KAVELLIJST Kringveiling Numismatische Kring Utrecht. 22 april Nr Omschrijving Cat. Kwal. Inzet Opbr. Bied 000 Antieke munten.
- Adam de Veen
1 KAVELLIJST Kringveiling Numismatische Kring Utrecht. 22 april 2015 Biedingen beneden de inzetprijs kunnen niet worden geaccepteerd. Zowel de koper als de verkoper betalen op de aan- en verkoopprijs een toeslag van 10% ten behoeve van de kring. Aangezien het een interne veiling betreft zijn de aan- en verkopen vrij van BTW. Nr Omschrijving Cat. Kwal. Inzet Opbr. Bied 000 Antieke munten Egypte 001 Ptolemeus I v. Chr. 1 stater Ae 22 8,73 g, r Cyprus Vz kop van Aphrodite Kz Adelaar st. op bliksen 002 PtolemeusII v. Chr. Ae 35 Alexandrië Vz kop v. Zeus. Kz Adelaar op bliksem 003 Ptolemeus VI v. Chr. Ae 20 8,55 gr Cyprus. Vz kop v. Zeus Kz Adelaar op bliksem 004 Ptolemeus XII v. Chr. Ae 24 7,25 gr. Cyprus. Vz kop v. Zeus Kz Adelaar, hooftooi van Isis 005 Nero n. Cr. Tetradrachme Jaar 11 is 64/65 Vz. Kop naar rechts Kz borstbeel Serapis (Alexandri ) 006 Carius n. Chr. Tetradrachme Jaar 2 283/84. Vz kop n. r. Kz Elpis lopend n. links (Alexandrië) 007 Maximunianus n. Chr.Tetradr. jaar 9 293/94 Kop n. r Kz Honoria staand n. L Concordia Rome 008 Fonteius denarius v. Chr Vz Dioscuri. Kz Galei n. R 009 Claudius Pulcher, denarius v. Chr. Vz kop v. Roma Kz. Victoria in driespan Svor 78 Sear 7755 Seat 7817 Svor 965 Sear 7901 Svor 1426 Sear 7950 Svor 1842 Sear 2001 KG Sear KG Dat KG ZF 30,00 ZF 30,00 ZF 12,00 Fr 18,00 ZF 30,00 ZF 15,00 ZF 15,00 Sear 184 ZF 20,00 Sear 176 ZF 30, Claudius, As 41/42 n. Chr. S ear 1857 ZF 38,00 Vz Kop n. L Kz Constantia 011 Vespasianus As RIC 502 Fr 10,00
2 Vz. Gelauwerde kop Kz Victoria 012 Trajanus, denarius n. Sear 3153 ZF Chr. Vz. Gelaywerde kop. Kz Justitia RIC Gallienus, Antoninianus 254/255 Sear ZF 20,00 Vz Borsdtbeeld R Kz Gallienus. 014 Gallienus Maximus, Follis (Siscia) Vz gelauwers borstbeeld Kz Genius B= 2 e officia 015 Maximus II Follis (Heraclea) Vz gelauwerd borstbeeld Kz Genius 016 Constantius II (Siscia) Ae2. Borstbeeld n. R Kz soldaat spiest gevallen ruiter 017 Constantius II (Siscia) Ae 3 Vz Kop n. r. Kzid. 016 RIC 901 Sear ZF 15,00 Sear ZF 15,00 Sear ZF 15,00 Sear ZF 8,00 Diverse antieke munten 018 Phoenicia Ae /161 v. Chr. Vz. Kop v. Zeus. Kz Galei 019 SYRIA Antiochië, Philippus I Tetradrachme Vz borstbeeld n. R Kz. Adelaar 020 Thracia, Ae Diobol 1,25 gr. Vz gehelmde kop. Kz Wiel met 4 spaken 021 Thracia 3 e -2 e eeuw v. Chr. Ae 14 Vz. Kop v. Ister. Kz Dolfijn aangevalen door arend 022 Indo-Grieks. Bactria 1 drachme Apollodotos II v. Chr. Vz Borsbeeld n. R. Kz Athena 023 Lot griekse en romeinse munten 9 stuks Lafaille 580 ZF 15,00 VGL GIC 3956 ZF 35,00 Sear 1673 Pr 30,00 Sear 1672 ZF 15,00 Sear 7672 MACW Fr 18,00 Fr.- Zfr 10, Nederlandse munten cent 1906 Pr 40, cent 1941 zink m. origin. Unc 25,00 kleur cent 1901 smalle hals Unc 100, ½ cent 1912 in NGC slab ms65 Fdc 50, cent 1939 schitterende Fdc 15,00 verkleuring cent 1908 Pr 5, cent 1932 Unc 30, cent 1938 in PGCS Unc 25,00 2
3 109 1 cent 1919 in PCGS Unc 25, ½ gulden W III 1860 Zfr 20, ½ gulden W III 1863 Zfr 20,00 Provinciale munten 112 Zeeland 2 duiten 1754, samen 35,00 1 Luctor et emergo 1 Luctor et ementor V 96.2 V 96.3 Fr Zfr 113 Zeeland, 1/8 dukaat Pietje V 87.4 Zfr 60,0 114 West-Friesl. duit 1663 V 75.7 Fr 15, Overijssel, duit 1628 V Fr 12, Kampen arendschelling V Fr 20, Brabant Hertog Jan GH V 5/10 Zf 25, Brabant Philips II, duit GH Zf 10, Brabant Karel V, korte GH Fr - 5, Vlaanderen Philips IV GH G 20,00 ½ ducaton 1656 R 121 Vlaanderen, dubbele groot GH 23-3 Zf 30,00 Karel de Stoute Holland, leeuwendaalder ZG 30, Vervalsing uit die tijd.- Tin verzilverd???? 123 West-Friesland, duit 1739 V 76.4 Pr 45, cent W III 1876 Pr 10, Nederlandse muntsets 201 Juliana 1 cent t/m 2,50 gld, 135 st. 5, Nederland; overzeese gebiedsdelen Geen aanbod 400 Buitenlandse munten Duits Noodgeld Cassel 10 pfennig 1917 ijzer F 78.4 Fr 2, Coblenz 10 pfennig 1918 ijzer F 80.1 a Fr Coblenz 25 pfennig 1918 ijzer F80.2 Fr 2, Coblenz 10 pfennig 1921 ijzer F 80.5 Fr 2, Darmstadt 10 pfennig 1917 zink F 88.1 \A Zg Düren 10 pfennig 1918 ijzer F Zf 2, Elbefeld 50 pfennig 1918 ijzer F A Fr 2, Emmerich 10 pfennig 1918 ijzer F118.2 Fr 2, Gelsenkirchen 50 pfennig 1919 F Fr 2,00 ijzer 410 Hamburg 5/100 verrechnungsmarke 1923, aluminium F Pr
4 411 Iserlohn 50 pfennig 1917 ijzer F A Zg 2, Magdenburg 10 pfennig 1921 F 312 A Pr 2,00 alumin. 413 Münster 10 pfennig 1918 ijzer F A Pr 2, Münster 25 pfennig 1918 ijzer F Fr 2, Mülheim 25 pfennig 1921 ijzer F Fr 2, Oberhausen 10 pfennig1919 ijzer F Fr 2, Suhl 10 pfennig z.j. ijzer F Zg 2, Solingen 10 pfennig 1919 ijzer F Zg 2, Worms 10 pfennig 1918 zink F Fr 2, Worms 10 pfennig 1919 ijzer F Fr 2,00 gewone munten mark Duitsland 1971 F Km Proof 15, mark Duitsland 1972 J Km Proof 15, mark Duitsland 1969 J Km Proof 20, Zwitserland, 1 Rappen 1914 Km 3.2 Zfr 1, Zwitserland, 1 Rappen 1931 Km 3.2 Zfr 1, Rusland, 20 kopeken 1915 Km22a.2 Pr 4, Finland, 5 pennia 1901 Km 15 Zfr 3, Finland, 5 pennia 1905 Km 14 Pr 5, Engelse dominions lot munten 3,00 4 st Jersey, Guernsey, Man, Can. 430 Duitsl. Würtenb. 3 mark 1909 Km 221 Zf 35, Duitsl. 10 mark jr Km # 176 Fdc 20,00 Deutscher orden 432 Duitsl 50 pf 1990 F Km Pr 1, Oostenr. 25 sh A. Km 2892 Pr 10,00 Bruckner 434 Tunesië ½ dinar 1976 FAO Fr 1,00 muntp 435 Trinidad & Tob. 1 cent 1972 Y 1 Zfr 1,00 Nog meer Duits noodgeld 436 Hamburg mark 1923 Unc 3, Crefeld, 20 pf Zfr 2,00 strassenbahn 438 Cassel, 10 pf 1919 F 78.5 Zf 1, Pössneck, 10 pf 1918 F427.1 Zf 1, Mülheim 25 pf 1917 F Zf 1, Geldenkirchen, 50 pf 1919 F Zf 1, Leipzig, 20 pf strassenbahn Zf 2, Rudolstadt 1920 ½ mark F Pr 4, Westfalen, mark 1923 Unc 20,00 Verguld koper Oud Duits geld ( op 1 na) 445 Frankfurt heller 1821 Km301 Zf 3, Frankfurt 1 pf 1819 Km-Tn 7 Zr 3, Franfurt 1 theller 1807 Km-Tn 1 Zf 6, Franfurt ¼ halbag 1818 Km-Tn 3 Zf 8,00 4
5 449 Münster 2 pf 1790 DOM Capituz C# 1 Zf 3, Stadt Muntz 1 pf Zf 4, Duitsland 5 pf 1910 Km 18 Zf/pr 2, Frankfurt 1 Heller1819 Km301 F 2, Frankfurt 1 Heller 1820 Km 301 Pr 7, Oldenburg 3 Schwaren 1860 B Km 191 Zf 4, Baden 1 Kreuzer 1869 Km 252 Zf 2, Baden 1 Kreuzer 1864 Km 242 Zf/pr 3,00 Overig buitenland 457 Luxemburg 2 centimes 1854 Utr. Km 21 Zf 15, Luxemburg 10 centimes 1870 Km 23.1 Zf 3, Monaco 50 centimes 1924 Km 110 ZF 4, Gr. Brittanië farthing 1837 Km 705 ZF 6, Gr. Brittanië farthing 1856 Km725 Zf 10, Sarawak 1 cent 1870 Km 6 Zf 3, Br noord Borneo 1 cent 1889 Km2 Pr 10, Br. Noord Borneo 1 cent 1889 Km 2 Zf 3, Zweden 5 kronen 1935 Km 816 Unc 7, Lombardije / Venetië 1 C# 35.1 Fr 3,00 soldo Noorwegen 25 kronen 1970 Km 414 Unc 15, Letland 5 lati 1932 Km 9 Unc 18, Polen, onder Rusl. 6 groszy 1759 C# 45a Fr 65,00 Nog wat oud duits 470 Aken, 12 Heller 1792 Km 51 Zf 5, Saksen, 1/24 thaler 1623 Km 7 Zf 45, Saksen 1/24 thaler 1667 Km 471 Zf 20, Hamburg 1 shilling 1725 Km 160 F / zf 5,, Hessen-Kassel, zilver gr Km 615 F /zf 5, Buitenlandse muntsets Geen aanbod 600 Bankbiljetten 601 Polen 2 x 100 Zl. 1976, Fr/zfr 1,00 Zl Hongarije 20, 50, 100 forint Unc 3, Rusland, postgel, 4 x 10 kopeken Pr 10, Tsjecho-slow. 4 st. 1960, 61, 64, Unc 10, Franse Assign. 2 st 50 sols, 10 sous Fr 2, Penningen 701 België Oostende 3 florijnen Unc 1, Aken, raadspenning 1752 Zf 10, Frankrijk Louis XIII Zf 10,00 5
6 704 Engeland, Victoria 1850 Zf 4, Boeken 801 Een kostbaar bezit 1995 Kon. Unc 5,00 P. K. 802 Tijdschrift v. Munt en 1,00 peningkunde e jrg. 1 t 803 De muntslag ten tijde v. Kon. W 2,00 I 804 Idem Willem II 2, Greek coins and their values1975 H.A. Seayby 2, Roman coins and their values D.R. Sear 2, Het muntregt der Nederl H.O. Teith 1, jr Rijksmunt C. Hoitsema 1, Dictionart of Num names 1973 M.M.. Salton 2, The Numismatist April , IdemApril , Idem April , Idem Juni , Idem Juni , Idem Juni , Ridders in een klooster. Het H. Biesma 1,00 Duitse (Paushuize) huis in Utrecht Coins of the World W.D. Craig 2, Kon. Ned. Munt jaarverslag 1, Paper money of the USA Unc 3, De Ned. munten 1972 H. E v. 0,50 Gelder 821 De nieuw munten van Ned. 2 st. 0, De Ned. munten vanaf 1795 J. Mevius 0, Ids Wiersma tekent s Rijks ,50 Munt jaar vorstinnen op munten Rijks munt 0,50 en penningen De Ned. munt te Brussel Rijks munt 0, Kon. Bezoeken aan de munt in A.A.J. 0,50 de 19 e eeiw uit Scheffers 827 Muntlatijn door Pieter Kok , Gold coins of the World 1 e editie 1, Idem 2 e Editie 1, Idem 3 e Editie 1, Diversen 901 Doosje munten en penningen 21 st 1,00 6
7 902 Duitsland 70 munten 3, kilo munten 6, Duitsland 20 oude munten 2, Diversen; lot 25 munten 3,00 Onderscheidingen 906 België, IJSER medaille , België, oorlogskruis , Frankrijk, oorlogskruis , Duitsland, weltkriegkreuz 14-10, Nederland, mobilisatiekruis ,00 Categorie: Legenda KM : Krause, Mishler RIC: Roman Imperial Coinage Sear: David R. Sear KG: Kampman, Genshow Svor: Svoronos ( oude schrijver) F: Funk D: Datari Laf: Lafaille GIC: Greek imperial Coins MACW: Mitschner Ancient Classical Woorld V: Verkade GH: Van Gelder & Hoc Y: Yeoman C# : Graig 7
Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2018
Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr. 23-15 december 2018 Nr Land Streek Omschrijving Kwaliteit Legering Startprijs Nr. of naam bieder Eindprijs 1 Argentinië 1 centavo 1890 - KM 32 Z Sn 2 Australië
Nadere informatieNIEUWE PRODUCTEN MOOIE MUNTJES
Nadere informatieNumismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2016
Nr Land/ Omschrijving Kwaliteit Lege- Start- Nr. of naam Eindprijs Streek ring prijs Bieder Drachme Alexander de Grote (336-323vc) 4.1 gram 1 Grieken ZG Ag vz Alexander - kz zittende zeus met arend en
Nadere informatieMunten - Schriftelijk
Nadere informatieMuntencollectie Historische vereniging Oud Uitgeest
Nadere informatieMuntencollectie werkgroep Oud Uitgeest
Nadere informatieK 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24
Nadere informatieNumismatica Antverpia - Veilinglijst nr februari 2019
Nadere informatieVeilingcatalogus Veiling Auction
Nadere informatieEURO JAARSETS 2015 MONACO
Nadere informatieNumismatica Antverpia - Veilinglijst nr oktober 2018
. of naam 1 Grieken Cales (Campania) - ca. 260 v.c. - Sear 130 F 5 2 Grieken Marathos (Phoenicia) - ca. 112 v.c. - Sear 6042 15 3 Rome Hadrianus - 117-138 n.c. - Sestertius - RIC 970 F 10 4 Rome Marcus
Nadere informatieBataafse Republiek (1795-1806)
Nadere informatieKavel Omschrijving Kwl Taxatie
LITERATUUR - MUNTEN 1 Hooft van Iddekinge. Friesland en de Friezen in de Middeleeuwen (1881). Herdruk 1973, 226 p. 3 2 A.P. van Schilfgaarde. Zegels en genealogische gegevens van de graven en hertogen
Nadere informatieVolume: 0-49 zendingen per jaar Europa 0 2 kg 2-10 kg kg kg
Wanneer u op basis van uw daadwerkelijkaantal zendingen boven de 49 zendingen per jaar uitkomt, dan kunt u ons contacteren voor verbeterde tarieven. Wij passen uw prijzen dan direct aan. Volume: 0-49 zendingen
Nadere informatieCatalogus van Noord-Nederlandse Blokbeeldenaars
Nadere informatieNumismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2017
Numismatica Antverpia Veilinglijst nr. 13 16 december 2017 Nr 1 Afrika Coincard Afrika 7 verschillende munten diverse 2 2 Albanië Zog I 1 franga ar 1935 KM 16 10 3 Albanië 1 lek 1939 en 1 lek 1957 KM 31
Nadere informatieKarel de Geus. Veiling 47
Nadere informatieFLEUR DE COIN LIJST 23 - LISTE 23 - JUNI 2014 MUNTEN (nr.172-315) Gouden Munten - Monnaies en or
BYZANTIJNSE RIJK (476-1453N.C.) - BYZANCE Leo I (457 474) / Thracische dynastie 172/ Au- Solidus 462-466 - Ric.605; Depeyrot 93/1-4,4gr. - ZFR (TTB) 450 BELGIË - BELGIQUE (1830- ) Leopold I (1831-1865)
Nadere informatieTarieven Europa: staffel 1
Tarieven Europa: staffel 1 Wanneer u op basis van uw daadwerkelijkaantal zendingen boven de 49 zendingen per jaar uitkomt, dan kunt u ons contacteren voor verbeterde tarieven. Wij passen uw prijzen dan
Nadere informatieKarel de Geus Muntveilingen BV
Nadere informatieMunten Nederland in albums
Nadere informatieOnderzoek gunstige prijsligging.
Onderzoek gunstige prijsligging. BMW 3 Serie Model 320D. 22 Eu-Lidstaten. Jordy Reijers Marketing/Onderzoek P van. Prijs 1 Inhoud Opgave Onderzoek informatie over Eu landen Welke landen hanteren de euro?
Nadere informatiek 55 k 65 k 73 k 81 61 Nederland PF
Nadere informatieNumismatica Antverpia - Veilinglijst nr november 2017
1 Antieken - Palestina Joods Alexander Jannaeus 103-76 v.c. Lepton het z.g. weduwengeld - beschrijving bijgevoegd ZG 1 2 Antiek Rome Probus 276-282 keerzijde Jupiter 9 3 Albanië 1 lek 1926 - KM 5 3 1 lev
Nadere informatieBataafse Republiek ( )
Nadere informatieRijverboden in Europa Mei 2018
Rijverboden in Europa Mei 2018 Datum Land Beschrijving DI, 1-5-2018 Andorra dag van de Arbeid DI, 1-5-2018 Oostenrijk nationale feestdag DI, 1-5-2018 België dag van de Arbeid DI, 1-5-2018 Bulgarije dag
Nadere informatieBankbiljetten Nederland
Nadere informatieTRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1951 No. 46 Overgelegd aan de Staten-Generaal door de Minister van Buitenlandse Zaken
1 (1934) No. 1 TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN JAARGANG 1951 No. 46 Overgelegd aan de Staten-Generaal door de Minister van Buitenlandse Zaken A. TITEL Herziene Unie-Verdrag tot bescherming
Nadere informatieMunten buitenland in albums
Australië 3800 Verzamelmap van Australië met 1, 2 5 en 10 Cents in 1966-1981, uit FDC-sets afkomstig 10 België 3801 Uitgebreide jaartalcollectie munten België in 2 volle albums wb. veel zilver, tevens
Nadere informatieAANVULLINGEN en ERRATA BOEK ADDITIONS and ERRATA LIVRE/BOOK
Nadere informatieTijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter
8:45 veld 1 poule 1 Nederland Frankrijk Men. Kouwenberg 8:45 veld 2 poule 2 Duitsland Spanje Men. Callaars 8:45 veld 3 poule 3 Rusland Malta Belle de Folter 8:45 veld 4 poule 3 Ijsland Noorwegen Tijs Hellegers
Nadere informatieNU BELEGGEN IN BELGISCHE MUNTEN?
Nadere informatieEuropese feestdagen 2017
Januari - Februari - Maart Bestemming Januari Februari Maart Nederland (NL) 01-01 Bestemming Januari Februari Maart België (BE) 01-01 Bosnie en Herzegovina (BA) 01-03 Bulgarije (BG) 01-01 03-03 Denemarken
Nadere informatieEuropese feestdagen 2019
Januari - Februari - Maart Bestemming Januari Februari Maart Nederland (NL) 01-01 Bestemming Januari Februari Maart België (BE) 01-01 Bosnie en Herzegovina (BA) 01-01 02-01 01-03 Bulgarije (BG) 01-01 01-02
Nadere informatieEuropese feestdagen 2018
Januari - Februari - Maart Bestemming Januari Februari Maart Nederland (NL) 01-01 Bestemming Januari Februari Maart België (BE) 01-01 Bosnie en Herzegovina (BA) 01-01 02-01 01-03 Bulgarije (BG) 01-01 03-03
Nadere informatiecatalogus Nederland Euromunten
Nadere informatieNkr575-17_VeilinglijstDecember2017-Definitief
Numismatische Kring Rotterdam Literatuur 1 Muenzen aus der urchristlichen Umwelt, Karl Matthiae & Edith Schönert-Geiss 8 2 Coins from the soil, A guide to the buried coinage of Britain, Michael Cuddeford
Nadere informatieThema 2 Om ons heen. Samenvatting. Meander Samenvatting groep 7. Landschappen. Klimaten. Samenwerking. de regering. Onder de loep.
Meander Samenvatting groep 7 Thema 2 Om ons heen Samenvatting Landschappen Landschappen in Europa zijn heel verschillend. Nederland is een heel vlak land. Frankrijk is een land met heuvels en bergen. Zweden
Nadere informatiePT Marktbeeld Uien. Marktinformatie binnen- en buitenland
Nummer 1, 12 februari 2010 Peter van der Salm 079-3470662 I. Beursprijzen PT Marktbeeld Uien Marktinformatie binnen- en buitenland Het jaar 2009 begon met lage uienprijzen, maar vanaf het voorjaar hebben
Argentinië 3300 Jaartalcollectie Australië 1 cent t/m 2 dollar 20 Australië 3301 Album met collectie munten van Australië 20 3302 Collectie munten Australië in net Importa-album 15 België 3303 Album boordevol
Nadere informatieWest-Nederlotharingen / uitgiften op naam v/d Vorsten v/h Heilig Roomse Rijk
Vrijdag 16 november 2012 Hertogdom Brabant 400 West-Nederlotharingen / uitgiften op naam v/d Vorsten v/h Heilig Roomse Rijk Onbekende heerser (1167-1191) 400 Denarius of Penning z.j. Maastricht na Frederik
Nadere informatieTarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016
Nadere informatieCATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite. NUMIS bvba
CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite NUMIS bvba in opdracht van de curator/à la requête du curateur/ by order of the reciever
Nadere informatieDe eerste zuiver gouden en zilveren munten deden wellicht hun intrede tijdens de regering van koning Croesus, (ca 560-547 v. Chr.).
Gouden munten Goud was een gebruikelijk betaalmiddel, als munt of in enige andere vorm vanaf tenminste de 7 e eeuw v.chr. tot ver in de 20 e eeuw. Men had immers reeds vroeg ontdekt dat goud corrosiebestendig,
Nadere informatieEURO JAARSETS 2016 EURO JAARSETS 2015. Italië 2 (incl. 5 euro zilver) Duitsland (A/J 5 plaatsen) Letland 2 (incl. 2 euro ooievaar)
PRIJSCOURANT 1 EURO JAARSETS 2 EURO HERDENKINGSMUNTEN NIEUW VAN NEDERLAND Muntsets BU set UNC set Berlijn Coin air set Land sland Zwinger van Dresden A/J Estland Keres Frankrijk EK Voetbal Ierland Paasopstand
Nadere informatieEUROPA, OOST EUROPA, ISRAEL, TURKIJE, NOORWEGEN & VERENIGD KONINKRIJK GELDIG VAN 1 SEPTEMBER TOT 1 OKTOBER 2016
EUROPA, OOST EUROPA, ISRAEL, TURKIJE, NOORWEGEN & VERENIGD KONINKRIJK GELDIG VAN 1 SEPTEMBER TOT 1 OKTOBER 2016 Wat wilt u dit jaar bereiken met uw business? Wat zou u ervan vinden om in 2016 het Shoot
Nadere informatieveiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 39 Holland Gouden dukaat 1583 met Willem de Zwijger
veiling 43 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 39 Holland Gouden dukaat 1583 met Willem de Zwijger zaterdag 1 november 2008 Amsterdam Marriott Hotel Let op juiste veilingdatum
Nadere informatiek 116 k 122 k 127 k 126 k 134
51 Nederland PF 937 8,00 2,00 52 Nederland PF 983 F 9,50 1,50 53 Nederland PF 1107 4,00 0,50 54 Nederland PF 1460 3,60 0,70 55 Nederland PF 1541 F 5,50 1,00 56 Nederland PF 1546-1547 7,00 3,00 57 Nederland
Nadere informatiePostzegels - Losse nummers buitenland
902 905 906 907 908 Argentinië 900 428-431 - ongebruikte serie, catw. 72 15 Australië 901 Victoria 262 (SG) - gebruikte 1 Pound, tanding 12, catw. 85 15 902 Victoria 344 (SG) - ongebruikte Halfcrown, tanding
Nadere informatieBinnen EU bellen, sms en en surfen aan nationaal tarief
Binnen EU bellen, sms en en surfen aan nationaal tarief Naar aanleiding van een Europese maatregel, worden ook bij Orange vanaf 11 juni 2017 de kosten voor mobiele roaming in de EU afgeschaft. Dit betekent
Nadere informatieDe Botersloot - Munten
Van Mastrigt Coins & Stamps R dam 01.09.2014 m.mastrigt@wxs.nl MUNTEN INFO LIJN 010-2136643 De Botersloot - Munten INFOLIJST www.coins-stamps-rotterdam.nl BOTERSLOOT 62 & 64, 3011 HJ ROTTERDAM Tel. 010-4143077,
Nadere informatieDocentenvel opdracht 18 (De grote klimaat- en Europa- quiz)
Docentenvel opdracht 18 (De grote klimaat- en Europa- quiz) Lees ter voorbereiding de volgende teksten en bekijk de vragen en antwoorden van de quiz. De juiste antwoorden zijn vetgedrukt. Wat wil en doet
Nadere informatieBij de tijd Groep 6 thema 3, les 1 De Opstand Werkblad 1. dit is Klaas. Klaas is veer-tien jaar. hij loopt al heel lang.
Bij de tijd Groep 6 thema 3, les 1 De Opstand Werkblad 1 Rouwdouwen Kleur de woorden: sol-daat = geel vecht = rood vrij-heid = groen held = blauw dit is Klaas Klaas is veer-tien jaar hij loopt al heel
Nadere informatieData Only Tarieven en voorwaarden
Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van (art. 26 OESO) 10/11/2009 I. Nieuwe overeenkomsten die een bepaling bevatten die voorziet in de uitwisseling van bankinlichtingen Land Botswana 03/07/09 Herziene
Nadere informatienr. 571 van LYDIA PEETERS datum: 18 april 2017 aan JOKE SCHAUVLIEGE Appel- en perenteelt - Interventievergoedingen
SCHRIFTELIJKE VRAAG nr. 571 van LYDIA PEETERS datum: 18 april 2017 aan JOKE SCHAUVLIEGE VLAAMS MINISTER VAN OMGEVING, NATUUR EN LANDBOUW Appel- en perenteelt - Interventievergoedingen Ten gevolge van de
Nadere informatieInstituut voor de nationale rekeningen. Statistiek buitenlandse handel. Kwartaalbericht 2013-I
nstituut voor de nationale rekeningen Statistiek buitenlandse handel Kwartaalbericht 2013- nstituut voor de nationale rekeningen Nationale Bank van België, Brussel Alle rechten voorbehouden. De volledige
Nadere informatieVluchtoord Uden tijdens WO I - Bevolkingsstatistieken
- 0 - De basis/bron van deze gegevens is een MS Office-Excelsheet dat destijds is samengesteld door het Streekarchief Brabant Noordoost te Veghel. Dit Excelsheet is door ondergetekende op een aantal punten
Nadere informatieNumismatische Kring Bloembollenstreek en omgeving te Lisse
Numismatische Kring Bloembollenstreek en omgeving te Lisse Secretariaat: 43 e jaargang nummer 6 Kringavond elke 2 e dinsdag van de maand in 't Poelhuys, Vivaldistr. 4, Lisse (Poelpolder) (tel. 0252 413277).
Nadere informatieToerisme in Cijfers Tourism in Figures. Aantal aankomsten per maand, 2016 Number of arrivals by month, 2016
2016 Toerisme in Cijfers Tourism in Figures XL Aantal aankomsten per maand, 2016 Number of arrivals by month, 2016 Juli 2017 AANTAL AANKOMSTEN PER MAAND, 2016 Tabel P. Table NUMBER OF ARRIVALS BY MONTH,
Nadere informatieProduct Maximumformaat Maximumgewicht
Pakketten moeten bij Fietskoeriers.nl voldoen aan de volgende specificaties. Product Maximumformaat Maximumgewicht Pakket 60x60x40 cm 10 kg Brievenbuspakket 28x26,5x3,2 cm 2 kg Pakket XL 180x100x50 cm*
Nadere informatieCIJFERS BELGIË OVERNIGHT STAYS
OVERNACHTINGEN 2015-2016 - 9 maanden VOORLOPIGE CIJFERS BELGIË OVERNIGHT STAYS 2015-2016 - 9 months PRELIMINARY FIGURES BELGIUM België 15 668 923 15 878 478 +209 555 +1,3% Belgium Nederland 4 071 014 3
Nadere informatieBeeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1
1 Beeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1 1 3x bodemvondsten. Loodje 64,0 g wapen van Zutphen GR, letter A, jaartal 1703? / loden gewicht 1/8 pond 56,2 g, Steenwijk, 1775, 1777, 78, 79 +
Nadere informatieToeslagen Belastingdienst. Berekening zorgtoeslag 2018
Toeslagen Belastingdienst Berekening zorgtoeslag 2018 De zorgtoeslag is een bijdrage in de kosten van de zorgverzekering. Of en hoeveel zorgtoeslag uw klant krijgt, hangt af van: de standaardpremie de
Nadere informatieTRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER N E D ERLAND E N. JAARGANG 1961 Nr. 155
31 (1946) Nr. 1 TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER N E D ERLAND E N JAARGANG 1961 Nr. 155 A. TITEL Protocol tot wijziging van de Overeenkomsten, Verdragen en Protocollen inzake verdovende middelen, gesloten
Nadere informatieZuivelproductie per land 2015 Dairy production by country
Zuivelproductie per land 2015 Melkaanvoer en productie EU-28 2015 Milk deliveries and production EU-28 index: 2014=100 EU-28 jan feb mrt apr mei jun jul aug sep okt nov dec cumulatief index Melkaanvoer
Nadere informatieANNEX BIJLAGE. bij VERSLAG VAN DE COMMISSIE AAN HET EUROPEES PARLEMENT EN DE RAAD
EUROPESE COMMISSIE Brussel, 21.9.2018 COM(2018) 651 final ANNEX BIJLAGE bij VERSLAG VAN DE COMMISSIE AAN HET EUROPEES PARLEMENT EN DE RAAD over de werking van Richtlijn 2011/24/EU betreffende de toepassing
Nadere informatieTiel, Stadsgracht. Knopen, munten en penningen
Nadere informatieBloembollenstreek e.o. Jaargang 47, nummer 6 - februari 2018 KRINGNIEUWS. Deze maand in kringnieuws
Numismatische Kring Bloembollenstreek e.o. Jaargang 47, nummer 6 - februari 2018 KRINGNIEUWS Deze maand in kringnieuws De volgende kringavond Van het bestuur Van de redactie Alles draait om geld Nieuwe