Minicatalogus Jubileumveiling Catalogus van de op zaterdag 2 juni 2012 te veilen stukken

Download "Minicatalogus Jubileumveiling 2012. Catalogus van de op zaterdag 2 juni 2012 te veilen stukken"

1 Minicatalogus Jubileumveiling 2012 Catalogus van de op zaterdag 2 juni 2012 te veilen stukken

2 Het doel van de Jubileumveiling 2012 Het was de beste der tijden, het was de slechtste der tijden [Charles Dickens, De Geschiedenis van Twee Steden (1859)] Voor de Stichting Friends of Saqqara zijn het ontegenzeggelijk bijzondere tijden. Enerzijds kunnen we het tienjarig bestaan van de stichting vieren, een decennium van groei en van successen in de ondersteuning van de opgravingen in Egypte. Anderzijds moeten we vaststellen dat de financiering van de missie onder druk is komen te staan door aangekondigde bezuinigingen en dat aanvullende ondersteuning naar alle waarschijnlijkheid geen overbodige luxe (meer) zal zijn. Om het jubileum extra luister bij te zetten, maar ook om de reserves verder aan te sterken, is besloten tot het organiseren van een bijzondere veiling. Een tiental bijzondere stukken is speciaal hiervoor aangeboden of zelfs vervaardigd en zal onder leiding van Wim Weijland, directeur van het Rijksmuseum van Oudheden, op de Saqqara-dag van 2 juni aanstaande worden verkocht aan de hoogste bieder. Zodoende hoopt de stichting een bedrag van circa (!) bijeen te brengen als extra (nood)fonds, mocht de Leidse opgraving dit ooit nodig hebben. I. In het hierop volgende overzicht van de veilingstukken staan bij elk stuk twee bedragen vermeld. Het reservebedrag geeft de limietprijs aan. Biedingen onder dit bedrag zullen niet worden aanvaard. De richtprijs geeft de geschatte marktwaarde aan. II. De Veilingmeester zal bij de veiling inzetten op de limietwaarde en zal de biedbedragen verhogen met delen van 10 voor biedbedragen lager dan 100 en vervolgens met delen van 20 voor bedragen hoger dan 100. III. Succesvolle bieders wordt verzocht zich na afloop van de veiling te melden bij de Penningmeester om contactgegevens uit te wisselen. IV. Betaling dient na afloop van de veiling plaats te vinden met contant geld bij de Penningmeester of binnen twee weken na ontvangst van de veilingnota door middel van storting c.q. overschrijving op girorekening ten name van Stichting Friends of Saqqara te Leiden. V. De bieder wordt pas na volledige betaling eigenaar van het gekochte. Het gekochte kan na de veilingdag op afspraak met de Penningmeester worden afgehaald. Zonder betaling worden geen goederen afgegeven. VI. De onverkochte kavels zullen op ebay te koop worden aangeboden voor dezelfde limietprijs om alsnog verkocht te worden. Voor vragen en/of opmerkingen kunt u zich wenden tot de Voorzitter evenals de Penningmeester van de Stichting Friends of Saqqara, beiden te bereiken via friends@saqqara.nl. Raad van Toezicht Opgravingsleiders te Saqqara: Dr M.J. Raven, Rijksmuseum van Oudheden Dr C. Greco, Rijksmuseum van Oudheden Dr R. van Walsem, Opleiding Egyptische taal & cultuur Raad van Advies Universiteit Leiden: Prof. Dr O.E. Kaper, Opleiding Egyptische taal & cultuur Em. Prof. Dr L.P. Louwe Kooijmans, Faculteit archeologie Em. Prof. Dr J.F. Borghouts, Opleiding Egyptische taal & cultuur Bestuur Rijksmuseum van Oudheden: Drs W. Weijland, directeur Dhr A.J. Stuart Voorzitter Mw C.C.H. Demarée Secretaris Voormalige opgravingsleiders te Saqqara: Dhr V. Verschoor Penningmeester Prof. Dr G.T. Martin, Egypt Exploration Society Prof. Dr H.D. Schneider, Rijksmuseum van Oudheden Mw M. van der Kuijl Mw G.G.A. Roosien Nederlands-Vlaams Instituut in Cairo: Mw C.H. van Zoest Dr K. Duistermaat, directeur Dhr H.S. van den Berg Dr G.J.A. Borg, voormalig directeur Dhr P.J. Bomhof Dhr J.J. Golverdingen Nederlands Instituut voor het Nabije Oosten: Dhr V. Oeters Dr J. Eidem, directeur

3 Veilingstukken Handgegraveerde wijnglazen Deze zesdelige set wijnglazen is handgegraveerd met een speciaal voor Friends of Saqqara ontworpen motief. Dit motief is geïnspireerd op de elegante wijnranken waarmee het plafond en de wanden in het graf van Sennefer in Thebe beschilderd zijn. De set betreft rode wijnglazen van de makelij Royal Leerdam, model 'le vin'. Richtprijs: 80 [Reserve: 50] Materiaal: glas Formaat: 20 cm hoog Inhoud: 33 cl / 11,5 OZ Reliëf van Paatenemheb Dit reliëf betreft een replica. Het oorspronkelijke reliëf bevindt zich in de grafkapel van Paatenemheb in het Rijksmuseum van Oudheden in Leiden. Die kapel stamt uit ca vchr; de periode van het Nieuwe Rijk. De scène is te vinden op de rechterwand aan de binnenzijde van de kapel. De replica is gemaakt naar een afgietsel dat in het eerste kwart van de twintigste eeuw van het originele reliëf is gemaakt en in het bezit is van het Nederlands Instituut voor het Nabije Oosten. De voorstelling toont een viertal muzikanten; een met een luit, een met een harp en twee met een fluit. De harpspeler is blind en heeft zijn hoofd iets opgericht omdat hij zingt. In zijn lied roept hij op om te genieten van het leven, omdat men niet weet wat erna komt. De woorden zijn boven het gezelschap in hiërogliefen genoteerd. Van grafeigenaar Paatenemheb zijn slechts zijn rok, hand en voet te zien. Een priester met pantervel voltrekt voor hem een reinigingsritueel door wierook te branden en water te plengen. De replica is speciaal voor de jubileumveiling van Friends of Saqqara gemaakt. Hij is gemaakt van een harde gipssoort en voorzien van een kunststof wapening en een fixerende coating. Materialen: hartformgips, gouache en acrylverf Formaat: 82 cm hoog, 88 cm lang & 3 cm dik Richtprijs: 340 [Reserve: 200]

4 Reliëf van Hetepherachet (toen) Dit reliëf betreft een replica die speciaal voor de jubileumveiling van Friends of Saqqara gemaakt werd. Het oorspronkelijke reliëf bevindt zich in de mastaba van Hetepherachet in het Rijksmuseum van Oudheden in Leiden. Die grafkapel stamt uit ca BC; de periode van het Oude Rijk. De scène is te vinden op het onderste register van de rechter wand na de ingang. De replica is gemaakt naar een afgietsel dat in het eerste kwart van de twintigste eeuw van het originele reliëf is gemaakt en in het bezit is van de Universiteit Leiden. De voorstelling toont vier mannen die een grote stier omtrekken. De hiërogliefentekst boven het tafereel leest: het meevoeren van een grote stier. De replica is met de hand afgewerkt en beschilderd zoals het reliëf er in de oudheid uitgezien zou kunnen hebben. Egyptoloog Dr. René van Walsem trad hiervoor op als adviseur. Het reliëf is gemaakt van een harde gipssoort, en is voorzien van een kunststof wapening en fixerende coating. Richtprijs: 300 [Reserve: 160] Specificaties Materialen: gips, gouache en acrylverf Formaat: 27 cm hoog, 69 lang & 3 cm dik Reliëf van Hetepherachet (nu) Dit reliëf betreft een replica die speciaal voor de jubileumveiling van Friends of Saqqara gemaakt werd. Het oorspronkelijke reliëf bevindt zich in de mastaba van Hetepherachet in het Rijksmuseum van Oudheden in Leiden. Die grafkapel stamt uit ca BC; de periode van het Oude Rijk. De scène is te vinden op het onderste register van de rechter wand na de ingang. De replica is gemaakt naar een afgietsel dat in het eerste kwart van de twintigste eeuw van het originele reliëf is gemaakt en in het bezit is van de Universiteit Leiden. De voorstelling toont vier mannen die een grote stier omtrekken. De hiërogliefentekst boven het tafereel leest: het meevoeren van een grote stier. De replica is met de hand afgewerkt en beschilderd zoals het reliëf nu in het museum te zien is. Het reliëf is gemaakt van een harde gipssoort, en is voorzien van een kunststof wapening en fixerende coating. Specificaties Materialen: gips, gouache en acrylverf Formaat: 27 cm hoog, 69 lang & 3 cm dik Richtprijs: 180 [Reserve: 100]

5 Processieboot Dit kunstwerk is exclusief aangeboden voor de jubileumveiling van Friends of Saqqara. Het betreft een moderne, vrije interpretatie van Oudegyptische schepen en scheepsmodellen, zoals het schip van Cheops, dat werd gevonden in een put aan de voet van de Grote Piramide van Gizeh, of de scheepsmodellen uit het graf van Meket-Re in Luxor. Denk verder ook aan de afbeeldingen van heilige barken zoals afgebeeld in scheepsprocessies op de wanden van tempels uit het Nieuwe Rijk. Richtprijs: 200 [Reserve: 160] Materialen: steengoed en sinterangobe Formaat: 15 cm hoog, 19 cm lang & 8 cm diep Maker: Anne Hulleman, Voorschoten Pyloon Dit kunstwerk is exclusief aangeboden voor de jubileumveiling van Friends of Saqqara. De kunstenares heeft zich laten inspireren door de architectuur van de oude Egyptenaren. Enerzijds kan hierbij gedacht worden aan torenachtige mudbrick stadshuizen, zoals afgebeeld op de wanden van graven of meegegeven als grafmodellen. Anderzijds kan gedacht worden aan de monumentale toegangspartijen van de tempels uit het Nieuwe Rijk en daarna, ook wel pyloon genoemd. Materialen: keramiek en sinterangobe Formaat: 12 cm hoog, 22 cm lang & 6 cm diep Maker: Anne Hulleman, Voorschoten Richtprijs: 240 [Reserve: 180] Panorama I Dit fotobord is in 2007 door de fotografen van de Leidse missie naar Saqqara vervaardigd ter gelegenheid van de overzichtstentoonstelling Hakken in het Zand, over 400 jaar Nederlands archeologisch werk in Egypte. Na afloop is het door het RMO aan Friends of Saqqara gedoneerd, die het meerdere jaren hebben gebruikt als decorstuk voor de jaarlijkse Saqqara Dag. Op veler verzoek wordt het stuk nu te koop aangeboden op de jubileumveiling. Het betreft een naar het noorden toe genomen overzichtsfoto van de Leidse concessie in Saqqara. Richtprijs: 140 [Reserve: 80] Materialen: foto op foamboard Formaat: 65 cm hoog, 230 cm lang & 1 cm dik Maker: Peter-Jan Bomhof & Anneke de Kemp, Leiden

6 Panorama II Dit fotobord is in 2007 door de fotografen van de Leidse missie naar Saqqara vervaardigd ter gelegenheid van de overzichtstentoonstelling Hakken in het Zand, over 400 jaar Nederlands archeologisch werk in Egypte. Na afloop is het door het RMO aan Friends of Saqqara gedoneerd, die het meerdere jaren hebben gebruikt als decorstuk voor de jaarlijkse Saqqara Dag. Op veler verzoek wordt het stuk nu te koop aangeboden op de jubileumveiling. Het betreft een foto van Barbara Aston die werkzaam is in het tweede voorhof van het graf van Horemheb. Materialen: foto op foamboard Formaat: 65 cm hoog, 230 cm lang & 1 cm dik Maker: Peter-Jan Bomhof & Anneke de Kemp, Leiden Richtprijs: 140 [Reserve: 80] Reconstructie van de Nieuwerijks graven te Saqqara Dit paneel betreft een gereconstrueerd overzicht in vogelvlucht van alle tot op heden gevonden graven uit het Nieuwe Rijk binnen het projectgebied van de Leidse concessie in Saqqara. De reconstructie is speciaal voor de jubileumveiling van Friends of Saqqara vervaardigd door een archeologisch illustrator die zich gebaseerd heeft op de bevindingen en publicaties van de Leidse missie. {De afbeelding rechts is slechts een detail van het geheel} {Friends of Saqqara zal het copyright behouden!!!} Richtprijs: 180 [Reserve: 100] Materialen: foto op foamboard Formaat: 84 cm hoog, 119 cm lang & 1 cm dik (A0) Maker: Martin Hense, Rotterdam Boeket uit het graf van Meryneith De epigraaf van de Leidse missie heeft speciaal voor de jubileumveiling van Friends of Saqqara haar lijntekening van één van de twee boeketten uit de zuidwestelijke kapel van het graf van Meryneith op ware grootte overgebracht op een natuurhouten plaat en heeft deze vervolgens naar het origineel gekleurd. Materialen: verf op houtpaneel Formaat: 130 cm hoog, 40 cm breed & 2 cm dik Maker: Dorothea Schulz, Rotterdam Richtprijs: 300 [Reserve: 200]

Financieel Jaarverslag 2014

Financieel Jaarverslag 2014 Financieel Jaarverslag Cijfers over het boekjaar, met vergelijkende cijfers over het boekjaar 2013 Inhoud De Stichting Friends of Saqqara 3 Exploitatierekening vs 2013 4 Exploitatierekening vs Begroting

Financieel Jaarverslag 2017

Financieel Jaarverslag 2017 Financieel Jaarverslag Cijfers over het boekjaar, met vergelijkende cijfers over het boekjaar 2016 Inhoud De Stichting Friends of Saqqara 3 Jaaroverzicht Commissies 4 Exploitatierekening vs Begroting 6

Een Egyptische collectie in Leiden

Een Egyptische collectie in Leiden Een Egyptische collectie in Leiden Naam: Klas:.. Het Rijksmuseum van Oudheden, de naam zegt het al, toont voorwerpen uit oude tijden. De collectie bestaat uit objecten van beschavingen die vandaag de dag

COLLEGEDAG MAANDAG 5 NOVEMBER 2018 HET EGYPTISCHE GODENRIJK

COLLEGEDAG MAANDAG 5 NOVEMBER 2018 HET EGYPTISCHE GODENRIJK COLLEGEDAG MAANDAG 5 NOVEMBER 2018 HET EGYPTISCHE GODENRIJK PROGRAMMA Ochtend 09.00 09.30 uur: Inloop met koffie/thee 09.30 09.40 uur: Welkomstwoord en inleiding door Annemarie Lavèn, hoofdredacteur Historisch

GUN BEWONERS EN UZELF IETS MOOIS Donderdag 16 mei uur

GUN BEWONERS EN UZELF IETS MOOIS Donderdag 16 mei uur Beste kunstliefhebber en, of betrokkene bij Park Zuiderhout, Voor u ligt de veilingbrochure van de benefiet kunstveiling van Park Zuiderhout. In deze catalogus treft u een overzicht van de kunstwerken

Saqqara-dag 17 juni 2017 veiling IK BIED!

Saqqara-dag 17 juni 2017 veiling IK BIED! IK BIED! 15 e Saqqara-dag, 17 juni 2017 Veiling: catalogus en regels Op de volgende pagina s vindt u korte beschrijvingen en afbeeldingen van de voorwerpen die op 17 juni vanaf 16.15u geveild worden. Veilingmeester

Artikel: De verborgen Kadesj-scenes in de tempel van Karnak. Patrick van Gils

Artikel: De verborgen Kadesj-scenes in de tempel van Karnak. Patrick van Gils Artikel: De verborgen Kadesj-scenes in de tempel van Karnak Patrick van Gils De slag bij Kadesj is één van de bekendste veldslagen uit de Egyptische geschiedenis. In zijn 5 e regeringsjaar trok Ramses

LIBER AMICORUM MARTINO RAVEN DECIES MILLE DIERUM OB STRENUAM FELICEMQUE ANTIQUITATUM AEGYPTIARUM OBLATUS CONTENTIONEM

LIBER AMICORUM MARTINO RAVEN DECIES MILLE DIERUM OB STRENUAM FELICEMQUE ANTIQUITATUM AEGYPTIARUM OBLATUS CONTENTIONEM LIBER AMICORUM MARTINO RAVEN DECIES MILLE DIERUM OB STRENUAM FELICEMQUE ANTIQUITATUM AEGYPTIARUM OBLATUS CONTENTIONEM ediderunt Olaf Kaper, Lara Weiss, Pieter ter Keurs & Vivian Baan Jacobus van Dijk Twee

kate ryan Zaterdag 4 oktober glamour Ladies Vegas the Band Disco tropical La BonBonniÈre, Maastricht estillo cubano DJ chelly Disco Danser Party

kate ryan Zaterdag 4 oktober glamour Ladies Vegas the Band Disco tropical La BonBonniÈre, Maastricht estillo cubano DJ chelly Disco Danser Party O N D E TA F E L 1 7 4 M A A S T I C H T P E S E N T E E T D E T WA A L F D E E D I T I E Zaterdag 4 oktober La BonBonniÈre, Maastricht s t c a live- kate ryan dries roelvink oelvink DJ Patrick DJ chelly

Een koninklijk ritueel uitgevoerd door Horemheb

Een koninklijk ritueel uitgevoerd door Horemheb Een koninklijk ritueel uitgevoerd door Horemheb In de collectie van het Rijksmuseum van Oudheden in Leiden bevinden zich diverse reliëfs uit het generaalsgraf van Horemheb in Saqqara. Twee bij elkaar horende

Beleidsplan 2013-2016. Vereniging van Vrienden van het Allard Pierson Museum

Beleidsplan 2013-2016. Vereniging van Vrienden van het Allard Pierson Museum Beleidsplan 2013-2016 Vereniging van Vrienden van het Allard Pierson Museum Beleidsplan Vereniging van Vrienden van het Allard Pierson Museum Inleiding... 3 Activiteiten... 3 Organisatie en financiën...

De toren van de Oude Kerk weer in de steigers.

De toren van de Oude Kerk weer in de steigers. RESTAURATIE VAN DE TOREN VAN DE OUDE KERK door J.E.J. Hilhorst De toren van de Oude Kerk zal voor het verrichten van restauratiewerkzaamheden, na een periode van ca. 85 jaar, weer in de steigers worden

Stichting Nationaal Fonds Kunstbezit Jaarrekening

Stichting Nationaal Fonds Kunstbezit Jaarrekening Stichting Nationaal Fonds Kunstbezit Jaarrekening 2012 BESTUUR Het bestuur van de Stichting Nationaal Fonds Kunstbezit bestaat uit leden van het Bestuur van de Vereniging Rembrandt. Het Bestuur van de

Door : Roelof, Rohied & Seyit. Klas: 8A & 8B. Plusgroep van mr. Karel. St. Carolusschool. Den Haag.

Door : Roelof, Rohied & Seyit. Klas: 8A & 8B. Plusgroep van mr. Karel. St. Carolusschool. Den Haag. Door : Roelof, Rohied & Seyit. Klas: 8A & 8B. Plusgroep van mr. Karel. St. Carolusschool. Den Haag. 1 Inhoudsopgave: 1. Inleiding 2. Naturalis 3. De Burcht 4. Pieterskerk + lunch 5. Hortus botanicus 6.

Stichting Maritiem Museum Rotterdam Trustfonds

Stichting Maritiem Museum Rotterdam Trustfonds Stichting Maritiem Museum Rotterdam Trustfonds Jaarverslag 2014 INHOUDSOPGAVE Hoofdstuk Pagina 1. Directieverslag Algemeen 2 Directieverslag 2 2. Jaarrekening Grondslagen financiële verslaglegging 3 Balans

VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN Koop een kavel en bied een thuis Tijdens de eerste editie van het Habitat golftoernooi zullen

Veiling Zaterdag 16 april 2011

Veiling Zaterdag 16 april 2011 Vereniging Vrienden van Blijdorp Veiling Zaterdag 16 april 2011 12.00 uur Haaienzaal/EAUditorium Oceanium Diergaarde Blijdorp ===================================================================== Veilingregels:

VAN RHEINLAND NAAR RIJNLAND

VAN RHEINLAND NAAR RIJNLAND VAN RHEINLAND NAAR RIJNLAND Bodemvondsten in Leiden H. Suurmond-van Leeuwen In 1976 werd op het terrein van de toekomstige nieuwbouw van het Hoogheemraadschap van Rijnland door het Instituut voor Prae-

Ontdekking. Dorestad teruggevonden

Ontdekking. Dorestad teruggevonden Dorestad teruggevonden Ontdekking Het vroegmiddeleeuwse Dorestad verdween na de negende eeuw van de kaart. Pas rond 1840 werd de stad teruggevonden, bij toeval. Kort daarna deed het RMO opgravingen en

BELEIDSPLAN

BELEIDSPLAN BELEIDSPLAN 2018-2020 Stichting Vrienden Kunstbezit Paradijskerk Rotterdam 1. BELANGRIJKE GEGEVENS 3 2. INTRODUCTIE 4 3. BELEID 5 3.1 STATUTAIRE DOELSTELLING 5 3.2 VISIE 5 3.3 MISSIE 5 3.4 STRATEGIE 5

Breien in de late middeleeuwen Een stukje geschiedenis over een geliefd tijdverdrijf

Breien in de late middeleeuwen Een stukje geschiedenis over een geliefd tijdverdrijf Breien in de late middeleeuwen Een stukje geschiedenis over een geliefd tijdverdrijf Madonna met breiwerk, 1400-1410. Geschilderd door Bertram von Minden (1340-1414), detail uit het Buxtehude Altaar Onderzoek

Hoe de Egyptenaren dieren behandelden, verschilde per streek. Een dier kon vereerd worden in de ene plaats en gegeten worden in de volgende plaats.

Hoe de Egyptenaren dieren behandelden, verschilde per streek. Een dier kon vereerd worden in de ene plaats en gegeten worden in de volgende plaats. [TT tekst Fauna] Dieren in het oude Egypte Een Egyptenaar in de oudheid zag veel verschillende landschappen om zich heen, zoals woestijn, moeras en akkerland. Door het hele land stroomde de rivier de Nijl.

Collectie archeologie Laatst aangepast zondag 23 maart 2008 00:33. De Steentijd

Collectie archeologie Laatst aangepast zondag 23 maart 2008 00:33. De Steentijd De Steentijd Het HVR museum beschikt over een uitgebreide steentijdcollectie waarvan een representatief gedeelte permanent wordt tentoongesteld. De collecties zijn gevormd uit schenkingen en bruiklenen

SAMENWERKINGSOVEREENKOMST

SAMENWERKINGSOVEREENKOMST SAMENWERKINGSOVEREENKOMST TUSSEN STICHTING NEDERLANDS INSTITUUT VOOR HET NABIJE OOSTEN STICHTING RIJKSMUSEUM VAN OUDHEDEN UNIVERSITEIT LEIDEN Versie: 0.5 Datum: 14 juni 2017 Status: Concept Partijen: Stichting

Tulpstraat 3 te Zwijndrecht

Tulpstraat 3 te Zwijndrecht Tulpstraat 3 te Zwijndrecht 4 verbouwd tot 3 kamer hoekappartement op 1e verd. Vraagprijs: 119.500,- k.k. Omschrijving Instapklaar! Dit keurig onderhouden royale 4-verbouwd tot 3 kamer appartement is gunstig

4. Als u in toekomstige publicaties van onze hand liever anoniem wil blijven dan kunt u dat hieronder aangeven.

4. Als u in toekomstige publicaties van onze hand liever anoniem wil blijven dan kunt u dat hieronder aangeven. CERTIFICERING Middels het invullen en ondertekenen van deze vragenlijst, verzoekt Fondation Constant (de Stichting ) om te certificeren het kunstwerk of de kunstwerken, hieronder beschreven, waarvan u

De ontdekking van de beroemde koningslijst van Sakkara. Nico Staring

De ontdekking van de beroemde koningslijst van Sakkara. Nico Staring De ontdekking van de beroemde koningslijst van Sakkara Nico Staring Mariette keert terug naar Sakkara, 1858-59 In 1850 wordt de dan nog jonge junior-conservator van het Louvre, Auguste Mariette (1821-81),

Genealogische bijdragen Leiden en omgeving Jubileumuitgave van NGV Rijnland Boek en usb-stick, uitgave A4 formaat.

Genealogische bijdragen Leiden en omgeving Jubileumuitgave van NGV Rijnland Boek en usb-stick, uitgave A4 formaat. Genealogische bijdragen Leiden en omgeving Jubileumuitgave 1985 2015 van NGV Rijnland Boek en usb-stick, uitgave 2015. A4 formaat. Afdeling Rijnland bestaat nu al weer ruim dertig jaar. In november 2015

Het kolossale beeld in het graf van gouverneur Djehutyhotep. Dr. Daniel Soliman

Het kolossale beeld in het graf van gouverneur Djehutyhotep. Dr. Daniel Soliman Het kolossale beeld in het graf van gouverneur Djehutyhotep Dr. Daniel Soliman Djehutyhotep, begraven in Dayr al-barsha, was gouverneur van de Hazen-nome, de vijftiende Opperegyptische nome. Hij regeerde

FINANCIEEL VERSLAG. van de. GESCHIEDKUNDIGE VERENIGING ORANJE-NASSAU te s-gravenhage. inzake jaarrekening s-gravenhage, 3 juni 2017

FINANCIEEL VERSLAG. van de. GESCHIEDKUNDIGE VERENIGING ORANJE-NASSAU te s-gravenhage. inzake jaarrekening s-gravenhage, 3 juni 2017 FINANCIEEL VERSLAG van de GESCHIEDKUNDIGE VERENIGING ORANJE-NASSAU te s-gravenhage inzake jaarrekening 2016 s-gravenhage, 3 juni 2017 Blad 2 INHOUD Blad Algemeen 3 JAARREKENING Balans per 31 december 2016

Lensvelt de Architect Interieurprijs 2006 / Hanzesociëteit, Groningen. Hanzesociëteit, Groningen

Lensvelt de Architect Interieurprijs 2006 / Hanzesociëteit, Groningen. Hanzesociëteit, Groningen Lensvelt de Architect Interieurprijs 006 / Hanzesociëteit, Groningen Hanzesociëteit, Groningen Lensvelt de Architect Interieurprijs 006 / Hanzesociëteit, Groningen Projectinformatie Hanzesociëteit Locatie

MODELLEN EN BOUWTEKENINGEN

MODELLEN EN BOUWTEKENINGEN BIJLAGE B MODELLEN EN BOUWTEKENINGEN Model : Overnaads waterschip ZM22 uit de zestiende eeuw Functie : Reconstructie van het gevonden wrak voor archeologisch onderzoek Schaal : 1:10 Plaats : Rijksdienst

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Foundation for Dutch Heritage Overseas BELEIDSPLAN NEW HOLLAND FOUNDATION 2016-2020. Hoofdstuk 1 Inleiding p. 2. Hoofdstuk 2 Huidige situatie p.

Foundation for Dutch Heritage Overseas BELEIDSPLAN NEW HOLLAND FOUNDATION 2016-2020. Hoofdstuk 1 Inleiding p. 2. Hoofdstuk 2 Huidige situatie p. BELEIDSPLAN NEW HOLLAND FOUNDATION 2016-2020 Hoofdstuk 1 Inleiding p. 2 Hoofdstuk 2 Huidige situatie p. 2 Hoofdstuk 3 Visie en Missie p. 3 Hoofdstuk 4 Ambities p. 4 Hoofdstuk 5 Stappenplan p. 5 1 Hoofdstuk

RAPPORTAGE VONDSTMELDING Lier, Kardinaal Mercierplein

RAPPORTAGE VONDSTMELDING Lier, Kardinaal Mercierplein RAPPORTAGE VONDSTMELDING Lier, Kardinaal Mercierplein I. Verslaggever: Sofie Debruyne Vlaams Instituut voor het Onroerend Erfgoed Koning Albert II-laan 19 bus 5 1210 Brussel 02-481 80 41 / 0473-96 70 71

Besluit van 23 juli 1987, tot uitvoering van de wet houdende regelen inzake de bescherming van oorspronkelijke topografieën van halfgeleiderprodukten

Besluit van 23 juli 1987, tot uitvoering van de wet houdende regelen inzake de bescherming van oorspronkelijke topografieën van halfgeleiderprodukten (Tekst geldend op: 12-04-2011) Besluit van 23 juli 1987, tot uitvoering van de wet houdende regelen inzake de bescherming van oorspronkelijke topografieën van halfgeleiderprodukten Wij Beatrix, bij de

VEILING REGLEMENT. van de S-HERTOGENBOSSCHE FILATELISTENVERENIGING. Pagina 1

contactadres: Joost Glissenaar email: jpcglissenaar@zonnet.nl telefoon: 0626490219

contactadres: Joost Glissenaar email: jpcglissenaar@zonnet.nl telefoon: 0626490219 Cultureel Centrum CREA, Nieuwe Achtergracht 170, Amsterdam (www.crea.uva.nl) opdrachtgever; Universiteit van Amsterdam / CREA ontwerp: Joost Glissenaar, Amsterdam / architecten van Mourik, Den Haag projectarchitect:

Vrijblijvende informatie Ruijgenhoeck 3 Noordwijk

Vrijblijvende informatie Ruijgenhoeck 3 Noordwijk Vrijblijvende informatie Ruijgenhoeck 3 Noordwijk Bonnike Makelaardij BV www.bonnike.nl 071-3619365 Omschrijving Op perfecte locatie nabij de oude dorpskern gelegen zeer royale en uitgebouwde twee onder

Italië Florence Florence Palazzo Medici Riccardi Pagina 1

Italië Florence Florence Palazzo Medici Riccardi Pagina 1 Florence Palazzo Medici Riccardi Pagina 1 Palazzo Medici Riccardi > Medici-paleis Gedurende meer dan een eeuw was het Palazzo Medici Riccardi de hoofdverblijfplaats van de machtige Medici familie die over

92.250,- k.k. Maandlasten: ± 332,- p.m. Brusselstraat 670 4826NR, Breda. WonenBreburg Prof de moorplein 521 5037DR, Tilburg

92.250,- k.k. Maandlasten: ± 332,- p.m. Brusselstraat 670 4826NR, Breda. WonenBreburg Prof de moorplein 521 5037DR, Tilburg Brusselstraat 670 4826NR, Breda Oppervlakte: 90 m 2 Aantal kamers: 4 Appartement 92.250,- k.k. Maandlasten: ± 332,- p.m. WonenBreburg Prof de moorplein 521 5037DR, Tilburg infoverkoop@wonenbreburg.nl Brochure

Uniek Egypte. Djoser BV Breestraat CM Leiden

Uniek Egypte. Djoser BV Breestraat CM Leiden Uniek Egypte Egyptisch Museum Na aankomst in de nacht van 10 op 11 augustus kwamen we aan. De volgende dag gingen we van start in Cairo met het Egyptische museum. Ramses II In het openluchtmuseum van Memphis

Activiteitenverslag 2012

Activiteitenverslag 2012 Activiteitenverslag 2012 Inleiding In dit bestuursjaar zijn de reeds ingezette activiteiten ter realisering van de doelstelling: het bevorderen in de meest ruime zin van de kennis over de specifieke kenmerken

FINANCIEEL VERSLAG. van de. GESCHIEDKUNDIGE VERENIGING ORANJE-NASSAU te s-gravenhage. inzake jaarrekening s-gravenhage, 4 juni 2016

FINANCIEEL VERSLAG. van de. GESCHIEDKUNDIGE VERENIGING ORANJE-NASSAU te s-gravenhage. inzake jaarrekening s-gravenhage, 4 juni 2016 FINANCIEEL VERSLAG van de GESCHIEDKUNDIGE VERENIGING ORANJE-NASSAU te s-gravenhage inzake jaarrekening 2015 s-gravenhage, 4 juni 2016 Blad 2 INHOUD Blad Algemeen 3 JAARREKENING Balans per 31 december 2015

1 Hoe gaan we om met archeologie in de gemeente Oss? U heeft een omgevingsvergunning aangevraagd.voordat we een vergunning kunnen verlenen,

1 Hoe gaan we om met archeologie in de gemeente Oss? U heeft een omgevingsvergunning aangevraagd.voordat we een vergunning kunnen verlenen, Sinds 2010 heeft de gemeente Oss een archeologiebeleid. Vanaf 1 januari 2013 geldt dit voor het gehele grondgebied van de nieuwe gemeente Oss, inclusief Lith dus. Deze brochure is voor iedereen bedoeld

Oosteinde. Omschrijving. Beschikbaar vanaf Per direct beschikbaar ,00 per maand 210 m 2. Amsterdam Parkeren Nee

Oosteinde. Omschrijving. Beschikbaar vanaf Per direct beschikbaar ,00 per maand 210 m 2. Amsterdam Parkeren Nee Oosteinde Beschikbaar vanaf Per direct beschikbaar Prijs Oppervlakte 3.600,00 per maand 210 m 2 Huistype Woonhuis Slaapkamers 4 kamers Stad Borg Amsterdam 7.200 Buitenruimte Balkon Parkeren Nee Omschrijving

Omschrijving. Afgesloten centrale hal voorzien van postbussen, intercomsysteem, trappenhuis en toegang tot de berging.

Omschrijving. Afgesloten centrale hal voorzien van postbussen, intercomsysteem, trappenhuis en toegang tot de berging. Tulpstraat 3 te Zwijndrecht 4 verbouwd tot 3 kamer appartement op 1e verd. Vraagprijs: 125.000,- k.k. Omschrijving Op zoek naar een ruim appartement om zonder te verbouwen te kunnen betrekken? Dan is dit

FOTO FESTIVAL LEIDEN 2013

FOTO FESTIVAL LEIDEN 2013 FOTO FESTIVAL LEIDEN 2013 FOTO EXPOSITIE EDUCATIEPROJECT GALERIE AMBER, LEIDEN / NOVEMBER 2013 Een bespiegeling van het hedendaagse leven COLOFON Expositiegids Educatieproject Foto Festival Leiden Redactie

Het eerste schrift hv123. CC Naamsvermelding-GelijkDelen 3.0 Nederland licentie. http://maken.wikiwijs.nl/62211

Het eerste schrift hv123. CC Naamsvermelding-GelijkDelen 3.0 Nederland licentie. http://maken.wikiwijs.nl/62211 Auteur VO-content Laatst gewijzigd Licentie Webadres 25 June 2015 CC Naamsvermelding-GelijkDelen 3.0 Nederland licentie http://maken.wikiwijs.nl/62211 Dit lesmateriaal is gemaakt met Wikiwijsleermiddelenplein.

6. WERKGROEP FONDSENWERVING

6. WERKGROEP FONDSENWERVING 1. DE TEMPEL VAN EMPEL 2. ORGANISATIE 3. WERKGROEP EDUCATIE 4. WERKGROEP BOUWEN 5. WERKGROEP COMMUNICATIE 6. WERKGROEP FONDSENWERVING 7. RAAD VAN ADVIES 8. COMITÉ VAN AANBEVELING 9. SPONSORING DOELSTELLING

Restauratie exterieur en interieur rijksmonument

Restauratie exterieur en interieur rijksmonument Projectnaam: Omschrijving: Klooster Walenburg Restauratie exterieur en interieur rijksmonument Villa en Klooster Walenburg thema: restauratie exterieur en interieur Klooster Walenburg Factsheet Opdrachtgever:

Catalogus Verkoop bij inschrijving. Voorraden Special Trees

Catalogus Verkoop bij inschrijving. Voorraden Special Trees Catalogus Verkoop bij inschrijving Voorraden Special Trees w.o. ca. 500 dadelpalmen, 10 waaierpalmen en diverse struiken Goederen thans opgeslagen Liempdseweg 31 Sint Oedenrode 1 Na telling omvatten de

Vroomshoop Hondsdraf 6

Vroomshoop Hondsdraf 6 Vroomshoop Hondsdraf 6 Executieverkoop: 2-onder-1-kap woning met berging. De woning dient aan de binnenzijde nog verder afgewerkt te worden. Procedure Op 26 maart 2014 zal dit object online via https://onlineverkoop.dtz.nl/

De feitelijke omschrijving van de aangeboden appartementen staat op de website.

De feitelijke omschrijving van de aangeboden appartementen staat op de website. ALGEMENE INFORMATIE Lloydtoren te Rotterdam Veilingvoorwaarden De veiling vindt plaats onder de Algemene Veilingvoorwaarden met Internetbieden 2013 (AVVI 2013) voor zover daarvan in de bijzondere veilingvoorwaarden

Dorpsstraat 25 Ilpendam

Dorpsstraat 25 Ilpendam Dorpsstraat 25 Ilpendam opmerkingen: Voormalige pastorie, begin 19 de eeuw. Schilddak met geglazuurde oude Hollandse pannen en voorop origineel dakkapel. Originele wanden met origineel voegwerk. Imposant

Benefietveiling Archief Bonebakker

Benefietveiling Archief Bonebakker Benefietveiling Archief Bonebakker Veilingmeester Drs. Max Hemelraad - Notaris Mr. R.H. Meppelink 3 juni 2012 Catalogus veilinglots 1 Ingelijste facsimile Bouilloir 2 RKD Arrangement 3 Rijksmuseum Arrangement

Jaarverslag Stichting Vrienden van het Juda Palache Instituut

Jaarverslag Stichting Vrienden van het Juda Palache Instituut Jaarverslag Stichting Vrienden van het Juda Palache Instituut 2014 Besproken en goedgekeurd door het Algemeen Bestuur van de Stichting op 16 maart 2015 De Stichting Vrienden van het Juda Palache Instituut

Delftse Archeologische Notitie 129. Markt 85, Delft. Een archeologische begeleiding. Jorrit van Horssen

Delftse Archeologische Notitie 129. Markt 85, Delft. Een archeologische begeleiding. Jorrit van Horssen Delftse Archeologische Notitie 129 Markt 85, Delft Een archeologische begeleiding Jorrit van Horssen Delftse Archeologische Notitie 129 Markt 85, Delft Een archeologische begeleiding Jorrit van Horssen

Op de afdeling van de Grieken stonden onder andere: - vazen (roodfigurige en zwartdigurige) - amforen - kylikschen - kourosbeelden

Op de afdeling van de Grieken stonden onder andere: - vazen (roodfigurige en zwartdigurige) - amforen - kylikschen - kourosbeelden Museum voor oudheden In het rijksmuseum voor oudheden in Leiden is van alles te vinden over archeologie. Zo staat op de site dat jong en oud kan genieten van beschavingen uit het oude Egypte, het nabije

Fire Stop Solutions Isolatie Fire Sleeves

Fire Stop Solutions Isolatie Fire Sleeves Fire Stop Solutions Isolatie Fire Sleeves Installatie Instructie Fire Stop Solutions Isolatie sleeves bied tot 2 uur brandweerstand in vloeren en wanden voor afdichtingen van metalen en PVC buizen tot

Tiemen Hooiberg (1809-1897) zandgraf 92, vak E Onderwijzer, tekenaar, lithograaf en amanuensis

Tiemen Hooiberg (1809-1897) zandgraf 92, vak E Onderwijzer, tekenaar, lithograaf en amanuensis Tiemen Hooiberg (1809-1897) zandgraf 92, vak E Onderwijzer, tekenaar, lithograaf en amanuensis Personalia Geboren: 4 oktober 1809 te Harderwijk Zoon van: Cornelis Hooiberg en Grietjen Steppers Gehuwd met

Joke. De wandschildering in het gebouw van het Joke Smit College te Amsterdam. Smit. College

Joke. De wandschildering in het gebouw van het Joke Smit College te Amsterdam. Smit. College Joke Smit College De wandschildering in het gebouw van het Joke Smit College te Amsterdam 1 De wandschildering van Maria Hubrecht (1865-1950) in het gebouw van het Joke Smit College te Amsterdam Tempus

Vraagprijs 218.000,- k.k.

Vraagprijs 218.000,- k.k. SASSEMERHOF 66 SASSENHEIM Royaal en uitstekend onderhouden 3-kamer appartement met balkon op het zuiden in het luxe appartementencomplex De Sassemerhof. Het appartement ligt op de 7e etage en beschikt

Wonen in De Kapel van Tuin van Noord. 8 woningen in de voormalige kapel (fase 4)

Wonen in De Kapel van Tuin van Noord. 8 woningen in de voormalige kapel (fase 4) Wonen in De Kapel van Tuin van Noord 8 woningen in de voormalige kapel (fase 4) Hoge plafonds, unieke raampartijen en een bijzondere entree. Zowel binnen als buiten is direct te zien dat de unieke woningen

Archeologie. Dit werkstuk is gemaakt door: Lonneke Surstedt.

Archeologie. Dit werkstuk is gemaakt door: Lonneke Surstedt. Archeologie Dit werkstuk is gemaakt door: Lonneke Surstedt. Inhoudsopgave Wat is een archeoloog? Bekende archeologen. Opleiding. Soorten archeologen. Tempel van Empel. Opgravingen. Mijn buurman. 1 Wat

Een huis kopen in de 21 e eeuw

Een huis kopen in de 21 e eeuw Een huis kopen in de 21 e eeuw Wat is Bieden en Wonen? U bent geïnteresseerd in een huis dat door de verkoper bij opbod op internet verkocht zal worden. Het kopen via Bieden en Wonen heeft belangrijke

KOSSMANN.DEJONG ARC 13 - INTERIEUR

KOSSMANN.DEJONG ARC 13 - INTERIEUR DE DODE ZEEROLLEN ARC 13 - INTERIEUR De Ruyterkade 107 1011 AB Amsterdam info@kossmanndejong.nl Tentoonstelling zaal 1. Verbeelding van belangrijke aspecten van het dagelijks leven in de tijd waarin de

Makelaardij en Vastgoedontwikkeling. Lange Weide 164 Breda. Vraagprijs 310.000,-- K.K.

Makelaardij en Vastgoedontwikkeling. Lange Weide 164 Breda. Vraagprijs 310.000,-- K.K. Lange Weide 164 Breda Vraagprijs 310.000,-- K.K. Inleiding SCHONCK, SCHUL De moderne zeer royale hoekwoning van het nieuwbouwproject Waterdonken Oost is 6 meter breed en 10 meter diep met drie volledige

nr 26 2013/2014 Twinfo

nr 26 2013/2014 Twinfo nr 26 2013/2014 Twinfo We kijken met heel veel plezier terug op het afgelopen jaar waarin we met NTR-deelnemers en collega s ons 25-jarig bestaan hebben gevierd. De aftrap was in januari met een bijeenkomst

Beleidsplan 2015 Auteur: Stichting Archeologie West-Friesland Versie: 3.0 Datum : 15 april 2015

Beleidsplan 2015 Auteur: Stichting Archeologie West-Friesland Versie: 3.0 Datum : 15 april 2015 Beleidsplan 2015 Auteur: Stichting Archeologie West-Friesland Versie: 3.0 Datum : 15 april 2015 Inhoud Introductie... 1 Bestuur... 1 Gegevens... 1 Doelstellingen en activiteiten... 2 Doelstellingen...

Stichting Imperium bestuursverslag 2016

Stichting Imperium bestuursverslag 2016 JAARREKENING 2016 Stichting Imperium bestuursverslag 2016 Stichting Imperium is in 1991 opgericht met een tweeledig doel. Enerzijds het beheer van het complete choreografisch oeuvre van Krisztina de Châtel

Reisverslag Berlijn 2016 Najaar Deel 3 (2 oktober 2016) [1]

Reisverslag Berlijn 2016 Najaar Deel 3 (2 oktober 2016) [1] Gepubliceerd op Willem-Jan van der Zanden (http://www.wjvanderzanden.nl) Home > Reisverslag Berlijn 2016 Najaar Deel 3 (2 oktober 2016) Reisverslag Berlijn 2016 Najaar Deel 3 (2 oktober 2016) [1] Door

Exclusieve Villa. Blaar t h e msewe g 16 te Ve ldhove n

Exclusieve Villa. Blaar t h e msewe g 16 te Ve ldhove n Exclusieve Villa Blaar t h e msewe g 16 te Ve ldhove n Heuvel 46 5502 AL Veldhoven T: 040 23 51 807 info@vandeschans.nl www.vandeschansexclusief.nl www.vandeschans.nl Exclusieve Villa De voormalige oude

Lage Witsiebaan te TILBURG

Lage Witsiebaan te TILBURG Lage Witsiebaan 163-2 te TILBURG Huurprijs 340 per maand Omschrijving: Zeer aantrekkelijke semi studio, gelegen nabij universiteit en Westermarkt in Tilburg. De studio is het bezit van een eigen badkamer

Huis van Horus Egyptereis 2017

Huis van Horus Egyptereis 2017 Huis van Horus Egyptereis 2017 Programma, 8 18 januari DAG 1 Vandaag vertrekt u vanaf Amsterdam Schiphol Airport naar Caïro (Egypt Air, 15.00 uur). We komen pas laat op de avond aan (20.30 uur) en worden

STICHTING VRIENDEN VAN HET BARTHOLOMEUS GASTHUIS. Jaarverslag 2013

STICHTING VRIENDEN VAN HET BARTHOLOMEUS GASTHUIS. Jaarverslag 2013 STICHTING VRIENDEN VAN HET BARTHOLOMEUS GASTHUIS Inhoud 1 Jaarverslag 3 1.1 Inleiding 3 1.2 Activiteitenverslag 3 1.3 Resultaat afgelopen jaar 3 1.4 Beleggingen 3 2 Algemene gegevens 4 2.1 Naam en vestigingsplaats

VERKOOPINFORMATIE VAN HET PAND

VERKOOPINFORMATIE VAN HET PAND VERKOOPINFORMATIE VAN HET PAND ST. GERARDUSHOF 15 BOSSCHENHOOFD Object : voormalige peuterspeelzaal. Bouwjaar : ca. 1960. Perc. opp. : 778 m 2. Vloeropp. : ca. 141 m 2. Inhoud Bijzonderheden Aanvaarding

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE Spelers, staff en de besturen van de Stichting ROB en de Businessclub organiseen op woensdag 14 januari een fundraising dinner en een veiling. In dit boekje

7 januari 2016 Online executieveiling, ex art. 514 e.v. Rv Zeijerveen, Jan wittestraat

7 januari 2016 Online executieveiling, ex art. 514 e.v. Rv Zeijerveen, Jan wittestraat Zeijerveen, Jan wittestraat EXECUTIEVEILING (ex art. 514 e.v. Rv) Op zal online via https://www.nationalevastgoedveiling.nl t.o.v. notaris mw. mr. E.M. Dutmer verbonden aan Nysingh advocaten notarissen

Het Snijdersplein. Voorwoord

Het Snijdersplein. Voorwoord Het Snijdersplein Voorwoord Ruim 4 jaar ben ik nu bezig om alle gegevens van de kadastrale percelen van de vestingstad s-hertogenbosch, in 1832 aangeduid als de secties G en H, vanaf het begin van het

TE KOOP TILBURG, EUROPALAAN 65

TE KOOP TILBURG, EUROPALAAN 65 Droomhuistilburg.nl TE KOOP TILBURG, EUROPALAAN 65 LICHT EN COMFORTABEL APPARTEMENT IN TILBURG-WEST. INSTAPKLAAR MET SCHITTEREND UITZICHT OP BREDE GROENSTROOK. EEN ABSOLUTE BUITENKANS! DEZE LICHTE EN ZONNIGE

Hij zegt hier namelijk in zijn boek allereerst het volgende over, wandelend via een breed pad naar de Koningstafel, komend van het Noorden:

Hij zegt hier namelijk in zijn boek allereerst het volgende over, wandelend via een breed pad naar de Koningstafel, komend van het Noorden: WAAR BEVINDT ZICH DE OUDE PUT BIJ DE KONINGSTAFEL? Naar aanleiding van ons artikel in het vorige nummer van Oud Rhenen, verscheen er in de Rijnpost van 21 augustus een artikel, waarin gewag werd gemaakt

Inventaris van het archief van het Nederlands Genootschap voor Napoleontische Studiën, (1898)

Inventaris van het archief van het Nederlands Genootschap voor Napoleontische Studiën, (1898) Nummer archiefinventaris: 2.19.042.22 Inventaris van het archief van het Nederlands Genootschap voor Napoleontische Studiën, (1898) 1951-1968 Auteur: D.J. Kortlang Nationaal Archief, Den Haag 2001 Copyright:

WOONT U BINNENKORT OP NUMMER

WOONT U BINNENKORT OP NUMMER WOONT U BINNENKORT OP NUMMER 36 TWEEBAKSMARKT LEEUWARDEN INFO@MAKELAARDIJFRIESLAND.NL WWW.MAKELAARDIJFRIESLAND.NL Soort herenhuis Type geschakelde woning Ligging in centrum, beschutte ligging Bouwjaar

Inhoud. 1. Wat weet je al? 2. Egypte van de oude steentijd tot de farao s. 3. Egypte in handen van anderen. 4. De Arabische Republiek Egypte

Inhoud. 1. Wat weet je al? 2. Egypte van de oude steentijd tot de farao s. 3. Egypte in handen van anderen. 4. De Arabische Republiek Egypte 1. Wat weet je al? Opdracht 1 Waar denk je aan bij Egypte? 4 Inhoud 2. Egypte van de oude steentijd tot de farao s Faraonische periode: 3000-332 v. Chr. 7 Opdracht 2 Van de oude steentijd tot de farao

slim kopen, slim verkopen

slim kopen, slim verkopen slim kopen, slim verkopen Wat is Bieden en Wonen? U bent geïnteresseerd in een huis dat door de verkoper via een veiling op internet verkocht zal worden. Dat is misschien even wennen, maar het veilen is

Blaarthemseweg 16 te Veldhoven. Koopprijs: ,- k.k.

Blaarthemseweg 16 te Veldhoven. Koopprijs: ,- k.k. Blaarthemseweg 16 te Veldhoven In de oude pastorie van Zeelst (Veldhoven) bevindt zich dit prachtig luxe afgewerkte begane grond appartement welke onlangs met veel gevoel voor stijl en historie in dit

Bosch 31 te Zwijndrecht

Bosch 31 te Zwijndrecht Bosch 31 te Zwijndrecht Instapklare eengezinswoning met 4 slaapkamers Vraagprijs: 175.000,- k.k. Omschrijving Waar vind je dit nog? Een instapklare gezinswoning. Niks klussen, verhuizen en klaar. Deze

Filmfoto s en rekwisieten Het Egypte van Hollywood Let op : gebruik onder vermelding van rechthebbenden

Filmfoto s en rekwisieten Het Egypte van Hollywood Let op : gebruik onder vermelding van rechthebbenden Fact sheet Filmfoto s en rekwisieten Het Egypte van Hollywood Let op : gebruik onder vermelding van rechthebbenden FILMFOTO S FILMFOTO 1 Elizabeth Taylor als Cleopatra in gelijknamige film, uit 1963 2012

Brandaan samenvatting groep 7

Brandaan samenvatting groep 7 Brandaan samenvatting groep 7 Mijn Malmberg Thema 1 Egypte Samenvatting De Nijl Egypte bestaat voor het grootste deel uit woestijn. Dwars door de woestijn stroomt de rivier de Nijl. Door de Nijl kende

Het voormalige Wilhelminaziekenhuis aan de Claes. Noorduijnstraat

Het voormalige Wilhelminaziekenhuis aan de Claes. Noorduijnstraat Geen SLOOP VAN Het voormalige Wilhelminaziekenhuis aan de Claes Noorduijnstraat Het voormalige Wilhelmina ziekenhuis aan de Claes Noorduijnstraat De huidige eigenaar, Zorggroep Zuid Gelderland (ZZG) wil

FINANCIEEL VERSLAG. van de. GESCHIEDKUNDIGE VERENIGING ORANJE-NASSAU te s-gravenhage. inzake jaarrekening s-gravenhage, 30 juni 2018

FINANCIEEL VERSLAG. van de. GESCHIEDKUNDIGE VERENIGING ORANJE-NASSAU te s-gravenhage. inzake jaarrekening s-gravenhage, 30 juni 2018 FINANCIEEL VERSLAG van de GESCHIEDKUNDIGE VERENIGING ORANJE-NASSAU te s-gravenhage inzake jaarrekening 2017 s-gravenhage, 30 juni 2018 Blad 2 INHOUD Blad Algemeen 3 JAARREKENING Balans per 31 december

18 november 2015 Online executieveiling, ex art. 514 e.v. Rv Zeijerveen, Jan wittestraat

18 november 2015 Online executieveiling, ex art. 514 e.v. Rv Zeijerveen, Jan wittestraat Zeijerveen, Jan wittestraat EXECUTIEVEILING (ex art. 514 e.v. Rv) Op zal online via https://www.nationalevastgoedveiling.nl t.o.v. notaris mw. mr. E.M. Dutmer verbonden aan Nysingh advocaten notarissen

Beleidsplan Stichting Jan Zondag

Beleidsplan Stichting Jan Zondag Beleidsplan Stichting Jan Zondag 2016-2019 Beleidsplan Stichting Jan Zondag 2016-2019 1. Inleiding 2. Missie, visie en statutaire doelstelling 2.1 Missie 2.2 Visie en statutaire doelstellingen 2.3 Bestemming

: Omsloten stadstuin op het westen.

: Omsloten stadstuin op het westen. TE KOOP WILT U WONEN IN DEZE CHARMANTE EN SFEERVOLLE WONING OP EEN VAN DE MOOISTE PLEKJES IN ROERMOND? DAT KAN! OP DEZE VAN OUDSHER VOORNAME PLEK IN DE WIJK KAPEL IN T ZAND BIEDEN WIJ DEZE STIJLVOLLE JAREN-30

VEILINGVOORWAARDEN VEULENVEILING 2015