Kerkeveiling Karmelparochie 2008 Datum veiling: 15 november 2008

Download "Kerkeveiling Karmelparochie 2008 Datum veiling: 15 november 2008"

1 1. Taart Veilingcomité 2. Ordner + Plant N.N. + Louis Bakker 3. Speculaaspakket Ambachtsbakker van Leeuwen 4. Messenblok Carla de Klerk 5. Koptelefoon + 1 doos CD-R Zandvliet Audio-Video 6. 3 Bloempotten + 1 doos planten Dillewijn + J.Bakker 7. Fotolijst Espago Cadeau 8. Kerstman + Kunstkerstboom N.N. + N.N. 9. Plant + zilverkleurige Plantenbak Paul Spring in't Veld + N.N. 10. Hangmat + Speculaastaartje + 1 Plant N.N.+ Bakkerij Vooges + Ruhé 11. Elektrisch Sudokuspel + 3 knuffels + 1 Boeket Zandvliet Audio-Video + N.N. + Melle Jongkind 12. Schilderij Winnie de Poe + Bloemenbon N.N. + Bloemenboetiek Angelique 13. Rieten Picknickmand + Speculaastaartje + 2 stoeltjes N.N. + Bakkerij Vooges + N.N. 14. Kaartschudmachine + Pokerkoffer + Digipod N.N. 15. Boor/Bitset Wilzo 16. Pond Paling + Fles Jenever Makelaardij van der Laarse Lipton Ice glazen + Lipton Ice + Koeltas Bottelier Kommer Baarsen + N.N. 18. Keramiek Schaal + Bol Lies de Bok 19. Sierkussen + Fleece Sjaal + Portemonnee N.N bos grote gemengde Rozen Kwekerij Leo Ammerlaan doos CD-R + 1 doos Saint Paulia's Zandvliet Audio-Video + H.Appelboom B.V kist appels Groente en Fruit H.C. Kreike 23. Halve meter Kerstbrood L.Pieterse 24. Tas met boodschappen C-1000-Koster 25. Knuffel voor de hond N.N. Pagina 1 van 10

2 26. Broodbakmachine N.N. 27. Kadobon + Woonaccecoires Bloemsierkunst Peter en Marian Stokman + Veilingcomité 28. Olieverfschilderij "Molen" Lies de Bok 29. Bon voor 10 Oliebollen en 10 Appelbeignets Dick Jansen Brood en Banket 30. Edammerkaas Groothandel Kaas en Eieren Jan Homan 31. Mini Photoframe + 1 doos Saint Paulia's Combifoto de Boer + H.Appelboom B.V. 32. Bloemenbon + Speculaastaartje Bloemenboetiek Angelique + Bakkerij Vooges 33. Swatch Horloge (dames) + Damesriem Sparnaaij Juweliers + N.N. 34. Groot blik Fruit + 1 Plant N.N. + Ruhé 35. Dinerbon + 1 Plant Chin. Ind. Restaurant Bamboehof + Louis Bakker Grand Marnier glazen + 1 fles Grand Marnier Bottelier Kommer Baarsen 37. Kruimeldief (Black & Decker) Hartelust 38. Gezinsdagkaart + Boeket Zwembad de Waterlelie + Melle Jongkind 39. Black & Decker Laserwaterpas, automatisch nivellerend Wilzo 40. Schilderij "Anne Geddes" + Bloemenbon N.N. + Bloemenboetiek Angelique 41. Kist gemengd fruit Levarht Groothandel Groente en Fruit doos wijn "De Serre" Aad en Wil Bakker 43. Leren riem zwart 80 cm + 1 Plant Small Talk + Ruhé 44. Plant + Carpoint Louis Bakker + Gebr. Eveleens 45. Servettenhouder + Speculaastaartje N.N. + Bakkerij Vooges 46. Sinterklaasverassingspakket Bertram & Brood 47. Tefal digitale weegschaal Meiland Elektrotechniek bos grote gemengde Rozen Kwekerij Leo Ammerlaan kist sinaasappels Groente en Fruit H.C. Kreike 50. Stofzuiger N.N. Pagina 2 van 10

3 51. 1 doos Bessiere Merlot Wittebol Wijn 52. Keramiek Schaal + Bol + 1 Plant Lies de Bok + Louis Bakker 53. Handdoek/Theedoek/Washand (konijn) + Tandenborstel N.N. 54. Bureauset Kantoorvakhandel Blauwhoff 55. Pond Paling + Fles Jenever Makelaardij van der Laarse 56. Kadobon + Woonaccecoires Bloemsierkunst Peter & Marian Stokman + Veilingcomité 57. Disney Princess Pop N.N. 58. Tefal Multicooker Hans Stokkel Installatietechniek kist appels Dhr. de Jong bos grote gemengde Rozen Kwekerij Leo Ammerlaan 61. Plantenbak (berk) + Saint Paulia's Dillewijn + H.Appelboom B.V. 62. Kist gemengd fruit Levarht Groothandel Groente en Fruit 63. Livehammer + Sleepkabel Gebr. Eveleens 64. Geschenkpakket + Glazen vogeltje Etos + Espago Cadeau Gastendoekjes geborduurd door Jo Kok Jo Kok Exotische plant Rovawee B.V. 67. Lauerkrans Markman Cultures 68. Kadobon + Boeket Link Fashion + Melle Jongkind 69. Baro/Hygro/Thermometer Mr. Opticien Dames 70. Taart voor 10 pers. (Vooges) N.N Boeken "Koken met plezier" Plantage Boekhandel 72. Philips Koffiezetapparaat Hartelust 73. Halve meter Kerstbrood L.Pieterse 74. Dames Zonnebril Ed Kriek Optiek 75. Tas met boodschappen C-1000-Koster Pagina 3 van 10

4 76. 2 Gastendoekjes geborduurd door Jo Kok Jo Kok bos grote gemengde Rozen Kwekerij Leo Ammerlaan 78. Grundig MP-3 speler Hartelust 79. Aquarel abstrakt Lies de Bok 80. Kadobon + Woonaccecoires Bloemsierkunst Peter & Marian Stokman + Veilingcomité Bloempotten + 1 doos planten Dillewijn + J.Bakker doos Bonbons Chocolaterie Stam 83. Woonkadobon + Bloemenkrans Decorette Piet + Espago Cadeau 84. Bon voor 10 Oliebollen en 10 Appelbeignets Dick Jansen Brood en Banket 85. Echte Meccano doos N.N. 86. Beer op voet Markman Cultures 87. Knuffel met bon voor bedrukken van een T-shirt Total Copy Service 88. Kappersbon + 1 doos Saint Paulia's De Barbier + H.Appelboom B.V. 89. Leren riem bruin 75 cm Small Talk 90. Bloemstuk Kwekerij Gebr. Berk Dagkaarten-geheel verzorgd + Boeket Health City + Melle Jongkind Exotische plant + Plantenbijzettafeltje Rovawee B.V. + N.N. 93. Dekbedhoes Reeker Wonen 94. Edammerkaas Groothandel Kaas en Eieren Jan Homan Planten Paul Spring in't Veld 96. Beveiligde Stekkerdoos voor computers Expert Koudijs 97. Doucheset + Kneipp Ontspanningsset Technisch Bureau Wahlen-Jongkind B.V. + N.N kaartjes "Glow in the dark" Midgetgolf Glow Golf 99. Wijnton Markman Cultures 100. Mobiele Prepaid telefoon Multi Supplies Pagina 4 van 10

5 kaartjes Speeljungle voor kind Chimpie Champ 102. Boeket gemengde Rozen Rosa Plaza Wim Ammerlaan AQroses potten verf naar keuze Epifanes 104. Plantenbak Kwekerij J. t Hoen grote kaarsen Dillewijn doos Planten + 3 Bloempotten J.Bakker + N.N Philips Backuplight Hans Stokkel Installatietechniek meter Kerstbrood L. Pieterse 109. Grote Atlas van de Wereldgeschiedenis The Read Shop Gastendoekjes geborduurd door Jo Kok Jo Kok 111. Heren Zonnebril Ed Kriek Optiek 112. Onkruidsteker + Plant Gebr. Eveleens + Louis Bakker 113. Boeket Bloemen Bloemenhuis Raymond 114. Kist gemengd fruit Levarht Groothandel Groente en Fruit 115. Kerstboom Bloemsierkunst Peter & Marian Stokman 116. Wielrenshirt Maat 3 blauw/wit Rijwielhandel Romkema 117. "Fast Rider" dubbele Fietstas Wielerhuis Sprey doos Bessiere Chardonnay + 2 wijnglazen Wittebol Wijn + N.N Gezinsdagkaart + Boeket Zwembad de Waterlelie + Melle Jongkind 120. Tas met boodschappen C-1000-Koster 121. Hoofdgerecht voor 2 personen Indian Restaurant Himalaya Huis 122. Vleesetende plantjes + Speculaastaartje Stricker + Bakkerij Vooges 123. Ferm 18V Swine Drill Gamma 124. Elektrische Poffertjespan N.N Ovenschotel + Snijplank + Kookaccesoires N.N. Pagina 5 van 10

6 126. Woonkadobon + Woonaccesoires Decorette Piet + Veilingcomité luik schilderij "Bloem" Lies de Bok doos Bonbons + Bonbonsschaal Chocolaterie Stam + N.N Boeket gemengde Rozen Rosa Plaza Wim Ammerlaan AQroses 130. Pond Paling + Fles Jenever Makelaardij van der Laarse 131. Kerstboom puntglas Markman Cultures 132. Zuivelmand Zuivelspeciaalzaak Rob en Ria Langelaan 133. Kappersbon + Boeket De Barbier + Melle Jongkind Oliebollen + 10 Appelflappen Bakker Gerard 135. Bon voor huur Volleybalveld + Volleybal The Beach Dagkaarten-geheel verzorgd + Boeket Health City + Melle Jongkind 137. Bon voor Wassen-Knippen-Föhnen HiZi Hair 138. Knuffelpaard op wielen Teddy's ,5 kg. Kaas De Osdorper 140. Openhaardset Imabo Bouwmaterialen 141. Kist gemengd fruit Levarht Groothandel Groente en Fruit Plant + Onkruidsteker Louis Bakker + Gebr. Eveleens 143. Levensmiddelenpakket + Boodschappentas Supermarkt Markt Bos + N.N Bezoek Sint en Piet Scouting Tiflo kaartjes Speeljungle voor kind Chimpie Champ 146. Set Bodylotion + Eau de Toilette Drogisterij Parfumerie v.d. Zwaard 147. Diner voor 2 personen Groot Café In de Zotte Wilg doos Planten J.Bakker 149. Kerstboom Bloemsierkunst Peter & Marian Stokman 150. Surprise Doos voor een gezellige winteravond Wim Blom Pagina 6 van 10

7 151. Boeket gemengde Rozen Rosa Plaza Wim Ammerlaan AQroses 152. Woonkadobon + Woonaccesoires Decorette Piet + Veilingcomité 153. Ajax Koolmonoxide Alarm Huiskens Installatietechniek kaartjes "Glow in the dark" Midgetgolf Glow Golf 155. Bon voor 20 Oliebollen en 20 Appelbeignets Dick Jansen Brood en Banket 156. Kapperskortingsbon + Plant Kapsalon Meyer + Louis Bakker 157. Vijgenboom Historische Tuin 158. Diner voor 2 personen Restaurant de Halve Maen 159. Wielrenshirt Maat 5 Rijwielhandel Romkema 160. Kerstukje maken Nicky Markslag 161. Handdoekenpakket Goemans Tapijt 162. Accuboor met extra accu Wilzo 163. Diner voor 2 pers. + bijwonen optreden CCC inc. Brasserie De Oude Veiling 164. Nokia Blue Tooth Handsfreeset N.N houten Lantaarns N.N Halve meter Kerstbrood L.Pieterse 167. Speculaastaartje + 1 Plant Bakkerij Vooges + Ruhé 168. Elektrische Schaafmachine Peter Stokkel 169. Plantenbak + Plantentafeltje Kwekerij J. t Hoen + N.N Voetmassage Annemarie Erkelens (Pedicure) 171. Kist gemengd fruit Levarht Groothandel Groente en Fruit 172. Boerenkaas 4 kg. Flynth Adviseurs en Accountants 173. Rondvaart voor 4 personen Westeinder Rondvaart 174. Wijnkrat + 1 fles wijn Markman Cultures + Het Wapen van Aalsmeer 175. Deur beschilderd door Coq Scheltens N.N. Pagina 7 van 10

8 176. Bloemstuk Kwekerij Gebr. Berk pond Paling Visserijbedrijf Rekelhof 178. Kerstboom Bloemsierkunst Peter & Marian Stokman 179. Vaas Dillewijn meter Krentenbrood Bakker Gerard 181. Chippolatataart Banketbakkerij Ab Müller Dagkaarten-geheel verzorgd + Boeket Health City + Melle Jongkind 183. Stropdas Broeckmans 184. Gezinsdagkaart + Boeket Zwembad de Waterlelie + Melle Jongkind 185. Zuivelmand LTO Noord Glaskracht 186. Vleesetende plantjes Stricker 187. Speculaastaartje + Plant Bakkerij Vooges + Ruhé 188. Taartschep (verzilverd) Juwelier P. Kunst 189. Cadeaubon Wasstraat + Plant Loogman Witte Pompen + Ruhé 190. Set Bodylotion + Eau de Toilette Drogisterij Parfumerie v.d. Zwaard Chimay glazen + Champagne Mitra 192. Worstpakket Keurslager Ron Steen 193. Bezoek Sint en Piet Scouting Tiflo 194. Boerenkaas 4 kg. Flynth Adviseurs en Accountants 195. Middag varen met 4 pers. + 1 houten Modelzeilboot Jos Hooyman + N.N Gourmetbon voor 4 pers. + Vleesetende plantjes Keurslager Kruyswijk + Stricker houten Lantaarns N.N Een Manicure Behandeling Slenderyou Beautyworld 199. Verzilverde Kandelaars en kaarsen Taxi Met & Co 200. Diner voor 2 pers. bereid door Henny Post Bewoners Klooster Pagina 8 van 10

9 201. Halve dag werken in de tuin Jos Hooyman + Piet Stokman 202. Kerststuk maken Nicky Markslag Plant + Kapperskortingsbon Louis Bakker + Kapsalon Meyer ,5 kg. Kaas De Osdorper 205. Kist gemengd fruit Levarht Groothandel Groente en Fruit metalen Lantaarns N.N Speculaastaartje + Plant Bakkerij Vooges + Ruhé 208. Opmaakpop N.N Snelkookpan N.N Avondje Muziek Kees Markman 211. Babyboek N.N Houten Modelzeilboot + Hangmat N.N Bidstoeltje Karmelparochie Kerkbestuur 214. Een Totaal Behandeling Slenderyou Beautyworld 215. Waterkoker + 4 glazen Theekopjes,schotels en lepeltjes N.N Fotoalbum + Insteekalbum +Wegwerpcamera N.N Gourmetschotel 6 pers. + Digitale vleesthermometer W. Eling + N.N Cadeaubon Wasstraat + Plant Loogman Witte Pompen + Ruhé 219. Fotoalbum N.N Voetmassage Annemarie Erkelens (Pedicure) 221. Chippolatataart Banketbakkerij Ab Müller 222. Originele Paaskaars Karmelparochie Kerkbestuur 223. Bon voor 20 Oliebollen en 20 Appelbeignets Dick Jansen Brood en Banket 224. Menu "De Chef" voor 2 pers. Hotel Restaurant t Schouwse Hof Orginele Kerklampen Karmelparochie Kerkbestuur Pagina 9 van 10

10 226. Kerstboom Bloemsierkunst Peter & Marian Stokman 227. Cadeaubonnen Waning Tweewielers 228. Zuivelmand LTO-Noord-Glaskracht 229. Gourmetbon voor 4 pers. + Vleesetende plantjes Keurslager Kruyswijk + Stricker 230. Taxatie Woonhuis Makelaardij van der Laarse 231. Cadeaubon Wasstraat + Plant Loogman Witte Pompen + Ruhé 232. Diner voor 2 bij de Halve Maen Joh. Van Dijk B.V ING radiografisch Bestuurbare Raceauto ING Bank Aalsmeer 234. Grote Pluche Beer N.N Boerenkaas 4 kg. Flynth Adviseurs en Accountants 236. Elektrische Grillplaat N.N Bidstoeltje Karmelparochie Kerkbestuur 238. Diner voor 2 pers. bereid door Henny Post Bewoners Klooster 239. Worstpakket Keurslager Ron Steen 240. Dag of halve dag Huishoudelijk werk Hanny Tates 241. Pannenset N.N Rondvaart voor 4 personen Westeinder Rondvaart 243. Visschotel voor 4 personen Vishandel Veerman 244. Tefal digitale weegschaal Meiland Elektrotechniek 245. Midweek of weekend recreatiebungalow N.N Anti Age Lifting Gezichtsbehandeling Patricia Huidverbetering 247. Bidstoeltje Karmelparochie Kerkbestuur 248. Gourmetschotel 6 pers. W.Eling 249. Kist gemengd fruit Levarht Groothandel Groente en Fruit 250. Surprise Doos Bowin Elektromotoren Pagina 10 van 10

Kerkeveiling Karmelparochie 2009 Datum veiling: 21 november 2009

Kerkeveiling Karmelparochie 2009 Datum veiling: 21 november 2009 1. Taart Veilingcomité 2. Een barokke kandelaar Van Dillewijn Verpakkingen 3. Speculaaspakket Ambachtsbakker van Leeuwen 4. Plantengieter + Boeket Carla de Klerk Interieur + Melle Jongkind 5. Anne Geddes

Loterij Trainingskamp Selectie vv Katwijk Zaterdag 6 december 2008. Sponsor

Loterij Trainingskamp Selectie vv Katwijk Zaterdag 6 december 2008. Sponsor Trekkingslijst Loterij Trainingskamp Selectie vv Katwijk Zaterdag 6 december 2008 Prijzen kunnen afgehaald worden in de businesseruimte van de vv katwijk :. Donderdag 11 december van 20u00 tot 22u00 en

Nr. Omschrijving Geschonken door:

Nr. Omschrijving Geschonken door: Nr. Omschrijving Geschonken door: 1 voederpakket 2 groot kaarsenpakket 3 verrassingsavond rood-zwart 2 personen rood-zwart 4 theepakket 5 knipbon de knipboet 6 fietsmuts en handschoenen imming bikes 7

Nummer Kavellijst 2015 wijzigingen voorbehouden

Nummer Kavellijst 2015 wijzigingen voorbehouden 1 3 sier borden+plantenbak René Bakker 2 Bak met planten de Vries Cultures 3 Bloemstuk orchideeën Ammerlaan Orchideeën 4 2 kruiken met planten Kwekerij de Zonnebloem 5 Emmertje met bier Slijterij Gall

Standen overzicht Juliana's Bazar 2011

Standen overzicht Juliana's Bazar 2011 Stand nr. HPrijs Gevallen op lot nr. Stand 1 1e Prijs Tete á tete bank 234 2e Prijs Beeld voor in de tuin 199 Stand 2 1e Prijs Oranje klederdracht meisje 60 2e Prijs Oranje das 21 Stand 3 1e Prijs Pentekening

LOTERIJ RENOVATIE ZALENCENTRUM OPSTANDINGSKERK. Lijst van beschikbaar gestelde prijzen

LOTERIJ RENOVATIE ZALENCENTRUM OPSTANDINGSKERK. Lijst van beschikbaar gestelde prijzen Protestantse Kerk Gereformeerde Kerk Woerden LOTERIJ Trekking op 24 september 2011 VOOR RENOVATIE ZALENCENTRUM OPSTANDINGSKERK Lijst van beschikbaar gestelde prijzen 1 Lijst van beschikbaar gestelde prijzen:

Prijzen eendjesrace Rijswijk 3 juni 2018 Bladzijde 1 van 8

Prijzen eendjesrace Rijswijk 3 juni 2018 Bladzijde 1 van 8 Prijzen eendjesrace Rijswijk 3 juni 2018 Bladzijde 1 van 8 1 Scootershop De Vroome, Lindelaan en 5 Vespa Sprint Sport-editon sponsors 2359 2 Redbull zonnebril 2002 3 Redbull zonnebril 1458 4 Citroën Juwelier,

HEROPENING WINKELCENTRUM MOLENHOEK!

HEROPENING WINKELCENTRUM MOLENHOEK! HEROPENING WINKELCENTRUM MOLENHOEK! wo 8 t/m za 11 nov winkelcentrummolenhoekrosmalen MH_verbouwingsactieA4.indd 1 10/25/17 1:46 PM VAN MOLENHOEKPASSAGE NAAR WINKELCENTRUM MOLENHOEK Na een intensieve bouwperiode,

- je kan me wat - module 3. docere delectare movere. je kan me wat nt2taalmenu.nl module 3. tekeningen -

- je kan me wat - module 3. docere delectare movere. je kan me wat nt2taalmenu.nl module 3. tekeningen - - je kan me wat - module 3 docere delectare movere tekeningen - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 je kan me wat ROCvA nt2taalmenu.nl - educatie - ROCvA module 3 1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 1 2 3 4 5

Rijtegoed met elektrische deel auto t.w.v. 150 van St. Duurzaam Waterland 0058

Rijtegoed met elektrische deel auto t.w.v. 150 van St. Duurzaam Waterland 0058 Rijtegoed met elektrische deel auto t.w.v. 150 van St. Duurzaam Waterland 0058 Waardebon voor een makreel bij Rokerij de Boer 0114 1x theoriecursus + examen + vervoer naar CBR voor auto of scooter (twv.

Uitslagen 11 juni 2015

Uitslagen 11 juni 2015 Uitslagen 11 juni 2015 19.00 uur Baan 1 Sjaak Appeldoorn Rob Konijn 6-8 23-jun-15 Baan 2 Jan van der Geest Jos Dekker 5-8 Baan 3 Henk Broekkamp Rob van Oostenbrugge 7-4 Baan 6 Martin Bakker Hans Scheerman

Bladzijde 1. 1 foto album sport gezelschapsspel 686. Cadeaubon voor een INVU zonnebril 955. waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1295

Bladzijde 1. 1 foto album sport gezelschapsspel 686. Cadeaubon voor een INVU zonnebril 955. waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1295 Bladzijde 1 1 foto album sport 1596 1 gezelschapsspel 686 Cadeaubon voor een INVU zonnebril 955 waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1295 waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1464 Bon voor een grote

Les 1: Welke breuk hoort bij een gegeven figuur? Opgaven:

Les 1: Welke breuk hoort bij een gegeven figuur? Opgaven: Les 1: Welke breuk hoort bij een gegeven figuur? Door: Jacques Vuurpijl Pagina 1 08 april Les 2: Eerlijk delen van een iets. Wat krijgt ieder? 1. Vier mensen eten een pizza op. Ieder eet net zo veel als

Wat eten we vanavond?

Wat eten we vanavond? 35 35 HOOFDSTUK 3 Wat eten we vanavond? WOORDEN 1 Kies uit: jam school slager boodschappen vegetariër 1 Dorien eet geen vlees. Ze is. 2 Moniek houdt van zoet. Ze eet graag op brood. 3 Johan, ik ga naar

prijs sponsor aanvullende info lotnummer Nationale Bioscoopbon 15 euro 39 Bloemen in pot 86 Ria bar dinerbon 25 euro 203 Bloemen in pot 324

prijs sponsor aanvullende info lotnummer Nationale Bioscoopbon 15 euro 39 Bloemen in pot 86 Ria bar dinerbon 25 euro 203 Bloemen in pot 324 prijs sponsor aanvullende info lotnummer Nationale Bioscoopbon 15 euro 39 Bloemen in pot 86 Ria bar dinerbon 25 euro 203 Bloemen in pot 324 Speelgoedauto op zout water A. Tromp 383 Ernst & Bobbie cd/dvd

HOME COSY@ DECORATION. Lantaarn. Doos. Zakdoekendoos. Dienbladen. Mini champagne-emmer. Kaarthouder. Flûte

HOME COSY@ DECORATION. Lantaarn. Doos. Zakdoekendoos. Dienbladen. Mini champagne-emmer. Kaarthouder. Flûte keramiek. 90 - Ø 0, x H cm,0. 9 - Ø 0, x H cm,0. 9 - Ø x H, cm,9 9 - Ø x H, cm,9. 9 - Ø 7, x H 0 cm,9 9 - Ø 7, x H 0 cm,9 - marmer 80 - x 0 x H 8 cm 8,99 Zakdoekendoos - x x H 0 cm,7 Dienbladen - 0 x 0

NUMMER KAVELLIJST 2014 wijzigingen voorbehouden.

NUMMER KAVELLIJST 2014 wijzigingen voorbehouden. NUMMER KAVELLIJST 2014 wijzigingen voorbehouden. 1 waxine kaarsjes+bos rozen Four Seasons Quality 2 zonnebed+tas Jachthaven Kempers+plant Vireo 3 schaal met cactussen Handelskwekerij Ubink 4 kaarsenset+hortensia

Lijst van deelnemende handelszaken

Lijst van deelnemende handelszaken Lijst van deelnemende handelszaken Hieronder vind je de handelszaken die meewerken aan de Harelbeekse Kadobon. Je herkent de handelszaken ook aan het logo dat op de vitrine is bevestigd. De lijst van handelaars

DAGPLOEGENKLASSEMENT MAANDAG

DAGPLOEGENKLASSEMENT MAANDAG DAGPLOEGENKLASSEMENT MAANDAG plts groep pnt Sponsor 1 17 36 Roxy's Hair & Bodycare Anouk Vermaat & Jill IJsselstijn 2 23 35 INQAR Nooteboom Tessa Diertens & Claudia Tibboel 3 22 34 Flynth adviseurs en

CLUBVEILING. Wij nodigen je uit voor de veiling Zaterdag 23 juni om 20:00 uur Clubhuis Tennisclub Bakkum K A V E L G I D S CLUBVEILING Wij nodigen je uit voor de veiling Zaterdag 23 juni om 20:00 uur Clubhuis Tennisclub Bakkum Gratis entree (ook niet-leden) Win de bonusprijs Zorg dat je voor 20:30 uur aanwezig

Nr. Omschrijving Geschonken door: Nr. Omschrijving Geschonken door: 1 Boodschappenpakket (levenmiddelen) 2 Bierpakket 3 Boekenpakket 3a Levensmiddelenpakket 4 Spelenpakket 4a Open Adelbert golfdag 5 Romantisch pakket 5a Casinoavond voor

De leessleutel Begrijpend luisteren-lezen thema 1 verhaal 1 groep 3. Thema 1 Verhaal 1 bladzijde 2 t/m 5 van het leesboek

De leessleutel Begrijpend luisteren-lezen thema 1 verhaal 1 groep 3. Thema 1 Verhaal 1 bladzijde 2 t/m 5 van het leesboek De leessleutel Begrijpend luisteren-lezen thema 1 verhaal 1 groep 3 Thema 1 Verhaal 1 bladzijde 2 t/m 5 van het leesboek Waar is Rik? 1 Met wie gaat Rik op de foto? a Met groep 3 b Met Leen c Met groep

Prijslijst - Babycadeauwereld Miranda Gegenereerd op 24-01-2013 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend

Prijslijst - Babycadeauwereld Miranda Gegenereerd op 24-01-2013 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend lijst - Babycadeauwereld Miranda Gegenereerd op 24-01-2013 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend Aanbiedingen Ikke-Fan stichting kind en gezin romper ikke oma fan blauw 9.95 romper ikke oma

Nieuwkoop, september 2009. Geachte heer/mevrouw,

RESERVERINGSFORMULIER KERSTVAKANTIE 2016

RESERVERINGSFORMULIER KERSTVAKANTIE 2016 RESERVERINGSFORMULIER KERSTVAKANTIE 2016 Hof van Saksen Tel. nr: +31-(0)592 24 59 50 Veldweg 22-24 Kerst@hofvansaksen.nl 9449 PW Nooitgedacht Verstuur per e-mail Op dit formulier geeft u uw wensen aan

EINDEJAARSACTIE 10.000. Meer dan 10.000 euro aan prijzen te winnen bij de 62 deelnemende handelaars VAN 6 TOT EN MET 31 DECEMBER 2014 DEELNEMERS

EINDEJAARSACTIE 10.000. Meer dan 10.000 euro aan prijzen te winnen bij de 62 deelnemende handelaars VAN 6 TOT EN MET 31 DECEMBER 2014 DEELNEMERS Leef een maand gratis EINDEJAARSACTIE VAN 6 TOT EN MET 31 DECEMBER 2014 Meer dan 10.000 euro aan prijzen te winnen bij de 62 deelnemende handelaars u krijgt per bezoek aan een deelnemende handelaar een

AVO bedankt alle sponsoren voor het succesvol maken van deze actie!

AVO bedankt alle sponsoren voor het succesvol maken van deze actie! De prijswinnaars van de GIGA LOTENACTIE zijn bekend! De GIGA Lotenactie heeft meer dan 10.000,00 opgeleverd. Een geweldig bedrag dat wordt besteed aan het renoveren van onze kantine De Korf en aan het

inhoud 1. Inleiding 3 2. Schimmel 4 3. De paddenstoel 5 4. Uit het leven van een paddenstoel 7 5. Soorten paddenstoelen 6.

inhoud 1. Inleiding 3 2. Schimmel 4 3. De paddenstoel 5 4. Uit het leven van een paddenstoel 7 5. Soorten paddenstoelen 6. Paddenstoelen inhoud 1. Inleiding 3 2. Schimmel 4 3. De paddenstoel 5 4. Uit het leven van een paddenstoel 7 5. Soorten paddenstoelen 8 6. Schimmelweetjes 11 7. Filmpjes 13 Pluskaarten 14 Colofon en voorwaarden

Wintertoernooi donderdag 12 oktober 2017 Iedereen kan meespelen!

Wintertoernooi donderdag 12 oktober 2017 Iedereen kan meespelen! donderdag 12 oktober 2017 Iedereen kan meespelen! 1 Cor Rodenburg 2 Gerard Meijer Berry Suanet 3 Jeannette de Groot Anne Dorst 4 Antoine van 't Veer Henk Dussel 5 Marianne Bartels Jopie Benjamin 6 Alie

TIJD VOOR CADEAUTJES!

TIJD VOOR CADEAUTJES! TIJD VOOR CADEAUTJES! Bonbonniere Deco appel en peer in glas doorzichtig of zilver Voorraadpot glas met spiegeldeksel Ø8 x h 10cm d 5,00 401036 Ø8 x h 11,5cm d 6,00 984649 Ø10 x h 10cm d 7,00 917SJ514

Kunstijsbaan Kennemerland Clubkampioenschap STG VZOD 2013. Startlijst: 1-100 meter Pupillen C t/m F 05-01-2013

Kunstijsbaan Kennemerland Clubkampioenschap STG VZOD 2013. Startlijst: 1-100 meter Pupillen C t/m F 05-01-2013 Startlijst: 1-100 meter Pupillen C t/m F 05-01-2013 1 wht 8 Mees Egberts HPC LANGERAAR 14.38 14.04 red 10 Bohdi van Wieringen HPC KUDELSTAART 14.25 14.25 2 yel 5 Sijmen Egberts HPE LANGERAAR 13.68 13.68

De Ridder St. Joris Heren. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde

De Ridder St. Joris Heren. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde Aantal spelers Super Gerard Stoop Gezellig Samenzijn 0 0 0, Sico Swagerman Aan Is Winst 0 0 0,0 Piet Grootjes Gezellig Samenzijn 0, Ids de Haan Gezellig Samenzijn 0,0 Gerard Groot Over de Helft/SOS 0,

Prijslijst. Babyshower. Extra opties babyshower

Prijslijst. Babyshower. Extra opties babyshower Babyshower Babyshower - Basis 100,- - Draaiboek - Bijlagen via de mail (speluitleg; uitnodigingen; antwoordblad; spelkaarten; enz.) - Lijst van benodigdheden Babyshower - Samen (Voor 10 personen en mom

, ING , ING

, ING , ING PRIJZEN Lotnummer ING ballen 35 Diverse Electronica 40 Ijsbon 82 Colorworks fietskrat met VUC logo 108 Bal derby star 286 Granfood cadeau mand 290 Diverse Electronica 316 Free Kick Kadobon 394 Shirt Hesselbank

R.T.C. - Tombola Dwars Door Hasselt ten voordele van KOM OP TEGEN Inventaris prijzen 2 EUR per lot

R.T.C. - Tombola Dwars Door Hasselt ten voordele van KOM OP TEGEN Inventaris prijzen 2 EUR per lot R.T.C. - Tombola Dwars Door Hasselt ten voordele van KOM OP TEGEN Inventaris prijzen 2 EUR per lot Aantal Omschrijving Winnend lot 1 Notitieboekje Moët & Chandon (zwart) 3 1 Kurkentrekker 8 1 Wijn Beaune

UITSLAG LOTERIJ LOT NR. LOT NR. 219 LOT NR. 182. Kerstmarkt reis voor 2 pers. 999,= NETTO. Damesfiets t.w.v. 599,=

UITSLAG LOTERIJ LOT NR. LOT NR. 219 LOT NR. 182. Kerstmarkt reis voor 2 pers. 999,= NETTO. Damesfiets t.w.v. 599,= UITSLAG LOTERIJ 999,= NETTO RUTOLUX GROESBEEK FAKRO RUTOLUX ROLLUIKEN VERA BOUW Damesfiets t.w.v. 599,= ALBERS TWEEWIELERS Kerstmarkt reis voor 2 pers. van 13 tot 16 december 2015 SIJFA CRUISES LOT NR.

Kampioenenhuldiging / prijsuitreiking seizoen 2014

Kampioenenhuldiging / prijsuitreiking seizoen 2014 Kampioenenhuldiging / prijsuitreiking seizoen 2014 Zaterdag 29 november 2014 was de eerste Kampioenhuldiging voor de I.F.C. Zeeland. Tevens werden de naturaprijzen, gewonnen op de 8 ZLU-vluchten, uitgereikt

Welkom! Programma: Overzicht workshops: De veiling vindt plaats in 2 delen. 1 e deel: 11.30-12.00 uur 2 e deel: 13.30-14.00 uur.

Welkom! Programma: Overzicht workshops: De veiling vindt plaats in 2 delen. 1 e deel: 11.30-12.00 uur 2 e deel: 13.30-14.00 uur. Veilinggids Welkom! Het organisatieteam (o.a. uit elk TFC een afgevaardigde) doet in ieder geval weer heel erg haar best om er een geslaagde dag van te maken voor jong èn oud, voor vrouwen èn mannen! Zoals

Verloting. 19 jan. 30ste editie Biljarttoernooi De Grote Prijs

Verloting. 19 jan. 30ste editie Biljarttoernooi De Grote Prijs Verloting 19 jan Verloting 19 jan VERLOTING GROTE PRIJS 19 januari 2019 VERS MOET MEE!!!!! prijs naam 1 appeltaart Leo Willeboordse 2 appeltaart Hans de Visser 3 appeltaart Johan de Jong 4 appeltaart Gilles

Restaurant & Catering

Restaurant & Catering Restaurant & Catering Versie januari 2016 Januari 2016 Beste bewoner en gast, Voor u ligt de Restaurant & Catering brochure van het restaurant van Sint Jozefoord. Hierin staan diverse mogelijkheden voor

Gekozen? Stuur een mail naar sponsordinervoordaan@gmail.com met nummer item en geboden bedrag in de onderwerpregel van de mail

Gekozen? Stuur een mail naar sponsordinervoordaan@gmail.com met nummer item en geboden bedrag in de onderwerpregel van de mail 1. Vuurkorf. Lekkere warmtebron voor zomeravonden in de tuin. Er zit ook een rooster bij dus als ie lekker heet is geworden kunt u er heerlijke sateetjes op maken! 2. Goudkleurige trolley. Erg handig reiskoffertje

Zebra - jeans/goud 2012

Zebra - jeans/goud 2012 Zebra - jeans/goud 2012 VE VE of een veelvoud hiervan 805500 RUGZAKJE MET RITS GOUD STER 29,95 2 805501 KINDERTAS JEANS HART GOUD 29,95 2 805502 KINDERTAS METALLIC ROZE 29,95 2 805503 KINDERTASJE GOUD

Liist der Advertenties.

Liist der Advertenties. 120 Liist der Advertenties. ARCHlTECTEN G. B. Broekema (bladz. 99) AUTO'S fa H. v. d. Weerd & Co (omslag) Garage Wolters (bladz. 112) Garage Jonkers & Co (bladz. 80) A UTOBUSDIENST fa Stutvoet en van Dooren

Chocolaterie Matthé Productenassortiment Sinterklaas & Kerst

Chocolaterie Matthé Productenassortiment Sinterklaas & Kerst Chocolaterie Matthé Productenassortiment Sinterklaas & Kerst 905081-Sint-Kerst-Cat2009-OK.indd 1 5/15/09 10:05:47 AM Productenassortiment Sinterklaas en Kerst Holgoed vrac - figuren 2 kg 4 Holgoed vrac

Nr. prijs Geschonken door Omschrijving prijs Waarde lotnummer 231 Leonidas waardebon 15 euro 15,00

Nr. prijs Geschonken door Omschrijving prijs Waarde lotnummer 231 Leonidas waardebon 15 euro 15,00 Nr. prijs Geschonken door Omschrijving prijs Waarde lotnummer 231 Leonidas waardebon 15 euro 15,00 663 224 Casino Blankenberge waardebon t.w.v. 18 euro voor fles huiswijn te consumeren aan de bar of in

uitslag tombola 2015+ prijzen

uitslag tombola 2015+ prijzen nr. prijs 1 19955 Waardebon 250 (Cecilia) 2 18830 Waardebon 75 (Cecilia) 3 21040 Waardebon 50 (Cecilia) 4 21510 Waardebon 25 (Cecilia) 5 10345 Waardebon Steylaerts 6 15373 Waardebon Bloemen Mariën 7 14599

Trekking dinsdag 5 juni 2018

Trekking dinsdag 5 juni 2018 Trekking dinsdag 5 juni 2018 Waardebon boeket pioenrozen Paeon 02686 Waardebon boeket pioenrozen Paeon 03581 Kokosolie met spatel Royal Green 00116 Zomerpakket Yvette Vlaar 00320 Uno spel Top1Toys Wognum

Kavellijst 27 oktober 2018

Kavellijst 27 oktober 2018 1. Electrische tandenborstel, kapperbon en High Tea bon voor 2 personen 2. Soeppakket, boerenkaas met een fles Ketel 1 en 2 lunch bonnen 3. Lang weekend verblijf op camping Veldhoeve, sport- en toilettas

3 DAAGSE VOETBALREIS MANCHESTER CITY - CHELSEA 3 MAART vv S.J.C. - Reisburo Den Haan DRIE DAAGSE VOETBALREIS BARCELONA - ATLETICO MADRID 4

3 DAAGSE VOETBALREIS MANCHESTER CITY - CHELSEA 3 MAART vv S.J.C. - Reisburo Den Haan DRIE DAAGSE VOETBALREIS BARCELONA - ATLETICO MADRID 4 EEN AMBITIEUZE VERENIGING DIE VERENIGT! 2 BRONS TOEGANGSKAARTEN FORMULE 1 BELGIE 24-26 AUGUSTUS 2018 155 ZATERDAG 16 DECEMBER KONIJNENVEILING - Bouwkundig Advies Buro v.d. Geer 19.30 UUR 20 X 2 PERSONEN

Locatie vmbo-pro. Leren is doen, doen is leren!!!

Locatie vmbo-pro. Leren is doen, doen is leren!!! Locatie vmbo-pro Leren is doen, doen is leren!!! Wat zijn de sterke punten van onze school? We hebben (bijna) alles in huis (veel te kiezen en te proberen) Kleinschalige organisatie (kennen en gekend worden)

Antwoorden Thema 3 Boodschappen doen en winkelen

Antwoorden Thema 3 Boodschappen doen en winkelen Antwoorden Thema 3 Boodschappen doen en winkelen Luisteren Oefening 2 1 b Een half lichtbruin, zes broodjes en zes krentenbollen. 2 4,20 3 c Een half pond gehakt, twee hamburgers, ham en salami. 4 a 7,20

BIER HYGIENECODE IN DE MOUTERIJ EN BROUWERIJ Centraal Brouwerij Kantoor Postbus 3462, 1001 AG Amsterdam 020 6252251

BIER HYGIENECODE IN DE MOUTERIJ EN BROUWERIJ Centraal Brouwerij Kantoor Postbus 3462, 1001 AG Amsterdam 020 6252251 hygiënecodes informatieblad 48 / 26 augustus 2003 AARDAPPELEN HYGIENECODE KLEINVERPAKKERS ONGESCHILDE AARDAPPELEN Nederlandse Aardappel Organisatie Van Stokweg 31, 2585 JN Den Haag 070 3589331 www.nao.nl

Prijzenlijst Tombola 5 Benefiet Palmas para todos Hoofdprijs Ballonvaart 1 Waardenbon bakker 51 Termometer 2 Braziliaans houtsnijwerk 52 rugzak 3

Prijzenlijst Tombola 5 Benefiet Palmas para todos Hoofdprijs Ballonvaart 1 Waardenbon bakker 51 Termometer 2 Braziliaans houtsnijwerk 52 rugzak 3 Prijzenlijst Tombola 5 Benefiet Palmas para todos Hoofdprijs Ballonvaart 1 Waardenbon bakker 51 Termometer 2 Braziliaans houtsnijwerk 52 rugzak 3 Sjaal 53 Bal 4 Pet 54 Ontsmettingsspray 5 Strandkussen

Seizoen Blok 1

Seizoen Blok 1 Seizoen 2009 2010 Blok 1 A-Lijn # Eind % 26-08 02-09 09-09 16-09 23-09 A14 Ria Keijzers + Piet Keijzers 1 55,00 65,83 50,00 ar 63,75 47,92 47,50 A8 Monique Wessels-Bierens + Han Wessels 2 54,92 56,67 54,17

De Vier Eenen Heren. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde

De Vier Eenen Heren. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde Aantal spelers Wedstrijduitslag /0 Seizoen: --0 t/m --0 Super 0 Jan Vaartjes Onder Vrienden 0 0, Jan Blaauw Onder Vrienden 0 0,0 Piet Rentenaar WWB 0 0 0, Jack van Kleef Gezellig Samenzijn 0 0 0, Jan Rood

de feestdagen Culinair Feestelijke extra s

de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Geniet van de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Geachte Gast, De feestdagen staan weer voor de deur en dat betekent heerlijk genieten op Landal Landgoed t Loo. Dat geldt natuurlijk niet alleen voor

Woonzorg Boodschappendienst

Woonzorg Boodschappendienst Meer info OCMW WERVIK LOKET WONEN EN ZORG Steenakker 30 8940 056 95 25 52 (Lies Hollevoet) 056 95 25 51 (Korneel Dewanckel) Openingsuren Elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur In de namiddag op afspraak

Prijslijst NAJAARSBROCHURE 2010

Prijslijst NAJAARSBROCHURE 2010 Prijslijst NAJAARSBROCHURE 2010 art omschr maat eenheid prijs 272000 2-lus strik elastisch omband, rood 20cm 25 stuks 9,25 272001 2-lus strik elastisch omband, creme 20cm 25 stuks 9,25 272002 2-lus strik

Clubontmoeting Allez Tirer - Les Francophiles, zaterdag 13 april 2019 Pos. Naam Gespeeld Punten Saldo 1 Richard Romijn, Simon de Wit Marco

Clubontmoeting Allez Tirer - Les Francophiles, zaterdag 13 april 2019 Pos. Naam Gespeeld Punten Saldo 1 Richard Romijn, Simon de Wit Marco Clubontmoeting Allez Tirer - Les Francophiles, zaterdag 13 april 2019 Pos. Naam Gespeeld Punten Saldo 1 Richard Romijn, Simon de Wit 4 4 24 2 Marco de Vogel, Doortje Kuijper 4 4 21 3 Helene Winterswijk,

De Vier Eenen Heren. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde Aantal spelers Wedstrijduitslag /0 Seizoen: --0 t/m --0 De Vier Eenen Super 0 Jan Vaartjes Onder Vrienden 0 0, Jan Blaauw Onder Vrienden 0 0,0 Piet Rentenaar WWB 0 0 0, Jack van Kleef Gezellig Samenzijn

Thema 4 Boodschappen doen, de weg vragen

Thema 4 Boodschappen doen, de weg vragen Thema 4 Boodschappen doen, de weg vragen 4A Een kilo tomaten, alstublieft 1 Woorden en grammatica 1 de aardappels 2 de rozen 3 de kiwi s 4 de tomaten 5 de paprika s 6 de kersen 7 de hamburgers 8 de aubergines

Welkom bij Café Zalen Den Bartel. Ine, Christ & Medewerkers Café Zalen Den Bartel

Welkom bij Café Zalen Den Bartel. Ine, Christ & Medewerkers Café Zalen Den Bartel Welkom bij Café Zalen Den Bartel Onderstaand vind u onze buffetten, hapjespakketten, koffietafels, etc. Mocht u iets anders willen, neem gerust contact met ons op en samen maken we een passend programma.

De leessleutel Begrijpend lezen thema 9 verhaal 1 groep 3. Thema 9 Verhaal 1 bladzijde 2 t/m 5 van het leesboek

De leessleutel Begrijpend lezen thema 9 verhaal 1 groep 3. Thema 9 Verhaal 1 bladzijde 2 t/m 5 van het leesboek De leessleutel Begrijpend lezen thema 9 verhaal 1 groep 3 Thema 9 Verhaal 1 bladzijde 2 t/m 5 van het leesboek Zoek maar, Guus! 1 Waarom pakt mama de schoen niet? a Zij is moe b Haar buik is te dik c Ze

WWB. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde

WWB. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde Aantal spelers Wedstrijduitslag /0 Seizoen: --0 t/m --0 Super 0 Rick Groot Op Maat 0 0 0,0 Dirk Spijker Onder Ons 0, Bertus Commandeur Onder Vrienden 0, Dick Beers Op Maat 0,0 Ids de Haan Gezellig Samenzijn

Seizoen Blok 1

Seizoen Blok 1 Seizoen 2008-2009 Blok 1 A-Lijn # Eind % 26-08 02-09 09-09 16-09 23-09 A14 Ria Keijzers + Piet Keijzers 1 55,00 65,83 50,00 ar 63,75 47,92 47,50 A8 Monique Wessels-Bierens + Han Wessels 2 54,92 56,67 54,17

Hoeveelheid : 2 personen

Hoeveelheid : 2 personen nummer : 1 Aangeboden door : Blauw/Zwart senioren selectie nummer : 2 : Vitesse 22 Motordag met BBQ, 21 juni, Aangeboden door : Garage Dick de Winter nummer : 3 : Voetgolf door Castricum met BBQ, 21 juni

ING Retail Jaarprijs: genomineerden categorieën :00

ING Retail Jaarprijs: genomineerden categorieën :00 ING Retail Jaarprijs: genomineerden categorieën 06-09-2011 00:00 De genomineerden voor de Publieksprijs Beste Winkelketen zijn vanmiddag bekendgemaakt. In totaal mengen zich 119 winkelketens, verdeeld

Hoofdstuk 24. Warenmarkten

Hoofdstuk 24. Warenmarkten Hoofdstuk 24. Warenmarkten Samenvatting Leiden kent op twee dagen de en op drie dagen verschillende wijkmarkten. Ruim driekwart van de Leidenaren bezoekt wel eens één van deze markten. De op zaterdag wordt

Koffie & thee Onze koffiebonen van Ten Have uit Deventer zijn biologisch

Koffie & thee Onze koffiebonen van Ten Have uit Deventer zijn biologisch Koffie & thee Onze koffiebonen van Ten Have uit Deventer zijn biologisch Koffie 2,35 Volle aromatische kop koffie Cappuccino 2,60 Espresso met opgeschuimde melk Espresso 2,35 Kleine sterke kop zwarte koffie

Vrijblijvende informatie ZUIDERHOUT 12 OOSTERHOUT

Vrijblijvende informatie ZUIDERHOUT 12 OOSTERHOUT Vrijblijvende informatie ZUIDERHOUT 12 OOSTERHOUT VRIJBLIJVENDE INFORMATIE ZUIDERHOUT 12 OOSTERHOUT Algemeen : Centraal in de Benelux, midden in het hart van Brabant ligt Oosterhout. Oosterhout heeft

bedrijf Naam/eigenaar Eigenaar

bedrijf Naam/eigenaar Eigenaar bedrijf Naam/eigenaar Eigenaar en Hôtel Bakhuis",J.P. Rosier Rosier Hôtel Nieuw Bakhuis", J.P. Rosier Rosier Hôtel Nassau-Bergen", Dir. C.F. Zeiler Zeiler Hôtel Nassau-Bergen", H. Wielinga Wielinga Prins

BCO Geschiedenis Kwis

BCO Geschiedenis Kwis Leden 0 BCO Geschiedenis Kwis Oud- Leden 0 Set 1 1 2 3 4 5 Set 2 Set 3 Set 4 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 De Oud-leden De Leden Vraag 1 - BCO 1 BCO 1: Toppen en Dalen 1990 1967 1965 1975 1989

HANDLEIDING ZIJN JOUW SPULLEN HERBRUIKBAAR?

HANDLEIDING ZIJN JOUW SPULLEN HERBRUIKBAAR? HANDLEIDING ZIJN JOUW SPULLEN HERBRUIKBAAR? WIJ AANVAARDEN ALLE HERBRUIKBARE GOEDEREN! ALLE ELEKTRA (stuk of niet stuk) MEUBELEN als ze voldoen aan volgende voorwaarden: ü hygiënisch ü veilig en stabiel

B-no Omschrijving Niveau Prijs Aantal Extra aanvulling

B-no Omschrijving Niveau Prijs Aantal Extra aanvulling B-no Omschrijving Niveau Prijs Aantal Extra aanvulling B-1001 deurkrans bloemig 75,00 B-1001 deurkrans bloemrijk 110,00 B-1001 deurkrans imponerend 150,00 B-1001 deurkrans koninklijk B-1002 poort & deurkrans

I N T E R N E C O M P E T I T I E

I N T E R N E C O M P E T I T I E I N T E R N E C O M P E T I T I E 2015-2016 Hallo tennisvriend(inn)en, Hier is weer het schema voor de competitie van onze vereniging. Inmiddels is het aantal deelnemers 48. Het is wel heel prettig, wanneer

de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Geniet van de feestdagen Culinair Feestelijke extra s Geachte Gast, De feestdagen staan weer voor de deur en dat betekent heerlijk genieten op Landal Heideheuvel. Dat geldt natuurlijk niet alleen voor

Workshop Joël Woon-, tuin en bloemdecoratie Seizoen 2013-2014 1

Trekkingslijst Carnavalstombola 2014 Mondriaan. Correspondentie over de loterij is niet mogelijk. Afhalen op vertoon van lot R = Rood - GR = Groen

Trekkingslijst Carnavalstombola 2014 Mondriaan. Correspondentie over de loterij is niet mogelijk. Afhalen op vertoon van lot R = Rood - GR = Groen Trekkingslijst Carnavalstombola 2014 Mondriaan PRIJZEN AFHALEN VANAF 10 MAART TOT EN MET 15 APRIL 2014 DIENSTVERLENINGSCENTRUM-MONDRIAAN-JOHN F. KENNEDYLAAN HEERLEN - 09.00 UUR - 12.00 UUR - WERKDAGEN

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Iedere bloem heeft zo zijn eigen betekenis.

Iedere bloem heeft zo zijn eigen betekenis. Bloemen voor jou Bloemen voor jou Iedere bloem heeft zo zijn eigen betekenis. Zo betekent de vergeet-me-niet dat ik je nooit uit mijn gedachten wis. De chrysant staat voor de vriendschap tussen ons beiden.

M. ten Berg Berg M. ten De Zwarte Kat Nic. Volkers Volkers Nic. Modehuizen

M. ten Berg Berg M. ten De Zwarte Kat Nic. Volkers Volkers Nic. Modehuizen winkel/bedrijf Eigenaar/Naam vl Gebr. van den Bosch b.v. Bosch b.v. Gebr. van den Jan Kamp Kamp januari C. de Reus Reus (nrs. 55-57) C. de Pim Kolber Kolber Pim Albert Heijn Albert Heijn M. ten Berg Berg

VAKUITSLAG SELECTIEWEDSTRIJD KUST RAYON NOORD D.D. 3 MEI ROPTAZIJL

VAKUITSLAG SELECTIEWEDSTRIJD KUST RAYON NOORD D.D. 3 MEI ROPTAZIJL VAKUITSLAG SELECTIEWEDSTRIJD KUST RAYON NOORD D.D. 3 MEI 2014 - ROPTAZIJL De groen gearceerde personen zijn door naar het NK via het korps. Er waren 17 korpsen, 30% gaat door, dit zijn 6 korpsen. De individuelen

Veiling van 12 kunstwerken

5,- RONDE PRIJSWEKEN KIPFILET EXTREEM LAGE, RONDE PRIJZEN! 6.99. kilo

5,- RONDE PRIJSWEKEN KIPFILET EXTREEM LAGE, RONDE PRIJZEN! 6.99. kilo RONDE PRIJSWEKEN EXTREEM LAGE, RONDE PRIJZEN! KIPFILET kilo 6.99 KILO W 49 - Aanbiedingen gelden van maandag 30 november t/m zaterdag 5 december 2015. Prijswijzigingen, zetfouten en uitverkocht voorbehouden,

Bloemschikken met Pasen

Bloemschikken met Pasen Klik hier om de online versie te bekijken In deze nieuwsbrief: Bloemschikken Agenda Nieuw High Tea Arrangement Terugblik IKEA Bloemschikken met Pasen De tijd van frisse voorjaarskleuren is weer aangebroken.

48% van de huishoudens vierde Sinterklaas met cadeaus en 36% heeft Kerst met cadeaus gevierd.

48% van de huishoudens vierde Sinterklaas met cadeaus en 36% heeft Kerst met cadeaus gevierd. 1 Kleine Kerst/Oud & Nieuw piek voor supermarkten verwacht. Ruim 60% vindt het een slechte zaak als supermarkten 1 e kerstdag zijn geopend. Supermarktomzet in oktober stijgt licht (+0.5%). In oktober 2014

Auditieve oefeningen bij het thema: Barbapapa

Auditieve oefeningen bij het thema: Barbapapa Auditieve oefeningen bij het thema: Barbapapa Boek van de week: 1. Barbapapa boeken allerlei 2. Met Barbapapa de wereld rond Verhaalbegrip: Bij elk boek stel ik de volgende vragen: Wat staat er op de voorkant

Persoonlijk Baan Records 18 meter Hout / Barebow Nummer: Naam: Datum: Score: Gem: 1 Brett Sutcliffe ,50 2 Jan de Goede

Persoonlijk Baan Records 18 meter Hout / Barebow Nummer: Naam: Datum: Score: Gem: 1 Brett Sutcliffe ,50 2 Jan de Goede Persoonlijk Baan Records 18 meter Hout / Barebow 1 Brett Sutcliffe 09-12-15 255 8,50 2 Jan de Goede 23-03-14 239 7,97 3 Edmee Boerrigter 24-10-15 223 7,43 4 Jan van der Meulen 22-04-12 216 7,20 5 Roy Faas

IT S ABOUT YOUR TIME HI THERE.

IT S ABOUT YOUR TIME HI THERE. DE FETCH FEITEN. IT S ABOUT YOUR TIME HI THERE. Deze FETCH Feiten hebben jou bereikt om één van de volgende redenen. Eén: jij realiseert je dat het moment is aangebroken om tijdrovende dagelijkse bezigheden

Onder Ons. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde

Onder Ons. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde Aantal spelers Super Dirk Spijker 0, Dick Ijff Op Maat 0, Dick Beers Op Maat 0,0 Ab Hageman De Schoone Twaalfven 0, Jack van Kleef Gezellig Samenzijn 0,0 0 Marcel Bergen Gezellig Samenzijn 0, Max Bruin

DVD homecinema Winnend nummer: 12687

DVD homecinema Winnend nummer: 12687 OFFICIELE LIJST VAN DE WINNENDE NUMMERS VAN DE 35 ste TOMBOLA VAN DE Tombola toegelaten bij Koninklijk Besluit van 21 november 2017 Nr. 3229930 Openbare trekking: zaterdag 17 november 2018 op de zetel

1. Ik koop met mij gespaarde zakgeld een tweedehandsbromfiets voor 395. Mijn ouders

1. Ik koop met mij gespaarde zakgeld een tweedehandsbromfiets voor 395. Mijn ouders 1 1. Ik koop met mij gespaarde zakgeld een tweedehandsbromfiets voor 395. Mijn ouders zij het hiermee niet eens. Zij overtuigen mij om de bromfiets terug te verkopen. Een vriend koopt hem voor 350. Ik

REGELS. Onderstreep de pluralisvorm in de zin.

REGELS. Onderstreep de pluralisvorm in de zin. 61 61 REGELS 1 Onderstreep de pluralisvorm in de zin. 1 Ik woon met mijn gezin in een rijtjeshuis met vier slaapkamers. 2 De vijf appartementen in deze flat zijn heel klein. 3 Hij heeft een groot huis

Leesboekje de omgeving

Leesboekje de omgeving Leesboekje de omgeving Leesboekje De Omgeving Pagina 1 Dit is de winkel. Dit is de supermarkt. Dit is de bakkerij. Dit is de slagerij. Dit is de boekhandel. Dit is de snackbar. Dit is de bibliotheek. Dit