MARANATHAKERK 125 jaar KAVELBOEK BEHORENDE BIJ DE KERKVEILING

Download "MARANATHAKERK 125 jaar KAVELBOEK BEHORENDE BIJ DE KERKVEILING"

1 MARANATHAKERK 125 jaar KAVELBOEK BEHORENDE BIJ DE KERKVEILING VRIJDAG 22 MAART 2013 MARANATHAKERK (bij Swaenswijkbrug) ingang Jongkindt Coninckstraat Zaal open: uur, aanvang veiling uur Bij ingang ontvangt u een kopersnummer en een gratis kopje koffie of thee. Verdere consumpties zijn tegen betaling. Direct na afloop van de veiling is er een verloting met prachtige prijzen. Uw kopersnummer is uw lotnummer. KOM EN GENIET VAN DEZE UNIEKE VEILING

2 WIE JARIG IS TRAKTEERT! VIER MET ONS MEE EN TRAKTEER DE GOEDE DOELEN De opbrengst van deze kerkveiling gaat naar: Het Open Venster Stichting Roemenië Hunedoara Scholenproject in Gambia Werkgroep interkerkelijke diensten (met en voor mensen met een verstandelijke beperking) Rechtzetten van de Maranathakerk Alle artikelen worden geveild door veilingmeester Willem Arlman en onder toezicht van notaris Wolterink. Reglement veiling: 1. De veilingmeester bepaalt wat en wanneer er uit de aangeboden diensten geveild wordt. Uitbreiding kavellijst wordt bekend gemaakt. 2. Bezichtiging van de goederen, die geveild worden is mogelijk gedurende één uur voor de aanvang van de veiling. 3. Bieden, en dus kopen, is mogelijk met een kopersnummer, dat bij de ingang verkrijgbaar is of via een koopopdracht die voor aanvang van de veiling is doorgegeven en bekend is bij de veilingmeester en notaris. Naam en adres worden genoteerd. 4. Van de hoogste bieder wordt het kopersnummer door de administratie en notaris genoteerd. De hoogste bieder is verplicht te kopen. 5. Betaling geschiedt in principe op de veilingavond aan de kassa op vertoon van kopersnummer of op rekening met betalingstermijn per omgaande. 6. Afhalen van de goederen moet dezelfde avond. 2

3 VEILINGLIJST Nr. Veilingobject 1. Cadeaubonnen bij Keurslager 40 euro Ben van Diemen Emmalaan Heerlijke en gezonde Visschotel Vishandel Sluizeman 3. Cosmeticabon schoonheidssalon Annie Esajas 4. Kadobon JAWI Sportcentrum t.w.v. 6 maanden abonnement combi 5. Twee kappersbonnen van 25,00 Mannenkapsalon De Looij 6. Zilveren broche Marlies Dool 7. Fotoreportage Walter Planije Fotografie 8. Klassieke massage Tonnie de Vos 9. Viergangenmenu voor 4 personen Peter en Ymkje in de pastorie 10. Handgemaakte zilveren hanger met Marlies Dool verwisselbare kraal aan zilveren collier lengte 45 cm 11. Trendy plantenpot, PlantenWacht gevuld met kamerplanten 12. Dinerbon 50 euro Restaurant & Grand Café Trots 3

4 13. Prachtig schilderij in kleur, Drenthse Aa Piet Verdonk 14. Een schitterende bloesemtocht Jan en Bertie de Jong 15. Handgemaakt collier met zilveren Marlies Dool kralen en onyx, geregen op staaldraad, lengte 47 cm 16. Dinerbon van 50 euro Grand Café Eight 17. Haarverzorgingspakket Knappe Kappers Hooftstraat 18. Heerlijke en gezonde Visschotel Vishandel Sluizeman 19. Complete van Dale Boekhandel Haasbeek 20. Tefalpan drie in één, grill, hapjespan Fam. van Raad en stoomkoker x 2 liter overheerlijke biest Simon de Jong 22. Kadobon JAWI Sportcentrum t.w.v. 6 maanden abonnement combi 23. Twee gelijk luidende testamenten Notaris Wolterink Toegangskaarten voor Archeon Archeon 25. Schilderij Fam. Priester 26. Bijzonder groot en verrassend Paasei Banketbakker van Vliet persoons dekbedovertrek De Koffer 28. Middag varen met roeiboot Gijsbert van Dorp in het Rietveld 4

5 29. 4 uur schilderwerk door erkend Westerink schildersbedrijf Schilderwerken 30. Schilderij 40 x 50 olieverf op canvas Jessica van Vugt 31. Kadobon van 50 euro Varia Slaapcomfort 32. Zoetwaterparelsnoer met onyx en Marlies Dool bergkristal 33. Een mooie dagtocht in een sloep, Sjaak van der Neut incl. lunch 34. Grote fles wijn en dinerbon 25 euro Il Delicato 35. Workshop taarten maken 5 pers. Ineke Plooy 36. Traptrekker voor kinderen Voets Hazerswoude 37. Waardebon van 250 euro tbv tegels Intermat Mijdrecht of sanitair 38. Kinderpartijtje op Lena's Hoeve Gijsbert van Dorp 39. Schilderij 40 x 50 Aziatische vrouw Jessica van Vugt 40. Handgemaakte zilveren hanger met Marlies Dool zoetwaterparel aan zilveren collier, 45 cm. en armband zoetwaterparels 41. Cadeaubon 25 euro Mariska Bloemenboetiek 42. Trendy plantenpot gevuld met PlantenWacht kamerplanten 5

6 43. Een Grieks diner voor 4 personen Grieks restaurant Akropolis 44. Fiscale check en aangifte Rijskamp Fiscaal inkomstenbelasting 45. Meisjes fiets nieuw 16/17 jaar Hans Dool uur Tuinadvies Groengroep Boskoop 47. Drieganger diner voor 2 personen Zorba de Griek x 1 maand dansles voor kinderen Harry Cools Dans- en Partycentrum 49. Dinercheque ter waarde van 50 euro Restaurant & Grand Café Trots 50. Mooie verjaardagstaart voor Irene Bruijnes 18 personen 51. APK beurt voor uw auto Auto Zagato uur schilderwerk door 1 man Schilderwerken Huisman 53. Paaskaars uit Maranathakerk Wijkkerkenraad Maranathakerk 54. Centrale Verwarming Onderhoudsbeurt De Leeuw Installatiebedrijf 55. Zilveren schakelcollier met hamerslag Marlies Dool lengte:43/48 cm 56. Schilderij Hennie van den Bos 6

7 57. Een uitgebreide timmerklus, Aannemingsbedrijf 2 man 1 dag G. Bruijnes BV 58. Vismaaltijd voor 4 personen FIZZI in de Atlas 59. Afvoeren van rommel naar Peter Bruijnes Gemeentewerf met aanhangwagen 60. Dagtocht met sloep door Friese Wateren Fam. Brussen, Workum 61. Kadobon 50 euro Varia Slaapcomfort x 2 liter overheerlijke biest Simon de Jong dag straatje leggen door Loonbedrijf echte vakman J.M. van Vliet Ter Aar 64. Antieke schaatsen met Ans de Jong nostalgische waarde 65. Workshop herfstbloemschikken Alice Vos voor 2 personen volle tank diesel voor personen auto Loonbedrijf J.M. van Vliet Ter Aar 67. Dagje lekker varen in het Groene Hart Bert Wille 68. Rollade Keurslager Ridder Aarhof 69. Verken Friesland in een sloep Fam. Brussen, Workum 70. Gourmet-schotel voor 4 personen Keurslager Ridder Aarhof 7

8 71. 1 week gebruik zomerhuis Gijsbert van Dorp in het Rietveld op pracht locatie Vrijkaarten Catharijne Convent Gemeentelid 73. Antieke weegschaal Ans Leideman 74. Antieke hanglamp Ans Leideman 75. High tea lessen voor 2 personen Partissiers Sander en Femke uit Reeuwijk dagtocht met sloep, mag zelf varen Ant en Gerrit Vos 77. Parelketting en armband (nieuw) Fam. Vos 78. Twee dagkaarten Golfbaan Golfclub Zeegersloot 79. Sloepentocht voor 15 personen Fam. Vos met kapitein dagkaarten Arriva Rob Plooy (of 2x4 a 17 per stuk) x 1 uur rijles in simulator Verkeersschool Alblas 82. Woonaccessoires t Woonhuys ter waarde van 50 euro 83. Waardebon Pizzeria Is Morus Holland West van 50 euro en Is Morus 84. Rondleiding studio Lichtkring Lichtkring en presentatie programma 85. Jaarabonnement op ELF VOETBAL Frans Lems 8

9 86. Waardebon van 250 euro Intermat Mijdrecht tbv tegels of sanitair 87. Waardebon voor voetpedicure Martha Vis 88. Stalen set. Collier en armband Marlies Dool 89. Schilderij Hennie van den Bos daags arrangement Hotel Boschrand, Gemeenteleden Texel, half pension 91. Jaarabonnement op Onschatbare Frans Lems Klassieker voor liefhebbers van klassieke, aparte en sportieve auto s maand sporten Global Fit 93. Waardebon voor dameskledingstuk Marjanne van op maat laten maken Wieringen x ½ uur massage Schoonheidssalon Active Beauty Direct na afloop van de veiling is er een verloting onder alle aanwezigen!! Uw kopersnummer is uw lotnummer. Iedereen heeft dus kans op een prijs!! 9

10 Onder toezicht van notaris Wolterink vindt de verloting plaats. Wat valt er o.a. te winnen: Dinerbon van 50 euro bij Grand Café Eight Kappersbon van 25 euro bij Herenkapsalon Daan de Looij Cadeaubon Carla s Koffieshop van 25 euro Waardebon van 20 euro bij Gek van Fietsen Hanger van edelstaal met zwart rubberen collier en zilveren sluiting lengte 45 cm aangeboden door Marlies Dool Kaasje 1 kilo aangeboden door Kaashoek Fruitmand aangeboden door Oudshoorn Aarhof Jaarabonnement op Hét Magazine over Lifestyle, reizen en gastronomie aangeboden door Frans Lems Cadeaubon van 25 euro Mariska Bloemenboetiek Het is dus de moeite waard om op de verloting te wachten!!! 10

11 Koopopdracht Kunt u niet bij de veiling aanwezig zijn, maar wilt u wel een bod doen op een of meerdere kavels, dan kunt u een koopopdracht afgeven. Dit kan door invulling van onderstaande bon. U kunt eventueel ook telefonisch een koopopdracht geven aan Bertie de Jong, tel: Koopopdracht kerkveiling 2013 Naam:. Adres:. Postcode en woonplaats: geeft opdracht voor hem/haar op de kerkveiling te kopen: Kavel Maximaal nummers: Omschrijving: bod in uro s Handtekening: De koopopdracht kunt u opsturen naar Bertie de Jong, Kortsteekterweg 56, 2407 AJ Alphen aan den Rijn of per mail: jan.bertie.dejong@hetnet.nl 11

Goederen en dienstenveiling

Goederen en dienstenveiling Vrijdag 21 september Start om 20.00 uur Goederen en dienstenveiling Aan alle belangstellende voor de goederen- en dienstenveiling! Voor u ligt het veilingboekje dat gemaakt is voor de goederen- en dienstenveiling

Z O N D A G S G R O E T 10 februari 2013

Z O N D A G S G R O E T 10 februari 2013 Z O N D A G S G R O E T 10 februari 2013 W ijkgemeente - Centrum No. 257 Predikant: Scriba: Wijk 1, 2, 3 en 4 Mw. Bertie de Jong-Hakkert Ds. Peter L. Smilde Kortsteekterweg 56, 2407 AJ A a/d R Ingeland

Prijzen eendjesrace Rijswijk 3 juni 2018 Bladzijde 1 van 8

Prijzen eendjesrace Rijswijk 3 juni 2018 Bladzijde 1 van 8 Prijzen eendjesrace Rijswijk 3 juni 2018 Bladzijde 1 van 8 1 Scootershop De Vroome, Lindelaan en 5 Vespa Sprint Sport-editon sponsors 2359 2 Redbull zonnebril 2002 3 Redbull zonnebril 1458 4 Citroën Juwelier,

Kerk-Veiling. Grijp uw kans om een kleinere of grotere kavel te bemachtigen. Of geniet gewoon van een leuke avond. U bent welkom!

Kerk-Veiling. Grijp uw kans om een kleinere of grotere kavel te bemachtigen. Of geniet gewoon van een leuke avond. U bent welkom! Kerk-Veiling Van goederen en diensten Zaterdag 25 mei - 20.00 uur Adventskerk Talrijke kavels zijn door de Alphense middenstand en door vrijwilligers beschikbaar gesteld om te veilen. De opbrengst gaat

Nr. prijs Geschonken door Omschrijving prijs Waarde lotnummer 231 Leonidas waardebon 15 euro 15,00

Nr. prijs Geschonken door Omschrijving prijs Waarde lotnummer 231 Leonidas waardebon 15 euro 15,00 Nr. prijs Geschonken door Omschrijving prijs Waarde lotnummer 231 Leonidas waardebon 15 euro 15,00 663 224 Casino Blankenberge waardebon t.w.v. 18 euro voor fles huiswijn te consumeren aan de bar of in

HOTELARRANGEMENTEN. HOTEL RESTAURANT GOERRES Kanadeeskestrjitte 45, 8491BC Akkrum (FRL)

HOTELARRANGEMENTEN. HOTEL RESTAURANT GOERRES Kanadeeskestrjitte 45, 8491BC Akkrum (FRL) HOTELARRANGEMENTEN HOTEL RESTAURANT GOERRES Kanadeeskestrjitte 45, 8491BC Akkrum (FRL) 0566-651312 Info@goerres.nl Geachte gast, Van harte welkom bij Hotel Restaurant Goerres Oan e Boarn Graag informeren

www.persisvanschaik.nl Langendijk 11 4201 CE Gorinchem Tel: 0183-660221 Workshop goudsmeden

www.persisvanschaik.nl Langendijk 11 4201 CE Gorinchem Tel: 0183-660221 Workshop goudsmeden ATELIER Persis sieraden Persis Lynn van Schaik www.persisvanschaik.nl Langendijk 11 4201 CE Gorinchem Tel: 0183-660221 Workshop goudsmeden Wilt u graag uw eigen sieraden ontwerpen en op ambachtelijke wijze

UITSLAG LOTERIJ LOT NR. LOT NR. 219 LOT NR. 182. Kerstmarkt reis voor 2 pers. 999,= NETTO. Damesfiets t.w.v. 599,=

UITSLAG LOTERIJ LOT NR. LOT NR. 219 LOT NR. 182. Kerstmarkt reis voor 2 pers. 999,= NETTO. Damesfiets t.w.v. 599,= UITSLAG LOTERIJ 999,= NETTO RUTOLUX GROESBEEK FAKRO RUTOLUX ROLLUIKEN VERA BOUW Damesfiets t.w.v. 599,= ALBERS TWEEWIELERS Kerstmarkt reis voor 2 pers. van 13 tot 16 december 2015 SIJFA CRUISES LOT NR.

Nr. Omschrijving Geschonken door:

Nr. Omschrijving Geschonken door: Nr. Omschrijving Geschonken door: 1 voederpakket 2 groot kaarsenpakket 3 verrassingsavond rood-zwart 2 personen rood-zwart 4 theepakket 5 knipbon de knipboet 6 fietsmuts en handschoenen imming bikes 7

Bladzijde 1. 1 foto album sport gezelschapsspel 686. Cadeaubon voor een INVU zonnebril 955. waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1295

Bladzijde 1. 1 foto album sport gezelschapsspel 686. Cadeaubon voor een INVU zonnebril 955. waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1295 Bladzijde 1 1 foto album sport 1596 1 gezelschapsspel 686 Cadeaubon voor een INVU zonnebril 955 waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1295 waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1464 Bon voor een grote

Bus. arrangementen. Bremerbergse Hoek. Suggesties voor de koffie/thee

Bus. arrangementen. Bremerbergse Hoek. Suggesties voor de koffie/thee Suggesties voor de koffie/thee 1 x Koffie/thee met cake 2 x Koffie/the met cake 1 x Koffie/thee met appeltaart. 2 x Koffie/thee met appeltaart. 1 x Koffie/thee met gesorteerd gebak. 2 x Koffie/thee met

Z O N D A G S G R O E T 3 februari 2013 Bevestiging ambtsdragers

Z O N D A G S G R O E T 3 februari 2013 Bevestiging ambtsdragers Z O N D A G S G R O E T 3 februari 2013 Bevestiging ambtsdragers W ijkgemeente - Centrum No. 256 Predikant: Scriba: Wijk 1, 2, 3 en 4 Mw. Bertie de Jong-Hakkert Ds. Peter L. Smilde Kortsteekterweg 56,

een perfect dagje uit in de culturele Hoofdstad

een perfect dagje uit in de culturele Hoofdstad een perfect dagje uit in de culturele Hoofdstad Niets is wat het lijkt Vrijdag 22 & zaterdag 23 juni 2018 Hoofdfoto M.C. Escher s Dag en Nacht the M.C. Escher Company B.V. All rights reserved. www.mcescher.com

Lotnummers en prijzen Fietsenstallingloterij 2014

Lotnummers en prijzen Fietsenstallingloterij 2014 Lotnummers en prijzen Fietsenstallingloterij 2014 Staat jouw lotnummer in het overzicht op de volgende pagina s (pagina 2 t/m 10)? Dan kun je jouw prijs op twee manieren claimen: 1. Maak een foto van het

De Pluim, een cadeaubon vol belevenissen

De Pluim, een cadeaubon vol belevenissen De Pluim, een cadeaubon vol belevenissen 76 Restaurants 112 Hotels 13 Dierentuinen De leukste dingen in het leven zijn geen dingen 39 Wijnen 192 Beauty salons Bedankt, goed gedaan, we gaan ervoor! Wat

Rijtegoed met elektrische deel auto t.w.v. 150 van St. Duurzaam Waterland 0058

Rijtegoed met elektrische deel auto t.w.v. 150 van St. Duurzaam Waterland 0058 Rijtegoed met elektrische deel auto t.w.v. 150 van St. Duurzaam Waterland 0058 Waardebon voor een makreel bij Rokerij de Boer 0114 1x theoriecursus + examen + vervoer naar CBR voor auto of scooter (twv.

Online materialenveiling van een complete inventaris voor de boomkwekerij afkomstig uit een faillissement.

Online materialenveiling van een complete inventaris voor de boomkwekerij afkomstig uit een faillissement. Online materialenveiling van een complete inventaris voor de boomkwekerij afkomstig uit een faillissement. Aanvang veiling: Afloop veiling: Veiladres: Dinsdag 31 augustus om 8.00 uur Woensdag 1 september

CLUBVEILING. Wij nodigen je uit voor de veiling Zaterdag 23 juni om 20:00 uur Clubhuis Tennisclub Bakkum K A V E L G I D S CLUBVEILING Wij nodigen je uit voor de veiling Zaterdag 23 juni om 20:00 uur Clubhuis Tennisclub Bakkum Gratis entree (ook niet-leden) Win de bonusprijs Zorg dat je voor 20:30 uur aanwezig

Kavellijst Ruimteschipveiling 28 maart 2014

Kavellijst Ruimteschipveiling 28 maart 2014 Marsstraat 2, 1716 WH Opmeer Postbus 53, 1715 ZH Spanbroek Tel: 0226 352552 directie.ruimteschip@skowestfriesland.nl R.K. Basisschool t Ruimteschip www.bsruimteschip.nl Kavellijst Ruimteschipveiling 28

ROEGTE 10 BUITENPLAATS DE HILDENBERG APPELSCHA

ROEGTE 10 BUITENPLAATS DE HILDENBERG APPELSCHA ROEGTE 10 BUITENPLAATS DE HILDENBERG APPELSCHA DE WONING EEN EIGEN HUIS, EEN PLEK ONDER DE ZON Je eigen vakantiewoning, een eigen plek waar je heerlijk tot rust komt, ver weg van al het lawaai en de hectiek

Huis van Piet Mondriaan

Huis van Piet Mondriaan Huis van Piet Mondriaan Trade 2016/2017 Gemeentemuseum Den Haag Huis van Piet Mondriaan Trade 2016/2017 Entreeprijzen FIT + groepen Î Toegangsprijs: Û10,50 p.p. Î Reguliere verkoop: Û13,50 p.p. Î Uw tourguide

Uitzoekdozen. Thema avond "Zuidelijk Afrika"

Mooi Hoorn Proef & Ontdek Mooi Hoorn Proef & Ont ef & Ontdek Mooi Hoorn Proef & Ontdek Mooi Hoorn Mooi Hoorn Proef & Ontdek Mooi Hoorn Proef & Ont

Mooi Hoorn Proef & Ontdek Mooi Hoorn Proef & Ont ef & Ontdek Mooi Hoorn Proef & Ontdek Mooi Hoorn Mooi Hoorn Proef & Ontdek Mooi Hoorn Proef & Ont www.mooihoorn.nl Groeten uit Mooi H rn n WAARDEBON n ef & Ontdek Mooi Haring Bloemservice Hoorn biedt Proef u 20% & korting Ontdek bij een Mooi Hoorn contante aankoop in winkel m.u.v. Fleurop Mooi Hoorn

Nieuwsbrief Tom-bus ***BELANGRIJK*** Programma Februari 2017

Nieuwsbrief Tom-bus ***BELANGRIJK*** Programma Februari 2017 www.tomindebuurt.nl Nieuwsbrief Tom-bus Programma Februari 2017 De Tom-bus biedt ouderen begeleiding met vervoer naar dagbesteding, winkels en activiteiten. In deze nieuwsbrief leest u het programma voor

Klaverjascompetitie De start van de jaarlijkse competitie is dit jaar op 28 januari. Altijd spannend, maar vooral heel gezellig.

Klaverjascompetitie De start van de jaarlijkse competitie is dit jaar op 28 januari. Altijd spannend, maar vooral heel gezellig. Jaarprogramma 2016 Januari De Vrienden van Amstel Live Een spetterend muziekspektakel in Ahoy Rotterdam. Klaverjascompetitie De start van de jaarlijkse competitie is dit jaar op 28 januari. Altijd spannend,

Programmaboekje dagbesteding. Oktober t/m december 2014. Archipel Passaat. het gevoel van samen

Programmaboekje dagbesteding. Oktober t/m december 2014. Archipel Passaat. het gevoel van samen Programmaboekje dagbesteding Oktober t/m december 2014 Archipel Passaat het gevoel van samen Programmaboekje dagbesteding Alstublieft. Bij deze het Archipel programmaboekje eerste kwartaal 2014. Een programmaboekje

GRUUN 21 BUITENPLAATS DE HILDENBERG APPELSCHA

GRUUN 21 BUITENPLAATS DE HILDENBERG APPELSCHA GRUUN 21 BUITENPLAATS DE HILDENBERG APPELSCHA DE WONING RECREATIEVILLA XL (EXTRA LUXE) MET GARAGE Deze recreatiewoning mag met recht een villa genoemd worden. De woning heeft vele extra s die uw verblijf

, ING , ING

, ING , ING PRIJZEN Lotnummer ING ballen 35 Diverse Electronica 40 Ijsbon 82 Colorworks fietskrat met VUC logo 108 Bal derby star 286 Granfood cadeau mand 290 Diverse Electronica 316 Free Kick Kadobon 394 Shirt Hesselbank

Activiteiten programma De Meerstede. Juli 2014

Activiteiten programma De Meerstede. Juli 2014 Dinsdag 1 juli Juli 2014 Van het werken met al die vrolijke kleuren worden u vanzelf vrolijk. Samen maken we de mooiste dingen. Kom eens kijken! Locatie: 1e etage creatief-centrum. Materiaalgeld 1,00 als

Fietsvakantie 2015. De Schakel Uitwaaien op Texel. woensdag 24 juni 2015 t/m zondag 28 juni 2015

Fietsvakantie 2015. De Schakel Uitwaaien op Texel. woensdag 24 juni 2015 t/m zondag 28 juni 2015 Fietsvakantie 2015 De Schakel Uitwaaien op Texel woensdag 24 juni 2015 t/m zondag 28 juni 2015 Volg ons door tijdens de fietsvakantie elke dag ons verslag te lezen op: www.deschakelamstelveen.nl Het programma

ANDERS OUDER WORDEN. Anders Ouder Worden wordt financieel ondersteund door WOP Schollevaar

ANDERS OUDER WORDEN. Anders Ouder Worden wordt financieel ondersteund door WOP Schollevaar ANDERS OUDER WORDEN Anders Ouder Worden wordt financieel ondersteund door WOP Schollevaar A C T I V I T E I T E N september december 2016 EXCURSIES Met regelmaat organiseert de werkgroep excursies en andere

Foto: Camiel Donders. partnerprogramma 2014/2015

Foto: Camiel Donders. partnerprogramma 2014/2015 Foto: Camiel Donders partnerprogramma 2014/2015 Rob van Steen, directeur Theaters Tilburg Help ons om onze dromen te realiseren en word Partner van Theaters Tilburg Juist in deze turbulente tijd hebben

Eindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL

Eindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL Eindfeest Digiweken Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL 7 juli 2012 Veilingmeester: Maarten van Meerten Hoe werkt de veiling? 1.Onze fantastische veilingmeester gaat beginnen met omschrijving van het veilingstuk

Foto: Camiel Donders. partnerprogramma 2015/2016

Foto: Camiel Donders. partnerprogramma 2015/2016 Foto: Camiel Donders partnerprogramma 2015/2016 Rob van Steen, directeur Theaters Tilburg Help ons om onze dromen te realiseren en word Partner van Theaters Tilburg Juist in deze turbulente tijd hebben

Plannings- en kostenschema Artfriends creatieve cursussen, workshops en vakanties * Individuele en groeps deelname

Plannings- en kostenschema Artfriends creatieve cursussen, workshops en vakanties * Individuele en groeps deelname Plannings- en kostenschema Artfriends creatieve cursussen, workshops en vakanties Individuele en groeps deelname korting per aangebrachte cursist Gratis workshopdeelname: Creëer je eigen groep Voor een

Activiteitenfolder januari 2016

Activiteitenfolder januari 2016 ntmoetingscentrum de plek waar je thuis bent Activiteitenfolder januari 2016 Namens iedereen van Ontmoetingscentrum Prinsenhof, wensen wij u een mooi en gelukkig nieuwjaar! Om het nieuwe jaar goed te beginnen,

09:45 10:00 Sluiting ontbijt & opening gemeentedag. 10:00 Catering, bloemenmarkt, verkoop van levensmiddelen, allerlei 08:45 09:45 Ontbijt 09:45 10:00 Sluiting ontbijt & opening gemeentedag 10:00 Catering, bloemenmarkt, verkoop van levensmiddelen, allerlei 10:00 12:00 Fotoshoot (grote zaal) 10:15 10:45 Sponsorloop kinderen

Behoud Kerkgebouw Sluipwijk KUNSTVEILING. donderdag 5 november 20.00 uur ontvangst vanaf 19.30 uur. locatie Galerie-winkel AnderZ, Oudeweg 1A Reeuwijk

Behoud Kerkgebouw Sluipwijk KUNSTVEILING. donderdag 5 november 20.00 uur ontvangst vanaf 19.30 uur. locatie Galerie-winkel AnderZ, Oudeweg 1A Reeuwijk Behoud Kerkgebouw Sluipwijk KUNSTVEILING donderdag 5 november 20.00 uur ontvangst vanaf 19.30 uur locatie Galerie-winkel AnderZ, Oudeweg 1A Reeuwijk Een unieke collectie van tientallen kunstwerken, met

Veiling HOV. financiering concertreis A orkest zomer Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00. Locatie: Cultuurcampus. Burchtpoort 5, Vleuten

Veiling HOV. financiering concertreis A orkest zomer Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00. Locatie: Cultuurcampus. Burchtpoort 5, Vleuten Veiling HOV financiering concertreis A orkest zomer 2019 Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00 Zaal open: 19hr00 Locatie: Cultuurcampus Burchtpoort 5, Vleuten Voorwoord Deze zomer zal het A orkest van Harmonie

eiling Catalogus Samen groots genieten 2013 compleet verzorgde avond uit! 9 November 18.30 uur Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen

eiling Catalogus Samen groots genieten 2013 compleet verzorgde avond uit! 9 November 18.30 uur Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen georganiseerd door Lionsclubs schagen - den helder - anna paulowna Samen groots genieten 2013 9 November 18.30 uur compleet verzorgde avond uit! Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen eiling Catalogus

KBO Activiteitenprogramma

KBO Activiteitenprogramma KBO Activiteitenprogramma voor kalenderjaar 2019 Katholieke Bond voor Ouderen afd. Nieuwegein/Vianen 2 De KBO ontspanningsmiddagen in De Rank KBO activiteitenprogramma voor het gehele kalenderjaar 2019

ROUTE BPC. Maak kennis met onze locaties.!

ROUTE BPC. Maak kennis met onze locaties.! ROUTE BPC Maak kennis met onze locaties.! WE STELLEN ONS GRAAG EVEN VOOR. Volg me.. BUITENPOORT CATERING Al bijna 35 jaar vormen we met ons team een hechte familie en zijn we volledig op elkaar ingespeeld.

Electrotechnisch ontwerp- en adviesbureau

Electrotechnisch ontwerp- en adviesbureau Electrotechnisch ontwerp- en adviesbureau Robert Peeters MIET ACIBSE Current Design Concepts Gildestraat 22 5807 BH Oostrum (Lb) Tel: +31 (0)478 855448 Mobile: +31 (0)629 340672 Web: www.currentdesignconcepts.nl

** korting per aangebrachte cursist. CREATIEVE / WELLNESS VAKANTIE WEKEN VAN ARTFRIENDS 31 juli t/m 7 augustus 2010 7 t/m 14 augustus 2010

** korting per aangebrachte cursist. CREATIEVE / WELLNESS VAKANTIE WEKEN VAN ARTFRIENDS 31 juli t/m 7 augustus 2010 7 t/m 14 augustus 2010 Individuele en groeps deelname korting per aangebrachte cursist Gratis workshopdeelname: Creëer je eigen groep Voor een aantal cursussen en workshops kun je je individueel inschrijven. Voor die cursussen

Nieuwsbrief Tom-bus ***BELANGRIJK*** Programma Maart 2017

Nieuwsbrief Tom-bus ***BELANGRIJK*** Programma Maart 2017 www.tomindebuurt.nl Nieuwsbrief Tom-bus Programma Maart 2017 De Tom-bus biedt ouderen begeleiding met vervoer naar dagbesteding, winkels en activiteiten. In deze nieuwsbrief leest u het programma voor

ROEGTE 34 BUITENPLAATS DE HILDENBERG APPELSCHA

ROEGTE 34 BUITENPLAATS DE HILDENBERG APPELSCHA ROEGTE 34 BUITENPLAATS DE HILDENBERG APPELSCHA DE WONING EEN GOLFBAAN ALS ACHTERTUIN? Deze schitterende recreatievilla staat midden op de golfbaan. Het uitzicht is fenomenaal: De doorkijkjes in de tuin

Voor u met liefde gemaakt in Israel!

Voor u met liefde gemaakt in Israel! Voor u met liefde gemaakt in Israel! Zilveren hangers 12512 Hart met 18 gezette kristallen, 14 mm incl ketting 45 cm 27,50 12514 Hart met kristallen, 18 mm incl ketting 45 cm 29,50 IPC-Voorjaars aanbiedingen

Veilingcatalogus Inbrengveiling eerste kwartaal 3 Sieraden

Geachte gast van het VAMOS benefietdiner 2015!

Geachte gast van het VAMOS benefietdiner 2015! ~ 1 ~ Geachte gast van het VAMOS benefietdiner 2015! Ten eerste hartelijk welkom op ons benefietdiner! Zoals vele van jullie weten gaan we aankomende zomer met een groep van 20 jongeren (en begeleiding)

Lijst deelnemende bedrijven IKR Card 1. Du Bois Sierbestratingen B.V. Rucphenseweg 49a Postcode en Woonplaats 4882 KB ZUNDERT

Lijst deelnemende bedrijven IKR Card 1. Du Bois Sierbestratingen B.V. Rucphenseweg 49a Postcode en Woonplaats 4882 KB ZUNDERT Lijst deelnemende bedrijven IKR Card 1. Du Bois Sierbestratingen B.V. Rucphenseweg 49a Postcode en Woonplaats 4882 KB ZUNDERT 5% op alle sierbestrating vraag naar onze voorwaarden 2. Van den Broek Sierbestrating

Algemene voorwaarden en veelgestelde vragen

Algemene voorwaarden en veelgestelde vragen Algemene voorwaarden en veelgestelde vragen Hotel Gift Card Welk bedrag kan ik op een Hotel Gift Card laden? De Hotel Gift Card is op te waarderen met minimaal 15,00 en maximaal 150,00. Moet ik het bedrag

HOTEL GALAMADAMMEN... 3 ZALEN... Inhoudsopgave HOTEL GALAMADAMMEN...... 3 ZALEN... 4 MORRAZAAL... 4 SUDERSEEZAAL... 4 HAVENZAAL 1 EN HAVENZAAL 2... 5 HAVENZAAL... 5 WINTERTUIN... 6 AANTAL PERSONEN PER ZAALOPSTELLING EN AFMETINGEN... 6

Wat eten we vanavond?

Wat eten we vanavond? 35 35 HOOFDSTUK 3 Wat eten we vanavond? WOORDEN 1 Kies uit: jam school slager boodschappen vegetariër 1 Dorien eet geen vlees. Ze is. 2 Moniek houdt van zoet. Ze eet graag op brood. 3 Johan, ik ga naar

KERAMIEK Atelier HalfOm Cursussen/workshops

KERAMIEK Atelier HalfOm Cursussen/workshops KERAMIEK Atelier HalfOm Cursussen/workshops 2019-2020 Cursus/workshop Aantal lessen Aanvang Kosten p.p Keramische vormgeving 25 x 3u 16 sept 2019 397,50 Later instromen gedurende de cursus mogelijk. middag/avond

Wij nodigen u graag uit om deel te nemen aan de

Wij nodigen u graag uit om deel te nemen aan de Wij nodigen u graag uit om deel te nemen aan de 6 e MolenTourTocht op zaterdag 30 mei 2015. Dit jaar doen we een nieuw gebied aan, we maken een korte doorsteek om samen nieuwe dingen te ontdekken. Als

Teamarrangementen 2010

Teamarrangementen 2010 Teamarrangementen 2010 Limburg Mooiste 2010 Teamarragementen 2 Organisatie Stichting Grand Ballon Valkenburgerweg 26 6411 BN Heerlen www.limburgsmooiste.nl info@limburgsmooiste.nl t 0031-45-5410106 f 0031-45-5718698

Cadeaubonnen Queens Hema bonnen

Cadeaubonnen Queens Hema bonnen Cadeaubonnen Queens Hema bonnen U kunt de geldigheid checken op de site van hema! Hema High Tea Voor twee personen. Beiden een potje thee naar keuze, 5 soorten huisgemaakte zoete lekkernijen, 4 soorten

In Venray. Wordt gehouden van 12 t/m 20 Mei 2012 Adres: Restaurant Bowling Venray Mgr. Hanssenstraat 10 5807 BM Oostrum. NBF erkenning 2012/C182

In Venray. Wordt gehouden van 12 t/m 20 Mei 2012 Adres: Restaurant Bowling Venray Mgr. Hanssenstraat 10 5807 BM Oostrum. NBF erkenning 2012/C182 In Venray Wordt gehouden van 12 t/m 20 Mei 2012 Adres: Restaurant Bowling Venray Mgr. Hanssenstraat 10 5807 BM Oostrum NBF erkenning 2012/C182 TOERNOOIGEGEVENS Naam: 31 e Oranje Toernooi (Sinaasappeltoernooi)

KERAMIEK Atelier HalfOm Cursussen/workshops 2018 / 2019

KERAMIEK Atelier HalfOm Cursussen/workshops 2018 / 2019 KERAMIEK Atelier HalfOm Cursussen/workshops 2018 / 2019 Cursus/workshop Aantal lessen Aanvang Kosten p.p Keramische vormgeving 25x 3u 17 sept 2018 387,50 Later instromen gedurende de cursus mogelijk. middag/avond

BAZAARBLAD 15 en 16 juni 2012

BAZAARBLAD 15 en 16 juni 2012 BAZAARBLAD 15 en 16 juni 2012 Vrijdag/zaterdag ochtend: bloemen/planten Voorhof 15 juni: vanaf 15.00 Rehoboth springkussen workshops rad van avontuur spinning Officiële opening: vrijdag 20.00 uur Rehoboth

Voor Hemels koken hoef je geen Chef te zijn!!!

Het programma omvat een grote diversiteit aan activiteiten op het gebied van ontspanning, cultuur en educatie, inspanning en gezelligheid.

Het programma omvat een grote diversiteit aan activiteiten op het gebied van ontspanning, cultuur en educatie, inspanning en gezelligheid. 1 De Stichting Zomerschool voor Senioren (ZvS), waarin de drie ouderenbonden samenwerken met Stichting De Schoor, verzorgt ook dit jaar weer voor de 50-plussers van Almere een aantal activiteiten tijdens

jaargang 18 nummer 5 oktober 2015 Uitnodiging

Hardloopclinic. Mind2Run. Dit veilingstuk wordt aangeboden door: Veilingstuk nr. 1. voor 2 personen in de bossen van Oranjewoud.

Hardloopclinic. Mind2Run. Dit veilingstuk wordt aangeboden door: Veilingstuk nr. 1. voor 2 personen in de bossen van Oranjewoud. Hardloopclinic voor 2 personen in de bossen van Oranjewoud t.w.v. 40,Voor meer info kijk op Veilingstuk nr. 1 Mind2Run Fotoshoot op locatie t.w.v. 25,Voor meer info kijk op Veilingstuk nr. 2 Bergstra fotografie

Aanvraag vrije locatie Alphen aan den Rijn

Aanvraag vrije locatie Alphen aan den Rijn Aanvraag vrije locatie Alphen aan den Rijn U heeft informatie gevraagd over het aanwijzen van een vrije trouwlocatie. In deze brief krijgt u uitleg over wanneer en op welke wijze u een locatie kunt voordragen

VOORWOORD. Wij wensen u veel kijk- en leesplezier! Cachet Juweliers

SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS

SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS DIENSTENVEILING SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS NIJMEGEN 20 JUNI TEN BATE VAN: BACK TO SCHOOL i.s.m unicef TABLETS VOOR KINDEREN IN CWZ &20 juni in Fletcher Hotel Val-Monte om 19.30 VOORWOORD

catering met een gerust hart aan ons uitbesteden.

catering met een gerust hart aan ons uitbesteden. Op locatie bij Hendrick de Keyser Unieke historische locaties voor bijzondere gelegenheden Amsterdam Eeuwenoud Amsterdams gildehuis te Amsterdam Dit gildehuis voor makelaars stamt uit 1633. Honderden jaren

INFORMATIE ZAALVERHUUR

INFORMATIE ZAALVERHUUR INFORMATIE ZAALVERHUUR Naast het Grand Café biedt Plein 7 de mogelijkheid tot het huren van vier verschillende sfeervolle ruimtes die zich uitstekend lenen voor uw vergadering, zakelijk diner, borrel,

Lente en zomer programma 2015 Onder de Kersenboom

Lente en zomer programma 2015 Onder de Kersenboom Lente en zomer programma 2015 Onder de Kersenboom We hebben weer een mooi aanbod gemaakt met veel variatie. Het uitgangspunt van elke workshop is dat u uw werkstuk helemaal maakt in uw eigen stijl en sfeer.

voor elke smaak, voor elk budget! DE BUN PARTYCENTRUM

voor elke smaak, voor elk budget! DE BUN PARTYCENTRUM voor elke smaak, voor elk budget! bedrijfsthemafeesten, vergaderingen, personeelsfeesten, lunches en symposia bruiloften, feesten en partijen en catering gezellig restaurant/bar zaterdag en zondag open

Haringparty 2012. 14 juni vanaf 17.00 uur

Haringparty 2012. 14 juni vanaf 17.00 uur Haringparty 2012 14 juni vanaf 17.00 uur Wij nodigen u van harte uit om op 14 juni aanwezig te zijn bij de Haringparty 2012. Opgave graag voor 11 juni 2012 per email: marionverkruijsse@compaengroep.nl

Kaas en zuivel uit de kiem van de natuur! Bestel de mooiste kerstpakketten bij Kaamps: Twents, ambachtelijk, lekker & gezond!

Kaas en zuivel uit de kiem van de natuur! Bestel de mooiste kerstpakketten bij Kaamps: Twents, ambachtelijk, lekker & gezond! Kaas en zuivel uit de kiem van de natuur! Bestel de mooiste kerstpakketten bij Kaamps: Twents, ambachtelijk, lekker & gezond! Kersttoppers Bent u op zoek naar een origineel kerstpakket? Loop dan eens binnen

Hotel Schimmelpenninck Huys

Hotel Schimmelpenninck Huys Hotel Schimmelpenninck Huys Het Schimmelpenninck Huys In het hart van Groningen is het voormalig patriciërshuis, Hotel Schimmelpenninck Huys, gevestigd. Te midden van het bruisende uitgaansleven en shoppingcentra

Kerkveiling. ten bate van de financiering van het groot onderhoud van de Hervormde Kerk te Nieuw-Vennep. op: Vrijdag 20 april 2012

Kerkveiling. ten bate van de financiering van het groot onderhoud van de Hervormde Kerk te Nieuw-Vennep. op: Vrijdag 20 april 2012 Kerkveiling ten bate van de financiering van het groot onderhoud van de Hervormde Kerk te Nieuw-Vennep op: Vrijdag 20 april 2012 In: Het Trefpunt Hoofdweg 1318 2153 LS Nieuw-Vennep Zaal open: Aanvang veiling:

Stijlvolle gebouwen, prachtig aangelegde tuinen met mooie waterpartijen en een weids landgoed bieden elke fotograaf ongelimiteerde

Stijlvolle gebouwen, prachtig aangelegde tuinen met mooie waterpartijen en een weids landgoed bieden elke fotograaf ongelimiteerde HUWELIJKEN Ruimte, rust, stijl, klasse en ingetogen exclusiviteit, Kasteel De Vanenburg maakt van jullie huwelijksdag een onvergetelijke ervaring! Wie Kasteel De Vanenburg betreedt, waant zich al snel

Allereerst kunt u genieten van het overheerlijk warm- en koud buffet. Uiteraard staat hierbij op tafel een lekker wijntje of een ander drankje.

Allereerst kunt u genieten van het overheerlijk warm- en koud buffet. Uiteraard staat hierbij op tafel een lekker wijntje of een ander drankje. Vei l i ngboekj e Inleiding Vanavond heeft Stichting Vamos Schipluiden in samenwerking met Partycenter Vlietzight voor u een geheel verzorgde avond georganiseerd. Allereerst kunt u genieten van het overheerlijk

Vierde Heemskerkse Kroegenbridge

Vierde Heemskerkse Kroegenbridge Vierde Heemskerkse Kroegenbridge Voorwoord Geachte deelnemers, SPONSOREN BEDANKT!! Hartelijk welkom bij de Vierde Heemskerkse Kroegenbridge. Inmiddels is duidelijk geworden dat het een jaarlijks terugkerend

- Waddinxveen - Programma Activiteiten voor senioren

- Waddinxveen - Programma Activiteiten voor senioren - Waddinxveen - Programma 2017 Activiteiten voor senioren De komende zomerperiode organiseert Palet Welzijn extra activiteiten voor senioren vanaf 55 jaar. De activiteiten worden gehouden in het Anne Frank

Steven Voorn

Steven Voorn I n het hart van ederland ligt een fantastisch watersport- en natuurgebied: de Loosdrechtse Plassen. Hier vindt op 6 juni 2018 een bruisend nautisch netwerkevent plaats, tegelijk met de strijd om de eerste

BELEEF DE LANGSTRAAT!

BELEEF DE LANGSTRAAT! BELEEF DE LANGSTRAAT! wonen, tuin en vrije tijd ZATERDAG 20 EN ZONDAG 21 SEPTEMBER www.langstraat.biz BETAALBAAR SLAAPCOMFORT Voor volwassenen, senioren en kinderen Tommy van Lierop Van eenvoud tot luxe

Nr. prijs Geschonken door Omschrijving prijs Waarde lotnummer 1 Henk Lievens Elektrische fiets Sparta C2, 5 versnellingen t.w.v euro 1.

Nr. prijs Geschonken door Omschrijving prijs Waarde lotnummer 1 Henk Lievens Elektrische fiets Sparta C2, 5 versnellingen t.w.v euro 1. Nr. prijs Geschonken door Omschrijving prijs Waarde lotnummer 1 Henk Lievens Elektrische fiets Sparta C2, 5 versnellingen t.w.v. 1499 euro 1.499,00 433883 2 Hotel Pantheon Palace 1 midweek voor 2 pers

De kinderen kunnen zich de gehele dag uitleven op een prachtige grote klimvulkaan. Welke jongens en meisjes zijn zo stoer dat ze helemaal tot aan bove

De kinderen kunnen zich de gehele dag uitleven op een prachtige grote klimvulkaan. Welke jongens en meisjes zijn zo stoer dat ze helemaal tot aan bove KONINGSDAG 27 APRIL 2017 TE MIDDELSTUM. Al weer een jaar geleden dat we Koningsdag vierden onder slechte weersomstandigheden, waardoor we moesten uitwijken naar een binnenlocatie, en wel de Damsteekerk.

veilingstukken Vrienden van De Loopplank Fancy Fair

veilingstukken Vrienden van De Loopplank Fancy Fair veilingstukken Vrienden van De Loopplank Fancy Fair Tijdens de derde editie van de Vrienden van De Loopplank Fancy Fair kunt u deelnemen aan een traditionele, openbare veiling, geleid door de ervaren veilingmeester

Golfweek SPORTIEF. Culinair. genieten UITNODIGING & INFORMATIE

Golfweek SPORTIEF. Culinair. genieten UITNODIGING & INFORMATIE Golfweek UITNODIGING & INFORMATIE & 2015 SPORTIEF Culinair genieten In de week van maandag 31 augustus tot en met zaterdag 5 september kunt u deelnemen aan de wedstrijden voor het goede doel tijdens onze

ARRANGEMENTEN. persoonlijk gastvrij ontspannen HOTEL T ANKER

ARRANGEMENTEN. persoonlijk gastvrij ontspannen HOTEL T ANKER ARRANGEMENTEN persoonlijk gastvrij ontspannen HOTEL T ANKER WELKOM BIJ T ANKER In Hotel t Anker zult u zich vanaf het eerste ogenblik thuis voelen. De gastvrije ontvangst, het gezellige restaurant en de

Veilingboekje Benefietdiner VAMOS. Woerden 7 mei 2015 ~ 1 ~

Veilingboekje Benefietdiner VAMOS. Woerden 7 mei 2015 ~ 1 ~ Veilingboekje Benefietdiner VAMOS Woerden 7 mei 2015 ~ 1 ~ Geachte gast van het VAMOS benefietdiner 2015! Ten eerste hartelijk welkom op ons benefietdiner! Zoals vele van jullie weten gaan we aankomende

Penina Hotel & Golf Resort ***** Algarve - Portugal 11 maart 18 maart 2017

Penina Hotel & Golf Resort ***** Algarve - Portugal 11 maart 18 maart 2017 Penina Hotel & Golf Resort ***** Algarve - Portugal 11 maart 18 maart 2017 Dit 5-sterrenresort ligt in een uitgestrekte, weelderige tuin in de Algarve, op 5 km van Portimão en de historische stad Lagos.

CRANBERRYFARM DE HOEVE

CRANBERRYFARM DE HOEVE CRANBERRYFARM DE HOEVE In het zuidoosten van Friesland stroomt de rivier de Linde (Lende). Voor mensen die van rust en ruimte, en een afwisselende omgeving houden is dit gebied een ware verrassing. Ook

Februari/Maart 2016 Activiteiten commissie A.N.B.O. afdeling Wemeldinge:

Februari/Maart 2016 Activiteiten commissie A.N.B.O. afdeling Wemeldinge: DE KOERIER ANBO - WEMELDINGE Februari/Maart 2016 Activiteiten commissie A.N.B.O. afdeling Wemeldinge: Cathrien Kole Bonzijweg 14 tel. 621386 Corrie Mol Kon. Wilhelminastraat 20 tel. 621400 Adri de Lange

Cursus/workshop aanbod 2015 / 2016

Cursus/workshop aanbod 2015 / 2016 Cursus/workshop aanbod 2015 / 2016 Workshop: keramische sieraden maken (2 dagdelen) Ochtend/middag of avond (datum in overleg) 2 lessen 1 e les: 2 ½ uur, 2 e les 3 ½ uur ( tijden in overleg) Kosten 50,--

Graag willen wij u kennis laten maken met Landgoed Avegoor waar u kunt genieten van de Kunst van Gastvrijheid!

Graag willen wij u kennis laten maken met Landgoed Avegoor waar u kunt genieten van de Kunst van Gastvrijheid! Banquetingmap Landgoed Avegoor Graag willen wij u kennis laten maken met Landgoed Avegoor waar u kunt genieten van de Kunst van Gastvrijheid! Landgoed Avegoor kent een Koninklijke historie. In 1648 werd

VERGADEREN BIJ HOTEL RESTAURANT JACHTHAVENS GALAMADAMMEN

VERGADEREN BIJ HOTEL RESTAURANT JACHTHAVENS GALAMADAMMEN VERGADEREN BIJ HOTEL RESTAURANT JACHTHAVENS GALAMADAMMEN VERGADER BROCHURE 2017 VERGADEREN DINEREN - OVERNACHTEN Uw vergadering bij Hotel Galamadammen Wilt u een vergadering organiseren? Hotel Galamadammen

KERAMIEK Atelier HalfOm Cursussen/workshops 2018 / 2019 KERAMIEK Atelier HalfOm Cursussen/workshops 2018 / 2019 Cursus/workshop Keramische vormgeving Later instromen gedurende de cursus mogelijk. Aantal lessen Aanvang Kosten p.p 25x 3u 17 sept 2018 310,- 19

Penina Hotel & Golf Resort ***** Algarve- Portugal 17 maart 24 maart 2015

Penina Hotel & Golf Resort ***** Algarve- Portugal 17 maart 24 maart 2015 Penina Hotel & Golf Resort ***** Algarve- Portugal 17 maart 24 maart 2015 Dit 5-sterrenresort ligt in een uitgestrekte, weelderige tuin in de Algarve, op 5 km van Portimão en de historische stad Lagos.

business Sed Smakelijk en zakelijk ineen Samen eten en drinken, een culinaire parel in s Gravenmoer! Zakelijk ontmoeten en smakelijk genieten

business Sed Smakelijk en zakelijk ineen Samen eten en drinken, een culinaire parel in s Gravenmoer! Zakelijk ontmoeten en smakelijk genieten Sed Inclusief Businessvoordeel business Samen eten en drinken in een zakelijke setting www.samenetenendrinken.nl Samen eten en drinken, een culinaire parel in s Gravenmoer! Reserveer nu onze Business Lunch

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

SCHAATSEN IN HET ARCHEON

SCHAATSEN IN HET ARCHEON O.B.S. De J.P.F. Steijaertschool Joseph Haydnlaan 1 2394 GJ Hazerswoude Rijndijk Tel.: 071-3412742 Website: www.steijaertschool.nl E-mail: schoolleider@steijaertschool.nl NIEUWS GROEP 8 Dinsdag 5 januari: