KAVELLIJST Kringveiling Numismatische Kring Utrecht. 22 april Nr Omschrijving Cat. Kwal. Inzet Opbr. Bied 000 Antieke munten.

Download "KAVELLIJST Kringveiling Numismatische Kring Utrecht. 22 april 2015. Nr Omschrijving Cat. Kwal. Inzet Opbr. Bied 000 Antieke munten."

1 KAVELLIJST Kringveiling Numismatische Kring Utrecht. 22 april 2015 Biedingen beneden de inzetprijs kunnen niet worden geaccepteerd. Zowel de koper als de verkoper betalen op de aan- en verkoopprijs een toeslag van 10% ten behoeve van de kring. Aangezien het een interne veiling betreft zijn de aan- en verkopen vrij van BTW. Nr Omschrijving Cat. Kwal. Inzet Opbr. Bied 000 Antieke munten Egypte 001 Ptolemeus I v. Chr. 1 stater Ae 22 8,73 g, r Cyprus Vz kop van Aphrodite Kz Adelaar st. op bliksen 002 PtolemeusII v. Chr. Ae 35 Alexandrië Vz kop v. Zeus. Kz Adelaar op bliksem 003 Ptolemeus VI v. Chr. Ae 20 8,55 gr Cyprus. Vz kop v. Zeus Kz Adelaar op bliksem 004 Ptolemeus XII v. Chr. Ae 24 7,25 gr. Cyprus. Vz kop v. Zeus Kz Adelaar, hooftooi van Isis 005 Nero n. Cr. Tetradrachme Jaar 11 is 64/65 Vz. Kop naar rechts Kz borstbeel Serapis (Alexandri ) 006 Carius n. Chr. Tetradrachme Jaar 2 283/84. Vz kop n. r. Kz Elpis lopend n. links (Alexandrië) 007 Maximunianus n. Chr.Tetradr. jaar 9 293/94 Kop n. r Kz Honoria staand n. L Concordia Rome 008 Fonteius denarius v. Chr Vz Dioscuri. Kz Galei n. R 009 Claudius Pulcher, denarius v. Chr. Vz kop v. Roma Kz. Victoria in driespan Svor 78 Sear 7755 Seat 7817 Svor 965 Sear 7901 Svor 1426 Sear 7950 Svor 1842 Sear 2001 KG Sear KG Dat KG ZF 30,00 ZF 30,00 ZF 12,00 Fr 18,00 ZF 30,00 ZF 15,00 ZF 15,00 Sear 184 ZF 20,00 Sear 176 ZF 30, Claudius, As 41/42 n. Chr. S ear 1857 ZF 38,00 Vz Kop n. L Kz Constantia 011 Vespasianus As RIC 502 Fr 10,00

2 Vz. Gelauwerde kop Kz Victoria 012 Trajanus, denarius n. Sear 3153 ZF Chr. Vz. Gelaywerde kop. Kz Justitia RIC Gallienus, Antoninianus 254/255 Sear ZF 20,00 Vz Borsdtbeeld R Kz Gallienus. 014 Gallienus Maximus, Follis (Siscia) Vz gelauwers borstbeeld Kz Genius B= 2 e officia 015 Maximus II Follis (Heraclea) Vz gelauwerd borstbeeld Kz Genius 016 Constantius II (Siscia) Ae2. Borstbeeld n. R Kz soldaat spiest gevallen ruiter 017 Constantius II (Siscia) Ae 3 Vz Kop n. r. Kzid. 016 RIC 901 Sear ZF 15,00 Sear ZF 15,00 Sear ZF 15,00 Sear ZF 8,00 Diverse antieke munten 018 Phoenicia Ae /161 v. Chr. Vz. Kop v. Zeus. Kz Galei 019 SYRIA Antiochië, Philippus I Tetradrachme Vz borstbeeld n. R Kz. Adelaar 020 Thracia, Ae Diobol 1,25 gr. Vz gehelmde kop. Kz Wiel met 4 spaken 021 Thracia 3 e -2 e eeuw v. Chr. Ae 14 Vz. Kop v. Ister. Kz Dolfijn aangevalen door arend 022 Indo-Grieks. Bactria 1 drachme Apollodotos II v. Chr. Vz Borsbeeld n. R. Kz Athena 023 Lot griekse en romeinse munten 9 stuks Lafaille 580 ZF 15,00 VGL GIC 3956 ZF 35,00 Sear 1673 Pr 30,00 Sear 1672 ZF 15,00 Sear 7672 MACW Fr 18,00 Fr.- Zfr 10, Nederlandse munten cent 1906 Pr 40, cent 1941 zink m. origin. Unc 25,00 kleur cent 1901 smalle hals Unc 100, ½ cent 1912 in NGC slab ms65 Fdc 50, cent 1939 schitterende Fdc 15,00 verkleuring cent 1908 Pr 5, cent 1932 Unc 30, cent 1938 in PGCS Unc 25,00 2

3 109 1 cent 1919 in PCGS Unc 25, ½ gulden W III 1860 Zfr 20, ½ gulden W III 1863 Zfr 20,00 Provinciale munten 112 Zeeland 2 duiten 1754, samen 35,00 1 Luctor et emergo 1 Luctor et ementor V 96.2 V 96.3 Fr Zfr 113 Zeeland, 1/8 dukaat Pietje V 87.4 Zfr 60,0 114 West-Friesl. duit 1663 V 75.7 Fr 15, Overijssel, duit 1628 V Fr 12, Kampen arendschelling V Fr 20, Brabant Hertog Jan GH V 5/10 Zf 25, Brabant Philips II, duit GH Zf 10, Brabant Karel V, korte GH Fr - 5, Vlaanderen Philips IV GH G 20,00 ½ ducaton 1656 R 121 Vlaanderen, dubbele groot GH 23-3 Zf 30,00 Karel de Stoute Holland, leeuwendaalder ZG 30, Vervalsing uit die tijd.- Tin verzilverd???? 123 West-Friesland, duit 1739 V 76.4 Pr 45, cent W III 1876 Pr 10, Nederlandse muntsets 201 Juliana 1 cent t/m 2,50 gld, 135 st. 5, Nederland; overzeese gebiedsdelen Geen aanbod 400 Buitenlandse munten Duits Noodgeld Cassel 10 pfennig 1917 ijzer F 78.4 Fr 2, Coblenz 10 pfennig 1918 ijzer F 80.1 a Fr Coblenz 25 pfennig 1918 ijzer F80.2 Fr 2, Coblenz 10 pfennig 1921 ijzer F 80.5 Fr 2, Darmstadt 10 pfennig 1917 zink F 88.1 \A Zg Düren 10 pfennig 1918 ijzer F Zf 2, Elbefeld 50 pfennig 1918 ijzer F A Fr 2, Emmerich 10 pfennig 1918 ijzer F118.2 Fr 2, Gelsenkirchen 50 pfennig 1919 F Fr 2,00 ijzer 410 Hamburg 5/100 verrechnungsmarke 1923, aluminium F Pr

4 411 Iserlohn 50 pfennig 1917 ijzer F A Zg 2, Magdenburg 10 pfennig 1921 F 312 A Pr 2,00 alumin. 413 Münster 10 pfennig 1918 ijzer F A Pr 2, Münster 25 pfennig 1918 ijzer F Fr 2, Mülheim 25 pfennig 1921 ijzer F Fr 2, Oberhausen 10 pfennig1919 ijzer F Fr 2, Suhl 10 pfennig z.j. ijzer F Zg 2, Solingen 10 pfennig 1919 ijzer F Zg 2, Worms 10 pfennig 1918 zink F Fr 2, Worms 10 pfennig 1919 ijzer F Fr 2,00 gewone munten mark Duitsland 1971 F Km Proof 15, mark Duitsland 1972 J Km Proof 15, mark Duitsland 1969 J Km Proof 20, Zwitserland, 1 Rappen 1914 Km 3.2 Zfr 1, Zwitserland, 1 Rappen 1931 Km 3.2 Zfr 1, Rusland, 20 kopeken 1915 Km22a.2 Pr 4, Finland, 5 pennia 1901 Km 15 Zfr 3, Finland, 5 pennia 1905 Km 14 Pr 5, Engelse dominions lot munten 3,00 4 st Jersey, Guernsey, Man, Can. 430 Duitsl. Würtenb. 3 mark 1909 Km 221 Zf 35, Duitsl. 10 mark jr Km # 176 Fdc 20,00 Deutscher orden 432 Duitsl 50 pf 1990 F Km Pr 1, Oostenr. 25 sh A. Km 2892 Pr 10,00 Bruckner 434 Tunesië ½ dinar 1976 FAO Fr 1,00 muntp 435 Trinidad & Tob. 1 cent 1972 Y 1 Zfr 1,00 Nog meer Duits noodgeld 436 Hamburg mark 1923 Unc 3, Crefeld, 20 pf Zfr 2,00 strassenbahn 438 Cassel, 10 pf 1919 F 78.5 Zf 1, Pössneck, 10 pf 1918 F427.1 Zf 1, Mülheim 25 pf 1917 F Zf 1, Geldenkirchen, 50 pf 1919 F Zf 1, Leipzig, 20 pf strassenbahn Zf 2, Rudolstadt 1920 ½ mark F Pr 4, Westfalen, mark 1923 Unc 20,00 Verguld koper Oud Duits geld ( op 1 na) 445 Frankfurt heller 1821 Km301 Zf 3, Frankfurt 1 pf 1819 Km-Tn 7 Zr 3, Franfurt 1 theller 1807 Km-Tn 1 Zf 6, Franfurt ¼ halbag 1818 Km-Tn 3 Zf 8,00 4

5 449 Münster 2 pf 1790 DOM Capituz C# 1 Zf 3, Stadt Muntz 1 pf Zf 4, Duitsland 5 pf 1910 Km 18 Zf/pr 2, Frankfurt 1 Heller1819 Km301 F 2, Frankfurt 1 Heller 1820 Km 301 Pr 7, Oldenburg 3 Schwaren 1860 B Km 191 Zf 4, Baden 1 Kreuzer 1869 Km 252 Zf 2, Baden 1 Kreuzer 1864 Km 242 Zf/pr 3,00 Overig buitenland 457 Luxemburg 2 centimes 1854 Utr. Km 21 Zf 15, Luxemburg 10 centimes 1870 Km 23.1 Zf 3, Monaco 50 centimes 1924 Km 110 ZF 4, Gr. Brittanië farthing 1837 Km 705 ZF 6, Gr. Brittanië farthing 1856 Km725 Zf 10, Sarawak 1 cent 1870 Km 6 Zf 3, Br noord Borneo 1 cent 1889 Km2 Pr 10, Br. Noord Borneo 1 cent 1889 Km 2 Zf 3, Zweden 5 kronen 1935 Km 816 Unc 7, Lombardije / Venetië 1 C# 35.1 Fr 3,00 soldo Noorwegen 25 kronen 1970 Km 414 Unc 15, Letland 5 lati 1932 Km 9 Unc 18, Polen, onder Rusl. 6 groszy 1759 C# 45a Fr 65,00 Nog wat oud duits 470 Aken, 12 Heller 1792 Km 51 Zf 5, Saksen, 1/24 thaler 1623 Km 7 Zf 45, Saksen 1/24 thaler 1667 Km 471 Zf 20, Hamburg 1 shilling 1725 Km 160 F / zf 5,, Hessen-Kassel, zilver gr Km 615 F /zf 5, Buitenlandse muntsets Geen aanbod 600 Bankbiljetten 601 Polen 2 x 100 Zl. 1976, Fr/zfr 1,00 Zl Hongarije 20, 50, 100 forint Unc 3, Rusland, postgel, 4 x 10 kopeken Pr 10, Tsjecho-slow. 4 st. 1960, 61, 64, Unc 10, Franse Assign. 2 st 50 sols, 10 sous Fr 2, Penningen 701 België Oostende 3 florijnen Unc 1, Aken, raadspenning 1752 Zf 10, Frankrijk Louis XIII Zf 10,00 5

6 704 Engeland, Victoria 1850 Zf 4, Boeken 801 Een kostbaar bezit 1995 Kon. Unc 5,00 P. K. 802 Tijdschrift v. Munt en 1,00 peningkunde e jrg. 1 t 803 De muntslag ten tijde v. Kon. W 2,00 I 804 Idem Willem II 2, Greek coins and their values1975 H.A. Seayby 2, Roman coins and their values D.R. Sear 2, Het muntregt der Nederl H.O. Teith 1, jr Rijksmunt C. Hoitsema 1, Dictionart of Num names 1973 M.M.. Salton 2, The Numismatist April , IdemApril , Idem April , Idem Juni , Idem Juni , Idem Juni , Ridders in een klooster. Het H. Biesma 1,00 Duitse (Paushuize) huis in Utrecht Coins of the World W.D. Craig 2, Kon. Ned. Munt jaarverslag 1, Paper money of the USA Unc 3, De Ned. munten 1972 H. E v. 0,50 Gelder 821 De nieuw munten van Ned. 2 st. 0, De Ned. munten vanaf 1795 J. Mevius 0, Ids Wiersma tekent s Rijks ,50 Munt jaar vorstinnen op munten Rijks munt 0,50 en penningen De Ned. munt te Brussel Rijks munt 0, Kon. Bezoeken aan de munt in A.A.J. 0,50 de 19 e eeiw uit Scheffers 827 Muntlatijn door Pieter Kok , Gold coins of the World 1 e editie 1, Idem 2 e Editie 1, Idem 3 e Editie 1, Diversen 901 Doosje munten en penningen 21 st 1,00 6

7 902 Duitsland 70 munten 3, kilo munten 6, Duitsland 20 oude munten 2, Diversen; lot 25 munten 3,00 Onderscheidingen 906 België, IJSER medaille , België, oorlogskruis , Frankrijk, oorlogskruis , Duitsland, weltkriegkreuz 14-10, Nederland, mobilisatiekruis ,00 Categorie: Legenda KM : Krause, Mishler RIC: Roman Imperial Coinage Sear: David R. Sear KG: Kampman, Genshow Svor: Svoronos ( oude schrijver) F: Funk D: Datari Laf: Lafaille GIC: Greek imperial Coins MACW: Mitschner Ancient Classical Woorld V: Verkade GH: Van Gelder & Hoc Y: Yeoman C# : Graig 7

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2018

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2018 Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr. 23-15 december 2018 Nr Land Streek Omschrijving Kwaliteit Legering Startprijs Nr. of naam bieder Eindprijs 1 Argentinië 1 centavo 1890 - KM 32 Z Sn 2 Australië

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2016

K 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24

K 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24 KAVELLIJST muntenveiling april 2017 Kav Land Stat Jaar Cat.nr/omschrijving Cat.pr Inz.pr Opbr 1 Nederland DIV Etui guldens, centen 10,00 2 Engels DIV Plastic mapje BOD 3 Nederland ZF 1941 Cassette 5,10

EURO JAARSETS 2015 MONACO

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr oktober 2018

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr oktober 2018 . of naam 1 Grieken Cales (Campania) - ca. 260 v.c. - Sear 130 F 5 2 Grieken Marathos (Phoenicia) - ca. 112 v.c. - Sear 6042 15 3 Rome Hadrianus - 117-138 n.c. - Sestertius - RIC 970 F 10 4 Rome Marcus

Bataafse Republiek (1795-1806)

Kavel Omschrijving Kwl Taxatie

Kavel Omschrijving Kwl Taxatie LITERATUUR - MUNTEN 1 Hooft van Iddekinge. Friesland en de Friezen in de Middeleeuwen (1881). Herdruk 1973, 226 p. 3 2 A.P. van Schilfgaarde. Zegels en genealogische gegevens van de graven en hertogen

Volume: 0-49 zendingen per jaar Europa 0 2 kg 2-10 kg kg kg

Volume: 0-49 zendingen per jaar Europa 0 2 kg 2-10 kg kg kg Wanneer u op basis van uw daadwerkelijkaantal zendingen boven de 49 zendingen per jaar uitkomt, dan kunt u ons contacteren voor verbeterde tarieven. Wij passen uw prijzen dan direct aan. Volume: 0-49 zendingen

Catalogus van Noord-Nederlandse Blokbeeldenaars

Catalogus van Noord-Nederlandse Blokbeeldenaars CATALOGUS VAN BLOKBEELDENAARS De hier volgende Catalogus is afkomstig uit een artikel door A. Pol Noord- Nederlandse muntgewichten in het Jaarboek voor munt- en penningkunde nr76 (1989) Kop naar rechts

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2017

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2017 Numismatica Antverpia Veilinglijst nr. 13 16 december 2017 Nr 1 Afrika Coincard Afrika 7 verschillende munten diverse 2 2 Albanië Zog I 1 franga ar 1935 KM 16 10 3 Albanië 1 lek 1939 en 1 lek 1957 KM 31

FLEUR DE COIN LIJST 23 - LISTE 23 - JUNI 2014 MUNTEN (nr.172-315) Gouden Munten - Monnaies en or

FLEUR DE COIN LIJST 23 - LISTE 23 - JUNI 2014 MUNTEN (nr.172-315) Gouden Munten - Monnaies en or BYZANTIJNSE RIJK (476-1453N.C.) - BYZANCE Leo I (457 474) / Thracische dynastie 172/ Au- Solidus 462-466 - Ric.605; Depeyrot 93/1-4,4gr. - ZFR (TTB) 450 BELGIË - BELGIQUE (1830- ) Leopold I (1831-1865)

Tarieven Europa: staffel 1

Tarieven Europa: staffel 1 Tarieven Europa: staffel 1 Wanneer u op basis van uw daadwerkelijkaantal zendingen boven de 49 zendingen per jaar uitkomt, dan kunt u ons contacteren voor verbeterde tarieven. Wij passen uw prijzen dan

Tarieven Europa: staffel 1

Onderzoek gunstige prijsligging.

Onderzoek gunstige prijsligging. Onderzoek gunstige prijsligging. BMW 3 Serie Model 320D. 22 Eu-Lidstaten. Jordy Reijers Marketing/Onderzoek P van. Prijs 1 Inhoud Opgave Onderzoek informatie over Eu landen Welke landen hanteren de euro?

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr november 2017

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr november 2017 1 Antieken - Palestina Joods Alexander Jannaeus 103-76 v.c. Lepton het z.g. weduwengeld - beschrijving bijgevoegd ZG 1 2 Antiek Rome Probus 276-282 keerzijde Jupiter 9 3 Albanië 1 lek 1926 - KM 5 3 1 lev

Rijverboden in Europa Mei 2018

Rijverboden in Europa Mei 2018 Rijverboden in Europa Mei 2018 Datum Land Beschrijving DI, 1-5-2018 Andorra dag van de Arbeid DI, 1-5-2018 Oostenrijk nationale feestdag DI, 1-5-2018 België dag van de Arbeid DI, 1-5-2018 Bulgarije dag

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1951 No. 46 Overgelegd aan de Staten-Generaal door de Minister van Buitenlandse Zaken

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1951 No. 46 Overgelegd aan de Staten-Generaal door de Minister van Buitenlandse Zaken 1 (1934) No. 1 TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN JAARGANG 1951 No. 46 Overgelegd aan de Staten-Generaal door de Minister van Buitenlandse Zaken A. TITEL Herziene Unie-Verdrag tot bescherming

Munten buitenland in albums

Munten buitenland in albums Australië 3800 Verzamelmap van Australië met 1, 2 5 en 10 Cents in 1966-1981, uit FDC-sets afkomstig 10 België 3801 Uitgebreide jaartalcollectie munten België in 2 volle albums wb. veel zilver, tevens

Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter

Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter 8:45 veld 1 poule 1 Nederland Frankrijk Men. Kouwenberg 8:45 veld 2 poule 2 Duitsland Spanje Men. Callaars 8:45 veld 3 poule 3 Rusland Malta Belle de Folter 8:45 veld 4 poule 3 Ijsland Noorwegen Tijs Hellegers

Europese feestdagen 2017

Europese feestdagen 2017 Januari - Februari - Maart Bestemming Januari Februari Maart Nederland (NL) 01-01 Bestemming Januari Februari Maart België (BE) 01-01 Bosnie en Herzegovina (BA) 01-03 Bulgarije (BG) 01-01 03-03 Denemarken

Europese feestdagen 2019

Europese feestdagen 2019 Januari - Februari - Maart Bestemming Januari Februari Maart Nederland (NL) 01-01 Bestemming Januari Februari Maart België (BE) 01-01 Bosnie en Herzegovina (BA) 01-01 02-01 01-03 Bulgarije (BG) 01-01 01-02

Europese feestdagen 2018

Europese feestdagen 2018 Januari - Februari - Maart Bestemming Januari Februari Maart Nederland (NL) 01-01 Bestemming Januari Februari Maart België (BE) 01-01 Bosnie en Herzegovina (BA) 01-01 02-01 01-03 Bulgarije (BG) 01-01 03-03

Veiling voorjaar 2019 update

Veiling voorjaar 2019 update Veiling voorjaar 2019 update 1 NL 2233/42 0 10,00 Kon. Familie I 1,50 2 NL 2272/81 0 10,00 Kon. Familie III 1,50 3 NL 2335. 0 4,00 Naardermeer 0,75 4 NL 2352/61 0 9,00 World Press Foto 1,50 5 NL 2415/6

catalogus Nederland Euromunten

catalogus Nederland Euromunten catalogus Nederland Euromunten 1 cent 1999 47.800 1 2000 276.800 1 2001 179.300 1 2002,800 6 2003 58.0 1 2004 113.900 1 2005,413 2 2006,200 2 2007,225 2 2008,162 2 20,235 2 2011,330 2 2012,400 2 2008 74.700

Nkr575-17_VeilinglijstDecember2017-Definitief

Nkr575-17_VeilinglijstDecember2017-Definitief Numismatische Kring Rotterdam Literatuur 1 Muenzen aus der urchristlichen Umwelt, Karl Matthiae & Edith Schönert-Geiss 8 2 Coins from the soil, A guide to the buried coinage of Britain, Michael Cuddeford

Thema 2 Om ons heen. Samenvatting. Meander Samenvatting groep 7. Landschappen. Klimaten. Samenwerking. de regering. Onder de loep.

Thema 2 Om ons heen. Samenvatting. Meander Samenvatting groep 7. Landschappen. Klimaten. Samenwerking. de regering. Onder de loep. Meander Samenvatting groep 7 Thema 2 Om ons heen Samenvatting Landschappen Landschappen in Europa zijn heel verschillend. Nederland is een heel vlak land. Frankrijk is een land met heuvels en bergen. Zweden

PT Marktbeeld Uien. Marktinformatie binnen- en buitenland

PT Marktbeeld Uien. Marktinformatie binnen- en buitenland Nummer 1, 12 februari 2010 Peter van der Salm 079-3470662 I. Beursprijzen PT Marktbeeld Uien Marktinformatie binnen- en buitenland Het jaar 2009 begon met lage uienprijzen, maar vanaf het voorjaar hebben

Munten buitenland in albums

Munten buitenland in albums Argentinië 3300 Jaartalcollectie Australië 1 cent t/m 2 dollar 20 Australië 3301 Album met collectie munten van Australië 20 3302 Collectie munten Australië in net Importa-album 15 België 3303 Album boordevol

West-Nederlotharingen / uitgiften op naam v/d Vorsten v/h Heilig Roomse Rijk

West-Nederlotharingen / uitgiften op naam v/d Vorsten v/h Heilig Roomse Rijk Vrijdag 16 november 2012 Hertogdom Brabant 400 West-Nederlotharingen / uitgiften op naam v/d Vorsten v/h Heilig Roomse Rijk Onbekende heerser (1167-1191) 400 Denarius of Penning z.j. Maastricht na Frederik

Tarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016

Tarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016 Tarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016 Nieuwe aanvrage tot registratie officiële taksen in totale kosten in * basisbedrag t/m 3 klassen 755 1055 toeslag merk in kleur 250 275 Vernieuwing

Nederland 0,10 0,10. Internationaal 0,10 0,10. Alarmnummer 112 Gratis Gratis

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite. NUMIS bvba

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite. NUMIS bvba CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite NUMIS bvba in opdracht van de curator/à la requête du curateur/ by order of the reciever

De eerste zuiver gouden en zilveren munten deden wellicht hun intrede tijdens de regering van koning Croesus, (ca 560-547 v. Chr.).

De eerste zuiver gouden en zilveren munten deden wellicht hun intrede tijdens de regering van koning Croesus, (ca 560-547 v. Chr.). Gouden munten Goud was een gebruikelijk betaalmiddel, als munt of in enige andere vorm vanaf tenminste de 7 e eeuw v.chr. tot ver in de 20 e eeuw. Men had immers reeds vroeg ontdekt dat goud corrosiebestendig,

EUROPA, OOST EUROPA, ISRAEL, TURKIJE, NOORWEGEN & VERENIGD KONINKRIJK GELDIG VAN 1 SEPTEMBER TOT 1 OKTOBER 2016

EUROPA, OOST EUROPA, ISRAEL, TURKIJE, NOORWEGEN & VERENIGD KONINKRIJK GELDIG VAN 1 SEPTEMBER TOT 1 OKTOBER 2016 EUROPA, OOST EUROPA, ISRAEL, TURKIJE, NOORWEGEN & VERENIGD KONINKRIJK GELDIG VAN 1 SEPTEMBER TOT 1 OKTOBER 2016 Wat wilt u dit jaar bereiken met uw business? Wat zou u ervan vinden om in 2016 het Shoot

k 116 k 122 k 127 k 126 k 134

k 116 k 122 k 127 k 126 k 134 51 Nederland PF 937 8,00 2,00 52 Nederland PF 983 F 9,50 1,50 53 Nederland PF 1107 4,00 0,50 54 Nederland PF 1460 3,60 0,70 55 Nederland PF 1541 F 5,50 1,00 56 Nederland PF 1546-1547 7,00 3,00 57 Nederland

Postzegels - Losse nummers buitenland

Postzegels - Losse nummers buitenland 902 905 906 907 908 Argentinië 900 428-431 - ongebruikte serie, catw. 72 15 Australië 901 Victoria 262 (SG) - gebruikte 1 Pound, tanding 12, catw. 85 15 902 Victoria 344 (SG) - ongebruikte Halfcrown, tanding

Binnen EU bellen, sms en en surfen aan nationaal tarief

Binnen EU bellen, sms en en surfen aan nationaal tarief Binnen EU bellen, sms en en surfen aan nationaal tarief Naar aanleiding van een Europese maatregel, worden ook bij Orange vanaf 11 juni 2017 de kosten voor mobiele roaming in de EU afgeschaft. Dit betekent

De Botersloot - Munten

De Botersloot - Munten Van Mastrigt Coins & Stamps R dam 01.09.2014 m.mastrigt@wxs.nl MUNTEN INFO LIJN 010-2136643 De Botersloot - Munten INFOLIJST www.coins-stamps-rotterdam.nl BOTERSLOOT 62 & 64, 3011 HJ ROTTERDAM Tel. 010-4143077,

Docentenvel opdracht 18 (De grote klimaat- en Europa- quiz)

Docentenvel opdracht 18 (De grote klimaat- en Europa- quiz) Docentenvel opdracht 18 (De grote klimaat- en Europa- quiz) Lees ter voorbereiding de volgende teksten en bekijk de vragen en antwoorden van de quiz. De juiste antwoorden zijn vetgedrukt. Wat wil en doet

Bij de tijd Groep 6 thema 3, les 1 De Opstand Werkblad 1. dit is Klaas. Klaas is veer-tien jaar. hij loopt al heel lang.

Bij de tijd Groep 6 thema 3, les 1 De Opstand Werkblad 1. dit is Klaas. Klaas is veer-tien jaar. hij loopt al heel lang. Bij de tijd Groep 6 thema 3, les 1 De Opstand Werkblad 1 Rouwdouwen Kleur de woorden: sol-daat = geel vecht = rood vrij-heid = groen held = blauw dit is Klaas Klaas is veer-tien jaar hij loopt al heel

Data Only Tarieven en voorwaarden

Data Only Tarieven en voorwaarden Data Only en voorwaarden D at u m 2 5 j un i 2 01 5 V ers i e 1. 2 Inhoudsopgave 1 Basisabonnement... 3 1.1 Abonnementskosten... 3 1.2 Snelheid upgrade... 3 1.3 Boven bundel tarieven... 3 1.4 SMS tarieven...

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO)

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO) Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 10/11/2009 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Land Botswana 03/07/09 Herziene

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO) Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 2/02/2010 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Botswana 12/05/09 03/07/09

nr. 571 van LYDIA PEETERS datum: 18 april 2017 aan JOKE SCHAUVLIEGE Appel- en perenteelt - Interventievergoedingen

nr. 571 van LYDIA PEETERS datum: 18 april 2017 aan JOKE SCHAUVLIEGE Appel- en perenteelt - Interventievergoedingen SCHRIFTELIJKE VRAAG nr. 571 van LYDIA PEETERS datum: 18 april 2017 aan JOKE SCHAUVLIEGE VLAAMS MINISTER VAN OMGEVING, NATUUR EN LANDBOUW Appel- en perenteelt - Interventievergoedingen Ten gevolge van de

Instituut voor de nationale rekeningen. Statistiek buitenlandse handel. Kwartaalbericht 2013-I

Instituut voor de nationale rekeningen. Statistiek buitenlandse handel. Kwartaalbericht 2013-I nstituut voor de nationale rekeningen Statistiek buitenlandse handel Kwartaalbericht 2013- nstituut voor de nationale rekeningen Nationale Bank van België, Brussel Alle rechten voorbehouden. De volledige

Vluchtoord Uden tijdens WO I - Bevolkingsstatistieken

Vluchtoord Uden tijdens WO I - Bevolkingsstatistieken - 0 - De basis/bron van deze gegevens is een MS Office-Excelsheet dat destijds is samengesteld door het Streekarchief Brabant Noordoost te Veghel. Dit Excelsheet is door ondergetekende op een aantal punten

Numismatische Kring Bloembollenstreek en omgeving te Lisse

Numismatische Kring Bloembollenstreek en omgeving te Lisse Numismatische Kring Bloembollenstreek en omgeving te Lisse Secretariaat: 43 e jaargang nummer 6 Kringavond elke 2 e dinsdag van de maand in 't Poelhuys, Vivaldistr. 4, Lisse (Poelpolder) (tel. 0252 413277).

Toerisme in Cijfers Tourism in Figures. Aantal aankomsten per maand, 2016 Number of arrivals by month, 2016

Toerisme in Cijfers Tourism in Figures. Aantal aankomsten per maand, 2016 Number of arrivals by month, 2016 2016 Toerisme in Cijfers Tourism in Figures XL Aantal aankomsten per maand, 2016 Number of arrivals by month, 2016 Juli 2017 AANTAL AANKOMSTEN PER MAAND, 2016 Tabel P. Table NUMBER OF ARRIVALS BY MONTH,

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS Hout en Plaatmateriaal JAAROVERZICHT gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS 1 van 22 08/15/2011 Hout Nederland - Index en Samenvatting Per Categorie (genummerd) zijn de gegevens uitgesplitst

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO) Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 15/06/2010 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Barbados 08-12/02/10 11/02/10

Product Maximumformaat Maximumgewicht

Product Maximumformaat Maximumgewicht Pakketten moeten bij Fietskoeriers.nl voldoen aan de volgende specificaties. Product Maximumformaat Maximumgewicht Pakket 60x60x40 cm 10 kg Brievenbuspakket 28x26,5x3,2 cm 2 kg Pakket XL 180x100x50 cm*

CIJFERS BELGIË OVERNIGHT STAYS

Beeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1

Beeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1 1 Beeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1 1 3x bodemvondsten. Loodje 64,0 g wapen van Zutphen GR, letter A, jaartal 1703? / loden gewicht 1/8 pond 56,2 g, Steenwijk, 1775, 1777, 78, 79 +

Toeslagen Belastingdienst. Berekening zorgtoeslag 2018

Toeslagen Belastingdienst. Berekening zorgtoeslag 2018 Toeslagen Belastingdienst Berekening zorgtoeslag 2018 De zorgtoeslag is een bijdrage in de kosten van de zorgverzekering. Of en hoeveel zorgtoeslag uw klant krijgt, hangt af van: de standaardpremie de

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER N E D ERLAND E N. JAARGANG 1961 Nr. 155

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER N E D ERLAND E N. JAARGANG 1961 Nr. 155 31 (1946) Nr. 1 TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER N E D ERLAND E N JAARGANG 1961 Nr. 155 A. TITEL Protocol tot wijziging van de Overeenkomsten, Verdragen en Protocollen inzake verdovende middelen, gesloten

Zuivelproductie per land 2015 Dairy production by country

Zuivelproductie per land 2015 Dairy production by country Zuivelproductie per land 2015 Melkaanvoer en productie EU-28 2015 Milk deliveries and production EU-28 index: 2014=100 EU-28 jan feb mrt apr mei jun jul aug sep okt nov dec cumulatief index Melkaanvoer

ANNEX BIJLAGE. bij VERSLAG VAN DE COMMISSIE AAN HET EUROPEES PARLEMENT EN DE RAAD

ANNEX BIJLAGE. bij VERSLAG VAN DE COMMISSIE AAN HET EUROPEES PARLEMENT EN DE RAAD EUROPESE COMMISSIE Brussel, 21.9.2018 COM(2018) 651 final ANNEX BIJLAGE bij VERSLAG VAN DE COMMISSIE AAN HET EUROPEES PARLEMENT EN DE RAAD over de werking van Richtlijn 2011/24/EU betreffende de toepassing

Tiel, Stadsgracht. Knopen, munten en penningen

Tiel, Stadsgracht. Knopen, munten en penningen Tiel, Stadsgracht Knopen, munten en penningen Jan van Oostveen Jan van Oostveen Specialistisch Archeologisch Onderzoek Colofon Auteur: Jan van Oostveen Foto s: Jan van Oostveen Versie: 0 Datum: September

Bloembollenstreek e.o. Jaargang 47, nummer 6 - februari 2018 KRINGNIEUWS. Deze maand in kringnieuws

Bloembollenstreek e.o. Jaargang 47, nummer 6 - februari 2018 KRINGNIEUWS. Deze maand in kringnieuws Numismatische Kring Bloembollenstreek e.o. Jaargang 47, nummer 6 - februari 2018 KRINGNIEUWS Deze maand in kringnieuws De volgende kringavond Van het bestuur Van de redactie Alles draait om geld Nieuwe