& Sport. Ontspanning. veiling witteveense boys volharding er op uit schaatsen? Nieuwsblad voor en door Witteveners.

Download "& Sport. Ontspanning. veiling witteveense boys volharding er op uit schaatsen? Nieuwsblad voor en door Witteveners."

1 & Sport Ontspanning 3 9 februari jaargang 62 Nieuwsblad voor en door Witteveners veiling witteveense boys volharding er op uit schaatsen? Sport & Ontspanning 9 februari 2017

2 Advertenties Klussenbedrijf R.Snippe Mr. H. Smeengeweg PA Witteveen Tel.: / In en verkoop van auto s (nieuw en occasions) Onderhoud en APK van alle merken Eventueel gratis leenauto Schade afhandeling met verzekering mogelijk Mr. J. B. Kanweg PC Witteveen Sport & Ontspanning 9 februari 2017

3 Het Nieuws HET CONTACTPUNT MANTELZORG MIDDEN-DRENTHE NODIGT U UIT VOOR DE CON- TACTMIDDAG WOENSDAG 15 FEBRUARI A.S. Als eerste wil het CPM u een gelukkig en voorspoedig nieuwjaar wensen met de woorden: Een jaar dat weer naar vrede vraagt een stil geluk graag wil behoeden een jaar dat o zo graag vertraagt geloven doet en licht vermoeden Woensdagmiddag 15 februari 2017 willen we gezellig met elkaar in gesprek gaan via een vragenspel Locatie: Het Karspelhuis Karspelstraat 5,Beilen. Tel Vanaf uur ontvangst met koffie/thee Ca uur afsluiting van de bijeenkomst.van harte welkom!kent u andere mantelzorgers, neem hen gerust mee. Wilt u graag komen, maar is er thuis iemand nodig die een oogje in het zeil houdt? Of hebt u geen vervoer? Neem dan contact op met Mw. Stien Hadderingh Tel OPGAVE TOT : 13 februari a.s.of via: info@mantelzorgmiddendrenthe.nl SOOS SOOS SOOS Wij willen de soosruimte nog verder opknappen zodat de SOOS weer open kan. Dat kunnen wij niet zonder jullie hulp. Daarom willen wij graag jullie ideeën en wensen horen.wij nodigen alle jeugd van 12 tot 18 jaar uit om op vrijdag 10 februari om uur naar de Tille te komen om dit met ons te delen. Het zou toch geweldig zijn als jullie ook weer een eigen plekkie in de Tille hebben om te chillen. Dus kom en laat je horen. VOORAANKONDIGING ALGEMENE LEDENVERGADERING DORPSBELANG De jaarlijkse ledenvergadering van Dorpsbelang zal dit jaar worden gehouden op woensdag 5 april om uur in de Tille. Meer informatie in een latere editie van Sport en Ontspanning. Klootschieten: Hebt u belangstelling of lijkt het u leuk om mee te doen, schroom niet en kom gewoon eens kijken en doe lekker mee.het is meteen de gelegenheid om de sociale contacten eens weer wat op te vijzelen. Uitslag 5 februari 2017: 1. Groep 2: 55 worpen en 50 meter: Hennie Boertien en Wim Huizing 2. Groep 1: 72 worpen en 6 meter Jannie Dolfing, Jans Boertien en Koosje Versteeg De volgende keer klootschieten is op zondag 26 februari 2017.Daarna op zondag 12 maart, 2 april en 23 april. Aanvang uur, vanuit de Tille te Witteveen Sport & Ontspanning 9 februari

4 Advertenties Hond in de Kast Tweedehands boeken Gedichten en verhalen Of volgens afspraak Telefoon Mr.J.B.Kanweg 20 (hoek Bente) Witteveen De Noesten TC Westerbork Internet: autostrijker@uwnet.nl Onderhoud en APK 4 Sport & Ontspanning 9 februari 2017

5 De Sport Druk, druk, druk op de Roskamp de afgelopen weken. Al twee weken lang trainen er ploegen uit de omgeving op ons mooie complex en we hebben twee weekenden achter elkaar 8 wedstrijden gehad op het kunstgrasveld. Afgelopen weekend was het iets rustiger en speelde op zaterdag alleen The Knickerbockers Da1 tegen sv Meppen Da2 (D), een wedstrijd op 1 ste klas dames niveau. Aangezien er deze week weer vorst verwacht wordt, stromen de aanvragen voor as weekend al weer binnen. Tussen al dit geweld deden de mannen van Cees Huizing goede zaken door eerst met 7-0 te winnen van Buinerveen en vervolgens met 1-7 te winnen van Eext 1. Aanstaande zondag speelt het 1 ste elftal thuis om uur tegen GKC, na winst kan de week erop uit tegen Zandpol de tweede periode worden veilig gesteld! Veiling t.b.v. 30 jarig jubileumfeest. 16 maart 2017 bestaan de Witteveense Boys'87 30 jaar. Op juli 2017 is er daarom een groot feestweekend. Op vrijdag 17 maart is er een veiling waarvan de gehele opbrengst naar de organisatie gaat van het jubileumfeest. De veiling is op De Roskamp en de belichting start om uur. Veilingmeester Lammert het Orvelt zorgt er voor dat de veiling goed verloopt. U kunt de veiling verder vanaf nu volgen via de facebookpagina " Veiling Witteveenseboys" en natuurlijk via de website Heeft u nog bijzondere spullen die u in wilt brengen, neem dan contact op met Robbert Wielink van de veilingcommissie. In ieder geval zijn er 5 kleedkamers, de middenstip van De Roskamp en een door Hans van Breukelen gesigneerde voetbal reeds ingebracht. De lijst is lang, dus kom langs op 17 maart 2017 vanaf uur. De Witteveense Boys dames 1 hadden afgelopen zaterdagavond in het Broekhuis een benefietdiner georganiseerd waar de gehele opbrengst ten goede komt aan de organisatie van het 30 jarig jubileumfeest op juli Het was een smaakvolle en leuke avond! We zitten nu met smart te wachten op de bijdrage van de selectie 1/2 en het 3 de elftal. De voorbereidingen van het 30 jarig jubileumfeest zijn in volle gang. Het programma krijgt al behoorlijk vorm. In de zaal in Wijster wordt ondertussen gewoon door gevoetbald. De E s van Kim Zinger zijn ongeslagen kampioen geworden en hebben de Champions Legaue gewonnen! Toppers. En jawel, de Grote Loterij komt er ook weer aan. Ieder lid krijgt een boekje van 10 loten om te verkopen. De trekking is op 26 april op De Roskamp tijdens De Nacht van Witteveen. Met vriendelijke groeten, Roel Seele Sport & Ontspanning 9 februari

6 Advertenties Gespecialiseerd in slootonderhoud en kraanwerk Tevens levering grondsoorten Roelof Huizing Cultuurtechniek Ir.e.Biewingaweg PL Witteveen Tel administratiekantoor De Koningin van Frankrijk goedkoper dan een accountant Winfried Vermeulen R. Huizing Bosweg TL Witteveen reinderhuizing@hetnet.nl Website: 6 Sport & Ontspanning 9 februari 2017

7 De Column Ongrijpbaar getal Op zo n moment neemt dan de linkerhelft van mijn hersenen de macht over. Ik zie beneden de keien en maak een inschatting 16 keien in de breedte van de weg.een rij draagt 10 cm bij aan de totale lengte van de weg. Het Oldeveen is bijna 4 kilometer. Niet altijd fiets ik, soms bezoek ik ook wereldsteden als Rome, ik verhaalde al over Berlijn en nu recent Bergen op Zoom en Middelburg. Alle twee in één weekend. Het is te ver om te fietsen, dus met de trein. Op een station onderweg een reclame van een jongetje.verbaasd?? ik voelde meteen een verwantschap. Niet vanwege het rode haar en de sproeten, hoewel mijn vader die ook had, nee het ongrijpbare getal trof mij. Of het genetisch bepaald is weet ik niet, maar net als het jongetje word ook ik regelmatig getroffen door een getal. Eerst echter de rondwandeling in Middelburg, waar mijn gedachten weer terug dwaalden naar Witteveen en met name naar Sport en Ontspanning. Plots stonden wij voor het voormalig woonhuis van Jacob Cats. Ooit in de 17 e eeuw was hij een belangrijk man in De Nederlanden. Maar hij was ook dichter met prachtige levenswijsheden, vandaar dat ik aan de wijze uil van SenO moest denken. Ik ben benieuwd of deze door de nietsontziende censuur van de redactie komt: Liefde is een tijdverdrijf, men gebruikt erbij het onderlijf. Nogmaals het is een citaat van een staatsman / dichter en geen verzinsel van Uw fietsvriend. De ambtswoning van onze minister president is zelfs naar Jacob Cats vernoemd. Oldeveen(1). Niet altijd zijn er opvallende zaken tijdens mijn fietstochten, omdat ik vaak fiets is er regelmatig wat te vertellen, maar meestal is het een rit zonder hoogtepunten. Sterker nog met grauw en vochtig weer, waterkou op het lichaam, is de gedachte aan de koffie met ontbijtkoek thuis de motivatie om de benen in beweging te houden. Zeker met een strakke Noorder bries op kop, is het Oldeveen de klinkerweg tussen de Mepperdennen en Talmaweg/Gelpenberg een eindeloos pad. Het vermoeide lichaam ploetert verder. Volkomen autonoom gaat de rekenmachine in mijn hoofd aan de slag meter gedeeld door 10 centimeter maal 16 ongeveer stenen liggen er op het Oldeveen. Het rekenen gaat gewoon door, hoeveel uur moet een stratenmaker hiervoor niet de stenen in gelid leggen. Hoeveel boterhammen met kaas heeft de vrouw van de stratenmaker niet in het lunchtrommeltje moeten doen om dit steenleggen mogelijk te maken. Ben ik blij dat het geen boterhammen met hagelslag zijn, want ik denk dat het berekenen van het aantal korrels, een ontploffing in mijn rekencentrum had veroorzaakt. Voordeel wel is dat ik los geraakt ben van kou en honger en voordat ik het weet linksaf richting het kerkhof ga. Gr. Joep Sport & Ontspanning 9 februari

8 Joly Slot Wereld-in-beweging... tot slot (V). Regelmatig is het thema: 'natuur en mens' in maatschappelijke discussies aan de orde. De discussies betreffen het politieke, natuur, mens en milieu terrein en het economisch belang. De natuur verleent de mens een dienst, dat besef zit al meer dan jaar in onze genen opgeslagen. Zo lees ik in het wetenswaardige boekje 'Wilde apen' van Frank Berendse (KNNV-uitgeverij, Zeist 2016). In deze tijdsspanne zien we dat de mens de natuur meer en meer heeft geconsumeerd. Hadden de jagers en verzamelaars uit de Oude Steentijd nog weinig invloed op het landschap, dat zou jaar geleden veranderen toen de eerste boeren van de Nieuwe Steentijd zich in tegenstelling tot de jagers een vaste plaats verwierven in het landschap en 40% ervan voor de voedselproductie gebruikten. Van het hout van de ongerepte wouden werden steden gebouwd. We maken een sprong van eeuwen naar Zowel voor de uitbreiding van de ontwikkeling van landbouwgronden er moeten vele monden worden gevoed, als voor de recreatie met het oog op een expansie-groei van het toerisme heeft de natuur veel moeten prijsgeven. Handels en recreatie-doeleinden dienen op hun beurt de economische ontwikkeling en groei. In een goede onderlinge verhouding kunnen de drie sectoren elkaar van dienst zijn. Maar wat te doen wanneer 'twee honden vechten om één been... de derde vliegt er ras mee heen'!? De discussies laaien hoog op nu de economische belangen de boventoon lijken te voeren boven die van de natuurbehoudverdedigers rond de 'Oostvaardersplassen'.Het staat de economen voor ogen de 'Oostvaardersplassen' te verbinden met het Markermeer, de Lepelaarplas bij Alkmaar en de toekomstige Markerwieden en dit nieuwe gebied op te luisteren met hotels, recreatieve onderkomens...voor de naar rust en ontspanning zoekende burgers. Waar de een komt voor vertier en plezier (de mens) moet de ander als dank voor gedane arbeid - plaatsmaken (het dier). De viervoeters (o.a. heckrunderen, konikpaarden, edelherten) worden verweten voor hun natuurlijke behoeften voor kaalslag in het landschap te hebben gezorgd, de mens straks nà realisatie van de plannen voor achterlaten van kunststofafvalproducten! Wat vindt U/jij erger: het één of het ander!? De viervoeters worden schuldig bevonden en onschuldig gedood, de mens komt om op-te-leven! Wat ik je brom: is dit niet de kern van het probleem in deze discussie vol voetangels!? In tal van rapporten hebben deskundigen hun visie weergegeven, sommige zijn op dit onderdeel: 'grazers', afgestudeerd. In dezelfde week zijn in het Drentse Landschap (januari j.l.) jonge Schotse hooglanderstiertjes losgelaten om de populatie van nieuw bloed te voorzien...! Van het ene 'over en uit' besluit naar een ander: een nieuw begin'...? Het kan verkeren! Onder 'vrede en alle goeds', mijn allerbeste wensen, hartelijke groet, Joly Slot. Zaterdag 25 februari dan voert toneelvereniging T.O.G.O. (tot onze genoegen opgericht) het stuk op een beeld van een man, Dit stuk is geschreven door de auteur J. Hemmink-Kamp. De aanvang is uur en vindt plaats in zalencentrum Onder de hoge dennen te Witteveen. Een beeld van een man is een blijspel in drie bedrijven op gevoerd in algemeen dialect. De vrijgezelle Jannes en Geesie kunnen niet met en niet zonder elkaar. Als ze aangenomen worden in de huishouding van een barones moeten ze doen of ze getrouwd zijn, maar dat valt niet mee. Ze komen terecht in een rare huishouding, een barones die kunst verzameld en een baron die ze allemaal niet meer op een rijtje heeft. Van één leugentje om bestwil, van Jannes en Geesie, komt van het één het andere. En dan om van het ongelukje maar te zwijgen, komt dit allemaal goed. Kom het allemaal zien! Voor de jeugd is de generale toegankelijk op vrijdagavond 24 februari, de aanvang is dan uur en vindt plaats in zalencentrum Onder de hoge dennen te Witteveen. 8 Sport & Ontspanning 9 februari 2017

9 Het Nieuws Landbouwvereniging de Volharding op bezoek bij de oosterburen. Donderdag 26 januari is de landbouwvereniging op bezoek geweest in Emsland, Duitsland, bij Raiffeisen Ems Vechte een bedrijf dat een scala aan activiteiten ontplooit in de agrarische sector. Het bedrijf dat zich sterk maakt in de regio en hun activiteiten en diensten graag over de grens wil uitbreiden, had de landbouwvereniging uitgenodigd om hun bedrijfsactiviteiten eens nader toe te lichten. Het bedrijf houdt zich bezig met o.a. productie van diervoeders, het innemen van granen, het exploiteren van tankstations, winkels, het vestrekken van financieringen en advisering van teelt tot totaal pakket voor een individueel agrarisch bedrijf. We werden ontvangen op het hoofdkantoor in Klein Berssen, vlak bij Meppen, waar de directie en een aantal adviseurs klaar stond om ons te ontvangen. De visie en de strategie van het bedrijf werd door de directie nader toegelicht, de focus op, zich regionaal te blijven ontwikkelen en dat was voor hen niet alleen verder Duitsland in maar ook over de grens in Nederland. Daar voor hebben ze een aantal Nederlandse adviseurs aangetrokken en de Duitse collega s een verplichte cursus Nederlands laten volgen. Deze inspanning heeft tot gevolg gehad dat de omzet de afgelopen jaren steeds met dubbele cijfers is gegroeid. De betrokkenheid van de onderneming met de sector sprak de aanwezige Witteveners duidelijk aan. Niet alleen maar de bedrijfsactiviteiten op schalen, maar ook bedrijfsactiviteiten in stand houden als dat de betrokkenheid van de samenleving, ondernemers vergroot. De visie van Raiffensen Ems Vechte over de sectoren, akkerbouw, pluimvee, varkens en melkvee werd nader toegelicht door hun adviseurs. Op punten waar de inzichten tussen Nederland en Duitsland in de bedrijfsvoering aan het licht kwamen ontstond een pittige discussie. De discussie die ontstond werd door de directie gewaardeerd, dat houdt de ondernemers scherp was hun mening en kunnen wij van leren. Aansluitend werd nog een bezoek gebracht aan een van hun bedrijfsactiviteiten de Droogfabriek in Sögel. Daar viel menig mond open toen men zag hoe daar reststromen uit de humane voedsel keten weer geschikt gemaakt werden voor diervoeder. Enorme hoeveelheden oud brood wat overbleef uit de supermarkten werd daar weer verwerkt tot varkensvoeder. De oude broden werden geschredderd, gedroogd en weer verwerkt tot varkens voer. Hier werd duidelijk zichtbaar gemaakt hoe de agrarische sector garant staat voor afvalstromen wat anders afgevoerd had moeten worden naar een afvalverwerker en nu met een bewerking weer terug kan in diervoeder. Noemen wij dit geen circulaire economie? Bij de afsluiting van het bezoek werd vanaf de Witteveense zijde de dank uitgesproken voor het gastvrije ontvangst en de ruime voorziening van de inwendige mens. De reiscommissie Jan Bouwhuis Bouke Meijer Sport & Ontspanning 9 februari

10 Het Nieuws Een stukje schrijven is niet altijd eenvoudig en kost soms veel tijd. Je wilt graag dat jouw stukjes gelezen worden. Hoe je daarvoor kunt zorgen leer je in 4 workshops. In maart en april organiseert Welzijnswerk Midden-Drenthe 4 workshops voor vrijwilligers die regelmatig berichtjes voor krant of website schrijven. De onderwerpen voor de workshops zijn vastgesteld na overleg met de verschillende dorpen. 14 maart: Workshop schrijven voor de krant Bij het schrijven van een artikel voor een krant, tijdschrift of website is het belangrijk om de aandacht van de lezer te trekken en vervolgens ook vast te houden. Door het maken van aansprekende koppen, pakkende leads en het kiezen van een boeiende invalshoek, vergroot je de kans dat de lezer jouw artikel ook daadwerkelijk gaat lezen. In deze workshop leer je aan de hand van journalistieke technieken hoe je je artikel nog aantrekkelijker kunt maken. Barbara Schilthuis is journaliste en geeft vaak workshops voor onder andere het persmuseum. 28 maart: Workshop Fotografie Een goede foto trekt de aandacht, zorgt dat mensen je artikel gaan lezen en verduidelijkt je verhaal. Maar hoe maak je een goede foto? Hoe maak je bijvoorbeeld optimaal gebruik van je camera instellingen? Hoe maak je een goede compositie? Wat zet je wel en niet op de foto? Hoe maak je, je verhaal duidelijk met één foto? Wat is een 'pakkende foto'? En is er een juist moment en een juiste plaats? Allemaal vragen waar je mee te maken krijgt als je groot of klein nieuws fotografeert.anneke Bloema ( heeft ervaring met het fotograferen van (klein) nieuws en evenementen. Ze heeft heel veel foto's gemaakt voor De Beilercourant, later de Krant van Midden Drenthe. Ook fotografeert ze regelmatig bij evenementen en voor bedrijven. Zij geeft aan de hand van haar ervaring, bloopers, opgedane kennis en kunde een workshop fotografie voor Buurtkrantjes. 11 april: Workshop Facebook Een Facebookpagina opzetten voor de dorpskrant of het clubblad kan ervoor zorgen dat nieuws breder en sneller wordt verspreid. In deze workshop leer je hoe jij van je Facebookpagina een succes maakt en deze bij laat dragen aan je doelen. Je leert hoe je meer volgers krijgt van jouw Facebookpagina, hoe je interactie aan moet gaan en hoe je de volgers tevreden houdt. We behandelen alle facetten van Facebook die je moet kennen om van jouw Facebookpagina een succes te maken. Daarnaast gaan we in op hoe je jouw Facebookpagina en volgers moet analyseren en hoe je hieruit concrete verbeterpunten kunt formuleren om Facebook in jouw voordeel te laten werken. De workshop wordt verzorgd door Robert ten Caat van Biblionet. 25 april: Workshop Simpel Schrijven Tekstschrijver en taaltrainer Ewout Fehres gaat in de workshop aan de slag met onder meer de teksten van de verschillende deelnemers. De deelnemers worden zich bewuster van het vaak hoge taalniveau van hun eigen communicatiemateriaal en leren hoe ze teksten eenvoudiger kunnen opstellen voor slechte en minder geoefende lezers. Wanneer je aan deze workshop meedoet, moet je een stukje zelfgeschreven tekst inleveren. Details hierover volgen later. De kosten per workshop bedragen 5,-- per persoon, dit is inclusief cursusmateriaal en koffie. Wanneer u aan alle 4 de workshops deelneemt bedragen de kosten 15,-- per persoon. Het is dus ook mogelijk om aan 1 of 2 workshops deel te nemen. Wanneer de aanmeldingen binnen zijn huren we een cursusruimte in een dorpshuis zo dicht mogelijk in de buurt van de deelnemers. Opgave voor 1 maart bij t.posthoorn@welzijnswerkmd.nl of via (keuze 4) 10 Sport & Ontspanning 9 februari 2017

11 De Sport Afgelopen vrijdag was er de jaarvergadering van de ijsvereniging. Jammer van de geringe opkomst, maar het is het best goed om eens terug te blikken op het voorgaande jaar. Dank aan Roel Seele en Harm Snippe voor het controleren van onze boekhouding. Ondanks dat er in 2016 maar één schaatsmiddag mogelijk was, hebben we toch een druk jaar gehad. Mooi om te zien dat er veel werk is verzet door de enthousiaste groep vrijwilligers. Dit jaar hebben we al een week schaatsplezier kunnen bieden en de vooruitzichten voor komende week zijn gunstig. Financieel staat de vereniging er goed voor en de materialen en accommodatie zijn piekfijn in orde. We kunnen ons nu bezig houden met verbeteringen en uitbreidingen die op ons wensenlijstje staan. Hiervoor doen we 11 maart van 10:00 tot 16:00 weer mee aan de jaarlijkse klusdag van NL-doet. Het zou mooi zijn als we daar wat hulp bij krijgen. Er zijn klusjes voor jong en oud, dus meldt u aan bij één van de bestuursleden, of op wintervreugd@gmail.com. Alle hulp, zelfs voor een paar uurtjes is welkom.de koffie en een heerlijke lunch staat voor u klaar. De Wall of Fame is een groot succes. Binnen twee weken is de helft van het aantal beschikbare plaatsen al bezet. Wilt u ook een mooie plek, neem dan contact met ons op. Voor slechts 20 euro per jaar een prominente reclameuiting van 45x100cm op de nu al legendarische Wall of Fame. Zodra de temperaturen stijgen, kunnen we beginnen met plaatsen. Ieder jaar kunt u als lid van de ijsvereniging gratis schaatsen op een kunstijsbaan. Doordat er in Drenthe geen kunstijsbaan meer is, bieden we deze mogelijkheid nu op de mooie ijsbaan Kardinge in Groningen. 19 februari van 18:30 tot 20:30 is de baan gratis toegankelijk voor al onze leden op vertoon van de ledenkaart. Profiteer van uw lidmaatschap en maak de rondjes eens op de baan waar ook de professionals hun rondjes maken. Misschien schuilt er in uw kind wel een nieuwe Sven Kramer. Omdat Groningen best een eindje rijden is, vertrekken we vanaf onze kantine richting Groningen. Wilt u meerijden, geef u dan op bij Betty Geerlig, Roel Eefting of via wintervreugd@gmail.com Vorige week gezellig druk op de baan. Komende week weer? Sport & Ontspanning 9 februari

12 Het Nieuws Het laatste stapje duurt helaas iets langer dan verwacht. Een startdatum kunnen we op dit moment dan ook nog niet geven. We wachten namelijk op de aansluitdata van de stroom voor het plaatsen van de POP s. Een POPstation (Point of Presence) is vergelijkbaar met een elektriciteitshuisje. Het is een hoofdverdeelstation waaruit de glasvezels de wijken ingaan. POP s zijn eigenlijk de centrale harten van het glasvezelnetwerk, en ja die hebben stroom nodig. We moeten dus nog even geduld hebben. Helaas, maar het is niet anders! Op de achtergrond werken wij echter vrolijk verder en bereiden we de aanleg tot in de puntjes voor. Midden januari vond tevens de eerste ledenraad van dit jaar plaats. Tijdens deze vergadering is er een nieuwe commissaris aan de Raad van Commissarissen toegevoegd: Hans van de Boer, oud-gedeputeerde uit Westerbork. De raad is nu vijf man sterk. De komende weken gaan we u uitgebreid informeren over de aanleg. Hoe deze in zijn werk gaat, wie u aan de deur kunt verwachten en welke acties u moet ondernemen om u voor te bereiden op een goed werkende glasvezelverbinding. Als eerste op de hoogte? Volg ons op Facebook: sterkmiddendrenthe Oké, leuk, ik kan dus straks super snel internetten en hoogwaardige televisie kijken, zónder storingen bij onweer. Maar hoe gaat BAM er eigenlijk voor zorgen dat ik glasvezel in mijn huis heb? We leggen het uit! Door de gehele gemeente heen, op centrale plekken, plaatst BAM straks 8 POP s. POP-stations (Point of Presence) zijn vergelijkbaar met elektriciteitshuisjes. Het zijn de hoofdverdeelstations van waar uit de glasvezels de wijken ingaan. De glasvezels gaan vanaf de POP s niet linea recta naar uw huis. Tussen de POP en uw huis zit namelijk nog een distributiepunt (DP). Elk dorp heeft één of meerdere DP s. Deze DP s zitten in de grond en kunt u niet zien. Distributiepunten Vanaf de POP lopen er voedingskabels met 96 glasvezels naar elke DP. Met die 96 glasvezels kunnen 48 huizen aangesloten worden. Ieder huis krijgt namelijk één glasvezelkabel met twéé glasvezeltjes (die heeft u nodig voor de verschillende functies). De buizen die vanaf de DP door de straten lopen kunt u hier zien. Bij ieder huis wordt er een opening in deze buis gemaakt om de glasvezel af te kunnen takken. Om uw tuin of oprit niet te beschadigen, wordt de glasvezel vanaf dat punt onder de grond door naar uw huis geschoten. Dit gebeurt over een afstand van maximaal 10 meter. Heeft u een grote voortuin of oprit, dan zal er om de 10 meter een klein gat gegraven worden om de glasvezel op te halen en verder te schieten. Aansluiting in huis Voordat de graafwerkzaamheden van BAM beginnen, krijgt u een schouwer over de vloer. De schouwer bekijkt uw huis, tuin en bespreekt samen met u waar de glasvezelaansluiting in huis moet komen. Meestal is dat in de meterkast. Zijn de graafwerkzaamheden in de straat klaar, dan komt er opnieuw iemand van BAM langs. Dit keer om de glasvezel van buiten naar binnen te brengen. Deze monteur graaft de glasvezel, dat inmiddels voor uw deur ligt, op en brengt het via de spouwmuur, kruipruimte of kelder naar binnen. Naar de plek die u samen met de schouwer overeengekomen bent. Hier plaatst de monteur een modem, waaraan het glasvezel vastgemaakt wordt. U bent nu aangesloten op het glasvezelnetwerk, maar nog niet geactiveerd. Dit gebeurt op een later moment door uw provider. Gebruikers op het netwerk Ook leuk om te weten: het glasvezelnetwerk bestaat uit drie lagen. De eerste is het fysieke glasvezelnetwerk, dat van ons, de abonnees is. De tweede laag is de belichting. Een belichter zorgt ervoor dat de glasvezel actief wordt. De providers met hun diensten zijn de derde laag. Zij verspreiden hun diensten over het belichte glasvezel. De belichting kunt u dus zien als een soort vrachtwagentje waarin de diensten vervoerd worden. Glasvezel op zich doet dus niks, pas als de belichter en de provider erover heen gaan, krijgt u een supersnelle internetverbinding in huis. Jazeker! Inschrijven kan nog steeds. En we hebben nu een actie: tijdelijk geen bijkomende kosten. Om nog net die laatste twijfelaars over de streep te helpen. Heeft u zich kortgeleden ingeschreven en zou u 75.- aan aansluitkosten moeten betalen? Deze zullen níet in rekening gebracht worden. Ook u mag profiteren van de actie. Bekijk op onze website de diensten, pakketten en prijzen van de providers en schrijf u snel in! 12 Sport & Ontspanning 9 februari 2017

13 Colofon Jaargang 62, nummer 3 9 februari 2017 Sport&Ontspanning is een uitgave van Stichting Sport en Ontspanning. Stichtingbestuur: J. Jansens (voorzitter) W. Vermeulen I. Voortman Redactie: W. Vermeulen & M. Voortman Drukker: De Koningin van Frankrijk winfriedv@gmail.com Inleverdata volgende S&O: (verschijnt ) Insturen of reageren? redactie@sportenontspanning.nl mark voortman W. Vermeulen ( ) Adverteren in de S&O? jaaradvertenties (excl btw) 9 x 6 cm (standaard) 80,- per jaar; 4,5 x 6 cm (half) 40,- per jaar Zakelijk incidenteel (excl btw) 1/1 pag 35,- ; 1/2 pagina 20,- ; 1/4 pagina 12,50. Verenigingen en particulieren van buiten Witteveen (incl btw) 1/1 pagina 20,- 1/2 pagina 10,-; 1/4 pagina 5,- Bank: NL58 ASNB stg. Sport en Ontspanning & Sport Ontspanning Agenda Tijdens activiteiten in de Tille kan de pooltafel en het biljart gebruikt worden. Overleg met de bardienst. Oud papier Het is mogelijk om je papier aan te bieden in een container. Dit vindt plaats elke eerste zaterdag van de maand, uitgezonderd augustus. Vanaf uur wordt er gestart met ophalen. Graag het oud papier pas zaterdag bij de weg zetten dit is voor de mensen die het op moeten halen wel zo prettig. ( ) OR de Wenteling Naoberkracht Witteveen : Josina en Renda naoberkrachtwitteveen@gmail.com oud ijzer en frituurvet u kunt oud ijzer iedere eerste zaterdag van de maand inleveren op Kanweg 21. Als het om grote voorwerpen gaat kan het ook opgehaald worden. Bel dan met Teun Hooijer: Met het inleveren van uw oud ijzer steunt u de Witteveense Boys. Gebruikt frituurvet kunt u bij de kantine inleveren. Verpakt vet in de gele container, los vet in de blauwe. Sport & Ontspanning 9 februari

14 Advertentie Schapendijk TA Garminge- Tel Sport & Ontspanning 9 februari 2017

& Sport. Ontspanning. een gelukkig 2018 wie redt salto? kinderconvenant zondag snerttoernooi. Nieuwsblad voor en door Witteveners

& Sport. Ontspanning. een gelukkig 2018 wie redt salto? kinderconvenant zondag snerttoernooi. Nieuwsblad voor en door Witteveners & Sport Ontspanning 1 4 januari 2018. jaargang 63 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl een gelukkig 2018 wie redt salto? kinderconvenant zondag snerttoernooi Sport & Ontspanning

Hond in de Kast Tweedehands boeken Gedichten en verhalen Of volgens afspraak Telefoon Mr.J.B.

Hond in de Kast Tweedehands boeken Gedichten en verhalen   Of volgens afspraak Telefoon Mr.J.B. & Sport Ontspanning 1 3 januari 2019. jaargang 64 Nieuwsblad voor en door Witteveners Www.sportenontspanning.nl Gelukkig 2019 Nieuwjaars receptie Witteveense boys biodiversiteit Sport & Ontspanning 3 januari

Sport Ontspanning. 90 jaar snerttoernooi nieuwjaarsborrel grijze container. Nieuwsblad voor en door Witteveners. 7 januari 2016.

Sport Ontspanning. 90 jaar snerttoernooi nieuwjaarsborrel grijze container. Nieuwsblad voor en door Witteveners. 7 januari 2016. & Sport Ontspanning 1 7 januari 2016. jaargang 61 Nieuwsblad voor en door Witteveners 90 jaar snerttoernooi nieuwjaarsborrel grijze container Sport & Ontspanning 7 januari 2016 Advertenties Hond in de

& Sport. Ontspanning. extra voorstelling TOGO volop wedstrijden op Roskamp 92 jaar Witteveen dorpsbalang trekt europa in

& Sport. Ontspanning. extra voorstelling TOGO volop wedstrijden op Roskamp 92 jaar Witteveen dorpsbalang trekt europa in & Sport Ontspanning 2 18 januari 2018. jaargang 63 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl Foto Alma Wanningen extra voorstelling TOGO volop wedstrijden op Roskamp 92 jaar Witteveen

& Sport. Ontspanning. 5 9 maart jaargang maart allemaal naar de ijsbaan iedere woensdag ouderengym 17 maart veiling witteveense boys

& Sport. Ontspanning. 5 9 maart jaargang maart allemaal naar de ijsbaan iedere woensdag ouderengym 17 maart veiling witteveense boys & Sport Ontspanning 5 9 maart 2017. jaargang 62 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl Start renovatie dorpsplein 11 maart allemaal naar de ijsbaan iedere woensdag ouderengym 17

& Sport. Ontspanning februari jaargang 61. paaseieren & paasvuur breien, sjoelen en pingpong buurtacademie & T.O.G.O.

& Sport. Ontspanning februari jaargang 61. paaseieren & paasvuur breien, sjoelen en pingpong buurtacademie & T.O.G.O. & Sport Ontspanning 4 18 februari 2016. jaargang 61 Nieuwsblad voor en door Witteveners Parelmoerlucht boven Witteveen Alma Waningen paaseieren & paasvuur breien, sjoelen en pingpong buurtacademie & T.O.G.O.

& Sport. Ontspanning. lekkere umkiekavond naschoolse activiteit voetbal in vergadering. Nieuwsblad voor en door Witteveners.

& Sport. Ontspanning. lekkere umkiekavond naschoolse activiteit voetbal in vergadering. Nieuwsblad voor en door Witteveners. & Sport Ontspanning 20 20 oktober 2016. jaargang 61 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl lekkere umkiekavond naschoolse activiteit voetbal in vergadering Sport & Ontspanning 20

& Sport. Ontspanning. op vakantie Witteveense boys 30 wie gaat er mee naar Hoonhorst glasvezel? inschrijven! Nieuwsblad voor en door Witteveners

& Sport. Ontspanning. op vakantie Witteveense boys 30 wie gaat er mee naar Hoonhorst glasvezel? inschrijven! Nieuwsblad voor en door Witteveners & Sport Ontspanning 14 13 juli 2017. jaargang 62 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl op vakantie Witteveense boys 30 wie gaat er mee naar Hoonhorst glasvezel? inschrijven! Sport

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners. 50 plus computercursus Klootschieters weer van stal Soos voetbalt tegen ouders

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners. 50 plus computercursus Klootschieters weer van stal Soos voetbalt tegen ouders & Sport Ontspanning 17 13 september 2018. jaargang 63 Nieuwsblad voor en door Witteveners Www.sportenontspanning.nl 50 plus computercursus Klootschieters weer van stal Soos voetbalt tegen ouders Sport

Ontspanning november jaargang 59. samen veilig door het dorp vissers vergaderen wintervreugd gaat schaatsen

Ontspanning november jaargang 59. samen veilig door het dorp vissers vergaderen wintervreugd gaat schaatsen & Sport Ontspanning 21 13 november 2014. jaargang 59 Nieuwsblad voor en door Witteveners samen veilig door het dorp vissers vergaderen wintervreugd gaat schaatsen Sport & Ontspanning 16 oktober 2014 Advertenties

& Sport. Ontspanning mei jaargang 61. Nieuwsblad voor en door Witteveners.

& Sport. Ontspanning mei jaargang 61. Nieuwsblad voor en door Witteveners. & Sport Ontspanning 10 12 mei 2016. jaargang 61 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl Alma Wanningen Meer in het bos van Witteveen tabee er hangt iets in de lucht vervelende eend

& Sport. Ontspanning januari jaargang 62. dorpsbelang laat van zich horen schaatsen en vergaderen 25 februari T.O.G.O.

& Sport. Ontspanning januari jaargang 62. dorpsbelang laat van zich horen schaatsen en vergaderen 25 februari T.O.G.O. & Sport Ontspanning 2 26 januari 2017. jaargang 62 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl Alma Wanningen dorpsbelang laat van zich horen schaatsen en vergaderen 25 februari T.O.G.O.

& Sport. Ontspanning. Hij komt er aan! beter lezen en schrijven? Rhododendron Haarlemsche werkeloozen. Nieuwsblad voor en door Witteveners

& Sport. Ontspanning. Hij komt er aan! beter lezen en schrijven? Rhododendron Haarlemsche werkeloozen. Nieuwsblad voor en door Witteveners & Sport Ontspanning 19 26 oktober 2017. jaargang 62 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl Foto Alma Wanningen Hij komt er aan! beter lezen en schrijven? Rhododendron Haarlemsche

& Sport. Ontspanning. 4e klasse Brasem in actie Thoes in t Groen workshop fotografie. Nieuwsblad voor en door Witteveners.

& Sport. Ontspanning. 4e klasse Brasem in actie Thoes in t Groen workshop fotografie. Nieuwsblad voor en door Witteveners. & Sport Ontspanning 11 1 juni 2017. jaargang 62 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl 4e klasse Brasem in actie Thoes in t Groen workshop fotografie Sport & Ontspanning 1 juni 2017

& Sport. Ontspanning. witteveen is nummer 1 4 oktober automaatje kom op met je idee nu meteen inschrijven. Nieuwsblad voor en door Witteveners

& Sport. Ontspanning. witteveen is nummer 1 4 oktober automaatje kom op met je idee nu meteen inschrijven. Nieuwsblad voor en door Witteveners & Sport Ontspanning 17 28 september 2017. jaargang 62 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl Kap zieke kastanjebomen (Talmaweg) Alma Wanningen) witteveen is nummer 1 4 oktober automaatje

Bolten / Venneman: hoe het begon

Bolten / Venneman: hoe het begon Bolten / Venneman: hoe het begon Bolten / Venneman wordt in 1995 opgericht als twee-mans klussenbedrijf maar specialiseert zich al snel in riool-, grond- en straatwerk. In 1996 worden de eerste collega

& Sport. Ontspanning. dorpsplein geopend ANWB automaatje Kikkers en Billen Bootcamp Junior. Nieuwsblad voor en door Witteveners

& Sport. Ontspanning. dorpsplein geopend ANWB automaatje Kikkers en Billen Bootcamp Junior. Nieuwsblad voor en door Witteveners & Sport Ontspanning 12 15 juni 2017. jaargang 62 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl dorpsplein geopend ANWB automaatje Kikkers en Billen Bootcamp Junior Sport & Ontspanning 15

& Sport. Ontspanning december jaargang 61

& Sport. Ontspanning december jaargang 61 & Sport Ontspanning 24 15 december 2016. jaargang 61 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl kerstvolleybal toernooi verplaatst 27-12 24 December kerstavond snel inschrijven voor

& Sport. Ontspanning juli jaargang 61. op naar de honderd... fijne vakantie 12 augustus voetbalveld. Nieuwsblad voor en door Witteveners

& Sport. Ontspanning juli jaargang 61. op naar de honderd... fijne vakantie 12 augustus voetbalveld. Nieuwsblad voor en door Witteveners & Sport Ontspanning 15 21 juli 2016. jaargang 61 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl Hazes wint.. op naar de honderd... fijne vakantie 12 augustus voetbalveld Sport & Ontspanning

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners. Eén na laatste S&O vóór de vakantie Witteveen Europees gedeeld 2e Gelden van MOEK en Jumbo

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners. Eén na laatste S&O vóór de vakantie Witteveen Europees gedeeld 2e Gelden van MOEK en Jumbo & Sport Ontspanning 14 5 juli 2018. jaargang 63 Nieuwsblad voor en door Witteveners Www.sportenontspanning.nl Droog Zomerweer Eén na laatste S&O vóór de vakantie Witteveen Europees gedeeld 2e Gelden van

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners & Sport Ontspanning 16 30 Augustus 2018. jaargang 63 Nieuwsblad voor en door Witteveners Www.sportenontspanning.nl Schapen op weg naar de ijsbaan Bertus Vrieling 8 september opening vogelkijkhut Bolchrysanten

& Sport. Ontspanning. einde Salto 1-4? dorpenvolley stem joep onderlinge hulp. Nieuwsblad voor en door Witteveners.

& Sport. Ontspanning. einde Salto 1-4? dorpenvolley stem joep onderlinge hulp. Nieuwsblad voor en door Witteveners. & Sport Ontspanning 3 1 februari 2018. jaargang 63 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl Paddpoel/ alma wanningen einde Salto 1-4? dorpenvolley stem joep onderlinge hulp Sport &

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners. We hebben hem Wmo raad vergadert in witteveen.

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners. We hebben hem Wmo raad vergadert in witteveen. & Sport Ontspanning 18 27 september 2018. jaargang 63 Nieuwsblad voor en door Witteveners Www.sportenontspanning.nl Op de foto v.l.n.r. Carlo Lejeune (jurylid), Dennis Bouwman (wethouder), Nadja häupl

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners. Umkiek Kerst Lichtjesavond Kinderkoor Ikpas Kerst Bingo.

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners. Umkiek Kerst Lichtjesavond Kinderkoor Ikpas Kerst Bingo. & Sport Ontspanning 23 6 december 2018. jaargang 63 Nieuwsblad voor en door Witteveners Www.sportenontspanning.nl De ijsbaan wacht Foto alma wanningen Umkiek Kerst Lichtjesavond Kinderkoor Ikpas Kerst

& Sport. Ontspanning september jaargang oktober umkiek avond we gaan weer klaverjassen obstakelrun 7 oktober

& Sport. Ontspanning september jaargang oktober umkiek avond we gaan weer klaverjassen obstakelrun 7 oktober & Sport Ontspanning 18 22 september 2016. jaargang 61 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl 1 oktober umkiek avond we gaan weer klaverjassen obstakelrun 7 oktober Sport & Ontspanning

& Sport. Ontspanning. It Kin Net! Inbraak op School Lege flessen voor Enjoy oudste in het zonnetje. Nieuwsblad voor en door Witteveners

& Sport. Ontspanning. It Kin Net! Inbraak op School Lege flessen voor Enjoy oudste in het zonnetje. Nieuwsblad voor en door Witteveners & Sport Ontspanning 4 15 februari 2018. jaargang 63 Nieuwsblad voor en door Witteveners Www.sportenontspanning.nl foto Kim Zinger) It Kin Net! Inbraak op School Lege flessen voor Enjoy oudste in het zonnetje

& Sport. Ontspanning snerttoernooi warme gevoel met kerstmis mannen van t carbid. Nieuwsblad voor en door Witteveners

& Sport. Ontspanning snerttoernooi warme gevoel met kerstmis mannen van t carbid. Nieuwsblad voor en door Witteveners & Sport Ontspanning 23 24 december 2015. jaargang 60 Nieuwsblad voor en door Witteveners 2016 snerttoernooi warme gevoel met kerstmis mannen van t carbid Sport & Ontspanning 24 december 2015 Advertenties

& Sport. Ontspanning augustus jaargang 61. FitnessPlus, doe mee! 3 September oud papier winkelwagentjesophaalmedewerker

& Sport. Ontspanning augustus jaargang 61. FitnessPlus, doe mee! 3 September oud papier winkelwagentjesophaalmedewerker & Sport Ontspanning 16 25 augustus 2016. jaargang 61 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl 12 augustus 2016 Geert Rossing en wethouder Lohuis FitnessPlus, doe mee! 3 September oud

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners. Data uitvoeringen T.O.G.O. gewijzigd Tik en Klik Sneeuw verpest ijspret

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners. Data uitvoeringen T.O.G.O. gewijzigd Tik en Klik Sneeuw verpest ijspret & Sport Ontspanning 3 31 januari 2019. jaargang 64 Nieuwsblad voor en door Witteveners Www.sportenontspanning.nl Data uitvoeringen T.O.G.O. gewijzigd Tik en Klik Sneeuw verpest ijspret Sport & Ontspanning

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners. Vogelkijkhut op wielen Speculaas en oliebollen Winkel aan huis.

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners. Vogelkijkhut op wielen Speculaas en oliebollen Winkel aan huis. & Sport Ontspanning 22 22 november 2018. jaargang 63 Nieuwsblad voor en door Witteveners Www.sportenontspanning.nl De mobiele vogelkijkhut Vogelkijkhut op wielen Speculaas en oliebollen Winkel aan huis

& Sport. Ontspanning juli jaargang jaar witteveen glasvezel wacht op de gemeente een na laatste nummer

& Sport. Ontspanning juli jaargang jaar witteveen glasvezel wacht op de gemeente een na laatste nummer & Sport Ontspanning 14 7 juli 2016. jaargang 61 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl 90 jaar witteveen glasvezel wacht op de gemeente een na laatste nummer Sport & Ontspanning

& Sport. Ontspanning. wie helpt gele route langs paddepoel? Radio Drenthe in de Tille magnetische storm buurtpreventie

& Sport. Ontspanning. wie helpt gele route langs paddepoel? Radio Drenthe in de Tille magnetische storm buurtpreventie & Sport Ontspanning 20 9 november 2017. jaargang 62 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl Foto: Alma Wanningen wie helpt gele route langs paddepoel? Radio Drenthe in de Tille magnetische

& Sport. Ontspanning. TECH + TAFEL wat moeten we toch met al dat blad? zwaan gered geef je op voor volleybal. Nieuwsblad voor en door Witteveners

& Sport. Ontspanning. TECH + TAFEL wat moeten we toch met al dat blad? zwaan gered geef je op voor volleybal. Nieuwsblad voor en door Witteveners & Sport Ontspanning 20 24 oktober 2013, jaargang 58 Nieuwsblad voor en door Witteveners RENOVATIE TALMAWEG TECH + TAFEL wat moeten we toch met al dat blad? zwaan gered geef je op voor volleybal 24 oktober

Hond in de Kast Tweedehands boeken Gedichten en verhalen Of volgens afspraak

Hond in de Kast Tweedehands boeken Gedichten en verhalen   Of volgens afspraak & Sport Ontspanning 7 6 april 2017. jaargang 62 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl Onder de Hoge Dennen Peuter Buitengroep neutjes schieten paasvuur Sport & Ontspanning 6 april

& Sport. Ontspanning december jaargang 61. een zalig uiteinde en een goed begin laat de kou maar komen

& Sport. Ontspanning december jaargang 61. een zalig uiteinde en een goed begin laat de kou maar komen & Sport Ontspanning 25 29 december 2016. jaargang 61 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl een zalig uiteinde en een goed begin laat de kou maar komen Advertenties Klussenbedrijf

Inschrijfformulier Nieuwe leden.

Inschrijfformulier Nieuwe leden. Inschrijfformulier Nieuwe leden. Voor jeugdleden tot 18 jaar dient een van de ouders of verzorgers mede te ondertekenen. Naam: Voornaam voluit: Tussenvoegsels: Straat: Dit formulier met pasfoto en kopie

& Sport. Ontspanning. Wat een drukte in de Tille! 21 en 22 September samen drenthe schoon jagers- of visserslatijn parels

& Sport. Ontspanning. Wat een drukte in de Tille! 21 en 22 September samen drenthe schoon jagers- of visserslatijn parels & Sport Ontspanning 16 30 augustus 2012, jaargang 57 Nieuwsblad voor en door Witteveners Wat een drukte in de Tille! 21 en 22 September samen drenthe schoon jagers- of visserslatijn parels 13 september

Ontspanning september jaargang 59

Ontspanning september jaargang 59 & Sport Ontspanning 16 4 september 2014. jaargang 59 Nieuwsblad voor en door Witteveners Kop van het kanaal bij gehucht Zonnedouw plaatselijk belang tussenstand pekelder boys op de roskamp iedereen aan

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners. Eikenprocessierups Nieuwjaarsreceptie en Umkiekkerst Lichtjes, Carbid en Snert

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners. Eikenprocessierups Nieuwjaarsreceptie en Umkiekkerst Lichtjes, Carbid en Snert & Sport Ontspanning 24 20 december 2018. jaargang 63 Nieuwsblad voor en door Witteveners Www.sportenontspanning.nl Illegaal sparretje groeit uit tot kerstmonument Eikenprocessierups Nieuwjaarsreceptie

Ontspanning. 19 16 oktober 2014. jaargang 59. kaarters weer aan de slag hobbymarkt in broekhoes ton van schasfoort in dorpshuiskamer

Ontspanning. 19 16 oktober 2014. jaargang 59. kaarters weer aan de slag hobbymarkt in broekhoes ton van schasfoort in dorpshuiskamer & Sport Ontspanning 19 16 oktober 2014. jaargang 59 Nieuwsblad voor en door Witteveners Foto: alma wanningen kaarters weer aan de slag hobbymarkt in broekhoes ton van schasfoort in dorpshuiskamer Sport

& Sport. Ontspanning oktober jaargang 61. Rika 73 vissen met de Brasem glasvezel komt er aan. Nieuwsblad voor en door Witteveners

& Sport. Ontspanning oktober jaargang 61. Rika 73 vissen met de Brasem glasvezel komt er aan. Nieuwsblad voor en door Witteveners & Sport Ontspanning 19 6 oktober 2016. jaargang 61 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl Rika 73 vissen met de Brasem glasvezel komt er aan Sport & Ontspanning 6 oktober 2016 Advertenties

Nieuwsbrief BC Shuttlewoude 2015 nummer 1

Nieuwsbrief BC Shuttlewoude 2015 nummer 1 Nieuwsbrief BC Shuttlewoude 2015 nummer 1 Mededelingen van het Bestuur 6 Strippenkaart Het bestuur heeft besloten de 6 strippenkaart te introduceren, met name voor oud leden die nog een keer willen spelen

& Sport. Ontspanning Kiny Schepers wint kerstkaarten koek en zopie 5 januari snerttoernooi voor iedereen! Nieuwsblad voor en door Witteveners

& Sport. Ontspanning Kiny Schepers wint kerstkaarten koek en zopie 5 januari snerttoernooi voor iedereen! Nieuwsblad voor en door Witteveners & Sport Ontspanning 1 2 januari 2014. jaargang 59 Nieuwsblad voor en door Witteveners Koek en Zopie voor Jong en Oud Hobbyclub 2014 Kiny Schepers wint kerstkaarten koek en zopie 5 januari snerttoernooi

Zo maak je van je. een succes

Zo maak je van je. een succes Zo maak je van je Facebook advertenties een succes Wil je weten hoe je jouw Facebook campagne goed kunt opzetten? Zodat je jouw doelgroep bereikt en meer klanten krijgt? Met Facebook Adverteren is dit

& Sport. Ontspanning. schaatsen carbidschieten kerstboom gooien kerstvolleyballen. Nieuwsblad voor en door Witteveners.

& Sport. Ontspanning. schaatsen carbidschieten kerstboom gooien kerstvolleyballen. Nieuwsblad voor en door Witteveners. & Sport Ontspanning 23 21 december 2017. jaargang 62 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl schaatsen carbidschieten kerstboom gooien kerstvolleyballen Sport & Ontspanning 7 december

& Sport. Ontspanning. 3 juni dorpsplein vraagbundeling 2.0 Ina de Vries? Ladder. Nieuwsblad voor en door Witteveners.

& Sport. Ontspanning. 3 juni dorpsplein vraagbundeling 2.0 Ina de Vries? Ladder. Nieuwsblad voor en door Witteveners. & Sport Ontspanning 10 18 mei april 2017. jaargang 62 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl 3 juni dorpsplein vraagbundeling 2.0 Ina de Vries? Ladder Sport & Ontspanning 18 mei

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners. De elektronische overheid Kabouters terug van vakantie Miniaturenbeurs

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners. De elektronische overheid Kabouters terug van vakantie Miniaturenbeurs & Sport Ontspanning 17 12 september 2019. jaargang 64 Nieuwsblad voor en door Witteveners Www.sportenontspanning.nl Ballonnen boven Witteveen De elektronische overheid Kabouters terug van vakantie Miniaturenbeurs

& Sport. Ontspanning januari jaargang 62. Bauke Meijer spreekt Let op dubele kosten dorpenvolley. Nieuwsblad voor en door Witteveners

& Sport. Ontspanning januari jaargang 62. Bauke Meijer spreekt Let op dubele kosten dorpenvolley. Nieuwsblad voor en door Witteveners & Sport Ontspanning 1 12 januari 2017. jaargang 62 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl Foto: Alma Wanningen zonsondergang 2 januari 2017 boerderijen aan de Brokweg Bauke Meijer

Ontspanning. 7 2 april jaargang 60. stekken en zaaien voor plantjesmarkt spraakontwikkeling vergaderen met plaatselijk belang

Ontspanning. 7 2 april jaargang 60. stekken en zaaien voor plantjesmarkt spraakontwikkeling vergaderen met plaatselijk belang & Sport Ontspanning 7 2 april 2014. jaargang 60 Nieuwsblad voor en door Witteveners Creativiteit uit de Tille stekken en zaaien voor plantjesmarkt spraakontwikkeling vergaderen met plaatselijk belang Sport

& Sport. Ontspanning. Rob Zwetsloot winterkampioen TOGO speelt Broer zoek Vrouw Dames Witteveense Boys in finale. Nieuwsblad voor en door Witteveners

& Sport. Ontspanning. Rob Zwetsloot winterkampioen TOGO speelt Broer zoek Vrouw Dames Witteveense Boys in finale. Nieuwsblad voor en door Witteveners & Sport Ontspanning 2 16 januari 2014. jaargang 59 Nieuwsblad voor en door Witteveners Klootschieten in de witteveense natuur Rob Zwetsloot winterkampioen TOGO speelt Broer zoek Vrouw Dames Witteveense

Ontspanning. Beachvolley bij onder de hoge dennen

Ontspanning. Beachvolley bij onder de hoge dennen & Sport Ontspanning 14 12 juli 2012, jaargang 57 Nieuwsblad voor en door Witteveners Beachvolley bij onder de hoge dennen Henk Brink opende Kunstroute Het Maakt Me Niet Uit klootschieters op vakantie 20

Infobulletin o.b.s. De Vlonder Nummer 15 www.obs-vlonder.nl 2 april 2015

Infobulletin o.b.s. De Vlonder Nummer 15 www.obs-vlonder.nl 2 april 2015 Aan de ouders/verzorgers We hadden deze week hoog bezoek. Wethouder Arends en afdelingsmanager onderwijs mevrouw Boxem bezochten op 1 april De Vlonder. Ik mocht het gezelschap rondleiden. De wethouder,

& Sport. Ontspanning december jaargang 61 & Sport Ontspanning 23 1 december 2016. jaargang 61 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl volleybal,kaarten en kerststukjes deurdoen,lichtjesavond en dj Jari vogelhuisjes,umkiekkerst

Spreekopdrachten thema 4 Wonen

Spreekopdrachten thema 4 Wonen Spreekopdrachten thema 4 Wonen Opdracht 1 bij 4.1 ** Uitleg voor de docent: Op de volgende pagina vind je een blad met plaatjes. Knip de plaatjes uit en doe ze in een envelop. Geef elk tweetal een envelop.

Spreekopdrachten thema 4 Wonen Boven: Spreekopdrachten thema 4 Wonen Opdracht 2 bij 4.1 * slaapkamer 2 trap Beneden: tuin garage TaalCompleet A1 Spreken Plus Thema 4-1 Opdracht 3 bij 4.1 ** Vertel. Wat voor huis heb jij? - Woon je in

& Sport. Ontspanning. sterrenkijken aan de Smeengeweg koop plantjes van de wenteling palmpasen eieren zoeken spanning bij klaverjassers

& Sport. Ontspanning. sterrenkijken aan de Smeengeweg koop plantjes van de wenteling palmpasen eieren zoeken spanning bij klaverjassers & Sport Ontspanning 6 14 maart 2013, jaargang 58 Nieuwsblad voor en door Witteveners sterrenkijken aan de Smeengeweg koop plantjes van de wenteling palmpasen eieren zoeken spanning bij klaverjassers 14

NIEUWSBRIEF. Nr. 3, 11 november In deze nieuwsbrief. Agenda. Volgende nieuwsbrief. Contact

NIEUWSBRIEF. Nr. 3, 11 november In deze nieuwsbrief. Agenda. Volgende nieuwsbrief. Contact NIEUWSBRIEF Nr. 3, 11 november 2016 In deze nieuwsbrief Rust Ouderenquête Instroom kleuters Schaatsen Voorstellen student Schoolbieb Oud papier dozen Betaling fotograaf Ouderbijdrage Kamp-vervoer Gebruik

Info Bron. Weekoverzicht Zaterdag en zondag. Dinsdag 16-2 Woensdag 17-2 Donderdag 18-2

Info Bron. Weekoverzicht Zaterdag en zondag. Dinsdag 16-2 Woensdag 17-2 Donderdag 18-2 Info Bron Amersfoort-Vathorst 11 februari 2016 Uitgave 24, jaargang 8 Colofon: Redactie: MT, Catherine van Dord en Astrid Vianen Redactieadres: Infobron@obsatlantis.nl InfoBron is een informatiebulletin

N i e u w s b r i e f K B O G R O O T E B R O E K nummer 53 augustus 2019

N i e u w s b r i e f K B O G R O O T E B R O E K nummer 53 augustus 2019 N i e u w s b r i e f K B O G R O O T E B R O E K nummer 53 augustus 2019 voorzitter Marry de Ridder 515864 - marry.deridder@gmail.com secretaris Theo Essen 515117 - essenth@hotmail.com penningmeester

Voor vooruitgang in Uitgeest

Voor vooruitgang in Uitgeest Verkiezingsprogramma 2018 Dit is het verkiezingsprogramma van D66 Uitgeest in gewone taal. Voor het volledige programma kun je kijken op onze website: uitgeest.d66.nl Voor vooruitgang in Uitgeest 1 Voorwoord

Nieuwsbrief Vrije Tijd

Nieuwsbrief Vrije Tijd Nieuwsbrief Vrije Tijd week 14 7 april 2017 Nieuws Agenda 9 april: FC Utrecht- Twente 22 april: Vogelwandeling Zeist. 23 april: FC Utrecht- Roda JC. 27 april: Koningsdag. 28 april: optreden van Doornvogels

Beste ouders/verzorgers

Beste ouders/verzorgers Schooljaar 2016-2017 26 t/m 30 juni Agenda: Ma - Invullen telefoonlijst gr.1-2 Groep 8 kennismaking VO 12.00 uur vrij Di - Kinderen om 09.30 uur naar school i.v.m. Actie Wo - Jaarlijkse schoonmaak gr.1-2

In deze eerste nieuwsbrief vele onderwerpen, leuk en informatief!

In deze eerste nieuwsbrief vele onderwerpen, leuk en informatief! Ouderkerk aan de Amstel, 18 september 2015 Nieuwsbrief 1, seizoen 2015-2016 Beste ouders/verzorgers en overige leden, We zijn weer begonnen! In deze eerste nieuwsbrief vele onderwerpen, leuk en informatief!

Afdeling Harderwijk-Hierden

Afdeling Harderwijk-Hierden Afdeling Harderwijk-Hierden Nieuwsbrief Januari 2014 Van de bestuurstafel Na de hernieuwde start op de ledenvergadering van september 2013 zet het bestuur zich met enthousiasme in om de afdeling Harderwijk-Hierden

Agenda Het Korennieuws Juli Zaterdag 26 Augustus Vossenjacht Dinsdag 29 Augustus Vergadering Spooktocht

Agenda Het Korennieuws Juli Zaterdag 26 Augustus Vossenjacht Dinsdag 29 Augustus Vergadering Spooktocht Agenda 2017 Het Korennieuws Juli 2017 Zaterdag 26 Augustus 14.00 Vossenjacht Dinsdag 29 Augustus 20.30 Vergadering Spooktocht Zondag 03 September 07.30 Vissen Zondag 17 September 13.30 Fietstocht BBQ Zaterdag

Project warmtescans. Over het project. verslag, 17 januari 2019

Project warmtescans. Over het project. verslag, 17 januari 2019 Project warmtescans verslag, 17 januari 2019 Over het project Het platform Energieke Rondeveners heeft in het najaar van 2018 het project warmtescans geïnitieerd en tot een succesvolle uitvoering gebracht.

& Sport. Ontspanning. brei en haaktafel elke 1e woensdag bestel sint en piet fusie websites prins Bernhard. Nieuwsblad voor en door Witteveners

& Sport. Ontspanning. brei en haaktafel elke 1e woensdag bestel sint en piet fusie websites prins Bernhard. Nieuwsblad voor en door Witteveners & Sport Ontspanning 21 23 november 2017. jaargang 62 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl brei en haaktafel elke 1e woensdag bestel sint en piet fusie websites prins Bernhard Sport

No Distance. We make the difference. Hallo allemaal, Hartelijke groet, Team No Distance. Nieuwsbrief januari Uitje van de maand januari

No Distance. We make the difference. Hallo allemaal, Hartelijke groet, Team No Distance. Nieuwsbrief januari Uitje van de maand januari Nieuwsbrief januari 2017 Hallo allemaal, In deze nieuwsbrief een terugblik op het uitje van december, maar ook informatie over het uitje van de maand januari. Marianne zal zich voorstellen in deze nieuwsbrief.

& Sport. Ontspanning. 6 mei jeugdsoos dorpsvernieuwingsprijs nieuwe providers sterkste vrouw en sterkste man. Nieuwsblad voor en door Witteveners

& Sport. Ontspanning. 6 mei jeugdsoos dorpsvernieuwingsprijs nieuwe providers sterkste vrouw en sterkste man. Nieuwsblad voor en door Witteveners & Sport Ontspanning 9 4 mei april 2017. jaargang 62 Nieuwsblad voor en door Witteveners www.sportenontspanning.nl 6 mei jeugdsoos dorpsvernieuwingsprijs nieuwe providers sterkste vrouw en sterkste man

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners & Sport Ontspanning 12 7 juni 2018. jaargang 63 Nieuwsblad voor en door Witteveners Www.sportenontspanning.nl Onze 4 dagcoodinatoren Europese jury in Witteveen Plantjesmark groot succes Tentoontstelling

Nieuwsbrief, December Beste leden, De laatste nieuwsbrief van dit jaar!

Nieuwsbrief, December Beste leden, De laatste nieuwsbrief van dit jaar! Nieuwsbrief, December 2018 Beste leden, De laatste nieuwsbrief van dit jaar! We kijken nog even terug naar de laatste activiteiten en zoals bekend was dit het laatste jaar van onze trainer Stephan. De

Nieuwsbrief NR. 3 Jaargang

Nieuwsbrief NR. 3 Jaargang Nieuwsbrief NR. 3 Jaargang 13 2018 Voor-inschrijving Supporter van Schoon Vrijwilliger worden? Verhoging in 2019 Website en Facebook Wet AVG STICHTING VIERDAAGSE GOIRLE Emmastraat 48 5051 LN Goirle info@vierdaagsegoirle.nl

Nieuwsbrief BC Shuttlewoude 2013 nummer 3

Nieuwsbrief BC Shuttlewoude 2013 nummer 3 Nieuwsbrief BC Shuttlewoude 2013 nummer 3 Mededelingen van het Bestuur Nieuwe trainer herhaalde oproep Na lang zoeken is het ons eindelijk gelukt om een nieuwe trainer te vinden. Voor het seizoen 2013/2014

Clubkampioenschappen TOZ Jeugd en Senioren

Clubkampioenschappen TOZ Jeugd en Senioren Nieuwsbrief 4 - April 2015 In dit nummer: Clubkampioenschappen TOZ Jeugd en Senioren Commissieleden gezocht! Veranderingen rondom training Baanbezetting Instructie Verantwoord Alcohol schenken (IVA) Verslag

Sport Ontspanning. dorpsbelang witteveen vrijdag 21 augustus 7x7 voetbal broekstreek bermhartig. Nieuwsblad voor en door Witteveners

Sport Ontspanning. dorpsbelang witteveen vrijdag 21 augustus 7x7 voetbal broekstreek bermhartig. Nieuwsblad voor en door Witteveners & Sport Ontspanning 14 20 augustus 2015. jaargang 60 Nieuwsblad voor en door Witteveners dorpsbelang witteveen vrijdag 21 augustus 7x7 voetbal broekstreek bermhartig Sport & Ontspanning 20 augustus 2015

WERKBLADEN & HANDLEIDING Maak samen een glossy voor groep 8

WERKBLADEN & HANDLEIDING Maak samen een glossy voor groep 8 EN & HANDLEIDING Maak samen een glossy voor groep 8 Verlaten jouw leerlingen groep 8? Maak samen een afscheidstijdschrift of jaarboek als blijvende herinnering. Naast het kamp en de musical kunnen de leerlingen

Geloof in Leusden. Lijst 5. Verkiezingsprogramma in eenvoudige taal Gemeente Leusden Wat vindt de ChristenUnie-SGP belangrijk voor Leusden!

Geloof in Leusden. Lijst 5. Verkiezingsprogramma in eenvoudige taal Gemeente Leusden Wat vindt de ChristenUnie-SGP belangrijk voor Leusden! Geloof in Leusden Wat vindt de ChristenUnie-SGP belangrijk voor Leusden! Verkiezingsprogramma in eenvoudige taal Gemeente Leusden 2018-2022 Lijst 5 Verkiezingsprogramma 2018-2022 in eenvoudige taal Op

TOERNOOIEN Almeerse hockeytoernooien

TOERNOOIEN Almeerse hockeytoernooien TOERNOOIEN 2018 Almeerse hockeytoernooien Hartelijk welkom bij de Almeerse Hockey Club. De Almeerse Hockey Club is opgericht op 23 oktober 1979 en sindsdien gestaag gegroeid zowel in aantallen leden als

AUGUSTUS Inhoud:

AUGUSTUS Inhoud: Inhoud: Burendag Stuupkes mèrt Kersttocht Handwerkclubje Speeltuinroute Heeft u een idee? We kijken terug naar: Gennepse Quiz Foute Bingo AUGUSTUS 2016 De zomer is weer in volle gang, Voor velen zit de

Een heel druk jaar! 2016 Nieuwsbrief De Essentie. In dit nummer

Een heel druk jaar! 2016 Nieuwsbrief De Essentie. In dit nummer 12016 Een heel druk jaar! Wat een hectische tijd is het de afgelopen maanden geweest. Alle voorbereidingen voor de Expositie Dichterbij De Essentie. Het maken van een gevarieerd programma voor 2016. Voorbereiden

Informatie van het Odensehuis

Informatie van het Odensehuis Deze informatie is bedoeld voor iedereen die regelmatig bij het Odensehuis komt. Dit zijn alle mensen die het Odensehuis bezoeken, deelnemen aan activiteiten of op andere wijze betrokken zijn: wekelijkse

Hoofdsponsor pakketten

Hoofdsponsor pakketten Hoofdsponsor pakketten Sponsorcommissie v.v. Blauw Wit 81 Email: sponsorcommissie@blauwwit81.nl Website: Inhoudsopgave 1 Voorwoord: Verleden, Heden en Toekomst van Blauw Wit '81... 3 2 Algemene informatie...

& Sport. Ontspanning. De Wenteling kaarters weer aan de bak schaatsen uit het vet. Nieuwsblad voor en door Witteveners. 11 oktober 2012, jaargang 57

& Sport. Ontspanning. De Wenteling kaarters weer aan de bak schaatsen uit het vet. Nieuwsblad voor en door Witteveners. 11 oktober 2012, jaargang 57 & Sport Ontspanning 18 11 oktober 2012, jaargang 57 Nieuwsblad voor en door Witteveners De Wenteling kaarters weer aan de bak schaatsen uit het vet 11 oktober 2012 Sport & Ontspanning Advertentie Gespecialiseerd

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners mei jaargang 63. Foto: alma wanningen

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners mei jaargang 63. Foto: alma wanningen & Sport Ontspanning 10 10 mei 2018. jaargang 63 Nieuwsblad voor en door Witteveners Www.sportenontspanning.nl Foto: alma wanningen Sport & Ontspanning 10 mei 2018 Advertenties Hond in de Kast Tweedehands

Aan: Nummer postzegel.

Aan: Nummer postzegel. Nummer 2018 www.vskdrenthe.nl postzegel vriendschapkring@gmail.com Aan: Contributie voor het jaar 2018 Beste vrienden van de Vriendschapskring Hoogeveen, Om de kosten voor de krant Vriendennieuws en een

Zonder aanleiding is er geen noodzaak

Zonder aanleiding is er geen noodzaak Handleiding begeleiders - gereedschapskist Typisch Gronings Typisch Gronings?! Typisch Gronings is een werkmethode waarbij je gebruik maakt van een vrij beschikbare gereedschapskist. Dorpen kunnen zelf

Werkdagen Vrije tijd Op de maandag is Vrije tijd gesloten, de Leenderij is op deze dag wel open.

Werkdagen Vrije tijd Op de maandag is Vrije tijd gesloten, de Leenderij is op deze dag wel open. Nieuwsbrief Vrije Tijd week 14 03 april 2018 Nieuws Agenda 6 apr : Disco in Zeist 7 apr : Truckersdag (LET OP) 11,18 apr : Vogelgeluiden luisteren 21 apr : Vroege Vogelwandeling 21 apr : Visproefavond

EEN BEETJE ROTTERDAMMER ZET DE DEUR NAAR DE TOEKOMST SLIMMER & SCHONER ZEG JIJ OOK JA TEGEN GLASVEZEL? Meer weten? Ga naar

EEN BEETJE ROTTERDAMMER ZET DE DEUR NAAR DE TOEKOMST SLIMMER & SCHONER ZEG JIJ OOK JA TEGEN GLASVEZEL? Meer weten? Ga naar EEN BEETJE ROTTERDAMMER ZET DE DEUR NAAR DE TOEKOMST SNELLER, OPEN SLIMMER & SCHONER ZEG JIJ OOK JA TEGEN GLASVEZEL? Meer weten? Ga naar www.l2fiberrotterdam.nl ROTTERDAM, L2FIBER OPENT DEUREN VOOR SNEL

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners. Inloop woensdag in de Tille Fotograferen Bomen snoeien.

& Sport. Ontspanning. Nieuwsblad voor en door Witteveners. Inloop woensdag in de Tille Fotograferen Bomen snoeien. & Sport Ontspanning 5 28 februari 2019. jaargang 64 Nieuwsblad voor en door Witteveners Www.sportenontspanning.nl In de strijd tegen de eikenprocessierups, zijn er 200 nestkastjes opgehangen. Koolmezen

De Hoef Tennisvereniging Juni 2014

De Hoef Tennisvereniging Juni 2014 De Hoef Tennisvereniging Juni 2014 Zicht op bestuurszaken juni 2014 Nederland is in de ban van het WK voetbal. Het hele land kleurt oranje en dat geeft een gevoel van saamhorigheid. Ook het WK hockey had

Ontspanning. 8 16 april 2014. jaargang 60. sjoelen, biljarten en stiefkiekn witteveense boys-wiester 1-2 koningsdag & koningsnacht

Ontspanning. 8 16 april 2014. jaargang 60. sjoelen, biljarten en stiefkiekn witteveense boys-wiester 1-2 koningsdag & koningsnacht & Sport Ontspanning 8 16 april 2014. jaargang 60 Nieuwsblad voor en door Witteveners Paasvuur 2015 (roel seele) sjoelen, biljarten en stiefkiekn witteveense boys-wiester 1-2 koningsdag & koningsnacht Sport

Nummer 56 Januari/Februari

Nummer 56 Januari/Februari Nummer 56 Januari/Februari 2017 www.vsk-drenthe.nl postzegel Aan: Wijziging e-mail VSK krant: Facebook VSK Hoogeveen Wie van de leden kijkt weleens op Facebook? En vindt het mooi als er een pagina van

& Sport. Ontspanning. let op je -adres naobers op pad zwemmen in zweeloo plantenbestellen voor de wenteling. Nieuwsblad voor en door Witteveners

& Sport. Ontspanning. let op je  -adres naobers op pad zwemmen in zweeloo plantenbestellen voor de wenteling. Nieuwsblad voor en door Witteveners & Sport Ontspanning 7 29 maart 2018. jaargang 63 Nieuwsblad voor en door Witteveners Www.sportenontspanning.nl Foto: Bertus Vrieling let op je email-adres naobers op pad zwemmen in zweeloo plantenbestellen

& Sport. Ontspanning. witteveense vlaggen te koop voetbalsters gezocht fysio in de Tille tot de schijt ons doodt. Nieuwsblad voor en door Witteveners

& Sport. Ontspanning. witteveense vlaggen te koop voetbalsters gezocht fysio in de Tille tot de schijt ons doodt. Nieuwsblad voor en door Witteveners & Sport Ontspanning 8 11 april 2013, jaargang 58 Nieuwsblad voor en door Witteveners Smeengeweg 1931 witteveense vlaggen te koop voetbalsters gezocht fysio in de Tille tot de schijt ons doodt 11 april

Hoewel het voorjaar al weer vordert was dit nog niet echt te merken aan de temperatuur. Maar hopelijk wordt het de komende maand beter.

Hoewel het voorjaar al weer vordert was dit nog niet echt te merken aan de temperatuur. Maar hopelijk wordt het de komende maand beter. Mei 2017 Hoewel het voorjaar al weer vordert was dit nog niet echt te merken aan de temperatuur. Maar hopelijk wordt het de komende maand beter. Op 13 april ging de clubavond stablefordcompetitie van start.

Nieuwsbrief September 2016 Jaargang:

Nieuwsbrief September 2016 Jaargang: Nieuwsbrief September 2016 Jaargang: 2016-2017 Belangrijke data in september 1 september Maandopening: Samen maken we de groep 2 september Strippenkaartverkoop 5 september Verkiezing leerlingenraad 8 september

Nieuwsbrief T.V. Het Bossche Lijntje

Nieuwsbrief T.V. Het Bossche Lijntje oktober 2015 Kalender: Nieuwsbrief T.V. Het Bossche Lijntje Beste tennisvrienden, De zomer loopt op zijn einde en ook de najaarscompetitie nadert zijn ontknoping. Vandaag is de eerste sneeuw gevallen in

De Algemene ledenvergadering vindt morgen plaats om 20.00 uur op school. In de bijlage vindt u het jaarverslag van de ouderraad.

De Algemene ledenvergadering vindt morgen plaats om 20.00 uur op school. In de bijlage vindt u het jaarverslag van de ouderraad. Jaargang 27, nr.5 Dat.: 23 sept. 2014 Agenda: Afgelopen vrijdag zijn Marlou, Erica, Jolanda en Babette geslaagd voor hun opleiding 'ik leer anders'. Hiermee is ons team verrijkt met vier leerkrachten die

JUBILEUMFEEST. 30 jaar Witteveense Boys PROGRAMMA FEESTWEEKEND 7, 8 EN 9 JULI

JUBILEUMFEEST. 30 jaar Witteveense Boys PROGRAMMA FEESTWEEKEND 7, 8 EN 9 JULI JUBILEUMFEEST 30 jaar Witteveense Boys PROGRAMMA FEESTWEEKEND 7, 8 EN 9 JULI -2- INHOUDS- OPGAVE VOORWOORD. 3 PROGRAMMA: Vrijdag 7 juli. 5 Zaterdag 8 juli. 6 Zondag 9 juli. 9 OPGAVEFORMULIEREN. 11 2 VOORWOORD