Registergoed wordt geveild wordt verwezen naar de Website. De Koopsom is gelijk aan de som van de Inzetsom en het Afmijnbedrag. Wordt niet gemijnd, dan is de Koopsom gelijk aan de Inzetsom. 2. Overeenkomstig het bepaalde in artikel 4 lid 3 AVVI 2015 is het uitbrengen van een Bieding alleen mogelijk gedurende de Veilingperiode en wel met inachtneming van het Biedprotocol, doch uitsluitend via de door het Veilinghuis, beheerde elektronische omgeving, ontsloten door de Website, zijnde 2. Uitdrukkelijke afwijkingen van -/aanvullingen op AVVI a. De omschrijvingsverplichting in artikel 1 AVVI 2015 is slechts een inspanningsverplichting van de Verkoper. b. Aansluitend aan artikel 8 van de AVVI 2015 wordt hierbij bepaald, dat de Bieder het recht heeft tot uiterlijk voor het moment van betaling te verklaren te hebben geboden namens een ander. c. De inzetpremie wordt, zo deze verschuldigd is, door de notaris voldaan aan de Inzetter, zodra de in artikel 12 lid 3 van de AVVI 2015 bedoelde verklaring door de notaris wordt afgegeven. d. Artikel 19 lid 1 van de AVVI 2015 komt te luiden als volgt: "De tot bewoning bestemde onroerende zaak is voor risico van de Koper vanaf het moment van de inschrijving van het proces-verbaal van toewijzing en het proces-verbaal van betaling in de openbare registers. Ingeval van onderhandse verkoop als bedoeld in artikel 3:268 lid 2 Burgerlijk Wetboek is het Registergoed voor risico van de Koper vanaf het moment dat de voorzieningenrechter de koopovereenkomst heeft goedgekeurd." e. Artikel 19 van de AVVI 2015 wordt aangevuld met het volgende lid: 2

3 "3. Aangezien de Rechthebbende naar alle waarschijnlijkheid geen verhaal zal bieden en/of mogelijk niet (afdoende) verzekerd is, wordt aangeraden om het Registergoed in voorlopige dekking te nemen zo spoedig mogelijk: a. ingeval van onderhandse verkoop als bedoeld in artikel 3:268 lid 2 Burgerlijk Wetboek: nadat de voorzieningenrechter de koopovereenkomst heeft goedgekeurd; b. ingeval van de openbare verkoop van het Registergoed als bedoeld in artikel 519 Rechtsvordering: nadat de veiling heeft plaatsgevonden." f. Voor rekening van koper komen met in achtneming van de wettelijke bepalingen daaromtrent : - de overdrachtsbelasting en de verschuldigde omzetbelasting; - het honorarium van de notaris; - het kadastrale recht en de kosten van kadastrale recherches; - de kosten van ontruiming, een en ander te vermeerderen met eventueel verschuldigde omzetbelasting. De in artikel 10 AVVI 2015 vermelde belastingen, kosten en lasten maken nimmer deel uit van het gedane bod, doch zijn daarenboven verschuldigd. Voorafgaand aan de veiling zal door de notaris een zo nauwkeurig mogelijke schatting van de totale kosten worden gegeven. g. Artikel 16 lid 1 van de AVVI 2015 wordt aangevuld met de zinsnede: Het Registergoed wordt, indien de bijzondere veilingvoorwaarden niet anders bepalen, verkocht vrij van daarop rustende rechten of beperkingen, voor zover deze niet door de Verkoper geëerbiedigd of aanvaard behoeven te worden. h. Artikel 20 van de AVVI 2015 wordt aangevuld met de volgende leden: "9. Door de Aflevering wordt geacht dat de Koper daardoor afstand heeft gedaan van diens rechten jegens de Verkoper tot het vorderen van enige schade, vergoeding en/of kosten wegens eventuele materiële en/of immateriële gebreken ter zake van het Registergoed, terwijl voorts wordt geacht dat de Verkoper bedoelde afstand onverwijld heeft aanvaard. 10. Indien het Registergoed vóór het tijdstip van de risico-overgang naar de Koper als bedoeld in Artikel 19 wordt beschadigd dan wel geheel of gedeeltelijk verloren gaat, dan heeft de Verkoper het recht: 1. om de betreffende schade te (doen) herstellen, zulks voor rekening van de Verkoper - doch ten laste van de netto verkoopopbrengst - en onverminderd de eventuele (verhaals)rechten van de Verkoper jegens de Rechthebbende en/of de Schuldenaar; of 2. om de Koopovereenkomst zonder rechterlijke tussenkomst te ontbinden; alles met in achtneming van het bepaalde in de leden 11 tot en met 16 van dit artikel. 3

4 11. Indien de Verkoper gebruik maakt van diens herstelrecht als bedoeld in lid 10 van dit artikel en de Koper van mening is dat de herstellingen niet of niet voldoende hebben plaatsgevonden, dan heeft de Verkoper alsnog het recht om de Koopovereenkomst zonder rechterlijke tussenkomst te ontbinden krachtens het bepaalde in lid 10 van dit artikel. 12. Alvorens de Verkoper de Koopovereenkomst kan ontbinden op grond van het bepaalde in lid 10 van dit artikel al dan niet in samenhang met het bepaalde in lid 11 van dit artikel, dient de Verkoper een voornemen tot ontbinding van de Koopovereenkomst bij aangetekend schrijven mede te delen aan de Koper en de Notaris. 13. Gedurende zeven (7) dagen na de dagtekening van de in lid 12 van dit artikel bedoelde mededeling kan de Koper bij aangetekend schrijven aan de Verkoper en de Veilingnotaris mededelen dat de Koper uitvoering van de Koopovereenkomst verlangt, in welk geval: a. de Verkoper het Registergoed zal afleveren aan de Koper in de feitelijke staat waarin het Registergoed zich alsdan bevindt of blijkt te bevinden; b. de Verkoper - zonder enige bijzondere en/of aanvullende geldelijke tegenprestatie voor de Koper - jegens de Koper verplicht is tot het leveren van alle rechten en aanspraken welke de Verkoper ter zake van het onheil - hetzij uit hoofde van verzekering, hetzij uit andere hoofde - jegens een of meer derden toekomt; en c. de Koper jegens de Verkoer geen enkele aanspraak en/of enig recht heeft op vergoeding van enige door de Koper geleden of te lijden schade en/of gemaakte of te maken kosten; evenmin ter zake van de feitelijke toestand als bedoeld in lid 1 van dit artikel. 14. Indien de Verkoper gebruik maakt van diens herstelrecht als bedoeld in lid 10 van dit artikel, dan wordt de oorspronkelijke betaaldatum uitgesteld tot een zodanige datum waarop de betreffende (herstel)werkzaamheden gelet op de aard van de betreffende schade - naar redelijkheid uitgevoerd kunnen zijn. 15. Indien de Koper gebruik maakt van diens bevoegdheid als bedoeld in lid 13 van dit artikel, terwijl als gevolg daarvan de Koopovereenkomst niet kan worden uitgevoerd op de oorspronkelijke betaaldatum, dan wordt de oorspronkelijke betaaldatum met zeven (7) dagen uitgesteld, of zoveel korter als de Koper al zijn verplichtingen uit hoofde van de Koopovereenkomst zal zijn nagekomen. 16. De ontbinding van de Koopovereenkomst door de Verkoper krachtens het bepaalde in dit artikel laat onverlet de aansprakelijkheid van de Koper jegens de Verkoper ter zake van alle door de Verkoper gemaakte kosten met betrekking tot van de Verkoop, indien en voor zover de Verkoper aannemelijk maakt dat de betreffende schade (mede) is 4

5 veroorzaakt door toedoen van de Koper." i. Het eerste zinsdeel van artikel 21 lid 1 wordt gewijzigd/aangevuld als volgt: Indien of voor zover het Registergoed bij de eigenaar. 3. Betaling koopsom, aanvullende waarborgsom a. De koper dient uiterlijk binnen drie dagen volgende op de gunning bij de notaris te storten de waarborgsom ten bedrage van tien procent (10%) van de koopsom. De overige voor rekening van de koper zijnde kosten, belastingen en lasten dienen uiterlijk zes weken na de veiling te worden voldaan. b. De koopsom moet uiterlijk zes weken na de veiling worden betaald, een en ander onder verrekening van de in artikel 13 lid 1 AVVI 2015 bedoelde waarborgsom. c. Zijn er hypotheken van een ander dan de Verkoper ingeschreven, of zijn Schuldeisers die op het Registergoed of op de koopsom beslag hebben gelegd of hun vordering ontlenen aan artikel 264 lid 7 van boek 3 van het Burgerlijk Wetboek, of in het geval door de executie een beperkt recht op het Registergoed vervalt of een recht van een huurder of pachter verloren gaat, dan geldt een onder de noemer "koopsom" gedane betaling vóórdat de in artikel 270 lid 3 van boek 3 van het Burgerlijk Wetboekbedoelde verklaring met daarop gesteld de aantekening van de voorzieningenrechter aan de notaris is overgelegd, als betaling van een waarborgsom, totdat eerder bedoelde verklaring met aantekening van de voorzieningenrechter aan de notaris is overgelegd. d. De notaris bewaart de waarborgsom rentedragend, voor zover de betreffende bank hierover rente vergoedt. De door de notaris ontvangen rente zal aan koper worden vergoed casu quo met de koopsom worden verrekend. 4. Rente Over de koopsom is geen rente verschuldigd over de periode welke verstrijkt tussen de datum van toewijzing of beschikking en de dag van betaling. 5. Zakelijke lasten, eigenaarlasten a. De zakelijke lasten ter zake van het Registergoed komen vanaf de datum van overdracht voor rekening van koper. Onder zakelijke lasten worden verstaan die lasten die aan een persoon in kwaliteit van eigenaar worden opgelegd. b. Er vindt geen verrekening van deze eigenaarlasten plaats. De zakelijke lasten zullen voor zover bekend op de gebruikelijke wijze worden gepubliceerd op de veilingsite. De gepubliceerde zakelijke lasten zijn opgevraagd bij de diverse instanties. Verkoper staat niet in voor de juistheid van de opgegeven bedragen. 6. Belastingen 5

6 Voor zover aan Schuldeiser bekend is ter zake van de levering van het Registergoed geen omzetbelasting doch wel overdrachtsbelasting verschuldigd. 7. Energielabel De Verkoper beschikt niet over een energieprestatiecertificaat dan wel een gelijkwaardig document als bedoeld in het Besluit energieprestatie gebouwen. Koper is hiermee volledig bekend en vrijwaart Verkoper voor alle (eventuele) aanspraken te dier zake. Koper is zich ervan bewust, dat indien hij een energieprestatiecertificaat dan wel een gelijkwaardig document als bedoeld in het Besluit energieprestatie gebouwen wenst te verkrijgen, hij daartoe zelf dient zorg te dragen. 8. Aanvaarding/gebruikssituatie/ontruiming a. Voor zover aan de Verkoper bekend, is het Registergoed thans niet in gebruik bij de Rechthebbende en/of de zijnen. b. Voor zover aan de Verkoper bekend, is het Registergoed in strijd met het huurbeding als bedoeld in artikel 3:264 Burgerlijk Wetboek geheel of gedeeltelijk verhuurd aan (een) derde(n). c. In verband met het bepaalde in lid b van dit artikel heeft de Verkoper aan de Voorzieningenrechter verlof gevraagd tot het inroepen van bedoeld huurbeding. Het betreffende verzoekschrift wordt niet aan de akte gehecht. Zodra de beschikking van de rechtbank is ontvangen, zal publicatie hierover plaatsvinden op de genoemde veilingsite. d. De Verkoper heeft het recht om de Koopovereenkomst te ontbinden voor het geval: 1. de Voorzieningenrechter geen verlof verleent tot het inroepen van het huurbeding als bedoeld in artikel 3:264 Burgerlijk Wetboek; of 2. de Voorzieningenrecht verlof verleent tot het inroepen van het huurbeding als bedoeld in artikel 3:264 Burgerlijk Wetboek onder een voorwaarde die naar het oordeel van de Verkoper niet van de Verkoper verlangd kan worden. e. Voor het geval een huurder van het Registergoed een bankgarantie heeft doen stellen ten behoeve van de Rechthebbende, dan staat de Verkoper er niet voor in dat een dergelijke bankgarantie zal worden overhandigd aan de Koper. 9. Onderhandse biedingen Onderhandse biedingen ex artikel 547 van het Wetboek van Burgerlijke Rechtsvordering worden geacht te zijn uitgebracht op basis van de bepalingen en voorwaarden als opgenomen in de door de Schuldeiser aangeleverde en bij mij, notaris, verkrijgbare model koopovereenkomst. De AVVI 2015 en de Bijzondere Veilingvoorwaarden zijn van toepassing op de onderhandse bieding. Door acceptatie door de Verkoper van een onderhandse bieding komt een Koopovereenkomst als bedoeld in artikel 3:268 lid 2 van het Burgerlijk Wetboek tot stand. Verkoper en Koper zullen zich 6

7 inspannen bedoelde Koopovereenkomst binnen de in artikel 548 lid 1 van het Wetboek van Burgerlijke Rechtsvordering bedoelde termijn, zijnde een (1) week voor de voor de openbare verkoop bepaalde dag, ter goedkeuring voor te leggen aan de voorzieningenrechter. Koper is gehouden de waarborgsom als bedoeld in artikel 13 AVVI 2015 voor het indienen van het verzoekschrift bij de rechtbank te voldoen op de Kwaliteitsrekening. Een onderhandse bieding ex artikel 547 van het Wetboek van Burgerlijke Rechtsvordering wordt geacht te zijn uitgebracht op basis van de bepalingen en voorwaarden zoals opgenomen in de modelkoopovereenkomst, die is op te vragen bij de Veilingnotaris. 10. Levering Registergoed Levering (eigendomsoverdracht) van het te verkopen Registergoed kan alleen geschieden door de inschrijving in de daarvoor bestemde openbare registers van een afschrift van de onderhavige akte, houdende vaststelling bijzondere veilingvoorwaarden, de akte van veiling, een eventuele akte de command, een eventuele akte van gunning en een notariële akte van kwijting voor betaling van de koopsom. 11. Veilinginformatie Alle relevante veilinginformatie is vermeld op de Website. 12. Inzetpremie De inzetpremie is voor rekening van de verkoper. Inzetpremie wordt slechts aan één persoon (de Inzetter) en op één bankrekeningnummer uitbetaald. De inzetpremie bedraagt één procent (1%) van de Inzetsom. 13. Overige voorwaarden bij onderhandse verkoop als bedoeld in artikel 3:268 lid 2 Burgerlijk Wetboek a. De akte van levering zal ten overstaan van de Veilingnotaris worden verleden uiterlijk binnen dertig (30) dagen: 1. na de datum waarop de Voorzieningenrechter de Koopovereenkomst onvoorwaardelijk zal hebben goedgekeurd; dan wel 2. nadat de door de Voorzieningenrechter voorwaardelijk goedkeurde Koopovereenkomst onvoorwaardelijk zal zijn geworden. b. De betaling van de Koopsom en van de overige kosten, rechten en belastingen, alsmede betaling van tussen de Verkoper en de Koper krachtens de Koopovereenkomst te verrekenen bedragen, vindt plaats in handen van de Veilingnotaris. c. Koper verplicht de Koopsom te voldoen - een en ander onder verrekening van de waarborgsom, alsmede de eventueel door de Veilingnotaris daarover te vergoeden rente - vóór het verlijden van de akte van levering door creditering van een Kwaliteitsrekening, en zodanig dat die creditering vóór het verlijden van de akte van levering aan de Veilingnotaris is 7

8 bevestigd door de betreffende bankinstelling waarbij de Kwaliteitsrekening wordt gehouden. d Het Registergoed komt voor risico van de Koper met ingang van de datum waarop de Voorzieningenrechter de Koopovereenkomst - al dan niet voorwaardelijk - zal hebben goedgekeurd; ook indien het Registergoed een Woning is. e. In aanvulling op artikel 13 lid 4 dient de bedoelde bankgarantie: 1. voort te duren tot ten minste zestig (60) dagen na de te verwachten datum waarop de Voorzieningenrechter de Koopovereenkomst onvoorwaardelijk zal hebben goedgekeurd; en 2. op eerste verzoek van de Veilingnotaris te worden verlengd met een door de Veilingnotaris vast te stellen termijn indien de Voorzieningenrechter de Koopovereenkomst voorwaardelijk zal hebben goedgekeurd, bij gebreke waarvan de Veilingnotaris bevoegd is om een reeds gestelde bankgarantie in te roepen, het betreffende bedrag te innen en te houden als waarborgsom. f. De Koopovereenkomst is gesloten onder de opschortende voorwaarden dat de Voorzieningenrechter de Koopovereenkomst onvoorwaardelijk zal hebben goedgekeurd dan wel dat de door de Voorzieningenrechter voorwaardelijke goedgekeurde Koopovereenkomst onvoorwaardelijk zal zijn geworden. g. Indien de in het hiervoor vermelde lid f vermelde opschortende voorwaarde naar het oordeel van de Verkoper niet of niet tijdig zal zijn vervuld, dan: 1. is de Verkoper jegens de Koper niet aansprakelijk voor eventuele door de Koper geleden of te lijden schade en/of door de Koper gemaakte of te maken kosten; en 2. is de Veilingnotaris bevoegd om de waarborgsom als bedoeld in Artikel 13 van de AVVI 2015, alsmede de daarover gekweekte rente, te restitueren aan de Koper dan wel een gestelde bankgarantie als bedoeld in Artikel 13 terug te zenden aan de betreffende garant. h. Onverminderd het bepaalde in het hiervoor vermelde lid f is de Verkoper te allen tijde bevoegd om de Koopovereenkomst zonder rechterlijke tussenkomst te ontbinden - ook vóór het moment waarop de in het hiervoor vermelde lid f vermelde opschortende voorwaarde zal zijn vervuld in elk van de volgende gevallen: 1. indien naar het oordeel van de Verkoper de reden van de Verkoop is weggenomen, om welke reden dan ook; of 2. indien een eventuele door de Voorzieningenrechter - aan de goedkeuring van de Koopovereenkomst - gestelde voorwaarde naar het oordeel van de Verkoper niet van de Verkoper verlangd kan worden. Indien de Verkoper gebruik maakt van de in de vorige volzin vermelde bevoegdheid, dan is het bepaalde in het hiervoor vermelde lid g onderdelen 1. en 2. van overeenkomstige 8

9 toepassing. i. De Verkoper noch de Rechthebbende noch een beslaglegger is verplicht en kan door de Koper niet verplicht worden om de Koopovereenkomst ter goedkeuring voor te leggen aan de Voorzieningenrechter. Het niet of niet tijdig ter goedkeuring voorleggen van de Koopovereenkomst aan de Voorzieningenrechter lijdt nimmer tot enige aansprakelijkheid van de Verkoper jegens de Koper. j. Zowel de Verkoper als de Rechthebbende als een beslaglegger is bevoegd een andere overeenkomst van koop met een andere kopende partij dan de Koper ter goedkeuring voor te leggen aan de Voorzieningenrechter. k. De Koper is zich bewust van de mogelijkheid dat overeenkomstig het bepaalde in artikel 3:268 lid 2 Burgerlijk Wetboek bij de behandeling van het verzoekschrift dat strekt tot goedkeuring van de Koopovereenkomst een bieding voor een hoger Bod kan worden voorgelegd. De Koper is zich tevens bewust van het feit dat de Verkoper doorgaans gehouden zal zijn een dergelijke bieding te aanvaarden, met als gevolg: 1. dat de Voorzieningenrechter de Koopovereenkomst niet zal goedkeuren; en 2. dat de in het hiervoor vermelde lid sub f vermelde opschortende voorwaarde niet zal worden vervuld. l. Indien in het kader van de onderhandse verkoop een andere overeenkomst van koop met een andere kopende partij door de Voorzieningenrechter wordt goedgekeurd, al dan niet voorwaardelijk, dan wordt geacht: 1. dat die andere kopende partij heeft te gelden als de Koper (in plaats van de oorspronkelijke Koper); en 2. dat die overeenkomst van koop heeft te gelden als de Koopovereenkomst. PUBLIEKRECHTELIJKE BEPERKINGEN Met betrekking tot bekende publiekrechtelijke beperkingen als bedoeld in artikel 2 van de Wet kenbaarheid publiekrechtelijke beperkingen onroerende zaken ten aanzien van het Registergoed, wordt te dezen vermeld dat er geen aantekening in voormelde openbare registers staat vermeld. Vorenstaande laat onverlet dat er toch publiekrechtelijke beperkingen kunnen drukken op het Registergoed, welke niet zijn ingeschreven in voornoemde Openbare Registers en/of gemeentelijke beperkingenregistratie. OMSCHRIJVING ERFDIENSTBAARHEDEN, KETTINGBEDINGEN EN/OF BIJZONDERE VERPLICHTINGEN Met betrekking tot bekende erfdienstbaarheden, kettingbedingen casu quo aan koper op te leggen bijzondere verplichtingen ten aanzien van het Registergoed, wordt te dezen verwezen naar de akte 9

10 van levering waarbij Rechthebbende het Registergoed in eigendom verkreeg (Hypotheken 4, deel 53549, nummer 141), waarin woordelijk staat vermeld: Begin citaat: Met betrekking tot bekende erfdienstbaarheden, kwalitatieve bedingen en/of bijzondere verplichtingen wordt verwezen naar: A. de Algemene Verkoopvoorwaarden 1994 van de gemeente Assen, voor zover te dezen nog van belang, op één november negentienhonderd vierennegentig verleden voor mr. H. van der Werff, destijds notaris te Assen, van welke akte het afschrift werd ingeschreven op het kantoor van de Dienst voor het kadaster en de openbare registers te Assen in register hypotheken 4 op één november negentienhonderd vierennegentig in deel 5616 nummer 3, waarin ondermeer woordelijk staat vermeld: "ARTIKEL 18 GEDOOGPLICHT/KWALITATIEVE VERPLICHTING Onder verwijzing naar artikel 6:252 BW, wordt door of vanwege de gemeente het volgende bedongen: 1. Koper is verplicht te dulden, dat ten behoeve van openbare en nutsvoorzieningen (inclusief de centrale antenne-inrichting) al hetgeen ten aanzien daarvan nodig is, op, in of boven de onroerende zaak is of wordt aangebracht, gehouden, gerepareerd of vernieuwd. 2. Koper zal hetgeen in lid 1 van dit artikel is of wordt aangebracht niet op enigerlei wijze verwijderen, of wijzigen. 3. Schade, welke een onmiddellijk gevolg is van het aanbrengen, houden, herstellen of vernieuwen van de in lid 1 van dit artikel bedoelde zaken zal door de gemeente of het nutsbedrijf dat de betreffende voorziening heeft aangebracht, worden hersteld of vernieuwd, of aan de koper worden vergoed. 4. Koper zal zich onthouden van het boven en nabij de in lid 1 van dit artikel bedoelde werken, oprichten van bouwwerken, aanbrengen van gesloten verhardingen, verrichten van ontgrondingen, plaatsen van bomen of planten van diepwortelende struiken, dan wel het verrichten van die werkzaamheden, die schadelijk kunnen zijn voor bedoelde werken. De koper is aansprakelijk voor schaden ontstaan aan de in lid 1 van dit artikel bedoelde zaken, door zijn toedoen ontstaan of door zijn nalaten veroorzaakt. 5. Het bepaalde in dit artikel alsmede het bepaalde in de artikel 17, lid 1 tot en met 4, en artikel 18, lid 1, 2 en 4 van de algemene voorwaarden blijft rusten op de onroerende zaak en zal van rechtswege overgaan op degene(n) die de zaak onder algemene of bijzondere titel zal/zullen verkrijgen, waarbij tevens wordt bepaald dat mede gebonden zullen zijn degenen die van de rechthebbende een recht tot gebruik van de zaak zullen verkrijgen. Aangezien van de verkoopovereenkomst tussen de gemeente en koper een notariële akte wordt opgemaakt die daarna zal worden ingeschreven in de openbare registers, zal zijn voldaan aan de eis van artikel 6:252 lid 2 BW. 10

11 6. Enzovoorts ARTIKEL 19 KAPVERBOD Enzovoorts ARTIKEL 21 BOETEBEPALING. 1. Bij het niet naleven van het bepaalde in de artikel 4 of artikel 11, lid 1 en 2, verbeurt respectievelijk verbeuren de koper of diens rechtsopvolger(s) een boete van vijfhonderd gulden (f 500,--) voor elke dag of deel van een dag dat de verboden toestand voortduurt. 2. Bij niet nakoming van enige andere bepaling uit deze voorwaarden of van de verkoopovereenkomst verbeurt de koper, ten bate van de gemeente een direct opeisbare boete van maximaal vijfduizend gulden ( f ,--), te relateren aan de ernst van het verzuim of de overtreding. 3. Burgemeester en wethouders zullen de koper of zijn rechtsopvolger(s) per aangetekende brief opmerkzaam maken op het verzuim of de overtreding, als bedoeld in de leden 1 en 2, en hem een redelijke termijn gunnen om alsnog aan zijn verplichtingen te voldoen of de verboden toestand op te heffen. 4. Als na verloop van de in lid 3 bedoelde termijn nog niet aan de verplichting is voldaan of de verboden toestand is niet opgeheven verbeurt respectievelijk verbeuren de koper of diens rechtsopvolger(s) het betreffende boete-bedrag aan de gemeente. 5. Naast het hierboven in dit artikel gestelde behoudt de gemeente zich het recht voor om bij nietnakoming van enige bepaling uit deze algemene voorwaarden of de verkoopovereenkomst, in rechte nakoming en/of schadevergoeding te vorderen." B. de akte van levering op twee oktober tweeduizend twee verleden voor mr. B. Krijgsheld, notaris te Assen, van welke akte een afschrift werd ingeschreven op het kantoor van de Dienst voor het kadaster en de openbare registers (voormalige bewaring: Assen) in register hypotheken 4 op twee oktober tweeduizend twee in deel 7850 nummer 64, waarin ondermeer staat vermeld, woordelijk luidende als volgt: "1. Enzovoorts. 6. Bouwfonds is verplicht tot het plaatsen en na overdracht zijn de kopers verplicht tot het instandhouden en onderhouden van de overeenkomstig de bouwplannen ontworpen vlonders langs de openbare ruimte aan de tuinzijde, ter hoogte van de kavelnummers 152 tot en met 191, zoals aangegeven op voormelde situatietekening, genummerd Kavelnummer 192 mag niet bereikbaar worden gemaakt vanaf de op voormelde situatietekening nummer met een zware lijn aangegeven zijde. 8. De woningen dienen te voldoen aan het politiekeurmerk veilig wonen. 9. De woningen dienen minimaal te worden gebouwd overeenkomstig de maatregelen van het Nationaal Pakket Woningbouw Duurzaam Bouwen en het door de gemeente Assen 11

12 ondertekende Convenant Duurzaam Bouwen Drenthe. 10. Onder verwijzing naar artikel 8, lid 2 van de AV 1994 wordt de geheven onroerende zaakbelasting van de niet verkochte (juridische geleverde) woningen aan Bouwfonds doorberekend. 11. Het bepaalde in artikel 18 lid 5 van de AV 1994 is eveneens van toepassing op de hiervoor sub 6, 7,8, 9, 10 en 11 vermelde bepalingen. C. voornoemde akte van levering (deel 7850 nummer 64), welke akte hierna in de aanhaling sub D. ook wordt genoemd: "Algemene Akte", waarin ondermeer staat vermeld, woordelijk luidende als volgt: ERFDIENSTBAARHEDEN De comparant, handelend als gemeld, verklaarde bij deze de volgende erfdienstbaarheden vast te stellen, betrekking hebbende op de bouwkavels van het onderhavige bouwplan, thans nog juridische eigendom van de gemeente Assen, welke bij verkoop en levering aan derden-gegadigden zullen worden gevestigd en aangenomen: a. over en weer ten nutte en ten laste van de aan elkaar grenzende kavels voor zover de bebouwing van een kavel op de grens van die kavel is geprojecteerd dan wel voor zover de op de kavels geprojecteerde opstallen onder één kap zijn of worden gebouwd, al zodanige erfdienstbaarheden waardoor de toestand waarin die percelen met de daarop te stichten opstallen zich ten opzichte van elkaar bevinden of zullen bevinden, blijft gehandhaafd, speciaal voor wat betreft de aanwezigheid van ondergrondse en bovengrondse leidingen en kabels ten behoeve van telefoonaansluiting, de erfdienstbaarheid van afvoer van hemelwater, gootwater en faecaliën, door rioleringswerken, als anderszins, tevens inhoudende de verplichting voor het dienend erf dat rioleringsbuizen en afvoerbuizen in, onder of boven zijn perceel zullen worden gebracht overeenkomstig het huidige bouwplan en inhoudende de verplichting van het dienend erf om het overlopende water van de volgens het huidige bouwplan te bouwen opstallen overeenkomstig de aan te brengen daken, goten, leidingen en putten te ontvangen, de erfdienstbaarheid van inbalking, inankering en overbouw, inhoudende de verplichting van het dienend erf te dulden, dat bij de uitvoering van het huidige bouwplan eventueel een op een naastgelegen perceel te bouwen woning of de daarbij behorende berging of garage gedeeltelijk boven zijn perceel uitsteekt, casu quo de versnijdingen van de funderingen of de bij deze woningen, bergingen en garages behorende leidingen, gedeeltelijk in zijn perceel zijn aangebracht, de erfdienstbaarheid van licht en van uitzicht, inhoudende de bevoegdheid om aan en in de op het heersende erf volgens het huidige bouwplan te bouwen opstallen, balkons, ramen en lichten te hebben op kortere afstand van het dienend erf dan in de wet is toegelaten, zonder dat hiervoor één der in de wet genoemde beperkingen geldt, de erfdienstbaarheid tot het dulden van het aanwezig zijn van een gedeelte van een muur op het 12

13 dienend erf indien door de uitvoering van het huidige bouwplan de muur van een kavel gedeeltelijk op een naastgelegen kavel wordt gebouwd. Waar in deze erfdienstbaarheden wordt gesproken over "het huidige bouwplan", wordt daarmee tevens bedoeld de mogelijke meerwerkopties op grond van het huidige bouwplan. Deze erfdienstbaarheden worden niet geacht te zijn verzwaard door bebouwing of verandering van aard of bestemming van de heersende erven; b. ten laste van die percelen waarvan buitenmuren grenzen aan naastgelegen percelen, en ten behoeve van bedoelde naastgelegen percelen, de erfdienstbaarheid om de tot het dienende erf behorende en langs de perceelsgrens lopende muur te gebruiken ten behoeve van sierbeplanting. De schade welke ten laste van het lijdend erf voortvloeit uit het gebruik van dit recht zal door de eigenaar of gebruiker van het heersend erf dienen te worden vergoed; c. de erfdienstbaarheid van voetpad, inhoudende de verplichting van de eigenaar van het dienend erf om te dulden dat de op de aan deze akte gehechte situatietekening aangegeven paden door de eigenaar van het heersend erf gebruikt worden als voetpad om te voet, met een fiets, kruiwagen of ander klein voertuig te komen van en te gaan naar de openbare straat, en wel: 1. a. ten behoeve van kavel 145 en ten laste van de kavels 140 tot en met 144; b. ten behoeve van kavels 144 en ten laste van de kavels 140 tot en met 143; c. ten behoeve van kavel 143 en ten laste van de kavels 140 tot en met 142; d. ten behoeve van kavels 142 en ten laste van de kavels 140 tot en met 141; e. ten behoeve van kavel 141 en ten laste van de kavels 140; over het op de kavels 140 tot en met 144 gelegen pad; 2. a. ten behoeve van kavel 146 en ten laste van de kavels 147 tot en met 151; b. ten behoeve van kavel 147 en ten laste van de kavels 148 tot en met 151; c. ten behoeve van kavel 148 en ten laste van de kavels 149 tot en met 151; d. ten behoeve van kavel 149 en ten laste van de kavels 150 en 151; tot e. ten behoeve van kavel 150 en ten laste van kavel 151; over het op de kavels 147 tot en met 151 gelegen pad; 3. a. ten behoeve van kavel 192 en ten laste van de kavels 193 tot en met 196 en ten laste van de nog te projecteren kavels die eveneens aan na te melden pad gelegen zullen zijn, eveneens deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961; b. ten behoeve van kavel 193 en ten laste van de kavels 194 tot en met 196 en ten laste van de nog te projecteren kavels die eveneens aan na te melden pad gelegen zullen zijn, 13

14 eveneens deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961; c. ten behoeve van kavel 194 en ten laste van de kavels 195, 196 en de nog te projecteren kavels die eveneens aan na te melden pad gelegen zullen zijn, eveneens deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961; d. ten behoeve van kavel 195 en ten laste van de kavels 196 en de nog te projecteren kavels die eveneens aan na te melden pad gelegen zullen zijn, eveneens deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961; e. ten behoeve van kavel 196 en ten laste van kavel 195; f. ten behoeve van de nog te projecteren kavels die eveneens aan na te melden pad gelegen zullen zijn, eveneens deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961 en ten laste van de kavels 193, 194, 195 en 196; over het achter de kavels 193, 194 en 195 en het tussen de kavels 195 en 196 gelegen pad: 4. a. ten behoeve van kavel 197 en ten laste van de kavels 198, 199, 200 en 201 en de nog te projecteren kavels die eveneens aan na te melden pad gelegen zullen zijn, eveneens deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961; b. ten behoeve van kavel 198 en ten laste van de kavels 199, 200 en 201 en de nog te projecteren kavels die eveneens aan na te melden pad gelegen zullen zijn, eveneens deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961; c. ten behoeve van kavel 199 en ten laste van de kavels 200 en 201 en de nog te projecteren kavels die eveneens aan na te melden pad gelegen zullen zijn, eveneens deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961; d. ten behoeve van kavel 200 en ten laste van de kavel 201 en de nog te projecteren kavels die eveneens aan na te melden pad gelegen zullen zijn, eveneens deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961; e. ten behoeve van kavel 201 en ten laste van de kavels 200 en de nog te projecteren kavels die eveneens aan na te melden pad gelegen zullen zijn, eveneens deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961; f. ten behoeve van kavel 202 en ten laste van de kavels 201 en 200 en de nog te projecteren kavels die eveneens aan na te melden pad gelegen zullen zijn, eveneens deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961; 14

15 g. ten behoeve van de nog te projecteren kavels die eveneens aan na te melden pad gelegen zullen zijn, eveneens deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961 en ten laste van de kavels 197 tot en met 202; over het pad gelegen achter de kavels 197 tot en met 202 en over het geprojecteerde pad, gelegen tussen de nog te projecteren kavels die eveneens aan dat pad gelegen zullen zijn, eveneens deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961, waaronder begrepen het pad dat uitgang heeft naar de Vestesingel; 5. a. over en weer ten behoeve en ten laste van de kavels 203 en 204; b. ten behoeve van kavel 205 en ten laste van de kavels 203, 204 en de nog te projecteren kavels die eveneens aan na te melden pad gelegen zullen zijn, eveneens deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961; c. ten behoeve van kavel 206 en ten laste van de kavels 203, 204, 205 en de nog te projecteren kavels die eveneens aan na te melden pad gelegen zullen zijn, eveneens deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961; d. ten behoeve van kavel 207 en ten laste van de kavels 203 tot en met 206 en de nog te projecteren kavels die eveneens aan na te melden pad gelegen zullen zijn, eveneens deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961; e. ten behoeve van de nog te projecteren kavels die eveneens aan na te melden pad gelegen zullen zijn, eveneens deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961 en ten laste van de kavels 203 tot en met 207; over het achter de kavels 204 tot en met 207 en tussen de kavels 203 en 204 gelegen pad; 6. a. ten behoeve van kavel 208 en ten laste van de kavels 209, 210 en 211 en de nog te projecteren kavels die eveneens aan na te melden pad gelegen zullen zijn, eveneens deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961 over het achter, naast of tussen die kavels geprojecteerde pad, waaronder begrepen het pad dat uitgang heeft naar de Vestesingel; b. ten behoeve van kavel 209 en ten laste van de kavels 210 en 211 en de nog te projecteren kavels die eveneens aan na te melden pad gelegen zullen zijn, eveneens deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961 over het achter, naast of tussen die kavels geprojecteerde pad, waaronder begrepen het pad dat uitgang heeft naar de Vestesingel; C. ten behoeve van kavel 210 en ten laste van kavel 211 en de nog te projecteren kavels die eveneens aan na te melden pad gelegen zullen zijn, eveneens deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961 over het achter, naast 15

16 of tussen die kavels geprojecteerde pad, waaronder begrepen het pad dat uitgang heeft naar de Vestesingel; e. ten behoeve van kavel 211 en ten laste van kavel 210 en de nog te projecteren kavels die eveneens aan na te melden pad gelegen zullen zijn, eveneens deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961 over het achter, naast of tussen die kavels geprojecteerde pad, waaronder begrepen het pad dat uitgang heeft naar de Vestesingel; 7. ten behoeve van eventueel geprojecteerde en nog te projecteren kavels op het perceel kadastraal bekend: Gemeente Assen sectie Q nummer 3961, waarvan een te projecteren pad zal aansluiten aan de thans geprojecteerde paden en ten laste van de kavels die thans grenzende aan de thans geprojecteerde paden, over laatstgemelde paden. Het onderhoud van de betrokken paden komt ten laste van de heersende en dienende erven, naar evenredigheid van het aantal waarin zij aan dat pad gelegen zijn. De eigenaren van de betrokken paden zullen verplicht zijn te dulden dat in die paden rioleringen aanwezig zullen zijn, waarvan het onderhoud ten laste van de heersende en dienende erven, naar evenredigheid van het aantal waarin zij aan dat pad gelegen zijn. Indien de onderhavige erfdienstbaarheden reeds zijn vastgesteld en gevestigd met betrekking tot de nog te projecteren kavels en paden, zal de omschrijving van de erfdienstbaarheden gelden zoals die alsdan in de opgemaakte akten te zullen opgenomen." D. voornoemde akte van levering, waarbij verkoper het verkochte verkreeg (deel 7870 nummer 84), waarin ondermeer staat vermeld, woordelijk luidende als volgt: " VESTIGING ERFDIENSTBAARHEDEN De comparanten verklaarden te zijn overeengekomen erfdienstbaarheden te vestigen met betrekking tot het verkochte en verklaarden ter uitvoering daartoe bij deze ten behoeve van en ten laste van het bij deze akte overgedragen perceelsgedeelte en ten laste van de niet bij deze akte overgedragen gedeelten van de percelen, zoals genoemde in gemelde algemene akte, de erfdienstbaarheden, onder meer die van voetpad,overbouw, inbalking en inankering, van afvoer van hemelwater, licht en uitzicht te vestigen en aan te nemen, zoals die zijn omschreven in de Algemene Akte, voorzover die erfdienstbaarheden in verband met de eigendom van de te bezwaren en te bevoorrechten percelen kunnen worden gevestigd." Einde citaat. Verkoop op "as is, where is" basis De Koper aanvaardt het Registergoed in alle opzichten op basis van het "as is, where is" principe, waaronder onder meer bedoeld de bouwkundige, juridische, milieukundige, technische en feitelijke 16

17 toestand waarin het Registergoed zich bevindt en de Koper heeft ter zake van deze staat van het Registergoed geen enkele aanspraak, hoe ook genaamd, jegens Verkoper dan wel de Veilingnotaris. In aanvulling op het vorenstaande geven de Verkoper en de Veilingnotaris geen garantie en aanvaarden geen aansprakelijkheid omtrent datgene wat zij terzake juistheid van het Registergoed mededelen, of waarvan mededeling achterwege blijft. UITDRUKKELIJKE AANVAARDING 1. De koper aanvaardt uitdrukkelijk, door het uitbrengen van een bod, alle in deze akte vermelde lasten en beperkingen, alsmede die lasten en beperkingen, welke met betrekking tot het Registergoed zijn ingeschreven in de openbare registers als bedoeld in artikel 3:16 van het Burgerlijk Wetboek en hiervoor niet zijn vermeld bij de levering, alsmede die erfdienstbaarheden ten laste van het Registergoed die niet zijn ingeschreven in vorengenoemde openbare registers, maar voor de koper kenbaar zijn uit de feitelijke situatie en/of voor de koper geen wezenlijk zwaardere belasting betekenen. 2. Voor zover in de hiervoor vermelde bepalingen verplichtingen voorkomen welke Rechthebbende verplicht is aan de koper op te leggen, doet Verkoper indien en voor zover nodig namens Rechthebbende - dat door het van toepassing verklaren van de onderhavige veilingvoorwaarden en wordt een en ander bij de levering door de koper uitdrukkelijk aanvaard. 3. Voor zover het gaat om rechten die ten behoeve van derden zijn bedongen, worden die rechten tevens door Verkoper, door het van toepassing verklaren van de onderhavige veilingvoorwaarden, bij deze door Verkoper - indien en voor zover nodig namens Rechthebbende voor die derden aangenomen. TRIP Advocaten & Notarissen contactpersoon: J.H.T. Boiten Postbus 17, 8900 AA Leeuwarden telefoon , fax Hoewel de uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze brochure, wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor onvolledigheid of onjuistheid, noch voor de gevolgen daarvan. 17

VEILINGVOORWAARDEN. Voorhelmstraat 6 ZW te 2012 ZR Haarlem EXECUTORIALE VERKOOP. (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek)

VEILINGVOORWAARDEN. Voorhelmstraat 6 ZW te 2012 ZR Haarlem EXECUTORIALE VERKOOP. (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) GRONINGEN LEEUWARDEN ASSEN VEILINGVOORWAARDEN Voorhelmstraat 6 ZW te 2012 ZR Haarlem EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) REGISTERGOED Het appartementsrecht, rechtgevende op

VEILINGVOORWAARDEN (Oude Rijksweg 10, 10a tot en met 10g te Vries) EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek)

VEILINGVOORWAARDEN (Oude Rijksweg 10, 10a tot en met 10g te Vries) EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) GRONINGEN LEEUWARDEN ASSEN VEILINGVOORWAARDEN (Oude Rijksweg 10, 10a tot en met 10g te Vries) EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) REGISTERGOED Het gebouw met ondergrond, terrein,

VEILINGVOORWAARDEN OUDESCHOUW 8 TE 8491 MP AKKRUM EXECUTORIALE VERKOOP. (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek)

VEILINGVOORWAARDEN OUDESCHOUW 8 TE 8491 MP AKKRUM EXECUTORIALE VERKOOP. (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) GRONINGEN LEEUWARDEN ASSEN VEILINGVOORWAARDEN OUDESCHOUW 8 TE 8491 MP AKKRUM EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) REGISTERGOED a. het perceel grond met opstallen en verdere

VEILINGVOORWAARDEN Fritz Conijnstraat 28-1 te Amsterdam EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek)

VEILINGVOORWAARDEN Fritz Conijnstraat 28-1 te Amsterdam EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) GRONINGEN LEEUWARDEN ASSEN VEILINGVOORWAARDEN Fritz Conijnstraat 28-1 te Amsterdam EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) REGISTERGOED Het lidmaatschapsrecht, rechtgevende op

(A) REGISTERGOED het woonhuis met erf, tuin en verder aanbehoren, plaatselijk bekend Vorselenburgstraat 19, 2405 XJ Alphen aan den Rijn, kadastraal

(A) REGISTERGOED het woonhuis met erf, tuin en verder aanbehoren, plaatselijk bekend Vorselenburgstraat 19, 2405 XJ Alphen aan den Rijn, kadastraal (A) REGISTERGOED het woonhuis met erf, tuin en verder aanbehoren, plaatselijk bekend Vorselenburgstraat 19, 2405 XJ Alphen aan den Rijn, kadastraal bekend gemeente Alphen aan den Rijn, sectie B nummer

VEILINGVOORWAARDEN Dordtselaan 143 B 03 te 3081 BL Rotterdam EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek)

VEILINGVOORWAARDEN Dordtselaan 143 B 03 te 3081 BL Rotterdam EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) GRONINGEN LEEUWARDEN ASSEN VEILINGVOORWAARDEN Dordtselaan 143 B 03 te 3081 BL Rotterdam EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) REGISTERGOED Het appartementsrecht, kadastraal

VEILINGVOORWAARDEN OUDESCHOUW 6 TE 8491 MP AKKRUM EXECUTORIALE VERKOOP. (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek)

VEILINGVOORWAARDEN OUDESCHOUW 6 TE 8491 MP AKKRUM EXECUTORIALE VERKOOP. (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) GRONINGEN LEEUWARDEN ASSEN VEILINGVOORWAARDEN OUDESCHOUW 6 TE 8491 MP AKKRUM EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) REGISTERGOED Het bedrijfspand (hotel-café-restaurant), met

Bijzondere Vastgoed Veilingvoorwaarden Plutostraat 20 te 9405 PG Assen.

Bijzondere Vastgoed Veilingvoorwaarden Plutostraat 20 te 9405 PG Assen. Bijzondere Vastgoed Veilingvoorwaarden Plutostraat 20 te 9405 PG Assen. Ter uitvoering van en in aanvulling op de Algemene Voorwaarden Online Vastgoedveiling Onlineveilingmeester.nl ( de algemene voorwaarden

CONCEPT VEILINGVOORWAARDEN. artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek)

CONCEPT VEILINGVOORWAARDEN. artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) TRI P GRONINGEN LEEUWARDEN ASSEN CONCEPT VEILINGVOORWAARDEN KALKOVEN 10 te LEEK EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) REGISTERGOED Het kantoor met loodsen, erf cum annexis en

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Rustenburgerweg 12 te 1636 WH Schermerhorn

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Rustenburgerweg 12 te 1636 WH Schermerhorn BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Rustenburgerweg 12 te 1636 WH Schermerhorn Nagenoemde bijzondere veilingvoorwaarden zijn nog niet definitief vastgesteld. De definitief vastgestelde bijzondere veilingvoorwaarden

ALGEMENE VOORWAARDEN@ Kreken van Nibbeland te Zuidland@ (Fase 3.1, kavels 20 tot en met 33)@

ALGEMENE VOORWAARDEN@ Kreken van Nibbeland te Zuidland@ (Fase 3.1, kavels 20 tot en met 33)@ Fokkema Linssen Blad 1 Notarissen te Rotterdam Concept d.d. 25-11-2015 ALGEMENE VOORWAARDEN@ Kreken van Nibbeland te Zuidland@ (Fase 3.1, kavels 20 tot en met 33)@ Heden, @, verscheen voor mij, mr. @,

VEILINGVOORWAARDEN. Laan der V.O.C. 170 te 1335 RV Almere EXECUTORIALE VERKOOP. (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek)

VEILINGVOORWAARDEN. Laan der V.O.C. 170 te 1335 RV Almere EXECUTORIALE VERKOOP. (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) GRONINGEN LEEUWARDEN ASSEN VEILINGVOORWAARDEN Laan der V.O.C. 170 te 1335 RV Almere EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) REGISTERGOED Het woonhuis met ondergrond, tuin, erf

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Kadedijk 85 te 4793 RP Fijnaart

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Kadedijk 85 te 4793 RP Fijnaart BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Kadedijk 85 te 4793 RP Fijnaart ARTIKEL 6. ALGEMENE EN BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN 6.1 Algemene veilingvoorwaarden Deze openbare verkoop zal worden gehouden voor zover daarvan

Dossiernummer: 15464 MK vs

Dossiernummer: 15464 MK vs Dossiernummer: 15464 MK vs Vaststelling veilingvoorwaarden. Artikel 6. De Verkoper stelt voor om ter zake de Veiling van het Registergoed en de Roerende Zaken van toepassing te verklaren de Algemene Veilingvoorwaarden

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN VOOR INTERNET (Zuiddijk 7 en 7A te Zaandam)

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN VOOR INTERNET (Zuiddijk 7 en 7A te Zaandam) BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN VOOR INTERNET (Zuiddijk 7 en 7A te Zaandam) het bedrijfspand met ondergrond en verder aan- en toebehoren, plaatselijk bekend te 1501 CA Zaandam, Zuiddijk 7 en 7A, kadastraal

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN De Kring 14 te 7891 TE Klazienaveen

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN De Kring 14 te 7891 TE Klazienaveen BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN De Kring 14 te 7891 TE Klazienaveen ARTIKEL 6. ALGEMENE EN BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN 6.1 Algemene veilingvoorwaarden Deze openbare verkoop zal worden gehouden voor zover

- 1 - BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Locatie Hoogeveen

- 1 - BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Locatie Hoogeveen - 1 - BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Locatie Hoogeveen OMSCHRIJVING TE VEILEN REGISTERGOED. 1. een perceel bouwgrond ten behoeve van de ontwikkeling van een nieuwbouwwoning, plaatselijk bekend als Damhert

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Broekstraat hoek Tuindersweg te Belfeld

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Broekstraat hoek Tuindersweg te Belfeld BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Broekstraat hoek Tuindersweg te Belfeld Deze bijzondere veilingvoorwaarden zijn nog niet definitief vastgesteld. De definitief vastgestelde bijzondere veilingvoorwaarden zijn

Dossiernummer: 15774 KP/pm

Dossiernummer: 15774 KP/pm Dossiernummer: 15774 KP/pm Vaststelling veilingvoorwaarden. Artikel 6. De Verkoper stelt voor om ter zake de Veiling van het Registergoed en de Roerende Zaken van toepassing te verklaren de Algemene Veilingvoorwaarden

VASTSTELLING VEILINGVOORWAARDEN

VASTSTELLING VEILINGVOORWAARDEN GRONINGEN LEEUWARDEN VEILINGVOORWAARDEN ASSEN ALGEMEEN Object : Pim Mulierlaan 51 te 8443 DA Heerenveen Veilingdatum : 3 oktober 2017 Locatie : website BOG-Auctions (www.bog-auctions.com) / internet only

VEILINGVOORWAARDEN. betreft: J.A. Koningstraat 9 te Winschoten. EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek)

VEILINGVOORWAARDEN. betreft: J.A. Koningstraat 9 te Winschoten. EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) GRONINGEN, LEEUWARDEN ASSEN VEILINGVOORWAARDEN betreft: J.A. Koningstraat 9 te Winschoten EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) REGISTERGOED het bedrijfspand met ondergrond,

(A) REGISTERGOED het recht van erfpacht tot een maart tweeduizend eenhonderd een van een perceel grond, gelegen te Schiedam en in eigendom

(A) REGISTERGOED het recht van erfpacht tot een maart tweeduizend eenhonderd een van een perceel grond, gelegen te Schiedam en in eigendom (A) REGISTERGOED het recht van erfpacht tot een maart tweeduizend eenhonderd een van een perceel grond, gelegen te Schiedam en in eigendom toebehorende aan de gemeente Schiedam, waarvan de erfpachtscanon

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN CAPITTENWEG ONGENUMMERD TE BLARICUM

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN CAPITTENWEG ONGENUMMERD TE BLARICUM BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN CAPITTENWEG ONGENUMMERD TE BLARICUM Omschrijving Registergoed een perceel landbouwgrond, gelegen aan de Capittenweg te Blaricum, kadastraal bekend gemeente Blaricum sectie

- 1 - BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Locatie Drouwenermond

- 1 - BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Locatie Drouwenermond - 1 - BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Locatie Drouwenermond OMSCHRIJVING TE VEILEN REGISTERGOED. een perceel ten behoeve van agrarische doeleinden aan en nabij het Noorderdiep te Drouwenermond, kadastraal

- 1 - VEILINGVOORWAARDEN Locatie Didam ED

- 1 - VEILINGVOORWAARDEN Locatie Didam ED - 1 - VEILINGVOORWAARDEN Locatie Didam 2015.505247.1 ED OMSCHRIJVING TE VEILEN REGISTERGOED 1. een perceel grond met het zich daarop bevindende woonhuis met verder toebehoren, plaatselijk bekend als Heeghstraat

PUBLICALTIE BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN AARDBEIENVLAK 16 TE IJMUIDEN

PUBLICALTIE BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN AARDBEIENVLAK 16 TE IJMUIDEN PUBLICALTIE BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN AARDBEIENVLAK 16 TE IJMUIDEN REGISTERGOED het woonhuis met garage, schuur, erf, ondergrond en verder toebehoren plaatselijk bekend te 1974 LL IJmuiden, Aardbeienvlak

VEILINGVOORWAARDEN LUIPAARDSTRAAT 10 TE 3064 AK ROTTERDAM EXECUTORIALE VERKOOP. (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek)

VEILINGVOORWAARDEN LUIPAARDSTRAAT 10 TE 3064 AK ROTTERDAM EXECUTORIALE VERKOOP. (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) GRONINGEN LEEUWARDEN ASSEN VEILINGVOORWAARDEN LUIPAARDSTRAAT 10 TE 3064 AK ROTTERDAM EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) REGISTERGOED het bedrijfspand met erf en toebehoren

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Percelen grond aan de Brimweg en een perceel grond aan de Heistraat te Someren vastgesteld door een waarnemer van mevrouw mr. I.M.B. Balvert, notaris te Utrecht op 30 juli

Veilingvoorwaarden met betrekking tot de veiling ingevolge artikel 3:268 en 3:254 van het Burgerlijk Wetboek van:

Veilingvoorwaarden met betrekking tot de veiling ingevolge artikel 3:268 en 3:254 van het Burgerlijk Wetboek van: 27515/MMG Veilingvoorwaarden met betrekking tot de veiling ingevolge artikel 3:28 en 3:254 van het Burgerlijk Wetboek van: Het bedrijfsverzamelgebouw met ondergrond, gelegen aan de Schoepenweg 51A t/m

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Harderwijkerweg 205 te Ermelo

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Harderwijkerweg 205 te Ermelo BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Harderwijkerweg 205 te Ermelo ARTIKEL 1. REGISTERGOED het woonhuis met garage, ondergrond, erf, tuin en verder aanbehoren, plaatselijk bekend Harderwijkerweg 205 te 3852 AC

VEILINGVOORWAARDEN NOORDERHOF 10 TOT EN MET 20 TE 5804 BV VENRAY EXECUTORIALE VERKOOP. (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek)

VEILINGVOORWAARDEN NOORDERHOF 10 TOT EN MET 20 TE 5804 BV VENRAY EXECUTORIALE VERKOOP. (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) GRONINGEN LEEUWARDEN ASSEN VEILINGVOORWAARDEN NOORDERHOF 10 TOT EN MET 20 TE 5804 BV VENRAY EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) REGISTERGOED het kantoorgebouw met achtentwintig

(A) REGISTERGOED Driekamerwoning met terras, gelegen op de vierde verdieping met berging op de begane grond van na te melden gebouw, plaatselijk

(A) REGISTERGOED Driekamerwoning met terras, gelegen op de vierde verdieping met berging op de begane grond van na te melden gebouw, plaatselijk (A) REGISTERGOED Driekamerwoning met terras, gelegen op de vierde verdieping met berging op de begane grond van na te melden gebouw, plaatselijk bekend Mosgroen 67, 2718 HG Zoetermeer, kadastraal bekend

ARTIKEL 6 ALGEMENE EN BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN 6.1 Algemene veilingvoorwaarden Deze openbare verkoop zal worden gehouden voor zover daarvan bij

ARTIKEL 6 ALGEMENE EN BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN 6.1 Algemene veilingvoorwaarden Deze openbare verkoop zal worden gehouden voor zover daarvan bij ARTIKEL 6 ALGEMENE EN BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN 6.1 Algemene veilingvoorwaarden Deze openbare verkoop zal worden gehouden voor zover daarvan bij de bijzondere veilingvoorwaarden niet is afgeweken onder

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Haaksbergerstraat 811 te 7548 PB Enschede

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Haaksbergerstraat 811 te 7548 PB Enschede BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Haaksbergerstraat 811 te 7548 PB Enschede Nagenoemde bijzondere veilingvoorwaarden zijn nog niet definitief vastgesteld. De definitief vastgestelde bijzondere veilingvoorwaarden

Bijzondere veilingvoorwaarden, vastgesteld bij akte 13 maart 2013 verleden voor mevrouw mr. I.M.B. Balvert, notaris te Utrecht

Bijzondere veilingvoorwaarden, vastgesteld bij akte 13 maart 2013 verleden voor mevrouw mr. I.M.B. Balvert, notaris te Utrecht Bijzondere veilingvoorwaarden, vastgesteld bij akte 13 maart 2013 verleden voor mevrouw mr. I.M.B. Balvert, notaris te Utrecht Registergoed het bedrijfspand met (onder)grond en verder toebehoren aan de

ALGEMENE VOORWAARDEN VOOR DE KOOPOVEREENKOMST GROND VOOR EENGEZINSHUIZEN, VERSIE

ALGEMENE VOORWAARDEN VOOR DE KOOPOVEREENKOMST GROND VOOR EENGEZINSHUIZEN, VERSIE ALGEMENE VOORWAARDEN VOOR DE KOOPOVEREENKOMST GROND VOOR EENGEZINSHUIZEN, VERSIE 1-1-2010 Bij deze algemene voorwaarden horen: - Koopovereenkomst Grond voor eengezinshuizen, versie 1-1-2010 Definities

- 1 - BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Locatie Marum

- 1 - BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Locatie Marum - 1 - BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Locatie Marum OMSCHRIJVING TE VEILEN REGISTERGOED. 1. een perceel grond met de zich daarop bevindende nieuwbouwwoning met toebehoren, plaatselijk bekend als Kleine Hoorn

Koopovereenkomst De Bleek 13 te Woerden

Koopovereenkomst De Bleek 13 te Woerden Koopovereenkomst De Bleek 13 te Woerden 1 KOOPOVEREENKOMST De ondergetekenden: 1. Robeco Structured Properties I Limited, gevestigd te Caymaneilanden, rechtsgeldig vertegenwoordigd door naam/namen, als

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN DE HORK 18 TE CUIJK

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN DE HORK 18 TE CUIJK BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN DE HORK 18 TE CUIJK ARTIKEL 2. REGISTERGOEDEREN Het bedrijfspand met woonhuis met ondergrond, parkeerterrein, erf en overige toebehoren, plaatselijk bekend 5431 NS Cuijk,

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN percelen bouwgrond Hessenweg en Buys Ballotweg 62 te De Bilt

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN percelen bouwgrond Hessenweg en Buys Ballotweg 62 te De Bilt BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN percelen bouwgrond Hessenweg en Buys Ballotweg 62 te De Bilt Op dertien mei tweeduizend vijftien door mr. Femke Stroucken, notaris te Amsterdam, vastgesteld. ARTIKEL 1. REGISTERGOEDEREN

Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 28 april 2015 voor een waarnemer van mr. R.H. Meppelink, notaris te Amsterdam.

Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 28 april 2015 voor een waarnemer van mr. R.H. Meppelink, notaris te Amsterdam. RHM/CB/18522901 5156268/40065428 Vastgesteld 23 april 2015 Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 28 april 2015 voor een waarnemer van mr. R.H. Meppelink, notaris te Amsterdam.

Veilingvoorwaarden met betrekking tot de veiling ingevolge artikel 3:268 en 3:254 van het Burgerlijk Wetboek van: 275166/MMG Veilingvoorwaarden met betrekking tot de veiling ingevolge artikel 3:268 en 3:254 van het Burgerlijk Wetboek van: Het bedrijfsverzamelgebouw met ondergrond, gelegen aan de Saturnusweg 4, 4A,

Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 26 oktober 2015 voor een waarnemer van mr. R.H. Meppelink, notaris te Amsterdam.

Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 26 oktober 2015 voor een waarnemer van mr. R.H. Meppelink, notaris te Amsterdam. RHM/CB/20067832 5158504/40067597 Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 26 oktober 2015 voor een waarnemer van mr. R.H. Meppelink, notaris te Amsterdam. AKTE HOUDENDE VEILINGVOORWAARDEN

Veilingvoorwaarden. (Voltastraat 13, 17 en 21 te Zevenaar)

Veilingvoorwaarden. (Voltastraat 13, 17 en 21 te Zevenaar) Veilingvoorwaarden (Voltastraat 13, 17 en 21 te Zevenaar) a. het appartementsrecht rechtgevende op het uitsluitend gebruik van de bedrijfsruimte, gelegen op de begane grond, plaatselijk bekend als Voltastraat

- 1 - KOPIE / ch

- 1 - KOPIE / ch - 1 - ALGEMENE VEILINGVOORWAARDEN ------------------------------------------ Deze openbare verkoop zal worden gehouden - voor zover daarvan bij -- de bijzondere veilingvoorwaarden niet is afgeweken - onder

Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 5 februari 2016 voor een waarnemer van mr. R.H. Meppelink, notaris te Amsterdam.

Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 5 februari 2016 voor een waarnemer van mr. R.H. Meppelink, notaris te Amsterdam. RHM/CB/20891167 5159646/40068627 Vastgesteld 5 februari 2016 Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 5 februari 2016 voor een waarnemer van mr. R.H. Meppelink, notaris te Amsterdam.

Veilingvoorwaarden met betrekking tot de veiling ingevolge artikel 3:268 en 3:254 van het Burgerlijk Wetboek van: 274538/MMG Veilingvoorwaarden met betrekking tot de veiling ingevolge artikel 3:268 en 3:254 van het Burgerlijk Wetboek van: de percelen grond met de daarop aanwezige opstallen, gelegen aan en nabij de

Bijlage lasten en beperkingen d.d A. Te vestigen erfdienstbaarheden

Bijlage lasten en beperkingen d.d A. Te vestigen erfdienstbaarheden Holtman notarissen - 1-868733 Bijlage lasten en beperkingen d.d. 27-9-2018 Beknopte bijlage bij de koopovereenkomst betreffende lasten en beperkingen betreffende 24 woningen in het plan Koningskwartier

Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 10 juni 2016 voor mr. F. Stroucken, notaris te Amsterdam, ter publicatie.

Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 10 juni 2016 voor mr. F. Stroucken, notaris te Amsterdam, ter publicatie. Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 10 juni 2016 voor mr. F. Stroucken, notaris te Amsterdam, ter publicatie. ARTIKEL 1. REGISTERGOEDEREN 1. het winkelpand met ondergrond en

Fokkema Linssen Blad 1. ALGEMENE NESSELANDE TE (Deelplan Hollands Goed/Nesselande, kavels 124 tot en met

Fokkema Linssen Blad 1. ALGEMENE NESSELANDE TE (Deelplan Hollands Goed/Nesselande, kavels 124 tot en met Fokkema Linssen Blad 1 Notarissen te Rotterdam Dossnr. RR/2016.000048.01 ALGEMENE VOORWAARDEN@ NESSELANDE TE ROTTERDAM@ (Deelplan Hollands Goed/Nesselande, kavels 124 tot en met 133)@ Heden, @, verscheen

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Mariaplein 3 te 6685 AT Haalderen

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Mariaplein 3 te 6685 AT Haalderen BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Mariaplein 3 te 6685 AT Haalderen Nagenoemde bijzondere veilingvoorwaarden zijn nog niet definitief vastgesteld. De definitief vastgestelde bijzondere veilingvoorwaarden zijn

Algemene Bepalingen voor de verkoop en levering van bloot eigendom van gronden der gemeente s-gravenhage 2008

Algemene Bepalingen voor de verkoop en levering van bloot eigendom van gronden der gemeente s-gravenhage 2008 Algemene Bepalingen voor de verkoop en levering van bloot eigendom van gronden der gemeente s-gravenhage 2008 Verkoopvoorwaarden bloot eigendom: Vastgesteld door burgemeester en wethouders van s-gravenhage

*verklaart/verklaren te hebben verkocht aan de mede-ondergetekende*: die *verklaart/verklaren van verkoper te hebben gekocht:

*verklaart/verklaren te hebben verkocht aan de mede-ondergetekende*: die *verklaart/verklaren van verkoper te hebben gekocht: - 1 - KOOPOVEREENKOMST WEIVER 117 TE WESTZAAN 10181/ak De ondergetekende*: 1. * hierna *tezamen genoemd: verkoper; *verklaart/verklaren te hebben verkocht aan de mede-ondergetekende*: 2. * hierna *(tezamen)

VEILINGVOORWAARDEN LEITSWEI 6 TE 8401 CL GORREDIJK EXECUTORIALE VERKOOP. (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek)

VEILINGVOORWAARDEN LEITSWEI 6 TE 8401 CL GORREDIJK EXECUTORIALE VERKOOP. (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) GRONINGEN LEEUWARDEN ASSEN VEILINGVOORWAARDEN LEITSWEI 6 TE 8401 CL GORREDIJK EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek) REGISTERGOED het bedrijfsverzamelgebouw met ondergrond en

ALGEMENE VOORWAARDEN bouwnummers 1-16

ALGEMENE VOORWAARDEN bouwnummers 1-16 Drost Juten Notarissen Nassauplein 36 2585 ED 's-gravenhage 070-3425100 070-3562738 info@drostjuten.nl www.drostjuten.nl Versiedatum: 29 juni 2017 CONCEPT Indien er onjuistheden voorkomen in uw personalia

Aan: Mr F. STROUCKEN S.V.P. RETOUR UITERLIJK: 20 AUGUSTUS 2015. OPGAVE VEILCONDITIES van perceel/percelen nr.: 15. adres:

Aan: Mr F. STROUCKEN S.V.P. RETOUR UITERLIJK: 20 AUGUSTUS 2015. OPGAVE VEILCONDITIES van perceel/percelen nr.: 15. adres: X X X Eerste Amsterdamse Onroerend Goed Veiling Frans van Mierisstraat 59, 1071 RL AMSTERDAM Tel. 020-6733322/ fax 020-6733325 Email: info@mva-makelaars.nl Aan: Mr F. STROUCKEN S.V.P. RETOUR UITERLIJK:

OMSCHRIJVING BIJZONDERE BEPALINGEN (ERFDIENSTBAARHEDEN / KWALITATIEVE VERPLICHTINGEN / KETTINGBEDINGEN ETC) Locatie Hengelo (Het Broek Noord)

OMSCHRIJVING BIJZONDERE BEPALINGEN (ERFDIENSTBAARHEDEN / KWALITATIEVE VERPLICHTINGEN / KETTINGBEDINGEN ETC) Locatie Hengelo (Het Broek Noord) OMSCHRIJVING BIJZONDERE BEPALINGEN (ERFDIENSTBAARHEDEN / KWALITATIEVE VERPLICHTINGEN / KETTINGBEDINGEN ETC) Locatie Hengelo (Het Broek Noord) Bij onderzoek naar de betrokken kadastrale percelen zijn met

X X X Eerste Amsterdamse Onroerend Goed Veiling

X X X Eerste Amsterdamse Onroerend Goed Veiling X X X Eerste Amsterdamse Onroerend Goed Veiling Frans van Mierisstraat 59, 1071 RL AMSTERDAM Tel. 020-6733322/ fax 020-6733325 Email: info@mva-makelaars.nl Aan: MR H.W.J.M. POLDERMANS FORMULIER S.V.P.

Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 13 april 2016 voor mr. R.H. Meppelink, notaris te Amsterdam.

Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 13 april 2016 voor mr. R.H. Meppelink, notaris te Amsterdam. RHM/CB/21382754 5156507/40065653 Vastgesteld 13 april 2016 Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 13 april 2016 voor mr. R.H. Meppelink, notaris te Amsterdam. AKTE HOUDENDE VEILINGVOORWAARDEN

ARTIKEL 1. REGISTERGOED

ARTIKEL 1. REGISTERGOED ARTIKEL 1. REGISTERGOED Het kantoorgebouw/bedrijfspand met ondergrond, erf en verdere aanhorigheden, plaatselijk bekend Pieter Lieftinckweg 11, 1505 HX Zaandam, kadastraal bekend gemeente Zaandam, sectie

Artikel 3. Veilingvoorwaarden Op deze openbare verkoop zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden met Internetbieden 2015, hierna te noemen:

Artikel 3. Veilingvoorwaarden Op deze openbare verkoop zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden met Internetbieden 2015, hierna te noemen: Artikel 3. Veilingvoorwaarden Op deze openbare verkoop zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden met Internetbieden 2015, hierna te noemen: "AVVI 2015", vastgesteld door de stichting: Stichting

- 1 - BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Locatie Rolde

- 1 - BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Locatie Rolde - 1 - BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Locatie Rolde REGISTERGOED een perceel grond ten behoeve van agrarische doeleinden, bij de Gieterstraat 90 te Rolde, kadastraal bekend gemeente Rolde sectie V, nummer

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Garage en drie parkeerplaatsen nabij de Meidoorn te Cuijk

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Garage en drie parkeerplaatsen nabij de Meidoorn te Cuijk BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Garage en drie parkeerplaatsen nabij de Meidoorn te Cuijk Nagenoemde bijzondere veilingvoorwaarden zijn nog niet definitief vastgesteld. De definitief vastgestelde bijzondere

- 1 - BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Locatie Enschede

- 1 - BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Locatie Enschede - 1 - BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Locatie Enschede REGISTERGOED een perceel grond ten behoeve van agrarische doeleinden, gelegen aan de Brinkstraat te Enschede, kadastraal bekend gemeente Lonneker, sectie

Veilingvoorwaarden met betrekking tot de veiling ingevolge artikel 3:268 en 3:254 van het Burgerlijk Wetboek van: 283567/SB/DJ/tl Veilingvoorwaarden met betrekking tot de veiling ingevolge artikel 3:268 en 3:254 van het Burgerlijk Wetboek van: De garage/schuur, met ondergrond, erf, tuin en verdere aanhorigheden, plaatselijk

Paulus Potterstraat 71 7204 CR Zutphen

Paulus Potterstraat 71 7204 CR Zutphen Paulus Potterstraat 71 7204 CR Zutphen Woonhuis Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op KoopeenVeilinghuis.nl. Objectomschrijving Het woonhuis met vrijstaande stenen berging, ondergrond, erf

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Boterdijk te 6916 BX Tolkamer

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Boterdijk te 6916 BX Tolkamer BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Boterdijk 15-17 te 6916 BX Tolkamer Veilingvoorwaarden Op deze openbare verkoop zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen via Internet, hierna

ARTIKEL 6. ALGEMENE EN BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN 6.1 Algemene veilingvoorwaarden Deze openbare verkoop zal worden gehouden voor zover daarvan bij

ARTIKEL 6. ALGEMENE EN BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN 6.1 Algemene veilingvoorwaarden Deze openbare verkoop zal worden gehouden voor zover daarvan bij ARTIKEL 6. ALGEMENE EN BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN 6.1 Algemene veilingvoorwaarden Deze openbare verkoop zal worden gehouden voor zover daarvan bij de bijzondere veilingvoorwaarden niet is afgeweken

Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 8 augustus 2016 voor mr. R.H. Meppelink, notaris te Amsterdam.

Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 8 augustus 2016 voor mr. R.H. Meppelink, notaris te Amsterdam. RHM/CB/22270677 5160801/40069708 Vastgesteld 8 augustus 2016 Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 8 augustus 2016 voor mr. R.H. Meppelink, notaris te Amsterdam. AKTE HOUDENDE

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Locatie Rolde REGISTERGOED een perceel grond ten behoeve van agrarische doeleinden, bij de Gieterstraat 90 te Rolde, kadastraal bekend gemeente Rolde sectie V, nummer 1594,

KOOPOVEREENKOMST. De ondergetekenden:

KOOPOVEREENKOMST. De ondergetekenden: 1 KOOPOVEREENKOMST De ondergetekenden: 1. de heer MR. C.F.W.A. HAMM, kantoorhoudende te (3012 CN) Rotterdam aan het Weena nr. 614, in zijn hoedanigheid van curator in het faillissement van Imtech Building

Verkoper verkoopt aan Koper die van Verkoper koopt *ieder voor de onverdeelde helft:

Verkoper verkoopt aan Koper die van Verkoper koopt *ieder voor de onverdeelde helft: KOOPOVEREENKOMST Ondergetekenden: (A) (i) Rabohypotheekbank N.V., een naamloze vennootschap met zetel te Amsterdam en met adres: Croeselaan 18, 3521 CB Utrecht, mede kantoorhoudende te Fellenoord 15, 5612

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Stationsstraat 10 te 6675 AW Valburg

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Stationsstraat 10 te 6675 AW Valburg BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Stationsstraat 10 te 6675 AW Valburg Veilingvoorwaarden Op deze openbare verkoop zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen via Internet, hierna

ALGEMENE VERKOOPVOORWAARDEN bloot eigendom van gronden GEMEENTE 'S-GRAVENHAGE

ALGEMENE VERKOOPVOORWAARDEN bloot eigendom van gronden GEMEENTE 'S-GRAVENHAGE ALGEMENE VERKOOPVOORWAARDEN bloot eigendom van gronden GEMEENTE 'S-GRAVENHAGE Blad 1 INHOUD Art. 1. Art. 2. Art. 3. Art. 4. Art. 5. Art. 6. Art. 7. Art. 8. Art. 9. Art. 10. Art. 11. Art. 12. Art. 13. Art.

HOOFDSTUK II. BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN

HOOFDSTUK II. BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Onderstaande bijzondere veilingvoorwaarden vastgesteld. De vastgestelde bijzondere veilingvoorwaarden zijn vanaf heden op te vragen bij kantoor CMS Notarissen te Amsterdam. Artikel 3. Veilingvoorwaarden

ARTIKEL 1. REGISTERGOED

ARTIKEL 1. REGISTERGOED ARTIKEL 1. REGISTERGOED Een bedrijfswoning en (varkens)stallen met ondergrond, erf en tuin, plaatselijk bekend Ericaweg 3 te 5721 SH Asten, kadastraal bekend gemeente Asten, sectie R nummer 395, groot

Lemenweg 1 9533 TB Drouwen

Lemenweg 1 9533 TB Drouwen Lemenweg 1 9533 TB Drouwen Grond Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op KoopeenVeilinghuis.nl. Objectomschrijving Het woonhuis met een schuur/werkplaats, schuur/stal, bijgelegen bos- en landbouwgrond.

AKTE VAN VESTIGING HYPOTHEEK EN PANDRECHTEN

AKTE VAN VESTIGING HYPOTHEEK EN PANDRECHTEN 1 AKTE VAN VESTIGING HYPOTHEEK EN PANDRECHTEN Heden, +, verschenen voor mij, mr. Jan Wim Weggemans, notaris in de gemeente Bellingwedde: HYPOTHEEKGEVER 1. de heer KOENO NOMDEN, wonende te 9566 PK Veelerveen,

Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 5 september 2016 voor een waarnemer van mr. R.H. Meppelink, notaris te Amsterdam.

Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 5 september 2016 voor een waarnemer van mr. R.H. Meppelink, notaris te Amsterdam. BIJL/TIMT/22451307 5161201/40070096 Vastgesteld 5 september 2016 Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 5 september 2016 voor een waarnemer van mr. R.H. Meppelink, notaris te Amsterdam.

Onderhandse biedingen Voor deze veilingprocedure geldt dat er geen onderhandse biedingen uitgebracht kunnen worden.

Onderhandse biedingen Voor deze veilingprocedure geldt dat er geen onderhandse biedingen uitgebracht kunnen worden. Onderhandse biedingen Voor deze veilingprocedure geldt dat er geen onderhandse biedingen uitgebracht kunnen worden. Uittreksel van de vastgestelde bijzondere veilingvoorwaarden gepasseerd op 13 november

ALGEMENE VOORWAARDEN VOOR DE VERKOOP VAN ONROERENDE ZAKEN DOOR DE GEMEENTE BEDUM

ALGEMENE VOORWAARDEN VOOR DE VERKOOP VAN ONROERENDE ZAKEN DOOR DE GEMEENTE BEDUM ALGEMENE VOORWAARDEN VOOR DE VERKOOP VAN ONROERENDE ZAKEN DOOR DE GEMEENTE BEDUM Bedingen die van toepassing zijn op de verkoop van alle onroerende zaken. HOOFDSTUK 1 ALGEMENE BEPALINGEN Artikel 1.1 :

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN WALMOLENSTRAAT 21-23 TE ALMERE

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN WALMOLENSTRAAT 21-23 TE ALMERE BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN WALMOLENSTRAAT 21-23 TE ALMERE ARTIKEL 1. REGISTERGOED De bedrijfsruimte (thans in gebruik als kindercentrum) met ondergrond, erf en tuin, plaatselijk bekend 1333 BZ Almere,

Dossiernummer: 15828 VS/pm - Stammerkamp 15-17 te Diemen

Dossiernummer: 15828 VS/pm - Stammerkamp 15-17 te Diemen Dossiernummer: 15828 VS/pm - Stammerkamp 15-17 te Diemen Vaststelling veilingvoorwaarden. Artikel 6. De Verkoper stelt voor om ter zake de Veiling van het Registergoed en de Roerende Zaken van toepassing

5. Aanvaarding/gebruikssituatie/ontruiming De schuldeiseres heeft een onderzoek ingesteld naar de gebruikssituatie van het registergoed.

5. Aanvaarding/gebruikssituatie/ontruiming De schuldeiseres heeft een onderzoek ingesteld naar de gebruikssituatie van het registergoed. Onderstaande bijzondere veilingvoorwaarden zijn definitief vastgesteld. De definitief vastgestelde bijzondere veilingvoorwaarden zijn vanaf 12 november 2013 op te vragen bij kantoor CMS Notarissen te Amsterdam.

ALGEMENE VERKOOPVOORWAARDEN VAN DE GEMEENTE DE MARNE

ALGEMENE VERKOOPVOORWAARDEN VAN DE GEMEENTE DE MARNE ALGEMENE VERKOOPVOORWAARDEN VAN DE GEMEENTE DE MARNE Gemeente De Marne versie: 15 januari 1992 DEFINITIES. Aflevering: feitelijke ter beschikking stelling van de onroerende zaak. Algemene verkoopvoorwaarden:

Veilingvoorwaarden met betrekking tot de veiling ingevolge artikel 3:268 en 3:254 van het Burgerlijk Wetboek van: 1 Veilingvoorwaarden met betrekking tot de veiling ingevolge artikel 3:268 en 3:254 van het Burgerlijk Wetboek van: het appartementsrecht, rechtgevende op het uitsluitend gebruik van de eerste étagewoning

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN VELDHOFSTRAAT 64-66 EN ANSELDERLAAN 4G 1 TOT EN MET 4G 6 TE EYGELSHOVEN

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN VELDHOFSTRAAT 64-66 EN ANSELDERLAAN 4G 1 TOT EN MET 4G 6 TE EYGELSHOVEN BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN VELDHOFSTRAAT 64-66 EN ANSELDERLAAN 4G 1 TOT EN MET 4G 6 TE EYGELSHOVEN ARTIKEL 1. REGISTERGOED het café-restaurant en vier wooneenheden met ondergrond, erf, tuin en verder

BIJLAGE 7: DEZE BIJLAGE BEVAT HET ONTWERP VAN DIVERSE 'LASTEN EN BEPERKINGEN' INZAKE DE FLAT KLEIBURG, FASE 3.

BIJLAGE 7: DEZE BIJLAGE BEVAT HET ONTWERP VAN DIVERSE 'LASTEN EN BEPERKINGEN' INZAKE DE FLAT KLEIBURG, FASE 3. BIJLAGE 7: DEZE BIJLAGE BEVAT HET ONTWERP VAN DIVERSE 'LASTEN EN BEPERKINGEN' INZAKE DE FLAT KLEIBURG, FASE 3. HET ONTWERP IS BESCHIKBAAR GESTELD ONDER VOORBEHOUD VAN AANVULLINGEN EN WIJZIGINGEN DOOR VERKOPER.

Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 8 juni 2015 voor mr. R.H. Meppelink, notaris te Amsterdam.

Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 8 juni 2015 voor mr. R.H. Meppelink, notaris te Amsterdam. RHM/MB/PH/18988367 5157105/40066211 Vastgesteld 8 juni 2015 Uittreksel van de akte houdende veilingvoorwaarden verleden op 8 juni 2015 voor mr. R.H. Meppelink, notaris te Amsterdam. Veilingvoorwaarden

Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl.

Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. Dr. Ramaerlaan 29 3734 EB Den Dolder Woonhuis Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op Veilingnotaris.nl. 23 MEI 2008 Objectomschrijving Het woonhuis met schuur, ondergrond, tuin en verder aanbehoren,

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Andoornlaan 20 Papendrecht

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Andoornlaan 20 Papendrecht BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Andoornlaan 20 Papendrecht Nagenoemde bijzondere veilingvoorwaarden zijn nog niet definitief vastgesteld. De definitief vastgestelde bijzondere veilingvoorwaarden zijn vanaf

6.1 Algemene veilingvoorwaarden Deze openbare verkoop zal worden gehouden voor zover daarvan bij de bijzondere veilingvoorwaarden niet is afgeweken

6.1 Algemene veilingvoorwaarden Deze openbare verkoop zal worden gehouden voor zover daarvan bij de bijzondere veilingvoorwaarden niet is afgeweken 6.1 Algemene veilingvoorwaarden Deze openbare verkoop zal worden gehouden voor zover daarvan bij de bijzondere veilingvoorwaarden niet is afgeweken onder de Algemene veilingvoorwaarden met internetbieden

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Terrein gelegen aan de Bertha von Suttnerstraat (ongenummerd) te Haarlem

BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Terrein gelegen aan de Bertha von Suttnerstraat (ongenummerd) te Haarlem BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Terrein gelegen aan de Bertha von Suttnerstraat (ongenummerd) te Haarlem ARTIKEL 1. REGISTERGOED Een terrein in gebruik als parkeerterrein, met mogelijk verder aan- en toebehoren,

KOOPOVEREENKOMST OP GROND VAN ARTIKEL 3:268 LID 2 BURGERLIJK WETBOEK

KOOPOVEREENKOMST OP GROND VAN ARTIKEL 3:268 LID 2 BURGERLIJK WETBOEK CONCEPT Dossiernummer: Mk/kp 16069 KOOPOVEREENKOMST OP GROND VAN ARTIKEL 3:268 LID 2 BURGERLIJK WETBOEK Lloydtoren te Rotterdam De ondergetekenden: 1. FGH Bank N.V., een naamloze vennootschap, gevestigd

Ginderover JM Heeze

Ginderover JM Heeze Ginderover 9-11 5591 JM Heeze Woonhuis Voor de meest actuele veilinginformatie kijkt u op KoopeenVeilinghuis.nl. Objectomschrijving bedrijfspand (winkel) met afzonderlijke bovenwoning Kadastrale gegevens

- 1 - Dossier 505014/locatie Hoogeveen Erflanden

- 1 - Dossier 505014/locatie Hoogeveen Erflanden - 1 - OMSCHRIJVING BIJZONDERE BEPALINGEN (ERFDIENSTBAARHEDEN / KWALITATIEVE VERPLICHTINGEN / KETTINGBEDINGEN ETC) Boommarter 2-18 (even nummers), Hoogeveen Koningspage 1-27 (oneven nummers), 59-81 (oneven

Algemene verkoopvoorwaarden voor onroerende zaken gemeente Moerdijk 2014

Algemene verkoopvoorwaarden voor onroerende zaken gemeente Moerdijk 2014 Algemene verkoopvoorwaarden voor onroerende zaken gemeente Moerdijk 2014 Artikel 1: Geldigheid 1. Deze algemene verkoopvoorwaarden behoren bij en zijn onderdeel van de koopovereenkomst tussen de gemeente

ARTIKEL 6. ALGEMENE EN BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN

ARTIKEL 6. ALGEMENE EN BIJZONDERE VEILINGVOORWAARDEN Nagenoemde bijzondere veilingvoorwaarden zijn nog niet definitief vastgesteld. De definitief vastgestelde bijzondere veilingvoorwaarden zijn vanaf 12 november 2014 op te vragen bij CMS N.V. In de tussentijd