Volgorde van verkoop Kunst- en Antiekveiling / Okt. '19 (Deze verkoop valt onder de margeregeling)

Download "Volgorde van verkoop Kunst- en Antiekveiling / Okt. '19 (Deze verkoop valt onder de margeregeling)"

2

3 Goud, z i l v eren pos t z egel s * Ver z a mel hoff *

4 Volgorde van verkoop Kunst- en Antiekveiling / Okt. '19 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten meerdere kavels per 10 minuten af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing. Live veiling: zondagmiddag 27 oktober 2019, aanvang uur. Cat. nr. Online bieden sluit om :30 uur Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur. Cat. nr. Sluit om :00 uur :10 uur :20 uur :30 uur :40 uur :50 uur :00 uur :10 uur :20 uur :30 uur :40 uur :50 uur :00 uur :10 uur Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur. Cat. nr. Sluit om :00 uur :10 uur :20 uur :30 uur :40 uur :50 uur :00 uur :10 uur :20 uur :30 uur :40 uur :50 uur :00 uur :10 uur Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen. Eerstvolgende veiling De kijkdagen van onze eerstvolgende Kunst- en Antiekveiling vinden plaats op: Zaterdag 14 en zondag 15 december 2019 van uur

5 Afhalen van goederen Openingstijden afhalen goederen: woensdag 30 oktober uur en van uur donderdag 31 oktober uur en van uur vrijdag 1 november uur en van uur zaterdag 2 november uur en van uur

6 Live veiling: zondagmiddag 27 oktober 2019, aanvang uur. 1 Pateck & Cie, vestzakhorloge met 18 kt. gouden kast met rijkbewerkte zilveren wijzerplaat (achter een open voorkant), met inscriptie aan binnenkant: 'Spiral Breguet Ancre, Ligne droite 18 Rubis, No44348, Pateck & Cie Geneve, Remontoir Nickel', te dateren Loc.1a 2 Antiek vestzakhorloge in 9 kt. gouden kast 45 Loc.1a 3 Berthoud, vestzakhorloge in dubbele kast, met een geëmailleerde plaquette van een romantisch paar in landschap en bezet met marcasiet, Paris ca Loc.1a 4 Antiek vestzakhorloge in 14 kt. gouden kast met een in landschap gegraveerde wijzerplaat 120 Loc.1a 5 Vacheron Constantin, model Malte, 18 kt. geelgouden horloge met lederen band, handopwinding, kastmaat 36 mm. met saffierglas 6 4 Blauw/wit Chinees porseleinen borden met bloemen en vlinders gedecoreerd, 18e/19e eeuw, diam.21,5 7 Antieke Chinoiserie naaikist met inhoud met rood/goudkleurige decoraties van personen in tuin met een pagode en huizen, h.13 x b.36 x d Loc.1a 45 Loc Loc.9 8 Toneelkijker met parelmoer en met verstelbare handgreep, 19e eeuw 70 Loc.9 9 Charles Henri Joseph (Charles) Leickert, Brussel Mainz, Winterdorpsgezicht bij de kerk met diverse personen op het ijs en op de brug, olieverf op paneel, 50 x Kijkkast, Bedrijvigheid bij Landhuis Beeckestein met diverse wandelende personen en een koets met paarden, 20e eeuw 11 5 Met planten en krabben gedecoreerde Japans Imari porseleinen schotels met 5 bijpassende kommen Loc Loc.8 40 Loc Diverse blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen schotels, 18e / 19e eeuw 40 Loc.9 13 Antieke met bloemmotieven in rozenhout ingelegde mahoniehouten Louis Seize likeurkelder i.v.v. een commode, h.31 x b.32 x d Gerardus 'George Henry' Hendriks, Amsterdam na 1859 mogelijk te Rotterdam, Diverse personen en schepen op een riviermonding, olieverf op paneel, 40 x Theodorus Willebrordus Maria (Theo) Mackaay, Utrecht 1950, Twee dames, oliepastel in gouden passe-partout met fraaie houten lijst, gedateerd 2004, 61 x Alphons Leopold Mielich (Oostenrijk, ), Portret van een Nubische schone, pasteltekening, 31,5 x 23,5 17 Koppelbare 14 kt. geelgouden koningsketting en armband, L.62 en 19, totaalgewicht 91,8 gram 18 Antieke gouden broche met een miniatuur in lagensteen van harpspelende dame bezet met parels, totaalgewicht 12,1 gram 150 Loc Loc Loc Loc Loc.1a 150 Loc.1a 19 Gouden met granaten samengesteld collier (ketting met slotje is er later aangezet) 475 Loc.1a Kt. bicolor gouden oorstekers 70 Loc.1a 21 Met de hand beschilderde portret miniatuur, vroeg 19e eeuw, 7 x Loc.2 22 Walnoot met twee antiek ivoren bouwwerken uit de Grand Tour periode, 19e eeuw 300 Loc.2 23 Houten snuifdoos met afbeelding van Napoleon en aan de binnenkant prenten, 18e eeuw 60 Loc.2 24 Houten penningdoos met afbeelding van een monument in Napels, 19e eeuw 100 Loc.2 25 Houten portretminiatuur, 19e eeuw 50 Loc.2 26 Flacon in doosje, gemerkt Paul Peigney, Parijs, 19e eeuw 80 Loc.2 27 Henk Leurs ( ), Gezicht op Dordrecht, olieverf op doek,44,5 x 68,5 550 Loc.2 28 Antieke smeedijzeren haardplaat met familie-wapen, gedateerd 1693, h.66 x b Loc.8 29 Met diverse houtsoorten ingelegde Empire-stijl salontafel (voorheen bureautafel), h.50 x b.116 x d Onb.meester, Surrealistische ridder in gang, gouache, gedateerd op achterkant Londen 1941, 23,5 X 17,5 40 Loc.2 40 Loc.2 31 Charles van Roose, Brussel , Exotisch landschap, olieverf op doek, 65 x Loc.2 32 Onb.meester, Vrouw met banjo en hond in interieur, olieverf op paneel, 16 x Loc.2 33 Porseleinen visservies bestaande uit 23 borden, visschaal, juskom en een dekselschaal 75 Loc.8 34 Antiek roze marmeren met bronzen 3-delig klokkenstel met bovenop het uurwerk een lezende man, h.ca.65 (uurwerk) Loc.8 35 Fase, 60er-jaren bureaulamp, h Loc.8 36 Mario Bellini (Italiaans, 1935), vintage 60-er jaren bruin lederen gecapitonneerde bank, model Amanta, C&B Italië (tegenwoordig B&B), Fiberlite, bestaande uit 6 elementen: h.70 x b.80 x d Loc.12

7 Live veiling: zondagmiddag 27 oktober 2019, aanvang uur. 37 Pandora, 1e gehalte zilveren armband met 5 bedels, L.21, 35 gram 90 Loc.1a 38 Paar antieke wit- met geelgouden oorhangers bezet met divers diamant w.o. 2 grote peervormige diamanten 600 Loc.1a 39 Antiek verzilverde koperen Arabische dolk met deels houten handvat (sierknop los) 75 Loc Kt. gouden Maliënkolder beugeltasje, 41,5 gram 750 Loc.1a 41 Antieke blauw/wit Chinees porseleinen kom met 2e gehalte zilveren hengsel, diam.21,5 30 Loc Diverse blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen bordjes, 18e / 19e eeuw 40 Loc.8 43 Blauw/wit Chinees porseleinen kom in gebobbeld reliëf met chrysanten decoratie, Kangxi periode ( ), met Yu merk aan onderzijde, h.11 x diam.21 (chip) 44 Gepolychromeerd Chinees porseleinen kom met decoratie van vleermuizen, pioenrozen en Chinese karakters, h.5 x diam Loc.9 75 Loc.9 45 Antieke Imari porseleinen trekpot (deksel gelijmd), 18e eeuw 25 Loc Lowstoft porseleinen bordjes met bloemdecoraties 40 Loc.9 47 Gepolychromeerde Chinees porseleinen kom met bloemen en vlinder decoraties op gele achtergrond, h.7 x diam.16,5 48 Vlaamse school, zes op koper beschilderde 17e eeuwse portretten, v.l.b: de Libische Sibylle, de Sibylle van Erythraea, de Sibylle van Samos, de Sibylle van Perzië, de sibylle van Hellespont en de Egyptische Sibylle. Elk portret met een identificerend romeins nummer. 49 Toegeschreven aan Hendricus Johannes Scheeres (Den Haag Den Haag), Man in werkplaats met tinnen kan, olieverf op paneel, 21 x Hermanius Anthonius (Henri) van Daalhoff, Haarlem Den Haag, Bomschuiten op het strand, olieverf op paneel, 18 x Coenraad Alexander Weerts, Deventer Den Haag, Ruiters en wandelaars op een bospad in bosrijke omgeving, olieverf op paneel, gedateerd 1844, 32 x Johannes (Johan) Meijer, Zwolle Laren, Forêt d'ermenonville Le Tombe de Jean- Jacques-Rousseau (Gezicht op de tombe van Jean-Jacques Roussseau te Ermenonville), olieverf op schildersboard, 20 x Kasper Niehaus, Groningen Bergen, Drie naakte personen met paard en hond in landschap, marouflé, 89,5 x 89,5 Provenance: Sotheby's 30 november Kunstenaar en kunsthistoricus Kasper Niehaus vertegenwoordigt het Nederlands realisme van het interbellum ( ). Beïnvloed door Henri Rousseau, Georges Seurat en Picasso ontwikkelde hij zijn eigen kenmerkende stijl met heldere en serene Arcadische taferelen. 40 Loc Loc Loc.9 75 Loc Loc.9 60 Loc Loc.8 54 Antieke Chinese Kimono met verboden stiksel aan de binnenkant en jade knopen 150 Loc Albertus Verhoesen, Utrecht Utrecht, Stilleven met potten en kippen, olieverf op paneel, 12,5 x 10,5 56 Oud Japans met bloemenvazen gedecoreerd lakwerk miniatuur kamerscherm, h.36 x b.4 x Loc.9 45 Loc Kt. gouden halscollier bezet met 6 diverse kleurstenen, 46,8 gram 900 Loc.1a 58 Opengewerkt 18 kt. gouden ring bezet met lapis lazuli, totaalgewicht 12 gram 150 Loc.1a 59 Antieke opengewerkte broche bezet met briljant geslepen diamant, 12,5 gram 240 Loc.1a 60 Sarcar Genève, Visconti, 18 kt. gouden damespolshorloge bezet met briljant geslepen diamant en een 3-rijige parelband met gouden blokjes bezet met briljant geslepen diamant Loc.1a 61 Antieke Franse messing reiswekker, h Loc.3 62 Antieke ovale Franse reiswekker, h Loc.3 63 Antieke Franse messing reiswekker, h Loc.3 64 Antieke Franse zilverkleurige reiswekker, h Loc.3 65 Antieke messing reiswekker, h Loc.3 66 Antieke Franse messing reiswekker, h Loc Franse met blauwe bloemen beschilderde porseleinen borden, diam.24 en 11 diverse kleine bordjes, diam.16, te dateren circa Loc Antieke blauw/wit Delfts aardewerken schotels met Chinoiserie voorstelling, diam Loc.3 69 Koop divers porselein, Azië, 18e t/m 20e eeuw 50 Loc.3 70 Koopje van 5 divers blauw/wit Chinees porseleinen kommen en 4 schotels, 18e / 19e eeuw 40 Loc.3 71 Blauw/wit Chinees porseleinen gemberpot (zonder deksel), h Loc Zwarte Chinees porseleinen kopjes, diam.6,5 80 Loc.3 73 Blauw Chinees porseleinen kom, h.6 x diam Loc.3

8 Live veiling: zondagmiddag 27 oktober 2019, aanvang uur. 74 Koopje divers blauw/wit Chinees porselein, 18e / 19e eeuw 30 Loc.3 75 Antieke blauw/wit met bloemen gedecoreerde Japans porseleinen schotel, diam.47 (haarscheur) 45 Loc.3 76 Keith Haring (Verenigde Staten ), August 1st 1991, zeefdruk, 98 x Loc.3 77 J. Bruce & San, Liverpool, antieke high power scheepsverrekijker 75 Loc.9 78 Antieke lederen met koperen scheepsverrekijker 40 Loc.9 79 Henri-Charles Maniglier (Frans, ), Armurier du XVe siècle, bronzen sculptuur, gesigneerd en gedateerd "C. Maniglier 1881" met insciptie: 'Gruet à Paris', h.ca Loc.9 80 Antieke skelet pendule onder stolp, h. 42,5 inclusief stolp en voetstuk 300 Loc.9 81 Antieke opengewerkte gouden armband, 9,1 gram 240 Loc.1a Kt. witgouden ring bezet met 29 briljant geslepen diamanten, 1,95ct., 28 briljant geslepen diamanten, 0,43 ct. en 1.52 ct. briljant geslepen diamant, kleur: K-kwaliteit Si1 Antiekslijpsel, 4,7 gram, maat 17, Loc.1a 83 3 Antieke gouden Zeeuwse knopen, gram 240 Loc.1a Kt. gouden takbroche bezet met 6 briljant geslepen diamanten, 7,3 gram 280 Loc.1a 85 Lucien Frits Ohl, Palembang Den Haag, Landarbeiders in landschap, olieverf op board, 68 x Hal Wichers ( ), Indonesisch landschap met boom, olieverf op paneel, gedateerd 1914, 79 x Ivan Jovanovic (Belgrado 1927), Zicht op restaurant Chez Nano, St. Tropez, olieverf op doek, 30 x Frederic de Smet (Vlaams ), Duinlandschap, olieverf op schildersboard, 39 x Loc Loc Loc.3 60 Loc.3 89 Antieke Franse messing reiswekker, h.11,5 120 Loc.3 90 Antieke Franse messing reiswekker, h Loc.3 91 Antieke Franse messing reiswekker, h Loc.3 92 Antieke Franse messing reiswekker, h Loc.3 93 Antieke witgouden broche bezet met oudslijpsel diamant en Italiaanse citrien 240 Loc.1a 94 Theodor Fahrner, Pforzheim, Duitsland Pforzheim, Duitsland, 835/1000 zilveren deels geëmailleerde Art Deco hanger bezet met kleurstenen 300 Loc.1a Kt. gouden collier met kwasthanger bezet met parel 60 Loc.1a 96 Ebel, dames polshorloge, 18 kt. witgoud bezet met 90 briljant geslepen diamanten, 5.5 ct totaal, totaal gewicht: 42 gram 97 Omgeving Maerten Fransz van der Hulst, Personen en bomschuiten bij het strand, olieverf op geparketteerd paneel, 64 x Omgeving Pieter Angellis (Frans, ), Herberginterieur met pijprokende man op de voorgrond en kaartspelende mannen aan tafel, olieverf op doek, 64 x Met diverse houtsoorten ingelegde Duitse 3-laden commode afgedekt met marmeren blad, h.92 x b.118 x d Loc.1a 240 Loc Loc Loc Antieke notenhouten armfauteuils met gele bloemstof bekleed 300 Loc Onb.meester, Bloemstilleven, olieverf op doek, 59 x Loc Onb.meester, Bloemstilleven, olieverf op doek, 87 x Loc Antieke Chinees porseleinen schotel met famille verte decoratie van bloemen, h.3,5 x diam Antieke blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen borden met florale decoraties, 18e eeuw, diam Loc.8 45 Loc Gelobte Chinees Imari porseleinen schotel, diam.32,5 75 Loc Kees van Dongen, Delfshaven Monte Carlo, Monaco, Céres, buste de femme, foto/offset/litho, copyright 1948 Edition Carmen Guillard, provenance particuliere collectie/ veiling Cornette de Saint Cyr Parijs, 27 juni 2005, 58 x Andy Warhol (Amerikaans ), Portret van Gérard Depardieu, kleurenzeefdruk, signatuur meegedrukt in plaat, 27,5 x 20,5 108 Salvador Dali, Tien geboden, Bas reliëf, brons gepatineerd op geelkoper, nr.20/250, 65 x Loc Loc Loc Kt. gouden bedel/schakelarmband, 12,6 gram 200 Loc.1a

9 Live veiling: zondagmiddag 27 oktober 2019, aanvang uur. 110 Christian Dior, zeer groot verzilverd gehamerd dienblad met monogram en gemerkt Christian Dior, h.2,5 x L.86 d Kt. witgouden ring bezet met smaragd en 27 diamanten, 2.10 ct., kleur: wit en kwaliteit: piqué, 9x briljantslijpsel en 18x markiesslijpsel, 11.5 gram, maat 16,5 112 Antieke gouden broche met porseleinen plaquette van een engel bezet met parels, totaalgewicht 13 gram 800 Loc Loc.1a 150 Loc.1a 113 Koperen zeekijker en een kompas in houten kistje 50 Loc Chinees porseleinen miniatuur vazen, 18th / 19th century (defecten) 30 Loc Koopje divers antiek ivoren meetinstrumenten, 19e eeuw 60 Loc Rijkbewerkte koperen 1-lichts zuilenkandelaars, h Loc Antieke groenmarmeren glas zuilenpendule met goudkleurige ornamenten, te dateren circa 1880, h Loc Antieke kristallen jardinière rustend op bronzen onderstel, h.19 x b.29 x d Loc Rijkbewerkte koperen 1-lichts zuilenkandelaars, h Loc Jacobus Hendricus Johannes Nooteboom, Groningen Amsterdam, Vrijetijdsbesteding in een Nederlands dorpje, olieverf op paneel, 14,5 x 22, Loc Ida Calzolari (1936), Fruitstilleven, olieverf op doek, 30 x Loc Ida Calzolari, (1936), Pluimvee in landschap, olieverf op koper, 25 x Loc Antieke spiegel in goud/witkleurige kuiflijst, h.100 x b Loc Bronzen Louis Quinze-stijl 3-delige haardset (2 zijstukken en een middenstuk) 75 Loc Paar 18 kt. witgouden manchetknopen bezet met briljant geslepen diamant, 15,8 gram 300 Loc.1a 126 Bewerkte 18 kt. geelgouden schakelarmband met 2 bijpassende wit- met geelgouden oorbellen, totaalgewicht 30 gram 127 Raymond Weil Parsifal, goud met staal horloge bezet met 55 briljant geslepen diamanten, parelmoer wijzerplaat en datum met crystalglas, Quartz uurwerk 450 Loc.1a 400 Loc.1a Kt. gouden Art Deco herenpolshorloge met lederen band 750 Loc.1a 129 Jan Hillebrand Wijsmuller, Amsterdam Amsterdam, Molen in winterlandschap, olieverf op doek, 60 x Blauw/wit Chinees porseleinen schotel met decoratie van personen in landschap, 18e/19e eeuw, diam Loc.8 75 Loc Met bloemen en landschap gepolychromeerde Chinees porseleinen kommen, diam Loc Antieke Chinees Imari porseleinen borden, 18e eeuw, diam Loc Monogram A.M. (Adrianus Miolée, Vlissingen Haarlem), Gezicht op Oud Scheveningen, aquarel, gedateerd 1900, 32 x Omgeving Philips Wouwerman, Haarlem Haarlem, Diverse personen, Paarden met huifkar en pakezels langs een landweg, olieverf op paneel, 40 x Hollandse School, 17/18e eeuw, Portret van Willem Hendrik van Oranje ( ), stadhouder van Holland vanaf 1672 en koning van Engeland vanaf 1689, 92 x Frans Oerder, Rotterdam Pretoria, Gezicht op de achtertuin van de Gasthuisstraat 10 Zaltbommel, olieverf op doek, 45 x Johannes 'Jan' de Jong, Rotterdam , Dorpsstraat met kraampjes in de sneeuw, olieverf op doek, 31,9 x 50,5 Provenance: Kunsthandel Weissenbruch, Den Haag; Kunsthandel Simonis & Buunk, Ede (taxatierapport aanwezig) 138 Dirk Smorenberg (Alkmaar Oud-Loosdrecht), Gezicht vanuit het atelier van de kunstenaar, olieverf op doek, 58,5 x 48,5 120 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Vruchtboomhouten sculptuur van liggende Bacchus, h.29 x L.45 x d Loc Beschilderd metalen geldkist, 18e eeuw 400 Loc Kt. gouden ring bezet met grote gefacetteerde amethist 150 Loc.1a Kt. gouden collier met hanger bezet met citrien, 17 gram 300 Loc.1a 143 Antieke zilveren broche met geëmailleerde bloemen en porseleinen portretminiatuur met engelen en ingelegd met diverse steentjes en een paar bijpassende oorhangers 144 Ikeuchi Kaho (Japan 1898), "Choshitsu" lakwerk dekseldoos, gesigneerd aan onderkant met bijbehorende brief gedateerd 1954, h.9,5 x b.16 x d Loc.1a Loc Koperen met kristallen 1-lichts kandelaars, h Loc Antieke wortelnotenhouten dubbelgebogen secretaire, h.104 x b.125 x d Loc.3

10 Live veiling: zondagmiddag 27 oktober 2019, aanvang uur. 147 Christiaan Johannes Addicks, Rotterdam Zeist, Lezende dame in interieur, olieverf op doek, 31,5 x Martin (Martijn) Monnickendam, Amsterdam Amsterdam, Bloemstilleven, pasteltekening, gedateerd 1924, 37 x Loc Loc Blauw lederen gecapitonneerde Chesterfield Springvale banken, h.76 x b.150 x d Loc Hans van de Bovenkamp, Garderen (Barneveld) 1938, Aluminium met messing sculptuur, h.42, provenance: collectie Dhr. Emile Meijer, eerste directeur het Van Gogh Museum 151 Rijkbewerkte notenhouten ronde eetkamertafel voorzien van een dik rond geslepen glazen blad, diam Ji#í Kolá#, (Tsjechisch ), twee diverse kunstwerken: 1) Zonder titel (1990), gesignerd met annotatie P.F. en gedateerd 91, collage op karton met drie verwisselbare dubbelzijdige vellen waardoor zeven verschillende afbeeldingen gecreëerd worden, 32,6 x 25 en 2) Zonder titel (circa 1990), Collage op karton, 28,9 x 26,6, provenance: rechtsreeks van de kunstenaar verkregen door de huidige eigenaar 153 Andries Vermeulen, Dordrecht Amsterdam, IJsvermaak met koek-en-zopietent, olieverf op paneel, 48 x Met vogels en bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen famille verte schotel, diam.34,5 155 Grote Japanse Satsuma wierookbrander met op deksel een Foo hond, 19e eeuw, h.55 x b.40 x d Met personen in landschap en vlinders gedecoreerde Chinees porseleinen kom, h.12 x b.25 x d Antieke 14 kt. gouden filigrain broche bezet met amethist en parel met een paar bijpassende oorhangers 600 Loc Loc Loc Loc.8 75 Loc Loc.8 75 Loc Loc.1a 158 Auguste Moreau, 19e eeuwse bronzen sculptuur, 'Rose de Mai', h Loc Antieke spiegel in goudkleurige kuiflijst (kleine beschadigingen), h.163 x b Loc Antieke geëbonisseerde Franse kolompendule met voor en achteruit bewegende schommelende slinger met kindje op schommel, h Antieke met diverse houtsoorten ingelegde bijzettafel met laden rustend op getorst open onderstel en afgedekt met gemêleerd marmeren blad, h.75 x b.77 x d Oude met vogels en bloemen gedecoreerde rijkbewerkte 2-deurs kuifkast met in de onderkast 2 laden en in de kuif een porseleinen vogelplaquette, h.190 x b.120 x d Loc.3 75 Loc Loc Koopje diverse porseleinen beeldjes 25 Loc Koop divers porselein 16 Loc Johannes Jacobus (Jan) Heppener, Den Haag Den Haag, Grachtengezicht, olieverf op paneel, 7 x 10, gedateerd 1867, provenance: particuliere collectie, aangeschaft Christies 2001, nr.192, hamerprijs fl Loc Diverse porseleinen beeldjes w.o. bloemenkinderen, 19e eeuw 100 Loc Toegeschreven aan Gerrit Lundens, Amsterdam Amsterdam, Muzikanten, dansende en etende personen bij een herberg in berglandschap, marouflé, 43 x Toegeschreven aan Eudore Misonnet ( ), Stadsgezicht Antwerpen, gemengde techniek (pen/gouache), 49 x 32, provenance: Campo & Campo, veiling Loc Loc Diverse porseleinen Boeddha beelden 40 Loc Johannes Paul 'Jan' Schoonhoven, Delft Delft, T88-8, pentekening, gedateerd '88, 40 x Loc Antieke dubbelgebogen wortelnotenhouten 2-deurs porseleinkast, h.213 x b.146 x d Loc Royal Albert, porseleinen serviesdeel 60 Loc Royal Albert, porseleinen serviesdeel 60 Loc Royal Albert, porseleinen serviesdeel 60 Loc Antieke met draken gedecoreerde Japans bronzen vazen, h Loc Columbus Verlag Paul Oestergaard (Berlin und Stuttgart), staande Erdglobe, rustend op houten onderstel, h Antieke blauw/wit met landschap gedecoreerde Chinees porseleinen capucijner schotels en 7 kommen 75 Loc Loc Rijkbewerkte houten sokkel met marmeren bal, h Loc Blauw/wit Chinees porseleinen export schaal met bloemdecoraties, 18e eeuw, 44 x Loc Blauw/wit Chinees porseleinen vazen waarvan 3 met deksel 75 Loc.11

11 Live veiling: zondagmiddag 27 oktober 2019, aanvang uur. 181 Koopje divers blauw/wit Chinees porselein, 18e / 19e eeuw 45 Loc Koopje van 2 blauw/wit Chinees porseleinen papbordjes, 2 schoteltjes en Japans Imari porseleinen schaal met decoratie van een konijn, 18e / 19e eeuw 30 Loc Japans Imari porseleinen schotel, diam.40, 19e eeuw 60 Loc Bach Goebel, steengoed sculptuur van een uil, h Loc Antieke wortelnotenhouten Victoriaanse piano, Samuel Brewer & Co., London, h.124 x b.135 x d Antieke dubbelgebogen wortelnotenhouten porseleinkast rustend op klauwpoten, Holland ca.1850, h.260 x b.180 x d Loc Loc Palissanderhouten met parelmoer ingelegde schoolklok, h.ca Loc Antieke eikenhouten staartklok met beschilderde wijzerplaat van een landhuis aan het water met zwanen en een boot, met Atlas en twee engelen bovenop de kap, h Antiek eikenhouten staartklok met mechaniek in de wijzerplaat en dubbele fraai beschilderde kap met diverse voorstellingen, h Loc Loc Antieke zwart met goudkleurige Franse wandklok, 43 x Loc Antieke notenhouten regulateurklok met 3 gewichten, h.ca Loc Brunet Achille, à Auffray, antiek groen gelakte consoleklok (console ontbreekt) 75 Loc Antieke eikenhouten staartklok met schildering van een dorpsgezicht op de wijzerplaat, h.145 incl. beeldje Atlas 194 Antieke eikenhouten staartklok met fraaie beschilderingen van Nederlandse landschappen, h.116 (incl. beeldje van Atlas) 120 Loc Loc Antiek schilderijklokje, 30 x Loc Antieke eikenhouten Engelse staand horloge, John Holroy, h Loc Antieke notenhouten regulateurklok met 3 gewichten 240 Loc Antieke Oeil de Boeuf klok met Japanse voorstellingen (restauraties) 30 Loc Antieke Oeil de Boeuf klok 30 Loc Antieke Groninger stoelklok met maan en datumaanduiding beschilderd met een Nederlands landschap met molen en geflankeerd door twee trompetspelende meerminnen 120 Loc.5

12 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur. 201 Jan Voss, Wereldgebeurtenissen met seintekens, handgesigneerde lithografie, nr.69/100, 66 x Loc Mack, Zwart/wit abstract, zeefdruk, nr.126/195, 70 x Loc Anton Heijboer, Sabang Sumatra (NI) Den Ilp, Beest, gouache op geschupt papier, 63 x Loc Goud/zwart gelakte kuifspiegellijst met spiegel, h.155 x b Loc J. Weber, Portret van een man met baard, olieverf op doek, gedateerd 1890, 51 x Loc Jean-Baptiste Leopold van Leemputten (Vlaams, ), Pluimvee, olieverf op paneel, gedateerd 1893, 23,5 x 33,5 240 Loc Hollandse school, aquarel, ond. gesigneerd, stilleven, 32 x Loc Jan van der Waarden, Haarlem Haarlem, Fruitstilleven, olieverf op paneel, gedateerd 1840, 38,5 x Loc Spiegel in goud gelakte opengewerkte kuiflijst, h.108 x b Loc Antieke mahoniehouten Empire armfauteuils met vissendecoraties en blauwe bekleding 240 Loc Blauw glazen vaas met Millefiori motief, h Loc Met been en koper ingelegde teakhouten ladenkast met 8 laden, h.85 x b.90 x d Loc Antieke mahoniehouten 6-laden chiffonnière, h.156 x b.116 x d Loc Johannes Christiaan Karel Klinkenberg, Den Haag Den Haag, Stadsgezicht vanaf het water op Zierikzee, maroefle, 53 x Loc Eugène Deshayes, , Boerenerf met personen, olieverf op doek, 64 x Loc Art Deco schemerlampje op marmeren pootje, h Loc Art Deco schemerlampje met gesatineerd kapje, h Loc Oude met band intarsia ingelegde notenhouten sidetable, h.76 x b.104 x d Loc Oude mahoniehouten Engelse schrijftafel met 5 laden en afgewerkt met een groen lederen blad rustend op messing wielen, h.80 x L.170 x b Loc Eikenhouten brievenkastje, h.25 x b.27 x d Loc Diverse kristallen karaffen 25 Loc Art Deco tafellamp op marmeren basement met voorstelling van dame en zwaan met gesatineerd glaskapje, h Loc Geelkoperen kraagkandelaar, h Loc Antieke Neo-Empire notenhouten bijzet/salontafel rustend op 3-spanpoot, h.71 x diam Loc Glazen champagneset bestaande uit 6 glazen en een koeler, h Loc Tafellamp op deels koperen voet met wit opaalglazen kap h Loc J. ten Hope, Stadsgezicht aan het water, olieverf op doek, 120 Loc Hollandse School, Landschap met boerin en vee, olieverf op doek, 52 x Loc Onb. meester, Jaarsma boot aan de kust bij IJmuiden, gesigneerd r.o. olieverf op doek, 41 x Loc Reinier, Stilleven, olieverf op paneel, 18 x Loc Art Deco schemerlamp met witte tulpkap, h Loc Onb. meester, herder met dieren in landschap, olieverf op paneel, 29 x 39 cm 60 Loc Art Deco schemerlamp op houten poot, Mazda, h Loc Johann 'Eduard' Karsen, Amsterdam Amsterdam, Aan den slootkant, olieverf op schildersboard, 32,5 x 43 Provenance: Christie', 27 oktober Tentoonstelling: "Eduard Karsen" bij Frederik Muller & Co. Amsterdam 1922, no Hermanius Anthonius 'Henri' van Daalhoff, Haarlem Den Haag, Achterkant boerderij met boerin en katje, olieverf op paneel, 26,5 x 35,5 Provenance: Roelofs Kunsthandels, Amsterdam 240 Loc.2 75 Loc A. Amann, Indonesisch huisje in landschap, olieverf op doek, 30 x Loc Kt. geelgouden ring bezet met 15 briljant geslepen diamanten, 0,20 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 8,8 gram, maat Kt. geelgouden ring bezet met 0.20 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 9,6 gram, maat 15, Kt. geelgouden ring bezet met 0.10 briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 4,8 gram, maat 17,5 340 Loc.1a 360 Loc.1a 160 Loc.1a

13 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur Kt. geelgouden ring bezet met 18 briljant geslepen diamanten (2 markies slijpsel), 0.35 ct., 3.8 gram, maat 20, Loc.1a 241 Antieke 14 kt. geelgouden damesring bezet met 3 briljant geslepen diamanten 150 Loc.1a Kt. roségouden collier met ei-vormige hanger bezet met zirkonia, 15,12 gram 140 Loc.1a 243 Koopje van een gouden broche, 4,9 gram, goudkleurige broche i.v.v. een klavertje 4 en een gouden ringetje Kt. geelgouden ring bezet met 0,14 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Si, 3,9 gram, maat 17, Kt. geelgouden ring, model solitair, bezet met 2.00 ct. briljant geslepen diamant, kleur: M, kwaliteit Piqué1, 2,3 gram, maat 16, Kt. geelgouden ring bezet met 100 briljant geslepen diamanten, 5.00 ct., antiek slijpsel, kleur : H, kwaliteit Vs, 19,2 gram, maat 17, Kt. geelgouden armband, model tennisarmband, bezet met 57 briljant geslepen diamanten, 2.25 ct., kleur : Top wit, kwaliteit Vs, L.18, b.3 mm., gewicht 20 gram Kt. geelgouden ring bezet met 4 briljant geslepen diamanten, 0,45 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Si, 2,2 gram, maat Loc.1a 170 Loc.1a Loc.1a Loc.1a Loc.1a 220 Loc.1a 249 Drie 14 kt. gouden trouwringen, 14,6 gram 170 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met 25 briljant geslepen diamanten, 0,40 ct., kleur: wit en kwaliteit: piqué, 4,7 gram, maat 17, Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.70 ct., kleur: Cape, kwaliteit Si, 2,6 gram, maat 17, Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.25 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 3,3 gram, maat 17, Loc.1a 300 6K 220 Loc.1a 253 Italiaanse Mazzega lamp van Murano glas, h.83 x diam Loc Stel kristallen kandelaars, h Loc Antieke mahoniehouten Empire buffetkast, Holland circa 1830, h.89 x b.95 x d Loc Oud bisquit beeld van een verliefd stel, h Loc Verchroomd Art Deco tafellampje met opaalglazen kapje, h.23 x b Loc Antieke Empire secretaire à abattant, Holland ca.1820, h.148 x b.90 x d.48 (restauraties) 80 Loc Opengewerkte rozenhouten hokker, h.40 x diam Loc Bronskleurig legering beeld van een steigerend paard rustend op basement, h Loc Stel glazen Murano-stijl pompoenen, h Loc Wit/rood glazen Murano-stijl sculptuur van een kaketoe, h Loc Smeedijzeren schemerlamp met gesatineerde kap, h Loc Mahoniehouten halfmaankastje met 2 laden, h.74 x b.88 x d Loc Antieke Franse mahoniehouten tafelklok, h.34, gesign. Parijs Loc Koopje divers koper, glas, aardewerk, etc. 16 Loc Stel kleine porseleinen Satsuma vaasjes, h.9 80 Loc Diverse bronzen miniatuur censers 30 Loc Bronzen censer met inlegwerk, diam.5 60 Loc Diverse oude beeldjes w.o. Chinees en Japans 40 Loc Bronzen sculptuur van een krab, China, gemerkt 80 Loc Chinees bronzen miniatuurtjes, gemerkt 80 Loc Diverse bronzen miniatuur Boeddha's 40 Loc Vergulde centen als hangers 8 Loc Koopje van een spekstenen Boeddha, een spekstenen vaasje, een koperen sluitgewicht en een nootschraper 30 Loc Bronzen sculptuur van een insect, Japans 80 Loc Diverse bronzen stempels i.v.v. beeldjes 80 Loc Bruin houten langwerpige eetkamertafel op industrieel metalen kruispoot, h.77 x b.200 x d Loc Miniatuur kijkers zgn. Stanhopes, waarvan 2 met afbeeldingen, ca Loc K. Maré, antiek ivoren doosje met handgeschilderd portretminiatuur, diam Loc Gecapitonneerde groen lederen beklede bureaufauteuil 60 Loc.2

14 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur. 282 Met vissen en symbolen beschilderde Chinese bank, h.47 x b.180 x d Loc Porseleinen ovale doos met vuurverguld montuur voorzien van afbeeldingen, 18e eeuw 90 Loc Koopje divers antiek ivoor en been, 18e/19e eeuw 130 Loc Koopje divers w.o. antiek schildpad portemonnee, zegelstempel, beschilderd dekseldoosje, Chinees trekpotje, lakwerk doosje, etc. 30 Loc Antieke paraplu, 19e eeuw 80 Loc Met op een groen fond met bloemen beschilderde in hoogglans uitgevoerde Chinese 1- deurs kasten, h.68 x b.63 x d Loc Koopje diverse ingekleurde speelkaarten, ca Loc Koopje diverse waaiers en 2 ruggenkrabbers 25 Loc Kristallen pièce de milieu, h Loc Vintage olijfkleurige lederen stoelen rustend op houten poten, h.69 x b.44 x d Loc Mahoniehouten canapé met gele stof bekleed, h.80 x b.160 x d Loc Grenenhouten salontafel op metalen onderstel, 90 x Loc Pakketerie bijzettafel op crèmekleurig metalen onderstel, h.62 x b.60 x d Loc Parketterie bijzettafel op crèmekleurig metalen onderstel, h.62 x b.60 x d Loc Bruin lederen bankstel bestaande uit een 3-zitsbank en 2 bijpassende fauteuils 110 Loc Antiek eikenhouten bureau met bruin lederen blad, 2 laden en rustend op wielen, h.74 x b.107 x d Loc Koedoe schedel met gewei, h.97 x b Loc Gepolychromeerd houten zuilvormige schemerlampvoet met rode kap, h Loc Antieke Engelse theetafel rustend op cabriolenpoot, h.74 x b.79 x d Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier met groen velours gestoffeerde armfauteuils 75 Loc Antieke mahoniehouten secretaire à abattant, h.163 x b.100 x d Loc Oude notenhouten gebogen 2-laden commode, h.76 x b.71 x d Loc Massief mahoniehouten bonheur met vitrine-opstand, h.218 x b.104 x d Loc Corneille, Zonder titel, Lithografie naar het origineel uit 1970, 48 x Loc Sigmar Polke, Klassenzimmer, 1995, handgesigneerde litho, nr.31/75, 50 x Loc Alexander Calder, Lawnton, Philadelphia, Pennsylvania New York City, New York, Verenigde Staten, Flying colours, rode golf met blauwe cirkel, 1974, kleurenlitho, 50 x Alexander Calder, Lawnton, Philadelphia, Pennsylvania New York City, New York, Verenigde Staten, Flying colors, blauwe komma op rood fond, 1974, kleurenlitho, 64 x Man Ray (Emmanuel Radnitzky), Parijs, Due figure, handgesigneerde kleurenlitho, 63 x Pol Bury, Haine-Saint-Pierre, België Parijs, handgesigneerde litho, 13/70, 33 x Wifredo Lam (Wilfredo Oscar de la Concepción Lam y Castilla), Sagua la Grande (provincie Villa Clara) Parijs, Vogel, handgesigneerde lithografie, nr.33/300, 46 x James Rosenquist, Grand Forks, North Dakota New York, Graviti Feed, second state, 1978, ets in een kleur/ aquatint, nr.31/78, 49 x Robert Egbert Gerardus (Rob) Scholte, Amsterdam 1958, Golden Horizon nr.7, 1995, zeefdruk, 100 x Anthoni Saura, Huesca Cuenca, Spanje, Geinspireerd door zelfportret van Rembrandt, handgesigneerde zeefdruk, nr.172/200, 74 x 54 (klein defect in glas) 75 Loc.2 75 Loc Loc.2 60 Loc Loc Loc Loc Loc Roland Pekitay, Portret van Michal Mcclure, zeefdruk, nr.29/70, 84 x Loc Koopje diverse geslepen mineralen, etc. 25 Loc Stel geslepen kristallen waterkannen, h Loc Cornelis de Bruin, , olieverf op doek, 40 x Loc Joan Miro, Abstract, litho naar origineel, 31 x Loc Antieke kristallen witte wijnglazen met openvoetstuk 25 Loc Kt. witgouden oorknoppen bezet met roze agaath en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.06 ct. 150 Loc.1a Kt. geel gouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 2.00 ct Loc.1a

15 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur Kt. geel gouden oorknoppen bezet met saffier, totaal circa 1.10 ct. en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.24 ct Kt. geel gouden oorknoppen bezet met druppelvormig peridot, totaal circa 1.30 ct. en briljant geslepen diamant, totaal circa 0.24 ct. 320 Loc.1a 360 Loc.1a Kt. geel gouden oorbellen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.60 ct. 700 Loc.1a Kt. rose gouden oorhangers bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.16 ct. 240 Loc.1a Kt. geel/witgouden ring bezet met Saffier en 18 briljant geslepen diamanten, 0,35 ct., kleur: Cape en kwaliteit Vs, 3,1 gram, maat 16, Kt. geelgouden ring bezet met 15 briljant geslepen diamanten, 0.55 ct., kleur : Top wit, kwaliteit Vs, 4,8 gram, maat Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.05 ct., ringmaat 17 (53) Kt. geel gouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.09 ct., ringmaat 17 (53) Kt. gouden bicolor ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.65 ct., ringmaat (56) Kt. geel- met witgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.15 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Si, 4,4 gram, maat 17, Loc.1a 360 Loc.1a 120 Loc.1a 110 Loc.1a 550 Loc.1a 160 Loc.1a Kt. geel gouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.12 ct. 160 Loc.1a Kt. rosé gouden met zilveren oorknoppen bezet met Bolsjewiek geslepen diamanten, totaal circa 0.70 ct. 600 Loc.1a Kt. rosé gouden oorhangers bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.70 ct. 750 Loc.1a Kt. rose gouden collier met een hanger bezet met een druppelvormig geslepen saffier, totaal circa 0.75 ct., lengte collier Loc.1a 337 Antieke gravure, Flora, 18e eeuw, 15 x Loc Antieke gravure, Flora, 18e eeuw, 18 x Loc Ond.gesign., Portret van een vrouw in jurk, olieverf op doek, gedateerd 1806, 29 x Loc Monogram W.P.W., Vrouw bij rivier, sepia, 1824, 23 x Loc Gesign. Gerbers, Stilleven met kruik en rookgerei, olieverf op board, 32 x Loc Onb.meester, Hoefsmid aan het werk, olieverf op paneel 52 x Loc Antieke medische afbeelding, Frankrijk, 19e eeuw, 22 x Loc Chinese achterglas schilderijtjes, 18 x Loc Johan Frederik Cornelis Scherrewitz, Amsterdam Hilversum, Boer met paardenkar in landschap, olieverf op doek, 88 x Loc Ond.gesign., Boerderij aan het water in de winter, olieverf op doek, 38 x Loc Rijkbewerkte 2e zilveren knottenkistje, h.5 x b.7 x d Loc Hollandse School, Schepen aan de oever, olieverf op doek, 37 x 54,5 130 Loc Onb. meester, Molen in landschap, olieverf op doek, 28 x Loc Louis Ritschard, , Gezicht op Vevey bij het meer van Genève, Zwitserland, olieverf op paneel, 16 x 11,5 170 Loc R. Kessel, Stilleven met kruik, fles en boeken, olieverf op doek, 66 x Loc MIchel, Chemien, Trio baroque, olieverf op doek, 64 x Loc Michel Chemin, 1945, Allegorie, olieverf op doek, 64 x Loc Aloysius Maria (Louis) van Roode (Louis), Delft Rotterdam, Portret van een vrouw, olieverf op doek, gedateerd 1944, 70 x Loc Antieke messing kraagkandelaars, h.18 en Loc Art Deco groen geaderd marmeren pendule, h Loc Gegraveerde glazen beker met familiewapen 180 Loc Gegraveerde glazen beker, 19e eeuw 80 Loc Boek met erotische afbeeldingen, China 60 Loc Gegraveerde glazen glas op voet, 18e eeuw, h Loc Fraai bewerkte Chinese cup, gemerkt, h Loc Met draak gedecoreerde bronzen zegel 60 Loc Met dieren gedecoreerde jade stempel 40 Loc.3

16 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur. 364 Klein met personen in landschap gedecoreerde bronzen bord, China, gemerkt, diam Loc Met tekens gedecoreerde Cloisonné scepter 60 Loc Bronzen Boeddha beeldje, h.12,5 50 Loc Bronzen met koraal gedecoreerd Boeddha beeldje, h Loc Met draken gedecoreerde koperen met bronzen rond deksel doosje 30 Loc Bronzen censer op 3 pootjes, diam.9 80 Loc Koop diverse stenen woestijnrozen, struisvogelei, etc. 25 Loc Porseleinen beeldjes 25 Loc Metalen beeldjes van jongens op leeuw rustend op houten basement, Loc Twee portretminiaturen (1x plaatje en 1x geschilderd) 30 Loc Onb.meester, Twee wandelende personen langs de rivier, olieverf op paneel, 17 x Loc Koop divers w.o. koperen kandelaars, bronzen sculptuur en 4 bordjes 25 Loc Koopje van een Boheems Loetz vaasje, Boheemse Art Deco zeepsop vaasje en een Bhoeemse vaas, Firma Moser Tsjechië 40 Loc Stel zwart marmeren Art Deco boekensteunen met voorstelling van poezen in mand 140 Loc Wit met personen in landschap gedecoreerde porseleinen penselenpot, h Loc Porseleinen penselenpot met reliëf van draken, h Loc Rouw grijze likeurglaasjes op rode voetje 16 Loc Oosters bronzen beeld van een fantasie dier, h Loc Stel Satsuma vazen, Japan, 20e eeuw 50 Loc Chinees porseleinen Foo hond, h Loc Sterling zilveren sigarendoos met inscriptie Maison Bogerijen, Loc Zilveren en een koperen fotolijst 45 Loc Antieke kruithouders en 2 vuursteen geweren 75 Loc Twee goudkleurige oorclips bezet met parelmoer 60 Loc Stel boekensteunen met voorstelling van hondenkoppen 180 Loc Oude koperen langwerpige tabaksdozen 60 Loc Stel Art Deco boekensteunen met voorstelling van vogels 80 Loc Antieke rijkbwerkte Chinees ivoren visitekaartdoosje, 3 ronde doosjes en een parelmoer doosje, 19e eeuw 45 Loc Kleine ivoren potvistand met gravering van schip en walvis, 19e eeuw 100 Loc Stel crèmekleurig aardewerken Art Deco boekensteunen in de vorm van ijsberen, gesigneerd Barjols, h.15 x b Loc Bronskleurig legering sculptuur van een Romeinse keizer, h Loc Met draken gedecoreerde aardewerken cachetpot 80 Loc Rijkbewerkte kamferkist, h.58 x b.105 x d Loc Antieke verstelbare pianokruk 30 Loc Nieuw modern handgeknoopt Berber kleed met zwart/witte patronen, 309 x Loc Art Deco schemerlampje met voorstelling van kindje met aap, h Loc Château de L Abbaye, Grand Vin de Haut-Médoc 2014, in kist, 12x 95 Loc Château Techeney 2011, 3x en Château Haut Closet 2017, 3x Vin de Bordeaux in kist, totaal 6x 40 Loc Kist met Château Billerond, Saint Emilion 2012, 6x 60 Loc Cordier Grand Vin de Sauternes, 50 cl. Collection Privée 2008, 12x 80 Loc Lustau PX Sherry, een vintage portachtige dessertwijn, gekoeld drinken, 6x 80 Loc Kt. geel gouden collier met een hanger bezet met een parel, lengte collier Loc.1a Kt. geel- met witgouden ring bezet met 0.25 ct. briljant geslepen diamant, 0.25 ct., kleur: Cape, kwaliteit : Si, 4,4 gram, maat Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 1,15 ct., middensteen 0,45 ct., kleur: I-kwaliteit Vs+2 zijstenen, 0,70 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 5 gram, maat 16, Kt. geelgouden ring bezet met 33 briljant geslepen diamanten, 0.60 ct., kleur: Cape, kwaliteit Si, 5,1 gram, maat 16,5 190 Loc.1a Loc.1a 340 Loc.1a

17 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur Kt. geelgouden ring bezet met 0,09 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 6,9 gram, maat Kt. geelgouden bezet met 0,20 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 5,6 gram, maat 17,5 411 Gouden 10 gulden munt 1917 en een gouden 10 gulden munt naslag in 14 kt. gouden omranding, totaalgewicht 18,5 gram 200 Loc.1a 260 Loc.1a 240 Loc.1a 412 Granaten 2-strengs armband met gouden slot 75 Loc.1a 413 Bloedkoraal/kaasjes en granaten armband met 14 kt. geelgouden slot, lengte Loc.1a 414 Granaten met bloedkoralen/kaasjes collier met 14 kt. geelgouden slot, L Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0,33 ct., Old European Cut, kleur: Top Wit en kwaliteit Si, 2,9 gram, maat Kt. geelgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,45 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, 3,8 gram, maat 17, Kt. geel/witgouden ring bezet met 0,05 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 3,7 gram, maat Kt. geelgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,10 ct., kleur: Cape/Top Wit en kwaliteit Si, 1,5 gram, maat 15, Kt. geelgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0,55 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, 2,4 gram, maat Loc.1a 280 Loc.1a 130 Loc.1a 100 Loc.1a 360 Loc.1a Kt. rosé gouden oorhangers bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.30 ct. 340 Loc.1a 421 Warre Vintage Port, Quinta Da Cavadinha 2001 in org. kist, 2x 50 Loc Château Fonréaud Cru Bourgeois Listrac-Medoc, in originele kist,zeer goed jaar 2006, 6x 90 Loc Château de Camensac Grand Cru Classé Haut-Medôc, 2006 in originele kist, 6x 170 Loc Metalen wijnrek met 4 oude flessen wijn (kwaliteit van de wijnen niet gegarandeerd) 50 Loc Oud glas-in-lood raam met voorstelling van een muzikant, diameter Loc Geelkoperen emmer met albasten koperen wandlamp 16 Loc Bewerkte notenhouten barometer 16 Loc Verrijdbare theetafel met getorste zuilen, h. 66 x b. 65 x d Loc Rijkbewerkte kamferkist, h.63 x b.105 x d Loc Mahoniehouten niervormig pianobankje 40 Loc Diverse standaard i.v.v. schildersezels 16 Loc Stel aardewerken honden, Engeland, 20e eeuw 40 Loc Oude metronoom 16 Loc Diverse koperen tabaksdozen 200 Loc Blank glazen Art Deco vaas, h Loc Blauw gedecoreerde Delfts 5-delig miniatuur kaststel 140 Loc Twee marmeren Art Deco boekensteunen met geitjes, onduidelijk gesigneerd, h.14.5 x b Loc Metalen zilverkleurig ramskop 16 Loc Bewerkt bronzen schaaltje, T. Hincre, L Loc Antieke ivoren Corpus in vergulde lijst 100 Loc Stel steekwapens, e.o. Duitsland 60 Loc Sabel in metalen schede, 19e eeuw 80 Loc Dolk, gemerkt Naciona, Toledo 100 Loc Duits boek: Garten en Blumenfreunde met fraaie prenten, Loc Grote vouwkaart van Frankrijk op linnen, 19e eeuw 50 Loc Château Connétable de Talbot (2e wijn) St. Julien 2007, 1x en Château Maucaillou Cru Bourgeois 2009, 1x. Totaal 2x 50 Loc Aardewerken religieus beeld, 19e eeuw 60 Loc Gerbertus Frohwein, Arnhem Nijmegen, Bloemstilleven, olieverf op doek, gedateerd 1924, 48 x Loc Hollandse School, Bosgezicht, olieverf op paneel, 32 x Loc Onb.meester, Bosgezicht met landweg, olieverf op paneel, 39 x Loc.3

18 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur. 451 Dirk Herman Willem Filarski, Amsterdam Zeist, (Bergense school), Gezicht op de Stari Most brug over de Neretva in Mostar (Bosnië en Herzegovina), aquarel, 44 x 32,5 150 Loc Hollandse school, Portret, olieverf op doek, 32 x Loc Jan Hermanus Melcher Tilmes, Maastricht Amsterdam, Stadsgezicht met paard en wagen met op de achtergrond Het Paleis voor Volksvlijt, olieverf op doek, 70 x Loc Frans van Hoos, Straatje, olieverf op paneel, 40 x Loc Hendrik (Henk) Welther, Delft Den Haag, Boederij bij slootje, olieverf op doek, 35,5 x 45,5 240 Loc Ond.gesign., Stilleven met bloemen en fruit, olieverf op doek, 72 x Loc Wilhelmus Henricus Petrus Johannes (Willem) de Zwart, Den Haag Den Haag, Landschap met boer bij brug, olieverf op paneel (barst in paneel), 44 x 30,5 300 Loc Onb.meester, Hollandse School, Riviergezicht met personen, olieverf op paneel, 26 x Loc Hermanus Jan Hendrik Rijkelijkhuizen, Utrecht Utrecht, Bosgezicht met wandelaars, olieverf op doek, 59 x Loc Onb.meester, Gezelschap rond de tafel, oliografie, 30 x Loc Art Deco tafellamp op pleet voet met wit opaalglazen kap, h Loc Johan Pieternel, Praam met boer, olieverf op doek, 40 x Loc Omgeving Willem Vester, Koeien in romantisch landschap, olieverf op paneel, 21,5 x Loc Frits Johan Goosen (Hilversum 1943), Koeien in landschap, olieverf op doek, 40 x Loc Naar Maris, Bootje in de sloot, olieverf op doek, 37 x Loc Jules Leon Gabriel Martin, Environs du mans section de Pontlieu (1870), olieverf op paneel, 21,5 x 42, provenance : collectie H.J. (Rik) van Dam / Johan Polak 467 Bernardus Petrus Viegers, Den Haag Nunspeet, Boerenerf met kippen, olieverf op doek, 30 x Henri Clark Pidgeon (Engels, ), Roedel herten in New Forest, 1870, gedateerd juli 1870, aquarel, 37 x Loc Loc Loc Ond. gesign., Rotterdams stadsgezicht met paardenkar, olieverf op doek, 40 x Loc Romain Steppe, Antwerpen Antwerpen, Zeil en stoomboot op open water, olieverf op doek 600 Loc L.M. Westeneng, , Mannen in herberg, aquarel, gedateerd 1841, 17 x Loc Hollandse School, draagt signatuur Mastenbroek, Delfshavense Schie, olieverf op paneel, 60 x Loc Antieke Engelse ingelegde balloon klok 75 Loc Stel kristallen gemberpotten op voet, h Loc Antieke mahoniehouten ladencommode afgedekt met grijs marmeren blad, h.78 x b.81 x d Loc Koop divers, 2e Wereldoorlog 40 Loc Kt. rosé gouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.12 ct. 160 Loc.1a Kt. rose gouden oorknoppen bezet met amethist, totaal circa 1.40 ct. 120 Loc.1a Kt. geel gouden oorknoppen bezet met saffier, totaal circa 1.60 ct. en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.12 ct Kt. geel gouden oorknoppen bezet met parel en briljant en carre geslepen diamanten, totaal circa 1.50 ct Kt. geel- met witgouden ring bezet met 0.04 briljant geslepen diamant, kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 3,1 gram, maat Kt. geel- met witgouden ring, model solitair, bezet met 13 diamanten, 1.00 ct.,12 baguetteslijpsel en 1 briljantslijpsel, 0.60 ct., kleur: Cape, kwaliteit Vs, 3,1 gram, maat 17, Kt. geelgouden ring, model Alliance, bezet met 17 briljant geslepen diamanten, 1.70 ct., kleur : Wi, kwaliteit Vs, 3 gram, maat 16,25, winkelprijs 4500, Kt. witgouden ring bezet met 10 briljanten, 0,20 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, 5,2 gram, maat 16, Kt. geelgouden ring bezet met 0.03 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, 3,4 gram, maat Loc.1a Loc.1a 130 Loc.1a 800 Loc.1a 800 Loc.1a 170 Loc.1a 100 Loc.1a 486 Gouden Tientje muntstuk, 1898 Kroningsjaar, gewicht 6,72 gram, Gehalte 21,6 ct. 400 Loc.1a /1000 zilveren Art Deco ring bezet met opaal en markesiet in origineel doosje 60 Loc.1a

19 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur Kt. rose gouden collier met een hanger bezet blauwe topaas, totaal circa 0.60 ct. met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.06 ct., lengte collier Kt. geel gouden collier met een gouden bicolor hanger bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 1.00 ct., lengte collier Kt. rosé gouden collier met een solitair hanger bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.08 ct., lengte collier Kt. geelgouden collier met hanger bezet met 0,08 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, lengte 40, gewicht 8,1 gram Kt. geelgouden ring bezet met 8 diamanten, 0.40 ct., 6 roodslijpsel en 2 briljantslijpsel, Old Cut, 1,6 gram, maat Kt. geelgouden ring bezet met robijn en 4 briljant geslepen diamanten, 0,08 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Si, 4 gram, maat 16, Kt. geelgouden ring bezet met 0.03 briljant geslepen diamant, kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 3,6 gram, maat Kt. rosé gouden ring bezet met centraal een robijn totaal circa 1.00 ct., en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.30 ct., ringmaat 17.5 (55) Kt. rosé gouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.35 ct., ringmaat 17 (53) Kt. geelgouden collier met hanger en 8 antiek geslepen briljant geslepen diamanten, 0,45 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Si, 5,1 gram, lengte Kt. rosé met witgouden collier bezet met 555 briljant geslepen diamanten, kleur : Top wit, kwaliteit Si, 33 gram, Loc.1a 600 Loc.1a 150 Loc.1a 260 Loc.1a 220 Loc.1a 220 Loc.1a 120 Loc.1a 600 Loc.1a 150 Loc.1a 320 Loc.1a Loc.1a 499 Movado, 14 kt. geelgouden damespolshorloge met gouden kast, totaalgewicht, 25,7 gram 300 Loc.1a 500 Ebel Sportwave, goud/stalen herenpolshorloge 425 Loc.1a Kt. geel met witgouden ring bezet met 0.08 ct. diamant, princesse-slijpsel, 6,8 gram, maat 16, Kt. geelgouden ring bezet met 19 diamanten/baguetteslijpsel, 0,50 ct., kleur: Top Wit enkwaliteit Vs, 4,4 gram Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.07 ct., 3,4 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 500, Kt. geelgouden ring bezet met 10 briljant geslepen diamanten, 0,60 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, 2,9 gram, maat 18, Loc.1a 340 Loc.1a 140 Loc.1a 380 Loc.1a 505 Antieke wortelnotenhouten 2-deurs vitrinekast, h.210 x b.134 x d Loc T. Terlord, Afgemeerde schepen bij de stad, olieverf op doek, 77 x Loc Antieke wortelnotenhouten Chippendale-stijl stoelen met verkleurde bekleding 75 Loc Romain Steppe, Antwerpen Antwerpen, Zeilboten met regenboog op open water, olieverf op doek 600 Loc Onb.meester, Landschap met boten en personen, aquarel, 52 x 33 (slechte staat) 25 Loc G. Perova, Stadsgezicht Praag, olieverf op paneel, gedateerd 2000, 43 x Loc Ond.gesign., Afgemeerde schepen, olieverf op board, 27 x Loc Louis Desnnertelaere, Landschap met schaapsherder en visser, sepiatekening, 22 x Loc Antiek oud gekleurd opticaprent, Parijs, uitgave Leitzelt, 40 x Loc William Collingwood Smith, Greenwich, Verenigd Koninkrijk Brixton Hill, Londen, Verenigd Koninkrijk, Landschap met huisjes aan de kust, aquarel, 33 x Tinus van Bakel, , Vissers in roeiboot, aquarel, gemonogrammeerd L.O., 27 x Paul (Pol) Louis Carel Dom, Antwerpen, België Den Haag, Café scene, handgesigneerde lino-cut, 28 x Loc.3 60 Loc.3 60 Loc Met personen aan tafel beschilderde Russische lakdoos, h.9 x b.20 x d Loc Palissanderhouten fiches-doos met benen fiches 25 Loc Ingelegde notenhouten schoorsteen pendule 25 Loc Kristallen wijnglazen, h Loc Met personen beschilderde Russische lakdoos, h.9 x b.25 x d Loc Met bloemen en interieurs gedecoreerde bordjes, Royal Mosa, diam Loc Gepolychromeerde met Chinese landschap gedecoreerde Maisons aardewerken borden 30 Loc Met intarsia ingelegde Engelse banjobarometer 80 Loc.3

20 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur. 525 Antieke mahoniehouten armfauteuil met groene ruitstof bekleed 75 Loc Mahoniehouten 2-ladenkastje met 4 opbergvakken geflankeerd door zwarte zuilen, h.177 x b.58 x d Loc Kristallen ovale fruitschaal, h.20 x diam Loc Gesatineerd glazen Art Deco vaas in hoogreliëf, h Loc Toegeschreven aan Hubertus (Huib) van Hove, Den Haag Antwerpen, Dames in interieur, olieverf op doek, 50 x Matthijs Hage, Den Haag Laren, Bloemstilleven, olieverf op paneel, gedateerd 1950, 30 x Loc Loc Notenhouten Hollandse banjobarometer 40 Loc J. van Koeweg, 1772, Haven met huizen en vee, aquarel, 30 x Loc C.L.Dake, ets "de diamantklover" 20 x Loc Onb.meester, Melkende vrouw met divers vee, tekening, 16 x 4,5 80 Loc Kuiperkaartje van Ameland, 20 x Loc Lucas van Leijden, , De tandarts, originele ets, 7 x Loc Stel kristallen kandelaars, h Loc Glazen met plexiglazen etagère/sidetable, h.73 x b.120 x d Loc Glazen Art Deco pendule in verchroomd frame, h Loc Art Deco tafellampje op smeedijzeren voet met gesatineerd glaskapje in floraal hoogreliëf, h Loc Rond bronzen wandapplique met afbeelding van Jezus, gesign., diam Loc Glazen Murano-stijl sculptuur van een olifant, h Loc Gepolychromeerd met landschap gedecoreerde Delfts aardewerken 5-delig kaststel 120 Loc Swatow vaasje, h Loc Bronzen sculptuur van een paard met man, h Loc Koopje divers gepolychromeerd aardewerk 25 Loc Koopje divers geslepen mineralen, etc. 25 Loc Delfts blauw/wit aardewerken dekselvazen met leeuwen op de deksel, h Loc Blauw/wit gedecoreerde porseleinen vaas, h Loc Grote aardewerken schaal, h.12 x diam Loc Portret miniatuur van Marie Antoinete in benen met parelmoer lijstje, 14 x Loc Gekleurd aardewerken Delftse boterpot (zonder deksel), h Loc Messing haardbokken, 19e eeuw 60 Loc Antiek blauw/wit met bloemen gedecoreerde Japans porseleinen schotel, diam Loc Legering Art Deco sculptuur van een danseres rustend op albasten voetsuk, h Loc Petronella Huberta van Lith, Blaricum 1932, sculptuur van hurkende vrouw met kind rustend op natuurstenen voetstuk, gedateerd 1966, h Loc Koperen griffioenen rustend op groen marmeren basement 40 Loc Met buffels en tekst gedecoreerde Chinees porseleinen plaquette, 39 x Loc Fraai besneden houten blaasbalg 160 Loc Bronzen met cupido's gedecoreerde schaal op 3 pootjes, h.14 x diam Loc Gemarmerd glazen Art Deco vaas, h Loc Art Deco vaas met tindecor, h Loc Antieke kristallen dekselcoupe, h Loc Rijkbewerkte koperen 1-lichts zuilenkandelaars, h Loc Japanse Kutani oorkruiken met tafereel en goud beslag, h Loc Stel portretminiaturen, 19e eeuw 50 Loc Antiek groen met bloemen gedecoreerde Chinees Celadon schotel, diam Loc Koopje chroom kaarsenhouders 25 Loc Antiek mahoniehouten naaikistje 25 Loc Diverse wandbordjes, Makkum, diam.17 (beschadigingen) 40 Loc Metalen sierzwaarden en een klewang 25 Loc.3

21 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur. 572 Kristallen fruitschaal, h.21 x diam Loc Antieke gouden ring met blauwe kleursteen en een broche met paarse kleursteen 45 Loc.1a Kt. gouden broche, 4,7 gram, 2 ringen en een medaillon 60 Loc.1a Kt. geel- met witgouden armband bezet met 64 briljant geslepen diamanten, 0.85 ct., 17.0 gram, L Kt. geelgouden armband met slot en scharnier, b.7 mm., diameter 55 x 62 mm., gewicht 14,2 gram Kt. geelgouden ring bezet met 0,10 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, 3 gram, maat Kt. geelgouden ring bezet met 0.15 ct. briljant geslepen diamant, Old European Cut, kleur: wit, kwaliteit Si, 3,8 gram, maat 18, Kt. geelgouden ring bezet met 0,08 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, 2 gram, maat 17, Kt. geelgouden ring bezet met smaragd en 11 briljant geslepen diamanten, 0.55 ct., kleur : Top wit, kwaliteit Si, 4,7 gram, maat 16, Kt. geelgouden ring bezet met 0.10 ct. briljant geslepen diamant, kleur : G, kwaliteit VVs, 2,2 gram, maat 18, Loc.1a 425 Loc.1a 160 Loc.1a 170 Loc.1a 100 Loc.1a 280 Loc.1a 120 Loc.1a Kt. gouden bicolor oorhangers bezet met diamant, totaal circa 0.34 ct. 400 Loc.1a Kt. geel gouden oorhangers bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 2.00 ct Loc.1a Kt. gouden bicolor oorhangers bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.60 ct. 750 Loc.1a Kt. geel gouden met zilveren oorhangers bezet met bolsjewiek geslepen diamanten, totaal circa 0.40 ct. 300 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met jade, 5,2 gram, maat 18, Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met 0.20 ct. briljant geslepen diamant, 0.20 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 1,9 gram, maat 16, Kt. geelgouden ring bezet met 0.90 ct. briljant geslepen diamant, kleur H kwaliteit P1, 6 gram, maat 17, Kt. geelgouden ring bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0.35 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 4,5 gram, maat Loc.1a Loc.1a 260 Loc.1a 590 Met bloemen gedecoreerd porseleinen serviesdeel 16 Loc Grote houten eetkamertafel, h.83 x L.300 x b Loc Mahoniehouten Biedermeier stoelen met diverse bekleding 110 Loc Met Chinese tekens gedecoreerd lakpaneel, b.216 x d Loc Olielamp met afbeelding van Napoleon, ca Loc Geslepen spiegel in notenhouten kuiflijst, h.138 x b Loc Orgelgebogen eikenhouten 3-laden commode, h.80 x b.74 x d Loc Antieke schilderijklok 75 Loc Stoelen, ca Loc Antieke rijkbewerkte notenhouten Mechelse buffetkast, h.272 x b.140 x d Loc Antieke rijkbewerkte notenhouten Mechelse buffetkast, h.272 x b.140 x d Loc Antieke laké trumeau afgedekt met marmeren blad (defecten), h.94 x b.130 x d Loc Smeedijzeren bureaulamp met gesigneerd kapje, h Loc Afrikaans masker rustend op marmeren sokkel 180 Loc Oude Afrikaanse houten gezichtsmaskers 60 Loc Antieke eikenhouten Louis XV ornamentenlijst met spiegel, Holland ca.1750, h.96 x b Loc Antiek rijk bewerkt notenhouten topbureau met vitrineopstand, Engeland ca.1860, h.210 x b.92 x d Loc Antieke koperen met porseleinen schilderijklok 120 Loc Gerrit David Gratama, Groningen Haarlem, Bloemstilleven, maroefle, 38 x Loc Jacob (Jaap) de Carpentier, Koog aan de Zaan Bergen, Stilleven, olieverf op doek, 85 x Hermanus Jozef Wijngaard, Amsterdam Waskemeer, Hollands riviergezicht met binnenvaart en een dorpje op de achtergrond, olieverf op doek, 80 x Evert Jan Ligtelijn, Amsterdam Laren, Boerderij in landschap, marouflé, 37 x 45,5 150 Loc Loc Loc.11

22 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur. 612 Hollandse school, 19e eeuw, Stadsgezicht met personen, olieverf op paneel, 33 x Loc Julio Romera, Buenos Aires (Argentinië) 1927, Le reveur, gem.techniek op doek, gedateerd 1966, 55 x Yacov Gabay, Kibbutz Yagur, Israel 1937, Nürnberg, gemengde techniek op doek, 50 x Gerardus 'Ger' Groeneveld (Heerlen 1948), Lachende clown op de kermis, olieverf op doek, 99 x Loc Loc Loc Ingelijste lithografie van een artisjok, 56 x Loc Rick van Dam, Landschap met zon, olieverf op doek, 120 x Loc Rick van Dam, niet gesign, Landschap met zon, olieverf op doek, 120 x Loc Ond. gesign., Compositie met spijkers, gemengde techniek, 80 x Loc Antieke notenhouten rijk bewerkte met parketterie ingelegde uitschuiftafel met 6 bijpassende stoelen 240 Loc Beschilderde porseleinen plaquettes, 49 x 30,5 (2x) en 37,5 x 25 (1 defect) 30 Loc Eikenhouten bedtafeltje, h.47 x b.80 x d Loc Reliëf plaquette met afbeelding van musicerende kinderen, 78 x Loc Antiek mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met jaloeziedeuren, h.93 (ingeklapt) h.159 (uitgeklapt) x b.114 x d Loc Koperen Louis Quize-stijl wandlusters, h.51 x b Loc Antieke eikenhouten renaissance-stijl trektafel rustend op bolpoten, h.77 x b.76 x L.128 of Loc Royal Albert, porseleinen serviesdeel 45 Loc Antieke eikenhouten secretaire à abattant, h.157 x b.105 x d Loc Antieke tinnen schotels, diam.36 en Loc Naar van de Sande Backhuizen, Boerenkar op bospad, aquarel, 25 x Loc Johan van Gent, Stilleven, olieverf op doek, 60 x Loc Wayan Tohdjiwa, , Peliatan, Bali, Rijstoogst, tempera op doek, 38,5 x Loc Eikenhouten Art Deco bureaustoel met bruin leder bekleed 40 Loc Grote tabakspot met deksel, h.36 x diam Loc Oude Windsor schommelstoel 45 Loc Ond.gesign., Stadsgezicht Parijs aan de Seine, aquarel, 23 x 15, gedateerd Loc J.W. van Dale, Boer met schapen, maroefle, 24 x Loc Antiek porseleinen wandklokje 30 Loc Antiek groen porseleinen klokje 30 Loc Antieke achterglas beschilderde schilderijklok 75 Loc Ingelijste voorstellingen van drinkende mannen 50 Loc C. de Bruin, Boerderij in besneeuwd landschap, olieverf op paneel, 45 x Loc Willem Frederik Noordijk, Schiedam Laren, Boerenlandschap met hek, gedateerd 1908, aquarel, 35 x Lammert van der Tongen, Amsterdam Laren, Portret van een boer, olieverf op doek, 34 x Loc Loc Antieke eikenhouten vitrinekast met dichte en beglaasde deur, h.192 x b.113 x d Loc Koop diverse vintage 50/60-jarige aardewerken vaasjes 25 Loc Handgeknoopt kleed, 184 x Loc Notenhouten armfauteuils met groen velours bekleed 30 Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, Charcoal, 50 x Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, Charcoal, 50 x Loc Notenhouten Jugendstil bijzettafel, h.73 x b.57 x d Loc Geelkoperen schemerlampvoet met kap, h Loc Mark Brusse, Alkmaar 1937, Holding the cloud, handgesigneerde litho, nr.5/90, gedateerd 2001, 66 x Toegeschreven aan Conrad Jean Kickert, Den Haag Parijs, Man naast boom in landschap, olieverf op doek, gedateerd 1923, 48,5 x Loc Loc.11

23 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur. 655 Bronskleurig Art Deco sculptuur van een man op houten basement 120 Loc Antieke mahoniehouten Willem III stoeltjes met moderne bekleding 30 Loc Kt. geelgouden ring bezet met 11 briljant geslepen diamanten, 0.20 ct., kleur: wit, kwaliteit Vs, 3,8 gram, maat 16, Kt. geelgouden ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 0.30 ct., kleur: Top wit en kwaliteit Vs., 2 gram, maat 17, Kt. gouden collier en hanger bezet met gefacetteerde rode steen en bijpassende ring, totaalgewicht 11,5 gram 180 Loc.1a 220 Loc.1a 150 Loc.1a Antieke gouden filigrain gespen als broche, en een kleine antieke onedele broche,10,9 gram 150 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met robijn en 46 briljant geslepen diamanten, 0.80 ct., kleur: wit, kwaliteit Vs, 5,6 gram, maat Kt. geel gouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 1.00 ct., ringmaat 15.5 (49) Kt. geelgouden ring bezet met 17 diamanten, roosslijpsel, ca ct., 5,4 gram, maat 19, Kt. geel gouden ring bezet met turquoise en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.24 ct., ringmaat 19 (60) 360 Loc.1a 600 Loc.1a 260 Loc.1a 600 Loc.1a Kt. gouden herenzegelring, rm 21, 7 gram 180 Loc.1a Kt.gouden zegelring met familiewapen, rm 22, 6,7 gram 200 Loc.1a Kt.gouden zegelring met familiewapen, rm 17, 4,6 gram 160 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met 11 briljant geslepen diamanten, 0.45 ct., kleur : Top wit, kwaliteit Vs, 4 gram, maat 17, Kt. geelgouden ring, model alliance, bezet met 28 briljant geslepen diamanten, 0.92 ct., kleur: Top wit en kwaliteit Vs., 1,6 gram, maat 18, Kt. geelgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,20 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 1,6 gram, maat Kt. bicolor gouden ring bezet met singke cut geslepen diamanten, totaal circa 0.20 ct., ringmaat 17 (53) Kt. gouden bicolor ring bezet met granaat en 8-kantig geslepen diamant, totaal circa 0.50 ct., ringmaat 18.5 (58) 280 Loc.1a 450 Loc.1a 140 Loc.1a 360 Loc.1a 850 Loc.1a 673 Grote teakhouten eetkamertafel, h.78 x b.100 x L Loc Bronzen sculptuur van een arend op marmeren voetstuk (naar Gustav Klimt), h Loc Antieke notenhouten rankenkast, h.214 x b.202 x d Loc Mahoniehouten Biedermeier trumeau afgedekt met wit marmeren blad, Holland ca.1840, h.97 x b.105 x d Loc Oude Chinese koperen gong, h.48 x b.47 x d Loc Smeedijzeren Art Deco schemerlamp met gesatineerde kap, h Loc Houten met metalen industriële spiegellijst met spiegel, 120 x Loc Antieke gerestaureerde Chinees Imari schotel, diam Loc Teakhouten vierkante design salon/bijzettafel met grijze metalen poten, h.40 x b.60 x d Loc John Baldessari, National City, Californië, Verenigde Staten 1931, Interieur, fotolitho, geprint zwart/geel en blauw, gesigneerd met ballpoint, 85 x 66, Provenance particuliere collectie aangeschaft bij Christies 240 Loc Ingelijste kleurlitho m.b.t. de golfsport, 77 x Loc Douwe van der Zweep, Utrecht Utrecht, Abstract, olieverf op doek, gedateerd 1969, 85,5 x 62,5 150 Loc Eikenhouten stoelen met gele stof bekleed 25 Loc Verzilverde Art Nouveau hanglamp met opaline glazen coupe, tussenglas en kapjes met zilver biesdecor 380 Loc Stel blauw/wit gedecoreerde bordjes, diam Loc Celadon kom, h.6 x diam.13,5 40 Loc Bronzen Boeddhabeeld, h.21,5 100 Loc Geschilderde aardewerken Turkse schotel met voorstelling van harem, diam Loc Stel met reigers gedecoreerde Delftse borden, diam Loc Antieke gepolychromeerde koekjespot met hengsel en deksel en een strooier 60 Loc.11

24 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur. 693 Koop diverse Indonesische houten beeldjes 25 Loc Imari schaal, 18e eeuw, 42 x Loc Blauw/wit met bloemen en vissen gedecoreerde Thaise porseleinen kom op houten sokkel, h.17 x diam Loc Koopje divers Chinees porselein, etc. 16 Loc Antieke eikenhouten tafelklok 30 Loc Zwartjes album met plaatjes 8 Loc Verzilverde Art Deco hanglamp met wit opaalglazen kapjes 360 Loc Verchroomde Art Deco hanglamp met wit glazen kappen met zilverbies 280 Loc Smeedijzeren Art Deco hanglamp met melkglazen bollen 280 Loc Niki de Saint Phalle (Catherine Marie-Agnès Fal de Saint Phalle), Neuilly-sur-Seine, Frankrijk , La Jolla, Californië, Verenigde Staten, Woman white red bowl, kleurenlithografie, handgesigneerd en genummerd 123/150, provenance particuliere collectie aangeschaft bij Sotheby's, 83 x Loc Italy stierenleder Baxter fauteuil met bijpassende poef 120 Loc Grote houten industriële 2-deurs kast met metalen beslag, h.213 x b.120 x d Loc Antieke notenhouten Engelse staande klok, h.228 x b.50 x d Loc Antieke met diverse houtsoorten ingelegde kolompendule, met koperen beslag, h.50,5 150 Loc Glazen vaas met schelpen, Millefiori, h Loc Art Deco schemerlamp op messing poot, h Loc Antieke gebogen 5-laden commode rustend op klauwpoten, Holland ca.1800, h.80 x b.122 x d Antiek mahoniehouten Empire 4-deurs prentenkabinet, Holland ca.1810, h.232 x b.160 x d Loc Loc Antieke mahoniehouten 4-laden commode, h.92 x b.113 x d Loc Charlotte Leene, geb.1945, Overpeinzing, aquarel, gedateerd 1990, 98 x Loc Wilm van der Maas, Bloemstilleven, olieverf op doek, 120 x Loc Henk Jonker, Abstract met paard, acrylverf op doek, gedateerd 1990, 80 x Loc Ond.gesign., Portret van een vrouw, olieverf op paneel, 40 x Loc Pablo Picasso, Boeket, Litho naar het origineel uit 1958, 67 x 51 (glas defect) 100 Loc Henk Poeder, IJsvogel, olieverf op paneel, 18 x Loc Henk Poeder, Pimpelmezen in de sneeuw, olieverf op paneel, 18 x Loc Henk Poeder, Huismus, olieverf op paneel, 18 x Loc Angelo Raezjo, Radio actief veren kleed, gouache op papier, provenance : particuliere collectie, aangekocht veiling J.P. Glerum, 1992, stichting Tsjernina voor kinderen van Tsjernobyl met certificaat van echtheid met krantenbericht 40 Loc Henk Poeder, Poes met muizen, olieverf op paneel, 20 x Loc Henk Jonker, Abstract met personen en vogels, acrylverf op doek, gedateerd 2001, 120 x St. Clement, Frankrijk, 2 opengewerkte aardewerken schotels met Chinese voorstelling, 38 cm, 55 Loc Loc Hopman, Township Nathal, handgesigneerde litho, nr.52/100, 52 x Loc Oude houten gebeeldhouwde wandconsoles 25 Loc Onb.meester, Portret van Rembrandt van Rijn, lithografie, 50 x Loc Monogram P.K., Personen met pauwen bij een park, olieverf op doek, gedateerd 1939, 25 x Loc Onb. meester, Vader en dochter in gebed, olieverf op paneel, 19e eeuw, 24 x Loc Onb.meester, Stadsgezicht met markt, gemengde techniek, 167 x Loc Groen gedecoreerde Delfts aardewerken schotel, diam Loc Gepolychromeerde met bloemen en vogels gedecoreerde Chinees porseleinen vaas als lampvoet met kap, h Loc Massief houten grijskleurige eetkamertafel, h.78 x L.220 x b Loc Zeer uitgebreid koffie en theeservies met bloemdecoraties, Bavaria 40 Loc Antieke mahoniehouten stoeltjes met webbing zitting en geblokte kussentjes 75 Loc.11

25 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur. 735 Ronald Brooks Kitaj, Cleveland (Ohio) Los Angeles, Californië, Verenigde Staten, Dubbelportret in roze, screenprint (zonder lijst), 44,5 x Sandro Chia, Florence, Italië 1946, De schilder met zijn beschermengelen, handgesigneerde en genummerde zeefdruk, nr. 64/75, 83 x 60 (zonder lijst) 737 André Masson, Balagny-sur-Thérain, departement Oise Parijs, Quatre dames, 1900, handgesigneerde litho, nr.57/99, 58 x Man Ray (Emmanuel Radnitzky), Philadelphia Parijs, Cactus, gele/groene palen, handgesigneerde kleurenlitho en genummerd e.a., 65 x David Alfaro Siqueiros (José de Jesús Alfaro Siqueiros), Chihuahua Cuernavaca, Morelos, Mexico, Personnage dasant, handgesigneerde kleurenlithografie, nr.191/200, 73 x Loc Loc Loc Loc Loc Eikenhouten salontafel op r.v.s. onderstel, 80 x Loc Kt.gouden met zilveren ring bezet met saffier en oud diamant geslepen diamant, totaal circa 0.30 ct., ringmaat 18 (57) 320 Loc.1a Diverse 14 kt. gouden ringen 110 Loc.1a Kt. geelgouden ring, model solitair, bezet met 0.60 ct. briljant geslepen diamant, kleur : Top wit en kwaliteit Vs, 2,2 gram, maat 16, Kt. geelgouden ring bezet met 0.03 briljant geslepen diamant, kleur : Top wit, kwaliteit Vs, 3,1 gram, maat Loc.1a 120 Loc.1a Gouden trouwringen, 8,4 gram 140 Loc.1a Kt. geelgouden met zilveren ring met een zilveren kop bezet met diamant, totaal circa 1.05 ct., ringmaat 17,5 (55) Kt.gouden met zilveren ring bezet met oud briljant geslepen diamant, totaal circa 0.60 ct., ringmaat 18 (57) Kt. geelgouden ring bezet met saffier en 6 briljant geslepen diamanten, 0,18 ct., kleur: H - kwaliteit Vs, 2,7 gram, maat Kt. geelgouden ring bezet met 19 briljant geslepen diamanten, 1.00 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Si, 4,4 gram, maat 16, Kt. geelgouden ring bezet met 0,09 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Si, 1,5 gram, maat 18, Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.60 ct., kleur : cape, kwaliteit Si, 3,4 gram, maat 17, winkelprijs 1650, Kt. witgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 1.05 ct. [kleur: G+kwaliteit Vs], 7.1 gram, maat Kt. geel gouden ring bezet met Bolsjewiek geslepen diamanten, totaal circa 1.50 ct., ringmaat 17(53) 700 Loc.1a 400 Loc.1a 190 Loc.1a 550 Loc.1a 90 Loc.1a 400 Loc.1a 800 Loc.1a Loc.1a Kt. rosé gouden ring bezet met synthetische saffier, totaal circa 8.00 ct., ringmaat 17.5 (55) 320 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met 1 diamant, kussenslijpsel, 1.06 ct., kleur: J-kwaliteit: Vs2+certificaat Hoge Raad van Antwerpen, 10.3 gram, maat Kt. bicolor gouden ring bezet briljant geslepen diamant, totaal circa 0.20 ct., ringmaat 18.5 (58) Loc.1a 130 Loc.1a 757 Antieke mahoniehouten Louis Seize kabinet, Holland ca.1790, h.236 x b.159 x d Loc Antieke eikenhouten 6-laden chiffonnière, h.146 x b.94 x d Loc In diverse houtsoorten uitgevoerde Art Deco pendule 16 Loc H. Th. J.A. Busquet voor Hala, vintage 60-er jaren bureaulamp, nr Loc Weisbuch, Rembrandt in het abattoir, lithografie, nr.22/160, genummerd en gesign., 72 x Karl Heffner, , Boerenlandschap met roeiboot, sloot en huisjes, olieverf op doek, 92 x Loc Loc Glazen design salontafel met chroom voetstuk, h.42 x diam Loc Koekkoek, Binnenzeilende botters aan de kust, olieverf op doek, gedateerd '85, 98,5 x 78,5 (nota bene: de lijst is gemaakt door Jan van Münster, Den Haag) 765 Antieke notenhouten kussen/rankenkast rustend op bolpoten, h.203 x b.179 x d.80, 18e eeuw, Herkomst: Torck- Van Pallandt (Huis te Rosendael) en bij vererving 75 Loc Loc Black/wash eetkamertafel met dikke zwart metalen poten, h.78 x L.200 x d Loc Set van 4 met wit leder beklede eetkamerfauteuils en 2 stoelen 150 Loc.10

26 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur. 768 Derik Willem Meelis, Deventer Hilversum, Stilleven met kruik, uien en prei, olieverf op doek, 80 x Loc J. Landa, Golfmasters 1992, genummerde lithografie 29/300, 94 x Loc Robert Egbert Gerardus (Rob) Scholte, Amsterdam 1958, Hoop en optimisme, 1992, in goud en paars, handgesigneerde zeefdruk, 55 x Loc Glazen design salontafel met chroom voetstuk, h.42 x diam Loc Valerio Adami, Bologna, Italië 1935, Foxtrot, print op zijde, nr.49/75, handgesigneerd, 42 x Armand Pierre Fernandez, Frankrijk New York City, New York, Verenigde, Starry night (naar van Gogh), handgesigneerde lithografie, nr.8/200, 40 x Onb. meester, Bronzen sculptuur met personen t.g.v. de "FGH Vastgoedprijs 1994", h.ca Loc Loc Loc Koperen wandluster met twee paarse glazen gesigneerde kapjes 30 Loc Groen/roze glazen Murano-stijl vaas, h Loc Antiek mahoniehouten Jugendstil buffetkast met spiegelopstand, h.197 x b.118 x d Loc Roger Bissière, Geen titel, handgesigneerde lithografie, nr.35/125, 51 x Loc Jan Voss en Peter Handke, Placard handke, handgesigneerde lithografie, 79 x Loc Handgeknoopt Bidjar kleed, 295 x Loc Arms kristallen kroonluchter, h.90 x diam.80 met kristallen pegels 85 Loc Goudkleurige 6-arms kroonluchter met kristallen bloempjes 40 Loc Kaarsen 8-arms kroonluchter met kristallen pegels 85 Loc Smeedijzeren tuin/huiskamertafel met zwart/wit ingelegd marmeren blad, h.77 x diam Loc Grote goudkleurige heksenbal 60 Loc Glazen design salontafel met chroom voetstuk, h.42 x diam Loc Zwart/wit met bloemmotieven met been belijmde afsluitbare kist, h.16 x b.31 x d Loc Koop divers w.o. aardewerken kuipblad, divers serviesgoed, theelichtje, etc. 16 Loc Met zwart en beige kelim beklede armfauteuil 300 Loc Met zwart en beige kelim beklede armfauteuil 300 Loc Vierlichts kaarsenstandaard rustend op marmeren voetstuk, h Loc Jacobus Leonardus van der Meide, Gouda Rotterdam, Mam met paardenwagen aan de kust, olieverf op doek, 50 x Dick van de Wedde, Stadsgezicht met personen, olieverf op doek (klein gaatje in doek), 80 x Loc Loc Antiek handgeknoopt kleed, L.365 x b Loc Antieke mahoniehouten gebogen Louis Seize 3-laden commode, Holland 1790, h.93 x b.137 x d Loc Mahoniehouten scheeps-bureau met 2 laden, h. 73 x b. 119 x d Loc Art Deco schemerlamp met blauwglazen kap, h Loc Met vogels gedecoreerde Imari porseleinen schotel, diam Loc Gepolychromeerd houten Garuda beeld, h Loc Kunst ficus in grote blauw gedecoreerde keramiek pot 75 Loc Zwart/wit geblokte met been belijmde afsluitbare kist, h.14 x b.31 x d Loc Marinus Johannes de Jongere (alias Marinus Johannes Drulman), Amsterdam Rotterdam, Havengezicht met schepen, aquarel, 53,5 x 83,5 200 Loc Onb. meester, Twee dames in gesprek in een steegje, olieverf op paneel, 30 x Loc Wilm van der Maas, Zwitsers berglandschap met huis, olieverf op doek, gedateerd 1953, 51 x Loc Polychroom 6-delig tegeltableau van een schip, 52 x Loc F. du Bois, Stadsgezicht Parijs, olieverf op doek, 50 x Loc Gesigneerde ets van een winterlandschap naar Louis Apol, 33 x Loc Hendrik Smit (Landsmeer 1959), Abstract, olieverf op doek, gedateerd , 49,5 x Loc Henk Poeder, Winter in Giethoorn, olieverf op paneel, 21 x Loc.10

27 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur. 810 Henk Poeder, Wintergezicht in de polder met eenden, olieverf op, 15 x Loc Westlinger, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 60 x 47, gedateerd Loc A. Rüdiger, Bloemstilleven, olieverf op doek, gedateerd 1938, 75 x Loc Jeanette Slager, Den Bosch Den Bosch, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x Wilm van der Maas, Mediterraans Stadsgezicht met personen, olieverf op doek, gedateerd 1986, 90 x In zwart hoogglans uitgevoerde 4-slags kamerscherm met matting bekleding, h.225 x b.160 (kleine beschadigingen) 816 Antiek mahoniehouten Empire kabinet rustend op klauwpoten, Holland ca.1820, h. 227 x b. 154 x d Loc Loc Loc Loc Antieke mahoniehouten speeltafel, h.78 x b.89 x d Loc Art Deco tafellamp met voorstelling van fazanten en gemarmerde glasbol op crèmekleurig met bruin marmeren basement 819 Jan Kelderman, Edam Amsterdam, Haven van Concarneau, olieverf op doek, gedateerd 1965, 50 x Loc Loc Gravure met voorstelling van "das lootsen examen",19e eeuw, 34 x Loc Onb.meester, Boerderijgezicht, aquarel, 12 x 9 40 Loc Alphons Smeets, Havengezicht, olieverf op doek, 68 x Loc Anton Heijboer, "Is het met de nieuwe vlam van je", gem.techniek op papier, 80 x Loc Blauw glazen Murano-stijl schaal, h.13 x diam Loc Kt. geelgouden harthanger bezet met 89 diamanten, briljant slijpsel en 38 diamanten, baguette slijpsel, 2.10 ct. kleur wit, kwaliteit Vs, 9,5 gram (gewicht hanger), 22 x 30 mm Loc.1a Kt. geelgouden hanger bezet met gesneden jade, afmeting 22x44 mm. 180 Loc.1a Kt. geelgouden collier met gouden hanger bezet met diverse gefacetteerde kleurstenen met een bijpassende 14 kt. gouden ring 828 Grote 18 kt. gouden opengewerkte broche, 12,48 gram (gebroken inhoud van een parelmoer bloem) 220 Loc.1a 240 Loc.1a 829 Twee 14 kt. wit- met geelgouden oorstekers bezet met 6 briljant geslepen diamanten 100 Loc.1a 830 Paar 18 kt. geel/witgouden oorbellen bezet met 42 briljant geslepen diamanten, 0,85 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 6,5 gram 600 Loc.1a 831 Antieke gouden broche bezet met granaat 85 Loc.1a 832 Gouden Jugendstil broche bezet met synthetische stenen en parel 220 Loc.1a 833 Antiek gouden broche met zaadparels en synthetische kleursteen 60 Loc.1a 834 Gouden dames Audemars Piquet horloge 550 Loc.1a 835 Vintage Longines Flagship herenpolshorloge met 14 kt. gouden kast en met lederen band 500 Loc.1a 836 OLympic, 14 kt. geelgouden horloge met lederen band, automaat met datum, kast 35 mm. 280 Loc.1a 837 Antiek damespolshorloge in gouden kast 75 Loc.1a 838 Fijn gouden munt in gouden omranding, 12,4 gram 240 Loc.1a Kt. gouden collier met gouden 10 munt in rand, totaalgewicht 18,6 gram 240 Loc.1a 840 Gouden 10 gulden muntstuk, hangend haar, in 18 kt. gouden omranding, totaalgewicht 10,8 gram Nieuwe in plissé beige velours bekleed design armfauteuils rustend op chrome poot, h.75 x b.80 x d Loc.1a 600 Loc Geprepareerd hertenhoofd met gewei rustend op muurplank, h.120 x b.70 x d Loc Design 3-zits bank met stof bekleed, h.86 x b.227 x d Loc Salontafel met Facet geslepen glas en plexiglazen hoeken, h. 40 x b. 130 x d Loc Antiek rode lakwerk hengseldekseldozen (met certificaat) 85 Loc Nieuw modern handgeknoopt Berber kleed, 309 x Loc Blank glazen Art Deco vaas Val St. Lambert uit de Luxval serie, model Romeo, h Loc Koop diverse vintage 50/60-jarige aardewerken vaasjes 16 Loc Marmeren Art Deco pendule met verzilverd bronzen ornamenten 130 Loc Diverse Art Deco rozenstekers en divers glas 25 Loc Onb.meester, Groen glazen sierschaal, h.4 x L.40 x b Loc.10

28 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur. 852 Art Deco tafellamp met twee herten op marmeren basement, h Loc Koop divers goudsteen (8 st.) 25 Loc Pablo Picasso, 2 aardewerken borden, een met afbeelding van de vredesdans en een met afbeelding van Don Quichotte, op de achterkant gesigneerd. 100 Loc Roze marmeren Art Deco pendule, h Loc E. Loiseau, 19e eeuwse bronzen sculptuur van een jockey te paard rustend op marmeren voetstuk, h.33 x L.30 x b Loc Teakhouten boekenkast met 4 deuren, h. 228 x b. 224 x d Loc Palissanderhouten Art Deco boekensteunen met voorstelling van houten olifantjes h b Loc Cloisonné 3-delig kaststel rustend op houten sokkels 60 Loc Meerkleurig glazen amphora met oren, h.15,5 70 Loc Art Nouveau pendule in zwart met licht geaderd marmeren, gedecoreerd met geel koperen druiventrossen, h Loc Met personen en dieren in landschap beschilderde porseleinen wandplaquette, 37 x Loc Twee porseleinen urnen met Chine de commande voorstelling, decor Samson, 19e eeuw en twee kandelaars 45 Loc Gouda plateel vaas en een Gouda plateel bakje 25 Loc Château Sigalas-Rabaut Premier Grand Cru Sauternes 1997, 2x 70 Loc Antieke likeurkelder 180 Loc Château Lafauri Peyraquey, 1e Grand Cru Classé Sauternes, 1992, 1x 35 Loc Blauw/wit geslepen Boheems glazen schenkkaraf met stop, h Loc Lichtblauw gesatineerd glazen Art Deco vaasje in geometrisch hoogreliëf, h Loc Diverse memorabilia penningen 25 Loc Diverse doosjes, 18e/19e eeuw 120 Loc Koopje diverse glazen flesjes w.o. antiek glas in lederen foudraal, 19e eeuw 60 Loc Koopje diverse Wedgwood (5 st.) 30 Loc Geprepareerde springbok kop, h.84 x b.30 x d Loc Murano-stijl sculptuur van een steigerend paard, h Loc Koop divers glas en kristal w.o. gesigneerd 25 Loc Gekleurd glazen vaas met Millefiori-motief, h Loc Stel glazen hoofden t.b.v. koptelefoon 40 Loc Stel kristallen wijnkannen, h Loc Deel van een ijzeren harnas, 19e eeuw 200 Loc Château Rémandine, Grand Vin De Bordeaux, Saint Estèphe, in kist, 6x 75 Loc Château Croizet-Bages, Grand Cru Classé Pauillac, in originele kist, 6x 240 Loc Art Deco tafellamp op geel koperen voet met gemarmerd opaalglazen kap, h Loc Groen glazen vaas, h Loc Cordier Grand Vin de Sauternes, 50 cl. Collection Privée 2008, 12x 80 Loc Art Deco schemerlamp met marmeren voet, h Loc Groen gesatineerd glazen Art Deco vaas in floraal hoogreliëf, h Loc Porseleinen beeld van een poedel, gemerkt Geubel, h Loc Art Deco vaas Scailmont in groen gemarmerd opaalglas, h Loc Verchroomd met marmeren Art Deco tafellampje met twee gemarmerd opaalglazen kapjes, h Loc Château Poujeaux Cru Exeptionnel Moulis-Médoc 2007, in originele kist,6x 130 Loc Château Lynch Moussas, Grand Cru Classé Pauillac 2007,in originele kist, 6x 160 Loc Château La Fiefs de Lagrange, 2e wijn St. Julien, originele kist 2007, 6x 120 Loc Andries Dirk Copier, Leerdam, Sonoor, schoudervaas met tin craquelé, h Loc Tafellampje op glazen voet met gebloemd stoffen kapje 60 Loc Miniatuur drukmachine, ca Loc Art Deco tafellamp op marmeren voetje met melkglazen bolletje, h Loc.9

29 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur. 898 Dikwandige glazen vaas, transparant blauw en groen met phoenix design, h Loc Zwart gelakte Art Deco hanglamp met glaskappen van Ezan 220 Loc Oude koperen met kristallen hangkroon, h.100 x diam Loc Kristallen vaas met gezaagde bovenrand, h Loc Art Deco-stijl wandtafel met 3 laden, h.88 x b.140 x d Loc Groot gepolychromeerd houten heiligenbeeld, h.100 x b.54 x d Loc Oude Japanse salontafel, ca.1900, h.32 x b.76 x d Loc Rijkbewerkte notenhouten hokker afgedekt door een marmeren blad, h Loc Sigmar Polke, Fotoprint, gesigneerd, New York Bettler, nr.26/100, 42 x Loc Monogram J.B., Kerkje en boerderij aan de rivier, gouache, 37 x Loc Stel historische afbeeldingen van Aerdenburgh en Coevorden, 37 x Loc Antieke gouden speld bezet met diamant in origineel doosje, 2.9 gram 75 Loc.1a 910 Gouden Victoriaanse broche bezet met zaadparels, tot.gew gr. 90 Loc.1a 911 Gouden broche bezet met bloedkoraal, totaal gewicht 11 gr. 170 Loc.1a Diverse gouden broches 110 Loc.1a Kt. gouden set bezet met turquoise bestaande uit een ring, oorknoppen en een armband 190 Loc.1a Kt. geel/rosé en witgouden dasspeld en twee 18 kt. gouden knoophulsels, totaalgewicht 12,2 gram 120 Loc.1a Rijig bloedkoralen collier met een 14 kt. gouden slot 220 Loc.1a 916 Bloedkoralen kindercollier met gouden slot 30 Loc.1a 917 Antieke gouden horlogeketting, 27 gram 240 Loc.1a 918 Bloedkoraal kaasjesarmband, 5,5 mm., met 14 kt. geelgouden sluiting en veiligheidsketting, lengte 17, gewicht 17 gram Kt. geelgouden armband met slot en scharnier, breedte 6,3 mm., diameter 52x60 mm., gewicht 15,6 gram Kt. geelgouden armband, model Tennisarmband, bezet met 45 briljant geslepen diamanten, 2,00 ct., kleur: M-kwaliteit Si1, lengte 18,5, gewicht 10,5 gram 180 Loc.1a 550 Loc.1a Loc.1a 921 Gouden broche met oud Victoriaans roosdiamant slijpsel 80 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 1.45 ct., kleur: G kwaliteit P1, 5.1 gram, maat 17, Kt. geelgouden ring bezet met 4 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, 4,6 gram, maat Kt. geelgouden ring bezet met 41 briljant geslepen diamanten, 1,10 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 13,8 gram, maat 16, Loc.1a 260 Loc.1a 900 Loc.1a 925 Oud handgekleurde landkaart, Hispania, 60 x Loc Wouter van Smorenburg, Waterlandschap met molen, maroefle, 42 x Loc Albertus Gerard Hulshoff Pol, Hengelo Hilversum, Gezicht op een werkplaats, olieverf op board, 80 x Loc J. van Lingen, Amsterdams grachtengezicht, olieverf op doek, 60 x Loc Marc Chagall, Job in despair, kleurenlithografie, 35 x Loc Notenhouten met wortelnotenhouten Engelse boekenkast, h.223 x b.170 x d Loc Koop antieke kristallen glazen met gouden rand 25 Loc Kristallen 30-delig drinkservies 60 Loc Wilhelmina van Oranje Nassau, Berglandschap met bomen, lithografie, gedateerd 28/12/1932, genummerd nr.98, 57 x Loc Klasiha Hinlopen, 1905, Landschap met beekje, olieverf op doek, gedateerd 1925, 50 x Loc Freek van den Berg, Amsterdam Veessen (Heerde), Personen bij de poort te Elburg, gouache, 53 x Loc Pablo Picasso, de duif van de toekomst, Lithografie naar het origineel, 65 x Loc Ond. gesign., Pointillistisch abstract, olieverf op schildersboard, 60,5 x Loc Oud Engels notenhouten niervormig bureau afgedekt met een groen lederen blad rustend op messing wielen, h.102 x b.145 x d Loc Oud messing verstelbaar Engels bureaulampje met groen glazen kapje, h Loc.9

30 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur Oude geelkoperen kandelaars 30 Loc Verzilverd bronzen Art Deco tafellampje met gesatineerd glazen kapje in hoogreliëf, h Loc Stel kristallen bokalen op voet, h Loc Rood/bruine gecapitonneerde met leder beklede bijzettafel met glasplaat, h.40 x b.60 x d Rood/bruin gecapitonneerde lederen Chesterfield armfauteuil met certificaat en extra poten, h.77 x b.100 x d Loc Loc Rood/bruine gecapitonneerde lederen poef rustend op bolpoten, h.43 x b.63 x d Loc Kelim kleed, 282 x Loc Hardhouten tuinbank met antiek gietijzeren onderstel i.v.v. slangen, h.82 x b.185 x d Loc Opengewerkte rozenhouten hokker, h.51 x diam Loc Glazen ronde salontafel met messing poot, h.43 x diam Loc Antieke goudkleurige Louis Quinze armfauteuils met rode bloemstof bekleed 240 Loc Metalen met dierfiguren gedecoreerde Indiase 41-lichts waxine-standaard, h.192 x b.125 x d Loc Met vogels gedecoreerd Chinees porseleinen paraplubak (onderkant ontbreek), h Loc Boeket kunstbloemen en takken 30 Loc Zwart stenen tuin Boeddhabeeld, h.190 x b.52 x d Loc Handgeschilderde boeddhistische ikat, 150 x Loc Opengewerkte houten hokker afgedekt met marmeren blad, h.52 x diam Loc Piet Klaassen, Amsterdam Eemnes, Tuingezicht met bloeiende bloemen, aquarel, gedateerd oktober 1999, 64 x Loc Antiek mahoniehouten Louis Seize klapbuffet, Holland ca.1800, h.101 x b.111 x d Loc Stel tafellampen op verzilverde voet met kap, h Loc Handgeknoopt kleed, 220 x Loc Bronzen sculptuur van een man met drumstokken met bijbehorend instrument 45 Loc Koopje diverse Satsuma kop en schotels 25 Loc Marmeren Art Deco pendule, h Loc Opengewerkte geelkoperen kandelaar, h Loc Lara Schnitger, Haarlem 1969,3 Diverse voorstellingen, pasteltekeningen, 30 x Loc Gerti Bierenbroodspot, Amsterdam 1940, Labyrinth on fire, 2 zeefdrukken, nr.27/60 en handgesigneerd, 105 x Robert Egbert Gerardus (Rob) Scholte (1958), Kauwgum flessen, gelimiteerde oplage genummerd en gesigneerd door Rob Scholte in 2000, oplage 60/200, 52 x 62, inclusief certificaat van echtheid (glas defect) 968 Louis Meijs (Meys), Scheveningen Wassenaar, Renaissance kasteel, olieverf op doek, 33 x Loc Loc Loc Albert Robbe, Laren 1943, Dieren voor boerderij, gedateerd 1946, aquarel, 52 x Loc Marc Chagall, de ziel van het circus, Lithografie naar het origineel uit 1981, 77 x Loc Alfred Birdsey ( ), Straat met personen in Mediterrane omgeving, olieverf op doek, 45 x Loc Jaqueline Schäfer, Abstract met bloemen, nr.41/75, lithografie, 97 x Loc Bernard Buffet, Le mort et le mourant, kleuren houtsnede, 36 x Loc Marius Quee, 1936, Geen titel, zeefdruk, 1991, nr.72/ Loc Ada Breetveld, Dordrecht 1944, De nachtbruid, handgesigneerde lithografie, 1999, nr.35/100, 46 x Eduardo Luigi Paolozzi, Leith, Edinburgh , Londen, compositie, handgesigneerde ets, nr.61/70, 64,5 x 49,5 977 Claes Oldenburg, Stockholm 1929, Colossal Baked potato, driekleurige litho, nr.1/75, 35 x Abraham Gerardus (Bram) van Velde, Zoeterwoude Grimaud, Compositie in geel/ rood/oranje, handgesigneerde 6-kleuren lithografie, Rivière Putman 81, eigen druk, 56 x Karel Appel, Amsterdam Zurich, Figuur met gevouwen handen, Genummerde lithografie, nr.195/300, monogram later geplaatst 75 Loc Loc Loc Loc Loc.12

31 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur. 980 Karel Appel, Amsterdam Zurich, Figuur, genummerde lithografie, nr.161/300, monogram K.A. eventueel later geplaatst, 38 x Abraham Gerardus (Bram) van Velde, Zoeterwoude Grimaud, Le Sauvé, handgesigneerde lithografie, 1980, Rivière Putman 354 in 5 kleuren, nr.58/100, 44 x Jan Cremer, Enschede 1940, Winter, handgesigneerde lithografie, 1976, nr.141/190, 77 x Francisco Toledo, Juchitán, Mexico Oaxaca, Mexico, La Hoja, handgesigneerde lithografie, nr.10/60, glas defect, 51 x Loc Loc Loc Loc Reinder Homan, Paardekastanje, ets/aquatint, gedateerd 1984, 28 x Loc Robert Rauschenberg, Port Arthur in Texas , Captiva, Florida, Verenigde Staten, Re-entry, 1975, 2 colorcircles, gesigneerd, screenprint, nr.90/100, 36 x Anton Rooskens, Horst Amsterdam, Compositie, handgesineerde kleuren litho, 1967, nr.7/150, 38 x 34,provenance particuliere collectie/sotheby's 987 Jean Tinguely, Freiburg, Zwisterland Bern Zwitserland, Compositie met machine, Chaos, handgesigneerde lithografie, nr.23/300, 64 x Jan Voss, Hamburg, Duitsland 1936, Rien/Tout, 1969, handgesigneerde litho, nr.121/190, 74 x Loc Loc Loc Loc Salvador Dali, Galatée aux spheres, litho naar het origineel, 50 x Loc Anton Rooskens, Horst Amsterdam, De vogelwachter, handgesigneerde lithografie, 1967, H.C., 38 x 30,provenance particuliere collectie/sotheby's 991 Anton Rooskens, Horst Amsterdam, Man met koe en koereiger, handgesigneerde kleuren lithografie, 1967, H.C., 38 x 30,provenance particuliere collectie/sotheby's 992 Anton Rooskens, Horst Amsterdam, Dansende man met katpianist, handgesigneerde kleuren lithografie, 1967, H.C., 38 x 30,provenance particuliere collectie/ Sotheby's 150 Loc Loc Loc Romeinse gouden oorhangers 220 Loc.1a 994 Antieke 14 kt. gouden vingerhoed, 4,34 gram 75 Loc.1a 995 Paar 14 kt. geelgouden manchetknopen bezet met parels 180 Loc.1a Kt. geel/witgouden ring bezet met 0,05 ct. diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, baguette slijpsel, 8 gram, maat 17,5 220 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, 7,61 gram, ringmaat: 17,5 (55) 85 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met 1 briljant 0,10 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit en kwaliteit Si, 2,9 gram, maat 17,5 150 Loc.1a Kt. gouden collier, 7,13 gram en een 14 kt. gouden hanger, 10,38 gram 280 Loc.1a 1000 Parel collier met 18 kt. gouden slot 130 Loc.1a Kt. geel gouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.05 ct., ringmaat 17(53) Kt. witgouden ring, model solitair bezet met 0,36 ct. briljant geslepen diamant, kleur: cape +kwaliteit: Si, 1,6 gram, maat Kt. geelgouden ring bezet met 0,06 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 2,7 gram, maat Kt. geelgouden ring bezet met 0.07 ct. briljant geslepen diamant, kleur: wit, kwaliteit Vs, 2,3 gram, maat 16, Kt. geelgouden ring bezet met 0.07 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Cape, kwaliteit VVs, 1,9 gram, maat 16,5 130 Loc.1a 340 Loc.1a 130 Loc.1a 120 Loc.1a 90 Loc.1a Kt. geelgouden dasspeld i.v.v. Franse lelie bezet met briljant geslepen diamant, 3,4 gram 75 Loc.1a Kt. gouden speld/broche met letter M 30 Loc.1a 1008 Antieke gouden schakelbroche, 1.5 gram 25 Loc.1a 1009 Koop diverse heksenballen, ca Loc Antieke mahoniehouten bijzet/klaptafel rustend op cabriole poten, h.74 x diam Loc Antiek Heriz kleed (slijtage), 365 x Loc Notenhouten eetkamertafel met 3 laden, h.77 x L.210 x b.90 met 6 zwart streepstof gestoffeerde stoelen 300 Loc Erjaren serviesdeel in doos 30 Loc Antieke Engelse banjobarometer 60 Loc Koop diverse militaire kleding en gebruiksvoorwerpen w.o. gasmasker 25 Loc.6

32 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur Indonesische houten sculpturen 40 Loc Indonesische sculptuur van een vogel met vis, h Loc Houten voorouderbeeld, Akan (Ghana), h Loc Koop divers Delfts blauw 16 Loc Blauw/wit gedecoreerde porseleinen tulpenvaas en divers blauw/wit gedecoreerd Chinees porselein 1021 Koop divers van 2 porseleinen beeldjes van paarden, koffiemolen, 2 lantaarns en 2 houten beelden 30 Loc.6 16 Loc Koopje divers kleingoed w.o. sculptuur, spaarpot, etc. 25 Loc Metalen muurkorf 50 Loc Crème houten tafellamp met een crème kap, h Loc Divers memorabilia m.b.t. Portugal en België 35 Loc Antieke Engelse Jugendstil tafelklok 75 Loc 'Hier te lande en in de koloniën" naar aquarellen of teekeningen van J. Hoynck van Papendrecht, W.J. Staring, J.P. de Veer met tekst van F.J.G. ten Raa. Gebroeders Van Cleef, 's Gravenhage 1900; in bruikleen geweest bij Paleis Het Loo tot Loc Verzilverd bronzen Art Deco beeldje van een harlekijn op groen marmeren voetje, h Loc Koop divers kleingoed 16 Loc Met diverse houtsoorten ingelegde Franse tafelklok, h Loc Eikenhouten Jugendstil tafelklok, Loc Indonesische beeldjes 16 Loc Oud gevlochten mandje en een rijkbewerkte Chinese koker 30 Loc Koopje divers aardewerk, porselein, glas, etc. 16 Loc Koop divers Royal Copenhagen serviesgoed, 3 Makkum aardewerken schotels, divers kristal, etc. 16 Loc Divers koper en tin 16 Loc Diverse vazen en een aardewerken sculptuur van een panter 25 Loc Koopje divers porselein, indianen pijp, aardewerk, etc. 16 Loc Messing schuimspaan, Holland, 18e eeuw 20 Loc Messing kastanjepoffer, Holland, 18e eeuw 30 Loc Bronzen Art Deco-stijl groep van twee olifanten, h.36 x b.62 x d Loc Koopje goud/rood/kobalt gedecoreerd porselein : 2 vaasjes, 6 bordjes en een schaal 25 Loc Koop divers porselein, etc. 16 Loc Diverse ovale lijsten met Corpus achter glas 100 Loc Koopje divers w.o. koper, metalen kanon, etc. 25 Loc Koop diverse koperen voorwerpen w.o. zonnewijzer, vergrootglazen, dienbladen, etc. 30 Loc Oude bewerkte miniatuur boekenmolen, h.38 x b.35 x d Loc Koop divers Lotto Dauphin spellen, etc., ca Loc Koop divers antiek koperwerk 25 Loc Opengewerkte geelkoperen doofpot rustend op klauwpoten 40 Loc Serie van 6 met bloemen gedecoreerde porseleinen borden, Rosenthal, diam Loc Met boeren voorstellingen gedecoreerde Wedgwood sierborden, diam. 20,5 16 Loc Porseleinen borden, Koninklijke Mosa met stadsgezichten, diam. 19,5 16 Loc Serie van 7 met personen in landschap gedecoreerde bordjes, Bradex, diam Loc Met boeren landschap gedecoreerde porseleinen bordjes, Seltmann Weiden, diam Loc Smeedijzeren laarzenrek met schraper, 20e eeuw 50 Loc Delig metalen wandstel 16 Loc Spiegel in rijkbewerkte spiegellijst, 107 x Loc Rood koperen industriële hanglamp 25 Loc Handgeknoopt Keshan kleed, 140 x Loc Notenhouten hoek/vitrinekast met gebogen glazen deuren en verlichting, h.195 x b.70 x d Loc.5

33 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur Koop divers kristal 25 Loc Oud eikenhouten bidstoeltje 25 Loc Notenhouten staartklokje 25 Loc G. Dore, zes kleurgravures van stierenvechters, 40 x Loc Roland Topor, Maréchal nous voilá, linografie, nr.4/60, 41 x Loc Nicolaas Krusheinck, Pop Art abstract, 1967, druk, 64 x Loc Jacqueline de Jong, Wuivende man met rode zakdoek, handgesigneerde zeefdruk, nr.56/100, 73 x Loc Jean Dewasne, Rijsel, Frankrijk Parijs, litho nr.142/300, 65 x Loc A.R. Penck (pseudoniem van Ralf Winkler), Dresden Zürich, Begegnmug an der Elbe, handgesigneerde lithografie, 75 x James Rosenquist, Grand Forks, North Dakota New York, Star Leg, second state, 1979, ets in een kleur/aquatint, nr.53/78, handgesigneerd, 50 x Robert Egbert Gerardus (Rob) Scholte, Amsterdam 1958, Schilder worden!, handgesigneerde zeefdruk, nr.30/120, 61 x 53 (glas defect) 1073 Christo Vladimirov Javacheff (Christo), Gabrovo, Bulgarije 1935, Running fans, gesigneerde foto, 61 x Maurice Estève, Culan, Frankrijk Culan, Frankrijk, Impressie in zwart en geel, 1971, handgesigneerde lithografie, nr.8/30, 48 x Vladimir Welickowic, Nathan (Schreeuw), 1975, handgesigneerde litho, nr. 183/190, 84 x Loc Loc Loc.5 75 Loc Loc.5 60 Loc Metalen wandrek, h.149 x b.65 x d Loc Kt. geelgouden ring bezet met 16 briljant geslepen diamanten, 0.65 ct., kleur: wit, kwaliteit Si, 4 gram, maat Kt. geel/witgouden ring bezet met 2 briljant geslepen diamanten 0,04 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 3,8 gram, maat 17, Kt. geel/witgoud ring bezet met 0,05 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 2,3 gram, maat 18, kt. geel/witgoud hanger bezet met 13 briljant geslepen diamanten, 0,15 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Si, 1.4 gram 280 Loc.1a 150 Loc.1a 100 Loc.1a 130 Loc.1a Kt. geelgouden hanger bezet met 7 diamanten, 8-kantig slijpsel, 0,10 ct., gewicht 0,5 gram 35 Loc.1a Kt. rosé gouden ring bezet met centraal een blauwe topaas en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.12 ct., ringmaat (54) Kt. geelgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0,42 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Si, 2,4 gram, maat 16, Kt. geelgouden ring bezet met blauwe lagensteen en met wapengravure, 8,3 gram, maat 19, Kt. gouden bicolor ring bezet briljant geslepen diamant, totaal circa 0.33 ct., ringmaat 16.5 (52) Kt. geel gouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.40 ct., ringmaat 17.5 (55) Kt. geelgouden ring bezet met 13 briljant geslepen diamanten 0,40 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 2,1 gram, maat 16, Kt. gouden bicolor ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.10 ct., ringmaat 17 (53) 1089 Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met 120 briljant geslepen diamanten, 0.85 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 4,1 gram, winkelprijs 2750, Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met amethist en 106 briljant geslepen diamanten, 0.60 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 5,6 gram 1091 Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met 136 briljant geslepen diamanten, 0.95 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 3,9 gram 1092 Paar 14 kt. witgouden oorbellen bezet met 96 briljant geslepen diamanten, 1,00 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 3,6 gram 1093 Jean Paul Riopelle, Montreal Canada Saint-de-L'Lsle-aux-Grues, Canada, Abstract, handgesigneerde zeefdruk, nr.49/75, 35 x Hans Bellmer, Katowice, Polen Parijs, Erotische prent, handgesigneerde ets, nr.73/100, 35 x Loc.1a 240 Loc.1a 300 Loc.1a 140 Loc.1a 450 Loc.1a 260 Loc.1a 140 Loc.1a 600 Loc.1a 700 Loc.1a 800 Loc.1a 700 Loc.1a 150 Loc Loc.12

34 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur Dick Ellfers, Rotterdam Amsterdam, Aïda, handgesigneerde lithografie, nr.8/46, 57 x 43, provenace particuliere collectie aangeschaft bij Boudewijn Büch veiling Sotheby's, 22 september Loc Hans Bellmer, schets van het lichaam, lithografie naar het origineel uit Loc Man Ray (Emmanuel Radnitzky), Philadelphia Parijs, Modern Mythology II, handgesigneerde lithografie, nr.168/175, 64 x A.R. Penck (pseudoniem van Ralf Winkler), Dresden, Duitsland , Zürich, Zwitserland, Mein Bitterfelder Protokoll, handgesigneerde lithografie, nr.4/100, 22,5 x Kees van Dongen, Delfshaven Monte Carlo, Monaco, Olifanten in het paradijs, lithografie, 22,5 x 23, Jesse van Muylwijck, Groningen 1961, Straatje aan zee, Antillen, handgesigneerde zeefdruk, geel/groen/rood en blauw, nr.107/250, 32 x Josien Brenneker, Venlo 1950, Compositie in groen/rood/geel en roze, handgesigneerde lithografie, 1982, nr.74/75, 70 x Abraham Gerardus (Bram) van Velde, Zoeterwoude Grimaud, Crepuscule, handgesigneerde lithografie in 7 kleuren, 1969, nr.317/300, 60 x Loc Loc Loc Loc Loc Loc Ingelijste Corneille kalender, Loc Karel Appel, Amsterdam Zurich, Origineel computerkunstwerk, in opdracht vervaardigd door Digital Equipment b.v. ter gelegenheid voor de officiële in gebruikname van DEC's nieuwe hoofdkantoor op 25 april 1986, de oplage van dit kunstwerk is gelimiteerd tot 125 en 250 stuks en zijn niet in de handel verkrijgbaar, uit de collectie Pim Kuijper, herkomst Sotheby's, nr.86/100, 21 x 27, Corneille (Cornelis) van Beverloo, Liège (Luik) Auvers-sur-oise (Frankrijk), Hommage à Gustav Mahler, handgesigneerde lithografie, nr.43/60, gemaakt voor jubileum Concertgebouw, gesigneerd r.o. 2002, 43 x Jan Dibbets, Weert 1941, Triangle, handgesigneerde zeefdruk, 1967, editie 100 exemplaren, 44 x Loc Loc Loc Jan Dibbets, Weert 1941, Zonder titel, zeefdruk, nr.7/20, gedateerd 1966, 50 x 65, 75 Loc Niki de Saint Phalle (Catherine Marie-Agnès Fal de Saint Phalle), Neuilly-sur-Seine, Frankrijk , La Jolla, Californië, Verenigde Staten, nana fontaine, zeefdruk/screenprint, handgesigneerd en genummerd 19/75, provenance particuliere collectie aangeschaft bij Christies in 2005, 100 x Pablo Picasso, Colombe de l'avenir, litografie op geschept papier d'arches, editions Art et la Paix, succession Picasso, Paris 1999, 87,5 x Loc Loc Pâte de verre tafellampje, h Loc Steengoed drankvaatje met een bronzen kraan, Duitsland, 19e eeuw 90 Loc Met mozaïek glas ingelegde Turkse tafellamp, h Loc Art Nouveau bureaulampje op bewerkt bronzen voet met oranje glazen kapje, twee kogelgewrichten om de stand van de poot en het kapje te stellen, h Loc Massief teakhouten eetkamertafel, h.78 x L.180 x b Loc Massief teakhouten eetkamertafel, h.78 x L.200 x b Loc Massief teakhouten eetkamertafel, h.78 x L.180 x b Loc Gecapitonneerde leatherlook 3-zitsbank/slaapbank, h.76 x L.208 x d Loc Gecapitonneerde leatherlook 3-zitsbank/slaapbank, h.76 x L.208 x d Loc Mahoniehouten Jugendstil ovale bijzettafel, h.71 x b.80 x d Loc Stel kristallen dekselpotten i.v.v. een ananas, h Loc Twee Bronzen sculpturen van Otters 550 Loc Art Deco marmeren lampvoet met fotolijstje, h.47 (klein defect) 25 Loc Stel geslepen glazen voorraadpotten, h Loc Deels met leder beklede dekenkist, h.42 x b.78 x d Loc Miniatuur chaise longue, h.40 x L.104 x d Loc Antieke teakhouten zuilen, h Loc Ond.gesign., Vrouwen, olieverf op doek, 60 x Loc Robert Matta (Roberto Antonio Sebastián Matta Echaurren), Santiago de Chile Civitavecchia, Italië, L'exitateur, handgesigneerde kleurenlitho, 1957, nr.64/105, 60 x Loc.12

35 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur Mark Tobey, Twee figuren, gedateerd 1973, handgesigneerde, lithografie, nr.20/45, 38 x Gerardus Bram van Velde, Zoeterwoude Grimaud, En deux, in de plaat gesigneerde lithografie, 1977, nr.52/100, 100 x 65, provenance paticuliere collectie Campo & Campo Klaas Gubbels, Rotterdam 1934, Stoel met schaakbord, handgesigneerde zeefdruk, nr.20/40, gedateerd 1991, 70 x Vladimir Veli#kovi#, Belgrado, Servië Split, Kroatië, Fatamorgana, handgesigneerde litho, nr.11/111, 60 x Pol Bury, Haine-Saint-Pierre, België Parijs, Frankrijk, Statue of Liberty, handgesigneerde litho, nr.22/70, 58 x Sonia Delaunay-Terk, Hradyzk, Oekraïne Parijs, Frankrijk, Uthe, handgesigneerde lithografie, eigen druk en nr.19/15, 60 x 47, provenance particuliere collectie/christies 1135 Corneille (Cornelis) van Beverloo, Liège (Luik) Auvers-sur-oise (Frankrijk), Aïda, Hommage à Verdi, handgesigneerde kleurenlithografie, 1986, nr.v/xxxx, 65 x 50, provenance particuliere collectie Sortheby's 1136 Robert Combas, Lyon, Frankrijk 1957, Crime passionel, zeefdruk gedrukt op doek, gedateerd 1990, ond.nummering, 117 x 118, provenance particuliere collectie aangeschaft bij Christies 1137 Sandro Chia, Florence, Italië 1946, Gevleugelde man, handgesigneerde zeefdruk, nr.4/90, 97 x Robert Combas, Lyon, Frankrijk 1957, l'homme jaune, zeefdruk, gedateerd 1990, nr.22/100, 111 x Christo (Christo Vladimirov Javacheff), Gabrovo, Bulgarije 1935, Pont Neuf, handgesigneerde kleuren offsetdruk (met stukje stof), 84 x Robert Matta (Roberto Antonio Sebastián Matta Echaurren), Santiago de Chile Civitavecchia, Italië, Drive in cinema, handgesigneerde kleurenlitho, nr. P/A, 55 x André Masson, Balagny-sur-Thérain, departement Oise Parijs, Entrevisions, kleurenlitho/affiche, 1972, expositie bij Galerie Louise Leiris, Parijs, 77,7 x 51,6, geprint bij Mourlout Paris 1142 Mel Ramos, Sacramento, Californië, Verenigde Staten Oakland, Californië, Verenigde Staten, Annie and Auk, lithografie, 1969, gesigneerd op achterzijde, 5/100, 71 x Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Drie insecten in lijst 25 Loc Zwart houten design stoel met grijs bont bekleed, h.77 x b.57 x d Loc Zwart houten design stoel met grijs bont bekleed, h.77 x b.57 x d Loc Geprepareerde Bizon kop, h.115 x b.60 x d Loc Geprepareerde Bizon kop, h.115 x b.60 x d Loc Geprepareerde roofvogel op houten sokkel, h Loc Jef Diederen, Heerlen Amsterdam, Figuren onder een golf, handgesigneerde kleurenlitho, nr.104/190, 58 x Francisco Toledo, Juchitán (Oaxaca) Juchitán (Oaxaca), Carta para felicitar a un cochino, handgesigneerde kleurenlitho, gedateerd 1999, nr.99/100, 88 x 54 glas defect) 1151 André Lanskoy, Moskou, Rusland Parijs, Frankrijk, Compositie met kleurige verticale balken op bruin font, handgesigneerde en genummerde lithografie, nr.50/100, 75 x James Lewis (Jim) Dine, Cincinnati, Ohio, Verenigde Staten 1935, Toolbox, EX IX 1966, handgesigneerde screenplay with collage, 150 exemplaren, en 30 eigen drukken, 61 x Claes Oldenburg, Stockholm, Zweden 1929, Butter pat in Berkeley Hills, 1976, handgesigneerde ets/aqua tint, nr. 10/35, 1154 Jean Carso, Moligt (Aleb) 1907, Paris 'pont, handgesigneerde litho, 1964, nr. 73/160, 59 x Théophile-Alexandre Steinlen, Lausanne, Zwitserland Parijs, Frankrijk, Personen in landschap, handgesigneerde ets, nr.25/65, 30 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Lithografie naar origineel van Joan Miro, XI, 24 x Loc Bronzen panter rustend op marmeren voetstuk, h Loc Chroom Art Deco lampvoet met geel gesatineerde kap, h Loc Pleet tafellamp met gesatineerd glazen kapjes in hoogreliëf, Muller, h Loc.12

36 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur Met bloemen beschilderd ruwhouten industriële 6-deurs dressoir, h.100 x b.250 x d Loc Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met 88 briljant geslepen diamanten, 1,30 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs,, Gewicht:13,2 gram Kt. witgouden collier met een hanger bezet met 6 briljant geslepen diamanten en een cultivé parel, met twee bijpassende 18 kt. witgouden oorhangers bezet met ieder 6 briljant geslepen diamanten en een cultivé parel Kt. witgouden collier met hanger bezet met met briljant, kleur: I kwaliteit VS /lengte 42, Diamantgewicht: 1,00 ct., gewicht:10 gram Kt. witgouden collier bezet met rozenkwarts en 54 briljant geslepen diamanten, 0.30 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 38, 5,6 gram, winkelwaarde 1450, Kt. witgouden collier met een hanger bezet met peridot, totaal circa 0.80 ct., lengte collier Loc.1a 220 Loc.1a Loc.1a 320 Loc.1a 120 Loc.1a 1166 Parel collier met 18 kt. gouden slot met blauw saffier 130 Loc.1a Kt. witgouden oorknoppen bezet met markies geslepen robijn, totaal circa 0.40 ct. en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.20 ct Kt. witgouden ring bezet met 10 briljant geslepen diamanten, 0.18 ct., kleur: wit, kwaliteit Vs, 7 gram, maat 17, Kt. geel- met witgouden ring bezet met 1.73 ct. briljant geslepen diamant, kleur: wit H, kwaliteit pigué1, met certificaat Hoge raad van Antwerpen, 10,7 gram, maat 17, Kt. witgouden ring, model solitair bezet met 1,86 ct. briljant geslepen diamant, kleur: K- kwaliteit piqué, 2, 5 gram, maat 17, Kt. witgouden ring bezet met 9 diamanten 0,60 ct., 8x 8-kantigslijpsel en 1x briljantslijpsel, 0,50 ct., kleur: wit-kwaliteit Si, 2,5 gram, maat Kt. witgouden ring bezet met 27 diamanten, totaal 3.25 ct., 14 baguettslijpsel, 12 briljantslijpsel en 1 Cushion slijpsel, 2.10 ct, kleur: I, kwaliteit : VVs2, 9,5 gram Kt. witgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 1,60 ct., middensteen met antiekslijpsel, 1,38 ct., kleur Light Yellow, Kwaliteit Vs, 4,6 gram, maat Kt. witgouden ring bezet met 6 briljant geslepen diamanten, 0.45 ct., kleur: wit, kwaliteit Piqué, 2,7 gram, maat Kt. witgouden entourage ring bezet centraal een Bolsjewiek geslepen diamant en zijstenen bezet met 8-kantig geslepen diamant, totaal circa 0.52 ct., en aan entourage facet geslepen saffier totaal circa 1.55 ct., ringmaat (54) Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 1.00 ct., ringmaat 17 (53) 1177 Shinkichi George Tajiri, Los Angeles Baarlo, Vrouw in koets voor monument, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 1974, nr.249/250, 260 Loc.1a 220 Loc.1a Loc.1a Loc.1a 650 Loc.1a Loc.1a Loc.1a 190 Loc.1a 750 Loc.1a 800 Loc.1a 30 Loc Kat, Collage café, gemengde techniek, 30 x Loc Ossip Zadkine, Vitebsk, Wit-Rusland Parijs, Frankrijk, Le berger de crayon, handgesigneerde litho, 1960, nr.53/350, 64 x Robert Egbert Gerardus (Rob) Scholte, Amsterdam 1958, Taste of wine and honey, handgesigneerd screenprint/zeefdruk, gedateerd 1989, 62 x Gerardus Bram van Velde, Zoeterwoude Grimaud, Forêt, handgesigneerde lithografie, 1970, nr.247/300, 64 x Jan Schoonhoven Jr. (Nederlands, 1976), Abstracte compositie, gemengde techniek op papier, gedateerd 2010, 54,5 x Loc Loc Loc Loc Jean Francois Raffaëlli, Parijs Parijs, Boer op het land, lithografie, 46 x Loc Lithografie van Kees van Dongen, Het badpakken gala, 44 x Loc Herman Brood, Gezicht, lithografie, nr.129/150, 57 x Loc Lithografie van Jean-Pierre Cassigneul, met de hond in Deauville, 68 x Loc Gecapitonneerde met bruin leder beklede oorfauteuil rustend op cabriolepoten, h.106 x b.92 x d Loc Schaapslederen kinder fauteuil, h.54 x b.47 x d Loc Groot metalen industrieel fabrieksvenster als spiegel, h.345 x b Loc Groot metalen industrieel fabrieksvenster als spiegel, h.345 x b Loc Bronzen sculptuur van een dame gedragen door engel, h.77 x b.40 x d Loc Aardglobe, D. Deima, Berlijn ca.1920, diam Loc.12

37 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur Vernikkelde Art Deco bureaulamp op groen geaderd marmeren voet met groen opaalglazen kap, h.39 x b Loc Oude met gecapitonneerd bruin leder beklede verstelbare notenhouten bureaustoel 120 Loc Oude met gecapitonneerd bruin leder beklede verstelbare notenhouten bureaustoel 120 Loc Antiek eikenhouten plat minister bureau afgedekt door een groen lederen blad, h.78 x L.169 x b Loc Zeer grote verzilverde opdien/dekselschaal, h.30 x b.50 x d Loc Marc Chagall, Affiche van tentoonstelling Galerie Maeght, december 1969, kleurenlithografie, 61 x Loc Joan Gardy Artigas, Blues, handgesigneerde druk, nr.26/75, 62 x Loc Roland Topor, Leeuwin met vrouwenkop op een rots, handgesigneerde lithografie, nr.174/190, 62 x Loc Joseph Beuys, Plakat auguren, handgesigneerde print, 41 x Loc Zeer grote koperen met kristallen 18-lichts kroonluchter, h.140 x diam Loc Monica van Rijn (Nederlands, 1950), Compilatie van 19 olieverfschilderijen met figuren, totale formaat: 120 x 160, formaat werk in het midden: 115 x 60, kleine werken: 20 x 14 (de kleine werken zijn geschilderd op boekkaften) 400 Loc Art Deco tafellamp op verzilverde voet met gesatineerde glaskap in reliëfdecor, h Loc Blauw gelakte 2-deurs penantkast, h.85 x b.75 x d Loc Antiek bronskleurig metalen staande schemerlamp, h.202 x diam Loc Er jaren eikenhouten bureau/eetkamertafel met bruin leder bekleed blad en 3 laden, h.77 x L.197 x b Loc Oude met gecapitonneerd rood leder beklede verstelbare notenhouten bureaustoel 120 Loc Rood/wit geslepen Boheems glazen karaf met stop en met 6 glazen 60 Loc Zwart metalen staande kelkschemerlamp rustend op klauwpootje, h.190 x diam Loc Moderne design metalen staande schemerlamp met tweed kap, h Loc Goudkleurig metalen bijzettafel met halfedelstenen in epoxy ingelegd blad, h.51 x b.32 x d Loc Goud/turkoois beschilderde Chinese 4-deurs kast, h.203 x b.110 x d Loc Goud/turkoois beschilderde Chinese 4-deurs kast, h.203 x b.110 x d Loc Antieke mahoniehouten met marketterie ingelegde dubbelgebogen secretaire, h.106 x b.107 x d Marijke van Doorn, Moderne sculptuur, getiteld: "Interactie", gemonogrammerd MvD, gedateerd 2000, h.69 (inclusief antenne) 1217 Johannes Alphonsus (Jan) Sierhuis, Amsterdam 1928, Bronzen sculptuur van Tango danser, h Loc Loc Loc Oude geëboniseerde houten geridon, h Loc Metalen schemerlampvoet met een glaspasta kap, h Loc Antieke houten kandelaar, h Loc Oude geelkoperen Rococo-stijl 1-lichts kandelaars, h Loc Groene Chinees Celadon lampvoeten met witte kap, h Loc Oude in diverse tinten blauw uitgevoerde secretaire met vitrine-opstand, h.220 x b.100 x d Loc Plexiglazen etagère/bijzettafels op wielen, h.64 x b.47 x d Loc Nieuw modern multicolor handgeknoopt Berber kleed, 225 x Loc Art Deco sculptuur van eenden in de vlucht op marmeren basement, gesigneerd Van de Voorde, h Loc Antieke Engelse eikenhouten met bruin leder beklede bibliotheekstoel 120 Loc Antieke Engelse eikenhouten met bruin leder beklede bibliotheekstoel 120 Loc Antieke eikenhouten 4-deurs kast rustend op bolpoten, h.152 x b.116 x d Loc Stel grijs aardewerken potten 30 Loc Oude kristallen zakkroon, ca.h.90 x diam Loc Antiek Perzisch Heriz kleed, ca.1900, 487 x Loc Zeer grote massief houten eetkamertafel, h.79 x L.500 x b Loc.8

38 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur Verzilverd ovaal spiegeldienblad, verzilverde dekselschaal en 2 kristallen schalen met verzilverde rand 25 Loc Uitgebreid aardewerken crèmekleurig Wedgwood serviesdeel 75 Loc Antieke kristallen kroonluchter 60 Loc Oude geelkoperen kerkkandelaars met kaarsen, h Loc Stoelen bekleed met bruin schapenleer 150 Loc Stoelen bekleed met bruin schapenleer 120 Loc Diverse mineralen boompjes 25 Loc Blauw/wit Chinees eierschaal porseleinen kommen, 6 schotels en 1 deksel, goede conditie 25 Loc Blauw/wit met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen kommen, 10 schotels en 1 deksel (defecten) 25 Loc Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen kom, h.12 x diam Loc Met personen en bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen dekselpot, h Loc Kt. Witgouden ring, model Rivière, bezet met 28 diamanten, 12 briljant geslepen diamanten en 16 baguettes, 1.00 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 5,2 gram, maat 17,5, winkelprijs 2.500, Kt. witgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0.40 ct., kleur: wit, kwaliteit Si, 3,6 gram, maat Kt. witgouden ring bezet centraal een blauwe saffier totaal circa 0.95 ct., en met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.12 ct., ringmaat 17.5 (55) Kt. witgouden ring bezet saffier en 40 briljant geslepen diamant, kleur G kwaliteit Vs, 0,40 ct., 5,8 gram, maat 17, Kt. witgouden armband bezet met behandelde saffier, totaal circa ct. en briljant geslepen diamant 0.50 ct., lengte armband Kt. witgouden ring bezet met saffier en 34 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 5,4 gram, maat Paar 14 kt. witgouden oorbellen bezet met Saffier en 38 briljant geslepen diamanten, 0,40 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, gewicht 3 gram Kt. witgouden ring bezet met saffier en 75 briljant geslepen diamanten, 0,35 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, 4,2 gram, maat 17, Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 3.50 ct., ringmaat (54) Kt. witoguden ring bezet met 90 diamanten, princesslijpsel, 1.80 ct., kleur : Top, kwaliteit Vs, 9 gram, maat 17, Kt. witgouden ring bezet met 166 diamanten, 3,00 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Si, 96x briljantslijpsel en 70x baguetteslijpsel, 9,9 gram, maat 16, Kt. witgouden ring bezet met 0,06 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 2,4 gram, maat 17, Kt. witgouden ring bezet met robijn en 75 briljant geslepen diamanten, 0.35 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 4,1 gram, maat 17, Kt. wit gouden ring bezet met robijn single cut en oud briljant geslepen diamant, totaal circa 0.32 ct., ringmaat (54) Kt. witgouden ring bezet met 7 diamanten, princes slijpsel, 0.55 ct., kleur: Cape, kwaliteit Vs, 4 gram Kt. witgouden ring bezet met 0,12 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 5,1 gram, maat 17, Toegeschreven aan Gerrit Hulsenboom, Amsterdam Vaasen (Epe), Bosrijk landschap met op de voorgrond een visser in boot, olieverf op paneel, 46 x Loc.1a 260 Loc.1a 360 Loc.1a 550 Loc.1a Loc.1a 400 Loc.1a 400 Loc.1a 550 Loc.1a Loc.1a Loc.1a Loc.1a 100 Loc.1a 475 Loc.1a 400 Loc.1a 300 Loc.1a 240 Loc.1a 425 Loc Indonesisch houten Garuda beeld, h Loc Met bloemen beschilderd in hoogglans uitgevoerd Chinnees 3-deurs dressoir, h.88 x b.230 x d Loc Imari porseleinen schemerlampvoeten met witte kappen, h Loc Naar Artz, Kinderen met koperen melkbus in de duinen, pasteltekening, 70 x Loc Paul Louis van Eeden, Kediri Den Haag, Landschap, olieverf op doek, 70 x Loc Antieke met olifanten en draken gedecoreerde bronzen met cloisonné Chinese lampvoet, h Loc.8

39 Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf uur Eikenhouten 1-deurs nachtkastje, h.70 x b.30 x d Loc Antiek Perzisch bakhtiari kleed, ca.1915, 510 x Loc Verzilverd metalen wandapplique van drie Arabische mannen op houten muurplank, h.34 x b Loc Tinnen klepkruik gedecoreerd met o.a. vuurspuwende draak, Loc Koopje divers aardewerk, 17e eeuw, afkomstig gezonken VOC schip 90 Loc Aardewerken oorkan, 16e eeuw, bodemvondst Utrecht, Loc Jacoba kan, 16e eeuw, h.23,5, bodemvondst Utrecht (restauraties) 80 Loc Aardewerken baardmankruik, vroeg 18e eeuw, h Loc Satijnhouten Art Deco sculptuur van een zittende dame, Bali, Njana/Tilem Gallery, Ma, h Loc Weefklosje, Flores, Indonesië 45 Loc Houten masker, gesigneerd aan achterkant "Appel", ca. 19,5 (authenticiteit niet gegarandeerd, volgens mondelinge overdracht door Karel Appel aan een familielid voor haar verjaardag gegeven en vervolgens in 1976 geschonken aan een vriendinnetje voor Sinterklaas) 90 Loc Gipsen reliëf religieuze plaquetten, 40 x Loc Antiek houten gestoken fragment, 18e eeuw, h.47 x b.50 x d Loc Antieke messing kandelaars waarvan 1 met gevleugeld dier, h.42,5 en 13,5 60 Loc Gietijzeren kurkenpers, 19e eeuw 25 Loc L. Soewandi Djepara, handgestoken wandsculptuur met voorstelling van Jezus Christus, 41 x Loc Antieke houten goudkleurige sculptuur van een vogel, 18e eeuw, h Loc Houten koek/suikerplank met afbeelding van een hart, 18e eeuw 60 Loc Antieke bewerkte ivoren slagtand 75 Loc Binneninktpot met schelpmotief 30 Loc Antieke bijbel op bijbelstandaard 150 Loc Oude wortelnotenhouten etagère/bijzettafel rustend op klauwpoten, h.77 x b.81 x d Loc Fang, Gabon, ngil, houten masker met veren, kaolien, textiel, h Loc Fang, Gabon, houten masker, Kaolien, pigment, h Loc Maker, Dogon, Mali 35 Loc Guillaume Theodoor Lo-A-Njoe, Amsterdam 1937, Zonder titel, olieverf op papier, vervaardigd in Onb. meester, Tjalk en Engels oorlogsschip in de Zeeuwse wateren, mogelijk een voorstudie van Johannes Hermanus Koekkoek (Veere Amsterdam) voor het gelijknamige schilderij, 50 x Loc Loc Antiek mahoniehouten Empire kabinet, h.210 x b.142 x d Loc Bruin metalen schemerlampvoeten met rode kappen, h Loc Rood/gouden met vlinders beschilderde Chinese 2-deurs nachtkastjes met laden, h. 60 x b. 40 x d Guillaume Theodoor Lo-A-Njoe, Amsterdam 1937, Zonder titel, olieverf op doek, vervaardigd in 2005, 80 x Loc Loc Bronzen Afrikaanse sculptuur van musicerende personen, h Loc Bronzen goudstof houder, Asanti, h Loc.6

40 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Antieke ingelegde notenhouten tafelklok, h Loc Antieke Jugendstil tafelklok, Delettrez Paris, h Loc Koop van 2 tinnen kandelaars, kristallen schaal, kristallen karaf en 2 trekpotjes 25 Loc Diverse kruiken vervaardig uit kalebassen 25 Loc Koop van 3 fossielen en een kunststof olifant 8 Loc Diverse memorabilia penningen 25 Loc Rijk bewerkt verzilverd Engels dienblad, 38 x Loc Kopke Late Bottled Vintage Port 2014, in een originele wijntas van het porthuis Grahams/ Kopke, 6x 100 Loc Diverse wijwaterbakjes 60 Loc Rijkbewerkte legering schemerlampvoet met kap, h Loc Teakhouten eetkamertafel met roestvrijstalen onderstel, h.77 x L.220 x b Loc Piet Adrianus (Piet) Bouter, Gouda Den Haag, Houtvester in het bos, olieverf op doek, 60 x Loc Oude notenhouten schoolklok 40 Loc Fontana Arte Nobi, 2 Lampen : moderne design vloerlamp met dimmer en bijpassende wandlamp 110 Loc Stel Art Deco sculpturen met voorstelling van hond en poes 150 Loc Koopje diverse Boeddha beeldjes 16 Loc Antieke achterglas schilderingen zomer en wintergezicht, 28 x Loc Antieke kurkentrekkers, Engeland, ca Loc Koopje divers w.o. cloisonné vaasje, Makkum aardewerken vruchten, en diverse gravures, etc. 16 Loc Diverse tafelbellen 25 Loc Antieke rijk bewerkte mahoniehouten spiegelbonheur met vitrine-opstand en een fraai gestoken kuif, Holland ca.1830, h.206 x b.130 x d Loc Blauw/wit Chinees porseleinen serviesdeel met decoratie van lange lijs figuren 16 Loc Koop divers kristal 16 Loc Antieke rijkbewerkte Dantziger armfauteuil met leeuwenkoppen 75 Loc Antieke rijkbewerkte eikenhouten 2-deurs beeldenkast waarvan de bovenste deur beglaasd, h.220 x b.91 x d Loc Oude teakhouten halfmaantafel, h.77 x b.88 x d Loc Antieke mahoniehouten kapspiegel, h.76 x b.60 x d Loc Antiek eikenhouten dubbelgebogen kabinet met een gecontourneerde kap, h.229 x b.159 x d Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.30 ct., ringmaat (56) Kt. witoguden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0.55 ct., kleur: wit, kwaliteit piqué, 2,5 gram, maat 17, Kt. witgouden bezet met 0,21 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Si, 5,8 gram, maat Kt. witgouden ring bezet met 36 briljant geslepen diamanten, 0.55 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 1,9 gram, maat 17, Loc Loc.1a 220 Loc.1a 260 Loc.1a 300 Loc.1a Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.22 ct. 320 Loc.1a 1334 Paar 14 Kt. geelgouden oorbellen bezet met 20 briljant geslepen diamanten (zwart+wit/ Diamantgewicht: 1,00 ct., gewicht: 3,1 gram 360 Loc.1a Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.02 ct. 240 Loc.1a Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.24 ct. 300 Loc.1a Kt. witgouden collier bezet met 6 briljant geslepen diamanten, 0,49 ct., kleur: Top Wesselton - kwaliteit: Vsi, lengte 43, gewicht 16,8 gram, met certificaat, Kt. witgouden ring bezet met 0.23 ct. briljant geslepen diamant, kleur: H-kwaliteit: VS1, 6,2 gram, maat 16, Kt. geelgouden ring bezet met 0.22 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Cape, kwaliteit Si1, 1,6 gram, maat 15, Loc.1a 425 Loc.1a 150 Loc.1a

41 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Kt. witgouden ring bezet met 0,75 ct. briljant geslepen diamant, kleur: K+kwaliteit Vs, 2,4 gram, maat 17, Kt. witgouden ring bezet met ca ct. briljant geslepen diamant, kleur: Light Brown, kwaliteit Si1, 3,6 gram, maat 16, Kt. witgouden ring, model solitair bezet met 0,25 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Cape +kwaliteit Si, 2,3 gram, maat 16, Kt. witgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0.30 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 1,9 gram, maat 17, Kt. witgouden ring bezet met 0.80 ct. briljant geslepen diamant, kleur: G, kwaliteit VVs, 4,4 gram, maat 17, Loc.1a Loc.1a 200 Loc.1a 180 Loc.1a Loc.1a 1345 Koop divers serviesgoed w.o. Royal Albert 16 Loc Rein Dool, Leiden 1933, "De schreeuw", handgesigneerde zeefdruk, nr.43/80, gedateed 1998, 77 x Stephen Paul David Morris, Macclesfield uit Cheshire, Verenigd Koninkrijk 1957, De vrouw in de 20e eeuw, screenprint/zeefdruk, eerste serie, 2006, editie van 10 stuks, 100 x Hendrik Vader (= pseudoniem Cor Corsius, ), Strandgezicht met bomschuiten en personen, olieverf op paneel, 59 x 120,5 150 Loc.6 75 Loc Loc N.V.D. Waay, ets, "een kunstbeschouwing" 20 x Loc Onb. meester, olieverf op paneel, winter in Blaricum, 35 x Loc J.B.L. van Leemputten, Boerderij met vee, olieverf op doek, 24 x 29, r.o. gesigneerd 170 Loc Sonia van Nispen (1936), Landschap bij Jean Savenne in de Elzas, Frankrijk, aquarel, gedateerd 1996, 51 x Loc R. Hebbelinck, ets, Zeeland 45 x Loc César Domela, Amsterdam Amsterdam, Compositie, Zwart lijnen op blauw, handgesigneerde zeefdruk, 28,7 x 22, Stephen Paul David Morris, Macclesfield uit Cheshire, Verenigd Koninkrijk 1957, De vrouw in de 20e eeuw, screenprint/zeefdruk, 2006, editie van 10 stuks, 100 x Loc.6 75 Loc R. Kessel, Winterlandschap bij Laren, lithografie, 70 x Loc Antonio Segui, Cordoba, Argentinië 1934, Elephant, "Meneer laat de hondjes uit", handgesigneerde zeefdruk, nr.134/140, gedateerd 1979, 69 x Loc Ond.gesign., Afgemeerde schepen op de rivier, maroefle, 60 x Loc Oude teakhouten halfmaantafel, h.77 x b.88 x d Loc Art Deco schemerlamp met witte glazen bollen, h Loc Antiek eikenhouten Drents zonnekabinet, Holland ca.1800, h.260 x b.178 x d Loc A.R. Penck (pseudoniem van Ralf Winkler), Dresden, Duitsland , Zürich, Zwitserland, Gefährlicher sommer 1992, handgesigneerde zeefdruk, nr.16/50, 109 x Antonio Saura, Huesca Cuenca, Spanje, Placard ullam, handgesigneerde lithografie, nr.82/500, 75 x Loc.6 75 Loc Onb.meester, Stadsgezicht, olieverf op doek, 73 x Loc Joseph Beuys, Diebstahl, litho/affiche, 30 x Loc Albert Carel Willink, Amsterdam Amsterdam, Man en vrouw in een Berlijnse bar (1920), handgesigneerde lithografie, nr.11/200, 25,5 x Loc Joseph Beuys, Levitatione, lithografie, 37 x 22,5 16 Loc Felix Droese, Fruchtbare Hand, papiersnit, handgesigneerd en gedateer 1995, nr.47/150, 26 x 6 30 Loc Antiek Fries staand horloge, h.255 x b.66 x d Loc Met pauwen gedecoreerde porseleinen vaas, h Loc Antieke spiegel met vogels gedecoreerde kuiflijst, h.152 x b Loc Antiek eikenhouten dubbel gebogen commode rustend op klauwpoten, h.84 x b.92 x d Loc Beige marmeren zuil met koper afgezet, h.116 x diam Loc Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met gesatineerd glazen kap in hoogreliëf, h Loc Antieke notenhouten getorste ridderfauteuil met gobelin bekleed 55 Loc Abraham Gerardus (Bram) van Velde, Zoeterwoude Grimaud, Ailleurs Brun, gesigneerde lithografie, nr.55/300, gedateerd 1971, 63 x Loc F.G.W.Oldewelt, "Lieder ohne worte", ets, 14 x Loc.6

42 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur David Schulman, Hilversum Laren, Gezicht op een doorvaart met brug, sepiatekening, 1925, 31 x Robert Egber Gerardus (Rob) Scholte, Amsterdam 1958, A figure, felt pentekening, 35 x 11,5, provenance particuliere collectie Sotheby's Amsterdam 60 Loc Loc Jan Poortenaar, Landschap met os en personen, handgesigneerde ets, 14 x 9 16 Loc Oosterse wanddecoratie met in kralen geborduurde voorstelling van twee ruiters te paard, 53 x Loc DW.MD. Kertha, Balinese dans, tempra verf op doek, 52 x Loc S.M. Kertha, Indonesisch visvangst, tempra op doek, 90 x Loc Lithografie affiche Jan Sluijters, 'Artiesten Winterfeest', 's-gravenhage 1919, 71 x Loc I. Verbruge, Stadsgezicht vanaf het water, olieverf op doek, 60 x Loc D. Voerman, Boerin bij boerderij, olieverf op doek, 55 x Loc Evert Pieters, Amsterdam Laren, Interieur, olieverf op board, 50 x Loc Barones C.D. van Pallandt, 3 ingelijste studietekeningen, 52 x Loc T. Wijaja, Sawah landschap, tempra op doek, 84 x Loc Henk van de Ende, , Landschap, olieverf op doek, 50 x 70,5 170 Loc Anton Heijboer, Sabang Sumatra (NI) Den Ilp, Kip, aquarel, 68,5 x 59,5 45 Loc Jac. Eriks, Winter in Laren, olieverf op doek, 55 x Loc Ond.gesign., Havengezicht met schip, olieverf op doek, 70 x Loc J.N. Voorstad, Diverse personen voor een huis in een bosrijke omgeving, gouache, gedateerd 1841, 44 x Loc Ond.gesign., Vrouw met spiegel, aquarel, 63 x Loc Engelse gravure, "marriage by register" 50x Loc Scandinavische School, Vissersschepen op strand, olieverf op doek, 60 x Loc Waalko Jans Dingemans Jr., Gorinchem Westerschouwen, Boerenjongen in interieur, olieverf op paneel, gedateerd 1940, 22,5 x Loc Kuiperkaartje van Borssele 20 x Loc Jörg Immendorf, Bleckede Düsseldorf, Duitsland,Mao 100, handgesigneerde kleuren aquatint, nr.85/150, 26 x 29,5 150 Loc Matthijs Hage, aquarel, bloemstilleven 56 x Loc Jean Dewasne, Hellemmes Rijsel, Frankrijk Lille, Parijs, Machine, zeefdruk, nr.99/150, achterop het werk, 59 x Claas Prins, Amsterdam Bussum, Wintergezicht met brug, olieverf op doek, 64 x Loc Loc Corneille, La Grenade, lithografie, 1963, gesigneerd, 42 x Loc Salvador Dali, L'Eléphant spacial et la girafe d'avignon, lithografie naar origineel, 40 x Loc Salvador Dali, Gianni Schicci's bite, lithografie naar het origineel, nr.79/350, 30 x Loc Ond.gesign., Schaap in landschap, aquarel, 19 x Loc Berkel, Lage Vuursche, de Oude Smidse,gem.techniek, 15 x Loc Kuiperkaartje van Loenersloot, 17 x Loc Domenico (Mimmo) Rotella, Catanzaro, Italië Milan, Italië, Un documento storico eccezio nale, handgesigneerde zeefdruk/collage, nr.4/80, 98 x Loc Ond.gesign., Huis in bos, aquarel, 48 x Loc Karel Appel, Amsterdam Zurich, Walking with my brid, handgesigneerde en genummerde kleuren litho, 1979, nr.123/160, 74 x Loc Annette Lucks, Zonder titel, gouache op papier, 65 x Loc Ond.gesign., Abstract met gezicht, handgesigneerde zeefdruk, 64 x Loc Onb.meester, Gabon, houten masker, kaolien, pigment, raffia, h Loc Tsogho, Gabon, houten makser, Kaolien, pigment, h Loc Antieke eikenhouten Engelse staande klok, "Edw. Seed Southampton", h Loc Oude gebogen notenhouten 3-laden commode, h.65 x b.76 x d Loc Bruin Murano-stijl schaal, h.10 x diam Loc Antieke Engelse eikenhouten secretaire met opstand, h.210 x b.98 x d Loc.6

43 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Antieke mahoniehouten dubbelgebogen secretaire, Holland ca.1850, h.109 x b.117 x d.60 (vervaardigd door Jacob Sjoerdzn Schol uit West-Terschelling. Hij is daar geboren op 17 maart Hij was schipper "buitengaats". Nadat hij op 24 december 1856 huwde met Grietje Anesdr. Swaal zei hij het varen vaarwel en vestigde zich weer op Terschelling en oefende het beroep van timmerman/meubelmaker uit. 85 Loc Tafellamp op verzilverde voet met gesatineerd glazen kap, h Loc Antiek schilderijklokje 30 Loc Antiek eikenhouten gebogen kabinet met gecontourneerde kap, Holland ca.1800, h.245 x b.185 x d Antieke Engelse mahoniehouten tafel met lade afgedekt met lederen blad, h.82 x L.260 x b Loc Loc Diverse oude houten bakken 25 Loc Oude pathefoon (defect) 16 Loc Antieke houten hoorngrammofoon met diverse platen 75 Loc Rood gelakte Hanneke Huisman vakkenkast met verlichting, h.220 x b.120 x d Loc Boek : 100 jaar Telegraaf 16 Loc Paul Räth, Art Deco aardglobe rustend op houten voetstuk, h Loc Diverse klokken en 2 olielampen in doos 16 Loc Map met oude en antieke landkaarten, etsen, etc. 75 Loc Map divers grafiek 16 Loc Koop divers grafiek, etc. 16 Loc Koop Oosterse met kralen gedecoreerde volkskunst 75 Loc Kist met 12 flessen Château La Tour Carnet, Haut Medoc 1995, Grand cru classé (kelderrestant, geen garantie op conditie) 30 Loc Kistje met 6 flessen Château Bessant Ségur 2009 (kelderrestant, geen garantie op conditie) 30 Loc Kist met 12 flessen Château Roudier, 1988 (kelderrestant, geen garantie op conditie) 30 Loc Koop van 12 flessen Château Fourcas Hosten 1995 (kelderrestant, geen garantie op conditie) 30 Loc Kist met 12 flessen Château Potensac 1995 (kelderrestant, geen garantie op conditie) 30 Loc Kist met 12 flessen Château Boyd Cantenac, Grand Cru classé 1986 (kelderrestant, geen garantie op conditie) 30 Loc Kees van Dongen, 2 Ingelijste (vroege) litho's, begin Loc Hollandse school, Bomschuiten voor de kust, maroefle, 41 x Loc Willy Sluiter,( ) olieverf op board, boerderij bij Heeze, 45 x Loc Antieke goudkleurige wandornamenten met spiegels, 70 x Loc Antieke stoelklok 110 Loc Eikenhouten ovale bijzettafel, h.80 x L.99 x d Loc Antieke comtoise klok 60 Loc Julius Jacobus van de Sande Bakhuyzen, Den Haag Den Haag, Landschap met ven en opvliegende en zwemmende eenden, maroefle, 39 x Loc J.A. Hesterman, , Rivierlandschap, olieverf op doek, 48,5 x Loc Panamarenko (Henri Van Herwegen), Antwerpen 1940, Vliegwiel mensenkracht, handgesigneerde lithografie, nr.63/75, 1453 John Radecker, Amsterdam Amsterdam, Zittende man met vogel, zinklithografie, circa 1920, 31,5 x 24,5 45 Loc.4 25 Loc Arien van Waterland,Gouache, haven van Huizen anno 1983, 37 x Loc Jacob (Jaap) de Ruig, Baarn Baarn, Afgemeerde zeilboten, olieverf op doek, 49 x Loc Antieke mahoniehouten 1-deurs linnenkast met geslepen spiegel, h.224 x b.99 x d Loc Notenhouten penantkast, h.95 x b.105 x d Loc Antieke eikenhouten bolpoot trektafel, Holland circa 1900, h.75 x L.140 (of 2 x 60 erbij) x d Loc Antieke wortelnotenhouten beglaasde 1-deurs kast met lade, h.226 x b.95 x d Loc Patrick Mulder (Hilversum, 1954), Vrouwelijk naakt, acryl op doek, gedateerd , 100 x Loc.4

44 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Onb.meester, Koeien, personen en God in Indiaas landschap, gouache op doek, 108 x 135 (inclusief lijst) 300 Loc Onb.meester, Man met kruik, olieverf op paneel, 48 x Loc Jacob (Dooyewaard) Dooijewaard, Amsterdam Laren, Larens interieur met boerin, olieverf op paneel, gedateerd 1944, 35 x Loc Handgekleurde landkaart, Delfland, 56 x Loc G. Perova, Twee slapende boxers, pasteltekening, 50 x Loc Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet gedecoreerd met bloemkelken en een gesatineerd glazen kap in reliëfdecor, h Loc Reproductie Modigliani, Naakt, 88 x Loc Koopje diverse Hummel beeldjes 25 Loc Toegeschreven aan Maria Manton, Blida (Algerije) Parijs, Abstract, maroefle, 29 x Loc Hollandse School, draagt signatuur Nanninga, Personen in stad, olieverf op board 33 x Loc Hans Bellmer, Katowice, Polen Parijs, Frankrijk, machine met raderen en vreemde vormen, droge naaldets, handgesigneerd en nr.45/99, 50 x Alphons Freymuth, Haarlem 1940, Marion, handgesigneerde lithografie, 1991, nr.20/100, 67 x Loc.4 75 Loc Oude gravures 8 Loc Bruinkleurig teakhouten wijntafel rustend op 3-spanpoot, h.75 x diam Loc Antieke mahoniehouten boekenkast, h. 143 x b. 170 x d Loc Divers Imari porseleinen serviesgoed 16 Loc Houten voorouderfiguur, Ebrie (Ivoorkust), h Loc Houten Alusi figuur, Eglo Nigena, h Loc Houten Janus figuur, Mambila, h Loc Verchroomde Art Deco bureaulamp op marmeren voet, h.39 x b Loc Kees Slegt, Amsterdam 1946, Abstract, zeefdruk, nr.14/50, gedateerd 1988, 50 x Loc A.R. Penck (pseudoniem van Ralf Winkler), Dresden, Duitsland , Zürich, Zwitserland, Harmonisator, handgesigneerde litho, 30 x A.R. Penck (pseudoniem van Ralf Winkler), Dresden, Duitsland , Zürich, Zwitserland, Deutlich Darstellung, handgesigneerde litho, 30 x Loc.4 30 Loc Jan Baczynski, 1944, Pejzaz XVIM (landschap XVIM), linosnede, nr. 6/11, 13,5 x Loc Onb.meester, Schrijver, Frankrijk, 19e eeuw, litho, 22 x Loc G.J. Oskam, , Landschap met boerderij, pastel, 37 x Loc Helen Nieuwenhuis, Gezicht op Rome, tekening, 1988, 19 x 25 cm 16 Loc Man Ray (Emmanuel Radnitzky), Philadelphia Parijs, Le pont neuf, kleurenlithografie, nr.9/99, gedateerd 1980, 57 x Loc Valerie O'Hara, kleurets,"santa and the ghost" 40 x Loc Professor Pieter Dupont, Amsterdam Hilversum, Le cheval blessé (het gewonde paard), handgesigneerde kopergravure, nr. 37, 31 x 25 h 40 Loc Herman Kruijder, Lage Vuursche Blaricum, St. Jacobs Processie 1927, lithografie 30 Loc Kees van Dongen, Delfshaven Monte Carlo, Monaco, Dokter en vrouw, pochoir druk, met certificaat van echtheid van Drs. Loek Brons, 17,5 x 12,5 150 Loc Antiek handgekleurde landkaart, Turquie en Asie (Turkije), 30 x Loc Litho met afbeelding van engel, Vlaams, ca.1880, 28 x Loc Litho van landkaart Frankrijk, De Prome, 19e eeuw, 24 x Loc Oude gekleurde opticaprent, Rotterdam, ca. 1750, 40 x Loc Alphons Smeets, Schepen op zee, olieverf op doek, 23 x Loc Oud gekleurde gravure met voorstelling van de grote markt te Neurenberg, uitgave van Leitzelt, ca.1770, 40 x Gekleurde gravure met voorstelling van Havengezicht met diverse scheepshandelingen, zeldzame uitgave, uitgave door Martin Engelbrecht, Augsburg, ca.1650, 28 x Anthonie Jacob (Toon) de Jong, Laren Maassluis, De oude kerk van Laren, handgesigneerde lithografie naar een ets, eigen druk, gedateerd laren 1925, 49 x Loc.4 30 Loc.4 45 Loc.4

45 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Kt.gouden bewerkte gouden ring bezet met zaadparels, 9,3 gram 240 Loc.1a 1502 Antieke BWGG met bloemen gedecoreerde opengewerkte broche/hanger bezet met grote gefacetteerde citrien 110 Loc.1a Rijig bloedkoralen collier met een 14 kt. gouden slot, 60 gram 280 Loc.1a 1504 Bloedkoraal kaasjescollier, 5,5 mm. met 14 kt. geelgouden sluiting met veiligheidsketting, lengte 38, gewicht 37 gram 1505 Kees van Dongen, Delfshaven Monte Carlo, Monaco, Straatje, litho, met certificaat van echtheid van Drs. Loek Brons, 22 x Hendricus Anthonius Dievenbach, Haarlem Laren, Bloemstilleven, aquarel, 37 x Loc.1a 150 Loc.4 55 Loc Oude handgekleurde kaart, 35 x Loc Smit, Eendracht aan varende wind, aquarel, 38 x Loc Antieke handgekleurde kopergravure van de stad Delft, gedateerd 1765 (op achterkant), 46 x Nahum Gutman, Bessarabië Tel Aviv, Poolse boer met wandelstok, handgesigneerde sepiatekening, 44 x Kees van Dongen, Delfshaven Monte Carlo, Monaco, Straatje, La croix, originele litho met certificaat van echtheid van Loek Brons, 20,5 x 21, Man Ray (Emmanuel Radnitzky), Philadelphia Parijs, Erik Satie, originele handgesigneerde foto, 1924, 23 x Loc Loc Loc Loc Nieuwe rondom met grijs velours gestoffeerde eetkamerstoelen 600 Loc Nieuwe turquoise velours vol gestoffeerde eetkamerstoelen 600 Loc Met turquoise velours vol gestoffeerde eetkamerstoelen 800 Loc Set van 6 grijs gestoffeerde eetkamerstoelen met chroom onderstel 300 Loc A.E Hermann, Werkende landarbeiders met op de achtergrond bergen, olieverf op paneel, 39 x Claes Oldenburg, Stockholm, Zweden 1929, Butter pat in Bekerly Hills, 1976, handgesigneerde ets/aquaprint, nr.11/15, 66 x Loc Loc Jacobs, Langs de vaart, ets, nr.2/5, 20 x 15 (glas defect) 8 Loc Arie Johannes Veldhoen, Amsterdam 1934, Trouwerlaar, handgesigneerde ets, gedateerd 2001, 62 x Loc Ingelijste voorstelling van een een Winterlandschap met sprokkelende personen, 33 x Loc Antieke Engelse grenen kaptafel, h. 150 x b. 104 x d Loc Oude met schaapsleder beklede armfauteuil, Nico van Oorschot Amsterdam 75 Loc Handgeknoopt Kelim kleed, L.300 x b Loc Diverse handgeknoopte kleedjes 16 Loc Handgeknoopt Bachtiar kleed, ca.1905, slijtage, 240 Loc Antiek handgeknoopt Heriz kleed, ca.1900, 285 x Loc Antiek Perzisch Heriz kleed, 30 Loc Handgeknoopt Heriz loper, 300 Loc Handgeknoopt Heriz kleedje, 120 x Loc Handgeknoopt kleedje, 160 x Loc Handgeknoopt Lilian kleedje, 88 x Loc Handgeknoopt Perzisch kharajetkleed, 246 x Loc Handgeknoopt Qashqai loper, 240 x Loc Antiek Heriz kleed, ca.1900, 144 x Loc Handgeknoopt Hamadan loper, 490 x Loc Koopje antieke boekjes 8 Loc Oude boxcamera's 16 Loc Koopje diverse penningen en memorabilia 25 Loc Polychroom met bloemen en vogels gedecoreerde Satsuma aardewerken theeservies 16 Loc Koop van 7 diverse religieuze boeken w.o. bijbels 30 Loc Diverse geelkoperen kandelaars 25 Loc.4

46 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Koop van 7 diverse karaffen en een porseleinen olielamp 25 Loc Koop diverse boeken w.o. boek over Koningshuis en boek met houtgravures 25 Loc Marmeren met glazen Art Deco fotolijsten 30 Loc Koop divers damast 45 Loc Diverse dvd's w.o. series 25 Loc Diverse dvd's w.o. series 25 Loc Koop divers porselein en Boheems kristal 16 Loc Diverse wandelstokken 25 Loc Halfronde met schaapsleder beklede Art Deco armfauteuil, h.70 x b.112 x d Loc Met cognackleurig schaapslederen beklede oorfauteuil, h.106 x b.84 x d Loc Cognackleurig leder beklede armfauteuil 120 Loc Hugo Berten, Kalk Laren, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x Loc Vintage roodkleurige verstelbare design krukken 40 Loc Gérard Joseph Grassère, Heerlen 's-hertogenbosch, Abstract, olieverf op board, 60 x Loc Doorn, Abstract, gemengde techniek, gedateerd 1989, 54 x Loc Koop diverse hoeden w.o. hoge hoeden, tropenhelm, Spaanse toreador hoed etc. 16 Loc Houten lokeend en een koperen kandelaar 25 Loc Originele runderschedel met hoorns, h.79 x b.67 x d Loc In groen lakwerk uitgevoerde Chinese vakkenkast, h.250 x b.160 x d Loc Diverse koperen kandelaars ( 7 paar) 80 Loc Oude hoge hoed in koffer 16 Loc Sculptuur van vrouw met kindje 50 Loc Koop diverse kritallen karaffen 25 Loc Smeedijzeren en aardewerken spaarpot en 2 religieuze beelden 30 Loc Grote rood koperen bakkers doofpot met koperen appelketel 30 Loc Ingelijste gravure, Prospectus Arces Constantini, 22 x Loc Ingelijste gravure, Prospectus Templi, 28 x Loc Wijnkast, massief gietijzer met houten bovenblad met afsluitbaar hek, voor 12 flessen, h. 77 x br. 41 x d Loc Engelse achterglas paardenprenten, 53 x Loc Antiek handgesmeed wijnrek Rigidex-Deposé Frankrijk rond 1920, voor 300 flessen, met afsluitbare hekken, h. 164 x br. 101 x d Loc Gestoffeerde 4-laden kist/commode, h.109 x b.103 x d.54 (zonder glazen blad) 200 Loc Koop diverse K.L.M.-huisjes 16 Loc Stenen kruik, Duitsland, 19e eeuw 30 Loc Diverse whiskey/cognac karaffen 40 Loc Antieke aardewerken tabakspotten 40 Loc Antieke blauw/wit gedecoreerde Delftse aardewerken schotels, diam.34 en diam.22,5 30 Loc Beschilderde Russische lakdozen 45 Loc Koopje divers pleet, etc. 16 Loc Koop divers porselein en aardewerk 25 Loc Atmos klok onder stolp 25 Loc Met personen beschilderde Russische lakdoos, h.12 x b.27 x d Loc Koopje divers w.o. koper en porselein 16 Loc Koopje diverse antieke tegeltjes 30 Loc Koop van 25 diverse antieke tegels, Holland, 17e/18e eeuw, 120 Loc Antieke ijzeren vijzel, klewangmes, koperen lantaarn en 2 bajonetten 25 Loc Koop diverse logo schildjes, Memorabilia m.b.t. de Marine, etc. 40 Loc Koop divers pleet 16 Loc Hans Hollenbach, Schiedam Rotterdam, Zonder titel, gesigneerd en gedateerd 1964, gem.techniek op doek, 150 x 99,5, Provenance: particuliere collectie 140 Loc.4

47 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Bengt Lindstrom, Gezicht, aquagravure, nr.68/99, 94,5 x Loc Mels Sluyser, Nederland 1930, Personen in de trein, olieverf op board, 48 x Loc Rick van Dam, Landschap, olieverf op doek, 100 x Loc Ond.gesign., Luchttrein, acryl op doek, 40 x Loc Onb.meester, Kerk in landschap, 19e eeuw, aquarel, 15 x 9 60 Loc Houten juwelenkist, Jan de Bouvrie, 20e eeuw 50 Loc Notenhouten 1-deurs hoekkast met beglaasde bovendeur, h.179 x b.70 x d Loc Koop divers glas en porselein, 19/20e eeuw 25 Loc Engelse mahoniehouten bureaustoel met gecapitonneerd groen lederen zitting 75 Loc Antieke mahoniehouten hangoortafel, h.7d x b.78,5 x d.49 of Loc Bruin glazen sculptuur van een stier, h.20 x L Loc Antieke Engels verzilverd dienblad, h.3,5 x b.62 x d Loc Antieke spiegel in goudkleurige kuiflijst, h.154 x b Loc Filigrain zilveren ovaal hengselmandje, 162 gram 180 Loc Bloedkoralen collier met gouden slot, L.50, gew gram 90 Loc Bloedkoralen 3-strengs collier met gouden slot 300 Loc e Gehalte zilveren gehamerd Art Deco schaaltje, h.12 x L.12 x d.8 30 Loc Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonschaaltje, 87 gram 60 Loc Antieke 2e gehalte zilveren theebus met sleutel, ca Loc van Kempen, twee 2e gehalte melkschenkkannen met houten handvatten en knopjes 45 Loc Zilveren sauskom met parelrand, 222 gram 140 Loc Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonschaaltje, 87 gram 60 Loc van Kempen, 2e gehalte zilveren melkschenkkan met houten handvat en knopje 40 Loc Antiek zangboekje met zilveren sloten 30 Loc Sterling zilveren Art Deco koffiepot met houten handvat, Birmingham Loc Zilveren lepeltjes in houten lepeldoosje 60 Loc Antiek 18 kt. gouden collier bezet met gefacetteerd bloedkoraal (1 pegel ontbreekt) 75 Loc Geëtst glazen kaasstolp met zilveren knop 60 Loc Opengewerkt verzilverd Victoriaans fotolijst met ivoren portretminiatuur op een ondergrond, h.15 x b.11,5 60 Loc Antiek bloedkoralen collier met 18 kt.gouden slot 120 Loc Lederen met metalen stuk t.b.v. militaire kledingstukken voorzien van wapenafbeelding, 19e eeuw 60 Loc Diverse zilveren strooibusjes w.o. 1 met kristal 100 Loc Antieke porseleinen parfumflacon met zilveren dop 45 Loc Antiek 2e gehalte zilveren sponsendoosje 45 Loc Zilveren rammelaar met bloedkoraal 300 Loc Zilveren miniatuur teckel 45 Loc Miniatuur zilveren bierton op standaard en helmkit 60 Loc Parfumflacon met gouden montuur met vogeltje op dop, 19e eeuw 120 Loc Pafrumflacon met gouden montuur, 19e eeuw 120 Loc Rijkbewerkte 3e gehalte zilveren ronde dekseldoos, diam.7 50 Loc Set religieuze zilveren busjes, So + SC, 18e eeuw 200 Loc Miniatuur zilveren spinnewiel en kruiwagen 60 Loc Verzilverd bootje op houten onderstel, ca Loc Zoutvaten met vergulde binnenzijde met glazen binnenschaaltjes en 4 bijbehorende zilveren lepeltjes, Brussel 150 Loc Bewerkt zilveren strooi/scheplepels, 134 gram 80 Loc Diverse zilveren zoutvaatjes w.o. 1 met blauw glazen binnenbak, zilvergewicht 182 gram 100 Loc Rijkbewerkte zilveren koektrommel op pootjes, anno Loc Antiek schildpad lepeldoosje 60 Loc.1

48 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Verzilverde bronzen olifant met paraplu, h.25,5 75 Loc Etui met een 3e gehalte zilveren naaigarnituur 16 Loc Diverse scharen met zilveren handgrepen 180 Loc Stel zilveren strooilepels, 106 gram 120 Loc Kristallen karaffen met zilveren knop, divers draadglas, porseleinen kommetjes, etc. 30 Loc e Gehalte zilveren asperge-tang 45 Loc Zilveren en 2 verzilverde flessenbakken met houten bodem 30 Loc Defect bloedkoralen 5-strengs collier met gouden slot 60 Loc Twaalf 2e gehalte zilveren viscouverts, 1143 gram 240 Loc Zilveren viscouvert van 3 messen en 6 vorken, totaal gewicht 466 gram 140 Loc Verzilverde viscouverts 45 Loc Zilveren viscouverts, 600 gram 400 Loc Wit/bruine stijve armband 80 Loc Collier, armbandje met 2 manchetknopen vervaardigd van o.a. 5 cent munten, Willem II, 25 cent munten, Wilhelmina, etc. 60 Loc Diverse armbanden w.o. zilver en bezet met onix en kleurstenen 50 Loc Koopje divers, w.o. een dubbeltjesarmband, manchetknopen, Zeeuwse broche, etc. 16 Loc Zware 2e gehalte zilveren hanger i.v.v. een spaarpot met Surinaamse wapen met antieke munten 80 Loc Kt. gouden herenzegelring, 8,5 gram, hartjesketting en een met bloemen gedecoreerde clip 70 Loc Antiek collier bezet met facetgeslepen cornalijn en een 14 kt. gouden slot 50 Loc Antiek pillendoosje, een camee broche en een broche bezet met markesiet 110 Loc Vintage Baume & Mercier horloge met stalen band en een reparatie uit 2019 (van 630) 75 Loc Raymond Weil damespolshorloge, model Shine, met stalen kast en band, met briljant geslepen diamant ingelegde cijfers en zijkanten 220 Loc Koopje diverse sieraden w.o. zilver 50 Loc Koopje divers bijoux w.o. zilver 25 Loc Diverse zilveren armbanden, 113 gram 45 Loc Antieke zilveren en 2 gouden hoedenpennen 120 Loc Koopje van zilveren broche, doublé manchetknopen, munt aan zilveren hanger en een zilveren met gouden ring 40 Loc Diverse armbanden w.o. zilver 40 Loc Taratata Franse, sieradenset bestaande uit een collier, armband en een paar oorknopjes 16 Loc Pandora, 1e gehalte zilveren armband met 24 bedels, L.21, gewicht 87 gram 260 Loc Zilveren Jasseron bedelarmbanden met diverse bedels 40 Loc Zaadparel collier met paarskleurige bollen en 2e gehalte zilveren slot 30 Loc Sterling zilveren armband vol bezet met simuli 25 Loc Fashion Jewelry Dior, hartjes collier met 2 hartjes 55 Loc Diverse Pandora armbanden met diverse bedels 65 Loc Koopje van 2 vestzakhorloges, diverse damespolshorloges en 2 doublé armbanden 16 Loc Ovale camee broche met gouden montuur 3,7 x 2,9 cm 100 Loc Gouden hanger met antiek camee, 6,7 gram 130 Loc Kt. gouden camee broche met veiligheidsketting 110 Loc Kt. gouden camee hanger/broche 220 Loc Kt. gouden damesarmband, 19 gram 450 Loc Gouden damesring bezet met geslepen carneool, rm Loc Gouden Art Deco ring bezet met diamanten, rm Loc Kt. gouden damesring bezet met geslepen steen, rm Loc Kt. gouden ring bezet met barnsteen 60 Loc Zwarte/wit/bruine kralen, Tibet 60 Loc Rijk bewerkte opengewerkte 18 kt.gouden ring, 8,61 gram met 11 verwisselbare stenen 150 Loc Diverse damespolshorloges 16 Loc.1

49 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Koopje divers goud en zilver w.o. bloedkoraal 60 Loc Paar 14 kt. gouden oorbellen/stekers 40 Loc Koopje diverse sieraden meest antieke w.o. goud 100 Loc Koopje diverse antieke 14 kt. gouden streeksieraden, 11,6 gram 150 Loc Koopje divers 14 kt. gouden sieraden, 10,5 gram 160 Loc Koopje diverse gouden sieraden w.o. damesring bezet met briljant geslepen diamant 120 Loc Diverse 14 kt. gouden kruisjes 60 Loc Kt. gouden oorhangers bezet met parel, L.3,5 90 Loc Twee paar 14 kt. gouden oorbellen/stekers 40 Loc Diverse 14 kt. gouden hangers 120 Loc Kt. gouden collier met grote hanger 75 Loc Hand beschilderd portret miniatuur van een moeder met kind in bosrijke omgeving als hanger bezet met parels, robijntjes en smaragd in BWGG omranding 40 Loc Kt. gouden collier met gouden hanger met gouden balletjes, 8 gram 160 Loc Kt. gouden schakelarmband, 19,5, 6,5 gram 150 Loc Antieke opengewerkte zilveren broche bezet met diamant en metalen plaatje 75 Loc Gouden bloembroche bezet met t parel, 7,25 gram 200 Loc Antieke gouden sigarenknipper, 7,1 gram 120 Loc Kt. gouden hanger bezet met 3 geslepen carneolen, L.3,7 80 Loc Kt. geelgouden staafjesbroche, 7,8 gram 150 Loc Gouden hanger bezet met grote geslepen kleursteen, 4,7 gram 80 Loc Kt. gouden hanger i.v.v. een rog 40 Loc Gevlochten 14 kt. gouden tricolor damesring bezet met briljant geslepen diamantjes, rm Loc Koop diverse doublé sieraden 30 Loc Antieke gouden broche bezet met diamant 150 Loc Antieke broche met voorstelling van twee dames in landschap 100 Loc Antieke brillen in gouden monturen, 19e eeuw 80 Loc Kt. witgouden ring bezet met 262 diamanten, 5,85 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Si, 22,4 gram, maat 17, Loc.1a Zilveren mokka lepeltjes 25 Loc Stel zilveren Zeeuwse broekstukken en klepstukken 300 Loc Frederique Constant, Genève, damespolshorloge in verguld Stanley Steel kast met band ingelegd met een rand van briljant geslepen diamanten en briljant geslepen diamanten als cijferaanduiding 320 Loc Zilveren collier, Malienkolder 35 Loc Stel met draken, bloemen en Chinese tekens gedecoreerde metalen schoteltjes, diam Loc Koopje divers klein zilverwerk, etc. 75 Loc Zilveren bloemlepeltjes en een suikerschep 50 Loc Ebel Discovery, stalen herenpolshorloge met rood lederen band 500 Loc Met strass ingelegd deels geëmailleerd koperen Russische kruis 30 Loc Paar zilveren filigrain zilveren broekstukken 300 Loc B.W.G. chateleine 40 Loc Rijkbewerkt B.W.G. bal aan kettinkje 40 Loc Pleet mokkaservies op dienblad 25 Loc Twee nertsbontjes 50 Loc Glazen met zilveren tafellampje op voet, h.31 (butsje) 70 Loc Twee 2e gehalte zilveren kinderbekers, 173 gram 60 Loc Bloedkoralen 2-streng collier met BWGG sluiting en kruishanger 55 Loc Bloedkoralen 3-strengs collier met gouden slot, L.42, gew.40 gram 150 Loc Rijkbewerkte pleet 1-lichts zuilenkandelaars, h Loc e Gehalte zilveren 3-delig servies, 996 gram 300 Loc Bloedkoralen 3-strengs collier met gouden slot bezet met bloedkoraal 110 Loc.1

50 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Bloedkoralen collier met gouden slot, Lengte 45, Gew. 56 Gram 190 Loc e Gehalte zilveren mokkaketeltje, 224 gram 75 Loc Christian Dior, Verzilverd vaasje met decoratie van druiven en bladeren, h Loc Antiek Hollands 2e gehalte zilveren tafelbel, anno Loc e Gehalte zilveren gelobte schaal, diam Loc Antieke 2e gehalte zilveren lepel 30 Loc Antieke zilveren geboortelepel met paard, gedateerd Loc Zilveren bloemvazen, Goldsmith & Silversmiths, London Loc Miniatuur zilveren strijkijzer en stoof 50 Loc e Gehalte zilveren beursbeugel met kralentas 30 Loc Zwavelstokpotje met zilveren hengsel en deksel, 19e eeuw 80 Loc Chinees zilveren miniatuur schip rustend op houten basement 80 Loc e Gehalte zilveren pillendoosje 45 Loc Vier diverse 2e gehalte zilveren miniaturen 60 Loc e Gehalte zilveren suikerschepje met agaten handvat en 2e gehalte zilveren strooilepel 25 Loc Roelof Citroen, 1e gehalte zilveren 3-delig roomstel, 509 gram 60 Loc Twee 2e gehalte zilveren opdienlepels 30 Loc e Gehalte zilveren schaaltje rustend op 3 pootjes met vrouwenkopjes, ca Loc e Gehalte zilveren mokkapot met lekmandje 60 Loc e Gehalte zilveren vaas op voet, Cohr Denemarken, h Loc Antieke kristallen suikerbak met 2e gehalte zilveren beugel 25 Loc Zilveren collier met hanger en diverse parelcolliers, etc. 16 Loc e Gehalte zilveren komfoor op houten voetstukje 60 Loc Antiek 2e gehalte zilveren sla-couvert, anno Loc Bloedkoralen collier met zilveren slot 100 Loc Zilveren bloemlepeltjes en een suikerschep 50 Loc Twee 2e gehalte zilveren met houten flessenbakken 90 Loc Koopje diverse zilveren servet en vingerdoek ringen 25 Loc Chinees Imari schaal met 2e gehalte zilveren beugel, diam.22,5 40 Loc e Gehalte zilveren Biedermeier ovale koektrommel voorzien van scharnierend deksel met filetrand met gebombeerd/gegroefd en geribd lichaam op ovale filet standring, bodem beplakt met vilt, zonder jaarletter, kantoorteken: Sleets, meesterteken: Gilles Grevink Amsterdam (werkzaam ), gewicht circa 405 gram. Provenance: Anita Potters, Annette Haasnoot & Rob Mourits, Juwelier/Antiquair 2002; particuliere collectie 300 Loc Antiek zilveren couvert, Anthony Huijs, Rotterdam Loc Zilveren komfoor op houten voetstukje 75 Loc Chinese porseleinen theebus met zilveren montuur en dop (restauraties) 40 Loc Koopje diverse sieraden w.o. ketting met geëmailleerde bal, zilverkleurige armband, parelcollier, diverse kettinkjes en hangertjes, etc. 16 Loc Bloedkoralen collier met zilveren slot 75 Loc e Gehalte zilveren 147-delig bestek, totaal gewicht 6744 gram Loc Granaten 2-strengs collier met zilveren slot 60 Loc Bonebakker & Zoon, 1e gehalte zilveren mokkaketel en 1e gehalte zilveren roomkan, 925 gram 200 Loc Stel 1e gehalte zilveren balustervormige strooiers 75 Loc Uitvouwbare met cupido's gedecoreerde opdien schelpetagère, diam Loc Stel Engels 2e gehalte zilveren kandelaars, h Loc Granaten snoer en armband met zilveren slot 60 Loc Zilveren coupe rustend op marmeren voetstuk, h Loc Reisnecessaire met inhoud, Engeland, 19e eeuw 150 Loc Malachiet collier 30 Loc Kleine gegraveerde 2e gehalte zilveren hengselmand 100 Loc.1

51 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Stel kristallen kandelaars, h Loc Engelse schoenlepel en vetertrekker met zilveren handvatten 50 Loc Elf 2e gehalte zilveren koffielepels en een antiek lepel (defect) 40 Loc e Zilveren pillendoosje, jaarletter Loc Antieke 800/1000 zilveren 6-kantig sponzendoosje, 19e eeuw 45 Loc Zilveren zoutvaatjes met glazen binnenbakjes en met zilveren zoutlepeltjes 70 Loc Met personen gedecoreerd 2e gehalte zilveren sponzendoosje met medaillon in bovendeksel 75 Loc Antiek 2e zilveren pillendoosje, ca Loc Zilveren miniatuur verliefdstel op bank en kruiwagen met ton ( defect) 35 Loc Antiek 2e gehalte zilveren lodereindoosje, jaarletter Loc Antiek gegraveerd 2e gehalte zilveren pepermuntdoosje, jaarletter Loc e Gehalte zilveren rond pillendoosje 60 Loc Antiek 2e gehalte zilveren pillendoosje met ster 60 Loc Antiek met bloemen gegraveerd 2e gehalte zilveren pillendoosje 60 Loc Diverse zilveren tondeldoosjes, 1855 en Loc Antiek gegraveerd 2e gehalte zilveren rond pillendoosje, jaarletter Loc Antiek met bloemenmand gegraveerd 2e gehalte zilveren rond pillendoosje 60 Loc Begeer, opengewerkt 2e gehalte zilveren broodmand met parelrand, h.12 x b.34 x d.23, 508 gram 300 Loc Engelse zuurvork met zilveren handvat 35 Loc Zilveren theebus, ca.h.15.5, 280 gram 200 Loc Koopje van 3 diverse colliers met natuursteen 30 Loc Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonmandje 45 Loc Koop divers kristal afgezet met zilver, pleet, etc. 25 Loc Tweedelig voorsnijset met benen heft 60 Loc Glazen karaffen in zilveren houder, zilvergewicht 670 gram 500 Loc Rijkbewerkte bruidsbeker, kommetje en een staf (vermoedelijk zilver) 30 Loc Koopje diverse zilveren lepeltjes etc. 16 Loc Verzilverd Engels opdiencouvert met benen handvatten 25 Loc Koop van vier 2e gehalte zilveren vorken, dubbelfilet en twaalf 2e gehalte zilver vorkjes, enkel filet, vijfien 2e gehalte opengewerkte mokkalepels en een botermesje 60 Loc Diverse rozenkransen 50 Loc Met leeuwenkoppen gedecoreerde tinnen tabakspot, Sheffield Collection, Loc Zes 1e gehalte zilveren lepels, 356 gram 120 Loc Zilveren fruitcouverts, 340 gram 75 Loc Koopje divers zilver en pleet 25 Loc Engelse verzilverde gegraveerde viscouverts 30 Loc Elf 2e gehalte zilveren lepels, 549 gram 120 Loc Zeventien 2e gehalte zilveren vorken, 756 gram 150 Loc e Gehalte zilveren soezenmand met grepen en op pootjes 190 Loc Stel Sterling zilveren 1-lichts kandelaars, h.7 50 Loc e Gehalte zilveren gelobde schaal op voet, h.13,5 x daim.23,5 75 Loc Geslepen kristallen schaal met zilveren hengsel met parelrand, van Kempen, Loc Diverse flacons w.o. met zilveren rand en 2 zilveren 1-lichts kandelaars 55 Loc e Gehalte zilveren Art Deco 3-delig theeservies (deukje) 170 Loc Stel zilveren 1-lichts kandelaar, van Kempen en Begeer, h.7 80 Loc Oude zilveren schenkdoppen met kurk 50 Loc Antieke 2e gehalte zilveren brandewijnkom, J. van Griffen, Groningen ca.1780, 18e eeuw 150 Loc Grote 2e gehalte zilveren bonbonmand, L Loc Antieke kristallen parfumflacon met gouden dop in bijpassend foudraal 100 Loc Zilveren loderein doosje i.v.v. een urn 60 Loc.1

52 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur e Gehalte zilveren miniatuur kruiwagen met vogelkooi 40 Loc Zilveren miniatuur van lezend meisje op bankje 35 Loc e Gehalte zilveren miniatuur van paard en wagen 60 Loc e Gehalte zilveren paard met koets en berijder 35 Loc Zilveren tuitzeefje, laat Empire, Zuidelijke Nederlanden Loc Eerste gehalte zilveren Jugendstil-stijl tafelkandelaartje, van de Poll, Zeist, Loc e Gehalte zilveren miniatuur boerenwagen met man en koe 60 Loc Stel Sterling zilveren peper en zoutstrooiers, 180 gram 120 Loc Twee 2e gehalte zilveren miniaturen van viskar en een zeilschip 60 Loc Zilveren Art Deco ringenstandaards afgezet met parelrand 40 Loc Theepot met tuitzeefje met wapenschild, Sheffield, h Loc Zilveren sauskommen, 320 gram 180 Loc Parfumflacon met gouden dop in lederen foudraal, 19e eeuw 140 Loc Zilveren theelepels in zilveren lepeldoos, totaatgewicht 222 gram 140 Loc Bewerkt mes met zilveren heft, zgn. Bruidsmes 140 Loc Diverse zilveren servetringen 40 Loc Met Oud Hollandse taferelen gedecoreerde 2e gehalte zilveren koekjestang 30 Loc Bloedkoralen kaasjes collier, 8 mm. 260 Loc Stel porseleinen borden met afbeelding van Louis Seize en Marie Antoinette, ca Loc Zilveren couvert met monogram, 134 gram 55 Loc Verzilverd visbestek, verzilverde oesterlepels en divers pleet 30 Loc Zilveren cabaret met florale opstaande rand, gemerkt, voor 1884, h.3.5 x L.29,5 x b Loc Koopje divers pleet, zilver, etc. 16 Loc Divers zilveren bestek, tot. gew. 165 gr. 40 Loc Koopje divers klein zilverwerk, etc. 25 Loc Koop zilveren bestek, Haags Lofje, 320 gram 130 Loc Koopje Djokja zilveren bestek, 520 gram 220 Loc Divers zilveren bestek, tot. gew. 393 gr. 90 Loc Verzilverd Engels opdiencouvert in bijpassend etui 25 Loc Koop van 24 messen, E.D. Bastet's Hage 60 Loc Stel zilveren kandelaars met parelrand, 640 gram 500 Loc Opengewerkte 2e gehalte zilveren schaaltjes, diam Loc e Gehalte zilveren 2-delig roomstel op voet 50 Loc Zwaar Djokja zilveren kannetje, gemerkt MD, ca Loc Houten inktstel met 2e gehalte zilveren pen en montuur 60 Loc Verzilverde ovale fruitschaal op voet, h.13 x diam Loc Koopje van 3 zilveren asbakken en een zilveren luciferhouder 40 Loc Bronzen sculptuur van een liggend hert op marmeren voetstuk, h.27 x b.24 x d Loc Stel kristallen 3-arms kandelaars, h Loc Opengewerkte onderzetters met afbeelding van Delftse tegel met molen, diam Loc Zilveren Louis Seize-stijl jardinière met gesigneerde blauw keramiek inzet, jaarletter Loc Twee 2e gehalte zilveren opdienlepels en een juslepel, Haags Lofje, 240 gram 120 Loc Jacques Lemans, herenpolshorloge met zwarte stalen band en datumaanduiding 80 Loc Marhhr, herenpolshorloge met groen lederen band 50 Loc Hugo Boss herenpolshorloge met stalen kast en band 45 Loc Aardewerken schaaltje met opengewerkt 2e gehalte zilveren beugel 25 Loc Geslepen glazen schaal met zilveren hengsel, diam Loc Engelse verzilverde mosterdpot met blauw glazen binnenbak 25 Loc e Gehalte zilveren opengewerkt mandje met blauw glazen binnenbakje 40 Loc Zware antieke zilveren sla-tang, van Kempen 1876, model rondfilet 180 Loc.1

53 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Vintage Davis en een Mondaine Eco Quartz horloge, SBB CFF FFS 25 Loc Koopje divers bijoux, tegeltjes, etc. 8 Loc Zeven 1e gehalte zilveren couverts, Haags Lofje, 956 gram 240 Loc Grote en 6 kleine messen met 2e gehalte zilveren handvatten 240 Loc Doos divers bijoux 16 Loc Bewerkte servetringen en een rammelaar 60 Loc Met zwanenkoppen gedecoreerde 2e gehalte zilveren Biedermeier maliënkolder beurs, Jan Barend Netelenbosch, Amsterdam Loc Zilveren miniatuur taartvorkjes 80 Loc Oude tafelaanstekers met afbeelding w.o. 1 zilveren 50 Loc Foudraals met antieke sigarenpijpjes met gouden omranding 60 Loc Oude zilveren Maliënkolder beugelbeursjes 60 Loc Koopje van een dekseldoosje met zilveren dop, een papierklem i.v.v. een troffel, opengewerkte zilveren broche, 50 gulden munt en een hanger 1892 Verzilverd doosje met divers verzamelitems w.o. miniatuur pistool als hanger en bestek, 19e eeuw 16 Loc Loc Geëmailleerde nootmuskaat kommetjes op pleet onderschotel 45 Loc Zes 2e gehalte zilveren koffielepels 40 Loc Koopje diverse zilveren lepels w.o. suikerscheppen en molenlepels 40 Loc Zilveren breilepel, Simon Groth/V. Kristensen, Kopenhagen 1867, lengte Loc Diverse antieke bewaardoosjes w.o. zilver 60 Loc e Gehalte zilveren ovaal dienblad met grepen, L Loc Messen met zilveren heften 120 Loc Zeven 50 gulden muntstukken 45 Loc Koopje verzilverd en zilver o.a. luciferdoos, kandelaars, gespen, maggihouder, etc. 40 Loc Zilveren opscheplepel in foudraal 80 Loc Koopje diverse zilver schepwerk, etc. 25 Loc Koop van 2 zilveren soepopdienlepels, zilveren opdienlepel en twee 800/1000 zilveren opdienlepels, 586 gram 120 Loc Koop divers bijoux 50 Loc Messen en 7 vorken met bijbelse voorstelling in kistje 260 Loc Divers filigrain zilver w.o. 3 suikerklontjestangen, 116 gram 80 Loc Koopje divers : verzilverde messenlegger, messen en zilveren couvert, schuifje, etc. 25 Loc Zes 2e gehalte zilveren limonade-lepels, Sterling zilveren suikerschepje en een 2e gehalte zilveren theeschep 35 Loc Diverse zilveren ringen in ringdoos met glazen deksel 90 Loc Grote en 6 kleine 2e gehatle zilveren couverts, Haags Lofje, 123 gram 240 Loc Verzilverde gegraveerde viscouverts 40 Loc Fijn gouden 10 -munt, 2012, Tulpen Tientje (400 jaar Turkije), 6,72 gram, in bijpassend kistje 120 Loc Fijn gouden 5 gulden muntstuk, 3,36 gram en 5 gulden muntstuk, 2001, in etui 45 Loc Gouden 100 ECU muntstuk, 3.36 gram, in etui 45 Loc Diverse bronzen Romeinse munten, 1e/4e eeuw na Chr., bodemvondst 40 Loc Zilveren Koningin Wilhelmina guldens, diverse jaren 1924/ Loc Zilveren Romeinse munten, 3e/4e eeuw, Gordianus en Philippus 50 Loc Vijf 50 gulden muntstukken 30 Loc Vier 1/2 gulden munten, Koningin Wilhelmina 25 Loc Grote zilveren filigrain streekgesp, L Loc Inheemse Afrikaanse bronzen amulet gelukhanders, 5,5 40 Loc Diverse broches w.o. zilver 40 Loc Tiffany & Co., Twee 1e gehalte zilveren manchetknopen 45 Loc Diverse antieke zilveren knopen, 18e eeuw 60 Loc Antiek zilveren shortgesp, ca.1900, L.11,5 60 Loc.1

54 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Zilveren halve guldens Koningin Wilhelmina, complete serie 1921/ Loc Prestige muntenset, Lodewijk Napoleon, 400 jaar Koninkrijk der Nederlanden, zilveren 1 gulden, herslag 1810 en gouden 20 gulden herslag 1808, verguld, nr.66/500 in etui 60 Loc Zilveren 200 -muntstuk, Koninkrijk der Nederlanden, 155,5 gram en fijn goud, 2 gram, in etui 75 Loc Zilveren Romeinse republiek munten, ca.100 voor tot 100 na Chr. 50 Loc Diverse bronzen provinciale Nederladse VOC munten 40 Loc Diverse bronzen Romeinse munten, 1e/4e eeuw na Chr., bodemvondst 40 Loc Twee zilveren 10 gulden munten en een 50 gulden munt 20 Loc Diverse muntstukken, Nederlands/Indië w.o. centen en halve centen 8 Loc Zilveren Hollandse provinciale leewendaalder, Loc Zilveren Griekse munt, ca.400 voor Christus 120 Loc Gaspenningen, 2.5 cent en 10 cent, Harlingen en Bedum, originele rol 30 Loc Diverse bronzen provinciale munten, diverse provincies, 17e/18e eeuw 40 Loc Gouden en zilveren 10 -munt, Huwelijksmunt, in cassette 120 Loc Verzilverde Cuq penning in etui, verzekeringen en een vergulde Parker pen met 18 kt. gouden kroontjespen in bijpassend etui 40 Loc Vijf 50 gulden muntstukken 30 Loc Gouden muntset, Proof Like, Loc Koop diverse zilveren slotjes, etc. 25 Loc Zilveren Zeeuws gespslot 100 Loc Christian Dior, Vingtage gipsen reclame-sculptuur van een gezicht gedragen door twee handen, h Groen gepatineerde smeedijzeren wandlampen torso, gedragen door arm met groene bijpassende kappen, h.60 x d Loc Loc Houten met metalen industriële etagère-rek op wieltjes, h.150 x b.90 x d Loc Diverse herdenkings muntstukken, Konings Huis, in cassette 45 Loc Diverse gouden 10 gulden muntstukken in mahoniehouten opbergkist 600 Loc Gouden Prestige 10 -muntset, Nederland, 2008, 22 kt., in bijpassend etui en diverse gouden en onedele munten 200 Loc.1a 1951 Koninklijke zilverset inhuldiging Koning Willem Alexander, troonwisseling 30 april 2013, in etui 45 Loc Prestige set, 400 jaar Nederland/Manhatten w.o. gouden en zilveren munten in originele kist 200 Loc.1a 1953 Prestige muntset, Nederlandse Schilderkunst, 2011 w.o. zilveren en verzilverd koperen munten in originele kist 1954 Prestige muntset, Nederland/Waterland 2010, gouden, zilveren en verzilverde munten in originele kist 1955 Prestige muntset, de Geschiedenis van 100 jaar Muntgebouw w.o. gouden 10 gulden stuk, 6.72 gram, zilveren penning, 20,8 gram, 100 jaar Muntgebouw, 5 gulden muntstuk, verzilverd koper, 100 jaar Muntgebouw, 5 muntstuk, 15,5 gram, zilver, 100 jaar muntgebouw, 10 - muntstuk, fijn goud, 6,72 gram in originele kist 150 Loc.1a 240 Loc.1a 240 Loc Diverse jaarsets, -muntstukken, België, 1999 t/m 2004 in luxe houder 30 Loc Prestige muntenset, Nederland/Australië : 2 fijn zilver, 43 gram en 2 fijn goud, 11,72 gram 200 Loc.1a Change muntenset en postzegels, Barack Obama 16 Loc Change muntenset en postzegels, Barack Obama 16 Loc Diverse zilveren muntstukken, Koningin Juliana, 1948 t/m 1980, in etui 60 Loc zilveren dollar munten en 5 Commemorative corinth munten in houten opbergkisten 45 Loc Diverse zilveren 5 -munten 16 Loc Diverse muntsets, Nederland in houten opbergdoos 30 Loc Diverse muntsets m.b.t. Koninklijk Huis 45 Loc Koopje diverse penningen en munten 16 Loc Munten Nederland, 20 Jaarsets 1982 T/M Loc Diverse munten en muntsets, etc. 16 Loc ca.150 Diverse muntstukken w.o. 25 cent stukken en 2 gulden stukken 8 Loc Diverse muntsets w.o. Nederland (4x) en Spanje (2x) 16 Loc.1

55 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Diverse muntsets m.b.t. Koninklijk Huis 25 Loc Divers muntgeld, Nederland w.o. centen, stuivers en dubbeltjes, 8 Loc Diverse gesealde munten 16 Loc Diverse gesealde munten 25 Loc Diverse -muntensets 30 Loc Zilveren 5 gulden muntstukken 30 Loc Koop divers bijoux, etc. 8 Loc Koopje divers -muntgeld en munten 16 Loc Koop diverse 1 gulden en 10 gulden muntstukken en diverse muntsets 30 Loc Koop diverse muntsets, Nederlands 30 Loc Diverse muntsets, Nederland 30 Loc Koop diverse munten en muntsets 40 Loc Koop diverse horloges en wekkertjes 8 Loc Mapjes : diverse zegels en zilveren postzegels, Koninklijke Familie, 4 Generaties, etc. 16 Loc Koop divers muntgeld w.o. 5 -muntstukken 40 Loc Koop diverse 10 en 5 gulden muntstukken 40 Loc Diverse muntsets, Nederland 30 Loc Diverse zilveren en onedele munten w.o. 10 -muntstukken in cassette 45 Loc Koop diverse munten en muntsets 40 Loc Koopje 2 -muntsukken (ca.33 st.) 40 Loc Divers muntgeld, Nederland w.o. guldens, rijksdaalders, tien en 50 gulden stukken 45 Loc Diverse postzegels, etc. 16 Loc Koop diverse aanstekers en pennen w.o. zilveren Dupont aansteker 16 Loc Koop divers pleet, etc. 16 Loc Divers verzilverd bestek 25 Loc Diverse PTT-mapjes in doos 30 Loc Nederlandse Jaarsets , inclusief supplementen 40 Loc Nederland Jaarsets , inclusief supplementen 40 Loc Stockboeken postzegels, Nederland en Overzeese Gebieden 75 Loc Postzegels Nederland: Jaarsets 1980 T/M 1993, inclusief supplementen 35 Loc Grote koop Nederlandse series in grote doos 50 Loc Kt. witgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,15 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Si, 3,9 gram, maat Kt. witgouden ring bezet met 64 diamanten, 32 briljant geslepen diamanten en 32 baguettes, 2,40 ct., kleur: Cape, kwaliteit Si, 9,8 gram, maat 18, Kt. witgouden ring, dubbele entourage met 19 briljant geslepen diamanten, 3.40 ct., kleur wit-kwaliteit Si1, 7.2 gram, ringmaat Kt. witgouden ring bezet met 36 briljant geslepen diamanten, 0.70 ct., 8-kantig slijpsel, kleur: Cape, kwaliteit Si, 6,5 gram, maat Kt. witgouden collier met hanger bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0.35 ct., kleur: wit, kwaliteit Vs, L.389, 3,7 gram Kt. witgouden collier met een hanger bezet briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.12 ct., lengte collier Kt. witgouden ring bezet met 60 diamanten, 1.85 ct., 37 briljant slijpsel en 23 baguettes slijpsel, kleur: Top wit, kwaliteit Si, 4,8 gram, maat Kt. witgouden ring bezet met 63 briljant geslepen diamanten, 2.55 ct., middensteen 1.71 ct., kleur: Cape-kwaliteit:P2) 3.8 gram, maat 16, Kt. witgouden ring bezet met 21 diamanten, 1,85 ct., 20x 8-kantige slijpsel, middensteen/ briljantslijopsel, 1,75 ct., Kleur: Cape - kwaliteit: VVs, 6,4 gram, maat 17, Kt. witgouden ring bezet met 25 diamanten, ca. 2,00 ct., kleur: Cape, kwaliteit Si, 5,5 gram, maat 17, Kt. witgouden armband bezet met 10 briljant geslepen diamanten, 0,50 ct., Kleur: Wesselton - kwaliteit: Loepzuiver, lengte 18,25, gewicht 19,5 gram, met certificaat 220 Loc.1a 950 Loc.1a Loc.1a 240 Loc.1a 190 Loc.1a 220 Loc.1a 650 Loc.1a Loc.1a Loc.1a 800 Loc.1a Loc.1a

56 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Kt. geel/rosé gouden ring, fantasie-ring met 114 briljant geslepen diamanten, 1.40 ct., [kleur: G+kwaliteit Vs1], 8 gram, maat 16, Kt. witgouden ring bezet met 58 briljant geslepen diamanten, 0,50 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Si, 7,1 gram, maat 17, Kt. witgouden ring bezet met 12 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 8,1 gram, maat Kt. witgouden Tirisi ring bezet met briljant geslepen diamant, ca. 0,46 ct. en princes geslepen tourmalijn, ca. 0,61 ct., ringmaat 18 (57) Kt. witgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0,10 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 2,6 gram, maat 17, Loc.1a 450 Loc.1a 260 Loc.1a 170 Loc.1a 140 Loc.1a 2017 Postzegels Engeland : postfrisse uitgiften in doos 25 Loc Boekjes en albums potzegels, Duitsland 50 Loc Albums FDC's Nederland in doos 60 Loc Vintage Rensie waterproof shockresistant polshorloge met zwarte band 25 Loc Vintage Guillaume herenpolshorloge met zwart lederen band 25 Loc Vintage Pronto Jewels Incablok polshorloge met bruine band 25 Loc Vintage Pronto Incabloc polshorloge met lederen band 25 Loc Vintage Esparewa Interbloc polshorloge met bruine band 25 Loc Solvil & Titus Quartz polshorloge met zwarte band 25 Loc Vintage Type 15 Rubis polshorloge met bruin lederen band 25 Loc Vintage Pontiac Simpatico herenpolshorloge met zwarte band 25 Loc Vintage Pronto Jewels Incablok polshorloge met bruine band 25 Loc Koopje diverse munten en penningen in doos 30 Loc FDC s, Nederland in doos 25 Loc Albums, diverse postzegels 8 Loc Diverse muntsets, diverse Goede Doelen 16 Loc Koop diverse kinderprenten w.o. Rie Cramer, ca Loc Album, munten Nederland 25 Loc Davo album postzegels, Oostenrijk : postfrisse verzameling, Cat.w Loc Lindner-album postzgels Ned. Antillen : ongebruikte/postfrisse collectie Curaçao Cat.w. 2600, Ned. Antillen Loc Albums ansichtkaarten : 250 ex., Urk 60 Loc Albums, Nederland: partij FDC s 20 Loc Album DDR Postfrisse verzameling 20 Loc Album DDR: overwegend postfrisse verzameling 20 Loc Stockboekje postzegels Ned. Indie: ongebruikte verzameling, Cat.w Loc Stockkaarten zegels, Zwitserland, Hoge cat.w. 20 Loc Postzegels, Zwitserland: Pro Juventute, gestempelde series op stockkaarten, Cat.w Loc Davo-album : overwegend postfrisse verzameling 20 Loc Davo-album DDR: collectie 25 Loc Luxe albums : postfrisse en gestempelde verzameling in 20 Loc Luxe albums, Bundespost: gestempelde verzameling 20 Loc Postzegels, Nederland nr. 7 T/M 12 en 13 T/M 18, gestempeld. Cat.w Loc Postzegels, Nederland nr. 1 T/M 6 gestempeld. Cat.w Loc Postzegels, Nederland nr. 34 T/M 44 en 45 T/M 47 gestempeld. Cat.w Loc Postzegels, Nederland: nr. 61D, pracht ex. Gestempeld. Cat.w Loc Postzegels, Nederland: nr. 1 T/M 12 gestempeld. Cat.w Loc Postzegels Nederland: Dienstzegels D1 T/M D8, ongestempeld. Cat.w Loc Postzegels Nederland: 19 T/M 29, gestempeld. Cat.w Loc Postzegels Nederland: nr , gestempeld. Cat.w Loc Postzegels Nederland: 136 T/M 138, gestempeld. Cat.w Loc Postzegels Curaçao: nr. 104 T/M 119, ongestempeld. Cat.w Loc.1

57 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Postzegels Curaçao: nr. 120, postfris. Cat.w Loc Postzegels Nederlands Indie, nr , ongestempeld. Cat.w Loc Postzegels Nederlands Indie, nr , ongestempeld, Cat.w Loc Postzegels Nederlands Indie: nr. 58 T/M 61, ongebruikt waarbij postfris. Luxe ex. Cat.w Loc Postzegels Nederlands Indië, Port nr. 1, gestempeld, schaars zegel, Cat.w Loc Postzegels, Nederland nr. 90 T/M 100, gestempeld, Cat.w Loc Postzegels, Nederland nr. 129 T/M 131, gestempeld, Cat.w Loc Postzegels Nederland, Dienstzegels D1 T/M D8, gestempeld. Cat.w Loc Nederland: gestempelde Legioenblokken nr. 402B + 403B. Cat.w Loc Postzegels, Curaçao : klassieke gebruikte zegels. Cat.w Loc Postzegels Nederland nr , elk 10 x, gestempeld. Cat.w Loc Stockkaart postzegels, Indie : ongestempelde series, cat.w Loc Stockkaart postzegels : ongebruikte klassieke zegels, Cat.w Loc Stockkaart postzegels, Zwitserland: gestempelde luchtpostzegels, Cat.w Loc Postzegels België: ongebruikte series Spoorwegen en Express. Cat.w Loc Diverse snuifflacons w.o. met leder, 19e eeuw 100 Loc Antieke 2e gehalte zilveren tasbeugel met ketting en haak 150 Loc Divers zilver w.o. bokaaltjes, beker, eierhouder en zoutvat 50 Loc Koopje divers schoenminiaturen w.o. spaarpot, snuifdoos, ca Loc diverse snuifflacons, 19e eeuw 100 Loc Stel ornamenten t.b.v. militaire kledingstukken 30 Loc Bronzen sculptuur van een danseres, houten sculptuur van een Chinese man en een 900/1000 zilveren briefopener 16 Loc Koopje divers ivoor w.o. handvatten, 19e eeuw 50 Loc Koopje verzilverd w.o. handgreep van een wandelstok 70 Loc Diverse parfum/reukflesjes w.o. zilver 50 Loc Stel koperen scheerbekkens, 18e eeuw 40 Loc Zilveren beugeltasje,308 gram 130 Loc Kt. witgouden ring bezet met saffier, totaal circa 0.70 ct., en briljant geslepen diamant, totaal circa 0.32 ct., ringmaat 18 (56) Kt. witgouden ring bezet met saffier en 16 briljant geslepen diamanten, 0.12 ct., kleur: Top Cape, kwaliteit Si, 3,4 gram, maat 18, Kt. witgouden ring bezet met echte saffier en 44 briljant geslepen diamanten, 0.26 ct., 5.5. gram, ringmaat Kt. witgouden ring bezet met saffier totaal circa 2.00 ct., parel en single cut geslepen diamant, totaal circa 0.12 ct., ringmaat 17,25 (54) 2089 Paar 14 kt. witgouden oorknoppen met schroefstift bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 1.50 ct., kleur: light yellow, kwaliteit Vs, 1,6 gram 2090 Paar 14 kt. witgouden oorbellen bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0.10 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Si, 1,6 gram 2091 Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met 156 briljant geslepen diamanten, 1.10 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 4,5 gram, winkelwaarde 3475, Loc.1a 130 Loc.1a 475 Loc.1a 340 Loc.1a Loc.1a 120 Loc.1a 800 Loc.1a Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.12 ct. 150 Loc.1a Kt. witgouden ring bezet met 35 diamanten, 0.40 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 17 baguetteslijpsel en 18 briljantslijpsel, 1,8 gram, maat 17, winkelwaarde 1650, Kt. witgouden ring bezet met 36 briljant geslepen diamanten, 0.55 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 3.5 gram, maat 15, Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.08 ct., ringmaat 17.5 (55) Kt. geel- met witgouden ring bezet met 0.05 ct. briljant geslepen diamant, kleur: wit, kwaliteit P1, 1,7 gram, maat 17, Kt. witgouden collier met een hanger bezet met saffier, totaal circa 0.80 ct. en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.10 ct., lengte collier Loc.1a 360 Loc.1a 140 Loc.1a 85 Loc.1a 340 Loc.1a

58 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Kt. witgouden collier met een hanger bezet met topaas, totaal circa 0.80 ct., lengte collier Kt. witgouden ring bezet met blauwe topaas, totaal circa 1.50 ct., en briljant geslepen diamant, totaal circa 0.40 ct., ringmaat (54) Kt. witgouden ring bezet met een blauwe topaas, totaal circa 1.40 ct., en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.30 ct., ringmaat (54) 220 Loc.1a 475 Loc.1a 360 Loc.1a 2101 Verchroomde Art Deco asbak met bijzettafeltje 25 Loc Antiek Engels mahoniehouten kabinet, h.198 x b.124 x d Loc Antieke mahoniehouten 5-laden commode, h.117 x b.120 x d Loc Vintage met zwart leder beklede schemerlampen met witte kappen, h Loc Antiek mahoniehouten Engels kabinet, h.210 x b.136 x d Loc Antieke gehoute Jugendstil brandkast met sleutels, h.105 x b.64 x d Loc Antieke koperen comtoise klok 30 Loc Oude ornament lijst, 60 x Loc Antieke bladgouden lijst, ca. 51 x Loc Antieke ornament lijst in geblust goud, 40 x Loc Antieke ornament lijst, 35 x Loc Joseph Kosuth, Vers uit de Libries, stempel van de libries, 60 x Loc H.A.P. Helmut Grieshaber, houtsnede en een foto, 38 x Loc Henk Petrus Gorter, Sneek Renkum, Uitzicht van Gorter vanaf atelier Prinsengracht, olieverf op doek, gedateerd 1934, 870 x 56 met originele foto 450 Loc David Hockney, Draaibank en vuur, ets, nr.3/100, 15 x Loc Robert Mangold, Geometrische abstractie, 1992, handgesigneerde zeefdruk, 28 x Loc Roland Topor, Que fait la police, linografie, nr.17/60, 28 x Loc Alfred Birdsey, , Afgemeerde zeilboten in waterrijke omgeving, aquarel, 47 x Loc Ossip Zadkine, Vitebesk Parijs, Personage, kleurenlitho, nr.25/50, 51 x Loc Michel Perokko, reliefdruk, gedateerd 1979, nr.72/190, 44 x Loc James Rosenquist, Grand Forks, North Dakota New York, Auto tire, 1975, zeskleurige lithografie, 1/2, 74 x Loc Teakhouten boekenkast met beglaasde klapdeuren en 3 laden, h.210 x b.133 x d Loc Electrolux wasmachine 25 Loc Oude teakhouten 2-deurskast met beschildering van bloemen, h.190 x b.117 x d Loc Smeedijzeren kinderbedje 16 Loc Pakketerie eetkamertafel rustend op crème gelakt metalen onderstel, h.80 x L.182 x b Loc Blank eikenhouten eetkamertafel, h.77 x L.160 x b Loc Eikenhouten 1-deurs Renaissance-stijl kast rustend op bolpoten, h.174 x b.90 x d.64, 75 Loc Rich Weber, notenhouten studiepiano met bijpassende kruk 75 Loc Design wijnrek, model Eichholz, voor 27 flessen 70 Loc Doos divers koper, etc. 8 Loc Philips MB light kleurentelevisie met muurbeugel, 70 x Loc Koop divers koper en tin, 19e eeuw 40 Loc Aluminium flightcases 75 Loc Fietsendragers 16 Loc Gazelle damesfiets met versnellingen 30 Loc Nestlé theeset (nieuw in doos) 12 Loc Doos divers 6 Loc T.C. Engeland, 3 zwart metalen verstelbare lampen 35 Loc Nestlé theeset (nieuw in doos) 12 Loc Diverse harde schijven, 2800 GB 110 Loc Doos divers kleingoed, etc. 8 Loc Koop divers houtsnijwerk 16 Loc Koopje divers elektronica 12 Loc.13

59 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur , Dell Laptop met core duo-processor, 4GB ram en 512GB-harde schijf 18 Loc Amino players 12 Loc Grote koop divers routers, etc. 25 Loc Handgesmeed wijnrek uit Frankrijk met afsluitbare hek, voor 50 flessen, h. 112 x br. 55 x d Loc HP printer met toebehoren 12 Loc Kelderrestant wijnen w.o. een Magnum 25 Loc Plastic kistje met Perry Rhodan stripboekjes 12 Loc Doos divers w.o. een Perzisch kussendek, koperen wandkandelaar, 2 houten wandlampjes, een glas-in-lood ruitje, stolp, steengoed en tin 6 Loc Grote koop diverse logo- en wapenschilden 40 Loc Koop met gepersonaliseerde schilden en dankbetuigingen van wijlen de heer D.G.J. Fabius, Oostkapelle Genève, Zwitserland, was van 1993 tot 1999 bevelhebber van de Koninklijke Marechaussee in de rang van generaal-majoor, was een zoon van burgemeester Kaeso Fabius ( ) en Alexandra Herculine barones van Heemstra ( ), getrouwd met Constance Liliane barones van Lynden ( ). 55 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Philips flatscreen kleurentelevisie met afstandsbediening en muurbeugel, 70 x Loc Antieke eikenhouten staartklok met maanstand 80 Loc Eikenhouten Jugendstil nachtkast afgedekt marmeren blad, h.82 x b.41 x d Loc Oude iepenhouten vierkant/ronde eetkamertafel, h.76 x b.113 x 113 (vierkant) of diam.160 (rond) 120 Loc Oude iepenhouten Engelse salontafel, h.47 x b.110 x d Loc Smeedijzeren wijnrek Riviera Maison voor 48 flessen, mat zwart, h. 175 x br. 38 x d Loc Antieke notenhouten twee gewichten regulateurklok 75 Loc Eikenhouten Art Deco cilinderbureau, h.115 x b.130 x d Loc In diverse houtsoorten uitgevoerde Art Deco kapstok 16 Loc Teakhouten Indonesische 2-deurs kolommenkussenkast, h.192 x b.215 x d Loc Antieke notenhouten Jugendstil 2-deurs kuifkast, h.217 x b.120 x d Loc Kleurlithografieën van diverse muzikanten, 30 x Loc Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.70 ct., ringmaat 18 (56) Kt. witgouden ring bezet met 0.50 ct. briljant geslepen diamant, kleur: G, kwaliteit VVs, 3,5 gram, maat Kt. witgouden ring, solitairring bezet met ca. 1,40 ct., briljant geslepen diamant, kleur H- kwaliteit Vs2, 2,9 gram, maat Kt. witgouden ring bezet met 3 diamanten, 0,75 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, 2x baguetteslijpsel en 1x briljantslijpsel, 0,55 ct., 3,8 gram, maat Kt. witgouden collier met hanger, bezet met 6 briljant geslepen diamanten, 0,24 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, lengte 38, gewicht 4,8 gram Kt. witgouden ring bezet 0,98 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Cape+kwaliteit Si, 2,1 gram, maat 17, Kt. wit gouden ring bezet met parel en briljant geslepen diamant, totaal circa 0.60 ct., ringmaat 18,5 (58) Kt. witgouden ring, model solitair met met 0.40 ct. briljant geslepen diamant, kleur: cape +kwaliteit: Si, 1,6 gram,maat Kt. witgouden ring bezet met saffier en 16 briljant geslepen diamanten, 0,45 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 4,9 gram, maat 16, Kt. witgouden ring bezet met robijn en 7 briljant geslepen diamanten, 0.35 ct., kleur: Top wit en kwaliteit Vs, 4,1 gram, ringmaat 18, Kt. witgouden ring bezet met robijn en 52 briljant geslepen diamanten, 0.30 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 4 gram, maat 17, Kt. witgouden ring bezet met smaragd en 8 diamanten, 8-kantigslijpsel 0,08 ct., 2,7 gram, maat 17, Kt. witgouden ring bezet met 6 briljant geslepenen diamanten, 0,67 ct., kleur: Wesselton/ Cape-kwaliteit Vsi, 6,9 gram, maat 18,5, met certificaat, 450 Loc.1a Loc.1a Loc.1a Loc.1a 280 Loc.1a Loc.1a 550 Loc.1a 360 Loc.1a 425 Loc.1a 300 Loc.1a 475 Loc.1a 100 Loc.1a 650 Loc.1a

60 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Kt. witgouden ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten, kleur: Cape, kwaliteit Si1, 2,6 gram, maat Kt. witgouden ring bezet met 3 diamanten, princesslijpsel, 0.27 ct., kleur: Cape, kwaliteit Vs, 4,1 gram, maat Kt. witgouden ring bezet 0,23 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 5 gram, maat 16,5 180 Loc.1a 240 Loc.1a 280 Loc.1a 2185 Antieke mahoniehouten gebogen secretaire, Holland ca.1820, h.112 x b.107 x d Loc Stel kristallen tafellampen met kap, h Loc Diverse gesigneerde zeefdrukken 45 Loc Antieke salontafel met marmeren blad 50 Loc Stel gravures van Amsterdam, 1775, 38 x Loc Opticaprent met voorstelling van Versailles, ca Loc Ond.gesign., Man in roeiboot bij kasteel, sepia, r.o., 19e eeuw, 21 x Loc Steinlen, 7 diverse litho's, ca Loc Blanc de Chine sculpturen van een olifant als kandelaar, h Loc Floraal gedecoreerde eikenhouten paneel, Renaissance, 15e eeuw, 43 x Loc Houten paneel met afbeelding van wapen, 17e eeuw, 18 x Loc Doos met 3 diverse schaallampjes en onderdelen 16 Loc Diverse vintage klokken 8 Loc Koop divers speelgoed papier en kijkplaatjes, ca Loc Grote koop diverse lampen 25 Loc Voorouder beeld, Kongo 30 Loc Floraal gedecoreerd palissanderhouten paneel, 30 x Loc Biscuit beeld van een Chinese visser, h.20 x b.37 x d.14 met certificaat en verpakking 55 Loc Philips, Blue Ray speler 30 Loc Grote koop diverse memorabilia m.b.t. het leger 40 Loc Verstelbare tafellamp met aluminium kap, h Loc Houten Art Deco archiefkastje met jaloeziedeur, h.90 x b.46 x d Loc Onb.meester, Abstract, gouache op papier, 42 x Loc Met stof en leder bekleed 3-laden bijzetkast/commode, h.67 x b.59 x d Loc Met stof en leder bekleed 3-laden bijzetkast/commode, h.67 x b.59 x d Loc Gestoffeerde 4-laden kist/commode, h.109 x b.103 x d.54 (zonder glazen blad) 80 Loc Nicolaas Wijnberg, Amsterdam Laren, Man met zonnebloemen, geschenk voor Geert, gedateerd 1959, handgesigneerde zeefdruk, 50 x Loc Met wit leder bekleed chroom buisframe armfauteuil 60 Loc Metalen wijnrek, h.107 x b.42 x d Loc Antieke Franse comtoiseklok 30 Loc E. Guigal, Hermitage 2009, 2x en Saint-Joseph 2012, 4x 150 Loc Antieke bloempotten met originele onderschotels, h.16 x diam Loc Oud mahoniehouten buffet met spiegelopstand, h.186 x b.153 x d Loc Antiek handgesmeed wijnrek met afsluitbare hekken, 100 flessen, h.111 x b.102 x d Loc Antieke handgekleurde gravure, La Porte St. Martin à Paris 1644, 50 x Loc Antieke Staphorster klaptafel met 4 met riet beklede stoelen 40 Loc Antieke eikenhouten Engelse staande klok, h.226 x b.55 x d Loc Eikenhouten regulateurklok 60 Loc Smeedijzeren wijnrek uit Frankrijk, Bordeaux rood, voor 150 flessen, 149 x br. 100 x d Loc Antieke schilderijklok 75 Loc Antieke schilderijklok 25 Loc Oude handgekleurde kaart van Zeeland, 30 x Loc Stel gravures met voorstelling van het huwelijk en een liefdespaar in striklijst, ca.1800, 16 x Loc Oude Zaanse klok 8 Loc.5

61 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Eikenhouten 4-deurs kast waarvan de bovenste twee jaloeziedeuren, h.157 x b.90 x d Loc Eikenhouten banjobarometer 25 Loc Oude notenhouten staartklok met maanstand 40 Loc IJzeren wijnrek, h. 95 x b. 37 x d Loc Antiek staand horloge in eikenhouten kast, uurwerk gesign. Hains a Faitt, h Loc Tho Sharp, Leighton antiek kastanjehouten staand horloge, h Loc Zwart gelakte Chinese 4-deurs kast met 7 laden, h.180 x b.116 x Loc Oude eikenhouten 1-deurs vitrinekast, h.68 x b.60 x d Loc Stel tuinstoelen, ca Loc Koperen eetkamertafel rustend op schragen onderstel, h.76 x b.90 x L Loc Antieke eikenhouten kist met 5 laden, h.54 x b.130 x d Loc Tekno biljartkeu in koffer 16 Loc Kasimir Malevich, Litho naar het origineel met een droogstempel van het Russian state museum, 94 x Loc Groen geschilderde tafelblad op houten schragen, ca.1900, 73 x Loc Blank eikenhouten salontafel met 2 laden, h.47 x b.128 x d Loc Messing deels bruin gedecoreerde schemerlamp voet met bruine tweed kap, h Loc Moderne design metalen tafellamp met tweed kap, h Loc Kroonluchter met kristallen pegels 50 Loc Van touw vervaardigde hanglampen 65 Loc Kroonluchter met kristallen pegels 50 Loc Gesatineerde Art Deco schaallamp, gesign. Peque, Frankrijk, h.12 x diam Loc Franse roze met bloemen gedecoreerde Art Deco schaallamp, diam.40, gesigneerd Degue op de binnenrand 45 Loc Oude opaline hanglamp, ca.h Loc Antieke koperen godslamp 25 Loc Kt. witgouden collier met een hanger bezet briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.70 ct., Lengte collier Kt. witgouden oorknoppen bezet met amethist en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.08 ct Kt. witgouden oorknoppen bezet met lapis lazuli en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.08 ct Kt. witgouden ring bezet met 0.38 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 1,50 gram, maat Kt. witgouden ring, model solitair bezet 0,30 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 3,6 gram, maat 16, Kt. witgouden ring bezet met 36 briljant geslepen diamanten, 0.55 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 1,9 gram, maat 17, Kt. witgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,15 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 2,3 gram, maat 16, Kt. gouden ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 0.20 ct., kleur : Top wit, kwaliteit Vs, 1,8 gram, maat Kt. witgouden ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 0.10 ct., kleur: Cape, kwaliteit SI, 1,9 gram, maat 16, Vintage Tudor Prince Oysterdate Rotor Self Winding herenpolshorloge met zwart lederen band 400 Loc.1a 150 Loc.1a 150 Loc.1a 500 Loc.1a 475 Loc.1a 300 Loc.1a 150 Loc.1a 130 Loc.1a 90 Loc.1a 500 Loc.1a 2263 Fijn gouden 10 -munststuk, 50 Jaar W.N.F., 6.72 gram in bijpassend etui 120 Loc.1a 2264 Fijn gouden 10 -muntstuk, Michiel de Ruyter, 2007, 6.72 gram in bijpassend etui 120 Loc.1a 2265 Fijn gouden 10 -munt, Max Havelaar, 6.72 gram, in bijpassend kistje 120 Loc.1a 2266 Fijn gouden 20 -munt, Koningin Beatrix, 25 jaar, 2005, 8,5 gram, in bijpassend kistje 140 Loc.1a 2267 Fijn gouden 50 -munt, Geboorte van Prinses Amalia, 2004, 13,44 gram, in bijpassend kistje 240 Loc.1a 2268 Fijn gouden 10 -Rijksmunt, 6.72 gram in bijpassend etui 120 Loc.1a 2269 Kroonluchter met kristallen pegels 75 Loc Houten kroonluchter, Holland, 17e/18e eeuw 50 Loc.5

62 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Kroonluchter met kristallen pegels 75 Loc Rood Chinees kleed met drakenmotieven, 260 x Loc Vintage karpet, 170 x Loc Rood Chinees kleed met bloemenmotieven, 285 x Loc Drie gravures met voorstelling van vazen, ca.1700, 9 x Loc Stel mythologische gravures, 18e eeuw, 11 x Loc Stel etsen met voorstelling van guirlande met daarin een zandloper, ca Loc Afbeeldingen van krabben, 18e eeuw, 9 x Loc Stel gravures met voorstelling van De Onschuld en het Fortuin, 18e eeuw, 9 x Loc Oude Engelse mahoniehouten stapelboekenkast met geslepen glazen klapdeurtjes, h.225 x b.90 x d Loc Koopje divers porselein, etc. 16 Loc Sierkachel, h.67 x b.55 x d Loc Oude Engelse banjo barometer 45 Loc Oude Zaanse klok 16 Loc Metalen wildrek, h.6 x b Loc Antieke eikenhouten buffetkast met 3 deuren en 2 beglaasde deuren, h.207 x b.166 x d Loc Divers kristal, etc. 16 Loc Satsuma vaasjes, divers porselein, aardewerk, etc. 16 Loc Blank eikenhouten hang/vitrinekastje met glasplaten, h.70 x b.70 x d Loc Groen betaalkastje met 2 laden, ca Loc Blank eikenhouten hang/vitrinekastje met glasplaten, h.70 x b.70 x d Loc Antieke bureaulamp, ca Loc Antieke eikenhouten secretaire à abattant, h.156 x b.98 x d Loc Stel litho's van vissen op presentatie schalen, ca Loc Engelse paardenprenten, 27 x Loc Ingelijste lithografieën van Tang paarden, 57 x Loc R. Hebbelinck, Stel etsen van stadsgezichten 25 x 20 cm 80 Loc Broné, 2 Handgesigneerde lithografieën m.b.t. golf, 38 x Loc Antieke ingekleurde gravures van een stad en een gebouw, 44 x Loc Ingelijste kopieën van antieke gravures van de stad Hamburg 16 Loc Koop van een lithografie, Atlanta en een naïeve Peruaanse gouache van personen in landschap 16 Loc Ond.gesign., Twee collages van knipsels, 27 x Loc Christian von Mechel ( ) stel antieke gravures van Gruyere en Schaffhausen 150 Loc Stel gravures van ornamenten, 18e eeuw, 16 x Loc Stel ingelijste aquarellen, 19e eeuw, 18 x Loc Onb.meester, Drie stillevens met vissen, gemengde techniek, 36 x Loc Chr. de Mechel ( ),stel antieke Zwitserse gravuren van Bern en Lucern, 150 Loc Jonathan Borofsky, Boston, Massachusetts, Verenigde Staten 1942, Berlin Dream stamp, negative version en positive version, zwart/witte fotoprint, nr.87/100 en nr.27/50, 33 x Loc Botanische kleurgravures, 44 x Loc Antieke bloemslinger comtoise klok 30 Loc Grijs gelakte staande schemerlamp met witte kap, h.161 x b.20 x d Loc Antieke teakhouten dressoir met 2 deuren en 4 laden, h.84 x b.175 x d Loc Geelkoperen schemerlampvoet met kap, h Loc Oude lichtreclame Cools on tap (goedwerkend) 30 Loc Deels kristallen schemerlampvoet met witte kap, h Loc Chroom schemerlampvoet met bruine kap, h Loc Art Deco schemerlamp met wit glazen kap, h Loc.4

63 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Teakhouten donker bruine design eetkamertafel rustend op grijs metalen poten, h.78 x L.220 x b Loc Oude opengewerkte koperen godslamp 30 Loc Koperen hallantaarn met gebogen ramen, h.60 x diam Loc Koperen hallantaarn met gefacetteerde ramen, h Loc Italiaans beschilderde serveertrolley, h.63 x b.78 x d Loc Messing met kristallen plafonnière 16 Loc Handgeknoopt patchwork kleed, 250 x Loc Uit diverse antieke tapijten samengesteld patchwork kleed, L.300 x b Loc Koopje divers porselein, etc. 16 Loc Koop van 2 aardewerken tulbandvormen, blauw/wit gedecoreerde chocoladeketel en diverse aardewerken kop en schotels 25 Loc Koopje divers glas en kristal 16 Loc Koop bestaande uit een Chinese reisweegschaal, een opengewerkte dienblad en 2 sokkels 16 Loc Diverse antieke dekseldoosjes 25 Loc Massief teakhouten 2-deurs vitrinekast met 2 laden, h.200 x b.140 x d Loc Bakelieten Philips radio 25 Loc Diverse geëtste kristallen memorabilia karaffen en glazen 25 Loc Art Deco tafellamp op verzilverde bronzen voet, h Loc Kristallen dekselcoupe, h Loc Kristallen schaal/vaas, h.20 x diam Loc Fijn gouden 10 -munt, 6,7 gram en zilveren 5 -munt, 11,9 gram, Vrede & Vrijheid Prestigeset 2005, in bijpassend etui 120 Loc.1a 2338 Fijn gouden 20 -munt, 2004, Geboorte Prinses Amalia, 8,5 gram in bijpassend kistje 140 Loc.1a 2339 Fijn gouden 10 -muntstuk, Rembrandt, 2006, 6.72 gram in bijpassend etui 140 Loc.1a 2340 Fijn gouden 10 -munt, 400 Jaar Handelsbetrekkingen Nederland Japan, 2009, 6.72 gram, in bijpassend kistje 120 Loc.1a 2341 Fijn gouden 10 -munt, 200 jaar belastingdienst, 6,72 gram, in bijpassend kistje 120 Loc.1a 2342 Fijn gouden 50 -munt, Beatrix, jubileum 25 jaar, 2005, 13,44 gram in bijpassend etui 240 Loc.1a Zilveren rijksdaalders, Willem III, 1863 en Willem II, Loc Kt. witgouden collier bezet met 398 briljant geslepen diamanten, 2,85 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 40, 27 gram Kt. witgouden ring bezet met 39 diamanten in markies-princes-, en briljantslijpsel, 0.70 ct., kleur: Top wit, kwaliteit VVs, 3,0 gram, maat Kt. witgouden ring bezet met saffier en 62 briljant geslepen diamanten, 0.50 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 7,2 gram, maat Loc.1a 550 Loc.1a 700 Loc.1a 2347 Antieke geelgouden takbroche bezet met roosdiamant 300 Loc.1a 2348 Certina, 14 Kt. witgouden horloge bezet met 22 briljant geslepen diamanten, 0,55 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, lengte 17,25, gewicht 20 gram, handopwinder 2349 Cornalijn edelsteen als hanger met Perzische tekst Oil Company "1352", datum in Perzische kalender in 14 Kt. gouden omranding 900 Loc.1a 75 Loc.1a Kt. gouden takbroche bezet met turkoois en pareltjes 120 Loc.1a 2351 Onedele broche i.v.v. een vogel bezet met turkoois en robijn, 17,4 gram 75 Loc.1a Kt. gouden ketting met hanger bezet met kleursteen 170 Loc.1a 2353 Koopje diverse doosjes w.o. zilver en verzilverd, 19e/20e eeuw 100 Loc Koopje divers zilver, etc. 25 Loc Koopje diverse rariteiten, etc. 16 Loc Koopje divers pleet, etc. 16 Loc Stel geslepen kristallen biskwiepotten, h Loc Koopje divers pleet, etc. 25 Loc Notenhouten kistje met sleutel, h.17 x b.24 x d Loc Antieke Franse wortelnotenhouten tafelklok, h Loc Blauw glazen sculptuur van een vis, h.19 x L Loc.1

64 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Notenhouten kistje, Engeland, 19e eeuw 40 Loc Rijkbewerkt Engels visbestek met benen in bijpassende kist 60 Loc Uitgebreid pleet bestek, Gero 45 Loc Zilveren 6-delige kapset in foudraal 120 Loc Doos divers pleet, etc. 16 Loc Keltum, pleet bestekdeel 8 Loc Twee zilveren 1-lichts kandelaars en divers pleet 40 Loc Koop divers pleet, etc. 30 Loc Zilveren 23-delig visbestek in houten kist 260 Loc Koop divers pleet, lepeldoosjes, etc. 16 Loc In diverse kleuren uitgevoerde hoogglans afgelakte Chinese vakkenkast, h.230 x b.157 x d Loc Zilveren suikerstrooibus, h.16,5, 102 gram 80 Loc Zilveren trekpot, Alle de Haas, 17e eeuwse-stijl 360 Loc Johan Roxs, Havengezicht, olieverf op doek, 80 x Loc Anton Heijboer, Haan, gouache op papier, 73 x Loc Antieke donker gebeitste grenenhouten buffetkast met 4 deuren waarvan 2 beglaasd en met 2 laden, h.213 x b.143 x d Loc Anton Heijboer, Twee vrouwen, gouache op papier, 76 x Loc Pablo Picasso, Abstract persoon, litho naar het origineel, 39 x Loc Stel prenten van Romeinse portretten, 1886, 40 x Loc Jan Hendrik Weissenbruch (Den Haag den Haag), Landschap, sepia inkt op papier, 30 x Jacobus Jan Koeman, Edam Bergen, Bloemstilleven met vlinder, olieverf op doek, 40 x Anthonie Adriaan Cornelis Labberton, Utrecht , Frankfurt am Main, Duitsland, Gezicht op Scheveningen, Cagnes en landschap, 3 aquarelen 45 Loc Loc.4 75 Loc Peter Diem, Geen titel, zeefdruk, nr.29/180, 49 x Loc Antieke Duitse kastanjehouten buffetkast met 4 deuren waarvan de 2 bovenste beglaasd, h.225 x b.166 x d Loc Cees Dolk, Disc 2, handgesigneerde zeefdruk, 57 x Loc Claude Weisbuch, L'ombre du violin, lithografie, 53 x 72,5 100 Loc Georges Braque, de blauwe vogel, Litho naar het origineel, 59 x Loc Hàvel, Doorkijkje met bloemen naar kerkje, olieverf op paneel, gedateerd 1995, 39 x Loc Corneille, het gesprek, Litho naar het origineel uit 1978, 50 x Loc Van Dongen, Place Vendome, litho naar origineel, 64 x Loc Johannes Pieter van Wisselingh, Amersfoort Utrecht, Herder met schapen in het bos, aquarel, 35,5 x 31,5 140 Loc Notenhouten buffetkast met vitrine-opstand, h.196 x b.144 x d Loc Eikenhouten nachtkast afgedekt met niet passend wit marmeren blad, h.83 x b.40 x d Loc Antieke eikenhouten 2-deurs poortkast rustend op bolpoten met lade, Holland, 18e eeuw, h.216 x b.210 x d Loc Rijkbewerkt notenhouten plat bureau, h.77 x b.144 x d Loc Rijkbewerkte eikenhouten Renaissance-stijl kast, h.165 x b.184 x d Loc Koop divers vintage kleding w.o. Angora jas met muts, Monique Collignon mantelpak, bontmuts en een bont sjaal 30 Loc Smeedijzeren rond kledingrek, h.200 x diam Loc Grote gepolychromeerde metalen vis met kaarsenhouder, h.60 x b.100 x d Loc Zeer grote groen gelakte 10-vakken kast afgezet door kolommen, h.213 x b.190 x d Loc Mahoniehouten Jugendstil cilinderpiano, Keith Prowse & Co Ltd., (Robert William Keith, & William Prowse, ) London, circa 1880, in originele staat 800 Loc Orignele doosjes met lakstempels en briefopener w.o. met parelmoer 60 Loc Gietijzeren tulbandvorm, 19e eeuw 50 Loc.12

65 Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf uur Miguel Berrocal, handgesigneerde reliëfdruk, 1979, rood passe-partout, nr.66/190, 44 x Loc Stenen tuinbeeld van een Boeddha, h Loc Eetkamertafel vervaardigd uit een industrieel smeedijzeren onderstel met als blad een antieke licht houten Chinees blad, h.80 x L.228 x b Loc Houten/metalen 6-lichts kroonluchters 100 loc.4 boven 2409 Kroonluchter met kristallen pegels 75 Loc Nederland: postfrisse verzameling in Davo-album 30 Loc Postzegels, Nederland nr. 356 T/M A T/M 356D, gestempeld, Cat.w Loc Oude kristallen 8-arms kroonluchter, h.110 x diam Loc Gepolychromeerd Chinees porseleinen bord, diam. 22,5 16 Loc Gouden bijbelslotjes vermaakt tot hanger en broche 60 Loc Oud houten model schip, h.85 x L Loc Verstelbare geelkoperen bureaulamp 25 Loc Houten sculptuur van Mickey Mouse, 20e eeuw 70 Loc Villeroy & Boch, met bloemen gedecoreerd aardewerken serviesdeel 55 Loc Willem Elisa Roelofs, Brussel-Schaarbeek Den Haag, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 7,5 x ? 2420 Malawi, Houten vrouwelijk sculptuur, h.28 30? 2421 François Morellet, Cholet, Frankrijk Cholet, Frankrijk, Zonder titel, zwart/wit serigrafie, 62 x 62, achter plexiglas Persglazen Art Deco schalen, model Athene en model Rotterdam, August Walther & Söhn AG, Dresden 75 Loc Loc Koopje oud buitenlands papier en muntgeld 8 Loc Koop divers glas en kristal w.o. Swarovski 40 Loc Engels zilveren zuilenkandelaar, h Loc e Gehalte zilveren opengewerkt visopdienschap met agaten handvat 75 Loc BWGG opengewerkt collier met filigrain hanger bezet met zaadparel en briljant geslepen diamant in etui 75 Loc Diverse kristallen Art Deco glaasjes en vingerkommen 16 Loc Chroom hanger met tekst Kitchen 10 Loc Doosje diverse kristallen glazen 8? 2431 Blauw/wit met draken gedecoreerde Chinees porseleinen 3-delig kaststel, h Loc.11

66

67