Veilinginformatie APRIL Kijkdagen. Volgorde van verkoop

Download "Veilinginformatie APRIL 2011. Kijkdagen. Volgorde van verkoop"

1 Veilinginformatie APRIL 2011 DERKSEN veilingbedrijf Deze veiling uit particuliere inbreng, wordt gehouden t.o.v. Gerechtsdeurwaarder de heer J T Kuypers te Arnhem Kijkdagen Donderdag 31 maart uur Vrijdag 1 april uur Zaterdag 2 april uur Zondag 3 april uur Derksen veilingbedrijf Volgorde van verkoop Derksen veilingbedrijf Amsterdamseweg GA ARNHEM tel: Fax info@derksen-veilingbedrijf.nl Rabobank H.R BTW Nr B01 Maandag 4 april uur: nrs Kunst en antiek Dinsdag 5 april uur: nrs Kunst en antiek Woensdag 6 april uur: nrs Kleingoed uur: nrs Goud, zilver en onedel uur: nrs e verdieping Donderdag 7 april uur: nrs e, 2e verdieping uur: nrs Vitrinegoederen Afhaaltijden veilinggoederen Vrijdag 8 april uur Maandag 11 april uur FEDERATIE Veilingkosten 27% Volgorde veiling Maandag 9 mei Schilderijenveiling Maandag 20 juni en volgende dagen, Kunst, Antiek

2 In deze uitgave B.J. Blommers De kunstschilder B J Blommers wordt gezien als een van de belangrijke schilders van de Haagse School. Hij schilderde naast het eenvoudige leven van boeren, vooral de vissers in Katwijk aan Zee. B.J. Blommers E B van Dulmen Krumpelman E B van Dulmen Krumpelman Hoewel de schilder van Dulmen Krumpelmann opgroeide in Amsterdam werd hij erg aangetrokken door het Drentse platteland en logeerde er dan ook regelmatig om het Drentse landschap en het eenvoudige boerenleven vast te leggen op vele schilderijen, aquarellen en tekeningen. Isaac Israels Colofon Deze uitgave is gemaakt in opdracht van DERKSEN veilingbedrijf, met een beperkte oplage van 500 stuks. Aan deze uitgave hebben meegewerkt: DERKSEN veilingbedrijf RO-WI printing & design Redactie adres: Amsterdamseweg GA ARNHEM tel: Fax info@derksen-veilingbedrijf.nl Vragen voor adverteren naar: info@derksen-veilingbedrijf.nl Isaac Israels M.C.J. W. Roosenboom Op de Prinsengracht in Amsterdam zag op 3 februari 1865 Isaac Lazarus Israels het levenslicht als zoon van Jozef Israels en Aleida Schaap. In 1871 verhuisde het gezin Israels naar Den Haag waar het zijn intrek nam in een huis aan de Koninginnegracht. M.C.J. W. Roosenboom Margaretha Cornelia Johanna Wilhelmina Roosenboom werd geboren op 24 oktober 1843 te Den Haag en was gehuwd met de kunstschilder J.G. Vogel. Zij woonde en werkte o.m. in Den Haag, Brussel, Voorburg, en Hilversum.

3 column Albert Keddeman laat zijn schrerpe geest en schrijfstijl ook dit keer weer los op bepaalde stukken in de collectie of de kunstenaars die ze gemaakt hebben. column A. Keddeman Object in de picture Elke veiling hebben wij een bepaald stuk dat in de picture staat. Dit is niet zonder reden namelijk omdat wij vinden dat dit object in het zonnetje mag staan. Het is deze keer dan ook weer een prachtig stuk. Object in the picture Vorige veiling De vorige veiling was net als daarvoor weer een succes. Hier laten we een korte impressie zien met wat mooie foto s van de vorige veiling! Vorige veiling Patesserie Christaan We hebben er voor gekozen grondstoffen te gebruiken die zich onderscheiden door hun karakter en hun kwaliteit voor een subliem en smaakvol resultaat van onze creaties. Ook in deze uitgave Prijsvraag Begane Grond Vitrines Witgoed Kleingoed Patesserie Christaan

4 Een glimlach komt op mijn gezicht Column Albert Keddeman Het is donderdagmiddag en ik wandel rond op het Damrak in Amsterdam. Het voorjaarszonnetje maakt de wandeling aangenaam ik geniet van de mensen die het voorjaar in zich opnemen na een lange en strenge winter. Aan de overzijde doen mensen uit het mondaine leven zich tegoed aan een kop thee op het terras van het Victoria Hotel. Mijn aandacht wordt getrokken door 2 kunstenaars waarvan de een het tafereel voor hem met vlugge toets op het doek zet. Nieuwsgierig ga ik bij het duo staan maar mijn aanwezigheid leidt hen niet af. Mooi strak water en de boten liggen er ook zo rustig bij De schilder kijkt op en vraagt mij: Heeft u verstand van kunst? Met enthousiasme stel ik mij voor en vertel dat ik veilingmeester, taxateur en eigenaar ben van het oudste veilingbedrijf van Gelderland. Amsterdam een andere tijd! George zegt hij, George Hendrik Breitner. Ik schilderde eerst veel militairen van de artillerie. Een paar jaar geleden heb ik mijn vriend Willem geholpen bij een groot schilderij in Scheveningen maar de stad trekt mij steeds meer. Amsterdam, weet u, heeft leven, heeft kracht, heeft stijl en dat wil ik graag vastleggen. Mijn penselen willen de tijd stilzetten. Daar waar de trams het leven haastig maken, wil ik rust vastleggen. Ziet u daar aan de overkant, die koopman met zijn handkar, die heeft nog tijd voor een praatje. Ik blijf nog even staan, schut beide heren de hand en wil verder gaan. Plots wordt ik opgeschrikt door een harde bel. In schiet overeind en besef direct dat het 31 maart 2011 is en dat de kijkdagen voor de veiling van 4 april gaan beginnen. Als ik op de zaak kom, ga ik direct naar het schilderij van Breitner. Een glimlach komt op mijn gezicht, ik herken de locatie direct.

5 Zoon van een lithograaf B.J. Blommers Den Haag Bernardus Johannes Blommers werd op 30 januari 1845 in Den Haag geboren als zoon van een lithograaf. Kunst werd in het ouderlijk huis gewaardeerd, zodat hij in de gelegenheid werd gesteld de Haagse Kunstacademie te bezoeken. Hij kwam daar in contact met Anton Mauve en de gebroeders Jacob, Mathijs en Willem Maris. Bernard Blommers was een leerling van Christoffel Bisschop. De kunstschilder B J Blommers wordt gezien als een van de belangrijke schilders van de Haagse School. Blommers Hij schilderde naast het eenvoudige leven van boeren, vooral de vissers in Katwijk aan Zee, Scheveningen en spelende kinderen op het strand. In 1871 trouwt hij met zijn model, Anna van der Toorn, een Scheveningse visverkoopster. In 1880 leverde hij een grote bijdrage aan het 14 meter hoge en 120 meter brede Panorama van Mesdag waar hij schouder aan schouder werkte met H W Mesdag, Th de Bock, G H Breitner en Sientje Mesdag van Houten. In 1882 verhuisde hij naar Scheveningen, waar hij een huis bouwde bij het strand. Van toen af specialiseerde hij zich geheel in levendige strand en duinscenes met figuren en kinderen. Zijn voorliefde voor taferelen met spelende kinderen wist hij over te brengen op zijn doofstomme schoonzoon Jan Zoetelief Tromp. Van grote invloed op zijn werk was het werk van Jozef Israels. In tegenstelling tot Jozef Israels, belichtte Blommers echter de zonnige en ongecompliceerde kant van het vissersleven. Zijn eigen vrouw en kinderen stonden hiervoor meestal als model. In een hoek van zijn atelier had hij een Vissers-interieur ingericht. Het atelier aan de Spuistraat werd later gebruikt door C A van Waning en Floris Arntzenius. Blommers was in zijn tijd al een belangrijk en populair kunstschilder, vooral in het buitenland waar hij dan ook diverse hoge prijzen ontving. Op 15 december 1914 overlijdt Bernardus in zijn geliefde Den Haag. Schilderijen van Blommers zijn in het bezit van alle grote Nederlandse musea. Blommers

6 George Hendrik Breitner Object in de picture George Hendrik Breitner Rotterdam Amsterdam 1923 George, beroemd om zijn kijk op het Amsterdamse stadsleven. Zijn werk is verwant aan dat van de De Tachtigers ; een groep kunstenaars met grote invloed op de Nederlandse kunstwereld gedurende de jaren 80 van de 19e eeuw. Schilders als Isaac IsraÎls, Willem Witsen en poîten als Willem Kloos en Lodewijk van Deyssel behoorden tot zijn kring. In 1880 werd Breitner vanwege zijn radicale ( bruuske ) gedrag van de Haagse kunstacademie gestuurd. Willem Mesdag, onder de indruk van Breitners talent om paarden te tekenen, huurde hem in om de paarden en de artillerie te schilderen in zijn beroemde Panorama Mesdag. Tijdens een verblijf in Parijs, maakte hij kennis met het impressionisme. Breitner was lid van de Haagse Pulchri Studio. Na zijn verhuizing naar Amsterdam in 1886 werd hij lid van de kunstenaarsvereniging De Maatschappij Arti et Amicitiae, die in 1901 zijn eenmanstentoonstelling organiseerde. Een beruchte uitspraak van Breitner is dat Vincent van Gogh kunst voor eskimo s maakte. Waar de post-impressionist van Gogh met behulp van sterke contrasten en kleurstellingen zijn eigen perceptie van de wereld probeerde weer te geven, probeerde Breitner juist een pure, kale werkelijkheid te tonen. Amsterdam bleek hiervoor een prima werkplek. Hier schilderde hij zijn stadsscénes en stadsgezichten. Dam, Damrak en Rokin, maar ook mindere buurten van de hoofdstad als de Jordaan, hadden zijn aandacht. Met snelle penseelstreken gaf hij een beeld van het leven op straat met zijn werklui, huisvrouwen, dokwerkers, straathonden, etc. Breitners tekeningen boden vaak een grijs, ietwat deprimerend beeld van de straten van de hoofdstad. Het bleek dat Breitner niet altijd even puur met de werkelijkheid omsprong als werd aangenomen. Hij camoufleerde als hem dat uitkwam. Soms verdwenen hele gebouwen uit het straatbeeld. Op een beroemd schilderij van het Damrak (1903), gaat de net voltooide Beurs van Berlage volledig schuil achter de zeilen van een schip. Breitners fascinerende naakten lijken eerder duister en boosaardig dan erotisch perfecte fantasiebeelden. Ondanks zijn contract met de destijds internationaal vermaarde kunsthandel Van Wisselingh, die ook zijn collega s uit de School van Barbizon en de Haagse School vertegenwoordigde, verkeerde Breitner vrijwel zijn hele leven in financiîle moeilijkheden. Toen tegen het einde van de 19e eeuw de fotocamera s handzamer en goedkoper werden, begon Breitner met dit medium te experimenteren. Met de fotocamera had Breitner een instrument in handen waarmee hij zijn artistieke doelstelling van het vastleggen van de kale werkelijkheid nog beter kon bewerkstelligen (ogenbliksfotografie). Vooral het vastleggen van beweging en belichting in de stad interesseerde hem en hij werd uiteindelijk een meester op dit gebied. Breitner is ook een van de weinige kunstenaars die een eigen gezegde heeft. Als het in Amsterdam grijs en troosteloos weer is, mopperen Amsterdammers: t Is verdomme echt Breitnerweer.

7 Patisserie Christiaan Uw culinaire Ambachtelijke Patissiers Hoofdstraat 89c 6881TD Velp (Gld) internet: maandag t/m vrijdag van uur zaterdag van 8:30-17:00 uur

8 Uw culinaire Ambachtelijke Patissiers Patisserie Christiaan Als Culinaire Patissiers hebben we ervoor gekozen met hoogwaardige grondstoffen te werken, vanwege de onovertroffen kwaliteit en de uiterste fijne aroma s. We hebben er voor gekozen grondstoffen te gebruiken die zich onderscheiden door hun karakter en hun kwaliteit voor een subliem en smaakvol resultaat van onze creaties. De hoogwaardige grondstoffen en de patissiers delen essentiële waarden:en de patissiers delen essentiële waarden: Feeling voor uitnemendheid, culinaire passie en creativiteit, die aansluiten op onze ambachtelijke vakkennis en de verwachtingen van onze klanten. Op deze wijze staat ons vakwerk garant voor unieke creaties gebaseerd op exclusieve recepten en originele smaken Christiaan Uw culinaire Ambachtelijke Patissiers Chris en Stephan Stienstra maandag t/m vrijdag van uur zaterdag van 8:30-17:00 uur De dag van je leven, dus ook de bruidstaart van je leven! Op zo n dag moet alles zo zijn, zoals jullie het willen. Daarom besteedt onze culinaire patissier met jullie samen extra aandacht aan het ontwerpen van de bruidstaart. Alle creaties gaan in overleg en in samenwerking met jullie, onder het genot van een cappuccino of een lekker kopje thee in onze Salon de The. De bruidstaarten worden op ambachtelijke wijze bereid met eerste klas ingrediënten. Het ontwerpen van jullie unieke bruidstaart doen we het liefst een aantal weken voor de trouwdatum. Na ons gesprek krijgen jullie nog wat proefjes van mogelijk grandioze smaken om een indruk te krijgen waar de bruidstaart naar kan smaken. Hoofdstraat 89c 6881TD Velp (Gld) internet: info@patisseriechristiaan.nl

9 Vorige veiling Veiling februari 2011 Met veel tevredenheid mogen we terugblikken op de veiling van 2 februari en volgende dagen. Voor het eerst hadden we ook kijkgelegenheid op de zondag en dat was een groot succes. Alle vier de kijkdagen werden bijzonder druk bezocht en voor het eerst in onze geschiedenis moesten er catalogussen bij gedrukt worden. Diverse opmerkelijke veilingresultaten staan nog vers in ons geheugen. Het bureautje van Coen de Vries voor Pilastro leverde een nieuw landelijk record op voor werk van de Vries. Ook de resultaten voor de schilderijen van Dirk Smorenberg en W G F Jansen waren mooi en op het Aziatisch porselein werd ook goed geboden. Het bezoeken van kijk- en veilingdagen komt steeds meer in trek. Het kopen van een item op de veiling is en blijft voor iedereen interessant, voor jong en oud. Uitleg over de stukken Te diep in het glaasje kijken Het servies De veiling

10 Het is ook nog eens gezellig De wijnen De meester en zijn werk, Klaas Gubbels set up het zilver

11 E B Von Dülmen Krumpelmann Opleiding verlaten, vanwege te veel verzuim Hoewel de schilder Von Dülmen Krumpelmann opgroeide in Amsterdam werd hij erg aangetrokken door het Drentse platteland en logeerde er dan ook regelmatig om het Drentse landschap en het eenvoudige boerenleven vast te leggen op vele schilderijen, aquarellen en tekeningen. Hij vestigde zich er definitief na zijn huwelijk in Vanaf het midden van de jaren twintig trok hij regelmatig naar Parijs, waar hij een groot aantal doeken met gezichten op de brede boulevards heeft geschilderd. Jonge vrouw / Soltine 1975 Erasmus Bernhard von Dülmen Krumpelmann werd op 25 augustus 1897 in Kreuznach a/d Nahe geboren. Zijn vader, Erasmus Bernardus von Dülmen Krumpelmann, was leraar wiskunde, zijn moeder, Elisabeth Adam, werkte in een hotel in Kreuznach, waar zijn vader haar tijdens een kuurverblijf ontmoette. Hij overleed op 21 juni 1987 in Zeegse. Von Dülmen Krumpelmann bracht zijn jeugd door in Amsterdam, waar zijn ouders zich kort na zijn geboorte hadden gevestigd. Hij bezocht in Amsterdam het Barlaeus-gymnasium. Na enige jaren op het gymnasium volgde hij korte tijd een opleiding aan de Hendrik de Keyser-school, een particuliere tekenopleiding; vervolgens ging hij naar de Rijksnormaalschool voor tekenonderwijs. Daar kreeg hij onder andere les van W.B.G. Molkenboer, Ch. Bakker en J. Visser. Na een jaar moest hij deze opleiding verlaten, vanwege te veel verzuim, maar hij behaalde desondanks in 1914 de akte LO handtekenen. Ondertussen had Von Dülmen Krumpelmann via de rector van het Barlaeus-gymnasium kennis gemaakt met de bekende politieke tekenaar Johan Braakensiek, die hem aan enkele opdrachten voor illustraties hielp. Ook bracht Braakensiek hem in contact met verscheidene andere vooraanstaande Amsterdamse kunstenaars, onder wie de oud-directeur van de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten, August Allebé, en de befaamde impressionistische stadsgezichtenschilders George Breitner en Willem Witsen. Deze drie kunstenaars namen de jonge tekenaar onder hun hoede en hielpen hem zich verder te ontwikkelen. In 1919 kreeg hij de opdracht om voor de journalist M.J. Brusse, die hij via Breitner had leren kennen, een serie illustraties te maken voor een gebundelde uitgave van diens artikelenreeks `Onder de menschen`. Vervolgens kreeg hij de opdracht voor een groot aantal tekeningen voor het driedelige gedenkboek Geschiedenis van de Amsterdamsche Stoomvaart, geschreven door M.G. de Boer.

12 Maandag 4 april uur Kunst en antiek 1 Mahonie 19de eeuwse nachtkastje met wit marmeren blad Brons beeld van een kind op kruk 21 hoog Bronzen sculptuur van een uil, 33 hoog Ges. L Sziklav 20e eeuw, Vrouw in park bij kapelletje, doek 48x Ges. le Blanc ( ACW Terhell ) , Man en vrouw in tuin, aquarel 25x Ges. Juliane Brouwers, Interieur, paneel 46x Hollands noten met wortelnoten klepbureau met fraai interieur en laadjes achter de open te klappen knieën, 100 hoog, 127 breed Thermometer op pilaar met vrouw op top, 53 hoog Toegeschr. W Kouwer Boomkens , Vrouw aan toilettafel, paneel 52x Ges. J van Delden 20e eeuw, Schepen in de haven van Rotterdam, doek 60x Imari dekselpotten met leeuw op top delige noten porseleinkast met gestoken kuif, staand op kruispoot, 196 hoog 98 breed De Drie Clocken, 4-delig aardwerken kaststel met blauw decor, 22 hoog Negen gravures van prinsen van Oranje Ovaal haardscherm in noten frame 110 hoog Rood met geelkoperen doofpot met een koperen ashark Ges. H M Vos geb.1887, Boer met kruiwagen, doek 36.5x Toegeschr. W Kouwer Boomkens , Vrouw achter naaimachine, doek 70x Ges. H Poeder geb. 1964, Stilleven met veilingkratje, 8 ondeugende muisjes, beer en verfattributen, doek 50x Stel kandelaren - 21 Ges. Anneke Jansen, Bourgondisch beeldje, aquarel x e eeuws Hollands eiken kabinet met Louis Seize ornamenten, 225 hoog, 185 breed Ges. Simoni 20e eeuw, Stilleven met bloesem, doek 60x Eiken antieke 4-laads commode met volle zuilen 100 hoog, 95 breed Bidjar 67x57-26 Bronzen sculptuur van een konijn naar Francois Pompon, 23 hoog Kristallen sierschaal, 52 breed, gaaf Ges. H Valkenburg , Moeder bij vuurplaats en kind met pop op schoot, paneel 45x32, Ges. H Kleintjes van Osselen , verso Groene kalebas, doek 59x e eeuwse bronzen Louis Quinzestijl hanglamp met 6 armen Klassieke hanglamp met geslepen pegels Eiken Ridderfauteuil 19e eeuws met steekwerk en gekromde armleuningen velours bekleed Koloniaal mimiset driedelig Koperen cloisonné vaas met oren en stempel op onderzijde, hoogte 30 cm Hollandse eiken stoelen met webbing in rug en zitting en een tafel op fraai onderstel 112x104 met 2 tussenbladen van 34 cm Oosters vloerpersje, 120 x 80 cm Antieke bronzen bel met inscriptie G Bakker Amsterdam Tinnen antieke klepkan Keulse aardewerken schenkkan met figuur man in blauw decor, 26 hoog, chipje Vroeg 18e eeuws polychroom beschilderd en deels verguld houten beeld van moeder met kind op 18e eeuws console met daarop AVE MARIA, geheel onder stolp en met passende 19e eeuwse kledij en bewerkte kroontjes.(stolp gaaf)55 hoog (beeld 33 hoog) Bidjar India 253x Eiken theekastje 70 hoog, 80 breed met uitschuifbladen Wedgwood, 19-e eeuws grijs, koffiepot, theepot, melkkan, suikerpot en kom Verso Weber, Panden aan een gracht, opgehoogde litho 61x46-45 Ges. E Bauknecht, Nicolaaskerk en Schreierstoren te Amsterdam, aquarel 29x Ges. Gerard van Hout , Hoofd van een vrouw in water, ets 1/ Ges. J H Weijns , Figuren in straatbeeld bij poort te Elburg, paneel 44,5x31, Ges. J Brolsma 20e eeuw winters tafereel, paneel 13 x 18 cm Ges.D.Been , Stadsgezicht Brugge, marouflé 35x Ges. H Balman 20e eeuw, Botter op het strand bij Scheveningen, paneel 13x Ges. A de la Riviere , Boer op erf aan het houtkloven, doek 40x Ges.Gerard van Hout , Tamme kastanje, ets 11/ Ges. L Vignon, Vrouw met kippen bij huis aan meer, marouflé 17x Eiken 19e-eeuws Mechels dressoir, 99 h. 179 br. 64 d Belouch 112x60-56 Indische kris in beschilderde schede en versierd met schelpjes e eeuws bronzen beeld van een vrouw met hond licht en donkerbruine patina op groen onyx (niet origineel) sokkel Antieke speeldoos met 8 melodieën en 3 bellen in fraai ingelegde kast Gouda plateel orenvaas decor Gladys 41 cm hoog (gerestaureerd) Albasten dekselpot 20-40

13 61 Schilders van de Veluwezoom, Johan Wesselink Naar oud model bakbarometer Bamboe etagère 19e eeuws met twee lakwerk dienbladen vogels en antiquiteiten decor Art niveau lampvoet bewerkt messing met glazen kap Eiken plantenbak met webbing en getordeerde stijlen e Eeuwse porseleinen Duitse spiegel met engeltjes op top, 38 hoog e eeuwse Friese staartklok in eiken kast met beschilderde wijzerplaat bazuin blazende engelen en atlas op top Bruin Lederen fauteuil Bakkersklokje omstreeks Jan Schaefer geb. 1923, kermis, doek 30x Ges. Huib Daniels 20e eeuw, Figuren op het strand, paneel 20x Ges.Quak, Stilleven met bloemen, x36.5. Leerling van Hendrik Valk en Dick Ket Ges. M Rotteveel , Viooltjes in vaas, doek 20x Ges. R J Tiddens , Stilleven met lantaarn en appels, paneel 40x Ges. Willem van Dort jr , Volendamse visserman, doek 30x Ges. H C van Mourik , Man met baard, karton 35x Ges. Quak, Stilleven met vissen, doek 30x40, Leerling van Hendrik Valk en Dick Ket ges. Tilly Moes , Stilleven met chrysanten, doek 40x30 (gaatje) Ond. monogram stilleven, doek 34 x 45 cm Belouch kussen Bochara kussens e eeuwse Japanse vaas blauw decor van vogels en bloemen (gelijmd)151 hoog, 46 cm diameter Antiek ingelegd hoekkastje, 18e eeuw, 76 hoog 55x Spiegel dragende dame polychroom gedecoreerd porselein 39 hoog Ges.Roggeveen , Bloemstilleven, doek 62x ges. J den Hengst, Bloemstilleven, doek 39x Oosters vloerpersje, 200 x 120 cm Kirman India 210x Oude Bochara 87x50-90 Antiek aardewerken bord Fraaie cloisonne vaas met oren, 24,5 hoog Dubbele koperen balans met gewichten Klassieke hanglamp met geslepen pegels Glazen hanglampjes e eeuwse ovale theetafel met etage met marmer ingelegd, 94 hoog 76 breed Twee roze opaline kastvazen (lichte randschade) hoogte 29 cm Ges. E B van Dulmen Krumpelman , 2 Spelende kinderen bij boerderij, doek 1944, 65x Ges. E B van Dulmen Krumpelman , Figuren op weg door dorp 1922, marouflé 38x ges. Willy Sluiter , Wassende vrouwen in de haven van Volendam, doek 1910, 80x De goederen worden zonder limiet geveild. EXECUTIEVEILING De kavelsnummers 100 t/m 152 betreffen een executieveiling. Derksen Veilingbedrijf is met de opdrachtgever overeengekomen dat deze een volgens de opdrachtgever te laag of anderszins niet conveniërend eindbod binnen 48 uur kan afwijzen. Indien er niet gegund wordt, ontvangt te hoogste bieder een plokgeld van 1% over het hamergeld. Biedingen van of namens de voormalige eigenaar zullen niet in behandeling worden genomen. Derksen Veilingbedrijf kan om een legitimatiebewijs vragen Eetkamerstoelen met gestoffeerde rug en zitting Zeer uitgebreid Rosenthal porseleinen servies Studio Line porseleinen borden Villeroy & Boch Wedgwood Queens Plain 12 schoteltjes Wedgwood serviesgoed Chinese Teal Ges.Andre Balyon, De kerk van Mook, ets 108/ Ges.Andre Balyon geb.1951, De kerk van Middelaar, ets 3/ Ges.Andre Balyon geb.1951, De kerk van Cuyk, ets 3/135, met de originele etsplaat Louis Seize stijl fauteuil met groene bekleding

14 109 Mahonie schrijftafel met bruin leder blad en 3 laden aan weerszijde, Engeland, 19e eeuw, 123x153 cm Mahonie 2-delige tafel op 3-poot, Engeland, 19e eeuw, 122x180 cm met tussenblad van 60 cm Mahonie schrijfbureau, Engels, 19e eeuw, 108x62 cm Mahonie Charles Dix canapé met gestoken kuif en gele stoffering, 205 breed Mahonie 2-deurs Empire kast met volle zuilen en 2 laden met marmer blad op top, 100 hoog, 162 breed Mahonie sideboard, staand op 6 gecanneleerde klauwpoten, Engeland, 19e eeuw, 95 hoog, 182 breed Mahonie 2-deurs kast, Engels, 19e eeuw met 3 laden Mahonie Engelse vitrine/boekenkast, 19e eeuw, 209 hoog, 130 breed Mahonie Louis Seize kabinet met 3 laden in de onderkast, 2 deuren versierd met guirlandes en strikjes en de kap voor zien van een timpaan. 251 hoog, 161 breed Zeer fraai staand horloge in noten - wortelnoten gefineerde eiken kast, kap voorzien van kuif, zaagwerk en houten beelden w.o. beschilderde Atlas. Adres op de gegraveerde wijzerplaat Pieter Brandt Amsterdam, 1735? - na 1783, werkzaam in 1755 en (J Zeeman). Uurwerk voorzien van wekkerfunctie en aanduiding van maanstand, datum, dag, maand (met aantal dagen) en seconde. ca. 290 hoog Chinees porseleinen moonvazen stel,19 e eeuws met draak decor blauw/wit (4 karakter tekens) (chip en gebruikers sporen) Chinees 19 e eeuwse dekselpotten met bloemdecor op rozenhouten consoles (gebruikers sporen en barst in deksel) 35 hoog 22 diameter Anoniem, Portret van een manspersoon, paneel 18e eeuw, 42x32, naar 16e eeuws voorbeeld Ges. Isaac Lazarus Israëls , verso Meisje met groote hoed, doek ca. 1920, 60x45 cm. Werk staat afgebeeld in het boek Isaac Israëls door van Voorst van Beest Gallery Den Haag op pagina Ges. Margaretha Roosenboom , Stilleven met tak wilde rozen. Verso op spieraam ook gesigneerd, doek 90x65 cm in fraaie Boselie lijst Ges. Bernardus Johannes Blommers , Handwerkende vrouw aan tafel bij venster met speldenkussen op tafel. Voor haar staat een etend kind op een stoofje, kijkend naar een poes op de grond, Verso atelierstempels, doek 70x62, in fraaie lijst. Sticker Cooling Galleries 92 New Bond Street Londen. Geveild bij Christies Amsterdam (code op spieraam EE39) Ges. Georg Hendrik Breitner , Gezicht op het Damrak met Victoria Hotel te Amsterdam, marouflé 63,5x76 cm in fraaie Boselie lijst. Geveild bij Christies Amsterdam 1983/ Jaguar XJ 2.7 liter V6 diesel Sovereign, automaat, afgifte deel I kilometer, lederen bekleding met wortelnoten interieur. Luxe uitvoering met veel extra s. Deze auto moet worden geveild in verband met inbeslagname, heeft 1 jaar in opslag gestaan, APK op verlopen. Wij hebben een nieuwe accu laten plaatsen. Auto rijdt prima, enkele punten schade aan lak Eiken dienblad met applique en verzilverde gezaagde rand, 57x38 cm delig zilver servies bestaande uit theepot, koffiepot, suikerpot en melkkan. Engeland, Sheffield 1902, 1385 gram Antieke merklap gedateerd 1866, 105x80 in fraaie lijst Antieke merklap gedateerd 1793, 36x Antieke merklap gedateerd 1796, 39x Antieke merklap 18e eeuw, 62x Antieke merklap gedateerd 1698, 31x Antieke merklap gedateerd 1761, 36x Antieke merklap gedateerd 1781, 36x Antieke merklap gedateerd 1739, 25x Merklap gedateerd 1996, 42x Antieke merklap, 43x Antieke merklap gedateerd 1744, 67x Antieke merklap gedateerd 1764, 42x Antieke merklap gedateerd 1690, 64x Antieke merklap, 19e eeuw, 45x Antieke merklap gedateerd 1786, 52x Antieke merklap gedateerd 1751, 45x Antieke merklap gedateerd 1770, 38x Antieke merklap 18e eeuw, 94x Antieke merklap gedateerd 1834, 51x Antieke merklap gedateerd 1762, 40x Antieke merklap, vroeg 18e eeuw, 33x Antieke merklap gedateerd 1672, 49x Antieke merklap gedateerd 1724, 41x Antieke merklap gedateerd 1839, 37x e eeuwse merklap, zijde op linnen gedateerd 1872, 58x Antieke merklap gedateerd 1869, 52x Antieke merklap gedateerd 1848, oud 10 jaar, 57x Antiek borduurwerk gedateerd 1878, 54x Engelse mahonie stoelen met roze stoffering Louis XVI klapbuffet met tinnen kraankan en tinnen spoelbak, 2 uitklapbare bladen, mahonie op eiken, 100 hoog, 115 breed, geopend 145 hoog Stel terracotta beelden land arbeiders ges. F Chenet Ges.Wetering de Rooy , Weg te Oirschot, doek 33x

15 deskundig en ervaren Notariskantoor De Kroon Hoofdstraat 190 Velp (Gelderland) Postbus 256, 6880 AG Velp Telefoon: (026) Fax: (026) Restaurant De Ruif Heuvenseweg JE Rheden Telefoon: (026) Telefax: (026) www. restaurantderuif.nl info@restaurantderuif.nl

16 161 Ges.Xeno Munninghoff , Schaapskooi op de heide, doek 45.5x ges. E Mercker , Schepen in een haven, doek 65x Ond. gesigneerd, Markt met Eusebiuskerk te Arnhem, doek 1959 naar situatie voor 1944, 60x antieke Biedermeier bank met gestreepte stoffering Belouch kussen 39x e eeuwse Palissander Voltaire met rood velours bekleding Fraai gestoken notenhouten Hollandse barometer W.J. Lauwers Amsterdam Monogram A J P Deuss, Landschap in het Brabantse, doek 1981, 30x W C Deij, Hollandse school 20e eeuw, Rottemeren, aquarel 16x ges. J F Sterre de Jong , Moeder met kind, doek 25,5x17, Ges. Jan Knikker , Stadsgezicht, doek 30.5x Ond. gesigneerd, Bomen, marouflé 25x Ges. J Mekkink , Mimosa, doek 36x25 cm gedateerd Ges. Jac Witjens (Arie) , Varkens bij schuur bij kerkdorp, doek 28x Ges. D J van Haaren , Oud Sloterdijk, paneel 30x Ges. Louis Soonius , Poserend meisje, crayon 54x Ges. M J B Jungmann , Spelende kinderen op strand, 18x Goudkleurige sierconsole naar Romeins voorbeeld ca. 93 cm Antieke Friese staartklok in eiken kast Antiek eiken bijzettafeltje Mobach aardewerken vaas met reliëf decor kamelen, 29 hoog, klein gaatje Naar oud model brandweerhelm Twee 19e-eeuwse wandpetroleumlampen Ges. Margo Tholen , Atelier van een gieterij, doek 35x ges. Mijndert van den Berg , De Maas bij Rijswijk N.B., doek 30x Ges. Sam Schellink , korenschoven, aquarel 48x Art Deco marmeren pendule met fazant op top en twee zijstukken Onges. Hollandsche school 19e eeuw, Boer met koe in romantisch 19e eeuws landschap, paneel 29x ges. Mijndert van den Berg , Kerk te Garderen, doek 40x Ges. Simon Maris , Portret van Fie Carelsen, Nederlandse artiest, doek 40x Ges. H van Straten 20e eeuw, figuren bij venster, doek 40x Ges. Francois du Bois 20e eeuw. Parijs stadsgezicht, doek 40x Mahonie Engelse commode met 5-lades 110 hoog, 106 breed Handgeknoopt kleedje 69x Val St. Lambert kristallen lampvoet, 40 hoog, gebruikssporen Stel porseleinen polychroom gedecoreerde kandelaren met vele figuren en bloemen 26 hoog Mahonie met satijnhout inlegwerk Art Nouveau Engelse tafelklok met Frans uurwerk Ges. A Koster Hollandsche school 20e eeuw, Scheveningen, aquarel 27.5x ges. W Vaarzon Morel geb. 1931, Drie Zeeuwse trekpaarden, aquarel 1998, 34x ges. van Munnick 20e eeuw, VD6 op Zuiderzee, doek 60x Rijkbewerkte schouw naar oud model, 112 hoog, 138 breed Art Deco haard met koperen mantel Aquarel Fred Brouwer 1925 geisha bij bloem boeket 73 x Samac beelden, Bid en werk Bronzen beeld van een dame met twee hazewind honden Ges. J J Doeser , Glazen vaas met bloemen, doek 66x Ges.Arend van de Pol , Boer met paarden, doek 43x Heriz 145x Noten armstoel met gele bekleding Noten bijzettafeltje met lade en bronzen beslag 80x Belouch 49x koperen Joodse kandelaar okt geel koperen jardinière met zinken binnenbak e eeuws mahonie slaapkamergemak Warmink tafelklok in noten kast, 24 hoog Tinnen kruik, beker en pul klassieke hanglamp met geslepen pegels en zilverkleurig armatuur Zittende clown op een ijzeren stoel. aardewerk Ges. Quak, Stilleven met doodshoofden, 1944, 36x48. Leerling van Hendrik Valk en Dick Ket Ond. monogram, Bloemstilleven, paneel 40x60, gedateerd ges. H J Slijper geb. 1922, Zonnebloemen, aquarel 5 september 1985, 53x Noten sidetable met zuilen voorzien van acanthus 72 hoog, 170 breed Bochara strook 174x Ges.Tommaso 1973, bronzen sculpture van twee figuren Gegoten buste naar 19e eeuws Frans voorbeeld, 43 hoog Tinnen beschilderde kraantjeskan 25-50

17 227 Gestoken houten Corpus Bronzen sculptuur van een beer naar van der Straeten, 30 hoog Ges. W Kouwer Boomkens , Stilleven met tafeltje, bloemen en hoed, doek 100x antieke aardewerken schotel met blauw decor e Eeuwse aardewerken schotel met blauw decor van bloemen, 34,5 diameter Makkum Tichelaar twee pauwenborden 32 cm diam Ges. C Snijders , Boerderij aan sloot, doek 45x Anoniem pastel, stilleven met ketel, kruik en pot, 39,5 x 49,5 cm e eeuws Eiken gotische stoel Monogram HBK 20e eeuw, Landschap met geit op pad, paneel 29,5x Ges. George Jeannin , Stilleven, paneel37x antieke bronzen kerkkandelaar 152 hoog Bronzen buste van een man figuur 51 hoog 36 breed incluis zwart marmeren sokkel Oude beschilderde kuip met deksel Glas in lood 88x Glas in lood 88x Houten beeld van een staande naakte vrouw, 109 hoog Twee houten Indische beelden van man en vrouw 76 cm hoog Louis Seize-stijl hanglamp met pegels klassieke hallampjes met geslepen glas Ahar 440x Mahonie armstoelen Belouch bidkleed 150x Opaline beschilderde ganglamp omstreeks houten wandelstok met pijp rokende man als handvat Houten wandelstok met leugenachtig figuur als handvat IJzeren Schilderij standaard 59 hoog Ges. J P van Wisselingh , Figuren in bos, aquarel 33x Koperen Indische schotel, met fraai gestilleerde voorstelling, diam.40 cm Ebbenhouten olifant IJzeren Schilderij standaard 59 hoog Stel Chinese bijzettafels met rood marmer blad 19e eeuws Bankje gedragen door 2 beren 140 breed Schaalmodel auto van een taxi Kapitale Japanse kraagvaas, 113 hoog, 20e eeuw Schoenenveger met paard en veulen Friese staartklok in eiken kast met scheepjes op wijzerplaat Ges. G J Roermeester , Pad langs berken naar boerderij, gem. techniek 27x Klassieke hanglamp met glazen pegels Antieke relieftegel 22,5x19, Rond wandrelief achter bol glas, religieus Religieuze wanddecoraties Klassieke hanglamp met geslepen pegels Belouch 190x Tichelaar Makkum wandplaquette met decor van boten, 40,5 x 33 cm Bronzen sculptuur van een kalkoen, naar Francois Pompon Chinese kom polychroom gedecoreerd met bladgoud 30 diameter Distel aardewerken plooischotel met blauw decor, 36 diameter, gaaf Jugendstilstijl siervaas, aardewerk in bronzen houder 42 hoog Klassieke hanglamp met bronzen frame en geslepen pegels Noten fauteuiltje met geborduurde stoffering Rond wijntafeltje op kolompoot Bronzen sculptuur van een panter naar Milo, 32 hoog Handgeknoopt kleed 186x Klassieke hallamp met geslepen glas, ananasmodel Mahonie biedermeier speeltafel Ges. H van Leeuwen vo , Winters dorpsgezicht, doek 25x Hollandse tafelklok in noten kast Mahonie plantentafeltjes 95 hoog Bronzen sculptuur van een havik naar Fernandez, 38 hoog Porseleinen Sier coupe met polychroom decor gedragen door fantasie figuur met dubbele staart Kandelaar Ges. Johann Mongels Culverhouse , Vrouw met kaars bij venster, paneel, 1850, 21,5x Ges. Chr.Chalon , Twee tekeningen met voorstellende, twee vrouwen met een man en twee handwerkende vrouwen, 6x7.5 en 8.5x

18 40 Madonna met Kind

19 118 Pieter Brandt 117 Kabinet 139 Merklap 12 Wortelnoten vitrine 126 Jaguar Sovereign 208 Heriz 2154 Rozenburg

20 291 Ges. Chr.Salon , Een tekening van een staande man(8x4) en een studie tekening Ges.Chr.Chalon , Tekeningen van vrouw met kind 11.5x Ges. Chr.Chalon , Vier tekeningen voorstellende het boerenleven in de 18e eeuw Ges.M A M Toulon , Twee tekeningen van huis en geiten, 12.5x Ges.Fernando Rondini(19e eeuw), Geestelijke, tekening 18x Ges.F J H Nadorp , Man met tulband Salem aleh, Roma 1840, tekening 18x Ges. Fernando Rondini(19e eeuw), Mannenportret, schets tekening Anoniem, Kopje van een aap, tekening, 8x Ges.Filippo Palizi , Portret van een vrouw, 15x10, Ges.G Bezzuoli , Madonna met kind, tekening Anoniem, Mozes in biezen mandje met Egyptische prinses, olieverf op koper, 17e eeuw, 14x Houten staande kandelaren, 124 hoog Koloniaal kastje 2 deuren en laadje 80 x Brons beeld van een vogel Otto Poertzel op marmeren sokkel 27 x Stel messing kandelaren 19e eeuws Ges. G van Beest, Hollandsche school, stilleven, paneel 41x Ges.Jan Knikker , Landschap, paneel 20x Anoniem, Wassende vrouwen aan een beek, paneel 24x Ond. gesigneerd, Figuren in herberg naar van Ostade, paneel 16x Ges. J Akkeringa , Duinlandschap, marouflé 9,5x Handgeknoopt kleed 152x Heriz 202x Mahonie Louis Seize stijl tafeltje met messing versiering Belouch 68x e eeuws porseleinen tafelstuk, kind op bok geheel op bronzen voet (diverse beschadigingen)vermoedelijk Meissen Hamadan 207x Ronde noten tafel 110 diameter met tussenblad, staand op een kolompoot Notenkleur stoelen met webbing in de rug Belouch 124x Petrus Regout schotel, jaar 1889, diam. 39,5 cm Meissen fruitschaal en juskom Antieke tafelolieschemerlamp Val St. Lambert kristallen vaas, 27 hoog, (puntje) Kroonluchter naar antiek model, bronzen montuur met vele geslepen kralen en pegels Friese staartklok 19e-eeuw in eiken kast met voorstelling van scheepvaardij op wijzerplaat Oosters bijzettafeltje met rijkgestoken decor 50x e eeuwse banjobarometer in eiken kast Franse klok, Oeil de boeuf, 60 hoog IJzeren Schoenen borstel Punjab Mansoor Pakistan 183x Eiken Mechelse eethoek b.u. coulissentafel 115x105 met 4 stoelen met blauwe stoffering Belouch 140 x 76 cm Art Nouveau Duits koperen gehamerd koffiepot, melkkannetje en suikerpot op dienblad gemerkt Tweearmige schemerlamp in vorm van mensfiguur Miniatuur top bureau 19e eeuws Duits,vervaardigd uit palissander 46 x Aardewerken schotel met blauw decor vissen, vermoedelijk Sphinx 1949, 50 diameter, gaaf Anoniem, Man met hoed, paneel 29x Klassieke hanglamp met geslepen pegels ges. H Teixera de Mattos , Vrouw met koffiemolen, marouflé 46x Ong. Hollandsche school, Vissers aan het strand, paneel 38x Ges. Edgard Farasyn , Houthakkers, doek 45x Gesigneerd Helene E. Zielstra 2003, pastel, Didi s moeder, op Japans papier, 67 x 74 cm Anoniem, Man met doedelzak (mogelijk Jac van Mourik) doek 80x Verso opschrift: Dit huisje van de kluizenaar Kasperink is geschilderd door Jaap Nanninga in julie 1943, tijdens zijn vlucht voor de Duitsers. Het huisje was zichtbaar vanuit mijn onderduikadres. Zuiderzeestraatweg 564 te Wezep (Gld). Hij heeft die doek gegeven aan de dochter des huizes, Janna van het Ende, met de mededeling:...ik durf dit doek in deze omstandigheden niet te signeren..., doek 40x Ges. Martin van Waning, , Het wad bij Schiermonnikoog, tekening, 37x Olieverf op doek ges.rechts boven Louis Rempt 1944 kerkinterieur met bezoekers 70 x 60 in fraaie lijst Ges. P ten Cate , Bosgezicht, doek 30x43, Ges. Quak, Verwoeste Walburg kerk te Arnhem, 1948, 60x80. Leerling van Hendrik Valk en Dick Ket Ges.Morel 20e eeuw, Stadsgezicht, paneel 64x Ges. W Raaphorst , Stilleven met fruit en Oosterse vaas, doek 46x

21 Dinsdag 5 april aanvang uur Kunst en antiek 351 Noten vitrinekast met vier glazen schappen en verlichting, 190 hoog, 143 breed, 41 diep Biscuitporseleinen beeldengroepjes Biscuitporseleinen beeldengroep Twee biscuitporseleinen beelden (gaaf) Biscuitporseleinen beeldengroepje (gaaf) Biscuitbeeld van St. Joseph en beeldje van wenende vrouw (gaaf) Porceleyne fles tegel Zeeland x18.5 (randschade) Drie Porceleyne fles tegels, tweemaal eenden en een jonge eend, 11.5x11.5 ( twee gaaf en een randschade) Twee Porceleyne fles tegels, Joost van den Vondel en herdenkings tegel, 11.5x11.5 (beide randschade) Twee Porceleyne fles tegels, twee kraaien en een kraai in de winter Porceleyne fles tegel, jachthond met hert in de sneeuw, 12.5x44 ( randschade) Porceleyne fles tegel, Vliegende zwaan, 12x32.5 (gaaf) Twee Porceleyne fles tegels, stadswapen Nijmegen en Rotterdam, 11.5x11.5 ( 1gaaf en 1 randschade) Porceleyne fles tegels, Vliegende zwaan en zwaan in het water, 11.5x11.5 (1 gaaf en 1 randschade) Porceleyne fles tegel, Rennende haas, 12.5x23 (randschade) Twee Porceleyne fles tegels, hond en haan, 11.5x11.5 ( beide randschade) Twee Porceleyne fles tegels, olifant en koe, 11.5x11.5 (beiden gaaf) e eeuwse eiken secretaire met gebogen knieën, staand op klauwpoten, 113 hoog, 116 breed Duits antiek tafelklokje ca in noten kast, met speelwerkje Bronzen sculptuur vermoedelijk gemaakt door Jo Esenbrink geb. 1933, 29 hoog Beeldje van een meisje met muziekinstrument Metalen paashaas met vrouwtje, 48 hoog antieke Brusselse kast met rijkgestoken decor, 118 hoog, 148 breed Handgeknoopt oosters kleedje 90 x 60 cm Ges. H. vd Geld religieus beeld van Christus na afname van het kruis, liggend in armen van Maria, 52 cm hoog antiek 3-delig kaststel met blauw decor Klassieke hanglamp met geslepen kralen Klassieke hanglamp met geslepen pegels Frans weerstation met jachttafereel Houtsnijwerk met voorstelling Kurdistan 225x Gietijzeren sculptuur van een ramskop Bochara 44x Bureau stel vervaardigd met hoorn 20 x Koppel jardinières man en vrouw figuur Engelse tafelklok met kwartierslag en fraaie wijzerplaat in mahonie kast met inlegwerk, 45 cm hoog Kristallen sierschaal, vermoedelijk Murano, 49 breed, klein chipje Ges. B Schregel , Vrouw bij haard naar Jozef Israëls Als men oud wordt uit ca. 1880, doek 70x Ges. Eug.Frank 20e eeuw, Hanen, kippen, kuikens en een pauw in landschap, doek 60x Ges.H.van Leeuwen VO , Hooiende boeren, doek 60x roodkoperen beddenpan met zwart gelakte houten steel Grunder 2-deurs mahonie kast Schenkkan met ijzeren monturen 32 hoog Brons beeld van een op een kussen knielende naakte dame 30 hoog Louis xv1-stijl tafelklokje in notenhouten kast Ges. Louis Bron , Boeren op een akker, karton 30x Ges. F Langeveld , Koeien melken, paneel 50x Koperen kerk kandelaar Bachtiar halfzijden 155x Bidjar 153x Ronde mahonie tafel op kolompoot met geschulpte rand 108 diameter Mahonie stoelen Biedermeierstijl Belouch pillow 104 x 63 cm anoniem, bronzen wandplaquette ramskop Arnhem plateel bloempot, 20,5 hoog, gaaf Platelen cachepot Gelria Arnhem,decor Dila (randschade) diam. 26 cm,18,5 cm hoog Antieke raapolielamp met beschilderde lampenkap, hoogte 61 cm Houten kroonluchter met guirlandes, ca. 85 hoog Art-Deco 6- armige chromen hanglamp met glazen kapjes Porseleinen siervaas met druipglazuur, 48 hoog Schoorsteenpendule in eiken kast met kwartierslag 40-80

22 2212 Weens brons

23 121 Anoniem 124 B J Blommers 122 Isaac Israels 123 Marg. Roosenboom 362 Porceleyne Fles

24 412 Oosterse houten sculptuur van een man met ketting, 46 hoog Art Deco posthouder, esdoornhout, met inlegwerk Brons beeld van een leeuwin 16 hoog 26 breed incluis zwart marmeren sokkel e Eeuwse Oosterse porseleinen vaas met blauw decor, 41 hoog, 26,5 diameter Ges. Antoon Markus , Landschap, doek 1923, 30x50 (Diverse restauraties) Ges. W J Alberts , Landschap met korenschoven, doek 40x Ges. Piet Bouter , Man met 3 paarden in een stal, doek 40x ges. H J Slijper geb. 1922, Bosrijk heuvellandschap met figuren, paneel 1996, 39x Bidjar handgeknoopt tapijt 225x Ges.Xeno Munninghoff, , Heide achter de Bilderberg, doek 49x Ges. Robert Terwindt geb. 1940, Compositie, aquarel 1988, 60x Noten Louis XVI stijl bankje met goede stoffering en gestoken strik op de rug, 135 breed Toegeschr.A M Braakensiek-Dekker , Poserende dame, doek 114x78 in fraaie Heijdenrijk lijst captainchair 19e eeuwse stoel Teakhouten koloniale kast met zuilen, kussens en fraai steekwerk 200 hoog 165 breed Porseleinen driedelig kaststel met Delftsblauw decor van kastelen Met signature V Bauffe, Visser in bootje in polderlandschap, marouflé 35x ges. Joh. Pietersen , Boerderij aan plas, doek 41x Handgeknoopt kleed 212x Oosterse salontafel met gewerkte rand en 4 laadjes 90x Pillow, 84 x 74 cm Brons beeld van een dame met vogel in de hand op een stoel 45 hoog Schaalmodel auto van een Mini Cooper Aardewerken jardinière met bloemen en figuren, 54 breed Bidjar 140x e eeuwse vitrine China,op klauwpoten en spiegel achterwand deels verguld snijwerk 135 hoog, 105 breed Aardewerken buste van een vrouw 55 hoog Eiken theekastje Arzberg Bayern porseleinen 12-persoons serviesje zwart-wit.( 1 schoteltje manco) Mahonie 2-deurs linnenkast met fraai inlegwerk 212 hoog 117 breed Mahonie 2-deurs linnenkast met fraai inlegwerk 212 hoog 117 breed Oosters kleed 210 x 145 cm e eeuws bestoken hangkastje 2 deuren bestoken met bloemdecor Indische kapstok met gesneden decor Ovale geslepen spiegel in zilver kleurige lijst met kuif Oude brandkast met sleutel, 90,5 hoog, 57,5 breed, 43,5 diep Metalen konijnenpaar met signature Godding, Vrouw met harp en zingende dames, paneel 105x Rijk bestoken Bretonse eiken buffet kast 4-deurs boven kast gedragen door figuren 238 hoog, 143 breed Koppel olifant rijders polychroom gedecoreerd porselein 25 hoog Eiken armstoel met groene stoffering en hoge rugleuning anoniem, Figuren in interieur met hond, kopie naar 17e eeuwse meester, doek 18e / 19e eeuw, 43x Anoniem, Lezende vrouw, kopie naar 17e eeuwse meester vermoedelijk G Honthorst, doek 18e of 19e eeuw, 60x Handgeknoopt tapijt India 205 x Hollandse eiken eethoek bestaande uit kruispoottafel 128x101 met 4 stoelen met leder bekleed Belouch 140 x85 cm Oud Delft, aardewerken siervaas, hoogte 61 cm Porceleyne Fles plooischotel met blauw decor jaarletter 1960, 36 diameter, gaaf Makkum Tichelaar plooischotel met polychroom decor 28 cm diam. gaaf Grote Moderne 3-zits bank 226 breed Ges. Dick den Hoed geb. 1963, Uil, doek, 2000, 201x Ond.Gesign., Abstract figuur, gemengde techniek, 90x delige noten met wortelnoten vitrinekast met zwarte zuilen, 222 hoog, 110 breed Noten met wortelnoten dressoir met 2 deuren en 6 laden, 85 hoog, 147 breed Noten met wortelnoten verticot met spiegelopstand met zwarte kolommen, naar Empire stijl, 200 hoog, 90 breed e eeuws bijzettafeltje met tussenkruis en decor achter het glas, 75 hoog 69 breed Bronzen sculptuur naar Salvador Dali getiteld Ontsteltenis, 42 hoog e eeuwse Spiegel in eiken lijst rijk bestoken met papegaaien en bloemen ges. G A van Eck , Aangemeerde boot bij molen, doek januari 1935, 50x staand horloge in eiken kast, 203 hoog Ongesigneerd, Naakte vrouw, doek 200x Facetgeslepen spiegel in een rijkgestoken eiken lijst met leeuwkoppen, 164x Kelim strook 150x Handgeknoopt tapijt Ziegler rood en beige 248 x Eiken Henri II eethoek 19 e eeuws eiken tafel 112x100 4 noten stoelen met lederen bekleding

H. Heyligers Dame in avondjurk Doek 99 x 74 cm

Veilingcatalogus februari 2011

Veilingcatalogus juni 2011

Veilingcatalogus september 2011

Veilingcatalogus februari 2012

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Vincent van Gogh. Hier zie je er een afbeelding van.

www.houseandgardenwetteren.com

rijks museum Voorbereidende les bij de rondleiding Proef de Gouden Eeuw Geschiedenis Werkblad voor leerlingen (groep 7 en 8) 1/14 1/14 Werkblad 1 Oorlog en vrede Schuttersmaaltijd ter viering van de Vrede van Munster, Bartholomeus van der Helst, 1648 Nederland was in de 17de eeuw vaak in oorlog met verschillende landen. De langste

open: 1165,- 899,EXTRA GROTE DRIEZIT + TWEEZIT in lederlook of stof 199,Eetkamer in sonoma eikkleur. 299,-

open: 1165,- 899,EXTRA GROTE DRIEZIT + TWEEZIT in lederlook of stof 199,Eetkamer in sonoma eikkleur. 299,- open: Parklaan 8 Turnhout T. 014 41 16 92 info@dekraker.be maandag dinsdag donderdag vrijdag 10 tot 19u zaterdag 10 tot 18u zondag 13 tot 17u BERGKAST 239,DRESSOIR 299,- TAFEL 199,Eetkamer in sonoma eikkleur.

VAN GOGH KRIJGT KLEUR NIVEAU ++

4 kussens 999,- Tampa 3-zits bank met ottomane, links en rechts mogelijk, inclusief lounge/slaapfunctie 299,- 399,-

4 kussens 999,- Tampa 3-zits bank met ottomane, links en rechts mogelijk, inclusief lounge/slaapfunctie 299,- 399,- Tampa 3-zits bank met ottomane, links en rechts mogelijk, inclusief lounge/slaapfunctie 999,- exclusief lounge/slaapfunctie vanaf 899,- Drukfouten, prijs- en modelwijzigingen en kleurafwijkingen voorbehouden.

Veilingcatalogus april 2012

Gevel. Opgeknapt in : 2009 gerestaureerd en gepolychromeerd door Schildersbedrijf Iquality van Daniel van Schaik, uitvoerend schilder Ivo Schouten.

Gevel. Opgeknapt in : 2009 gerestaureerd en gepolychromeerd door Schildersbedrijf Iquality van Daniel van Schaik, uitvoerend schilder Ivo Schouten. Jansstraat 64 wijk: Centrum Soort : Gevelsteen Naam : INDE TOELAST Datering : 1609 Architect : Lieven de Key (alleen nog de 1 e verdieping) Bouwstijl : Perceel : Rijksmonument RM/19340 Oorspronkelijke

Catalogus beeldengieterij 2005

Catalogus beeldengieterij 2005 Catalogus beeldengieterij 2005 Westeinde 143 1601 BM Enhuizen Tel. 0031 (0)228 32 67 55 Fax. 0031 (0)228 32 60 67 e-mail: info@molenhuys.nl MH 111 Gans groot rechte nek Hoogte 58 cm Gewicht 18 kg MH 112

Catalogus Marco Grunbauer (1963, Amsterdam)

Catalogus Marco Grunbauer (1963, Amsterdam) Catalogus 2010 Marco Grunbauer (1963, Amsterdam) Inhoudsopgave Catalogus 2010...1 Inhoudsopgave...2 Inleiding...3 Jeugd...4 Opleidingen...5 Schilderijen...6 Adresgegevens...20 2 Inleiding Voor u ligt de

Workshop Joël Woon-, tuin en bloemdecoratie Seizoen 2014-2015

Workshop Joël Woon-, tuin en bloemdecoratie Seizoen 2014-2015 Workshop Joël Woon-, tuin en bloemdecoratie Seizoen 2014-2015 Algemene informatie Opgave workshops Tijdens de opendagen kunt u zich opgeven voor de workshops of het cursus bloemschikken, later is telefonische

Historie Nederlandse Kring van Beeldhouwers - JCAltorf

Workshop Joël Woon-, tuin en bloemdecoratie Seizoen 2013-2014 1

Veilingcatalogus februari 2013

Klas op Stand voortgang

Klas op Stand voortgang Klas op Stand voortgang Doelstelling 2013-24 KLOS - Stef Mijn doelstelling voor de KLOS is: Doorgaan op de probleemstelling van het voorgaande jaar en verder op zoek gaan naar Het perfecte schilderij.

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Uitgeverij Schoolsupport www.schoolsupport.nl

Uitgeverij Schoolsupport www.schoolsupport.nl info Dit ben ik! schooljaar klas voornaam:..... naam:........ geboortedatum:. gsm:......... e-mailadres:.... mijn juf/meester: Thuis voornaam:.. naam:...... telefoon/gsm: e-mailadres:. beroep:.... In geval

WE GAAN NAAR DENEMARKEN!

WE GAAN NAAR DENEMARKEN! WE GAAN NAAR DENEMARKEN! We gaan weer naar Fanø, naar hetzelfde huisje als vorig jaar! We vertrekken op zaterdag 28 april, om ongeveer 8:00 uur. We rijden terug op zaterdag 5 mei. Zaterdag 28 april Zondag

2 Eeuw van het Verstand

Simon Maris. RKDartists& man / Nederlands. aquarellist, etser, graficus, kunsthandelaar, schilder, tekenaar. Naamvarianten

Simon Maris. RKDartists& man / Nederlands. aquarellist, etser, graficus, kunsthandelaar, schilder, tekenaar. Naamvarianten RKDartists& Simon Maris man / Nederlands aquarellist, etser, graficus, kunsthandelaar, schilder, tekenaar 14 afbeeldingen Naamvarianten Maris, Simon Willem Maris, Simon Wzn signeerde: Simon Maris Kwalificaties

inhoud 1. Een leven in beeld 2. Vincents jeugd 3. Aan het werk 4. Brieven 5. Boeren 6. Naar Parijs 7. Naar het zuiden 8. De ruziemaker 9. Vincent van Gogh inhoud 1. Een leven in beeld 3 2. Vincents jeugd 4 3. Aan het werk 5 4. Brieven 6 5. Boeren 7 6. Naar Parijs 9 7. Naar het zuiden 10 8. De ruziemaker 11 9. Ziek 12 10. Het einde 13 11.

jaargang 18 nummer 5 oktober 2015 Uitnodiging

Oosteinde. Omschrijving. Beschikbaar vanaf Per direct beschikbaar ,00 per maand 210 m 2. Amsterdam Parkeren Nee

Oosteinde. Omschrijving. Beschikbaar vanaf Per direct beschikbaar ,00 per maand 210 m 2. Amsterdam Parkeren Nee Oosteinde Beschikbaar vanaf Per direct beschikbaar Prijs Oppervlakte 3.600,00 per maand 210 m 2 Huistype Woonhuis Slaapkamers 4 kamers Stad Borg Amsterdam 7.200 Buitenruimte Balkon Parkeren Nee Omschrijving

Drie schilderijen in de consistorie te Oudelande

Drie schilderijen in de consistorie te Oudelande Drie schilderijen in de consistorie te Oudelande Sinds jaar en dag hangen er in de consistorie van de kerk te Oudelande drie schilderijen, twee panelen en een doek. De panelen stellen een gezicht op Oudelande

Veilingcatalogus juni 2014

Veilingcatalogus juni 2014 Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties DERKSEN veilingbedrijf Collier Veilingcatalogus juni 2014 DERKSEN veilingbedrijf Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties DERKSEN veilingbedrijf Derksen veilingbedrijf